VÝPRODEJ - ALAVIS SHELBY pro IMUNITU 30cps.

Půlnoční výprodej (978-80-7398-332-1)

Půlnoční výprodej (978-80-7398-332-1)

Kniha – autor Seanan McGuire, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Rodina Priceových se po celé generace věnuje zkoumání monster z celého světa a snaží se je chránit před lidmi - a lidi před nimi. Verity Priceová je od narození vedená k práci kryptozooložky, ačkoli by raději tančila tango, než se zaplétala s démony. Když ji její práce s komunitou kryptidů zavála na Manhattan, myslela si, že jí konečně nic nebude bránit v účasti na prestižních tanečních soutěžích. Jenže ono to dopadlo trochu jinak… Nyní, když Verity vyřešila problém hadího kultu, který zabíjel panny z celého Manhattanu, je připravena vrhnout se po hlavě do společenského tance. Ovšem jen do chvíle, než ji Dominic De Luca - její chvíli přítel, chvíli expřítel a také člen Úmluvy svatého Jiří, zaměřené na lov… (alza.cz)

Detoxikace a posilování imunity: Sedm pravidel vitality (80-7336-361…

Detoxikace a posilování imunity: Sedm pravidel vitality (80-7336-361-5)

Kniha – autor Marianne E. Meyer, 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tělo je vybaveno obrannými a léčivými silami, které jsou opravdovým zázrakem přírody a které nás obklopují neuvěřitelně účinným obranným štítem. Tato publikace se zaměřením na svépomoc a přírodní léčbu nabízí aktualizované poznatky o metodách, jak poskytnout svému imunitnímu systému to, co potřebuje, aby nás tím nejlepším možným způsobem chránil před nemocí a oslabením. Ve třech částech knihy najdete pokyny k tomu, jak z těla přirozenou cestou vyloučit původce nemoci, jak tělo detoxikovat od metabolických odpadů, jak podněcovat buněčnou látkovou výměnu, jak nastartovat opravné procesy v obranných buňkách a dozvíte se o přírodních léčivých prostředcích, které imunitu posilují. Nedílnou součástí autorčina… (alza.cz)

Jak překonat alergie: Posílení imunity změnou životního stylu (978-80…

Jak překonat alergie: Posílení imunity změnou životního stylu (978-80-7306-909-4)

Kniha – autor Leo Galland, 336 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Počet alergiků prudce roste a s alergiemi mohou souviset i potíže, které si s nimi obvykle nespojujeme. Tloustnutí, únava, migrény, problémy se zažíváním nebo padání vlasů. Jejich společným kořenem je nerovnováha imunitního systému, způsobená moderní průmyslově zpracovanou a nutričně chudou stravou, úbytkem prospěšných mikrobů ve střevě a znečištěním v našem okolí i v budovách, kde žijeme a pracujeme. Kniha hledá cesty, jak situaci zvrátit změnami ve výživě a životním stylu. Své teze doktor Galland podkládá řadou vědeckých studií. (alza.cz)

Fit pro sex: Sex posiluje imunitu (978-80-86179-29-2)

Fit pro sex: Sex posiluje imunitu (978-80-86179-29-2)

Kniha – autor Jutta Wellmannová, 176 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kdo by si nepřál najít partnera na celý život? Když to konečně zajiskří a zamilujeme se, zdá se nám, že společné štěstí bude nekonečné a naše láska nikdy nezevšední. Nepřipouštíme si, že do každého vztahu se vkrade po čase nuda a stereotyp. Právě o tom, jak si tyto „zabijáky“ držet od těla, vám poskytne rady tato kniha uznávané německé sexuoložky Jutty Wellmannové. Vtipně a fundovaně, přitom však s notnou dávkou nezbytné osobní zkušenosti vás provede uměním svádění, doporučí jídla, která vám zajistí náklonnost opačného pohlaví, prozradí triky dobrých milenců a ukáže, co dělat, abyste pro svého partnera zůstali přitažliví i po letech vzájemného soužití. Pokud potřebujete povzbuzení, tak vězte, že sex posiluje… (alza.cz)

Státní imunita na prahu 21. století: soumrak, nebo renesance? (978-80…

Státní imunita na prahu 21. století: soumrak, nebo renesance? (978-80-7598-228-5)

Kniha - autor Jaroslav Kudrna, 244 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Právo státních imunit je dynamickou oblastí mezinárodního práva veřejného. Státní praxe se nepřetržitě vyvíjí skrze vnitrostátní právní úpravy a rozsudky soudů. Cílem knihy je snaha postihnout současný vývoj státní imunity a identifikovat možné budoucí trendy. Dalším cílem je ze současného vývoje vyvodit konkrétní praktické doporučení ohledně státní imunity jak investorům, tak státům. Stěžejním zaměřením této knihy je státní imunita v ekonomickém kontextu. Důraz je kladen na exekuční imunitu, která je v současnosti hlavní překážkou pro vyplacení závazků ve sporech proti státům. Speciální zájem bude také věnován rozhodčímu řízení ve vztahu ke státním imunitám, jelikož jsme byli svědky prudkého nárůstu arbitráží… (alza.cz)

Prospěšný Česnek: 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů (978-80…

Prospěšný Česnek: 40 úžasných, imunitu povzbuzujících receptů (978-80-7390-940-6)

Kniha - autor Natasha Edwards, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Využijte mimořádných vlastností česneku, které prospívají zdraví, díky jednoduchým a různorodým receptům od Aioli a Rizota z pečené muškátové dýně až po salátové dresingy a imunitu posilující polévky. Česnek je jednou z nejcennějších potravin na světě. Je neodmyslitelnou součástí téměř všech světových kuchyní, které by bez něj přišly o velkou část originality. Dalšími výhodami česneku jsou neodolatelná chuť a úžasné léčivé účinky. Nechte tento zázrak naplno vyniknout ve svých pokrmech! (alza.cz)

Doba jedová 6: Špína, hygiena, imunita, alergie (978-80-7553-258-9)

Doba jedová 6: Špína, hygiena, imunita, alergie (978-80-7553-258-9)

Kniha – 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Oblast výzkumu střevní mikrobioty je nová, ale překotně se rozvíjí. Výsledky mohou být využity v medicíně a na trhu s léky mnohem rychleji, než je tomu u vývoje standardních léčivých přípravků. Autoři výstižně říkají: „Žijeme vpravdě v převratné době a jsme přesvědčeni, že se blíží nefalšovaná revoluce v medicíně. Jde o skutečně zásadní změnu v pohledu na lidský imunitní systém, ochranu proti nemocem a jejich léčbu. Proč je tato změna tak epochální? Protože nám umožní vypořádat se s mnoha zdravotními problémy tak radikálním způsobem, že se nám o tom ještě před pár lety ani nesnilo. Nejde přitom o žádné vzácné, ojedinělé choroby postihující hrstku jedinců. Jde o široce rozšířené alergie, astma, obezitu, diabetes, chronické střevní… (alza.cz)

Bakteriální výživa: Revoluce v posílení vaší přirozené imunity (978…

Bakteriální výživa: Revoluce v posílení vaší přirozené imunity (978-80-7390-383-1)

Kniha – autor Hiromi Shinya, 176 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Úspěšný americký gastroenterolog japonského původu Hiromi Shinya vám ukáže, jak zvýšit své přirozenou imunitu, jak chránit a očistit buňky pomocí milionů bakterií, které žijí v našem těle. Vysvětluje fungování omlazujících enzymů uvnitř buněk našeho těla a odhaluje jednoduché techniky, kterými můžete doplnit či restartovat energii, jako je masáž břicha, konzumace pitné vody, správná dieta, a dosáhnout tak lepšího zdraví, udržovat si stabilní váhu, zbavit se depresí a napětí, utlumit alergické reakce. Stačí udělat málo, abyste měli zdravější život. Dr. Shinya věsvětluje účinky standardních diet a radí, co je na těchto dietách dobré a co naopak špatné. (alza.cz)

Neplodnost: Útok imunity, 2., aktualizované a doplněné vydání (978-80…

Neplodnost: Útok imunity, 2., aktualizované a doplněné vydání (978-80-247-4555-8)

Kniha – autor Zdenka Ulčová-Gallová, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Proč jsou některé ženy a někteří muži neplodní? Jaké jsou metody vyšetření a léčby snížené plodnosti? Pro všechny, kteří se snaží stát rodiči, je tu již druhé, doplněné vydání úspěšné knihy Neplodnost – Útok imunity. Renomovaná česká autorka s kolegou genetikem píše o protilátkách proti spermiím, proti vajíčku, o imunologických vztazích mezi embryem a matkou, imunitním systému embrya, plodu a novorozence, o některých genetických souvislostech. Pozornost věnuje i příčinám potrácivosti jak ze strany matky, tak plodu. Odpovídá na nejčastější otázky z Poradny pro imunologii reprodukce a vše doplňuje příklady z praxe, obrazovým materiálem a ukázkami ze své beletrie. (alza.cz)

Parlamentná imunita: na Slovensku,v Čechách,v niektorých iných…

Parlamentná imunita: na Slovensku,v Čechách,v niektorých iných štátoch Európy a v judikatúre eu.súdo (978-80-8168-820-1)

Kniha – autor Michal Vaľo, 368 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Parlamentná (poslanecká) imunita je na Slovensku síce predmetom politických diskusií, no odborná právnická obec jej venovala zatiaľ menej pozornosti. Publikácia je pokusom zoznámiť právnikov, politikov a laickú verejnosť s?historickým vývojom ústavnej úpravy imunity na území súčasnej Slovenskej republiky, ale aj Českej republiky, a to od počiatkov parlamentarizmu, ako aj s ústavnou úpravou parlamentnej imunity v susedných a?viacerých ďalších európskych štátoch. Ťažisko publikácie spočíva v poukázaní na judikatúru Európskeho súdu pre ľudské práva vo veciach týkajúcich sa ustanovenia rámca pre národné právne úpravy parlamentnej imunity, vyplývajúceho zo základných ľudských práv vymedzených Dohovorom o ochrane… (alza.cz)

36 Smoothies pro duši (978-80-7370-421-6)

36 Smoothies pro duši (978-80-7370-421-6)

Kniha – autor Julia Gruber, česky V tomto balíčku najdete 36 báječných receptů na krémová smoothies z čerstvých bylin, ovoce a zeleniny. Smoothies mohou být sametově červená, tmavě zelená nebo křiklavě oranžová; rozpouštějí se na jazyku, zahřívají žaludek a rozzáří pokožku; jmenují se Elixír královen, Zběsilost v srdci, Luxusní fialové nebo Mangoldové smoothie pro imunitu; hýčkají, chrání před nachlazením a působí jako očista – a to po cel rok. Díky praktické velikosti karet si své oblíbené recepty můžete připevnit na ledničku nebo nosit s sebou. Na vlastní kůži pak zažijte, jak smoothies změní váš všední den, dodají vám energii, chuť a radost ze života. (alza.cz)

Športové autá: Najkrajšie športové osobné autá sveta (978-80-89637-62…

Športové autá: Najkrajšie športové osobné autá sveta (978-80-89637-62-1)

Kniha - 47 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Z obsahu: Alfa Romeo Brera Aston Martin DB9 Audi R8 Bentley Continental GT Speed BMW M6 Bugatti Veyron 16/4 Cadillac CTS-V Dodge Challenger Ferrari Laferrari Ford Mustang Shelby GT500 Honda NSX Chevrolet Camaro Jaguar XKR a iné (alza.cz)

Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce (978-80-204-3901-7)

Imunologie a imunopatologie lidské reprodukce (978-80-204-3901-7)

Kniha – autor Jindřich Madar; Zdenka Ulčová-Gallová, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Popudem k napsání této publikace, na níž se podíleli naši přední odborníci z oblasti imunologie a reprodukční medicíny, je rostoucí počet důkazů, že nesprávná funkce imunity v reprodukční soustavě je jednou z klíčových příčin poruch plodnosti. Dnes se odhaduje, že 15 % párů se sníženou plodností má dysbalanci právě v imunologických reakcích v období reprodukce. Obor reprodukční imunologie tak zahrnuje diagnostiku imunologicky podmíněné snížené plodnosti, ale i způsoby imunologické terapie. Monografie shrnuje dosavadní poznatky o funkci imunity ve vztahu k reprodukci. Stručně popisuje fyziologické imunologické procesy při tvorbě a zrání gamet, při oplození a nidaci zárodku. Hlavní náplní… (alza.cz)

Ragnarok za polovic (978-80-7398-350-5)

Ragnarok za polovic (978-80-7398-350-5)

Kniha – autor Seanan McGuire, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Když Alex Price souhlasil, že se vypraví do Ohia, aby dohlížel na chovný program bazilišků a pomohl své sestřenici-telepatce při zotavování, nečekal, že kolem toho bude tolik mrtvých. V zoo, kde Alex pracuje, se však objevují mrtvoly a jeho přítelkyně – Shelby Tannerová, australská zooložka se zálibou ve velkých kočkovitých šelmách – začíná být nedůvěřivá. A co hůř; všechna těla byla částečně proměněna v kámen… Třetí kniha série InCryptid přivede čtenáře na nová místa a seznámí ho s novým členem rodiny, přičemž se Alex snaží ustát náročnou pozici mezi běžným životem, prací a touhou nenechat se proměnit v zahradní sochu. Na scéně se objevují staří i noví přátelé a nebezpečí číhá na každém rohu. (alza.cz)

Imunologie: stručně, jasně, přehledně (978-80-271-0595-3)

Imunologie: stručně, jasně, přehledně (978-80-271-0595-3)

Kniha - autor Petr Jílek, 104 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Úspěšná publikace (předchozí tři vydání pod názvem Základy imunologie byla zcela rozebrána) nyní vychází již podruhé se současným názvem. Aktualizovaná a doplněná kniha přináší stručný přehled poznatků o imunitě lidského těla. Čtenář pozná základní efektorové mechanismy imunity, dozví se o principech její regulace i o vybraných imunopatologických procesech. Pro snadnější pochopení je text doplněn více než 50 barevnými schématy a tabulkami a řadou rozšiřujících poznámek. Kniha je určena všem, kteří chtějí získat základní informace o imunitě, ale i těm, kteří chtějí v poznávání imunity pokračovat studiem podrobnějších zdrojů. Publikaci ocení zejména studenti medicíny humánní i veterinární, farmacie, mladí lékaři,… (alza.cz)

HANSCRAFT BIO Máta peprná (176144)

HANSCRAFT BIO Máta peprná (176144)

Esenciální olej do aromalamp, difuzérů, infrasaun, odpařovačů, 11ml Dopřejte si příjemný relax s BIO olejem s vůní máty peprné od značky Hanscraft. Provoňte svůj domov či oblíbené místo pro relax esenciálním BIO olejem značky Hanscraft s mátou peprnou, který můžete použít do aromalampy, difuséru, infrasauny nebo odpařovače. Olej působí antibakteriálně a antisepticky. Svěží vůně máty povzbuzuje mozkovou činnost, imunitu a také má osvěžující účinek. Olejíček se kape vždy do vody.  Proč zvolit tento BIO olej? s povzbuzující vůní máty peprnédo aromalamp, difuséru, infrasauny nebo odpařovačepůsobí antibakteriálně a aniseptickypovzbuzuje mozkovou činnost a imunitu Blahodárný účinek Částice, které se uvolňují do vzduchu z oleje, mají… (alza.cz)

Ragnarok za polovic (978-80-739-8350-5)

Ragnarok za polovic (978-80-739-8350-5)

Elektronická kniha ze série InCryptid, autor Seanan McGuire, 323 stran Třetí kniha série InCryptid přivede čtenáře na nová místa a seznámí ho s novým členem rodiny, přičemž se Alex snaží ustát náročnou pozici mezi běžným životem, prací a touhou nenechat se proměnit v zahradní sochu. Na scéně se objevují staří i noví přátelé a nebezpečí číhá na každém rohu.MĚSTEM OBCHÁZÍ DĚSIVÝ NETVOR, KTERÝ VRAŽDÍ POHLEDEM… … zatímco hlavní hrdina románu upírá svůj pohled do hlavně pistole!Když Alex Price souhlasil, že se vypraví do Ohia, aby dohlížel na chovný program bazilišků a pomohl své sestřenici-telepatce při zotavování, nečekal, že kolem toho bude tolik mrtvých. V zoo, kde Alex pracuje, se však objevují mrtvoly a jeho přítelkyně – Shelby Tannerová, australská zooložka se zálibou ve velkých… (alza.cz)

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena: Pro bakalářské…

Mikrobiologie, imunologie, epidemiologie, hygiena: Pro bakalářské studium a všechny typy zdravotnick (978-80-7387-934-1)

Kniha – autor Lidmila Hamplová, 264 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace představuje moderně pojatou učebnici vzájemně souvisejících oborů, a to mikrobiologie, imunologie, epidemiologie a hygieny. V části věnované mikrobiologii je text zaměřen na základy obecné bakteriologie, virologie, mykologie a parazitologie včetně kultivačních a diagnostických metod. V části zabývající se imunologií je uveden stručný přehled principů protilátkové a buněčné imunity, imunologických laboratorních metod, poruch imunity a možností léčebného ovlivnění funkce imunitního systému. Část věnovaná obecné epidemiologii seznamuje s procesem šíření nákaz v populaci a s obecnými protiepidemickými opatřeními zamezujícími šíření nákaz. Navazující speciální epidemiologie poskytuje ucelený přehled… (alza.cz)

Zdravá střeva, zdravý život: Chraňte si centrum svého zdraví (978-80…

Zdravá střeva, zdravý život: Chraňte si centrum svého zdraví (978-80-271-0061-3)

Kniha – autor Joachim Bernd Vollmer, 192 stran, česky, Je vláknina skutečně tak zdravá? Měli bychom se zříci kravského mléka a lepku? Které potraviny zatěžují zdraví? Kde děláme v dobré víře největší chyby? Jak je to s geneticky modifikovanými potravinami či potravinovými doplňky? Do jaké míry závisí naše zdraví a imunita na dobře fungujících střevech? Odpovědi na tyto i mnohé další otázky najdete v této knížce. Autor, zkušený a úspěšný terapeut zabývající se celostní medicínou, v ní srozumitelně objasňuje, jak nerovnováha ve střevech souvisí s kožními nemocemi, chronickými bolestmi, alergiemi a mnoha dalšími zdravotními potížemi. Stav našich střev přitom ovlivňuje nejen naše zdraví, imunitu či fyzickou kondici, ale také na to, zda jsme šťastní, naše nálady a pocity. Kniha poutavě… (alza.cz)

Reishi + cordyceps 60tbl

Reishi + cordyceps 60tbl

Doplněk stravy významně přispívá ke zlepšení imunity a také má i protirakovinné a protinádorové účinky. V asijských zemích je vysoce hodnocen u pacientů, kteří trpí cukrovkou, vysokým krevním tlakem, problémy se srdcem atd. Jeho blahodárné účinky na lidský organismus jsou nesporné a pozorovatelné již po 4 měsících pravidelného užívání. (dixo.cz)

Philips HU4801/01 (HU4801/01)

Philips HU4801/01 (HU4801/01)

Zvlhčovač vzduchu pro místnosti do 25m2, míra zvlhčení 200ml/hod., nádržka na vodu 2l, technologie zvlhčování NanoCloud Philips Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloudHU4801/01 Suchý vzduch může působit zdravotní obtíže - vysušenou pokožku, pálení očí nebo dokonce ztrátu imunity. Zvlhčovač Philips Series 2000 dokáže efektivně a hygienicky vzduch ve vnitřních prostorách zkvalitnit, přičemž díky pokročilé technologii NanoCloud zamezuje šíření škodlivin a v porovnání s ultrasonickými modely šíří až o 99 % méně bakterií. … (alza.cz)

Mstitelky: Z cyklu Sesterstvo (1) (978-80-269-0337-6)

Mstitelky: Z cyklu Sesterstvo (1) (978-80-269-0337-6)

Kniha – autor Fern Michaels, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Příběh pomsty sedmi odhodlaných, rozhořčených žen, které vinou lidské krutosti a lhostejnosti utrpěly těžkou ztrátu. Všechny se odmítly smířit s nespravedlivostí, s bezmocí práva, a vytvořily Sesterstvo, které se důmyslně a nesmiřitelně mstí těm, na něž zákony nestačí. Mstitelky navenek nemají nic společného, ale všechny spojuje životní tragédie a pocit křivdy z bezzubých zákonů. Historie Sesterstva začíná u Myry Rutledgeové, jejíž těhotnou dceru zabije nepozorný řidič chráněný diplomatickou imunitou... (alza.cz)

Mstitelky (978-80-269-0337-6)

Mstitelky (978-80-269-0337-6)

Elektronická kniha - autor Fern Michaels, 224 stran Příběh pomsty sedmi odhodlaných, rozhořčených žen, které vinou lidské krutosti a lhostejnosti utrpěly bolestnou ztrátu. Všechny se odmítly smířit s nespravedlivostí, s bezmocí práva, a vytvořily Sesterstvo, které se důmyslně a nesmiřitelně mstí těm, na něž zákony nestačí. Mstitelky navenek nemají nic společného, ale všechny spojuje životní tragédie a pocit křivdy z bezzubých zákonů. Historie Sesterstva začíná u Myry Rutledgeové, jejíž těhotnou dceru zabije nepozorný řidič chráněný diplomatickou imunitou...  Z cyklu Sesterstvo (1) (alza.cz)

Fermentace: Recepty na domácí kvašení (978-80-247-5634-9)

Fermentace: Recepty na domácí kvašení (978-80-247-5634-9)

Kniha – autor Cosima Bellersen Quirini, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Fermentace potravin je starodávná metoda, nejstarší metoda pro uchovávání a výrobu mnoha produktů. Fermentované potraviny jsou zdravé, velmi přínosné, podporují trávení a posilují imunitu. S maličkými pomocníky, jakými jsou kvasinky a bakterie je domácí výroba těchto lahůdek docela jednoduchá. Nechte se inspirovat více než 250 recepty a jejich variantami na různé potraviny i nápoje, které najdete v této knize. (alza.cz)

Concept SMS-8100 (SMS-8100)

Concept SMS-8100 (SMS-8100)

Sáčky do vysavače 5ks sáčků + 2 filtry, kompatibilní s modely VP8110, VP8111, VP8112, VP8225  Náhradní sáčky od společnosti Concept jsou vyrobeny z SMS textilie. Vynikají vysokou filtrační schopností na úrovni HEPA filtru 10. Tato textilie je velice měkká, pevná a zároveň dokonale vláčná. Větší propustnost přiváděného vzduchu zajistí menší namáhání motoru vysavače a prodlužuje tak jeho životnost na maximum. Oproti klasickým papírovým sáčkům jim nevadí ani zvýšená vlhkost. Plně syntetický materiál zaručuje 100% imunitu proti bakteriálnímu napadení. Uživatele jistě potěší skutečnost, že součástí balení je hned 5 kusů sáčků vyrobené z SMS textilie a dva filtry. Kompatibilní s:VP8110VP8111VP8112VP8225Rozměry… (alza.cz)

Nuevo kočka adult hovězí konzerva 400g (4250231595202)

Nuevo kočka adult hovězí konzerva 400g (4250231595202)

Konzerva pro kočky Nuevo kočka adult Hovězí konzerva obsahuje maso nejvyšší kvality, které dodá Vaší kočce bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Hovězí konzerva Nuevo obsahuje maso nejvyšší kvality, které dodává Vaší kočce bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Pozitivně podněcuje tvorbu zdravé pokožky a kožichu, dále podporuje imunitu a pohyblivost, díky čemuž tvoří vyváženou komplexní výživu. Klíčové vlastnosti hovězí konzervy pro kočky NuevoVhodná pro dospělé kočkyHmotnost balení 400 gObsahuje hovězí masoPodněcuje tvorbu zdravé pokožky a kožichu Složení:vedlejší masné a živočišné produkty 71 % (30 % hovězí maso), vývar 28 %, minerální látky 1 % (alza.cz)

Y Poslední z mužů 6: Holky s holkama (978-80-7461-056-1)

Y Poslední z mužů 6: Holky s holkama (978-80-7461-056-1)

Kniha – autor Pia Guerra, 128 stran, česky, Od neobjasněné Pohromy, která zabila všechny samce mužského pohlaví na zeměkouli, uplynulo už víc jak dva roky. Jediní dva, kdo přežili, amatérský iluzionista Yorick Brown a jeho opičák Ampersand, se společně s biochemičkou doktorkou Mannovou a tajnou vládní agentkou 355 dostali konečně do San Franciska. Zde se doktorce v její záložní laboratoři podařilo určit zdroj jejich imunity, který se nachází v Ampersandově těle, ten však vzápětí zmizel, když jej uloupila tajemná japonská nájemná bojovni… (alza.cz)

Džusy Jak hubnout, detoxikovat, zlepšit kondici, zůstat štíhlí a…

Džusy Jak hubnout, detoxikovat, zlepšit kondici, zůstat štíhlí a zdraví (978-80-7390-325-1)

Kniha – autor Christine Bailey, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá V čerstvých džusech se skrývá pozoruhodná síla. Očišťují organismus, udržují tělesné funkce v rovnováze, pomáhají hubnout, posilují imunitu a dodají nám spoustu energie. V knize najdeme více než stovku receptů rozdělených do tří dietních plánů. Jeden nám pomůže vyzkoušet blahodárné účinky víkendové džusové terapie, druhý je celotýdenní a ve třetím si můžeme vychutnat plnou sílu přírody během měsíce. Navíc se v dalších kapitolách můžeme dozvědět, jak využít celý potenciál, který se v čerstvých šťávách ukrývá. (alza.cz)

Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu,…

Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... (978-80-7390-662-7)

Kniha – autor Sarah Farr, 280 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Stále více lidí dává přednost bylinkám před léky. Bylinné čaje mohou pomoci na celou řadu obtíží - uklidnění nervů, boj proti nachlazení, snížení krevního tlaku, léčbu zánětů, zlepšení funkce ledvin, trávicí problémy. Bylinkářka Sarah Farr sestavila 101 originální receptů, které mohou zlepšit vaše zdraví a zároveň skvěle chutnají. Naleznete zde i čaje na sezonní problémy – pomoc na alergie, zlepšení imunity v chladném počasí atd. Autorka vás naučí připravovat originální bylinné směsi. (alza.cz)

Alchymie bylin: Přírodní lékárna ve vaší kuchyni (978-80-264-2152-8)

Alchymie bylin: Přírodní lékárna ve vaší kuchyni (978-80-264-2152-8)

Kniha - autor Rosalee De La Foret, 384 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Víte, že se ve vaší kuchyni skrývá skvěle zásobená přírodní lékárna? A léčit s ní dokážete opravdu cokoli – zažívací potíže, chřipku, nespavost, bolesti hlavy i oslabenou imunitu. Stačí jen vědět, po kterých ingrediencích sáhnout. V této jedinečné publikaci se dočtete o účincích surovin, které má doma každý, a naučíte se řadu snadných receptů, které vám pomohou s léčbou vás i vašich blízkých. A začít můžete třeba chutnou večeří. (alza.cz)

Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a…

Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky (978-80-7433-219-7)

Kniha - autor Karin Greinerová, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Superpotraviny jsou všude okolo nás. Jestli jste si doposud mysleli, že pocházejí jen ze vzdálených zemí jako chia semínka nebo goji, můžete to nyní přehodnotit: rostlinné energetické balíčky pro detoxikaci a anti-aging, posílení imunity a wellness rostou také přímo před vašimi domovními dveřmi. Ať je to medvědí česnek nebo pampeliška, bršlice, jetel luční, šípky nebo trnky - co vypadá jako plevel, je ve skutečnosti superpotravinou z nejlepších, plnou vitality. Kdy a jak sklízet jedlé divoké rostliny, aby jejich účinek byl nejlepší, najdete v této knize. (alza.cz)

Předané trauma (978-80-7553-662-4)

Předané trauma (978-80-7553-662-4)

Kniha - autor Ellie Izzová; Vicki Carpelová Millerová, 200 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Lidé, kteří zažili tíživé a traumatické situace, potřebují pomoc druhých. V důsledku své práce často trpí nejrůznějšími potížemi, například depresemi, úzkostí, závislostmi, obezitou či poruchami imunity. Příčinou široké škály potíží může být předané trauma, které negativně ovlivňuje tělesný, psychický i duchovní stav pomáhajících. Tato kniha nabízí vysvětlení, naději a pomoc odborníkům i laikům, kteří prodělávají předané trauma: od terapeutů, lékařů, záchranářů a zdravotníků přes sociální pracovníky, poradce, učitele, soudce a právníky až po blízké osoby traumatizovaných lidí. Už nemusíte mlčky strádat, předané trauma je problém, který vám tato kniha pomůže vyřešit. (alza.cz)

Supergeny: Využijte sílu své DNA k dosažení optímálního zdraví a…

Supergeny: Využijte sílu své DNA k dosažení optímálního zdraví a pohody (978-80-7306-843-1)

Kniha – autor Deepak Chopra; Rudolph E. Tanzi, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jste přesvědčeni, že geny jsou od narození dané a určují náš biologický osud? Nová genetika naopak říká, že jsou dynamické a reagují na vše, co děláme a co si myslíme! Autoři zdůrazňují, že jejich fungování můžeme ovlivnit a dosáhnout tak optimálního stavu bytí. Tento přístup má nesmírný vliv na otázky týkající se imunity, stárnutí či prevence nemocí… Lékaři Chopra a Tanzi se zaměřují na praktické stránky běžného života, jako je strava a cvičení, ale nezapomínají ani na duchovní rozvoj. Nabízejí důkazy i rady, díky nimž se naučíme vytvářet svůj nový biologický příběh. (alza.cz)

Pomsta (978-80-269-0427-4)

Pomsta (978-80-269-0427-4)

Kniha – autor Fern Michaels, 216 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Před pěti lety se Myřina těhotná dcera stala obětí opilého řidiče, jenž z místa tragédie navíc chladnokrevně odjel.  A co hůř, pachatel dokonce unikl spravedlnosti, neboť šlo o syna velvyslance a na celou rodinu se vztahovala diplomatická imunita. Myra Rutledgeová oplakávala dceru a současně šílela vzteky, protože v tomto případě byla spravedlnost na pachatele krátká. Myra a jejích sedm přítelkyň sdružených v Sesterstvu, spolku žen fungujícím jako prodloužená ruka zákona, nemilosrdně trestají všechny zločince, kteří tragicky změnili jejich život. Teď se jejich terčem stal floutek z bohaté a vlivné čínské rodiny, jenž dosud nemusel nést zodpovědnost za žádný svůj čin… Dokonce ani za smrt nevinného člověka. (alza.cz)

Návod na prežitie pre muža: nové doplnené vydanie (978-80-970230-7-2)

Návod na prežitie pre muža: nové doplnené vydanie (978-80-970230-7-2)

Kniha – autor Igor Bukovský, 344 stran, slovensky, pevná bez přebalu matná Dr. Igor Bukovský pripravil nové, doplnené vydanie svojho najznámejšieho bestselleru „Návod na prežitie pre muža“. Kniha vyšla prvýkrát v roku 2006 a doteraz sa na Slovensku predalo 45 tisíc kusov. Autor obohatil knihu o informácie, ktoré do svojho archívu nazbieral za posledných 6 rokov. Oproti pôvodnému vydaniu kniha obsahuje navyše 2 úplne nové kapitoly: „Testosterón“ a „Pľúca“, 24 strán naviac (spolu 344 strán), vyše 200 aktualizácií a doplnení o praktické rady a najnovšie zaujímavosti z rokov 2006 – 2012! Charakteristika knihy Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček Špeciálne určená mužom (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 60 rokov. Stručné a prehľadné členenie: 1. časť knihy… (alza.cz)

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Eldar Race Pack …

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Eldar Race Pack (251694)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, pro uplatnění je vyžadována základní hra  Balíček Eldar Race Pack obsahuje 4 unikátní schopnosti a bitevní vybavení pro vaše jednotky.VypnutoVynechat z LightBoxuBalíček Eldar Race Pack obsahuje 4 unikátní schopnosti a bitevní vybavení pro vaše jednotky.Vyžaduje základní hru Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution (verze pro Steam).Obsah balíčkuSPEAR OF THE YNNEAD: Zásah nepřítele ho může zmást a způsobit, že bude útočit na zpřátelené jednotky.GUILE OF CEGORACH: Smrt zpřátelné jednotky zvýší šanci, že upadnete do stavu zuřivosti, který vylepší vaši rychlost a poškození.RUNES OF WISDOM: Snižuje spotřebu energie na používání schopností.HELM OF THE WAR HOST: Váš hrdina získá imunitu na odhození a odehnání. (alza.cz)

Concept SMS-9000 (SMS-9000)

Concept SMS-9000 (SMS-9000)

Sáčky do vysavače 5ks sáčků + 2 filtry, pro vybrané modely vysavačů Concept  Univerzální náhradní sáčky od společnosti Concept jsou vyrobeny z SMS textilie. Vynikají vysokou filtrační schopností na úrovni HEPA filtru 10. Tato textilie je velice měkká, pevná a zároveň dokonale vláčná. Větší propustnost přiváděného vzduchu zajistí menší namáhání motoru vysavače a prodlužuje tak jeho životnost na maximum. Oproti klasickým papírovým sáčkům jim nevadí ani zvýšená vlhkost. Plně syntetický materiál zaručuje 100% imunitu proti bakteriálnímu napadení. Uživatele jistě potěší skutečnost, že součástí balení je hned 5 kusů sáčků vyrobené z SMS textilie a dva filtry. KompatibitaHamilton VP9231, Williams VP9221/9222Stepper VP9211/9212,… (alza.cz)

Pediatrie pro nelékařské zdravotnické obory (978-80-247-5014-9)

Pediatrie pro nelékařské zdravotnické obory (978-80-247-5014-9)

Kniha – autor Jiří Klíma, 328 stran, česky, Publikace je určena nejen pro bakalářské a magisterské studium, ale také pro pediatrické sestry v ambulancích, nemocnicích a v terénu. Knihu pro stručnost a přehlednost jistě ocení též pracovníci dalších lékařských i nelékařských zdravotnických oborů – informace v ní obsažené jsou využitelné nejen v profesním, ale i v soukromém životě. Kniha je doplněna pro názornost grafy, tabulkami, fotografiemi a schematickými obrázky. Kniha má podporu výboru České pediatrické společnosti a ČASu. Publikace pokrývá ve vhodném rozsahu celou problematiku oboru. Dotýká se otázek právních, etických, zmiňuje rodinu i náhradní rodinnou péči. Věnuje se fyziologickému růstu a vývoji dítěte, zmiňuje výživu a imunitu včetně očkování. Seznamuje se základy genetiky,… (alza.cz)

AVS přístroj Laxman Premium modrý (8594191680094)

AVS přístroj Laxman Premium modrý (8594191680094)

Psychowalkman 70 programů, 50 možností využití, kovová ovládací jednotka, programy s hudbou, celobarevná a světelná stimulace Ganzfeld, barva modrá, jednotka, brýle Laxman je mezi psychowalkmany stále nejlepší v příjemnosti i účinnosti a Laxman verze Premium je top výrobek. Má 70 programů a používá u programů rytmické zvuky i hudbu a celobarevnou světelnou stimulaci Ganzfeld, což zaručuje nejvyšší účinnost.Od verze Basic se liší zejména komfortnějším vybavením a počtem programů. Počty programů v kategoriích: relaxace 13, spánek 9, Učení 8, Energie 6, Meditace 6, Deprese 6, Speciální 22 - ta obsahuje programy na zvýšení imunity, zdravotní potíže i osobní rozvoj.Technické parametry: kovové tělo, jednoduché ovládání, možno dokoupit a dohrát další programy (neomezená paměť). Výroba: Německo.… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult M 15 kg (8595602526376)

Brit Premium by Nature Adult M 15 kg (8595602526376)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy středně velkých plemen (10–25 kg). Brit Premium by Nature Adult M je kompletní krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje imunitu a zdravou kondici vašeho psa. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult M 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy středně velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen,… (alza.cz)

Příběhy z měsíční houpačky (978-80-262-1160-0)

Příběhy z měsíční houpačky (978-80-262-1160-0)

Kniha – autor Else Müllerová, 112 stran, česky, si nejoblíbenější knihu Else Müllerové používají především rodiče jako četbu pro děti před spaním. Poetické příběhy s barevnými ilustracemi jsou psány podle metody autogenního tréninku prof. J. H. Schultze, která akcentuje fantazii, uvolnění a meditaci jako vyrovnání vůči našemu často jednostranně racionálně zaměřenému životu. Tento trénink působí pozitivně na psychosomatické poruchy, na stres, odlehčuje vegetativní nerovový systém, pomáhá regeneraci organismu a podporuje jeho imunitu. Kniha je užitečná především pro rodiče dětí od čtyř let. Může však pomoci i učitelkám v mateřských školách, vychovatelkám ve školních družinách a psychologům pracujícím s dětmi. Else Müller žije ve Frankfurtu nad Mohanem. Pracuje jako terapeutka,… (alza.cz)

BABIO Dětský biočaj rakytníkový 20 ks (8594003320293)

BABIO Dětský biočaj rakytníkový 20 ks (8594003320293)

Dětský čaj v sáčku pro děti od ukončeného 8. měsíce, v BIO kvalitě, bez přidaného cukru Přemýšlíte o vhodném nápoji ke kojenecké stravě, který lze podávat několikaměsíčnímu miminku na doplnění tekutin? Porcovaný dětský rakytníkový čaj Babio pochází z ekologického zemědělství. Jedná se o směs osvědčených bylinek, které působí na posílení imunity v období chřipek a nachlazení u kojenců a malých dětí od ukončeného 8. měsíce života. Bylinná směs rakytníkového čaje Babio je k dispozici v klasických nálevových sáčcích, takže příprava čaje je jednoduchá a rychlá, stačí ho pouze přelít převařenou kojeneckou vodou a nechat vylouhovat. Čaje Babio vynikají příjemnou chutí a přirozenou uklidňující vůní. Klíčové vlastnosti dětského … (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kg (8595602526628)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kg (8595602526628)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg (8595602526635)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg (8595602526635)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult L 15 kg (8595602526468)

Brit Premium by Nature Adult L 15 kg (8595602526468)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy velkých plemen (25–45 kg). Brit Premium by Nature Adult L je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst.  Unikátní složení podporuje imunitu a pohyblivost a kondici.   Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult L 15 kg Skvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg (8595602526642)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb  15 kg (8595602526642)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult S 3 kg (8595602526291)

Brit Premium by Nature Adult S 3 kg (8595602526291)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy malých plemen do 10 kg. Brit Premium by Nature Adult je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje imunitu a zdravou kondici vašeho psa.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult S 3 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy malých plemen Složení: kuře 50 % (dehydrované 30 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 210… (alza.cz)

Detox: Recepty a tipy, jak najít rovnováhu a zdravý život (978-80…

Detox: Recepty a tipy, jak najít rovnováhu a zdravý život (978-80-7390-491-3)

Kniha – autor Cinzia Frenchi, 168 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jak často se ráno probudíte úplně bez energie a jen velmi těžko čelíte každodenním povinnostem a již v dopoledních hodinách jste unavení a den se zdá nekonečný? Jak je to možné, vždyť jste zdraví! Pokud je to váš případ, je čas detox! Není to žádná drastická dieta, ale jen přírodní síla jídla! Prostřednictvím této knihy, která obsahuje soustu krásných obrázků a srozumitelných receptů, budete objevovat potraviny, které vám mohou pomoci s detoxikací organismu a zlepšení imunity, která je důležitá pro vypořádání se s každodenním shonem i sezonními změnami počasí. A k tomu ještě i trošku zhubnete. Některé potraviny mají schopnost odstranit z buněk toxiny a dodat jim výživové prvky, které nám dodají pocit lehkosti a… (alza.cz)

Vaříme podle Herbáře: 200 receptů a rad pro zdraví a inspiraci (978…

Vaříme podle Herbáře: 200 receptů a rad pro zdraví a inspiraci (978-80-7404-123-5)

Kniha – autor Kateřina Winterová; Linda Rybová, 224 stran, česky, pevná bez přebalu matná Moudrost našich babiček se vrací. Tato kniha vám nabídne nepřeberné množství rad, receptů a tipů, jak pracovat s bylinkami a jak je co nejlépe využít pro zdraví. Generacemi ověřené recepty zvládne každý – většina surovin roste na zahrádce nebo v přírodě, bylinky jsou srozumitelně popsány a doplňkové ingredience dobře vysvětleny. Autorky vám ukážou, jak vařit zdravě, ale zároveň jíst chutně, bez zbytečné chemie, zkrátka tak, jak se to dělávalo kdysi. Podle návodů z Herbáře si zvládnete jednoduše vyrobit léčivé a imunitu posilující přípravky i přírodní kosmetiku. Propojení zdravého životního stylu a lidových mouder ocení všichni, kteří chtějí dát své rodinu to nejlepší, co příroda nabízí. (alza.cz)

Klinická imunologie a alergologie pro všeobecné praktické lékaře (978…

Klinická imunologie a alergologie pro všeobecné praktické lékaře (978-80-7496-423-7)

Kniha - autor Jiřina Bartůňková; Petr Panzner, 130 stran, česky Na 130 stranách se seznámíte se základními imunologickými pojmy a poruchami. Téměř denně jsme v ordinacích konfrontováni s pacienty, kteří udávají alergické obtíže nebo obavu z nich. Velmi „populární“ je tzv alergie na antibiotika i když se nejedná a alergický mechanismus vzniku obtíží, ale o prostou nesnášenlivost nebo jiný nežádoucí účinek. Dále přicházejí nemocní s obavami z poruchy imunity, protože jsou častěji nachlazení v zimním období. takové a mnoho jiných problémů musíme řešit a odpovědi na ně najdeme v nové příručce. Příručka není koncipovaná jako učebnice k přípravě na atestaci, i když v ní najdete velmi dobře zpracované některé otázky, ale jako příručka do praxe všeobecného praktického lékaře. (alza.cz)

Bylinková alchýmia: liečivých rastlín a korenín (978-80-8164-153-4)

Bylinková alchýmia: liečivých rastlín a korenín (978-80-8164-153-4)

Kniha - autor Rosalee De La Foret, 368 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Túžite získať viac energie, zlepšiť svoje trávenie či zabezpečiť si lepší spánok? Svetoznáma bylinkárka Rosalee de la Foret vás vo svojej unikátnej knihe zavedie do sveta najznámejších bylín a korenín a prezradí vám ich tajuplné liečivé účinky. V knihe Bylinková alchýmia spája starovekú múdrosť s moderným vedeckým poznaním a vkladá moc klasických byliniek a korenín, ako sú baza, šípky, škorica či klinček, znova do vašich rúk. Prostredníctvom veľmi osobného rozprávania vám Rosalee prezradí tajomstvá, ako tieto bylinky a koreniny efektívne používať a kombinovať pri každodennej príprave pokrmov, nápojov, liečivých mastí a tinktúr tak, aby liečili vaše telo i myseľ. V knihe nájdete recepty napríklad na… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Junior L 15 kg (8595602526437)

Brit Premium by Nature Junior L 15 kg (8595602526437)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro mladé psy (1–24 měsíců) velkých plemen (25–45 kg). Brit Premium by Nature Junior L je kompletní krmivo pro mladé psy velkých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravý vývoj kostry, kostí, kloubů a zubů.  Unikátní složení podporuje imunitu a pohyblivost, dále také optimální růst těla a svalů.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Junior L 15 kg Skvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro mladé psy velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, lososový olej (2 %), sušená jablka, hydrolyzovaná kuřecí… (alza.cz)

Radost z jídla: Nejen makrobiotika očima lékaře a pacienta (včetně…

Radost z jídla: Nejen makrobiotika očima lékaře a pacienta (včetně DVD) (978-80-7554-178-9)

Kniha - autor Vladimíra Strnadelová; Jan Zerzán, 352 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Vše, co jíme, co děláme a v co věříme, zpětně ovlivňuje naše zdraví, štěstí a náš život. Kniha Radost z jídla čtenáře objektivně a bez nadsázky seznamuje se zásadami správného a zdravého stravování, podává jednoduchý a srozumitelný návod, jak efektivně a tvořivě změnit či rozvinout životní styl a stravovací zvyklosti. Porozumějte vlivu stravy na lidský organismus Správná strava musí svým složením odpovídat schopnosti a „konstrukci“ našeho trávicího systému a jeho enzymatickému vybavení. Pokud respektujeme tyto zásady, jsme schopni připravit si stravu, která pomáhá k prevenci i léčbě našeho organismu. Kniha Radost z jídla se kromě vlivu lepku na lidský organismus zabývá problematikou zdravé… (alza.cz)

Vegan Smoothies: Čerstvé nápoje plné energie (978-80-247-5674-5)

Vegan Smoothies: Čerstvé nápoje plné energie (978-80-247-5674-5)

Kniha – autor Eliq Maranik, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Snídaně se vám zdají nezajímavé? Začněte den pořádnou dávkou vitaminů! Chcete shodit nějaké to kilo? Zkuste smoothies. Jste unavení a bez energie? Mixované ovocné a zeleninové nápoje jsou energetická bomba. Cítíte se být ve stresu a časové tísni? Připravit smoothie je rychlé. Jste vyčerpáni po cvičení? Dodejte tělu novou sílu. Smoothies ovlivňují příznivě i psychickou vyrovnanost, posilují imunitu, chrání srdce, regulují váhu, působí proti stárnutí a obnovují celkovou vitalitu. Co do čerstvosti jsou nepřekonatelné a nemusí si je odpírat ani ten, kdo má rád smetanové krémy nebo čokoládu. Tato kniha se stane nejlepším přítelem všech, kdo se chtějí dozvědět více o zdravých surovinách a dalších přísadách pro tyto… (alza.cz)

BEBA COMFORT 3 (6× 800 g) (8593893768574)

BEBA COMFORT 3 (6× 800 g) (8593893768574)

Kojenecké mléko batolecí, vhodné pro děti od 12 měsíců, Prémiová výživa BEBA OPTIPRO Comfort 3 byla vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci složek.Prémiová výživa BEBA Comfort 3 byla vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci složek: OPTIPRO (speciální proces k získání směsi bílkovin, které se přibližují mateřskému mléku), probiotické bakterie L.reuteri, prebiotickou směs GOS/FOS a vitamíny A, C, D, minerální látky (železo, zinek) a kyselinu alfa-linolovou. BEBA Comfort 3 je balena v praktickém a prémiovém balení, které chrání výživu před vzduchem a vlhkostí. Samozřejmostí je přiložená odměrka, která má v plechovce svůj vlastní oddělený prostor. Průhledné víčko napomáhá přehledu o množství prášku v plechovce… (alza.cz)

Česnek: Více než 65 lahodných způsobů kulinářského využítí čeneku …

Česnek: Více než 65 lahodných způsobů kulinářského využítí čeneku (978-80-7390-853-9)

Kniha - autor Jenny Linford; Clare Winfield, 168 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Česnek vzbuzuje již od pradávna v lidech silné emoce – jedni jej milují, druzí nenávidí. Navzdory tomuto rozporu si v průběhu věků vybudoval takřka kultovní status, a to nejenom jako kulinářská ingredience, ale i jako přírodní lék, posilovač imunity a ochrana proti upírům i jiným zlým silám. Jeho charakteristická chuť a aroma, jež zvládnou dodat tolik potřebný „šmrnc“ téměř jakémukoli pokrmu, z něj udělala neocenitelnou součást každé spíže. Díky 65 nápaditým receptům, které dala dohromady kulinářská publicistka Jenny Linford, se i vy naučíte vařit s mnoha druhy a odrůdami česneku, jež se liší velikostí, pronikavostí i barvou. V této knize naleznete jak prostá a vydatná jídla s uzeným česnekem, tak… (alza.cz)

Morálka bez mezí?: Krize etického myšlení (978-80-904469-7-7)

Morálka bez mezí?: Krize etického myšlení (978-80-904469-7-7)

Kniha – autor Jiří Fuchs, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jednou z přirozených potřeb člověka je také racionální orientace v životě. Je to potřeba v silném smyslu lidská. K jejímu naplnění výlučně slouží etika. Neboť racionální životní orientace může být jen filosofická; etika je totiž finální disciplínou filosofie. Opakem takové orientace je životní situace, v níž lidským jedincům schází potřebná imunita před tlaky emoční či ideologické iracionality a před vlivy socio-patologie či mediálních manipulací. V první ze dvou kapitol z etiky se autor vyrovnává s postmoderním relativismem a agnosticismem, které vytvořily podmínky pro atrofii klasické etiky. Ve druhé kapitole se autor zabývá dvěma koncepty, které zaujaly pozici po zhroucené klasické etice. Egoismus a… (alza.cz)

Návod na prežitie pre bejby (978-80-970230-2-7)

Návod na prežitie pre bejby (978-80-970230-2-7)

Kniha – autor Igor Bukovský, 450 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá - Reprezentatívna kniha na denné čítanie – a hodnotný dar pre každú mladú rodinu s dieťaťom - Špeciálne určená 1) rodičom detí od narodenia do 6 rokov, 2) rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú a 3) starým rodičom a ostatným príbuzným malých detí Táto kniha nadväzuje na veľmi úspešný autorov titul Návod na prežitie pre muža, ktorého sa na Slovensku a v Českej republike od roku 2006 predalo spolu viac ako 65 tisíc kusov a dvakrát získal cenu Platinová kniha. Text je rozdelený do piatich základných častí: 1. Telo dieťaťa – poskytne zaujímavosti a dôležité údaje o raste detského organizmu a jeho potrebách, vývoji a úlohe jednotlivých orgánov a systémov (imunita, tráviaci systém, mozog, kosti, zuby, oči,… (alza.cz)

Smoothies a fitness (978-80-971328-8-0)

Smoothies a fitness (978-80-971328-8-0)

Kniha – 136 stran, slovensky, spirálová, kroužková Kniha prináša viac ako 100 receptov na prípravu blahodárnych smoothies a džúsov.Či ste už nikdy predtým smoothies nepripravovali, alebo ste v mixovaní ovocia už zabehnutý odborník, recepty v tejto knihe vám ukážu jednoduchosť a krásu pri pripravovaní týchto nápojov. Ak potrebujete schudnúť, udržať si postavu sú tu recepty, ktoré prečistia váš organizmus, naštartujú váš metabolizmus alebo pomôžu spaľovať tuky. Pokiaľ je vaším cieľom nabranie svalstva a hľadáte nové spôsoby prípravy zdravých nápojov, ktoré vás dokážu i zasýtiť tieto recepty sú pre vás to pravé, no to svoje si tu nájdu aj tí, ktorí chcú prečistiť svoj organizmus, zbaviť sa škodlivín a toxínov, posilniť svoju imunitu alebo si jednoducho pripraviť len čosi zdravé. Naše… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít