Wenko polaris - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100)

Produkt Wenko polaris - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Wenko polaris - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100) upraviť a produkt hľadať znova.

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál keramika, metalická barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z řady doplňků POLARIS z vysoce kvalitní keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku v provedení chrom WENKO POLARIS budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO POLARIS, chromDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO POLARIS je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO POLARIS má praktické rozměryPraktický kelímek je z kvalitní keramikyV módním tvaru a barvěMateriál:keramikaBarva:chromRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost:422 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100) , Wenko polaris - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z20415100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z20415100)
Detail

Držák na kartáčky - lepicí, rozměry 12 × 9 × 8 mm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Držák na kartáčky Wenko využijete k umístění svých zubních kartáčků. Vnese tak do vašich dentálních potřeb řád a budete je mít na dosah ruky. Držák je vyroben z nerezu, takže se můžete spolehnout na jeho dlouhou životnost. Oblíbená lepicí varianta přináší snadnou instalaci. K nalepení stačí využít hladký povrch, dlaždičky nebo umakart. Jeho barva je metalická. Rozměry držáku na kartáčky Wenko činí 9 × 12 × 8 mm (vך×h). Zásadní přednosti produktu WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý Držák na kartáčky Wenko se hodí jako skvělé místo pro odložení zubních kartáčků Nebudete tak mít ve svých dentálních pomůckách nepořádek K výrobě držáku posloužil odolný materiál, konkrétně nerez Držák disponuje samolepicí plochou k jednoduché instalaci Barva: metalická Držák na kartáčky Wenko disponuje rozměry 9 × 12 × 8 mm (vך×h) (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z20415100) , Wenko bez vrtání premium - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z20415100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z22773100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z22773100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 11 × 9 × 7 mm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Kelímek na kartáčky Wenko je perfektním pomocníkem k umístění zubních kartáčků celé rodiny. Vaše dentální potřeby se tak nebudou všude povalovat a budete je mít na dosah ruky. Jeho barva je metalická. Rozměry kelímku na kartáčky Wenko činí 9 × 11 × 7 mm (vך×h). Hlavní přednosti kelímku na kartáčky WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý Kelímek na kartáčky Wenko využijete jako hygienické místo k umístění svých zubních kartáčků Nebudete tak mít ve svých dentálních pomůckách nepořádek Kelímek je zhotovený z kvalitního materiálu, jakým je nerez Barva: metalická Kelímek na kartáčky Wenko disponuje rozměry 9 × 11 × 7 mm (vך×h) (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z22773100) , Wenko bez vrtání premium plus - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z22773100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z23403100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z23403100)
Detail

Kelímek na kartáčky - lepicí, rozměry 12 × 13 × 10 mm (Š×V×H), materiál plast, metalická barva Kelímek WENKO LACENO je určený do koupelny na kartáčky. Vyrobený je z vysoce kvalitního akrylu a držák z odolného plastu. Kelímek lze snadno vyjmout z držáku, což umožní jeho pohodlné čištění. Držák můžete upevnit do zdi bez vrtání, a to pomocí lepicího systému Power-Loc, který ho spolehlivě udrží na všech nosných površích, jako jsou dlaždice, přírodní kámen, sklo, beton, kov, dřevo i plast. Kelímek WENKO LACENO v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO LACENO bez vrtání PowerLoc, kovově leskléhoKelímek určený do koupelny na kartáčkyVyrobený z vysoce kvalitního akrylu a držák z odolného plastuKelímek WENKO LACENO lze jednoduše vyjmout z držákuSnadné upevnění držáku pomocí lepicího systému Power-LocSpolehlivě drží na všech nosných površíchBarevné provedení: stříbrno-průhledné Rozměry:13 × 12 ×... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ PowerLoc LACENO - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z23403100) , Wenko polaris - kelímek na kartáčky, černý (z19299100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA SHINE - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z24281100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA SHINE - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z24281100)
Detail

Kelímek na kartáčky - lepicí, rozměry 10 × 10 × 10 mm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Kelímek na kartáčky Wenko se stane oblíbeným pomocníkem při organizaci vašich zubních kartáčků. Vnese tak do vašich dentálních potřeb řád a kdykoliv je budete mít po ruce. Základnu tvoří oválný tvar, jenž využijete v každé koupelně. Kelímek vložíte do stojánku z nerezu, který naleznete v balení. Oblíbená lepicí varianta přináší snadnou instalaci. K nalepení stačí využít hladký povrch, dlaždičky nebo umakart. Jeho barva je metalická. Rozměry kelímku na kartáčky Wenko činí 10 × 10 × 10 mm (vך×h). Klíčové přednosti kelímku na kartáčky WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA SHINE - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý Kelímek na kartáčky Wenko se hodí jako skvělé místo pro odložení vašich zubních kartáčků Vaše dentální pomůcky se tak nebudou povalovat po umyvadle Základnu tvoří oválný tvar K výrobě tohoto kelímku na kartáčky slouží nerez Kelímek se lepí na hladký a odmaštěný... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA SHINE - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z24281100) , Wenko polaris - kelímek na kartáčky, šedý (z20386100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, šedý (z20386100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, šedý (z20386100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál keramika, šedá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z řady doplňků POLARIS z vysoce kvalitní keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku módního tvaru i barvy WENKO POLARIS budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO POLARIS, šedýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO POLARIS je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO POLARIS má praktické rozměryPraktický kelímek je z kvalitní keramikyV módním tvaru a barvěMateriál:keramikaBarva:šedáRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost:422 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, šedý (z20386100) , Wenko polaris - kelímek na kartáčky, bílý (z19297100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, bílý (z19297100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, bílý (z19297100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál keramika, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z řady doplňků POLARIS z vysoce kvalitní keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku módního tvaru a nadčasové bílé barvy WENKO POLARIS budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO POLARIS, bílýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO POLARIS je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO POLARIS má praktické rozměryPraktický kelímek je z kvalitní keramikyV módním tvaru a barvěMateriál:keramikaBarva:bíláRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost:422 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, bílý (z19297100) , Wenko bez vrtání turboloc orea shine - kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z24281100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, benzín (z21999100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, benzín (z21999100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál keramika, tyrkysová barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z řady doplňků POLARIS z vysoce kvalitní keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku módního tvaru i barvy WENKO POLARIS budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO POLARIS, benzínDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO POLARIS je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO POLARIS má praktické rozměryPraktický kelímek je z kvalitní keramikyV módním tvaru a barvěMateriál:keramikaBarva:benzínRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost:422 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, benzín (z21999100) , Wenko polaris - dávkovač mýdla, kovově lesklý (z19892100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, černý (z19299100)

WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, černý (z19299100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál keramika, černá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z řady doplňků POLARIS z vysoce kvalitní keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku módního tvaru i barvy WENKO POLARIS budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO POLARIS, černýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO POLARIS je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO POLARIS má praktické rozměryPraktický kelímek je z kvalitní keramikyV módním tvaru a barvěMateriál:keramikaBarva:černáRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost:422 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, černý (z19299100) , Wenko pure - kelímek na kartáčky, bílý (z19902100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, kovově lesklý (Z19892100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, kovově lesklý (Z19892100)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, kruhový tvar základny, volně stojící, rozměry 160 × 100 × 90 mm (V׊×H), objem 390 ml, stříbrná barva Zásadní přednosti dávkovače mýdla Wenko Kruhový manuální dávkovač mýdla Wenko Volně stojící dávkovač mýdla lze umístit kamkoliv Dávkovač mýdla k umývadlu Použitým materiálem při výrobě této varianty je keramika Dávkovač mýdla nabízí objem 390 ml Rozměry: 100 × 90 × 160 mm Design dotváří stříbrná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, kovově lesklý (Z19892100) , Wenko brasil - kelímek na kartáčky, tmavošedý (z21218100)

WENKO PURO - Kelímek na kartáčky, béžový (z20474100)

WENKO PURO - Kelímek na kartáčky, béžový (z20474100)
Detail

Kelímek na kartáčky - volně stojící, rozměry 7 × 9 × 9 cm (Š×V×H), materiál plast, béžová barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky z puristické řady PURO z vysoce kvalitního polyresinu v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. WENKO PURO zaujme oválným tvarem a přírodním zbarvením. V kalíšku budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Koupelnový kelímek PURO je odolný proti nárazu a bezpečný pro děti. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO PURO, béžovýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO PURO je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO PURO má praktické rozměryKalíšek z puristické řady zaujme elegantním oválným tvaremPřírodní béžový odstínPURO je odolný a bezpečný pro dětiMateriál:plastBarva:béžováRozměry:9 × 9 × 7 cmČistá hmotnost:249 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO PURO - Kelímek na kartáčky, béžový (z20474100) , Wenko nova - kelímek na kartáčky, nerez (z20026100)

WENKO MONACO - Kelímek na kartáčky, černý (z21065100)

WENKO MONACO - Kelímek na kartáčky, černý (z21065100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 9 × 9 × 9 cm (Š×V×H), materiál plast, černá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky MONACO v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. Vyniká neobvyklým tvarem, robustním designem a exkluzivní černou barvou. V praktickém kelímku z kvalitního akrylu WENKO MONACO budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO MONACODoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO MONACO je funkční a kvalitníVyniká elegantním designem a neobvyklým tvaremRobustní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO MONACO má praktické rozměryPraktický volně stojící kelímek je z kvalitního akryluZe série BASIC z vysoce kvalitní nerezové oceliHygienický a sofistikovanýMateriál:akrylBarva:černáRozměry:9 × 9 × 9 cmČistá hmotnost:278 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO MONACO - Kelímek na kartáčky, černý (z21065100) , Wenko basic - kelímek na kartáčky, nerez (z17897100)

WENKO GRANITE - Kelímek na kartáčky, šedý (z20437100)

WENKO GRANITE - Kelímek na kartáčky, šedý (z20437100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál plast Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky GRANITE z řady doplňků Granit je vyroben z vysoce kvalitního polyresinu. Doplněk v neobvyklém žulovém vzhledu v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém kelímku v odstínu žuly WENKO GRANITE budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO GRANITEDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO GRANITE je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO GRANITE má praktické rozměryV neobvyklém žulovém vzhledu ze série GranitVolně stojící čtyřhranný kelímekMateriál:plast (polyresin)Barva:žulaRozměry:7 × 11 × 7 cmČistá hmotnost: 328 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO GRANITE - Kelímek na kartáčky, šedý (z20437100) , Wenko candy - kelímek na kartáčky, bílý (z20335100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z17939100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z17939100)
Detail

Kelímek na kartáčky - uchycení na stěnu, rozměry 10 × 12 × 20 cm (Š×V×H), materiál plast, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Souprava dvou kelímků na kartáčky PURE s držákem v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktických odjímatelných kelímcích z průhledného plastu WENKO PURE budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Bílý držák ze silného plastu má mimořádně hladký povrch pro rychlé a hygienické čištění. V balení najdete šrouby a hmoždinky pro připevnění držáku kelímku na kartáčky PURE na stěnu. Klíčové vlastnosti soupravy WENKO PURE se dvěma kelímkyDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO PURE je funkční a kvalitníSouprava obsahuje podstavec se dvěma kelímkyElegantní koupelnová sada na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO PURE má praktické rozměryOdnímatelné plastové transparentní kelímkyBílý držák má mimořádně hladký povrch pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z17939100) , Wenko granite - kelímek na kartáčky, šedý (z20437100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, petrolejový (z21223100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, petrolejový (z21223100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 10 × 7 × 7 mm (Š×V×H), materiál plast, tyrkysová barva Kelímek na kartáčky Wenko je perfektním pomocníkem k umístění zubních kartáčků celé rodiny. Zajistí, že se nikde nebudou povalovat a budete je mít vždy po ruce. Jeho základna má kulatý tvar, jenž bude vypadat stylově v každé koupelně. Kelímek je vyroben z plastu, který disponuje dlouhou životností. Jeho nízká hmotnost zaručuje snadnou manipulaci. Jeho barva je tyrkysová. Rozměry kelímku na kartáčky Wenko dosahují 7 × 10 × 7 mm (vך×h). Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, petrolejový Kelímek na kartáčky Wenko je atraktivním doplňkem k umístění zubních kartáčků Vaše dentální pomůcky tak budou přehledně uspořádané Základna nabízí kulatý tvar K výrobě kelímku byl použitý kvalitní materiál, konkrétně plast Barva je tyrkysová Kelímek na kartáčky Wenko má rozměry 7 × 10 × 7 mm (vך×h) (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, petrolejový (z21223100) , Wenko pure - kelímek na kartáčky, bílý (z17939100)

WENKO BASIC - Kelímek na kartáčky, nerez (z17897100)

WENKO BASIC - Kelímek na kartáčky, nerez (z17897100)
Detail

Kelímek na kartáčky - na hmoždinku, rozměry 9 × 13 × 8 cm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky ze série BASIC z vysoce kvalitní nerezové oceli v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém odnímatelném kelímku z průhledného plastu WENKO BASIC budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro připevnění držáku kelímku na kartáčky BASIC chrom na stěnu. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO BASICDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO BASIC je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO BASIC má praktické rozměryPraktický odnímatelný plastový transparentní kelímekZe série BASIC z vysoce kvalitní nerezové oceliV balení šrouby a hmoždinky pro snadnou montážMateriál:nerezová ocel,... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BASIC - Kelímek na kartáčky, nerez (z17897100) , Wenko brasil - kelímek na kartáčky, petrolejový (z21223100)

WENKO PEBBLE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19495100)

WENKO PEBBLE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19495100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 8 × 11 × 9 cm (Š×V×H), materiál plast, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky PEBBLE v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém WENKO PEBBLE z vysoce kvalitního polyresinu budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Pohárek je odolný proti nárazu a bezpečný pro děti. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO PEBBLE, bílýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO PEBBLE je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO PEBBLE má praktické rozměryOdolný proti nárazu a bezpečný pro dětiMateriál:polyresinBarva:bíláRozměry:11× 8 × 9 cmČistá hmotnost:274 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO PEBBLE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19495100) , Wenko pebble - kelímek na kartáčky, bílý (z19495100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, tmavošedý (z21218100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, tmavošedý (z21218100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 10 × 7 cm (Š×V×H), materiál plast, šedá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky BRASIL v nadčasové tmavošedé barvě je vyroben z vysoce kvalitního a nerozbitného plastu. Volně stojící WENKO BRASIL se velmi snadno udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO BRASILDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO BRASIL je z odolného materiáluElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO BRASIL má praktické rozměryV nadčasovém tmavě šedém odstínuMateriál:plastBarva:šedáRozměry:10 × 7 × 7 cmČistá hmotnost:147 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, tmavošedý (z21218100) , Wenko puro - kelímek na kartáčky, béžový (z20474100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19902100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19902100)
Detail

Kelímek na kartáčky - uchycení na stěnu, rozměry 10 × 12 × 15 cm (Š×V×H), materiál plast, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky PURE v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém odnímatelném kelímku z průhledného plastu WENKO PURE budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Pohárek je součástí bílého držáku s mimořádně hladkým povrchem pro rychlé a hygienické čištění. V balení najdete šrouby a hmoždinky pro připevnění držáku kelímku na kartáčky PURE na stěnu. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO PUREDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO PURE je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO PURE má praktické rozměryOdnímatelný plastový transparentní kelímekBílý držák má mimořádně hladký povrch pro rychlé a hygienické čištěníV balení šrouby a hmoždinky... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19902100) , Wenko monaco - kelímek na kartáčky, černý (z21065100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, bílý (z21203100)

WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, bílý (z21203100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 80 × 110 × 80 mm (Š×V×H), materiál plast, bílá barva Kelímek WENKO BRASIL je primárně určený do koupelny na kartáčky, ale stejně tak ho lze využít i na jiné nejen koupelnové potřeby. Vyrobený je ze speciálního plastu, díky němuž je prakticky nerozbitný. Řada BRASIL nabízí i další doplňky, jako je dávkovač na mýdlo či odpadkový koš, můžete tak vaši koupelnu sladit v jednom designu. Kelímek WENKO BRASIL v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO BRASIL 8 × 8 × 11 cm, bíléhoKelímek primárně určený do koupelny na kartáčkyLze využít i na jiné potřebyKelímek WENKO BRASIL je vyrobený ze speciálního nerozbitného plastuŘada BRASIL nabízí i další doplňky a umožňuje tak sladit koupelnu v jednom designuBarevné provedení: bílé Rozměry:11 × 8 × 8 cm Hmotnost:106 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, bílý (z21203100) , Wenko háček, kovově lesklý (z4406090100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19903100)

WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19903100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 8 × 10 × 8 cm (Š×V×H), materiál plast, průhledné provedení Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Jednoduchý transparentní kelímek na kartáčky PURE v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. WENKO PURE je z praktického plastu a snadno se udržuje. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO PUREDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO PURE je funkční a kvalitníJednoduchý kelímek na kartáčky se snadno udržujeTransparentní PURE je z praktického plastuMateriál:plastBarva:transparentníRozměry:8 × 10 × 8 cmČistá hmotnost:38 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19903100) , Wenko háček, kovově lesklý (z4403120100)

WENKO LOFT - Kelímek na kartáčky nerez (z21282100)

WENKO LOFT - Kelímek na kartáčky nerez (z21282100)
Detail

Kelímek na kartáčky - volně stojící, rozměry 8 × 11 × 8 cm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky ze série LOFT z vysoce kvalitní nerezové oceli v kombinaci s bílým plastem v sobě spojuje exkluzivní design, funkčnost a kvalitu. WENKO LOFT má praktický tvar a díky elegantnímu hladkému povrchu se snadno čistí. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO LOFT Doplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO LOFT je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO LOFT má praktické rozměryKombinace kvalitní nerezové oceli a bílého plastuMateriál:nerezová ocel, akrylonitril-butadien-styren (ABS)Barva: saténová, bíláRozměry:8 × 11 cmČistá hmotnost:147 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO LOFT - Kelímek na kartáčky nerez (z21282100) , Wenko háček, kovově lesklý (z4441040100)

WENKO FARO - Kelímek na kartáčky, bílý (z20017100)

WENKO FARO - Kelímek na kartáčky, bílý (z20017100)
Detail

Kelímek na kartáčky - volně stojící, rozměry 8 × 11 × 8 cm (Š×V×H), materiál keramika, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky FARO z vysoce kvalitní bílé keramiky v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. V praktickém volně stojícím keramickém kelímku WENKO FARO budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO FARO, bílýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO FARO je z kvalitní keramikyKoupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeElegantní doplněk WENKO FARO má praktické rozměryMateriál:keramikaBarva:bíláRozměry:8 × 11 × 8 cmČistá hmotnost:0,364 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO FARO - Kelímek na kartáčky, bílý (z20017100) , Wenko háček, kovově lesklý (z4408020100)

WENKO CANDY - Kelímek na kartáčky, bílý (z20335100)

WENKO CANDY - Kelímek na kartáčky, bílý (z20335100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 7 × 11 × 7 cm (Š×V×H), materiál plast, bílá barva Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Volně stojící kelímek na kartáčky CANDY z vysoce kvalitního plastu v nadčasové bílé barvě se snadno udržuje, stačí otřít vlhkým hadříkem a utřít do sucha. Kelímek WENKO CANDY v jedinečném designu je skvělé doplnit dalšími výrobky z této série. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO CANDY, bílýDoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnyWENKO CANDY je funkční a kvalitníElegantní koupelnový kelímek na kartáčky se snadno udržujeDoplněk WENKO CANDY má praktické rozměryVolně stojící doplněk je v nadčasové bílé barvěMateriál:plastBarva:bíláRozměry:11 × 7 × 7 cmČistá hmotnost:0,093 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO CANDY - Kelímek na kartáčky, bílý (z20335100) , Wenko polaris - miska na mýdlo, kovově lesklá (z19894100)

WENKO NOVA - Kelímek na kartáčky, nerez (z20026100)

WENKO NOVA - Kelímek na kartáčky, nerez (z20026100)
Detail

Kelímek na kartáčky - rozměry 70 × 90 × 70 mm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Kelímek WENKO NOVA je primárně určený do koupelny na kartáčky, ale stejně tak ho lze využít i na jiné potřeby. Vyrobený je z vysoce kvalitní matné nerezové oceli, která dodá koupelně naprostou eleganci. Řada NOVA nabízí i další doplňky, jako je dávkovač na mýdlo, odpadkový koš, štětka na WC či dávkovač toaletního papíru, můžete tak vaši koupelnu a toaletu sladit v jednom designu. Kelímek WENKO NOVA v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO NOVA 7 × 7 × 9 cm, kov Kelímek primárně určený do koupelny na kartáčkyLze využít i na jiné potřebyKelímek WENKO NOVA je vyrobený z vysoce kvalitní matné nerezové oceliŘada NOVA nabízí i další doplňky a umožňuje tak sladit koupelnu a toaletu v jednom designuBarevné provedení: stříbrné Rozměry:9 × 7 × 7 cm Hmotnost:48 g (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO NOVA - Kelímek na kartáčky, nerez (z20026100) , Wenko bez vrtání turboloc - kelímek na kartáčky, chrom (z18779100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc - Kelímek na kartáčky, chrom (z18779100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc - Kelímek na kartáčky, chrom (z18779100)
Detail

Držák na kartáčky - rozměry 10 × 9 × 8 cm (Š×V×H), materiál plast Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky ze série TurboLoc z pochromované oceli v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. Systém nástěnné montáže Turbo-Loc dovoluje připevnění koupelnových doplňků na hladký povrch bez vrtání. Držák na kelímek disponuje speciální lepící podložkou, která umožňuje rychlé, snadné a extrémně silné připevnění. V případě potřeby jej odstraníte velmi snadno a bez zanechání stop, a navíc unese až 40 kg. V praktickém odnímatelném kelímku z mléčně průhledného plastu WENKO TurboLoc budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO TurboLoc Doplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnySystém nástěnné montáže Turbo-Loc - bez vrtání nebo šroubováníSpeciální lepicí podložka umožňuje rychlé a... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc - Kelímek na kartáčky, chrom (z18779100) , Wenko strip-it - háček, kovově lesklý (z4460041100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, bílý (z22823100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, bílý (z22823100)
Detail

Držák na kartáčky - rozměry 110 × 100 × 80 mm (Š×V×H) Kelímek WENKO Classic Plus je určený do koupelny na kartáčky. Vyrobený je z vysoce kvalitního plastu a opatřený speciálním povlakem, který zajistí ochranu proti korozi. Kelímek lze snadno vyjmout z držáku, což umožní jeho pohodlné čištění. Držák je poté tvořený ocelí a můžete ho připevnit do zdi šrouby nebo ho upevnit bez vrtání, a to pomocí adaptérů Vacuum-Loc, Turbo-Loc nebo Power-Loc. Kelímek WENKO Classic Plus v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO Classic Plus bez vrtání, bíléhoKelímek určený do koupelny na kartáčkyVyrobený z vysoce kvalitního plastuSe speciálním povlakem chránícím proti koroziKelímek WENKO Classic Plus lze snadno vyjmout z držákuDržák tvořený ocelíLze připevnit do zdi šrouby nebo upevnit bez vrtáníBarevné provedení: bílé Rozměry:11 × 10 × 8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, bílý (z22823100) , Wenko strip-it - háček, kovově lesklý (z4460031100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc MILAZZO - Kelímek na kartáčky, lesklý (z20880100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc MILAZZO - Kelímek na kartáčky, lesklý (z20880100)
Detail

Držák na kartáčky - rozměry 12 × 10 × 8 cm (Š×V×H), materiál plast, průhledné provedení Výrobky od značky WENKO vám pomohou vnést řád, pořádek a styl do vaší koupelny. Kelímek na kartáčky ze série Vacuum-Loc Bez Vrtání MILAZZO v sobě spojuje eleganci, funkčnost a kvalitu. Unikátní vakuový systém umožňuje připevnění koupelnových doplňků na hladký povrch bez vrtání a bez použití jakýchkoli nástrojů nebo přísavek. Držák kelímku WENKO VacuumLoc MILAZZO je vyroben z lesklé nerezové oceli. V praktickém odnímatelném kelímku z průhledného plastu budete mít zubní kartáčky a pasty vždy po ruce. WENKO VacuumLoc MILAZZO se snadno čistí. Klíčové vlastnosti kelímku WENKO VacuumLoc MILAZZODoplněk, který přinese pořádek a styl do vaší koupelnySystém Vacuum-Loc Bez Vrtání umožňuje snadno a bezpečně uchytit příslušenství ke všem nepropustným a mírně nerovným povrchůmUnikátní způsob... (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ VacuumLoc MILAZZO - Kelímek na kartáčky, lesklý (z20880100) , Wenko bez vrtání classic plus - kelímek na kartáčky, bílý (z22823100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, černý (z23874100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, černý (z23874100)
Detail

Držák na kartáčky - rozměry 120 × 90 × 80 mm (Š×V×H) Kelímek WENKO Classic Plus je určený do koupelny na kartáčky. Vyrobený je z vysoce kvalitního plastu a opatřený speciálním povlakem, který zajistí ochranu proti korozi. Kelímek lze snadno vyjmout z držáku, což umožní jeho pohodlné čištění. Držák je poté tvořený ocelí a můžete ho připevnit do zdi šrouby nebo ho upevnit bez vrtání, a to pomocí adaptérů Vacuum-Loc, Turbo-Loc nebo Power-Loc. Kelímek WENKO Classic Plus v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO Classic Plus bez vrtání, černéhoKelímek určený do koupelny na kartáčkyVyrobený z vysoce kvalitního plastuSe speciálním povlakem chránícím proti koroziKelímek WENKO Classic Plus lze snadno vyjmout z držákuDržák tvořený ocelíLze připevnit do zdi šrouby nebo upevnit bez vrtáníBarevné provedení: bílo-černé Rozměry:12 × 9 × 8 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, černý (z23874100) , Wenko bez vrtání classic plus - kelímek na kartáčky, černý (z23874100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA BLACK - Kelímek na kartáčky, černý (z24290100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA BLACK - Kelímek na kartáčky, černý (z24290100)
Detail

Kelímek na kartáčky - lepicí, rozměry 100 × 100 × 100 mm (Š×V×H), materiál nerez, černá barva Kelímek WENKO OREA je určený do koupelny na kartáčky. Vyrobený je z vysoce kvalitního satinovaného skla a držák z lakované nerezové oceli. Kelímek lze snadno vyjmout z držáku, což umožní jeho pohodlné čištění. Držák můžete upevnit do zdi bez vrtání, a to pomocí lepicího systému Turbo-Loc, který zajistí extrémně silné uchycení na všech hladkých površích. Kelímek WENKO OREA v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO OREA BLACK bez vrtání TurboLoc, černéhoKelímek určený do koupelny na kartáčkyVyrobený z vysoce kvalitního satinovaného skla a držák z lakované nerezové oceliKelímek WENKO OREA lze jednoduše vyjmout z držákuSnadné upevnění držáku pomocí lepicího systému Turbo-LocTurbo-Loc zajistí extrémně silné uchycení na všech hladkých površíchBarevné provedení: černo-průhledné Rozměry:10 × 10 × 10 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA BLACK - Kelímek na kartáčky, černý (z24290100) , Wenko háček na žebrový radiátor 2ks, kovově lesklý (z4468162100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA MATT - Kelímek na kartáčky, matný (z24273100)

WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA MATT - Kelímek na kartáčky, matný (z24273100)
Detail

Kelímek na kartáčky - lepicí, rozměry 100 × 100 × 100 mm (Š×V×H), materiál nerez, metalická barva Kelímek WENKO OREA je určený do koupelny na kartáčky. Vyrobený je z vysoce kvalitního satinovaného skla a držák z matné nerezové oceli. Kelímek lze snadno vyjmout z držáku, což umožní jeho pohodlné čištění. Držák můžete upevnit do zdi bez vrtání, a to pomocí lepicího systému Turbo-Loc, který zajistí extrémně silné uchycení na všech hladkých površích. Kelímek WENKO OREA v každé koupelně zaručeně vynikne. Klíčové vlastnosti kelímku na kartáčky WENKO OREA MATT bez vrtání TurboLoc, matnéhoKelímek určený do koupelny na kartáčkyVyrobený z vysoce kvalitního satinovaného skla a držák z matné nerezové oceliKelímek WENKO OREA lze jednoduše vyjmout z držákuSnadné upevnění držáku pomocí lepicího systému Turbo-LocTurbo-Loc zajistí extrémně silné uchycení na všech hladkých površíchBarevné provedení: stříbrno-průhledné Rozměry:10 × 10 × 10 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA MATT - Kelímek na kartáčky, matný (z24273100)

Kelímek na kartáčky Riga

Kelímek na kartáčky Riga
Detail

Na podrobném popisu k produktu Kelímek na kartáčky Riga pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky Riga

Kelímek na kartáčky Hiaria

Kelímek na kartáčky Hiaria
Detail

Na podrobném popisu k produktu Kelímek na kartáčky Hiaria pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky Hiaria

Kelímek na kartáčky keramický hnědý

Kelímek na kartáčky keramický hnědý
Detail

Designový keramický kelímek na zubní kartáčky v hnědé barvě s dekorativním reliéfem se hodí do každé koupelny. Ke kelímku nabízíme ve stejném dezénu i dávkovač mýdla, misku na mýdlo a WC štětku, můžete si tak koupelnu sladit do posledního detailu. Rozměry: 12 x 6 x 9 cm Materiál: keramika, plast (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky keramický hnědý

Kelímek na kartáčky keramický šedobéžový

Kelímek na kartáčky keramický šedobéžový
Detail

Designový keramický kelímek na zubní kartáčky v šedobéžové barvě s dekorativním reliéfem se hodí do každé koupelny. Ke kelímku nabízíme ve stejném dezénu i dávkovač mýdla, misku na mýdlo a WC štětku, můžete si tak koupelnu sladit do posledního detailu. Rozměry: 12 x 6 x 9 cm Materiál: keramika, plast (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky keramický šedobéžový

Kelímek na kartáčky keramický béžový

Kelímek na kartáčky keramický béžový
Detail

Designový keramický kelímek na zubní kartáčky v béžové barvě s dekorativním reliéfem se hodí do každé koupelny. Ke kelímku nabízíme ve stejném dezénu i dávkovač mýdla, misku na mýdlo a WC štětku, můžete si tak koupelnu sladit do posledního detailu. Rozměry: 12 x 6 x 9 cm Materiál: keramika, plast (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky keramický béžový

Kelímek na kartáčky keramický bílý

Kelímek na kartáčky keramický bílý
Detail

Designový keramický kelímek na zubní kartáčky v bílé barvě s dekorativním reliéfem se hodí do každé koupelny. Ke kelímku nabízíme ve stejném dezénu i dávkovač mýdla, misku na mýdlo a WC štětku, můžete si tak koupelnu sladit do posledního detailu. Rozměry: 12 x 6 x 9 cm Materiál: keramika, plast (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky keramický bílý

Kelímek na kartáčky Blomus Sono

Kelímek na kartáčky Blomus Sono
Detail

Kelímek na kartáčky z kolekce Blomus. Model vyroben z keramiky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Kelímek na kartáčky Blomus Sono

Wenko POLARIS PASTEL GREY (24089)

Wenko POLARIS PASTEL GREY (24089)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, rozměry 170 × 100 × 90 mm (V׊×H), objem 390 ml Hlavní vlastnosti dávkovače mýdla Wenko Jde o manuální dávkovač mýdla Wenko Objem dávkovače mýdla je 390 ml Rozměry: 100 × 90 × 170 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Wenko POLARIS PASTEL GREY (24089)

WENKO Polaris Purple Metallic Koupelnová sada

WENKO Polaris Purple Metallic Koupelnová sada
Detail

Třídílná sada kombinuje vysoce kvalitní materiály s moderním designem. Sada je vyrobena z keramiky z vysoce kvalitní metalízou. Mýdlo a dekorace nejsou součástí! Technické údaje: barva: fialová, vysoce lesklý lak Ø miska na mýdlo: 9 cm, výškamisky na mýdlo: 2,5 cm dávkovač mýdla: 6,5 cm, výška 17 cm objem dávkovače: 325 ml pumpička: chromovaná, stříbrná celkové rozměry kartáče: 19 x 15 x 39 cm materiál: keramický Obsah balení: 1 x dávkovač mýdla (kontejner + čerpadlo) 1 x miska na mýdlo 1 x sada toalet (WC kartáč + držák kartáče) mýdlo a dekorace nejsou součástí! (dilego.cz)

Podobné produkty ako WENKO Polaris Purple Metallic Koupelnová sada

WENKO POLARIS - WC štětka, bílá (z19288100)

WENKO POLARIS - WC štětka, bílá (z19288100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, bílá (z19288100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, šedý (Z20387100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, šedý (Z20387100)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, kruhový tvar základny, volně stojící, rozměry 170 × 100 × 90 mm (V׊×H), objem 390 ml, šedá barva Klíčové vlastnosti dávkovače mýdla Wenko Kruhový manuální dávkovač mýdla Wenko Volně stojící dávkovač máte možnost umístit kamkoliv Dávkovač mýdla k umývadlu Materiálem je keramika Dávkovač mýdla má objem 390 ml Rozměry: 100 × 90 × 170 mm Jeho design dotváří šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, šedý (Z20387100)

WENKO POLARIS - WC štětka, žlutá (z21661100)

WENKO POLARIS - WC štětka, žlutá (z21661100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, žlutá (z21661100)

WENKO POLARIS - WC štětka, zelená (z19292100)

WENKO POLARIS - WC štětka, zelená (z19292100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, zelená (z19292100)

WENKO POLARIS - WC štětka, benzín (z22001100)

WENKO POLARIS - WC štětka, benzín (z22001100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, benzín (z22001100)

WENKO POLARIS - WC štětka, černá (z19289100)

WENKO POLARIS - WC štětka, černá (z19289100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, černá (z19289100)

WENKO POLARIS - WC štětka, šedá (z20389100)

WENKO POLARIS - WC štětka, šedá (z20389100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, šedá (z20389100)

WENKO POLARIS - WC štětka, oranžová (z19290100)

WENKO POLARIS - WC štětka, oranžová (z19290100)
Detail

WC štětka , rozměry 35×15×15 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - WC štětka, oranžová (z19290100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, černý (Z17843100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, černý (Z17843100)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, kruhový tvar základny, volně stojící, rozměry 160 × 100 × 90 mm (V׊×H), objem 390 ml, černá barva Hlavní vlastnosti dávkovače mýdla Wenko Kruhový manuální dávkovač mýdla Wenko Díky volně stojící konstrukci může být dávkovač mýdla umístěn prakticky kamkoliv Dávkovač mýdla k umývadlu Použitým materiálem při výrobě této varianty je keramika Dávkovač mýdla disponuje objemem 390 ml Rozměry: 100 × 90 × 160 mm Na jeho designu se podílí černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, černý (Z17843100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, benzín (Z22000100)

WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, benzín (Z22000100)
Detail

Dávkovač mýdla - manuální, kruhový tvar základny, volně stojící, rozměry 16 × 10 × 9 mm (V׊×H), objem 390 ml, modrá barva Hlavní vlastnosti dávkovače mýdla Wenko Kruhový manuální dávkovač mýdla Wenko Volně stojící dávkovač mýdla lze bez starostí přesunout Dávkovač mýdla k umývadlu Materiálem je keramika Objem dávkovače mýdla je 390 ml Rozměry: 10 × 9 × 16 mm Design dotváří modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, benzín (Z22000100)
WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z19893100), WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z20415100), WENKO BEZ VRTÁNÍ Premium Plus - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z22773100), WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, černý (z19299100), WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, šedý (z20386100), WENKO POLARIS - Kelímek na kartáčky, bílý (z19297100), WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc OREA SHINE - Kelímek na kartáčky, kovově lesklý (z24281100), WENKO POLARIS - Dávkovač mýdla, kovově lesklý (Z19892100), WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19902100), WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, tmavošedý (z21218100), WENKO NOVA - Kelímek na kartáčky, nerez (z20026100), WENKO BASIC - Kelímek na kartáčky, nerez (z17897100), WENKO CANDY - Kelímek na kartáčky, bílý (z20335100), WENKO GRANITE - Kelímek na kartáčky, šedý (z20437100), WENKO PURE - Kelímek na kartáčky, bílý (z17939100), WENKO BRASIL - Kelímek na kartáčky, petrolejový (z21223100), WENKO PEBBLE - Kelímek na kartáčky, bílý (z19495100), WENKO PURO - Kelímek na kartáčky, béžový (z20474100), WENKO MONACO - Kelímek na kartáčky, černý (z21065100), WENKO Háček, kovově lesklý (z4406090100), WENKO Háček, kovově lesklý (z4403120100), WENKO Háček, kovově lesklý (z4441040100), WENKO Háček, kovově lesklý (z4408020100), WENKO POLARIS - Miska na mýdlo, kovově lesklá (z19894100), WENKO BEZ VRTÁNÍ TurboLoc - Kelímek na kartáčky, chrom (z18779100), WENKO Strip-it - Háček, kovově lesklý (z4460041100), WENKO Strip-it - Háček, kovově lesklý (z4460031100), WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, bílý (z22823100), WENKO BEZ VRTÁNÍ Classic Plus - Kelímek na kartáčky, černý (z23874100), WENKO Háček na žebrový radiátor 2ks, kovově lesklý (z4468162100)