Výstavní pamlskovníky dvě kapsy

Našli jsme pro tebe Výstavní pamlskovníky dvě kapsy. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Výstavní pamlskovníky dvě kapsy

Výstavní skříň CORAL

Výstavní skříň CORAL

Na podrobném popisu k produktu Výstavní skříň CORAL pracujeme. (vemzu.cz)

Výstavní skříň IRON

Výstavní skříň IRON

Na podrobném popisu k produktu Výstavní skříň IRON pracujeme. (vemzu.cz)

Výstavní skříň LAKADEE

Výstavní skříň LAKADEE

Na podrobném popisu k produktu Výstavní skříň LAKADEE pracujeme. (vemzu.cz)

Dřevěná výstavní police Displey

Dřevěná výstavní police Displey

Na podrobném popisu k produktu Dřevěná výstavní police Displey pracujeme. (vemzu.cz)

Disney Školní penál Minnie, bez náplně, dvě kapsy

Disney Školní penál Minnie, bez náplně, dvě kapsy

Myška se srdíčky a květinami – dvoukomorový penál s poutkem z kolekce Disney, barva růžovo-modrá s putníky. (mall.cz)

Show tech Klip na výstavní číslo pro vystavovatele psa

Show tech Klip na výstavní číslo pro vystavovatele psa

Klip na číslo pro vystavovatele psů. (mall.cz)

Ráj nehtů Vzorník, výstavní stojan - 32 otvorů, 35 tipů

Ráj nehtů Vzorník, výstavní stojan - 32 otvorů, 35 tipů

Vzorník, výstavní stojan - 32 otvorů, 35 tipů Vzorník pro profesionální nehtová studia i domácí použití.   32 otvorů, 35 tipů - rozměr 12cm x 8cm, výška 5cm Materiál: průhledný plast     (rajnehtu.cz)

Ráj nehtů Vzorník, výstavní stojan - 64 otvorů, 70 tipů

Ráj nehtů Vzorník, výstavní stojan - 64 otvorů, 70 tipů

Vzorník, výstavní stojan - 64 otvorů, 70 tipů Vzorník pro profesionální nehtová studia i domácí použití.   64 otvorů, 70 tipů - rozměr 24cm x 8cm, výška 5cm Materiál: průhledný plast     (rajnehtu.cz)

Ulč Ota: Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby

Ulč Ota: Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby

Světoběžník Ota Ulč se v této knize vrátil do míst, která procestoval s manželkou a malým synem v minulém století. Tehdy navštívil hlavně Srí Lanku a Indii, v 21. století pobyl zase delší dobu na Kypru, v Izraeli a na Krymu. (mall.cz)

Ota Ulč: Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby

Ota Ulč: Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby

Nový cestopis Oty Ulče srovnává dávné cestovatelské zkušenosti z minulého století se dvěma plavbami lodí, které podnikl před několika lety na Blízký východ a k černomořskému pobřeží. V minulém století procestoval Ota Ulč třikrát celý svět a napsal o tom řadu knih. (mall.cz)

Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby - Ota Ulč

Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby - Ota Ulč

Nový cestopis Oty Ulče srovnává dávné cestovatelské zkušenosti z minulého století se dvěma plavbami lodí, které podnikl před několika lety na Blízký východ a k černomořskému pobřeží.Světoběžník Ota Ulč se v této knize vrátil do míst, která procestoval s manželkou a malým synem v minulém století. Tehdy navštívil hlavně Srí Lanku a Indii, v 21. století pobyl zase delší dobu na Kypru, v Izraeli a na Krymu. A co bylo výsledkem takového srovnání? Hranice náboženské a etnické nesnášenlivosti se posouvá blíž k Evropě, zatímco na východě se mor násilné nevraživosti částečně rozpouští v ekonomickém růstu. (knihydobrovsky.cz)

Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby (978-80-7244-437-3)

Dvě dávné zkušenosti, dvě čerstvé plavby (978-80-7244-437-3)

Kniha - autor Ota Ulč, 208 stran, česky, Pevná bez přebalu matná Nový cestopis Oty Ulče srovnává dávné cestovatelské zkušenosti z minulého století se dvěma plavbami lodí, které podnikl před několika lety na Blízký východ a k černomořskému pobřeží. V minulém století procestoval Ota Ulč třikrát celý svět a napsal o tom řadu knih. V novém cestopise se vrací ke svým prvním cestovatelským zkušenostem, kdy s manželkou a malým synem navštívil severní Afriku, Blízký východ, Srí Lanku a Indii, a srovnává je se současným stavem, s kterým se seznámil při dvou plavbách lodí Černým mořem a východním Středomořím. Jako vždy píše jen o zajímavých zážitcích, všímá si různých jedinečností i absurdit, které zkušenému cestovateli neuniknou, snaží se vysvětlit rozdílnosti života lidí v různých místech… (alza.cz)

Dvě sestry

Dvě sestry

Drozdova novela, napsaná v době začínající normalizace a dostupná pouze jako samizdat, patří k vrcholům onoho typu prózy, který by se dal nazvat sebezáchovným. (mall.cz)

Stříbrný přívěsek 925, dvě kontury srdcí a dvě srdíčka s bílou…

Stříbrný přívěsek 925, dvě kontury srdcí a dvě srdíčka s bílou perletí SP62.19

Přívěsek ze stříbra 925, dva obrysy srdíček a dvě srdce zdobená bílou perletí, leský lem. (sperky-eshop.cz)

Dvě - Glockner David

Dvě - Glockner David

Dvě noci po sobě najde majitel chátrajícího zámku, ve kterém žije se svou psychicky labilní dcerou, ve stáji brutálně podříznutá hrdla svých koní. To je ale jen začátek krvavého příběhu, který soukromého detektiva Benjamina Krásu přivede nejdříve na zámek, aby ho odsud stopy zavedly do Švýcarska a severní Itálie. Nezůstane totiž jen u mrtvých koní. Série podivných vražd zdánlivě nemá žádnou logiku. Ale jen do chvíle než se na zámku objeví dvojče dcery zámeckého pána a okolnosti nasvědčují tomu, že obě dívky nejsou jeho biologickými dcerami... Nitky tohoto příběhu se totiž sbíhají v daleké Brazílii, kde žila rodina nacistické zrůdy Josefa Mengeleho... Strhující thriller plný napětí a nečekaných zvratů je třetí knihou Vladimíra Dundra, který píše pod literárním pseudonymem… (patro.cz)

Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké…

Báječný čas života - Dvě ženy, dvě generace, jedno velké dobrodružství nového začátku - Ab Williams

Erin a Lydia se setkávají ve chvíli, kdy se každé z nich rozpadl život na kousky. Věkem je dělí dvě generace, ale přesto jedna ve druhé nalézají oporu, sympatie a inspiraci. Společně se pustí do nového rozjezdu Lydiina byznysu se starožitnostmi a restart jejich života právě začíná... (knihydobrovsky.cz)

Pán prstenů Dvě věže

Pán prstenů Dvě věže

V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, aby po mnoha letech padla do rukou Bilba Pytlíka. Trilogie Pán prstenů vypráví o nebezpečné cestě Bilbova příbuzného Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány. Dvě věže jsou pokračováním audioknihy Společenstvo Prstenu, v němž sledujeme osudy jednotlivých členů rozpadlého Společenstva. Hobiti Frodo a Sam s Prstenem putují na vlastní pěst do říše Temného pána, zatímco druhé dva hobity, Pipina a… (patro.cz)

Dvě císařovny - Purdy Brandy

Dvě císařovny - Purdy Brandy

Dvě krásné urozené Francouzky Rose a Aimee míří do Paříže za štěstím. Do Rose se zamiluje generál Napoleon Bonaparte a za chvíli je z ní francouzská císařovna. A Aimee? Při cestě na Martinik ji unesou piráti a prodají do harému. Krásou a inteligencí okouzlí tureckého sultána a záhy vystoupá na pozici s nepředstavitelnou mocí. Jenže štěstí je vrtkavé… (patro.cz)

Dvě sestry - Seierstad Asne

Dvě sestry - Seierstad Asne

Uvěřily. A rozhodly se. Opustily rodinu i domov a odešly do Sýrie, aby bojovaly na straně ISIS za svého Boha a svou víru. Dvě sestry, Norky somálského původu – devatenáctiletá Ayan a šestnáctiletá Leila – žijí se svou rodinou v Oslu až do momentu, kdy zmizí v síti teroristické organizace. Norská reportérka a spisovatelka Asne Seierstad přichází se strhující knihou, ve které se snaží zjistit, proč se dívky zradikalizovaly, jaký to mělo vliv na jejich rodinu a jak vypadala snaha jejich otce přivést své dcery zpět. Dokumentárně-reportážní dílo Dvě sestry je hlubokou sondou pod povrch života dvojice dívek, která v pohodlí domova v jedné z ekonomicky a sociálně nejvyspělejší zemi světa podlehla fanatickému vlivu ISIS. Prostřednictvím rozhovorů s rodiči, přáteli a jejich okolím se autorka… (patro.cz)

Dvě zrcadla - Limrová Karolina

Dvě zrcadla - Limrová Karolina

Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Katy Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. Joshua spatří Katyinu tvář poprvé v prastarém zrcadle, které objeví na půdě chátrajícího sídla. Nemůže slyšet její srdce ani cítit její vůni. Nemůže jí ublížit. Jeho stříbrné oči se mohou jen dívat a v jeho duši se objeví záblesk čehosi, o čem si myslel, že už je navždy ztraceno. Ale co když přijde den, kdy zjistí, že mu to nestačí? Co když víc než po lidské krvi začne toužit po zvuku jejího hlasu? Má někdo jako on vůbec právo chtít něco víc než její úsměv?V romantickém příběhu s prvky fantasy se v rychlém sledu událostí střídají promluvy obou hlavních hrdinů a my sledujeme napínavý děj ze dvou úhlů… (patro.cz)

Anna Fárová: Dvě tváře

Anna Fárová: Dvě tváře

Kniha Dvě tváře přináší obsáhlý výbor z díla historičky fotografie Anny Fárové (1928–2010) z let 1956–2007. Nyní vychází ve druhém vydání. (mall.cz)

Asne Seierstad: Dvě sestry

Asne Seierstad: Dvě sestry

Uvěřily. A rozhodly se. Opustily rodinu i domov a odešly do Sýrie, aby bojovaly na straně ISIS za svého Boha a svou víru. (mall.cz)

Botox: Dvě tváře - CD

Botox: Dvě tváře - CD

Debutové autorské CD kapely Botox s názvem Dvě tváře vyšlo v červnu 2019. Album kapela pojmenovala podle jedné z písní, která jak kluci s oblibou říkají plně charakterizuje proměnnost nálad v kapele. (mall.cz)

Karolina Limrová: Dvě zrcadla

Karolina Limrová: Dvě zrcadla

Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Katy Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. (mall.cz)

Dve ženy - Galambošová Michaela

Dve ženy - Galambošová Michaela

Tereza a Monika. Dve ženy, ktoré by sa dobrovoľne nikdy nedali dokopy. Tereza je milujúcou matkou Karola, ktorá chce pre syna len to najlepšie. Je presvedčená, že žiadna žena sa oňho nepostará tak ako ona. Pre svojho syna urobí všetko na svete. Je odhodlaná zaňho aj rozmýšľať... Do jej sveta však vstúpi Monika, Karolova frajerka. Terezu to vôbec nepoteší. Monika sa absolútne vymyká Tereziným predstavám o ideálnej neveste. Ktorá z dvoch žien vyhrá? Bude mať súboj víťaza? Obom ženám ide iba o jedno. O lásku Karola... (patro.cz)

Goldbuch Fotoalbum Dvě srdce

Goldbuch Fotoalbum Dvě srdce

Dej mi své srdce, dám Ti své …Album pro svatební fotografie nebo fotky zamilovaných. Srdíčka na přední desce tvoří spousty malinkých srdíček, koleček a zlatých ražených serepetiček. Můžete si na ně i sáhnout, neboť díky ražbě jsou plastické. (mall.cz)

Dvě císařovny - Jan Bauer

Dvě císařovny - Jan Bauer

Pod tímto názvem vycházejí v novém vydání romány Pád císařova zetě a Svatý grál. Znovu se setkáváme s dominikánem Pavlem, obratným agentem císaře Karla IV. S mazaností sobě vlastní musí čelit intrikám vévody Rudolfa Habsburského, který se proti císaři neváhá spojit s uherským králem Ludvíkem I. i polským králem Kazimírem III. Navíc mu usiluje o život i tajné společenství Uhlířů. Ve druhém příběhu se dominikán Pavel ocitne v nepřízni čtvrté Karlovy manželky Alžběty Pomořanské a vydává se na cestu pro nejvzácnější relikvii, tzv. Svatý grál, pohár, z něhož prý pil Ježíš Kristus při poslední večeři... (knihydobrovsky.cz)

Dvě zrcadla - Karolína Limrová

Dvě zrcadla - Karolína Limrová

Kdyby si Joshua Merboth nekoupil starobylý dům nedaleko od Longville, zřejmě by nikdy Katy Simmonsovou nepoznal. A nikdy by nepřišel na to, že láska může být silnější než peklo smrti a krve. Joshua spatří Katyinu tvář poprvé v prastarém zrcadle, které objeví na půdě chátrajícího sídla. Nemůže slyšet její srdce ani cítit její vůni. Nemůže jí ublížit. Jeho stříbrné oči se mohou jen dívat a v jeho duši se objeví záblesk čehosi, o čem si myslel, že už je navždy ztraceno. Ale co když přijde den, kdy zjistí, že mu to nestačí? Co když víc než po lidské krvi začne toužit po zvuku jejího hlasu? Má někdo jako on vůbec právo chtít něco víc než její úsměv? V romantickém příběhu s prvky fantasy se v rychlém sledu událostí střídají promluvy obou hlavních hrdinů a my sledujeme napínavý děj ze dvou úhlů… (knihydobrovsky.cz)

Dvě tváře - Fárová Anna

Dvě tváře - Fárová Anna

Kniha Dvě tváře přináší obsáhlý výbor z díla historičky fotografie Anny Fárové (1928–2010) z let 1956–2007. Nyní vychází ve druhém vydání. Je rozčleněna do tří oddílů: první shrnuje stati o světové fotografii, druhý studie a články o fotografii české, třetí články o obecných otázkách fotografie. Řazení statí kombinuje hledisko chronologické s hlediskem obsahovým: čtenáři mají možnost sledovat, jak se vyvíjel autorčin zájem o jednotlivé fotografy, a současně mohou v souhrnu vidět, jak se měnil její vhled do daného díla. Kniha obsahuje množství textů, které zde česky vycházejí poprvé. Podstatnou součástí svazku je úplná bibliografie Anny Fárové, kterou zpracovala Polana Bregantová. Závěr prvního vydání tvořil autobiografický text A pásly by se tam ovce…, který vyšel v nakladatelství… (patro.cz)

Goldbuch Dvě srdce (0100_8161)

Goldbuch Dvě srdce (0100_8161)

Fotoalbum , formát na růžky, 60 listů (alza.cz)

Mašlovačka UH dvě velikosti ORION

Mašlovačka UH dvě velikosti ORION

Sada mašlovaček - 2 ks, na zavěšení. Využijete je při pečení, grilování,…Materiál: plast. Rozměry: (dxšxv) 21,5x4,5x2 cm, 19,5x3x2 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Dvě těla krále - Kantorowitz Ernest

Dvě těla krále - Kantorowitz Ernest

Dvě těla krále patří k nejvýznamnějším knihám o dějinách středověkých politických a teologických představ a idejí. Původem německý historik a profesor Ernst Kantorowicz, jenž musel i přes své vyhraněně pravicové názory utéci před nacismem do Spojených států, v této knize odhaluje podstatu sakrality královské moci a královské vlády ve středověku. Prostřednictvím pronikavých analýz a netušených interpretací, v nichž konfrontuje názory středověkých teologů s myšlenkovými koncepty anglických právníků 16. století, dospívá ke zjištění, že právě ve 12. a 13. století se z ryze politických důvodů a jednoznačným politickým účelem zrodila představa o rozdvojení králova těla, tedy fyzického, konkrétního těla panovníka, které umírá, a mystického těla vládce, který žije a vládne věčně. (patro.cz)

Ernest Kantorowitz: Dvě těla krále

Ernest Kantorowitz: Dvě těla krále

Dvě těla krále patří k nejvýznamnějším knihám o dějinách středověkých politických a teologických představ a idejí. (mall.cz)

To0n Tellegen: Dvě staré babky

To0n Tellegen: Dvě staré babky

Pro soubor třiačtyřiceti filozoficky laděných minipovídek nizozemského praktického lékaře, básníka a spisovatele pro děti jsou příznačné půvabná poetika, přemýšlivost, ironie, humor, absurdní logika a hra s konkrétními i přenesenými významy. (mall.cz)

Bambi, Sněhurka - Dvě klasické pohádky

Bambi, Sněhurka - Dvě klasické pohádky

Vaše oblíbené klasické příběhy Sněhurka a Bambi právě na vás. Navíc v krásné knize s lentikulární obálkou a báječnými ilustracemi, které malým i velkým umožní snít. Pojďte si s námi vychutnat toto magické čtení. (mall.cz)

Oldřiška Podhorcová: Postel pro dvě

Oldřiška Podhorcová: Postel pro dvě

Žádné extra pikantnosti, vážení! V příběhu lesbického páru prožijeme rok, který se téměř v ničem neodlišuje od roku heterosexuálů, a přesto může mít pro některé z nás lehce absurdní rozměr. To ovšem mívají i jiné věci, vztahy, závislosti, názory a činy. (mall.cz)

Postel pro dvě - Podhorcová Oldřiška

Postel pro dvě - Podhorcová Oldřiška

Žádné extra pikantnosti, vážení! V příběhu lesbického páru prožijeme rok, který se téměř v ničem neodlišuje od roku heterosexuálů, a přesto může mít pro některé z nás lehce absurdní rozměr. To ovšem mívají i jiné věci, vztahy, závislosti, názory a činy. V humorných i drsnějších epizodách ze života Terezy, Valentýny a jejich okolí poznáme dvě sympatické osobnosti vzdorující předsudkům, které prezentují lidé "normální" orientace. Nad směšné i žlučovité ataky se lesbičky dokážou povznést a díky svému naturelu procházejí životem bez šrámů. První komplikace nastanou, když zatouží po dítěti. Ale každý problém na světě má nějaké řešení... Kniha vznikla na základě reálného příběhu, který autorka převedla do jiného prostředí a souvislostí. (patro.cz)

Pán prstenů: Dvě věže - DVD

Pán prstenů: Dvě věže - DVD

Druhý film trilogie Pán prstenů. Frodo se Samem pokračují za pomoci Gluma do Mordoru, zatímco zbytek Společenstva pronásleduje skřety, kteří zajali Smíška a Pipina… Válka se blíží! (mall.cz)

Littlest Pet Shop Dvě zvířátka

Littlest Pet Shop Dvě zvířátka

Nasbírejte všechna zvířátka Littlest Pet Shop. V každém balení jsou nyní dvě zvířátka střední velikosti! (bambule.cz)

Dvě temné vládkyně - Kendare Blake

Dvě temné vládkyně - Kendare Blake

Královna Katharina čekala na korunu celý život. Když ji však teď konečně má, královstvím se šíří nespokojené hlasy. Navíc si není jistá, zda její dvě sestry zemřely, nebo pro ni představují hrozbu. Mirabella a Arsinoe jsou skutečně naživu, ale navštěvuje je přízrak proslulé Modré královny. Jules stojí před těžkou volbou: Má vést armádu proti Katharině? Chystá se povstání, s nímž má Modrá královna možná společného víc, než by kdokoli hádal… nebo čekal. (knihydobrovsky.cz)

Dvě máchovské studie - Jan Patočka

Dvě máchovské studie - Jan Patočka

Jan Patočka je čelným představitelem fenomenologicky zaměřené filosofie. Studoval u Edmunda Husserla a Martina Heideggera. Stati o Máchovi činí zkušenost básníka předmětem filosofické reflexe a zjišťují, že se tvorba tohoto zakladatele moderní české poezie hlubokým a původním způsobem dotýká filosofických otázek, které jsou stále aktuální. Na podkladě těchto analýz pak autor rozvíjí svou vlastní filosofickou pozici a sleduje, čím se od sebe básnická a filosofická reflexe odlišují. (knihydobrovsky.cz)

Bambi, Sněhurka - Dvě klasické pohádky

Bambi, Sněhurka - Dvě klasické pohádky

Vaše oblíbené klasické příběhy Sněhurka a Bambi právě na vás. Navíc v krásné knize s lentikulární obálkou a báječnými ilustracemi, které malým i velkým umožní snít. Pojďte si s námi vychutnat toto magické čtení. (mall.cz)

Pán prstenů: Dvě věže - DVD

Pán prstenů: Dvě věže - DVD

Druhý díl filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci, začíná tam kde první skončil. Po smrti Boromira a rozpadu Společenstva se cesty jeho členů rozdělily. (mall.cz)

Naděžda Mandelštamová: Dvě knihy vzpomínek

Naděžda Mandelštamová: Dvě knihy vzpomínek

Žena jednoho z největších rusky píšících moderních básníků Osipa Mandelštama napsala neobvykle obsažné a působivé memoáry. (mall.cz)

Tradgard Zahradní pro dvě osoby

Tradgard Zahradní pro dvě osoby

Kvalitní houpací síť k zavěšení na zahradě nebo terase. Super komfortní! Není nic lepšího, než relaxovat v lůně přírody a jemně se houpat v měkké houpací síti! Stačí vázat dva konce houpací sítě na stromy nebo robustní sloupky a můžete si užít pohodlí. Díky dvěma dřevěným rámům- výztuhám- je houpací síť velmi stabilní a pohodlná! Do houpací sítě se vejdou dvě osoby.   Houpací síť je vyrobena z odolného materiálu (silná bavlna s příměsí polyesteru) a hustě tkaných provazů. Materiál lze prát v ruce. Díky přiloženému krytu houpací síť zabírá opravdu málo místa a můžete si je vzít s sebou všude, např. na výlet, na pláž atd. Snadno se ukládá. Velké houpací sítě na kovových rámech zaberou spoustu místa a jsou objemné - nedají se přenášet. Naše houpací síť se dá snadno smotat a po vložení do… (dilego.cz)

Tradgard Zahradní pro dvě osoby

Tradgard Zahradní pro dvě osoby

Kvalitní houpací síť k zavěšení na zahradě nebo terase. Super komfortní! Není nic lepšího, než relaxovat v lůně přírody a jemně se houpat v měkké houpací síti! Stačí vázat dva konce houpací sítě na stromy nebo robustní sloupky a můžete si užít pohodlí. Díky dvěma dřevěným rámům- výztuhám- je houpací síť velmi stabilní a pohodlná! Do houpací sítě se vejdou dvě osoby. Houpací síť je vyrobena z odolného materiálu (silná bavlna s příměsí polyesteru) a hustě tkaných provazů. Materiál lze prát v ruce. Díky přiloženému krytu houpací síť zabírá opravdu málo místa a můžete si je vzít s sebou všude, např. na výlet, na pláž atd. Snadno se ukládá. Velké houpací sítě na kovových rámech zaberou spoustu místa a jsou objemné - nedají se přenášet. Naše houpací síť se dá snadno smotat a po vložení do krytu… (kokiskashop.cz)

Postel pro dvě - Podhorcová Oldřiška

Postel pro dvě - Podhorcová Oldřiška

Žádné extra pikantnosti, vážení! V příběhu lesbického páru prožijeme rok, který se téměř v ničem neodlišuje od roku heterosexuálů, a přesto může mít pro některé z nás lehce absurdní rozměr. To ovšem mívají i jiné věci, vztahy, závislosti, názory a činy. V humorných i drsnějších epizodách ze života Terezy, Valentýny a jejich okolí poznáme dvě sympatické osobnosti vzdorující předsudkům, které prezentují lidé „normální“ orientace. Nad směšné i žlučovité ataky se lesbičky dokážou povznést a díky svému naturelu procházejí životem bez šrámů. První komplikace nastanou, když zatouží po dítěti. Ale každý problém na světě má nějaké řešení... Kniha vznikla na základě reálného příběhu, který autorka převedla do jiného prostředí a souvislostí. (knihydobrovsky.cz)

Ohřívače rukou - dvě hřejivé srdíčka

Ohřívače rukou - dvě hřejivé srdíčka

Horké srdíčka jsou ideální pro zamilované. Srdíčka jsou velmi romantické ale i praktické, díky ním Vám nikdy nebude zima. V srdíčku se nachází plíšek, který po stisknutí způsobí ohřátí srdíčka až do 54 stupňů. Srdíčko udržuje tuto teplotu po dobu 20 až 30 minut. Pro znovu aktivování je třeba srdíčko vařit ve vodě dokud se nerozpustí krystalizovaný obsah. Dvě srdíčka zabalené v kovovém pouzdře Po zatlačení kovového plíšku se srdíčko zahřeje na cca 20-30 minut Rozměry: 10,5 x 10,5 x 2 cm Srdíčko nevyvolává alergie Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 KčDoprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč (suprovedarky.cz)

Maxim Depo pro dvě lokomotivy

Maxim Depo pro dvě lokomotivy

Krásné depo nabízí zázemí pro dvě lokomotivy, které si zde mohou odpočinout a nabrat další síly. Depo je vhodné pro mašinky o rozměrech cca 12,5 × 13 × 15 cm. (mall.cz)

Dvě knihy vzpomínek - Mandelštamová Naděžda

Dvě knihy vzpomínek - Mandelštamová Naděžda

(patro.cz)

Taneček přes dvě pekla (DVD)

Taneček přes dvě pekla (DVD)

Pohádková hudební komedie… Pohádková hudební komedie se odehrává v pekle, kde hrají prim rozpustilé čertice. Vesnický mládenec, který se v pekle ocitne pro svou nafoukanost, se do jedné z nich zamiluje. Kdo koho polepšil se možná už nikdy nedozvíme. (dvd-premiery.cz)

Průsvitná záložka Dvě kočky PZ - 013

Průsvitná záložka Dvě kočky PZ - 013

(patro.cz)

Ekaterina Vilmont: Intelligent i dve Rity

Ekaterina Vilmont: Intelligent i dve Rity

Inoy raz zhizn' napominayet vyazaniye. Odno nevernoye dvizheniye i nitochki polzut, glyadish' i oni uzhe zaputalis'. Tak sluchilos' i v zhizni professora Tveritinova. Proshloye, nastoyashcheye – vse sputalos', styanulos' v tugoy uzel. Sumeyet li on yego rasputat'?.. (mall.cz)

Chacon dvě bezdrátové kamery s centrálou

Chacon dvě bezdrátové kamery s centrálou

Kvalitní sada bezdrátových kamer s centrálou CHACON Kit IP. (mall.cz)

Radek Malý: Nikolka a dvě mámy

Radek Malý: Nikolka a dvě mámy

Chlapeček Nikolka má „dvě mámy“: jedná se vlastně o maminku a o Nikolkovu tetu, maminčino dvojče. Jemným způsobem děti učí tomu, že každá rodina je jedinečná a někdy je dobré se zastavit a té svojí se podívat do očí. (mall.cz)

Popelka, Kniha džunglí - Dvě klasické pohádky

Popelka, Kniha džunglí - Dvě klasické pohádky

Vaše oblíbené klasické příběhy Popelka a Kniha džunglí čekají právě na vás. Navíc v krásné knize s lentikulární obálkou a báječnými ilustracemi, které malým i velkým umožní snít. Pojďte si s námi vychutnat toto magické čtení. (mall.cz)

Maxim 50949 depo pro dvě lokomotivy

Maxim 50949 depo pro dvě lokomotivy

Stylové depo Maxim 50949 nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm mohou dokonale odpočinout a nabrat síly před další dlouhou cestou. Každý má rád pocit, že někam patří a má se kam vracet. Stejně je to i u mašinek, které budou mít v tomhle depu příjemný pocit teplého domova. Včetně rovné výhybky. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Podívejte se na další příslušenství k vláčkodráhám a užijte si se svými železnicemi ještě více zábavy. Rozměry: 13x14x15 cm Věk: 3+ (fonetip.cz)

Dvě evičky s palandou a příslušenstvím

Dvě evičky s palandou a příslušenstvím

Dvě Evičky s palandou a příslušenstvím Sada svou panenek Eviček s palandou a příslušenstvím na hraní. Panenky na sobě mají pyžamka a jsou připraveny jít spát. Palandu lze také rozložit na 2 postýlky. Panenka má velikost 12 cm. Tato sada je vyrobena z kvalitního plastu. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Balení obsahuje:2 panenkypalandu2 polštářky2 peřinky Materiál: plastVěk: 3+Určení: pro holky (fonetip.cz)

Maxim 50949 Depo pro dvě lokomotivy

Maxim 50949 Depo pro dvě lokomotivy

Stylové depo Maxim 50949 nabízí zázemí dvěma mašinkám, které si v něm mohou dokonale odpočinout a nabrat síly před další dlouhou cestou. Každý má rád pocit, že někam patří a má se kam vracet. Stejně je to i u mašinek, které budou mít v tomhle depu příjemný pocit teplého domova. Včetně rovné výhybky. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.  Podívejte se na další příslušenství k vláčkodráhám a užijte si se svými železnicemi je&scaron… (mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít