Vlasový sprej ALTERNA Caviar Working Hair Spray 250 ml (873509014201)

Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner kondicionér…

Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner kondicionér proti lupům 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlasy s lupy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Zopet Antiparazitní sprej IMMO Shield Spray 250 ml

Zopet Antiparazitní sprej IMMO Shield Spray 250 ml

Immo Shiled Spray je kosmetický produkt pro kočky, psy a hlodavce. - účinná „past“ proti blechám, klíšťatům a všem členovcům - na bázi silikonu znehybní parazity - účinkuje i na vývojová stádia blech - aplikace vhodná i na jejich pelíšky - účinná látka: dimetikon - výrobek neobsahuje chemické insekticidy - účinný až 4 týdny (vsepropejska.cz)

Sprej Proti Mlžení Plexi Mint Anti-Fog Spray 250 Ml

Sprej Proti Mlžení Plexi Mint Anti-Fog Spray 250 Ml

Okamžitě fungující protimlžící efekt, rychlé schnutí tekutiny přípravku a nezanechává skrvrny či "lepivý" efekt na povrchu plexi a brýlí.. Sprej proti mlžení plexi Mint Anti-Fog Spray 250 ml je přípravek speciálně vyvinutý pro rychlou aplikaci protimlžící složky na plexi přileb a brýle. Složení přípravku zprostředkovává okamžitě fungující protimlžící efekt, rychlé schnutí tekutiny přípravku a nezanechává skrvrny nebo "lepivý" efekt na povrchu plexi a brýlí. Velké balení ve spreji o objemu 250 ml vhodné pro servisování přileb doma nebo pro prodejny. Nabízí osvěžující aroma s vůní máty.Technický popis: efektivně fungující a aplikovatelné na většinu povrchů plexiskel na porvchu nezanechává pevné částice, fleky, pruhy nebo lepivé skvrny čistí, leští a zajišťuje protimlžící ochranu (insportline.cz)

Alterna Caviar Resort sprej pro nedbalé plážové vlny

Alterna Caviar Resort sprej pro nedbalé plážové vlny

Alterna Caviar Resort, 118 ml, Stylingové přípravky na pláž pro ženy, Plážový sprej Alterna Caviar Resort zajistí vašim vlasům ležérní vzhled jako od moře.Vlastnosti:vytvoří ležérně rozcuchaný vzhleddodá vlasům objem a pružnostlehká textura, která nezatěžuje vlasyJak používat:Aplikujte rovnoměrně do suchých nebo vlhkých vlasů. Vytvaruje do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový šampon pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový šampon pro zvětšení objemu

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, 250 ml, Šampony pro ženy (notino.cz)

Uživatele, kteří hledají "Vlasový sprej ALTERNA Caviar Working Hair Spray 250 ml (873509014201)" se dívají také na:

Aurecon spray návod
Navitel mr 250
Hp 250 g6 1xn53ea
Kronstar sprej před praním

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový šampon pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový šampon pro zvětšení objemu

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, 1000 ml, Šampony pro ženy (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro finální úpravu vlasů

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro finální úpravu vlasů

Alterna Caviar Anti-Aging, 184 g, Ostatní pro ženy, Lak na vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.Vlastnosti:důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesůnezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesávásilná fixacesnadná a rychlá aplikacedlouhodobý efektJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. Pro dosažení maximálního objemu nastříkejte přímo ke kořínkům. (notino.cz)

Alterna Caviar Style sprej na vlasy pro plážový efekt

Alterna Caviar Style sprej na vlasy pro plážový efekt

Alterna Caviar Style, 147 ml, Spreje pro plážový vzhled pro ženy, Plážový sprej Alterna Caviar Style Caviar Style zajistí vašim vlasům ležérní vzhled jako od moře.Vlastnosti:efekt plážových vlnvytvoří ležérně rozcuchaný vzhleddodá vlasům objem a pružnostSložení:bez parabenůJak používat:Aplikujte rovnoměrně do suchých nebo vlhkých vlasů. Vytvaruje do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový kondicionér pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový kondicionér pro zvětšení objemu

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, 250 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový kondicionér pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume vlasový kondicionér pro zvětšení objemu

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, 1000 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy (notino.cz)

Alterna Caviar Style termoaktivní sprej pro definici a tvar

Alterna Caviar Style termoaktivní sprej pro definici a tvar

Alterna Caviar Style, 147 ml, Ostatní pro ženy (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro tepelnou úpravu vlasů

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro tepelnou úpravu vlasů

Alterna Caviar Anti-Aging, 122 ml, Přípravky pro tepelnou úpravu vlasů pro ženy, Přípravek pro tepelnou úpravu vlasů Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging zajišťuje vlasům účinnou ochranu před poničením vlivem teplem.Vlastnosti:představuje účinnou ochranu při tepelné úpravě vlasůbojuje proti krepatěnízanechává vlasy hebké a jemné na dotekJak používat:Nastříkejte přiměřené množství na vlasy před jejich fénováním, kulmováním či žehlením. (notino.cz)

DANDY Hair Ice Lotion 2 x 250 ml + DANDY Extra Dry Fixing Hair Spray…

DANDY Hair Ice Lotion 2 x 250 ml + DANDY Extra Dry Fixing Hair Spray 300 ml

Sada pro muže, fixační, s mentolem, pro všechny typy vlasů + lak s extra silnou fixací (alza.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume fixační sprej pro objem

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume fixační sprej pro objem

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, 147 ml, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:extra silná fixacedodává objem od kořínkůjemná parfemace provoní vaše vlasypřípravek je obzvláště vhodný pro jemné a zplihlé vlasyJak používat:Před použitím dobře protřepejte. Naneste do vlhkých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Paul Mitchell Extra Body vlasový sprej pro objem od kořínků 250 ml

Paul Mitchell Extra Body vlasový sprej pro objem od kořínků 250 ml

Popis Sprej dodá vlasům bohatý objem již od kořínků. Zároveň vlasy jemně fixuje a dodá jim lesk. Díky přesnému aplikátoru se snadno nanáší. (ageo.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair ochranný sprej…

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair ochranný sprej pro poškozené vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair, 125 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživuzabraňuje třepení konečkůeliminuje lámání vlasůzanechává vlasy krásně lesklé a vitálníJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Caviar Style Repair multivitamínový sprej pro ochranu vlasů…

Alterna Caviar Style Repair multivitamínový sprej pro ochranu vlasů před teplem

Alterna Caviar Style Repair, 125 ml, Ostatní pro ženy, Přípravek pro tepelnou úpravu vlasů Alterna Caviar Style Repair zajišťuje vlasům účinnou ochranu před poničením vlivem teplem.Vlastnosti:představuje účinnou ochranu při tepelné úpravě vlasůvyživuje a zlepšuje strukturu vlasůzanechává vlasy hebké a jemné na dotekJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold bezoplachový sprej pro…

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold bezoplachový sprej pro barvené vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, 125 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživuzanechává vlasy krásně lesklé a vitálnídodává sametovou hebkostJak používat:Aplikujte na suché vlasy, zejména do délek a konečků. (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro okamžitou regeneraci dodávající…

Alterna Caviar Anti-Aging sprej pro okamžitou regeneraci dodávající hydrataci a lesk

Alterna Caviar Anti-Aging, 125 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingposkytuje zdravý leskhydratujeSložení:UV filtry (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair obnovující…

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair obnovující vlasové sérum pro poškozené a křehké vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair, 50 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingposkytuje zdravý leskhydratujeuhlazujeJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold sprej pro ochranu barvy…

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold sprej pro ochranu barvy vlasů bez parabenů

Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold, 125 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Caviar Anti-Aging Infinite Color Hold podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:poskytuje zdravý leskSložení:bez parabenů (notino.cz)

Alterna Caviar Resort lesk ve spreji pro vlasy namáhané chlórem,…

Alterna Caviar Resort lesk ve spreji pro vlasy namáhané chlórem, sluncem a slanou vodou

Alterna Caviar Resort, 125 ml, Péče po slunění a koupání pro ženy, Přípravek Alterna Caviar Resort poskytuje hloubkovou péči vlasům, které byly vystaveny slunečním paprskůmVlastnosti:zanechává vlasy krásně lesklé a vitálnízabraňuje třepení konečkůmá antistatický účinekpůsobí proti krepatění vlasůchrání trvalost barvy vlasů před sluncemtlumí negativní dopad slané a chlorované vodypříjemně provoní vlasy (notino.cz)

Marlies Möller Golden Caviar Spray sprej 150ml

Marlies Möller Golden Caviar Spray sprej 150ml

Jiskřivě zlatý sprej ozdobí váš účes jako třpytivý závoj, aniž by je jakkoli zatížil či slepil. Poskytuje cennou hydrataci a dodá jim na vitalitě. Vlasy jsou díky němu dobře tvarovatelné, získají na objemu a luxusním lesku. Sprej hýčká vlasy unikátní kombinací vzácného kaviárového extraktu, třpytivě zlatavého pigmentu a oleje Inca Inchi pro maximální ochranu a výživu. AKTIVNÍ INGREDIENCE:HAIR+ROOT BEAUTY COMPLEXPečující produkty Marlies Möller obsahují unikátní technologii HAIR+ROOT Beauty Complex, která působí na vlasové kořínky již během fáze růstu a posiluje tak každý vlas individuálně. Poškozené vlasy jsou po dlouhodobém pravidelném používání viditelně regenerovány a působí zdravě a vitálně.KAVIÁROVÝ EXTRAKTPro svůj regenerační účinek je extrakt z kaviáru nejcennější účinnou složkou v… (fann.cz)

L’Oréal Paris Stylista The Big Hair Spray stylingový sprej

L’Oréal Paris Stylista The Big Hair Spray stylingový sprej

L’Oréal Paris Stylista The Big Hair Spray, 150 ml, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek L’Oréal Paris Stylista The Big Hair Spray dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:dodává objem od kořínkůneslepuje vlasy a nezatěžuje jerychlý a snadný stylingextra silná fixaceJak používat:Před použitím dobře protřepejte. Naneste do suchých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Subrina Professional Hair Code X Glam vlasový sprej extra silné…

Subrina Professional Hair Code X Glam vlasový sprej extra silné zpevnění

Subrina Professional Hair Code X Glam, 1000 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Subrina Professional Hair Code X Glam podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingextra silné zpevněnídodává tvarJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

American Crew Grooming Spray stylingový sprej pro definici a tvar 250…

American Crew Grooming Spray stylingový sprej pro definici a tvar 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky American Crew z kolekce byly vytvořeny speciálně pro muže mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Revlon Professional Čisticí šampon s efektem otevření vlasové…

Revlon Professional Čisticí šampon s efektem otevření vlasové kutikuly Be Fabulous Hair Recovery  250 ml

Regenerační šampon otevírá kutikulu vlasového vlákna a tím vlasy důkladně a hloubkově čistí. Obnovuje poškozené vlasy a navrací jim sílu a lesk.PopisVlastnosti: důkladně myje vlasy a vlasovou pokožku, hydratuje, regeneruje a vyživuje. Jak používatAplikujte na vlhké vlasy, napěňte a důkladně opláchněte. (ageo.cz)

Subrina Professional Hair Code X Glam vlasový sprej extra silné…

Subrina Professional Hair Code X Glam vlasový sprej extra silné zpevnění

Subrina Professional Hair Code X Glam, 150 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Subrina Professional Hair Code X Glam podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingextra silné zpevněnídodává tvarJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Touch-Up Spray sprej pro jemné vlasy…

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Touch-Up Spray sprej pro jemné vlasy 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Styling Finish Flexible Finish Spray sprej pro…

Wella Professionals Styling Finish Flexible Finish Spray sprej pro lehkou fixaci 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky Wella Professionals z kolekce Styling byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Alterna Caviar Anti-Aging suchý šampon

Alterna Caviar Anti-Aging suchý šampon

Alterna Caviar Anti-Aging, 34 g, Suché šampony pro ženy, Suchý šampon Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.Vlastnosti:pohlcuje přebytečnou mastnotuosvěžuje a provzdušňujeprodlužuje efekt umytých vlasůJak používat:Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte. (notino.cz)

Cyclon Bike Care Cylicon Spray 250 ml

Cyclon Bike Care Cylicon Spray 250 ml

Prvotřídní univerzální silikonový sprej. Je vhodný k ošetření gumových těsnění na vidlicích, je lehkým mazivem na lehčí zatěžované části, působí jako ochranná vrstva proti nečistotám na plastových površích a zároveň ochraňuje některé povrchy. Ošetřit ním může (muziker.cz)

American Crew Medium Hold Spray Gel gel ve spreji pro střední fixaci…

American Crew Medium Hold Spray Gel gel ve spreji pro střední fixaci 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Stylingové spreje značky American Crew z kolekce byly vytvořeny speciálně pro muže mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Alterna Caviar Style termoochranné sérum na vlasy

Alterna Caviar Style termoochranné sérum na vlasy

Alterna Caviar Style, 147 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Style Caviar Style dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:kvalitativně zlepšuje strukturu vlasůzanechává vlasy krásně lesklé a vitálníposkytuje vlasům hydrataci a výživuJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Caviar Style krémový gel na vlasy

Alterna Caviar Style krémový gel na vlasy

Alterna Caviar Style, 147 ml, Ostatní pro ženy, Gel na vlasy Alterna Caviar Style Caviar Style zajistí požadovaný tvar účesu přesně podle vašich představ.Vlastnosti:vytvoří dokonalý stylingpřirozeně fixujepro každodenní úpravu vlasůnezatěžuje vlasyJak používat:Malé množství produktu promněte v dlaních a pomocí prstů vytvořte požadovaný účes. (notino.cz)

Alterna Caviar Resort uhlazující balzám pro vytvarování vln

Alterna Caviar Resort uhlazující balzám pro vytvarování vln

Alterna Caviar Resort, 100 ml, Péče po slunění a koupání pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Caviar Resort podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:navrací vlasům přirozený lesk a hebkostdodává účesu texturujemně vlasy zvlníuhlazujeJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Super silný vlasový sprej Freeze 500 ml

Super silný vlasový sprej Freeze 500 ml

Popis Super silný vlasový sprej pro dlouhotrvající fixaci vlasů a účesu. (ageo.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging ultrasuchý lak na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging ultrasuchý lak na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging, 520 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.Vlastnosti:důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesůsilná fixaceneslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhleddlouhodobý efektJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. (notino.cz)

Alterna Caviar Style pěna na vlasy pro objem

Alterna Caviar Style pěna na vlasy pro objem

Alterna Caviar Style, 160 ml, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek Alterna Caviar Style Caviar Style dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:fixuje účesdlouhotrvající efekt, na který se můžete spolehnoutrychlý a snadný stylingJak používat:Před použitím dobře protřepejte. Naneste do vlhkých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Schwarzkopf Professional Silhouette flexibilní vlasový sprej 500 ml

Schwarzkopf Professional Silhouette flexibilní vlasový sprej 500 ml

Popis Sprej dodává vlasům pružnou fixaci a zároveň podporuje jejich krásný lesk a přirozený vzhled. (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional flexibilní vlasový sprej Elastic 300 ml

Schwarzkopf Professional flexibilní vlasový sprej Elastic 300 ml

Popis Flexibilní vlasový sprej Elastic pro přirozenou kontrolu účesu. (ageo.cz)

DERMACOL Beach Style Hair Spray 150 ml (8590031102566)

DERMACOL Beach Style Hair Spray 150 ml (8590031102566)

Sprej na vlasy na ochranu vlasů před sluncem, pro všechny typy vlasů, pro plážový efekt, bez fixace UV ochranný sprej na vlasy s mořskou solí s ochrannými UVA/UVB filtry. UV ochranný sprej na vlasy s mořskou solí dodá vašim vlasům ležérní efekt plážových vln. Díky epsomské soli, která má hygroskopické vlastnosti udržuje přirozené vlny a mokrý vzhled. Slunečního záření se díky UVA/UVB filtrům již nemusíte obávat. Vaše vlasové vlákno bude maximálně chráněno.  Klíčové vlastnostiUVA/UVB filtryStyl plážových vlnsprej s mořskou solí Parametry a specifikace:Hlavní složky: aqua, alcohol denat., magnesium sulfate, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium chloride, benzonephenone-4, pvp, disodium edta,… (alza.cz)

Australian Bodycare Hair Spray proti vším 150 ml

Australian Bodycare Hair Spray proti vším 150 ml

Australian Bodycare Hair Spray proti vším - pokud máte časté problémy s vešmi a trávíte mnoho času léčbou, doporučujeme vám vyzkoušet preventivní sprej pro problematické vlasy – vhodný také k vyhubení hnid.  Unikátní kombinace přírodních ingrediencí byla speciálně vyvinuta pro čištění vlasů a pokožky hlavy, zatímco vlasy zanechává hladší a ochranný štít zůstává nepoškozený. Může být také použit, pokud jsou vši stále přítomny.  Tea tree olej čistí pokožku hlavy, brání růstu bakterií a přispívá tak ke zdravé pokožce hlavy. Dermatologicky testováno. 100% veganské.SloženíAqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogen- ated Castor Oil, Polysorbate 20, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, 4-Terpineol, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuc- cinate.Jak… (ageo.cz)

Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray ochranný…

Matrix Style Link Prep Heat Buffer Thermal Styling Spray ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tepelná ochrana vlasů značky Matrix z kolekce Style Link byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Alterna Caviar Style Anti-Frizz stylingové máslo proti krepatění

Alterna Caviar Style Anti-Frizz stylingové máslo proti krepatění

Alterna Caviar Style Anti-Frizz, 147 ml, Přípravky pro tepelnou úpravu vlasů pro ženy, Přípravek pro tepelnou úpravu vlasů Alterna Caviar Style Anti-Frizz zajišťuje vlasům účinnou ochranu před poničením vlivem teplem.Vlastnosti:představuje účinnou ochranu při tepelné úpravě vlasůuhlazuje vlasová vláknausnadňuje stylingSložení:neobsahuje sulfáty (notino.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging ultrasuchý lak na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging ultrasuchý lak na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging, 250 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.Vlastnosti:důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesůsilná fixaceneslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhleddlouhodobý efektJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. (notino.cz)

Schwarzkopf Live Color Fiery Red vlasový sprej 120 ml

Schwarzkopf Live Color Fiery Red vlasový sprej 120 ml

Popis Fiery Red. Vlasový make-up sprej. Smyje se po 1 umytí šamponem. Okamžitý barevný výsledek bez pocitu slepených vlasů! Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že jste sprej dobře protřepali a nastříkejte barvu do vlasů ze vzdálenosti 10 cm několika krátkými střiky pro intenzivní efekt či jemné tónování. Smývá se ihned po 1 umytí šamponem. Ihned zasychá a díky přesnému aplikátoru je nanášení velmi jednoduché. Pro vícero použití.  Použití: Lahvičku dobře protřepejte. Na ramena si dejte ručník, abyste zabránili kontaktu s oblečením. Nastříkejte do suchých vlasů ze vzdálenosti 10 cm. Lahvičku držte při stříkání rovně. Pro ideální barevný výsledek, aplikujte LIVE… (ageo.cz)

Schwarzkopf Live Color Purple Kiss vlasový sprej 120 ml

Schwarzkopf Live Color Purple Kiss vlasový sprej 120 ml

Popis Purple Kiss. Vlasový make-up sprej. Smyje se po 1 umytí šamponem. Okamžitý barevný výsledek bez pocitu slepených vlasů! Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že jste sprej dobře protřepali a nastříkejte barvu do vlasů ze vzdálenosti 10 cm několika krátkými střiky pro intenzivní efekt či jemné tónování. Smývá se ihned po 1 umytí šamponem. Ihned zasychá a díky přesnému aplikátoru je nanášení velmi jednoduché. Pro vícero použití.  Použití: Lahvičku dobře protřepejte. Na ramena si dejte ručník, abyste zabránili kontaktu s oblečením. Nastříkejte do suchých vlasů ze vzdálenosti 10 cm. Lahvičku držte při stříkání rovně. Pro ideální barevný výsledek, aplikujte… (ageo.cz)

Schwarzkopf Professional extrémně silný vlasový sprej Session 500 ml

Schwarzkopf Professional extrémně silný vlasový sprej Session 500 ml

Popis Rychleschnoucí receptura pro váš kreativní styling! (ageo.cz)

Schwarzkopf Live Color Silver Splash vlasový sprej 120 ml

Schwarzkopf Live Color Silver Splash vlasový sprej 120 ml

Popis Silver Splash. Vlasový make-up sprej. Smyje se po 1 umytí šamponem. Okamžitý barevný výsledek bez pocitu slepených vlasů! Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že jste sprej dobře protřepali a nastříkejte barvu do vlasů ze vzdálenosti 10 cm několika krátkými střiky pro intenzivní efekt či jemné tónování. Smývá se ihned po 1 umytí šamponem. Ihned zasychá a díky přesnému aplikátoru je nanášení velmi jednoduché. Pro vícero použití.  Použití: Lahvičku dobře protřepejte. Na ramena si dejte ručník, abyste zabránili kontaktu s oblečením. Nastříkejte do suchých vlasů ze vzdálenosti 10 cm. Lahvičku držte při stříkání rovně. Pro ideální barevný výsledek, aplikujte… (ageo.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture CC krém na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture CC krém na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture, 100 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživukvalitativně zlepšuje strukturu vlasůzanechává vlasy krásně lesklé a vitálnímá regenerační účinkydodává sametovou hebkostSložení:UV filtryJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. (notino.cz)

DANDY Extra Dry Fixing Hair Spray 300 ml (8008423009008)

DANDY Extra Dry Fixing Hair Spray 300 ml (8008423009008)

Lak na vlasy pro muže, extra silná fixace, typ vlasů: pro všechny typy vlasů Lak na vlasy pro muže DANDY Extra Dry Fixing Hair Spray je ideální pro vytvoření jakéhokoliv účesu s profesionálním výsledkem. Je nepostradatelný pro každého, kdo chce vytvořit účes, který vyžaduje dlouhotrvající fixaci. Díky speciální receptuře Extra Dry je lak ihned suchý, udrží tvar účesu a navíc vlasy ochrání před vlhkostí a krepatěním. Složení laku je obohacené o kyselinu hyaluronovou a olej z Baobabu, které se postarají o sílu, výživu a hydrataci vlasů a zlepší jejich ochranu před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Lak má příjemnou decentní vůni, což z něj dělá přípravek pro muže, kteří chtějí kvalitu a mají svůj vlastní styl.  Klíčové vlastnosti laku na vlasy… (alza.cz)

Alterna Caviar Style Moisture hydratační kondicionér pro suché vlasy

Alterna Caviar Style Moisture hydratační kondicionér pro suché vlasy

Alterna Caviar Style Moisture, 1000 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Alterna Caviar Style zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:uhlazuje a působí proti krepatěníposkytuje potřebnou hydrataciopravuje jak mechanické, tak chemické poškození (notino.cz)

Vlasový a tělový šampón 250 ml

Vlasový a tělový šampón 250 ml

Vlasový a tělový šampón, obsahující přirozeně vyživující výtažky jako mango a jahody, ponechá pokožku i vlásky vašeho miminka čisté a hydratované, a to vše bez kapky slzy. Produkty jsou schváleny dermatology a vlastní certifikaci přírodních produktů charitativní organizace Soil Association. Jsou vyrobeny bez použití nebezpečných chemikálií či syntetických vůní. SloženíAqua, Sodium Coco-sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Magnesium Carbonate, Althea Officinalis (Marshmallow) Extract, Gluconolactone, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Powder*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Herb Water*, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract*, Calcium Gluconate, Saccharide Isomerate, Parfum, Phytic Acid, Citric acid,… (ageo.cz)

REVLON Pro You Extreme Hair Spray 500 ml (8432225014432)

REVLON Pro You Extreme Hair Spray 500 ml (8432225014432)

Lak na vlasy pro ženy, silná fixace, typ vlasů: jemné Lak na vlasy REVLON Pro You Extreme Hair Spray je silně tužící kosmetický přípravek, který je určen pro dokonalý styling, kontrolu a přirozený lesk vašich vlasů. Lak je vhodný pro všechny typy vlasů a pomůže vám vytvořit dokonalý účes, jako od profesionálního kadeřníka. Šetrné složení vaše vlasy nezatěžuje a nemastí je. Příjemná vůně tohoto laku vás bude provázet po celý den. Lak zachová objem vašeho účesu a chrání vlasy před škodlivými vlivy. Nanesením tohoto laku dosáhnete okamžitého držení účesu, a dlouhotrvající kontroly nad vlasy. Přípravek rychle zasychá a jeho zbytky se z vlasů lehce vyčesávají. Dopřejte svému účesu šetrný a extra silně tužící lak!Typ vlasů:Pro jemné a slabé vlasy.Fixace… (alza.cz)

REVLON Pro You Volume Hair Spray 500 ml (8432225014425)

REVLON Pro You Volume Hair Spray 500 ml (8432225014425)

Lak na vlasy pro ženy, silná fixace, typ vlasů: jemné Lak na vlasy REVLON Pro You Volume Hair Spray je silně tužící kosmetický přípravek, který je určen pro dokonalý styling, kontrolu a přirozený lesk vašich vlasů. Lak je vhodný především pro jemné vlasy a pomůže vám vytvořit dokonalý účes, jako od profesionálního kadeřníka. Šetrné složení vaše vlasy nezatěžuje. Příjemná vůně tohoto laku vás bude provázet po celý den. Lak zachová objem vašeho účesu a chrání vlasy před škodlivými vlivy. Nanesením tohoto laku dosáhnete okamžitého držení účesu, a dlouhotrvající kontroly nad vlasy. Lak rychle zasychá a jeho zbytky se z vlasů lehce vyčesávají. Dopřejte svému účesu šetrný a perfektně tužící lak!Typ vlasů:Pro jemné a slabé vlasy.Fixace:Silně tužící.Použití… (alza.cz)

Alterna Caviar Anti-Aging stylingový krém pro definici a tvar

Alterna Caviar Anti-Aging stylingový krém pro definici a tvar

Alterna Caviar Anti-Aging, 150 ml, Gely na vlasy unisex, Gel na vlasy Alterna Caviar Anti-Aging Caviar Anti-Aging zajistí požadovaný tvar účesu přesně podle vašich představ.Vlastnosti:vytvoří dokonalý stylingsilně fixujepro každodenní úpravu vlasůJak používat:Aplikujte na vlhké, ručníkem prosušené vlasy. Malé množství produktu promněte v dlaních a pomocí prstů vytvořte požadovaný účes. (notino.cz)

Alterna Caviar Style Repair obnovující krém pro extrémně poškozené…

Alterna Caviar Style Repair obnovující krém pro extrémně poškozené vlasy

Alterna Caviar Style Repair, 150 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Caviar Style Repair dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:poskytuje vlasům hydrataci a výživumá regenerační účinkydodává přitažlivý lesk (notino.cz)

Schwarzkopf Live Color Candy Pink vlasový sprej 120 ml

Schwarzkopf Live Color Candy Pink vlasový sprej 120 ml

Popis Candy Pink. Vlasový make-up sprej. Smyje se po 1 umytí šamponem. Okamžitý barevný výsledek bez pocitu slepených vlasů! Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že jste sprej dobře protřepali a nastříkejte barvu do vlasů ze vzdálenosti 10 cm několika krátkými střiky pro intenzivní efekt či jemné tónování. Smývá se ihned po 1 umytí šamponem. Ihned zasychá a díky přesnému aplikátoru je nanášení velmi jednoduché. Pro vícero použití.  Použití: Lahvičku dobře protřepejte. Na ramena si dejte ručník, abyste zabránili kontaktu s oblečením. Nastříkejte do suchých vlasů ze vzdálenosti 10 cm. Lahvičku držte při stříkání rovně. Pro ideální barevný výsledek, aplikujte LIVE… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít