Vkládací kostka

Vkládací kostka

Vkládací kostka

Vkládací kostka Co patří k čemu a co patří kam? Vkládací kostka ze dřeva s certifikátem FSC® hravou formou rozvíjí jemnou motoriku. Zároveň se malé děti s tímto puzzle učí poznávat zvířátka, čímž trénují své jazykové dovednosti. Lev, lední medvěd, zebra a slon, jakož i tři geometrické tvary s motivy krmení čekají na to, až je děti poznají, pojmenují a přiřadí. Boční strany jsou potištěny veselými motivy, víko lze vyjmout. Barva: Barevný lak Materiál: Kostka a stavební díly ze dřeva s certifikátem FSC® Figurky zvířátek MDF deska Rozměry: Kostka (š x v x h): cca 15 x 15 x 15 cm Figurky: 4,5 x 6, 6 x 6 a 7 x 6 cm Hravou formou rozvíjí jemnou motoriku a jazykové dovednosti 4 figurky zvířátek a 3 geometrické tvary Ze dřeva s certifikátem FSC® 8dílná sada (Tchibo - CZ)

Chemoplast Baby set vkládací kostka

Chemoplast Baby set vkládací kostka

BABY SET Klasická sada vkládacích kostek pro nejmenší. Souprava obsahuje kostku Mimi s kostičkami, které se do velké kostky vkládají podle tvaru. Součástí jsou také kousací kroužky. Jednotlivé části jsou vyrobené z barevného plastu. Praktická sada pro děti napomáhá rozvoji jemné motorky, podporuje rozvoj zraku, učí děti rozpoznávat předměty a zdokonaluje jejich hmat. Hračka je vhodná pro děti již od 1 roku.  Materiál: plast Věk: 1+ Určení: pro kluky i holky (Mrakyhracek.cz)

Chemoplast baby set vkládací kostka

Chemoplast baby set vkládací kostka

BABY SETKlasická sada vkládacích kostek pro nejmenší. Souprava obsahuje kostku Mimi s kostičkami, které se do velké kostky vkládají podle tvaru. Součástí jsou také kousací kroužky. Jednotlivé části jsou vyrobené z barevného plastu. Praktická sada pro děti napomáhá rozvoji jemné motorky, podporuje rozvoj zraku, učí děti rozpoznávat předměty a zdokonaluje jejich hmat. Hračka je vhodná pro děti již od 1 roku. Materiál: plastVěk: 1+Určení: pro kluky i holky (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Hmotnost (g):
250g
Materiál:
Pěna

CHEMOPLAST Vkládací kostka Mimi 1 – plast

CHEMOPLAST Vkládací kostka Mimi 1 – plast

Hračka se kterou se děti učí základní barvy a geometrické prostorovétvary. K jednotlivým prvkům, lišícím se tvarem i barvou, dítě hledávhodný otvor. Touto činností si rozvíjí jemnou motoriku, prostorovoupředstavivost, zrakové vnímání a koordinaci očí a rukou. Rozměr balení a specifikace: 12,5×12,5×12,5cmod 6 měsíců (Feedo.cz)

HAPE Kostky pyramida s vkládacími tvary

HAPE Kostky pyramida s vkládacími tvary

Pyramida z kostek s vkládacími tvary – to představuje nové možnosti hry pro vaše děti. Balení obsahuje pět různě velkých kostek z nichž každá má pět stran písmen, obrázků a číslic, barev a tvarů. Dále se děti naučí vkládat různé tvary. Hračka rozvíjí motorické a logické schopnosti dětí. Detailní informace: Věková kategorie: 18m+ Velikost balení: 25,5 × 15 × 24 cm (Feedo.cz)

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí

Otevřená modulová kostka s 1 vkládací policí Úložný prostor tak využijete zvláště efektivně: Tuto modulovou kostku z naší série »Nábytek pro malé prostory« lze variabilně spojit s dalšími moduly z této řady – tak rozšíříte dostupné místo zcela dle potřeby. S otevřenými policemi Kostka má odolné, nárazuvzdorné hrany a proti oděru odolné silikonové podložky chránící podlahu. Modul má otevřenou přední stranu a vkládací police výškově nastavitelné do 3 poloh. Barva: Korpus bílá Úchytky hnědá Materiál: Korpus dřevěné panely povrchově upravené melaminovou pryskyřicí Úchytky PU syntetická kůže Rozměry: (š x v x h) cca 40 x 40 x 40 cm Nosnost: Horní deska max. 20 kg Vkládací police max. 8 kg Příslušenství: Vč. montážního materiálu a návodu na sestavení Upozornění: Výrobek se… (Tchibo - CZ)

Brio Vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Brio Vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Při hraní s kostkami si děti zlepšují své motorické dovednosti, zlepšují se v koordinaci oko-ruka a učí se tvořivosti a zároveň soustředění. Díky pestrému zbarvení a zpracování se děti naučí rozpoznávat základní barvy a jednoduché tvary.   Balení obsahuje 7 dílů Rozměr (Šířka x Výška x Hloubka): 130 x 110 x 144 mm Vhodné pro děti od 12 měsíců  (Mrakyhracek.cz)

Brio vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Brio vkládací černá kostka s prostrkávacím víkem a tvary

Při hraní s kostkami si děti zlepšují své motorické dovednosti, zlepšují se v koordinaci oko-ruka a učí se tvořivosti a zároveň soustředění. Díky pestrému zbarvení a zpracování se děti naučí rozpoznávat základní barvy a jednoduché tvary. Balení obsahuje 7 dílůRozměr (Šířka x Výška x Hloubka): 130 x 110 x 144 mmVhodné pro děti od 12 měsíců (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
hmotnost:
0.76kg

Vkládací krabička malá

Vkládací krabička malá

Vkládací krabička malá (BAMBULE.cz)

Vkládací police BRAGGIA

Vkládací police BRAGGIA

Praktické vkládací police pro skříň. BRAGGIA. Odolný a snadno udržovatelný materiál. Set 3 ks. (SCONTO.cz)

TEDDIES Lokomotiva vkládací

TEDDIES Lokomotiva vkládací

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnoumotoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších. Lokomotiva veveselých barvách se jistě bude vašemu děťátku líbit. Detailní informace: velikost lokomotivy cca 26 cmmateriál: plast (Feedo.cz)

Mattel Fisher Price Vkládačka šnek

Mattel Fisher Price Vkládačka šnek

Šnek s vkládacími kostkami. (BAMBULE.cz)

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnou motoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších, tato, ve veselých barvách, má podobu lokomotivy a jistě se bude vašemu dítku líbit. Velikost lokomotivy je cca 26 cm. Materiál: Plast Věk: 12m+ (Mrakyhracek.cz)

Vkládací krabička - nový design

Vkládací krabička - nový design

VKLÁDACÍ KRABIČKA - NOVÝ DESIGN Barevná, vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než do kterého je určeno. Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu a znovu. Vyrobeno z kvalitního a odolnho dřevěného materiálu. Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary.   Materiál: dřevo Rozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cm Věk: 2+ (Mrakyhracek.cz)

Woody Vkládací krabička, malá

Woody Vkládací krabička, malá

WOODY- Vkládací krabička, malá je barevná krabička s různými tvary, vhodná pro rozvoj jemné motoriky. Děti se zároveň naučí rozpoznat základní geometrické tvary. Určena je dětem od 2 let. Pro malé děti dále doporučujeme nejrůznější kostky, stavebnice a skládačky Woody.Starší děti mohou zapojit svoji fantasii a něčemu se přiučit pomocí jiných her a hlavolamů. které nabízíme.   (Mrakyhracek.cz)

Vkládací krabička s počítadlem

Vkládací krabička s počítadlem

Vkládací krabička s počítadlem (BAMBULE.cz)

Bobánek Vkládací plena bambusová

Bobánek Vkládací plena bambusová

Bobánek Vkládací plena bambusová je vyrobena z vysoce savého a jemného bambusového froté. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k citlivé dětské pokožce. Bambusová plena je složena ze čtyř vrstev. Má vysokou savost. Její rozměry jsou 14 cm x 35 cm. Výsledek: Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100% bambusové froté Použití: Bambusovou plenu můžete používat do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek. Pokud použijete dvě pleny zvýšíte tím savost a prodloužíte dobu mezi přebalením. (DRMAX.CZ)

Bobánek Vkládací plena novorozenecká

Bobánek Vkládací plena novorozenecká

Bobánek Vkládací plena novorozenecká je vyrobena z vysoce savého a jemného bambusového froté. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k dětské pokožce. Je složena ze čtyř vrstev. Je vysoce savá a má barevný lem. Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do novorozeneckých plenek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100% bambusové froté Použití: Novorozeneckou plenu můžete používat do novorozeneckých plenek Bobánek. Plenu vyměňujte dle potřeby. (DRMAX.CZ)

Vkládací nástroj C.K. 495033

Vkládací nástroj C.K. 495033

Pro rychlé a bezpečné zavádění datových kabelů do přípojek - vhodný pro široké spektrum typů svorkovnic. Funkce pro automatické zavádění a zastřihávání přečnívajících drátů v jednom kroku. Rukojeť obsahuje hák na vytahování drátů a montážní páčidlo (tzv. spudger). (Conrad.cz)

WOODY Vkládací krabička malá

WOODY Vkládací krabička malá

Dítě se učí jemnou motoriku, barvy a tvary. Popis: Klasická krabička s dřevěnými geometrickými tvary je opět tady.Dítě se učí poznávat geometrické tvary. Není náhodou, že je jednou zezákladních dřevěných hraček. WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality abezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jakpo stránce motorické, tak i pedagogické a psychické.Velká částdřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, kterámá dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodnístandard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉHRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnostis průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží. Rozměr… (Feedo.cz)

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Lokomotiva vkládací pro nejmenší

Plastová vkládací lokomotiva s 8 vkládacími tvary procvičí jemnou motoriku vašeho děťátka. Vkládačky jsou oblíbenou hrou našich nejmenších, tato, ve veselých barvách, má podobu lokomotivy a jistě se bude vašemu dítku líbit.Velikost lokomotivy je cca 26 cm.Materiál: PlastVěk: 12m+ (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
732g
Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
1 let

Woody vkládací krabička, malá

Woody vkládací krabička, malá

WOODY- Vkládací krabička, malá je barevná krabička s různými tvary, vhodná pro rozvoj jemné motoriky. Děti se zároveň naučí rozpoznat základní geometrické tvary. Určena je dětem od 2 let. Pro malé děti dále doporučujeme nejrůznější kostky, stavebnice a skládačky Woody.Starší děti mohou zapojit svoji fantasii a něčemu se přiučit pomocí jiných her a hlavolamů. které nabízíme. (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
3 let

Vkládací krabička - nový design

Vkládací krabička - nový design

VKLÁDACÍ KRABIČKA - NOVÝ DESIGNBarevná, vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než do kterého je určeno. Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu a znovu. Vyrobeno z kvalitního a odolnho dřevěného materiálu.Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary. Materiál: dřevoRozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cmVěk: 2+ (Fonetip.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg

WOODY Vkládací krabička - malá

WOODY Vkládací krabička - malá

Vkládací krabička s různými tvary. Podporuje rozvoj jemné motoriky a dítě se učí poznávat geometrické tvary. Rozměr: 26 x 16,5 x 10 cm (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
3 let

Vkládací kostka Džungle

Vkládací kostka Džungle

Kostka s držadlem a otevíracími dvířky obsahuje 8 různobarevných vkládacích tvarů, odpovídajících otvorům ve stěnách kostky. (Pilulka.cz)

Značka:
B-Kids
Dodavatel na trh:
FOR BABY
Pro:
Pro děti, Pro kojence

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Králíci

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Králíci

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takženásledoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun arozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditýchhraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropěpodpořená loajálním, oddaným a… (Feedo.cz)

PLAYGRO Vkládací slon s tvary

PLAYGRO Vkládací slon s tvary

Veselá vkládačka rozvíjí jemnou motoriku a schopnost kombinovat. Dítěse učí rozlišovat různé velikosti, barvy a tvary. Slon je vyrobenz plastu, na zadní části má otvory, které jsou shodné s tvary barevnýchvkládacích dílů. Ouška jsou textilní a při doteku šustí. Chobot přiotáčení vydává chrastivý zvuk. Každá hračka této kolekce jenavrhována tak, aby rozvíjela smysly formou aktivní hry. Malé děti s oblibou sledují zářivé barvy a vzory, soustředěněnaslouchají novým zvukům, které hračky umí: pískání, chrastění,šustění či klepání. Později začínají objevovat a vnímat svět svýmidalšími smysly, učí se koordinovat ruce a chodidla, a rozvíjet hrubou ajemnou motoriku. Hračky Playgro: U všech hraček Playgro není u částí, které se mohou dostat do úst,použito PVC. Hračky Playgro jsou testovány, bez… (Feedo.cz)

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Kachny

BIGJIGS Dřevěné vkládací puzzle - Kachny

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, svévýrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnohadalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlasznačky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udrženívýrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značkykvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velképrodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskýmisklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračkyširoké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropěpodpořená loajálním, oddaným a… (Feedo.cz)

G-MINI Vkládací pleny - bílá

G-MINI Vkládací pleny - bílá

Praktická dvouvrstvá rychleschnoucí vkládací plenka Gminiz mikrovlákna vhodná do plenkových kalhotek od GMINI. Vkládací plenky lzeprát až 200×. Pro vyšší komfort při procházkách lze použít až2 kusy plenek najedno použití. Balení obsahuje 5 kusů.Materiál: 100% Polyester mikrovláknoRozměr: 13,5 × 35 cmPéče a instrukce: Praní: 40 °C (Feedo.cz)

PLAYGRO Vkládací hrošík do vany

PLAYGRO Vkládací hrošík do vany

Hrošík do vany s aktivitami. I ve vaně se může vaše dítko učit hrou. S pomocí hrošíka senaučí rozeznávat základní tvary a poznávat barvy. Na tlapky hrocha zasemůže házet kroužky. Každý tvar obsahuje dirky, skrze které bude protélat voda. Najednotlivých tvarech jsou vyobrazena zvířátka. Hračka rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, zrak ahmat. Specifikace: Zábavná vkládačka pro děti od 6 měsíců.Čištění: Hračku omyjte vlažnou mýdlovou vodou, důkladněopláchněte a nechte uschnout. (Feedo.cz)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Z bílého polypropylenu. ŠxH cca 26x36cm. (OTTO - CZ)

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Město

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Město

Přátelské a krásně barevné dřevěné puzzle od známé značky Oopsze Švýcarska. Krásné, dřevěné a barevné puzzle, které je na dřevěnédesce potěší všechny děti. S puzzlem děti zažijí příjemnou hru, přikteré skládají z různých geometrických tvarů např. šneka, ježka,páva, sovičku, medvídka, auto, želvu… Puzzle rozvíjí manuálnídovednost. Puzle jsou vyrobeny ze dřeva a použité barvy jsounezávadné. Vlastnosti: od 12m+ ideální dárek pro chlapce a dívky spousta tvarů a barev kostkymají různou tloušťku a rozvíjejí smysl pro proporce rozvíjí manuální alogické myšlení balení: kartonová krabice rozměry:33,5 × 33,5 × 5 cm Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínubarvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. Oops Oops je švýcarská firma, která… (Feedo.cz)

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Les

OOPS Vkládací dřevěné puzzle Les

Přátelské a krásně barevné dřevěné puzzle od známé značky Oopsze Švýcarska. Krásné, dřevěné a barevné puzzle, které je na dřevěnédesce potěší všechny děti. S puzzlem děti zažijí příjemnou hru, přikteré skládají z různých geometrických tvarů např. šneka, ježka,páva, sovičku, medvídka, auto, želvu… Puzzle rozvíjí manuálnídovednost. Puzle jsou vyrobeny ze dřeva a použité barvy jsounezávadné. Vlastnosti: od 12m+ ideální dárek pro chlapce a dívky spousta tvarů a barev kostkymají různou tloušťku a rozvíjejí smysl pro proporce rozvíjí manuální alogické myšlení balení: kartonová krabice rozměry:33,5 × 33,5 × 5 cm Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínubarvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. Oops Oops je švýcarská firma, která… (Feedo.cz)

SCRATCH Vkládací kravička s tvary

SCRATCH Vkládací kravička s tvary

Dřevěná hračka kravička slouží jako tahací hračka a zároveň jakohračka ke vkládání tvarů. Míček a tvary musí děti vložit dosprávného otvoru. Když je dílo hotové, děti mohou vzít kravičku zaprovázek a vydat se vstříc novým dobrodružstvím. Hračka podporuje rozvoj jemné motoriky a poznávání barev a tvarů. Mezi dřevěnými kolečky je vložena gumová vložka, která chráníchoulostivé podlahy před případným poškrábáním. Děti se tak mohous hračkou volně pohybovat aniž by došlo k poničení podlah. Rozměr balení a specifikace: Materiál: dřevo Rozměr: 24,5 × 17 × 22 cm Vhodné pro děti od12 měsíců (Feedo.cz)

SCRATCH Vkládací náklaďák se zvířátky

SCRATCH Vkládací náklaďák se zvířátky

Dřevěný náklaďák slouží jako tahací hračka a zároveň jakovkládací hračka. Aby mohl náklaďák včas dovézt zvířátka do cikusu, musí děti vložitzvířáta do správného otvoru. Když jsou všechna zvířata naložená,děti mohou vzít auto za provázek a vydat se vstříc novýmdobrodružstvím. Tuleň má na spodní části magnet, může tedy bez obav cestovat nastřeše náklaďáku. Zadní dvířka jsou také na magnet, dají se snadnootevřít i zavřít. Hračka podporuje rozvoj jemné motoriky a poznávání barev a zvířat. Rozměr balení a specifikace: Materiál: DřevoRozměr: 22 × 14 × 14,5 cmVhodné pro děti od 18 měsíců (Feedo.cz)

WOODY Vkládací krabička - nový design

WOODY Vkládací krabička - nový design

Tato vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit danýtvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojdejiným otvorem, než kterým je určeno. Pomocníkem pro dítě budoui barvy. Každý otvor je ohraničen barvou příslušného tvaru. Na víku tytobarevné pomocníky nenajde a může to tedy zkusit i bez nich. Po vloženívšech tvarů vysune víko a může vkládat znovu. Specifikace: Věk: 2+Rozměr: 13,5 × 13,5 × 14 cm (Feedo.cz)

WOODY Vkládací krabička - nový design

WOODY Vkládací krabička - nový design

Tato vkládací krabička je vyrobena tak, aby dítě mohlo prostrčit daný tvar pouze příslušným otvorem. Žádný z obsažených tvarů neprojde jiným otvorem, než kterým je určeno. Pomocníkem pro dítě budou i barvy. Každý otvor je ohraničen barvou příslušného tvaru.   -Na víku tyto barevné pomocníky nenajde a může to tedy zkusit i bez nich. -Po vložení všech tvarů vysune víko a může vkládat znovu. -Rozměr: 13,5 x 13,5 x 14 cm. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Barva:
Barevná
Věk od:
2 let
Distribuce:
CZ
hmotnost:
0 kg

Woody Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Woody Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Vkládací kamion se zvířátky učí děti poznávat tvary zvířátek a vkládat je do patřičných otvorů. Hračka je určena především pro rozvoj jemné motoriky a logického uvažování.  Parametry vkládacího kamionu: Doporučený věk - od 3 let Určení - pro kluky i holky Materiál - dřevo Rozměry - 29 x 14 x 24,5 cm (Mrakyhracek.cz)

Dřevěné vkládací hodiny Máša a medvěd

Dřevěné vkládací hodiny Máša a medvěd

Dřevěné vkládací hodiny Máša a medvěd, 8 dílů. Průměr 25 cm, lipová překližka. (Mrakyhracek.cz)

Woody Destička s vkládacími tvary "Zvířátka"

Woody Destička s vkládacími tvary "Zvířátka"

Nejjednodušší forma puzzle-skládaček pro nejmenší. (BAMBULE.cz)

Vkládací štítek 18 x 27 (prázd

Vkládací štítek 18 x 27 (prázd

Vkládací štítek 18 x 27 (prázd (Conrad.cz)

Bobánek Vkládací plena fleece bambusovo uhlíková

Bobánek Vkládací plena fleece bambusovo uhlíková

Bobánek Vkládací plena - fleece bambusovo uhlíkováje vyrobena z vysoce savého a jemného mikrovlákna. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k citlivé dětské pokožce. Bambusovo uhlíková plena je složena ze čtyř vrstev. Má vysokou savost. Její rozměry jsou 14 cm x 35 cm. Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100 % polyester s příměsí bambusovo-uhlíkového vlákna Použití: Bambusovo uhlíkovou plenu můžete používat do všech typů plenek a svrchních kalhotek Bobánek. Pokud použijete dvě pleny zvýšíte tím savost a prodloužíte dobu mezi přebalením. (DRMAX.CZ)

Bobánek Vkládací plena extra savá prefold

Bobánek Vkládací plena extra savá prefold

Bobánek Vkládací plena extra savá prefold je vyrobena z vysoce savého a jemného mikrovlákna. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k dětské pokožce. Rychle schne. Je složena ze čtyř vrstev, které se 3x přeloží. Vznikne vám tedy 12 savých vrstev. Obsahuje patentky na sepnutí při přeložení. Rozměr plenky je 38 cm x 35 cm. Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Vhodná do svrchních kalhotek Bobánek Složena ze čtyř vrstev Složení: 100 % polyester Použití: Extra savou prefold plenu můžete používat do svrchních kalhotek Bobánek. (DRMAX.CZ)

BIGJIGS Dřevěné široké vkládací puzzle – Safari

BIGJIGS Dřevěné široké vkládací puzzle – Safari

Pro toto vkládací puzzle je charakteristic­ká tloušťkapoužitého materiálu – dřeva 2 cm. Dětem to zjednodušujeúchop dílků a hračka se tak stává bezpečnější. Puzzle obsahuje5 dílku (zvířátek), které po vložení do správných otvorů dají vzniknádhernému obrázku. Při skládání si děti cvičí jemnou motoriku apředstavivost. Charakteristika: rozměry: 30 × 2,5 × 23 cmdoporučený věk: 18 m+Značka Bigjigs: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval… (Feedo.cz)

BIGJIGS Dřevěné široké vkládací puzzle – Farma

BIGJIGS Dřevěné široké vkládací puzzle – Farma

Tato krásná vkládačka z kvalitního dřevěného materiálu se stanevašim společníkem nejen na doma, ale díky svému robustnímu materiálu, jevhodný i na cesty. Cvičte s dětmi poznávání zvířátek avkládání tvarů. Díky své tloušťce 2 cm jsou dílky bezpečnéa usnadňují úchop. Charakteristika: rozměry 33 × 8 × 2 cmdoporučený věk: 18m+tloušťka jednotlivých dílku: 2 cmZnačka Bigjigs: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodníprodej a pro… (Feedo.cz)

T-TOMI Mikrovláknové vkládací pleny, 2kusy

T-TOMI Mikrovláknové vkládací pleny, 2kusy

Mikrovláknové vkládací pleny T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savéhomikrovláknového jemného materiálu, které je velmi příjemné k dětsképokožce. Vkládací pleny mají vysoce savé 3-vrstvé jádro. Jsou skvělýmdoplňkem k našim kalhotkovým plenám. 2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé mikrovláknové plenysada obsahuje 2 kusy vkládacích plenvysoce savé vnitřní jádrorozměr 14 × 35 cmPleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb.o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu. (Feedo.cz)

Woody kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Woody kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Vkládací kamion se zvířátky učí děti poznávat tvary zvířátek a vkládat je do patřičných otvorů. Hračka je určena především pro rozvoj jemné motoriky a logického uvažování. Parametry vkládacího kamionu:Doporučený věk - od 3 letUrčení - pro kluky i holkyMateriál - dřevoRozměry - 29 x 14 x 24,5 cm (Fonetip.cz)

hmotnost:
1.6 kg
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let

WOODY Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

WOODY Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Vkládací kamion se zvířátky učí dítě znát tvary zvířátek a vkládat je do patřičných otvorů. Hračka je i určena pro rozvoj motoriky. Obsahuje provázek na tahání. Rozměr: 29 x 14 x 24,5 cm (Prodeti.cz)

hmotnost:
1.6 kg
Distribuce:
CZ
Určení:
Dětské
Věk od:
2 let

WOODY Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

WOODY Kamion s vkládacími tvary - zvířátka

Vkládací kamion se zvířátky učí dítě znát tvary zvířátek a vkládat je do patřičných otvorů. Hračka je i určena pro rozvoj motoriky. Obsahuje provázek na tahání. - Věk: 2+ - Rozměr: 29 × 24 cm (Feedo.cz)

LadyPad Samostatná látková vkládací vložka (L) mátová

LadyPad Samostatná látková vkládací vložka (L) mátová

Samostatná látková vkládací vložka (L) je nepropustná vložka vyrobená z BIO bambusu a BIO bavlny, která je ideální pro použití přes den. (Vivantis.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít