Weleda 2v1 Sladká vanilka sprchový krém a šampon

Weleda 2v1 Sladká vanilka sprchový krém a šampon

Weleda 2v1 Sladká vanilka sprchový krém a šampon

WELEDA 2v1 sprchový krém a šampon Sladká vanilka je krémová mycí emulze ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje vanilky a mandarinky dodávají přípravku sladce hravou vůni, která si děti podmaní aurou tepla a pozitivní energie. Pro děti od 3 let věku. Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani… (drmax.cz)

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Sladká vanilka 150ml

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Sladká vanilka 150ml

2 v 1 sprchový krém a šampon Sladká vanilka Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě se sladkou vůní vanilky. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje vanilky a mandarinky dodávají přípravku sladce hravou vůni, která si děti podmaní aurou tepla a pozitivní energie. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro… (prodeti.cz)

Weleda Shower Cream Shampoo ( sladká vanilka ) - Sprchový krém a…

Weleda Shower Cream Shampoo ( sladká vanilka ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 150 ml

Shower Cream Shampoo ( sladká vanilka ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 - krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě - díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání - složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze - vyživuje pokožku - zachovává vlhkost v přirozené rovnováze - plně uzpůsobeno potřebám dětské pokožky - šetrný nejen k pokožce, ale i k očím - jemná vůně podmaní aurou tepla a pozitivní energií - pro děti od 3 let věku - snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány - vhodné pro vegany - certifikovaná přírodní kosmetika - obsahuje pouze čisté přírodní suroviny Použití: Přípravek můžete použít při sprchování nebo koupeli. Při sprchování naneste pár kapek na pokožku i… (prodejparfemu.cz)

Weleda 2 v 1 sprchový krém a šampon Sladká vanilka 150 ml

Weleda 2v1 Veselá limetka sprchový krém a šampon

Weleda 2v1 Veselá limetka sprchový krém a šampon

WELEDA 2v1 sprchový krém a šampon Veselá limetka je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z limetky a citrónu dodávají přípravku osvěžující vůní, která přináší pozitivní náladu. Pro děti od 3 let věku. Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z… (drmax.cz)

Weleda 2v1 Šťastný pomeranč sprchový krém a šampon

Weleda 2v1 Šťastný pomeranč sprchový krém a šampon

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z pomeranče a vanilky podmaní smysly příjemnou vůni plnou života a radosti. Pro děti od 3 let věku. Certifikovaná přírodní kosmetika. Obsahuje pouze čisté přírodní suroviny a je nositelem certifikátu NATRUE – garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Složení: Voda, Sezamový olej, Glycerin… (drmax.cz)

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč 150ml

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč 150ml

2 v 1 sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s hřejivou vůní pomeranče. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z pomeranče a vanilky podmaní smysly příjemnou vůni plnou života a radosti.. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro vegany. Certifikovaná přírodní… (prodeti.cz)

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Veselá limetka 150ml

Weleda 2v1 Sprchový krém a šampon Veselá limetka 150ml

2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s osvěžující vůní limetky. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Díky receptuře z přírodních surovin obzvlášť vhodné pro dětskou pokožku. Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z limetky a citrónu dodávají přípravku osvěžující vůní, která přináší pozitivní náladu. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro vegany. Certifikovaná… (prodeti.cz)

Weleda 2v1 Čarovná máta sprchový krém a šampon 150 ml

Weleda 2v1 Čarovná máta sprchový krém a šampon 150 ml

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z máty klasnaté a levandule dodávají přípravku příjemnou vůní, která povzbuzuje mysl a zlepšuje náladu. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro vegany. Certifikovaná přírodní kosmetika. Nositel certifikátu NATRUE - garance nejvyšší kvality čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů… (drmax.cz)

Weleda 2 v 1 sprchový krém a šampon Veselá limetka 150 ml

Weleda 2 v 1 sprchový krém a šampon Šťastný pomeranč 150 ml

Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon Čarovná máta 150 ml

Weleda 2 v 1 Sprchový krém a šampon Čarovná máta 150 ml

Krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě. Díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání. Složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze. Receptura je plně uzpůsobena potřebám dětské pokožky. Přípravek je šetrný nejen k pokožce, ale i k očím. Přírodní esenciální oleje z máty klasnaté a levandule dodávají přípravku příjemnou vůní, která povzbuzuje mysl a zlepšuje náladu. Pro děti od 3 let věku. Snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány. Vhodné pro vegany. (prodeti.cz)

Weleda Shower Cream Shampoo ( šťastný pomeranč ) - Sprchový krém a…

Weleda Shower Cream Shampoo ( šťastný pomeranč ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 150 ml

Shower Cream Shampoo ( šťastný pomeranč ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 - ideální na mytí od hlavy až k patě, které přináší novou zábavu při koupání - má jemnou pěnu - hřejivou vůni pomeranče - složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem a přírodními esenciálními oleji z pomeranče a vanilky - vyživuje pokožku - zachovává vlhkost v přirozené rovnováze - plně uzpůsobeno potřebám dětské pokožky - šetrný nejen k pokožce, ale i k očím - jemná vůně podmaní aurou tepla a pozitivní energií - pro děti od 3 let věku - snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány - vhodné pro vegany Použití: Přípravek můžete použít při sprchování nebo koupeli. Při sprchování naneste pár kapek na pokožku i do vlasů, jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou. V případě koupele přidejte pár kapek… (prodejparfemu.cz)

Weleda Shower Cream Shampoo ( čarovná máta ) - Sprchový krém a šampon…

Weleda Shower Cream Shampoo ( čarovná máta ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 150 ml

Shower Cream Shampoo ( čarovná máta ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 - krémová mycí emulze je ideální na mytí od hlavy až k patě - díky jemné pěně a hravé vůni přináší novou zábavu při koupání - složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem vyživuje pokožku a zachovává její vlhkost v přirozené rovnováze - certifikovaná přírodní kosmetika - nevysušuje pokožku - je šetrný k očím - vhodné pro děti od 3 let věku - dermatologicky testováno - vhodné pro vegany Použití: Přípravek můžete použít při sprchování nebo koupeli. Při sprchování naneste pár kapek na pokožku i do vlasů, jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou. V případě koupele přidejte pár kapek do vody ve vaně a užijte si příjemně voňavou koupel. (prodejparfemu.cz)

Weleda Shower Cream Shampoo ( veselá limetka ) - Sprchový krém a…

Weleda Shower Cream Shampoo ( veselá limetka ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 150 ml

Shower Cream Shampoo ( veselá limetka ) - Sprchový krém a šampon 2 v 1 - ideální na mytí od hlavy až k patě, které přináší novou zábavu při koupání - Má jemnou pěnu - osvěžující vůni - složení z přírodních surovin s BIO sezamovým olejem a přírodními esenciálními oleji z limetky a citrónu - vyživuje pokožku - zachovává vlhkost v přirozené rovnováze - plně uzpůsobeno potřebám dětské pokožky - šetrný nejen k pokožce, ale i k očím - jemná vůně podmaní aurou tepla a pozitivní energií - Pro děti od 3 let věku - snášenlivost pokožky a účinek dermatologicky testovány - vhodné pro vegany Použití: Přípravek můžete použít při sprchování nebo koupeli. Při sprchování naneste pár kapek na pokožku i do vlasů, jemně vmasírujte a poté opláchněte vodou. V případě koupele přidejte pár kapek do vody ve… (prodejparfemu.cz)

Weleda 2v1 sprch.krém a šampon Čarovná máta 150ml

2 v 1 Sprchový krém a šampon Čarovná máta 150 ml

2 v 1 Sprchový krém a šampon Čarovná máta 150 ml

Jemná mycí emulze na mytí od hlavy k patě s povzbuzující vůní máty. Nevysušuje pokožku a je šetrná k očím. Receptura z přírodních surovin je speciálně vyvinutá pro dětskou pokožku. (pilulka.cz)

Sprchový gel a šampón 2v1 Frozen 3D Olaf 400 ml

Sprchový gel a šampón 2v1 Frozen 3D Olaf 400 ml

Popis Jemný sprchový gel a šampon pro děti v obalu ve tvaru oblíbeného Olafa.PopisVlastnosti: dermatologicky a mikrobiologicky testováno, vyrobeno z minimálně 95 % přírodních přísad, neobsahuje parabeny ani sulfáty, je hypoalergenní, vyroben v EU, vhodné pro děti od 3 let, s postavičkou se dá hrát i po spotřebování obsahu. Jak používatNaneste na  pokožku a vlasy, napěňte a opláchněte. (ageo.cz)

Diet Esthetic Sprchový gel a šampon 2v1 pro děti 300ml

Diet Esthetic Sprchový gel a šampon 2v1 pro děti 300ml

DIET ESTHETIC Sprchovací gel a šampon pro děti 3v1 obsahuje 90 % přírodních složek a má fyziologické pH. Přípravek lze používat jako jemný sprchový gel i jako účinný šampon na vlasy. Pečuje jemně o pokožku dětí, hydratuje ji vyživuje a pečlivě čistí. Je šetrný k dětské pokožce a nepálí do očí. Je hypoalergenní. Neobsahuje sulfáty, umělá barviva, parabeny, alergeny ani jiné škodlivé látky. Složení: Aloe vera, výtažky z ovesných vloček a měsíčku lékařského. Použití: Přípravek nanášejte na mokrou dětskou pokožku a vlásky při každém koupání. Po umytí důkladně opláchněte. (drmax.cz)

Sprchový gel a šampon 2v1 pro děti Diet Esthetic 300 ml

Sprchový gel a šampon 2v1 pro děti Diet Esthetic 300 ml

Sprchový gel pro děti má fyziologické pH a bohaté hypoalergenní složení, které obsahuje 90 % přírodních složek. Je možné ho používat jako jemný sprchový gel i jako účinný šampon na vlasy. Sprchový gel pokožku dětí i vlasy chrání, neobsahuje sulfáty, umělá barviva, parabeny, ftaláty, alergeny ani jiné škodlivé látky. Jemně o pokožku dětí pečuje, hydratuje ji, vyživuje a spolehlivě čistí. (pilulka.cz)

Radox Feel Powerfull 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Powerfull 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Nechte vůni kofeinu a guarany vám dodat vlnu energie do vaší ranní rutiny. Připravte se na den. Radox. Feel Powerful.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Powerfull 2v1 pánský (ageo.cz)

Radox Feel Sporty 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Sporty 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Ponořte se do osvěžujícího oceánu. Osvěžte tělo mátou a mořskými minerály, dobijte baterky a vyražte. Radox. Feel Sporty.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Sporty 2v1 pánský (ageo.cz)

Radox Feel Fresh 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Fresh 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Zažijte osvěžující energizující mořský vánek, který vás probudí ze spánku. Radox. Feel Fresh.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Fresh 2v1 pánský (ageo.cz)

Radox Feel Heroic 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Heroic 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Nabijte svoje tělo náloží vůně citronu a tea tree. Osvěžující a povzbuzující. Svět je váš. Jen do toho! Radox. Feel Heroic.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Heroic 2v1 pánský (ageo.cz)

Radox Feel Strong 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Strong 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Ponořte se do ledově studené mátové vůně, pociťte ochlazení těla a probuzení svalů. Žijte život silně. Radox. Feel Strong.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Strong 2v1 pánský (ageo.cz)

Radox Feel Wild 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Radox Feel Wild 2v1 pánský sprchový gel a šampon 250 ml

Jak se chcete cítit? Lahodné ostružiny plné šťavnaté svěžesti s nádechem hřejivého zázvoru. Buďte rebel. Radox. Feel Wild.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Naneste na pokožku. Důkladně opláchněte. Používejte pouze dle pokynů. Zamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned vypláchněte. V případě vzniku podráždění přerušte používání.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sprchový gel a šampon Varianta - Feel Wild 2v1 pánský (ageo.cz)

DĚTSKÉ PARFÉMY Frozen 3D Olaf 2in1 - Sprchový gel a šampón 2v1 400 ml

DĚTSKÉ PARFÉMY Frozen 3D Olaf 2in1 - Sprchový gel a šampón 2v1 400 ml

Frozen 3D Olaf 2in1 - Sprchový gel a šampón 2v1 - jemný sprchový gel ve tvaru Olafa - dermatologicky a mikrobiologicky testováno, - vyrobeno z minimálně 95 % přírodních přísad, - neobsahuje parabeny ani sulfáty, - je hypoalergenní, - vyroben v EU, - vhodné pro děti od 3 let, - s postavičkou se dá hrát i po spotřebování obsahu. Použití: Naneste na  pokožku a vlasy, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Le Petit Olivier Vanilka sprchový krém 500 ml

Le Petit Olivier Vanilka sprchový krém 500 ml

K uvolnění už nepotřebujete masáž ani čokoládu. Vystačí vám koupel či sprcha v kombinaci s kvalitním sprchovým krémem od francouzské společnosti Le Petit Olivier. Krém odstraní z pokožky nečistoty a mastnotu a zanechá ji čistou, hebkou a voňavou. Smyslná vůně vanilky vás doslova nabije energií a radostí ze života. Výsledek: jemně čistí zajišťuje pocit svěžesti a pohody zanechává smyslnou vůni Složení: Sprchový krém je obohacen o přírodní extrakt z ovoce. Neobsahuje parabeny, barviva ani fenoxyethanol. Přírodní vůně vanilky zajišťuje příjemný pocit čistoty a svěžesti. Hodnota pH zůstává neutrální. Použití: Krém je určen k použití během koupele či sprchování. Naneste ho na navlhčenou pokožku a jemnými pohyby vmasírujte, aby vznikla jemná pěna. Poté důkladně opláchněte čistou vodou. Vyhněte… (drmax.cz)

Dermolaval sprchový gel a šampon 1x200ml

WELEDA Pupalkový revitalizační sprchový krém 200ml

WELEDA sprchový krém Růžový 200ml

WELEDA sprchový krém Růžový 200ml

Vychutnejte si chvilku klidu po namáhavém dni při sprchování Růžovým harmonizujícím sprchovým krémem Weleda. Vůně čistého éterického oleje z certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. (pilulka.cz)

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

WELEDA Pupalkový revitalizační sprchový krém 200ml S obsahem pupalkového oleje a oleje z makadamových ořechů dodává pleti sametově jemnou péči, zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením. Mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku. Pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů. Vůně magnolie, kardamomu a santalového dřeva působí při sprchování svěže a smyslně. Dodává pleti sametově jemnou péči Zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením Mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku Použití: Pro každodenní použití. Dermatologicky testováno. Složení: voda, coco-glukosid, sezamový olej, alkohol, cocoyl glutamát disodný, slunečnicový olej, glycerin, vůně*,… (drmax.cz)

WELEDA Citrusový osvěžující sprchový krém 200 ml

Weleda Citrus - Citrusový sprchový krém 200 ml

Weleda Citrus - Citrusový sprchový krém 200 ml

Citrus - Citrusový sprchový krém - darujte vašemu tělu novou energii a vaší pokožce příjemný zážitek ze sprchování - tato krémová mycí emulze je obzvlášť vhodná pro ty, kteří se po ránu nemohou snadno dostat do rytmu - vůně ekologicky certifikovaně pěstovaných citronů a pomerančů vám dodá svěžest a lehkost, má povzbuzující a aktivující účinky - pokožka je po sprchování příjemně jemná a hebká na dotek Použití: Aplikujte při sprchování na pokožku celého těla, jemně napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Weleda Pupalkový revitalizační sprchový krém 200 ml

Pupalkový revitalizační sprchový krém - zachovává přirozenou vlhkost - pokožky a chrání ji před vysoušením - mírné, povrchově aktivní látky na přírodní bázi jemně čistí pokožku - aktivní látky:pupalkový olej;olej z makadamových ořechů. (prodejparfemu.cz)

Weleda Citrusový sprchový krém 200 ml

Weleda Citrusový sprchový krém 200 ml

Darujte vašemu tělu novou energii a vaší pokožce příjemný zážitek ze sprchování. Tato krémová mycí emulze je obzvlášť vhodná pro ty, kteří se po ránu nemohou snadno dostat do rytmu. Vůně ekologicky certifikovaně pěstovaných citronů a pomerančů vám dodá svěžest a lehkost, má povzbuzující a aktivující účinky. Jemné cukerné tensidy vaši pokožku obzvlášť šetrně čistí. Čistý sezamový olej, který je obzvláště bohatý na nenasycené mastné kyseliny, dodává pokožce chybějící tuk, udržuje její přirozenou vlhkost a chrání ji před vysušením. Pěstí pokožku a udržuje ji vláčnou. Pokožka je po sprchování příjemně jemná a hebká na dotek. Použití: Pro každodenní použití, pH-neutrální. Dermatologicky testováno. Složení: voda, sezamový olej, cukerný tensid, alkohol, jemný anionický tensid, rostlinný glycerin… (drmax.cz)

Weleda rakytníkový sprchový krém 200 ml

Weleda rakytníkový sprchový krém 200 ml

Popis Začněte nový den svěže s tímto vitalizujícím sprchovým krémem. Nechte na sebe působit svěží vůni pravých éterických olejů z pomerančů, mandarinek a grapefruitů uzrálých na slunci, jejichž kombinace vás dobře naladí. Tato krémová mycí emulze pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů. (ageo.cz)

Weleda Levandulový sprchový krém 200 ml

Weleda Levandulový sprchový krém 200 ml

Levandulový sprchový krém rozšiřuje řadu sprchových krémů o nový účinek. Levandulový éterický olej zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek, proto je levandulový sprchový krém vhodný k použití po namáhavém hektickém dni. Krémově hebká emulze s čistým sezamovým olejem šetrně a do hloubky čistí a zároveň intenzivně pěstí pokožku. Užijte si uvolnění a relaxaci s Levandulovým sprchovým krémem Weleda!. Použití: pro každodenní použití, pH-neutrální. Dermatologicky testováno. Složení: voda, sezamový olej, cukerný tensid, alkohol, jemný anionický tensid, glycerin, karagenan, levandulový olej, xantan (přírodní látka s bobtnavými účinky), kyselina mléčná, limonen*, linalool*, geraniol* *součást přírodních éterických olejů Balení: 200 ml Zdroj: www.weleda.cz (drmax.cz)

Weleda Růžový sprchový krém 200 ml

Weleda Růžový sprchový krém 200 ml

Vychutnejte si chvilku klidu po namáhavém dni při sprchování Růžovým sprchovým krémem Weleda. Vůně čistého éterického oleje z certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. Jemné cukerné tensidy vaši pokožku obzvlášť šetrně čistí. Tato krémově hebká mycí emulze pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů: olej ze semen Rosa Mosqueta, divoce rostoucí v Chile, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, udržuje pokožku měkkou a hebkou. Jemný sezamový olej dodává pokožce chybějící tuk, udržuje její přirozenou vlhkost a chrání ji před vysušením. Pokožka je po sprchování hedvábně jemná. Použití: Pro každodenní použití, pH-neutrální. Dermatologicky testováno. Složení: voda,… (drmax.cz)

TENA Shampoo & Shower Gel - sprchový gel a šampon 500ml

TENA Shampoo & Shower Gel - sprchový gel a šampon 500ml

Sprchový gel a šampon, vhodné pro inkontinentní pacienty. Jsou jemné a šetrné, nedráždí a pomáhají chránit pokožku.. (pilulka.cz)

WELEDA Pupalkový revitalizační sprchový krém 200ml

WELEDA Pupalkový revitalizační sprchový krém 200ml

Zachovává přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením (pilulka.cz)

Weleda Arnikový sprchový krém 200 ml

Weleda Arnikový sprchový krém 200 ml

Arnikový sprchový krém - vychutnejte si sprchu, která Vás svou povzbuzující vůní rozmarýnu a levandule příjemně vzpruží - aktivní látky: arnika v bio kvalitě - osvěží pokožku; levandule - zklidní mysl; rozmarýn dodá novou energii - vyživuje pokožku - uvolňuje a dodává novou energii - lehké čiré gelové složení - snadno se oplachuje a dobře pění - zachovává přirozenou hydrataci pokožky - nevysušuje pokožku - má stimulující, povzbuzující vůni - jemně čistí - oživuje a dodává energii po sportovním výkonu Použití: Naneste sprchový krém na mokrou pokožku, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Weleda citrusový sprchový krém 200 ml

Weleda citrusový sprchový krém 200 ml

Popis Darujte vašemu tělu novou energii a vaší pokožce příjemný zážitek ze sprchování! Tato krémová mycí emulze je obzvlášť vhodná pro ty, kteří se po ránu nemohou snadno dostat do rytmu. Vůně ekologicky certifikovaně pěstovaných citronů a pomerančů vám dodá svěžest a lehkost, má povzbuzující a aktivující účinky. (ageo.cz)

Weleda levandulový sprchový krém 200 ml

Weleda levandulový sprchový krém 200 ml

Popis Levandulový sprchový krém rozšiřuje řadu sprchových krémů o nový účinek. Levandulový éterický olej zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek, proto je levandulový sprchový krém vhodný k použití po namáhavém hektickém dni. Užijte si uvolnění a relaxaci s tímto sprchovým krémem! (ageo.cz)

Weleda růžový sprchový krém 200 ml

Weleda růžový sprchový krém 200 ml

Popis Vychutnejte si chvilku klidu po namáhavém dni při sprchování s krémově hebkou mycí emulzí! Vůně čistého éterického oleje z certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. (ageo.cz)

Weleda Rakytníkový sprchový krém 200 ml

Weleda Rakytníkový sprchový krém 200 ml

Začněte nový den svěže s vitalizujícím Rakytníkovým sprchovým krémem Weleda: nechte na sebe působit svěží vůni pravých éterických olejů z pomerančů, mandarinek a grapefruitů uzrálých na slunci, jejichž kombinace vás dobře naladí. Jemné cukerné tensidy vaši pokožku obzvlášť šetrně čistí. Tato krémová mycí emulze pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů. Čistý rakytníkový a jemný sezamový olej dodávají pokožce chybějící tuk, uchovávají přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysušením. Po sprchování je pokožka sametově hebká na dotek. Použití: Pro každodenní použití, pH-neutrální. Dermatologicky testováno. Složení: voda, sezamový olej, cukerný tensid, alkohol, jemný anionický tensid, rostlinný glycerin, karagenan, parfém (přírodní… (drmax.cz)

Weleda Granatapfel - Regenerační sprchový krém 200 ml

Weleda Granatapfel - Regenerační sprchový krém 200 ml

Granatapfel - Regenerační sprchový krém Granátové jablko - granátové jablko intenzivně regeneruje pokožku a předchází projevům stárnutí - tento sprchový krém je nositelem certifikátu NaTrue - přírodní kosmetika s podílem Bio ingrediencí - příjemně voní - dermatologicky testováno ( velmi dobrá snášenlivost také pro citlivou pleť či pokožku s atopickým ekzémem ) - regeneruje pokožku již během sprchování - obsažené jemné cukerné tensidy myjí pokožku obzvláště šetrně - chrání kůži před ztrátou vlhkosti - chrání pokožku proti volným radikálům - s vůní granátového jablka Použití: Přiměřené množství sprchového krému rozmydlete po těle pomocí houbičky, poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

WELEDA Levandulový relaxační sprchový krém 200 ml

WELEDA Granátové jablko regen. sprchový krém 200ml

WELEDA Růžový harmonizující sprchový krém 200 ml

Weleda Wildrosen - Růžový sprchový krém 200 ml

Weleda Wildrosen - Růžový sprchový krém 200 ml

Wildrosen - Růžový sprchový krém - vychutnejte si chvilku klidu po namáhavém dni při sprchování s krémově hebkou mycí emulzí - vůně čistého éterického oleje z certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění - pokožka je po sprchování hedvábně jemná Použití: Aplikujte při sprchování na pokožku celého těla, jemně napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Weleda Sanddorn - Rakytníkový sprchový krém 200 ml

Weleda Sanddorn - Rakytníkový sprchový krém 200 ml

Sanddorn - Rakytníkový sprchový krém - začněte nový den svěže s tímto vitalizujícím sprchovým krémem - nechte na sebe působit svěží vůni pravých éterických olejů z pomerančů, mandarinek a grapefruitů uzrálých na slunci, jejichž kombinace vás dobře naladí - tato krémová mycí emulze pěstí pokožku již během sprchování díky obsahu vysoce kvalitních čistých rostlinných olejů Použití: Aplikujte při sprchování na pokožku celého těla, jemně napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Weleda Lavendel - Levandulový sprchový krém 200 ml

Weleda Lavendel - Levandulový sprchový krém 200 ml

Lavendel - Levandulový sprchový krém - rozšiřuje řadu sprchových krémů o nový účinek - levandulový éterický olej zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek, proto je levandulový sprchový krém vhodný k použití po namáhavém hektickém dni - užijte si uvolnění a relaxaci s tímto sprchovým krémem - zklidňuje centrální nervovou soustavu, uvolňuje a podporuje dobrý spánek Použití: Aplikujte při sprchování na pokožku celého těla, jemně napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Erboristica Uomo Sprchový gel a šampon pro muže 200 ml

Erboristica Uomo Sprchový gel a šampon pro muže 200 ml

Erboristica Uomo Sprchový gel a šampon 2v1 pro muže obsahuje extrakt z ginkgo biloba, který podporuje prokrvení vlasové pokožky. Panthenol a rýžové proteiny zregenerují a zklidní pokožku. Sprchový gel a šampon poskytuje mužům komfortní péči v jednom přípravku. Po použití přípravku bude vaše pokožka i vlasy šetrně umytá, hydratovaná a svěží. Sprchový gel a šampon má snadno roztíratelnou konzistenci, která usnadňuje péči i v případě hustého ochlupení. Má příjemnou dřevitou vůni. Neobsahuje ropné deriváty, silikony, barviva ani parabeny. Výsledek: Regeneruje a hydratuje pleť i vlasy Dodává kůži i vlasům potřebné minerály Snadno se roztírá Zmírňuje vypadávání vlasů Složení: Panthenol - zklidňuje a regeneruje pokožku Rýžový protein - hydratuje, změkčuje Ginkgo biloba - podporuje prokrvení… (drmax.cz)

EP Line STAR WARS Sprchový gel a šampón 475 ml

EP Line STAR WARS Sprchový gel a šampón 475 ml

(prodeti.cz)

Weleda Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml

Weleda Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml

Co přináší pleti: - jemné rostlinné tenzidy pokožku velmi jemně čistí - „vyvážené pH“ - neobsahuje mýdlo - tím, že působí na obnovu lipidů, pomáhá udržovat hydrataci pokožky v rovnováze - pro pocit hedvábně měkké pokožky Snášenlivost a účinnost výrobku byly klinicky testovány a potvrzeny dermatologicky. Nejdůležitější složky: Mandlový olej v bio kvalitě - lehký rostlinný olej, který je zvlášť šetrný k pokožce - zklidňující účinek na pokožku - pomáhá zajišťovat přirozenou ochrannou funkci pokožky Bambucké máslo - zvláčňující a vyhlazující účinky - pomáhá zajišťovat přirozenou ochrannou funkci pokožky (drmax.cz)

Bvlgari Eau Parfumée au thé vert sprchový gel a šampón 200ml

Bvlgari Eau Parfumée au thé vert sprchový gel a šampón 200ml

Eau Parfumée au thé vert „Nejen muži a nejen ženy – všichni si občas zasloužíme vstoupit do zahrady a nadechnout se svěží, zelené vůně. Ale já chtěl v Eau Parfumée au thé vert dojít ještě dál, chtěl jsem do své kompozice dostat samotnou duši přírody a najít jejím prostřednictvím podstatu zenové harmonie."Jean-Claude Ellena o své Eau Parfumée au thé vert Zelená reprezentuje skvělou infúzi energie, jakou nás nabíjí procházka po svěží zelené trávě třpytící se krůpějemi ranní rosy. Hlavní ingrediencí je zelený čaj, dobře známý svými povzbuzujícími a léčivými účinky. Cenné lístky jsou pěstovány především v Číně a Japonsku. Výtažek ze zeleného čaje spolu s citrusem, bergamotem, pepřem a kardamomem dotváří lehce pikantní vyznění, které násobí přítomnost cedrového dřeva, pižma a včelího vosku.… (fann.cz)

Bvlgari Eau Parfumée au thé blanc sprchový gel a šampón 200ml

Bvlgari Eau Parfumée au thé blanc sprchový gel a šampón 200ml

Eau Parfumée au thé blanc „Napříč všemi kulturami je bílá symbolem čistoty, klidu, moudrosti a absolutní dokonalosti. Proto jsem pro Eau Parfumée au thé blanc volil hřejivě květinové a dřevité tóny, doplněné bílým pepřem, ambrettou a pižmem."Jacques Cavallier o své Eau Parfumée au thé blanc Bílá s sebou přináší odlesk zasněžených vrcholků Himalájí, v jejichž blízkosti rostou v údolích legendární keříky Zen Yin „stříbrné jehly". Šlo o čaj pěstovaný výhradně pro členy císařské rodiny, jimž byl podáván jako bájný elixír mládí, zdraví a krásy. Sklizeň byla spojena s tajemným rituálem a mohla se odehrávat jen za měsíčního úplňku. Květy bílého čaje se při kontaktu s vodou rozevírají a vytvářejí magické obrazce. Bílá barva symbolizuje nevinnost, čistotu a vnitřní harmonii. Výtažek z extrémně… (fann.cz)

Bvlgari Eau Parfumée au thé bleu sprchový gel a šampón 200ml

Bvlgari Eau Parfumée au thé bleu sprchový gel a šampón 200ml

„Toužila jsem vytvořit takovou vůni, která by vás objala a houpala jako teplé vlnky ve skryté laguně, kam nikdy nedorazí bouře a kde se můžete cítit bezpečně jako v mateřské náruči."Daniela Andrier o své Eau Parfumée au thé blanc Wu long v čínštině, oolong transkripčně v angličtině - přesně tak je celému světu znám „modrý" čaj pocházející z čínské provincie Fu-ťien, který se vyznačuje neobvyklým odstínem mezi černou a zelenou, vznikající částečnou oxidací čajových lístků. Poeticky se mu také říká „Černý drak", protože jeho zkroucené lístky připomínají let bájného draka nad pobřežím Čínského moře, s nímž provincie Fu-ťien sousedí. Levandule, fialka a grapefruit – to vše obsahuje šálek „modrého" čaje. Třpytivý úvod se nese ve znamení svěžího a čistého tónu levandule doplněného o lístky… (fann.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít