Whey protein complex 100 slany karamel 2270 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Slaný karamel 2270 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Slaný karamel 2270 g

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Slaný karamel Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Slaný karamel 700 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Slaný karamel 700 g

Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Slaný karamel Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou) ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Čokoláda 2270 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Čokoláda 2270 g

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Čokoláda Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Vanilka 2270 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Vanilka 2270 g

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Vanilka Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Kokos

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Kokos

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Kokos WHEY PROTEIN COMPLEX 100%: doplněk stravy. Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje směs kvalitních syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou) ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Ledová Káva

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Ledová Káva

Whey Protein Complex 100%, 2270 g, Olimp, Ledová Káva WHEY PROTEIN COMPLEX 100%: doplněk stravy. Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje směs kvalitních syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou) ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Kokos 700 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Kokos 700 g

Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Kokos Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Čokoláda 700 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Čokoláda 700 g

Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Čokoláda Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Jahoda 700 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Jahoda 700 g

Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Jahoda Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince, pro sportovce. Obsahuje směs kvalitních syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou) ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. S cukrem a sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Olimp Whey Protein Complex 100% Ice coffee 700 g

Olimp Whey Protein Complex 100% Ice coffee 700 g

Whey Protein Complex 100%, 700 g, Olimp, Ice coffee Určen pro fyzicky aktivní zdravé jedince a pro sportovce. Obsahuje práškovou směs kvalitních ultrafiltrovaných syrovátkových bílkovin (s vysokou biologickou hodnotou)ve formě koncentrátu a izolátu, dále minimum sacharidů a tuků. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k udržení svalové hmoty a normálního stavu kostí. (pilulka.cz)

Gymbeam Nuts & Whey slaný karamel 1000g

Gymbeam Nuts & Whey slaný karamel 1000g

GymBeam Nuts & Whey 1000 g salted caramel Lahodné a krémové proteinové arašídové máslo,které se přímo rozplývá na jazyku. Nabízí nejčerstvější arašídy a pořádnou dávku bílkovin ze syrovátkového proteinového izolátu. Díky tomu vyniká obsahem bílkovin, zdravých tuků, mononenasycených mastných kyselin, vitamínů, minerálů a vlákniny. (pilulka.cz)

Kompava Protein Wellness Daily Protein 65% 525g - slaný karamel

Kompava Protein Wellness Daily Protein 65% 525g - slaný karamel

Wellness Daily Protein 65% Balení: 525 g/15 dávek,Příchuť: slaný karamel Wellness Daily Protein díky Long Term Fuel je mnohem účinnější a svým postupným uvolňováním aminokyselin zajišťuje dostatečný a včasný přísun všech potřebných látek pro správné fungování zatíženého organismu. (pilulka.cz)

PhD Nutrition Diet Whey slaný karamel 2kg

PhD Nutrition Diet Whey slaný karamel 2kg

Diet Whey 2kg slaný karamel Komplexní "high protein shake" obsahující proteinovou směs s postupným uvolňováním aminokyselin. Pro všechny sportovce a aktivní jedince, pro které je důležité odbourávání nadbytečného tuku za současného zachování svalového tonu a skvělé kondice. (pilulka.cz)

Bodylab Whey Protein 100 slaný karamelový milkshake 1000g

Bodylab Whey Protein 100 slaný karamelový milkshake 1000g

Bodylab Whey Protein 100 slaný karamelový milkshake 1000 g Bodylab Whey 100 je šetrně a moderně zpracovaný syrovátkový proteinový prášek odvozený z kravského mléka. Jedná se o směs 100% čistého, nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu té nejvyšší kvality. (pilulka.cz)

FCB Sweden PROBRANDS Protein Popcorn slaný karamel 30g

FCB Sweden PROBRANDS Protein Popcorn slaný karamel 30g

PROBRANDS Protein Popcorn slan? karamel PROBRANDS popkorn obohacený o bílkoviny (syrovátkový proteinový izolát). Výborná příchuť slaného karamelu. (pilulka.cz)

Reflex Nutrition Instant Whey PRO 4,4kg slaný arašídový karamel

Reflex Nutrition Instant Whey PRO 4,4kg slaný arašídový karamel

Instant Whey PRO 4,4kg slaný arašídový karamel Instant Whey™ PRO ve své nejnovější verzi pro rok 2019. Kromě navýšení obsahu probiotických kultur o 1000 % a navýšení obsahu enzymů o 25 %, nabízí Instant Whey™ PRO i 5 nově upravených příchutí. (pilulka.cz)

Gel Nutrend Endurosnack Tuba 75 G Slaný Karamel

Gel Nutrend Endurosnack Tuba 75 G Slaný Karamel

Specializovaný energetický gel s postupným uvolňováním energie.. Specializovaný energetický gel s postupným uvolňováním energie. Svým složením je vhodný na podporu dlouhodobého fyzického výkonu především vytrvalostního charakteru. Pro dosažení maximální funkčnosti doporučujeme používat pravidelně v průběhu fyzické zátěže (cca 1 - 1 gel během hodiny výkonu v závislosti na trénovanosti a intenzitě aktivity). Velkou výhodou tohoto gelu je právě pozvolné uvolňování energie, které vám pomůže efektivně předcházet energetické krizi a tím maximálně podpořit váš výkon. Hlavní energetický podíl tvoří speciální druh sacharidu isomaltulóza (Palatinose™), která vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem a přitom příliš nezvyšuje hladinu krevního cukru. Jednoduše se dá říci,… (insportline.cz)

Gel Nutrend Endurosnack Sáček 75 G Slaný Karamel

Gel Nutrend Endurosnack Sáček 75 G Slaný Karamel

Praktické balení oblíbeného energetického gelu pro běžce a cyklisty umožňující opakované zavření sáčku. Ideální zdroj s postupným uvolňováním energie.. Při náročných dlouhých trénincích a závodech je nezbytné pravidelně přijímat vhodnou formu energie. ENDUROSNACK představuje ideální zdroj s postupným uvolňováním energie. Hlavní energetický podíl tvoří speciální sacharid isomaltulóza (PalatinoseTM), který se pozvolna vstřebává a dodává vysoké množství kvalitní energie. Tento gel je dále obohacen o L-karnosin zlepšující vytrvalostní výkon a sílu, o BCAA v poměru 2:1:1, taurin, glycin a L-alanin. Praktické balení oblíbeného energetického gelu ENDUROSNACK pro běžce a cyklisty umožňující opakované zavření sáčku. Sáček se pohodlně vejde do dresu, nemá žádné ostré hrany. Velkou výhodou tohoto… (insportline.cz)

Krém slaný karamel 500g

Krém slaný karamel 500g

Krém slaný karamel 500g Hotová cukrářská náplň s příchutí slaného karamelu. Vynikající karamelová pasta je určena k přímému použití. Je vhodná jako protěr korpusů, či v kombinaci s máslem (margarínem) jako pevný krém ke zdobení dortů, cupcaků, či jiných cukrářských výrobků. Složení: glukózový sirup (kukuřice, pšenice), cukr, kondenzované mléko plnotučné, rostlinný tuk neztužený palmový, voda, rostlinný olej neztužený palmový, mořská sůl, máslové aroma, emulgátor sójový lecitin E322, konzervant E202, maltodextrin, přírodní máslové aroma, přírodní barvivo (annato, kurkuma). Hmotnost: 500 g   Průměrná výživová hodnota na 100g výrobku: energetická hodnota 1626 kJ / 387 kcal tuky 15 g, z toho nasycené mastné kyseliny 9 g sacharidy 62 g, z toho cukry 55 g bílkoviny 2 g vláknina 0 g sůl 0,7 g (hospodynkam.cz)

Křupinky Slaný karamel 25g

Křupinky Slaný karamel 25g

Jedlá dekorace, křupinky slaný karamel Lehoučké obilné křupinky potažené karamelovou glazurou s příchutí slaného karamelu mají  křupavou, vynikající chuť. Používají se jako ozdoba pohárů, dezertů, či zákusků. Vhodné jsou také do jogurtu. Vyzkoušejte netradiční, ale přitom úžasně lahodnou chuť.... Průměr křupinky: 5 - 6 mm Složení: směs mléka a bílé čokolády s karamelovou příchutí 84% (cukr, kakaové máslo 29%, karamel - zahuštěné plnotučné mléko, cukr, glukózový sirup, sůl, regulátor kyselosti: E500ii - sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (mléko), kakaová hmota 1%, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma ), slané křupavé obiloviny (pšeničná mouka, cukr, sůl, ovesné vločky, pšeničný slad mouka, kypřící látky: E500ii, přírodní vanilkové aroma), glukózový sirup, cukr, nátěrové látky… (hospodynkam.cz)

Nutrend 100% WHEY PROTEIN, 900 g, tiramisu

Nutrend 100% WHEY PROTEIN, 900 g, tiramisu

100% WHEY PROTEIN, 900 g, tiramisu 100% WHEY PROTEIN představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. (pilulka.cz)

Ztužovač šlehačky slaný karamel 100g

Ztužovač šlehačky slaný karamel 100g

Ztužovač šlehačky slaný karamel 100g Směs pro stabilizaci a ochucení šlehačky s příchutí slaného karamelu pouze přírodní suroviny   Použití: 100g ztužovače + 100g vody + 500g šlehačky Postup: Ztužovač rozmíchat s vodou a přidat našlehanou šlehačku (konzistence jogurtu), použít. Hotový moučník nechat v chladničce odležet min. 1-2 hodiny.   Složení: cukr, glukóza, želatina, přírodní aroma (obsahuje mléko), 3,9% zkaramelizovaný cukrový sirup (obsahuje 2,5% karamelu), 3,1% sůl, přírodní barvivo (extrakt z červené řepy)   Hmotnost: 100 g   Výživové hodnoty na 100g výrobku energetická hodnota 1598 kJ / 376 kcal tuky 0,0 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 89,3 g / z toho cukry 74,9 g bílkoviny 9,7 g sůl 3,2 g   (hospodynkam.cz)

Nutrend EVOQ 60g slaný karamel

Nutrend EVOQ 60g slaný karamel

EVOQ 60g slaný karamel Společnost NUTREND vyvinula proteinovou tyčinku EVOQ. Vysokým obsahem proteinu - celých 21 gramů, a nízkým obsahem cukrů zaujme EVOQ každého, kdo sleduje výživové trendy. Obsah zinku a také kolostra, z této proteinové tyčinky dělá zajímavý produkt. EVOQ neobsahuje lepek a vychutnat si ji můžete v šesti netradičních příchutích, jakými jsou například slaný karamel, arašídové máslo či čokoláda s mátou. (pilulka.cz)

BIG BOY Slaný karamel 250g

BIG BOY Slaný karamel 250g

BIG BOY Slaný karamel 250g Jemný arašídový krém, karamel a himalájská sůl - to je kombinace, které se nedá odolat. Jakmile ji ochutnáte, pochopíte, že jedna lžička nestačí. (pilulka.cz)

Nutrend Endurosnack 75g Slaný karamel

Nutrend Endurosnack 75g Slaný karamel

Endurosnack 75 g slan? karamel Inovovaný energetický gel představuje ideální zdroj energie. Gelové produkty mají uplatnění při náročné sportovní aktivitě s vysokou tepovou frekvencí, kdy tělo není schopno přijímat pevnou stravu. (pilulka.cz)

Proteinová Tyčinka Nutrend Evoq 60G Slaný Karamel

Proteinová Tyčinka Nutrend Evoq 60G Slaný Karamel

Vysoký obsah proteinů, nízký obsah cukrů, bez lepku, obohacená o zinek a kolostrum.. Ve světě, kde není čas na kompromisy. Ve světě, kde zvítězí jen ti nejlepší. Tam, kde se hranice možností stále posouvají. Jen tam vznikne něco mimořádného. Proteinová tyčinka Nutrend EVOQ svým složením a chutí dalece přesahuje vše, co jste kdy ochutnali. Vysokým obsahem proteinu - celých 21 gramů, a nízkým obsahem cukrů zaujme EVOQ každého, kdo sleduje nejnovější výživové trendy. Obsah zinku a také vzácného kolostra, jedné z nejdražších ingrediencí vůbec, z této proteinové tyčinky dělá absolutní špičku na trhu. EVOQ neobsahuje lepek a vychutnat si ji můžete v šesti netradičních příchutích, jakými jsou například slaný karamel či arašídové máslo.Technický popis: 21 g bílkoviny v tyčince bez lepku … (insportline.cz)

Bodylab Zero Topping Syrup slaný karamel 290ml

Bodylab Zero Topping Syrup slaný karamel 290ml

Bodylab Zero Topping Syrup slaný karamel 290 ml Lahodný sirup pro dochucení potravin. Záchrana pro všechny, kteří si přejí trochu osladit život bez toho, aby pokazili svou dietu. (pilulka.cz)

Joe & Seph's Karamelový krém Slaný karamel 230g

Joe & Seph's Karamelový krém Slaný karamel 230g

Joe & Seph's Karamelový krém Slaný karamel 230g Lahodná, sametově jemná karamelová omáčka, která plně uspokojí každého gurmeta. Tento výjimečný krém je vyroben z té nejlepší smetany deluxe a precizně vybalancovaný poměr soli zaručuje dokonalý chuťový zážitek. (pilulka.cz)

Joe & Seph's Gourmet popcorn Slaný karamel 80g

Joe & Seph's Gourmet popcorn Slaný karamel 80g

Joe & Seph's Gourmet popcorn Slaný karamel 80g Ručně vyráběný a horkým vzduchem pražený gourmet popcorn s chutí delikátního karamelu a jemnou dávkou krystalků mořské soli. (pilulka.cz)

Weider, Premium Whey, 2300 g, Vanilka-Karamel

Weider, Premium Whey, 2300 g, Vanilka-Karamel

Weider, Premium Whey, 2300 g, Vanilka-Karamel PREMIUM WHEY: doplněk stravy. Obsahuje syrovátkovou bílkovinu s vysokou biologickou hodnotou, zpracovanou metodou mikrofiltrace syrovátkového koncentrátu. Určeno sportovcům a fyzicky aktivním lidem. Dobře rozpustný a vstřebatelný proteinový prášek (syrovátková bílkovina) s vysokým podílem větvených aminokyselin BCAA. Se sníženým obsahem cukru a tuků. Obsahuje vitamín B6, vápník, L-glutamin a sladidla. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. (pilulka.cz)

Weider, Premium Whey, 500 g, Vanilka-karamel

Weider, Premium Whey, 500 g, Vanilka-karamel

Weider, Premium Whey, 500 g, Vanilka-karamel Obsahuje syrovátkovou bílkovinu s vysokou biologickou hodnotou, zpracovanou metodou mikrofiltrace syrovátkového koncentrátu. Určeno sportovcům a fyzicky aktivním lidem. Dobře rozpustný a vstřebatelný proteinový prášek (syrovátková bílkovina) s vysokým podílem větvených aminokyselin BCAA. Se sníženým obsahem cukru a tuků. Obsahuje vitamín B6, vápník, L-glutamin a sladidla. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. (pilulka.cz)

Flapjack ovesný protein karamel bezlepkový 52 g WHOLEBAKE

Flapjack ovesný protein karamel bezlepkový 52 g WHOLEBAKE

Flapjack, na kterém si konečně pochutnají i celiaci. Z bezlepkových ovesných vloček s příchutí slaného karamelu. (countrylife.cz)

NUTREND 100% Whey Protein banán 2250g

NUTREND 100% Whey Protein banán 2250g

100% WHEY PROTEIN představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. Základ produktu tvoří prémiový ultra-filtrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC) a nejčistější forma izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI) vyrobená metodou Cross-Flow Microfiltration (CFM). Metoda CFM zajišťuje minimum denaturovaných bílkovin a zachovává bílkovině všechny biologicky účinné frakce. Spojením nejlepších surovin v tomto produktu získáte pro své tělo 23 gramů prvotřídní bílkoviny z každé dávky a více než 5 g větvených aminokyselin (BCAA). 100% WHEY PROTEIN se velmi snadno rozpouští a k jeho rozmíchání stačí použít šejkr NUTREND. Bílkoviny přispívají k… (benu.cz)

NUTREND 100% Whey Protein vanilka 2250g

NUTREND 100% Whey Protein vanilka 2250g

100% WHEY PROTEIN představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. Základ produktu tvoří prémiový ultra-filtrovaný koncentrát mléčné syrovátky (WPC) a nejčistější forma izolátu syrovátkové bílkoviny (WPI) vyrobená metodou Cross-Flow Microfiltration (CFM). Metoda CFM zajišťuje minimum denaturovaných bílkovin a zachovává bílkovině všechny biologicky účinné frakce. Spojením nejlepších surovin v tomto produktu získáte pro své tělo 23 gramů prvotřídní bílkoviny z každé dávky a více než 5 g větvených aminokyselin (BCAA). 100% WHEY PROTEIN se velmi snadno rozpouští a k jeho rozmíchání stačí použít šejkr NUTREND. 100% WHEY PROTEIN je… (benu.cz)

NUTREND 100% Whey Protein banán 2250g

NUTREND 100% Whey Protein banán 2250g

NUTREND 100% Whey Protein banán 2250g Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

NUTREND 100% Whey Protein malina 2250g

NUTREND 100% Whey Protein malina 2250g

NUTREND 100% Whey Protein malina 2250g Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

NUTREND 100% Whey Protein 2250g vanilka

NUTREND 100% Whey Protein 2250g vanilka

NUTREND 100% Whey Protein 2250g vanilka Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

NUTREND 100% Whey Protein 2,25kg tiramisu

NUTREND 100% Whey Protein 2,25kg tiramisu

NUTREND 100% Whey Protein 2,25kg tiramisu Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg jahoda

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg jahoda

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg jahoda Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg biscuit

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg biscuit

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg biscuit Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg borůvka

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg borůvka

Nutrend 100% Whey Protein 2,25kg borůvka Nová technologie výroby nabízí i nové možnosti! S touto technologií se na trh dostává mimořádný produkt 100% WHEY PROTEIN, který je složen z nejlepších zdrojů ultra-filtrovaného WPC (syrovátkového proteinového koncentrátu) a CFM WPI (syrovátkového proteinového izolátu). (pilulka.cz)

Nutrend 100% WHEY PROTEIN 900g malina

Nutrend 100% WHEY PROTEIN 900g malina

100% WHEY PROTEIN, 900 g, malina 100% WHEY PROTEIN představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. (pilulka.cz)

Nutrend 100% WHEY PROTEIN biscuit 900g

Nutrend 100% WHEY PROTEIN biscuit 900g

100% WHEY PROTEIN, 900 g, biscuit Představuje spojení prvotřídních surovin ve vyvážené kombinaci a nových výrobních technologií. Díky tomu je v tomto špičkovém produktu zachováno ideální aminokyselinové spektrum s vysokou biologickou hodnotou. (pilulka.cz)

ProteinPRO 100% Whey Protein čokoláda 500g

ProteinPRO 100% Whey Protein čokoláda 500g

ProteinPRO 100% Whey Protein Čokoláda 100% syrovátková bílkovina! Přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a podporuje regeneraci svalů po tréninku. (pilulka.cz)

ProteinPRO 100% Whey Protein vanilka 900g

ProteinPRO 100% Whey Protein vanilka 900g

ProteinPRO 100% Whey Protein 900g vanilka 100% syrovátková bílkovina! Přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a podporuje regeneraci svalů po tréninku. (pilulka.cz)

Bodylab Whey Protein 100 banán 30g

Bodylab Whey Protein 100 banán 30g

Bodylab Whey Protein 100 banán 30 g Svaly syrovátku milují - obsažené bílkoviny využijí rapidně a efektivně. Díky Bodylabu si na ní ještě i pochutnáte. Whey 100 je směs syrovátkového koncentrátu a izolátu, jež je k dostání v mnoha různých příchutích. V Bodylab mysleli na různé varianty a kombinace! (pilulka.cz)

Bodylab Whey Protein 100 banán 1000g

Bodylab Whey Protein 100 banán 1000g

Bodylab Whey Protein 100 banán 1000 g Bodylab Whey 100 je šetrně a moderně zpracovaný syrovátkový proteinový prášek odvozený z kravského mléka. Jedná se o směs 100% čistého, nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu té nejvyšší kvality. (pilulka.cz)

ProteinPRO 100% Whey Protein čokoláda 900g

ProteinPRO 100% Whey Protein čokoláda 900g

ProteinPRO 100% Whey Protein 900g čokoláda 100% syrovátková bílkovina! Přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a podporuje regeneraci svalů po tréninku. (pilulka.cz)

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Jahoda Jedinečná kvalita a čistota tohoto produktu je zajištěna unikátním výrobním procesem, zvaným CFM (Cross Flow Microfiltration). Výsledkem je proteinový izolát, který obsahuje 90% bílkovin v té nejčistší formě, s minimálním obsahem laktózy. Při využití metody CFM je syrovátka zpracovávána při nízkých teplotách a nedochází tak ke snižování jejích biologických parametrů. 100% bioaktivní syrovátkový protein s maximální biologickou hodnotou, s 55% esenciálních aminokyselin a 25% BCAA – to je CFM Whey Protein! (pilulka.cz)

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Čokoláda

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Čokoláda

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Čokoláda Jedinečná kvalita a čistota tohoto produktu je zajištěna unikátním výrobním procesem, zvaným CFM (Cross Flow Microfiltration). Výsledkem je proteinový izolát, který obsahuje 90% bílkovin v té nejčistší formě, s minimálním obsahem laktózy. Při využití metody CFM je syrovátka zpracovávána při nízkých teplotách a nedochází tak ke snižování jejích biologických parametrů. 100% bioaktivní syrovátkový protein s maximální biologickou hodnotou, s 55% esenciálních aminokyselin a 25% BCAA – to je CFM Whey Protein! (pilulka.cz)

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Natural

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Natural

Weider, CFM Whey Protein, 908 g, Natural Jedinečná kvalita a čistota tohoto produktu je zajištěna unikátním výrobním procesem, zvaným CFM (Cross Flow Microfiltration). Výsledkem je proteinový izolát, který obsahuje 90% bílkovin v té nejčistší formě, s minimálním obsahem laktózy. Při využití metody CFM je syrovátka zpracovávána při nízkých teplotách a nedochází tak ke snižování jejích biologických parametrů. 100% bioaktivní syrovátkový protein s maximální biologickou hodnotou, s 55% esenciálních aminokyselin a 25% BCAA – to je CFM Whey Protein! (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein pistachio - 1000 g

GymBeam True Whey Protein pistachio - 1000 g

GymBeam True Whey Protein pistachio - 1000 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein strawberry - 2500 g

GymBeam True Whey Protein strawberry - 2500 g

GymBeam True Whey Protein strawberry - 2500 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

Weider Gold Whey Protein vanilla 300 g

Weider Gold Whey Protein vanilla 300 g

WEIDER GOLD WHEY, syrovátkový protein, 300g, Vanilka Proteinový prášek se syrovátkovým koncentrátem pro přípravu nápoje. Se sladidly. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Určeno sportovcům a fyzicky aktivním lidem. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein banana - 1000 g

GymBeam True Whey Protein banana - 1000 g

GymBeam True Whey Protein banana - 1000 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein unflavored - 1000 g

GymBeam True Whey Protein unflavored - 1000 g

GymBeam True Whey Protein unflavored - 1000 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein pistachio - 2500 g

GymBeam True Whey Protein pistachio - 2500 g

GymBeam True Whey Protein pistachio - 2500 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein vanilla - 1000 g

GymBeam True Whey Protein vanilla - 1000 g

GymBeam True Whey Protein vanilla - 1000 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein banana - 2500 g

GymBeam True Whey Protein banana - 2500 g

GymBeam True Whey Protein banana - 2500 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

GymBeam True Whey Protein strawberry - 1000 g

GymBeam True Whey Protein strawberry - 1000 g

GymBeam True Whey Protein strawberry - 1000 g TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít