Vito life chlorella 100 tobolek

Vito Life Chlorella 100 tobolek

Vito Life Chlorella 100 tobolek

VITO LIFE - Chlorella 360 mg, 100 tobolek Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství chlorofylu a je příznivá pro imunitu či vitalitu. (pilulka.cz)

Vito life Chlorella 360 mg, 100 tobolek

Vito life Chlorella 360 mg, 100 tobolek

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa, která v porovnání s jinými rostlinami obsahuje opravdu velké množství chlorofylu. Poznáme to na první pohled, jelikož tento doplněk stravy se vyznačuje svou výraznou zelenou barvou. Chlorella je silný antioxidant a nejen proto je hojně využívána při detoxikaci organismu, zvláště jako doplněk stravy při detoxikačních kúrách. To ovšem zdaleka není všechno - pomáhá nám udržet si vitalitu a energii, přispívá k normální činnosti střevního traktu a jeho mikrobiální rovnováze, je blahodárná pro normální činnost srdce, cév a jater (pročištění) a příznivě působí na imunitu a přirozenou obranyschopnost organismu. Obsah tobolek můžeme jednoduše přidat například do smoothie nápoje - dodá mu hezkou barvu, ale především spoustu skvělých látek! (prozdravi.cz)

Vito Life Rdesno 100 tobolek

Vito Life Rdesno 100 tobolek

VITO LIFE - Rdesno, 100 tobolek Rdesno je jednou nejcennějších bylin tradiční asijské medicíny. Je blahodárná pro normální činnost kardiovaskulárního systému. (pilulka.cz)

Vito Life Česnek 100 tobolek

Vito Life Česnek 100 tobolek

VITO LIFE - Česnek 800 mg, 100 tobolek Podpořte svoji imunitu a obranyschopnost s česnekem. Díky užívání v podobě doplňku stravy se vyhnete nepříjemnému česnekovému dechu. (pilulka.cz)

Vito Life Maca 100 tobolek

Vito Life Maca 100 tobolek

VITO LIFE - Maca, 100 tobolek Řeřicha peruánská neboli Maca je superpotravina, vhodná pro vitalitu, vytrvalost a podporu duševního i fyzického zdraví. (pilulka.cz)

Vito Life Taurin 100 tobolek

Vito Life Taurin 100 tobolek

VITO LIFE - Taurin, 100 tobolek Esenciální aminokyselina a hvězda mezi doplňky pro sportovce, kteří vynakládají vysoký výkon. (pilulka.cz)

Vito Life MSM 100 tobolek

Vito Life MSM 100 tobolek

VITO LIFE - MSM 430 mg, 100 tobolek MSM můžete znát z přípravků pro kloubní výživu. Přirozeně se totiž nachází v kolagenních vláknech a chrupavkách. Jde o sloučeninu síry - jedné z nejdůležitějších živin pro naše tělo. (pilulka.cz)

Vito Life Ostropestřec 100 tobolek

Vito Life Ostropestřec 100 tobolek

VITO LIFE - Ostropestřec, 100 tobolek Zdroj sylimarinu a antioxidant, který je vhodný pro normální funkci jater a činnost srdce. Je vhodný na podporu imunity a přirozené obranyschopnosti organismu. (pilulka.cz)

Vito Life Reishi 100 tobolek

Vito Life Reishi 100 tobolek

VITO LIFE - Reishi 2880 mg, 100 tobolek Houby tradiční čínské medicíny, jako třeba právě Reishi slouží pro přirozenou obranyschopnost organismu. Reishi obsahuje velkou spoustu látek, jako přírodní polysacharidy betaglukany, antioxidanty, fytosteroly, řada vitamínů a minerálů. (pilulka.cz)

Vito Life Shiitake 100 tobolek

Vito Life Shiitake 100 tobolek

VITO LIFE - Shiitake, 100 tobolek Shiitake je oblíbená a chutná houba, známá též pod názvem houževnatec jedlý nebo "královna hub". Královna hub je legenda tradiční čínské medicíny s obsahem vitamínů i minerálů. (pilulka.cz)

Vito Life Resveratrol 100 tobolek

Vito Life Resveratrol 100 tobolek

VITO LIFE - Resveratrol, 100 tobolek Resveratrol je zajímavá látka vyskytující se u některých druhů ovoce a zeleniny, která napomáhá normální činnosti kardiovaskulárního systému (pilulka.cz)

