White Pearl Smile indikátor správného čištění zubů 1 ks

White Pearl Smile indikátor správného čištění zubů

White Pearl Smile indikátor správného čištění zubů

Pokud si nejste jistí, že Vy nebo Vaše děti dodržujete doporučenou dobu čištění zubů, pak si pořiďte White Pearl Smile indikátor správného čištění zubů. Přesýpací hodiny odměřují dobu čištění 3 minuty. Výhody indikátoru správného čištění zubů White Pearl Smile pomáhá dodržet dobu čištění zubů 3 minuty přesýpací hodiny lze snadno připevnit pomocí přísavky na zeď koupelny (nazuby.cz)

VitalCare White Pearl Smile - Přesýpací hodiny pro měření doby…

VitalCare White Pearl Smile - Přesýpací hodiny pro měření doby čištění zubů

White Pearl Smile - Přesýpací hodiny pro měření doby čištění zubů - praktický časoměřič motivující děti sledovat, zda uplynuly 3 minuty nutné k vyčištění zubů - pomáhá vytvářet dobré návyky v oblasti zubní péče od raného dětství - pomocí přísavky je snadno připevnitelný na plochý povrch (prodejparfemu.cz)

Přesýpací hodiny pro měření doby čištění zubů pro děti White Pearl…

Přesýpací hodiny pro měření doby čištění zubů pro děti White Pearl Smile

Popis Praktický časoměřič motivující děti sledovat, zda uplynuly 3 minuty nutné k vyčištění zubů.PopisVýhody: pomáhá vytvářet dobré návyky v oblasti zubní péče od raného dětství, pomocí přísavky je snadno připevnitelný na plochý povrch. (ageo.cz)

Sada péče o zuby 4v1 White Pearl Smile

Sada péče o zuby 4v1 White Pearl Smile

Popis Sada pro dokonale čisté zuby a zářivý úsměv.PopisSada obsahuje: zubní kartáček s měkkými vlákny, mezizubní kartáček s cestovním pouzdrem, zubní nit, dentální párátko. Jak používatPoužívejte k čištění zubů a mezizubních prostor. (ageo.cz)

VitalCare White Pearl Smile Set - Sada péče o zuby 4v1

VitalCare White Pearl Smile Set  - Sada péče o zuby 4v1

White Pearl Smile Set - Sada péče o zuby 4v1 obsahuje: 1 ks Zubní kartáček s měkkými vlákny 1 ks Mezizubní kartáček s cestovním pouzdrem 1 ks Dentální párátko 1 ks Zubní nit - sada pro dokonale čisté zuby a zářivý úsměv Použití: Používejte k čištění zubů a mezizubních prostor. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "White Pearl Smile indikátor správného čištění zubů 1 ks" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Kurzweil ks-40a recenze
Direkt neu 1 pdf
Jrc radar dsi 2+1
Candy gsv 149dh3n/1-s
Najedzte sa do štíhlosti 1 pdf

White Pearl Smile antibakteriální kryt na zubní kartáček 2 ks

White Pearl Smile antibakteriální kryt na zubní kartáček 2 ks

Antibakteriální držák White Pearl Smile spolehlivě likviduje bakterie, viry a plísně, které se na zubním kartáčku usazují a množí. Obsahuje aktivní látku, která udržuje kartáček absolutně hygienický. Výhody antibakteriálního krytu na zubní kartáček Smile: Vhodný pro užívání během nemoci, neboť zabraňuje přenosu bakterií Prodyšné uzavírání udržuje kartáček suchý a hygienický Ochrání různě veliké zubní kartáčky Vhodné pro domácí použití, cestování, do školy, kanceláře, atd. Smile kryt na zubní kartáček lze umístit na zrcadlo nebo dlaždičky (součástí je přísavka) Zamezuje šíření a rozmnožování bakterií mezi jednotlivými použitími kartáčku a následným přenesením bakteriální, virové a plísňové infekce na jiného člena rodiny či recidivám nebo neúměrnému protahování nemocí a zánětů… (nazuby.cz)

White Pearl Smile Mentol bělící zubní pudr 30 g

White Pearl Smile Mentol bělící zubní pudr 30 g

Zubní pudr White Pearl Smile Mentol s obsahem peroxydonu šetrně odstraňuje zabarvení způsobené kouřením, pitím kávy a červeného vína. Neobsahuje abrazivní částice, takže na rozdíl od bělicích past nepoškozuje sklovinu mechanickým obrušováním. Účinná látka peroxydone, kterou v silnějších koncentracích používají k bělení zubů zubní lékaři ve svých ordinacích, proniká do zubu a odstraňuje pigmenty způsobené konzumací některých potravin, kouřením, ale také stárnutím. Bělicí zubní pudr White Pearl Smile Mentol v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělením bez příměsí abrazivních částic. Obsah fluoridu a xylitolu navíc zaručuje kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny. Výhody bělicího pudru White Pearl Smile Mentol: Bělí a posiluje zubní sklovinu … (nazuby.cz)

White Pearl Smile Fluor bělící zubní pudr 30 g

White Pearl Smile Fluor bělící zubní pudr 30 g

Zubní pudr White Pearl Smile s obsahem peroxydonu šetrně odstraňuje zabarvení způsobené kouřením, pitím kávy a červeného vína. Neobsahuje abrazivní částice, takže na rozdíl od bělicích past nepoškozuje sklovinu mechanickým obrušováním. Účinná látka peroxydone, kterou v silnějších koncentracích používají k bělení zubů zubní lékaři ve svých ordinacích, proniká do zubu a odstraňuje pigmenty způsobené konzumací některých potravin, kouřením, ale také stárnutím. Bělicí zubní pudr White Pearl Smile Fluor v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělením bez příměsí abrazivních částic. Obsah fluoridu a xylitolu navíc zaručuje kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny. Výhody bělicího pudru White Pearl Smile Fluor: Bělí a posiluje zubní sklovinu Odstraňuje… (nazuby.cz)

White Pearl Smile NanoCare Charcoal zubní pasta 100 g

White Pearl Smile NanoCare Charcoal zubní pasta 100 g

Prémiovou každodenní péči o Vaše zuby poskytne zubní pasta White Pearl NanoCare Charcoal. Kromě toho, že obsahuje uhlík, má v sobě též částečky zlata a poskytuje tak stoprocentní péči Vašim zubům i dásním. Vhodná je též po absolvování ordinačního belění pro udržení vyběleného odstínu zubů. Vlastnosti zubní pasty White Pearl NanoCare Charcoal: obsahuje aktivní uhlík a také částečky zlata vhodná pro každodenní použití pomáhá předcházet vzniku zubního kazu a zánětu dásní přispívá k udržení vyběleného odstínu zubů po ordinačním bělení Složení: Sodium Monofluorophosphate, Slicon Dioxide, Sorbitol, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Polyethylene Glycol I500, Sodium Benzoate, Saccharin Sodium, Xylitol, Propolis Extract, Chitosan, Green Tea Extract, Peppermint Oil, dI-Menthol,… (nazuby.cz)

White Pearl Smile NanoCare Whitening zubní pasta 100 g

White Pearl Smile NanoCare Whitening zubní pasta 100 g

Speciálně vyvinutá technologie nanočástic stříbra pomáhá odstraňovat povrchové skrvy ze zubů. Zároveň ale zubní pasta White Pearl Smile NanoCare Whitening osvěžuje dech a pomáhá předcházet usazování zubního plaku. Výhody zubní pasty White Pearl Smile NanoCare Whitening obsahuje nanočástice stříbra pro dokonalé vyčištění zubů pomáhá odstraňovat povrchové skrvy ze zubů leští povrch zubů a podporuje obnovu jejich přirozené barvy zároveň pomáhá předcházet usazování zubního plaku a vzniku zánětu dásní Použití: Nepolykejte. Po čištění zubů dutinu ústní důkladně vypláchněte vodou. Zuby čistěte alespoň dvakrát denně, ráno a večer před usnutím, nebo po každém jídle. Děti do 6 let včetně: Naneste na zubní kartáček pastu o velikosti hrášku a čištěte zuby po dohledem dopsělé osoby,… (nazuby.cz)

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner bělení zubů 75 ml unisex

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner bělení zubů 75 ml unisex

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner Bělení zubů 75 ml (parfemy-elnino.cz)

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner bělení zubů 30 ml unisex

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner bělení zubů 30 ml unisex

swiss smile Pearl Shine Dental Conditioner Bělení zubů 30 ml (parfemy-elnino.cz)

White Pearl bělící pero na zuby 3ks

White Pearl systém na bělení zubů 130ml

VitalCare White Pearl skládací cestovní kartáček na zuby

VitalCare White Pearl skládací cestovní kartáček na zuby

Popis Kartáček je velice skladný, proto je vhodný na cesty a na dovolenou. Vlastnosti: - má jemné štětinky, - ergonomický tvar, - šetrně čistí zuby. Jak používat Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (ageo.cz)

PET head UBROUSKY na čištění zubů

PET head UBROUSKY  na čištění zubů

Pet Head Brush Your Teeth Wipes jsou ubrousky na čištění zubů pro psa (krmeni.cz)

VitalCare White Pearl Toothbrush - Skládací cestovní kartáček na zuby

VitalCare White Pearl Toothbrush - Skládací cestovní kartáček na zuby

White Pearl Toothbrush - Skládací cestovní kartáček na zuby - kartáček je velice skladný, proto je vhodný na cesty a na dovolenou - má jemné štětinky - ergonomický tvar - šetrně čistí zuby Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Magnet 3Pagen 2 tyčinky na čištění zubů

Magnet 3Pagen 2 tyčinky na čištění zubů

Funguje jako guma, chrání sklovinu a dásně. (magnet-3pagen.cz)

Huhubamboo Teeth - Dentální kosti na čištění zubů 75g

Huhubamboo Teeth - Dentální kosti na čištění zubů 75g

Popis Dentální kosti na čištění zubů - pochoutka pro psy. Krmný návod: Podávejte jako odměnu při tréninku. Zajistěte dostatek čerstvé vody. Složení: Rýžová mouka, bramborový škrob, sýr, med, kravské mléko, máslo Analytické složky: protein 10%, vlhkost 22%, obsah tuků 6,5%, vláknina 4,5%, hrubý popel 4,5% Technologická doplňková látka: glycerin (E422) Nutriční doplňková látka: vitamin E (E22) Uchovávejte na suchém a chladném místě. Po otevření obal opět uzavřete a uložte do chladničky. Pamlsek není určen pro konzumaci člověkem. Hmotnost: 75g (ageo.cz)

swiss smile Snow White dárková kazeta 1 ks bělicí zubní kartáček…

swiss smile Snow White dárková kazeta 1 ks bělicí zubní kartáček White 1 ks + bělicí zubní kartáček Transparent 1 ks U

swiss smile Snow White Dárková kazeta bělicí zubní kartáček White 1 ks + bělicí zubní kartáček Transparent 1 ks (parfemy-elnino.cz)

VitalCare White Pearl Whitening Pen - Bělicí pero na zuby 2.2 ml

VitalCare White Pearl Whitening Pen - Bělicí pero na zuby  2.2 ml

White Pearl Whitening Pen - Bělicí pero na zuby - unikátní bělicí pero na zuby má okamžitý bělící účinek - zbavuje zuby nežádoucího zabarvení - použití pera je bezpečné a účinek dlouhotrvající - bělí zuby - odstraňuje zabarvení zubů - vhodné i pro citlivé zuby Použití: Aplikujte na vyčištěné a ubrouskem vysušené zuby. Naneste na zuby a nechte gel zaschnout. Po dobu 60 minut po aplikaci nejezte, nepijte a nekuřte. Poté si vypláchněte ústa vodou. Používejte několikrát denně. (prodejparfemu.cz)

White Pearl bělící pero 3 ks

White Pearl bělící pero 3 ks

Bělící pero White Pearl je určeno k rychlému domácímu bělení zubů. Odstraňuje skvrny od jídla a pití, začíná působit ihned po aplikaci a bělicí účinek je dlouhodobý. Díky obsahu Xylitolu posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Bělící pero White Pearl je bezpečné pro zuby a dásně a komplexně vylepšuje hygienu ústní dutiny. Výhody bělicího pera White Pearl White Pearl pero na bělení zubů 3ks Novinka u White Pearl - pouze 1 složkové bělicí pera v balení po 3ks. Vhodné i pro citlivé zuby Ideální do kabelky, kapsy, práce Komplexní bělení zubů založené na profesionálním složení, vyvinutém dentisty v USA. Obsahuje extrakt z Aloe Vera, heřmánku, granátového jablka a šetrně pečuje o vybělené zuby a dásně. Vlastnosti Nenáročná jednofázová bělící procedura White Pearl Posiluje a… (nazuby.cz)

Makeup Revolution Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé…

Makeup Revolution Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé čištění štětců 1 ks

Pro Brush Cleanse Tool - Houbička pro rychlé čištění štětců (prodejparfemu.cz)

Pearl Drops Hollywood Smile bělicí zubní pasta 50 ml

Pearl Drops Hollywood Smile bělicí zubní pasta 50 ml

Popis Získejte zářivější a bělejší úsměv pomocí zubní pasty Pearl Drops Holywood Smile. Tato bělicí pasta obsahuje zdokonalená mikro-leštidla a peroxidové částečky, které uvolňují aktivní kyslík do skloviny a pomáhají tak likvidovat skvrny a povlak. Používejte 2x denně k dosažení o 2 odstíny zářivějšího úsměvu za 3 týdny (na základě klinicky ověřené formule). Zdarma stupnice bělosti ke sledování výsledků je součástí balení. Obsahuje fluorid k posilnění zubní skloviny a ochraně proti zubnímu kazu. Použití: Čistěte 2 krát denně po dobu 3 týdnů. Pokračujte s používáním dvakrát denně k udržení bělosti. Nepolykejte. Není vhodné pro děti do 7-mi let. Struktura: Hydrogenated… (ageo.cz)

Bellissima Cleanse & Massage Face System 5166 - Sonický vibrační…

Bellissima Cleanse & Massage Face System 5166 - Sonický vibrační přístroj k čištění a masáži pleti   1 ks

Cleanse & Massage Face System 5166 - Sonický vibrační přístroj k čištění a masáži pleti - sonický vibrační přístroj hloubkově čistí a masíruje pleť - dva vyměnitelné kartáčky jemně čistí pleť - reaktivační masážní hlavice stimuluje mikrocirkulaci pokožky a dodává pokožce hebkost a pružnost - hloubkově čistí pleť - odstraňuje nečistoty, odumřelé kožní buňky a make-up - masíruje - stimuluje mikrocirkulaci pokožky - 3 nástavce - 2 úrovně vibrace - voděodolné - vhodné pro použití ve sprše - 2xAA napájení baterie Příslušenství: - stojánek - ochranný kryt - cestovní taštička Použití: Před použitím si přečtěte návod. (prodejparfemu.cz)

Dámské lodičky Tamaris 1-24402-22 white pearl 1-1-24402-22 101 36

Dámské lodičky Tamaris 1-24402-22 white pearl 1-1-24402-22 101 36

Boty Tamaris - společenské dámské kožené lodičky na podpatku vysokém 7,5 cm. Obuv je vybavená koženou, anatomicky tvarovanou stélkou "Heart & Sole". Co to přesně znamená - "Heart & Sole" ? Účinek této stélky pocítíte při prvním obutí. Zpočátku to může být nový, zčásti trochu neobvyklý pocit, nicméně pro většinu žen je tato obuv ihned velmi pohodlná. Skutečné kouzlo se projeví, když strávíte na této stélce celý den. Poté se plně projeví efekt "Heart & Sole". Tato patentovaná technologie uleví noze v nejdůležitějších bodech a umožní nosit boty pohodlně celý den - tyto boty už vůbec nebudete chtít zout.   Boty Tamaris - společenské dámské kožené lodičky na podpatku vysokém 7,5 cm. Obuv je vybavená koženou, anatomicky tvarovanou stélkou "Heart &… (rejnokobuv.cz)

Mahalo U-SMILE White

Mahalo U-SMILE White

Ukulele typu soprano. Tělo, hmatník a kobylka, které byly vyrobeny z výběrového javoru poskytují jasný a zřetelný tón. Krk byl vyroben ze dřeva Jabon. Čtveřice ladících mechanik typu ''dolphin'' zajišťuje plynulé a přesné ladění. Struník je typu Nubone. Ukulele je osazeno strunami typu Aquila, které produkují plný, hlasitý a vyvážený zvuk. Součástí produktu je i pouzdro. Barevné provedení: White (muziker.cz)

Dámské lodičky Tamaris 1-24402-22 white pearl 1-1-24402-22 101 38

Dámské lodičky Tamaris 1-24402-22 white pearl 1-1-24402-22 101 38

Boty Tamaris - společenské dámské kožené lodičky na podpatku vysokém 7,5 cm. Obuv je vybavená koženou, anatomicky tvarovanou stélkou "Heart & Sole". Co to přesně znamená - "Heart & Sole" ? Účinek této stélky pocítíte při prvním obutí. Zpočátku to může být nový, zčásti trochu neobvyklý pocit, nicméně pro většinu žen je tato obuv ihned velmi pohodlná. Skutečné kouzlo se projeví, když strávíte na této stélce celý den. Poté se plně projeví efekt "Heart & Sole". Tato patentovaná technologie uleví noze v nejdůležitějších bodech a umožní nosit boty pohodlně celý den - tyto boty už vůbec nebudete chtít zout.   Boty Tamaris - společenské dámské kožené lodičky na podpatku vysokém 7,5 cm. Obuv je vybavená koženou, anatomicky tvarovanou stélkou "Heart &… (rejnokobuv.cz)

swiss smile Waxed Dental Tape zubní nit 1 ks unisex

swiss smile Waxed Dental Tape zubní nit 1 ks unisex

swiss smile Waxed Dental Tape Zubní nit 1 ks (parfemy-elnino.cz)

WHITE GLO Bělící film na zuby 6 ks

LUCKY JOHN Gumová nástraha Tioga White Pearl-7,4 cm 7 ks

LUCKY JOHN Gumová nástraha Tioga White Pearl-7,4 cm 7 ks

Lucky John Tioga je další z mnoha výrobků firmy Lucky John. Tento model je určen pro lov štik a okounů. Lze však na něj chytit jakoukoliv jinou dravou i nedravou rybu. Díky zúžení u ocásku nám nabízí velmi dráždivý chod ocásku, kdy se tělo nástrahy (parys.cz)

Úplet Smile white digital print

Úplet Smile white digital print

(bubulakovo.cz)

LUCKY JOHN Gumová nástraha Tioga White Pearl-8,6 cm 6 ks

LUCKY JOHN Gumová nástraha Tioga White Pearl-8,6 cm 6 ks

Lucky John Tioga je další z mnoha výrobků firmy Lucky John. Tento model je určen pro lov štik a okounů. Lze však na něj chytit jakoukoliv jinou dravou i nedravou rybu. Díky zúžení u ocásku nám nabízí velmi dráždivý chod ocásku, kdy se tělo nástrahy (parys.cz)

Chránič zubů Shock Doctor Gel Nano Pearl Blue

Chránič zubů Shock Doctor Gel Nano Pearl Blue

(SportObchod.cz)

Giants Fishing řetízkový indikátor chain Indicator RX-White/Black

Giants Fishing řetízkový indikátor chain Indicator RX-White/Black

Vysoce kvalitně zpracované řetízkové indikátory, které mají jednoduché a spolehlivé uchycení vlasce pomocí plastové svorky, kterou lze snadno pootočením nastavit upnutí. Tento systém je vhodný pro použití jak velmi slabých, tak silnějších průměrů s (parys.cz)

Tento Pearl White toaletní papír 3vrstvý 16 ks

Tento Pearl White toaletní papír 3vrstvý 16 ks

Popis Toaletní papír bez potisku, bez vůně. Extra bílý toaletní papír bez vůně a potisku přesvědčí svou vysokou kvalitou pokožku i nejnáročnějšího zákazníka. 100 % celulóza Výška: 108, Šířka: 415, Hloubka: 108 Hrubá hmotnost: 707 Vlastnosti 16 rolí, 3 vrstvy, rozměr útržku 98x115, útržků 150 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé … (ageo.cz)

VitalCare Blikající kartáček na zuby SpongeBob 1 ks

VitalCare Blikající kartáček na zuby SpongeBob 1 ks

Dětský kartáček s oblíbeným pohádkovým hrdinou, díky kterému bude čištění zubů opravdovou zábavou.PopisVlastnosti: s jemnými štětinami, kartáček bliká po dobu 1 minuty, pro efektivní čištění dětských zoubků. Jak používatAplikujte na kartáček zubní pastu a poté pečlivě vyčistěte zuby. (ageo.cz)

swiss smile Nuance Nude dárková kazeta 1 ks zubní kartáček Cherry…

swiss smile Nuance Nude dárková kazeta 1 ks zubní kartáček Cherry Blossom 1 ks + zubní kartáček Porcelain 1 ks pro ženy

swiss smile Nuance Nude Dárková kazeta pro ženy zubní kartáček Cherry Blossom 1 ks + zubní kartáček Porcelain 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Obrazový rám - White pearl

Obrazový rám - White pearl

61 cm x 91 cm Blondelový rám z masivního dřeva, honosně zdobený profil v bílé barvě s ručně vyřezávanými tvary. Tento Blondelový rám je vhodný pro ručně malované obrazy, tisky, které jsou vypnuté na vypínacích rámech, ale i pro rámování zrcadel. Výška rámu 4 cm, šířka 16 cm, výška polodrážky 1,2 cm. Tento rám je k dispozici v níže uvedených rozměrech. V případě, že objednáváte samostatný rám upozorňujeme, že tolerance vnitřního rozměru je 0-2 cm. Dostupnost rámu na dotaz.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

LUCKY JOHN Gumová nástraha S-Shad Tail White Pearl-9,7 cm 5 ks

LUCKY JOHN Gumová nástraha S-Shad Tail White Pearl-9,7 cm 5 ks

Tato nástraha je přímo určena na lov s offsetovým háčkem. Pro tuto příležitost je uprostřed drážka, do které se háček perfektně schová a ryba jej nemá šanci spatřit. Výhoda je také v tom, že snížíme riziko uváznutí. Další předností nástrahy je velm (parys.cz)

MAM Dudlík Pearl 6+ měsíců silikon 1 ks

MAM Dudlík Pearl 6+ měsíců silikon 1 ks

MAM Dudlík Pearl silikon se díky jemnému silikonu přizpůsobí tvaru dětského patra a brání deformaci čelistí a zoubků. Symetrický tvar zaručuje vždy správnou pozici dudlíku v ústech. Ve vnější části dudlíku jsou ventilační otvory, které umožňují cirkulaci vzduchu a snižují tak riziko hromadění slin pod dudlíkem a vzniku nepříjemné vyrážky. Pro jednoduché uchopení je dudlík opatřen středovým knoflíkem. Savička symetrického tvaru. Jemný a příjemný materiál savičky. Ventilační otvory snižují riziko hromadění slin pod dudlíkem. Středový knoflík pro jednoduché uchopení. Dudlík od společnosti MAM zodpovědně doprovází miminka během celého dne. Vždy perfektně padne a pomáhá dětem se uvolnit. Aby byly splněny nejvyšší požadavky, dudlíky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s designéry a zubaři.… (drmax.cz)

swiss smile Diamond Glow dárková kazeta 1 ks ultra měkký zubní…

swiss smile Diamond Glow dárková kazeta 1 ks ultra měkký zubní kartáček Pink 1 ks + ultra měkký zubní kartáček Blue 1 ks

swiss smile Diamond Glow Dárková kazeta ultra měkký zubní kartáček Pink 1 ks + ultra měkký zubní kartáček Blue 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Tento Ellegance Pearl White toaletní papír, 3vrstvý 8 ks

Tento Ellegance Pearl White toaletní papír, 3vrstvý 8 ks

Popis Toaletní papír bez potisku, bez vůně. Extra bílý toaletní papír bez vůně a potisku přesvědčí svou vysokou kvalitou pokožku i nejnáročnějšího zákazníka.   Struktura: 100 % celulóza   Vlastnosti 8 rolí, 3 vrstvy, rozměr útržku 98x115, útržků 150 Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé … (ageo.cz)

Lovela ubrousky na čištění povrchů 40 ks

Lovela ubrousky na čištění povrchů 40 ks

Popis Čisticí ubrousky (40 ks) Značka Lovela se od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka. Významnou pozici si v minulosti vydobyla na poli hypoalergenních pracích prostředků, které jsou vhodné pro praní prádla pro nejmenší děti, včetně těch právě narozených. V České republice patří prací prostředky Lovela mezi nejčastěji vybírané produkty na praní dětského prádla a maminky je s oblibou používají až do tří let věku dítěte. Díky tomu, že neobsahují žádné zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny či agresivní parfémy si je oblíbili také všichni dospělí, kteří mají citlivou pokožku a kteří buď již bojují s alergií,… (ageo.cz)

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks (5900627073003)

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks (5900627073003)

Čistič myčky účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen, pročistí filtr, rotační ramena i odpad Nové FINISH Kapsle na čištění myčky nádobí perfektně vyčistí vašeho domácího pomocníka od nahromaděných nečistot, mastnoty i vodního kamene. To vše, aniž byste museli čekat, až bude myčka prázdná. Tento čisticí prostředek je jediný na trhu, který čistí vaši myčku, zatímco ona čistí vaše nádobí. Čisticí kapsle Finish pracují do hloubky, pročistí filtr, rotační ramena i odpad. Stačí jednou za měsíc umístit kapsli nového čističe do spodní části myčky, naplnit ji nádobím, přidat tabletu na mytí nádobí a zapnout mycí cyklus. Díky použití čističe budete mít nejen čisté a zářivé nádobí, ale také samotnou myčku. Stačí, když poslechnete doporučení největších výrobců myček nádobí. … (alza.cz)

White Pearl Charcoal bělící pásky

White Pearl Charcoal bělící pásky

Odstraňte v pohodlí domova nevzhledné zabarvení zubů s bělícími pásky White Pearl. Obsahují aktivní uhlí a jsou proto účinné a zároveň šetrné k dásním. A krátká doba působení je ideální pro okamžité vybělení zubů než budete chtít někde zazářit. Použití: Roztrhněte sáček podélně a vytáhněte ven oba proužky nalepené na fólii. Odlepte pásek z fólie a nalepte ho na řadu zubů. Proužky nechte působit 30 - 45 minut. Po uplynutí aplikační doby proužky odstraňte a vyhoďte. Složení: Glycerin, Propylene Glycol, Water, Sodium Bicarbonate, Carbomer, Collulose Gum, Charcoal Powder, PVP, Sodium Hydroxide, Cocs Nucifera (Coconut) Oil. (nazuby.cz)

Dunlop Celluloid White Pearl Medium

Dunlop Celluloid White Pearl Medium

Trsátka Celuloidová trsátka vyrábí společnost Dunlop již po mnoho desetiletí, jedná se totiž o materiál, který je zvukově i pocitově nejbližší trsátkům z pravé želvoviny, nabízí však mnohem větší flexibilitu s čistým a jasným atakem. Tato sada obsahuje dvanáct kusů trsátek tloušťky Medium. (kytary.cz)

Sada na čištění podlah Classic pro SC 1

Sada na čištění podlah Classic pro SC 1

S praktickou sadou na čištění podlah Floor Kit Comfort přeměníte ruční parní čistič bleskurychle na parní mop 2 v 1. (kärcher.cz)

ActiMaris Sensitiv roztok výplach čištění ran 1 l

LUCKY JOHN PRO LONG JOHN barva T47 White Pearl-Délka 7,8 cm 8 ks

LUCKY JOHN PRO LONG JOHN barva T47 White Pearl-Délka 7,8 cm 8 ks

LJ Long John je jedna z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších nástrah od firmy Lucky John LJ Long John je jedna z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších nástrah od firmy Lucky John. Díky technologii, kterou zde firma použila, dosahuje nástraha velmi ú (parys.cz)

Mr. Tee Wiz Khalifa Smile Tee white - S

Mr. Tee Wiz Khalifa Smile Tee white - S

Mr. Tee100% Original GuaranteedHigh ComfortImported (gangstagroup.cz)

Magnet 3Pagen Tyčinka na čištění uší, 2 ks

Magnet 3Pagen Tyčinka na čištění uší, 2 ks

Pro jemnou a bezpečnou hygienu uší používejte tuto speciální pomůcku na čištění uší se smyčkovou hlavicí. Hygienické čištění, lze použít opakovaně. Mnohem levnější než tradiční vatové tyčinky. (magnet-3pagen.cz)

LUCKY JOHN PRO LONG JOHN barva T47 White Pearl-Délka 10,6 cm 6 ks

LUCKY JOHN PRO LONG JOHN barva T47 White Pearl-Délka 10,6 cm 6 ks

LJ Long John je jedna z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších nástrah od firmy Lucky John LJ Long John je jedna z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších nástrah od firmy Lucky John. Díky technologii, kterou zde firma použila, dosahuje nástraha velmi ú (parys.cz)

MAM Dudlík Pearl 0-6 měsíců silikon 1 ks

MAM Dudlík Pearl 0-6 měsíců silikon 1 ks

MAM Dudlík Pearl silikon se díky jemnému silikonu přizpůsobí tvaru dětského patra a brání deformaci čelistí a zoubků. Symetrický tvar zaručuje vždy správnou pozici dudlíku v ústech. Ve vnější části dudlíku jsou ventilační otvory, které umožňují cirkulaci vzduchu a snižují tak riziko hromadění slin pod dudlíkem a vzniku nepříjemné vyrážky. Pro jednoduché uchopení je dudlík opatřen středovým knoflíkem. Savička symetrického tvaru. Jemný a příjemný materiál savičky. Ventilační otvory snižují riziko hromadění slin pod dudlíkem. Středový knoflík pro jednoduché uchopení. Dudlík od společnosti MAM zodpovědně doprovází miminka během celého dne. Vždy perfektně padne a pomáhá dětem se uvolnit. Aby byly splněny nejvyšší požadavky, dudlíky jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s designéry a zubaři.… (drmax.cz)

Dámská podprsenka 1650 white pearl

Dámská podprsenka 1650 white pearl

(amiatex.cz)

Pearl DMP Decade White Satin Pearl Studio Set

Pearl DMP Decade White Satin Pearl Studio Set

Bicí souprava Nová řada bicích firmy Pearl Decade Maple přímo nahrazuje oblíbenou sérii Vision. Bicí mají javorové korpusy složené ze šesti vrstev o síle 5,4 mm, které poskytují nástrojům mimořádnou zvukovou univerzalitu. Set je tak vhodný pro širokou škálu hudebních stylů – od jazzu po metal. Na bicích jsou nataženy blány Remo UT Pinstripe Tom a Ported UT Powerstroke 3. Nevrtané tomy jsou uchyceny novým systémem OptiLoc. Dále jsou použité mušle NDL a 1,6 mm ocelové obruče (triple flanged). Sada obsahuje hardware řady 830 (hh stojan, stojan na snare, 2x stojan na činel) a pedál řady 930 – Demonator. Decade Maple jsou velmi dostupné bicí s vyváženým zvukem, které jsou skvělé nejen pro pilování vašich bubenických dovedností – díky svým vlastnostem hravě obstojí i na pódiu nebo ve… (kytary.cz)

Swedish Beauty FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický…

Swedish Beauty FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti   - White

FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti - sonický kartáček provádí šetrné, rychlé, ale velice účinné hloubkové čištění pleti pomocí oscilačního pohybu a je vhodný pro všechny typy pleti - čistí a omezuje počet pórů - provádí hloubkové čištění pleti a jemnou exfoliaci - odstraňuje nečistoty jako je například make-up, přebytečný kožní maz, odumřelé kožní buňky - snižuje výskyt mastných či naopak suchých oblastí - pleť je po ošetření jemná, sjednocená, hladká na dotek, působí prozářeně - zvyšuje účinnost kosmetických přípravků - hlavice provádí 10 000 oscilačních pohybů za minutu - štětiny jsou vyrobené z velmi jemných syntetických vlánek, štětinky jsou neporózní - světelná indikace – napájení, vybití přístroje a stupně výkonu - nastavitelné úrovně výkonu -… (prodejparfemu.cz)

Sonor AQ2 Bop Set White Pearl

Sonor AQ2 Bop Set White Pearl

Bicí souprava AQ2 je profesionální řada bicích s novými konstrukčními a designovými koncepty. Celojavorové korpusy se skládají ze sedmi vrstev a jsou vyrobeny metodou CLTF, kdy se jednotlivé vrstvy do sebe skládají pod úhlem 90 stupňů. Maximální citlivost a projekci zaručují zbroušené hrany pod úhlem 45 stupňů. Naprostými novinkami je použití technologie TuneSafe u litých mušlí pro precizní ladění, delší sustain a plný zvuk a nové uchycení tomů SmartMount maximalizující rezonanci. AQ2 navazuje na řadu Select a můžeme ji doporučit všem, kteří vyžadují vysokou úroveň zpracování a kvalitní zvuk bez kompromisů. (kytary.cz)

swiss smile Herbal Style dárková kazeta 1 ks měkký zubní kartáček…

swiss smile Herbal Style dárková kazeta 1 ks měkký zubní kartáček Black 1 ks + měkký zubní kartáček Green 1 ks unisex

swiss smile Herbal Style Dárková kazeta měkký zubní kartáček Black 1 ks + měkký zubní kartáček Green 1 ks (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít