Vrány

Produkt Vrány sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vrány upraviť a produkt hľadať znova.

Mojo - Antilopa vraná (5031923871458)

Mojo - Antilopa vraná (5031923871458)
Detail

Figurka - zvířátka, sběratelská, motiv Animal Planet, výška 10,5 cm, materiál Plast, nepohyblivá, vhodná od 3 let Klíčové přednosti figurky Mojo - Antilopa vraná Figurka Mojo Fun potěší každého sběratele Je vhodná pro ratolesti od 3 let Figurka ze série Animal Planet vyniká kvalitním zpracováním Materiálem využitým při výrobě je plast Mojo - Antilopa vraná se bude líbit hlavně milovníkům zvířátek V balení naleznete jednu figurku Figurka Mojo Fun měří 11 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Mojo - Antilopa vraná (5031923871458)

Šturmoviky v cizích službách - Jiří Vraný

Šturmoviky v cizích službách - Jiří Vraný
Detail

Publikace podává systematický a současně zcela ojedinělý přehled využití bitevníků Iljušin Il-2 mimo sovětské letectvo. Těžištěm práce je popis nasazení těchto letounů v polském, československém a jugoslávském letectvu, počínaje organizací a výcvikem až po bojové uplatnění za druhé světové války i po ní. Historie poválečné služby je vždy dovedena až k definitivnímu vyřazení typu v dané zemi. Nechybí stručná zmínka o mírovém působení v bulharském a mongolském vojenském letectvu. Bonusem jsou informace o zkouškách kořistních letounů v německé Luftwaffe, Magyar Királyi Honvéd Legierö i ve finském Ilmavoimat. Text doplňuje na sto fotografií a osm barevných kreseb. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Šturmoviky v cizích službách - Jiří Vraný

Vraní skála - Blahoslav Havránek - e-kniha

Vraní skála - Blahoslav Havránek - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha Blahoslava Havránka zachycuje autentické vzpomínky pamětníka, rodáka ze Svaté a milovníka křivoklátského kraje, který očima svého dětství poodkrývá události na Berounsku od roku 1939, přes válečný čas, s důrazem na pohnuté události závěrečných let druhé světové války, až k době několika svobodných poválečných let. Nejedná se o odbornou historickou publikaci, ale o žánr vzpomínek, v kterých jsou popisovány události viděné dětským pohledem. O to více poutavěji vyznívá celkový text, protože se jedná o vzpomínky nezkreslené a autentické... Publikace se nesnaží události – jakkoli pohnuté a konfliktní - hodnotit politicky nebo k nim zaujímat vyhraněný postoj... Důležitou obsahovou i estetickou součást knihy tvoří dobové fotografie z archivu autora i kresby a ilustrace výtvarníka Jiřího Vydry, který je autorovým přítelem od dětských let a který také žije v tomto kraji. Touto spoluprácí autora textu s autorem ilustrací se tak zaklenuje pomyslný oblouk událostí a osudů: oba autoři si již v chlapeckém věku slíbili, že „jednou spolu dají dohromady knihu“, a po mnoha desítkách let se tento klukovský slib naplňuje... Kniha vychází v berounském nakladatelství Machart (formát: 190 x 190 mm, rozsah: 128 vnitřních stran, doporučená prodejná cena: 199 Kč vč. DPH). Blahoslav Havránek Narodil se roku 1933 v rodině krejčího jako druhý syn. Vyrůstal v malém rodinném domku ve vesničce Svatá, na samém kraji křivoklátských lesů, blízko přírodě, kterou miluje. Rok 1939 byl pro něj velmi důležitým životním mezníkem – začal navštěvovat obecnou školu ve Svaté, začal se učit hrát na housle – ale také mu do dětského života vstoupila druhá světová válka... Do měšťanské školy chodil v Králově Dvoře – Počaplech, pěšky, šest dnů v týdnu, za každého počasí... V roce 1948 nastoupil na Obchodní akademii v Berouně, kde složil maturitní zkoušku. Na umístěnku pak nastoupil do n.p. Hrudkovny a pak následovala vojna. Po návratu nastoupil do Králodvorských železáren, kde si prošel profese od skladníka, přes mistra, a po složení maturity na kladenské hutní průmyslovce řídil slévárnu tlakové litiny. Po roce 1968 pracoval u stavebního družstva, později se vrátil k profesi do výzkumného ústavu hutnictví železa v Karlštejně. V roce 1990 byl zvolen do zastupitelstva obce Hudlice. Připadl mu úkol řídit obec a tuto práci zastával plných dvanáct let. Nyní je již v důchodu a spolu se svojí manželkou žije v Hudlicích. Jiří Vydra Malíř, sochař a fotograf Jiří Vydra (nar. 18. října 1938) žije a tvoří v obci Svatá na Berounsku. Úhelným kamenem jeho tvorby je krajina, v které žije – se jejími barevnými proměnami, a s lidskými osudy, které do její tváře promítají svoji nesmazatelnou stopu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraní skála - Blahoslav Havránek - e-kniha

Šturmoviky v cizích službách - Vraný Jiří

Šturmoviky v cizích službách - Vraný Jiří
Detail

Publikace podává systematický a současně zcela ojedinělý přehled využití bitevníků Iljušin Il-2 mimo sovětské letectvo. Těžištěm práce je popis nasazení těchto letounů v polském, československém a jugoslávském letectvu, počínaje organizací a výcvikem až po bojové uplatnění za druhé světové války i po ní. Historie poválečné služby je vždy dovedena až k definitivnímu vyřazení typu v dané zemi. Nechybí stručná zmínka o mírovém působení v bulharském a mongolském vojenském letectvu. Bonusem jsou informace o zkouškách kořistních letounů v německé Luftwaffe, Magyar Királyi Honvéd Legierö i ve finském Ilmavoimat. Text doplňuje na sto fotografií a osm barevných kreseb. (patro.cz)

Podobné produkty ako Šturmoviky v cizích službách - Vraný Jiří , Hostina pro vrány (9788025727324)

Hostina pre vrany - Martin George R.R.

Hostina pre vrany - Martin George R.R.
Detail

Len málo knižných sérií si získalo takú lásku a chválu od čitateľov aj kritikov na celom svete ako Martinov monumentálny cyklus vysokého štýlu fantasy Pieseň ľadu a ohňa. Hostina pre vrany je štvrtou knihou Martinovej prelomovej ságy. V kráľovstve zničenom vojnou je mier konečne na spadnutie… no všetko sa desivo rúti k ďalšej príšernej pohrome. Vyzerá to pridobre na to, aby to bola pravda. Vojna piatich kráľov konečne ustala, hoci to bola neľahká cesta, a zdá sa, že ju vyhrali Lannisterovci so svojimi spojencami. No v krajine nie je ani zďaleka všetko v poriadku… Po smrti hrozného kráľa Joffreyho vládne Cersei v Kráľovom prístave ako kráľovná regentka. Smrť Robba Starka vzala severským rebelom vietor z plachiet a súrodenci mŕtveho kráľa severu sú roztrúsení po celej krajine ako semienka na vyprahnutej zemi. Zostalo už len málo legitímnych uchádzačov na zúfalo žiadaný Železný trón, a aj tí sú príliš vzdialení či slabí, aby sa dokázali presadiť. No ako po každom veľkom boji, netrvá dlho a už sa zbiehajú pozostalí, vyhnanci, odpadlíci a mrchožrúti, aby obrali kosti padlých a pobili sa o korisť tých, čo padnú vzápätí. V Západnej zemi sa schádzajú ľudské vrany na hostinu z popola, spriadajú sa intrigy a uzatvárajú nové spojenectvá, objavujú sa prekvapivé tváre - niektoré už známe, iné úplne nové -, vynárajú sa zo súmraku ukončených bojov a chaosu, aby prijali nastávajúce výzvy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hostina pre vrany - Martin George R.R. , Vrány (978-80-275-0144-1)

Vraní skála (978-80-875-1735-2)

Vraní skála (978-80-875-1735-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Blahoslav Havránek, 128 stran Kniha Blahoslava Havránka zachycuje autentické vzpomínky pamětníka, rodáka ze Svaté a milovníka křivoklátského kraje, který očima svého dětství poodkrývá události na Berounsku od roku 1939, přes válečný čas, s důrazem na pohnuté události závěrečných let druhé světové války, až k době několika svobodných poválečných let. Nejedná se o odbornou historickou publikaci, ale o žánr vzpomínek, v kterých jsou popisovány události viděné dětským pohledem. O to více poutavěji vyznívá celkový text, protože se jedná o vzpomínky nezkreslené a autentické... Publikace se nesnaží události – jakkoli pohnuté a konfliktní - hodnotit politicky nebo k nim zaujímat vyhraněný postoj... Důležitou obsahovou i estetickou součást knihy tvoří dobové fotografie z archivu autora i kresby a ilustrace výtvarníka Jiřího Vydry, který je autorovým přítelem od dětských let a který také žije v tomto kraji. Touto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraní skála (978-80-875-1735-2) , Růžové vrány: muzikantky v 21. století

Vraní dívka 3: Pýthiiny rady - Erik Axl Sund

Vraní dívka 3: Pýthiiny rady - Erik Axl Sund
Detail

Závěrečný díl temného psychothrilleru Vraní dívka. Victoria podrobí samu sebe terapii a snaží se scelit svoje rozštěpené nitro. Zbývá už jen sedmá, nejsilnější z jejích podosobností. Záhadná Madeleine i nadále s úspěchem uniká kriminální komisařce Jeanette Kihlbergové. Ta za pomoci Sofie podniká hon na muže, který nenávratně zničil život nejen Victorii, ale i její dceři. Stopa vede k tajnému spolku pedofilů Sihtunum, k obskurní náboženské sektě a do ukrajinského Babího Jaru, na jedno z nejpříšernějších popravišť nacistů. A mstitelka opět bere právo do vlastních rukou… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vraní dívka 3: Pýthiiny rady - Erik Axl Sund , Vrány (978-80-863-3786-9)

Hostina pre vrany - Pieseň ľadu a ohňa 4 (slovensky) - George R.R. Martin

Hostina pre vrany - Pieseň ľadu a ohňa 4 (slovensky) - George R.R. Martin
Detail

Len málo knižných sérií si získalo takú lásku a chválu od čitateľov aj kritikov na celom svete ako Martinov monumentálny cyklus vysokého štýlu fantasy Pieseň ľadu a ohňa. Hostina pre vrany je štvrtou knihou Martinovej prelomovej ságy. V kráľovstve zničenom vojnou je mier konečne na spadnutie… no všetko sa desivo rúti k ďalšej príšernej pohrome. Vyzerá to pridobre na to, aby to bola pravda. Vojna piatich kráľov konečne ustala, hoci to bola neľahká cesta, a zdá sa, že ju vyhrali Lannisterovci so svojimi spojencami. No v krajine nie je ani zďaleka všetko v poriadku…Po smrti hrozného kráľa Joffreyho vládne Cersei v Kráľovom prístave ako kráľovná regentka. Smrť Robba Starka vzala severským rebelom vietor z plachiet a súrodenci mŕtveho kráľa severu sú roztrúsení po celej krajine ako semienka na vyprahnutej zemi. Zostalo už len málo legitímnych uchádzačov na zúfalo žiadaný Železný trón, a aj tí sú príliš vzdialení či slabí, aby sa dokázali presadiť.No ako po každom veľkom boji, netrvá dlho a už sa zbiehajú pozostalí, vyhnanci, odpadlíci a mrchožrúti, aby obrali kosti padlých a pobili sa o korisť tých, čo padnú vzápätí. V Západnej zemi sa schádzajú ľudské vrany na hostinu z popola, spriadajú sa intrigy a uzatvárajú nové spojenectvá, objavujú sa prekvapivé tváre - niektoré už známe, iné úplne nové -, vynárajú sa zo súmraku ukončených bojov a chaosu, aby prijali nastávajúce výzvy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hostina pre vrany - Pieseň ľadu a ohňa 4 (slovensky) - George R.R. Martin , Vrány (978-80-7661-256-3)

Vraní skála - místo vzpomínek na roky válečné i čas svobody (978-80-875-1735-2)

Vraní skála - místo vzpomínek na roky válečné i čas svobody (978-80-875-1735-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Blahoslav Havránek, 128 stran Kniha Blahoslava Havránka zachycuje autentické vzpomínky pamětníka, rodáka ze Svaté a milovníka křivoklátského kraje, který očima svého dětství poodkrývá události na Berounsku od roku 1939, přes válečný čas, s důrazem na pohnuté události závěrečných let druhé světové války, až k době několika svobodných poválečných let.Nejedná se o odbornou historickou publikaci, ale o žánr vzpomínek, v kterých jsou popisovány události viděné dětským pohledem. O to více poutavěji vyznívá celkový text, protože se jedná o vzpomínky nezkreslené a autentické...Publikace se nesnaží události - jakkoli pohnuté a konfliktní - hodnotit politicky nebo k nim zaujímat vyhraněný postoj...Důležitou obsahovou i estetickou součást knihy tvoří dobové fotografie z archivu autora i kresby a ilustrace výtvarníka Jiřího Vydry, který je autorovým přítelem od dětských let a který také žije v tomto kraji. Touto spoluprácí autora textu s autorem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vraní skála - místo vzpomínek na roky válečné i čas svobody (978-80-875-1735-2) , Stříbrňanka: vyznání jiřího vrány - cd (410187-2)

Koně moje vrané

Koně moje vrané
Detail

Můj koníčku ryzovraný Čí že sú to koně Husári jedú U muziky su já chlap Zařehtali koně Vyletěla laštověnka Až pojedu orat Kdo to henkaj jede Košulenka tenká A já mám koníčka vraného Okolo Trnavy Koníčkovy podkovy Šohaju, šohaju Jede šohaj z Vídňa Za Lanžhotem v poli U Lanžhota na dolině Ej, rychtárové koně Cože to šupoce Písničky o koních zpívá Jožka Černý, hraje cimbálová muzika Gracia. (patro.cz)

Podobné produkty ako Koně moje vrané , Zrození vrány (978-80-7629-016-7)

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (8594072278716)

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (8594072278716)
Detail

Audiokniha MP3 George R. R. Martin, čte František Dočkal Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje. Na hostině pro Vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije... Hostina pro vrány je čtvrtým dílem fantasy série vydavatelství Tympanum, v níž předcházejí audioknihy Hra o trůny, Střet králů a Bouře mečů. Krvavý boj o Železný trůn bude pokračovat na jaře 2016 (Tanec s draky).Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje.Na hostině pro vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije...Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (8594072278716) , Hra o trůny 4 - hostina pro vrány (8594072278716)

Vrány (MP3-CD) - audiokniha

Vrány (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Vrány napsal autor: Petra Dvořáková, čte: Veronika Khek Kubařová, Andrea Černá. „Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“ Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako její dospívající vrstevníci běžně čelící nepochopení. Ona vážně sama je. Matka ji ustavičně srovnává se starší sestrou, která dělá „všechno líp“, otec své chování k ní mění podle toho, jestli se ženský zbytek rodiny zrovna dívá, a Bářinu výtvarnému nadání doma nikdo nevěnuje pozornost přesto, že ve škole na její kresby pějí ódy. Opakovaná a dobře míněná doporučení ohledně rozvíjení dívčina talentu ze strany učitelů mají ale velmi netypický dopad… Šrámy a stíny na duši se vrší a s nimi i temnota hluboko v Bářině nitru. Jedinými jejími důvěrnicemi se stávají vrány hnízdící před okny v parku. Jaké by to vlastně bylo být vránou? „První let mláděte je krátký. Vzduch proudí pod jeho křídly. Svět kolem dostává barvy.“ Novinka od autorky úspěšných románů Dědina a Chirurg. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vrány (MP3-CD) - audiokniha , Hostina pro vrány: píseň ledu a ohně 4. (978-80-257-2684-6)

Hostina pro vrány

Hostina pro vrány
Detail

Audiokniha na CD - autor George R.R. Martin, čte František Dočkal Na hostině pro Vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije... Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí... Hostina pro vrány je čtvrtým dílem fantasy série vydavatelství Tympanum, v níž předcházejí audioknihy Hra o trůny, Střet králů a Bouře... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hostina pro vrány , Hostina pro vrány: píseň ledu a ohně 4. (978-80-257-2685-3)

Maketa vrány TES SL8090657X

Maketa vrány TES SL8090657X
Detail

NakupteMaketa Vrány TES SL8090657Xz kategorieDům a zahrada > Zahrada > Hubiče, lapače a odpuzovače škůdců, hmyzu a hlodavců > Plašiče a odpuzovače ptáků a netopýrůza329.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Maketa vrány TES SL8090657X

Stříbrňanka: Vyznání Jiřího Vrány - CD (410187-2)

Stříbrňanka: Vyznání Jiřího Vrány - CD (410187-2)
Detail

Hudební CD - Profilové album k pětapadesátinám hudebního skladatele Jiřího Vrány. Profilové album k pětapadesátinám hudebního skladatele Jiřího Vrány. Stříbrňanka Vojtěch Horký - kapelník Martina Horká, Marta Horká, Karel Blaha, Vojtěch Horký, můžský sbor Stříbrňanky - zpěv Seznam stop Ej, koštéru, koštérečku! / Ponáhlaj, Janíčku! / Ta Kudlovská dolinečka / Tak sám / Tvá láska, maminko / S bílou růží / Chropyňská polka / Od Hradišťa teče voda studená / Když se probouzíš / Jarní lásky / Staroměstská brána / Vzpomínky na první lásku / Jarní vyznání / Červený deštník / Jednou, jedenkrát / Od Hradišťa k Lopeníku / Naše mladá léta (alza.cz)

