Weleda Vlasový olej 50 ml

Weleda Vlasový olej 50 ml

Weleda Vlasový olej 50 ml

Toto vyživující a revitalizační spojení rozmarýnu, jetele a kořene lopuchu zanechává vlasy hladké a hebké. Přírodní vyživující oleje vlasy ošetřují, dodávají jim lesk, vlasy jsou lépe upravitelné. Určeno především na vlasy suché. Velmi vhodné na uvolňující a zklidňující masáž pokožky hlavy a na roztřepené konečky. Dermatologicky testováno. Vhodné pro vegany. Použití: Pro intenzivní péči naneste několik kapek do vlhkých nebo suchých vlasů. Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Produkt nebyl testován na zvířatech, neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Obsah: 50ml (drmax.cz)

Weleda Vlasový olej 50 ml

Weleda Vlasový olej 50 ml

Vlasový olej - určeno především na vlasy suché - velmi vhodné na uvolňující a zklidňující masáž pokožky hlavy a na roztřepené konečky - dermatologicky testováno - vhodné pro vegany - aktivní látky:spojení rozmarýnu;jetele a kořene lopuchu zanechává vlasy hladké a hebké;přírodní vyživující oleje vlasy ošetřují;dodávají jim lesk;vlasy jsou lépe upravitelné. Složení: - arašídový olej;výtažek z květů jetele;směs přírodních éterických olejů;výtažek z kořene lopuchu;limonen;linalool;geraniol;kumarin. Použití: Pro intenzivní péči naneste několik kapek do vlhkých nebo suchých vlasů. (prodejparfemu.cz)

WELEDA Vlasový olej 50ml

WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml

Weleda Mandel - Mandlový pleťový olej 50 ml

Weleda Mandel - Mandlový pleťový olej 50 ml

Mandel - Mandlový pleťový olej - za studena lisovaný mandlový olej má ochranné účinky, které jsou určeny i pro tu nejcitlivější pleť - obsahuje zklidňující výtažky z léčivých rostlin a pleť tak získává to nejvzácnější z přírody - chrání, vyživuje a regeneruje pleť - zklidňuje metabolické pochody pokožky - péče a ochrana pro jemnou a citlivou pokožku Použití: Používejte k denní základní péči o citlivou pleť nebo obden jako ochrannou péči při chladném počasí. Několik kapek oleje rozetřete v dlaních a přiložte na ještě vlhkou, očištěnou pleť. (prodejparfemu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Weleda Vlasový olej 50 ml" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Digestoř 50 cm zadní odtah

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej na masáže prsů WELEDA podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu. Olej napomáhá při bolestivých zatvrdlinách v prsu při kojení. Základem je mandlový olej s přírodními éterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojicích žen. Použití: Používá se od 38. týdne těhotenství, několikrát denně se jemně vmasíruje do kůže prsu od periferie směrem k bradavce. Upozornění: Olej je určen k použití mezi kojením a po kojení. Před kojením olej nepoužijeme! Složení: Mandlový olej, éterické oleje z kmínu, fenyklu a majoránky. Balení: 50 ml (drmax.cz)

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Popis Masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. (ageo.cz)

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Pravidelné masáže Olejem na masáž hráze WELEDA zvyšují šanci na porod bez nástřihu. Kompozice olejů založená na nejjemnějším mandlovém oleji a oleji z pšeničných klíčků obsahuje velké množství vitamínu E, uvolňuje tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení a tím zvýší její poddajnost. Použití: Při masáži hráze je důležité, abychom perineum, tedy oblast mezi konečníkem a poševním vchodem, masírovali nejen zevně, nýbrž i zevnitř. Masáže tedy provádíme i v oblasti vchodu poševního – to je oblast, která je při porodu nejvíc zatěžována. Žena při masáži zavede svůj palec asi 2 cm do pochvy a tuto oblast jemně roztahuje směrem ke konečníku. Současně prsty masíruje oblast hráze zevně. Tkáň hráze masírujeme od 34. týdne těhotenství denně po dobu 5 -10 min.… (drmax.cz)

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Weleda Olej na masáž hráze 50 ml

Olej na masáž hráze - pravidelné masáže olejem na masáž hráze zvyšují šanci na porod bez nástřihu - masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení, a tím zvýší její poddajnost - jemná směs s nevtíravou vůní byla vyvinuta speciálně pro citlivou oblast hráze Použití: Při masáži hráze je důležité, abychom perineum, tedy oblast mezi konečníkem a poševním vchodem, masírovali nejen zevně, ale i zevnitř. Masáže tedy provádíme i v oblasti vchodu poševního – to je oblast, která je při porodu nejvíc zatěžována. Žena při masáži zavede svůj palec asi 2 cm do pochvy a tuto oblast jemně roztahuje směrem ke konečníku. Současně prsty masíruje oblast hráze zevně. Tkáň hráze masírujeme od 34. týdne těhotenství 3 - 4x týdně po dobu 5 -10 min. (prodejparfemu.cz)

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej na masáž prsů - olej na masáže prsů Weleda podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka - jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu - olej napomáhá při bolestivých zatvrdlinách v prsu při kojení - základem je mandlový olej s přírodními éterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojicích žen - kosmetické přípravky Weleda jsou nositeli certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika (BDIH) Použití: Používejte od 38. týdne těhotenství, několikrát denně jemně vmasíruje do pokožky prsou směrem k bradavce. Olej je určen k použití mezi kojením a po kojení. Před kojením olej nepoužívejte! (prodejparfemu.cz)

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Masážní olej s arnikou Weleda díky svému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnost pokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporuje přirozené funkce pokožky. Působí jako prevence vzniku křečových žil. Lze jej použít i jako ideální přísadu do hřejivé lázně. Využívají jej profesionální i amatérští sportovci k aktivizující přípravné masáži před tréninkem (olej pomáhá prokrvit a prohřát svalovou tkáň, zabraňuje vzniku křečí) i k masáži pro uvolnění a regeneraci po fyzické aktivitě (svalstvo nevychladne příliš rychle a nedojde tak k přetažení či namožení svalů). 0lej zároveň podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Tip: Při alergii na arniku doporučujeme použít Měsíčkový kojenecký… (drmax.cz)

Weleda olej na masáž hráze 50 ml

Weleda olej na masáž hráze  50 ml

Popis Pravidelné masáže olejem na masáž hráze zvyšují šanci na porod bez nástřihu. Masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení, a tím zvýší její poddajnost. Jemná směs s nevtíravou vůní byla vyvinuta speciálně pro citlivou oblast hráze. (ageo.cz)

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej na masáž prsů 50 ml značky Weleda. Olej na masáže prsů WELEDA podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu. Olej napomáhá při bolestivých zatvrdlinách v prsu při kojení. Základem je mandlový olej s přírodními éterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojicích žen. Použití: Používá se od 38. týdne těhotenství, několikrát denně se jemně vmasíruje do kůže prsu od periferie směrem k bradavce. Upozornění: Olej je určen k použití mezi kojením a po kojení. Před kojením olej nepoužijeme! Složení: mandlový olej éterické oleje z kmínu fenyklu a majoránky (prodeti.cz)

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Olej na masáž bříška kojence obsahuje přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu, které se tradičně používají k podpoře zažívání a při nadýmání. Preventivní, velice jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivými větry. Jemný mandlový olej, který je základem přípravku, je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Použití: Používá se jednou i několikrát denně, též preventivně. Při masáži musíme dbát na dostatečnou teplotu v místnosti a příjemnou teplotu rukou. Trochu oleje zahřejeme v dlaních a ve směru hodinových ručiček vtíráme kolem pupíku. Porodní asistentky doporučují masáže formou spirály, která končí u levého stehna dítěte. Tato technika se doporučuje především při zvýšené plynatosti. Složení: Mandlový olej, éterické oleje z majoránky,… (drmax.cz)

WELEDA Olej na masáž hráze 50 ml (4001638095105)

WELEDA Olej na masáž hráze 50 ml (4001638095105)

Masážní olej pro zvýšení šance na porod bez nástřihu, 100% přírodní složení Masážní olej WELEDA pomáhá při pravidelné masáži připravit hráz budoucí maminky na porod, zvyšuje elasticitu hráze a slouží jako prevence proti nastřižení hráze při porodu.Masážní olej WELEDA pomáhá při pravidelné masáži připravit hráz budoucí maminky na porod, zvyšuje elasticitu hráze a slouží jako prevence proti nastřižení hráze při porodu. Pravidelné masáže tímto speciálním olejem zvyšují šanci na harmonický porod bez nástřihu. Kompozice olejů složená z mandlového oleje a oleje z pšeničných klíčků, obsahuje velké množství vitamínu E, který pomáhá uvolňovat tkáň hráze a zvyšuje její elasticitu. Masáže tkáně navíc zlepší její prokrvení a tím… (alza.cz)

Weleda olej na masáž prsů 50 ml

Weleda olej na masáž prsů  50 ml

Popis Olej na masáže prsů Weleda podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu. Olej napomáhá při bolestivých zatvrdlinách v prsu při kojení. Základem je mandlový olej s přírodními éterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojicích žen. Kosmetické přípravky Weleda jsou nositeli certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika (BDIH). (ageo.cz)

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 50 ml

Masážní olej s arnikou - masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu - podporuje prokrvení pokožky - navozuje pocit příjemného tepla - pomáhá odstranit svalové napětí a ztuhlost - působí proti vzniku těhotenských pajizévek a křečových žil - zajišťuje pružnost pokožky a podkožního svalstva Použití: Denní použití: po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní, zahřejeme, a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Využití pro masáž: olej zahřejte v dlaních a různými masážními technikami – dle části těla – jemně vtírejte či vklepávejte. (prodejparfemu.cz)

WELEDA Olej na masáž prsů 50 ml (4001638095099)

WELEDA Olej na masáž prsů 50 ml (4001638095099)

Masážní olej podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka, 100% přírodní složení Pro odstranění bolesti, uvolnění a podporu laktace je zde olej na masáž prsů od značky Weleda. Základ tvoří mandlový olej s přírodními éterickými oleji z kmínu a fenyklu, které podporují prokrvení tkáně, prohřátí a změknutí prsu při bolestivých zatvrdlinách při kojení. Zároveň podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka, pokožku prsu zpevňuje, posiluje a chrání, zanechává jí pružnou a vláčnou. Navíc působí i aromaterapeuticky, příjemná vůně má vliv na vaší psychiku, kterou zklidní a harmonizuje. Tento olej vám pomůže překonat nepříjemné pocity a kojení pro vás bude jen příjemným kontaktem s vaším dítětem. Klíčové vlastnosti masážního oleje na prsa po kojení WeledaOlej na… (alza.cz)

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Olej na masáž bříška kojence obsahuje přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu, které se tradičně používají k podpoře zažívání a při nadýmání. Preventivní, velice jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivými větry. Jemný mandlový olej, který je základem přípravku, je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Použití: Používá se jednou i několikrát denně, též preventivně. Při masáži musíme dbát na dostatečnou teplotu v místnosti a příjemnou teplotu rukou. Trochu oleje zahřejeme v dlaních a ve směru hodinových ručiček vtíráme kolem pupíku. Porodní asistentky doporučují masáže formou spirály, která končí u levého stehna dítěte. Tato technika se doporučuje především při zvýšené plynatosti. Složení: mandlový olej éterické oleje z… (prodeti.cz)

Argan Oil vlasové sérum s arganovým olejem 50 ml

Argan Oil vlasové sérum s arganovým olejem 50 ml

Popis Intenzivní vlasové sérum s arganovým olejem a vitamínem E hloubkově hydratuje a obnovuje vlasy. (ageo.cz)

Weleda Baby - Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda Baby - Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Baby - Olej na masáž bříška kojence - pro jemné masáže bříška novorozenců a kojenců, podporuje zažívání, pomáhá při nadýmání - preventivní, velice jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivnými větry - pravidelné používání navíc pomůže v pozdějších měsících najít děťátku životní rytmus, který potřebuje pro svůj harmonický vývoj Použití: Při masáži musíme dávat pozor na dostatečnou teplotu v místnosti a příjemnou teplotu rukou. Trochu Oleje na masáž bříška kojence WELEDA zahřejeme v dlaních a ve směru hodinových ručiček vtíráme kolem pupíku. (prodejparfemu.cz)

Weleda Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Weleda Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Rozmarýnové vlasové tonikum - osvěžující vlasové tonikum je určeno k denní péči o pokožku hlavy - zlepšuje její prokrvení, udržuje vlasy hebké a navrací jim vitalitu a vzdušnost - příznivě působí proti tvorbě lupů - při pravidelném používání normalizuje obsah mazu v pokožce a odstraňuje pocit svědění - neobsahuje silikony, parabeny, parfemace a konzervanty - nezatěžuje vlasy Použití: Tonikum lehce vmasírujte do pokožky vlasů bezprostředně po jejich umytí, kdy jsou ještě vlhké. Neoplachujte. (prodejparfemu.cz)

Argan Oil Argan Oil Hair Serum - Vlasové sérum s arganovým olejem 50…

Argan Oil Argan Oil Hair Serum - Vlasové sérum s arganovým olejem 50 ml

Argan Oil Hair Serum - Vlasové sérum s arganovým olejem - intenzivní vlasové sérum s arganovým olejem a vitamínem E hloubkově hydratuje a obnovuje vlasy - intenzivně hydratuje a vyživuje vlasy - dodává vlasům lesk - vyhlazuje vlasy a navrací jim zdravý vzhled Použití: Nanášejte sérum do středních délek a konečků vlasů, neoplachujte. (prodejparfemu.cz)

Weleda Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Weleda Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Vlasová péče Weleda Neobsahuje silikony, proto jsou vlasy bez zatížení a zdravější. Certifikace NATRUE zaručující použití přírodních ingrediencí a postupů Produkty vytvořené na celostním principu o péči o vlasy: jemné mytí vlasů a zdravá pokožka hlavy Rozmarýnové vlasové tonikum Osvěžující vlasové tonikum je určeno k denní péči o pokožku hlavy. Zlepšuje její prokrvení, udržuje vlasy hebké a navrací jim vitalitu a vzdušnost. Příznivě působí proti tvorbě lupů. Éterické oleje spolu s výtažky z rozchodníku a listů křenu zlepšují výživu vlasových kořínků, podporují růst vlasů a zanechávají zdravou pokožku hlavy. Při pravidelném používání normalizuje obsah tuku v pokožce a odstraňuje pocit svědění. Použití: Tonikum lehce vmasírujte do pokožky vlasů bezprostředně po jejich umytí, kdy jsou ještě… (drmax.cz)

Weleda rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Weleda rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml

Popis Osvěžující vlasové tonikum je určeno k denní péči o pokožku hlavy. Zlepšuje její prokrvení, udržuje vlasy hebké a navrací jim vitalitu a vzdušnost. Příznivě působí proti tvorbě lupů. (ageo.cz)

Topvet Pedicap OL dětský vlasový olej 100 ml

Topvet Pedicap OL dětský vlasový olej 100 ml

Bezpečný a účinný přípravek Pedicap OL působí proti vším ve vlasech. Ošetřuje pokožku hlavy a vlasy. Olej doporučujeme také používat při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy a při nadměrném maštění vlasů. Hlavní vlastnosti: je vysoce účinný proti vším je šetrný pro děti má snadnou a praktickou aplikaci nevytváří se na něj rezistence Použití: Olej důkladně naneste na naprostosuchý povrch hlavy a vlasů. Po aplikaci nechte přípravek alespoň 10 minut působit. Poté vlasy pečlivě opláchněte dětským šamponem Pedicap ED. Následně vlasy důkladně pročesejte speciálním hřebenem, který je součástí balení. Hřebenem zbavíte vlasy veškerých mechanických nečistot a případných vlasových parazitů. Celou proceduru je vhodné po 6-8 dnech zopakovat. Složení: Cocois Nucifera Oil, Prunus… (drmax.cz)

Weleda Měsíčkový dětský olej 200 ml

Weleda Měsíčkový dětský olej 200 ml

Měsíčkový dětský olej je vhodný pro každodenní péči o pokožku těla – zejména po koupeli. Mandlový olej udržuje dětskou pokožku hebkou a chrání ji před vysušením. Výtažky z ekologicky pěstovaného heřmánku a měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě mají relaxační účinky, proto je olej vhodný k jemným masážím. Přirozenou svěží vůni dodávají přírodní éterické oleje. Použití: Po koupeli či umytí naneseme malé množství oleje na konečky prstů či do dlaní a jemně vmasírujeme do ještě vlhké pokožky. U kojenců a starších dětí s obzvlášť citlivou pokožkou je vhodnější Měsíčkový kojenecký olej, jinak záleží na Vás, jestli dáte přednost jemné vůni Dětského oleje, nebo neparfemovanému Měsíčkovému kojeneckému oleji. Složení: mandlový olej výtažek z měsíčku lékařského a heřmánku parfém (přírodní… (prodeti.cz)

Revlon Professional Natural Oil Healing Oil Treatment - Vlasový olej…

Revlon Professional Natural Oil Healing Oil Treatment - Vlasový olej 30 ml

Natural Oil Healing Oil Treatment - Vlasový olej - obsahuje jemnou texturu, která se ihned vstřebává do vlasů - ntenzivně vlasy vyživuje a hydratuje - po použití budou Vaše vlasy hebké a lesklé Použití: Aplikujte na suché nebo vlhké vlasy. Upravte jako obvykle. (prodejparfemu.cz)

Weleda Levandulový zklidňující olej 100 ml

Weleda Levandulový zklidňující olej 100 ml

Lehký olej pro zklidňující masáž před usnutím. Uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek. Jemná vůně éterického oleje z levandule působí na naše smysly a rozpouští vnitřní napětí. Olej propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost. Lze jej přidat i do vodní lázně. Tento olej je obzvláště vhodný pro celkové zklidnění po hektickém dni či při psychickém vypětí. Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Udržujte uzávěr a závity na lahvičce čisté! Složení: Mandlový a sezamový olej, éterický olej z levandule, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, geraniol*, kumarin*. * součást přírodních éterických olejů Balení: 100 ml Zdroj: www.weleda.cz (drmax.cz)

Weleda Růžový pěsticí olej 100 ml

Weleda Růžový pěsticí olej 100 ml

Tento exkluzivní olej je vhodný pro každodenní péči pro všechny typy pleti. Doslova hýčká pokožku díky obsahu vysoce jakostního oleje ze semen divoce rostoucích růží Mosqueta a propůjčuje jí hebký vzhled a pružnost. Kompozice obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a podporuje přirozenou regeneraci pokožky a její přirozené funkce. Lehký mandlový olej a jojobový olej udržující vlhkost vás měkce obklopí příjemným teplem a oživí vás. K tomu přispívá i podmanivá vůně éterického oleje z růže damascénské, který má harmonizující účinek na celý organismus. Tip: Pokud je pokožka příliš suchá, přidejte pár kapek oleje do lázně s přísadou Růžové harmonizující koupele Weleda. Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme… (drmax.cz)

Weleda Měsíčkový kojenecký olej 200 ml

Weleda Měsíčkový kojenecký olej 200 ml

Chrání a pěstí přirozeným způsobem jemnou kůži novorozenců, kojenců i starších dětí s extrémně citlivou pokožkou. Sezamový olej ve 100% BIO kvalitě chrání před vysušením, výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského má zklidňující a antibakteriální účinky. Olej je vhodný k péči o pokožku celého těla po koupeli i pro šetrné čištění v oblasti plenek. Použití: Po koupeli či umytí naneseme malé množství v dlani zahřátého oleje na ještě vlhkou pokožku dítěte. Od prvního dne života – pro kojence či starší děti s obzvlášť citlivou pokožkou. Složení: Sezamový olej*, výtažek z měsíčku lékařského*. * z kontrolovaného ekologického zemědělství. Balení: 200 ml (drmax.cz)

WELEDA Citrusový osvěžující olej 100 ml

Weleda Levandulový zklidňující olej 100 ml

Weleda Levandulový zklidňující olej  100 ml

Levandulový zklidňující olej - lehký olej pro zklidňující masáž před usnutím - uvolňuje svalové napětí a podporuje klidný spánek - jemná vůně éterického oleje z levandule působí na naše smysly a rozpouští vnitřní napětí - olej propůjčuje pokožce jemnost a sametovou hebkost - lze jej přidat i do vodní lázně - tento olej je obzvláště vhodný pro celkové zklidnění po hektickém dni či při psychickém vypětí Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) vtíráme do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Weleda Březový olej na celulitidu 10 ml

Weleda Březový olej na celulitidu 10 ml

Březový olej na celulitidu Weleda využívá procesů intenzivní látkové výměny v mladém březovém listí. V jemných lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje, které podporují vylučování škodlivin. Přípravek podporuje vytvoření zdravé rovnováhy pokožky. Účinně předchází vzniku celulitidy u lidí, kteří mají k její tvorbě dispozice a výrazně zlepšuje stav stávající celulitidy a celkový vzhled pokožky. Přípravek obsahuje - kromě výtažku z mladého březového listí – také výtažky z rozmarýnu a listnatce ostnitého, které aktivují látkovou výměnu v pokožce a hospodaření s tělními tekutinami. Dermatologické testy prokázaly účinnost přípravku: po 28 dnech jeho používání došlo ke zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 %. Složení: Meruňkový olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčků, parfém*, extrakt z… (drmax.cz)

Weleda masážní olej s arnikou 100 ml

Weleda masážní olej s arnikou 100 ml

Masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. (ageo.cz)

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Ochranný pěsticí olej pro všechny typy pleti, obzvláště pro namáhanou a podrážděnou pokožku či pokožku se sklonem k vysoušení. Lehký sezamový olej a cenný rakytníkový olej, bohatý na vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, podporují přirozenou látkovou výměnu v pokožce, pomáhají jí vytvářet vlastní ochranný film a účinně podporují její rovnováhu. Pokožka je po použití oleje vitální, viditelně odpočatá a na dotek hladká a jemná. Nevtíravá svěží vůně éterických olejů z mandarinky, grapefruitu a pomeranče má příjemně oživující a uklidňující účinky. Použití: Olej je vhodný pro každodenní péči. Po koupeli či mytí naneste malé množství oleje do dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) lehce vmasírujte do ještě vlhké pokožky. Olej má - díky obsahu provitamínu A - zlato-oranžovou… (drmax.cz)

Weleda Měsíčkový kojenecký olej 10 ml

Weleda Měsíčkový kojenecký olej 10 ml

WELEDA Měsíčkový kojenecký olej obsahuje čistý sezamový olej, který vyživuje a jemně pěstí dětskou pokožku. Výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a regenerující účinky. Olej můžete použít k péči o pokožku celého těla po koupeli i pro šetrné čištění v oblasti plenek. Olej je také vhodný pro jemné masáže kojenců. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva ani parfemaci. Výsledek: Chrání a vyživuje pokožku novorozenců, batolat i starších dětí Zklidňuje a regeneruje pokožku Vhodný od prvního dne života Vhodný i pro jemné masáže kojenců Složení: Sezamový olej - vyživující účinky Extrakt z květů měsíčku lékařského - zklidňující a regenerující účinky Použití: Po koupeli či umytí aplikujte malé množství v dlani zahřátého oleje na ještě vlhkou pokožku dítěte a jemně… (drmax.cz)

Weleda Měsíčkový dětský olej 200 ml

Weleda Měsíčkový dětský olej 200 ml

Měsíčkový dětský olej je vhodný pro každodenní péči o pokožku těla – zejména po koupeli. Mandlový olej udržuje dětskou pokožku hebkou a chrání ji před vysušením. Výtažky z ekologicky pěstovaného heřmánku a měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě mají relaxační účinky, proto je olej vhodný k jemným masážím. Přirozenou svěží vůni dodávají přírodní éterické oleje. Použití: Po koupeli či umytí naneseme malé množství oleje na konečky prstů či do dlaní a jemně vmasírujeme do ještě vlhké pokožky. U kojenců a starších dětí s obzvlášť citlivou pokožkou je vhodnější Měsíčkový kojenecký olej, jinak záleží na Vás, jestli dáte přednost jemné vůni Dětského oleje, nebo neparfemovanému Měsíčkovému kojeneckému oleji. Složení: Mandlový olej, výtažek z měsíčku lékařského a heřmánku, parfém (přírodní éterické… (drmax.cz)

Weleda měsíčkový kojenecký olej 200 ml

Weleda měsíčkový kojenecký olej 200 ml

Popis Měsíčkový olej chrání, vyživuje a pěstí přirozeným způsobem jemnou pokožku novorozenců, kojenců i starších dětí s extrémně citlivou pokožkou. Olej je vhodný k péči o pokožku celého těla po koupeli i pro šetrné čištění v oblasti plenek. (ageo.cz)

Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Měsíčkový masážní olej - pro každodenní péči o citlivou pokožku celého těla - zvláčňuje pokožku - předchází vysoušení - vhodný pro citlivou pokožku se sklonem k zánětlivým projevům - proniká až do podkožní tkáně - udržuje pokožku hladkou a jemnou - jemná textura - vhodný pro masáž Použití: Aplikujte na čistou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Weleda Citrusový pěstící olej s mandlovým olejem 100 ml

Weleda Citrusový pěstící olej s mandlovým olejem 100 ml

Citrusový pěstící olej s mandlovým olejem - citrusový pěstící olej je lehký a rychle se vstřebává - užívá se především jako pěstící olej, chrání pokožku před vysoušením - je vhodný ke každodennímu použití - obzvláště jej doporučujeme pro péči o suchou pokožku, kterou udržuje zdravou a pružnou - vhodný i jako lehký masážní olej - díky svěží vůni přírodních éterických citrusových olejů oživuje nejen pokožku, nýbrž i smysly Použití: Po koupeli či sprše olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Přípravek lze použít i k povzbuzující masáži. (prodejparfemu.cz)

Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Weleda Měsíčkový masážní olej 100 ml

Jemný olej obohacený příjemnou vůní je vhodný k podpoře funkcí pokožky i jako masážní olej. Zlepšuje vláčnost pokožky, a předchází jejímu vysoušení. Obzvláště jej doporučujeme pro citlivou pokožku se sklonem k zánětlivým projevům. Olej proniká až do podkožní tkáně a udržuje tak pokožku hladkou a jemnou. Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Lze přidat i do horké lázně. Udržujte uzávěr a závity na lahvičce čisté! Složení: Slunečnicový olej, výtažek z listů břízy, květů měsíčku lékařského, heřmánku, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, geraniol*, citral*. * součást přírodních éterických olejů Balení: 100 ml Zdroj: www.weleda.cz (drmax.cz)

WELEDA Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Měsíčkový dětský olej 200 ml

Weleda Měsíčkový dětský olej  200 ml

Měsíčkový dětský olej - měsíčkový dětský olej je vhodný pro každodenní péči o citlivou a jemnou pokožku dětí - mandlový olej udržuje dětskou pokožku hebkou a chrání ji před vysušením - výtažky z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského a heřmánku mají zklidňující a hojivé účinky - je vhodný k péči o pokožku celého těla po koupeli - lze jej použít i pro masáže dětí a kojenců - éterické oleje mu dodávají příjemnou svěží vůni - kosmetické přípravky Weleda jsou nositeli certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika (BDIH) Použití Po koupeli či umytí naneseme malé množství oleje na konečky prstů či do dlaní a jemně vmasírujeme do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Weleda Růžový pěstící olej 100 ml

Weleda Růžový pěstící olej 100 ml

Růžový pěstící olej - vhodný pro každodenní péči pro všechny typy pleti, obzvlášť prospěšný pro zralou pleť - doslova hýčká pokožku díky obsahu vysoce jakostního oleje ze semen divoce rostoucích růží Mosqueta a propůjčuje jí hebký vzhled a pružnost - lze použít na obličej i tělo - zjemňuje, zvláčňuje pokožku a chrání ji před vysoušením - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva nebo vůně Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) vtíráme do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Weleda Těhotenský pěsticí olej 100 ml

Weleda Těhotenský pěsticí olej  100 ml

Těhotenský pěsticí olej - účinně zabraňuje vzniku těhotenských strií a má hojivé účinky i na strie již vzniklé (cca do 18 měsíců od jejich výskytu) - po použití je pokožka vláčná, pružná a jemná na dotek - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva, parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu) - dermatologicky testován - příjemně voní Použití: Používá se od počátku těhotenství do 3. měsíce po porodu. Olej vmasírujte lehkými krouživými pohyby do pokožky břicha, stehen, hýždí a prsou do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Weleda Těhotenský pěstící olej 100 ml

Weleda Těhotenský pěstící olej 100 ml

Těhotenský pěsticí olej Weleda účinně zabraňuje vzniku těhotenských strií a má hojivé účinky i na strie již vzniklé (cca do 18 měsíců od jejich výskytu). Jemný čistý mandlový olej chrání pokožku před vysoušením, olej z pšeničných klíčků bohatý na vitamin E spolu s výtažkem z arniky zlepšují elasticitu pojivové tkáně. Po použití je kůže vláčná, pružná a jemná na dotek. Použití: Používá se od počátku těhotenství do 3. měsíce po porodu. Olej vmasírujte lehkými krouživými pohyby do kůže břicha, stehen, hýždí a prsou do ještě vlhké pokožky. Složení: Mandlový olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčků, olejový výtažek z květů arniky, směs přírodních éterických olejů. Balení: 100 ml (drmax.cz)

Weleda Citrusový osvěžující olej 100 ml

Weleda Citrusový osvěžující olej 100 ml

Citrusový osvěžující olej pokožku oživuje a stimuluje. Olej je lehký a rychle se vstřebává. Základem je nejjemnější čistý mandlový olej s vysokým podílem nenasycených mastných kyselin. Přípravek pěstí pokožku obzvláště jemně a zabraňuje vysoušení. Je vhodný ke každodennímu použití. Obzvláště jej doporučujeme pro péči o suchou pokožku, kterou udržuje zdravou a pružnou. Díky svěží vůni přírodních éterických citrusových olejů oživuje nejen pokožku, nýbrž i smysly. Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Přípravek lze použít i k povzbuzující masáži. Udržujte uzávěr a závity na lahvičce čisté! Přípravek byl oceněn v prestižním německém spotřebitelském časopise Öko-Test č.19/1996 známkou velmi… (drmax.cz)

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Weleda Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Rakytníkový pěsticí olej - ochranný pěsticí olej pro všechny typy pleti, obzvláště pro namáhanou a podrážděnou pokožku či pokožku se sklonem k vysoušení - olej je vhodný pro každodenní péči - pokožka je po použití oleje vitální, viditelně odpočatá a na dotek hladká a jemná Použití: Po koupeli či mytí naneste malé množství oleje do dlaní a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) lehce vmasírujte do ještě vlhké pokožky. (prodejparfemu.cz)

Hořčičný olej 50 ml

Hořčičný olej 50 ml

Pečující a hojivý hořčičný olej je vhodný zejména pro suchou nebo problematickou pokožku obličeje i vlasů. Pomáhá hojit jizvičky a bojuje s lupy.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.Složení50 mlJak používatNa vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte.Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete také další kosmetické oleje.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

Arganový olej 50 ml

Arganový olej 50 ml

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě a již po staletí se užívá ke zkrášlení pokožky a udržení mladistvého vzhledu.PopisArganový olej je lehce vsřebatelný a nezanechává mastný film, díky čemuž je vhodný pro všechny typy pokožky. Obsahuje vysoké procento účinných látek jako karoten, tokoferoly, esenciální mastné kyseliny a v neposlední řadě také vitamíny A, E a F, které zpomalují procesy stárnutí buněk. Vitamín A navíc příznivě podporuje oběhový cévní systém, vitamín E je antioxidant chránící buňky před UV zářením a vitamín F hydratuje pokožku. Vysoký obsahu tokoferolů chrání pokožku a vlasy před volnými kyslíkovými radikály. Učinky na vlasy: Představuje účinné ošetření suchých a lámavých vlasů. Díky vitamínu E a skvalenu vyživuje vlasové kořínky, hloubkově hydratuje,… (ageo.cz)

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej 50 ml

Avokádový olej výživuje a zvláčňuje. Obsahuje množství vitaminu E, draslíku a nenasycených mastných kyselin. Může být použit jako každodenní péče, maska a pomoc v ochraně pleti na slunci. Jak používatAplikujte na vlhkou pleť malé množství oleje a jemně vmasírujte. Balení50 mlNáš tipV naší nabídce naleznete další přírodní pleťovou kosmetiku.UpozorněníNeobsahuje parabeny ani silikony. (ageo.cz)

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej 50 ml

Švestkový olej hydratuje suchou pokožku, vlasy, nehty a chrání před volnými radikály. Je jedním z nejrychleji se vstřebávajících olejů, který se vyznačuje intenzivní vůní marcipánu a mandlí.PopisŠvestkový olej obsahuje velké množství omega-mastných kyselin a vitamínů A a E. Zanechává pleť krásnou a hebkou. Neobsahuje žádné alergeny dle IFRA, jako jsou klasické parfémy či silice. Vhodný je zejména pro osoby trpící extrémně suchou pokožkou a lze jej používat po celý rok. Skvěle účinkuje proti těhotenským striím. Olej je možné použít k obohacení krémů, mastí, olejů a směsí, které jsou zvláště užitečné pro suchou, zralou a citlivou pokožku. Účinky na vlasy: Zlepšuje pevnost vlasů a zvyšuje jejich hydrataci. Tento olej je vhodný při problémech s krepatěním a lámavostí vlasů. Chrání vlasy při… (ageo.cz)

Weleda Masážní olej s arnikou 100 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 100 ml

Masážní olej s arnikou Weleda díky svému složení pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu. Přípravek má mnohostranné využití. Zabezpečuje pružnost pokožky a podkožního svalstva, navozuje pocit příjemného tepla. Podporuje přirozené funkce pokožky. Působí jako prevence vzniku křečových žil. Lze jej použít i jako ideální přísadu do hřejivé lázně. Využívají jej profesionální i amatérští sportovci k aktivizující přípravné masáži před tréninkem (olej pomáhá prokrvit a prohřát svalovou tkáň, zabraňuje vzniku křečí) i k masáži pro uvolnění a regeneraci po fyzické aktivitě (svalstvo nevychladne příliš rychle a nedojde tak k přetažení či namožení svalů). 0lej zároveň podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Tip: Při alergii na arniku doporučujeme použít Měsíčkový kojenecký… (drmax.cz)

Weleda Březový olej na celulitidu 100 ml

Weleda Březový olej na celulitidu 100 ml

Březový olej na celulitidu Weleda využívá procesů intenzivní látkové výměny v mladém březovém listí. V jemných lístcích vznikají na jaře cenné éterické oleje, které podporují vylučování škodlivin. Přípravek podporuje vytvoření zdravé rovnováhy pokožky. Účinně předchází vzniku celulitidy u lidí, kteří mají k její tvorbě dispozice a výrazně zlepšuje stav stávající celulitidy a celkový vzhled pokožky. Přípravek obsahuje - kromě výtažku z mladého březového listí – také výtažky z rozmarýnu a listnatce ostnitého, které aktivují látkovou výměnu v pokožce a hospodaření s tělními tekutinami. Dermatologické testy prokázaly účinnost přípravku: po 28 dnech jeho používání došlo ke zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 %. Složení: Meruňkový olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčků, parfém*, extrakt z… (drmax.cz)

Weleda Pupalkový revitalizující tělový olej 100 ml

Weleda Pupalkový revitalizující tělový olej 100 ml

WELEDA Pupalkový revitalizující tělový olej 100ml Spojení exkluzivních rostlinných olejů intenzivně regeneruje pokožku, zvyšuje její elasticitu a pevnost. Pro každodenní péči o suchou pokožku, která potřebuje intenzivní výživu. Olej ze semen pupalky dodává zralé pleti, která má tendenci být sušší, látky a impulsy, které stimulují metabolismus a prozařují ji. Vůně rozkvétajících květů pupalky, exotická smyslnost magnolie, vůně kardamomu a vzácného santalového dřeva pečují o vnitřní harmonii organismu. Intenzivně regeneruje pokožku Znovu aktivuje přirozenou funkci pleti Zvětšuje pevnost a pružnost pokožky Zvyšuje schopnost pleti udržet si hydrataci Použití: Po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní a pomocí krouživých pohybů (vždy směrem k srdci) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Lze… (drmax.cz)

Weleda Březový olej na celulitidu 200 ml

Weleda Březový olej na celulitidu 200 ml

Březový olej na celulitidu - březový olej na celulitidu prokazatelně a účinně působí nejen na zevní projevy celulitidy, ale i na vnitřní příčiny jejího vzniku, což dokázaly dermatologické testy - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva, parfemaci ani minerální oleje ( parafín či vazelínu ) - nositelem certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika - intenzivně zpevňuje pokožku a vyhlazuje ji - po 28 dnech používání oleje je pokožka o 22% pevnější a o 21% hladší Použití: V prvních 4 týdnech používejte olej nejméně 2 x denně. Krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky - nezanechá mastný film. Pro trvalejší účinek používejte tento přípravek i nadále 1x denně. (prodejparfemu.cz)

Weleda Masážní olej s arnikou 100 ml

Weleda Masážní olej s arnikou 100 ml

Masážní olej s arnikou - masážní olej s arnikou pozitivně působí na funkce pokožky i celého pohybového aparátu - podporuje prokrvení pokožky - navozuje pocit příjemného tepla - pomáhá odstranit svalové napětí a ztuhlost - působí proti vzniku těhotenských pajizévek a křečových žil - zajišťuje pružnost pokožky a podkožního svalstva Použití: Denní použití: po koupeli či mytí olej naneseme na plochy dlaní, zahřejeme, a pomocí krouživých pohybů ( vždy směrem k srdci ) vtíráme do ještě vlhké pokožky. Využití pro masáž: olej zahřejte v dlaních a různými masážními technikami – dle části těla – jemně vtírejte či vklepávejte. (prodejparfemu.cz)

Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej 50 ml

Popis Rakytníkový olej je multiminerální preparát s maximální vstřebatelností, který je bohatým zdrojem vitamínů ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listové, organických kyselin, karotenoidů, cukrů, tříslovin a mnoha minerálních solí. Je vhodným doplňkem výživy při avitaminóze. (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít