WENGER Jetty 15.6 fialový (602659)

WENGER CityStream 15.6" černá (602820)

WENGER CityStream 15.6"  černá (602820)

Brašna na notebook a tablet - vnější rozměr 40x28x13cm, materiál polyester Brašna na notebook a tablet Wenger CityStream 15,6" je ideálním společníkem na cesty. Je rozdělena na tři prostorné komory. Součástí tašky je polstrovaná kapsa na notebook a tablet nebo čtečku, rychle přístupná kapsa nebo přední kapsa s praktickým organizérem. Nošení tašky usnadňuje délkově nastavitelný ramenní popruh s polstrováním. Pro snadné cestování je brašna Wenger CityStream opatřena úchytem pro zasunutí rukojeti zavazadel s kolečky. Bezpečnost zvyšují uzamykatelné kapsy na zip.  Klíčové vlastnosti brašny na notebook Wenger CityStream 15,6" Dělí se na 3 prostorné komoryPolstrovaná kapsa na notebook a tablet nebo čtečkuRychle přístupná kapsaPřední… (alza.cz)

WENGER WindBridge 15.6" černá (602819)

WENGER WindBridge 15.6"  černá (602819)

Brašna na notebook a tablet - vnější rozměr 41x27x13cm, materiál polyester Brašna na notebook a tablet Wenger WindBridge 15,6" je ideálním společníkem na cesty. Je rozdělena na tři prostorné komory. Součástí tašky je polstrovaná kapsa na notebook a tablet nebo čtečku, rychle přístupná kapsa nebo přední kapsa s praktickým organizérem. Nošení tašky usnadňuje délkově nastavitelný ramenní popruh s polstrováním. Pro snadné cestování je brašna Wenger WindBridge opatřena úchytem pro zasunutí rukojeti zavazadel s kolečky. Bezpečnost zvyšují uzamykatelné kapsy na zip.  Klíčové vlastnosti brašny na notebook Wenger WindBridge 15,6" Dělí se na 3 prostorné komoryPolstrovaná kapsa na notebook a tablet nebo čtečkuRychle přístupná kapsaPřední kapsa s praktickým… (alza.cz)

WENGER Foix 15.6" šedý (602831)

WENGER Foix 15.6"  šedý (602831)

Batoh na notebook a tablet - vnější rozměr 31x47x24cm, materiál bavlna  Batoh Foix přední švýcarské značky Wenger je ideální volbou pro komfortní a maximálně bezpečné přenášení vašeho notebooku do velikosti 15,6". Zaujme vás důmyslným provedením, kvalitním zpracováním i stylovým designem. Šedý batoh na notebook WENGER Foix nabízí dostatek prostoru pro uložení dalšího příslušenství k laptopu, ale také pro přenášení knih, zápisníků a dalších věcí. Samozřejmostí je kapsa speciálně vyztužená pro notebook. Využít můžete také vnitřní přihrádky a boční kapsy batohu WENGER Foix. Snadno si zorganizujete všechny vaše… (alza.cz)

WENGER Mandria 15.6" olivová (602833)

WENGER Mandria 15.6"  olivová (602833)

Brašna na notebook nebo batoh, na tablet - vnější rozměr 32x42x23cm, materiál bavlna Brašna na notebook Wenger Mandria 15,6" vás potěší svou variabilností. Nabízí totiž několik způsobů nošení - klasicky přes rameno či v ruce, nebo jako batoh. Taška je rozdělena do tří prostorných oddílů. Váš notebook a tablet nebo čtečku můžete umístit do samostatné polstrované kapsy.  Drobnosti najdou své místo v síťovaných kapsách na zip. Na přední straně je i oblíbená rychle přístupná kapsa. Příjemné nošení batohu Wenger Mandria zajišťují polstrovaná záda a kompresní popruhy. Brašna má úchyt pro zasunutí rukojeti zavazadel s kolečky pro snadné a konsolidované cestování.  Klíčové vlastnosti brašny na notebook Wenger Mandria 15,6"Lze použít jako brašnu i… (alza.cz)

WENGER Administrator 15.6" černá (600644)

WENGER Administrator 15.6" černá (600644)

Brašna na notebook - vnější rozměr 40x32x6cm, materiál polyester Dopřejte vašemu notebooku komfort a bezpečíBrašna na notebook Švýcarské značky Wenger se díky elegantnímu vzhledu a důmyslnému vnitřnímu uspořádání stane ideální prostředkem pro přenášení vaší mobilní kanceláře. Do brašny můžete uložit váš tablet či notebook s maximální úhlopříčkou 15,6". Díky polstrovanému prostoru budou vaše přenosná zařízení maximálně ochráněna před nárazy a poškrabáním.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti brašny na notebook WENGER Administrator 15,6"Brašna pro notebook do úhlopříčky 15.6"Polstrovaná kapsa na tablet s podšívkou proti poškrábáníOrganizérNastavitelný ramenní popruhZpevněné ergonomické madloLze připojit na madlo… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "WENGER Jetty 15.6 fialový (602659)" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter

WENGER SunScraper 15.6" šedá (602818)

WENGER SunScraper 15.6"  šedá (602818)

Brašna na notebook dvojitá a tablet - vnější rozměr 48x33x14cm, materiál polyester Brašna na notebook a tablet Wenger SunScraper 15,6" je ideálním společníkem na cesty. Je rozdělena na tři prostorné komory. Součástí tašky je oddělená kapsa na notebook a polstrovaná tablet nebo čtečku, rychle přístupná kapsa, boční kapsa nebo přední kapsa s praktickým organizérem. Nošení tašky usnadňuje délkově nastavitelný ramenní popruh s polstrováním. Pro snadné cestování je brašna Wenger SunScraper opatřena úchytem pro zasunutí rukojeti zavazadel s kolečky. Bezpečnost zvyšují uzamykatelné kapsy na zip.  Klíčové vlastnosti brašny na notebook Wenger SunScraper 15,6" Dělí se na 3 prostorné komoryPolstrovaná kapsa na tablet nebo čtečkuRychle přístupná kapsaPřední kapsa s… (alza.cz)

WENGER CityFriend 15.6" černý (602809)

WENGER CityFriend 15.6"  černý (602809)

Batoh na notebook a tablet - vnější rozměr 31x46x13cm, materiál polyester Dokonalý komfort pro přenášení vašeho notebookuBatoh WENGER CityFriend zajistí komfortní a  bezpečné přenášení vašeho notebooku do velikosti 15,6". Kromě stylového designu batoh nabídne důmyslné provedení vnitřního prostoru a kvalitní zpracování. Navíc díky speciální odlehčené konstrukci s prodyšným polstrováním zad a ramenních popruhů je batoh Wenger CityFriend vhodný i pro delší cestování.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti batohu na notebook WENGER CityFriendVyztužená kapsa na notebook s vyhrazenou kapsou na tablet2 velké kapsy pro příslušenství a dokumentyBoční kapsy a rychle přístupná kapsaVhodný pro notebook do… (alza.cz)

WENGER Fuse 15.6" černý (600630)

WENGER Fuse 15.6" černý (600630)

Batoh na notebook - vnější rozměr 30x43x15cm, materiál polyester  Vybíráte si kvalitní a přitom praktický batoh pro bezpečné a maximálně komfortní přenášení vašeho notebooku? Rozhodněte se pro batoh od předního švýcarského výrobce Wenger, který byl speciálně navržený pro notebook o velikosti 15,6". Zaujme vás důmyslným provedením, kvalitním zpracováním i stylovým designem. Nabízí dostatek prostoru pro uložení veškerého příslušenství k laptopu, knih, zápisníků a jiných osobních věcí. Samozřejmostí jsou tři větší kapsy na zip, které obsahují ještě speciální vyztužené oddíly s ochranou před poškrábáním pro notebook, tablet i čtečku knih. Využít můžete také dvě přední a postranní kapsičky pro rychlý přístup… (alza.cz)

RivaCase 8231 15.6" fialová

RivaCase 8231 15.6" fialová

• Polstrované stěny poskytují zvýšenou ochranu pro notebook; • Vnější kapsa pro zařízení nebo tablet; • Přední kapsa poskytuje prostor pro základní organizaci jako smatphone, dokumenty, příslušenství; • Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup; • Používejte pohodlně s polstrovanými uchy a odnímatelným, nastavitelným popruhem s protiskluzovou podložkou. Vnitřní rozměry: 385 x 265 x 45 mm Váha: 590 g Materiál: Polyester Barva: fialová RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků,… (euronics.cz)

Brašna na notebook RivaCase 8231 15.6", fialová

Brašna na notebook RivaCase 8231 15.6", fialová

Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází RIVA CASE se širokou nabídkou pouzder na kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky, tablety všech běžných rozměrů, videokamer a pevných disků. Samozřejmě v nabídce nechybí kvalitní brašny a batohy na notebooky. • Polstrované stěny poskytují zvýšenou ochranu pro notebook; • Vnější kapsa pro zařízení nebo tablet; • Přední kapsa poskytuje prostor pro základní organizaci jako smatphone, dokumenty, příslušenství; • Dvojitý zip pro… (rozbaleno.cz)

RivaCase 8231 15.6" (RC-8231-PU) fialová

RivaCase 8231 15.6" (RC-8231-PU) fialová

Polstrované stěny poskytují zvýšenou ochranu pro notebook; Vnější kapsa pro zařízení nebo tablet; Přední kapsa poskytuje prostor pro základní organizaci jako smatphone, dokumenty, příslušenství; Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup; Používejte pohodlně s polstrovanými uchy a odnímatelným, nastavitelným popruhem s protiskluzovou podložkou. Vnitřní rozměry: 385 x 265 x 45 mm Váha: 590 g Materiál: Polyester Barva: fialová RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází RIVA… (kasa.cz)

Talamex JETTY FENDER ANGLE WHITE

Talamex JETTY FENDER ANGLE WHITE

Rohový fender vyrobený s uv-odolného plastu. Vhodný pro montáž na ponton. Montáž je velmi jednoduchá. Délka 50 cm, šířka 7 cm, výška 10 cm. (muziker.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - černá - L

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - černá - L

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 55% polyuretan, 45% polyester. (boardstar.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - bílá - L

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - bílá - L

Produkt od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva bílá + černá. (boardstar.cz)

EYE Level Brýle Jetty + pouzdro zdarma!

EYE Level Brýle Jetty + pouzdro zdarma!

Zcelá nové brýle Jetty ve dvou barvách, bílá a černá. Ideální pro outdoor. Představujeme vám polarizační brýle od Anglické firmy Eye Level, které byly pro velký zájem rozšířeny o nové modely. (parys.cz)

Jetty Blo Hattie Stewart Zigzag Leopard

Jetty Blo Hattie Stewart Zigzag Leopard

Kritické švy jsou podlepené. Odnímatelná, nastavitelná kapuca s tříbodovým stahováním a odnímatelný lem s kožešinou. Elastický pás proti sněhu s protiskluzovou gumou. Bundu lze uchytit ke kalhotům pomocí kamaší. Zvýšen lem pro ochranu brady. Vnitřní kapsa na hrudi na MP3 přehrávč. Vnitřní kapsa brýle. Kapsa na levém rukávu. Poutko na klíče. Manžety na suchý zip jsou zdvojeny pružnými rukávy s otvorem na palec. V podpaží odvětrávání ze síťoviny. Teplé kapsy pro ruce. Popis: Izolace: Warmfligh izolace 120g tělo, 100g rukávy, 60g kapuce Podšívka: lehký, reliéfní taft w Odnímatelná, nastavitelná kapuca s tříbodovým stahováním a odnímatelný lem s kožešinou. Elastický pás proti sněhu s protiskluzovou gumou. Bundu lze uchytit ke kalhotám pomocí kamaší. Vnitřní kapsa na hrudi na MP3 přehrávač.… (rozbaleno.cz)

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - šedá - S

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - šedá - S

Model jetty block od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva šedá + bílá. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

Talamex JETTY FENDER STRAIGHT WHITE

Talamex JETTY FENDER STRAIGHT WHITE

Vyrobený s UV-odolného plastu vhodný pro montáž na ponton. Montáž je velmi jednoduchá. Provedení: mini - rovné, délka: 50 cm, šířka: 7 cm, výška 11 cm. (muziker.cz)

Fender Kingman Bass V2 Gloss Jetty Black

Fender Kingman Bass V2 Gloss Jetty Black

4-strunová elektro-akustická baskytara z modelové řady California Series. Baskytara disponuje vrchní deskou z masivního smrku a mahagonovou zadní deskou a luby. Osazená je mahagonovým krkem s menzurou 770 mm. Hmatník je vyroben z ořechového dřeva a je vybaven 20 pražci a 38,1 mm Graph Tech NuBone nultým pražcem. Struny jsou uchyceny Modern Viking kobylkou. Niklový hardware zahrnuje Open-Back Geared ladící mechaniky. Barva: Black (muziker.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY - tyrkysová - L

RUKAVICE ROXY JETTY - tyrkysová - L

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2017. Barva tyrkysová + bílá/černá. Materiál: 55% polyuretan, 45% polyester. (boardstar.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - černá - S

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID - černá - S

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva černá. Materiál: 55% polyuretan, 45% polyester. (boardstar.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY SE - modrá - S

RUKAVICE ROXY JETTY SE - modrá - S

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva modrá + červená. Materiál: 55% polyuretan, 45% polyester. (boardstar.cz)

Fender Malibu Player Jetty Black

Fender Malibu Player Jetty Black

Elektro akustická kytara ze série California Special s tvarem těla Malibu. Tělo nástroje je vyrobeno z laminovaného mahagonu, vrchní deska je vyhotovena z masivního smrku Sitka. Lepený krk kytary, vyrobený z mahagonu, je osazen hmatníkem z ořechového dřeva a osazen 20 pražci. Ze stejné dřeviny, jako hmatník je vyhotovena i kobylka ve tvaru Modern Viking. Délka menzura nástroje je 612 mm a šířka nultého pražce značky Graph Tech NuBone je 43 mm. O ladění se stará sada zavřených mechanik v provedení Chrome. Po zapojení kytary do zesilovače se o zvuk postará značková elektronika Fishman s ovládáním pro nastavení hlasitosti a korekce basových a výškových frekvenci. Barevné provedení: Jetty Black (muziker.cz)

Talamex JETTY FENDER MINI WHITE

Talamex JETTY FENDER MINI WHITE

Vyrobený s UV-odolného plastu vhodný pro montáž na ponton. Montáž je velmi jednoduchá. Provedení: mini - rovné, délka: 25 cm, šířka: 6 cm, výška 10 cm. (muziker.cz)

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - černá - L

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - černá - L

Model jetty block od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva černá + bílá. Materiál: polyester. (boardstar.cz)

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - šedá - M

BUNDA ROXY JETTY BLOCK - šedá - M

Model jetty block od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva šedá + bílá. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

Jetty Ski Jk Irregular Dots Teenie Radiance Blue

Jetty Ski Jk Irregular Dots Teenie Radiance Blue

Kritické švy jsou podlepné. Odepínací kapuce, odnímatelný lem z umělé kožešiny na kapuci. Do kapuci pasuje helma, uzavření manžetou. Pevný taft podel lemu. Dvoubodové stahování spodního lemu. Zvýšen lem pro ochranu brady. Vnitřní kapsa brýle. Manžety na suchý zip jsou zdvojeny pružnými rukávy s otvorem na palec. V podpaží odvětrávání ze síťoviny. Kapsa na levém rukávu.Teplé kapsy na ruce. Popis: Podšívka: taft w / kartáčovaný úplet Izolace: Warmflight (200g na těle, 140g rukávy, 60g kapuce) Odepínací kapuce, odnímatelný lem z umělé kožešiny. Do kapuci pasuje helma, uzavření manžetou. Pevný taft podel lemu. Dvoubodové stahování spodního lemu. Zvýšen lem pro ochranu brady. Manžety na suchý zip jsou zdvojeny pružnými rukávy s otvorem na palec. V podpaží odvětrávání. Stav produktu: Nové zboží… (rozbaleno.cz)

Obraz, Reprodukce - Away from the Jetty, Timothy Easton

Obraz, Reprodukce - Away from the Jetty, Timothy Easton

Naše reprodukce jsou elegantní obrazy od světově uznávaných umělců. I to je jeden z důvodů, proč je tiskneme na kvalitní tvrdý papír 230g/m2. Umění si totiž zaslouží něco víc. Díky tomuto způsobu výroby je jejich životnost mnohem delší než životnost běžného plakátu. Pokud jste náročnější a umíte ocenit umění, tento typ obrazu je pro vás ten pravý! (posters.cz)

Obraz Styler Artbox Jetty IV, 50 x 50 cm

Obraz Styler Artbox Jetty IV, 50 x 50 cm

Zažeňte chmury všedních dnů a eliminujte tak nudnou auru vyzařující z prázdných zdí. S obrazem Styler to půjde jedna radost. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz Styler Glasspik Jetty Duro, 80 x 120 cm

Obraz Styler Glasspik Jetty Duro, 80 x 120 cm

Obraz má úžasnou moc změnit vzezření celého interiéru. Nemusíte tedy podnikat náročné kroky, abyste si bydlení trochu oživili. Vsaďte na tento kousek, který je svým motivem originální a jen stěží přehlédnutelný! O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná , 12 let

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná
					, 12 let

Stylová dívčí zimní bunda Jet ski s moderním designem vhodná na snowboarding. Bunda je vyrobena z materiálu Dry-Flight 10K s voděodolností 10.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24h. Technologie WarmFligt X3 udrží Vašeho drobečka v teple. Bunda je vybavena kapucí s vnitřní pružnou gumou,zvýšený límec s fleecovou podšívkou proti odření brady a zapínáním na kvalitní celopropínací YKK zip. Bunda má i manžety na rukávech na suchý zip s pružnou vsadkou, neodnímatelný sněžný pás zapínací na druky, zipová kapsa na rukávě vhodná na skipas, stahovací spodní lem a nutností jsou dvě praktické kapsy. Materiál: 100% polyester  podšívka 100% polyester  výplň 100% polyester    Polyester vysoká odolnost vůči světlu, povětrnosti a mikroorganismům rychlé sušení vysoká biologická odolnost, odolnost vůči… (prodeti.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY MITT - tmavě modrá - L

RUKAVICE ROXY JETTY MITT - tmavě modrá - L

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2017. Barva tmavě modrá. Materiál: 55% polyuretan, 45% polyester. (boardstar.cz)

Obraz Styler Glasspik Glasspik Jetty, 80 x 120 cm

Obraz Styler Glasspik Glasspik Jetty, 80 x 120 cm

Obraz má úžasnou moc změnit vzezření celého interiéru. Nemusíte tedy podnikat náročné kroky, abyste si bydlení trochu oživili. Vsaďte na tento kousek, který je svým motivem originální a jen stěží přehlédnutelný! O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz Styler Glas Jetty 6, 80 x 120 cm

Obraz Styler Glas Jetty 6, 80 x 120 cm

Toužíte po obraze, který se na zdi bude vyjímat a do interiéru vnese svěží vánek v podobě originální podívané? Hledat dál už nemusíte, je tu obraz od Styler. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID GLOVES - černá - XL

RUKAVICE ROXY JETTY SOLID GLOVES - černá - XL

Model jetty od značky Roxy. Kolekce 2016. Barva černá. Materiál: 68% polyuretan, 32% polyester. (boardstar.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K stripes- béžová , 110 cm

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K stripes- béžová
					, 110 cm

Dívčí bunda ROXY Jetty je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s tehnologií DryFligt s membránou 10,000mm/5,000g- Materiál je 100% polyester Twill. Bunda má neodjímatelnou kapuci. krurku zipu brady proti poškrábání, a také kritku zipu po celé délce. Kapsy jsou na zip. Bunda je ve střihu regular. (prodeti.cz)

Obraz Styler Glasspik Jetty, 50 x 125 cm

Obraz Styler Glasspik Jetty, 50 x 125 cm

Posviťte si na holé stěny svého bytu a dejte vale fádnosti. Se správnými doplňky to půjde jedna radost. Tím se řídí i tento kousek od značky Styler. Je vyvedený v moderním pojetí, kdy ho zdobí hladká skleněná deska. Uvidíte, že právě ta dodá motivu na hvězdnosti ♥ O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K animals - bílá , 98 cm

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K animals - bílá
					, 98 cm

Dívčí bunda ROXY Jetty je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s tehnologií DryFligt s membránou 10,000mm/5,000g- Materiál je 100% polyester Twill. Bunda má neodjímatelnou kapuci. krurku zipu brady proti poškrábání, a také kritku zipu po celé délce. Kapsy jsou na zip. Bunda je ve střihu regular. (prodeti.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K animals - bílá , 110 cm

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K animals - bílá
					, 110 cm

Dívčí bunda ROXY Jetty je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s tehnologií DryFligt s membránou 10,000mm/5,000g- Materiál je 100% polyester Twill. Bunda má neodjímatelnou kapuci. krurku zipu brady proti poškrábání, a také kritku zipu po celé délce. Kapsy jsou na zip. Bunda je ve střihu regular. (prodeti.cz)

Obraz Styler Glasspik Jetty II, 80 x 120 cm

Obraz Styler Glasspik Jetty II, 80 x 120 cm

Obraz má úžasnou moc změnit vzezření celého interiéru. Nemusíte tedy podnikat náročné kroky, abyste si bydlení trochu oživili. Vsaďte na tento kousek, který je svým motivem originální a jen stěží přehlédnutelný! O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz Styler Artbox Jetty II, 50 x 50 cm

Obraz Styler Artbox Jetty II, 50 x 50 cm

Zažeňte chmury všedních dnů a eliminujte tak nudnou auru vyzařující z prázdných zdí. S obrazem Styler to půjde jedna radost. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz, Reprodukce - Jetty and Wharf at Trouville, 1863, Eugene Louis…

Obraz, Reprodukce - Jetty and Wharf at Trouville, 1863, Eugene Louis Boudin

Naše reprodukce jsou elegantní obrazy od světově uznávaných umělců. I to je jeden z důvodů, proč je tiskneme na kvalitní tvrdý papír 230g/m2. Umění si totiž zaslouží něco víc. Díky tomuto způsobu výroby je jejich životnost mnohem delší než životnost běžného plakátu. Pokud jste náročnější a umíte ocenit umění, tento typ obrazu je pro vás ten pravý! (posters.cz)

Obraz Styler Artbox Jetty III, 50 x 50 cm

Obraz Styler Artbox Jetty III, 50 x 50 cm

Posviťte si na holé a mdlé zdi, které u vás doma vyzařují akorát tak negativní auru. Napravte to stylovou dekorací v podobě obrazu značky Styler. Motivy v sytých barvách a kvalitní provedení dělají z těchto uměleckých děl to pravé ořechové pro vaše stěny. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz Styler Artbox Jetty I, 50 x 50 cm

Obraz Styler Artbox Jetty I, 50 x 50 cm

Zažeňte chmury všedních dnů a eliminujte tak nudnou auru vyzařující z prázdných zdí. S obrazem Styler to půjde jedna radost. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Obraz Styler Glasspik Jetty II, 50 x 125 cm

Obraz Styler Glasspik Jetty II, 50 x 125 cm

Posviťte si na holé stěny svého bytu a dejte vale fádnosti. Se správnými doplňky to půjde jedna radost. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná , 16 roků

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná
					, 16 roků

Stylová dívčí zimní bunda Jet ski s moderním designem vhodná na snowboarding. Bunda je vyrobena z materiálu Dry-Flight 10K s voděodolností 10.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24h. Technologie WarmFligt X3 udrží Vašeho drobečka v teple. Bunda je vybavena kapucí s vnitřní pružnou gumou,zvýšený límec s fleecovou podšívkou proti odření brady a zapínáním na kvalitní celopropínací YKK zip. Bunda má i manžety na rukávech na suchý zip s pružnou vsadkou, neodnímatelný sněžný pás zapínací na druky, zipová kapsa na rukávě vhodná na skipas, stahovací spodní lem a nutností jsou dvě praktické kapsy. Materiál: 100% polyester  podšívka 100% polyester  výplň 100% polyester    Polyester vysoká odolnost vůči světlu, povětrnosti a mikroorganismům rychlé sušení vysoká biologická odolnost, odolnost vůči… (prodeti.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná , 10 let

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná
					, 10 let

Stylová dívčí zimní bunda Jet ski s moderním designem vhodná na snowboarding. Bunda je vyrobena z materiálu Dry-Flight 10K s voděodolností 10.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24h. Technologie WarmFligt X3 udrží Vašeho drobečka v teple. Bunda je vybavena kapucí s vnitřní pružnou gumou,zvýšený límec s fleecovou podšívkou proti odření brady a zapínáním na kvalitní celopropínací YKK zip. Bunda má i manžety na rukávech na suchý zip s pružnou vsadkou, neodnímatelný sněžný pás zapínací na druky, zipová kapsa na rukávě vhodná na skipas, stahovací spodní lem a nutností jsou dvě praktické kapsy. Materiál: 100% polyester  podšívka 100% polyester  výplň 100% polyester    Polyester vysoká odolnost vůči světlu, povětrnosti a mikroorganismům rychlé sušení vysoká biologická odolnost, odolnost vůči… (prodeti.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná , 14 let

Roxy Dívčí bunda Jetty JK mosaic- barevná
					, 14 let

Stylová dívčí zimní bunda Jet ski s moderním designem vhodná na snowboarding. Bunda je vyrobena z materiálu Dry-Flight 10K s voděodolností 10.000 mm a prodyšností 10.000g/m2/24h. Technologie WarmFligt X3 udrží Vašeho drobečka v teple. Bunda je vybavena kapucí s vnitřní pružnou gumou,zvýšený límec s fleecovou podšívkou proti odření brady a zapínáním na kvalitní celopropínací YKK zip. Bunda má i manžety na rukávech na suchý zip s pružnou vsadkou, neodnímatelný sněžný pás zapínací na druky, zipová kapsa na rukávě vhodná na skipas, stahovací spodní lem a nutností jsou dvě praktické kapsy. Materiál: 100% polyester  podšívka 100% polyester  výplň 100% polyester    Polyester vysoká odolnost vůči světlu, povětrnosti a mikroorganismům rychlé sušení vysoká biologická odolnost, odolnost vůči… (prodeti.cz)

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K stripes- béžová , 122 cm

Roxy Dívčí bunda Jetty JK K stripes- béžová
					, 122 cm

Dívčí bunda ROXY Jetty je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s tehnologií DryFligt s membránou 10,000mm/5,000g- Materiál je 100% polyester Twill. Bunda má neodjímatelnou kapuci. krurku zipu brady proti poškrábání, a také kritku zipu po celé délce. Kapsy jsou na zip. Bunda je ve střihu regular. (prodeti.cz)

RivaCase 8830 15.6" černá

RivaCase 8830 15.6" černá

Tenká a kompaktní brašna kompatibilní s notebooky o úhlopříčce až do 15,6" RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází RIVA CASE se širokou nabídkou pouzder na kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky, tablety všech běžných rozměrů, videokamer a pevných disků. Samozřejmě v nabídce nechybí kvalitní brašny a batohy na notebooky. Značka RIVA CASE se vyznačuje nejen špičkovou kvalitou zpracování a výdrží svých produktů, ale také moderním provedením včetně pestrých barev. • Vnitřní… (euronics.cz)

RivaCase 8830 15.6" šedá

RivaCase 8830 15.6" šedá

Tenká a kompaktní brašna kompatibilní s notebooky o úhlopříčce až do 15,6" Vnitřní kapsa pro tablety s až 10,1" obrazovkou a iPad®. Polstrované stěny poskytují extra ochranu. Dvě vnější kapsy na zip pro příslušenství a Smartphone. Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup. Noste svůj notebook pohodlně s polstrovanými uchy a odnímatelným nastavitelným páskem. Materiál: polyester Vnitřní rozměry: 380 x 295 x 45 mm Vnější rozměry: 400 x 310 x 50 mm Váha: 0.485 kg Barva: šedá RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a… (euronics.cz)

Trust Oslo 15.6'' hnědá

Trust Oslo 15.6'' hnědá

Ležérní brašna na notebook o velikosti 15.6" pro stylové nošení vašeho notebooku • Rozměrná hlavní kapsa (380 x 270 x 44 mm) s ochranným měkkým polstrováním je vhodná pro většinu notebooků s velikostí displeje až 15.6" • Praktické oddělené kapsy pro uložení dalších osobních potřeb • Rukojeti lze pro snadné skladování a přepravu zasunout dovnitř brašny • Vysoce kvalitní povrchová úprava, odolná textilie a kovové součásti a zipy • Dostatek prostoru pro uložení zdroje napájení, kabelů, periferních zařízení apod. • Odolný nastavitelný ramenní popruh pro pohodlné nošení Záruka: 3 roky Rozměry výrobku (vx š xh): 300 x 430 x 55 mm Hmotnost výrobku (netto): 572g Obsah balení Notebook bag Shoulder strap (euronics.cz)

Vícedílný obraz Styler Canvas By The Sea Jetty, 27 x 75 cm

Vícedílný obraz Styler Canvas By The Sea Jetty, 27 x 75 cm

Obraz má úžasnou moc změnit vzezření celého interiéru. Nemusíte tedy podnikat náročné kroky, abyste si bydlení trochu oživili. Vsaďte na tento kousek, který je svým motivem originální a jen stěží přehlédnutelný! O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

RivaCase 8630 15.6" béžová

RivaCase 8630 15.6" béžová

Kompaktní brašna kompatibilní s notebooky o úhlopříčce až do 15,6", která má vnitřní uspořádání laděné do stříbrné barvy, působí velmi prakticky a zároveň velice elegantně. Co tato brašna na notebook dále nabízí? Oddělená vnitřní kapsa pro tablety s až 10,1" obrazovkou Dvě vnější kapsy na zip pro příslušenství a Smartphone. Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup. Pohodlné polstrované rukojeti, odnímatelný nastavitelný popruh s protiskluzovou ramenní podložkou. Značka RIVA CASE se vyznačuje nejen špičkovou kvalitou zpracování a výdrží svých produktů, ale také moderním provedením včetně pestrých barev. Materiál: polyester Vnitřní rozměry: 390 x 285 x 40 mm Vnější rozměry: 405 x 295 x 60 mm Váha: 0.700 kg Barva: béžová RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě,… (euronics.cz)

RivaCase 8231 15.6" černá

RivaCase 8231 15.6" černá

• Polstrované stěny poskytují zvýšenou ochranu pro notebook; • Vnější kapsa pro zařízení nebo tablet; • Přední kapsa poskytuje prostor pro základní organizaci jako smatphone, dokumenty, příslušenství; • Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup; • Používejte pohodlně s polstrovanými uchy a odnímatelným, nastavitelným popruhem s protiskluzovou podložkou. Vnitřní rozměry: 385 x 265 x 45 mm Váha: 590 g Materiál: Polyester Barva: černá RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází… (euronics.cz)

RivaCase 8231 15.6" modrá

RivaCase 8231 15.6" modrá

• Polstrované stěny poskytují zvýšenou ochranu pro notebook; • Vnější kapsa pro zařízení nebo tablet; • Přední kapsa poskytuje prostor pro základní organizaci jako smatphone, dokumenty, příslušenství; • Dvojitý zip pro snadný a rychlý přístup; • Používejte pohodlně s polstrovanými uchy a odnímatelným, nastavitelným popruhem s protiskluzovou podložkou. Vnitřní rozměry: 385 x 265 x 45 mm Váha: 590 g Materiál: Polyester Barva: tmavě modrá RIVA CASE Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků,… (euronics.cz)

Wenger Gigabyte 16" černý

Wenger Gigabyte 16" černý

Polstrovaná přihrádka s velmi jemnou výstelkou bránící poškrábání notebooku i tabletu. CaseBase stabilizační podložka pro vzpřímené držení batohu. Quick Pocket pro snadný přístup k uloženým věcem Integrovaná Pass-Thru rukojeť pro přichycení k výsuvné rukojeti a snadné cestování s kolečkovými zavazadly. Technická specifikace: • 15" brašna pro notebook s kapsou pro tablet • Rozměry(š x v x h): 34 x 46 x 14 cm (zaokrouhleno) • Hmotnost: 1,05 kg • Objem 20 l • Barva: černá • Materiál: polyester (euronics.cz)

Wenger Resolution 13" černá

Wenger Resolution 13" černá

Wenger RESOLUTION 13" Praktické pouzdro Wenger RESOLUTION pro notebooky s úhlopříčkou až 13" je navrženo s ohledem na vaše potřeby. Poskytne vašemu zařízení dostatečnou ochranu proti poškrábání a drobným nárazům. Stylová kapsa je určena pro každodenní nošení. Skvělá organizace Vnitřní prostor je polstrovaný podšívkou a bez problému do něj můžete vložit notebook, tablet nebo čtečku. Nechybí ani přední kapsa na zip pro nabíječku a další důležité příslušenství. Vlastnosti: • Polstrovaná hlavní kapsa s velmi jemnou výstelkou bránící poškrábání notebooku. • Přední kapsa na zip pro snadný přístup k uloženým věcem. • Výsuvné rukojeti nabízejí všestranné použití. Technická specifikace: • 13" taška pro mini notebook • Rozměry(š x v x h): 35 x 24 x 3 cm (zaokrouhleno) • Hmotnost: 0.3 kg •… (euronics.cz)

Wenger Speedline 13" černá

Wenger Speedline 13" černá

Polstrovaná hlavní kapsa na notebook a tablet / e-čtečku s velmi jemnou výstelkou bránící poškrábání. Přední kapsa na zip s organizerem, který pojme 6" iPhone. Duální rukojeti a odnímatelný ramenní popruh. Technická specifikace: • Brašna pro notebook 13"/ 33 cm vertical poudro pro notebook • Rozměry(š x v x h): 25 x 39 x 7 cm (zaokrouhleno) • Hmotnost: 0,73 kg • Objem 7 l • Barva: černá • Materiál: polyester (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít