Viridian chlorella organic 90 kapsli

Viridian Chlorella Organic 90 kapslí

Viridian Chlorella Organic 90 kapslí

Chlorella 90 kapslí Organic Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. (pilulka.cz)

Viridian Chlorella Organic 90 caps

Viridian Chlorella Organic 90 caps

Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů (živin) a fytonutrientů a má největší obsah Chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. Původně pochází z Asie a je velmi ceněna pro vysoký obsah bílkovin a celé řady dalších živin.Chlorella obsahuje faktor CGF (chlorella growth factor), díky kterému jsou buňky v organismu schopné obnovovat se neuvěřitelně rychle.Chlorella je schopna vyplavovat z těla toxiny, tedy odpadní látky.Chlorella může pomoci lidskému organismu vyvážit množství hormonů, podpořit metabolismus a dodat tělu energii. Díky těmto svým vlastnostem může být skvělým pomocníkem při hubnutí samozřejmě i s úpravou jídelníčku a fyzického tréninku.Chlorella může pomoci v těle přirozeně zvyšovat množství… (muziker.cz)

Chlorella Organic – 90 kapslí

Chlorella Organic – 90 kapslí

Doplněk stravy. Chlorella je sladkovodní řasa a jeden z nejkomplexnějších potravinových zdrojů na světě. Přirozeně obsahuje velký rozsah nutrientů a fytonutrientů a má největší obsah chlorofylu ze všech rostlin na Zemi. Produkt je vhodný pro všechny orientované na intenzivní detoxifikaci organismu, poskytuje přírodní zdroj vitamínů, minerálů, bílkovin a chlorofylu > vyrobeno z přírodních složek, všechny složky jsou 100% bioaktivní > netestováno na zvířatech, ekologická nezávadnost > přírodní forma vitamínů využitelná pro tělo > kapsle rostlinného původu > žádné GMO (geneticky modifikované plodiny) složky > žádné ozařované složky - nejsou tak ničené mikronutrienty, které potravina přirozeně obsahuje > bez živočišných složek, vhodné pro vegany > bez umělých sladidel, umělých barviv a… (vemzu.cz)

Viridian Turmeric 400mg 90 kapslí Organic

Viridian Turmeric 400mg 90 kapslí Organic

Turmeric 400mg 90 kapslí Organic Doplněk obsahující prášek z kurkumy v bio kvalitě. Kurkuma je široce používána jako pouhé koření, má však několik set (!) prokázaných účinků. Účinnou látkou je zde kurkumin. Více se o účincích dočtete na stránkách eFIA.cz. (pilulka.cz)

Viridian Organic Kelp 600mg 90 kapslí

Viridian Organic Kelp 600mg 90 kapslí

Kelp 600mg 90 kapslí Organic ORGANIC KELP (BIO Kelp) Ascophyllum nodosum neboli Kelp je vodní chaluha, která je přirozeně bohatá na jód a další prvky. Kelp Viridian je vyroben pod ochranou známkou Seagreens® zajišťující čistotu vody, v níž chaluha vyrostla, a šetrný způsob zpracování. (pilulka.cz)

Viridian Ginger 400mg 90 kapslí Organic

Viridian Ginger 400mg 90 kapslí Organic

Ginger 400mg 90 kapslí Organic Zázvor v certifikované BIO kvalitě má mnohostranné využití. Látky které obsahuje, lze doporučit každému, kdo je orientovaný na trávení a žaludek. (pilulka.cz)

Viridian Garlic 500mg 90 kapslí Organic

Viridian Garlic 500mg 90 kapslí Organic

Garlic 500mg 90 kapslí Organic ORGANIC GARLIC (Bio česnek) Česnek je odpradávna užíván jako efektivní přírodní pomoc. Obsahuje mnoho látek vhodných zejména při oslabené imunitě, stresu nebo v zimním období. (pilulka.cz)

Viridian 100% Organic Green Tea 90 kapslí

Viridian 100% Organic Green Tea 90 kapslí

100% Organic Green Tea 90 kapslí 100% Organický, certifikovaný zelený čaj s vysokým obsahem Epigalokatechin galátu (EGCG). Tento produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí. Epigalokatechin galát (EGCG) je jednou z nejdůležitějších složek obsažených v zeleném čaji. Jedná se o bioaktivní polyfenol, který má široké spektrum účinků. (pilulka.cz)

Viridian Black Seed 450mg 90 kapslí Organic

Viridian Black Seed 450mg 90 kapslí Organic

Black Seed 450mg 90 kapslí Organic Černý kmín je rostlinka, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití. Lze ji v prvé řadě doporučit jako prevenci problémů spojených se zánětem, s bakteriemi nebo kvasinkami, jako podporu imunitního systému, jako antioxidant a bývá zmiňován i v souvislosti s funkcí oběhového systému a stavem pokožky a vlasů. (pilulka.cz)

Viridian 100% Organic Soul Food Greens 90 kapslí

Viridian 100% Organic Soul Food Greens 90 kapslí

100% Organic Soul Food Greens 90 kapslí Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů v koncentrované formě s garantovanou, certifikovanou čistotou. (pilulka.cz)

Viridian Organic White Willow Bark 400mg 90 kapslí

Viridian Organic White Willow Bark 400mg 90 kapslí

Organic White Willow Bark 400mg 90 kapslí Organic White Willow Bark 400mg Kůra z bílé vrby (Salix alba) je využívána po tisíce let v tradiční čínské medicíně, současná legislativa EU nám však neumožňuje další vlastnosti tohoto produktu popisovat. (pilulka.cz)

Viridian Mineral Complex Organic (Komplex minerálů Bio) 90 kapslí

Viridian Mineral Complex Organic (Komplex minerálů Bio) 90 kapslí

Mineral Complex 90 kapslí Organic (Komplex minerálů Bio) Více než 80 hlavních a stopových minerálů pro každodenní suplementaci, pro muže i ženy, při stresu nebo nadměrné fyzické zátěži. Představuje špičku suplementace minerálů z hlediska zdroje i jejich biologické využitelnosti. (pilulka.cz)

Viridian Organic Brahmi 60 kapslí

Viridian Organic Brahmi 60 kapslí

Brahmi 60 kapslí Organic Doplněk souvisí s redukcí činnosti enzymu acetylcholinesterázy, který v těle rozkládá neurotransmiter acetylcholin. (pilulka.cz)

Revix Chlorella 90 kapslí

Revix Chlorella 90 kapslí

REVIX CHLORELLA 90 kapslí 500 mg rozemleté chlorelly v rostlinné kapsli bez přidaných látek. Chlorella zajistí potřebnou regeneraci a splní prebiotickou úlohu díky mnoha obsaženým prospěšným látkám. (pilulka.cz)

Viridian Garlic Organic 90 caps

Viridian Garlic Organic 90 caps

Česnek je odpradávna používán jako efektivní přírodní prevence. Jedna kapsle doplňku obsahuje 500mg extraktu z česneku v BIO kvalitě.Produkt je vhodný pro všechny orientované na:Prevenci nemocí dýchacích cest, virových nebo bakteriálních infekcí, typicky na podzim, v zimě, při stresu a namáhavém životním stylu.Zkrácení doby trvání těchto onemocnění.Posílení imunity a přírodní očistu organismu.Pokyny: Jako doplněk výživy užívejte jednu až tři kapsle denně s jídlem nebo podle pokynů lékaře.Jedna veganská kapsle poskytuje:PřísadaHmotnost% EC NRVOrganická česneková tobolka500mg Pohlaví: Pánské Pohlaví: Dámské Počet v balení (ks): 90 Speciální vlastnosti: Bez GMO Speciální vlastnosti: Veganský Speciální vlastnosti: Košer Země původu: Spojené království Použití: Orální Složení: Organic Ginger… (muziker.cz)

Viridian Ginger Organic 90 caps

Viridian Ginger Organic 90 caps

Veganské, košerové, organickéNáš organický zázvor pochází z ekologicky pěstovaného kořene zázvoru v rámci Soil Association, vyráběného ve Velké Británii.Náš zázvor se jednoduše suší při pokojové teplotě a poté se rozemele, což znamená, že se uchovává ve své „nejúčinnější formě.Každá tobolka obsahuje 400mg čistého zázvoru. Ukázalo se, že zázvor je ideální k užívání v prvním trimestru a přispívá k normálnímu fungování žaludku na začátku těhotenství. Zázvor navíc může podporovat tělo během kojení a kojení.Vezměte podle potřeby ve formě tobolek. Tobolku lze také vyprázdnit a přidat do jídla a pití, včetně smoothies a jogurtů, pokud je to výhodné.Bez umělých přísad, pojiv nebo plnidel obsahuje Viridian Organic Ginger pouze účinné látky, které pomáhají podporovat zdravé těhotenství a… (muziker.cz)

Viridian Nopal Organic 90 caps

Viridian Nopal Organic 90 caps

Viridian 100% Organic Nopal 90 kapslí 100% Organic Nopal je 100% organický, certifikovaný produkt výtažku z kaktusu Opuncie fíkové (Opuntia ficus-indica).Opuncie fíková nebo také Nopál je velmi bohatá na rozpustnou a nerozpustnou vlákninu, která pomáhá zabránit pocitu hladu. Obsahuje řadu vitamínů (A, C, K, B2 - Riboflavin a vitamíny B5, B6, B12), minerálních látek (Vápník, Sodík, Draslík, Magnézium a Železo) a aminokyselin, které zabraňují úbytku svalstva při dietách. Jeho kalorická hodnota je velmi nízká.Benefity 100% Organic Nopaldoporučuje se těm, kteří chtějí zhubnout, protože zabraňuje vstřebávání Cholesterolu, tuků a cukrůmůže působit proti úzkosti a uklidňovat vystresovaný organismusstudie potvrzují účinnost Opuncie při léčbě diabetu II. typu, a to snížením vstřebávání molekul… (muziker.cz)

Viridian Turmeric Organic 90 caps

Viridian Turmeric Organic 90 caps

Organic Turmeric 400 mg je doplněk stravy, obsahující prášek z Kurkumy - Kurkumin v bio kvalitě. Kurkuma je široce používána jako obyčejné koření, má však několik set (!) prokázaných účinků.Kurkuma - "indický šafrán" je koření ze sušeného mletého oddenku kurkumovník dlouhého (Curcuma longa). Používá se v tradiční východní v pákistánské, indické, perské a thajské medicíně i v kuchyni.Kurkuma se doporučuje nanormální trávenínormální činnost jaternormální stav kloubůpoužití proti zánětům, bolestem kloubů, bakteriímboj s nadváhouurychlení odstraňování nepotřebných buněk z organismuzaceľovanie jizevpodporu imunity a činnosti neuronůrychlé a úspěšné vybělení zubůpomoc v boji proti tělesnému tukuv boji proti zhoubným nádorůmPokyny: Jako doplněk stravy užívejte jednu až tři kapsle denně s jídlem… (muziker.cz)

Viridian Vitamin D Organic 60 kapslí

Viridian Vitamin D Organic 60 kapslí

Vitamin D 60 kapslí Organic 100% BIO forma vitamínu D z extraktu žampionu dvouvýtrusého (Agaricus bisporus). (pilulka.cz)

Viridian Maca Extract Organic 60 kapslí

Viridian Maca Extract Organic 60 kapslí

Maca Extract 60 kapslí Organic Maca je malá kořenová zelenina pěstovaná po staletí původními obyvateli And, kde roste pouze v nadmořské výšce nad 3500 metrů. Kořen se nejprve nechá vysušit na slunci a poté je namlet. (pilulka.cz)

Viridian Peak Focus 60 kapslí Organic

Viridian  Peak Focus 60 kapslí Organic

Peak Focus 60 kapslí Organic (Normální kognitivní funkce) Bio patentovaný extrakt z meduňky a šalvěje eliminující stres a podporující koncentraci a duševní výkon. (pilulka.cz)

Viridian Red Clover Organic 60 kapslí

Viridian Red Clover Organic 60 kapslí

Red Clover 60 kapslí Organic Red Clover neboli jetel luční je rostlinka bohatě rozšířená i v České republice. Obsahuje isoflavonoidy vhodné pro ženy v období menopauzy, pro muže mající problémy s prostatou, dále při onemocněních dýchacího ústrojí spojených s kašlem a také při kožních problémech jako je ekzém. (pilulka.cz)

Viridian Ashwagandha Extract Organic 60 kapslí

Viridian Ashwagandha Extract Organic 60 kapslí

Ashwagandha Extract 60 kapslí Organic Indický ženšen neboli Ashwaganda je bylina široce používaná v ajurvédské medicíně, kde je využívána jako celkové tonikum, zdroj energie a antioxidant. Lze doporučit každému, kdo se orientuje na komplexní podporu a vzpruhu organismu a na zvýšení sportovního výkonu. Produkt je obohacen o prášek ze sibiřského ženšenu. (pilulka.cz)

Viridian L-Lysine 90 kapslí

Viridian L-Lysine 90 kapslí

L-Lysine 90 kapslí L-Lysine Esenciální aminokyselina L-Lysin od Viridian Nutrition je v organické a fermentované formě. Jde o esenciální aminokyselinu, proto ho lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být dodáván potravou. Lze ho doporučit všem orientovaným na správný průběh proteosyntézy a tedy růst svalů a na správný metabolismus sacharidů. (pilulka.cz)

Viridian Malic Acid 90 kapslí

Viridian Malic Acid 90 kapslí

Malic Acid 90 kapslí Malic Acid (kyselina jablečná) Kyselina jablečná je velmi účinným katalyzátorem/urychlovačem vstřebávání, využití a přeměny současně podávaných suplementů, například kreatinu. Kromě toho je kyselina jablečná přeměňována v tzv. citrátovém cyklu na pyruvát, který je zdrojem svalové energie. (pilulka.cz)

Viridian Grape Seed 90 kapslí

Viridian Grape Seed 90 kapslí

Grape Seed 90 kapslí Vysoce účinný extrakt z hroznových jader. Jde o silný přírodní zdroj oligomerních prokyanidinů. (pilulka.cz)

Viridian Betaine HCL 90 kapslí

Viridian Betaine HCL 90 kapslí

Betaine HCL 90 kapslí Tento doplněk obsahuje Betaine HCl spolu s kořenem hořce. Je určen pro každého zaměřeného na správnou hladinu a stav žaludeční kyseliny a také její produkci. Množství a stav žaludečních šťáv má přímou spojitost s celkovým stavem zažívacího traktu a kondicí celého organismu. (pilulka.cz)

Viridian Cranberry Berry 90 kapslí

Viridian  Cranberry Berry 90 kapslí

Cranberry Berry 90 kapslí Cranberry Berry (Brusinka) Cranberry Berry obsahuje koncentrát a standardizovaný extrakt z brusinek, tento výrobek lze doporučit každému, kdo je zaměřený na antioxidační doplňky, dobrou kondici ledvin a močového ústrojí. - Koncentrát a 30% extrakt z brusinek - Přírodní prevence - Močové ústrojí a trávící trakt (pilulka.cz)

Viridian Olive Leaf 90 kapslí

Viridian Olive Leaf 90 kapslí

Olive Leaf 90 kapslí Olive Leaf obsahuje extrakt z listů olivovníku. Ty jsou vedle olivového oleje vyráběného z plodů trochu opomíjeným zdrojem cenných látek. Extrakt z nich obsahuje takzvané polyfenoly, sloučeniny, které se přirozeně vyskytují ve všemožných rostlinách a plodech. (pilulka.cz)

Viridian Bone Complex 90 kapslí

Viridian Bone Complex 90 kapslí

Bone Complex 90kapslí Komplex s obsahem vápníku a hořčíku v poměru 1:1, vitamínu C, K, kyseliny jablečné, bóru a vitamínu D3. Všechny tyto složky působí synergně a jejich poměry jsou zvolené tak, aby produkt dosáhl co nejvyšší biologické využitelnosti. (pilulka.cz)

Viridian Boswellia Resin 90 kapslí

Viridian Boswellia Resin 90 kapslí

Boswellia Resin 90 kapslí BOSWELLIA RESIN (Extrakt pryskyřice Kadidlovníku) Extrakt z pryskyřice stromu Boswellia Serrata neboli Kadidlovníku, který lze najít v Indii, severní Africe a na Středním východě. Pryskyřice z něj se tradičně užívá v ajurvédské medicíně především v souvislosti s klouby, záněty a žaludečními vředy. (pilulka.cz)

Viridian Synerbio Daily 90 kapslí

Viridian Synerbio Daily 90 kapslí

Synerbio Daily 90 kapslí Účinná směs čtyř kultur, fruktooligosacharidů a inulinu. Pro zdravý stav střevní mikroflóry a bezproblémové trávení. (pilulka.cz)

Viridian Vitamin K2 90 kapslí

Viridian Vitamin K2 90 kapslí

Vitamin K2 90 kapslí Vitamín K je spojován s procesem správného srážení krve, má však vliv i na další oblasti spojené s kondicí kardiovaskulárního systému. (pilulka.cz)

Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí

Viridian Viridikid Multivitamin 90 kapslí

VRD Viridikid Multivitamin 90 kapslí Multivitamín, multiminerál a superantioxidant pro děti od 3 do 14-ti let bez jakýchkoli chemických aditiv. Viridikid neobsahuje cukr, aspartam nebo jiná sladidla, barviva, dochucovadla, pojiva (lepidla) nebo jakékoli jiné skryté nežádoucí složky. Malé kapsličky usnadňují dětem spolknutí. (pilulka.cz)

Viridian Rhodiola Rosea 90 kapslí

Viridian Rhodiola Rosea 90 kapslí

Rhodiola Rosea 90 kapslí Adaptogen Rodiola Rosea je známá díky svým stimulačním účinkům. Je užívána při dlouhodobém stresu, psychickém i fyzickém, stejně jako při zatížení těla působením životního prostředí. (pilulka.cz)

Viridian Bromelain 500mg 90 kapslí

Viridian Bromelain 500mg 90 kapslí

Bromelain 500mg 90 kapslí Enzym získaný ze stopky ananasu. (pilulka.cz)

Viridian Vegan Multi 90 kapslí

Viridian  Vegan Multi 90 kapslí

Vegan Multi 90 kapslí (Multivitamín pro vegany) Multivitamín a multiminerál pro vegany obsahující komplexní spektrum potřebných denních látek v 1 kapsli. (pilulka.cz)

Viridian Selenium 200µg 90 kapslí

Viridian Selenium 200µg 90 kapslí

Selenium 200µg 90 kapslí Selen je relativně vzácná látka, která není široce známá, poslední dobou se ale jejím účinkům a vlivu věnuje čím dál větší pozornost. Selen od Viridianu obsahuje biologicky nejvíce využitelnou formu L-seleno-methionin. (pilulka.cz)

Viridian Mineral Complex Organic 90 caps

Viridian Mineral Complex Organic 90 caps

ORGANIC MINERAL COMPLEX Doplněk stravy. - BIO multiminerálový komplex- Více než 80 hlavních a stopových minerálů- Výhradně přírodní zdroj (zelené superpotraviny) Organic Mineral Complex nabízí více než 80 hlavních a stopových minerálů pro každodenní suplementaci. Obsahuje Červenou řasu AquaMin®, BIO Seagreens® Kelp, BIO Přesličku rolní a BIO kopřivu dvoudomou. Poskytuje tak zcela unikátní zdroj témeř všech možných minerálů, hlavních i stopových. Podstatné také je, že minerály jsou v doplňku v přírodně formě přirozené pro tělo – je tak zajištěna jejich vysoká využitelnost tělem. Organic Mineral Complex se hodí pro každodenní používání, pro muže i ženy, při stresu nebo nadměrné fyzické zátěži. Představuje špičku suplementace minerálů z hlediska zdroje i jejich biologické využitelnosti.… (muziker.cz)

Viridian Black Seed Organic 90 caps

Viridian Black Seed Organic 90 caps

Veganské, košer, organické Black seed (Nigella sativa) je vysoce ceněný tradiční lék považovaný za všelék. Moderní výzkum odhalil pozoruhodné výhody pro mnoho oblastí zdraví. Viridian Nutrition používá nejkvalitnější organická černá semena pocházející z Egypta. Certifikováno jako ekologické od Soil Association - lepší pro planetu, lepší pro vás.Pokyny: Jako doplněk stravy užívejte jednu až čtyři kapsle denně s jídlem nebo podle pokynů svého lékaře.Jedna kapsle poskytuje:PřísadaHmotnost% EC NRVOrganický prášek z černých semen450mg Pohlaví: Pánské Pohlaví: Dámské Počet v balení (ks): 90 Speciální vlastnosti: Veganský Speciální vlastnosti: Košer Speciální vlastnosti: Bez GMO Varianta: Kapsle Země původu: Spojené království Použití: Orální Složení: Organic Black Seed Powder Forma: Kapsle… (muziker.cz)

Viridian Green Tea Organic 90 caps

Viridian Green Tea Organic 90 caps

Viridian 100% Organic Green Tea 90 kapslí 100% organický, certifikovaný Zelený čaj s vysokým obsahem látky epigalokatechiny gala (EGCG), která je jednou z nejdůležitějších složek - bioaktivní Polyfenol, který má široké spektrum účinků.Možné pozitivní účinky 100% Organic Green Teapříznivě ovlivňuje detoxikaci a regeneraci jaterní tkáněpomáhá snížit krevní tlak a hladinu cholesteroluzrychluje metabolismusmá termogenní účinekpodporuje funkci imunitního systémudíky antibakteriálnímu působení příznivě působí při infekcíchje přírodním antioxidantemje účinný proti škodlivému působení volných radikálůzpomaluje proces stárnutíPokyny: Jako doplněk výživy užívejte jednu až tři kapsle denně s jídlem nebo podle pokynů lékaře.Jedna vegetariánská kapsle poskytuje:ZložkaVáha% EC NRVOrganický list… (muziker.cz)

Viridian Echinacea Complex Organic 400mg 60 kapslí

Viridian Echinacea Complex Organic 400mg 60 kapslí

Echinacea 400mg Complex 60 kapslí Organic Echinacea neboli Třapatka je rostlinka obsahující velké množství přírodních látek s celou škálou účinků. Doplněk Viridian obsahuje bio kořen třapatky nachové a třapatky úzkolisté. (pilulka.cz)

Viridian Peppermint Oil Plus 90 kapslí

Viridian Peppermint Oil Plus 90 kapslí

Peppermint Oil Plus 90 kapslí Unikátní kombinace oleje z mátových listů, extrakt z kořene zázvoru a extraktu z kmínových semínek. Na rozdíl od běžných doplňků na zažívání nezatěžuje tělo nadbytečnými aditivy. (pilulka.cz)

Viridian Vitamin D3 400iu 90 kapslí

Viridian Vitamin D3 400iu 90 kapslí

Vitamin D3 400iu 90 kapslí Vysoce využitelná, biologicky aktivní forma vitamínu D3. (pilulka.cz)

Viridian Saw Palmetto Berry 90 kapslí

Viridian  Saw Palmetto Berry 90 kapslí

Saw Palmetto Berry 90 kapslí Doplněk obsahující extrakt z plodů Serenoy plazivé neboli Palmy sabalové rostoucí na atlantském pobřeží Severní Ameriky. Extrakt z jejích tmavých plodů je přirozeně bohatý na mastné kyseliny a fytosteroly. Celosvětově je tato rostlinka známá pro své mnohostranné účinky, díky nimž je silnou přírodní alternativou tradičním přípravkům. (pilulka.cz)

Viridian L-Tryptophan 220mg 90 kapslí

Viridian L-Tryptophan 220mg 90 kapslí

L-Tryptophan 220mg 90 kapslí Zaměřen na podporu duševní kondice. Obsahuje L-Tryptofan, esenciální aminokyselinu, mezi jejíž nejdůležitější deriváty patří neurotransmitery serotonin a melatonin. (pilulka.cz)

Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí

Viridian Balanced Iron Complex 90 kapslí

Balanced Iron Complex 90 kapslí Železo je jedním nezbytných prvků nejen pro každého, kdo podstupuje zvýšenou fyzickou zátěž. Jeho vlastnosti souvisí s krvetvorbou, produkcí energie a okysličováním organismu, imunitním systémem a kognitivními funkcemi.Doplněné o vitamín C, hořčík, kyselinu listovou a vitamín B12. (pilulka.cz)

Viridian Vitamin D3 1000iu 90 kapslí

Viridian Vitamin D3 1000iu 90 kapslí

Vitamin D3 1000iu 90 kapslí VITAMIN D3 1000IU Doplněk stravy. Vitamín D3 (cholekarciferol) ve formě extraktu z lišejníku. Hodnota IU udává množství účinné látky v extraktu - Vitamín D3 s hodnotou 1000IU obsahuje 500 % doporučené denní dávky vitamínu. (pilulka.cz)

Chaganela FytoDETOX Chaga + Chlorella + Spirulina 90 kapslí

Chaganela FytoDETOX Chaga + Chlorella + Spirulina 90 kapslí

FytoDETOX 90ks kapslí Detoxikuje organismus a podporuje jeho přirozenou obranyschopnost. (pilulka.cz)

Kelp Organic – 90 kapslí

Kelp Organic – 90 kapslí

Doplněk stravy. Ascophyllum nodosum neboli Kelp je vodní chaluha, která je přirozeně bohatá na jód a další prvky. Kelp Viridian je vyroben pod ochranou známkou Seagreens® zajišťující čistotu vody, v níž chaluha vyrostla, a šetrný způsob zpracování. Produkt je vhodný pro všechny orientované na přírodní podporu. > vyrobeno z přírodních složek, všechny složky jsou 100% bioaktivní > netestováno na zvířatech, ekologická nezávadnost > přírodní forma vitamínů využitelná pro tělo > kapsle rostlinného původu > žádné GMO (geneticky modifikované plodiny) složky > žádné ozařované složky - nejsou tak ničené mikronutrienty, které potravina přirozeně obsahuje > bez živočišných složek, vhodné pro vegany > bez umělých sladidel, umělých barviv a konzervantů > ekologické lahvičky z amber glass, které chrání… (vemzu.cz)

Viridian Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Viridian  Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí Prémiový rybí tuk původem ze skandinávského duhového pstruha. Jde o rybí olej, který nastavuje laťku v oblasti výživových kvalit, chuti, čerstvosti, čistoty a ekologické udržitelnosti. (Olej v kapslích je stejné kvality jako klasický tekutý olej, certifikaci BIO státní autority neudělují pouze kvůli rostlinnému glycerolu). (pilulka.cz)

Viridian Magnesium Taurate (Taurát hořečnatý) 90 kapslí

Viridian Magnesium Taurate (Taurát hořečnatý) 90 kapslí

Magnesium Taurate 90 kapslí (Taurát hořečnatý) Taurát hořečnatý je chelátová forma hořčíku spojená s molekulou L-taurinu. Tyto dvě látky jsou pro tělo výborně vstřebatelné a působí synergně. Jsou zaměřené na podporu stavu cév a kondici celého kardiovaskulárního systému (cév a srdce). (pilulka.cz)

Viridian Maxi Potency Adaptogen Complex 90 kapslí

Viridian Maxi Potency Adaptogen Complex 90 kapslí

Maxi Potency Adaptogen Complex 90 kapslí Adaptogeny jsou mezi doplňky stravy dobře známé pro své mnohostranné a výrazné účinky. Adaptogen Complex značky Viridian je navržen k zesílení těchto účinků na maximální možnou míru. Obsahuje kořeny tří druhů ženšenu (!) - sibiřského, brazilského a čínského, čaj maté a listy damiány. Výsledná směs dává dohromady výrobek, který funguje okamžitě, ve střednědobém i dlouhodobém časovém horizontu. (pilulka.cz)

Viridian Balanced Amino Acid Complex 90 kapslí

Viridian  Balanced Amino Acid Complex 90 kapslí

Balanced Amino Acid Complex 90 kapslí Komplexní směs volných forem všech osmi esenciálních aminokyselin. (pilulka.cz)

Viridian Fibre Complex with F.O.S. 90 kapslí

Viridian Fibre Complex with F.O.S. 90 kapslí

Fibre Complex with F.O.S. 90 kapslí Komplexní směs všech důležitých typů vlákniny a prebiotických složek. (pilulka.cz)

Viridian Vitamin E 330mg 400iu 90 kapslí

Viridian Vitamin E 330mg 400iu 90 kapslí

VRD Vitamin E 330mg 400iu 90 kapslí Vitamin E zahrnuje skupinu přírodních látek zvaných tokoferoly, které jsou rozpustné v tucích, a které lze doporučit všem zaměřeným na prevenci projevů stárnutí. Účinnou látkou je zde D-α-tokoferyl-sukcinát, biologicky dobře využitelná forma vitamínu E. (pilulka.cz)

Viridian High Potency Digestive Aid 90 kapslí

Viridian High Potency Digestive Aid 90 kapslí

High Potency Digestive Aid 90 kapslí Účinná kombinace enzymů, betainu HCl, máty a zázvoru. (pilulka.cz)

Viridian Antioxidant Formula (Směs antioxidantů) 90 kapslí

Viridian Antioxidant Formula (Směs antioxidantů) 90 kapslí

Antioxidant Formula 90 kapslí (Směs antioxidantů) Směs velmi silných antioxidantů, především L-glutathionu, extraktu ze semen vinných hroznů, směs beta karotenů z mořské řasy, L-cysteinu, luteinu a vitamínů s minerálů. Tyto látky jsou zaměřené primárně na oblast nápravy škod způsobených nadměrným oxidačním stresem. (pilulka.cz)

Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí

Viridian Folic Acid with DHA 90 kapslí

Folic Acid with DHA 90 kapslí Folic Acid with DHA (Kyselina listová s DHA) Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké míře se vyskytuje v zelenině, hodně se jí však ztrácí při tepelné úpravě, proto se doporučuje ve formě doplňků stravy, které mají oproti potravinám mnohem vyšší biologickou využitelnost. Kyselina listová je v lidském organismu spojená s mnoha zásadními procesy – její účinky a vliv byly mnohokrát popsány a jsou velmi dobře známé. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít