Weleda Pupalkové revitalizační tělové mléko 200 ml

Weleda Pupalkové revitalizační tělové mléko 200 ml

Weleda Pupalkové revitalizační tělové mléko 200 ml

Pupalkové revitalizační tělové mléko - intenzivně regeneruje pokožku - zvyšuje pevnost a pružnost pokožky - podporuje prozáření pleti Použití: Aplikujte na celé tělo. (prodejparfemu.cz)

WELEDA Pupalkové revitalizační tělové mléko 200ml

WELEDA Pupalkové revitalizační tělové mléko 200ml

Revitalizuje pokožku a zvyšuje její elasticitu (pilulka.cz)

WELEDA Pupalkové revitalizační tělové mléko 200ml

Weleda Zklidňující tělové mléko 200 ml

Weleda Zklidňující tělové mléko 200 ml

Vydatné pěstící mléko s pečlivě vybranými přírodními surovinami má na pokožku blahodárně uklidňující účinek a zmírňuje svědění velmi citlivé pokožky se sklonem k atopii. BIO kokosový a sezamový olej dodávají pokožce intenzivní péči, vzácné výtažky z proskurníku lékařského v BIO kvalitě a violky trojbarevné zklidňují podrážděnou pokožku a zmírňují svědění. Mléko pokožku hydratuje a má příjemný chladivý účinek, který podrážděné citlivé pleti přináší rychlou úlevu. Vhodné pro každodenní péči o velmi citlivou pokožku dětí už od narození a pro dospělé s velmi citlivou pokožkou. Použití: Po koupeli či umytí naneseme na pokožku těla a jemně rozetřeme. Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE. Neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu)… (drmax.cz)

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml

Popis Citrusové hydratační tělové mléko oživuje a intenzivně hydratuje pokožku. Obsahuje čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek a také velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti. Vhodné pro normální pokožku. (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Weleda Pupalkové revitalizační tělové mléko 200 ml" se dívají také na:

Vysokotlaký kompresor 200 bar

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko 200 ml

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko 200 ml

Rakytníkové vyživující tělové mléko - dodává pokožce živiny a podporuje její hydrataci - ibsahuje čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek a také velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti - vhodné pro suchou pokožku - vyživující tělové mléko viditelně a dlouhodobě pěstí suchou pokožku díky vysokému podílu esenciálních mastných kyselin, příbuzných těm, které jsou přirozeně obsažené v pokožce - snadno se vstřebává - dermatologicky testováno Použití: Před prvním použitím obraťte lahvičku dnem vzhůru a protřepejte. Lehce nakloňte a napumpujte stlačením uzávěru. Poté mléko vmasítujte do pokožky těla. (prodejparfemu.cz)

Weleda Růžové pěsticí tělové mléko 200 ml

Weleda Růžové pěsticí tělové mléko 200 ml

Pěsticí tělové mléko stimuluje regenerační procesy pokožky a pomáhá udržovat její přirozenou pružnost. Díky hodnotným složkám - růžovému oleji v bio kvalitě, jojobovému oleji a extraktu z vilínu - viditelně vyhlazuje pokožku. Ušlechtilá vůně damascénské růže hýčká smysly. Divoká růže podporuje přirozenou rovnováhu pokožky a přináší pocit harmonie a krásy. Tělová mléka Weleda obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek. Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti. Pro přirozeně krásnou pokožku. Použití: Ideální pro každodenní péči o pokožku. Snadno se vstřebává. Dermatologicky testováno. Před prvním použitím obraťte lahvičku dnem vzhůru a… (drmax.cz)

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko, 200 ml

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko, 200 ml

WELEDA Rakytníkové vyživující tělové mléko dodává pokožce živiny a podporuje její hydrataci, pro suchou pokožku. Vyživující tělové mléko viditelně a dlouhodobě pěstí suchou pokožku díky vysokému podílu esenciálních mastných kyselin, příbuzných těm, které jsou přirozeně obsažené v pokožce. Hodnotné složky - rakytníkový olej v bio kvalitě bohatý na vitamíny, extrakt ze slézu a bambucké máslo - chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a aktivují její samoregulační funkce. Čerstvá ovocná vůně osvěžuje smysly. Rakytník je bohatý na vitamíny a stimuluje regenerační schopnosti pokožky. Tělová mléka Weleda obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek. Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a… (prodeti.cz)

WELEDA Zklidňující tělové mléko 200 ml

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko 200 ml

Weleda Rakytníkové vyživující tělové mléko 200 ml

Vyživující tělové mléko viditelně a dlouhodobě pěstí suchou pokožku díky vysokému podílu esenciálních mastných kyselin, příbuzných těm, které jsou přirozeně obsažené v pokožce. Hodnotné složky - rakytníkový olej v bio kvalitě bohatý na vitamíny, extrakt ze slézu a bambucké máslo - chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a aktivují její samoregulační funkce. Čerstvá ovocná vůně osvěžuje smysly. Rakytník je bohatý na vitamíny a stimuluje regenerační schopnosti pokožky. Tělová mléka Weleda obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek. Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti. Pro přirozeně krásnou pokožku. Použití: Ideální pro každodenní péči… (drmax.cz)

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml

Osvěžující hydratační mléko chladí, oživuje a intenzivně hydratuje pokožku. Díky hodnotným složkám - aloe vera v bio kvalitě, kokosovému a sezamovému oleji - bude Vaše pokožka po každém použití sametově hebká a jemná na dotek. Vůně citrónů uzrálých na slunci přináší svěžest a oživení Vašemu tělu i duši. Klíčová rostlina citrón osvěžuje pokožku a zároveň reguluje její hydrataci. Tělová mléka Weleda obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek. Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti. Pro přirozeně krásnou pokožku. Použití: Ideální pro každodenní péči o pokožku i jako mléko po opalování. Snadno se vstřebává. Dermatologicky testováno. Před… (drmax.cz)

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko  200 ml

Citrusové hydratační tělové mléko - oživuje a intenzivně hydratuje pokožku - obsahuje čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek a také velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti - vhodné pro normální pokožku - osvěžující hydratační mléko chladí, oživuje a intenzivně hydratuje pokožku - snadno se vstřebává - dermatologicky testováno Použití: Před prvním použitím obraťte lahvičku dnem vzhůru a protřepejte. Lehce nakloňte a napumpujte stlačením uzávěru. Poté mléko vmasítujte do pokožky těla. (prodejparfemu.cz)

Weleda Baby Derma zklidňující tělové mléko 200 ml

Weleda Baby Derma zklidňující tělové mléko 200 ml

Popis Vydatné pěstící mléko s pečlivě vybranými přírodními surovinami má na pokožku blahodárně uklidňující účinek a zmírňuje svědění velmi citlivé pokožky se sklonem k atopii. Zklidňující tělové mléko podporuje přirozené funkce pokožky, hydratuje a má příjemný chladivý účinek. (ageo.cz)

Weleda Granátové jablko regenerační tělové mléko 200 ml

Weleda Granátové jablko regenerační tělové mléko 200 ml

Regenerační tělové mléko aktivně působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Hodnotné složky mléka - olej ze semen granátového jablka v bio kvalitě, olej z meruňkových jader a bambucké máslo - stimulují obnovu buněk a chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Zralá pokožka se vyhlazuje a zpevňuje. Smyslně ženská vůně inspiruje. Klíčová rostlina granátové jablko intenzivně regeneruje pokožku a stimuluje obnovu buněk. Tělová mléka Weleda obsahují čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek. Obsahují velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti. Pro přirozeně krásnou pokožku. Použití: Ideální pro každodenní péči o pokožku. Snadno se vstřebává.… (drmax.cz)

Weleda Baby Derma Milk - Zklidňující tělové mléko 200 ml

Weleda Baby Derma Milk - Zklidňující tělové mléko 200 ml

Baby Derma - Zklidňující tělové mléko - pro všechny věkové skupiny - vhodné pro každodenní péči o velmi citlivou pokožku dětí už od narození i pro dospělé s velmi citlivou pokožkou - bez parfemace - přípravek je nositelem certifikátu NATURE - neobsahuje syntetické konzervační látky, barviva či parfemaci ani minerální oleje (parafín či vazelínu) Použití: Po koupeli či umytí naneseme na pokožku těla a jemně rozetřeme. (prodejparfemu.cz)

Weleda Mandlové tělové mléko pro citlivou pokožku 200 ml

Weleda Mandlové tělové mléko pro citlivou pokožku 200 ml

Co přináší pleti: - obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky - rychle se vstřebává - zklidňuje pokožku náchylnou k podráždění a pomáhá redukovat zarudnutí pleti - „vyvážené pH“ - poskytuje dlouhodobou hydrataci a tím zklidňuje podráždění pokožky a snižuje pocity napětí - posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky a tím ji chrání před působením vnějších vlivů - pokožka je po aplikaci hedvábně měkká Snášenlivost a účinnost výrobku byly klinicky testovány a potvrzeny dermatologicky. Nejdůležitější složky: Mandlový olej v bio kvalitě - lehký rostlinný olej, který je zvlášť šetrný k pokožce - zklidňující účinek na pokožku - zlepšuje přirozenou ochrannou funkci pokožky Včelí vosk - zanechává tenkou ochrannou vrstvu - chrání pokožku před vysycháním a křehnutím (drmax.cz)

Weleda Regenerační tělové mléko Granátové jablko 200 ml

Weleda Regenerační tělové mléko Granátové jablko 200 ml

Regenerační tělové mléko Granátové jablko - podporuje obnovu buněk a má antioxidační účinek - obsahuje čisté přírodní oleje ze semen a plodů uzrálých na slunci, plných energie a účinných látek a také velké množství polynenasycených mastných kyselin, které pokožka velmi dobře vstřebává a které podporují její regenerační schopnosti - vhodné pro normální a zralou pokožku - regenerační tělové mléko aktivně působí proti předčasnému stárnutí pokožky, vyhlazuje ji a zpevňuje - snadno se vstřebává - dermatologicky testováno Použití: Před prvním použitím obraťte lahvičku dnem vzhůru a protřepejte. Lehce nakloňte a napumpujte stlačením uzávěru. Poté mléko vmasítujte do pokožky těla. (prodejparfemu.cz)

Cottage Revitalizační tělové mléko - jahoda1830

Cottage Revitalizační tělové mléko - jahoda1830

Tělové mléko dodává po sprchování pokožce dlouhotrvající vůni a jemnost díky hydratačním složkám. Tato mléčná mlha se rychle vstřebává a zanechává pokožku vláčnou a krásně provoněnou. Skvěle se nanáší díky sprejovému rozprašovači. Lze použít kdykoliv během dne. Použití: nastříkejte na pokožku po sprchování a rozetřete. Objem: 200 ml. Vyrobeno ve Francii. (bigbrands.cz)

Weleda pupalkový revitalizační tělový olej 100 ml

Weleda pupalkový revitalizační tělový olej  100 ml

Popis Pupalkový revitalizační tělový olej intenzivně regeneruje pokožku. Popis Aktivní látky: pupalkový olej, olej z pšeničných klíčků, jojobový olej. Vlastnosti: znovu aktivuje přirozenou funkci pleti, zvětšuje pevnost a pružnost pokožky, zvyšuje schopnost pleti udržet si hydrataci. Jak používat Aplikujte po koupeli či sprše na ještě vlhkou pokožku. (ageo.cz)

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Pupalkový revitalizační sprchový krém - zachovává přirozenou vlhkost - pokožky a chrání ji před vysoušením - mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku - aktivní látky:pupalkový olej;olej z makadamových ořechů. (prodejparfemu.cz)

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

WELEDA Pupalkový revitalizační sprchový krém 200ml S obsahem pupalkového oleje a oleje z makadamových ořechů dodává pleti sametově jemnou péči, zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením. Mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku. Pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů. Vůně magnolie, kardamomu a santalového dřeva působí při sprchování svěže a smyslně. Dodává pleti sametově jemnou péči Zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením Mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku Použití: Pro každodenní použití. Dermatologicky testováno. Složení: voda, coco-glukosid, sezamový olej, alkohol, cocoyl glutamát disodný, slunečnicový olej, glycerin, vůně*,… (drmax.cz)

Weleda Pupalkový revitalizační tělový olej 100 ml

Weleda Pupalkový revitalizační tělový olej 100 ml

Pupalkový revitalizační tělový olej - znovu aktivuje přirozenou funkci pleti - zvětšuje pevnost a pružnost pokožky - zvyšuje schopnost pleti udržet si hydrataci Použití: Aplikujte po koupeli či sprše na ještě vlhkou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Mugler Angel tělové mléko 200 ml

Mugler Angel tělové mléko 200 ml

Vůně zrozena ze vzpomínek na dětství Thierryho Muglera, Angel slavnostně zavedl nové zařazení vůní: orientální a gurmánská a naboural tak zažité tradice parfumérství. Vůně, která symbolizuje sladkou vzpomínku na dětství Thierryho Muglera, kdy společenský život rodičů v centru Paříže doprovázela vůně sladkých dortíků a laskomin, smíšená s luxusní vůní drahých parfémů. (fann.cz)

BVLGARI Goldea Tělové mléko 200 ml

BVLGARI Goldea Tělové mléko 200 ml

Orientální, květinová vůně pro ženy, která je inspirovaná zlatem a světlem. Jméno znamená "zlatá bohyně". Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - pižmo, bergamot, maliny, pomerančový květ Srdce - jasmín, ylang-ylang, pižmo Základ - pižmo, ambra, egyptský papyrus, pačuli (prodejparfemu.cz)

CHLOE Chloé Tělové mléko 200 ml

CHLOE Chloé Tělové mléko 200 ml

Nová vůně Chloé vyjadřuje tvořivou, sebevědomou jedinečnost Chloé ženy. Svěží a velmi ženská vůně vystihuje nespoutaného ducha s vrozeným smyslem pro módu a styl. Tak jako vůně spojuje klasické prvky s novými svěžími nápady, vzdušnou sladkost s dřevitou silou, je i flakón studií protikladů. Stejným způsobem, jakým si Chloé obratně pohrává se svými představami o ženskosti, bere nyní do rukou tradiční růži a s důmyslnou precizností ji přetváří ve vůni plnou života. Aranžuje ji do poloh průzračnosti a hřejivosti, hravosti a podmanivosti. Složení Hlava - liči, frézie, pivoňka Srdce - konvalinka, magnólie, růže Základ - ambra, cedrové dřevo (prodejparfemu.cz)

ARMANI Sí Tělové mléko 200 ml

ARMANI Sí Tělové mléko 200 ml

Vanilková, aromatická, elegantní vůně pro ženy, které chtějí být samy sebou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - černý rybíz Srdce - frézie, růže Základ - vanilka, pačuli, ambroxan, dřevité tóny (prodejparfemu.cz)

Weleda Měsíčkové pěstící mléko 200 ml

Weleda Měsíčkové pěstící mléko 200 ml

Měsíčkové pěsticí mléko Weleda hydratuje a chrání dětskou pokožku. Dobře se roztírá, rychle se vstřebává, zanechává pokožku hebkou a vláčnou. Výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského ve 100 % BIO kvalitě mají na kůži zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Přírodní éterické oleje dodávají mléku jemnou vůni. Použití: Po koupeli či umytí naneseme na pokožku těla a jemně rozetřeme. Od prvního dne života. Složení: Voda, mandlový olej, sezamový olej, alkohol, rostlinný glycerin, glyceridy mastných kyselin, výtažek z květů měsíčku lékařského, mýdlo z včelího vosku, xantan (přírodní látka s bobtnavými účinky), parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, geraniol*. * součást přírodních éterických olejů. Balení: 200 ml (drmax.cz)

BURBERRY Her Tělové mléko 200 ml

BURBERRY Her Tělové mléko 200 ml

Ovocná, sladká, dřevitá, pudrová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Složení Hlava - maliny, jahody, višně, ostružiny, černý rybíz, citron, mandarinka Srdce - jasmín, fialka Základ - ambra, oakmoss, dřevité tóny, pižmo, pačuli, vanilka, kašmír (prodejparfemu.cz)

GUESS Dare Tělové mléko 200 ml

GUESS Dare Tělové mléko 200 ml

Květinová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy, která je vzrušující a provokující. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení Hlava - kumquat, citron, hruška Srdce - kaktus, divoká růže, jasmín Základ - kokos, světlé dřevo, pižmo (prodejparfemu.cz)

Sebamed Dětské tělové mléko 200 ml

Sebamed Dětské tělové mléko 200 ml

Účinný hydratační a změkčující komplex se rychle vstřebává pro jemnou ochranu citlivé dětské pleti. Díky hodnotě pH 5,5 podporuje vývoj přirozeného kyselého pláště kůže a upevňuje odolnost dětské citlivé pleti. Klinicky prokázáno. Dermatologicky testováno. neobsahuje formaldehyd, nitrosamin, dioxin a sloučeniny nitro-moschus mléko se velice dobře vstřebává a činí pokožku svěží, hladkou a měkkou hydratační a změkčující komplex chrání kůži proti vysušení alantoin změkčuji a zklidňuje, heřmánkový extrakt působí proti podráždění a zanícení pleti emulze olej-ve-vodě s obsahem 7% lipidů a velice jemnou vůní Použití: mléko je vhodné pro péči o jemnou dětskou kůži celého těla po koupeli speciálně doporučováno pro použití po koupání v letním počasí Balení: 200 ml Zdroj: www.seba.cz (drmax.cz)

WELEDA Pupalkový revitalizační tělový olej 100 ml

VALENTINO Valentino Donna Tělové mléko 200 ml

VALENTINO Valentino Donna Tělové mléko  200 ml

Květinová, pudrová, vanilková vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - bergamot Srdce - iris, růže Základ - kůže, pačuli, vanilka (prodejparfemu.cz)

BOTTEGA VENETA Knot Tělové mléko 200 ml

BOTTEGA VENETA Knot Tělové mléko  200 ml

Citrusová, květinová, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení Hlava - mandarinka, vápno, neroli, pomerančový květ Srdce - pivoňka, bílá růže, levandule Základ - pižmo, fazole Tonka (prodejparfemu.cz)

CHLOE Love Story Tělové mléko 200 ml

CHLOE Love Story Tělové mléko  200 ml

Čistá, svěží, citrusová, květinová vůně pro ženy, která evokujem pařížskou romantiku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení pomerančový květ, neroli, jasmín z Madagaskaru (prodejparfemu.cz)

THIERRY MUGLER Aura Tělové mléko 200 ml

THIERRY MUGLER Aura Tělové mléko  200 ml

Sladká, vanilková, květinová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení rebarbora, vanilka, pomerančový květ, dřevité tóny (prodejparfemu.cz)

CALVIN KLEIN Obsessed Tělové mléko 200 ml

CALVIN KLEIN Obsessed Tělové mléko 200 ml

Aromatická, pižmová, pikantní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení Hlava - citrusy, elemi, neroli Srdce - levandule, lístky fialky, šalvěj Základ - pižmo, ambrette (prodejparfemu.cz)

THIERRY MUGLER Angel Tělové mléko 200 ml

THIERRY MUGLER Angel Tělové mléko 200 ml

Parfému Angel se dostalo neuvěřitelného přijetí okamžitě po jeho uvedení. Vůně ve tvaru hvězdy se stala populární mezi mnoha celebritami. Mladý a odvážný tvůrce Thierry Mugler vytvořil skutečnou revoluci ve světě vůní 80. let. Angel je skutečnou paletou vonných emocí. Gurmánská a hřejivá vůně se skrytou pikantností, plná radosti jako Nový rok s velkou hromadou sladkostí - cukrová vata, kandované mandle, čokoláda... Ale bez ohledu na všechno to sladké mámení, je to vůně velice svůdná, která na sebe upozorňuje neuvěřitelnou ženskostí. Složení Hlava - meloun, kokos, mandarinka, skořice, jasmín, bergamot, cukrová vata Srdce - med, broskev, rybíz, švestka, orchidej, meruňka, jasmín, lilie, růže, angrešt, kandované mandle Základ - fazole Tonka, ambra, pačuli, pižmo, vanilka, čokoláda,… (prodejparfemu.cz)

PACO RABANNE Olympea Tělové mléko 200 ml

PACO RABANNE Olympea Tělové mléko 200 ml

Vanilková, květinová, dřevitá vůně pro ženy. Vůně představuje ekvivalent mužského vydání z roku 2013. Koncept je založen na myšlence moderní řecké bohyně a vyvolává sílu, dynamiku a dobytí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - zázvor, jasmín, mandarinka Srdce - vanilka, sůl Základ - santalové dřevo, kašmírové dřevo, ambra (prodejparfemu.cz)

NAOMI CAMPBELL Naomi Tělové mléko 200 ml

NAOMI CAMPBELL Naomi Tělové mléko  200 ml

Naomi by Naomi Campbell je osobitá, sexy a elegantní vůně, okouzlující přírůstek do žebříčku hvězdných vůní. Třpytivé balení, připomínající Naomiinu blýskavou róbu, s vlastním podpisem v jasně červené, skládá poctu supermodelčinu legendárnímu stylu. Složení Hlava - citrón, malina, guava Srdce - růže, černý kmín, čokoláda Základ - káva, karamel, santálové dřevo (prodejparfemu.cz)

Baby Dove Sensitive hydratační tělové mléko 200 ml

Baby Dove Sensitive hydratační tělové mléko 200 ml

Popis - Dětské tělové mléko - Hypoalergenní - Dermatologicky testováno - Testováno pod dohledem pediatrů Pokožka Vašeho dítěte je nádherná, ale velice náchylná k podráždění a vysušení, a vyžaduje speciální péči. Proto jsme vytvořili Baby Dove tělová mléka, která poskytují nezbytnou hydrataci a ochranu dětské pokožky po celý den a zanechávají ji hebkou a vláčnou již po prvních použitích.  Tělová mléka byla testována ve spolupráci s dermatology a pediatry - díky Baby Dove tělovým mlékům si můžete být jisti, že dětská pokožka dostává tu nejlepší možnou ochranu a péči.  Baby Dove tělové mléko zklidňuje suchou pokožku od prvního použití a poskytuje celodenní hydrataci.… (ageo.cz)

Bottega Veneta Bottega Veneta tělové mléko 200 ml

Bottega Veneta Bottega Veneta tělové mléko 200 ml

Bottega Veneta Eau de Parfum zachycuje smyslnost pověstného koženého zboží. Smyslná květinovo-cypřišová vůně s pikantními akordy evokuje vzpomínky na Benátky. (fann.cz)

SALVATORE FERRAGAMO Signorina Eleganza Tělové mléko 200 ml

SALVATORE FERRAGAMO Signorina Eleganza Tělové mléko  200 ml

Vážnější a zralejší verze původní vůně Signorina z roku 2012. Sofistikovaná, elegantní, luxusní, ovocná, mandlová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení Hlava - grapefruit, hruška Srdce - osmanthus, mandlový prášek Základ - pačuli, bílá kůže (prodejparfemu.cz)

REPLAY Stone for Her Tělové mléko 200 ml

REPLAY Stone for Her Tělové mléko  200 ml

Květinová, orientální vůně pro ženy, které milují krásně věci, rády se obklopují novinkami a vyhledávají zážitky, které obohatí jejich duši. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení Hlava - bergamot, pomeranč, mandarinka, davana olej Srdce - orchidej, květ mandlovníku Základ - santalové dřevo, kašmírové dřevo, ambra, vanilka, Tonka fazolky, pižmo (prodejparfemu.cz)

JEAN PAUL GAULTIER Classique Tělové mléko 200 ml

JEAN PAUL GAULTIER Classique Tělové mléko 200 ml

Při pohledu na flakon si představte krásnou a oblíbenou ženu, která má mnoho přátel, je často středem pozornosti a vše zvládá s noblesou. Podmanivá, smyslná, sexy a přitom velmi stylová je i neobyčejná a nezaměnitelná vůně Jean Paul Gaultier-Le Classique. Složení Hlava - květy pomerančovníku, bulharská růže Srdce - mandarinka, kosatec, zázvor Základ - jantar, vanilka, ylang-ylang (prodejparfemu.cz)

La Roche-Posay Lipikar tělové mléko 200 ml

La Roche-Posay Lipikar tělové mléko 200 ml

La Roche -Posay Lipikar tělové mléko je relipidační mléko, které dodává suché pokožce lipidy a okamžitě se vstřebává. Obsahuje niaciamid, který pokožku zklidňuje. Máslo z Karité je ideální pro pokožku, která je suchá a pne a termální voda z La Roche-Posay působí proti podráždění pokožky. Po aplikaci je pokožka hydratovaná. Textura nelepí a rychle se vstřebává. Tělové mléko La Roche -Posay Lipikar je vhodné pro celou rodinu. Výsledek: zklidňuje pokožku rychle se vstřebává hydratuje pokožku Složení: niaciamid – zklidňuje pokožku termální voda La Roche-Posay – hydratuje pokožku máslo z Karité Použití: Tělové mléko La Roche-Posay Lipikar aplikujte na celé tělo po každé koupeli nebo sprchování. Je určené pro celou rodinu. (drmax.cz)

Dove Baby Sensitive Moisture tělové mléko 200 ml

Dove Baby Sensitive Moisture tělové mléko 200 ml

Dove Baby tělové mléko Sensitive Moisture zklidňuje suchou pokožku vašeho děťátka, která je náchylná k podráždění a vysušení. Dětská pokožka vyžaduje speciální péči. Dove Baby tělové mléko poskytne pokožce vašeho děťátka nezbytnou hydrataci a ochranu, takže dětská pokožka bude od prvního použití zklidněná, hydratovaná a sametově hebká. Tělové mléko je lehce roztíratelné a snadno se vstřebává. Tělová mléka byla testována ve spolupráci s dermatology a pediatry. Výsledek: Zklidňuje a hydratuje Snadno se vstřebává a roztírá Šetrné k dětské pokožce Sametově hebká pokožka Vhodné pro citlivou pokožku Použití: Mléko aplikujte na pokožku celého tělíčka. Jemně roztírejte a nechejte vstřebat. Aplikujte dle potřeby. (drmax.cz)

Neostrata Bionic Lotion zvláčňující tělové mléko 200 ml

Neostrata Bionic Lotion zvláčňující tělové mléko 200 ml

Neostrata Bionic Lotion je jemné, vysoce zvláčňující mléko vytvořené speciálně pro citlivou pokožku. Je určené k ošetření extrémně suché nebo šupinaté kůže, včetně ekzému. Má vyhlazující a hydratační účinky.Mléko je vhodné též na pleť poškozenou sluncem nebo na pleť po kosmetickém zákroku. Bez parfemace. Výsledek: Vhodné na obličej i celé tělo. Zvyšuje hydrataci a pružnost pokožky. Pomáhá odstraňovat jemné linky a vrásky. Mléko je vhodné též na pleť poškozenou sluncem nebo na pleť po kosmetickém zákroku. Složení: Aqua (Water), Gluconolactone, Propylene Glycol, Caprylic/ Capric Triglyceride, Lactobionic Acid, Octyldodecyl Neopentanoate, C 12-15 Alkyl Benzoate, Sorbitan Stearate, Limnathes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Isopropyl Palmitate, Glycerin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate,… (drmax.cz)

Chanel Chance tělové mléko 200 ml pro ženy

Chanel Chance tělové mléko 200 ml pro ženy

Chanel Chance Tělové mléko pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

GUESS Dare tělové mléko 200 ml pro ženy

GUESS Dare tělové mléko 200 ml pro ženy

GUESS Dare Tělové mléko pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Chloe Nomade tělové mléko 200 ml pro ženy

Chloe Nomade tělové mléko 200 ml pro ženy

Chloe Nomade Tělové mléko pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Dsquared2 Potion tělové mléko 200 ml pro ženy

Dsquared2 Potion tělové mléko 200 ml pro ženy

Dsquared2 Potion Tělové mléko pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Dove Derma Spa Goodness3 tělové mléko 200 ml

Dove Derma Spa Goodness3 tělové mléko 200 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníChorvatštinaČeštinaRumunštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Tělové mléko Varianta - Goodness³ (ageo.cz)

Dove Derma Spa Uplifted+ tělové mléko 200 ml

Dove Derma Spa Uplifted+ tělové mléko 200 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Tělové mléko Varianta - Uplifted+ (ageo.cz)

ELIZABETH ARDEN Green Tea Tělové mléko 200 ml

ELIZABETH ARDEN Green Tea Tělové mléko 200 ml

Elizabeth Arden Green Tea, která vytváří osvěžující pozitivní dojem. Ne nadarmo se pro letní měsíce stává nezbytným doplňkem kabelek mnoha žen současného Hollywoodu. Zelený čaj byl již v dávných dobách uznávanou rostlinou pro povzbuzení těla i duše. Nyní se s ním setkáte ve svěží, výrazné a povzbuzující vůni, která Vám pozvedne náladu. Omamte své smysly Elizabeth Arden Green Tea. Složení Hlava - tóny kmínu, rebarbora, jiskřivé citrusové ovoce (citrón, pomeranč), bergamot Srdce - permint, jasmín, karafiát, fenykl, semeno celeru Základ - dubový mech, pižmo, bílý jantar (prodejparfemu.cz)

DSQUARED2 Potion pour Homme Tělové mléko 200 ml

DSQUARED2 Potion pour Homme Tělové mléko 200 ml

Dřevitá, aromatická vůně pro muže. Vůně Potion je koncipována jako magická alchymie, která vyvolává tělesné touhy a chtíče. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. Složení Hlava - lístky máty, tymián Srdce - okvětní lístky růže, černý pepř, hořec, skořice Základ - kašmírové dřevo, pačuli, ambra, pižmo (prodejparfemu.cz)

MIU MIU Miu Miu Tělové mléko 200 ml

MIU MIU Miu Miu Tělové mléko 200 ml

Jedinečná, mladistvá, provokativní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení hlava - lilie, limetka, citron srdce - jasmín, růže, zelené listy, černý rybíz, broskev základ - akigala, bílé pižmo (prodejparfemu.cz)

PACO RABANNE Lady Million Tělové mléko 200 ml

PACO RABANNE Lady Million Tělové mléko 200 ml

Citrusově-květinová vůně pro ženy uvedena v roce 2010. Složení Hlava - nerol, citron, malina Srdce - jasmín, květ pomeranče, gardénie Základ - pačuli, med (prodejparfemu.cz)

Fenjal Moringa Body Lotion - Tělové mléko 200 ml

Fenjal Moringa Body Lotion - Tělové mléko  200 ml

Moringa Body Lotion - Tělové mléko - dopřejte si chvíli relaxace pro tělo i smysly - obsahuje výtažky ze zázračného stromu Moringa - jemně čistí a hydratuje pokožku - obnovuje pružnost - jemná květinová vůně povzbuzuje smysly - hedvábná textura Použití: Aplikujte na čistou pokožku. (prodejparfemu.cz)

LA ROCHE-POSAY Lipikar tělové mléko 200 ml

LA ROCHE-POSAY Lipikar tělové mléko 200 ml

Relipidační tělové mléko. Proti vysušování a bez parfému. Až 48h zklidnění, ochrana a hydratace. I pro velmi citlivou pokožku. Pro celou rodinu, od kojenců až po seniory. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít