Vraždy v ulici morgue

Produkt Vraždy v ulici morgue sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vraždy v ulici morgue upraviť a produkt hľadať znova.

Vraždy v ulici Morgue

Vraždy v ulici Morgue
Detail

Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Jiří Langmajer Podivínský genius, velký mystifikátor, básník a melancholik napsal morbidní "povídku hrůzy" o záhadných vraždách v zamčeném pokoji. Strašidelný příběh napsal ve čtyřicátých letech 19. století a položil v něm základy principů detektivního žánru. Přivedl na scénu hrdinu, prvního velkého detektiva, Augusta Dupina, který metodou racionální analýzy, pouze na základě výpovědí svědků a nepatrného množství stop, objeví nepředvídatelného vraha. Poprvé také použil techniku sdělení geniálních objevů formou dialogu mezi vševědoucím analytikem a jeho mírně nechápavým přítelem. Základní text evropské detektivní literatury čte Jiří Langmajer s neobyčejným citem pro tři základní polohy příběhu: hrůzná sdělení svědků, vypravěčův obdiv nad detektivovými schopnostmi a nadšení detektivního analytika z vlastní neomylnosti. V jeho interpretaci je Poeovo napínavé vyprávění, jež se vzápětí změní v dobrodružství ducha, skutečným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue

Vraždy v ulici Morgue

Vraždy v ulici Morgue
Detail

Audiokniha na CD - autor Edgar Allan Poe, čte Jiří Langmajer (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue , Vraždy v ulici morgue a jiné povídky (978-80-7567-808-9)

Vraždy v ulici Morgue (CD) - audiokniha

Vraždy v ulici Morgue (CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Vraždy v ulici Morgue napsal autor: Edgar Allan Poe, čte: Jiří Langmajer. Poeova slavná strašidelná záhada zamčeného pokoje s vynikajícím Jiřím Langmajerem. Podivínský genius, velký mystifikátor, básník a melancholik napsal morbidní "povídku hrůzy" o záhadných vraždách v zamčeném pokoji. Strašidelný příběh napsal ve čtyřicátých letech 19. stoletía položil v něm základy principů detektivního žánru. Přivedl na scénu hrdinu, prvního velkého detektiva, Augusta Dupina, který metodou racionální analýzy, pouze na základě výpovědí svědků a nepatrného množství stop, objeví nepředvídatelného vraha. Poprvé také použil techniku sdělení geniálních objevů formou dialogu mezi vševědoucím analytikem a jeho mírně nechápavým přítelem. Základní text evropskédetektivní literatury čte Jiří Langmajer s neobyčejným citem pro tři základní polohy příběhu: hrůzná sdělení svědků, vypravěčův obdiv nad detektivovými schopnostmi a nadšení detektivního analytika z vlastní neomylnosti. V jeho interpretaci je Poeovo napínavé vyprávění, jež se vzápětí změní v dobrodružství ducha, skutečným posluchačským zážitkem. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue (CD) - audiokniha , Vraždy v kruhu (8594072278990)

Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty

Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty
Detail

Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Jiří Adamíra, Jan Přeučil, Ladislav Mrkvička, Viktor Vrabec a další. Jiří Adamíra, Jan Přeučil, Ladislav Mrkvička, Viktor Vrabec a další ve vynikající dramatizaci příběhu, označovaného za první klasickou detektivku a další detektivní povídka v podání Otakara Brouska st. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty , Vražda v ostrovní ulici - dvd (9628)

Vraždy v ulici Morgue - Edgar Allan Poe - audiokniha

Vraždy v ulici Morgue - Edgar Allan Poe - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Podivínský genius, velký mystifikátor, básník a melancholik napsal morbidní "povídku hrůzy" o záhadných vraždách v zamčeném pokoji. Strašidelný příběh napsal ve čtyřicátých letech 19. století a položil v něm základy principů detektivního žánru. Přivedl na scénu hrdinu, prvního velkého detektiva, Augusta Dupina, který metodou racionální analýzy, pouze na základě výpovědí svědků a nepatrného množství stop, objeví nepředvídatelného vraha. Poprvé také použil techniku sdělení geniálních objevů formou dialogu mezi vševědoucím analytikem a jeho mírně nechápavým přítelem. Základní text evropské detektivní literatury čte Jiří Langmajer s neobyčejným citem pro tři základní polohy příběhu: hrůzná sdělení svědků, vypravěčův obdiv nad detektivovými schopnostmi a nadšení detektivního analytika z vlastní neomylnosti. V jeho interpretaci je Poeovo napínavé vyprávění, jež se vzápětí změní v dobrodružství ducha, skutečným posluchačským zážitkem. Poeova slavná strašidelná záhada zamčeného pokoje s vynikajícím Jiřím Langmajerem! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue - Edgar Allan Poe - audiokniha , Mrtví v badger’s drift (vraždy v midsomeru 1) ()

Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty - Edgar Allan Poe - audiokniha

Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty - Edgar Allan Poe - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Jiří Adamíra, Jan Přeučil, Ladislav Mrkvička, Viktor Vrabec a další ve vynikající dramatizaci příběhu, označovaného za první klasickou detektivku a další detektivní povídka v podání Otakara Brouska st. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue, Vrah jsi ty - Edgar Allan Poe - audiokniha , Láska v temné ulici (978-80-726-0388-6)

Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky (978-80-7567-808-9)

Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky (978-80-7567-808-9)
Detail

Kniha - autor Edgar Allan Poe, 72 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Hlavní postavou tří povídek obsažených v této knize (Vraždy v ulici Morgue, Záhada Marie Rogetové a Odcizený dopis) je Auguste Dupin, první detektiv v dějinách literatury. Je velice důležitý, protože se jeho geniální postavou inspiroval Arthur Conan Doyle a vytvořil největšího detektiva všech dob: Sherlocka Holmese. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky (978-80-7567-808-9) , Láska v temné ulici (978-80-7260-388-6)

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris
Detail

Publikace nabízí nejznámější povídky Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury: Černý kocour, Zánik domu Usherů, Maska rudé smrti, Jáma a kyvadlo, Vraždy v ulici Morgue. Příběhy jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Český zrcadlový překlad čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorovi. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris , Mrazivé vraždy

Edgar Allan Poe - Famous Stories - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - audiokniha

Edgar Allan Poe - Famous Stories - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Příběhy Edgara Allana Poea nabízejí pohled do jiné reality, temné a často děsivě nadpřirozené. Posluchače pohltí tajuplná atmosféra, ponoří se do světa plného napětí, strachu a tajemné nejasnosti. Audiokniha nabízí nejznámější povídky Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury: Černý kocour, Zánik domu Usherů, Maska rudé smrti, Jáma a kyvadlo, Vraždy v ulici Morgue. Příběhy jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny a načteny rodilou mluvčí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Edgar Allan Poe - Famous Stories - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - audiokniha , Teorie vraždy ()

The Famous Stories / Slavné povídky - Poe Edgar Allan

The Famous Stories / Slavné povídky - Poe Edgar Allan
Detail

Publikace nabízí nejznámější povídky Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury: Černý kocour, Zánik domu Usherů, Maska rudé smrti, Jáma a kyvadlo, Vraždy v ulici Morgue. Příběhy jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Český zrcadlový překlad čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorovi. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství. (patro.cz)

Podobné produkty ako The Famous Stories / Slavné povídky - Poe Edgar Allan , Mitfordské vraždy ()

Edgar Allan Poe - Famous Stories ()

Edgar Allan Poe - Famous Stories ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Edgar Allan Poe a Sabrina D.Harris, čte Ailsa Randall Příběhy Edgara Allana Poea v angličtiněPříběhy Edgara Allana Poea nabízejí pohled do jiné reality, temné a často děsivě nadpřirozené. Posluchače pohltí tajuplná atmosféra, ponoří se do světa plného napětí, strachu a tajemné nejasnosti. Audiokniha nabízí nejznámější povídky Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury: Černý kocour, Zánik domu Usherů, Maska rudé smrti, Jáma a kyvadlo, Vraždy v ulici Morgue. Příběhy jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny a načteny rodilou mluvčí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Edgar Allan Poe - Famous Stories () , Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3)

The Famous Stories / Slavné povídky: Dvojjazyčná kniha pro mírně pokročilé (978-80-266-1497-5)

The Famous Stories / Slavné povídky: Dvojjazyčná kniha pro mírně pokročilé (978-80-266-1497-5)
Detail

Kniha - autor Sabrina D. Harris; Edgar Allan Poe, 120 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace nabízí nejznámější povídky Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury: Černý kocour, Zánik domu Usherů, Maska rudé smrti, Jáma a kyvadlo, Vraždy v ulici Morgue. Příběhy jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Český zrcadlový překlad čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorovi. Audionahrávka, na níž text vypráví rodilá mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství. (alza.cz)

Podobné produkty ako The Famous Stories / Slavné povídky: Dvojjazyčná kniha pro mírně pokročilé (978-80-266-1497-5) , Vraždy v cherringhamu mrtvá v temži (978-80-7633-355-0)

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - e-kniha

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - e-kniha
Detail

eBook:,Příběhy Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury, nabízejí pohled do jiné reality, temné a často děsivě nadpřirozené. Čtenáře pohltí tajuplná atmosféra, ponoří se do světa plného napětí, strachu a tajemné nejasnosti. Právě ona nevšední atmosféra láká číst díla Edgara Allana Poea znovu a znovu. Publikace nabízí autorovy nejznámější povídky: * Černý kocour * Zánik domu Usherů * Maska rudé smrti * Jáma a kyvadlo * Vraždy v ulici Morgue Povídky jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Anglický text doplňuje český zrcadlový překlad, který čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorovi. Audionahrávka ve formátu MP3, na níž povídky vypráví rodilá mluvčí (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 - Edgar Allan Poe, Sabrina D. Harris - e-kniha , Záhadné vraždy v internáte (978-80-222-1326-4)

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 (978-80-266-1497-5)

Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 (978-80-266-1497-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Sabrina D. Harris, 120 stran, anglicky Příběhy Edgara Allana Poea, mistra a průkopníka hororové literatury, nabízejí pohled do jiné reality, temné a často děsivě nadpřirozené. Čtenáře pohltí tajuplná atmosféra, ponoří se do světa plného napětí, strachu a tajemné nejasnosti. Právě ona nevšední atmosféra láká číst díla Edgara Allana Poea znovu a znovu. Publikace nabízí autorovy nejznámější povídky: * Černý kocour * Zánik domu Usherů * Maska rudé smrti * Jáma a kyvadlo * Vraždy v ulici Morgue Povídky jsou zpracovány pro mírně pokročilé studenty angličtiny. Anglický text doplňuje český zrcadlový překlad, který čtenářům umožní zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. V závěru knihu doplňují zajímavé informace o autorovi. Audionahrávka ve formátu MP3, na níž povídky vypráví rodilá mluvčí (alza.cz)

Podobné produkty ako Edgar Allan Poe - Slavné povídky B1/B2 (978-80-266-1497-5) , Cicvárek ivo & lada šimíčková: hotel v tiché ulici - cd (mam513-2)

Napsáno krví - Layton Green

Napsáno krví - Layton Green
Detail

Detektiv Joe „Kazatel” Everson, vězeňský kaplan, který se stal policistou, se vrací domů. Poté, co deset let honil zabijáky v Atlantě a získal si pověst jednoho z nejlepších detektivů na oddělení vražd, jeho kariéra vykolejila, když se nervově zhroutil při vyšetřování případu sériového vraha, který si za oběti vybíral děti.. Jenže jakmile Kazatel dorazí domů do městečka Creekville v Severní Karolíně, dojde tam poprvé za deset let k vraždě - někdo brutálně zamorduje místního knihkupce. Jelikož je Kazatel mezi místními policisty jediný, kdo má s vyšetřováním vražd nějakou zkušenost, dostane případ na starost a učiní šokující odhalení: knihkupce zavraždili přesně tak jako lichvářku v Dostojevského Zločinu a trestu. S pomocí Ariany Haleové, studentky práv a knihomolky, která oběť znala, pátrá Kazatel uvnitř místní spisovatelské komunity. Když se však najde druhá oběť v kulisách připomínajících Poeovy Vraždy v ulici Morgue, pochopí Kazatel s Arianou, že čelí inteligentnímu, sečtělému zabijákovi, jehož mozek je stejně tak výkonný, jako zvrhlý. A že mohou být jeho příštím cílem… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Napsáno krví - Layton Green , Rozruch v škole na kavuličovej ulici (978-80-10-04065-0)

Vraždy v kruhu (8594072278990)

Vraždy v kruhu (8594072278990)
Detail

Audiokniha MP3 Iva Procházková, čte Jan Šťastný Úspěšná a kritikou i čtenáři vychvalovaná románová předehra televizního seriálu. Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let, sledujeme začátky jejich vztahů, jsme u samých kořenů jejich pozdějších „televizních“ osudů.Úspěšná a kritikou i čtenáři vychvalovaná česká kriminálkaKolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých?Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v kruhu (8594072278990) , Vraždy podle abecedy ()

Vraždy v kruhu - Iva Procházková - audiokniha

Vraždy v kruhu - Iva Procházková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých? Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let, sledujeme začátky jejich vztahů, jsme u samých kořenů jejich pozdějších „televizních“ osudů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v kruhu - Iva Procházková - audiokniha , Malé pikantní vraždy

Vraždy v kruhu: Muž na dně

Vraždy v kruhu: Muž na dně
Detail

Audiokniha na CD - autor Iva Procházková, čte Jan Šťastný Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých? Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Stopáž: 2 mp3 CD Verze: Nezkrácená (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v kruhu: Muž na dně , Vraždy jako z pohádky ()

Vraždy v tiebreaku - Jaroslav Malina, Jiří Neuwirt

Vraždy v tiebreaku - Jaroslav Malina, Jiří Neuwirt
Detail

Brněnský antropolog Jaroslav Malina se po letech znovu vrací ke kriminalistickému žánru. Jak napovídá titul Vraždy v tiebreaku, dějová zápletka je primárně inspirována tenisovou tematikou, spojenou s Malinovým celoživotním zaujetím pro "bílý sport". Netradičně pojatá detektivka přivádí čtenáře na tenisové kurty, kde se odehrávají souboje, jež jsou zejména u hráčů výše postavených na kvalifikačním žebříčku nejenom sportovními střety, ale občas přerůstají v zápas o přežití, většinou profesionální, leč vzácně i fyzické. Protože hlavní protagonisté pocházejí z akademického prostředí, vedle tenisových soutěží nás děj zavádí na různé kontinenty, kde účastníci vědeckých kongresů navštěvují často exotické lokality (Dillí a Khadžuráhó v Indii, Lví skála na Šrí Lance, Egypt, peruánské Cuzco), prožívají milostné románky i erotická dobrodružství, při nichž se mezi nimi střídavě rodí lásky i nelásky, které mohou vrcholit až vraždou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v tiebreaku - Jaroslav Malina, Jiří Neuwirt , Malé pikantní vraždy (9788075779571)

Vraždy v hotelu - Zora Beráková - e-kniha

Vraždy v hotelu - Zora Beráková - e-kniha
Detail

eBook:,Tři detektivní novely o tom, jak vhodným místem pro vraždu jsou hotelyNejnovější kniha známé autorky historických a detektivních příběhů obsahuje tři příběhy. V prvním z nich s názvem Příliš mnoho podezřelých řeší policie vraždu herečky, kterou našla pokojská utopenou ve vaně hotelového pokoje. Druhý nese název Policejní kocour a hledá se v ní vrah učitelky hudby. Poslední příběh nazvaný Vražda v hotelu Sirius se točí kolem bohaté ženy, která se ubytovala v zimě v hotelu a pak ji našli mrtvou a zasypanou sněhem na lehátku na hotelové terase. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v hotelu - Zora Beráková - e-kniha , Vraždy v cherringhamu tajemství prázdného trezoru (978-80-7633-679-7)

Vraždy v pohraničí - Emil Hruška - e-kniha

Vraždy v pohraničí - Emil Hruška - e-kniha
Detail

eBook:,Autor vydal v Nakladatelství Epocha dvě knihy, v jejichž titulech bylo slovo „pohraničí“: Boj o pohraničí a My, hoši z pohraničí. Projevilo se tak nejen autorovo tu menší, tu větší zakotvení v místech při česko-německé hranici, ale hlavně jeho zájem o lidi, události a souvztažnosti, jež jsou (nebo byly) pohraničí vlastní, charakterizovaly je a zase jím zpětně byly ovlivňovány. Kniha Vraždy v pohraničí navazuje na obě předchozí nikoli tematicky, ale právě svou prostorovou determinací. Vybrané kriminální případy pocházejí z dvacátých až padesátých let minulého století. Některé z nich by se mohly odehrát i kdekoli jinde, za jinými však byla právě ona česko-německá hranice, ta neviditelná, ale reálná čára krajinou a s ní spojené území. Čtenář jistě ocení dokumentární fotografie dobové i současné, doplňující a ilustrující text. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v pohraničí - Emil Hruška - e-kniha , Vraždy v cherringhamu smrt za úplňku (978-80-7633-561-5)

Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello

Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello
Detail

Majitel panství Mogdon umírá v plamenech za velmi podezřelých okolností. Sarah s bývalým policistou Jackem nevěří, že by šlo o pouhou nehodu a že oheň vzplál sám od sebe. V přilehlé ospalé vesnici totiž žijí tři potomci mrtvého muže, kteří pravděpodobně zdědí po otci obrovské jmění. Co když mu ale někdo z nich na onen svět dopomohl? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello , Vraždy v cherringhamu - záhada panství mogdon (978-80-7633-369-7)

Vraždy v kruhu: Muž na dně - Procházková Iva

Vraždy v kruhu: Muž na dně - Procházková Iva
Detail

Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých? Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Stopáž: 2 mp3 CD Verze: Nezkrácená (patro.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v kruhu: Muž na dně - Procházková Iva , Vraždy v cherringhamu - poslední vlak do londýna (978-80-7633-804-3)

Vraždy v Cherringhamu Záhada panství Mogdon - Costello Matthew

Vraždy v Cherringhamu Záhada panství Mogdon - Costello Matthew
Detail

Majitel panství Mogdon umírá v plamenech za velmi podezřelých okolností. Sarah s bývalým policistou Jackem nevěří, že by šlo o pouhou nehodu a že oheň vzplál sám od sebe. V přilehlé ospalé vesnici totiž žijí tři potomci mrtvého muže, kteří pravděpodobně zdědí po otci obrovské jmění. Co když mu ale někdo z nich na onen svět dopomohl? (patro.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Cherringhamu Záhada panství Mogdon - Costello Matthew , Golem a sára: záhadné vraždy v pražském ghettu (978-80-7229-217-2)

Vraždy v Cherringhamu Mrtvá v Temži - Costello Matthew

Vraždy v Cherringhamu Mrtvá v Temži - Costello Matthew
Detail

Cherringham je klidné městečko, kde čas plyne pomalu a nic zvláštního se neděje. Dokud se jednoho dne neobjeví v řece nad jezem tělo mrtvé ženy. Sarah nevydrží nečinně přihlížet bezradné policii, které se nedaří vypátrat vraha její přítelkyně. Spolu s bývalým policistou Jackem, který bydlí na hausbótu nedaleko místa tragédie, se vrhá do případu, kde každý z podezřelých má co skrývat. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Cherringhamu Mrtvá v Temži - Costello Matthew , Bůh na ulici (978-80-262-1855-5)

Vraždy v hotelu (978-80-267-0688-5)

Vraždy v hotelu (978-80-267-0688-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Zora Beráková, 280 stran Tři detektivní novely o tom, jak vhodným místem pro vraždu jsou hotely Nejnovější kniha známé autorky historických a detektivních příběhů obsahuje tři příběhy. V prvním z nich s názvem Příliš mnoho podezřelých řeší policie vraždu herečky, kterou našla pokojská utopenou ve vaně hotelového pokoje. Druhý nese název Policejní kocour a hledá se v ní vrah učitelky hudby. Poslední příběh nazvaný Vražda v hotelu Sirius se točí kolem bohaté ženy, která se ubytovala v zimě v hotelu a pak ji našli mrtvou a zasypanou sněhem na lehátku na hotelové terase. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v hotelu (978-80-267-0688-5) , Malování podle čísel - osamělá žena na ulici (hramal00076nad)

Mrtví v Badger’s Drift (Vraždy v Midsomeru 1) ()

Mrtví v Badger’s Drift (Vraždy v Midsomeru 1) ()
Detail

Audiokniha MP3 - První případ ze série Vraždy v Midsomeru, kterou proslavil rovněž stejnojmenný oblíbený televizní seriál. - Caroline Graham, čte Vladislav Beneš První případ ze série Vraždy v Midsomeru, kterou proslavil rovněž stejnojmenný oblíbený televizní seriálPokud oběť znala svého vraha, určitě ho znáte i vy, a on zná vás.Na smrti postarší slečny Emily Simpsonové neshledá lékař ve vsi Badger’s Drift nic podivného. Její dobrá přítelkyně s ním ovšem nesouhlasí a se svými pochybnostmi se svěří šéfinspektorovi Barnabymu. Od chvíle, kdy se případu se svým asistentem Troyem ujme a zjistí, že šlo o promyšlenou vraždu, se život ve zdánlivě poklidné anglické vesnici změní. Na povrch začnou vyplouvat dávné lásky, staré křivdy a skrytá nepřátelství. A jak už to v Midsomeru bývá, nezůstane u jediné smrti…Předloha úspěšného televizního seriáluNapsali o knize Mrtví v Badger's Drift„Jednoduše nejlepší autorka detektivek od dob Agathy Christie.“Sunday Times„Postavy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mrtví v Badger’s Drift (Vraždy v Midsomeru 1) () , Malování podle čísel - na ulici před radnicí (hramal00472nad)

Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3)

Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Emil Hruška, 216 stran Autor vydal v Nakladatelství Epocha dvě knihy, v jejichž titulech bylo slovo „pohraničí“: Boj o pohraničí a My, hoši z pohraničí. Projevilo se tak nejen autorovo tu menší, tu větší zakotvení v místech při česko-německé hranici, ale hlavně jeho zájem o lidi, události a souvztažnosti, jež jsou (nebo byly) pohraničí vlastní, charakterizovaly je a zase jím zpětně byly ovlivňovány. Kniha Vraždy v pohraničí navazuje na obě předchozí nikoli tematicky, ale právě svou prostorovou determinací. Vybrané kriminální případy pocházejí z dvacátých až padesátých let minulého století. Některé z nich by se mohly odehrát i kdekoli jinde, za jinými však byla právě ona česko-německá hranice, ta neviditelná, ale reálná čára krajinou a s ní spojené území. Čtenář jistě ocení dokumentární fotografie dobové i současné, doplňující a ilustrující text. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3) , Sebeobrana na ulici (978-80-247-2440-9)

Monopoly Ulice

Monopoly Ulice
Detail

Staňte se novou postavou vašeho oblíbeného seriálu a poznejte i zákulisí natáčení. Kupte si třeba hospodu u Henryho, Gábinin salón nebo byt Bedřicha Lišky. Kupte si místa, kde se už patnáct let odehrávají příběhy, které dobře znáte. Nyní můžete být jejich součástí! Limitovaná edice MONOPOLY ULICE vychází u příležitosti 15. výročí vysílání nejúspěšnějšího a nejdéle vysílaného rodinného seriálu Česka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Monopoly Ulice , Staré vraždy (10 československých kriminálních příběhů) ()

Prázdné ulice ()

Prázdné ulice ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Michal Ajvaz, čte Martin Čevora Mysteriózní detektivka Prázdné uliceDěj románu se odehrává v roce 1999 v Praze. Vypravěč objeví na skládce na okraji města věc, jejíž účel nezná – je to nějaký nástroj, emblém, socha nebo snad písmeno neznámé abecedy? Ukáže se, že předmět je nějak spojen se záhadným zmizením mladé dívky. Vypravěč po ní pátrá a zároveň se pokouší odhalit smysl neznámého předmětu, který by mohl vést k tajemství jejího zmizení.Na své cestě prochází různými prostory, kavárnami, vrátnicemi podniků, nádražími i luxusními vilami zbohatlíků. Naráží na řadu stop, naslouchá vyprávěním, která souvisejí s věcí i s dívkou. Tyto příběhy přenášejí čtenáře do různých míst – do New Yorku, do nepojmenovaného francouzského městečka, do horského střediska Garmisch-Partenkirchen v Bavorských Alpách, na řecké ostrovy v Egejském moři, do Jižní Ameriky, do Afghánistánu. Ale stopy se stále nemohou spojit ve smysluplný celek… (alza.cz)

Podobné produkty ako Prázdné ulice () , Nečekaný vrah: příběh vraždy olofa palmeho

Záhadné vraždy v internáte (978-80-222-1326-4)

Záhadné vraždy v internáte   (978-80-222-1326-4)
Detail

Kniha - autor Lucinda Riley, 328 stran, slovensky, pevná s přebalem lesklá Zmiznutie ďalšieho chlapca nenechá na seba dlho čakať...Náhla smrť žiaka malej súkromnej internátnej školy Fleat House je šokujúcou udalosťou, ktorú riaditeľ školy okamžite označí za tragickú nehodu. Miestna polícia však nemôže vylúčiť úmyselnú vraždu a k prípadu si vyžiada skúsenú vyšetrovateľku Jazmine. Tá zo súkromných dôvodov už dávno opustila policajnú kariéru, no súhlasí s tým, že sa prípadu ujme. Len čo Jazmine začne prenikať do tajomstiev za bránami internátnej školy, udalosti naberú znepokojivý spád.Zmiznutie ďalšieho chlapca nenechá na seba dlho čakať...VypnutoLucinda Rileyová Lucinda Rileyová sa narodila v roku 1965 v Írsku. Svoju prvú knihu napísala, keď mala dvadsaťštyri rokov. Po krátkej hereckej kariére sa tak vydala na dráhu spisovateľky. Dnes je obľúbená po celom svete a jej knihy sa prekladajú do tridsiatich siedmich jazykov. Čitateľov obzvlášť uchvátila séria... (alza.cz)

Podobné produkty ako Záhadné vraždy v internáte (978-80-222-1326-4)

My z Ulice

My z Ulice
Detail

První český každodenní seriál Ulice slaví 15 let a vy máte možnost zavzpomínat na všechny důležité momenty a postavy. V knize se vám postupně představí jednotlivé rodiny, které z pohledu jejich členů vypráví své příběhy. Ty jsou doplněny fotografiemi a komentáři herců, kteří se rozepsali o svých postavách a samotném hraní v seriálu. V druhé části knihy můžete nahlédnout do zákulisí natáčení a vůbec poprvé se dozvědět, jak se takový seriál píše. Nebudou chybět ani fakta a zajímavosti o Ulici, opět doplněné fotografiemi. Připomeňte si 15 let s vašimi oblíbenými sousedy z Ulice! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako My z Ulice

Ulice zpívá (DVD)

Ulice zpívá (DVD)
Detail

DVD film Ulice zpívá [1939]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Veselohra podle všech pravidel v režii Vlasty Buriana. Cirkusoví klauni Emil a Josef se ujmou odloženého dítěte Franciho. Po požáru cirkusu se živí zpíváním po tržištích. Už dospělý Franci se zamiluje do Lory, která se o ně stará. Neznámý zloděj odhodí ukradené šperky přes zeď, aby unikl policii. Josef a Franci chtějí nalezené šperky prodat vetešníkovi. Franci dá šperky odhadnout, část jich zastaví a část věnuje mladé vdově Katy, do které se zamiloval a kvůli které se chce rozejít s Lory. V baru se Franci seznámí s ing. Hradilem, který si všimne, že Katy nosí šperk jeho matky. Pozve oba domů, zde Franci poznává na obraze mladíkovy matky ukradený šperk. Pochopí, že jsou prozrazeni a náhrdelník vyhodí oknem. Šperk najde Lory, která jej sledovala a odevzdá ho na policii. Za nálezné si Josef a Emil koupí cirkusový vůz, Franci se vrátí k Lory a šťasten se dozvídá, že bude otcem.Bonusy: • Slovo filmového historika • Fotografie • Biografie a filmografie • Soudobá dokumentace • Soudobá dokumentace DVD-ROM (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ulice zpívá (DVD)

Vraždy v kruhu - Muž na dně (2 MP3-CD) - audiokniha

Vraždy v kruhu - Muž na dně (2 MP3-CD) - audiokniha
Detail

Autor: Iva Procházková, Čte: Jan Šťastný. Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu České televize Vraždy v kruhu (2015) s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Kolik motivů může mít jedna vražda? Kolem mrtvého z jezera se vynoří plejáda svérázných osob: od pěstitele konopí přes renomovaného architekta, promiskuitního policistu až po tajemnou Kubánku. Spolu s kriminalistou Holinou nahlédneme hluboko do jejich životů propojených pletivem silných citů a rozporuplných činů. Jak si neortodoxní vyšetřovatel poradí s labyrintem emocí a podezřelých? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v kruhu - Muž na dně (2 MP3-CD) - audiokniha

Vraždy v Midsomeru - Mrtví v Badger's Drift (MP3-CD) - audiokniha

Vraždy v Midsomeru - Mrtví v Badger's Drift (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Pokud oběť znala svého vraha, určitě ho znáte i vy, a on zná vás. Audioknihu Mrtví v Badger's Drift napsal autor: Caroline Graham, čte: Vladislav Beneš. Na smrti postarší slečny Emily Simpsonové neshledá lékař ve vsi Badger’s Drift nic podivného. Její dobrá přítelkyně s ním ovšem nesouhlasí a se svými pochybnostmi se svěří šéfinspektorovi Barnabymu. Od chvíle, kdy se případu se svým asistentem seržantem Troyem ujme a zjistí, že šlo o promyšlenou vraždu, se život ve zdánlivě poklidné anglické vesnici změní. Na povrch začnou vyplouvat dávné lásky, staré křivdy a skrytá nepřátelství. A jak už to v hrabství Midsomer bývá, nezůstane u jediné mrtvoly. První případ ze série VRAŽDY V MIDSOMERU, kterou proslavil rovněž stejnojmenný oblíbený televizní seriál. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Midsomeru - Mrtví v Badger's Drift (MP3-CD) - audiokniha

Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello - e-kniha

Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello - e-kniha
Detail

eBook:,Majitel panství Mogdon umírá v plamenech za velmi podezřelých okolností. Sarah s bývalým policistou Jackem nevěří, že by šlo o pouhou nehodu a že oheň vzplál sám od sebe. V přilehlé ospalé vesnici totiž žijí tři potomci mrtvého muže, kteří pravděpodobně zdědí po otci obrovské jmění. Co když mu ale někdo z nich na onen svět dopomohl? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon - Matthew Costello - e-kniha

Vraždy v Cherringhamu - Mrtvá v Temži - Matthew Costello - e-kniha

Vraždy v Cherringhamu - Mrtvá v Temži - Matthew Costello - e-kniha
Detail

eBook:,Cherringham je klidné městečko, kde čas plyne pomalu a nic zvláštního se neděje. Dokud se jednoho dne neobjeví v řece nadjezem tělo mrtvé ženy. Sarah nevydrží nečinně přihlížet bezradné policii, které se nedaří vypátrat vraha její přítelkyně. Spolu s bývalým policistou Jackem, který bydlí na hausbótu nedaleko místatragédie, se vrhá do případu, kde každý z podezřelých má co skrývat (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraždy v Cherringhamu - Mrtvá v Temži - Matthew Costello - e-kniha

Cirkus ulice - Dagmar Urbánková

Cirkus ulice - Dagmar Urbánková
Detail

Vstupte do Cirkusu Ulice! Neboť ten, kdo vstoupí, neprohloupí! Směsice lidí, grimas, účesů, čepic, oblečků, tašek, kabelek, látek, zvířátek, botiček, paniček, chlápků, stařečků, fiflen, frajerů, školaček a mnohých dalších. Kniha přináší 64 obrazů na víc než 400 tisíc způsobů. Nová skládací, listovací a dokreslovací knížka scénografky, výtvarnice, spisovatelky a autorky Baobabu Dagmar Urbánkové. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Cirkus ulice - Dagmar Urbánková

Zákon ulice - Zito Chuck

Zákon ulice - Zito Chuck
Detail

Z ulic Brooklynu na scénu seriálů Oz nebo Zákon gangu. Od Pekelných andělů k osobnímu strážci slavných. Odhalující autobiografie jednoho Američana.Chucka Zito předchází reputace jednoho z nejtvrdších, nesmlouvavých mužů, kteří kdy seděli v sedle Harleye. Nyní nám Zito svými vlastními slovy vypráví svůj životní příběh plný událostí, které jsou zároveň děsivé i k popukání, násilné a pravdivé.Vyrůstal na tvrdých ulicích Brooklynu a Bronxu, kde bitky byly způsobem života, aby se stal prezidentem pobočky Pekelných andělů v New Yorku a dostal se až do divokého a bláznivého světa ochrany těch nejznámějších celebrit. Zito se může zdát být novodobým psancem, posledním z vymírajícího druhu mužů. Během svých bouřlivých dní byl znám pro svůj neochvějný smysl pro spravedlnost, pro to, co je skutečně správné a co je skutečně špatné. A tak se Zito postavil i své největší výzvě, když odmítl spolupracovat na federálním vyšetřování svých bratrů, Pekelných andělů, a ztratil při tom to, čeho si cenil ze všeho nejvíce - svojí svobodu.Je až s podivem, jak se přes tuto zkušenost přenesl a to, jak si svojí tvrdou prací a úsilím zajistil jedinečný druh popularity, svědčí o jeho odvaze, ctižádosti a jeho nezdolném srdci. A toto svědectví je nyní neochvějně zaznamenáno v Zákonu ulice. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zákon ulice - Zito Chuck

Deti ulice - Janusz Korczak

Deti ulice - Janusz Korczak
Detail

Problému narastajúcej priepasti medzi bohatými a chudobnými sa nemohol vyhnúť ani Korczak, sociálnym rámcom jeho diela sú práve najchudobnejšie vrstvy, a to najmä deti na okraji spoločnosti. Ich domovom je ulica, kde nedoživené a krajne zanedbané klamú, žobrú alebo predávajú hoci aj kvety, aby získali drobné na prežitie. Zachraňujú sa, ako len môžu, pretože nemajú iné východisko. Napriek trpkým skúsenostiam si dokážu obdivuhodne poradiť so svojou rolou, nechýba im značne vyzretá emocionalita, zodpovednosť za druhého, zmysel pre dôstojnosť. Ich svet si vytvára vlastné pravidlá, v nejednej situácii reagujú s pocitom poníženia a búria sa proti nevítaným votrelcom. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Deti ulice - Janusz Korczak

Ulice Cloverfield 10 (DVD)

Ulice Cloverfield 10 (DVD)
Detail

Jednu chvíli jedete v autě, pak to do vás z boku napálí nějaký idiot a vy se probudíte pomlácení, ale živí v podzemní kobce, kde vám neznámý podivín řekne, že jste právě vyhráli hlavní cenu v životní loterii. Onen neznámý podivín... Jednu chvíli jedete v autě, pak to do vás z boku napálí nějaký idiot a vy se probudíte pomlácení, ale živí v podzemní kobce, kde vám neznámý podivín řekne, že jste právě vyhráli hlavní cenu v životní loterii. Onen neznámý podivín (John Goodman) se jmenuje Howard a je to zkušený „Prepper". To jsou lidé, kteří tuší, že jednoho nepříliš krásného dne přestane fungovat svět, a tak se na to připravují. Například Howard si postavil a komfortně vybavil podzemní bunkr. Výhra Michelle (Mary Elizabeth Winstead) spočívá v tom, že ji našel ve vraku havarovaného auta a přesunul do svého krytu krátce předtím, než na Zemi plnou silou udeřila gigantická katastrofa, která zničila veškerý pozemský život. Emmett, jeho kámoš, který mu se stavbou pomáhal (John Gallagher), a Michelle jsou podle všeho široko daleko jediní přeživší. Škoda, že je venku kontaminovaný vzduch a nejde to proto ověřit. Michelle ale téhle teorii příliš nevěří. Howarda považuje za magora, který ji unesl a pod za vlasy přitaženou záminkou ji chce udržet ve sklepě. Jenže důkazů, že má tenhle apokalyptický vizionář pravdu, se postupně objevuje víc a víc. Stejně jako dokladů toho, že Howard je fakt pořádný magor. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ulice Cloverfield 10 (DVD)

Ptačí ulice - Piotr Paziński

Ptačí ulice - Piotr Paziński
Detail

Čtyři povídky v Ptačí ulici jsou magickou procházkou předválečnou židovskou Varšavou, která zmizela a už se nevrátí. Krajinou polozapomenutých, pozvolna zanikajících vzpomínek na předky, k nimž autora váže hluboký osobní vztah. Varšavský rodák a bravurní polský prozaik Piotr Paziński v knize zaklenul oblouk ze současnosti do minulosti a zpět. Přes vzpomínky na zmizelé město, fantaskní vyvolávání duchů zemřelých z telefonního seznamu a bloudění po starém židovském hřbitově až k scelující metafoře osudu vyvoleného národa zde máme co do činění s téměř biblickou metaforou, která ovšem nepostrádá černý humor a ironii. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ptačí ulice - Piotr Paziński

Alexander Magnetické příběhy Ulice

Alexander Magnetické příběhy Ulice
Detail

Alexander Magnetické příběhy Ulice je námětem pro skládání obrázků do milého příběhu na magnetické tabulce. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a představivost zlepšuje vyjadřovací schopnosti Obsah balení: magnetické puzzle 22 ks magnetická tabule karty 8 ks, návod Kupte dětem Magnetické příběhy! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: magnet, papír Rozměry balení: 4 x 18,5 x 26 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Alexander Magnetické příběhy Ulice

Tichá ulice - Daniel Jakubec

Tichá ulice - Daniel Jakubec
Detail

Tichá ulice je útlou básnickou sbírkou, kterou volně utvářejí tři části. V té první autor glosuje společnost, hraje si se slovy, využívá prvky satiry a humoru. Druhá část tematizuje smrt, sebevraždu, smutek a nešťastnou lásku. Závěr sbírky pak reflektuje básníkovy myšlenky a otázky z nich vycházející. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tichá ulice - Daniel Jakubec

Cirkus ulice - Urbánková Dagmar

Cirkus ulice - Urbánková Dagmar
Detail

Narodila se roku 1972 ve Valašském Meziříčí. V letech 1992 až 1998 studovala scénografii na pražské DAMU (Katedra alternativního a loutkového divadla), mimo jiné absolvovala i stáž v Australské Tasmánii. Věnuje se autorskému divadlu: Mechanický cirkus (stolní divadlo, 1996) a O okradeném lakomci (divadlo jednoho diváka, 2000). Zabývá se i výtvarným uměním, její práce vystavila například galerie Do/Oka v pražské Husově ulici (2005 a 2007). V letech 2002-2008 učila výtvarné obory ve studiu Paleta, od roku 2006 působí jako výtvarnice v pražském Divadle Minor. Své výtvarné práce a texty publikuje například v Revolver Revui. Vystavovala doma i v zahraničí. V poslední době se také věnuje radiovému dokumentu (dokument Vítejte, Margitka, na Šumiac pro nedělní Čajovnu na stanici Vltava ČRo3). Pro děti napsala a ilustrovala knížku Adam a koleno (Baobab 2007) a Byl jednou jeden dům (Baobab 2004). Ilustrovala také knihu Potopené zrcadlo. Legendy, pověsti a pověry z Bretaně (Argo 2005). Ve své tvůrčí práci čerpá z rodného kraje, viz soubor krátkých próz Fjertoch si vyšiju (Eman 2007). Koncem roku 2008 jí nakladatelství Host vydalo básnickou sbírku Fujary kostí a roku 2009 sbírku Ta hlava větru vypadá jako pes. Její nejnovější titul pro děti je Chlebová Lhota (Baobab 2010). (patro.cz)

Podobné produkty ako Cirkus ulice - Urbánková Dagmar

Ptačí ulice - Paziński Piotr

Ptačí ulice - Paziński Piotr
Detail

Čtyři povídky v Ptačí ulici jsou magickou procházkou předválečnou židovskou Varšavou, která zmizela a už se nevrátí. Krajinou polozapomenutých, pozvolna zanikajících vzpomínek na předky, k nimž autora váže hluboký osobní vztah. Varšavský rodák a bravurní polský prozaik Piotr Paziński v knize zaklenul oblouk ze současnosti do minulosti a zpět. Přes vzpomínky na zmizelé město, fantaskní vyvolávání duchů zemřelých z telefonního seznamu a bloudění po starém židovském hřbitově až k scelující metafoře osudu vyvoleného národa zde máme co do činění s téměř biblickou metaforou, která ovšem nepostrádá černý humor a ironii. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ptačí ulice - Paziński Piotr

Alexander Magnetické příběhy - ULICE

Detail

Sestavte tisíce vlastních příběhů! Magnetická vzdělávací hra ve formě knížky, pro děti od 4 let. Rozvíjí nejen jemnou motoriku a představivost, ale také probouzí fantazii a při popisování příběhů a zlepšuje vyjadřovací schopnosti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Alexander Magnetické příběhy - ULICE

Zákon ulice - Zito Chuck

Zákon ulice - Zito Chuck
Detail

Z ulic Brooklynu na scénu seriálů Oz nebo Zákon gangu. Od Pekelných andělů k osobnímu strážci slavných. Odhalující autobiografie jednoho Američana. Chucka Zito předchází reputace jednoho z nejtvrdších, nesmlouvavých mužů, kteří kdy seděli v sedle Harleye. Nyní nám Zito svými vlastními slovy vypráví svůj životní příběh plný událostí, které jsou zároveň děsivé i k popukání, násilné a pravdivé. Vyrůstal na tvrdých ulicích Brooklynu a Bronxu, kde bitky byly způsobem života, aby se stal prezidentem pobočky Pekelných andělů v New Yorku a dostal se až do divokého a bláznivého světa ochrany těch nejznámějších celebrit. Zito se může zdát být novodobým psancem, posledním z vymírajícího druhu mužů. Během svých bouřlivých dní byl znám pro svůj neochvějný smysl pro spravedlnost, pro to, co je skutečně správné a co je skutečně špatné. A tak se Zito postavil i své největší výzvě, když odmítl spolupracovat na federálním vyšetřování svých bratrů, Pekelných andělů, a ztratil při tom to, čeho si cenil ze všeho nejvíce - svojí svobodu. Je až s podivem, jak se přes tuto zkušenost přenesl a to, jak si svojí tvrdou prací a úsilím zajistil jedinečný druh popularity, svědčí o jeho odvaze, ctižádosti a jeho nezdolném srdci. A toto svědectví je nyní neochvějně zaznamenáno v Zákonu ulice. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zákon ulice - Zito Chuck

Deti ulice - Korczak Janusz

Deti ulice - Korczak Janusz
Detail

Problému narastajúcej priepasti medzi bohatými a chudobnými sa nemohol vyhnúť ani Korczak, sociálnym rámcom jeho diela sú práve najchudobnejšie vrstvy, a to najmä deti na okraji spoločnosti. Ich domovom je ulica, kde nedoživené a krajne zanedbané klamú, žobrú alebo predávajú hoci aj kvety, aby získali drobné na prežitie. Zachraňujú sa, ako len môžu, pretože nemajú iné východisko. Napriek trpkým skúsenostiam si dokážu obdivuhodne poradiť so svojou rolou, nechýba im značne vyzretá emocionalita, zodpovednosť za druhého, zmysel pre dôstojnosť. Ich svet si vytvára vlastné pravidlá, v nejednej situácii reagujú s pocitom poníženia a búria sa proti nevítaným votrelcom. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deti ulice - Korczak Janusz

Ulice zpívá - DVD (9485)

Ulice zpívá - DVD (9485)
Detail

Film na DVD - Cirkusoví klauni Emil a Josef se ujmou odloženého dítěte Franciho. Po požáru cirkusu se živí zpíváním po tržištích. Už dospělý Franci se zamiluje do Lory, která se o ně stará. Cirkusoví klauni Emil a Josef se ujmou odloženého dítěte Franciho. Po požáru cirkusu se živí zpíváním po tržištích. Už dospělý Franci se zamiluje do Lory, která se o ně stará. Neznámý zloděj odhodí ukradené šperky přes zeď, aby unikl policii. Josef a Franci chtějí nalezené šperky prodat vetešníkovi. Franci dá šperky odhadnout, část jich zastaví a část věnuje mladé vdově Katy, do které se zamiloval a kvůli které se chce rozejít s Lory. V baru se Franci seznámí s ing. Hradilem, který si všimne, že Katy nosí šperk jeho matky. Pozve oba domů, zde Franci poznává na obraze mladíkovy matky ukradený šperk. Pochopí, že jsou prozrazeni a náhrdelník vyhodí oknem. Šperk najde Lory, která jej sledovala a odevzdá ho na policii. Za nálezné si Josef a Emil koupí cirkusový vůz, Franci se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ulice zpívá - DVD (9485)
Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky (978-80-7567-808-9), Vraždy v kruhu (8594072278990), Vražda v Ostrovní ulici - DVD (9628), Mrtví v Badger’s Drift (Vraždy v Midsomeru 1) (), Láska v temné ulici (978-80-726-0388-6), Láska v temné ulici (978-80-7260-388-6), Mrazivé vraždy, Teorie vraždy (), Mitfordské vraždy (), Vraždy v pohraničí (978-80-755-7153-3), Vraždy v Cherringhamu Mrtvá v Temži (978-80-7633-355-0), Záhadné vraždy v internáte (978-80-222-1326-4), Cicvárek Ivo & Lada Šimíčková: Hotel v tiché ulici - CD (MAM513-2), Rozruch v škole na Kavuličovej ulici (978-80-10-04065-0), Vraždy podle abecedy (), Malé pikantní vraždy, Vraždy jako z pohádky (), Malé pikantní vraždy (9788075779571), Vraždy v Cherringhamu Tajemství prázdného trezoru (978-80-7633-679-7), Vraždy v Cherringhamu Smrt za úplňku (978-80-7633-561-5), Vraždy v Cherringhamu - Záhada panství Mogdon (978-80-7633-369-7), Vraždy v Cherringhamu - poslední vlak do Londýna (978-80-7633-804-3), Golem a Sára: Záhadné vraždy v pražském ghettu (978-80-7229-217-2), Bůh na ulici (978-80-262-1855-5), Malování podle čísel - Osamělá žena na ulici (HRAmal00076nad), Malování podle čísel - Na ulici před radnicí (HRAmal00472nad), Sebeobrana na ulici (978-80-247-2440-9), Staré vraždy (10 československých kriminálních příběhů) (), Nečekaný vrah: Příběh vraždy Olofa Palmeho