Vito Life Carnitin 100 tobolek

Vito Life Carnitin 100 tobolek

VITO LIFE - Carnitin, 100 tobolek Ideální doplněk stravy při náročných fyzických výkonech a fitness cvičení. (pilulka.cz)

Vito life Icariin, 100 tobolek

Vito life Icariin, 100 tobolek

Icariin stimuluje produkci mužského hormonu testosteronu, a tím podporuje růst svalové hmoty, má příznivý vliv i na pohlavní život. (prozdravi.cz)

Vito life DMAE, 100 tobolek

Vito life DMAE, 100 tobolek

DMAE je zkratka pro dimetylaminoetanol, látku, kterou bychom přirozeně našli například v sardinkách či ančovičkách. Sama od sebe se vyskytuje i v našem mozku, ale její podíl se může s věkem a denně přijímanými toxiny ze stravy a okolního prostředí snižovat. Doplněk stravy DMAE Original je oblíbený zejména mezi studenty, kteří se potřebují koncentrovat a maximálně soustředit. (prozdravi.cz)

Vito life Yucca, 100 tobolek

Vito life Yucca, 100 tobolek

Yucca shidigera je stálezelená palma z čeledi chřestovitých rostlin, která roste především na pouštích Severní a Jižní Ameriky a v Mexiku. Z oddenku této rostliny se získávají účinné látky, jako jsou například enzymy, saponiny, antioxidanty či chlorofyl. Saponin se v lidském těle mění na sapogenin, který působí jako jakési neškodné mýdlo a čistí trávicí soustavu, zatíženou špatnými stravovacími návyky dnešního světa a nekvalitními potravinami. Podporuje tedy normální a správnou funkci trávicí soustavy, zároveň působí jako přírodní antioxidant, a proto je skvělým doplňkem stravy při účinné detoxikaci organismu. (prozdravi.cz)

Vito life Zázvor, 100 tobolek

Vito life Zázvor, 100 tobolek

Zázvor je rostlina z čeledi zázvorníkovitých, její původ je v Číně nebo Indii, kde už staletí působí jako léčivá bylina. Oddenek této rostliny se však používá nejen v přírodní medicíně, ale i v potravinářském průmyslu, a to pro výrobu slaných i sladkých pochutin. V přírodní medicíně se ze zázvoru používá především oddenek. Rostlina přispívá k normální hladině cukru v krvi, normální činnosti kardiovaskulárního systému a přirozené obranyschopnosti - normálně fungujícímu imunitnímu systému. (prozdravi.cz)

Vito life Genistein 100 tobolek

Vito life Genistein 100 tobolek

Genistein je přírodní látka, o kterou se v dnešní době velice zajímají vědci z důvodu důkladnějšího studování, protože se podobá ženskému pohlavnímu hormonu estrogenu. Ten je hlavním ženským hormonem, nezbytným zejména pro zajištění funkcí celého ženského reprodukčního systému. Zatím nejsou stanovena žádná oficiální zdravotní tvrzení v zemích EU, ale ze studií je již nyní jasné, že konzumace genisteinu bude v budoucnu velmi oblíbená. Vědecké články se věnují především antioxidačním schopnostem, působením genisteinu na srdce. (prozdravi.cz)

Vito life Psyllium, 100 tobolek

Vito life Psyllium, 100 tobolek

Psyllium neboli Plantago ovata je přírodní rozpustná vláknina s bohatou historií - pro své úžasné účinky nejen na trávicí soustavu byla užívaná již před více jak dvěma tisíci lety v dávné Indii. Vzniká vyčištěním obalů semen jitrocele indického a funguje na bázi dávné myšlenky, že základem pevného zdraví je čistý a zdravý trávicí trakt. Tato vláknina po konzumaci může zvýšit svůj objem až čtyřicetkrát, přičemž vzniká gel, který pohlcuje nadbytečnou tekutinu. Dále bobtná a tím vyplavuje z traktu škodlivé látky a zplodiny. Tím také změkčuje stolici a přispívá ke správnému vyprazdňování, což oceníme určitě při zácpách a jiných problémech s vyprazdňováním, které mohou nastat například v těhotenství nebo při potížích s hemeroidy. Psyllium patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy zvláště při… (prozdravi.cz)

Vito life Rhodiola, 100 tobolek

Vito life Rhodiola, 100 tobolek

Rhodiola rosea je latinský název nízké tučnolisté rostliny, kterou bychom v českém herbáři našli pod názvem rozchodnice růžová. Známá je rovněž pod názvem Kořen růže a například v čínské medicíně se využívá už tisíce let. V současnosti je to u nás kriticky ohrožený druh, k jehož vyhubení došlo hojnými sběry - příznivé účinky této rostliny na náš organismus se staly tak proslulé, až se lidem takřka podařilo tuto rostlinu vyhubit. Naštěstí se dnes pěstuje přímo pro sběr, takže se ochrany nemusíme bát. Co do účinnosti je tato rostlina srovnávána s ženšenem a v některým směrech jsou její účinky dokonce silnější a blahodárnější. Ve rhodiole najdeme vysoký obsah organických kyselin, jako je kyselina citrónová, kyselina vinná, kyselina jablečná či kyselina jantarová. Bylinka dále obsahuje silice… (prozdravi.cz)

Vito life Resveratrol, 100 tobolek

Vito life Resveratrol, 100 tobolek

Resveratrol je polyfenol a derivát stilbenu, který se vyskytuje v tělech některých rostlin. Není to úplně běžná rostlinná látka, přesto se přirozeně vyskytuje u některých druhů ovoce a zeleniny. Našli bychom ho například ve slupkách a jadérkách vína neboli vinné révy, rybízu, borůvek, moruší, slupkách grapefruitu nebo například v arašídech a kakau. Resveratrol velice příznivě působí na náš kardiovaskulární systém. Říká se, že pití vína je prospěšné hlavně díky obsahu látky resveratrol a jejím příznivým účinkům. V doplňku stravy Resveratrol můžeme najít tyto příznivé účinky, aniž bychom museli vypít vysoce kalorické sklenice alkoholického vína. (prozdravi.cz)

Vito life Maca, 100 tobolek

Vito life Maca, 100 tobolek

Řeřicha peruánská neboli maca je rostlina z rodu řeřicha, která tak trochu vybočuje z řady tohoto rodu tím, že má místo kořene bulvu. Je to velice stará rostlina, jejíž původ bychom hledali až v jihoamerických peruánských Andách, kde byla podle určitých archeologických nálezů pěstována ještě dlouhou dobu před vznikem říše Inků. V peruánském léčitelství byla potom hojně využívána, například při léčbě anémie, tuberkulózy či menstruačních poruch. Maca má bohatou výživovou hodnotu, srovnatelnou například s rýží, pšenicí či kukuřicí - proto patří mezi superpotraviny. Obsahuje například takové důležité a pro naše tělo prospěšné látky, jako jsou sacharidy, bílkoviny, vlákninu, mastné kyseliny, vitamín B a C, stopové prvky, jako například vápník, fosfor, zinek, jód, draslík, železo, nebo také… (prozdravi.cz)

Vito life Lecitin, 100 tobolek

Vito life Lecitin, 100 tobolek

Lecitin je společný výraz pro všechny lipidy složené z cholinu, mastné kyseliny, glycerolu a kyseliny fosforečné. Klasický chemický název pro lecitin je potom fosfatidylcholin. Název lecitin vznikl z řeckého lekithos a v doslovném překladu znamená žloutek; samozřejmě nejde o žádnou náhodu - lecitin se totiž hojně přirozeně vyskytuje právě ve vaječných žloutcích, ale také v buňkách semen rostlin. Uměle se získává nejvíce ze sojových bobů. V našem těle potom najdeme největší koncentraci této látky v játrech, plicích, svalové tkáni, srdci, mozku či krevní plazmě. Lecitin je pro náš organismus velice důležitý a pro jeho zaručený dostatek bychom ho měli pokud možno doplňovat i uměle. Fyziologická potřeba lecitinu v lidském organismu přirozeně stoupá například při zvýšené hladině cholesterolu v… (prozdravi.cz)

Vito life Taurin, 100 tobolek

Vito life Taurin, 100 tobolek

Taurin je přirozeně se vyskytující esenciální aminokyselina, nebo přesněji řečeno derivát aminokyseliny cysteinu, který najdeme ve vysoké koncentraci v naší centrální nervové soustavě, v srdečních svalech, kosterním svalstvu a bílých krvinkách, kde je naprosto nepostradatelná. Hladiny taurinu klesají při zvýšené výkonnosti - typicky u sportu a kulturistiky. Doplněk stravy taurin je proto skvělým řešením, jak si správnou hladinu této látky v těle pohodlně udržet. Taurin je velice oblíbený doplněk stravy hlavně u sportovců, kteří mají vyšší fyzický výkon i zátěž než průměrný člověk. Doporučuje se rovněž užívat při kulturistice a náročných tělesných trénincích pro stimulaci. Doporučujeme účinky ještě zesílit kofeinem, pokud je před vámi velká výzva, nebo jste řidič, který jede dlouhou trasu. (prozdravi.cz)

Vito life Brusinky 100 tobolek

Vito life Brusinky 100 tobolek

Brusinky jsou opravdu bohatým zdrojem přírodních látek s fyziologickým účinkem, například vitamínů a minerálů, proantokyanidinů a organických kyselin. Dále v nich najdeme vitamín B5, C, K, kyselinu listovou, betakaroten a stopové prvky jako železo, vápník, fosfor, mangan a selen. Obsahují též sacharidy vlákninu, která je důležitá pro normální a zdravou funkci našeho trávicího systému a zažívání. Brusinky přináší úlevu při premenstruačním syndromu a patří mezi plody, blahodárné na přirozenou obranyschopnost – odolnost organismu. Mimo jiné přispívají normálnímu stavu kostí a kloubů a jsou antioxidantem. (prozdravi.cz)

Vito life Ostropestřec, 100 tobolek

Vito life Ostropestřec, 100 tobolek

Ostropestřec mariánský je jednoletá či dvouletá bylina s fialovorůžovým květem z čeledi hvězdnicovité, která není nepodobná bodláku. Její původ bychom hledali ve Středomoří, na Kanárských ostrovech a v Malé či Přední Asii, u nás v Evropě je tato bylinka pouze zdomácnělá. Sylimarin, souhrnné označení flavolignanových sloučenin a silic, je jednou z nejdůležitějších látek v ostropestřci obsažených. Dalšími důležitými látkami pak jsou samozřejmě aminokyseliny, cukry a oleje s vyšším podílem nenasycených mastných kyselin. Ostropestřec se běžně využívá při detoxikačních kůrách a pročišťování organismu, jelikož působí jako antioxidant. Zároveň podporuje normální funkci našeho trávení, jater a žlučníku. Podporuje normální činnost našeho kardiovaskulárního systému. Po doplňku stravy z ostropeřce… (prozdravi.cz)

Vito Life Africké mango 100 tobolek

Vito Life Africké mango 100 tobolek

VITO LIFE - Africké mango, 100 tobolek Africké mango pochází z afrického stromu Irvingia gabonensis a pozor – nejde tedy o klasické mango. Tento plod je stále častěji předmětem zájmu výzkumu u lidí s vysokým cholesterolem a nadváhou. (pilulka.cz)

Vito Life Ginkgo biloba 100 tobolek

Vito Life Ginkgo biloba 100 tobolek

VITO LIFE - Ginkgo biloba, 100 tobolek Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný je blahodárná rostlina pro naše kognitivní funkce, krevní oběh a mnoho dalšího. Zároveň působí antioxidačně. (pilulka.cz)

Vito Life Kopřiva dvoudomá 100 tobolek

Vito Life Kopřiva dvoudomá 100 tobolek

VITO LIFE - Kopřiva dvoudomá 400 mg 2 % silice, 100 tobolek Kopřiva je legendou lidového léčitelství. Příznivě působí na normální činnost kardiovaskulárního systému, ledvin a imunity. (pilulka.cz)

Vito Life Železo bisglycinát 100 tobolek

Vito Life Železo bisglycinát 100 tobolek

VITO LIFE - Železo bisglycinát 20 mg, 100 tobolek Železo je zásadní stopový prvek, jehož správná hladina chybí velké části populace. Jednou z nejdůležitějších funkcí železa je přenos kyslíku v těle, ale přispívá také k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě červených krvinek. (pilulka.cz)

Vito Life Saw palmetto 100 tobolek

Vito Life Saw palmetto 100 tobolek

VITO LIFE - Saw palmetto, 100 tobolek Extrakt z nízce rostoucí floridské palmy Serenoa repens s blahodárnými účinky na normální funkce reprodukčního systému a prostaty. (pilulka.cz)

Vito Life Acai Berry 100 tobolek

Vito Life Acai Berry 100 tobolek

VITO LIFE - Acai Berry, 100 tobolek Acai berry je superpotravina a její chuť je popisována jako ovocná s lehkými tóny čokolády. Tyto bobulky jsou nositelem mnoha aktivních látek. (pilulka.cz)

Vito Life Chrom pikolinát 100 tobolek

Vito Life Chrom pikolinát 100 tobolek

VITO LIFE - Chrom pikolinát 200 ug, 100 tobolek Organická forma chromu pro maximální benefity z tohoto stopového prvku. Běžná forma chromu se špatně vstřebává, proto je tady chrom pikolinát. Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi. (pilulka.cz)

Vito Life Borovice Pinus 100 tobolek

Vito Life Borovice Pinus 100 tobolek

VITO LIFE - Borovice Pinus, 100 tobolek Borovice obsahuje bioaktivní látky zvané prokyanidy. Tomuto statnému stromu jsou připisovány blahodárné účinky na normální funkce dýchacího systému a normální činnost cévní soustavy. (pilulka.cz)

Vito Life Mucuna pruriens 100 tobolek

Vito Life Mucuna pruriens 100 tobolek

VITO LIFE - Mucuna pruriens 100 tobolek Mucuna puriens je okrasná liána, blahodárná pro mužskou plodnost, nervovou rovnováhu či metabolismus testosteronu. (pilulka.cz)

Vito Life Beta glukan 100 tobolek

Vito Life Beta glukan 100 tobolek

VITO LIFE - Beta glukan 360 mg, 100 tobolek Unikátní přírodní komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu a snižovat hladinu cholesterolu v krvi. (pilulka.cz)

Vito Life Aloe Vera 100 tobolek

Vito Life Aloe Vera 100 tobolek

VITO LIFE - Aloe Vera 200 mg, 100 tobolek Aloe Vera je významný doplněk stravy s účinky čištění, detoxikace a blahodárností pro naší přirozenou obranyschopnost. (pilulka.cz)

Vito Life Hlíva ústřičná 100 tobolek

Vito Life Hlíva ústřičná 100 tobolek

VITO LIFE - Hlíva ústřičná 4160 mg, 100 tobolek Hlíva ústřičná je chutná houba se všestranným využitím a velkou tradicí v čínské medicíně. Hlíva ústřičná obsahuje železo, draslík, selen, jód, dále mastné kyseliny, steroly, proteiny či betaglukany. Pravidelné užívání hlívy ústřičné napomáhá k normální hladině cholesterolu v naší krvi. (pilulka.cz)

Vito Life Kyselina chlorogenová 100 tobolek

Vito Life Kyselina chlorogenová 100 tobolek

VITO LIFE - Kyselina chlorogenová, 100 tobolek Podpůrný prostředek při dietě a kontrole tělesné hmotnosti. Její oblíbenost je rozšířená také u pacientů s diabetes, alzheimerovou chorobou nebo pacienty, kteří trpí problémy se žlučníkovými kameny. (pilulka.cz)

Vito Life Třezalka tečkovaná 100 tobolek

Vito Life Třezalka tečkovaná 100 tobolek

VITO LIFE - Třezalka tečkovaná 400 mg, 100 tobolek Třezalka je léčivá bylina přispívající k duševnímu zdraví a dobré náladě. Blahodárný vliv má však i na naše ledviny a kardiovaskulární systém. (pilulka.cz)

Vito Life Omega 3 100 tobolek

Vito Life Omega 3 100 tobolek

VITO LIFE - Omega 3, 100 tobolek Omega 3 mastné kyseliny jsou tuky, které všichni potřebujeme pro správný chod našeho organismu, nejsme však schopni vyrobit si tyto tuky v těle, a proto je musíme přijímat v potravě. (pilulka.cz)

Vito life L-Arginin, 100 tobolek

Vito life L-Arginin, 100 tobolek

L-Arginin je jednou z důležitých složek podporujících produkci růstového hormonu. Přispívá ke svalové energii, podporuje i mužskou plodnost a pohyblivost spermií, ale v oblibě ho mají hlavně sportovci, milovníci fitness či kulturisté. Podporuje růst svalů a zároveň pomáhá s jejich regenerací. Příznivý vliv má i na naše játra. Rovněž napomáhá k lepšímu hojení ran, a navíc podporuje i naši imunitu a přirozenou obranyschopnost našeho organismu. (prozdravi.cz)

Vito life Muira puama, 100 tobolek

Vito life Muira puama, 100 tobolek

Muira puama je známá též pod názvem marapuama, či pod všeříkající přezdívkou amazonská viagra. Muira puama obsahuje řadu účinných látek, jako jsou steroly, třísloviny, terpeny, mastné kyseliny, éterické oleje či dříve neznámý alkaloid muirapuamin. (prozdravi.cz)

Vito life Vitamín B5, 100 tobolek

Vito life Vitamín B5, 100 tobolek

Vitamín B5 známe rovněž pod jménem kyselina panthothenová a jedná se o vitamín rozpustný ve vodě, který se účastní metabolismu všech živin v těle. Příspívá k udržování normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů. Podporuje i normální funkci hormonální soustavy, příznivě působí na nadledvinky, a tím přispívá k duševní pohodě. (prozdravi.cz)

Vito life Saw palmetto, 100 tobolek

Vito life Saw palmetto, 100 tobolek

Saw palmetto je nízce rostoucí palma s plazivým kmenem a vějířovitými listy. Roste v jihovýchodních oblastech Spojených států amerických, našli bychom ji zejména na Floridě, kde tvoří často velice rozsáhlé porosty. (prozdravi.cz)

Vito life Omega 3, 100 tobolek

Vito life Omega 3, 100 tobolek

Omega 3 mastné kyseliny jsou tuky, které všichni potřebujeme pro správný chod našeho organismu, nejsme však schopni vyrobit si tyto tuky v těle, a proto je musíme přijímat v potravě. V dnešní době se však zřídkakdy stává, že jsme schopni doporučenou dávku těchto polynenasycených mastných kyselin přijímat v naší každodenní stravě, a tak se Omega 3 doplňky stravy stávají oblíbenou nezbytností. Existují tři základní typy omega mastných kyselin, a to EPA, neboli kyselina eikosapentaenová, DHA aneb kyselina dokosahexaenová a ALA, kyselina alfa-linolenová. Přirozeně, to znamená v potravě, najdeme tyto mastné kyseliny zcela jistě v rybím tuku nebo například lněných semínkách, vlašských ořeších či dnes tak oblíbených chia semínkách. I tak bychom však neměli zapomínat na jejich umělé doplňování.… (prozdravi.cz)

Vito life Ginkgo biloba, 100 tobolek

Vito life Ginkgo biloba, 100 tobolek

Ginkgo biloba, je známá pod českým jménem jinan dvoulaločný, je to statný strom o výšce až třicet či čtyřicet metrů. Využívá se už dlouhá staletí a jedná se o jednu z nejstarších rostlin na naší Zemi. Jinan dvoulaločný obsahuje až přes 60 biologicky aktivních látek. Mezi těmi nejdůležitějšími můžeme uvést například terpeny, karboxylové kyseliny, flavonoidy, vitamín C či jinanové kyseliny. Pravidelné užívání doplňku stravy Ginkgo biloba podporuje mikrocirkulaci krevního systému, podporuje kognitivní funkce, přispívá k lepšímu prokrvení mozku, a proto skvěle podpoří naši paměť a soustředění. Je to oblíbený doplněk stravy studentů, kteří ho používají při učení na zkoušky. Na nervovou soustavu obecně má jinan dvoulaločný úžasný vliv - bohatě přispívá k naší duševní rovnováze. Zároveň je to… (prozdravi.cz)

Vito life Mladý ječmen, 100 tobolek

Vito life Mladý ječmen, 100 tobolek

Mladý ječmen, superpotravina známá též pod pojmem zelený ječmen, je zeleným pokladem přírody, který už svou barvou slibuje vynikající příznivé účinky pro náš organismus. Klasický ječmen se obvykle sklízí až ve chvíli, kdy má zlatavou barvu. U mladého ječmene však sklizeň probíhá ještě ve chvíli, kdy je zelený. To znamená, když je rostlina vysoká dvacet až dvacet pět centimetrů. V tento moment totiž obsahuje nejvíce biologicky aktivních látek, které naše tělo vyžaduje a nebo trpí jejich nedostatkem. Mladý ječmen obsahuje asi dvě desítky aminokyselin, a to včetně těch několika esenciálních aminokyselin, které si náš organismus nedokáže vyrobit sám. Dále zde najdeme řadu vitamínů, a to například A, B1, B2 či B6, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou nebo stopové prvky jako hořčík, draslík… (prozdravi.cz)

Vito life Africké mango, 100 tobolek

Vito life Africké mango, 100 tobolek

Africké mango se pěstuje se ve střední a západní Africe a tam se také hojně konzumuje. Semínko se dále zpracovává do formy prášku, nápoje či kapslí. V jádru afrického manga najdeme stopové prvky, jako je železo nebo vápník, ale i B vitamíny - thiamin, niacin a riboflavin. Je rovněž zdrojem betakarotenu a zdravých mastných kyselin - kyselina palmitová, laurová, myristová, olejová a stearová. (prozdravi.cz)

Vito life Ibišek jedlý, 100 tobolek

Vito life Ibišek jedlý, 100 tobolek

V ibišku najdeme vitamíny skupiny B i C, karoteny, mastné kyseliny, cyanin či cyaninin, minerály, soli, flavonoidy a mnoho dalších. Pravidelné užívání doplňku stravy Ibišek můžeme podpořit normální činnost naší trávicí soustavy a normální činnost střev, stejně tak i normální funkci dýchacího systému. Působí antibakteriálně, je to silný přírodní antioxidant a podporuje naši imunitu a přirozenou obranyschopnost našeho organismu. Podporuje rovněž schopnost organismu se pročistit a příznivě působí na funkci našich ledvin. Má příznivé vlivy také na naši kardiovaskulární soustavu, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v naší krvi a napomáhá k normálnímu krevnímu tlaku. (prozdravi.cz)

Vito life Acai Berry 100 tobolek

Vito life Acai Berry 100 tobolek

Acai berry je bobulovitá plodina a superpotravina, jejíž zemí původu je Jižní Amerika. Tmavé bobulky podobné borůvkám obsahují vitamíny a stopové prvky, ale také vlákninu, která podporuje normální funkci našeho zažívání. Jako každá superpotravina má však i Acai berry mnohem širší spektrum příznivých vlivů na naše tělo. (prozdravi.cz)

Vito life Wild Yam, 100 tobolek

Vito life Wild Yam, 100 tobolek

Smldinec chlupatý, to už nezní tak honosně jako Wild Yam a o přezdívce ďáblovy kosti už ani nemluvě! Jedná se však o jedno a to samé - o exotickou rostlinu, původem ze střední a jižní Ameriky, kterou využívali k léčení již před staletími Mayové a Aztékové, a která má navzdory svému podivnému jménu velice příznivé účinky na náš organismus. Wild Yam obsahuje látky zvané fytoestrogeny, které působí podobně jako klasické ženské hormony. Proto se Wild Yam hojně užívá zejména pro zvýšení komfortu při menopauze. Doba užívání Wild Yamu, ať už ve formě přírodního přípravku či odvaru, by neměla přesáhnout dva měsíce. Poté musí následovat 3-týdenní přestávka. (prozdravi.cz)

Vito life Schizandra čínská, 100 tobolek

Vito life Schizandra čínská, 100 tobolek

Schizandra čínská je široké veřejnosti známá hlavně pod názvem magnolka, klanopraška čínská a čínský citroník. Tato popínavá rostlina, přesněji řečeno dřevitá liána má původ až v daleké východní Asii. Tvoří plody v podobě červených bobulek, které jsou jedlé a bohaté na účinné látky. Jejich chuť je však výrazně kořeněná, proto se místo konzumace využívají hlavně jako originální koření. V plodech klanoprašky čínské se nachází řada prospěšných a účinných látek - kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina vinná, pryskyřičnaté látky, ale především adaptogenní látky - takzvané schizandriny, které se vytváří v semenech. Pokud vás zajímají rostliny, patřící mezi adaptogeny a antioxidanty, jste u této asijské liány na správném místě. Navíc při dlouhodobém užívání můžete zažít pravou mentální… (prozdravi.cz)

Vito life Koenzym Q10, 100 tobolek

Vito life Koenzym Q10, 100 tobolek

Koenzym Q10 tvoří nezbytnou součást takřka všech buněk v lidském těle. Má dvě formy - ubichinon a ubichinol, kde každá forma má v těle svoje zastoupení působnosti. Podíl "Q-desítky" najdeme v řadě orgánů našeho těla - například v srdci, plicích či játrech. Schopnost organismu produkovat a syntetizovat koenzym Q10 však klesá s přibývajícím věkem, tudíž je nutné ho pravidelně doplňovat, a to právě v podobě doplňku stravy. Koenzym v tuto chvíli nemá bohužel schválena žádná zdravotní tvrzení dle EU, o kterých bychom vám mohli napsat. Uvádíme alespoň, že dle dlouholetých studií slouží tato látka, vzdáleně podobná vitamínu K, pro procesy získávání energie, udržení rovnováhy volných radikálů v organismu, růst a regeneraci. (prozdravi.cz)

Vito life Kyselina chlorogenová, 100 tobolek

Vito life Kyselina chlorogenová, 100 tobolek

Kyselina chlorogenová je přírodní polyfenol a organická kyselina, ještě přesněji řečeno je to ester chinové a kávové kyseliny. Přirozeně bychom ji našli například v určitých druzích ovoce a především v zelené kávě, dále také ve výhoncích vřesu obecného, v bambusu a v jiných rostlinách. Proslulá a vyhledávaná je zejména jako doplněk stravy při snaze shodit nějaké to kilo, často jí také užívají pacienti s diabetes, alzheimerovou chorobou nebo pacienti, kteří trpí problémy se žlučníkovými kameny. Rádi bychom vám řekli více o zdravotních účincích této úžasné látky, ale bohužel nemá žádná schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU, o kterých můžeme oficiálně psát. (prozdravi.cz)

Vito life Mucuna pruriens 100 tobolek

Vito life Mucuna pruriens 100 tobolek

Mucuna puriens je až patnáct metrů dlouhá okrasná liána s výraznými purpurovými květy, která se v lidovém léčitelství využívala už od středověku. V tradiční indické medicíně je považována doslova za poklad - dokonce jsou této mocné bylince přisuzovány afrodiziakální účinky. Nejmocnější částí květiny jsou potom její sametové fazolky, o kterých by se dalo takřka říct, že jsou bájnými zlatými fazolkami ajurvédy. Tyto sametové fazolky nepatří mezi zázraky ajurvédy jen tak - obsahuje totiž velice účinnou látku jménem L-DOPA, která je prekurzorem dopaminu, na který je konvertována pomocí enzymu dopa-dekarboxylázy. Tato látka se již od druhé poloviny minulého století využívá při léčbě Parkinsonovy choroby. Bohužel nám nařízení komise EU neumožňuje, uvést tuto vlastnost jako zdravotní tvrzení.… (prozdravi.cz)

Vito life Zelená káva, 100 tobolek

Vito life Zelená káva, 100 tobolek

Zelená káva - to jsou stejná zrníčka, jaká známe z pražené kávy. Žádný jiný druh, nic takového, jednoduše klasika arabica. Úkol byl totiž prostý - zachovat veškeré hodnotné látky, které káva obsahuje. A to není jiné cesty, než se vyhnout pražení. Díky tomu v zelené kávě zůstávají fenolické sloučeniny, zejména kyselina chlorigenová se všemi svými úžasnými vlastnostmi. A nesmí chybět světoznámý kofein. Ten pomáhá zvýšení vytrvalostního výkonu, zlepšuje soustředění a zvyšuje čilost, bystrost a hbitost. (prozdravi.cz)

Vito life Creatine monohydrate 100 tobolek

Vito life Creatine monohydrate 100 tobolek

Creatine monohydrát je "svalový energizér" a zároveň přírodní látka, která se ve svalech vyskytuje přirozeně v určitém množství - je vyráběna z aminokyselin glycinu a argininu. Při svalové aktivitě a zvýšené zátěži se však tato zásoba poměrně rychle vyčerpá a výsledkem může být i horší regenerace po výkonu. Když před tréninkem obsah doplníme uměle, Kreatin zvýší fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Díky tomu můžeme trénovat déle a kvalitněji. (prozdravi.cz)

Vito life L-Glutamin 100 tobolek

Vito life L-Glutamin 100 tobolek

Aminokyseliny jsou alfa-omega zdrojem pro tvorbu svalové bílkoviny. Společně působí v největší síle, efektivně a účinně, ale i samy o sobě mají vlastní místo a unikátní schopnost. Výjimkou není ani aminokyselina L-Glutamin. Stačí si uvědomit, že se svým šedesátiprocentním zastoupením je L-Glutamin nejrozšířenější volná aminokyselina v našem těle. A to o její důležitosti vypovídá nejlépe. Spotřeba L-Glutaminu rapidně stoupá, pokud náš organismus není v klidu a pohodě. Co to znamená? Že bychom neměli cvičit a hýbat se? Ani náhodou! Pohyb je život a každému může zdraví jen zlepšovat, nejen díky správné cirkulaci krve a okysličení organismu. Faktem ale je, že L-Glutamin například při dlouhé nemoci, dlouhotrvajícím stresu a pořádném sportovním výkonu mizí - je spotřebováván až 5x více, dle… (prozdravi.cz)

Vito life Borovice Pinus 100 tobolek

Vito life Borovice Pinus 100 tobolek

Borovice obsahuje bioaktivní látky zvané prokyanidy, které ovlivňují kvalitu pojivových tkání. Borovice taktéž chrání buňky před volnými radikály - patří mezi antioxidanty. Rovněž podporuje normální činnost cévní soustavy a přispívá k normálním funkcím dýchacího systému. (prozdravi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít