Whiskas granule tunak pro dospele kocky 14 kg 5900951014390

Whiskas granule tuňák pro dospělé kočky 14 kg (5900951014390)

Whiskas granule tuňák pro dospělé kočky 14 kg (5900951014390)

Granule pro kočky pro malá a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, rybí příchuť, čerstvé maso v sušině 4%, živočišné bílkoviny 4%, tuky 12,5% Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! LAHODNÉ. KŘUPAVÉ. VYZKOUŠEJTE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 14 kg (5900951014352)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 14 kg (5900951014352)

Granule pro kočky pro malá a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, drůbeží příchuť, čerstvé maso v sušině 4%, živočišné bílkoviny 29%, tuky 12,5% Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! LAHODNÉ. KŘUPAVÉ. VYZKOUŠEJTE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 14 kg (5900951014345)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 14 kg (5900951014345)

Granule pro kočky pro malá a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, hovězí příchuť, čerstvé maso v sušině 4%, živočišné bílkoviny 29%, tuky 12,5% Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! LAHODNÉ. KŘUPAVÉ. VYZKOUŠEJTE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Whiskas granule tuňák pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129968)

Whiskas granule tuňák pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129968)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, tuňák příchuť Kompletní krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou granule Whiskas s příchutí tuňáka. Granulky ve tvaru kostiček mají speciální recepturu, která podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo je vhodné pro kočky starší jednoho roku a obsahuje mnoho prospěšných látek - omega 6 mastné kyseliny a zinek pro zdravou kůži a srst nebo vitamin A pro dobrý zrak. Kousání granulí také napomáhá čištění zubů vaší kočky. Balení obsahuje 1,4 kg granulí Whiskas s tuňákem a vaše kočka si na nich určitě pochutná! Klíčové vlastnosti granulí pro kočky Whiskas s tuňákem, 1,4 kgV sáčku na zip pro delší udržení čerstvostiS příchutí tuňákaKompletní krmivo pro šťastný kočičí životVhodné pro kočky od 1… (alza.cz)

Whiskas granule kuřecí pro kastrované dospělé kočky 14 kg …

Whiskas granule kuřecí pro kastrované dospělé kočky 14 kg (5900951259418)

Granule pro kočky pro malá a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, drůbeží příchuť, čerstvé maso v sušině 4%, živočišné bílkoviny 25%, tuky 11,8% Kompletní krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou granule Whiskas Sterille s příchutí kuřecího masa. Granulky ve tvaru kostiček mají menší kalorickou hodnotu, proto jsou vhodné zejména pro méně aktivní nebo vykastrované kočky. Speciální receptura granulí podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo obsahuje mnoho prospěšných látek - omega 6 mastné kyseliny a zinek pro zdravou kůži a srst nebo vitamin A pro dobrý zrak. Kousání granulí také napomáhá čištění zubů vaší kočky. Balení obsahuje 14 kg granulí Whiskas Sterille s kuřecím masem a vaše kočka si na nich určitě pochutná! Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 3,8 kg (5998749130223)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 3,8 kg (5998749130223)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, živočišné bílkoviny 4%, hypoalergenní Granule Whiskas 1+ s kuřecím masem jsou kompletní a nutričně vyvážené krmivo, s optimálním obsahem vitaminů a minerálů, které pomáhají poskytnout tu nejlepší možnou péči pro vaši dospělou kočku. Klíčové vlastnosti granulí Whiskas 1+ s kuřecím masem 3,8 kgKompletní a vyváženéKrmivo poskytuje veškerou výživu, kterou vaše kočka potřebuje k dlouhému a šťastnému životuPomáhá čistit zuby jemným otíránímSpeciální receptura pro podporu zdravého močového traktuS omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže a srstiS Vitaminem A pro dobrý zrakObsahuje chutné plněné granule - křupavý obal s lahodnou měkkou náplní Složení:Obiloviny, Maso a vedlejší produkty živočišného… (alza.cz)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 3,8 kg (5900951258770)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 3,8 kg (5900951258770)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí příchuť, bez obilovin, s antioxidanty Granule Whiskas 1+ s hovězím masem jsou kompletní a nutričně vyvážené krmivo, s optimálním obsahem vitaminů a minerálů, které pomáhají poskytnout tu nejlepší možnou péči pro vaši dospělou kočku. Klíčové vlastnosti granulí Whiskas 1+ s hovězím masem 3,8 kgKompletní a vyváženéKrmivo poskytuje veškerou výživu, kterou vaše kočka potřebuje k dlouhému a šťastnému životuPomáhá čistit zuby jemným otíránímSpeciální receptura pro podporu zdravého močového traktuS omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže a srstiS Vitaminem A pro dobrý zrakObsahuje chutné plněné granule - křupavý obal s lahodnou měkkou náplní Složení:Obiloviny, Maso a vedlejší produkty živočišného původu (29%,… (alza.cz)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129821)

Whiskas granule kuřecí pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129821)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou Kompletní krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou granule Whiskas s příchutí kuřecího masa. Granulky ve tvaru kostiček mají speciální recepturu, která podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo je vhodné pro kočky starší jednoho roku a obsahuje mnoho prospěšných látek - omega 6 mastné kyseliny a zinek pro zdravou kůži a srst nebo vitamin A pro dobrý zrak. Kousání granulí také napomáhá čištění zubů vaší kočky. Balení obsahuje 1,4 kg granulí Whiskas s kuřecím masem a vaše kočka si na nich určitě pochutná! Klíčové vlastnosti granulí pro kočky Whiskas s kuřecím, 1,4 kgV sáčku na zip pro delší udržení čerstvostiS příchutí kuřecího masaKompletní krmivo pro šťastný kočičí životVhodné pro kočky od 1… (alza.cz)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129715)

Whiskas granule hovězí pro dospělé kočky 1,4 kg (5998749129715)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí příchuť Kompletní krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou granule Whiskas s příchutí hovězího masa. Granulky ve tvaru kostiček mají speciální recepturu, která podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo je vhodné pro kočky starší jednoho roku a obsahuje mnoho prospěšných látek - omega 6 mastné kyseliny a zinek pro zdravou kůži a srst nebo vitamin A pro dobrý zrak. Kousání granulí také napomáhá čištění zubů vaší kočky. Balení obsahuje 1,4 kg granulí Whiskas s hovězím a vaše kočka si na nich určitě pochutná! Klíčové vlastnosti granulí pro kočky Whiskas s hovězím, 1,4 kgHovězí granule v sáčku na zip pro delší udržení čerstvostiS příchutí hovězího masaKompletní krmivo pro šťastný kočičí… (alza.cz)

Whiskas granule s tuňákem 14 kg

Whiskas granule s tuňákem 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní granulované krmivo pro dospělé kočky s přidaným tuňákem. (mall.cz)

Whiskas granule kuřecí pro kastrované dospělé kočky 1,4 kg …

Whiskas granule kuřecí pro kastrované dospělé kočky 1,4 kg (5900951259180)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s nízkou aktivitou, drůbeží příchuť Kompletní krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou granule Whiskas Sterile s příchutí kuřecího masa. Granulky ve tvaru kostiček mají speciální recepturu, která podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo je vhodné pro kočky starší jednoho roku a obsahuje mnoho prospěšných látek - omega 6 mastné kyseliny a zinek pro zdravou kůži a srst nebo vitamin A pro dobrý zrak. Kousání granulí také napomáhá čištění zubů vaší kočky. WHISKAS granule Sterile s kuřecím s menší kalorickou hodnotou jsou zvláště vhodné pro kastrovaná zvířata s nižší pohybovou aktivitou. Balení obsahuje 1,4 kg granulí Whiskas Sterile s kuřecím masem a vaše kočka si na nich určitě pochutná! Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

PrimaCat granule losos, bez obilovin, pro dospělé kočky 1,4 kg …

PrimaCat granule losos, bez obilovin, pro dospělé kočky 1,4 kg (6430069580146)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, lososová příchuť, čerstvé maso v sušině 26%, živočišné bílkoviny 64%, tuky 17%, bez obilovin, bez GMO Granule pro kočky PrimaCatChuť pravého lososa Chuť kuřecího nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu optimalizovanou pro všechny kočičí parťáky a s dokonalou chutí lahodného lososa. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti lososových granulí PrimaCatSuperpremiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo vhodné pro kočky s citlivým zažívánímBez pšenice a… (alza.cz)

PrimaCat granule kuře, bez obilovin, pro dospělé kočky 1,4 kg …

PrimaCat granule kuře, bez obilovin, pro dospělé kočky 1,4 kg (6430069580122)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, bez GMO Granule pro kočky PrimaCatChuť pravého kuřete Chuť kuřecího nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu optimalizovanou pro všechny kočičí parťáky a s dokonalou chutí kuřecího masa. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti kuřecích granulí PrimaCatSuperpremiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro dospělé kočky všech plemenKrmivo vhodné pro dietní potřeby a hlídání váhy díky nižšímu obsahu tukuBez pšenice a kukuřice a přidaného cukru90 % bílkovin živočišného původu z dehydrovaného… (alza.cz)

Whiskas granule s kuřecím masem 14 kg

Whiskas granule s kuřecím masem 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granulované polštářky s kuřecím masem pro kočky. (mall.cz)

Whiskas granule s hovězím masem 14 kg

Whiskas granule s hovězím masem 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Plněné polštářky s hovězím masem pro dospělé kočky. (mall.cz)

Whiskas granule kuřecí pro koťata 14 kg (5900951014369)

Whiskas granule kuřecí pro koťata 14 kg (5900951014369)

Granule pro koťata pro malá a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, drůbeží příchuť, čerstvé maso v sušině 4%, živočišné bílkoviny 38%, tuky 13% Granule pro koťata Whiskas Junior s kuřecím jsou určena mláďatům do 1 roku a březím a kojícím dospělým kočkám. Jedinečná receptura zajistí vašemu zvířeti všechny potřebné živiny. Potrava Whiskas Junior s kuřecím obsahuje vitamin E, který spolu s taurinem zvyšuje obranyschopnost organizmu. Vápník podpoří zdravý vývoj zubů a kostí. Kuřecí maso je lehce stravitelné a nezatěžuje zažívání. Velikost granulí Whiskas Junior je speciálně uzpůsobena pro mláďata koček a zajistí jim tak příjemný a snadný příjem potravy. Lahodné malé granulky pro koťata plněné skvělou náplní zachutnají každému malému kočičímu mazlíčkovi všech plemen. Klíčové… (alza.cz)

Whiskas granule Junior s kuřecím masem 14 kg

Whiskas granule Junior s kuřecím masem 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro rostoucí koťata od 1 do 12 měsíců věku a pro březí a kojící dospělé kočky. (mall.cz)

PrimaCat granule kuře pro dospělé kočky, kastrované a žijící uvnitř …

PrimaCat granule kuře pro dospělé kočky, kastrované a žijící uvnitř  1,4 kg (6430069580597)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 10%, živočišné bílkoviny 45%, tuky (kuřecí a rostlinný ) 11%, bez GMO Granule pro kočky PrimaCatChuť pravého kuřete Chuť kuřecího nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o superprémiovou zdravou výživu s chutí výborného kuřete optimalizovanou pro vaše vykastrované kočičí parťáky žijící v interiéru. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti kuřecích granulí PrimaCatSuperpremiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro dospělé vykastrované kočky žijící v interiéruKrmivo vhodné pro dietní potřeby a hlídání váhy díky nižšímu… (alza.cz)

Perfect fit Granule kuřecí pro dospělé kočky 7kg

Perfect fit Granule kuřecí pro dospělé kočky 7kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granule s kuřecím masem pro dospělé kočky. (mall.cz)

Whiskas kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 100g …

Whiskas kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 100g (5900951226571)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, drůbeží příchuť, tuky (drůbeží) 4,5%, bez obilovin Kapsičky Whiskas Drůbeží výběr v želé uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 48 kapsiček Whiskas Drůbeží výběr v želé s různými příchutěmi: s kuřecím, kachnou, drůbežím a krůtím masem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Drůbeží výběr v želé, 48 ksKapsičky pro dospělé kočky od jednoho roku věkuKrmivo Whiskas Drůbeží výběr v želé je kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekWhiskas Drůbeží výběr v želé skvěle chutnáSložení:S kuřecím: maso a výrobky… (alza.cz)

Whiskas kapsičky klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Whiskas kapsičky klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo v podobě kapsiček pro dospělé kočky všech plemen. Výhodné balení 48 pack. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. (mall.cz)

Whiskas kapsičky klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Whiskas kapsičky klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vybrané menu kapsiček z tmavého masa pro každou kočku. Výhodné balení 48 × 100g. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. (mall.cz)

Whiskas kapsičky drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Whiskas kapsičky drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Výběr lahodných kousků jemně vařeného masa ve šťávě. Výhodné balení 48 × 100g. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. (mall.cz)

Whiskas kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 24 x 100g

Whiskas kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 24 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. Kapsičky pro dospělé kočky všech plemen. Velké balení Menu Drůbeží výběr v želé 24 pack. (mall.cz)

Whiskas kapsičky mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 48 x 100g

Whiskas kapsičky mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Výhodné balení 48 × 100g. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku (mall.cz)

Whiskas kapsičky rybí výběr v želé pro dospělé kočky 48 x 100g

Whiskas kapsičky rybí výběr v želé pro dospělé kočky 48 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. Krmivo pro kočky WHISKAS k dostání v kapsičkách po 100 g. (mall.cz)

Whiskas kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 40 x 100g

Whiskas kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 40 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Ekonomické balení kočičích kapsiček s kuřecí, kachní, i krůtí příchutí, Vyvážené složení bez umělých příchutí, barviv a konzervantů. Lahodné masové kousky pro dospělé kočky. Whiskas kapsičky pro dospělé kočky drůběží výběr v želé 40 × 100 g se doporučuje v rámci přebytků uchovávat v chladu a spotřebovat do 2 dní. (mall.cz)

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s tuňákem v želé 24x85 g

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s tuňákem v želé 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kapsičky pro kočky obsahují maso z certifikovaných udržitelných chovů. Směs masových kousků v želé si zamiluje každý kočičí společník. Sheba kapsičky pro dospělé kočky s tuňákem v želé 24×85 g jsou bez konzervantů a umělých barviv. (mall.cz)

Whiskas kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g …

Whiskas kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951026577)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, krůtí a kachní příchuť, tuky (drůbeží) 4,7%, bez obilovin, bez konzervantů a s antioxidanty Kapsičky Whiskas Drůbeží výběr v želé uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím, kachnou, drůbežím a krůtím masem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Drůbeží výběr v želéVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (včetně 4 % kuřecích), minerální látkyS kachnou:… (alza.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951269042)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, hovězí a jehněčí příchuť, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím, hovězím, jehněčím a drůbežím masem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4% kuřecích), cereálie, minerální látky, různé cukryS… (alza.cz)

Whiskas kapsička drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g …

Whiskas kapsička drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951125652)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, krůtí a kachní příchuť, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Drůbeží výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Drůbeží výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S Kuřecím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % kuřecího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry S Kachním masem:… (alza.cz)

Whiskas kapsička drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 24 × 100 g …

Whiskas kapsička drůbeží výběr ve šťávě pro dospělé kočky 24 × 100 g (4770608253677)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, krůtí a kachní příchuť, tuky (drůbeží) 4,7%, bez konzervantů a s antioxidanty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! LAHODNÉ. V ŽELÉ. VYZKOUŠEJTE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není... (alza.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 48 × 100 g (5900951225642)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, živočišné bílkoviny 40%, tuky (kuřecí,drůbeží a hovězí ) 4,7%, bez konzervantů Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 48 kapsiček Whiskas Klasický výběr ve šťávě s různými příchutěmi: s kuřecím a zeleným hráškem, hovězím, krůtím a s jehněčím a mrkví. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávě, 48 ksKompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věkuWhiskas Klasický výběr ve šťávě neobsahuje umělá barviva ani příchutiV balení… (alza.cz)

Whiskas kapsička rybí výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g …

Whiskas kapsička rybí výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951276798)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, rybí příchuť Kompletní chutné krmivo pro kočky od jednoho roku Whiskas kapsičky rybí výběr v želé je šetrně připravováno v páře a tak si uchovává všechny důležité vitamíny a minerály. Balení 12 × 100 g nabízí 4 různé druhy vždy po třech kapsičkách: losos, treska, tuňák a bělice. Whiskas kapsičky rybí výběr v želé skvěle chutná. Klíčové vlastnosti Whiskas kapsiček rybí výběr v želé, 12 × 100 gUrčeno pro dospělé kočky od 12 měsíců věkuWhiskas kapsičky rybí výběr v želé obsahují všechny důležité látkyKompletní krmivo se čtyřmi příchutěmi: losos, treska, tuňák a běliceWhiskas kapsičky jsou šetrně připravovány v pářeVynikající chuťSložení:S lososem: maso a výrobky živočišného původu (34%, z toho 94% přírodní), ryby a vedlejší… (alza.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g…

Whiskas kapsička klasický výběr ve šťávě pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951125645)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 40%, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů a s antioxidanty Kapsičky Whiskas Klasický výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím a zeleným hráškem, hovězím, krůtím a s jehněčím a mrkví. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Klasický výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím a zeleným hráškem: maso a výrobky… (alza.cz)

Whiskas kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g …

Whiskas kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g (9003579006634)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, lososová a tuňák příchuť, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů a s antioxidanty Kapsičky Whiskas Mixovaný výběr ve šťávě uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo má vyváženou hladinu minerálů, které podporují zdravé močové ústrojí. Navíc obsahuje zinek pomáhající zajistit zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 12 kapsiček s různými příchutěmi - s kuřecím, lososem, hovězím a tuňákem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Mixovaný výběr ve šťávěVěk 1+Kompletní a vyváženéBez umělých barviv, příchutí a konzervačních látekKompletní krmivo pro dospělé kočky Složení:S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (40%, včetně 4% kuřecích), cereálie, minerální látky, různé… (alza.cz)

Whiskas kapsička rybí výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 100 g …

Whiskas kapsička rybí výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 100 g (5900951276804)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, rybí příchuť, čerstvé maso v sušině 34%, tuky (rybí) 4,7%, bez obilovin, s antioxidanty Kompletní chutné krmivo pro kočky od jednoho roku Whiskas kapsičky rybí výběr v želé je šetrně připravováno v páře a tak si uchovává všechny důležité vitamíny a minerály. Balení 48 × 100 g nabízí 4 různé druhy vždy po dvanácti kapsičkách: losos, treska, tuňák a bělice. Whiskas kapsičky rybí výběr v želé skvěle chutná. Klíčové vlastnosti Whiskas kapsiček rybí výběr v želé, 48 × 100 gUrčeno pro dospělé kočky od 12 měsíců věkuWhiskas kapsičky rybí výběr v želé obsahují všechny důležité látkyKompletní krmivo se čtyřmi příchutěmi: losos, treska, tuňák a běliceWhiskas kapsičky jsou šetrně připravovány v pářeVynikající chuťSložení:S lososem: maso a… (alza.cz)

Whiskas Casserole kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48…

Whiskas Casserole kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 85 g (5900951264412)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, krůtí a kachní příchuť, tuky (kuřecí) 2,5%, bez obilovin Kapsičky Whiskas Casserole drůběží výběr v želé uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo Whiskas Casserole má vyváženou hladinu minerálů a vitamínů a obsahuje tak vše, co kočka potřebuje pro zdravý vývoj. Balení obsahuje 48 kapsiček Whiskas Casserole drůbeží výběr v želé s různými příchutěmi: s kuřecím, kachním, drůbežím a krůtím masem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Casserole drůbeží výběr v želé, 48 ksKompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věkuV balení Whiskas Casserole drůbeží výběr v želé najdete 4 příchuti vždy po 12 kusechWhiskas Casserole drůbeží výběr v želé skvěle voní a výborně… (alza.cz)

Whiskas Casserole kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 12…

Whiskas Casserole kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 85 g (5900951264405)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť Kompletní vlhké krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou kapsičky Whiskas Casserole drůbeží výběr v želé. Šťavnaté kousky masa v želé obsahují všechny důležité živiny pro zdraví vašeho mazlíčka. Balení obsahuje 4 příchuti vždy po třech kapsičkách. Kuřecí, kachní, drůbeží a krůtí v lahodném želé mají skvělou chuť a vaše kočka si je rychle zamiluje. Určeno pro dospělé kočky od 1 roku. Klíčové vlastnosti Whiskas kapsiček drůbeží výběr v želé, 12 × 85 gUrčeno pro dospělé kočky od 12 měsíců věkuWhiskas kapsičky drůbeží výběr v želé obsahují všechny důležité látkyKompletní krmivo se čtyřmi příchutěmi: kuřecí, kachní, drůbeží a krůtíWhiskas kapsičky drůbeží výběr v želé skvěle chutnajíSložení:S… (alza.cz)

Whiskas Casserole kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 48…

Whiskas Casserole kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 85 g (5900951264436)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, tuky (živočišný,kuřecí,hovězí a lososový ) 2,5%, bez obilovin, s antioxidanty Kapsičky Whiskas Casserole mixovaný výběr v želé uspokojí nutriční potřeby vaší kočky, aby prožila dlouhý a šťastný život. Krmivo Whiskas Casserole má vyváženou hladinu minerálů a vitamínů a obsahuje tak vše, co kočka potřebuje pro zdravý vývoj. Balení obsahuje 48 kapsiček Whiskas Casserole mixovaný výběr v želé s různými příchutěmi: s kuřecím masem, hovězím masem, lososem a tuňákem. Klíčové vlastnosti kapsiček pro kočky Whiskas Casserole mixovaný výběr v želé, 48 ksKompletní vyvážené krmivo pro dospělé kočky od 1 roku věkuV balení Whiskas Casserole mixovaný výběr v želé najdete 4 příchuti vždy po 12 kusechWhiskas Casserole mixovaný výběr v želé skvěle… (alza.cz)

Whiskas Casserole kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12…

Whiskas Casserole kapsička mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12 × 100 g (5900951264429)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí a lososová příchuť Kompletní vlhké krmivo pro dlouhý a šťastný život vaší kočičky, přesně takové jsou kapsičky Whiskas Casserole mixovaný výběr v želé. Šťavnaté kousky masa v želé mají speciální recepturu, která podporuje správnou funkci močového traktu. Krmivo obsahuje zinek pro zdravou kůži a srst. Balení obsahuje 4 příchuti vždy po třech kapsičkách. Kuřecí, losos, hovězí a tuňák v lahodném želé mají skvělou chuť a vaše kočka si je rychle zamiluje. Určeno pro dospělé kočky od 1 roku. Klíčové vlastnosti Whiskas kapsiček mixovaný výběr v želé, 12 × 100 gUrčeno pro dospělé kočky od 12 měsíců věkuWhiskas kapsičky mixovaný výběr v želé obsahují všechny důležité látkyKompletní krmivo se čtyřmi příchutěmi: kuřecí,… (alza.cz)

Whiskas kapsičky klasický výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé…

Whiskas kapsičky klasický výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé kočky 24 x 100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kapsičky pro dospělé kočky všech plemen. Velké balení Menu Masový výběr 24 pack. Lahodné masové kousky představují praktické a čerstvé krmivo pro kočky. Všechno, co vaše dospělá kočka přirozeně potřebuje ke šťastnému a zdravému životu v dospělém věku. (mall.cz)

Perfect fit Granule krůtí pro dospělé kočky s citlivým zažíváním 7kg

Perfect fit Granule krůtí pro dospělé kočky s citlivým zažíváním 7kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granule s krůtím masem pro dospělé kočky s citlivým zažíváním. (mall.cz)

Whiskas kapsička klasický výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé…

Whiskas kapsička klasický výběr se zeleninou ve šťávě pro dospělé kočky 24 × 100 g (9003579000908)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí, jehněčí a krůtí příchuť, tuky (živočišný) 4,7%, bez konzervantů a s antioxidanty Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! LAHODNÉ. VE ŠŤÁVĚ. VYZKOUŠEJTE. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Shelma Adult bezobilné granule s čerstvým kuřecím pro dospělé kočky…

Shelma Adult bezobilné granule s čerstvým kuřecím pro dospělé kočky 750 g (8595606405271)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, rybí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 25%, živočišné bílkoviny 71%, tuky (drůbeží) 15%, bez obilovin Máte doma kočku a chcete ji dopřát opravdu kvalitní granule? Potom vám představujeme českou značku Shelma, která přináší superprémiové krmivo bez obilovin a s vysokým obsahem čerstvého masa. Granule Shelma Cat Adult Chicken s příchutí kuřecího masa jsou určené pro dospělé kočky všech plemen. Výhodou těchto granulí je Grain Free receptura, což znamená, že je vhodné také pro kočky s alergií. Shelma Cat Adult neobsahují obiloviny ani lepek a jsou doplněny superpotravinami jako například rakytník, spirulina, rozmarýn a petržel. Klíčové vlastnosti granulí pro kočky Shelma Cat Adult Chicken, 750 gKompletní krmivo… (alza.cz)

Shelma Sterile bezobilné granule s čerstvým lososem pro dospělé kočky…

Shelma Sterile bezobilné granule s čerstvým lososem pro dospělé kočky 750 g (8595606405288)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, rybí a lososová příchuť, čerstvé maso v sušině 25%, živočišné bílkoviny 72%, tuky (drůbeží) 13%, bez obilovin Máte doma kočku a chcete ji dopřát opravdu kvalitní granule? Potom vám představujeme českou značku Shelma, která přináší superprémiové krmivo bez obilovin a s vysokým obsahem čerstvého masa. Granule Shelma Sterille s lososem jsou určené pro vykastrované kočky všech plemen. Výhodou těchto granulí je Grain Free receptura, což znamená, že je jsou vhodné také pro kočky s alergií. Shelma Sterille neobsahují obiloviny ani lepek a jsou doplněny superpotravinami jako například rakytník, spirulina, rozmarýn a petržel. Pořiďte vašim čtyřnohým chlupáčům to nejlepší a podpořte jejich obranyschopnost. Klíčové vlastnosti granulí pro kočky… (alza.cz)

Shelma Sterile bezobilné granule s čerstvým hovězím pro dospělé kočky…

Shelma Sterile bezobilné granule s čerstvým hovězím pro dospělé kočky 750 g (8595606405295)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, hovězí příchuť, čerstvé maso v sušině 25%, živočišné bílkoviny 72%, tuky (drůbeží) 13%, bez obilovin Máte doma kočku a chcete ji dopřát opravdu kvalitní granule? Potom vám představujeme českou značku Shelma, která přináší superprémiové krmivo bez obilovin a s vysokým obsahem čerstvého masa. Granule Shelma Sterille s příchutí hovězího masa jsou určené pro vykastrované kočky všech plemen. Výhodou těchto granulí je Grain Free receptura, což znamená, že jsou vhodné také pro kočky s alergií. Shelma Sterille neobsahují obiloviny ani lepek a jsou doplněny superpotravinami jako například rakytník, spirulina, rozmarýn a petržel. Pořiďte vašim čtyřnohým chlupáčům to nejlepší a podpořte jejich obranyschopnost. Klíčové vlastnosti granulí pro kočky… (alza.cz)

Whiskas granule s kuřecím masem 3,8 kg

Whiskas granule s kuřecím masem 3,8 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granulované polštářky s kuřecím masem pro kočky. (mall.cz)

Whiskas granule s hovězím masem 3,8 kg

Whiskas granule s hovězím masem 3,8 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Plněné polštářky s hovězím masem pro kočky . (mall.cz)

Whiskas Sterilised 14 kg

Whiskas Sterilised 14 kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granulované krmivo pro dospělé kastrované či sterilizované kočky. (mall.cz)

WHISKAS tunak 14kg

WHISKAS tunak 14kg

Vlastnosti Kompletní a vyvážené Chutné plněné granule Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDoporučené denní dávkování viz obal Doporučené dávkování Umožněte přechodnou fázi při změně stravy a upravte dávky podle potřeb vašeho domácího mazlíčka U koček s nadváhou snižte denní množství krmiva Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispoziciSkladováníSkladujte uzavřené v chladu a v suchu Chraňte před přímým slunečním zářením Podrobná data Bezpečnostní varováníSáčky skladujte mimo dosah dětí a zvířat Zakrytím dýchacích cest může dojít k udušeníJazyk produktuHlavní jazyk návodu čeština Instalační jazyk češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaŘečtina moderní 1453MaďarštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaTurečtinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno Krmivo… (ageo.cz)

WHISKAS suché TUŇÁK - 14kg

WHISKAS suché TUŇÁK - 14kg

Toto krmivo poskytuje veškerou výživu, kterou vaše kočka potřebuje k dlouhému a šťastnému životu. Pomáhá čistit zuby jemným otíráním. Speciální receptura pro podporu zdravého močového traktu. S omega 6 mastnými kyselinami a zinkem pro podporu zdravé kůže a srsti. S vitaminem A pro dobrý zrak. Obsahuje chutné plněné granule - křupavý obal s lahodnou měkkou náplní. (krmeni.cz)

PrimaCat Kuře, bez obilovin, pro dospělé kočky 400 g (6430069580115)

PrimaCat Kuře, bez obilovin, pro dospělé kočky 400 g (6430069580115)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 26%, živočišné bílkoviny 62%, bez obilovin, bez GMO Granule PrimaCatChuť kuřecího masa pro kočičí labužníky Chuť kuřecího masa nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu bez obilovin, optimalizovanou pro kastrované kočičí parťáky s normální aktivitou a žijící v interiérech. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti kuřecích granulí PrimaCatSuperprémiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro kastrované dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo vhodné pro kočky… (alza.cz)

PrimaCat Losos pro dospělé kočky žijící uvnitř 400 g (6430069580542)

PrimaCat Losos pro dospělé kočky žijící uvnitř 400 g (6430069580542)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, lososová příchuť, čerstvé maso v sušině 10%, živočišné bílkoviny 48%, tuky (lososový) 15%, bez GMO Granule PrimaCatChuť čerstvého lososa pro kočičí labužníky Chuť lososa je neodolatelná pro všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu bez obilovin, optimalizovanou pro kastrované kočičí parťáky s normální aktivitou. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti lososových granulí PrimaCatSuperprémiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo vhodné pro kočky s citlivým… (alza.cz)

PrimaCat Losos, bez obilovin, pro dospělé kočky 400 g (6430069580139)

PrimaCat Losos, bez obilovin, pro dospělé kočky 400 g (6430069580139)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, lososová příchuť, čerstvé maso v sušině 26%, živočišné bílkoviny 64%, tuky 17%, bez obilovin, bez GMO Granule PrimaCatChuť čerstvého lososa bez obilovin Chuť lososa je neodolatelná pro všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu bez obilovin, optimalizovanou pro kastrované kočičí parťáky s normální aktivitou. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti lososových granulí PrimaCatSuperprémiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo vhodné pro kočky s citlivým… (alza.cz)

PrimaCat Krocan pro dospělé kočky žijící uvnitř 400 g (6430069580566)

PrimaCat Krocan pro dospělé kočky žijící uvnitř 400 g (6430069580566)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 10%, živočišné bílkoviny 42%, tuky (drůbeží a rostlinný ) 10%, bez GMO Granule PrimaCatChuť krůtího masa pro kočičí labužníky Chuť krůtího masa nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu optimalizovanou pro kastrované kočičí parťáky s normální aktivitou a žijící v interiérech. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti krůtích granulí PrimaCatSuperprémiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro kastrované dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo… (alza.cz)

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s lososem ve šťávě 24x85 g

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s lososem ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kapsičky pro kočky obsahují maso z certifikovaných udržitelných chovů. Směs masových kousků v lahodné omáčce si zamiluje každý kočičí společník. Sheba kapsičky pro dospělé kočky s lososem ve šťávě 24×85 g jsou bez konzervantů a umělých barviv. (mall.cz)

PrimaCat Kuře pro dospělé kočky, kastrované a žijící uvnitř 400 g …

PrimaCat Kuře pro dospělé kočky, kastrované a žijící uvnitř  400 g (6430069580580)

Granule pro kočky pro všechna kastrovaná plemena s, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 10%, živočišné bílkoviny 45%, tuky (kuřecí a rostlinný ) 11%, bez GMO Granule PrimaCatChuť kuřecího masa pro kočičí labužníky Chuť kuřecího masa nadchne všechna kočičí plemena, pro které značka PrimaCat za svých více než dvacet let existence svou kompletní výživu vypiplala do největších detailů na základě nejnovějších poznatků o správné výživě. Jedná se o univerzální superprémiovou zdravou výživu bez obilovin, optimalizovanou pro kastrované kočičí parťáky s normální aktivitou a žijící v interiérech. Krmení kočky je koneckonců umění. Klíčové vlastnosti kuřecích granulí PrimaCatSuperprémiové granule vhodné svým obsahem minerálů pro kastrované dospělé kočky všech plemen s normální aktivitouKrmivo vhodné… (alza.cz)

Sheba kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 85 g …

Sheba kapsička drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 48 × 85 g (4770608256142)

Kapsička pro kočky pro malá a velká plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží, krůtí a kachní příchuť, živočišné bílkoviny 42%, tuky (živočišný,kuřecí a drůbeží ) 4,5%, bez konzervantů Sheba drůbeží výběr v želé je kompletní krmivo pro dospělé kočky. V jednom balení Sheba drůbeží výběr najdete celkem 48 kapsiček se 4 různými příchutěmi vždy po dvanácti kusech: s kachním, kuřecím, drůbežím a krůtím masem. Delikátní Sheba drůbeží výběr v želé uspokojí i ty nejmlsnější kočičí jazýčky. Klíčové vlastnosti kapsiček Sheba drůbeží výběr v želé, 48 ksKompletní krmivo pro dospělé kočkyKapsičky Sheba drůbeží výběr v želé se snadno otevírajíV balení 4 příchuti: s kachním, kuřecím, drůbežím a krůtím masemSheba drůbeží výběr v želé skvěle chutnáKapsičky o hmotnosti 85 gSložení:S kuřecím: maso a… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít