Weleda Sole zubní pasta 75 ml

Weleda Sole zubní pasta 75 ml

Weleda Sole zubní pasta 75 ml

Sole zubní pasta - zubní pasta má výbornou čisticí schopnost díky obsahu měkkých krystalků mořské soli - rostlinné výtažky posilují sklovinu a brání tak vzniku kazu - s obsahem měkkých krystalků mořské soli, výtažky z kořene jihoamerické ratanhy, myrhy, kaštanu a plodů trnky - zpevňuje tkáň dásní a cév dutiny ústní - nepěnivá zubní pasta - vysoká čistící schopnost - podporuje samočistící schopnosti - předchází zubnímu kazu - neutralizuje škodlivé kyseliny Použití: Pastu naneseme na zubní kartáček a čistíme jemnými tahy 2 minuty. (prodejparfemu.cz)

Weleda Sole zubní pasta 75 ml

Weleda Sole zubní pasta 75 ml

Nepěnivá zubní pasta s vysokou čistící schopností díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Podporuje samočistící schopnosti ústní dutiny zvýšenou tvorbou slin. Předchází zubnímu kazu neutralizací škodlivých kyselin. Dlouhodobá neutralizace kyselého pH dutiny ústní chrání před tvorbou zubního kamene. Výtažky z kořene jihoamerické ratanhy, myrhy, kaštanu a plodů trnky zpevňují tkáň dásní a cév dutiny ústní. Zubní pasta Sole má charakteristickou, výrazně svěží a lehce slanou chuť. Pocit svěžesti přetrvává dlouho po použití. Tip: Při velmi citlivých dásních může být účinek pasty příliš intenzivní. V takovém případě vyzkoušejte Ratanhovou zubní pastu nebo Rostlinný zubní gel Weleda. Použití: Na suchý zubní kartáček (na vlhkém se krystalky mořské soli rychle rozpouští a zhoršují čisticí… (drmax.cz)

Weleda zubní pasta Sole 75 ml

Weleda zubní pasta Sole 75 ml

Šetrná a přírodní ochrana před zubním kazem. Zubní pasta Weleda Sole je nepěnivá zubní pasta, která má díky měkkým krystalkům mořské soli vysokou čisticí schopnost. Poznejte čisticí sílu přírody a vyzkoušejte Weleda zubní pastu Sole. Svěží dech a zdravá ústa se zubní pastou Weleda Sole obsahuje měkké krystalky soli s vysokou čistící silou odstraňuje maximum zubního plaku, čímž zabraňuje vzniku zubního kamene podporuje tvorbu slin a samočistící schopnosti ústní dutiny extrakty z myrhy, kaštanu a plodů trnky zpevňují dásně chrání zubní sklovinu tím, že neutralizuje kyseliny, které narušují zubní sklovinu pro vysokou čistící sílu není pasta zcela vhodná pro osoby s citlivými dásněmi po vyčištění zubů budete mít dlouhodobý pocit svěžesti neobsahuje žádné systetické konzervanty,… (nazuby.cz)

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda Měsíčková zubní pasta  75 ml

Popis Měsíčková zubní pasta pro dokonalou péči o chrup a ústní dutinu. (ageo.cz)

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta Weleda bez příměsi mentolu je koncipována pro uživatele, kteří požadují např. z důvodu užívání homeopatik zubní pastu bez této složky. Svěží chuť dodává zubní pastě éterický olej z fenyklu. Jemné čistící účinky dodává zubní pastě plavená křída. Výtažky z měsíčku lékařského a myrhy mají hojivé a protizánětlivé účinky a napomáhají udržení zdravé dutiny ústní. Lehce nasládlá chuť je docílena výtažkem z kořene lékořice. Tip: Pasta je vhodná při drobných poraněních sliznice dutiny ústní, dobře je snášena i při aftech v dutině ústní. Použití: Na zubní kartáček nanést ca 2 cm Měsíčkové zubní pasty Weleda, zuby a dásně čistit jemnými krouživými pohyby. Složení: Voda, uhličitan vápenatý (plavená křída), glycerin, přírodní hlinka, etanol, vodno-alkoholické výtažky z květů… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Weleda Sole zubní pasta 75 ml" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek
Sanitas sft 75 návod
Teploměr sanitas sft 75
Teploměr sanitas sft 75 navod

Weleda ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda ratanhová zubní pasta 75 ml

Svěží dech a zdravé dásně pro celou rodinu. To nabízí ratanhová zubní pasta Weleda, která čistí jemně ale důkladně. Svěží chuť ratanhové zubní pastě dodávají oleje z máty peprné a máty kadeřavé. Osvěžující péče pro citlivé dásně s ratanhovou zubní pastou Weleda nepěnivá a čistě přírodní zubní pasta je vhodná pro celou rodinu díky výtažku z ratanhy, která má stahující účinky, pomáhá předcházet krvácení dásní čisticí schopnost pasty je zaručena díky obsahu minerální složky z přírodní plavené křídy neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva a vůně Chtěli byste vyzkoušet přírodní zubní pastu s jiným složením? Tak si prohlédněte celou naši nabídku, určitě si vyberete. Složení: voda, uhličitan vápenatý, glycerin, přírodní hlinka, alkohol, výtažek z kořene ratanhy, myrhy,… (nazuby.cz)

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Ratanhová zubní pasta - svěží zubní pasta čistí chrup jemně a důkladně - přirozeně posiluje dásně, nepění a chrání dutinu ústní před záněty - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva ani vůně Použití: Na zubní kartáček naneste cca 2 cm zubní pasty a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. (prodejparfemu.cz)

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Svěží Ratanhová zubní pasta Weleda čistí chrup jemně a důkladně. Svěží chuť jí dodávají éterické oleje z máty peprné a máty kadeřavé. Výtažek z kořene jihoamerické ratanhy(Krameria triandra) má stahující účinky, předchází krvácení z dásní. Jemné čisticí účinky dodává zubní pastě plavená křída. Tip: Pasta je vhodná při velmi citlivé sliznici dutiny ústní a dásní se sklonem ke krvácení Použití: Na zubní kartáček nanést cca 2 cm Ratanhové zubní pasty, zuby a dásně čistit jemnými krouživými pohyby. Složení: Voda, uhličitan vápenatý, glycerin, přírodní hlinka, alkohol, výtažek z kořene ratanhy, myrhy, xantan (přírodní látka s bobtnavými účinky), olej z máty peprné a kadeřavé, fenyklový olej, limonen*, amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové. * součást přírodních éterických olejů. Balení: 75 ml… (drmax.cz)

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda Měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta - měsíčková zubní pasta pro dokonalou péči o chrup a ústní dutinu - přirozená prevence zubního kazu - neobsahuje mentol - zubní pasta je koncipována pro uživatele, kteří požadují např. z důvodu užívání homeopatik zubní pastu bez této složky Použití: Na zubní kartáček naneste cca 2 cm měsíčkové zubní pasty, zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. (prodejparfemu.cz)

Weleda měsíčková zubní pasta 75 ml

Weleda měsíčková zubní pasta 75 ml

Měsíčková zubní pasta WELEDA je díky svému složení ideální přirozenou prevencí proti zubnímu kazu. Zároveň neobsahuje mentol a její používání je vhodná při léčbě homeopatiky. Zdravější ústní dutina s měsíčkovou zubní pastou Weleda nepěnivá zubní pasta s příchutí fenyklu a výtažky z měsíčku lékařského a myrhy má protizánětlivé a hojivé účinky neobsahuje mentol ani mátovou silici neobsahuje syntetické konzervační látky, tensidy, barviva, parfemaci a syntetická sladidla je vhodná při užívání homeopatik Pro další pasty, které lze používat při užívání homeopatik, si prohlédněte celou kategorii zubních past bez mentolu. Složení: voda, uhličitan vápenatý (plavená křída), glycerin, přírodní hlinka, etanol, vodno-alkoholické výtažky z květů měsíčku a myrhy, xantan (přírodní látka s… (nazuby.cz)

WELEDA Zubní pasta Sole 10ml

WELEDA Zubní pasta Sole 10ml

Nepěnivá zubní pasta s vysokou čistící schopností díky obsahu měkkých krystalků mořské soli. Podporuje samočistící schopnosti ústní dutiny zvýšenou tvorbou slin. Předchází zubnímu kazu neutralizací škodlivých kyselin. (pilulka.cz)

WELEDA Zubní pasta Sole 75ml

Lavera Neutral Tooth Gel - Přírodní zubní pasta s mořskou solí 75 ml

Lavera Neutral Tooth Gel - Přírodní zubní pasta s mořskou solí  75 ml

Neutral Tooth Gel - Přírodní zubní pasta s mořskou solí - zubní pasta s částečkami křemíku a mořskou solí odstraňuje zubní plak, chrání před vznikem kazů a příjemně osvěžuje dech - šetrně odstraňuje zubní plak - chrání před zubním kazem, paradontózou a zubním kamenem - osvěžuje dech - pro kažodenní použití Použití: Čistěte si zuby alespoň 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

Elmex Junior zubní pasta 75 ml

ELMEX Junior má stejný obsah aminofluoridů jako pasta pro dospělé, ovšem má menší obsah mentolu. Je určena pro děti ve věku 6 - 12 let. Komplex aminofluoridu zajišťuje vyšší pevnost zubní skloviny a tudíž brání před výskytem zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Fluoride Ochrana citlivých zubů 24 hodin každý den. Mátová příchuť Pravidelné používání zubní pasty Sensodyne Fluoride 2x denně snižuje citlivost zubů a obnažených krčků. Tato zubní pasta je určena všem, kdo chtějí předejít vzniku zubního kazu. Obsahuje nitrát draselný, který má klinicky prokázaný účinek na snížení citlivosti již po jednom týdnu používání. Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu. Balení: 75 ml Zdroj: www.ch.gsk.cz (drmax.cz)

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening šetrně, ale efektivně, odstraňuje zabarvení zubů a obnovuje tak jejich přirozenou bělost. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i vyplivování.… (drmax.cz)

Lavera Basis zubní pasta 75 ml

Lavera Basis zubní pasta 75 ml

Lavera Zubní pasta obsahuje BIO echinaceu a propolis, které velmi účinně pečují o zuby i dásně a posilují je. Čistící částečky xylolitu odstraňují zubní plak a napomáhají chránit zuby před vznikem zubního kazu. Vaše zuby a dásně budou po použití zubní pasty Lavera Basis dokonale čisté a chráněné. Výsledek: Účinně odstraňuje zubní plak Napomáhá chránit zuby před vznikem zubního kazu Posiluje dásně Složení: Extrakty z heřmánku, myrhy a vilínu, fluorid sodný. Použití: Zubní pastu aplikujte dvakrát denně v malém množství na zubní kartáček a důkladně vyčistěte zuby. Poté vypláchněte ústa vodou. (drmax.cz)

ApaCare - Remineralizující zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

Popis Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně Zdravé dásně nekrvácí. Stopy krve, které zaznamenáte při čištění zubů či mezizubních prostor, mohou být příznakem onemocnění dásní. Pokud toto onemocnění není léčeno, může vést k zápachu z úst, zarudnutí a otoku dásní, postupem času k ústupu dásní, uvolnění zubů a nakonec až ke ztrátě zubů. Parodontax® je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu, u které je klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní. Zubní pasta parodontax® je speciálně navržena k fyzickému odstranění příčiny krvácení dásní. To napomáhá eliminovat bakterie množící se podél linie dásní, a tím udržovat dásně pevně… (ageo.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta s fluoridem. Co je citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak Sensodyne Rapid působí? Sensodyne Rapid vytváří kolem obnaženého zubního krčku a mikroskopických kanálů ochrannou vrstvu. Tím brání dráždění nervu a vzniku bolesti. Čištění zubů 2x denně přináší dlouhodobou ochranu proti citlivosti. Zároveň čistí, osvěžuje a pomáhá posilnit zubní sklovinu. Pokyny pro použití: K čištění zubů používejte dvakrát denně přibližně 2… (ageo.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Rapid s okamžitým účinkem proti bolesti citlivých zubů poskytuje rychlou úlevu a dlouhotrvající ochranu. Vlastnosti zubní pasty Sensodyne Rapid: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům již do 60 sekund po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Osvěžující mentolová příchuť Neobsahuje SLS Užití: Používejte 2x denně pro rychlou úlevu od bolesti - nejprve vymáčkněte trochu zubní pasty na špičku prstu a jemně masírujte citlivý zubní krček po dobu 1 minuty. Dávkování: Pro čištění zubů používejte množství zubní pasty velikosti zrnka hrachu 2x denně. Děti od 12 let, pokud zubní lékař nenařídí jinak. Tuto zubní pastu doporučujeme používat spolu s dalšími produkty značky Sensodyne: ústní vodou… (nazuby.cz)

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut Aktiv byla vyvinuta přdevším jako ochrana před paradontózou a krvácením z dásní.  Parodontitida je zánětlivé onemocnění dásní, které se projevuje pomalu a nenápadně. Prvními příznaky jsou ústup dásní, krvácení a záněty způsobené bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Chraňte své dásně a předejděte paradontóze s pastou Lacalut Activ. Přednosti zubní pasty Lacalut Aktiv: Účinná látka aluminium laktát s adstringentními (stahujícími) účinky posiluje parodont a omezuje krvácení dásní Obsahuje alantoin a bisabolol s protizánětlivými účinky Antiseptikum chlorhexidin účinně rozrušuje plak a ničí bakterie, čímž redukuje tvorbu kazu a zajišťuje svěží dech Obsažené fluoridy zpevňují zubní sklovinu a chrání ji… (nazuby.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Elmex obsahuje originální, švýcarskými odborníky vyvinutou a patentově chráněnou látku olaflur. Tato látka patřící mezi aminofluoridy se v důsledků svých fyzikálně chemických vlastností chová jako tenzid. Dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k jinak špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči Streptococcus mutans, častému původci zubního kazu. Užití: Pasta je vhodná pro každodenní použití. Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Elmex zubní pasta 75 ml

Elmex zubní pasta 75 ml

pořáZubní pasta Elmex pro každodenní používání efektivně redukuje tvorbu zubního kazu a má pozitivní účinky na zubní sklovinu. Vysoce účinná látka olaflur s obsahem aminfluoridu vytváří na sklovině ochrannou vrstvu, která zabraňuje negativnímu působení kyselin.  Přednosti zubní pasty Elmex: Dlouhodobá ochrana před zubním kazem Posiluje a chrání zubní sklovinu a současně snižuje její rozpustnost Ničí bakterie v těžko dostupných místech a zajišťuje svěží dech Obsahuje patentově chráněnou látku olaflur, která dokonale přilne k zubní sklovině a uvolní fluoridové ionty nutné k remineralizaci zubní skloviny. Tak se fluoridové ionty dostanou i k špatně přístupným místům v dutině ústní. Aminofluoridy obsažené v Elmex zubní pastě mají rovněž antibakteriální vlastnosti, zejména vůči… (nazuby.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Popis Podpořte přirozenou obranyschopnost vaší ústní dutiny Zubní pasta zendium® využívá sílu proteinů a enzymů ve vašich ústech. S každým čištěním zendium® podporuje přirozenou obranyschopnost vaší ústní dutiny a tím pomáhá intenzivněji bojovat proti příčinám problémů ústní dutiny a dásní. Tato zubní pasta je speciálně vyvinuta pro osoby s citlivými zuby. - Zendium zubní pasta Sensitive je speciálně vyvinutá pro péči o citlivé zuby - Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá tak bojovat proti příčinám problémů ústní dutiny a dásní. - Využívá sílu proteinů a enzymů, které se přirozeně vyskytují ve vašich ústech a vytvářejí její přirozený obranný… (ageo.cz)

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahující účinky. Aktivní látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahující) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Přítomné složky alantoin a bisabolol zabezpečují protizánětlivý účinek. Přítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin, nejúčinnější látka v boji proti zubnímu plaku, rozrušuje zubní povlak a zabraňuje jeho zpětnému usazování na sklovině. Zubní pasta slouží speciálně k prevenci proti parodontitidě a krvácení dásní. Speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje… (drmax.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Sensitive s každým čištěním podporuje obranyschopnost ústní dutiny a tím pomáhá intenzivně bojovat proti příčinám problémů zubů a dásní. Po použití zubní pasty budou citlivé zuby dokonale čisté a chráněné. Svěží vůně. Výsledek: Posiluje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny Pomáhá bojovat proti příčinám problému ústní dutiny Dokonale čisté zuby Svěží dech Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. (drmax.cz)

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Zendium Biogum pomáhá zvyšovat přirozenou obranyschopnost Vaší ústní dutiny. Využívá k tomu enyzymy a proteiny, které se běžně v ústech vyskytují. Navíc obsahuje laktoferin, který pomáhá v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Vlastnosti zubní pasty Zendium Biogum: zvyšuje obranyschopnost ústní dutiny obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které se vyskutují v ústech obsahuje laktoferin, který pomáhá v boji proti příčinám zánětu a krvácení dásní obsahuje 1450 ppm fluoridů pro posílení skloviny použivání u dětíd do 6 let pouze pod dohledem dospělého Složení: Aqua, Hydrated SIlica, Sorbitol, Glycerin, Steareth-30, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Disodium Phosphate, Sodium Fluoride, Amyloglucosidase, Citric Adic, Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate,… (nazuby.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Zendium Sensitive zubní pasta 75 ml

Hledáte inovativní zubní pastu na citlivé zuby? Pak pro Vás zubní pasta Zendium Sensitive bude skvělou volbou. Zendium Sensitive byla speciálně vyvinuta pro osoby s citlivými zuby a zároveň si zachovala všechny přednosti zubních past Zendium. Pečujte o citlivé zuby se zubní pastou Zendium Sensitive spolehlivá péče enzymů a proteinů o zuby citlivé na teplé a studené nápoje při každodenním používání pomahá bojovat proti vzniku zubního kazu posiluje zubní sklovinu díky obsahu 1450ppm fluoridů je šetrná k citlivé ústní dutině, protože neobsahuje SLS Zubní pasty na citlivé zuby jsou vhodným řešením pro snížení citlivosti zubů na studené či teplé podněty. (nazuby.cz)

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Pronamel pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách. Efektivně odstraňuje zubní plak, a chrání tak citlivé zuby před zubním kazem. Přednosti zubní pasty Sensodyne Pronamel: Ochranná vrstva zachycuje fluoridy, které zpevňují sklovinu a chrání ji před působením kyselin Chrání před zubním kazem Vyvinuta speciálně pro citlivé zuby Svěží příchuť pro pocit čistých úst Kvůli změně stravovacích návyků je zubní sklovina ve vyšší míře vystavena naleptávání kyselin. Kyseliny obsažené v potravinách, například v některých druzích ovoce nebo nápojích (ovocné džusy, víno), mohou rozpouštět minerály ve sklovině. Tím se změkčuje její povrch, takže je zranitelnější. Zeslabování vrstvy skloviny způsobuje, že zuby ztrácejí svoji bělost a jsou… (nazuby.cz)

Zendium Biofresh zubní pasta 75 ml

Zendium Biofresh zubní pasta 75 ml

Poskytněte vašim zubům a ústům přirozenou ochranu se zubní pastou Zendium Biofresh. Zubní pasta obsahuje enzymy a proteiny, které se přirozeně v ústech vyskytují, a proto redukuje nepříznivé bakterie v ústech, čímž přispívá i k delšímu pocitu svěžesti. Hlavní vlastnosti: Přirozená obranyschopnost ústní dutiny díky enzymům a proteinům Fluoridy (1450ppm) posilují chrup a zubní sklovinu Vhodná pro citlivou ústní dutinu, protože neobsahuje SLS pěnidla Je šetrná k citlivým a problémovým dásním Pomáhá dlouhodobě osvěžovat dech Pro děti do 6 let používat pouze v malém množství pod dohledem dospělého Složení: Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Steareth-30, Aroma, Xanthan Gum, Carrageenan, Disodium Phosphate, Sodium Fluoride,… (nazuby.cz)

GUM HaliControl zubní pasta 75 ml

GUM HaliControl zubní pasta 75 ml

Zubní pasta GUM HaliControl efektivně bojuje se špatným dechem a vrací Vám pocit svěžesti a pohody. CPC inaktivuje bakterie vytvářející zápach z úst, laktát zinečnatý neutralizuje těkavé sloučeniny síry (VSC) a jeho mentolovo-peprmintová příchuť Optafresh® společně s chladivou složkou Optacool® osvěží dech s dlouhotrvajícím účinkem. Přednosti zubní pasty GUM HaliControl: Obklopuje a neutralizuje sloučeniny síry v ústech CPC (0,07%) inaktivuje bakterie vytvářející špatný dech Esenciální oleje (eucalyptus, tea tree, peprmint) Laktát zinečnatý neutralizuje těkavé sloučeniny síry Fluroridy v kombinaci s isomaltem přináší efektivní ochranu před zubním kazem a dokonale remineralizují zubní sklovinu K dostání jsou i zubní pasty GUM pro osoby s citlivými zuby nebo parodontózou. (nazuby.cz)

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut White slouží k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou.  Konzumací kávy, čaje, červeného vína a kouřením se naše zuby časem zabarvují. Denní používaní Lacalut White Vám pomůže důsledně a šetrně odstranit toto zabarvení, zpevnit zubní sklovinu a zastavit krvácení dásní. Výhody zubní pasty Lacalut White: Pomáhá znovu získat přirozenou bělost a původní jas zubů Pomáhá chránit před parodontózou Přítomné fluoridy (1357 ppm) zpevňují zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní Vlastnosti: Pasta není vhodná pro dětský chrup Neobsahuje peroxidy ani cukr V nabídce zubních past Lacalut najdete i druhy vhodné pro citlivé zuby nebo krvácející dásně. … (nazuby.cz)

Meridol zubní pasta 75 ml

Meridol zubní pasta 75 ml

Antibakteriální a protizánětlivá gelová pasta Meridol podporuje regeneraci zanícených dásní a zvyšuje jejich odolnost proti zánětům. Meridol je vhodné používat již při prvních příznacích onemocnění dásní - při jejich zarudnutí, otocích, bolestivosti či krvácení. Výhody zubní pasty Meridol: Šetrně odstraňuje plak a zabraňuje jeho usazování Přispívá ke zklidnění zanícených dásní a snižuje krvácivost Zpevňuje tkáň dásní Chrání proti tvorbě zubního kazu Kdy používat Meridol®? Již při prvních příznacích onemocnění dásní, při jejich zarudnutí, otocích, bolestivosti či krvácení. Meridol® by se měl používat při ústní hygieně každý den: u poškozených dásní dospělých a dětí od 6 let, lidmi používajícími zubní náhrady (snímatelné náhrady, rovnátka) nebo lidmi s korunkami a můstky, při… (nazuby.cz)

Aronal zubní pasta 75 ml

Aronal zubní pasta 75 ml

Čištění zubů pastou Aronal se zinkem posiluje a chrání dásně, přispívá ke zdraví zubů a zaručuje dlouhodobý pocit svěžesti. Přednosti zubní pasty Aronal: Šetrně, ale důkladně odstraňuje bakterie plaku Obsah zinku chrání před krvácením a záněty dásní Zpevňuje dásně pro přirozený vývoj držení zubů Klinicky testovaná zubní pasta K dostání také ve výhodném balení se zubní pastou Elmex. Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated SIlica, lycerin, PEG-12, Tatrapotassium Pyrophosphate, Zinc Citrate, PVM/MA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Potassium Hydroxide, Cellulose Gum, Sodium Fluorie, Potassium NItrate, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, Limonene, CI 77891. (nazuby.cz)

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Complete Protection díky obsahu enzymů a proteinů, jež se přirozeně vyskytují v ústech, přirozeně chrání. Obsahuje 0 % triclosanu, 0 % parabenů, 0 % pěnicí složky SLS (sodium lauryl sulphate). Jemně pění a má jemnou příchuť, je vhodná pro většinu lidí s citlivými ústy. Výsledek: Posiluje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny Pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potížemi s dásněmi Dokonale čisté zuby Svěží dech Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. (drmax.cz)

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta 75 ml

Klinicky ověřená úleva od bolesti a každodenní ochrana citlivých zubů Sensodyne Repair & Protect je revoluční zubní pasta, která dokáže opravit oslabená místa na zubech. Využívá vyspělou technologii NovaMin®, která vyhledá a opraví místa, odkud někdy vystřeluje ostrá, bodavá bolest. Fluoridovaná zubní pasta s patentovanou technologii fosforečnanových a vápenatých iontů, které vytváří ochrannou vrstvu podobnou hydroxyapatitu. Tím blokuje ústí dentinových kanálků a zároveň zamezuje další abrazi měkčího dentinu. Zajišťuje účinnou a trvalou ochranu před bolestí, způsobenou přecitlivělostí zubů. Složení: NovaMin (fosfosilikát sodno-vápenatý), monofluorofosforečnan sodný, obsahuje SLS. Balení: 75 ml Zdroj: www.ch.gsk.cz (drmax.cz)

SPLAT Special LOVE zubní pasta 75 ml

SPLAT Special LOVE zubní pasta 75 ml

SPLAT Special LOVE bělící zubní pasta obsahuje glycyrrhizát didraselný, což je přírodní sladidlo, pomáhá pečovat o dásně a zajistí vám dlouhotrvající svěží dech. Oválné částice jemně leští a bělí povrch zubní skloviny, která je potom krásně lesklá a hladká. Díky obsahu extraktu z lékořice vám gelová zubní pasta zajistí účinnou ochranu proti viru Herpes simplex. Bez fluoridu. Příchuť a vůně čerstvých malin. Výsledek: Ochrana proti viru Herpes simplex Péče o dásně Lesklý a hladký povrch zubní skloviny Dlouhodobě svěží dech Složení: Glycyrrhizát didraselný, extrakt z japonské byliny perilla, lysozym. BEZ FLUORIDU. Použití: Zubní pastu používejte nejméně dvakrát denně nebo dle potřeby. (drmax.cz)

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

Parodontax Extra Fresh napomáhá zabraňovat krvácení dásní a poskytuje intenzivní chladivou svěžest po dobu několika hodin. Zubní pasta Parodontax® má speciální složení s obsahem 70 % aktivních látek.* Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. * Obsahuje nejméně 70 % speciálních účinných látek. Zubní pasta Parodontax® pomáhá zastavit krvácení dásní. Krvácení dásní je jedním z prvních příznaků zánětu dásní. Neléčený zánět dásní může způsobit ztrátu zubů. Čištění zubů zubní pastou Parodontax® pomáhá efektivně odstranit plak a zastavit krvácení dásní. Upozornění: Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i… (drmax.cz)

Vademecum Natural White Zubní pasta 75 ml

Vademecum Natural White Zubní pasta 75 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPro kompletní ústní péči si čistěte zuby nejméně dvakrát denně po dobu 3 minut. Dvakrát ročně navštivte svého zubního lékaře. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se se svým zubním lékařem. Podrobná data Bezpečnostní varováníPouze pro použití u dospělých osob.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Sensodyne Repair & protect zubní pasta 75 ml

Popis Jak vzniká citlivost zubů? Citlivost zubů se objevuje, pokud máte obnažený zubní krček, který obsahuje mikroskopické kanálky vedoucí k nervu. Teplé, studené, sladké a kyselé jídlo a pití nebo váš zubní kartáček při čištění zubů mohou stimulovat nerv, což způsobí krátkou ostrou bolest. Jak působí Sensodyne Repair & Protect? Sensodyne Repair & Protect obsahuje Novamin. Díky unikátnímu složení s klinicky ověřeným účinkem pomáhá regenerovat obnažený zubní krček a předchází tak bolestivé citlivosti zubů. Technologie Novamin obsahuje komplex minerálů, které se podílejí na tvorbě zubů: vápník a fosforečnan. Ty vytvářejí ochrannou vrstvu, která pomáhá… (ageo.cz)

meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml

meridol Parodont Expert zubní pasta 75 ml

Popis Zdravé dásně - základ pro zdravé zuby Zánět dásní Bakterie se často usazují podél línie dásní a můžou způsobit krvácení dásní a zánět. Parodontitida Při zanedbání péče se může vyvinout v parodontitidu a mít závažné následky pro vaše zuby. meridol Parodont Expert má dvojí aktivní složení se zvýšeným účinkem speciálně navrženým pro dásně náchylné ke krvácení a parodontitidě. - Její klinicky ověřené složení obsahuje vyšší* koncentraci antibakteriálních složek. - Tímto zvyšuje odolnost dásní proti problémům dásní. - Podporuje zdravé dásně. *oproti zubní pastě meridol Pociťte efekt meridol Parodont Expert! Zeptejte se svého zubního lékaře nebo dentální hygienistky. … (ageo.cz)

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Parodontax Ultra Clean zubní pasta 75 ml

Vlastnosti Zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravé dásně a silné zuby Pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Podrobná data … (ageo.cz)

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Whitening zubní pasta 75 ml

Zubní pasty Sensodyne Rapid Whitening nejen přináší velmi rychlou úlevu od citlivých zubů, ale zároveň díky unikátnímu složení pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů a navracet jim tak přirozeně světlý odstín. Hlavní vlastnosti: Uzavírá dentinové kanálky, chrání tak nervy před podrážděním Uleví citlivým zubům velice krátce po aplikaci Vytváří tenkou ochrannou vrstvu kolem obnažených krčků Pro navrácení přirozeného odstínu zubům Osvěžující mentolová příchuť Obsahuje fluoridy 1450 ppm Není určena pro děti do 12 let Složení: Glycerin, PEG-8, Hydrated Silica, Penasodium Triphospate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Titanium Dioxide, Carbomer, Stannous Fluoride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Sacchain, Sodium Fluoride, Limonene. Použití: Pro čištění zubů používejte… (nazuby.cz)

White Pearl bělící zubní pasta 75 ml

White Pearl bělící zubní pasta 75 ml

Zubní pasta White Pearl je vyvinuta speciálně pro odstranění zabarvení na zubech, které vzniká především v důsledku pití kávy, čaje a kouřením. Bělící zubní pasta White Pearl napomáhá obnovit a dlouhodobě udržet krásné bílé zuby a navíc neobrušuje zubní sklovinu, takže je vhodná ke každodennímu použití. Výhody bělící zubní pasty White Pearl: Speciální receptura účinně odstraňuje ze zubní skloviny pigmenty usazené na povrchu zubů Neobsahuje abrazivní částice, které obsahují běžné bělící zubní pasty a používají je k mechanickému odstranění zubních usazenin White Pearl zubní pasta umožňuje obnovit a dlouhodobě zachovat přirozenou bělost zubů a zároveň pomáhá remineralizovat zubní sklovinu Vlastnosti bělící zubní pasty pro kuřáky White Pearl: Zubní pasta značky White Pearl je… (nazuby.cz)

BioRepair Night Protection zubní pasta 75 ml

BioRepair Night Protection zubní pasta 75 ml

BioRepair Night Protection pečuje o citlivé zuby a během noci regeneruje zubní sklovinu a dentin. Díky vyššímu obsahu antibakteriálních iontů zinku působí preventivně proti vzniku zubního plaku, a zároveň tak udržuje Váš dech svěží. Speciální řada přípravků včetně zubní pasty BioRepair Night Protection byla vyvinuta ve spolupráci s univerzitou v italské Boloni a zaručuje kompletní péči o dutinu ústní. Výhody zubní pasty BioRepair Night Protection: Bioaktivní mikročástice MicroRepair obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky  Snižuje citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji Chrání zuby i bez obsahu… (nazuby.cz)

GUM ActiVital Q10 zubní pasta 75 ml

GUM ActiVital Q10 zubní pasta 75 ml

Zubní pasta GUM ActiVital můžete používat každý den a tak účinně předcházet problémům s dásněmi. Svým složením bojuje proti usazování zubního plaku a přispívá tak ke snížení rizika vzniku zubního kazu. Vlastnosti zubní pasty GUM ActiVital: obsahuje antioxidanty, koeznym Q10 a výtažky z granátového jablka zázvor a bisabolol přispívají ke zdraví dásní a zubů inovativní systémkontroly plaku přirozeně absorbuje nebezpečné bakterie obsahuje fluorid a isomalt (1450 ppm) šetrná zubní pasta bez pěnidel SLS a parabenů Je vhodná pro dospělé a děti starší 7 let. Složení: Glycerin, Aqua, Isomalt, Hydrated Silica, Silica and Poropyl Steardimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Lauryl Glucoside, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Saccharin, Sodium… (nazuby.cz)

Zendium Gentle White zubní pasta 75 ml

Zendium Gentle White zubní pasta 75 ml

Odstraňujte z Vašich zubů každodenní skvrny pomocí enzymů se zubní pastou Zendium Gentle White. Obsah enzymů a proteinů pro přirozenou rovnováhu slin a udržení zdraví ústní dutiny. Obnovujte přirozenou barvu Vašich zubů se Zendium Gentle White: přirozená obranyschopnost ústní dutiny díky obsaženým enzymům a proteinům fluoridy (1450ppm) posilují chrup a zubní sklovinu vhodná pro citlivou ústní dutinu, protože neobsahuje SLS pěnidla je šetrná k citlivým a problémovým dásním pomáhá navracet zubům jejich přirozenou barvu Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Stearet-30, Disodium Pyrosphosphate, Xantan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Amyloglucosidase, Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Potassium Thiocyanate, Lysozyme,… (nazuby.cz)

Himalaya Stain-Away zubní pasta 75 ml

Himalaya Stain-Away zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Himalaya Stain-Away odstraní povrchové skvrny ze zubů přírodní cestou a bez chemických bělidel. Obsahuje enzymy papayi a ananasu, které pomáhají předcházet usazování pigmentů na zubech, a miswask, který se stará o vaše dásně. Hlavní vlastnosti: Odstraňuje skvrny od čaje a kávy Bez chemických bělidel Obsahuje enzymy z papayi a ananasu Miswak pomáhá udržet zdravé dásně Složení: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Bromelain, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Flavour, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Silicon-dioxide, Titanium-dioxide, CI 74160, Menthol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Papain, Slavadora Persica Stem Extract, Sodium Citrate, Citric Acid, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil,… (nazuby.cz)

Zendium Complete Protection - Zubní pasta 75 ml

Zendium Complete Protection - Zubní pasta  75 ml

Complete Protection - Zubní pasta - zubní pasta Complete Protection je určená k posílení přirozené obranyschopnosti ústní dutiny - pomáhá bojovat s příčinami zubního kazu a potíží s dásněmi - obsahuje fluorid a šetrnou pěnotvornou látku - chrání proti vzniku zubního kazu - je šetrná k měkkým tkáním úst Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Rapid Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Sensodyne Rapid Toothpaste - Zubní pasta  75 ml

Rapid Toothpaste - Zubní pasta - zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - s pravidelným používáním této zubní pastou budou vaše zuby vždy perfektně čisté a zdravé - snižuje citlivost zubů a obnažených krčků - působí preventivně proti zubnímu kazu - výtažky z eukalyptu a mentolu zanechávají pocit čistoty a svěžesti Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Odol Classic zubní pasta 75 ml

Odol Classic zubní pasta 75 ml

Komplexní péče a ochrana pro celou rodinu. napomáhá zpevňovat dásně odstraňuje zubní plak omezuje tvorbu zubního kazu Odol classic - dokonalá péče o chrup a ústní dutinu. Účinně odstraňuje zubní plak a přitom nepoškozuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální (adstringentní) látku napomáhající zpevňování dásní. Aktivní fluor zvyšuje odolnost chrupu proti zubnímu kazu. Účinné látky: 0,80% sodium monofluorophosphate Balení: 75 ml tuba (drmax.cz)

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Zendium zubní pasta Biogum. Jemné složení je inspirováno přirozenou obranyschopností ústní dutiny. S každým čištěním podporuje zubní pasta obranyschopnost vaší ústní dutiny a tím pomáhá intenzivně bojovat proti příčinám problému zubů a dásní. Složení: Enzymy, proteiny, Fluorid (1450 ppm) Použití: Zubní pastu aplikujte o velikosti zrnka hrachu. Čištění zubů provádějte minimálně dvakrát denně. Používání zubní pasty u dětí do šesti let pouze pod dohledem dospělé osoby. (drmax.cz)

Elmex dětská zubní pasta 75 ml

Elmex dětská zubní pasta 75 ml

Dětská zubní pasta Elmex s aminfluoridy je vhodná pro každodenní ústní hygienu dětí od 0 do 5 let.  Výhody dětské zubní pasty Elmex: Účinně a trvale chrání mléčné zuby před vznikem zubního kazu Obsahuje nižší koncentraci fluoridu, která je vhodná i pro děti Neobsahuje žádnou ovocnou příchuť, která by mohla děti svádět k polykání zubní pasty Obsah fluoridu je snížen, neboť většina dětí se naučí zubní pastu vyplivovat teprve ve věku 4 až 5 let. Od šesti let dítěte, kdy se začne prořezávat trvalý chrup, je vhodné začít přecházet od zubní pasty elmex pro děti na zubní pastu Elmex Junior. Vzhledem k vyšší koncentraci fluoridu poskytuje trvalému chrupu dokonalou ochranu. Také by se měla začít používat minimálně 1x denně ústní voda Elmex bez alkoholu, obsahující aminfluoridy, pro… (nazuby.cz)

parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

parodontax Fluoride zubní pasta 75 ml

Bylinná zubní pasta Parodontax představuje účinnou pomoc při krvácivosti, zánětu dásní a parodontitidě. Obsahuje jedinečnou směs 6 léčivých bylin v kombinaci s fluoridy a hydrogenuhličitanem a je vhodná i jako součást zvýšené péče o zuby a dásně v těhotenství. Přednosti zubní pasty Parodontax Fluoride: Účinná pomoc při parodontitidě Působí proti krvácení a zánětu dásní Omezuje šíření bakterií a usazování plaku Čistí důkladně i mezizubní prostory a chrání zuby a dásně před nebezpečnými kyselinami Dlouhodobě osvěžuje dech Vyšší koncentrace fluoridů posiluje zubní sklovinu Unikátní kombinace výtažků ze 6 léčivých bylin: Rathania a echinacea purpurea působí adstringentně, protibakteriálně a antimykoticky Heřmánek lékařský s regeneračními účinky působí protizánětlivě Šalvěj… (nazuby.cz)

Meridol Original zubní pasta 75 ml

Meridol Original zubní pasta  75 ml

Popis Zubní pasta Meridol je dobrou volbou pro lidi s podrážděnými dásněmi. Obsahuje kombinaci aktivních složek aminfluoridu a fluoridu cínatého, které působí dlouhodobě a zabraňují tvorbě zubního plaku. Umožňují tak regeneraci podrážděných dásní. Zároveň představují účinnou ochranu před zubním kazem. (ageo.cz)

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Zendium Biogum zubní pasta 75 ml

Popis - Přirozeně chrání vaši ústní dutinu, s přirozenými enzymy a proteiny - Posilňuje vaši zubní sklovinu, s obsahem fluoridu - Neobsahuje pěnicí složku SLS - Obsahuje laktoferin, protein známým svými zklidňujícími vlastnostmi Zubní pasta Zendium pro přirozenou a účinnou ochranu. Její jemné složení je inspirováno přirozenou obranyschopností ústní dutiny.* Klinické studie Zendium prokázaly silnější dásně u 83 % uživatelů**, svěžejší dech až 12 hodin*** a méně zubního plaku.** Pro odolnější ústní dutinu. Přirozeně. *Obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které se nacházejí v ústní dutině. ** Klinická studie podrážděnosti dásní, 133 uživatelů Zendium, UK 2017. *** In vivo… (ageo.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Sensodyne Fluoride zubní pasta 75 ml

Popis Zubní pasta pro ochranu citlivých zubů. Používejte Sensodyne Fresh mint při každém čištění zubů: Speciální složení chrání před citlivostí zubů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Odstraňuje zubní plak a díky fluoridu pomáhá předcházet vzniku zubního kazu. Má svěží mátovou chuť. Pokyny pro použití: Používejte dvakrát denně jako běžnou zubní pastu. Obsahuje fluorid sodný (1400 ppm). Používání této zubní pasty u dětí mladších 12 let konzultujte se svým zubním lékařem. Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů,… (ageo.cz)

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Sensodyne Pronamel zubní pasta 75 ml

Kyseliny obsažené v potravinách a nápojích naleptávají zubní sklovinu a mohou způsobit trvalé poškození zubní skloviny Pomáhá chránit zubní sklovinu před působením kyselin obsažených v potravinách a nápojích optimalizované složení - zpevňuje zubní sklovinu pomáhá chránit před kyselinami chrání před zubním kazem Optimalizované složení zajišťuje vyšší biodostupnost fluoridu (množství fluoridu, které se dostane k zubní sklovině) biodostupnost fluoridu může být negativně ovlivněna některými složkami v zubní pastě a jejich chemickou čistotou Složení: Fluorid sodný 1450 ppm Nitrát draselný Bez SLS RDA: 40 Balení: 75 ml (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít