Weis čajítko 40mm černé (13359)

Produkt Weis čajítko 40mm černé (13359) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Weis čajítko 40mm černé (13359) upraviť a produkt hľadať znova.

Weis Čajítko 40mm černé (13359)

Weis Čajítko 40mm černé (13359)
Detail

Sítko na čaj Čajítko usnadňující přípravu sypaných a bylinkových čajů, rozměry 4cm × 17.2cm, oválný tvar, rukojeť, odkapávací mistička Vysoce kvalitní čajítko značky Weis 4 cm v nerezovém provedení s prvky silikonu vám usnadní přípravu sypaných a bylinkových čajů. Oválný tvar čajítka s rukojetí zaručuje praktické a pohodlné využití. Hlavní přednosti čajítka Weis 4 cmVysoce kvalitní nerezové čajítkoOválný tvar čajítka s rukojetíBalení obsahuje odkapávací mističkuUsnadňuje přípravu sypaných a bylinkových čajůMateriál:nerez ocel / silikonRozměry:4 × 17,2 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Čajítko 40mm černé (13359) , Weis čajítko 40mm černé (13359)

Weis Čajítko oválné s miskou (14502)

Weis Čajítko oválné s miskou (14502)
Detail

Sítko na čaj Čajítko usnadňující přípravu sypaných a bylinkových čajů, rozměry 3.5cm × 5cm, oválný tvar, s řetízkem na zavěšení a odkapávací mističkou Nerezové čajítko značky Weis 3,5 cm vám usnadní přípravu sypaných a bylinkových čajů. Oválný tvar čajítka s řetízkem na zavěšení zaručuje praktické a pohodlné využití. Hlavní přednosti čajítka Weis 3,5 cmVysoce kvalitní nerezové čajítkoOválný tvar čajítkaŘetízek na zavěšení čajítkaBalení obsahuje odkapávací mističkuUsnadňuje přípravu sypaných a bylinkových čajůMateriál:nerez ve vysokém leskuRozměry:3,5 × 5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Čajítko oválné s miskou (14502) , Weis čajítko oválné s miskou (14502)

Černe slim fit kalhoty CAMAIEU

Černe slim fit kalhoty CAMAIEU
Detail

Barva: černáStřih: slim fitVýška pasu: středně vysoký pasDélka: regularMateriál: 54 % viskóza, 32 % nylon, 9 % polyester, 5 % elastan (zoot.cz)

Podobné produkty ako Černe slim fit kalhoty CAMAIEU , Orion nerezové čajítko 9cm

Čajítko

Čajítko
Detail

Nerez ocel (home-point.cz)

Podobné produkty ako Čajítko , Samsung galaxy watch 4 40mm černé (sm-r860nzkaeue)

PROHOME - Čajítko

PROHOME - Čajítko
Detail

Čajítko + silikonová podložka, délka čajítka s řetízkem 16cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Čajítko , Samsung galaxy watch 4 40mm lte černé (sm-r865fzkaeue)

TORO Čajítko pérko

TORO Čajítko pérko
Detail

TORO Čajítko pérko, kategorie: JÍDELNA | NÁPOJE | POMŮCKY PRO ČAJ A KÁVU (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Čajítko pérko , Čajítko nerez srdce 5,5x5,5 cm

PROHOME - Čajítko nerez

PROHOME - Čajítko nerez
Detail

(home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Čajítko nerez , Orion čajítko silikon panáček (143834)

PROHOME - Čajítko nerez

PROHOME - Čajítko nerez
Detail

Výška 6cm, průměr 5cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Čajítko nerez , Weis kuchyňská mísa 1l (23320)

Weis Kuchyňský teploměr (15306)

Weis Kuchyňský teploměr (15306)
Detail

Kuchyňský teploměr - mechanický typ, určený je na pečení, obsahuje teplotní sondu, úchyt k zavěšení, minimální teplota 0 °C, maximální teplota 100 °C Kuchyňský teploměr na maso značky Weis je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nabízí rozsah teplot od 0 - 100 °C. Je opatřen nerezovým vpichovacím hrotem pro snadné naměření přesné teploty. S teploměrem Weis bude příprava jídla snadná, rychlá a precizní. Jednoduše zapíchněte hrot teploměru do masa a zjistěte jeho přesný stupeň propečení! Včetně hygienického pouzdra. Klíčové vlastnostikvalitní provedenírozsah teplot od 0 - 100 °Copatřen vpichovacím hrotemukazatel vhodné teploty dle druhu masasnadno omyvatelnýpřesnýRozměry:3 × 13 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Kuchyňský teploměr (15306) , Weis teploměr na maso (15305)

TORO Nerezové čajítko lžička

TORO Nerezové čajítko lžička
Detail

TORO Nerezové čajítko TORO lžička, kategorie: JÍDELNA | NÁPOJE | POMŮCKY PRO ČAJ A KÁVU (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Nerezové čajítko lžička , Weis servírovací podnos obdélníkový (16958)

TORO Čajítko vajíčko, nerez

TORO Čajítko vajíčko, nerez
Detail

TORO Čajítko vajíčko, nerez, kategorie: JÍDELNA | NÁPOJE | POMŮCKY PRO ČAJ A KÁVU (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Čajítko vajíčko, nerez , Čajítko na koření závěsné 6 cm

PROHOME - Čajítko s držákem

PROHOME - Čajítko s držákem
Detail

Materiál silikon+ kov +plast (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Čajítko s držákem , Orion čajítko nerezové pr. 7,5 cm

Jantar a popel - Margaret Weis

Jantar a popel - Margaret Weis
Detail

Trilogie Temný učedník přímo navazuje na již vydanou trilogii Válka duší (Draci padlého slunce, Draci ztracené hvězdy a Draci zmizelého měsíce). V krvavé dohře Války duší Mina pohřbila svou Temnou královnu i vlastní budoucnost, ale potom se zamilovala do Chemoše, okouzlujícího, pohledného boha smrti. Zatímco se Krynnem šíří upíří kult, hrdinové - včetně mnicha, sloužícího zlé mořské bohyni, a šotka, který mluví s mrtvými - musí překazit Mininu smlouvu se zlem a zastavit temné učedníky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jantar a popel - Margaret Weis , Orion čajítko nerez závěsné 4cm (143817)

Jantar a železo - Margaret Weis

Jantar a železo - Margaret Weis
Detail

Minina snaha uniknout z věže v Krvavém moři, kde ji vězní žárlivý bůh, ji přivádí k Síni rouhání a k nečekanému objevu. Pro většinu krynnských bohů je to však nevítaný objev. Hrdinové bojující s šířením děsivých Milovaných získávají nové spojence v paladinovi a čarodějce, upíří kult se však šíří rychleji, než mu dokáží bránit; musí najít kořen všeho zla a zastavit je přímo tam. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jantar a železo - Margaret Weis , Weis konvička na mléko 2l (16005)

Svaté královny - Martin Weis - audiokniha

Svaté královny - Martin Weis - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Příběhy mimořádných žen, převážně urozených, ale i prostých, které se svými projevy blíženské lásky a svatostí zapsaly do dějin. O svatých královnách hovoří církevní historik profesor Martin Weis. Pozornost věnuje například císařovně Elii Pulcherii, svaté Uršule, královně Klotyldě nebo patronce francouzské metropole svaté Jenovéfě. Z českých světic zmiňuje Ludmilu, Anežku či její méně známou příbuznou Markétu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Svaté královny - Martin Weis - audiokniha , Weis konvička na mléko 100ml (15998)

Weis Servírovací podnos obdélníkový (16958)

Weis Servírovací podnos obdélníkový (16958)
Detail

Podnos - hranatý, nerezový, rozměry 205 × 155 mm (š × h) Praktický Weis servírovací podnos obdélníkového tvaru je výborný pomocník pro pohodlné servírování nápojů a pokrmů zejména v domácnosti. Je velmi lehký, skladný a snadno omyvatelný. Zaujme vás svým elegantním vzhledem, který se hodí do každé moderní kuchyně. Weis servírovací podnos je vyroben z kvalitního nerezu. Oceníte zvýšený okraj, díky němuž se servírování pro vás stane hračkou. Vlastnosti obdélníkového Weis Servírovacího podnosuvyroben z nerezuobdélníkový tvarlehký, skladný a snadno omyvatelnýelegantníWeis Servírovací podnos má zvýšený okrajRozměry: 20,5 × 15,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Servírovací podnos obdélníkový (16958) , Weis servírovací podnos oválný 25x17cm (25025)

Weis Kuchyňská mísa 1l (23320)

Weis Kuchyňská mísa 1l (23320)
Detail

Mísa zadělávací nerezová se zvýšeným okrajem, rozměry 20cm × 8cm, objem 1l Tato vysoce kvalitní kuchyňská nerezová mísa od značky Weis je ideální třeba na saláty, ovoce či brambůrky k televizi. Mísa o objemu jeden litr má praktický zvýšený okraj. Klíčové vlastnosti kuchyňské mísy Weis - 1 lKuchyňská nerezová mísa od značky WeisVhodná například na saláty, ovoce či různé pochutinyVysoce kvalitní provedeníMísa má praktický zvýšený okrajObjem:1 lPrůměr:20 cmVýška:8 cmMateriál:nerez (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Kuchyňská mísa 1l (23320) , Weis konvička na mléko 50ml (15997)

Weis Teploměr na maso (15305)

Weis Teploměr na maso (15305)
Detail

Kuchyňský teploměr - mechanický typ, určený je na pečení, obsahuje teplotní sondu s délkou 10 cm, minimální teplota 0 °C, maximální teplota 120 °C Vpichovací teploměr na maso značky Weis je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nabízí rozsah teplot od 0 - 120 °C. S ukazatelem vhodné teploty pro úpravu různých druhů masa bude příprava jídla snadná, rychlá a precizní. Jednoduše zapíchněte hrot teploměru do masa a zjistěte jeho přesný stupeň propečení! Klíčové vlastnostikvalitní provedenírozsah teplot od 0 - 120 °Copatřen vpichovacím hrotemukazatel vhodné teploty dle druhu masasnadno omyvatelnýpřesnýRozměry:5,5 × 12 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Teploměr na maso (15305) , Orion čajítko nerez pr. 9 cm (143812)

TORO Čajítko silikon-nerez, červené

TORO Čajítko silikon-nerez, červené
Detail

TORO Čajítko silikon-nerez, červené, kategorie: JÍDELNA | NÁPOJE | POMŮCKY PRO ČAJ A KÁVU (kitos.cz)

Podobné produkty ako TORO Čajítko silikon-nerez, červené , Orion čajítko nerez pr. 6,5 cm (143839)

PROHOME - Čajítko nerez klip 16cm

PROHOME - Čajítko nerez klipové ALPINE

TVAR - Čajítko plastové různé barvy

ORION Čajítko silikon PANÁČEK (143834)

ORION Čajítko silikon PANÁČEK (143834)
Detail

Sítko na čaj materiál silikon, vhodné do myčky, výška 85 mm, šířka 50 mm Čajítko ORION ve tvaru panáčka vám umožní jednoduše si připravit sypaný čaj či bylinkové směsi. Ty tak zůstanou po přípravě horkého nápoje uvnitř čajítka a nehrozí, že společně s čajem vypijete i jeho lístky. Stejně tak je vhodné pro použití na koření a uložení na hrnec s polévkou či omáčkou. Vyrobeno je z kvalitního silikonu a je odolné i vůči vysokým teplotám. Neabsorbuje přitom pachy ani chutě koření či čaje. Čajítko ORION je ideálním pomocníkem do každé kuchyně. Klíčové vlastnosti čajítka ORION PANÁČEK silikonovéhoPraktické čajítko vhodné na sypaný čaj či bylinkové směsiLze použít i na kořeníVyrobeno z kvalitního silikonuČajítko ORION je odolné i vůči vysokým teplotámBarevné provedení: šedo-béžové Rozměry:8,5 × 5 × 3 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko silikon PANÁČEK (143834) , Weis konvička na mléko 200ml, 16000 (16000)

Církev a válka - Martin Weis - audiokniha

Církev a válka - Martin Weis - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Proč nacházíme četné zobrazení zbraní v kostelech? Existuje vůbec něco, co bychom mohli nazvat spravedlivou, nebo dokonce svatou válkou? Teolog Martin Weis zdůrazňuje, že válka v žádném případě nikdy nebyla a není Božím záměrem, a to ve čtrnáctidílném cyklu, který nabízí posluchačům ucelený pohled na problematiku války a proměny postojů církve k násilí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Církev a válka - Martin Weis - audiokniha , Weis konvička na mléko 500ml, 16002 (16002)

Církev a věda - Martin Weis - audiokniha

Církev a věda - Martin Weis - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Přínos křesťanství a církve pro lidstvo v běhu dějin bývá hodnocen různě. Církev někdy bývá označována jako tmářská, na druhou stranu ale můžeme nalézt tvrzení, která ji chválí za její přínos pro kulturu a vzdělanost lidstva. Píše se o tom, že na křesťanských základech stojí celá evropská civilizace. Jak si ale máme vyložit například zničení známé alexandrijské knihovny davem zfanatizovaných křesťanů? O vztahu církve a vědy v průběhu věků hovoří církevní historik, teolog Martin Weis. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Církev a věda - Martin Weis - audiokniha , Weis napěňovací šálek 0,4l - sendvičové dno (18412)

Weis Servírovací podnos oválný 25x17cm (25025)

Weis Servírovací podnos oválný 25x17cm (25025)
Detail

Podnos - kulatý, nerezový, rozměry 250 × 170 mm (š × h) Praktický Weis servírovací podnos oválného tvaru je výborný pomocník pro pohodlné servírování nápojů a pokrmů zejména v domácnosti. Je velmi lehký, skladný a snadno omyvatelný. Zaujme vás svým elegantním vzhledem, který se hodí do každé moderní kuchyně. Weis servírovací podnos je vyroben z kvalitního nerezu. Oceníte zvýšený okraj, díky němuž se servírování pro vás stane hračkou. Vlastnosti oválného Weis Servírovacího podnosuvyroben z nerezuoválný tvarlehký, skladný a snadno omyvatelnýelegantníWeis Servírovací podnos má zvýšený okrajRozměry: 25 × 17 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Servírovací podnos oválný 25x17cm (25025) , Weis odměrka nerez 20 a 40ml (16802)

Weis konvička na mléko 50ml (15997)

Weis konvička na mléko 50ml (15997)
Detail

Konvička na mléko k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou pár, z leštěné nerezové oceli, objem: 50 ml , rozměry: 6,7 x 4,3 x 4 cm, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis konvička na mléko 50ml (15997) , Weis napěňovací šálek 0,7l - sendvičové dno (18413)

Weis konvička na mléko 100ml (15998)

Weis konvička na mléko 100ml (15998)
Detail

Konvička na mléko k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou páru, z leštěné nerezové oceli, objem: 100 ml, rozměry: 8,3 x 5 x 5,5 cm, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis konvička na mléko 100ml (15998) , Weis konvička na mléko 20 ml (15995)

Weis konvička na mléko 2l (16005)

Weis konvička na mléko 2l (16005)
Detail

Konvička na mléko k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou páru, z leštěné nerezové oceli, objem: 2 l, rozměry: 18 x 14 x 17,5 cm, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny Konvička Weis je speciálně určená k přípravě mléčné pěny. Vhodná je i pro kávovary s tryskou na horkou páru. Použít lze na studené i teplé mléko a vyrobená je z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli. Disponuje přitom objemem 2 l, díky čemuž nabízí možnost našlehat dostatečného množství mléka. Konvice Weis umožní našlehání mléka, které budete moci využít pro přípravu capuccina či latte. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis 2 lKonvička určená k přípravě mléčné pěnyVhodná i pro kávovary s tryskou na horkou páruPoužít lze na studené i teplé mlékoKonvice Weis je vyrobená z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceliBarevné provedení: stříbrné Objem:2 l Rozměry:18 × 17,5 × 14 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis konvička na mléko 2l (16005) , Weis konvička na mléko 350ml, 16001 (16001)

Orion Čajítko nerez (průměr 8,5 cm)

Detail

Jemné sítko na čaj s horním průměrem 8,5 cm od společnosti Orion. Díky čajítku si snadno připravíte svůj oblíbený sypaný čaj v hrníčku či konvici. Výborně drží na hrdle nádoby a krátké držadlo zajistí, že si nespálíte prsty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Orion Čajítko nerez (průměr 8,5 cm) , Weis napěňovací šálek 0,2l - sendvičové dno (18411)

Orion Čajítko nerezové pr. 7,5 cm

Orion Čajítko nerezové pr. 7,5 cm
Detail

Jemné sítko na čaj vám pomůže v přípravě sypaného čaje v hrníčku i v konvici. Díky držátkům skvěle drží na hrdle nádoby. Možnost zavěšení. (4home.cz)

Podobné produkty ako Orion Čajítko nerezové pr. 7,5 cm

Čajítko na koření závěsné 6 cm

Čajítko na koření závěsné 6 cm
Detail

Sítko na koření využijete při vaření polévek i omáček. Veškeré koření vložíte do sítka a po dovaření pokrmu snadno i se sítkem vyjmete. Nemusíte tak složitě odstraňovat jednotlivé kousky, pokrm bude ochucený a nezůstane v něm ani smítko. Uzávěr na klip. (4home.cz)

Podobné produkty ako Čajítko na koření závěsné 6 cm

ORION Čajítko nerez závěsné 4cm (143817)

ORION Čajítko nerez závěsné 4cm (143817)
Detail

Sítko na čaj - nerezové, na sypané čaje a bylinkové směsi, se závěsem pro snadné uchycení k okraji hrnečku, lze mýt v myčce, průměr 4 cm, výška 4 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez závěsné 4cm (143817)

Draci padlého slunce - Margaret Weis, Tracy Hickman

Draci padlého slunce - Margaret Weis, Tracy Hickman
Detail

Na Krynnu se už v minulosti odehrály války. Ještě stále žijí lidé, kteří pamatují vítězství dobra na konci Války kopí. A ještě víc si jich vzpomíná na zkázu, kterou přinesla Válka chaosu, jež ukončila Čtvrtý věk. Ale nyní hrozí nová válka, strašlivější než kdy dřív. V ohrožení se ocitne samotné srdce a duše světa. Válka duší. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Draci padlého slunce - Margaret Weis, Tracy Hickman

Weis Dóza na máslo - průhledný kryt (14254)

Weis Dóza na máslo - průhledný kryt (14254)
Detail

Dóza materiál nerez, 1 ks Ideální dóza máslo Weis, tzv. máslenka či máselnička, je svým rozměrem vhodná přímo do dveří lednice a nebudete tak musel celou lednici prohledávat. Tato dóza na máslo je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, využívá nerezový podnos a díky průhlednému krytu z akrylového skla budete mít máslo stále pod kontrolou. Velkou výhodou je snadná údržba. Dóza na máslo Weis a její klíčové vlastnostivhodná do dveří ledniceideální velikost pro hygienické skladování kostky máslanerezový podnos a průhledný kryt z akrylového sklajednoduchá údržbaRozměr:15 × 9,5 × 4,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Dóza na máslo - průhledný kryt (14254)

Weis Konvička na mléko 350ml, 16001 (16001)

Weis Konvička na mléko 350ml, 16001 (16001)
Detail

Konvička na mléko z nerezové oceli k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou páru, objem 0.3l, nalévací hubice na okraji, lemovaný okraj, plochá kovová rukojeť, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny Chcete si připravit lahodnou kávu s mlékem? V tom případě by vám neměla chybět konvička Weis pro šlehání mléka. Stylová konvička z nerezové oceli se používá k přípravě mléčné pěny. Je vhodná pro ruční přípravu nebo také pro kávovar s tryskou na horkou páru. Pro pohodlné nalévání má na okraji nalévací hubici, se kterou mléko nikdy nerozlijete. Pro pohodlné držení v ruce oceníte plochou kovovou rukojeť. Konvičku Weis 300 ml lze použít na teplé i studené mléko. Pomocí odměrky na vnitřní straně konvičky si naměříte přesné množství mléka, které na přípravu potřebujete. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis 300 mlvyrobena z nerezové ocelinalévací hubice na okrajilemovaný okrajplochá kovová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Konvička na mléko 350ml, 16001 (16001)

Weis Odměrka nerez 20 a 40ml (16802)

Weis Odměrka nerez 20 a 40ml (16802)
Detail

Odměrka nerezová 2v1, rozměry 3.5 cm, objem 0.02 l, rozměry 4cm, objem 0.04l, celková výška 8cm Nerezová odměrka Weis 2v1 je skvělým pomocníkem do vaší kuchyně. Je oboustranná, z jedné strany se nachází odměrka na 20 ml a z druhé strany na 40 ml. Její skvělý matný design se stane součástí vaší kuchyně, zahradní párty. Mějte profesionální výbavu při přípravě nealkoholických, ale i alkoholických nápojů. Odměrka Weis v nerezu a její klíčové vlastnostioboustranná odměrka 20 ml a 40 mlvyrobeno z nerezucelková výška 8 cmRozměry:3,5 cm (objem 0,02 l) a 4 cm (objem 0,04 l) (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Odměrka nerez 20 a 40ml (16802)

Weis Konvička na mléko 500ml, 16002 (16002)

Weis Konvička na mléko 500ml, 16002 (16002)
Detail

Konvička na mléko z nerezové oceli k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou páru, objem 0,5 l, nalévací hubice na okraji, lemovaný okraj, plochá kovová rukojeť, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny Chcete si připravit lahodnou kávu s mlékem? V tom případě by vám neměla chybět konvička Weis pro šlehání mléka. Stylová konvička z nerezové oceli se používá k přípravě mléčné pěny. Je vhodná pro ruční přípravu nebo také pro kávovar s tryskou na horkou páru. Pro pohodlné nalévání má na okraji nalévací hubici, se kterou mléko nikdy nerozlijete. Pro pohodlné držení v ruce oceníte plochou kovovou rukojeť. Konvičku Weis 500 ml lze použít na teplé i studené mléko. Pomocí odměrky na vnitřní straně konvičky si naměříte přesné množství mléka, které na přípravu potřebujete. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis 500 mlvyrobena z nerezové ocelinalévací hubice na okrajilemovaný okrajplochá kovová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Konvička na mléko 500ml, 16002 (16002)

Weis Konvička na mléko 200ml, 16000 (16000)

Weis Konvička na mléko 200ml, 16000 (16000)
Detail

Konvička na mléko z nerezové oceli k přípravě mléčné pěny, vhodná také pro kávovar s tryskou na horkou páru, objem 0.2l, nalévací hubice na okraji, lemovaný okraj, plochá kovová rukojeť, na teplé i studené mléko, k přípravě mléčné pěny Chcete si připravit lahodnou kávu s mlékem? V tom případě by vám neměla chybět konvička Weis pro šlehání mléka. Stylová konvička z nerezové oceli se používá k přípravě mléčné pěny. Je vhodná pro ruční přípravu nebo také pro kávovar s tryskou na horkou páru. Pro pohodlné nalévání má na okraji nalévací hubici, se kterou mléko nikdy nerozlijete. Pro pohodlné držení v ruce oceníte plochou kovovou rukojeť. Konvičku Weis 200 ml lze použít na teplé i studené mléko. Pomocí odměrky na vnitřní straně konvičky si naměříte přesné množství mléka, které na přípravu potřebujete. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis 200 mlvyrobena z nerezové ocelinalévací hubice na okrajilemovaný okrajplochá kovová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis Konvička na mléko 200ml, 16000 (16000)

Weis konvička na mléko 10 ml (15994)

Weis konvička na mléko 10 ml (15994)
Detail

Konvička na mléko k jednomu šálku kávy pro profesionální servírování přímo u stolu, vyrobena z leštěné nerezové oceli, objem: 10 ml, rozměry: 4,5 x 2,7 cm, na 1 šálek kávy, vhodná na kondenzované mléko (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis konvička na mléko 10 ml (15994)

Weis napěňovací šálek 0,2l - sendvičové dno (18411)

Weis napěňovací šálek 0,2l - sendvičové dno (18411)
Detail

Konvička , nerezová džezva pro přípravu turecké kávy, díky dvojitému dnu je vhodná i na indukční varné desky, rozměry: ? 7 cm x 14,5 cm, objem: 200 ml, vhodné pro všechny typy varných desek (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis napěňovací šálek 0,2l - sendvičové dno (18411)

Weis napěňovací šálek 0,7l - sendvičové dno (18413)

Weis napěňovací šálek 0,7l - sendvičové dno (18413)
Detail

Konvička , nerezová džezva pro přípravu turecké kávy, díky dvojitému dnu je vhodná i na indukční varné desky, objem: 700 ml, rozměry: 11 x 10 x 19 cm, vhodné pro všechny typy varných desek Pokud sháníte dostatečně velkou nerezovou konvičku na mléko, zvolte konvičku Weis. Pojme až 0,7 l mléka a je ideální pro přípravu mléčné pěny. Na její výrobu byla zvolena vysoce kvalitní leštěná nerezová ocel, tudíž ji využijete na teplé i studené mléko. Konvička na mléko Weis se může pochlubit nalévací hubičkou a lemovacím okrajem, tak mléko poteče vždy tam, kam má. Konvička je vhodná pro mytí v myčce. Díky dvojitému sendvičovému dnu je vhodná také pro indukční varné desky. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis - 0,7 lKonvička na mléko Weis pojme až 0,7 l mlékaJe ideální pro výrobu mléčné pěnyPro její vyhotovení byla zvolena vysoce kvalitní leštěná nerezová ocelVyužijete ji na studené i teplé mlékoKonvička Weis se může pochlubit nalévací hubičkou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis napěňovací šálek 0,7l - sendvičové dno (18413)

Weis konvička na mléko 20 ml (15995)

Weis konvička na mléko 20 ml (15995)
Detail

Konvička na mléko k jednomu šálku kávy pro profesionální servírování přímo u stolu, vyrobena z leštěné nerezové oceli, ergonomicky tvarované ucho a hubice pro bezpečné nalévání, objem: 20 ml, rozměry: 5 x 3,5 cm,na 1-2 šálky kávy (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis konvička na mléko 20 ml (15995)

Weis napěňovací šálek 0,4l - sendvičové dno (18412)

Weis napěňovací šálek 0,4l - sendvičové dno (18412)
Detail

Konvička , nerezová džezva pro přípravu turecké kávy, díky dvojitému dnu je vhodná i na indukční varné desky, rozměry: 9 x 8 x 17 cm , objem: 400 ml, vhodné pro všechny typy varných desek Pokud sháníte dostatečně velkou nerezovou konvičku na mléko, zvolte konvičku Weis. Pojme až 0,4 l mléka a je ideální pro přípravu mléčné pěny. Na její výrobu byla zvolena vysoce kvalitní leštěná nerezová ocel, tudíž ji využijete na teplé i studené mléko. Konvička na mléko Weis se může pochlubit nalévací hubičkou a lemovacím okrajem, tak mléko poteče vždy tam, kam má. Konvička je vhodná pro mytí v myčce. Díky dvojitému sendvičovému dnu je vhodná také pro indukční varné desky. Klíčové vlastnosti konvičky na mléko Weis - 0,4 lKonvička na mléko Weis pojme až 0,4 l mlékaJe ideální pro výrobu mléčné pěnyPro její vyhotovení byla zvolena vysoce kvalitní leštěná nerezová ocelVyužijete ji na studené i teplé mlékoKonvička Weis se může pochlubit nalévací hubičkou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Weis napěňovací šálek 0,4l - sendvičové dno (18412)

PROHOME - Čajítko nerez výška: 7cm, průměr:8,5cm

PROHOME - Čajítko nerez výška: 7cm, průměr:8,5cm
Detail

Průměr 8,5cm (home-point.cz)

Podobné produkty ako PROHOME - Čajítko nerez výška: 7cm, průměr:8,5cm

ORION Čajítko nerez pr. 7,5 cm (124439)

ORION Čajítko nerez pr. 7,5 cm (124439)
Detail

Sítko na čaj - nerezové, na sypaný čaj v hrníčku i v konvici, držátka pro maximální stabilitu, lze mýt v myčce na nádobí, možnost zavěšení, průměr 7,5 cm, výška 6,5 cm Jste milovníky sypaného čaje? Pak jistě oceníte sítko na čaj Orion. Sítko je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a jeho předností je, že skvěle drží na hrdle nádoby. Čaj si tak můžete připravovat v hrníčku nebo i rovnou v konvici, sítko na čaj Orion si se vším poradí. Navíc se nemusíte zdržovat s jeho umýváním, můžete jej dát jednoduše do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti sítka na čaj OrionSítko na čaj Orion je vyrobeno z kvalitní nerezové oceliSkvěle drží na hrdle nádobySypaný čaj lze připravovat v hrníčku i konvičceSítko na čaj je vhodné do myčky na nádobíRozměry:výška - 6,5 cmprůměr -7,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez pr. 7,5 cm (124439)

ORION Čajítko nerez 5 cm držadlo (143816)

ORION Čajítko nerez 5 cm držadlo (143816)
Detail

Sítko na čaj - nerezové, kulaté, na sypané čaje a bylinkové směsi, otevření stisknutím rukojeti, průměr 5 cm, celková délka 18,5 cm Milovníkům sypaných čajů a vylouhovaných bylinných směsí nesmí doma nebo v zaměstnání chybět praktické sítko na přípravu oblíbeného nápoje. Čajítko Orion je vyrobeno z odolného nerezu, má kulatý tvar a je řešeno jako jeden kus. Sítko tak otevřete jednoduše pomocí stisknutí rukojeti. Klíčové vlastnosti čajítka OrionNezbytný pomocník pro milovníky sypaných čajůČajítko Orion je vyrobeno z nerezuOtevírá se stisknutím rukojetiSítko na čaj Orion má kulatý tvar Materiál:nerezRozměry:průměr: 5 cmdélka: 18,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez 5 cm držadlo (143816)

ORION Čajítko nerez pr. 4,5 cm (143837)

ORION Čajítko nerez pr. 4,5 cm (143837)
Detail

Sítko na čaj Čajítko na sypané čaje a bylinkové směsi se závěsem pro snadné uchycení k okraji hrnečku. Materiál: nerez. Rozměry: průměr 4,5 cm, v. 4 cm. (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez pr. 4,5 cm (143837)

ORION Čajítko nerez pr. 8,5 cm (143843)

ORION Čajítko nerez pr. 8,5 cm (143843)
Detail

Sítko na čaj - nerezové, na sypaný čaj v hrnku i konvici, speciální okraj, lze mýt v myčce na nádobí, průměr 5,5/8,5 cm, výška 6 cm Jste milovníky sypaného čaje? Pak jistě oceníte sítko na čaj Orion. Sítko je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a jeho předností je, že skvěle drží na hrdle nádoby. Čaj si tak můžete připravovat v hrníčku nebo i rovnou v konvici, sítko na čaj Orion si se vším poradí. Navíc se nemusíte zdržovat s jeho umýváním, můžete jej dát jednoduše do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti sítka na čaj OrionSítko na čaj Orion je vyrobeno z kvalitní nerezové oceliSkvěle drží na hrdle nádobySypaný čaj lze připravovat v hrníčku i konvičceSítko na čaj je vhodné do myčky na nádobíRozměry:Výška - 6 cmPrůměr - 5,5 / 8,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez pr. 8,5 cm (143843)

ORION Čajítko nerez SRDCE 5,5x5,5 cm (143836)

ORION Čajítko nerez SRDCE 5,5x5,5 cm (143836)
Detail

Sítko na čaj - nerezové, na sypané čaje a bylinkové směsi, s klipem a závěsem pro snadné uchycení k okraji hrnečku, ve tvaru srdce, rozměry 5,5 × 5,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako ORION Čajítko nerez SRDCE 5,5x5,5 cm (143836)
Weis Čajítko 40mm černé (13359), Weis Čajítko oválné s miskou (14502), Orion Nerezové čajítko 9cm, Samsung Galaxy Watch 4 40mm černé (SM-R860NZKAEUE), Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE černé (SM-R865FZKAEUE), Čajítko nerez SRDCE 5,5x5,5 cm, ORION Čajítko silikon PANÁČEK (143834), Weis Kuchyňská mísa 1l (23320), Weis Teploměr na maso (15305), Weis Servírovací podnos obdélníkový (16958), Čajítko na koření závěsné 6 cm, Orion Čajítko nerezové pr. 7,5 cm, ORION Čajítko nerez závěsné 4cm (143817), Weis konvička na mléko 2l (16005), Weis konvička na mléko 100ml (15998), Weis Servírovací podnos oválný 25x17cm (25025), Weis konvička na mléko 50ml (15997), ORION Čajítko nerez pr. 9 cm (143812), ORION Čajítko nerez pr. 6,5 cm (143839), ORION Čajítko nerez SRDCE 5,5x5,5 cm (143836), ORION Čajítko nerez pr. 7,5 cm (124439), ORION Čajítko nerez 5 cm držadlo (143816), Weis Konvička na mléko 200ml, 16000 (16000), Weis Konvička na mléko 500ml, 16002 (16002), Weis napěňovací šálek 0,4l - sendvičové dno (18412), Weis Odměrka nerez 20 a 40ml (16802), Weis napěňovací šálek 0,7l - sendvičové dno (18413), Weis konvička na mléko 20 ml (15995), Weis Konvička na mléko 350ml, 16001 (16001), Weis napěňovací šálek 0,2l - sendvičové dno (18411)