Vking hollow ball míček svítící přírodní kaučuk s (088042 /s , with light inside )

Produkt Vking hollow ball míček svítící přírodní kaučuk s (088042 /s , with light inside ) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vking hollow ball míček svítící přírodní kaučuk s (088042 /s , with light inside ) upraviť a produkt hľadať znova.

Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S (088042 /s , with light inside )

Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S (088042 /s  , with light inside )
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, zásobník na pamlsky, materiál přírodní kaučuk, modrá a oranžová barva Rádi byste svému psovi pořídili hračku, která ho zabaví i několik hodin? Hračka pro psy Vking je vynikající volbou pro malé i velké psy. S míčkem nikdy nezkazíte žádnou hru, vaše zvíře jej může nosit všude s sebou a při nahánění míčku se perfektně vydovádí. Klíčové přednosti hračky pro psy Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál použitý na hračku Vking: přírodní kaučuk S míčkem se zabavíte vy i pejsek (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S (088042 /s , with light inside ) , Vking hollow ball míček svítící přírodní kaučuk s (088042 /s , with light inside )

Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L (088042-01 / L , With bell inside )

Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L (088042-01 / L , With bell inside )
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, vydává zvuky a extrémně odolná, rolničky a zásobník na pamlsky, materiál přírodní kaučuk, modrá a oranžová barva Máte doma hravého pejska a chcete mu dopřát novou hračku? Hračka pro psy Vking je perfektní volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. Míček se dá zařadit k nejoblíbenějším hračkám, váš miláček jej nebude chtít pustit a při jeho nahánění se příjemně unaví. Rozhodující přednosti hračky pro psy Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál použitý na hračku Vking: přírodní kaučuk Míček pro nenáročné ale zábavné hry (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L (088042-01 / L , With bell inside ) , Vking hollow ball míček s rolničkou přírodní kaučuk l (088042-01 / l , with bell inside )

Vking Aport svítící přírodní kaučuk (145016)

Vking Aport svítící přírodní kaučuk (145016)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, materiál přírodní kaučuk, fialová barva Chcete svému pejskovi dopřát novou hračku? Hračka pro psy Vking je znamenitou volbou pro malé i velké psy. Na gumové hračce si pejsek procvičí žvýkací svaly a rád se za ní proběhne. Rozhodující vlastnosti hračky pro psy Vking Aport svítící přírodní kaučuk Vking Aport svítící přírodní kaučuk se hodí pro malé i větší pejsky Materiál hračky Vking: přírodní kaučuk Bezpečná gumová hračka se bude dobře kousat (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Aport svítící přírodní kaučuk (145016) , Vking squeaky ball míček pískací přírodní kaučuk s (145032/s)

Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S (145032/S)

Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S (145032/S)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, vydává zvuky a extrémně odolná, materiál přírodní kaučuk, zelená barva Chcete pro svého mazlíčka pořídit novou a zajímavou hračku? Hračka pro psy Vking je ideální volbou pro malé i velké psy. Klasický míček nezkazí žádnou zábavu, vaše zvíře jej může nosit všude s sebou a při nahánění míčku se perfektně vydovádí. Zaujme i vydávanými zvuky, což jí zaručuje dostatečnou atraktivitu. Klíčové přednosti hračky pro psy Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S pobaví větší i menší pejsky Zájem vzbudí zvuky, které vydává Materiál hračky Vking: přírodní kaučuk Míček, kterého se váš pejsek nevzdá (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S (145032/S) , Vking aport svítící přírodní kaučuk (145016)

Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk (088072)

Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk (088072)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, materiál přírodní kaučuk, modrá barva Chtěli byste pro svého pejska pořídit zajímavou hračku? Hračka pro psy Vking je bezvadnou volbou pro malé i velké psy. Kruh se skvěle hodí pro okusování a svého mazlíčka zabavíte házením si nebo přetahováním se. Důležité přednosti hračky pro psy Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk je bezvadná volba pro větší i menší pejsky Materiál využitý na hračku Vking: přírodní kaučuk Kruhový tvar se bude pejskovi dobře nosit (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk (088072) , Vking lucky bag na pamlsky přírodní kaučuk (145036 /s)

Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk (145019)

Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk  (145019)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, čištění zubů a aport, extrémně odolná, materiál přírodní kaučuk, zelená barva Chcete pro svého pejska pořídit zábavnou hračku? Hračka pro psy Vking je parádní volbou pro malé i velké psy. Hrací kost jim dopřeje prostor pro potřebné okusování a žvýkání. Nejdůležitější přednosti hračky pro psy Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál využitý na hračku Vking: přírodní kaučuk Ideální tvar kosti pro pohodlné žvýkání (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk (145019) , Vking dumbbell kost přírodní kaučuk (145019)

Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk (145005)

Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk (145005)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, zásobník na pamlsky, materiál guma, modrá a oranžová barva Chcete pro svého pejska pořídit zábavnou hračku? Hračka pro psy Vking je znamenitou volbou pro malé i velké psy. S gumovou hračkou si pejsek vyhraje při žvýkání a rád se s ní i proběhne. Rozhodující přednosti hračky pro psy Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk se skvěle hodí pro menší i větší pejsky Materiál využitý na hračku Vking: guma Gumová hračka je spolehlivá a dobře se kouše (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk (145005) , Vking bamboo kruh přírodní kaučuk (088072)

Vking Teeth clean toy přírodní kaučuk (145040)

Vking Teeth clean toy přírodní kaučuk (145040)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, čištění zubů a aport, extrémně odolná, zásobník na pamlsky, materiál přírodní kaučuk Chcete svému pejskovi dopřát novou hračku? Hračka pro psy Vking je parádní volbou pro malé i velké psy. Díky gumové hračce si pejsek procvičí žvýkání a rád se za ní proběhne. Stěžejní vlastnosti hračky pro psy Vking Teeth clean toy přírodní kaučuk Vking Teeth clean toy přírodní kaučuk bude vhodná pro malé i větší pejsky Materiál použitý na hračku Vking: přírodní kaučuk Gumová hračka je spolehlivá a dobře se kouše (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Teeth clean toy přírodní kaučuk (145040) , Vking pešek na pamlsky přírodní kaučuk (145005)

Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk (145025)

Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk (145025)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, materiál přírodní kaučuk, oranžová barva Chtěli byste svého psa rozveselit novou hračkou? Hračka pro psy Vking je parádní volbou pro malé i velké psy. Kruh bude pejsek rád okusovat a svého mazlíčka zabavíte házením si nebo přetahováním se. Nejdůležitější přednosti hračky pro psy Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk je dobrá volba pro menší i větší pejsky Materiál hračky Vking: přírodní kaučuk Kruhový tvar pro lepší přenesení a tahání (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk (145025) , Vking dog chew ring kruh přírodní kaučuk (145025)

Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk (145036 /S)

Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk (145036 /S)
Detail

Hračka pro psy - pro plemena všech velikostí, aport, extrémně odolná, zásobník na pamlsky, materiál přírodní kaučuk, oranžová a žlutá barva Chcete pro svého psa hračku se kterou se zabaví na celé hodiny? Hračka pro psy Vking je báječnou volbou pro všechny pejsky od nejmenších po velká plemena. S gumovou hračkou si pejsek procvičí žvýkání a rád se za ní proběhne. Velkou výhodou je otvor na pamlsky, kterým zvíře jen tak neodolá. Zajímavé vlastnosti hračky pro psy Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk je ideální pro větší i menší pejsky Otvor na pamlsky odmění pejska za hru Materiál hračky Vking: přírodní kaučuk Gumová hračka je bezpečná a dobře se kouše (alza.cz)

Podobné produkty ako Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk (145036 /S) , Chuckit! glow svítící míček (chprk4594nad)

Bibs Supreme přírodní kaučuk 2ks Vanilla / Peach

Bibs Supreme přírodní kaučuk 2ks Vanilla / Peach
Detail

BIBS dobývají celý svět. Jednoduché a stylové. BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 40-ti letou tradicí. Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. BIBS Supreme je exkluzivní ortodontický dudlík ve stylovém elegantním designu v krásné barevné nabídce jemných, pastelových, zemitých i neutrálních tónů. Symetricky tvarovaná sací část je vyrobena ze 100% -ního přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. V oblasti skusu je dudlík zúžený, aby na zoubky a dásně byl vyvíjen minimální tlak. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu tvaru je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Supreme jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: od 6 měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs Supreme přírodní kaučuk 2ks Vanilla / Peach , Vking míček smajlík gumový pískací 7 cm (chphr2569)

Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks ivory blossom

Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks ivory blossom
Detail

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS také na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu. BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný… Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Boheme jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: 6+ měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks ivory blossom , Míček smart ball bílý (4627114429563)

Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks blossom dusky lilac

Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks blossom dusky lilac
Detail

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS také na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu. BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný… Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Boheme jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: 6+ měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs Boheme přírodní kaučuk 2ks blossom dusky lilac , Míček smart ball zelený (4627114429587)

Hrnek se svítícím potiskem Superhero inside

Detail

. Kvalitní keramický hrnek se svítící (fluorescenční) vrstvou. Díky svítícímu potisku hrnek vždy najdete i ve tmě. Obsah 330 ml, výška 9 cm, průměr 8 cm. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Hrnek se svítícím potiskem Superhero inside , Míček smart ball modrý (4627114422243)

Bibs Supreme přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum + Peach

Bibs Supreme přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum + Peach
Detail

BIBS dobývají celý svět. Jednoduché a stylové. BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 40-ti letou tradicí. Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. BIBS Supreme je exkluzivní ortodontický dudlík ve stylovém elegantním designu v krásné barevné nabídce jemných, pastelových, zemitých i neutrálních tónů. Symetricky tvarovaná sací část je vyrobena ze 100% -ního přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. V oblasti skusu je dudlík zúžený, aby na zoubky a dásně byl vyvíjen minimální tlak. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu tvaru je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Supreme jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: od 6 měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs Supreme přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum + Peach , Míček smart ball červený (4627114422205)

Bibs Boheme dudlíky přírodní kaučuk 2ks Blush Nočný / Vanilla Nočný

Bibs Boheme dudlíky přírodní kaučuk 2ks Blush Nočný / Vanilla Nočný
Detail

BIBS je oblíbená dánská značka s tradicí výroby ikonických dudlíků od roku 1978. Minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS také na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. Všechny BIBS produkty jsou garancí nejvyšší kvality dětského sortimentu. BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný… Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Boheme jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: 6+ měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs Boheme dudlíky přírodní kaučuk 2ks Blush Nočný / Vanilla Nočný , Duvo+ usb svítící míček 10 cm (5414365274344)

Bibs De Lux přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum +Peach

Bibs De Lux přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum +Peach
Detail

BIBS dobývají celý svět. Jednoduché a stylové. BIBS jsou dudlíky navrženy a vyráběny v Dánsku s více než 30-ti letou tradicí. Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. BIBS De Lux je klasický kulatý dudlík s minimalistickým vzhledem a moderním matným povrchem v krásné barevné nabídce jemných, pastelových, zemitých i neutrálních tónů. Sací část je vyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS De Lux jsou k dispozici ve 2 velikostech. Velikost 1: 0–6 měsíců Velikost 2: od 6 měsíců (feedo.cz)

Podobné produkty ako Bibs De Lux přírodní kaučuk 2 ks Pink Plum +Peach , Gft svítící míček pro psy 6.5cm (7670)

HEVEA dudlík - Přírodní kaučuk / Cantaloupe / ortodontický / koruna (0-3 mon.)

HEVEA dudlík - Přírodní kaučuk / Cantaloupe / ortodontický / koruna (0-3 mon.)
Detail

Světová novinka - Společnost HEVEA vyvinula první barevné dudlíky bez plastů vyrobené z přírodního kaučuku! HEVEA jde do módy! Se změnou barevných kolekcí HEVEA stanoví nové standardy z hlediska trendu. Barevná volba dudlíků má svou inspiraci v přírodě. Barevný odstín Cantaloupe je inspirován ovocným sladkým melounem Cantaloupe. Dudlík neobsahuje škodlivé látky a je biologicky rozložitelný, protože je čistě rostlinného původu, je vyroben z přírodního kaučuku a je zbarven přírodními pigmenty. Dudlíky HEVEA mají typický tvar motýla a ty, které mají jedinečné ventilační otvory HEVEA, zde ve tvaru korunky. Ortodonticky správné struky jsou ideální pro citlivé dásně a malé rostoucí zuby. Dudlík je hedvábně měkký a jemný k pokožce a zubům dítěte, ale stále je odolný. Snadno se čistí v horké vodě a je obzvláště hygienický díky bezproblémovému designu s. HEVEA není jen značka, ale také stojí za postojem, jak chceme nechat náš otisk prstu na tomto světě. Otisk prstu, který ukazuje, že se snažíme dělat lépe, vytvářet vědomější způsob a starat se o naši planetu en, kterou necháváme našim dětem. Před prvním použitím dejte dudlík do vroucí vody na Po 5 minutách ji nechte vychladnout a vytlačte zbylou vodu. Tím je zajištěna hygiena. Detaily produktu: Materiál: 100% přírodní kaučuk Dobré pro dítě, dobré pro životní prostředí Široká škála moderních barev Jedinečné designové větrací otvory Vegan a 100% bez plastů Hygienické díky plynulému designu - zabraňuje tvorbě bakterií Ergonomický tvar motýla - ponechává prostor pro nos a bradu Měkký materiál chrání před známkami Udržitelný, šetrný k životnímu prostředí, produkovaný s vysokou společenskou odpovědností FSC certifikovaný obalový materiál Bez umělých aditiv nebo barviv Čištění: neponořujte se do sladkých látek ani léků. Nevystavujte přímému slunečnímu záření nebo v blízkosti zdroje tepla. Nesterilizujte. Před každým použitím očistěte. Čistěte podle pokynů ve sterilizačním roztoku pro kojenecké láhve. Čistěte ručně nebo ve speciálně navrženém zařízení. Není vhodné pro mikrovlnné trouby nebo myčky nádobí. Skladujte na suchém a čistém místě (nejlépe v uzavřené nádobě). Věk: od 0 do 3 měsíců Pozor Před každým použitím zkontrolujte. Vytáhněte dudlík do všech směrů. Při prvních známkách poškození nebo závad to ihned vyhoďte. Používejte pouze speciální upínací pásy (vyhovují EN 12586). Na dudlík nikdy nepřipevňujte jiné popruhy ani šňůry, vaše dítě by se s nimi mohlo uškrtit. Dudlík nelze spolknout a je k tomu určen. Opatrně a co nejjemněji ji odstraňte z úst dítěte. Několik dětí je alergických na latex přírodního kaučuku. Proto pozor na alergické reakce a přestat používat dudlík, pokud se alergické reakce vyskytnou během nebo po použití. Upozornění! Hevea Soothers jsou vyrobeny ze 100% latexu z přírodního kaučuku, který časem ztmavne. Vyměňte dudlík po jednom až dvou měsících používání z hygienických a bezpečnostních důvodů. (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako HEVEA dudlík - Přírodní kaučuk / Cantaloupe / ortodontický / koruna (0-3 mon.) , Míček tpr pop ball zolux (chprk1787_nad)

Black cat svítící ball black fire ball - 80 g

Black cat svítící ball black fire ball - 80 g
Detail

Cat Ball je bezesporu nejlepší způsob, jak vytvořit efektivní vertikální návazec. To způsobuje, že nástraha je u dna umístěna bez zvukového efektu. Dvě vyčnívající očka z nerez oceli umístěná v úhlu 90° zajišťují perfektní upevňovací body pro hlavní šňůru a nástrahu, a umožňují prezentovat nástrahu delší dobu bez zamotání. (parys.cz)

Podobné produkty ako Black cat svítící ball black fire ball - 80 g , Krušnohor mikina inside vel. s (8594182989809)

Black cat svítící ball black fire ball - 200 g

Black cat svítící ball black fire ball - 200 g
Detail

Cat Ball je bezesporu nejlepší způsob, jak vytvořit efektivní vertikální návazec. To způsobuje, že nástraha je u dna umístěna bez zvukového efektu. Dvě vyčnívající očka z nerez oceli umístěná v úhlu 90° zajišťují perfektní upevňovací body pro hlavní šňůru a nástrahu, a umožňují prezentovat nástrahu delší dobu bez zamotání. (parys.cz)

Podobné produkty ako Black cat svítící ball black fire ball - 200 g , Playgro - vkládací míček s tvary (9321104861696)

Black cat svítící ball black fire ball - 120 g

Black cat svítící ball black fire ball - 120 g
Detail

Cat Ball je bezesporu nejlepší způsob, jak vytvořit efektivní vertikální návazec. To způsobuje, že nástraha je u dna umístěna bez zvukového efektu. Dvě vyčnívající očka z nerez oceli umístěná v úhlu 90° zajišťují perfektní upevňovací body pro hlavní šňůru a nástrahu, a umožňují prezentovat nástrahu delší dobu bez zamotání. (parys.cz)

Podobné produkty ako Black cat svítící ball black fire ball - 120 g , Míček tpr pop ball 6 cm růžová zolux (3336024790748)

New Inside Out Intermediate: Work Book with Key with Audio CD - Philip Kerr

New Inside Out Intermediate: Work Book with Key with Audio CD - Philip Kerr
Detail

The Workbook Pack provides further practice of all the main points in the Student's Book, plus extra listening practice, pronunciation work and a comprehensive writing course. Also included are short stories that help to recycle the language previously learnt. Completing the pack is an Audio CD with all the listening material and an Answer Key.show more (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako New Inside Out Intermediate: Work Book with Key with Audio CD - Philip Kerr , Olala pets míček klubíčko s peřím (8592644122955)

Capital Sports Ojas, podložka na jógu, Elite , 183 × 0,4 × 61 cm, přírodní kaučuk, mandala

Capital Sports Ojas, podložka na jógu, Elite , 183 × 0,4 × 61 cm, přírodní kaučuk, mandala
Detail

Sport se setkává se spiritualitou: podložka na jógu Capital Sports Superletic Ojas Elite je ideálním, spolehlivým vybavením na hodiny jógy a zároveň je překrásným doplňkem! Filigránský umělecký potisk s mandalou a mírně lesklý povrch z ní dělají velmi elegantní podložku na jógu. Izoluje proti chladu, díky čemuž je můžeš úžasně využít i venku. Dokonce ani studená podlaha ti nebude při józe překážet.Svou novou podložku na jógu Ojas Elite od Capital Sports Superletic si budeš užívat dlouho: udržitelný a pevný přírodní kaučuk má dlouhou životnost, je příjemný k pokožce a také je odolný. Materiál je navíc zcela biologicky odbouratelný a bez škodlivých látek. Pro optimální hygienu můžeš podložku jednoduše vyčistit vlhkým hadříkem. Jemné linie mandaly si přitom zachovávají svou krásu. Ačkoli je podložka velmi tenká, na podkladě neklouže. Díky hmotnosti se navzdory svému příjemně hladkému povrchu neklouže.Vlastnosti jsou stejně skvělé jako spirituální mandala: navzdory minimální tloušťce 4 mm ti tato podložka na jógu nabízí příjemné tlumení a dokonalou odolnost v jednom. Odbřemení se tím záda i páteř. Můžeš ji pohodlně srolovat, snadno přepravovat nebo uložit ve skříni.Rozvine se téměř sama: hned můžeš začít cvičit jógu a následně relaxovat. Díky své délce 183 cm je ideální na jógové cviky a ásany vleže a také na relaxační cvičení. Pak se můžeš pohodlně natáhnout, odpočívat nebo meditovat. Pro maximální pohodlí je dodávána ve stylové sportovní tašce s popruhem na rameno.Podložka na jógu Ojas Elite od Capital Sports Superletic vytváří vhodnou atmosféru při uvolňujících jógových cvičeních, po kterých následuje relaxace nebo meditace. Přitom stimuluje tvou kreativitu svým jednoduchým, ale elegantním designem. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Capital Sports Ojas, podložka na jógu, Elite , 183 × 0,4 × 61 cm, přírodní kaučuk, mandala , Vitakraft hračka míček s nylon ušima (4008239368478)

Inside Out Advanced. Workbook with Key + CD - Ceri Jones

Inside Out Advanced. Workbook with Key + CD - Ceri Jones
Detail

A classroom-tested English course designed to develop real life communicative skills and powers of self-expression. Written by teachers for teachers, Inside Out provides a thoroughly enjoyable and lively course for adults and young adults built around structured work on grammar and lexis, planned speaking tasks and engaging writing and listening texts. Personalized tasks which focus on learners' own experiences and encourage meaningful language practice Structured planning time built into tasks improve fluency and accuracy Focus exercises which highlight and recycle lexis help students build a bigger and more active vocabulary Imaginative activities based on pop songs, book extracts and magazine articles maximize motivation Inductive grammar presentations enable students to organize and develop their knowledge. Easy-to-use exercises put these rules into practice and are then recycled as personalized speaking activities. Workbook: - Grammar exercises and vocabulary practice - Complete writing syllabus linked to the language and situations in the Student's Book - With and Without Key editions available at Elementary, Pre-intermediate and Intermediate levels - Without Key editions include a short story from the Macmillan Readers Series. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Inside Out Advanced. Workbook with Key + CD - Ceri Jones , Olala pets míček pruhovaný s peřím (8592644122979)

Ernie Ball Polish with Cloth

Ernie Ball Polish with Cloth
Detail

Kytarová kosmetika Základní sada na ošetření nástroje: přípravek a hadřík (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ernie Ball Polish with Cloth , Olala pets míček s barevným peřím (8592644122962)

Velbon M43 with Ball Head

Velbon M43 with Ball Head
Detail

M43 s kulovou hlavou Velbon M47 je stativ určený pro začátečníky i mírně pokročilé uživatele. Je vyrobený z kombinace velmi kvalitního hliníku a plastu, což mu zaručuje dlouhou životnost. Stativy série M jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku (nohy) a kompozitního plastu (růžice, svorky, hlava). Nohy stativů Velbon M s čtvercovým profilem se skládají ze čtyř sekcí (se 3 svorkami). Nohy jsou zakončené protiskluzovými paticemi z tvrzené gumy, které tlumí nežádoucí otřesy. Průměr první sekce nohou činí 20 mm a maximální výška je 156 cm. Nové, konstrukčně bezpečnější svorky zajišťují lepší stabilitu stativu. Díky těmto svorkám můžete jednoduše a rychle nastavit výšku stativu během natáčení. Rychloupínací montážní platforma pro fotoaparát zajišťuje snadné vyjmutí fotoaparátu, pokud ho zrovna chcete používat v ruce. Montážní platformu lze upevnit směrem dopředu nebo do strany. Stativ je vhodný pro použití s kompaktními fotoaparáty s výměnnými objektivy a ultrazoom fotoaparáty s maximální hmotností kolem 1,5 kg. Stativ je vybaven kulovou hlavou s rychloupínací destičkou QB-32, 4sekčními teleskopickými nohami, standardním 1palcovým šroubem a vodováhou. Klíčové vlastnosti: Hliníkové nohyTělo stativu, hlava a svorky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastuDokonalá pevnost a stabilitaNohy se skládají ze 4 sekcíNové a bezpečnější uzamykací svorkyKulová hlava s rychloupínací destičkouNohy jsou zakončené protiskluzovými paticemi z tvrzené gumy, které tlumí nežádoucí otřesyVodováhaBrašna součástí baleníVynikající poměr cena/výkon Technické specifikace: Maximální výška: 156 cmVýška: 126 cmMinimální výška: 45.4 cmVýška ve složeném stavu: 46.4 cmHmotnost těla stativu: 0.88 kgDoporučená nosnost: 1.5 kgMaximální nosnost: 2 kgPrůměr první sekce nohou: 20 mmPočet sekcí: 4 (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Velbon M43 with Ball Head , Olala pets míček galaxy s rolničkou (8592644122917)

Velbon M43 with Ball Head

Velbon M43 with Ball Head
Detail

M43 s kulovou hlavou Velbon M47 je stativ určený pro začátečníky i mírně pokročilé uživatele. Je vyrobený z kombinace velmi kvalitního hliníku a plastu, což mu zaručuje dlouhou životnost. Stativy série M jsou vyrobeny z odlehčeného hliníku (nohy) a kompozitního plastu (růžice, svorky, hlava). Nohy stativů Velbon M s čtvercovým profilem se skládají ze čtyř sekcí (se 3 svorkami). Nohy jsou zakončené protiskluzovými paticemi z tvrzené gumy, které tlumí nežádoucí otřesy. Průměr první sekce nohou činí 20 mm a maximální výška je 156 cm. Nové, konstrukčně bezpečnější svorky zajišťují lepší stabilitu stativu. Díky těmto svorkám můžete jednoduše a rychle nastavit výšku stativu během natáčení. Rychloupínací montážní platforma pro fotoaparát zajišťuje snadné vyjmutí fotoaparátu, pokud ho zrovna chcete používat v ruce. Montážní platformu lze upevnit směrem dopředu nebo do strany. Stativ je vhodný pro použití s kompaktními fotoaparáty s výměnnými objektivy a ultrazoom fotoaparáty s maximální hmotností kolem 1,5 kg. Stativ je vybaven kulovou hlavou s rychloupínací destičkou QB-32, 4sekčními teleskopickými nohami, standardním 1palcovým šroubem a vodováhou. Klíčové vlastnosti: Hliníkové nohyTělo stativu, hlava a svorky jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného plastuDokonalá pevnost a stabilitaNohy se skládají ze 4 sekcíNové a bezpečnější uzamykací svorkyKulová hlava s rychloupínací destičkouNohy jsou zakončené protiskluzovými paticemi z tvrzené gumy, které tlumí nežádoucí otřesyVodováhaBrašna součástí baleníVynikající poměr cena/výkon Technické specifikace: Maximální výška: 156 cmVýška: 126 cmMinimální výška: 45.4 cmVýška ve složeném stavu: 46.4 cmHmotnost těla stativu: 0.88 kgDoporučená nosnost: 1.5 kgMaximální nosnost: 2 kgPrůměr první sekce nohou: 20 mmPočet sekcí: 4 (patro.cz)

Podobné produkty ako Velbon M43 with Ball Head , Scangrip flexible arm with magnet - flexibilní držák s magnetem pro line light (03.5218)

Capital Sports Nyasa, podložka na jógu, 183 x 0,4 x 61 cm, přírodní kaučuk, korek, lotos

Capital Sports Nyasa, podložka na jógu, 183 x 0,4 x 61 cm, přírodní kaučuk, korek, lotos
Detail

Sport se setkává se spiritualitou: podložka na jógu v limitované lotosové edici Capital Sports Superletic Nyasa je exkluzivním vybavením na hodiny jógy a zároveň je překrásným doplňkem! Filigránský umělecký potisk s mandalou a přírodní povrch z jemného korku z ní dělají velmi elegantní podložku na jógu . Především přátelé Bikram jógy si všimnou velkého rozdílu ve srovnání s tradičními podložkami: korkový materiál absorbuje vlhkost. Na podložce se tedy neklouže ani při teplotě 40 °C, která způsobuje pocení. Kvalitní sportovní podložka je však ideální i na ostatní druhy jógy. Nabízí dobrou přilnavost ve všech ásany a cvičeních.Svou novou podložku na jógu v limitované lotosové edici Nyasa od Capital Sports Superletic si budete užívat dlouho: udržitelný a pevný přírodní kaučuk má dlouhou životnost a je odolný. Materiál je navíc zcela biologicky odbouratelný, bez škodlivých látek a korek je mimořádně šetrný k pokožce. Pro optimální hygienu můžete podložku jednoduše vyčistit vlhkým hadříkem. Jemné, umělecky vytištěné lotosové květy si přitom zachovávají svou krásu.Vlastnosti jsou stejně skvělé jako lotosové květy na povrchu: navzdory minimální tloušťce 4 mm vám tato podložka na jógu poskytne příjemné tlumení a perfektní odpor v jednom. Odbřemení se tím záda i páteř. Můžete ji pohodlně srolovat, snadno přepravovat nebo uložit ve skříni.Rozvine se téměř sama: hned můžete začít cvičit jógu a následně relaxovat. Díky své délce 183 cm je ideální na jógové cviky a ásany vleže a také na relaxační cvičení. Pak se můžete pohodlně natáhnout, odpočívat nebo meditovat. Pro maximální pohodlí je dodávána ve stylové sportovní tašce s popruhem na rameno.Podložka na jógu v limitované lotosové edici Nyasa od Capital Sports Superletic vytváří tu pravou atmosféru při uvolňujících jógových cvičeních, po kterých následuje relaxace nebo meditace. Svým spirituálním designem se postará o správné naladění. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Capital Sports Nyasa, podložka na jógu, 183 x 0,4 x 61 cm, přírodní kaučuk, korek, lotos , Stormred wrist ball s počítadlem (ls3319)

Gugu the Hero Rohož z přírodního kaučuku African Life 118 cm

Gugu the Hero Rohož z přírodního kaučuku African Life 118 cm
Detail

Podrobnosti o produktu: Hrací podložka z přírodního kaučuku Ergonomická podložka zajišťuje dobrý vývoj Dobrá přilnavost k podlaze Gumová vrstva tlumí nárazy Krátká mikrovlákna zabraňují výskytu roztočů. Design : African Life Rozměry a hmotnost: Rozměry (průměr x výška): 118 cm x 4 mm. Hmotnost: 2 kg Materiál a péče: Materiál: biologicky odbouratelný přírodní kaučuk. Vrchní vrstva materiálu: mikrovlákno Bez škodlivých chemikálií, PVC, BPA a ftalátů Vůně kaučuku je vůní přírodního kaučuku, časem slábne. Pokyny pro údržbu: Skvrny čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem nebo perte v ruce bez pracího prostředku. Součástí dodávky je: Rohož z přírodního kaučuku (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Gugu the Hero Rohož z přírodního kaučuku African Life 118 cm , Sundo masážní míček pro podporu smyslového vnímání s rukojetí (s-61060)

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 White + Sunshine

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 White + Sunshine
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS?  Extra lehký.  Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon.  Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS?  Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea.  Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění.  Stylový design v krásných barevných provedeních.  Vyrobeno v EU. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 White + Sunshine , Scangrip clip with hook and magnet - závěsný držák s magnetem pro line light (03.5312)

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Blossom

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Blossom
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Blossom

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Sage + Cloud

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Sage + Cloud
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Sage + Cloud

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Sage + Cloud

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Sage + Cloud
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Sage + Cloud

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Cloud + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Cloud + Blush
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Cloud + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Woodchuck + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Woodchuck + Blush
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Woodchuck + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Sage

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Sage
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Sage

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Woodchuck + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Woodchuck + Blush
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Woodchuck + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Blossom

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Blossom
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. . Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 Ivory + Blossom

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Cloud + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Cloud + Blush
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Cloud + Blush

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Sage

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Sage
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? Extra lehký. Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. Stylový design v krásných barevných provedeních. Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikost 2: 6+ měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 2 Ivory + Sage

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 White + Sunshine

BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 White + Sunshine
Detail

BIBS Boheme dudlíky charakterizuje esteticky propracovaný design v moderním bohémském stylu. „Boho“ nebo „Boheme chic“ je životní styl inspirovaný přírodou a nevázanou energií, kterou příroda vyzařuje; radostí a touhou po volnosti a svobodě. To vše zhmotněno do umělecky svérázných organických vzorů v kombinaci s přírodními prvky a materiály. BIBS Boheme okouzlí na první pohled díky esteticky propracovanému boheme designu a své romanticko-umělecké siluetě. Dudlík jako žádný jiný... Sací část je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný vůči vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (štít a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Lehoučký dírkovaný štít má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS?  Extra lehký.  Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon.  Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS?  Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea.  Díky speciálnímu klenutému tvaru štítu je minimalizován dotyk dudlíku s pokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění.  Stylový design v krásných barevných provedeních.  Vyrobeno v EU. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jiných škodlivých látek. Velikost 1: 0-6 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS BOHEME dudlíky z přírodního kaučuku 2ks - vel. 1 White + Sunshine

Exkluzivní fotografie Picasso Drawing With Light

Exkluzivní fotografie Picasso Drawing With Light
Detail

Všechna zarámovaná umělecká díla od značky Eichholtz vznikla skutečným vyvoláním fotografie, nejedná se tedy o vytištěný plakát. V této podobě jsou k dostání exkluzivně ve VEMZU prostřednictvím značky Eichholtz. Jak pečovat o produkt: > zamezte přímému slunečnímu záření na produkt (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Exkluzivní fotografie Picasso Drawing With Light

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Sage + Ivory

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Sage + Ivory
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 1: 0-6 měsíc (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Sage + Ivory

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Vanilla + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Vanilla + Blush
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 1: 0-6 měsíc (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Vanilla + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Ivory + Ruby

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Ivory + Ruby
Detail

Jejich minimalistický skandinávský design, kvalita a široké barevné provedení jsou pro BIBS dudlíky typické. Kromě jedinečného designu dbá značka BIBS na to, aby byly dudlíky zdravotně nezávadné a napomáhaly přirozenému vývoji dětí. Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 1: 0-6 měsíc (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Ivory + Ruby

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Vanilla + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Vanilla + Blush
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 2 : 6 - 18 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Vanilla + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks vel. 2 - Sage + Ivory

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks vel. 2 - Sage + Ivory
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 2 : 6 - 18 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks vel. 2 - Sage + Ivory

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Cloud + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Cloud + Blush
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 2 : 6 - 18 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Cloud + Blush

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Coral + Ruby

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Coral + Ruby
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 2 : 6 - 18 měsíců (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 2 Coral + Ruby

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Black + White

BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Black + White
Detail

Sací část jevyrobená ze 100% přírodního kaučuku, který je mimořádně pružný a měkký zároveň, odolný proti vytvoření trhlin a odštěpení malých kousků. Ostatní části (kotouč a karička) jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu (PP). Dudlík je navržen tak, aby nedráždil citlivou pokožku miminka. Kulatý kroužek s větracími otvory má klenutý tvar, téměř vůbec se nedotýká pokožky kolem úst, ta proto zůstává klidná, bez otisků a podráždění. Díky měkoučkému kaučuku a zabudovanému vzduchovému ventilu dítě dudlík snadno stlačuje a formuje v ústech, čímž je zachován přirozený vývin patra, zoubků a dásní dětí. Proč děti oblibují dudlíky BIBS? - Extra lehký. - Výjimečná chuť přírodního kaučuku, děti ji přirozeně upřednostňují před syntetickými materiály jako je silikon. - Kulatý / třešňový tvar savičky si často oblíbí i děti, které odmítají jiné tvary dudlíku. Proč rodiče oblibují dudlíky BIBS? - Dítě saje pouze 100% přírodní bezpečný materiál, kaučuk vyrobený z mízy stromu Hevea. - Díky speciálnímu klenutému tvaru kotouče je minimalizován dotyk dudlíku spokožkou, pokožka zůstává suchá a nevznikají podráždění. - Stylový design v krásných barevných provedeních. - Vyrobeno v EU. Složení: Sací část: 100% přírodní kaučuk. Ostatní části: polypropylen (PP) Bez BPA, PVC, ftalátů a jinýchškodlivých látek. Vyrobeno v Dánsku. Testováno v Consumer Lab Denmark. V souladu s evropským standardem EN 1400+A2. Velikosti: BIBS Colour jsou k dispozici ve 3 velikostech. Velikost 1: 0-6 měsíc (bezvaplenky.cz)

Podobné produkty ako BIBS Colour dudlíky z přírodního kaučuku 2 ks - vel. 1 Black + White
Vking Hollow ball Míček svítící přírodní kaučuk S (088042 /s , with light inside ), Vking Hollow ball Míček s rolničkou přírodní kaučuk L (088042-01 / L , With bell inside ), Vking Squeaky ball Míček pískací přírodní kaučuk S (145032/S), Vking Aport svítící přírodní kaučuk (145016), Vking Lucky Bag na pamlsky přírodní kaučuk (145036 /S), Vking Dumbbell Kost přírodní kaučuk (145019), Vking Bamboo Kruh přírodní kaučuk (088072), Vking Pešek na pamlsky přírodní kaučuk (145005), Vking Dog chew ring Kruh přírodní kaučuk (145025), Chuckit! Glow svítící míček (CHPrk4594nad), Vking Míček smajlík gumový pískací 7 cm (CHPhr2569), Míček Smart Ball bílý (4627114429563), Míček Smart Ball zelený (4627114429587), Míček Smart Ball modrý (4627114422243), Míček Smart Ball červený (4627114422205), DUVO+ USB svítící míček 10 cm (5414365274344), GFT Svítící míček pro psy 6.5cm (7670), Míček TPR POP BALL Zolux (CHPrk1787_nad), Krušnohor mikina Inside vel. S (8594182989809), Playgro - Vkládací míček s tvary (9321104861696), Míček TPR POP BALL 6 cm růžová Zolux (3336024790748), Olala Pets Míček klubíčko s peřím (8592644122955), Vitakraft Hračka Míček s nylon ušima (4008239368478), Olala Pets Míček pruhovaný s peřím (8592644122979), Olala Pets Míček s barevným peřím (8592644122962), Olala Pets Míček Galaxy s rolničkou (8592644122917), SCANGRIP FLEXIBLE ARM WITH MAGNET - flexibilní držák s magnetem pro LINE LIGHT (03.5218), Stormred Wrist ball s počítadlem (LS3319), Sundo Masážní míček pro podporu smyslového vnímání s rukojetí (S-61060), SCANGRIP CLIP WITH HOOK AND MAGNET - závěsný držák s magnetem pro LINE LIGHT (03.5312)