Washburn ea15itb-a-u (hn224687)

Produkt Washburn ea15itb-a-u (hn224687) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Washburn ea15itb-a-u (hn224687) upraviť a produkt hľadať znova.

WASHBURN EA15ITB-A-U (HN224687)

WASHBURN EA15ITB-A-U (HN224687)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, tělo Jumbo, 20 pražců, menzura 650 mm, šířka nultého pražce 43 mm, vrstvený korpus, lesklá povrchová úprava, přední deska javor, zadní deska catalpa, luby catalpa, krk mahagon, hmatník tech wood, se snímačem a zabudovanou ladičkou Rádi byste hráli na hudební nástroj a hledáte pro sebe ten pravý? Elektroakustická kytara WASHBURN vás zajisté nadchne. V tomto případě jde o kytaru s tvarem Jumbo s uchu lahodícím zvukem. Jestliže si zvolíte zrovna tento kousek, počítejte s délkou menzury 650 mm a nultým pražcem, jehož šířka dělá 43 mm. Akustická kytara se prezentuje rovnými 20 pražci, se kterými zažijete opravdu pohodové hraní. Znělý zvuk a okouzlující tóny dokážete rozdávat prostřednictvím 6 strun. Má v sobě integrovaný snímač přihotovený již od výroby, není tedy třeba pořizovat jej samostatně. Celkovým řešením je přizpůsobena akustická kytara WASHBURN EA15ITB-A-U vyrobená pro praváky. Tělo kytary si oblíbíte, jestliže dáváte přednost... (alza.cz)

Podobné produkty ako WASHBURN EA15ITB-A-U (HN224687) , Washburn ea15itb-a-u (hn224687)

Washburn EA15ITB-A-U

Washburn EA15ITB-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn EA15ITB z řady Festival patří k základním modelům značky. Díky osazení aktivní elektronikou, rezonantnímu tělu typu Mini Jumbo, praktickému spodnímu výřezu těla a atraktivní ceně představuje ideální volbu pro aktivní muzikanty, kteří hledají spolehlivý nástroj za málo peněz. Přední deska kytary je zhotovena z fládrovaného javoru, luby a zadní deska z překližované catalpy. K mahagonovému krku s nastavitelnou výztuhou je přilepen hmatník z kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Rezonanci těla podporuje snížené žebrování (quarter sawn) ze smrku Sitka. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s aktivním ekvalizérem, který obsahuje i zabudovanou ladičku. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Pěkné zpracování podtrhuje lesklý finiš a barevná úprava topu Ice Tea Burst, vícevrstvá lemovka, rozeta z imitace perleti a logo na hlavici kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn EA15ITB-A-U , Washburn wd7s-a-u (hn214207)

Washburn WG7S-A-U

Washburn WG7S-A-U
Detail

Akustická kytara Řada Harvest značky Washburn nabízí kvalitně zpracované akustické a elektroakustické kytary za dostupnou cenu. Jejich společným pojítkem je kombinace přední masivní desky ze smrku Sitka a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. Nástroje tak disponují vyváženým zvukem, díky masivní přední desce se navíc budou s přibývajícími léty vyhrávat. Konkrétně modely s označením WG7S-A-U vycházejí z tvaru těla Grand Auditorium. Jedná se tak o zcela univerzální nástroje vhodné jak pro hru prstovou technikou, tak i trsátkem. Kromě polomasivního těla nabízí mahagonový krk s dvoucestnou výztuhou a hmatník zhotovený v souladu s moderními trendy z kompozitního materiálu. Značení poloh je provedeno klasicky tečkami. Stabilitu ladění zaručuje ukotvení strun přes nultý pražec z plastového materiálu ABS v chromovaných firemních Die-Cast mechanikách. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WG7S-A-U , Washburn c40-a-u (hn183550)

Washburn WD7S-A-U

Washburn WD7S-A-U
Detail

Akustická kytara Washburn WD7S z řady Harvest je cenově dostupná akustická kytara typu Dreadnought, která osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7S-A-U , Washburn ag40ce-a-u (hn224685)

Washburn WD7SATB-A-U

Washburn WD7SATB-A-U
Detail

Akustická kytara Washburn WD7SATB z řady Harvest je cenově dostupná akustická kytara typu Dreadnought, která osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta ve Washburn Heritage designu a lesklá úprava topu v barevném provedení Tobacco Sunburst. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7SATB-A-U , Oscar schmidt od312ce-a-u (hn183584)

Washburn WG7SCE-A-U

Washburn WG7SCE-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Washburn WG7SCE z řady Harvest je cenově dostupná elektroakustická kytara ve tvaru Grand Auditorium. Jedná se o zcela univerzální nástroj vhodný jak pro hru prstovou technikou, tak i trsátkem, který osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta ve Washburn Heritage designu a lesklá úprava topu. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WG7SCE-A-U , Oscar schmidt oam-a-u (hn183566)

Washburn WD7SCE-A-U

Washburn WD7SCE-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Washburn WD7SCE z řady Heritage je cenově dostupná elektroakustická kytara typu Dreadnought,která osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7SCE-A-U , Oscar schmidt og2wh-a-u (hn202483)

Washburn WD7SCEATB-A-U

Washburn WD7SCEATB-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Washburn WD7SCEATB z řady Heritage je cenově dostupná elektroakustická kytara typu Dreadnought, která osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta ve Washburn Heritage designu a lesklá úprava topu v barevném provedení Tobacco Sunburst. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7SCEATB-A-U , Oscar schmidt od312ceb-a-u (hn183585)

Washburn AD5-A-U

Washburn AD5-A-U
Detail

Akustická kytara Akustická kytara Washburn Apprentice D5 je cenově dostupný nástroj s „westernovým“ tvarem těla typu Dreadnought vhodný pro začínající kytaristy. Vrstvený korpus nástroje je složen z topu ze smrkové překližky a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách a kobylce z kompozitu. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn AD5-A-U , Oscar schmidt og2tbl-a-u (hn183569)

Washburn EA10B-A-U

Washburn EA10B-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn EA10B-A-U z řady Festival Series je cenově dostupný nástroj vhodný pro začínající písničkáře i jako kytara pro každou příležitost pro zkušenější hráče. Jedná se o Jumbo v menším provedení (Petite Jumbo) s kratší menzurou. Vrstvený korpus nástroje je zhotoven z lipové překližky. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního dřeva osazený dvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem (Bass, Mid, Treb, Presence) a zabudovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Vzhled nástroje zkrášluje rozeta a inlay na hlavici nástroje z imitace perleti (Faux Abalone). Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn EA10B-A-U , Oscar schmidt og2ceb-a-u (hn183578)

Washburn AG70CE-A-U

Washburn AG70CE-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn AG70CE-A-U z řady Apprentice je cenově dostupný nástroj ve tvaru Grand Auditorium vhodný pro začínající kytaristy. Vrstvený korpus nástroje je složen z topu ze smrkové překližky a zadní desky a lubů z překližovaného ovangkolu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách a kobylce z kompozitu. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn AG70CE-A-U , Oscar schmidt og2blh-a-u (hn190498)

Washburn C40-A-U

Washburn C40-A-U
Detail

Klasická kytara Klasická kytara Washburn C40 z řady Classical nabízí vřelý, vyvážený a artikulovaný tón, který potěší hráče klasické hudby i flamenka. Její přední deska je zhotovena ze dřeva smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K též mahagonovému krku přiléhá hmatník z kompozitního materiálu osazený devatenácti pražci. Struny jsou uchyceny v klasických zlatých otevřených mechanikách s bílými kolíky. Vizuální dojem podtrhuje tmavá lemovka, zdobná rozeta a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn C40-A-U , Oscar schmidt og1tbl-a-u (hn183563)

Washburn AB5-A-U

Washburn AB5-A-U
Detail

Elektroakustická baskytara Washburn, jedna z nejstarších společností vyrábějící strunné nástroje v USA, vám přináší čtyřstrunnou elektroakustickou baskytaru AB5. Přední deska tohoto nástroje je vyrobena ze smrku, luby a zadní deska jsou zhotoveny z mahagonového dřeva. Krk je vyroben také z mahagonu. Pro snazší přístup do vyšších poloh má baskytara výřez. Hmatník je vyroben z materiálu Tech Wood a je osazen 22 pražci. Kratší menzura o délce 812 mm (32"") je v případě akustických baskytar vždy vítána. Ladící mechaniky jsou typu Die-Cast. Kobylka je tvarována tak, aby co nejlépe přenášela vibrace strun do těla. Hardware nástroje je v chromovém provedení. O snímání a nastavení zvuku se stará piezo snímač a předzesilovač s třípásmovým ekvalizérem, ovladači Presence pro jasnější výšky a hlasitostí. Washburn AB5 je unikátní nástroj, který splní všechny Vaše požadavky. Perfektní zvuk, precizní zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů jsou zde samozřejmostí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn AB5-A-U , Oscar schmidt og2nlh-a-u (hn183299)

Washburn C5-A-U

Washburn C5-A-U
Detail

Klasická kytara Tento nástroj spadá pod jednu z nejstarších řad akustických a elektroakustických nástrojů amerického výrobce Washburn, konkrétně pod řadu Classical. Tato série nabízí kytary, které tvarem těla vycházejí z lety prověřeného klasického konceptu legendárního Antonia de Torrése, čemuž samozřejmě odpovídá i jejich zvuk, který se opravdu nikde neztratí. Přední deska této kytary je zhotovena z výběrového smrku, luby a zadní deska jsou vyrobeny z dřeva catalpy. Na mahagonovém krku se nachází hmatník z kompozitního materiálu osazený devatenácti pražci. Tělo nástroje obepíná lemovka, ozvučnici zdobí rozeta. Polohy na hmatníku jsou vyznačeny pomocí teček na horní straně krku. Kobylka je stejně jako hmatník vyrobena z kompozitního materiálu. Ladící mechaniky jsou v klasickém otevřeném provedení. Washburn C5 je nadstandardně vybavený nástroj, který Vám skvěle padne do rukou a jistě Vás ohromí svým úžasným zvukem. Za investované peníze dostanete vskutku maximum. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn C5-A-U , Oscar schmidt oab-a-u (hn183565)

Washburn AG40CE-A-U

Washburn AG40CE-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn AG40CE-A-U z řady Apprentice je cenově dostupný nástroj ve tvaru Grand Auditorium vhodný pro začínající kytaristy. Vrstvený korpus nástroje je složen z topu ze smrkové překližky a zadní desky a lubů z překližovaného fládrovaného javoru. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách a kobylce z kompozitu. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn AG40CE-A-U , Oscar schmidt oaceftbl-a-u (hn183576)

Washburn AD5-A-U

Detail

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Washburn AD5-A-U, která má velké rezonantní tělo zhotovené z překližovaného smrkového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se 650mm menzurou, 43mm nultým pražcem, celkem 20 pražci, chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn AD5-A-U , Oscar schmidt og1b-a-u (hn183562)

Washburn WD7S-A-U

Detail

Potěšte sebe i své okolí hrou na akustickou kytaru Washburn WD7S-A-U, která má velké rezonantní tělo zhotovené z masivního smrkového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se 650mm menzurou, 43mm nultým pražcem, celkem 20 pražci, chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7S-A-U , Oscar schmidt of2tbl-a-u (hn214194)

Washburn WG7S-A-U

Detail

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Washburn WG7S-A-U která má polomasivní konstrukci, 650mm menzuru, 20 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Hodí se pro hru prsty i trsátkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn WG7S-A-U , Oscar schmidt oc9-a-u (hn183588)

Washburn C5-A-U

Detail

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Washburn C5-A-U, která má 650mm menzuru, 19 pražců, 52mm nultý pražec a Die-Cast zlaté ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech, typ těla kytary vychází vycházejí z lety prověřeného klasického konceptu legendárního Antonia de Torrése. Jedná se o kytaru se standardní velikostí 4/4 a hodí se pro začátečníky i pokročilé. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn C5-A-U , Oscar schmidt og1lh-a-u (hn220029)

Washburn WD7SCE-A-U

Detail

Potěšte sebe i své okolí hrou na elektroakustickou kytaru Washburn WD7SCE-A-U, která má velké rezonantní tělo zhotovené z masivního smrkového dřeva. Kytara je vhodná pro začínající a občasné kytaristy. Pyšní se snímačem typu Piezo, 650mm menzurou, 43mm nultým pražcem, celkem 20 pražci, chromovanými Die-Cast mechanikami i pozičními tečkami na hmatníku. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7SCE-A-U , Oscar schmidt og2fys-a-u (hn183570)

Washburn EA12 B-A-U

Washburn EA12 B-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn EA12B z řady Festival patří k základním modelům značky. Díky osazení elektronikou Barcus Berry, rezonantnímu tělu typu Mini Jumbo, praktickému spodnímu výřezu těla a atraktivní ceně představuje ideální volbu pro aktivní muzikanty, kteří hledají spolehlivý nástroj za málo peněz. Tělo kytary je zhotoveno z překližované lípy. K mahagonovému krku s nastavitelnou výztuhou přiléhá hmatník z kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Rezonanci těla podporuje snížené žebrování (quarter sawn) ze smrku Sitka. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s aktivním ekvalizérem, který obsahuje i zabudovanou ladičku. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Vizuální dojem podtrhuje vícevrstvá lemovka, rozeta z imitace perleti a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn EA12 B-A-U , Oscar schmidt oc1-a-u (hn183223)

Washburn EA15 ATB-A-U

Washburn EA15 ATB-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn EA15ATB z řady Festival patří k základním modelům značky. Díky osazení aktivní elektronikou, rezonantnímu tělu typu Mini Jumbo, praktickému spodnímu výřezu těla a atraktivní ceně představuje ideální volbu pro aktivní muzikanty, kteří hledají spolehlivý nástroj za málo peněz. Přední deska kytary je zhotovena z fládrovaného javoru, luby a zadní deska z překližované catalpy. K mahagonovému krku s nastavitelnou výztuhou přiléhá hmatník z kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Rezonanci těla podporuje snížené žebrování (quarter sawn) ze smrku Sitka. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s aktivním ekvalizérem, který obsahuje i zabudovanou ladičku. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Vizuální dojem podtrhuje barevná úprava Tobacco Burst, vícevrstvá lemovka, rozeta z imitace perleti a logo na hlavici kytary. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn EA15 ATB-A-U , Oscar schmidt oghsb-a-u (hn220034)

Washburn WD7SCEATB-A-U (použité)

Washburn WD7SCEATB-A-U (použité)
Detail

Elektroakustická kytara Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání (šmouhy v laku po trsátku apod.). Washburn WD7SCEATB z řady Heritage je cenově dostupná elektroakustická kytara typu Dreadnought, která osloví začínající i zkušené hudebníky. Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku, zadní deska a luby z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných Die-Cast mechanikách a kobylce z kompozitu. Pěkné zpracování podtrhuje rozeta ve Washburn Heritage designu a lesklá úprava topu v barevném provedení Tobacco Sunburst. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WD7SCEATB-A-U (použité) , U devíti draků a jedné ovce (9788025730072)

WASHBURN C40-A-U (HN183550)

WASHBURN C40-A-U (HN183550)
Detail

Klasická kytara - velikost 4/4, 6 strun, 19 pražců, menzura 650 mm, šířka nultého pražce 52 mm, vrstvený korpus, pololesklá povrchová úprava, přední deska smrk, zadní deska mahagon, luby mahagon, krk mahagon, hmatník tech wood, nylonové struny Poohlížíte se po novém nástroji? Klasická kytara WASHBURN by mohla být tou pravou. Výrobce ji vybavil menzurou o délce 650 mm a nultým pražcem, jenž má na šířku 52 mm. Kytara WASHBURN je tvořena 19 pražci, díky kterým se nástroj snadno obsluhuje. Podmanivé tóny vykouzlí prostřednictvím 6 strun, přičemž o dlouhou životnost se postará jejich nylonové provedení. Tělo kytary a jeho tvar si zamilují zejména hudebníci, kteří jsou zvyklí na typy bez výřezu. Klíčové přednosti klasické kytary WASHBURN C40-A-U Kytara WASHBURN se svým tvarem hodí pro praváky Velikost 4/4 je určená pro dospělé hráče a starší děti Tvar těla můžeme zařadit mezi typy klasické Nabízená kytara obdržela vrstvený korpus K výrobě přední desky slouží smrk... (alza.cz)

Podobné produkty ako WASHBURN C40-A-U (HN183550) , Oscar schmidt oghs tbl-a-u (hn183289)

WASHBURN EA10B-A-U (HN214203)

WASHBURN EA10B-A-U (HN214203)
Detail

Elektroakustická kytara - 6 strun, tělo Jumbo, 19 pražců, menzura 610 mm, šířka nultého pražce 43 mm, vrstvený korpus, lesklá povrchová úprava, přední deska lípa, zadní deska lípa, luby lípa, krk mahagon, hmatník tech wood, se snímačem a zabudovanou ladičkou Udělal by vám radost zbrusu nový hudební nástroj? Elektroakustická kytara WASHBURN by mohla být ta pravá volba. Je vybavena zvětšenou spodní stranou a je rovněž mnohem hlasitější. Nabídne menzuru o délce 610 mm a šířku nultého pražce 43 mm. Elektroakustická kytara WASHBURN je tvořena celkem 19 pražci, díky kterým se nástroj snadno obsluhuje. Znělé a podmanivé tóny rozezní prostřednictvím 6 strun. Má v sobě zabudovaný snímač nachystaný přímo z výroby, není potřeba jej tedy shánět samostatně. Umístěním jednotlivých částí je elektroakustická kytara WASHBURN uzpůsobená pro praváky. Tvar kytary se bude zamlouvat zvláště hudebníkům, kteří preferují praktický výřez. Zásadní přednosti elektroakustické kytary... (alza.cz)

Podobné produkty ako WASHBURN EA10B-A-U (HN214203) , Denso w20fsr-u (w20fsr-u)

WASHBURN AG40CE-A-U (HN224685)

WASHBURN AG40CE-A-U (HN224685)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, tělo Grand Auditorium, 20 pražců, menzura 650 mm, šířka nultého pražce 43 mm, vrstvený korpus, lesklá povrchová úprava, přední deska smrk, zadní deska javor, luby javor, krk mahagon, hmatník tech wood, se snímačem a zabudovanou ladičkou Máte v sobě hudební nadání a chcete si pořídit nový nástroj? Elektroakustická kytara WASHBURN je pro vás jako dělaná. Tato kytara disponuje tvarem Grand Auditorium a její zvuk vás přímo nadchne. Pokud se rozhodnete, že si tento kousek zakoupíte, u menzury se setkáte s délkou 650 mm a nultým pražcem, jenž na šířku měří 43 mm. Akustická kytara se může pochlubit rovnými 20 pražci, díky kterým nebudete chtít nástroj dát ani na chvilku z ruky. Znělé a podmanivé tóny rozezníte prostřednictvím 6 strun. V kytaře naleznete intergrovaný snímač přihotovený výrobcem, nebudete tak muset shánět tento díl zvlášť. Svou celkovou dispozicí je akustická kytara WASHBURN AG40CE-A-U vyrobená pro praváky. Tvar těla kytary... (alza.cz)

Podobné produkty ako WASHBURN AG40CE-A-U (HN224685) , Denso k20pr-u (k20pr-u)

WASHBURN WD7S-A-U (HN214207)

WASHBURN WD7S-A-U (HN214207)
Detail

Akustická kytara - 6 strun, tělo Dreadnought, 20 pražců, menzura 650 mm, šířka nultého pražce 43 mm, polomasivní korpus, lesklá povrchová úprava, přední deska cedr, zadní deska eben, luby eben, hmatník tech wood, se snímačem a zabudovanou ladičkou Udělá vám radost úplně nový hudební nástroj? Akustická kytara WASHBURN by vám mohla vyhovovat. Tato kytara se řadí k typům Dreadnought s příjemnou akustikou. Pokud si vyberete zrovna tento kousek, počítejte s délkou u menzury 650 mm a nultým pražcem, jenž má na šířku 43 mm. Akustická kytara je tvořena 20 pražci, se kterými se vám bude opravdu dobře hrát. Znělý a podmanivý zvuk vyčarujete prostřednictvím 6 strun. Má v sobě integrovaný snímač přihotovený výrobcem, není tedy třeba pořizovat jej samostatně. Svou celkovou dispozicí je akustická kytara WASHBURN WD7S-A-U vyrobená pro praváky. Tvar těla kytary se vám bude hodit, pokud jste zvyklí na typy s výřezem. Podstatné parametry akustické kytary WASHBURN WD7S-A-U Tvar... (alza.cz)

Podobné produkty ako WASHBURN WD7S-A-U (HN214207) , Denso x24esr-u (x24esr-u)

Washburn DFED-U

Detail

Hrábněte do strun, potěšte sebe i své okolí krásným kytarovým zvukem – parádní westernová akustická kytara Washburn DFED-U typu Dreadnought s větším rezonantním tělem nabízí kvalitní zvuk a výbavu pro začínající i pokročilé kytaristky a kytaristy. Přední deska je z vrstveného ebenu makassar a doplňují ji zadní deska a luby z laminovaného okoumé, mahagonový krk, Tech Wood kobylka a Tech Wood hmatník s 20 pražci. Struny jsou uchyceny v kvalitních Die-Cast ladicích mechanikách. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn DFED-U , Denso x24gpr-u (x24gpr-u)

Washburn DFEFE-U

Washburn DFEFE-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustická kytara Washburn DFEFE-U z řady Deep Forest je cenově dostupný nástroj s kompaktnějším tělem typu Folk a elegantním designem. Přední deska kytary je zhotovena z vrstveného ebenu makassar s charakteristickou pěknou kresbou dřeva, zadní deska a luby jsou vyrobeny z laminovaného černě lakovaného okoumé. Příjemný profil mahagonového krku a hmatník z kompozitního materiálu vám poskytnou potřebný herní komfort. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách a kobylce z kompozitu. Možnost ozvučení nabízí preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu kytary. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn DFEFE-U , Denso w24es-u (w24es-u)

Washburn DFED-U

Washburn DFED-U
Detail

Akustická kytara Akustická kytara Washburn DFED-U z řady Deep Forest je cenově dostupný nástroj s velkým rezonantním tělem typu Dreadnought a elegantním designem. Přední deska kytary je zhotovena z vrstveného ebenu makassar s charakteristickou pěknou kresbou dřeva, zadní deska a luby jsou vyrobeny z laminovaného černě lakovaného okoumé. Příjemný profil mahagonového krku a hmatník z kompozitního materiálu vám poskytnou potřebný herní komfort. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách a kobylce z kompozitu. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn DFED-U , Denso w20epr-u (w20epr-u)

Washburn BTS9CH-D-U

Washburn BTS9CH-D-U
Detail

Akustická kytara Washburn Bella Tono Novo S9 je cenově dostupná akustická kytara vhodná pro začínající i zkušené muzikanty. Kompaktnější tvar těla označený jako Studio nabízí výborné herní vlastnosti i vyvážený zvuk, obecně spojovaný s kytarami s mohutnějším tělem. Přední deska kytary je zhotovena z překližovaného smrku, zadní deska a luby z překližovaného figurovaného ořechu s pěknou kresbou dřeva, která kontrastuje s barevnou úpravou topu. Ke krku z okoumé je přilepen ebenový hmatník osazený dvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují polohové značky včetně výrazného inlaye na dvanáctém pražci. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a ebenové kobylce. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn BTS9CH-D-U

Washburn BTS9VCECH-D-U

Washburn BTS9VCECH-D-U
Detail

Elektroakustická kytara Washburn Bella Tono S9V je cenově dostupná elektroakustická kytara vhodná pro začínající i zkušené muzikanty. Kompaktnější tvar těla označený jako Studio nabízí výborné herní vlastnosti i vyvážený zvuk, obecně spojovaný s kytarami s mohutnějším tělem. Přední deska kytary je zhotovena z překližovaného smrku, zadní deska a luby z překližovaného figurovaného ořechu s pěknou kresbou dřeva, která kontrastuje s barevnou úpravou topu. Ke krku z okoumé je přilepen ebenový hmatník osazený dvaceti pražci. Plochu hmatníku dekoruje inlay ve tvaru vinného listu zhotovený z exotických dřev, dohmat na vyšších polohách hmatníku usnadňuje praktický spodní výřez těla. Struny jsou přes plastový nultý a sedlový pražec uchyceny ve firemních Die-Cast mechanikách a ebenové kobylce. Možnost ozvučení akustického zvuku nabízí preamp Barcus Berry LX4 s čtyřpásmovým ekvalizérem (Bass, Middle, Treble, Presence) a integrovanou ladičkou zabudovaný do lubu nástroje. Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn BTS9VCECH-D-U

Washburn WCGM55K-D-U

Washburn WCGM55K-D-U
Detail

Akustická kytara Washburn G-MINI 55 KOA je akustická kytara s kratší menzurou a kompaktnějším “Mini” Grand Auditorium tělem, která nabídne herní komfort muzikantům všech věkových skupin. Tělo nástroje je zhotoveno z vrstveného havajského koa. K mahagonovému krku je přilepen ebenový hmatník osazený dvaceti pražci. Struny jsou ukotveny v ladících mechanikách s převodovým poměrem 18:1 a ebonitovými kolíčky a ebenové kobylce. Pěkné zpracování a důraz na herní pohodlí ilustrují prvky v podobě stylového spodního výřezu těla pro snazší dohmat na hmatníku, opěrka ramene, ořechová obvodová lemovka těla, zdobná rozeta složená z javorových a mahagonových dílů a hardware ve zlatém provedení. Kytara je dodávána v praktickém obalu (gig bag). Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn WCGM55K-D-U

Washburn AB5/K-A

Washburn AB5/K-A
Detail

Elektroakustická baskytara Washburn, jedna z nejstarších společností vyrábějící strunné nástroje v USA, vám přináší čtyřstrunnou elektroakustickou baskytaru AB5. Přední deska tohoto nástroje je vyrobena ze smrku, luby a zadní deska jsou zhotoveny z mahagonového dřeva. Krk je vyroben také z mahagonu. Pro snazší přístup do vyšších poloh má baskytara výřez. Hmatník je vyroben z materiálu Tech Wood a je osazen 22 pražci. Kratší menzura o délce 812 mm (32"") je v případě akustických baskytar vždy vítána. Ladící mechaniky jsou typu Die-Cast. Kobylka je tvarována tak, aby co nejlépe přenášela vibrace strun do těla. Hardware nástroje je v chromovém provedení. O snímání a nastavení zvuku se stará piezo snímač a předzesilovač s třípásmovým ekvalizérem, ovladači Presence pro jasnější výšky a hlasitostí. Washburn AB5 je unikátní nástroj, který splní všechny Vaše požadavky. Perfektní zvuk, precizní zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů jsou zde samozřejmostí. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn AB5/K-A

Washburn BTS9CH-D-U

Detail

Vynikající herní vlastnosti a vyvážený zvuk díky typu těla Studio nabízí krásná akustická kytara Washburn BTS9CH-D-U, která má vrstvený korpus, 650mm menzuru, 20 pražců, polohové značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast černé ladicí mechaniky. Výborný hudební nástroj pro začátečníky i profíky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn BTS9CH-D-U

Washburn Heritage HD10SCE12-O-U

Washburn Heritage HD10SCE12-O-U
Detail

Dvanáctistrunná elektroakustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní akustická kytara svým tvarem vychází z lety prověřeného tvaru těla Dreadnought, který spolu s dvanácti strunami zajistí, že se její zvuk jen tak někde neztratí. Přední deska této kytary je z masivního smrku Sitka, který zajistí perfektní tón a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Samozřejmostí je dvoucestná výztuha k nastavení prohnutí krku. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 48 mm. Kobylka je též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Okolo ozvučného otvoru je ozdobná rozeta a lak před trsátkem chrání želvovinový pickguard. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Kytara je vybavena podkobylkovým piezo snímačem a aktivní elektronikou firmy Fishman Isys+ se zabudovanou ladičkou. Kytara je proto ideální pro živá vystoupení. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HD10SCE12-O-U

Washburn Heritage HD10SCETB-O-U

Washburn Heritage HD10SCETB-O-U
Detail

Elektroakustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní akustická kytara svým tvarem vychází z lety prověřeného tvaru těla Dreadnought, který zajistí, že se její zvuk jen tak někde neztratí. Přední deska této kytary je z masivního smrku Sitka. Díky ní má nástroj perfektní tón a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 43 mm. Kobylka též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Okolo ozvučného otvoru je ozdobná rozeta a lak před trsátkem chrání želvovinový pickguard. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Kytara je vybavena podkobylkovým piezo snímačem a aktivní elektronikou firmy Fishman se zabudovanou ladičkou. Kytara je proto ideální pro živá vystoupení. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HD10SCETB-O-U

Washburn Heritage HJ40SCE-O-U

Washburn Heritage HJ40SCE-O-U
Detail

Elektroakustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato kytara má tvar Jumbo, což znamená, že díky většímu korpusu těla bude zvukově výrazná. Zadní deska z javoru však zajistí, aby byl zvuk nástroje kromě hlasitosti také artikulovaný a jasný. Přední deska této kytary je z masivního smrku Sitka, který zajistí perfektní tón a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska a luby jsou z fládrovaného javoru, krk je mahagonový a prochází jím dvoucestná výztuha. Na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu NuBone se zastavila na rozměru 43 mm. Kobylka je též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží Die-Cast mechaniky. Ozvučnici zdobí rozeta, lak před poškrábáním ochrání želvovinový pickguard. Kytara je osazena podkobylkovým snímačem s aktivní elektronikou firmy Fishman, která disponuje zabudovanou ladičkou. Kytary typu Jumbo jsou oblíbené v řadě hudebních stylů, a to především díky tomu, že nabízí opravdu mohutný zvuk, Washburn HJ40SCE k tomu zaujme i ušlechtilým vzhledem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HJ40SCE-O-U

Washburn Woodline WLO10SCE-O-U

Washburn Woodline WLO10SCE-O-U
Detail

Elektroakustická kytara Kytara je vyjádřením vaší osobitosti. Vyjádřete se třeba prostřednictvím elegantních a muzikálních kytar ze série Washburn WLO. Jde o nástroje s tvarem těla typu Orchestra, které se vyznačují jasným dynamickým zvukem s méně výraznými basy a představují tak univerzální volbu pro hru prstovou technikou i trsátkem. Přední deska této kytary je zhotovena z masivního smrku, luby a zadní deska jsou ze dřeva mahagonu. Krk je mahagonový, samozřejmostí je nastavitelná výztuha. Hmatník nástroje je ze dřeva ovangkol a najdeme na něm 20 pražců. Tělo i krk mají lemovku, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Kobylka je též vyrobena ze dřeva ovangkol. Ladící mechaniky typu die-cast jsou v chromovaném provedení. Nultý a sedlový pražec jsou z materiálu NuBone, což zajišťuje stabilitu ladění a dlouhý dozvuk. Vzhledem k tomu, že jde o elektroakustický model, je kytara vybavená kvalitním preampem Fishman se zabudovanou ladičkou. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Woodline WLO10SCE-O-U

Washburn Woodline WLO12SE-O-U

Washburn Woodline WLO12SE-O-U
Detail

Elektroakustická kytara Kytara je vyjádřením vaší osobitosti. Vyjádřete se třeba prostřednictvím elegantních a muzikálních kytar ze série Washburn WLO. Jde o nástroje s tvarem těla typu Orchestra, které se vyznačují jasným dynamickým zvukem s méně výraznými basy a představují tak univerzální volbu pro hru prstovou technikou i trsátkem. Přední deska této kytary je zhotovena z masivního mahagonu. Luby, zadní deska a krk jsou též vyrobeny z mahagonu, samozřejmostí je nastavitelná výztuha krku. Hmatník nástroje je ze dřeva ovangkol a najdeme na něm 20 pražců. Tělo i krk mají lemovku, okolo ozvučného otvoru je rozeta. Kobylka je též vyrobena ze dřeva ovangkol. Ladící mechaniky typu die-cast jsou v chromovaném provedení. Nultý a sedlový pražec jsou z materiálu NuBone, což zajišťuje stabilitu ladění a dlouhý dozvuk. Vzhledem k tomu, že jde o elektroakustický model, je kytara vybavená kvalitním preampem Fishman se zabudovanou ladičkou. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Woodline WLO12SE-O-U

Washburn Heritage HG12S-O-U

Detail

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Washburn Heritage HG12S-O-U, která má polomasivní konstrukci, 643mm menzuru, 20 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Hodí se pro hru prsty i trsátkem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HG12S-O-U

Washburn Heritage HF11S-O-U

Washburn Heritage HF11S-O-U
Detail

Akustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní kytara zaujme především hráče, kteří preferují menší tělo nástroje, ale nechtějí díky tomu přijít o průraznost zvuku. Tvar těla vychází z typu Dreadnought, kytara je však menší a disponuje většími postranními výřezy. Přední deska této kytary je vyrobena z masivního červeného cedru. Díky ní má nástroj výborný zvuk a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 43 mm. Kobylka je též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Ozvučnici zdobí rozeta, lak je chráněn želvovinovým pickguardem. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HF11S-O-U

Washburn Heritage HD10SCE-O-U

Washburn Heritage HD10SCE-O-U
Detail

Elektroakustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní akustická kytara svým tvarem vychází z lety prověřeného tvaru těla Dreadnought, který zajistí, že se její zvuk jen tak někde neztratí. Přední deska této kytary je z masivního smrku Sitka. Díky ní má nástroj perfektní tón a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 43 mm. Kobylka též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Okolo ozvučného otvoru je ozdobná rozeta a lak před trsátkem chrání želvovinový pickguard. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Kytara je vybavena podkobylkovým piezo snímačem a aktivní elektronikou firmy Fishman se zabudovanou ladičkou. Kytara je proto ideální pro živá vystoupení. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HD10SCE-O-U

Washburn Heritage HG12S-O-U

Washburn Heritage HG12S-O-U
Detail

Akustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní kytara disponuje větším tělem typu Grand Auditorium a jako materiál převažuje mahagon. To znamená, že nástroj nabídne mohutný, vřelý zvuk, který ocení jak mírně pokročilí, tak zkušení kytaristé. Přední deska této kytary je vyrobena z masivního mahagonu, který zajistí pevný tón a zároveň se s věkem nástroje bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou rovněž z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 43 mm. Kobylka je též vyrobena z dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Ozvučnici zdobí rozeta, lak je chráněn želvovinovým pickguardem. Tato mahagonová kytara vás jistě zaujme jak zvukem, tak vzhledem. A navíc vás při nákupu nezruinuje. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HG12S-O-U

Washburn Heritage HD10S-O-U

Washburn Heritage HD10S-O-U
Detail

Akustická kytara Americká firma Washburn se výrobě akustických nástrojů věnuje opravdu dlouho – již od roku 1883. Za tu dobu vytvořila bezpočet kytar, mandolín, bendž a nasbírala řadu zkušeností. Tato konkrétní akustická kytara svým tvarem vychází z lety prověřeného tvaru těla Dreadnought, který zajistí, že se její zvuk jen tak někde neztratí. Přední deska této kytary je z masivního smrku Sitka. Díky ní má nástroj perfektní tón a zároveň se s věkem bude čím dál více rozehrávat. Zadní deska, luby i krk jsou z mahagonového dřeva, na hmatníku ze dřeva ovangkol najdeme 20 pražců, k orientaci slouží klasické tečky. Menzura nástroje odpovídá rozměru 643 mm, šířka nultého pražce z materiálu Nubone je 43 mm. Kobylka též vyrobena ze dřeva ovangkol, k ladění slouží chromované Die-Cast mechaniky. Okolo ozvučného otvoru je ozdobná rozeta a lak před trsátkem chrání želvovinový pickguard. Továrně se na kytaru natahují struny Cleartone z materiálu fosforbronz. Použité materiály a přijatelná cena dělají z této kytary velmi zajímavý nástroj, který jistě potěší nejednoho kytaristu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Washburn Heritage HD10S-O-U

Oscar Schmidt OG2CEFBC-A-U

Oscar Schmidt OG2CEFBC-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Oscar Schmidt OG2CE jsou cenově dostupné elektroakustické kytary s tradičním „westernovým“ tělem typu Dreadnought vhodné pro začínající i zkušené muzikanty. Jejich velké tělo je zárukou dobré rezonance a mohutného zvuku. Vrstvený korpus této kytary je složen z topu z fládrovaného javoru s charakteristickou pěknou kresbou a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Spodní výřez těla nabízí pohodlný dohmat i na vyšších polohách hmatníku, orientaci po ploše hmatníku tradičně usnadňují poziční značky. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Pěkné zpracování podtrhuje obvodová lemovka doplněná výložkou z imitace perleti, rozeta složená z prstenců z imitace perleti a černobílých linek a praktický pickguard z imitace želvoviny. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem (Bass, Mid, Treb, Presence) a zabudovanou ladičkou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Oscar Schmidt OG2CEFBC-A-U

Oscar Schmidt OG10CEFTB-A-U

Oscar Schmidt OG10CEFTB-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustické kytary Oscar Schmidt s označením OG10CE jsou univerzálně vhodné pro hru trsátkem i prstovou technikou. Nabízí kompaktní tvar těla typu Concert a spodní výřez pro snadný dohmat i na vyšších polohách hmatníku. Představují vhodnou volbu pro začínající i zkušené muzikanty. Vrstvený korpus této kytary je složen z topu z výběrového smrku a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp Barcus Berry s čtyřpásmovým ekvalizérem (Bass, Mid, Treb, Presence) a zabudovanou ladičkou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Oscar Schmidt OG10CEFTB-A-U

Oscar Schmidt OG2BLH-A-U

Oscar Schmidt OG2BLH-A-U
Detail

Levoruká akustická kytara Oscar Schmidt OG2 jsou cenově dostupné akustické kytary s tradičním „westernovým“ tělem typu Dreadnought vhodné pro začínající i zkušené muzikanty. Jejich velké tělo je zárukou dobré rezonance a mohutného zvuku. Vrstvený korpus této kytary je složen z přední desky z překližovaného smrku a zadní desky a lubů z překližovaného mahagonu. K mahagonovému krku, standardně připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník zhotovený z moderního kompozitního materiálu. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční značky. Struny jsou uchyceny v chromovaných litých (Die-Cast) mechanikách. Pěkné zpracování podtrhuje obvodová lemovka doplněná výložkou z imitace perleti, rozeta složená z prstenců z imitace perleti a černobílých linek a praktický pickguard z imitace želvoviny. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Oscar Schmidt OG2BLH-A-U

Oscar Schmidt OACEFN-A-U

Oscar Schmidt OACEFN-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustické kytary Oscar Schmidt OACEFN jsou cenově dostupné nástroje vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče. Jedná se o modely Grand Auditorium, tj. nástroje se standardní menzurou a o něco menším tělem, než nabízí westernovky Dreadnought. Jsou tak univerzálně vhodné pro hru prstovou technikou i trsátkem. Vrstvený korpus tohoto nástroje je složen z přední desky z fládrovaného javoru s charakteristickou pěknou kresbou a zadní desky a lubů z překližované catalpy. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního materiálu osazený dvaceti pražci, samozřejmostí je nastavitelná výztuha krku. Značení poloh na hmatníku je provedeno klasicky tečkami. Struny jsou ukotveny v chromovaných Die-Cast mechanikách. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp v lubu kytary se zabudovanou ladičkou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Oscar Schmidt OACEFN-A-U

Oscar Schmidt OACEFTB-A-U

Oscar Schmidt OACEFTB-A-U
Detail

Elektroakustická kytara Elektroakustické kytary Oscar Schmidt OACEFN jsou cenově dostupné nástroje vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče. Jedná se o modely Grand Auditorium, tj. nástroje se standardní menzurou a o něco menším tělem, než nabízí westernovky Dreadnought. Jsou tak univerzálně vhodné pro hru prstovou technikou i trsátkem. Vrstvený korpus tohoto nástroje je složen z přední desky z fládrovaného javoru s charakteristickou pěknou kresbou a zadní desky a lubů z překližované catalpy. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z moderního kompozitního materiálu osazený dvaceti pražci, samozřejmostí je nastavitelná výztuha krku. Značení poloh na hmatníku je provedeno klasicky tečkami. Struny jsou ukotveny v chromovaných Die-Cast mechanikách. O sejmutí zvuku a jeho zesílení se stará podkobylkový piezo snímač a preamp v lubu kytary se zabudovanou ladičkou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Oscar Schmidt OACEFTB-A-U
WASHBURN EA15ITB-A-U (HN224687), WASHBURN WD7S-A-U (HN214207), WASHBURN C40-A-U (HN183550), WASHBURN AG40CE-A-U (HN224685), OSCAR SCHMIDT OD312CE-A-U (HN183584), OSCAR SCHMIDT OAM-A-U (HN183566), OSCAR SCHMIDT OG2WH-A-U (HN202483), OSCAR SCHMIDT OD312CEB-A-U (HN183585), OSCAR SCHMIDT OG2TBL-A-U (HN183569), OSCAR SCHMIDT OG2CEB-A-U (HN183578), OSCAR SCHMIDT OG2BLH-A-U (HN190498), OSCAR SCHMIDT OG1TBL-A-U (HN183563), OSCAR SCHMIDT OG2NLH-A-U (HN183299), OSCAR SCHMIDT OAB-A-U (HN183565), OSCAR SCHMIDT OACEFTBL-A-U (HN183576), OSCAR SCHMIDT OG1B-A-U (HN183562), OSCAR SCHMIDT OF2TBL-A-U (HN214194), OSCAR SCHMIDT OC9-A-U (HN183588), OSCAR SCHMIDT OG1LH-A-U (HN220029), OSCAR SCHMIDT OG2FYS-A-U (HN183570), OSCAR SCHMIDT OC1-A-U (HN183223), OSCAR SCHMIDT OGHSB-A-U (HN220034), U Devíti draků a jedné ovce (9788025730072), OSCAR SCHMIDT OGHS TBL-A-U (HN183289), DENSO W20FSR-U (W20FSR-U), DENSO K20PR-U (K20PR-U), DENSO X24ESR-U (X24ESR-U), DENSO X24GPR-U (X24GPR-U), DENSO W24ES-U (W24ES-U), DENSO W20EPR-U (W20EPR-U)