Podobné produkty ako Stříbrňanka: Vyznání Jiřího Vrány - CD (410187-2)

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Na hostině pro Vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije... Epická sága George R. R. Martina a předloha seriálu HBO Hra o trůny pokračuje. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí... Hostina pro vrány je čtvrtým dílem fantasy série vydavatelství Tympanum, v níž předcházejí audioknihy Hra o trůny, Střet králů a Bouře mečů. Krvavý boj o Železný trůn bude pokračovat na jaře 2016 (Tanec s draky). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha

Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha

Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako její dospívající vrstevníci běžně čelící nepochopení. Ona vážně sama je. Matka ji ustavičně srovnává se starší sestrou, která dělá „všechno líp“, otec své chování k ní mění podle toho, jestli se ženský zbytek rodiny zrovna dívá, a Bářinu výtvarnému nadání doma nikdo nevěnuje pozornost přesto, že ve škole na její kresby pějí ódy. Opakovaná a dobře míněná doporučení ohledně rozvíjení dívčina talentu ze strany učitelů mají ale velmi netypický dopad… Šrámy a stíny na duši se vrší a s nimi i temnota hluboko v Bářině nitru. Jedinými jejími důvěrnicemi se stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Jaké by to vlastně bylo být vránou? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha

Vrány - Petra Dvořáková - e-kniha

Vrány - Petra Dvořáková - e-kniha
Detail

eBook:,Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma, jistě patří k tomu nejlepšímu od spisovatelky úspěšných románů Dědina a Chirurg. Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou. Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Vrány, které zpřítomňují přirozenou pudovost prostupující zvířecí i lidské životy. Svět, na který se Bára stále mocněji napojuje. Nabídne jí někdo opravdovou pomoc? Existuje ještě nějaké východisko? –––– Dvořákové styl vyniká precizním vykreslením figur, čtivostí, civilním jazykem a také věrohodností popisovaných prostředí. — Petra Smítalová, Instinkt „Stejně vám dám tyhle vrány,“ rozhodla jsem se najednou a vyndala z desek obrázek, kterej se mu tenkrát v kabinetě líbil nejvíc.„Ten se mi fakt líbí, dám si ho na zeď,“ zasmál se na mě Frodo a bylo vidět, že ho to potěšilo.Poprvé mě napadlo, že Frodo mě má doopravdy rád. Protože když jsem si pověsila obrázek doma, mamka mi ho vztekle rozškubala, ale Frodo si chce obrázek ode mě zarámovat. A říkala jsem si, že zkusím znova udělat ty vrány a že je udělám úplně zvláštní, ale že budou určitě krásný, protože se budu nejvíc snažit.— ukázka z knihy (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Petra Dvořáková - e-kniha

Zrození vrány - Jiří Vítovec

Zrození vrány - Jiří Vítovec
Detail

Knižním debutem autora Jiřího Vítovce (* 1994) je hned tetralogie ZROZENÍ VRÁNY, která již od začátku klade čtenářům nemálo otázek. Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna? Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka – lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. ZROZENÍ VRÁNY – kniha, v níž hlavní postava hraje druhé housle. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zrození vrány - Jiří Vítovec

Zrození vrány - Vítovec Jiří

Zrození vrány - Vítovec Jiří
Detail

Knižním debutem autora Jiřího Vítovce (* 1994) je hned tetralogie ZROZENÍ VRÁNY, která již od začátku klade čtenářům nemálo otázek. Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna? Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka - lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. ZROZENÍ VRÁNY - kniha, v níž hlavní postava hraje druhé housle. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zrození vrány - Vítovec Jiří

Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha

Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,„Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“ Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako její dospívající vrstevníci běžně čelící nepochopení. Ona vážně sama je. Matka ji ustavičně srovnává se starší sestrou, která dělá „všechno líp“, otec své chování k ní mění podle toho, jestli se ženský zbytek rodiny zrovna dívá, a Bářinu výtvarnému nadání doma nikdo nevěnuje pozornost přesto, že ve škole na její kresby pějí ódy. Opakovaná a dobře míněná doporučení ohledně rozvíjení dívčina talentu ze strany učitelů mají ale velmi netypický dopad… Šrámy a stíny na duši se vrší a s nimi i temnota hluboko v Bářině nitru. Jedinými jejími důvěrnicemi se stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Jaké by to vlastně bylo být vránou? „První let mláděte je krátký. Vzduch proudí pod jeho křídly. Svět kolem dostává barvy.“ délka nahrávky: 3 hodin 49 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Petra Dvořáková - audiokniha

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (4 MP3-CD) - audiokniha

Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (4 MP3-CD) - audiokniha
Detail

Autor: George R. R. Martin, Čte: František Dočkal. Na hostině pro Vrány je mnoho hostí - ale jen pár jich nakonec přežije. Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (4 MP3-CD) - audiokniha

Vrány

Vrány
Detail

Audiokniha na CD - autor Petra Dvořáková, čte Andrea Černá „Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“ Dvanáctiletá Bára si na prahu puberty připadá osamělá, jenže ne tak jako její dospívající vrstevníci běžně čelící nepochopení. Ona vážně sama je. Matka ji ustavičně srovnává se starší sestrou, která dělá „všechno líp“, otec své chování k ní mění podle toho, jestli se ženský zbytek rodiny zrovna dívá, a Bářinu výtvarnému nadání doma nikdo nevěnuje pozornost přesto, že ve škole na její kresby pějí ódy. Opakovaná a dobře míněná doporučení ohledně rozvíjení dívčina talentu ze strany učitelů mají ale velmi netypický dopad… Šrámy a stíny na duši se vrší a s nimi i temnota hluboko v Bářině nitru. Jedinými jejími důvěrnicemi se stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Jaké by to vlastně bylo být vránou? „První let mláděte je krátký. Vzduch proudí pod jeho křídly. Svět kolem dostává barvy.“ délka nahrávky: 3 hodin 49 minut (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrány

Balíček audioknih Petry Dvořákové za výhodnou cenu

Balíček audioknih Petry Dvořákové za výhodnou cenu
Detail

Audiokniha MP3 - autor Petra Dvořáková, čte Různí interpreti a Více interpretů Vrány„Vrána necítí strach. Vrána necítí radost.“Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou.Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají vrány hnízdící před okny v parku. Vrány, které zpřítomňují přirozenou pudovost prostupující zvířecí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Balíček audioknih Petry Dvořákové za výhodnou cenu

Zrození vrány (978-80-7629-016-7)

Zrození vrány (978-80-7629-016-7)
Detail

Kniha - autor Jiří Vítovec, 170 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knižním debutem autora Jiřího Vítovce (* 1994) je hned tetralogie ZROZENÍ VRÁNY, která již od začátku klade čtenářům nemálo otázek. Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna? Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka - lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. ZROZENÍ VRÁNY - kniha, v níž hlavní postava hraje druhé housle. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zrození vrány (978-80-7629-016-7)

Vrány - Petra Dvořáková

Vrány - Petra Dvořáková
Detail

Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma, jistě patří k tomu nejlepšímu od spisovatelky úspěšných románů Dědina a Chirurg. Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou. Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Vrány, které zpřítomňují přirozenou pudovost prostupující zvířecí i lidské životy. Svět, na který se Bára stále mocněji napojuje. Nabídne jí někdo opravdovou pomoc? Existuje ještě nějaké východisko? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Petra Dvořáková

Vrány - Dvořáková Petra

Vrány - Dvořáková Petra
Detail

Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma, jistě patří k tomu nejlepšímu od spisovatelky úspěšných románů Dědina a Chirurg. Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou. Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají Vrány hnízdící před okny v parku. Vrány, které zpřítomňují přirozenou pudovost prostupující zvířecí i lidské životy. Svět, na který se Bára stále mocněji napojuje. Nabídne jí někdo opravdovou pomoc? Existuje ještě nějaké východisko? (patro.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Dvořáková Petra

Monarchové (978-80-7661-427-7)

Monarchové (978-80-7661-427-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Vrány, autor Kass Morgan, 432 stran, česky Čarodějnické sesterstvo, které si říká Vrány, je odhodlané vrátit zase do světa rovnováhu. Poté co zničily prastarý talisman a jen tak tak své sesterstvo zachránily, udělají všechno pro to, aby utajily, že jsou čarodějky. Scarlett se konečně stala předsedkyní Kappy. Po katastrofě, která vedla ke smrti předchozí předsedkyně, se zapřisáhla, že žádná z jejích sester už zlé magii nepodlehne. Ale čekají na ni nástrahy, které si ani nedokázala představit. Vivi konečně ví, jaké je někam patřit. Má všechno, co si přála: sestry z Kappy i skvělého kluka. Když jí navíc Scarlett svěří funkci ve společenském výboru, rozhodně svou Velkou nechce zklamat. I kdyby to znamenalo zabrousit do vod nové, neprobádané magie. Vrány však nevědí, že v kampusu na Westerly číhají noví rivalové i prastaré zlo. Budoucnost Kappy jim leží na bedrech a minulost jim pořád dýchá za krk. Podaří se Scarlett a Vivi sesterstvo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Monarchové (978-80-7661-427-7)

Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha

Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Válka, která zuřila tak dlouho, strávila sama sebe. Sedm mocností je po staletích krutých zápasů nuceno žít v tísnivém příměří. Pár jedinců si dělá nárok na Železný trůn, jsou ale příliš slabí. Toho využívají zrádci, psanci a odpadlíci. S tím, jak se lidské Vrány slétají ke své hostině z popele, se v Sedmi královstvích rodí nové intriky a vznikají nová společenství. Je to čas, kdy se moudří a ctižádostiví, ale i zrádní a silní snaží pomocí svých schopností, moci a magie bojovat o své místo na zemi, i o svůj život. Cersei, Samwell, Jaime, Tywin Lannister a další - kolotoč osudu každého z nich se roztáčí... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hostina pro vrány - George R.R. Martin - audiokniha

Monarchové: Tyhle čarodějnice fakt umí! (978-80-7661-427-7)

Monarchové: Tyhle čarodějnice fakt umí! (978-80-7661-427-7)
Detail

Kniha - autor Kass Morgan; Danielle Paige, 432 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vrány jsou odhodlané vrátit zase do světa rovnováhu. Poté co zničily prastarý talisman a jen tak tak své sesterstvo zachránily, udělají všechno pro to, aby utajily, že jsou čarodějky. Scarlett se stala předsedkyní Kappy a Vivi zase konečně ví, jaké je někam patřit. Vrány však netuší, že v kampusu na Westerly číhají noví rivalové i prastaré zlo. Budoucnost Kappy jim leží na bedrech a minulost jim pořád dýchá za krk. Podaří se Scarlett a Vivi sesterstvo znovu zachránit? (alza.cz)

Podobné produkty ako Monarchové: Tyhle čarodějnice fakt umí! (978-80-7661-427-7)

Růžové vrány ( 9788075115171)

Růžové vrány (	9788075115171)
Detail

Kniha - 236 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Růžové vrány ( 9788075115171)

Zrození vrány - Jiří Vítovec - audiokniha

Zrození vrány - Jiří Vítovec - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna? Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka – lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. Zrození Vrány je kniha, v níž hlavní postava hraje druhé housle. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zrození vrány - Jiří Vítovec - audiokniha

Vrány (978-80-863-3786-9)

Vrány (978-80-863-3786-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Blanka Götzová, 168 stran (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrány (978-80-863-3786-9)

Okem vrány - DeSales Harrison - e-kniha

Okem vrány - DeSales Harrison - e-kniha
Detail

eBook:,Psychoanalytik pronásledovaný minulostí se snaží ochránit dceru před svými chybami. Avšak za jakou cenu? Otec dospívající dcery Daniel Abend vede úspěšnou psychoterapeutickou praxi v New Yorku a žije si pohodlným životem. Když jedna z jeho pacientek spáchá sebevraždu, je to sice neštěstí, dá se ale snadno vysvětlit: mladá žena trpěla depresemi a byla závislá na drogách. Brzy poté však Daniel obdrží záhadný dopis, na jehož základě začne o okolnostech smrti své pacientky pochybovat. O několik dní později náhle zmizí jeho dcera a Daniel je vtažen do stále zoufalejšího pátrání; to ho zavede do dávné minulosti — do doby, kdy se jako mladý muž v Paříži zamiloval do ženy, jež mu převrátila život naruby. Daniel začne dostávat podivné anonymní dopisy a uvědomí si, že nastal čas postavit se nepříjemným tajemstvím z minulosti čelem. Je třeba vyrovnat účty… ---- Elegantní, elegický, enigmatický: tři slova, která vystihují debutový román Okem Vrány. DeSales Harrison vytvořil řadu složitých psychologických vrstev, jež stírají hranice mezi minulostí a současností a mezi tím, co je a co není skutečné. Je to podmanivá kniha, která je zároveň studií osobnosti i literárním labyrintem.- Matthew Pearl, autor románů Dantův klub a Přízrak Edgara Allana Poea S každou další větou autor buduje pocit beznaděje a připravuje čtenáře na závěr, který bude pro všechny překvapením.- BookTrib.com Tajemný a čarovný literární hlavolam. S románem Okem vrány se ponoříte hluboko do utrpení, z jehož naléhavosti vás bude mrazit. Je to fascinující studie viny ve stylu Hitchcockova Vertiga či Tajné historie Donny Tarttové.- David Gilbert, autor románu & synové (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Okem vrány - DeSales Harrison - e-kniha

Zrození vrány ()

Zrození vrány ()
Detail

Audiokniha MP3 - Co stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Knižním debutem autora Jiřího Vítovce. - autor Jiří Vítovec, čte Martin Čevora Knižním debutem autora Jiřího Vítovce Zrození VrányCo stojí za podivným chováním dětí v nápravném zařízení? Proč středověké město sevřel strach před blížícím se svátkem? Komu patří oči slídící ve tmě jeskyně a jaké tajemství ukrývá psychiatrická léčebna?Čtyři příběhy, které spolu zdánlivě nesouvisejí, a přesto se v nich hrdinové svými rozhodnutími ovlivňují. Čtyři příběhy lidí napříč časem, kteří se snaží dosáhnout jen běžné touhy každého člověka – lepšího života. Když se však jejich plány střetnou s vypočítavostí jiných, musí konečně čelit vzpomínkám a touhám, které už dávno pohřbili. Události spojující tyto osobní souboje vytváří příběh nový, v němž zápas o svobodu, lásku, zdravý rozum i holý život získává jiný rozměr. Zrození vrány ()je kniha,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zrození vrány ()

Plašič ptáků VyplašTo (2)

Plašič ptáků VyplašTo (2)
Detail

Plašič generující speciální modulovaný sinusový ultrazvukový akustický signál se stupňovitě proměnlivou frekvencí a náhodnými skoky v rozsahu 18-23 kHz. Pro plašení ptáků využijte odpuzovač značky VyplašTo. Působí na vlaštovky, holuby, vrabce, špačky, Vrány kosy a jiné ptactvo. Plašič ptáků VyplašTo zaručeně vyžene zvěř z vašeho domu nebo chalupy. Funguje na principu ultrazvukového signálu. Jeho původ pochází z České republiky. Vyvinul jej tým vědců NTIS na Západočeské univerzitě v Plzni. Odpuzovač VyplašTo se skládá z elektronického obvodu s mikropočítačem, který vydává speciální ultrazvukový akustický signál v rozmezí od 18 do 23 kHz. Klíčové vlastnosti plašiče ptáků VyplašToPlašič ptáků VyplašTo působí na vlaštovky, holuby, vrabce, špačky, vrány, kosy a další ptactvoVyžene je z vašeho domuFunguje na principu ultrazvukového signáluPlašič ptáků VyplašTo pochází z České republikyVydává speciální ultrazvukový akustický signál v rozmezí od 18 do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Plašič ptáků VyplašTo (2)

Vrány (978-80-275-0144-1)

Vrány (978-80-275-0144-1)
Detail

Kniha - Komorní příběh úspěšné české autorky bestsellerů Dědina a Chirurg. - autor Petra Dvořáková, 184 stran, Pevná bez přebalu lesklá Komorní příběh úspěšné české autorky, který končí tam, kde začíná tmaDvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání. Projevuje se u ní výtvarné nadání, ale také živelná a občas nezvladatelná povaha. S nástupem puberty se konflikt mezi její spontánností a touhou matky po nekomplikovaném životě dramaticky prohlubuje. Zvlášť v kontrastu s její o něco starší, poddajnou sestrou.Čím více chce Bára svou přirozenost realizovat, tím úporněji se její okolí snaží tyto nesrozumitelné a průměru se vymykající potřeby ovládnout. Jejího talentu si všimne mladý učitel výtvarné výchovy přezdívaný Frodo, který jí nabídne citlivou oporu v boji s nároky rodiny, jež pod fasádou vnější spořádanosti ukrývá i velmi temná místa. Jenže Bára svoji válku v zákopech nerozumění stále prohrává. Jedinými spojenci se jí tak stávají Vrány hnízdící před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrány (978-80-275-0144-1)

Bouřná vrána (978-80-754-4970-2)

Bouřná vrána (978-80-754-4970-2)
Detail

Elektronická kniha - První díl originální fantasy série. V tropickém království Rhodaire jsou Vrány, vládnoucí magií živlů, běžnou součástí každodenního života… dokud k nim nevtrhne Illuciánská armáda a všechno nezničí. - ze série Bouřná vrána, autor Kalyn Josephsonová, 336 stran, česky Hřmění a tlukot křídel se nesou horkou nocí… První díl originální fantasy série.V tropickém království Rhodaire jsou vrány, vládnoucí magií živlů, běžnou součástí každodenního života… dokud k nim nevtrhne Illuciánská armáda a všechno nezničí.Princezna Anthia se od té chvíle utápí v depresích a jediné, nač dokáže myslet, je obrovská ztráta a prázdnota v jejím srdci. Její sestra Caliza má mezitím plné ruce práce s troskami království, jenž po smrti matky skončilo na jejích bedrech.Ale když je Caliza přinucena souhlasit se sňatkem mezi její sestrou a illuciánským korunním princem, Thiu to konečně přiměje vylézt z postele. A poté co v ruinách hnízdiště nalezne poslední nepoškozené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bouřná vrána (978-80-754-4970-2)

Vrány (978-80-7661-256-3)

Vrány (978-80-7661-256-3)
Detail

Elektronická kniha - Vivi Deverauxová si plní velký sen - odchází na vysokou a konečně může začít znovu, být jiná, být svá. A právě proto chce vstoupit do sesterstva Kappa Rho Nu, nejproslulejšího dívčího spolku na škole s legendárními večírky a beneficemi. Za závojem prestiže a úspěchu se však skrývá tajemství: dívky z Kappa Rho Nu jsou čarodějnice. - ze série Vrány, autor Kass Morgan, 392 stran, česky Tenhle univerzitní spolek má svoje kouzlo! První díl čarodějnické fantasy.Vivi Deverauxová si plní velký sen - odchází na vysokou a konečně může začít znovu, být jiná, být svá. A právě proto chce vstoupit do sesterstva Kappa Rho Nu, nejproslulejšího dívčího spolku na škole s legendárními večírky a beneficemi. Za závojem prestiže a úspěchu se však skrývá tajemství: dívky z Kappa Rho Nu jsou čarodějnice.Scarlett Wintersová je dcerou bývalé předsedkyně spolku a musí dostát máminým ambiciózním touhám a sama získat tuto funkci. Scarlett ví, že je dokonalou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vrány (978-80-7661-256-3)

Hostina pro vrány (9788025727324)

Hostina pro vrány (9788025727324)
Detail

Elektronická kniha - Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází... - autor George R.R. Martin, 772 stran Hostina pro Vrány je čtvrtou knihou epické fantasy ságy Píseň ledu a ohněZápadozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází. Podobná situace musí nutně vylákat z děr mrchožrouty, kteří se budou snažit hodovat na zbytcích a urvat také něco pro sebe.Rodí se nové svazky, aliance, objevují se noví hrdinové i padouši. Víc než o trůn jde ale v novém uspořádání o přežití, což není snadný úkol ani pro šlechtice, natož pro obyčejný lid.Epické vyprávění s desítkami jednajících postav se díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hostina pro vrány (9788025727324)

O Snížkovi - Ondřej Hník

O Snížkovi - Ondřej Hník
Detail

Krásné veršované leporelo s něžnými ilustracemi se bude líbit nejen dětem, ale i rodičům. Snížek vás provede zimní krajinou, ale také vás rozveselí. Vozí Vrány na ohonu, sněhulákovi nafouká sněhovou peřinu a medvědovi vykouzlí královskou korunu. Verše napsal Ondřej Hník, ilustrovala Markéta Šmalcová. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O Snížkovi - Ondřej Hník

Nejmilejší české písničky - Pechová Ladislava

Nejmilejší české písničky - Pechová Ladislava
Detail

Zazpívejte si se svými dětmi. V knize naleznete výběr nejznámějších českých lidových písniček, jakými jsou Já mám koně, vraný koně, Já jsem z Kutný Hory nebo Vylětěla holubička ze skály a další. Znalost písniček, se Vašim dětem hodí také ve školce a při hodinách hudební výchovy ve škole. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nejmilejší české písničky - Pechová Ladislava

Piatnik Přátelé na celý život 1000 dílků

Detail

Zábavu pro jednotlivce nebo celou rodinu na dlouhé hodiny zajistí puzzle skládačka Piatnik Přátelé na celý život 1000 dílků s krásným malovaným motivem lamy a Vrány. Je vhodná pro děti od 14 let a samozřejmě také pro všechny dospěláky. Poskytuje příjemný způsob odpočinku, rozvíjí jemnou motoriku i fantazii. (mall.cz)

Podobné produkty ako Piatnik Přátelé na celý život 1000 dílků

Ladovy veselé učebnice (2) - Ptáci - Ladislav Stehlík

Ladovy veselé učebnice (2) - Ptáci - Ladislav Stehlík
Detail

Josef Lada a Ladislav Stehlík ve své druhé společné "veselé učebnici" zaměřili pozornost na ptactvo. Věděli jste například, že Vrány jsou tak chytré, že prchají před myslivcem s puškou, ale jakmile jde bez zbraně, ani si ho nevšimnou? A opravdu strká pštros v nebezpečí hlavu do písku? Vydejte se do pestrého světa opeřenců a žasněte s námi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ladovy veselé učebnice (2) - Ptáci - Ladislav Stehlík

Skalpy 5 - Úplně sám - Aaron Jason, R.M. Guéra

Skalpy 5 - Úplně sám - Aaron Jason, R.M. Guéra
Detail

PĚT UŽ JE DAVDash Zlý Kůň je drogami ovládaný člen zločineckého náčelníka Rudé Vrány - ale zároveň i tajný agent s úkolem Rudou vránu dostat. Baylis Earl Nitz je řídící důstojník Zlého koně - ale zároveň i muž natolik posedlý touhou pomstít se Rudé vráně, že se dá mluvit spíš o osobní vendetě než o pracovním úkolu. Brit "Diesel" Fillenworth je sociopatický ranař, který sedí ve vězení za několikanásobnou vraždu - ale zároveň i Nitzovo eso v celé hře. Ten, který chytá je vyhořelý alkoholický mystik - ale zároveň i bývalý radikál s tajemstvími temnějšími, než si kdo umí představit.A do rezervace Rudé vrány právě přijíždí záhadný muž tisíce tváří, který chce obrat nové kasino - ale zároveň je i tajně spojený se Zlým koněm způsobem, který může zničit obě poloviny Dashova dvojího života. Loupež, v níž se točí vysoké sázky, se stává sudem střelného prachu, který všechny tyto explozivní osobnosti může vyhodit do povětří. Než všechno skončí, bude prolita krev, budou vyzrazena tajemství a Dashův život už nikdy nebude takový, jaký býval...Scenárista Jason Aaron (The Other Side, Wolverine) a kreslíři R. M. Guéra, Davide Furnó a Francesco Francavilla představují klíčový díl na Eisnerovu cenu nominované kriminální ságy."Jeden z nejlepších komiksů, jaký kdy vznikl" - Philadelphia Daily News (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skalpy 5 - Úplně sám - Aaron Jason, R.M. Guéra

Bouřná vrána - Kalyn Josephsonová

Bouřná vrána - Kalyn Josephsonová
Detail

V tropickém království Rhodaire jsou kouzelné Vrány, vládnoucí magií živlů, součástí všech aspektů života… dokud do země nevtrhne Illuciánská armáda. Děsivé události invaze uvrhnou princeznu Anthiu do hluboké deprese. Když je nucena do svazku s korunním princem Illucie, začne spolu se svou sestrou Calizou jednat. Poté co najdou skryté vraní vejce, vymyslí nebezpečný plán: nechat tajně vylíhnout vejce a získat zpátky, co jim nepřátelé vzali. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bouřná vrána - Kalyn Josephsonová

Ladovy veselé učebnice 2 - Ptáci - Ladislav Stehlík - Stehlík Ladislav

Ladovy veselé učebnice 2 - Ptáci - Ladislav Stehlík - Stehlík Ladislav
Detail

Josef Lada a Ladislav Stehlík ve své druhé společné "veselé učebnici" zaměřili pozornost na ptactvo. Věděli jste například, že Vrány jsou tak chytré, že prchají před myslivcem s puškou, ale jakmile jde bez zbraně, ani si ho nevšimnou? A opravdu strká pštros v nebezpečí hlavu do písku? Vydejte se do pestrého světa opeřenců a žasněte s námi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ladovy veselé učebnice 2 - Ptáci - Ladislav Stehlík - Stehlík Ladislav

Symfonie smrti - Luděk Kubát

Symfonie smrti - Luděk Kubát
Detail

Na podkrušnohorské město Klášterec padl stín strachu. Jeho obyvatelé netuší, koho z nich si vybere vrah, který za sebou zanechává zohavená těla. Poručík Petr Beránek, tentokrát s novým kolegou Jaroslavem Vránou, stojí před složitým úkolem – dopadnout nebezpečného psychopata co nejdříve. Pomoci se jim snaží i jejich bývalá kolegyně Šárka Karafiátová, toho času na mateřské dovolené, a samozřejmě do případu opět zasahuje i její manžel, místní výtvarník Ctirad... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Symfonie smrti - Luděk Kubát

Symfonie smrti - Luděk Kubát - e-kniha

Symfonie smrti - Luděk Kubát - e-kniha
Detail

eBook:,Na podkrušnohorské město Klášterec padl stín strachu. Jeho obyvatelé netuší, koho z nich si vybere vrah, který za sebou zanechává zohavená těla. Poručík Petr Beránek, tentokrát s novým kolegou Jaroslavem Vránou, stojí před složitým úkolem – dopadnout nebezpečného psychopata co nejdříve. Pomoci se jim snaží i jejich bývalá kolegyně Šárka Karafiátová, toho času na mateřské dovolené, a samozřejmě do případu opět zasahuje i její manžel, místní výtvarník Ctirad... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Symfonie smrti - Luděk Kubát - e-kniha

Vrány - Kass Morgan, Danielle Paige

Vrány - Kass Morgan, Danielle Paige
Detail

Vivi odchází na vysokou a chce začít nanovo. Právě proto hodlá vstoupit do sesterstva Kappa Rho Nu, nejproslulejšího dívčího spolku školy. Za závojem prestiže se však skrývá překvapivá skutečnost: všechny členky jsou čarodějnice. Scarlett je dokonalou kandidátkou na jejich předsedkyni, jenže má tajemství... o tvaru a velikosti lidské kostry. Obě dívky při zasvěcení skončí v jedné dvojici – a ocitnou se ve světě temnějším, než si kdy dovedly představit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vrány - Kass Morgan, Danielle Paige
Hostina pro vrány (9788025727324), Vrány (978-80-275-0144-1), Růžové vrány: Muzikantky v 21. století, Vrány (978-80-863-3786-9), Vrány (978-80-7661-256-3), Stříbrňanka: Vyznání Jiřího Vrány - CD (410187-2), Zrození vrány (978-80-7629-016-7), Hra o trůny 4 - Hostina pro vrány (8594072278716), Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. (978-80-257-2684-6), Hostina pro vrány: Píseň ledu a ohně 4. (978-80-257-2685-3)