Vkládací kostka

Vkládací kostka

Vkládací kostka

Vkládací kostka Co patří k čemu a co patří kam? Vkládací kostka ze dřeva s certifikátem FSC® hravou formou rozvíjí jemnou motoriku. Zároveň se malé děti s tímto puzzle učí poznávat zvířátka, čímž trénují své jazykové dovednosti. Lev, lední medvěd, zebra a slon, jakož i tři geometrické tvary s motivy krmení čekají na to, až je děti poznají, pojmenují a přiřadí. Boční strany jsou potištěny veselými motivy, víko lze vyjmout. Barva: Barevný lak Materiál: Kostka a stavební díly ze dřeva s certifikátem FSC® Figurky zvířátek MDF deska Rozměry: Kostka (š x v x h): cca 15 x 15 x 15 cm Figurky: 4,5 x 6, 6 x 6 a 7 x 6 cm Hravou formou rozvíjí jemnou motoriku a jazykové dovednosti 4 figurky zvířátek a 3 geometrické tvary Ze dřeva s certifikátem FSC® 8dílná sada (Tchibo - CZ)

Chemoplast Baby set vkládací kostka

Chemoplast Baby set vkládací kostka

BABY SET Klasická sada vkládacích kostek pro nejmenší. Souprava obsahuje kostku Mimi s kostičkami, které se do velké kostky vkládají podle tvaru. Součástí jsou také kousací kroužky. Jednotlivé části jsou vyrobené z barevného plastu. Praktická sada pro děti napomáhá rozvoji jemné motorky, podporuje rozvoj zraku, učí děti rozpoznávat předměty a zdokonaluje jejich hmat. Hračka je vhodná pro děti již od 1 roku.  Materiál: plast Věk: 1+ Určení: pro kluky i holky (Mrakyhracek.cz)

Chemoplast baby set vkládací kostka

Chemoplast baby set vkládací kostka

BABY SETKlasická sada vkládacích kostek pro nejmenší. Souprava obsahuje kostku Mimi s kostičkami, které se do velké kostky vkládají podle tvaru. Součástí jsou také kousací kroužky. Jednotlivé části jsou vyrobené z barevného plastu. Praktická sada pro děti napomáhá rozvoji jemné motorky, podporuje rozvoj zraku, učí děti rozpoznávat předměty a zdokonaluje jejich hmat. Hračka je vhodná pro děti již od 1 roku. Materiál: plastVěk: 1+Určení: pro kluky i holky (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
250g
Materiál:
Pěna

CHEMOPLAST Vkládací kostka Mimi 1 – plast

CHEMOPLAST Vkládací kostka Mimi 1 – plast

Hračka se kterou se děti učí základní barvy a geometrické prostorovétvary. K jednotlivým prvkům, lišícím se tvarem i barvou, dítě hledávhodný otvor. Touto činností si rozvíjí jemnou motoriku, prostorovoupředstavivost, zrakové vnímání a koordinaci očí a rukou. Rozměr balení a specifikace: 12,5×12,5×12,5cmod 6 měsíců (Feedo.cz)

Kostky pyramida s vkládacími tvary

Kostky pyramida s vkládacími tvary

Na jedné straně jsou otvory pro vkládání tvarů. Děti mohou kostky třídit podle velikosti, podle barev, stavět věž, vkládat kostky do sebe.V balení najdete 5 dřevěných kostek (červenou, oranžová, zelenou, žlutou a modrou) a 5 skládacích tvarů.Každá kostka má pět stran písmen, obrázků a číslic, barev a tvarů.Věková kategorie: 18M+Velikost balení: 25,5 x 15 x 24 cm (Fonetip.cz)

Kostky pyramida s vkládacími tvary

Kostky pyramida s vkládacími tvary

Na jedné straně jsou otvory pro vkládání tvarů. Děti mohou kostky třídit podle velikosti, podle barev, stavět věž, vkládat kostky do sebe. V balení najdete 5 dřevěných kostek (červenou, oranžová, zelenou, žlutou a modrou) a 5 skládacích tvarů. Každá kostka má pět stran písmen, obrázků a číslic, barev a tvarů. Věková kategorie: 18M+ Velikost balení: 25,5 x 15 x 24 cm (Mrakyhracek.cz)

HAPE Kostky pyramida s vkládacími tvary

HAPE Kostky pyramida s vkládacími tvary

Pyramida z kostek s vkládacími tvary – to představuje nové možnostihry pro vaše děti. Balení obsahuje pět různě velkých kostek z nichž každá má pětstran písmen, obrázků a číslic, barev a tvarů. Dále se děti naučívkládat různé tvary. Hračka rozvíjí motorické a logické schopnosti dětí. Detailní informace: Věková kategorie: 18m+Velikost balení: 25,5 × 15 × 24 cm (Feedo.cz)

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí Úložný prostor tak využijete zvláště efektivně: Tuto modulovou kostku z naší série »Nábytek pro malé prostory« lze variabilně spojit s dalšími moduly z této řady – tak rozšíříte dostupné místo zcela dle potřeby. S otevřenými policemi Kostka má odolné, nárazuvzdorné hrany a proti oděru odolné silikonové podložky chránící podlahu. Modul má otevřenou přední stranu a vkládací police výškově nastavitelné do 3 poloh. Barva: Korpus bílá Úchytky hnědá Materiál: Korpus dřevěné panely povrchově upravené melaminovou pryskyřicí Úchytky PU syntetická kůže Rozměry: (š x v x h) cca 40 x 40 x 40 cm Nosnost: Horní deska max. 20 kg Vkládací police max. 8 kg Příslušenství: Vč. montážního materiálu a návodu na sestavení Upozornění: Výrobek se… (Tchibo - CZ)

Hape Toys Kostky pyramida s vkládacími tvary

Hape Toys Kostky pyramida s vkládacími tvary

Pyramida z kostek s vkládacími tvary – to představuje nové možnosti hry pro vaše děti! Perfektní pro cvičení motoriky a prostorového vnímání.   Specifikace: Balení obsahuje pět různě velkých kostek z nichž každá má pět stran písmen, obrázků a číslic, barev a tvarů. Dále se děti naučí vkládat různé tvary. Hračka rozvíjí motorické a logické schopnosti dětí. Vhodné pro děti od 18-ti měsíců. Velikost balení: 25,5×15×24 cm. (Prodeti.cz)

Brio vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Brio vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Při hraní s kostkami si děti zlepšují své motorické dovednosti, zlepšují se v koordinaci oko-ruka a učí se tvořivosti a zároveň soustředění. Díky pestrému zbarvení a zpracování se děti naučí rozpoznávat základní barvy a jednoduché tvary. Balení obsahuje 7 dílůRozměr (Šířka x Výška x Hloubka): 130 x 110 x 144 mmVhodné pro děti od 12 měsíců (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.76kg

Brio Vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Brio Vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Při hraní s kostkami si děti zlepšují své motorické dovednosti, zlepšují se v koordinaci oko-ruka a učí se tvořivosti a zároveň soustředění. Díky pestrému zbarvení a zpracování se děti naučí rozpoznávat základní barvy a jednoduché tvary.   Balení obsahuje 7 dílů Rozměr (Šířka x Výška x Hloubka): 130 x 110 x 144 mm Vhodné pro děti od 12 měsíců  (Mrakyhracek.cz)

Bambusové vkládací pleny

Bambusové vkládací pleny

Bambusové vkládací pleny T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savého jemného bambusového froté, které je antibakteriální a je velmi příjemné k dětské pokožce. Vkládací pleny mají vysoce savé 4-vrstvé jádro. Jsou skvělým doplňkem k našim kalhotkovým plenám.  (Pilulka.cz)

Dodavatel na trh:
T-tomi Accessories s.r.o.
Pro:
Pro kojence
Určení:
Dětské
Věk od:
0 let
Věk do:
2 let

Mikrovláknové vkládací pleny

Mikrovláknové vkládací pleny

Mikrovláknové vkládací pleny T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savého mikrovláknového jemného materiálu, které je velmi příjemné k dětské pokožce. Vkládací pleny mají vysoce savé 3-vrstvé jádro. Jsou skvělým doplňkem k našim kalhotkovým plenám.  (Pilulka.cz)

Dodavatel na trh:
T-tomi Accessories s.r.o.
Pro:
Pro kojence
Určení:
Dětské
Věk od:
0 let
Věk do:
2 let

Vkládací lokomotiva (8592190330095)

Vkládací lokomotiva (8592190330095)

Didaktická hračka vhodné od 12 měsíců  Originální vkládačka ve tvaru lokomotivy potěší každé batole. S mašinkou si může jezdit nebo na ní trénovat vkládání jednotlivých tvarů. Potěšte své batole jedinečnou vkládací hračkou ve tvaru lokomotivy. S mašinkou může jezdit nebo na ní trénovat oblíbené vkládání jednotlivých tvarů. Hračka rozvíjí jemnou motoriku dětských ručiček a trénuje trpělivost a koordinaci. Lokomotiva je vesele barevná. Kromě klasických vkládacích tvarů obsahuje i zvířátka.Klíčové vlastnostiKlasická vkládačka s doplňkyOblíbený tvar lokomotivyRozvíjí jemnou motorikuUčí barvy a tvaryVhodné pro děti od 12 měsíců (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
732g

Vkládací police BRAGGIA

Vkládací police BRAGGIA

Praktické vkládací police pro skříň. BRAGGIA. Odolný a snadno udržovatelný materiál. Set 3 ks. (SCONTO.cz)

Vkládací krabička malá

Vkládací krabička malá

Vkládací krabička malá (BAMBULE.cz)

TEDDIES Lokomotiva vkládací

TEDDIES Lokomotiva vkládací

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnoumotoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších. Lokomotiva veveselých barvách se jistě bude vašemu děťátku líbit. Detailní informace: velikost lokomotivy cca 26 cmmateriál: plast (Feedo.cz)

Mattel Fisher Price Vkládačka šnek

Mattel Fisher Price Vkládačka šnek

Šnek s vkládacími kostkami. (BAMBULE.cz)

WOODY Vkládací krabička malá

WOODY Vkládací krabička malá

Dítě se učí jemnou motoriku, barvy a tvary. Popis: Klasická krabička s dřevěnými geometrickými tvary je opět tady.Dítě se učí poznávat geometrické tvary. Není náhodou, že je jednou zezákladních dřevěných hraček. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality abezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jakpo stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká částdřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, kterámá dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodnístandard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉHRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnostis průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží. Rozměr… (Feedo.cz)

Bobánek Vkládací plena bambusová

Bobánek Vkládací plena bambusová

Bobánek Vkládací plena bambusová je vyrobena z vysoce savého a jemného bambusového froté. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k citlivé dětské pokožce. Bambusová plena je složena ze čtyř vrstev. Má vysokou savost. Její rozměry jsou 14 cm x 35 cm. Výsledek: Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100% bambusové froté Použití: Bambusovou plenu můžete používat do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek. Pokud použijete dvě pleny zvýšíte tím savost a prodloužíte dobu mezi přebalením. (DRMAX.CZ)

Vkládací krabička s počítadlem

Vkládací krabička s počítadlem

Vkládací krabička s počítadlem (BAMBULE.cz)

Bobánek Vkládací plena novorozenecká

Bobánek Vkládací plena novorozenecká

Bobánek Vkládací plena novorozenecká je vyrobena z vysoce savého a jemného bambusového froté. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k dětské pokožce. Je složena ze čtyř vrstev. Je vysoce savá a má barevný lem. Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do novorozeneckých plenek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100% bambusové froté Použití: Novorozeneckou plenu můžete používat do novorozeneckých plenek Bobánek. Plenu vyměňujte dle potřeby. (DRMAX.CZ)

Vkládací nástroj C.K. 495033

Vkládací nástroj C.K. 495033

Pro rychlé a bezpečné zavádění datových kabelů do přípojek - vhodný pro široké spektrum typů svorkovnic. Funkce pro automatické zavádění a zastřihávání přečnívajících drátů v jednom kroku. Rukojeť obsahuje hák na vytahování drátů a montážní páčidlo (tzv. spudger). (Conrad.cz)

Woody vkládací krabička, malá

Woody vkládací krabička, malá

WOODY- Vkládací krabička, malá je barevná krabička s různými tvary, vhodná pro rozvoj jemné motoriky. Děti se zároveň naučí rozpoznat základní geometrické tvary. Určena je dětem od 2 let. Pro malé děti dále doporučujeme nejrůznější kostky, stavebnice a skládačky Woody.Starší děti mohou zapojit svoji fantasii a něčemu se přiučit pomocí jiných her a hlavolamů. které nabízíme. (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ

Woody Vkládací krabička, malá

Woody Vkládací krabička, malá

WOODY- Vkládací krabička, malá je barevná krabička s různými tvary, vhodná pro rozvoj jemné motoriky. Děti se zároveň naučí rozpoznat základní geometrické tvary. Určena je dětem od 2 let. Pro malé děti dále doporučujeme nejrůznější kostky, stavebnice a skládačky Woody.Starší děti mohou zapojit svoji fantasii a něčemu se přiučit pomocí jiných her a hlavolamů. které nabízíme.   (Mrakyhracek.cz)

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnou motoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších, tato, ve veselých barvách, má podobu lokomotivy a jistě se bude vašemu dítku líbit.Velikost lokomotivy je cca 26 cm.Materiál: PlastVěk: 12m+ (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
732g

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnou motoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších, tato, ve veselých barvách, má podobu lokomotivy a jistě se bude vašemu dítku líbit. Velikost lokomotivy je cca 26 cm. Materiál: Plast Věk: 12m+ (Mrakyhracek.cz)

Vkládací krabička - nový design

Vkládací krabička - nový design

Barevná, vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než do kterého je určeno.Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu a znovu.Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary.Rozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cmVěk: 2+ (Fonetip.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ

Djeco Dřevěná vkládací kravička

Djeco Dřevěná vkládací kravička

Dřevěná krabička, do které děti vkládají 6 různých tvarů. Zábavná hra, která děti učí poznávat tvary a barvy a rozvíjí koordinaci oko-ruka. (Prodeti.cz)

Barva:
Barevná
Rozměry:
17 x 21 x 10,5 cm
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let
Materiál:
Dřevo

WOODY Vkládací krabička - malá

WOODY Vkládací krabička - malá

Vkládací krabička s různými tvary. Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary. Rozměr: 26 x 16,5 x 10 cm (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ

Vkládací krabička - nový design

Vkládací krabička - nový design

Barevná, vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než do kterého je určeno. Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu a znovu. Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary. Rozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cm Věk: 2+ (Mrakyhracek.cz)

Vkládací kostka Džungle

Vkládací kostka Džungle

Kostka s držadlem a otevíracími dvířky obsahuje 8 různobarevných vkládacích tvarů, odpovídajících otvorům ve stěnách kostky.  (Pilulka.cz)

Značka:
B-Kids
Dodavatel na trh:
FOR BABY
Pro:
Pro děti, Pro kojence

SCRATCH Vkládací náklaďák se zvířátky

SCRATCH Vkládací náklaďák se zvířátky

Dřevěný náklaďák slouží jako tahací hračka a zároveň jakovkládací hračka. Aby mohl náklaďák včas dovézt zvířátka do cikusu, musí děti vložitzvířáta do správného otvoru. Když jsou všechna zvířata naložená,děti mohou vzít auto za provázek a vydat se vstříc novýmdobrodružstvím. Tuleň má na spodní části magnet, může tedy bez obav cestovat nastřeše náklaďáku. Zadní dvířka jsou také na magnet, dají se snadnootevřít i zavřít. Hračka podporuje rozvoj jemné motoriky a poznávání barev a zvířat. Rozměr balení a specifikace: Materiál: DřevoRozměr: 22 × 14 × 14,5 cmVhodné pro děti od 18 měsíců (Feedo.cz)

SCRATCH Vkládací kravička s tvary

SCRATCH Vkládací kravička s tvary

Dřevěná hračka kravička slouží jako tahací hračka a zároveň jakohračka ke vkládání tvarů. Míček a tvary musí děti vložit dosprávného otvoru. Když je dílo hotové, děti mohou vzít kravičku zaprovázek a vydat se vstříc novým dobrodružstvím. Hračka podporuje rozvoj jemné motoriky a poznávání barev a tvarů. Mezi dřevěnými kolečky je vložena gumová vložka, která chráníchoulostivé podlahy před případným poškrábáním. Děti se tak mohous hračkou volně pohybovat aniž by došlo k poničení podlah. Rozměr balení a specifikace: Materiál: dřevo Rozměr: 24,5 × 17 × 22 cm Vhodné pro děti od12 měsíců (Feedo.cz)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Z bílého polypropylenu. ŠxH cca 26x36cm. (OTTO - CZ)

PLAYGRO Vkládací hrošík do vany

PLAYGRO Vkládací hrošík do vany

Hrošík do vany s aktivitami. I ve vaně se může vaše dítko učit hrou. S pomocí hrošíka senaučí rozeznávat základní tvary a poznávat barvy. Na tlapky hrocha zasemůže házet kroužky. Každý tvar obsahuje dirky, skrze které bude protélat voda. Najednotlivých tvarech jsou vyobrazena zvířátka. Hračka rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, zrak ahmat. Specifikace: Zábavná vkládačka pro děti od 6 měsíců.Čištění: Hračku omyjte vlažnou mýdlovou vodou, důkladněopláchněte a nechte uschnout. (Feedo.cz)

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Kachny

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Kachny

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, svévýrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnohadalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlasznačky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udrženívýrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značkykvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velképrodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropěpodpořená loajálním, oddaným a… (Feedo.cz)

PLAYGRO Vkládací slon s tvary

PLAYGRO Vkládací slon s tvary

Veselá vkládačka rozvíjí jemnou motoriku a schopnost kombinovat. Dítěse učí rozlišovat různé velikosti, barvy a tvary. Slon je vyrobenz plastu, na zadní části má otvory, které jsou shodné s tvary barevnýchvkládacích dílů. Ouška jsou textilní a při doteku šustí. Chobot přiotáčení vydává chrastivý zvuk. Každá hračka této kolekce jenavrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěněnaslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění,šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svýmidalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou ajemnou motoriku. Hračky Playgro: U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst,použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez… (Feedo.cz)

G-MINI Vkládací pleny - bílá

G-MINI Vkládací pleny - bílá

Praktická dvouvrstvá rychleschnoucí vkládací plenka Gminiz mikrovlákna vhodná do plenkových kalhotek od GMINI. Vkládací plenky lzeprát až 200×. Pro vyšší komfort při procházkách lze použít až2 kusy plenek najedno použití. Balení obsahuje 5 kusů.Materiál: 100% Polyester mikrovláknoRozměr: 13,5 × 35 cmPéče a instrukce: Praní: 40 °C (Feedo.cz)

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Králíci

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Králíci

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takženásledoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun arozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditýchhraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropěpodpořená loajálním, oddaným a… (Feedo.cz)

WOODY Vkládací krabička - nový design

WOODY Vkládací krabička - nový design

Tato vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit danýtvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojdejiným otvorem, než kterým je určeno. Pomocníkem pro dítě budoui barvy. Každý otvor je ohraničen barvou příslušného tvaru. Na víku tytobarevné pomocníky nenajde a může to tedy zkusit i bez nich. Po vloženívšech tvarů vysune víko a může vkládat znovu. Specifikace: Věk: 2+Rozměr: 13,5 × 13,5 × 14 cm (Feedo.cz)

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Město

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Město

Přátelské a krásně barevné dřevěné puzzle od známé značky Oopsze Švýcarska. Krásné, dřevěné a barevné puzzle, které je na dřevěnédesce potěší všechny děti. S puzzlem děti zažijí příjemnou hru, přikteré skládají z různých geometrických tvarů např. šneka, ježka,páva, sovičku, medvídka, auto, želvu… Puzzle rozvíjí manuálnídovednost. Puzle jsou vyrobeny ze dřeva a použité barvy jsounezávadné. Vlastnosti: od 12m+ ideální dárek pro chlapce a dívky spousta tvarů a barev kostkymají různou tloušťku a rozvíjejí smysl pro proporce rozvíjí manuální alogické myšlení balení: kartonová krabice rozměry:33,5 × 33,5 × 5 cm Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínubarvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. Oops Oops je švýcarská firma, která… (Feedo.cz)

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Les

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Les

Přátelské a krásně barevné dřevěné puzzle od známé značky Oopsze Švýcarska. Krásné, dřevěné a barevné puzzle, které je na dřevěnédesce potěší všechny děti. S puzzlem děti zažijí příjemnou hru, přikteré skládají z různých geometrických tvarů např. šneka, ježka,páva, sovičku, medvídka, auto, želvu… Puzzle rozvíjí manuálnídovednost. Puzle jsou vyrobeny ze dřeva a použité barvy jsounezávadné. Vlastnosti: od 12m+ ideální dárek pro chlapce a dívky spousta tvarů a barev kostkymají různou tloušťku a rozvíjejí smysl pro proporce rozvíjí manuální alogické myšlení balení: kartonová krabice rozměry:33,5 × 33,5 × 5 cm Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínubarvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. Oops Oops je švýcarská firma, která… (Feedo.cz)

Bambusové vkládací pleny T-tomi

Bambusové vkládací pleny T-tomi

Bambusové vkládací pleny T-tomi - Díky unikátnímu zpracování jsou bambusové pleny mnohonásobně savější, měkčí a jemnější než klasické bavlněné pleny, nebo pleny z uměného vlákna. (Greenstore.cz)

Dodavatel na trh:
T-tomi Accessories s.r.o.
Pro:
Pro kojence
Určení:
Dětské
Věk od:
0 let
Věk do:
2 let

Bigjigs Vkládací puzzle - 9 zvířátek

Bigjigs Vkládací puzzle - 9 zvířátek

Dřevěná hračka vkládací puzzle zvířátka je velice zajímavě řešena a tudíž ji budou vaše děti milovat. Musí se snažit najít, jaké zvířátko patří na jaké políčko. Každý kus je zářivě barevný s jiným zvířetem a je stvořené akorát tak pro malé dětské ručičky. Rozměry: 22,5×1,5×22,5 cm. Hračka je vhodná od 18 měsíců. Materiál: kvalitní dřevo. Vyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Pohlaví:
univerzální
Barva:
Mix barev
Materiál:
dřevo

WOODY Vkládací krabička - nový design

WOODY Vkládací krabička - nový design

Tato vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než kterým je určeno. Pomocníkem pro dítě budou i barvy. Každý otvor je ohraničen barvou příslušného tvaru.   -Na víku tyto barevné pomocníky nenajde a může to tedy zkusit i bez nich. -Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu. -Rozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cm. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ

T-tomi Bambusová vkládací plena

T-tomi Bambusová vkládací plena

BIO Bambusové vkládací pleny T-TOMI jsou vyrobeny z vysoce savého jemného bambusového froté, které je antibakteriální a je velmi příjemné k dětské pokožce. Jsou skvělým doplňkem k našim kalhotkovým plenám.  1 vysoce savá vkládací 3-vrstvá bambusová plena sada obsahuje 1 kus plena je antialergická a antibakteriální rozměr 12 x 60 cm Pleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu. (Prodeti.cz)

T-tomi Mikrovláknová vkládací plena

T-tomi Mikrovláknová vkládací plena

Mikrovláknové vkládací pleny T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savého mikrovláknového jemného materiálu, které je velmi příjemné k dětské pokožce. Vkládací pleny mají vysoce savé 3-vrstvé jádro. Jsou skvělým doplňkem k našim kalhotkovým plenám.  1 vysoce savá vkládací 3-vrstvá mikrovláknová plena sada obsahuje  1 kus  vysoce savé vnitřní jádro rozměr 12 x 60 cm Pleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu. (Prodeti.cz)

Teddies kostky + jiné tvary

Teddies kostky + jiné tvary

Kostky plastové s obrázky pro nejmenší: Plastové kostky s obrázky pro nejmenší, které ukrývají vkládací tvary . Didaktická hračka pro nejmenší rozvíjí představivost a jemnou motoriku. Věk: 12m+Obsah balení: 12 kostek (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
600g

T-TOMI Mikrovláknové vkládací pleny, 2kusy

T-TOMI Mikrovláknové vkládací pleny, 2kusy

Mikrovláknové vkládací pleny T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savéhomikrovláknového jemného materiálu, které je velmi příjemné k dětsképokožce. Vkládací pleny mají vysoce savé 3-vrstvé jádro. Jsou skvělýmdoplňkem k našim kalhotkovým plenám. 2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé mikrovláknové plenysada obsahuje 2 kusy vkládacích plenvysoce savé vnitřní jádrorozměr 14 × 35 cmPleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb.o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu. (Feedo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít