Vitamíny pro velké psy na klouby

Našli jsme pro tebe Vitamíny pro velké psy na klouby. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Vitamíny pro velké psy na klouby

HillVital | Vitago - vitamíny na klouby 30 ks

HillVital | Vitago - vitamíny na klouby 30 ks

Daily Aktiv Nápoj Daily Aktiv je vitamínovo-minerální “bombou”; obsahuje vápník, hořčík, draslík, železo, zinek a další minerály;  vitamínovou základnu tvoří vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6, B12), vitamíny A, D, E.  Dobrý zdravotní stav předpokládá dostatek a konkrétní hladinu jednotlivých minerálů a vitamínů. Případný nedostatek nebo nadbytek vitamínů a minerálů může způsobit závažné zdravotní patologické stavy. Daily Aktiv je prostředkem doplnění vitamínů a minerálů. Jeho tekuté skupenství umožňuje lepší a efektivnější vstřebávání všech výživných látky. Jednotlivé vitamíny a minerály se podílejí na mnoha fyziologických procesech, přinášejí blahodárné účinky různým tělesným soustavám, ať už jde o: imunitu, nervovou soustavu,  metabolismus,  mozek,  psychiku… (hillvitalshop.cz)

Menforsan Menforsan Articulations - Na klouby - Tekutý doplněk stravy…

Menforsan Menforsan Articulations - Na klouby - Tekutý doplněk stravy pro psy a kočky 120 ml

Menforsan Articulations - Na klouby - Tekutý doplněk stravy pro psy a kočky poskytuje dokonalou péči o klouby. Obsahuje extrakty z kurkumy, čertova drápu a vrbovky, které jsou přírodními látkami bojujícími proti zánětům, revmatickým stavům, svalovým bolestem. Obohacení vitamíny A, D a E přispívá dobrému stavu kostí a antioxidačním účinkům. Skvělé chuti doplňku je dosaženo přidáním lososového oleje s vysokým podílem omega 3 mastných kyselin, díky čemuž se stává přípravek i oblíbeným pamlskem vašich mazlíčků. (prozdravi.cz)

TheraPearl Zábal na klouby

TheraPearl Zábal na klouby

TheraPearl Zábal na klouby - kotníky, zápěstí a lokty přináší úlevu při bolesti svalů, vymknutí, otoku, zánětu šlach a při artritidě. Dále ulevuje od syndromu karpálního tunelu, natržení či zkrácení svalů, řezných ran a modřin, zánětu a otoku po chirurgickém zákroku. Zábal drží na místě a díky pružnému pásku na suchý zip nebrání pohybu. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut. Rozměry: 35,1 x 10,8 cm. (benu.cz)

Kolagen na klouby (ADCZ591)

Kolagen na klouby (ADCZ591)

Kolagen – doplněk stravy s kolagenem na podporu kloubů s broskvovou příchutí s obsahem vitamínů a minerálů (alza.cz)

TheraPearl Zábal na klouby

TheraPearl Zábal na klouby

TheraPearl Zábal na klouby Drží na místě a nebrání pohybu díky pružnému pásku na suchý zip. Udržuje terapeutickou teplotu po celých 20 minut. (pilulka.cz)

Hyalgel Mazání na klouby 250ml

Hyalgel Mazání na klouby 250ml

Hyalgel Mazání na klouby je gel s obsahem Arthrocomplex Hyalgel, který byl sestaven speciálně pro úlevu od bolesti kloubů. Díky svému složení z hyaluronanu sodného, extraktu kostivalu, kapsaicinu, mentholu, kofeinu a mátové silice zajišťuje vysokou účinnost. Je ideální k mazání bolavých kloubů nejen při artróze, ale i po námaze či při rekonvalescenci po úrazech pohybového aparátu. Balení obsahuje 250 ml přípravku a je opatřeno praktickým dávkovačem. (benu.cz)

Silvita Hyalgel Mazání na klouby 250ml

Silvita  Hyalgel Mazání na klouby 250ml

Hyalgel Mazání na klouby 250ml Mazání na bolavé klouby ve formě gelu s obsahem Arthrocomplex Hyalgel, který byl sestaven speciálně pro úlevu od bolesti kloubů. Vysokou účinnost zajišťuje kofein, kyselina hyaluronová, mentol, kapsaicin, mátová silice a extrakt kostivalu. (pilulka.cz)

Novax BALÍČEK NA KLOUBY (3x KLOUBEX 120)

Novax  BALÍČEK NA KLOUBY (3x KLOUBEX 120)

Dárkový balíček za zvýhodněnou cenu, který ocenění především Vaše klouby, kosti a chrupavky. (mall.cz)

Annabis Dolorcann přírodní mast na klouby 15ml

Annabis Dolorcann přírodní mast na klouby 15ml

Dolorcann přírodní konopná mast vhodná na masáž v oblasti kůže svalů, kloubů, šlach a zad. Obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin Omega 3-6 spolu s originální kombinací rostlinných extraktů. Masáž Bio konopnou mastí přináší rychlou úlevu při svalovém napětí a ztuhlosti svalů a šlach pohybového aparátu. Mast je snadno roztíratelná, stačí nanést malé množství na velkou ošetřovanou plochu kůže. Zanechává pokožku vláčnou, promaštěnou a vyživenou. Přípravek je vhodný také k zábalu postiženého místa. Balení obsahuje 15 ml. (benu.cz)

Penco Želatina na klouby GELACYS 120 tobolek

Penco Želatina na klouby GELACYS 120 tobolek

Hydrolyzát želatiny , obohacený aminokyselinou L-cystinem, flavonoidem rutinem a vitamíny C a B 6. (mall.cz)

Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Kamzík je přípravek švýcarské kvality určený na klouby, vazy a šlachy. Cemio Kamzík obsahuje unikátní kombinaci čistého kolagenu typu I a čistého kolagenu typu II ve špičkové kvalitě CollPure®, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. (mall.cz)

Topvet Sport gel na klouby, 100 ml

Topvet Sport gel na klouby, 100 ml

Ať už jste víkendový bojovník, občasný sportovní nadšenec nebo pravidelný dříč, tato unikátní bylinná kompozice vám zpříjemní sportovní zážitek. Není těžké skončit, ale začít. Zůstaň ve formě. Použití: Aplikujte na bolestivý kloub několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku je vhodné nanést na postiženou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke spálení kůže. Po aplikaci si dobře umyjte ruce, aby nedocházelo k zanesení přípravku do obličejové části. Skladování: Uchovávejte v suchu, při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Přípravky… (4home.cz)

Evalar - Milona 6 - na klouby - 100 tablet

Evalar - Milona 6 - na klouby - 100 tablet

Způsob použití: Dospělí užívají 1-2 tablety 2 krát denně s jídlem. Doba trvání - 30 dnů. Je-li nutné, můžete opakovat po 10 dnech.Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jednotlivé složky, v těhotenství, při kojení. Před použitím se doporučuje konzultace s lékařem. Upozornění: individuální alergie na některou ze složek, nepoužívat v těhotenství a při kojení, doporučuje se konzultace s lékařem. Podmínky skladování: na tmavém místě při pokojové teplotě Složení: Koren lopuchu, Oman - kořen, kořen pupavy, kořen nátržníku. Země původu: Rusko Balení: 100 tablet/0,5g Zpráva o výsledcích ruské studie dokládá, že "Milo-6" působí na:• snížení zánětu, svalového napětí a otoků kloubů,• snížení ranní ztuhlosti, snížení bolesti večer a v noci. Forma produktu: 100 tablet po 0,5 g (herbatica.cz)

PENCO Želatina na klouby GELACYS 120 tobolek

PENCO Želatina na klouby GELACYS 120 tobolek

PENCO Želatina na klouby GELACYS 120 tobolek Hydrolyzát želatiny, obohacený aminokyselinou L-cystinem, flavonoidem rutinem a vitamíny C a B 6. Přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek a kůže i ke správné funkci imunitního systému. (pilulka.cz)

Fytopharma Bylinný čaj na klouby n.s. 20x1.25g

Fytopharma Bylinný čaj na klouby n.s. 20x1.25g

Bylinný čaj na klouby 20x1.25g Fytopharma Bylinný čaj vhodný při kloubních potížích a problémech pohybového ústrojí. Čaj obsahuje směs bylin, které napomáhají vyplavovat škodlivé látky z těla. (pilulka.cz)

COSBIONAT Flexarome na klouby svaly BIO 50ml

COSBIONAT Flexarome na klouby svaly BIO 50ml

Flexarome na klouby svaly 50 ml BIO COSBIONAT Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí. (pilulka.cz)

COSBIONAT Flexarome na klouby svaly BIO 100ml

COSBIONAT Flexarome na klouby svaly BIO 100ml

Flexarome na klouby svaly 100 ml BIO COSBIONAT Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí. (pilulka.cz)

Annabis Dolorcann konopná mast na klouby BIO 50ml

Annabis Dolorcann konopná mast na klouby BIO 50ml

Annabis Dolorcann Bio konopná mast přináší rychlou úlevu, uvolnění a osvěžení pokožce při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Dolorcann je 100% přírodní konopná mast s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin Omega 3-6 spolu s originální kombinací rostlinných extraktů. Prostřednictvím masáže kůže účinně přispívá k rychlé úlevě při svalovém napětí a ztuhlosti. Mast se dobře roztírá, už malé množství ošetří velkou plochu kůže. Díky své konzistenci mast pozitivně působí na pokožku, kterou udržuje vláčnou, promaštěnou a vyživenou. Dolorcann bio konopná mast s originální kombinací 9 účinných látek, např.: - Konopný olej a extrakt z konopných semen - Rozmarýn lékařský - Mentol - Eukalyptový olej - Hřebíkovec kořenný - Levandule lékařská - Kapsaicin Balení obsahuje 50 ml. (benu.cz)

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Escinol průnikový gel s výtažky z bylin příznivě působí na klouby. Obsahuje vysokou koncentraci bioaktivních látek kaštanu, tužebníku, kostivalu a silic eukalyptu, kajeputu, kafru, rozmarýnu, levandule, libavky a máty. (mall.cz)

Bylinná směs na klouby a svaly 20x1.25g Fytopharma

Bylinná směs na klouby a svaly 20x1.25g Fytopharma

Bylinná směs na klouby a svaly je doplněk stravy, který obsahuje březový list, přesličkovou nať, nať rdesna ptačího, vrbovou kůru a kopřivovou nať. Bříza podporuje normální stav kloubů. Přeslička a kopřiva podporují normální stav kostí a kloubů. Vrba přispívá k normálnímu stavu kloubů a svalů. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků o obsahu 1,25 g. (benu.cz)

Cemio Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Kamzík je přípravek švýcarské kvality určený na klouby, vazy a šlachy. Cemio Kamzík obsahuje unikátní kombinaci čistého kolagenu typu I a čistého kolagenu typu II ve špičkové kvalitě CollPure®, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. (vivantis.cz)

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Escinol průnikový gel s výtažky z bylin příznivě působí na klouby. Obsahuje vysokou koncentraci bioaktivních látek kaštanu, tužebníku, kostivalu a silic eukalyptu, kajeputu, kafru, rozmarýnu, levandule, libavky a máty. (vivantis.cz)

TheraPearl Zábal na klouby 35,1 x 10,8 cm

TheraPearl Zábal na klouby 35,1 x 10,8 cm

Zábal na klouby je univerzální chladivý/hřejivý zábal, který se používá při bolesti svalů, zánětu šlach, vymknutí, otoku, syndromu karpálního tunelu, zánětu a otoku po chirurgickém zákroku a při řezných ranách a modřinách. (vivantis.cz)

Cosbionat Flexarome olej na klouby svaly 100 ml

Cosbionat Flexarome olej na klouby svaly 100 ml

Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí. (countrylife.cz)

TheraPearl Zábal na klouby 35,1 x 10,8 cm

TheraPearl Zábal na klouby 35,1 x 10,8 cm

Zábal na klouby je univerzální chladivý/hřejivý zábal, který se používá při bolesti svalů, zánětu šlach, vymknutí, otoku, syndromu karpálního tunelu, zánětu a otoku po chirurgickém zákroku a při řezných ranách a modřinách. (prozdravi.cz)

Docteur Valnet Flexarome na klouby svaly 50 ml

Docteur Valnet Flexarome na klouby svaly 50 ml

Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí. (prozdravi.cz)

Docteur Valnet Flexarome na klouby svaly 100 ml

Docteur Valnet Flexarome na klouby svaly 100 ml

Pro ohebné klouby a uvolněné svaly. Všichni známe pocit ztuhlosti kloubů, nebo bolestivosti svalů. Příčinou může být vlhkost prostředí, změny počasí, anebo prostě naše stárnutí. (prozdravi.cz)

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Aromedica Escinol - průnikový gel na klouby 200 ml

Escinol průnikový gel s výtažky z bylin příznivě působí na klouby. Obsahuje vysokou koncentraci bioaktivních látek kaštanu, tužebníku, kostivalu a silic eukalyptu, kajeputu, kafru, rozmarýnu, levandule, libavky a máty. (prozdravi.cz)

Cemio Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Cemio Kamzík kolagen na klouby 60 kapslí

Cemio Kamzík je přípravek švýcarské kvality určený na klouby, vazy a šlachy. Cemio Kamzík obsahuje unikátní kombinaci čistého kolagenu typu I a čistého kolagenu typu II ve špičkové kvalitě CollPure®, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. (prozdravi.cz)

Korolev Farm- živokosť balzam- krém na klouby chladivý - 125ml

Korolev Farm- živokosť balzam- krém na klouby chladivý - 125ml

Masážní krém, který napomáhá regeneraci chrupavky, pomáhá vylučovat soli z kloubů a zlepšuje jejich výživu při zánětech a otocích.  Způsob použití: 2-3x denně naneste krém na bolestivé místo a masírujte po dobu 3-5 minut. Doba používání: 3-5 týdnů Objem: 125 ml  Země původu: Rusko (herbatica.cz)

Živokosť balzam - krém na klouby chladivý - Korolev Farm - 125ml

Živokosť balzam - krém na klouby chladivý - Korolev Farm - 125ml

Masážní krém, který se používá při problémech s chrupavkou, v případě vysokého množství soli v kloubech a při zánětech a otokách. Způsob použití: 2-3x denně naneste krém na bolestivé místo a masírujte po dobu 3-5 minut. Doba používání: 3-5 týdnů Objem: 125 ml Země původu: Rusko (herbatica.cz)

Twinstec 911+ ČAGA - krém-balzám na klouby – 100 ml

Twinstec 911+ ČAGA - krém-balzám na klouby – 100 ml

Složení: voda, extrakt  čagy, extrakt šalvěje, olej z ostropestřce mariánskeho, akryláty C 10-30, alkyl akrylát krospolymér, trietanolamin, izooktyl stearát, vitamín F, extrakt devětsilu, extrakt třezalky, mátový olej, olej brusinky, lanolin, chondroitin sulfát, olej tea trea, vitamín E, diazolidinyl kys. močové, jodopropynylbutyl karbamát, propylenglykol, linolen Způsob použití: Krém nanést na čistou pokožku problematických partií 2-3x denně a krouživými pohyby roztírat do úplného vstřebání Upozornění: Nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některou složku přípravku. Nesmí se používat na otevřené rány nebo při kožních onemocněních Nevhodné pro děti do 2 let Obsah balení: 100 ml Země původu: Rusko Co je vlastně Čaga se můžete dočíst v krátkém článku na našem blogu. (herbatica.cz)

HillVital | Čaj Go - na klouby, revma, artrózu 150 g

HillVital | Čaj Go - na klouby, revma, artrózu 150 g

HillVital Čaj Go na klouby, revma, artrózu Čaj obsahuje účinnou kombinaci 6 přírodních bylin. Čaj pomáhá na revma, onemocnění kloubů, artrózu a onemocnění páteře. Díky svému speciálnímu složení pomáhá snižovat bolestivost a zmírňuje záněty. Přeslička rolní: při problémech s močovými cestami, při bolestech křížů a pro zdraví prostaty. Rozmarýn: rozmarýn pomáhá posilovat imunitní systém a napomáhá prevenci rakoviny. Zmírňuje bolesti kloubů, svalů, modřiny, ale měli bychom si dávat pozor, protože rozmarýn zvyšuje krevní tlak. Příprava: Do šálku nasypte 1-2 čajové lžičky čajové směsi a zalejte 2,5 dl vlažné vody. Nechte vylouhovat 2-3 hodiny. Následně povařte 5 minut, nechte chvíli vychladit, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte! Čaj GO je ručně sbíraný čaj z čistých nejkvalitnějších… (hillvitalshop.cz)

Annabis Konopná mast na klouby svaly záda 300 ml

Annabis  Konopná mast na klouby svaly záda 300 ml

Konopná mast na klouby svaly záda 300 ml Konopný masážní gel pro časté masáže kůže v oblasti svalů, zad a kloubů (pilulka.cz)

Barny's Barnys Klokan na klouby šlachy a vazy 150cps

Barny's  Barnys Klokan na klouby šlachy a vazy 150cps

Barnys Klokan cps.150 Unikátní a efektivní kombinace 7 složek v jednom produktu napomáhají ke správnému fungování kloubů, šlach a vazů. Klokan™ obsahuje denaturované kolageny v nejvyšší kvalitě zn. COLLYSS™ a CARTIDYSS™ získávané z mořských živočichů a nativní nedenaturovaný kolagen získávaný z kuřecích chrupavek. (pilulka.cz)

Tropiclean přísada do vody na klouby 470 ml (645095001541)

Tropiclean přísada do vody na klouby 470 ml (645095001541)

Roztok pro psy do vody pro ochranu kloubů, objem: 470ml Roztok pro psy Tropiclean - přísada do vody Fresh Breath Oral Care Water Additive Plus Hip & Joint je určena pro ústní hygienu, svěží dech a podporu zdravých kloubů psů a koček. Obsahuje glukosamin pro ochranu pohybového aparátu. Přísada do vody Tropicelan na klouby čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zubním plakem a zubním kamenem, podporuje zdravý pohybový systém a snadno se používá. Jednoduše přidáte do misky s vodou jednu lžíci Fresh Breath Oral Care Water Additive Plus Hip & Joint. Váš mazlíček bude mít svěží dech až 12 hodin. Klíčové vlastnosti přísady do vody Tropicelan Fresh Breath Oral Care Water Additive Plus Hip & Joint, 470 mlRoztok pro ústní hygienu a zdravé klouby psů a kočekTropicelan Fresh Breath Oral Care Water… (alza.cz)

Kiltix obojek pro velké psy 70cm

Kiltix obojek pro velké psy 70cm

Kiltix obojek a.u.v.pro velké psy 70cm (66cm) Obojek Kiltix je přípravkem proti klíšťatům a blechám s délkou účinku až 7 měsíců. (pilulka.cz)

Canishield 1.04g obojek pro velké psy 65cm

Canishield 1.04g obojek pro velké psy 65cm

Canishield 1.04 g obojek pro velké psy 65 cm je antiparazitní obojek pro psy od 6 měsíců věku. Efektivně hubí klíšťata a blechy, je voděodolný a v černé barvě. Účinnost obojku je 6 měsíců. Účinnou látkou je Diazinon (Dimpylatum) 15 %. Balení obsahuje 1 kus. (benu.cz)

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy 70cm

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy 70cm

Bolfo 4.442 g obojek pro velké psy je obojek, který slouží k prevenci napadnutí psů klíšťaty, blechami, vešmi a všenkami. Obojek obsahuje účinný prášek propoxur, který se skrz póry obojku dostává postupně do srsti zvířete. Část se uchytí na kůži zvířete, kterou chrání před útokem blech a klíšťat, část padá na zem, kde brání přežívání blech a jejich vývojových stádií. Tak chrání sebe i své okolí lehce, jednoduše a dlouhou dobu. Po nasazení je obojek účinný proti blechám až 5 měsíců, proti klíšťatům až 10 týdnů. (benu.cz)

Pedigree DentaStix Fresh pro velké psy 10x270g

Pedigree DentaStix Fresh pro velké psy 10x270g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Snacky pečující o zuby s eukalyptem a výtažkem ze zeleného čaje pro svěží dech, speciální textura & aktivní látky pro čištění zubů, redukce tvorby zubního kamene, zubního plaku a zápachu z tlamy. Pro velká plemena psů (mall.cz)

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy 1ks

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy 1ks

Bolfo 4.442g obojek pro velké psy a.u.v.1ks Léčba a prevence napadnutí psů klíšťaty (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) a blechami (Ctenocephalides canis, Ctenocephalides felis), vešmi (Lignathus setosus) a všenkami (Trichodectes canis). (pilulka.cz)

HillVital | Čaj na klouby, revma, artrózu - dvojbalení čaje GO 300g

HillVital | Čaj na klouby, revma, artrózu - dvojbalení čaje GO 300g

V čem je čaj na klouby, revma a artrózu GO výjimečný?   6 přírodních bylin používaných na onemocnění pohybového aparátu a na podpůrnou léčbu po úrazech. pomáhá snížit bolest kloubů a zmírnit záněty. podporuje funkce pohybového ústrojenství účinné látky podporují čištění kloubů od nánosů působí příznivě proti kloubním otokům a zavodnění. Tato čajová směs je vyrobena z nejlepších bylin, které příroda nabízí tak jako všechny naše bylinné čaje. Tuto přírodní sílu na bolesti kloubů můžete mít nyní jako dvojbalení za výhodnou cenu s dopravou zdarma! Čaj GO a jeho 6 bylin Čaj na klouby GO je vytvořený z nejlepších a ručně sbíraných bylin. Ty spolu podporují zdraví kloubů a mohou tlumit bolesti. Jejich kombinace byla speciálně zvolená pro jejich účinky. Přeslička rolní… (hillvitalshop.cz)

Mediterranean Natur Šunková kost s kloubem pro psy 200g

Mediterranean Natur Šunková kost s kloubem pro psy 200g

Poloviční sušená kost s kloubem pro psa se španělskou šunkou Serrano. (mall.cz)

PRODEN PLAQUEOFF DENTAL bites - 150g - pro velké psy

PRODEN PLAQUEOFF DENTAL bites  - 150g - pro velké psy

PlaqueOff Dental Bites pro zdraví ustní dutiny psů a koček.  Působí proti tvorbě zubního plaku systematicky ve slinách. První známkou zlepšení ústní hygieny u psů a koček, kteří dostávají tuto pochoutku je vymizení zápachu z tlamy. (krmeni.cz)

Nástroj na klouby spojovacích tyčí řízení, 35 - 45 mm vigor v2683

Nástroj na klouby spojovacích tyčí řízení, 35 - 45 mm vigor v2683

Popis· Pro profesionální a rychlou výměnu axiálních kloubů spojovacích tyčí řízení u osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel. · Snadná montáž delších spojovacích tyčí díky otevřené konstrukci. Pro hlavy spojovacích tyčí s průměrem 35 - 45 mm, SW 27 mm.Technické parametryMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Nástroj na klouby spojovacích tyčí řízení, 28 - 35 mm vigor v2684

Nástroj na klouby spojovacích tyčí řízení, 28 - 35 mm vigor v2684

Popis· Pro profesionální a rychlou výměnu axiálních kloubů spojovacích tyčí řízení u osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel. · Snadná montáž delších spojovacích tyčí díky otevřené konstrukci. Pro hlavy spojovacích tyčí řízení s průměrem 28 - 35 mm.Technické parametryMnožství1 ks]]> (fonetip.cz)

Lysi Omega 3 na klouby s glukosaminem, chondroitinem a vit.C 90ks

Lysi Omega 3 na klouby s glukosaminem, chondroitinem a vit.C 90ks

LYSI Omega 3 na klouby s glukosaminem, chondroitinem a vit.C 90ks Doplněk stravy Omega-3 + glukosamin & chondroitin obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, vitamín C a omega-3 mastné kyseliny, EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). (pilulka.cz)

PET HEALTH CARE Péče o klouby pro psy tbl.90

PET HEALTH CARE Péče o klouby pro psy tbl.90

PET HEALTH CARE je veterinární přípravek, který pečuje o klouby a pohybový aparát psů. Podporuje stavbu a výživu kloubní chrupavky, elastické vlastnosti kloubní tekutiny a pomáhá při pohybových problémech. To vše díky aktivním látkách. Balení obsahuje 90 tablet. (benu.cz)

PET HEALTH CARE Péče o klouby pro psy tbl.90

PET HEALTH CARE Péče o klouby pro psy tbl.90

PET HEALTH CARE Péče o klouby pro psy tbl.90 Veterinární přípravek Péče o klouby zajišťuje komplexní péči o klouby a pohybový aparát psů. Obsahuje účinné látky, které jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky a stimulují její regeneraci. (pilulka.cz)

Autopotah pro velké psy trixie 150 x 135 cm

Autopotah pro velké psy trixie 150 x 135 cm

Autopotah pro velké psy TRIXIE 150 x 135 cm Univerzální autopotah na zadní sedadla vozu. Určen pro velké a obří plemena psů.Vlastnosti:- Vyroben z vysoce odolného nylonu- Voděodolný potah do auta- Chrání sedadla od špíny a zvířecí srstí- Protiskluzová úprava napomáhá stabilitě psa- Vysoké boky potahu zabrání nechtěnému vyskočení psa- Stabilní kovová konstrukce- Otevírání na zip- Snadná montáž i demontáž- Barva: Černá- Rozměry: 150 x 135 cm (fonetip.cz)

Wau Dog Kožený obojek pro velké psy černý 69cm

Wau Dog Kožený obojek pro velké psy černý 69cm

Kožený obojek pro velké psy délky až 69cm. (mall.cz)

Wau Dog Kožený obojek pro velké psy hnědý 69cm

Wau Dog Kožený obojek pro velké psy hnědý 69cm

Kožený obojek pro velké psy délky až 69cm hnědý. (mall.cz)

Antiparazitní obojek pro velké psy beaphar canishield® 65cm

Antiparazitní obojek pro velké psy beaphar canishield® 65cm

Antiparazitní obojek Beaphar Canishield® pro velké psy je vysoce účinná zbraň proti parazitům. Má dlouhodobé působení, a ochrání tak vašeho mazlíčka: před klíšťaty po dobu 6 měsíců před blechami 16 týdnů před pakomáry 5,5 měsíce (prevence nakažení leishmaniózou*) Obojek proti parazitům Beaphar Canishield® Postupně uvolňuje účinnou látku Neabsorbuje se do krve psa Vhodný pro štěňata již od 7 týdnů věku Délka 65 cm Bez zápachu Barva černá Aktivní látka: deltamethrin Návod k použití: Upevněte antiparazitní obojek na krk psa, zastrčte do spony a zbytek odstřihněte. Ponechejte místo mezi krkem a obojkem zhruba na dva prsty. V případě, že v domácnosti žije kočka, může pes Canishield bez problému nosit, ale nesmí být v přímém kontaktu s kočkou (např. stejný pelíšek, kočka by neměla psa olizovat… (superzoo.cz)

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy

Náhradní přijímač pro elektronický ohradník PetSafe pro velké psy. Kompatibilní se všemi základnami PetSafe (lze tedy kombinovat přijímače pro menší psy či kočky k libovolné základně, kromě bezdrátového ohradníku). (mall.cz)

Tělový balzám na klouby se kostivalem a zábělníkem bahenním - Korolev…

Tělový balzám na klouby se kostivalem a zábělníkem bahenním - Korolev Farm - 125ml

Tělový balzám na klouby s kostivalem a zábělníkem bahenním je cílený na povzbuzení prokrvení v uvedených oblastech a normalizaci látkové výměny v kloubových tkáních. Dále je vhodný na prevenci před destruktivními procesy. Základem balzámu je slavná léčivá rostlina kostival, která má jedinečný léčivý účinek na klouby. Kostival slouží pro onemocnění kloubů a zranění jako léčivé, protizánětlivé a revmatické činidlo. Její léčivé vlastnosti vysoce oceňovali lékaři z Paracelsu do Pirogova. Zábělník bahenní je léčivá rostlina s výrazným biostimulačním, antibakteriálním, analgetickým, protizánětlivým a regeneračním účinkem. Pomáhá zmírnit otoky, zvyšuje pohyblivost kloubů a páteře. Způsob použití: Přípravek nanášejte krouživými pohyby 3-5 minut na postižené místo 2-3 krát denně. Dle možností… (herbatica.cz)

Korolev Farm - Gel-balzám Sustavit Čaga ze zábělníku bahenního na…

Korolev Farm - Gel-balzám Sustavit Čaga ze zábělníku bahenního na klouby - 125ml

Aktivní látky: ČAGA je silný biogenní stimulant a antioxidant se širokým spektrem účinku. Zpomaluje degenerativní procesy v kloubovém tkáni. Obsahuje vzácné přírodní antiseptikum betulin s výraznými protizánětlivými vlastnostmi. Má regenerační, antispasmodický, dekongestantný a analgetický účinek. Zlepšuje krevní oběh a metabolismus v kloubech, stimuluje vylučování toxinů a usazenin solí. Zábělník bahenní je léčivá rostlina s výraznými biostimulačními, antibakteriálními, analgetickými, protizánětlivými, solnými, antirevmatické a regeneračními účinky. Obsahuje stopové prvky (fosfor, draslík, hořčík, měď), třísloviny, flavonoidy, éterické oleje, organické kyseliny, karoten. Uznávaný lidový lék na boj proti revmatismu, radikulitíde, artritidě a artróze, ukládání solí v kloubech rukou a… (herbatica.cz)

Korolev Farm Koňská dóza - Gel - balzám na klouby- 200 ml Balenie: 75…

Korolev Farm Koňská dóza - Gel - balzám na klouby- 200 ml Balenie: 75 ml

Aktivní látky: chondroitin, glukosamin, kolagen, tamus obyčejný, extrakt z čili papriky, mochna bahenní, sumach toxicodendron, kadidlovník pilovitý (bosvelia), mumio. Glukosamin sulfát se používá v kloubní výživě, protože zotavuje poškozené chrupavky a stará se o růst nových chrupavkových tkání. Příznivé účinky glukosaminu nastupují též proti bolestem nebo zánětům kloubů. Glukosamin se doporučuje při artróze kloubů. Chondroitin sulfát se svým působením zařazuje mezi důležité stavební látky chrupavky. Nachází se také v ostatních vazivových tkáních. Osmoticky zadržuje vodu, čímž dodává chrupavkám pružnost. Tato látka patří mezi symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze. To znamená, že jeho příznivé účinky proti bolesti a zánětu se projeví až při dlouhodobém užívání (alespoň 2… (herbatica.cz)

Korolev Farm Koňská dóza - Gel - balzám na klouby- 200 ml Balenie:…

Korolev Farm Koňská dóza - Gel - balzám na klouby- 200 ml Balenie: 200 ml

Aktivní látky: chondroitin, glukosamin, kolagen, tamus obyčejný, extrakt z čili papriky, mochna bahenní, sumach toxicodendron, kadidlovník pilovitý (bosvelia), mumio. Glukosamin sulfát se používá v kloubní výživě, protože zotavuje poškozené chrupavky a stará se o růst nových chrupavkových tkání. Příznivé účinky glukosaminu nastupují též proti bolestem nebo zánětům kloubů. Glukosamin se doporučuje při artróze kloubů. Chondroitin sulfát se svým působením zařazuje mezi důležité stavební látky chrupavky. Nachází se také v ostatních vazivových tkáních. Osmoticky zadržuje vodu, čímž dodává chrupavkám pružnost. Tato látka patří mezi symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze. To znamená, že jeho příznivé účinky proti bolesti a zánětu se projeví až při dlouhodobém užívání (alespoň 2… (herbatica.cz)

Korolev Farm Koňská dóza - obnovující balzám na klouby a páteř…

Korolev Farm Koňská dóza - obnovující balzám na klouby a páteř Balenie: 200 ml

Aktivní látky: Chondroitin. glukosamin, kolagen, MSM, vitamíny B skupiny, mumio Glukosamin sulfát se používá v kloubní výživě, protože zotavuje poškozené chrupavky a pečuje o růst nových chrupavčitých tkání. Příznivé účinky Glukosaminu nastupují také proti bolestem nebo zánětem kloubů. Glukosamin je doporučován při artróze kloubu. Chondroitin sulfát svým působením se řadí mezi důležité stavební látky chrupavky. Chondroitin sulfát se nachází také v ostatních vazivových tkáních. Osmoticky zadržuje vodu, čímž dává chrupavkám pružnosť.Táto látka patří mezi symptomaticky pomalu působící léky při osteoartróze. To znamená, že jeho příznivé účinky proti bolesti a zánětu se projeví až při dlouhodobém užívání (alespoň 2 měsíce) a má delší účinnost. Látka se získává extrakcí ze zvířecích chrupavek.… (herbatica.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít