Vitakraft kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881)

Produkt Vitakraft kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vitakraft kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881) upraviť a produkt hľadať znova.

Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881)

Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst  (4008239313881)
Detail

Kartáč na psy - pro všechny délky srsti, s kovovými hroty, materiál plast Aby byla srst vašeho psa rozčesaná a hebká, je nutné se o ni náležitě starat. Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst je vhodnou pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na rasy všech velikostí zaručí zdravou a zářivou srst vašeho mazlíčka. Plastový kartáč Vitakraft srst mazlíčka nejen upravuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Kartáč s kovovými hroty uvolní a rozčeše dlouhou a hustou srst. Rozhodující funkce kartáče na psy Vitakraft Pro lehké rozčesání srsti Materiálem kartáče od výrobce Vitakraft je plast Kartáč s kovovými hroty pro dlouhou a zacuchanou srst Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst je vhodný pro všechna plemena Kartáč určený pro psy Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881) , Vitakraft kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881)

Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst (4008239307798)

Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst  (4008239307798)
Detail

Kartáč na psy - pro všechny délky srsti, s kovovými hroty, vyčesávací, odstraňuje uvolněnou srst, odstranění zacuchané srsti, materiál kov a plast Aby byla srst vašeho psa hebká a lesklá, je potřeba se o ni náležitě starat. Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst je perfektní pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na plemena všech velikostí zaručí zdravou a zářivou srst vašeho mazlíčka. Kovový kartáč Vitakraft kožich mazlíčka nejenom pěstí, ale také prokrvuje kůži. Plastový kartáč Vitakraft kožich mazlíčka nejenom upravuje, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Kartáč s kovovými hroty pomůže snadno rozčesat dlouhé zacuchané chlupy. Rozhodující vlastnosti kartáče na psy Vitakraft Pro lehké a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče od výrobce Vitakraft je kov a plast Kartáč s kovovými hroty pro rozčesání zacuchané srsti Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst je vhodný pro všechna plemena Kartáč hodící se pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst (4008239307798) , Vitakraft kartáč s hřebínkem jemná srst (4008239307798)

Vitakraft Kartáč pro kočku oboustranný (4008239313911)

Vitakraft Kartáč pro kočku oboustranný (4008239313911)
Detail

Kartáč na kočky - a kočky, pro všechny délky srsti, s kovovými hroty, se štětinami, vyčesávací, odstraňuje uvolněnou srst, odstranění zacuchané srsti, oboustranný, materiál kov, plast, štětiny a guma Chcete mít doma kočku s nejkrásnější srstí v okolí? Poskytněte vašemu mazlíčkovi pravidelnou péči o srst s oboustranným kartáčem Vitakraft. Kartáč Vitakraft disponuje kovovými hroty na jedné a měkkými štětinkami na druhé straně. Odstraňuje uvolněné a zacuchané chlupy pro zdravý vzhled srsti. Díky protiskluzové rukojeti se s ním snadno manipuluje. Plastový materiál se jednoduše udržuje. Spolu s kartáčem Vitakraft obdržíte i kartáčový hřeben na odstranění srsti uvízlé v hrotech. Klíčové vlastnosti oboustranného kartáče pro kočku VitakraftKartáč Vitakraft se postará o krásnou srst vaší kočkyDisponuje kovovými hroty a měkkými štětinkamiOdstraňuje uvolněné a zacuchané chlupyDíky protiskluzové rukojeti se s ním snadno manipulujePlastový materiál se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Kartáč pro kočku oboustranný (4008239313911) , Duvo+ kartáč na srst samočisticí (chphk0264nad)

Kärcher - Kartáč na čištění srsti

Kärcher - Kartáč na čištění srsti
Detail

Kartáčem na čištění srsti jednoduše vyčešete veškeré nečistoty. Jemně měkký gumový materiál je flexibilní a přizpůsobí se zvířeti, přičemž nerezové ocelové hroty s nopky jsou pro zvíře velmi příjemné. Ruční poutko lze nastavit podle uživatele. (karcher.cz)

Podobné produkty ako Kärcher - Kartáč na čištění srsti , Petrelax kartáč s kulatými hroty na krátkou srst l (6957955800466)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst M (6957955800459)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst M (6957955800459)
Detail

Kartáč na psy - a kočky, pro krátkosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, materiál kov a plast Hřeben na psy Petrelax Myslete na srst vašeho čtyřnohého kamaráda - ať už je období línání či nikoliv. Hřeben na psy Petrelax s kovovými hroty slouží pro vyčesávání línající a odumřelé srsti a zvyšuje její lesk a podporuje zdravý vzhled. Kuličky na koncích drátků chrání kůži vašeho mazlíčka před poškrábáním. Plastová rukojeť o délce 155 mm zajistí pohodlnou manipulaci s hřebenem. Použití hřebenu na psy Petrelax se doporučuje pro krátkosrstá plemena.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst M (6957955800459) , Petrelax kartáč s kulatými hroty na krátkou srst m (6957955800459)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst L (6957955800466)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst L (6957955800466)
Detail

Kartáč na psy - pro krátkosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, materiál kov a plast Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hřeben na psy Petrelax Myslete na srst vašeho čtyřnohého kamaráda - ať už je období línání či nikoliv. Hřeben na psy Petrelax s kovovými hroty slouží pro vyčesávání línající a odumřelé srsti a zvyšuje její lesk a podporuje zdravý vzhled. Kuličky na koncích drátků chrání kůži vašeho mazlíčka před poškrábáním. Plastová rukojeť o délce 175 mm zajistí pohodlnou manipulaci s hřebenem. Použití hřebenu na psy Petrelax se doporučuje pro krátkosrstá plemena. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst L (6957955800466) , Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst (6957955800350)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst XL (6957955800473)

Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst XL (6957955800473)
Detail

Kartáč na psy - pro krátkosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, materiál kov a plast Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hřeben na psy Petrelax Myslete na srst vašeho čtyřnohého kamaráda - ať už je období línání či nikoliv. Hřeben na psy Petrelax s kovovými hroty slouží pro vyčesávání línající a odumřelé srsti a zvyšuje její lesk a podporuje zdravý vzhled. Kuličky na koncích drátků chrání kůži vašeho mazlíčka před poškrábáním. Plastová rukojeť o délce 200 mm zajistí pohodlnou manipulaci s hřebenem. Použití hřebenu na psy Petrelax se doporučuje pro krátkosrstá plemena. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst XL (6957955800473) , Brunolie zupfzeug, kartáč na srst zvířat, vyčištění jedním kliknutím, péče o srst

Wahl Oboustranný kartáč na psí srst

Wahl Oboustranný kartáč na psí srst
Detail

Wahl Oboustranný kartáč na psí srst Oboustranný kartáč pro snadné vyčesávání a vyhlazování psí srsti. Kartáč s měkkou rukojetí je navržen tak, aby rozčesal a vyhladil srst a vyčesal různé parazity. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Wahl Oboustranný kartáč na psí srst , Vitakraft kartáč pro kočku oboustranný (4008239313911)

DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad)

DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad)
Detail

Kartáč na psy - pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, samočistící, pro zdravou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstraňuje podsadu, odstranění zacuchané srsti, odolný, materiál kov, plast a guma Aby byla srst vašeho pejska zdravá a zářivá, je potřeba se o ni patřičně starat. Kartáč na psy DUVO+ Kartáč na srst samočisticí je šetrnou pomůckou pro péči o dlouhosrstá plemena. Kartáč hodící se na Střední a Velká plemena zaručí zdravou a zářivou srst vašeho mazlíčka. Kovový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen šlechtí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Plastový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen pěstí, ale také prokrvuje kůži a činí srst hebkou. Gumový kartáč DUVO+ srst mazlíčka nejen upravuje, ale taktéž udržuje srst lesklou. Díky kovovým hrotům je rozčesávání dlouhé zacuchané srsti snadnější. Významné funkce kartáče na psy DUVO+ Pro lehké rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce DUVO+ je kov, plast a guma Kartáč s kovovými hroty pro redukci línání DUVO+... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad) , Hunter beruška kartáč na srst 10 cm (4016739445070)

Brunolie ZupfZeug, kartáč na srst zvířat, vyčištění jedním kliknutím, péče o srst

Brunolie ZupfZeug, kartáč na srst zvířat, vyčištění jedním kliknutím, péče o srst
Detail

Rychlé a snadné čištění: s kartáčem na srst zvířat Brunolie ZupfZeug bude péče o srst psů, koček a malých zvířat hračkou.Kartáč Brunolie ZupfZeug s funkcí stlačení a vyčištění zajišťuje rychlé a bezchybné výsledky díky velké ploše kartáče. Zcela jednoduše odstraň uvolněnou a zamotanou srst. Zachycené chlupy můžeš z kartáče jednoduše odebrat pomocí tlačítka na stisk a vyčištění kartáče. Kartáč Brunolie ZupfZeug je opravdu všestranný: 364 měkkých štětin vyhlazuje vrchní srst, odstraňuje nečistoty, uvolňuje srst, dělá ji hedvábně jemnou a propouští vzduch ke kůži tvého miláčka. Je ideální pro zvířata se středně dlouhou nebo dlouhou srstí. Kartáč ZupfZeug je součástí každé dobré péči o srst. Ergonomická rukojeť se postará snadnou a uvolněnou manipulaci pro tebe i tvého chlupatého přítele.Jednoduše, rychle a prakticky: S kartáčem na srst zvířat Brunolie ZupfZeug se stanou z neupravených a střapatých klubek srsti za pár minut hebcí a upravení mazlíčci. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Brunolie ZupfZeug, kartáč na srst zvířat, vyčištění jedním kliknutím, péče o srst , Brunolie doppeldecker, kartáč na srst psů, 2 v 1 kartáč, drátky, štětiny

WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst

WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst
Detail

Vyčesávejte srst svých čtyřnohých mazlíčků a udržujte jejich chlupy zářivě lesklé a zdravé. Oboustranný kartáč obsahuje jehly na jedné straně a kartáč na druhé straně. Účinně ze zvířecí srsti odstraňuje vypadané chlupy i parazity, které zvíře pochytilo venku na procházce. (drmax.cz)

Podobné produkty ako WAHL 858454 Oboustranný kartáč na psí srst , Moser kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst s-l (4015110018179)

Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst (6957955800350)

Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst (6957955800350)
Detail

Kartáč na psy - a kočky, pro všechny délky srsti, gumový, materiál guma Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst je vhodnou pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč hodící se na plemena všech velikostí zajistí hebkou a vyčesanou srst vašeho čtyřnohého mazlíčka. Gumový kartáč Petrelax kožich mazlíčka nejenom upravuje, ale také prokrvuje kůži. Gumové zuby provádějí stimulační masáž kůže, díky čemuž se podporuje regenerace pokožky. Zásadní parametry kartáče na psy Petrelax Pro lehké rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce Petrelax je guma Hřeben s gumovými hroty pro regeneraci pokožky a váčků srsti Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst je vhodný pro všechna plemena Velikost zvířete: Bez omezení (alza.cz)

Podobné produkty ako Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst (6957955800350) , Rukavice na psy srst

Brunolie DoppelDecker, kartáč na srst psů, 2 v 1 kartáč, drátky, štětiny

Brunolie DoppelDecker, kartáč na srst psů, 2 v 1 kartáč, drátky, štětiny
Detail

S kartáčem na srst psů Brunolie DoppelDecker bude péče o srst hračkou.Kartáč pro psy 2 v 1 od Brunolie DoppelDecker s jednou stranou na jemné česání a druhou stranou na rozčesávání je vhodná na všechny druhy srsti a psů. Drátky z nerezavějící oceli rozmotávají a odstraňují zauzlení ze srsti tvého čtyřnohého miláčka. Měkké gumové lůžko a zaoblené drátky chrání před nadměrným přitlačením a zraněními. Strana s měkkými štětinami vyhlazuje vrchní srst a dodává jí krásný lesk. Kartáč DoppelDecker je součástí každé správné péče o srst a je vhodná i pro kočky. Ergonomická rukojeť zajišťuje snadnou a uvolněnou manipulaci pro tebe i tvého chlupatého přítele.S kartáčem na srst psů Brunolie DoppelDecker se stanou z neupravených a střapatých klubek srsti za pár minut hebcí a upravení mazlíčci. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Brunolie DoppelDecker, kartáč na srst psů, 2 v 1 kartáč, drátky, štětiny , Vitakraft hračka plyšová rybka s catnipem (4008239306753)

Hunter beruška kartáč na srst 10 cm (4016739445070)

Hunter beruška kartáč na srst 10 cm (4016739445070)
Detail

Odstraňovač chlupů a kočky, gumový pro všechny délky srsti, vyčesávací , masážní Aby byla srst vašeho čtyřnohého mazlíčka vyčesaná a hebká, je potřeba se o ni patřičně starat. Hunter beruška kartáč na srst 10 cm je šetrnou pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na plemena všech velikostí zajistí zdravou a hebkou srst vašeho mazlíčka. Kartáč z plastu Hunter srst mazlíčka nejen upravuje, ale taktéž udržuje srst lesklou. Gumový kartáč Hunter srst mazlíčka nejen pěstí, ale taktéž udržuje srst hebkou. Gumové zuby kartáče stimulují přirozenou tvorbu kožních mazů, čímž se podporuje regenerace pokožky a váčků srsti. Podstatné parametry kartáče na psy Hunter Pro snadné a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce Hunter je plast a guma Hřeben s gumovými hroty pro odstranění odumřelých částeček pokožky a jiných nečistot Hunter beruška kartáč na srst 10 cm je vhodný pro všechna plemena Kartáč určený pro psy i kočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hunter beruška kartáč na srst 10 cm (4016739445070) , Vitakraft hračka míček s nylon ušima (4008239368478)

Pet teezer Detangling Pink kartáč na srst 1 ks

Pet teezer Detangling Pink kartáč na srst 1 ks
Detail

Kartáč Pet teezer Detangling se hodí k rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy. Dvě délky štětin zaručí dokonalé vyčesání od pokožky až k povrchu srsti. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Pet teezer Detangling Pink kartáč na srst 1 ks , Orion plechová dóza srdce hrubá mouka

Furminator Oboustranný kartáč pro péči o srst pro psy

Furminator Oboustranný kartáč pro péči o srst pro psy
Detail

Furminator Oboustranný kartáč pro péči o srst pro psy FURminator® oboustranný kartáč 2v1 má na jedné straně pevné jehličky a na druhé měkké štětiny pro péči o srst a její finální úpravu. Používejte 5 až 10 minut denně. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Furminator Oboustranný kartáč pro péči o srst pro psy , Vitakraft perličky s medem ptáci 20 g (4008239211828)

Pet Teezer De-shedding Purple Kartáč pro vyčesávání srsti

Pet Teezer De-shedding Purple Kartáč pro vyčesávání srsti
Detail

Pet Teezer De-shedding Purple Kartáč pro vyčesávání srsti Kartáč Pet Teezer De-shedding pro vyčesávání srsti. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Pet Teezer De-shedding Purple Kartáč pro vyčesávání srsti , Vitakraft perličky s medem kanár 20 g (4008239211835)

Petrelax Kartáč na malá zvířata s jemnou srstí (6957955800312)

Petrelax Kartáč na malá zvířata s jemnou srstí (6957955800312)
Detail

Kartáč na kočky - a kočky, pro dlouhosrstá plemena, s kovovými hroty, vyčesávací, materiál kov a dřevo Aby byla srst vašeho 4nohého mazlíčka vykartáčovaná a krásná, použijte kartáč Petrelax. Je určen pro malá zvířata s jemnou srstí. Patří mezi šetrné pomůcky pro péči o dlouhosrstá plemena, kterým zajistí hebkou a krásně vyčesanou srst. S kartáčem Petralex srst nejen důkladně pročešete, ale navíc mazlíčkům nádherně zmasírujete a prokrvíte kůži. Kovové hroty zbavují srst odumřelých chlupů a redukují línání. Na hlavu kartáče Petrelax byla použita antikorozní ocel a rukojeť je vyrobena ze dřeva. Klíčové vlastnosti kartáče na malá zvířata s jemnou srstí PetrelaxKartáč Petrelax je určen pro malá zvířata s jemnou srstíUžijete jej zejména pro dlouhosrstá plemenaDocílíte hebké a krásně vyčesané srstiKartáč Petrelax poskytne mazlíčkům také masážRedukuje línáníZbavuje srst odumřelých chlupůRozměry:62 × 44 × 126 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Petrelax Kartáč na malá zvířata s jemnou srstí (6957955800312) , Petrelax samočistící kartáč s kulatými hroty s (6957955801104)

Pet teezer De-shedding Purple kartáč na srst 1 ks

Pet teezer De-shedding Purple kartáč na srst 1 ks
Detail

Kartáč Pet teezer De-shedding se hodí k rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy. Dvě délky štětin zaručí dokonalé vyčesání od pokožky až k povrchu srsti. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Pet teezer De-shedding Purple kartáč na srst 1 ks , Vitakraft perličky s rybím tukem ptáci 20 g (4008239211927)

Pet teezer De-shedding Small Blue kartáč na srst 1 ks

Pet teezer De-shedding Small Blue kartáč na srst 1 ks
Detail

Kartáč Pet teezer De-shedding se hodí k rozčesávání všech typů kožíšků a pro všechny psí rasy. Dvě délky štětin zaručí dokonalé vyčesání od pokožky až k povrchu srsti. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Pet teezer De-shedding Small Blue kartáč na srst 1 ks , Vitakraft pochoutka cat yums kuřecí s trávou 40g (4008239588975)

Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L (4015110018179)

Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L (4015110018179)
Detail

Kartáč na psy - pro všechny délky srsti, s kovovými hroty, pro zdravou srst, odstraňuje uvolněnou srst, odstraňuje podsadu, odstranění zacuchané srsti, odolný, materiál kov a plast Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L je vhodnou pomůckou pro péči o krátkosrstá, středněsrstá i dlouhosrstá plemena. Kartáč vhodný na plemena všech velikostí zajistí zdravou a hebkou srst vašeho mazlíčka. Kovový kartáč Moser srst mazlíčka nejen upravuje, ale taktéž udržuje srst lesklou. Kartáč z plastu Moser kožich mazlíčka nejenom upravuje, ale taktéž udržuje srst lesklou. Kartáč s kovovými hroty odstraňuje nečistoty a podporuje lesk srsti. Důležité vlastnosti kartáče na psy Moser Pro snadné a rychlé rozčesání srsti Materiálem kartáče výrobce Moser je kov a plast Kartáč s kovovými hroty pro rozčesání dlouhé srsti Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L je vhodný pro všechna plemena (alza.cz)

Podobné produkty ako Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L (4015110018179) , Limara hoblinová podestýlka hrubá 10 l (8595196203783)

Klein Fén s hřebínkem Braun

Klein Fén s hřebínkem Braun
Detail

Dětský fén značky Braun, laděný do šedé a růžové barvy, je se svými doplňky v nabídce pro malé kadeřnice. Ty mohou foukat vlasy před finální úpravou účesů. Funkčnost: fén funguje na baterie vyfoukává reálně vzduch Kupte holčičkám fén s hřebínkem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 1 x AA (nejsou součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Klein Fén s hřebínkem Braun , Multivitaminove kapky vitakraft 10ml

Klein Fén s hřebínkem Braun

Detail

Základem každého kadeřnického salonu jsou nůžky a fén. S touto sadou budou mít děvčata značkový funkční fén s nástavcem a kartáč na česání. Dětský fén má licencí známé značky Braun. (mall.cz)

Podobné produkty ako Klein Fén s hřebínkem Braun , Wahl hřeben na línající srst (0043917002606)

Univerzální pulzní USB napájecí zdroj 2250 mA s hřebínkem

Univerzální pulzní USB napájecí zdroj 2250 mA s hřebínkem
Detail

Popis produktuVhodný pro mobilní telefony a digitální zařízení např.: přenosná rádia, modemy, nabíjecí svítilny, antény a set-top boxy, přenosné DVD přehrávače a další s odběrem až 2250 mA. Až 7 možností nastavení výstupního napětí od 3 V do 12 V.Výhody produktuUniverzální použití pro napájení zařízení různého zaměření. barva: černá|funkce LED svítilny: neuvádí se|hmotnost: 120 g|kabel: 1,5 m|kapacita akumulátoru: neuvádí se|klidový odběr proudu: neuvádí se|LED indikace: ano|LED indikátor nabíjení: neuvádí se|LED indikátor stavu baterie: neuvádí se|max. výstup 1× USB: 5 V/2,0 A/10 W|max. výstup celkem: 5 V/2,0 A/10 W|max. zatížení – stálé: neuvádí se|max. zatížení – ve špičce: neuvádí se|nabíjení: neuvádí se|ochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: ano|počet USB výstupů: 1|prodejní obal: 1 ks, blistr|produkt: univerzální zdroj pulzní|rozměr: 50 × 80 × 32 mm|rozměr konektoru: B 3,5/15; C 3,0×1,0/10; D 5,0×2,1/12; G 5,5×2,5/10; H 3,5×1,35/10; I 4×1,7/10; S 2,35×0,75/8,7|typ baterie: neuvádí se|typ napájení: kabel + sada DC konektorů + USB out|určeno pro: univerzální|vstupní napětí: 100–240 V 50/60 Hz|výstupní napětí: 3 V, 4,5 V, 5 V, 6 V, 7,5 V, 9 V, 12 V|výstupní proud: max. 2 250 mA (patro.cz)

Podobné produkty ako Univerzální pulzní USB napájecí zdroj 2250 mA s hřebínkem , Univerzální prachový kartáč s přírodními štětinami (4020)

Tommee Tippee Zdravotnická souprava C2N

Detail

Praktická sada pomůcek pro péči o dítě obsahuje: dětskou manikúru, digitální teploměr, odsávačku hlenů, zubní kartáček a kartáč s hřebínkem. Vše zabaleno v praktickém pouzdře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tommee Tippee Zdravotnická souprava C2N , Olala pets kartáč s otočnými hroty (8592644122580)

Philips Avent Sada pro péči o dítě

Detail

Avent Sada pro péči o dítě je praktickou sadou pomůcek. dětskou manikúru, digitální teploměr, odsávačku hlenů, zubní kartáček a kartáč s hřebínkem. Vše zabaleno v praktickém pouzdře. (mall.cz)

Podobné produkty ako Philips Avent Sada pro péči o dítě , Duvo+ kartáč s měkkými štětinami s 19,5 × 5,5cm (5414365203474)

Canpol babies Newborn Baby Hřeben a kartáč přírodní měkký 2 ks béžový

Canpol babies Newborn Baby Hřeben a kartáč přírodní měkký 2 ks béžový
Detail

Kartáč Canpol babies z kolekce Newborn Baby je z velmi měkkého přírodního vlasu, jemně masíruje pokožku hlavy a neelektrizuje vlasy. Sada s hřebínkem. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Newborn Baby Hřeben a kartáč přírodní měkký 2 ks béžový , Vitakraft vánoční balíček pro kočky s pochoutkami a hračkou (8595199109464)

Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY béžový 2 ks

Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY béžový 2 ks
Detail

Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY béžový 2 ks Hřeben a kartáč s přírodním měkkým vlasem. Kartáč je určen pro nejmenší děti. Jemně masíruje pokožku hlavy, má bezpečné, zakulacené tvary, neelektrizuje vlasy. Dodává se v sadě s hřebínkem. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY béžový 2 ks , Jbl síťka na ryby hrubá 10 cm (4014162610348)

Urban Alchemy Opus Summum Maximum Brush štětec na barvení vlasů s hřebínkem 1 ks

Urban Alchemy Opus Summum Maximum Brush štětec na barvení vlasů s hřebínkem 1 ks
Detail

Urban Alchemy Opus Summum Maximum Brush, 1 ks, Štětce na barvení vlasů pro ženy, Štětec na barvení Urban Alchemy Opus Summum představuje nepostradatelný doplněk k barvicím přípravkům, bez kterého se proces barvení v podstatě neobejde. Vlastnosti: aplikace je rovnoměrná po celé délce vlasů hrot štětce je vhodný k rozdělování pramínků pro profesionální použití Jak používat: Štětec použijte k nanesení barvy na vlasy. Po použití řádně umyjte vlažnou vodou a mýdlem. Pouze pro profesionální použití. (notino.cz)

Podobné produkty ako Urban Alchemy Opus Summum Maximum Brush štětec na barvení vlasů s hřebínkem 1 ks , Jbl síťka na ryby hrubá 8 cm (4014162610331)

Vitakraft Mauserhilfe 20g

Vitakraft Mauserhilfe 20g
Detail

Doplňkové krmivo pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo, které zvířeti dodá potřebné živiny k optimálnímu průběhu přepeření. Složení obiloviny, ořechy, oleje a tuky, olejniny, pekařské výrobky, minerální látky, cukry. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Mauserhilfe 20g , Jbl síťka na ryby hrubá 15 cm (4014162610362)

Vitakraft Mauserhilfe 25g

Vitakraft Mauserhilfe 25g
Detail

Doplňkové krmivo na přepeření pro střední papoušky. Perličky podporují růst zdravého nového peří. Během přepeřování mají ptáci zvýšené nároky na živiny a minerální látky, proto doporučujeme základní krmivo doplnit doplňkovým krmivem určeným k podpoře bezproblémového průběhu přepeření. Složení obiloviny, med, oleje a tuky, mléko a mléčné výrobky, kvasnice, pekařské výrobky, minerální látky, cukry. Denní krmná dávka je uvedena na obalu. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Mauserhilfe 25g

Loftys VITAKRAFT 100g

Loftys VITAKRAFT 100g
Detail

Obilné křupky s kopřivami - doplňkové krmivo pro hlodavce. Vhodné jako doplněk stravy pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1-3 polévkové lžíce denně k hlanímu krmivu. Složení: obiloviny, bíkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry, slad, kopřivy. Jakostní znaky: proteiny 14,2%, vlhkost 6,7%, tuky 7,7%, hrubé popeloviny 4,2%, vláknina 1,4%. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Loftys VITAKRAFT 100g

Loftys VITAKRAFT 100 g

Loftys VITAKRAFT 100 g
Detail

Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 1-3 polévkové lžíce denně k hlanímu krmivu. Složení: obiloviny, bíkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry, slad, kopřivy. Jakostní znaky: hrubé proteiny 14,2%, vlhkost 6,7%, hrubé oleje a tuky 7,7%, hrubé popeloviny 4,2%, hrubá vláknina 1,4%. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Loftys VITAKRAFT 100 g

Vitakraft Reptile Pellets - 1l

Vitakraft Reptile Pellets - 1l
Detail

Vitakraft Reptile Pellets je kompletní krmivo pro vodní želvy a ještěrky. Obsahuje všechny důležité látky jako v přírodě. Krmný návod: podle velikosti zvířete podávejte 1 - 2 kávové lžičky denně. Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, zelenina, ryby a vedlejší výrobky z ryb, měkkýši a raci, řasy, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 39,5%, vlhkost 9,8%, popeloviny 9,1%, tuky 4,8%, vláknina 4,3%, vitamín A 11900 m.j./ kg, vitamín D3 1425 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 88 mg / kg, vitamín C 202 mg / kg, vitamín B 11,5 mg / kg, vitamín B2 18,1 mg / kg, vitamín B6 6,8 mg / kg, vitamín B12 32 mg / kg, biotin 850 m.j./ kg, kyselina nikotinová 85 mg / kg, pantothenan vápenatý 44 mg / kg. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Reptile Pellets - 1l

Vitakraft Reptile Pellets - 250ml

Vitakraft Reptile Pellets - 250ml
Detail

Vitakraft Reptile Pellets je kompletní krmivo pro vodní želvy a ještěrky. Obsahuje všechny důležité látky jako v přírodě. Krmný návod: podle velikosti zvířete podávejte 1 - 2 kávové lžičky denně. Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, zelenina, ryby a vedlejší výrobky z ryb, měkkýši a raci, řasy, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 39,5%, vlhkost 9,8%, popeloviny 9,1%, tuky 4,8%, vláknina 4,3%, vitamín A 11900 m.j./ kg, vitamín D3 1425 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 88 mg / kg, vitamín C 202 mg / kg, vitamín B 11,5 mg / kg, vitamín B2 18,1 mg / kg, vitamín B6 6,8 mg / kg, vitamín B12 32 mg / kg, biotin 850 m.j./ kg, kyselina nikotinová 85 mg / kg, pantothenan vápenatý 44 mg / kg. (krmeni.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Reptile Pellets - 250ml

Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml

Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml
Detail

Vitamínové kapky pro okrasné ptactvo, doplňkové krmivo. Dávkování: přidávejte 3-4 kapky do 50 ml pitné vody denně. Složení: vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry. Jakostní znaky: proteiny 1,1%, vlhkost 89,5%, tuky 0,5%, popeloviny 0,2%, vláknina 0,1%, vitamín A 1250000 m.j./ kg, vitamín D3 12400 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 480 mg / kg, vitamín C 4800 mg / kg, vitamín B1 480 mg / kg, vitamín B2 480 mg / kg, vitamín B6 480 mg / kg, vitamín B12 480 mcg / kg, kyselina nicotinová 4800 mg / kg, panthenol 1430 mg / kg. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml

African Agapornis Vitakraft 750g

African Agapornis Vitakraft 750g
Detail

Krmivo pro malé africké papoušky - kompletní krmivo. Tento druh plnohodnotného krmiva plně odpovídá požadavkům těchto exotických papoušků na stravu. Krmný návod: podávejte cca 10-15 g krmiva denně. Složení: semena, obiloviny, ovoce (4% datle, 4% svatojánský chléb), akát (0,8%), minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 13,4%, vlhkost 10,3%, tuky 11,3%, vláknina 9,7%, popeloviny 5,6%, vápník 0,94%, fosfor 0,39%, vitamín A 8000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 50 mg / kg, vitamín B1 4 mg / kg, vitamín B2 6 mg / kg, vitamín B6 6 mg / kg, vitamín B12 10 mcg / kg, jód 0,4 mg / kg. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako African Agapornis Vitakraft 750g

Vitakraft Honig Perlen 20g

Vitakraft Honig Perlen 20g
Detail

Doplňkové krmivo s medem k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, minerální látky, med, cukr, kvasnice. Denní krmná dávka je uvedena na obalu. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Honig Perlen 20g

Vitakraft Jod Rapid 20g

Vitakraft Jod Rapid 20g
Detail

Dopňkové krmivo s jódem pro andulky, malé a střední papoušky a okrasné ptactvo. Doplněk, který ochrání organizmus před nemocí štítné žlázy a příznivě ovlivňuje látkovou výměnu. Složení obiloviny, semena, minerální složky, oleje a tuky. Denní krmná dávka je uvedena na obalu. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Jod Rapid 20g

Vitakraft Lebertran Perlen 20g

Vitakraft Lebertran Perlen 20g
Detail

Doplňkové krmivo s olejem z tresčích jater k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, tuky a oleje, kvasnice, cukry, minerální látky, lecitin. Denní krmná dávka je uvedena na obalu. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Vitakraft Lebertran Perlen 20g

Menu Vitakraft křeček 400g

Menu Vitakraft křeček 400g
Detail

Kompletní krmivo pro křečky pro spokojený a vitální život. Krmivo bez cukru, barviv a konzervantů. Složení obiloviny, olejniny, luštěniny, ořechy, vojtěška, zelenina, minerální látky, cukry, oleje a tuky. (superzoo.cz)

Podobné produkty ako Menu Vitakraft křeček 400g

Letní srst - Jaap Robben

Letní srst - Jaap Robben
Detail

Román holandského autora Jaapa Robbena, známého českým čtenářům díky románu Birk, je citlivým a napínavým příběhem o dospívání, o síle rodinných pout a přátelství. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Letní srst - Jaap Robben

Srst smrku - Preisner Pavel

Srst smrku - Preisner Pavel
Detail

Knížka je pátou básnickou sbírkou malíře Pavla Preisnera. Básně jsou psány prózou - velmi krátkou. Jak říká sám autor: zapíši nějaký vjem a osekávám text až na jen to nezbytné. Sbírku provází fotoilustrace Libora Stavjaníka. Výtvarník a básník Pavel Preisner debutoval básnickou sbírkou Ulomili (1996), dále vydal knihu básní Usuch (2000), básně v próze Budem nudlit (2005) a Cosi s čímsi (2016). Autorem fotografí je Libor Stavjaník (1965 ve Zlíně). Roku 1987 absolvoval Lidovou školu umění v Ostravě (obor výtvarná fotografie). Jeho fotografie najdeme mimo jiné v publikacích: Tereza Bruthansová: Libuše Niklová (2013); Petr Nikl: Foukací povídky (2013); Anna Grossová: Stříbrné okouzlení (2014); Barbora Vacková: Baťovský domek: mizející prvky zlínské architektury (2017); Eva Končalová – Petr Všetečka: Památník Tomáše Bati (2019). Ve společném výtvarném doprovodu (tj. fotografiích aranžovaných situací) této knihy se autoři – inspirováni Preisnerovými kresbami – pokusili proniknout do oblasti mezi sen a realitu, obraz a fotografii. (patro.cz)

Podobné produkty ako Srst smrku - Preisner Pavel

Cat Gras VITAKRAFT 120 g

Cat Gras VITAKRAFT 120 g
Detail

Použití: semena rozprostřete v truhlíku se zeminou, zasypte ještě asi 1 cm zeminy, zalijte a umístěte na světlé místo bez příméhio slunce. Trávník začne růst během několika dnů. Složení: travní semena. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Cat Gras VITAKRAFT 120 g

Parrot Mauserhilfe VITAKRAFT 25 g

Parrot Mauserhilfe VITAKRAFT 25 g
Detail

Doplňkové krmivo pro papoušky. Speciální směs pro velké papoušky. Krmný návod: podávejte denně množství na špičku nože k hlavnímu krmivu. Složení: obiloviny, med, oleje a tuky, mléko a mléčné výrobky, kvasnice, pekařské výrobky, minerální látky, cukry. Jakostní znaky: hrubé proteiny 21,9%, vlhkost 6,4%, hrubé oleje a tuky 29,2%, hrubé popeloviny 9%, hrubá vláknina 19,2%, vápník 1,35%, fosfor 1,11%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 1600 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 10 mg / kg, biotin 20 mcg / kg, zinek 60 mg / kg, kysličník železitý 50 mg / kg, mangan 16 mg / kg, měď 14 mg / kg. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Parrot Mauserhilfe VITAKRAFT 25 g

VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml

VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml
Detail

Kompletní krmivo pro vodní želvy a ještěrky. Obsahuje všechny důležité látky jako v přírodě. Krmný návod: podle velikosti zvířete podávejte 1-2 kávové lžičky denně. Složení: obiloviny, 20% ryby a vedlejší produkty z ryb, 16% maso a vedlejší produkty živočišného původu zelenina, ryby a vedlejší výrobky z ryb, 5% měkkýši a korýši, řasy, proteinové extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, řasy, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, kvasnice. Jakostní znaky: vápník 2%, fosfor 1,2%, vitamín A 13112 m.j./ kg, vitamín D3 1477 m.j./ kg, mangan 1,54 mg / kg, zinek 5,87 mg / kg, měď 0,7 mg / kg, jód 0,1 mg / kg, železo 551 mg / kg. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml

VITAKRAFT Reptile Pellets 1 l

VITAKRAFT Reptile Pellets 1 l
Detail

Kompletní krmivo pro vodní želvy a ještěrky. Obsahuje všechny důležité látky jako v přírodě. Krmný návod: podle velikosti zvířete podávejte 1-2 kávové lžičky denně. Složení: obiloviny, 20% ryby a vedlejší produkty z ryb, 16% maso a vedlejší produkty živočišného původu zelenina, ryby a vedlejší výrobky z ryb, 5% měkkýši a korýši, řasy, proteinové extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, řasy, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, kvasnice. Jakostní znaky: vápník 2%, fosfor 1,2%, vitamín A 13112 m.j./ kg, vitamín D3 1477 m.j./ kg, mangan 1,54 mg / kg, zinek 5,87 mg / kg, měď 0,7 mg / kg, jód 0,1 mg / kg, železo 551 mg / kg. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako VITAKRAFT Reptile Pellets 1 l

Sittich Mauserhilfe VITAKRAFT 20 g

Sittich Mauserhilfe VITAKRAFT 20 g
Detail

Doplňkové krmivo pro andulky a malé papoušky. Speciální směs pro andulky. Krmný návod: podávejte denně množství na špičku nože k hlavnímu krmivu. Složení: obiloviny, ořechy, oleje a tuky, olejniny, pekařské výrobky, minerální látky, cuky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 9,5%, vlhkost 7,7%, hrubé oleje a tuky 6,3%, hrubé popeloviny 20%, hrubá vláknina 8%, vitamín A 12000 m.j./ kg, vitamín D3 1600 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 10 mg / kg, vitamín C 4 mg / kg, vitamín B1 1,1 mg / kg, vitamín B2 3,3 mg / kg, vitamín B6 1,7 mg / kg, vitamín B12 40 mcg / kg, biotin 20 mcg / kg, kyselina nicotinová 13 mg / kg, kyselina pantothenová 4 mg / kg, měď 14 mg / kg, jód 1,6 mg / kg, zinek 60 mg / kg. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Sittich Mauserhilfe VITAKRAFT 20 g

Menu VITAKRAFT Parrot 1 kg

Menu VITAKRAFT Parrot 1 kg
Detail

Kompletní krmivo pro papoušky. Krmný návod: podávejte 4 polévkové lžíce (30-50 g) denně. Složení: semena, obiloviny (4% červená kukuřice), 27,7% semena (20,6% slunečnicová semena), minerální látky, zelenina (1,5% sušený hrách, 1% sušená mrkev), 1% ořechy, vedlejší rostlinné produkty, 0,02% med, oleje a tuky, droždí (b-glukan 80 mg / kg). Jakostní znaky: vápník 0,8%, fosfor 0,4%, vitamín A 6000 m.j./ kg, vitamín D3 600 m.j./ kg, jód 4,97 mg / kg, mangan 39,98 mg / kg, zinek 20 mg / kg. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Menu VITAKRAFT Parrot 1 kg

Čistič radiátorů z kozí srsti

Čistič radiátorů z kozí srsti
Detail

z jemné kozí srsti čištění i hůře přístupných míst Čistič radiátoru je vyroben z jemné kozí srsti, která zaručuje důkladné vyčištění i těch méně přístupných radiátorů. Má flexibilní kovové madlo a dřevěnou rukojeť. Materiál: kov, dřevo, kozí srst Rozměry: celková délka 120 cm, délka kartáče 50 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Čistič radiátorů z kozí srsti
Vitakraft Kartáč s hřebínkem hrubá srst (4008239313881), Vitakraft Kartáč s hřebínkem jemná srst (4008239307798), DUVO+ Kartáč na srst samočisticí (CHPhk0264nad), Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst L (6957955800466), Petrelax Kartáč s kulatými hroty na krátkou srst M (6957955800459), Petrelax gumový dlaňový kartáč na srst (6957955800350), Brunolie ZupfZeug, kartáč na srst zvířat, vyčištění jedním kliknutím, péče o srst, Vitakraft Kartáč pro kočku oboustranný (4008239313911), Hunter beruška kartáč na srst 10 cm (4016739445070), Brunolie DoppelDecker, kartáč na srst psů, 2 v 1 kartáč, drátky, štětiny, Moser Kartáč oboustranný flexibilní na dlouhou a krátkou srst S-L (4015110018179), rukavice na psy srst, Vitakraft Hračka plyšová rybka s catnipem (4008239306753), Vitakraft Hračka Míček s nylon ušima (4008239368478), Orion Plechová dóza Srdce Hrubá mouka, Vitakraft Perličky s medem ptáci 20 g (4008239211828), Vitakraft Perličky s medem kanár 20 g (4008239211835), Petrelax Samočistící kartáč s kulatými hroty S (6957955801104), Vitakraft Perličky s rybím tukem ptáci 20 g (4008239211927), Vitakraft pochoutka Cat Yums kuřecí s trávou 40g (4008239588975), Limara Hoblinová podestýlka hrubá 10 l (8595196203783), multivitaminove kapky vitakraft 10ml, Wahl Hřeben na línající srst (0043917002606), Univerzální prachový kartáč s přírodními štětinami (4020), Olala Pets Kartáč s otočnými hroty (8592644122580), DUVO+ Kartáč s měkkými štětinami S 19,5 × 5,5cm (5414365203474), Vitakraft Vánoční balíček pro kočky s pochoutkami a hračkou (8595199109464), JBL Síťka na ryby hrubá 10 cm (4014162610348), JBL Síťka na ryby hrubá 8 cm (4014162610331), JBL Síťka na ryby hrubá 15 cm (4014162610362)