Vitalbite vanicka masove kousky v pate s kurecim a krutim 10 x 150 g

VitalBite Vanička masové kousky v paté s kuřecím a krůtím 10 x 150 g

VitalBite Vanička masové kousky v paté s kuřecím a krůtím 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové vaničky pro dospělé psy – masové kousky v paté s kuřecím a krůtím. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

VitalBite Vanička masové kousky s telecím a králičím 10 x 150 g

VitalBite Vanička masové kousky s telecím a králičím 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové vaničky pro dospělé psy – masové kousky s telecím a králičím. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

VitalBite Vanička ragou s telecím, krůtím a zeleninou 10 x 150 g

VitalBite Vanička ragou s telecím, krůtím a zeleninou 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové vaničky pro dospělé psy – ragou s telecím, krůtím a zeleninou. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Butcher´s Classic Delicious Dinners konzerva s kuřecím a krůtím masem…

Butcher´s Classic Delicious Dinners konzerva s kuřecím a krůtím masem 85 g (5011792001651)

Konzerva pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 59%, živočišné bílkoviny 40%, tuky (živočišný) 4,5%, bez obilovin, s antioxidanty Vaše kočka si zcela jistě pochutná na této lahodné masové konzervě Classic Delicious Dinners od značky Butcher's. Konzerva s kuřecím a krůtím masem je skvělý způsob, jak vašemu kočičímu mazlíčkovi dodat potřebné vitamíny a minerály. Butcher's Classic Delicious Dinners obsahuje přírodní složky a pyšní se vysokým obsahem masa a derivátů. Součástí je také taurin pro zdravé srdce vaší kočky. Rozhodně oceníte, že krmivo je zcela bez lepku, umělých konzervačních látek, cukrů a barviv. Masové konzervy Butcher's Classic Delicious Dinners, kuřecí a krůtí maso, 85 gLahodná masová konzerva Classic Delicious… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 x 800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Superprémiové kompletní krmivo obsahuje recepturu Bifensis s prospěšnými bakteriemi, které posilují přirozenou obranyschopnost. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuřecím a pšenicí 8 × 800 g je vhodné pro kastrované/sterilizované kočky. (mall.cz)

Catz finefood s kuřecím a bažantím 200 g (4260101762221)

Catz finefood s kuřecím a bažantím 200 g (4260101762221)

Konzerva pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, čerstvé maso v sušině 70%, tuky (drůbeží) 6%, bez obilovin, bez konzervantů a bez GMO Lahodná konzerva pro kočky, která obsahuje vysoký podíl kuřecího a bažantího masa. Konzervy Catz finefood obsahují pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídají přirozené kočičí stravě. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Konzervy neobsahují geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKuřecí maso 50% (libové maso, srdce, plíce a játra), voda 24,15%, bažantí maso 20% (libové maso, srdce a játra), rýže 3%, řeřicha 2%, smetánka lékařská 0,5%, pupalkový olej 0,2%, taurin 0,15%. AnalýzaBílkoviny 10,6%, tuk 6%, popeloviny 2,1%, vláknina 0,5%, vlhkost 80%. Nutriční… (alza.cz)

VitalBite Kapsičky hovězí trhané kousky 28 x 85 g

VitalBite Kapsičky hovězí trhané kousky 28 x 85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vhodné pro všechna plemena psů. Kapsička Vitalbite pro psy je novinkou na českém trhu. (mall.cz)

VitalBite Kapsičky kuřecí trhané kousky 28 x 85 g

VitalBite Kapsičky kuřecí trhané kousky 28 x 85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vhodné pro všechna plemena psů. Kapsička Vitalbite pro psy je novinkou na českém trhu. (mall.cz)

Dogz finefood s kuřecím a bažantím masem 100 g (4260101763440)

Dogz finefood s kuřecím a bažantím masem 100 g (4260101763440)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a bažantí příchuť, čerstvé maso v sušině 65%, tuky (živočišný) 6,8%, bez konzervantů a bez GMO Lahodné krmivo pro psy, které obsahuje vysoký podíl jehněčího masa, zdravé brusinky, cuketu, šalvěj a špenát. Dogz finefood obsahuje pouze suroviny vysoké potravinářské kvality a svým složením odpovídá přirozené psí stravě. Krmivo je bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel. Krmivo neobsahuje geneticky upravené suroviny. Jedná se o kompletní krmivo. SloženíKuřecí maso 50% (libové maso, srdce, játra, žaludky a krky), voda 25,7%, bažantí maso 15% (játra, libové maso, srdce), rýže 3%, dýně 3%, borůvky 2%, minerály 1%, řepkový olej 0,2% a řeřicha 0,1%. AnalýzaHrubý protein 10,9%, hrubý tuk 6,8%, hrubý popel 2,1%, hrubá vláknina… (alza.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro dospělé kočky disponuje obsahem omega 6 mastných kyselin a zinkem, který zajišťuje lesklou srst a zdravou kůži. Udržuje zdravý močový trakt. Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8x800 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Krmivo pro koťata, březí a kojící kočky s vysokou stravitelností. Vysoký obsah bílkovin pro zdravý vývoj svalové hmoty. DHA stimuluje vývoj mozku a zraku. Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 8×800 g je prémiové kvality. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g …

Purina ONE Bifensis Junior s kuřecím a celozrnnými obilovinami 800 g (7613032619091)

Granule pro koťata pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 20% Kompletní krmivo pro koťata Koťata jsou ve fázi intenzivního růstu a vývoje, a proto jsou jejich nutriční nároky velmi vysoké. PURINA ONE® Junior je krmivo speciálně vyvinuté pro výživové potřeby koťat (od odstavení do 12 měsíců) a březích a kojících koček. Krmivo PURINA ONE® Junior splňuje nutriční nároky koťat díky receptuře BIFENSIS®. Speciálně vyvinuté krmivo obsahuje nezbytné živiny, které podporují vývoj vašeho kotěte v jeho začátcích. Obsahuje DHA, mastnou kyselinu vyskytující se také v mateřském mléce, která prokazatelně stimuluje vývoj mozku a zraku kotěte. Vysoký obsah bílkovin a vyvážená hladina minerálních látek pomáhá ke zdravému vývoji svalové hmoty a kostry. Navíc je dobře stravitelné díky… (alza.cz)

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24x85 g

Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24x85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kapsičky pro kočky obsahují maso z certifikovaných udržitelných chovů. Směs masových kousků ve výborné šťávě si zamiluje každý kočičí společník. Sheba kapsičky pro dospělé kočky s kuřecím a hovězím ve šťávě 24×85 g jsou bez konzervantů a umělých barviv. (mall.cz)

E560 masové kousky - 90g

E560 masové kousky - 90g

Masová pochoutka pro psy k běžné denní krmné dávce. Obsahuje přírodní vitamíny, minerální látky a zchutňovadla. (krmeni.cz)

Pedigree kapsičky s kuřecím a hovězím se zelen. ve šťávě 4 × 100 g …

Pedigree kapsičky s kuřecím a hovězím se zelen. ve šťávě 4 × 100 g (5900951125737)

Kapsička pro psy pro malá, středně velká a velká plemena s nízkou, normální a vysokou aktivitou, tuky 6% Lahodné masové kapsičky Pedigree Vital Protection jsou určeny k dodávání výživy, která se zaměřuje na univerzální potřeby, aby váš pes byl zdravý a plný vitality. Kapsičky ve šťávě Vital Protection obsahují všechny důležité živiny, které podporují ideální trávení a přirozenou obranyschopnost organismu. Toto výhodné balení obsahuje 4 kapsičky s různými příchutěmi - s kuřecím masem a zeleninou ve šťávě a s hovězím masem a zeleninou ve šťávě. Kapsičky pro psy Pedigree Vital Protection ve šťávě, kuřecí se zeleninou a hovězí se zeleninou, 4 × 100 gLahodné masové kapsičky Vital Protection od značky PedigreeVitamín E a minerály pomáhají při podpoře silné přírodní obranyschopnostiPřírodní… (alza.cz)

VitalBite Kousky s telecím v želé 12 x 415g

VitalBite Kousky s telecím v želé 12 x 415g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové konzervy pro dospělé psy v lahodném telecím želé. Výhodné balení 12 × 415 g. (mall.cz)

VitalBite Kousky s drůbežím v želé 12 x 415g

VitalBite Kousky s drůbežím v želé 12 x 415g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prémiové konzervy pro dospělé psy drůbeží kousky v lahodném želé. Výhodné balení 12 × 415 g. (mall.cz)

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g …

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuřecím a pšenicí 800g (7613033294235)

Granule pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, tuky 14% Kompletní krmivo pro dospělé kočky, pro podporu zdravého močového systému.Močové ústrojí vaší kočky je velice citlivé. V jakémkoli věku, ale zejména s přibývajícím věkem se zvyšuje riziko vzniku problémů s močovým ústrojím.Purina ONE Urinary Care obsahuje klíčové ingredience pro zdraví močového ústrojí a ledvin a pro ochranu před zánětem, a tím napomáhá ke zdravějšímu, šťastnějšímu a lepšímu životu vaší kočky.Složení:Kuře (17 %), dehydratované drůbeží bílkoviny, celozrnná pšenice (17 %), kukuřice, sójová moučka, pšeničná lepková moučka, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, sušený čekankový kořen, kukuřičná krupice, rybí olej (1 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu (s přidanými… (alza.cz)

Vivavita Kousky s kuřecím v želé 24x400 g

Vivavita Kousky s kuřecím v želé 24x400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Konzerva disponuje lahodným kuřecím masem. Obsahuje vyvážený poměr minerálů, který udrží kočku ve skvělé kondici. Vivavita kousky s kuřecím v želé 400 g jsou kompletní krmivo pro dospělé kočky. Obsahují dostatečné množtsví zinku, jódu, manganu a dalších užitečných živin. (mall.cz)

Akinu Dentální kostička s kuřečím masem 300g

Akinu Dentální kostička s kuřečím masem 300g

Masové extra chutné kostičky s kuřecím masem, obsah masa na pochoutce 25%. Velké chovatelské balení 300g (mall.cz)

VitalBite Kapsičky box trhané kousky 4 x (6 x kuře 85g, 6 x hovězí…

VitalBite Kapsičky box trhané kousky 4 x (6 x kuře 85g, 6 x hovězí 85g)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vhodné pro všechna plemena psů. Výhodné balení 48 ks. Kapsička Vitalbite pro psy je novinkou na českém trhu. (mall.cz)

RASCO Kapsička Rasco Dog s kuřecím a hovězím/s jehněčím a kuřecím 4 ×…

RASCO Kapsička Rasco Dog s kuřecím a hovězím/s jehněčím a kuřecím 4 × 100g (8595091776627)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, hovězí a jehněčí příchuť, čerstvé maso v sušině 35%, tuky (živočišný) 5%, bez obilovin, s antioxidanty Kompletní krmivo pro dospělé psy. Balení obsahuje dvě kapsičky s kuřecím a hovězím masem a dvě s jehněčím a kuřecím masem. Složení35% maso a výrobky živočišného původu (4% jehněčí, 4% kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry. DávkováníPsům o hmotnosti 3 až 7 kg podávejte 3-6 kapsiček denně minimálně ve 2 samostatných dávkách. (alza.cz)

Rinti vanička RintiBio hovězí 11 x 150 g

Rinti vanička RintiBio hovězí 11 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo v podobě konzervy s hovězím Bio masem. Výhodné balené 11×150g (mall.cz)

Rinti vanička RintiBio drůbeží srdíčka 11 x 150 g

Rinti vanička RintiBio drůbeží srdíčka 11 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Biovanička s drůbežími srdíčky pro psy. (mall.cz)

Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks

Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks

Žvýkací tyčinky jaou ideální jako odměna. Jsou vyrobeny z buvolí kůže se sušeným kuřecím masem. Trixie DentaFun žvýkací tyčinky s kuřečím masem 28 cm, 3 ks jsou vhodné pro dospělé psy. (mall.cz)

Butcher's Bio vanička pro kočky s kuřecím 85 g (5011792003884)

Butcher's Bio vanička pro kočky s kuřecím 85 g (5011792003884)

Vanička pro kočky určená pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitou, kuřecí příchuť, hmotnost balení 0,085 kg, bez konzervantů a bez GMO Dopřejte své kočce kvalitní chutnou masovou vaničku Butcher's Organic, která podpoří její celkové zdraví. Krmivo pochází z Velké Británie, kde je vyráběno moderními metodami šetrnými k životnímu prostředí. Vanička s vysokým obsahem organického kuřecího masa dodá vašemu kočičímu miláčkovi potřebné živiny, vitamíny a minerály. Obsah vaničky je připraven z certifikovaných organických složek a neobsahují pšeničný lepek, barviva, konzervanty ani zvýrazňovače chuti. Krmivo Butcher's je kompletním zdrojem živin pro dospělé kočky. Klíčové vlastnosti masové vaničky pro kočky Butcher's Bio s kuřecímKompletní mokré krmivo pro dospělé kočkyKvalitní masová… (alza.cz)

Marp Chicken vanička pro kočky s kuřecím 16x100 g (15 + 1 ZDARMA)

Marp Chicken vanička pro kočky s kuřecím 16x100 g (15 + 1 ZDARMA)

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Holistické vaničky s kuřecím jsou vhodné pro všechny kočky. Je možné je míchat s granulemi. Mají skvělou chuť, kombinují v sobě vnitřnosti a svalovinu. Marp Chicken vanička pro kočky s kuřecím 16×100 g (15 + 1 ZDARMA) je snadno stravitelná. (mall.cz)

Plastelína JOVI - 10 x 150 g

Plastelína JOVI - 10 x 150 g

plastelína která netvrdne a dobře se tvaruje plastelína JOVI obsahuje rostlinnou substanci takže má o 33 větší objem velmi dobrá elastičnost a trvanlivost tvar se neztrácí a drží snadno se zpracovává mohou se míchat barvy může se lakovat nevysychá (ageo.cz)

STUZZY Vanička kuřecí 150 g

STUZZY Vanička kuřecí 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného kuřecího masa. STUZZY Vanička kuřecí 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek. (mall.cz)

STUZZY Vanička hovězí 150 g

STUZZY Vanička hovězí 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného hovězího masa. STUZZY Vanička hovězí 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek. (mall.cz)

SHEBA vanička 85g - Drůbeží / kousky

SHEBA vanička 85g - Drůbeží / kousky

Kompletní krmivo pro kočky, jemné kousky masa v lákavě šťavnaté paštice, lahodné omáčce nebo delikátním želé, šetrně připravené z kvalitních surovin, bez umělých přísad Kočky milují rozmanitý jídelníček. Různými variantami krmiva Sheba Vaši kočku doslova nadchnete. Rafinovaná kombinace masových kousků v jedinečně šťavnaté paštice, lahodné omáčce, nadýchané pěně nebo delikátním želé je opravdovým svátkem pro všechny kočičí smysly a mlsné jazýčky. (krmeni.cz)

Schesir Konzerva Puppy kuřecí + aloe 10 x 150 g

Schesir Konzerva Puppy kuřecí + aloe 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro štěňata. Konzerva s kuřecím a aloe. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Schesir Konzerva Dog kuřecí v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog kuřecí v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím masem v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Schesir Konzerva Dog tuňák v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog tuňák v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva tuňák v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Akinu Caty kousky v omáčce s hovězím masem 10 x 416g

Akinu Caty kousky v omáčce s hovězím masem 10 x 416g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé kočky v podobě konzervy s hovězím masem. Výhodné balení 10× 415g (mall.cz)

SHEBA vanička 85g - Drůbeží / kousky 4ks

SHEBA vanička 85g - Drůbeží / kousky 4ks

Kompletní krmivo pro kočky, jemné kousky masa v lákavě šťavnaté paštice, lahodné omáčce nebo delikátním želé, šetrně připravené z kvalitních surovin, bez umělých přísad Kočky milují rozmanitý jídelníček. Různými variantami krmiva Sheba Vaši kočku doslova nadchnete. Rafinovaná kombinace masových kousků v jedinečně šťavnaté paštice, lahodné omáčce, nadýchané pěně nebo delikátním želé je opravdovým svátkem pro všechny kočičí smysly a mlsné jazýčky. (krmeni.cz)

Schesir Konzerva Dog kuřecí + šunka v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog kuřecí + šunka v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím a šunkou v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Schesir Konzerva Dog kuřecí + aloe v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog kuřecí + aloe v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím a aloe v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Schesir Konzerva Dog kuřecí + hovězí v želé 10 x 150 g

Schesir Konzerva Dog kuřecí + hovězí v želé 10 x 150 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Doplňkové krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím a hovězím masem v želé. Výhodné balení 10 × 150 g. (mall.cz)

Kapsička Brit Premium Cat Meat Plate Multipack 4x100g

Kapsička Brit Premium Cat Meat Plate Multipack 4x100g

2 x kapsička s kuřecím a krůtím masem a 2 x kapsička s hovězím masem a hráškem v omáčce. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a jedinečné vůně masa. Krmný návod: viz tabulka na obale. Kapsičky s masem z krocana a kuřete: Složení: 36% maso a vedlejší produkty živočišného původu (4% kuřecí maso, 4% maso z krocana), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 8,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5… (superzoo.cz)

Allnature Meruňky sušené mrazem kousky 10 g

Allnature Meruňky sušené mrazem kousky 10 g

Díky prudkému zmražení a následnému sušení ve vakuu si ovoce zachovává svou chuť, vůni, strukturu, přirozenou barvu, ale také vitamíny, živiny a minerály. (drmax.cz)

Butcher's Bio vanička pro psy s krůtou 150 g (5011792003877)

Butcher's Bio vanička pro psy s krůtou 150 g (5011792003877)

Vanička pro psy pro malá, středně velká a velká všechna plemena s normální aktivitou, krůtí příchuť, čerstvé maso v sušině 63%, živočišné bílkoviny 63%, tuky (živočišný) 5,5%, bez obilovin, bez konzervantů, hypoalergenní a bez GMO Dopřejte vašemu dospělému pejskovi vynikající, chutné a kompletní krmivo Bio Foods od značky Butcher's. Jedná se o masovou vaničku s krůtí příchutí, která je složena z organických složek. Krmivo se chlubí tou nejvyšší kvalitou díky plodinám, které jsou pěstované ve svém přirozeném prostředí, a to zcela bez antibiotik a herbicidů. Rozhodně oceníte, že masová vanička Butcher's Bio Foods obsahuje také důležité vitamíny a minerální látky pro vašeho psa velmi důležité a prospěšné. Klíčové vlastnosti masové vaničky Butcher's Bio Foods, s krůtou, 150 gKvalitní a velmi… (alza.cz)

HiPP BIO Vývar s nudlemi a krůtím masem 6 x 190 g

HiPP BIO Vývar s nudlemi a krůtím masem 6 x 190 g

Baby menu HiPP BIO Vývar s nudlemi a krůtím masem je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Příkrm má nízký obsah sodíku a pečeť BIO kvality. (mall.cz)

Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 x 400 g

Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 x 400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Holistické konzervy s kuřecím masem jsou vhodné pro všechny kočky. Je možné je míchat s granulemi. Mají skvělou chuť, kombinují v sobě vnitřnosti a svalovinu. Marp Chicken konzerva s kuřecím 6 × 400 g je snadno stravitelná. (mall.cz)

Butcher´s Vanička s telecím masem a mrkví CIG 150 g (5011941896077)

Butcher´s Vanička s telecím masem a mrkví CIG 150 g (5011941896077)

Vanička pro psy pro malá plemena s normální aktivitou, telecí příchuť, tuky (živočišný) 4%, bez obilovin, bez konzervantů Chutné a vyvážené jídlo pro psy značky Butcher´s s telecím masem a mrkví je svým nutričním složením určeno především výživovým potřebám malých plemen. Vanička Butcher’s z kolekce Pro Series neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani ochucovadla. Díky obsahu vápníku a fosforu podporují chutné masové kousky zdravé kosti a zuby. Butcher’s Pro Series s telecím masem a mrkví pro psy malých ras je bez lepku a nezatěžuje trávení. Skvělá a jedinečná receptura, při které se suroviny vaří v páře, vašemu malému mazlíčkovi spolehlivě zachutná. Klíčové vlastnosti vaničky s telecím masem a mrkví Butcher´sReceptura vaničky Butcher´s s telecím masem a mrkví je zaměřena na… (alza.cz)

Butcher´s Vanička s jehněčím masem a karotkou CIG 150 g …

Butcher´s Vanička s jehněčím masem a karotkou CIG 150 g (5011941897074)

Vanička pro psy pro malá plemena s normální aktivitou, jehněčí příchuť, živočišné bílkoviny 43%, tuky 4%, bez konzervantů Chutné a vyvážené jídlo pro psy značky Butcher´s s jehněčím masem a karotkou je svým nutričním složením určeno především výživovým potřebám malých plemen. Vanička Butcher’s z kolekce Pro Series neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani ochucovadla. Díky obsahu vápníku a fosforu podporují chutné masové kousky zdravé kosti a zuby. Butcher’s Pro Series s jehněčím masem a karotkou pro psy malých ras je bez lepku a nezatěžuje trávení. Skvělá a jedinečná receptura, při které se suroviny vaří v páře, vašemu malému mazlíčkovi spolehlivě zachutná. Klíčové vlastnosti vaničky s jehněčím masem a karotkou Butcher´s Receptura vaničky Butcher´s s jehněčím masem a karotkou… (alza.cz)

4 x HAMÁNEK Jáhlové rizoto s kuřecím masem 230 g

4 x HAMÁNEK Jáhlové rizoto s kuřecím masem 230 g

Masozeleninový příkrm ze surovin nejvyšší kvality a je přizpůsoben chuti malých dětí. Příkrm s jáhly, které jsou bez lepku a mají vysokou výživovou hodnotu. Složení: voda, jáhly (9,1 %) kuřecí maso (8 %) mrkev brokolice hrášek pórek řepkový olej bramborový škrob sušená pažitka (feedo.cz)

Payot Pâte Grise Papiers Matifiants matující papírky 10 x 50 ks

Payot Pâte Grise Papiers Matifiants matující papírky 10 x 50 ks

Payot Pâte Grise Papiers Matifiants, 10 x 50 ks, Doplňky pro ženy, Produkt Payot Pâte Grise se postará o to, aby byla vaše pleť ještě krásnější.Vlastnosti:odstraňuje přebytečnou mastnotu z pletizanechá pleť jemnou a matnouzaručí svěží make-up po celý denna cestování i do kabelkyJak používat:Jemnými krouživými pohyby čistěte tvář i oblast krku a dekoltu. (notino.cz)

Carnis Konzerva kousky zvěřiny 6 x 1240 g

Carnis Konzerva kousky zvěřiny 6 x 1240 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Komplexní krmivo pro dospělé psy. Vysoký podíl masové složky (směs zvěřinového a drůbežího masa). Zlepšuje obranyschopnost psa a pečuje o jeho kůži. Carnis konzerva kousky zvěřiny 6 × 1240 g uspokojí i potřeby těch psů, kteří jsou nadprůměrně aktivní. Přírodní směs bez konzervantů a umělých barviv. (mall.cz)

Brit Care Cat Chicken & Cheese KITTEN Pouch 80 g (8594031447054)

Brit Care Cat Chicken & Cheese KITTEN Pouch 80 g (8594031447054)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí příchuť, hypoalergenní Brit Care Cat Chicken & Cheese KITTEN Pouch je kompletní krmivo pro kočky, obsahuje kousky masa s kuřecím a krůtím masem. Přírodní, hypoalergenní a vysoce stravitelné složení, které zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Klíčové vlastnosti kapsičky Brit Care Cat Chicken & Cheese KITTEN Pouch 80 gHypoalergenní krmivoVyrobeno z přírodních surovinVysoce stravitelnéDoplňkové krmivo pro kočky Složení:kuřecí prsa 43 %, sýr 4 %, rýže, modifikovaný škrob, tuňákový olej, voda Analytické složky:Protein 12 %, Tuk 2 %, Popel 2 %, Vlhkost 83 % (alza.cz)

Perfect fit granule Adult s kuřecím masem 6 x 750 g

Perfect fit granule Adult s kuřecím masem 6 x 750 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Kompletní krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem Výhodné balení 6 × 750 g (mall.cz)

Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch 80 g (8594031447047)

Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch 80 g (8594031447047)

Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí a kachní příchuť, čerstvé maso v sušině 47%, tuky (drůbeží) 1%, hypoalergenní Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch je kompletní krmivo pro kočky, obsahuje kousky masa s kuřecím a krůtím masem. Přírodní, hypoalergenní a vysoce stravitelné složení, které zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Klíčové vlastnosti kapsičky Brit Care Cat Chicken & Duck Pouch 80 gHypoalergenní krmivoVyrobeno z přírodních surovinVysoce stravitelnéDoplňkové krmivo pro kočky Složení:kuřecí maso 42 %, kachní maso 5 %, rýže, modifikovaný škrob, tuňákový olej, voda Analytické složky:protein 12 %, Tuk 1 %, Popel 1,5 %, Vlhkost 84 % (alza.cz)

Vitalvibe Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO 250 g

Vitalvibe Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO 250 g

Kešu-kakaové kousky v nektaru BIO představují skvělý prostředek, jak dodat tělu energii, dobrou náladu a jasnou mysl. Vyrábí se namáčením nepražených kakaových bobů a kešu oříšků v lahodném nektaru z kokosových palem. (prozdravi.cz)

FALCO MAX deluxe kousky kuřete s mrkví 6 x 400 g

FALCO MAX deluxe kousky kuřete s mrkví 6 x 400 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Prvotřídní ručně plněné konzervy pro psy. 100% obsah masa, bez chemických přísad, náhražek a plnidel. Konzervy obsahují kousky jemného kuřecího masa doplněného mrkví. (mall.cz)

Almo Nature Daily Menu Kousky s hovězím 24 x 85 g

Almo Nature Daily Menu Kousky s hovězím 24 x 85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Konzervy pro kočky ve formě kousků v omáčce. Kousky hovězího masa. Výhodné balení 24 × 85 g. (mall.cz)

Almo Nature Daily Menu Kousky se pstruhem 24 x 85 g

Almo Nature Daily Menu Kousky se pstruhem 24 x 85 g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Konzervy pro kočky ve formě kousků v omáčce. Kousky tuňáka. Výhodné balení 24 × 85 g. (mall.cz)

HiPP BIO Rýže s karotkou a krůtím masem 220 g

HiPP BIO Rýže s karotkou a krůtím masem 220 g

Masovo-zeleninový příkrm HiPP BIO Rýže s karotkou a krůtím masem je určený pro děti od ukončeného 7. měsíce. Je vhodný také pro děti ohrožené alergií. bez přídavku soli (obsahuje přirozeně se vyskytující sodík) bez přídavku mléčné složky obsahuje omega - 3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje bez přídavku aromat a zahušťovadel bez přídavku barviv a konzervačních látek bez lepku Balení obsahuje 220 g. (benu.cz)

Vitalbite dušené filetky kuřecí a hovězí v omáčce 4 × 85 g …

Vitalbite dušené filetky kuřecí a hovězí v omáčce 4 × 85 g (5999546176032)

Kapsička pro psy pro všechna plemena s normální aktivitou, kuřecí, drůbeží a hovězí příchuť, tuky 5% Pořízením masových kapsiček VitalBite dopřejete vašemu čtyřnohému mazlíčkovi velmi chutné kompletní krmivo. Kapsičky VitalBite obsahují jemné kousky kuřecího a hovězího masa v lahodné omáčce. Součástí jsou důležité minerály a vitamíny - jako například vitamín E, biotin či zinek, které podporují zdravou kůži a kvalitní srst. Nechybí ani inulin podporující optimální trávení. Velkým plusem kapsiček VitalBite je, že neobsahují umělé příchutě a jsou zcela bez přidaných barviv. Vlastnosti masových kapsiček pro psy VitalBite, kuřecí a hovězí v omáčce, 4 × 85 gKvalitní masové kapsičky pro psy od značky VitalBiteJemné kousky kuřecího a hovězího masa v lahodné omáčceVitalBite kapsičky obsahují… (alza.cz)

Kapsička Stuzzy Speciality Plus Sterilized kuře, krůta 12x100g

Kapsička Stuzzy Speciality Plus Sterilized kuře, krůta 12x100g

Kapsičky s kuřecím a krůtím masem pro kastrované kočky. Balení obsahuje: 6 x kapsičku s kuřecím masem 100g: Složení: maso a živočišné produkty 45% (kuřecí 8%), deriváty rostlinného původu (inulin 0,4%), minerály. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8%, vlhkost 84%, hrubé oleje a tuky 3%, hrubé popeloviny 1,5%, hrubá vláknina 0,5%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín B9 550 mg / kg, vitamín E 100 mg / kg, vitamín B1 12 mg / kg, vitamín B6 2,7 mg / kg, biotin 180 m.j./ kg, taurin 100 mg / kg, zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 20 mg / kg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 3 mg / kg. 6 x kapsičku s krůtím masem 100g: Složení: maso a živočišné produkty 45% (krůtí 8%), deriváty rostlinného původu (inulin 0,4%), minerály. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8%, vlhkost 84%, hrubé oleje a tuky 3%,… (superzoo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít