Vypínač pro testování přístrojů Cliff Quickktest CL1850

Adaptér pro měření síťového napětí cliff cl1850 euro qt1

Adaptér pro měření síťového napětí cliff cl1850 euro qt1

Testovací adaptér Cliff CL1850 poskytuje bezpečný a rychlý způsob dočasného propojení zařízení napájených ze sítě s vhodným zdrojem elektrické energie. Ideální pro laboratoře, zkušební zařízení a opravny.Technické parametryHodnotaJmenovitý proud5 AKategorie měřeníCAT II 250 VTyp(y) zástrčky (na kabelu)Chráněná vidliceJmenovité napětí250 V/ACRozměr, délka130 mmTyp měřicího vedeníMěřící adaptérTyp konektoru (příp. výstup)RychlospojkaTyp konektoru (příp. vstup)ŠroubovacíRozměr, výška50 mmRozměr, šířka60 mmHmotnost235 gVlastnostiAutomatické odpojení proudu po zvednutí krytuVstupní šroubové svorkySíťové signální neonové světlo.VybaveníBarevně kódované konektorySíťové signální neonové světloAutomatické odpojení proudu po zvednutí krytu (fonetip.cz)

Přístroj na testování schuko (DE) zásuvek Chauvin Arnoux CA 751

Přístroj na testování schuko (DE) zásuvek Chauvin Arnoux CA 751

Zcela v souladu s novou normou EN 61243-3 popř. VDE 0682 část 401 (conrad.cz)

5dílná sada pro testování motoru

5dílná sada pro testování motoru

Moderní motory jsou precizní vysoce výkonné agregáty. Aby si dlouhodobě udržely svůj plný výkon, potřebují náležitou údržbu. Tato sada obsahuje vše, co k tomu budete potřebovat: Lampu pro nastavení bodu zážehu, externí startér, přístroj pro testování komprese, tester motoru a zkoušeč vstřikování a ventilů. Dodávka v úložném kartonu s průhledným okénkem.Technické parametryHodnotaProvedeníTester motoruUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Pro osobní i nákladní vozy, motocykly atdVybaveníS úložným kartonem (fonetip.cz)

Kleště pro testování uzemnění KEW 4200

Kleště pro testování uzemnění KEW 4200

Kleště KEW 4200 spolehlivě a přesně měří uzemňovací odpory např. bleskojistek, a to bez odpojení odpojovacího místa. Dále je možno měřit nedostatečné proudy. Detektor při tom identifikuje rušivé proudy a signalizuje je výstražným hlášením na displeji. Měření uzemnění bez zapíchnutí do země·Měření skutečné hodnoty RMS proudu·Do paměti lze uložit až 100 naměřených hodnot 4 baterie (AA) · Kufr · (conrad.cz)

Měřicí adaptér pro pasivní testování prodlužovacích šňůr gossen…

Měřicí adaptér pro pasivní testování prodlužovacích šňůr gossen…

PopisTestovací adaptér spolu s testovacím zařízením slouží k měření a testování elektrických zařízení a CEE prodlužovacích šňůr se zásuvkami a zástrčkami.]]> (fonetip.cz)

Testování pro programátory (978-80-7232-481-1)

Testování pro programátory (978-80-7232-481-1)

Kniha – autor Pavel Herout, 408 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Tato kniha z vás neudělá testera, ale může z vás udělat lepšího programátora. Lepšího z toho pohledu, že si budete více jisti kvalitou svého kódu a tuto kvalitu budete schopni i prokázat. Testování, jako důležitá část zajišťování kvality software, je již považováno za nutnost a existuje pro něj mnoho nástrojů. Pravděpodobně jste se již setkali s pojmy jako jsou jednotkové testování, mockování, logování, pokrytí kódu, statická analýza atd. Možná, že jste některé z těchto technik již zkoušeli použít ve své programátorské praxi, ale pokusy nebyly z nejrůznějších důvodů úspěšné. A právě této skupině programátorů je kniha určena. Teorií o testování se zabývá pouze v nejnutnější míře, víceméně jen v úvodní kapitole.… (alza.cz)

Adaptér gossen metrawatt el1 pro zkoušečku secutest k testování…

Adaptér gossen metrawatt el1 pro zkoušečku secutest k testování…

PopisAdaptér EL1 pro zkoušečku SECUTEST je určen k testování 1fázových prodlužovacích šňůr. K dispozici jsou další zástrčkové adaptéry specifické pro jednotlivé země.Rozsah dodávkyPřipojovací kabel s držadlem a zásuvkou pro zástrčkové adaptéry Zástrčkový adaptér PRO-SCHUKO Zástrčková vložka IEC Zástrčkový adaptér EN60320 C14 pro EN60320 C6 (IEC 10 A k 2,5 A - IBM zástrčka)]]> (fonetip.cz)

Efektivní testování softwaru: Klíčové otázky pro efektivitu…

Efektivní testování softwaru: Klíčové otázky pro efektivitu testovacího procesu (978-80-247-5594-6)

Kniha – autor Miroslav Bureš; Miroslav Renda; Michal Doležel, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jednotlivá témata knihy byla vybrána na základě průzkumu, jaké oblasti v testování software jsou v současné době vnímány jako klíčové a nejvíce problematické. Odpovědět by vám měla: Jak testování software realisticky odhadovat a plánovat? Co na projektu zajistit, abychom byli schopni účinně řídit testování a mít přehled, zda jsou konkrétní testy efektivní? Jak měřit účinnost testování tak, abychom mohli celý proces vylepšovat? Jak zajistit co nejstabilnější testovací prostředí a kvalitní data pro testování? Jak do celého procesu co nejlépe zapojit investora a budoucí uživatele? Jak si poradit, kdy testovací projekt není v dobrém stavu a situaci potřebujeme co nejrychleji zlepšit… (alza.cz)

Pouzdro pro přístroj fluke c116

Pouzdro pro přístroj fluke c116

Pevná polyesterová brašna (600D) má nastavitelný polstrovaný prostor s přepážkou na suchý zip pro ochranu dvou měřicích přístrojů, jako jsou např. digitální multimetr a proudové kleště.Technické parametryHodnotaVhodný proDigitální multimetry Fluke řady 20, 70, 11X, 170 a jiné měřicí přístroje obdobného formátuVlastnostiNastavitelný polstrovaný prostor s přepážkou pro ochranu dvou měřicích přístrojů, např. digitálního multimetru a proudových kleštíPevná polyesterová brašna typu 600D pro dlouhou životnostKompatibilní s digitálními multimetry Fluke řady 20, 70, 11X, 170 a jinými měřicími přístroji obdobného formátu.VybaveníVhodný pro Digitální multimetry Fluke řady 20, 70, 11X, 170 a jiné měřicí přístroje obdobného formátu (fonetip.cz)

Pouzdro pro přístroj fluke c25

Pouzdro pro přístroj fluke c25

Praktická servisní brašna pro multimetr Fluke 187, 189. Brašna poskytuje prostor pro měřicí přístroj a měřicí vedení. Brašna z umělé kůže pro snadné čištění.Technické parametryHodnotaVhodný proDMM Fluke 187/189VybaveníVhodný pro DMM Fluke 187/189 (fonetip.cz)

Pouzdro pro přístroj fluke c115

Pouzdro pro přístroj fluke c115

Pevná polyesterová brašna (600D) má dvě polstrované přihrádky pro ochranu dvou měřicích přístrojů, jako jsou např. digitální multimetr a infračervený teploměre, a kapsu pro měřicí kabely a jiné příslušenství.Technické parametryHodnotaVhodný proDMM Fluke řady 11x, 20, 70, 80, 170 a jiné měřicí přístroje obdobného formátuVlastnostiNastavitelný polstrovaný prostor s přepážkou pro ochranu dvou měřicích přístrojů, např. digitálního multimetru a infračerveného teploměru řady 60Pevná polyesterová brašna typu 600D pro dlouhou životnostKompatibilní s digitálními multimetry Fluke řady 20, 70, 11X, 170 a jinými měřicími přístroji obdobného formátu.VybaveníVhodný pro DMM Fluke řady 11x, 20, 70, 80, 170 a jiné měřicí přístroje obdobného formátu (fonetip.cz)

Software na testování točivého momentu hazet, 7901e-d

Software na testování točivého momentu hazet, 7901e-d

PopisPro elektronické zkušební přístroje 7901 E, 7902 E a 7903 E. Pro profesionální stanovení, uložení a tisk zkušebních certifikátů točivého momentu. · Vč. databáze (s možností aktualizace) všech aktuálních momentových klíčů HAZET (zkušební hodnoty v rozmezí 1 - 1000 Nm) a nástrčného nářadí. · Možnost rozšíření databáze o jiné výrobce, další typy momentových klíčů (click), nástrčné nářadí, rozsahy měření, zkušební hodnoty, jednotky, tolerance a normy. · Software pro vytvoření vlastních rozvržení a vložení firemního loga. · S podporou jazyků. Kromě nastavených jazyků (němčina, angličtina) umožňuje jazyková podpora uživateli zobrazení uživatelského rozhraní, tabulek a názvů polí v jakékoli jazyce. · Funkce Internet-Update. · Vč. rozsáhlé dokumentace. Systémové předpoklady: operační systém:… (fonetip.cz)

Proužky k testování ph, tvrdosti vody a obsahu

Proužky k testování ph, tvrdosti vody a obsahu

Pro zjištění obsahu dusičnanů, hodnoty pH a tvrdosti vody.Technické parametryHodnotaDruhy měřeníPro zjištění obsahu dusičnanů, hodnoty pH a tvrdosti vody. 3 balení - 6 měřících tyčinekMnožství1 SetVybaveníDusičnanyMěření pHTvrdost vodyObsah balení3 balení s 6 měřícími tyčinkami. (fonetip.cz)

Efektivní testování softwaru (978-80-247-5594-6)

Efektivní testování softwaru (978-80-247-5594-6)

Elektronická kniha - autor kolektiv a, 232 stran Jak testování softwaru realisticky odhadovat a plánovat? Jak zajistit efektivitu, a to klíčové u testování? Poradí vám tým autorů s dlouholetou praxí v českých i zahraničních společnostech, se znalostí testovacích metodik i zkušenostmi z výzkumu v oblasti testování. Detaily knihy: Autor: kolektiv a Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-247-5594-6 Počet stran: 232 (alza.cz)

Pouzdro pro měřicí přístroj fluke c280

Pouzdro pro měřicí přístroj fluke c280

Pevné pouzdro z odolného polyesteru (600D). S dvojitou uzavíratelnou vnitřní kapsou pro měřicí kabely a příslušenství a odnímatelným ramenním popruhem.Technické parametryHodnotaVhodný proŘada Fluke 280 a zařízení s podobnými rozměryVybaveníSe zapínatelnou vnitřní kapsou (fonetip.cz)

Koncentrát pro přístroj na výrobu bublin

Koncentrát pro přístroj na výrobu bublin

Vhodný pro všechna zařízení na výrobu bublin. Zdravotně nezávadný. Po zředění vodou získáte 5 l tekutiny na výrobu bublin.Technické parametryHodnotaMnožství1.66 l (fonetip.cz)

Přístroj pro měření magnetického pole voltcraft

Přístroj pro měření magnetického pole voltcraft

Ideální pro průmysl, výzkum, elektroniku a mechaniku. Citlivý měřicí snímač umožňuje dokonce měření magnetického pole země pro referenční účely.Technické parametryHodnotaZobrazeníLCDNapájeníBaterie 6 AAARozměr, délka173 mmFrekvenční rozsah40 Hz - 10 KHzRozměr, šířka68 mmHmotnost400 gVlastnostiMěření RELPaměť pro Min/Max hodnotuOdpojitelná funkce Auto-Power-OffExterní snímačRozhraní RS232.VybaveníIndikátor severního/jižního póluVysoce citlivý snímač AC/DCIndikace v miligaussech nebo mikrotesláchObsah baleníSnímač Brašna Návod k obsluze.Baterie nejsou součástí dodávky. (fonetip.cz)

Proužky k testování pH, tvrdosti vody a obsahu dusičnanů

Proužky k testování pH, tvrdosti vody a obsahu dusičnanů

Pro zjištění obsahu dusičnanů, hodnoty pH a tvrdosti vody. Dusičnany·Měření pH·Tvrdost vody 3 balení s 6 měřícími tyčinkami. (conrad.cz)

Držák pro vestavné palubní přístroje raidhp, pro 3 ks

Držák pro vestavné palubní přístroje raidhp, pro 3 ks

Technické parametryHodnotaProvedení3 ksBarvaČernáVybaveníNalepte nebo přišroubujtePro přístroje s 52 mm OPřístroje nejsou součástí dodávky. Není určen pro vozidla s airbagem v předním sloupku. (fonetip.cz)

Adaptér pro malé přístroje pro motorová vozidla smp-20a

Adaptér pro malé přístroje pro motorová vozidla smp-20a

Tento síťový adaptér byl speciálně navržen pro napájení digitálních fotoaparátů, přehrávačů CD, přenosných televizorů, přehrávačů MP3 apod. Díky němu můžete tyto přístroje používat i v automobilu. Součástí dodávky je 6 výstupních zástrček pro nejběžnější multimediální přístroje. Ochrana před zkratem a přetížením.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)SMP-20AZástrčka (síťový adaptér)Napájecí konektor 2.35/0.75 · napájecí konektor 3.5/1.35 · napájecí konektor 4.0/1.7 · napájecí konektor 4.75/1.75 · napájecí konektor 5.5/2.1Vstupní napětí12 V/DCTyp napájecího adaptéru (kategorie)DC/DC měnič do autaPřipojeníKonektor do zapalovače cigaretRozměr, délka90 mmPříkon18 WMísto použitíPro autoTyp síťového zdrojeSpínanýRozsah vstupního napětí12 - 13,8 V/DCStupeň účinnosti86 %ErP StatusKroměVýstupní… (fonetip.cz)

Přístroj pro měření vlhkosti greisinger gmk 210

Přístroj pro měření vlhkosti greisinger gmk 210

GMK 210 je kapacitní měřič materiálové vlhkosti se speciální GFK-charakteristikou. Proto je nepostradatelným nástrojem pro včasnou detekci a prevenci poškození při vlhkostí v mobilních domech, obytných a rekreačních vozidlech, plavidlech, atd. Vlhkost měří pomocí připojení na zadní straně přístroje (nedestruktivně). Popři módu vyhledávání problémových částí má zařízení také 2 módy hloubky měření (10 mm a 25 mm).Technické parametryHodnotaRozsah měření vlhkosti dřevaVyhodnocení vlhkosti v 6 stupníchZobrazeníCharakteristiky a naměřené hodnoty, podsvícení displejeTyp měřeníNeinvazivníNapájeníBaterie 9 V typu IEC 6F22Rozměr, délka30 mmRozměr, výška106 mmRozměr, šířka67 mmHmotnost145 gVlastnostiNedestruktivní meřeníAkustické / vizuální vyhodnocení vlhkosti14 charakteristik pro dřevo /… (fonetip.cz)

Teleskopické lišty pro dna přístrojů rittal 7065.000

Teleskopické lišty pro dna přístrojů rittal 7065.000

PopisPevně vestavěná dna přístrojů můžou být dodatečně dovybavena. K tomu je potřeba vyměnit upevňovací čepy nebo vestavěné lišty (těžkotonážní provedení) za teleskopické lišty. Zabudovatelné a aretovatelné pro hloubky skříně s rastrem 25 mm.Technické parametryMateriálOcelový plechvhodný proHloubka dna přístroje 500 mmTyp (výrobce)DK 7065.000Množství1 ks]]> (fonetip.cz)

Programovatelný, vestavný měřicí přístroj pro procesní signály,…

Programovatelný, vestavný měřicí přístroj pro procesní signály,…

PopisProgramovatelný, digitální vestavný měřicí přístroj. Univerzální vstup pro procesní signály (0 - 10 V, 0 - 60 mV, 0 - 24 mA), termočlánky (typ J, K, N, E, R, S) a teplotní čidla (Pt100, Pt500, Pt1000, 400 ?, 4000 ?). 5místný displej.VybaveníMontážní rozměry 96 x 48 mm3barevný LED displej5místnýStupeň krytí IP65VlastnostiPanelové měřidloPřipojení přes konektor se šroubovou svorkou.Rozsah dodávky4 spony se šroubem Technické parametryMontážní rozměry96 x 48 mmZobrazeníLEDPočet míst5Napájení85 - 253 V AC/DCTyp (výrobce)N30U 100000E0PřipojeníŠroubové svorkydélka93 mmVýška číslic14 mmKrytíIP65 (čelní strana)výška48 mmŠířka96 mm]]> (fonetip.cz)

Zadávací tužky pro navigační přístroje, 3 ks

Zadávací tužky pro navigační přístroje, 3 ks

- zadávací tužky vysoké kvality pro displeje navigací- plnohodnotná náhrada za originál- balení 3 ks : chrom, černá, modrá (fonetip.cz)

Přístroj pro masáž krku beurer mg 150

Přístroj pro masáž krku beurer mg 150

S elektrickým masážním přístrojem MG 150 si můžete užít efektivní a blahodárnou automasáž. Masáže mohou mít uvolňující nebo povzbuzující účinek a doporučují se při natažení svalů, bolestech a únavě. Přístroj poskytuje intenzivní masáž pro oblast krku a ramen, která uvolňuje napětí ve vnitřních svalových vrstvách. Snadné použití s ovládacím prvkem na přístroji.Technické parametryHodnotaOblast použitíOblast krku a ramenProvozní napětí (text)230 V/50 HzTyp zařízení pro WellnessMasážní přístroj na krkRozměr, délka1290 mmPočet spínacích stupňů6Příkon60 WProvozní napětí230 VBarvaBéžová · světle modráRozměr, výška68 mmRozměr, šířka180 mmNapájeníZe sítěVlastnosti WellnessS funkcí masážeHmotnost2400 gVlastnostiVíceúrovňové nastavení intenzity masáže6 masážních programůPraktické úchytyMožnost… (fonetip.cz)

Tommee Tippee Filtr pro přístroj Perfect Prep

Tommee Tippee  Filtr pro přístroj Perfect Prep

Filtr pro přístroj Perfect Prep Náhradní výměnný filtr do přístroje na přípravu kojeneckého mléka Tommee Tippee Perfect Prep. Vodní filtr odstraní z vody jakékoli nečistoty. (pilulka.cz)

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit Obnovte svou pleť se Silk'n Revit Essential! S výkonným mikroderm abrazivním systémem bude vaše pokožka zářivá a vitální během několika minut. Stimuluje produkci nových kožních buněk a zlepšuje strukturu pokožky a pružnost, ale také snižuje výskyt stařeckých skvrn a vrásek. Objevte, co peeling se Silk'n Revit Essential může udělat pro vaši pokožku! (pilulka.cz)

Rámeček pro přístroje jednonásobný TANGO 3901A-B10B

Rámeček pro přístroje jednonásobný TANGO 3901A-B10B

produkt: rámeček 1 násobný, design: Tango, typ: 3901A-B10B, barva: bílá, způsob montáže: do krabice, krytí: neuvádí se, provedení: 1 nás., prodejní obal: 1 ks, PVC sáček (kupzarovky.cz)

Měřící přístroj Gossen Metrawatt Minitest Pro, M712D

Měřící přístroj Gossen Metrawatt Minitest Pro, M712D

Přístroj ke zkoušení elektrické bezpečnosti a elektrických provozních prostředků dle DIN VDE 0701-1: 2000 a DIN VDE 0702 s bodovým maticovým displejem a signalizací překročení mezních hodnot barevnou LED, rozsáhlá jistící nastavení, USB rozhraní k protokolaci dat. USB rozhraní k protokolaci dat Sondážní vedení · Připojovací kabel k USB · Software „minitest" · Návod k použití. (conrad.cz)

Měřicí kabel pro fotovoltaický panel cliff cih7250, 1 m, černa…

Měřicí kabel pro fotovoltaický panel cliff cih7250, 1 m, černa…

PopisSada měřicích kabelů pro bezpečné připojení na fotovoltaický panel. Součástí sady je jeden měřicí kabel pro kladné a jeden pro záporné zapojení.VybaveníSada měřicích kabelů MC4 se 4mm konektorem - pár zásuvka a zástrčkaDélka: 1 mV plastovém pouzdruVlastnostiVodotěsná solární zástrčka MC4.Technické parametryMateriálSilikonTyp kabelu (kategorie)Sada měřících vodičůJmenovitý proud20 ADélka kabelu1 mTyp konektoru (příp. výstup)Zástrčka 4 mmTyp konektoru (příp. vstup)MC zástčka · MC zásuvkaBarvaČervená · černá]]> (fonetip.cz)

SANITAS Shiatsu přístroj pro masáž chodidel SFM 34

SANITAS Shiatsu přístroj pro masáž chodidel SFM 34

Výkonná masáž shiatsu s 8 rotujícími masážními míčky Funkce světla a infračerveného topení Cirkulace podporující relaxaci nohou Uklidňující reflexologie nohou Snadné a důkladné čištění 30 wattů Pohodlný povrch z prodyšného síťovinového materiálu Snadné ovládání pěšky Shiatsu masáž   Shi = finger, atsu = pressure = výkonný a účinnýMasáž Shiatsu má svůj původ v asijské oblasti a zahrnuje uklidňující a relaxační tlakovou masáž prsty, palcem nebo dlaněmi. Naše zařízení s rotujícími masážními hlavami tyto masážní pohyby napodobují.   Technické parametry:Výška: 88 mmŠířka: 300 mmHloubka: 230 mmBarva šedáSíťové napětí: 230 V (nejlevnejsizbozi.cz)

Přístroj pro monitorování kvality vzduchu a koncentrace co2,…

Přístroj pro monitorování kvality vzduchu a koncentrace co2,…

PopisPřístroj CO100 pro kontrolu kvality vzduchu v místnostech, ve kterých může být problematická koncentrace CO2. Příliš vysoká hodnota má negativní vliv na zdraví, schopnost soustředit se a na psychickou pohodu. Hodnoty CO2 by měly být sledovány ve všech místnostech, kde se vyskytuje velké množství lidí po delší dobu. Naměřené hodnoty CO2, teploty vzduchu, vlhkosti vzduchu, stejně jako čas a datum mohou být zobrazeny současně. Pro jednoduché zhodnocení hodnoty CO2 se navíc zobrazí Index-Symbol: Good (0 - 800 ppm), Normal (800 - 1200 ppm), Poor ( > 1200 PPM ).1200 PPM). Při překročení nastavené hodnoty zazní výstražný signál.VybaveníZobrazení oxidu uhličitého (CO teploty a vlhkosti vzduchuNastavitelné limity optických a akustických alarmůStolní přístroj se síťovým… (fonetip.cz)

Vaflovač korona přístroj pro přípravu vaflových košíčků 41011,…

Vaflovač korona přístroj pro přípravu vaflových košíčků 41011,…

VybaveníPro upečení 4 malých vaflových košíčkůPro sladké a pikantní náplněVlastnostiPro upečení 4 malých vaflových košíčků, koláčků atd. (4x 6 cm o )Výkon: max. 300 WNepřilnavá topná deskaPro sladké a pikantní náplněKontrolkaTepelně odolné pouzdroVertikální, prostorově úsporný přístrojSnadné čištěníProstor pro navinutí kabeluRozsah dodávkyAutomat pro výrobu vaflových kornoutůTechnické parametryVýkon520 WTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)VaflovačBarvaBílá · černá]]> (fonetip.cz)

Sada přístrojů pro měření elektrosmogu Gigahertz Solutions MK30

Sada přístrojů pro měření elektrosmogu Gigahertz Solutions MK30

Přístroje tohoto měřícího kufru spojují jednoduchou obsluhu „laických přístrojů" s dodatečnou možností analýzy profi přístrojů. Tak disponuje HF38B měřícím rozsahem, funkcí Peak Hold a anténou profi řady. ME3840B je vybaven přepínatelným frekvenčním filtrem k rozlišení harmonického a síťového proudu jakož i harmonických vln. HF-analyzátor HF38B, obj. č. 10 06 80 · NF-měřící přístroj ME3840B, obj. č. 10 06 36 · Kufr z umělé hmoty · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Digitální kalibrační přístroj pro multimetry Voltcraft CC-421

Digitální kalibrační přístroj pro multimetry Voltcraft CC-421

Použijte CC-421 jako procesní kalibrátor i jako měřicí přístroj procesních signálů. CC-421 kombinuje v jednom přístroji čtyři funkce: Přesný zdroj stejnosměrného proudu · Měření procesních proudů · Napájení a měření zařízení s 2-vodičovými obvody · Přesný zdroj stejnosměrného proudu. Pouhé tři posuvné spínače a vícepolohový potenciometr umožňují snadnou obsluhu. Přístroj 4 v 1·2,5 měření za sekundu·Základní přesnost 0,2% Kalibrátor · Měřicí kabely · Baterie nejsou součástí dodávky. (conrad.cz)

Adaptér pro měření síťového napětí cliff cl1860 euro qt1 assy 1.5

Adaptér pro měření síťového napětí cliff cl1860 euro qt1 assy 1.5

Testovací adaptér Cliff CL1860 poskytuje bezpečný a rychlý způsob dočasného propojení zařízení napájených ze sítě s vhodným zdrojem elektrické energie. Ideální pro laboratoře, zkušební zařízení a opravny.Technické parametryHodnotaJmenovitý proud5 AKategorie měřeníCAT II 250 VTyp(y) zástrčky (na kabelu)Chráněná vidliceJmenovité napětí250 V/ACRozměr, délka130 mmTyp měřicího vedeníMěřící adaptérDélka kabelu1.5 mTyp konektoru (příp. výstup)RychlospojkaTyp konektoru (příp. vstup)Úhlová zástrčka s ochranným kontaktemRozměr, výška50 mmRozměr, šířka60 mmHmotnost235 gVlastnostiAutomatické odpojení proudu po zvednutí krytuVstupní šroubové svorkySíťové signální neonové světloPřipojovací kabel 1.5 m.VybaveníBarevně kódované konektorySíťové signální neonové světloAutomatické odpojení proudu po… (fonetip.cz)

Servisní resetovací přístroj pro bmw od roku výroby 82

Servisní resetovací přístroj pro bmw od roku výroby 82

Lze tak dle výběru zpětně vyvolat údaje o výměně oleje, inspekční údaje a údaje o roční prohlídce. Po krátkém sepnutí resetovacího tlačítka je plně automaticky proveden zvolený zpětný proces.Technické parametryHodnotaUrčen pro osobní auta, nákladní auta, motorky atd.Modely BMW od roku1982 s diagnostickou zdířkou v prostoru motoru. E30, E32, E34, E36, E38, E39, E46, E50 (fonetip.cz)

Automobilový diagnostický přístroj autodia s101, obd pro značky vw…

Automobilový diagnostický přístroj autodia s101, obd pro značky vw…

Diagnostické zařízení AutoDia S101 je určeno pro seřizování všech automobilů VW, Audi, Seat a Škoda vyrobených v letech1989 až 2010. Tento příruční a současně výkonný diagnostický skener je určen jak pro vozidla s CAN sběrnicí, tak bez ní. Při nastavování nepotřebujete notebook ani počítač. Všechny potřebné údaje se zobrazují na podsvíceném displeji v němčině. Podporuje následující systémy: motor, automatickou převodovku, ABS, airbag, rozvodnou desku, klimatizaci, centrální zamykání a vytápění, automatické zabezpečovací zařízení, rádio, zvukové systémy, spojku, regulaci světlé výšky, volant a posilovač řízení, řídicí jednotku II a III a mnoho dalších ovládácích prvků. Celkem může být kontrolováno 80 řídicích prvků a chyby mohou být ihned odstraněny. Ke každému dílu je přiřazeno číslo a… (fonetip.cz)

Externí nabíječka testo 0554 1103 pro akumulátory přístrojů testo,…

Externí nabíječka testo 0554 1103 pro akumulátory přístrojů testo,…

PopisStolní nabíječka na jeden akumulátor pro optimalizaci doby nabíjení Tato nabíječka může externě nabíjet jeden akumulátor, zatímco druhý je v provozu.VlastnostiNapájení přes síťovou Euro zástrčku.]]> (fonetip.cz)

Adaptér metrel a1171 83005380, vhodný pro revizní přístroje mi…

Adaptér metrel a1171 83005380, vhodný pro revizní přístroje mi…

VybaveníRS 232/USB adaptér s připojovacím kabelemVlastnostiRS 232/USB adaptér s připojovacím kabelemTechnické parametrydélka70 mmvýška10 mmŠířka80 mmHmotnost150 g]]> (fonetip.cz)

Silk´n náhradní jemná koncovka pro peelingový přístroj Revit

Silk´n náhradní jemná koncovka pro peelingový přístroj Revit

Silk´n náhradní jemná koncovka pro peelingový přístroj Revit Silk´n náhradní jemná koncovka pro peelingový přístroj Revit. (pilulka.cz)

BEPER 40969 Lady B přístroj pro epilaci horkým voskem

BEPER 40969 Lady B přístroj pro epilaci horkým voskem

BEPER 40969 Lady B přístroj pro epilaci horkým voskem Profesionální vosková depilace pro domácnosti (pilulka.cz)

Špičkový EMS přístroj pro cvičení doma BEURER EM 95

Špičkový EMS přístroj pro cvičení doma BEURER EM 95

BEURER EM 95 Špičkové EMS zařízení pro svalovou stimulaci doma. (pilulka.cz)

Knoflíky pro měřící přístroje Mentor 487.3, 3 mm, chrom

Knoflíky pro měřící přístroje Mentor 487.3, 3 mm, chrom

Pochromované kovové knoflíky v precizním provedení s vysokým leskem. (conrad.cz)

Knoflíky pro měřící přístroje Mentor 487.4, 4 mm, chrom

Knoflíky pro měřící přístroje Mentor 487.4, 4 mm, chrom

Pochromované kovové knoflíky v precizním provedení s vysokým leskem. (conrad.cz)

Přístroj pro měření magnetického pole VOLTCRAFT GM-100 101370

Přístroj pro měření magnetického pole VOLTCRAFT GM-100 101370

Ideální pro průmysl, výzkum, elektroniku a mechaniku. Citlivý měřicí snímač umožňuje dokonce měření magnetického pole země pro referenční účely. Indikátor severního/jižního pólu·Vysoce citlivý snímač AC/DC·Indikace v miligaussech nebo mikroteslách Baterie nejsou součástí dodávky. Snímač · Brašna · Návod k obsluze. (conrad.cz)

JUnit 5: Jednotkové testování na platformě Java (978-80-271-0733-9)

JUnit 5: Jednotkové testování na platformě Java (978-80-271-0733-9)

Kniha - autor Arnošt Havelka; Rudolf Pecinovský, 296 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Nezáleží na tom, jestli je jednotkové testování váš denní chleba, nebo zda se jako programátoři s touto problematikou teprve seznamujete: příručku, věnovanou oblíbenému frameworku JUnit 5, totiž oceníte v každém případě. První a druhá část je koncipována tak, aby byla užitečná především programátorům pracujícím na platformě Java, kteří prozatím žádné zkušenosti s jednotkovým testováním nemají. Najdou zde vše potřebné, co potřebují vědět, aby se mohli okamžitě pustit do tvorby jednotkových testů využívajících platformu JUnit 5. Důležité informace zde však najdou i programátoři, kteří již s frameworkem JUnit pracují a potřebují se seznámit s novinkami jeho páté verze. Zkušenějším programátorům… (alza.cz)

Náhradní filtry pro Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit (30…

Náhradní filtry pro Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit (30 ks)

Náhradní filtry pro Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit (30 ks) Náhradní filtry pro Silkn peelingový přístroj pro obličej Revit (30 ks). (pilulka.cz)

Přístroj pro noční vidění national geographic 3 x 25 dnv

Přístroj pro noční vidění national geographic 3 x 25 dnv

Toto digitální zařízení pro noční vidění s 3-násobným zvětšením Vás přesvědčí díky jednoduchému ovládání a odolné konstrukci. Díky nastavitelnému, integrovanému IR osvětlení je použití vhodné také v absolutní tmě. Lze použít i při denním světle a při dostatečném množství světla.Technické parametryHodnotaO objektivu25 mmTyp optiky (kategorie)NoktovizorRozměr, délka145 mmFaktor zvětšení3 xNapájeníBaterie AA (4x), součástí dodávkyMax. pozorovací vzdálenost60 mGeneraceDigitalPřídavné IR světloAnoRozměr, výška78 mmRozměr, šířka45 mmHmotnost180 gVybaveníAutomatické vypnutíNastavitelné IR osvětleníLze použít i při denním světleObsah baleníZařízení pro noční vidění Pouzdro Baterie Návod. (fonetip.cz)

Led žárovka pro osvětlení přístrojů 2 w, b8, 5d bílá

Led žárovka pro osvětlení přístrojů 2 w, b8, 5d bílá

Snadná instalace pouhou výměnou žárovky. Není potřeba žádný adaptér. Nízká spotřeba, šetří baterii při vypnutém motoru. Žárovky lze použít u osobních automobilů s palubním počítačem. S integrovaným odporem.Technické parametryHodnotaVýkon2 WProvozní napětí12 VBarvaBíláPaticeB8.5dMnožství1 pár (fonetip.cz)

Přístroj pro měření ph a redox potenciálu s dataloggerem extech…

Přístroj pro měření ph a redox potenciálu s dataloggerem extech…

PopisIdeální měřicí přístroj pro analýzu kapalin v laboratoři, v akváriích a v oblasti koupališť. Naměřené údaje se s datem a časovým razítkem zapisují na SD kartu.VybaveníPH/redox (ORP) a měření teplotySlot pro paměťovou SD kartu2 řádkový displejVýměnná elektrodaVlastnostiAutomatická nebo manuální kompenzace teploty3bodová kalibrace pro maximální linearitu a přesnostNastavitelný interval zápisu: 1 s až 8 h:59 min:59 sRuční uložení/vyvolání až 20 naměřených hodnotVelký podsvícený LCD displejUložení a vyvolání min. / max. hodnotSlot pro paměťovou SD a interní paměť datAutomatické vypnutíIntegrované rozhraní RS232Ústředna s časovým razítkem ukládá naměřené hodnoty na SD kartu ve formátu Excel ® pro snadný přenos do počítačeMožný provoz se síťovým adaptérem.Rozsah dodávkyBaterie SD karta 2… (fonetip.cz)

Přístroj pro montáž a demontáž pístních kroužků hazet, 794-01

Přístroj pro montáž a demontáž pístních kroužků hazet, 794-01

Popis· S upínacím klíčem. · Plynulé nastavení. · Vysokopevnostní pružinová ocel. Vyrobeno v Německu.Technické parametryMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Led žárovka pro osvětlení přístrojů 2 w, b8, 5d modrá

Led žárovka pro osvětlení přístrojů 2 w, b8, 5d modrá

Snadná instalace pouhou výměnou žárovky. Není potřeba žádný adaptér. Nízká spotřeba, šetří baterii při vypnutém motoru. Žárovky lze použít u osobních automobilů s palubním počítačem. S integrovaným odporem.Technické parametryHodnotaVýkon2 WProvozní napětí12 VBarvaModráPaticeB8.5dMnožství1 pár (fonetip.cz)

Silk´n náhradní kartáče pro čisticí přístroj na obličej Pure

Silk´n náhradní kartáče pro čisticí přístroj na obličej Pure

Silk´n náhradní kartáče pro čisticí přístroj na obličej Pure Náhradní kartáče k čistícímu přístroji na obličejové partie Silkn Pure jsou dodávány po dvou kusech v jednom balení. (pilulka.cz)

Project Fourth Edition 5 Pracovní sešit: S poslechovým CD a přípravou…

Project Fourth Edition 5 Pracovní sešit: S poslechovým CD a přípravou na testování (9780194764896)

Kniha – autor T. Hutchinson, česky, brožovaná bez přebalu matná This new edition of Tom Hutchinson's bestselling course combines all the aspects that students and teachers loved from the previous edition with exiting new digital components, extra resources and more teacher support than ever before. Your students will love watching the new animated Mickey, Millie and Mut and Sweet Sue and Smart Alex cartoons. In later levels of the course the cartoons are replaced with dramatized episodes of Kids, the photo-story from the Student's Book. For your kinaesthetic learners there are new fun total physical response pronunciation activities in the pronunciation bank at the back of the Student's Book. Other students will enjoy reading the stories in the extensive reading bank. And you will… (alza.cz)

Led žárovky pro osvětlení přístrojů, 1,2 w, t5, zelené, 5 ks

Led žárovky pro osvětlení přístrojů, 1,2 w, t5, zelené, 5 ks

Snadná instalace pouhou výměnou žárovky. Není zapotřebí žádný adaptér. Nízká spotřeba, šetří baterii při vypnutém motoru. Žárovky lze použít u osobních automobilů s palubním počítačem. S integrovaným odporem.Technické parametryHodnotaVýkon1.2 WProvozní napětí12 VBarvaZelenáPaticeT5Množství5 ks (fonetip.cz)

Přístroj pro montáž a demontáž pístních kroužků hazet, 794-2, 90…

Přístroj pro montáž a demontáž pístních kroužků hazet, 794-2, 90…

VlastnostiS upínacím klíčemPlynulé nastaveníVysokopevnostní pružinová ocel.Technické parametryupínací rozsah90 mm - 175 mmVnější výška80 mmMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Silk´n čistící box pro všechny přístroje Glide, Infinity a Jewel

Silk´n čistící box pro všechny přístroje Glide, Infinity a Jewel

Silk´n čistící box pro všechny přístroje Glide, Infinity a Jewel Dezinfekční systém Silkn BlueBox je chytrý vynález pro dezinfekci epilačních zařízení. Jednoduše vložte svůj laserový epilátor do čistícího boxu a přístroj bude důkladně dezinfikován během pouhých 6 až 7 minut. (pilulka.cz)

EMS přístroj pro úlevu unaveným či oteklým nohám BEURER FM 250

EMS přístroj pro úlevu unaveným či oteklým nohám BEURER FM 250

BEURER FM 250 Elektrostimulační zařízení pro úlevu od otoků a bolesti nohou. (pilulka.cz)

Elektrotechnická měření: Měřící přístroje pro SPŠE (978-80-7333-062-0)

Elektrotechnická měření: Měřící přístroje pro SPŠE (978-80-7333-062-0)

Kniha – autor Vilém Srovnal, 140 stran, česky, (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít