Wella Professionals Oil Reflections vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy 500 ml

Wella Professionals Oil Reflections vyživující maska pro hladké a…

Wella Professionals Oil Reflections vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy

Wella Professionals Oil Reflections, 500 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals Oil Reflections představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:intenzivně hydratujeregeneruje vlasy po celé jejich délcevlasy jsou hebké na dotekJak používat:Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections vyživující maska pro hladké a…

Wella Professionals Oil Reflections vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy

Wella Professionals Oil Reflections, 150 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals Oil Reflections představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:intenzivně hydratujeregeneruje vlasy po celé jejich délcevlasy jsou hebké na dotekJak používat:Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Syoss Pure Smooth vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy

Syoss Pure Smooth vyživující maska pro hladké a zářivé vlasy

Syoss Pure Smooth, 300 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Syoss Pure Smooth představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délcedodává vlasům oslnivý leskpůsobí do hloubky vlasového vláknaSložení:bez silikonůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reboost Mask maska pro…

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reboost Mask maska pro zpevnění a lesk vlasů 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil olej pro…

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil olej pro zpevnění a lesk vlasů 100 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil olej pro…

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil olej pro zpevnění a lesk vlasů 30 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 30 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections Light Luminous Reflective Oil…

Wella Professionals Oil Reflections Light Luminous Reflective Oil olej na vlasy pro jemné a normální vlasy 30 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 30 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující kondicionér pro lesk a…

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující kondicionér pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 200 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Wella Professionals Oil Reflections zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:uhlazuje a působí proti krepatěníposkytuje potřebnou hydrataciJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující olej pro lesk a…

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující olej pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 100 ml, Oleje na vlasy pro ženy, Olej na vlasy Wella Professionals Oil Reflections poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.Vlastnosti:hloubkově vyživujedodává vlasům leskvýrazně regeneruje a chráníviditelně zkrášluje vlasyJak používat:Aplikujte na suché vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující olej pro lesk a…

Wella Professionals Oil Reflections uhlazující olej pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 30 ml, Oleje na vlasy pro ženy, Olej na vlasy Wella Professionals Oil Reflections poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.Vlastnosti:hloubkově vyživujedodává vlasům leskvýrazně regeneruje a chráníviditelně zkrášluje vlasyJak používat:Aplikujte na suché vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections Light Luminous Reflective Oil…

Wella Professionals Oil Reflections Light Luminous Reflective Oil olej na vlasy pro jemné a normální vlasy 100 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Oleje na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající normální vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections elixír pro extra lesk a hebkost…

Wella Professionals Oil Reflections elixír pro extra lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 10 x 6 ml, Masky na vlasy pro ženy (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon…

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon pro hebké a lesklé vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon…

Wella Professionals Oil Reflections Luminous Reveal Shampoo šampon pro zpevnění a lesk vlasů 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce Oil Reflections byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Oil Reflections rozjasňující olej pro lesk a…

Wella Professionals Oil Reflections rozjasňující olej pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 100 ml, Oleje na vlasy pro ženy, Olej na vlasy Wella Professionals Oil Reflections poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.Vlastnosti:výrazně regeneruje a chráníhydratuje a dodává vlasům jemnostnezatěžuje vlasydodává vlasům leskJak používat:Aplikujte na suché vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections lehký hydratační šampon pro lesk…

Wella Professionals Oil Reflections lehký hydratační šampon pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 250 ml, Šampony pro ženy, Šampon Wella Professionals Oil Reflections efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasyposiluje vlasová vláknaJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals Oil Reflections lehký hydratační šampon pro lesk…

Wella Professionals Oil Reflections lehký hydratační šampon pro lesk a hebkost vlasů

Wella Professionals Oil Reflections, 1000 ml, Šampony pro ženy, Šampon Wella Professionals Oil Reflections efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu.Vlastnosti:myje vlasy a čistí pokožku hlavyregeneruje a vyživuje vlasyposiluje vlasová vláknaJak používat:Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals SP Reverse Mask vyživující maska pro poškozené…

Wella Professionals SP Reverse Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající . Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Reverse Mask vyživující maska pro poškozené…

Wella Professionals SP Reverse Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Luxeoil vyživující maska pro poškozené vlasy

Wella Professionals SP Luxeoil vyživující maska pro poškozené vlasy

Wella Professionals SP Luxeoil, 400 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Luxeoil představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délceintenzivně hydratujedodává vlasům oslnivý leskvlasy jsou hebké na dotekchrání před nepříznivými vlivy prostředíJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals SP Luxeoil vyživující maska pro poškozené vlasy

Wella Professionals SP Luxeoil vyživující maska pro poškozené vlasy

Wella Professionals SP Luxeoil, 150 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Luxeoil představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délceintenzivně hydratujedodává vlasům oslnivý leskvlasy jsou hebké na dotekchrání před nepříznivými vlivy prostředíJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professional Oil Reflection vyživující maska pro všechny typy…

Wella Professional Oil Reflection vyživující maska pro všechny typy vlasů 150 ml

Popis Pro okamžitě hladší a zdravím zářící vlasy! (ageo.cz)

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vibrant Color Mask maska…

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vibrant Color Mask maska pro jemné barvené vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající normální vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska…

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska pro suché a poškozené vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professional Elements vyživující hydratační maska na vlasy 500…

Wella Professional Elements vyživující hydratační maska na vlasy 500 ml

Popis Vyživující hydratační maska na vlasy dodá vlasům vitalitu a lesk. (ageo.cz)

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vibrant Color Mask maska…

Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vibrant Color Mask maska pro hrubé a barvené vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající hrubé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

L'Oréal Professionnel vyživující maska pro normální a jemné vlasy…

L'Oréal Professionnel vyživující maska pro normální a jemné vlasy Mythic Oil 500 ml

Popis Tato lehká olejová maska pro jemné a normální vlasy je inspirována tradicí staroegyptských královen. Obsahuje složky jako zázvorový olej a extrakt z vonokvětky. Ty dodávají vlasům pružnost a vitalitu a působí do hloubky vlasového vlákna a vyživují ho. Neobsahuje parabeny. (ageo.cz)

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich hloubkově vyživující maska…

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich hloubkově vyživující maska na vlasy

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich, 150 ml, Masky na vlasy pro ženy (notino.cz)

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich hloubkově vyživující maska…

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich hloubkově vyživující maska na vlasy

Wella Professionals Invigo Nutri - Enrich, 500 ml, Masky na vlasy pro ženy (notino.cz)

Wella Professionals Elements Renewing Mask maska pro regeneraci,…

Wella Professionals Elements Renewing Mask maska pro regeneraci, výživu a ochranu vlasů 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Elements byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Volume Boost Mask maska pro objem a…

Wella Professionals Invigo Volume Boost Mask maska pro objem a zpevnění vlasů 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající normální vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro…

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Smoothen maska pro nepoddajné vlasy 400 ml

Wella Professionals SP Smoothen maska pro nepoddajné vlasy 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Volumize Mask maska pro objem vlasů 400 ml

Wella Professionals SP Volumize Mask maska pro objem vlasů 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 400 ml

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 200 ml

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Color Save Mask maska pro barvené vlasy 400 ml

Wella Professionals SP Color Save Mask maska pro barvené vlasy 400 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 400 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Color Save Mask maska pro barvené vlasy 200 ml

Wella Professionals SP Color Save Mask maska pro barvené vlasy 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Volume Boost Mask maska pro objem vlasů…

Wella Professionals Invigo Volume Boost Mask maska pro objem vlasů 145 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající normální vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 145 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Mythic Oil Oil Rich Mask maska pro hrubé vlasy…

L´Oréal Professionnel Mythic Oil Oil Rich Mask maska pro hrubé vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky L´Oréal Professionnel z kolekce Mythic Oil byly vytvořeny speciálně pro ženy mající hrubé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Hydrate maska pro suché vlasy

Wella Professionals SP Hydrate maska pro suché vlasy

Wella Professionals SP Hydrate, 200 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Hydrate představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:intenzivně hydratujeusnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. (notino.cz)

Wella Professionals SP Mask maska pro regeneraci, výživu a ochranu…

Wella Professionals SP Mask maska pro regeneraci, výživu a ochranu vlasů 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Brilliance Mask maska pro hrubé a barvené…

Wella Professionals Invigo Brilliance Mask maska pro hrubé a barvené vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající hrubé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Hydrate maska pro suché vlasy

Wella Professionals SP Hydrate maska pro suché vlasy

Wella Professionals SP Hydrate, 400 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Hydrate představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:intenzivně hydratujeusnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. (notino.cz)

Kérastase Aura Botanica Masque Fondamental Riche vyživující maska na…

Kérastase Aura Botanica Masque Fondamental Riche vyživující maska na vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kérastase z kolekce Aura Botanica byly vytvořeny speciálně pro ženy mající slabé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Repair Conditioner vyživující kondicionér pro…

Wella Professionals SP Repair Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Reverse Shampoo vyživující šampon pro…

Wella Professionals SP Reverse Shampoo vyživující šampon pro poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Reverse Shampoo vyživující šampon pro všechny…

Wella Professionals SP Reverse Shampoo vyživující šampon pro všechny typy vlasů 200 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Repair maska pro poškozené, chemicky ošetřené…

Wella Professionals SP Repair maska pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy

Wella Professionals SP Repair, 400 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Repair představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délcechrání před nepříznivými vlivy prostředíobnovuje strukturu vlasuusnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

CHI Argan Oil vyživující maska pro suché a poškozené vlasy

CHI Argan Oil vyživující maska pro suché a poškozené vlasy

CHI Argan Oil, 237 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy CHI Argan Oil představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délceposiluje vlasová vláknapůsobí do hloubky vlasového vláknanavrací vlasům přirozený, zdravý vzhleddodává vlasům oslnivý leskJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals EIMI Fixing Hairsprays Dynamic Fix lak na vlasy…

Wella Professionals EIMI Fixing Hairsprays Dynamic Fix lak na vlasy pro všechny typy vlasů 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce EIMI byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Color Brilliance maska pro husté barvené…

Wella Professionals Invigo Color Brilliance maska pro husté barvené vlasy

Wella Professionals Invigo Color Brilliance, 500 ml, Masky na vlasy pro ženy (notino.cz)

Wella Professionals Invigo Color Brilliance maska pro husté barvené…

Wella Professionals Invigo Color Brilliance maska pro husté barvené vlasy

Wella Professionals Invigo Color Brilliance, 150 ml, Masky na vlasy pro ženy (notino.cz)

Wella Professionals SP Volumize maska pro jemné a zplihlé vlasy

Wella Professionals SP Volumize maska pro jemné a zplihlé vlasy

Wella Professionals SP Volumize, 200 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Volumize představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:posiluje vlasová vláknaregeneruje vlasy po celé jejich délceintenzivně hydratujevlasy jsou hebké na dotekJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Wella Professionals SP Repair maska pro poškozené, chemicky ošetřené…

Wella Professionals SP Repair maska pro poškozené, chemicky ošetřené vlasy

Wella Professionals SP Repair, 200 ml, Masky na vlasy pro ženy, Maska na vlasy Wella Professionals SP Repair představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.Vlastnosti:regeneruje vlasy po celé jejich délcechrání před nepříznivými vlivy prostředíobnovuje strukturu vlasuusnadňuje rozčesání a předchází tak poškození vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil vyživující maska na vlasy 300…

L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil vyživující maska na vlasy 300 ml

Popis Dopřejte si rozplývající se texturu a smyslnou vůni L'Oréal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco vyživující masky určené pro normální, suché a nepoddajné vlasy. Obsahuje kokosový olej a intenzivně vyživuje bez zatížení s dosažením neuvěřitelně hebkých, lesklých a volně splývajících vlasů. Složení:Aqua/water, Sodium laureth sulfate, Coco-betaine, Sodium chloride, CI 19140/yellow 5, Cocamide MIPA, Cocos nucifera oil/coconut oil, Sodium benzoate, Sodium acetate, Sodium hydroxide, PEG-60 hydrogenated castor oil, Polyquaternium-10, Salicylic acid, Linalool, Benzyl benzoate, Isopropyl alcohol, Caramel, Citric acid, Coumarin, Hexylene glycol, Hexyl cinnamal, Parfum… (ageo.cz)

Wella Professionals Performance Strong Hold Hairspray lak na vlasy…

Wella Professionals Performance Strong Hold Hairspray lak na vlasy pro silnou fixaci 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Performance byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil &…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig Oil & Keratin maska pro velmi suché a křehké vlasy 500 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska…

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask maska pro suché a poškozené vlasy 150 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce Invigo byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.   (brasty eastern europe)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít