Vipole nordic walking rubber shoe (8033378248998)

Produkt Vipole nordic walking rubber shoe (8033378248998) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vipole nordic walking rubber shoe (8033378248998) upraviť a produkt hľadať znova.

Vipole Nordic Walking Rubber Shoe (8033378248998)

Vipole Nordic Walking Rubber Shoe (8033378248998)
Detail

Koncovka náhradní, pro Nordic Walking hole. Vipole Nordic Walking Rubber Shoe představují náhradní botičky pro Nordic Walking hole. Umožní tak pohodlnou chůzi na vašich túrách. Vyrobené jsou z velmi kvalitní gumy, díky níž jsou vysoce odolné. Balení přitom obsahuje 2 náhradní botičky. Vipole Nordic Walking Rubber Shoe jsou nepostradatelným doplňkem k Nordic Walking holím. Klíčové vlastnosti náhradních botiček Vipole Nordic Walking Rubber ShoeNáhradní botičky určené pro Nordic Walking holeUmožní pohodlnou chůzi na túráchVyrobené z velmi kvalitní gumyBalení obsahuje 2 náhradní botičky Vipole Nordic Walking Rubber ShoeBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Vipole Nordic Walking Rubber Shoe (8033378248998) , Vipole nordic walking rubber shoe (8033378248998)

Vipole Trekking Rubber Round Tip (8033378248981)

Vipole Trekking Rubber Round Tip (8033378248981)
Detail

Koncovka náhradní, pro trekingové hole. Vipole Trekking Rubber Round Tip představují náhradní botičky pro trekingové hole. Umožní tak pohodlnou chůzi na vašich túrách. Vyrobené jsou z velmi kvalitní gumy, díky níž jsou vysoce odolné. Balení přitom obsahuje 2 náhradní botičky. Vipole Trekking Rubber Round Tip jsou nepostradatelným doplňkem k trekingovým holím. Klíčové vlastnosti náhradních botiček Vipole Trekking Rubber Round TipNáhradní botičky určené pro trekingové holeUmožní pohodlnou chůzi na túráchVyrobené z velmi kvalitní gumyBalení obsahuje 2 náhradní botičky Vipole Trekking Rubber Round TipBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako Vipole Trekking Rubber Round Tip (8033378248981) , Nordic walking hole artis (524)

Silva WALKING POLES Nordic walking hole, vínová, velikost OS

Silva WALKING POLES Nordic walking hole, vínová, velikost OS
Detail

Teleskopické hliníkové hole Silva pro nordic walking. Jednoduše nastavitelná délka holí v rozmezí 105 až 140 cm. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Silva WALKING POLES Nordic walking hole, vínová, velikost OS , Nils nw603 nordic walking hole (5907695502831)

SPARTAN Nordic Walking červené

SPARTAN Nordic Walking červené
Detail

2-sekční baleni obsahuje jeden pár materiál aluminium maximální télka 130 cm měkká úchytka s řemínkem (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako SPARTAN Nordic Walking červené , Nils nw602 nordic walking hole (5907695581645)

SPARTAN Nordic Walking modré

SPARTAN Nordic Walking modré
Detail

2-sekční baleni obsahuje jeden pár materiál aluminium maximální télka 130 cm měkká úchytka s řemínkem (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako SPARTAN Nordic Walking modré , Nils nw106 nordic walking hole (5907695581638)

SULOV NORDIC WALKING zelená

SULOV NORDIC WALKING zelená
Detail

Trekingové hole SULOV NORDIC WALKING jsou 2 sekční aluminiové nordic walkingové (NW) hole. Specifikace: délka hole: 90-150 cm průměr hole: 16-18 mm, materiál: hliník 6061 hmotnost: 280 g (pár 560 g) korková anatomicky tvarované rukojeti s dobrou adhezí neoprenové poutko rukojeti fixuje ruku při větším záběru gumová patka slouží jako krytka pro hrot a je vhodná pro rovné zpevněné povrchy NW hole vyrobené s důrazem na maximální kvalitu a pohodlí uživatele (patro.cz)

Podobné produkty ako SULOV NORDIC WALKING zelená , Nils nw802 nordic walking hole (5907695582468)

SULOV NORDIC WALKING oranžová

SULOV NORDIC WALKING oranžová
Detail

SULOV NORDIC WALKING jsou 2 sekční aluminiové nordic walkingové (NW) hole. Specifikace: délka hole: 90-150 cm průměr hole: 16-18 mm, materiál: hliník 6061 hmotnost: 280 g (pár 560 g) korková anatomicky tvarované rukojeti s dobrou adhezí neoprenové poutko rukojeti fixuje ruku při větším záběru gumová patka slouží jako krytka pro hrot a je vhodná pro rovné zpevněné povrchy NW hole vyrobené s důrazem na maximální kvalitu a pohodlí uživatele (patro.cz)

Podobné produkty ako SULOV NORDIC WALKING oranžová , Sulov nordic walking, 2-dilné zelená (4891223086515)

Nordic walking hole inSPORTline Slogen

Nordic walking hole inSPORTline Slogen
Detail

Lehké hliníkové hole inSPORTline Slogen jsou skvělé na Nordic Walking, klidně si s nimi ale můžete vyjít i na pohodovou procházku! Mají trojdílnou teleskopickou konstrukci, takže si je nastavíte podle potřeby v rozmezí 64 - 135 cm a díky rychloupínacímu systému nastavenou velikost zajistíte rychle a jednoduše pomocí 2 páček. Pohodlné korkové rukojeti skvěle padnou do ruky a navíc odvádějí pot. Velikost odnímatelného poutka se nastaví suchým zipem tak, aby vám na ruce perfektně sedělo. Hůl je zakončena pevným ocelovým hrotem, v balení pak najdete Nordic Walking botičky, náhradní klasické patky a dokonce i 2 druhy trekových košíčků - jedny na měkký a druhé na sypký povrch. Nordic Walking hole inSPORTline Slogen jsou zkrátka ideální na idylické procházky přírodou a navíc se díky skládací konstrukci snadno vejdou do batohu! Technický popis: 3-sekční teleskopické hole na Nordic Walking odnímatelné a nastavitelné poutko korková rukojeť s plastovými prvky pro pohodlný úchop reflexní logo délka holí: 64-135 cm materiál: hliník 6061 průměr hole: 12/14/16 mm madla holí: korek, plast (polypropylen) hrot: ocel patky: guma hmotnost: 540 g/pár Součástí balení: pár holí botičky na Nordic Walking gumové patky trekové košíčky (2 páry, na měkký a sypký povrch) (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Slogen , Nils nw607 červené nordic walking hole (5907695581614)

Nordic walking hole inSPORTline Vilarica

Nordic walking hole inSPORTline Vilarica
Detail

Nordic walking hole inSPORTline Vilarica jsou moderní hole z lehkého hliníkového materiálu. Výhodou je protiskluzová rukojeť, která je vyrobená z korku a padne dobře do dlaně. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Hole jsou vybaveny systémem odpružení antishock, jsou tak komfortnější a šetří Vaše klouby. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Výšku holí lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 71-135 cm. Při složení na nejmenší velikost zabírají minimum místa. Součástí sady je praktická taška s poutkem pro snadnější přenos holí, dále pak také náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů a náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou Nordic walking hole inSPORTline Vilarica oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.Technický popis: 3-sekční teleskopické hole antishock systém (odpružení) reflexní prvky jednoduché nastavení délky (šroubováním) ergonomická rukavička nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) nastavitelná vzdálenost od madla hole lze i kompletně oddělit od hole (nejedná se o "vystřelovací" systém) bez otvoru na palec vyměnitelné patky do různých terénů výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu materiál hole: hliník 6061 madlo: korek s plastem (polypropylen) nastavitelná délka: 71-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) průměr hole: 14/16/18 mm délka madla: 13,4 cm hrot: ocel patka: guma hmotnost: 560 g/pár praktická taška ze síťoviny s poutkem součástí balení cena za 1 pár holí (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Vilarica , Blizzard carbon lite nordic walking (199962#120)

Nordic walking hole inSPORTline Potosi

Nordic walking hole inSPORTline Potosi
Detail

Nordic walking hole inSPORTline Potosi jsou moderní hole z lehkého hliníkového materiálu. Výhodou je protiskluzová rukojeť, která je vyrobená z korku a padne dobře do dlaně. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Hole jsou vybaveny systémem odpružení antishock, jsou tak komfortnější a šetří Vaše klouby. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Výšku holí lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 82-135 cm. Součástí sady je praktická taška s poutkem pro snadnější přenos holí, dále pak také náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů a náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou Nordic walking hole inSPORTline Potosi oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.Technický popis: 2-sekční teleskopické hole antishock systém (odpružení) reflexní prvky jednoduché nastavení délky (šroubováním) ergonomická rukavička nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) lze i kompletně oddělit od hole (jedním dotykem) bez otvoru na palec nevhodná pro užší zápěstí vyměnitelné patky do různých terénů výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu materiál hole: hliník 6061 madlo: korek s plastem (polypropylen) nastavitelná délka: 82-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) průměr hole: 14/16/18 mm délka madla: 13 cm hrot: ocel patka: guma hmotnost: 460 g/pár praktická taška ze síťoviny s poutkem součástí balení cena za 1 pár holí poznámka: fotografie jsou ilustrační, systém uchycení poutka se liší (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Potosi , Abbey camp, nordic walking 21sr hole červená (61809)

Nordic walking hole inSPORTline Potosi

Nordic walking hole inSPORTline Potosi
Detail

Reflexní prvky, korkovo-plastové madlo, nastavitelné poutko, ocelový hrot, výměnné patky a kloboučky.. Nordic walking hole inSPORTline Potosi jsou moderní hole z lehkého hliníkového materiálu. Výhodou je protiskluzová rukojeť, která je vyrobená z korku a padne dobře do dlaně. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Hole jsou vybaveny systémem odpružení antishock, jsou tak komfortnější a šetří Vaše klouby. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Výšku holí lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 82-135 cm. Součástí sady je praktická taška s poutkem pro snadnější přenos holí, dále pak také náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů a náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou Nordic walking hole inSPORTline Potosi oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.Technický popis: 2-sekční teleskopické hole antishock systém (odpružení) reflexní prvky jednoduché nastavení délky (šroubováním) ergonomická rukavička nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) lze i kompletně oddělit od hole (jedním dotykem) bez otvoru na palec nevhodná pro užší zápěstí vyměnitelné patky do různých terénů výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu materiál hole: hliník 6061 madlo: korek s plastem (polypropylen) nastavitelná délka: 82-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) průměr hole: 14/16/18 mm délka madla: 13 cm hrot: ocel patka: guma hmotnost: 460 g/pár praktická taška ze síťoviny s poutkem součástí balení cena za 1 pár holí poznámka: fotografie jsou ilustrační, systém uchycení poutka se liší (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Potosi , Abbey camp, nordic walking 21sr hole modrá (61810)

Nordic walking hole inSPORTline Vilarica

Nordic walking hole inSPORTline Vilarica
Detail

Reflexní prvky, korkovo-plastové madlo, nastavitelné poutko, ocelový hrot, výměnné patky a kloboučky.. Nordic walking hole inSPORTline Vilarica jsou moderní hole z lehkého hliníkového materiálu. Výhodou je protiskluzová rukojeť, která je vyrobená z korku a padne dobře do dlaně. Navíc je opatřena poutkem s nastavitelnou délkou fixujícím ruku při větším záběru. Hole jsou vybaveny systémem odpružení antishock, jsou tak komfortnější a šetří Vaše klouby. Další výhodou hole je přítomnost reflexního pruhu, který zvýší Vaší viditelnost a tedy i bezpečnost při zhoršených světelných podmínkách. Výšku holí lze nastavit pomocí jednoduchého šroubovacího mechanismu, díky kterému si během pár sekund nastavíte požadovanou velikost v rozmezí 71-135 cm. Při složení na nejmenší velikost zabírají minimum místa. Součástí sady je praktická taška s poutkem pro snadnější přenos holí, dále pak také náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů a náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou Nordic walking hole inSPORTline Vilarica oblíbeným vybavením jak pro letní, tak i zimní sezónu.Technický popis: 3-sekční teleskopické hole antishock systém (odpružení) reflexní prvky jednoduché nastavení délky (šroubováním) ergonomická rukavička nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) nastavitelná vzdálenost od madla hole lze i kompletně oddělit od hole (nejedná se o "vystřelovací" systém) bez otvoru na palec vyměnitelné patky do různých terénů výměnné kloboučky pro pohodlnou chůzi na sněhu materiál hole: hliník 6061 madlo: korek s plastem (polypropylen) nastavitelná délka: 71-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) průměr hole: 14/16/18 mm délka madla: 13,4 cm hrot: ocel patka: guma hmotnost: 560 g/pár praktická taška ze síťoviny s poutkem součástí balení cena za 1 pár holí (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Vilarica , Trekingové hole nordic walking pevné jednodílné červená,105 cm (3042-105ce)

Nordic walking hole inSPORTline Slogen

Nordic walking hole inSPORTline Slogen
Detail

Trojdílné Nordic Walking hole s rychloupínacím systémem a lehkou hliníkovou konstrukcí. Díky náhradním patkám a košíčkům je můžete vzít i na lehký trekking.. Lehké hliníkové hole inSPORTline Slogen jsou skvělé na Nordic Walking, klidně si s nimi ale můžete vyjít i na pohodovou procházku! Mají trojdílnou teleskopickou konstrukci, takže si je nastavíte podle potřeby v rozmezí 64 - 135 cm a díky rychloupínacímu systému nastavenou velikost zajistíte rychle a jednoduše pomocí 2 páček. Pohodlné korkové rukojeti skvěle padnou do ruky a navíc odvádějí pot. Velikost odnímatelného poutka se nastaví suchým zipem tak, aby vám na ruce perfektně sedělo. Hůl je zakončena pevným ocelovým hrotem, v balení pak najdete Nordic Walking botičky, náhradní klasické patky a dokonce i 2 druhy trekových košíčků - jedny na měkký a druhé na sypký povrch. Nordic Walking hole inSPORTline Slogen jsou zkrátka ideální na idylické procházky přírodou a navíc se díky skládací konstrukci snadno vejdou do batohu! Technický popis: 3-sekční teleskopické hole na Nordic Walking odnímatelné a nastavitelné poutko korková rukojeť s plastovými prvky pro pohodlný úchop reflexní logo délka holí: 64-135 cm materiál: hliník 6061 průměr hole: 12/14/16 mm madla holí: korek, plast (polypropylen) hrot: ocel patky: guma hmotnost: 540 g/pár Součástí balení: pár holí botičky na Nordic Walking gumové patky trekové košíčky (2 páry, na měkký a sypký povrch) (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking hole inSPORTline Slogen , Moderní nordic walking: jdeme za zdravím (978-80-7529-550-7)

Nordic Walking hole inSPORTline Hiker

Nordic Walking hole inSPORTline Hiker
Detail

Nastavitelné, odpružené hole, karbonové tělo, gumová krytka na hrotu, jednoduché rukavičky, korková madla.. Nordic Walking hole inSPORTline Hiker jsou moderní hole z extrémně lehkého karbonového materiálu s lesklým dvouvrstvým lakováním. Jsou vhodné pro všechna roční období. Hole jsou vybaveny komfortním systémem odpružení Antishock System. Součástí sady jsou náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů, náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Rukojeti jsou vyrobeny z neklouzavého a pohodlného korkového gripu a navíc jsou opatřeny jednoduchými rukavičkami s nastavitelnou délkou pevně držícími na ruce.Technický popis: 3-sekční teleskopické Nordic Walking hole dvouvrstvý lesklý lak Antishock System: díky odpružení hole šetříte své svaly i vazy - odpružení je uzamykatelné ergonomická rukavička: drží ruku v požadované pozici jednoduše nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) nastavitelná vzdálenost od madla hole lze i kompletně oddělit od hole (nejedná se o "vystřelovací" systém) bez otvoru na palec anatomicky tvarovaná korková rukojeť hole pro lepší uchopení, přilnavost, přenesení síly a odvod potu ocelová špička zajišťuje stabilitu hole na každém povrchu a je velmi vhodná pro horskou turistiku patka pro asfaltový povrch gumová patka slouží jako krytka na ocelovou špičku a je vhodná na rovné povrchy dvojice vyměnitelných kloboučků, které umožňují využití hole v zimě, přičemž širší klobouček je vhodný pro hluboký sníh velice lehké karbonové tělo hole: hůl je vyrobena z nekorodujícího, pružného a extrémně lehkého 50% karbonového kompozitu o průměru 18 mm nastavitelná délka: 65-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) hmotnost holí: 580 g (pár) cena za 1 pár Nordic Walking holí, 2 páry gumových patek, 2 páry klouboučků poznámka: aktuální barevné zpracování se liší - hnědo-šedá barva se žlutými a šedými detaily (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole inSPORTline Hiker , Trekingové hole nordic walking pevné jednodílné černá,130 cm (3042-130cr)

Moderní nordic walking - Lucia Okoličányová

Moderní nordic walking - Lucia Okoličányová
Detail

Pokud si chcete udržet dobré zdraví i skvělou kondici, začněte chodit! Zapomeňte na treking nebo na nekoordinovanou chůzi s holemi a naučte se nordic walking. Je to bezpečná, jednoduchá, efektivní a zábavná cesta k zdokonalení kondice bez ohledu na věk, pohlaví nebo tělesnou zdatnost. Srozumitelně napsaná praktická příručka plná názorných fotografií představuje ideální návod pro začátečníky, ale i výbornou pomůcku pro pokročilé nebo instruktory. Detailně popisuje správnou techniku a cvičení, přibližuje zdravotní benefity, nabízí množství rad i zkušeností z praxe a také individuální tréninkové postupy. Autorka je zakladatelkou nordic walkingu na Slovensku a prezidentkou slovenské asociace, která školí trenéry. Na světovém kongresu nordic walkingu v roce 2015 byla vyhodnocena jako instruktorka s nejlepší technikou na světě. Je známá i mezi českými trenéry, kteří k ní jezdí na kurzy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Moderní nordic walking - Lucia Okoličányová , Vipole walker (8033378249230)

Nordic Walking hole inSPORTline Hiker

Nordic Walking hole inSPORTline Hiker
Detail

Nordic Walking hole inSPORTline Hiker jsou moderní hole z extrémně lehkého karbonového materiálu s lesklým dvouvrstvým lakováním. Jsou vhodné pro všechna roční období. Hole jsou vybaveny komfortním systémem odpružení Antishock System. Součástí sady jsou náhradní patky pro chůzi na různých typech povrchů, náhradní kloboučky pro chůzi ve sněhu. Rukojeti jsou vyrobeny z neklouzavého a pohodlného korkového gripu a navíc jsou opatřeny jednoduchými rukavičkami s nastavitelnou délkou pevně držícími na ruce.Technický popis: 3-sekční teleskopické Nordic Walking hole dvouvrstvý lesklý lak Antishock System: díky odpružení hole šetříte své svaly i vazy - odpružení je uzamykatelné ergonomická rukavička: drží ruku v požadované pozici jednoduše nastavitelný obvod (suchý zip, plastová spona) nastavitelná vzdálenost od madla hole lze i kompletně oddělit od hole (nejedná se o "vystřelovací" systém) bez otvoru na palec anatomicky tvarovaná korková rukojeť hole pro lepší uchopení, přilnavost, přenesení síly a odvod potu ocelová špička zajišťuje stabilitu hole na každém povrchu a je velmi vhodná pro horskou turistiku patka pro asfaltový povrch gumová patka slouží jako krytka na ocelovou špičku a je vhodná na rovné povrchy dvojice vyměnitelných kloboučků, které umožňují využití hole v zimě, přičemž širší klobouček je vhodný pro hluboký sníh velice lehké karbonové tělo hole: hůl je vyrobena z nekorodujícího, pružného a extrémně lehkého 50% karbonového kompozitu o průměru 18 mm nastavitelná délka: 65-135 cm (vyznačená ryska 110-135 cm) hmotnost holí: 580 g (pár) cena za 1 pár Nordic Walking holí, 2 páry gumových patek, 2 páry klouboučků poznámka: aktuální barevné zpracování se liší - hnědo-šedá barva se žlutými a šedými detaily (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole inSPORTline Hiker , Klarfit vigo fx elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 115 cm, korkové rukojeti

Moderní nordic walking - Okoličányová Lucia

Moderní nordic walking - Okoličányová Lucia
Detail

Pokud si chcete udržet dobré zdraví i skvělou kondici, začněte chodit! Zapomeňte na treking nebo na nekoordinovanou chůzi s holemi a naučte se nordic walking. Je to bezpečná, jednoduchá, efektivní a zábavná cesta k zdokonalení kondice bez ohledu na věk, pohlaví nebo tělesnou zdatnost. Srozumitelně napsaná praktická příručka plná názorných fotografií představuje ideální návod pro začátečníky, ale i výbornou pomůcku pro pokročilé nebo instruktory. Detailně popisuje správnou techniku a cvičení, přibližuje zdravotní benefity, nabízí množství rad i zkušeností z praxe a také individuální tréninkové postupy. Autorka je zakladatelkou nordic walkingu na Slovensku a prezidentkou slovenské asociace, která školí trenéry. Na světovém kongresu nordic walkingu v roce 2015 byla vyhodnocena jako instruktorka s nejlepší technikou na světě. Je známá i mezi českými trenéry, kteří k ní jezdí na kurzy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Moderní nordic walking - Okoličányová Lucia , Klarfit vigo fx elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 110 cm, korkové rukojeti

Nordic Walking hole ARTIS (524)

Nordic Walking hole ARTIS (524)
Detail

Hole na nordic walking, dural/carbonové, teleskopické, maximální délka 14 cm, hmotnost páru 504 g Nordic Walking teleskopické hole - pár. Příjemný korkový grip s jednoduchým poutkem. Hole jsou prodávány v páru a cena je uvedena za celý pár. Vyrobeno v Česku. Parametry holí Nordic Walking hole ARTIS na nordic walkingMateriál: dural 7075Hrot: karbid + gumová botičkaDélka: 88 - 140 cmPrůměr: 16 / 14 cmVáha: 504 gÚroveň: rekreačníTeleskopické: ano (alza.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole ARTIS (524) , Klarfit vigo fx elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 120 cm, korkové rukojeti

Elektrický trenažér pro Nordic walking LOOP15

Elektrický trenažér pro Nordic walking LOOP15
Detail

Elektrický trenažér LOOP15 je inovativním modelem pro domácí použití, který se od šedivé konkurence odlišuje dvěmi pohyblivými madly, pomocí kterých můžeme trénovat Nordic walking v klidu domova. Nordic walking zapojuje do pohybu mnohem více svalů, než běžná chůze, proto je o mnoho efektivnější při spalování tuků a budování kondice než právě běžná chůze. Madla jsou opatřeny písty, které zaručují plynulejší pohyb při minimálním odporu. Maximální rychlost LOOP15 je 6 km/h a její plynulá regulace se provádí pomocí tlačítek na koncích madel. Podlouhlý displej zobrazuje přehledně veškeré potřebné údaje (rychlost, čas tréninku, vzdálenost, počet kroků a počet spálených kalorií) Při navrhování trenažéru jsme se snažili o co nejužší konstrukci. Výsledkem je rozměr (se sklopenými madly) 147 x 77 x 14 centimetrů. Díky těmto rozměrům dokážete trenažér schovat například pod postel, nebo za skříň. Kolečka na čele LOOP15 Vám úschovu ještě usnadní. Parametry: Výkon motoru: 0,75 HP (špičkový 1,5 HP) Maximální rychlost: 6 km/h Rozměr běžecké plochy: 120 x 45 cm Rozměr po složení: délka: 147 cm šířka: 77 cm výška: 130 cm (14 cm při sklopených madlech) Hmotnost: 38 kg Maximální zatížení: 100 kg Funkce počítače: Čas Rychlost Vzdálenost Spálené kalorie Počet kroků Upozornění: Není určeno ke komerčnímu užití Záruka: 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Elektrický trenažér pro Nordic walking LOOP15 , Klarfit vigo fx elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 105 cm, korkové rukojeti

Nordic Walking 21SR hole Barva: červená

Nordic Walking 21SR hole Barva: červená
Detail

Pro nordic walking je důležité mít správné hole, které vám při chůzi poskytnou dostatečnou podporu. Hole Nordic Walking 21SR značky Abbey Camp jsou vyrobené z lehkého hliníku o síle 0,8 mm. Dvoudílné hole mají nastavitelnou délku v rozmezí od 86 do 140 cm. Tyto hole mají ocelové hroty, anatomicky tvarované plastové rukojeti s korkovým povrchem a polstrované pásky na zápěstí se suchým zipem. Hole mají vyměnitelné koncovky - do terénu použijte hroty s talířky a "botičky" z TPR materiálu na asfalt a zpevněný povrch. Hmotnost celého páru je přibližně 460 g. Usnadněte si svou chůzi s holemi od Abbey Camp.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:66020000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking 21SR hole Barva: červená , Klarfit sines fx professional, nordic walking palice, 50 % karbón, 125 cm, korkové rukoväte

Nordic Walking 21SR hole Barva: modrá

Nordic Walking 21SR hole Barva: modrá
Detail

Pro nordic walking je důležité mít správné hole, které vám při chůzi poskytnou dostatečnou podporu. Hole Nordic Walking 21SR značky Abbey Camp jsou vyrobené z lehkého hliníku o síle 0,8 mm. Dvoudílné hole mají nastavitelnou délku v rozmezí od 86 do 140 cm. Tyto hole mají ocelové hroty, anatomicky tvarované plastové rukojeti s korkovým povrchem a polstrované pásky na zápěstí se suchým zipem. Hole mají vyměnitelné koncovky - do terénu použijte hroty s talířky a "botičky" z TPR materiálu na asfalt a zpevněný povrch. Hmotnost celého páru je přibližně 460 g. Usnadněte si svou chůzi s holemi od Abbey Camp.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:66020000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking 21SR hole Barva: modrá , Klarfit muxia fx essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 115 cm, korkové rukojeti

Nordic Walking hole FERRINO Step-in

Nordic Walking hole FERRINO Step-in
Detail

Teleskopické hliníkové hole s rychloupínacím systémem pro nastavení délky! Součástí balení jsou i sněhové talířky.. Nordic Walking hole FERRINO Step-in jsou ultralehké hliníkové hole s rychloupínacím systémem LOCK a GO pro rychlé nastavení délky hole, která se skládá ze dvou teleskopických částí. Velkou výhodou je také protiskluzová rukojeť z přírodního korku, který velmi dobře padne do dlaně. Dále jsou tu speciální Nordic Walking rukavičky, která se díky rychlému vycvaknutí z hole nemusejí pracně svlékat z ruky. Hole navíc můžete využít i v zimě - kromě klasických patek pro severskou chůzi jsou totiž vybaveny i odnímatelnými sněhovými talířky.Technický popis: systém regulace LOCKaGO pro snadné a rychlé nastavení délky holí protiskluzová korková rukojeť dvě teleskopické části z hliníkové slitiny praktický systém rychloupínání odnímatelné sněhové talířky a patky odnímatelná nastavitelná poutka wolframové hroty hmotnost: 490 g (pár) materiál: Hliník 7075 nastavitelná délka: 94 - 135 cm balení obsahuje 2 ks holí (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole FERRINO Step-in , Klarfit muxia fx essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 125 cm, korkové rukojeti

Nordic walking - Martin Škopek - e-kniha

Nordic walking - Martin Škopek - e-kniha
Detail

eBook:,V této knize najdete ucelené a praktické informace o severské chůzi. Je určena všem věkovým skupinám, které hledají vhodnou pohybovou aktivitu. Využít ji mohou i sportovní a turistické kluby, wellness centra, studenti, pedagogové, pracovníci zdravotnických zařízení, jako jsou lázně, centra zdraví či senior kluby, tedy všichni, kteří ocení odborný přístup k tomuto tématu. Pomůže vám s výběrem vhodného vybavení, poradí, jak správně a bezpečně provozovat nordic walking v různých typech prostředí a seznámí vás s tréninkovými metodami v závislosti na tepové frekvenci. Pro konkrétní cílové skupiny sportovců autor připravil osmitýdenní kondiční programy. Tato publikace je vhodnou inspirací pro aktivní lidi, kteří hledají nové možnosti v kondiční přípravě na čerstvém vzduchu s trochou zábavy, využít ji mohou i pacienti v rekonvalescenci, kteří se snaží o rehabilitaci a posílení oslabeného organismu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking - Martin Škopek - e-kniha , Klarfit sines fx professional, nordic walking hole, 50% karbon, 115 cm, korkové rukojeti

Nordic Walking hole Balení: 1 pár

Nordic Walking hole Balení: 1 pár
Detail

Turistické hůlky Merco Nordic Walking jsou opatřeny neoprenovým poutkem, korkovými rukojeťmi, karbidovým hrotem s gumovým kloboučkem s protiskluzem. Hole mohou být až 140 cm dlouhé. 83 - 140 cm 550 gParametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:66020000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole Balení: 1 pár , Klarfit sines fx professional, nordic walking hole, 50% karbon, 120 cm, korkové rukojeti

Spokey CALLOUS Koncovky holí NORDIC-WALKING

Spokey CALLOUS Koncovky holí NORDIC-WALKING
Detail

Tlumící a chránící koncovky k holím Spokey CALLOUS Koncovky Spokey Callous II jsou určeny pro hole Nordic Walking. Toto příslušenství je vhodné zvláště při pochodu na tvrdém povrchu (beton, asfalt), které chrání opotřebení hrotu. Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Koncovky jsou vyrobeny z odolného materiálu: guma TPR – odolná vůči oděrům. Koncovky chrání hroty, snižují jejich opotřebení a redukují hluk během chůze po tvrdém povrchu. Parametry: materiál: TPR guma odolná vůči oděrům průměr otvoru: 11 mm počet kusů v balení: 2 ks balení: euroblistr na zavěšení Informace pro velkoodběratele: balení: 100 blistrů/kartón možný prodej po 1 blistru (patro.cz)

Podobné produkty ako Spokey CALLOUS Koncovky holí NORDIC-WALKING , Klarfit sines fx professional, nordic walking hole, 50% karbon, 110 cm, korkové rukojeti

NILS NW802 nordic walking hole (5907695582468)

NILS NW802 nordic walking hole (5907695582468)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 140 cm, hmotnost páru 576 g Hole NILS NW802 jsou speciálně určené na nordic walking. Při chůzi zapojí téměř celé tělo a zajistí současně perfektní oporu. Vyrobené jsou z velmi kvalitního hliníku 6061 a doplněné o ergonomickou rukojeť z polypropylenu, jejíž součástí jsou neoprenové nastavitelné pásky. Nastavit lze také délku holí od 86 do 140 cm, neboť jsou teleskopické. To umožní přizpůsobit si je podle vaší výšky. Hole jsou vybavené systémem anti-shock, který tlumí nárazy a vibrace, a hrotem z kalené oceli. Nechybí ani vyměnitelné koncovky a talířky, které zaručí jejich použití na každém povrchu, jako je asfalt, tráva, sníh, písek či bláto. Hole NILS NW802 představují ideální doplněk na nordic walking. Klíčové vlastnosti holí na nordic walking NILS NW802Hole určené na nordic walkingPři chůzi zapojí téměř celé tělo a zajistí perfektní oporuVyrobené z velmi kvalitního... (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS NW802 nordic walking hole (5907695582468) , Klarfit muxia fx essential, nordic walking hole, 10% karbon, 100 cm, korkové rukojeti

NILS NW106 nordic walking hole (5907695581638)

NILS NW106 nordic walking hole (5907695581638)
Detail

Hole na nordic walking, dural/carbonové, teleskopické, maximální délka 140 cm, hmotnost páru 459 g Hole NILS NW106 jsou speciálně určené na nordic walking. Při chůzi zapojí téměř celé tělo a zajistí současně perfektní oporu. Vyrobené jsou z 30 % z uhlíkových vláken a doplněné o ergonomickou rukojeť z materiálu EVA a polypropylenu, jejíž součástí jsou neoprenové nastavitelné pásky. Nastavit lze také délku holí od 87 do 140 cm, neboť jsou teleskopické. To umožní přizpůsobit si je podle vaší výšky. Hole jsou vybavené hrotem z kalené oceli. Nechybí ani vyměnitelné koncovky a talířky, které zaručí jejich použití na každém povrchu, jako je asfalt, tráva, sníh, písek či bláto. Hole NILS NW106 představují ideální doplněk na nordic walking. Klíčové vlastnosti holí na nordic walking NILS NW106Hole určené na nordic walkingPři chůzi zapojí téměř celé tělo a zajistí perfektní oporuVyrobené z 30 % z uhlíkových vlákenDoplněné o ergonomickou rukojeť z... (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS NW106 nordic walking hole (5907695581638) , Klarfit sines fx professional, nordic walking hole, 50% karbon, skládací, 100–130 cm

Leki Nordic Walking Pole Bag (4028173263370)

Leki Nordic Walking Pole Bag (4028173263370)
Detail

Taška Praktický vak na přepravu a skadování nordic walking holí do délky 140cm. Taška Leki Nordic Walking Pole Bag bude módním doplňkem a poskytne vám veškerý potřebný prostor. (alza.cz)

Podobné produkty ako Leki Nordic Walking Pole Bag (4028173263370) , Klarfit sines fx professional, nordic walking hole, 50% karbon, 105 cm, korkové rukojeti

NILS NW602 nordic walking hole (5907695581645)

NILS NW602 nordic walking hole (5907695581645)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 140 cm, hmotnost páru 480 g (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS NW602 nordic walking hole (5907695581645) , Klarfit muxia fx essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 110 cm, korkové rukojeti

NILS NW603 nordic walking hole (5907695502831)

NILS NW603 nordic walking hole (5907695502831)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 140 cm, hmotnost páru 480 g (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS NW603 nordic walking hole (5907695502831) , Klarfit vigo fx elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 125 cm, korkové rukojeti

NW 106 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 106 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME
Detail

Nordic Walking je sport, který komplexně rozvíjí svalový systém a výrazně zlepšuje efektivitu našeho těla . Při chůzi s holemi pracující svaly hýždí , dolních končetin , stehen a svaly paží , ramen , hrudníku a břicha . Zapojení tak velké svalové skupiny, má pozitivní vliv na zvyšování naší celkové fyzické kondice . Teleskopické hole konstrukčně umožňují rychlé a snadné nastavení jejich délky v závislosti na výšce uživatele . Vyměnitelné koncovky a talířky umožňují využití holí pro každý povrch např.: asfalt , tráva , sníh , písek , bláto , atd. Parametry: Hole jsou složené ze dvou segmentů a disponují nastavitelnou výškou 87 - 140 cm Váha: 459 g Materiál: vyrobeny z 30 % uhlíkových vláken Úchyt: ergonomická rukojeť z materiálu EVA + PP Neoprenové pásky na ruce s nastavitelnou velikostí Hrot:kalená ocel Možnost dokoupení koncovek: Ano - dvě gumové koncovky na pochod na asfaltu - dva vyměnitelné talířky do měkkého terénu Upozornění: Možnost dokoupení koncovek a talířků Záruka 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako NW 106 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 802 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 802 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME
Detail

Nordic Walking je sport, který komplexně rozvíjí svalový systém a výrazně zlepšuje efektivitu našeho těla . Při chůzi s holemi pracující svaly hýždí , dolních končetin , stehen a svaly paží , ramen , hrudníku a břicha . Zapojení tak velké svalové skupiny, má pozitivní vliv na zvyšování naší celkové fyzické kondice . Teleskopické hole konstrukčně umožňují rychlé a snadné nastavení jejich délky v závislosti na výšce uživatele . Vyměnitelné koncovky a talířky umožňují využití holí pro každý povrch např.: asfalt , tráva , sníh , písek , bláto , atd. NW802 jsou vybaveny vnitřní tlumící systém anti- šok , Parametry: Hole jsou složené ze dvou segmentů a disponují nastavitelnou výškou 86 - 140 cm Váha: 576 g Materiál: hliník 6061 System anti-shock: Ano Úchyt: ergonomická rukojeť z PP Neoprenové pásky na ruce s nastavitelnou velikostí Hrot:kalená ocel Možnost dokoupení koncovek: Ano - dvě gumové koncovky na pochod na asfaltu - dva vyměnitelné talířky do měkkého terénu Obal: Ano Upozornění: Možnost dokoupení koncovek a talířků Záruka 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako NW 802 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 603 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 603 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME
Detail

Nordic Walking je sport, který komplexně rozvíjí svalový systém a výrazně zlepšuje efektivitu našeho těla . Při chůzi s holemi pracující svaly hýždí, dolních končetin, stehen a svaly paží, ramen , hrudníku a břicha. Zapojení tak velké svalové skupiny, má pozitivní vliv na zvyšování naší celkové fyzické kondice. Teleskopické hole konstrukčně umožňují rychlé a snadné nastavení jejich délky v závislosti na výšce uživatele. Vyměnitelné koncovky a talířky umožňují využití holí pro každý povrch např.: asfalt, tráva, sníh, písek , bláto, atd. NW 603 jsou vybaveny vnitřním tlumícím systémem anti-shock , Parametry: Hole jsou složené ze dvou segmentů a disponují nastavitelnou výškou 82 - 140 cm Váha: 480 g Materiál: hliník 6061 System anti-shock: Ano Úchyt: ergonomická rukojeť z PP Neoprenové pásky na ruce s nastavitelnou velikostí Hrot: kalená ocel Možnost dokoupení koncovek: Ano - dvě gumové koncovky na pochod na asfaltu - dva vyměnitelné talířky do měkkého terénu Obal: Ne Upozornění: Možnost dokoupení koncovek a talířků Záruka 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako NW 603 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 602 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

NW 602 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME
Detail

Nordic Walking je sport, který komplexně rozvíjí svalový systém a výrazně zlepšuje efektivitu našeho těla . Při chůzi s holemi pracující svaly hýždí , dolních končetin , stehen a svaly paží , ramen , hrudníku a břicha . Zapojení tak velké svalové skupiny, má pozitivní vliv na zvyšování naší celkové fyzické kondice . Teleskopické hole konstrukčně umožňují rychlé a snadné nastavení jejich délky v závislosti na výšce uživatele . Vyměnitelné koncovky a talířky umožňují využití holí pro každý povrch např.: asfalt , tráva , sníh , písek , bláto , atd. Parametry: Hole jsou složené ze dvou segmentů a disponují nastavitelnou výškou 82 - 140 cm Váha: 480 g Materiál: hliník 6061 Úchyt: ergonomická rukojeť z materiálu EVA + PP Neoprenové pásky na ruce s nastavitelnou velikostí Hrot:kalená ocel Možnost dokoupení koncovek: Ano - dvě gumové koncovky na pochod na asfaltu - dva vyměnitelné talířky do měkkého terénu Upozornění: Možnost dokoupení koncovek a talířků Záruka 24 měsíců (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako NW 602 NORDIC WALKING HOLE NILS EXTREME

Nordic Walking hole LEKI Passion 105 cm

Nordic Walking hole LEKI Passion  105 cm
Detail

Karbonové hole o pevné délce pro všechny ženy nadšené do severské chůze. Korkový úchop s odnímatelným poutkem skvěle padne do ruky.. Je Nordic Walking vaší vášní? Potom jsou tu hole LEKI Passion právě pro vás! Jsou vyvinuty speciálně pro ženy a vyrobeny z 60 % karbonu, takže jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Měkký úchop z přírodního korku vám skvěle padne do ruky. Jeho součástí je systém Trigger 1, díky kterému lze poutko jednoduše vycvaknout a vy si ho při odkládání holí nemusíte opakovaně utahovat. Hole jsou zakončeny ohebným hrotem pro dokonalou oporu na jakémkoliv terénu. V balení najdete také speciální patky na Nordic Walking, které na hrot jednoduše nasadíte.Technický popis: jednodílné hole pro severskou chůzi vyvinuté speciálně pro dámy systém odnímatelných poutek Trigger 1 V2 pohodlné úchopy z přírodního korku speciální hrot poskytuje pevnou oporu na každém povrchu délka holí: pevná, 100-120 cm materiál: Karbonový kompozit (600) průměr hole: 16 mm madla holí: korek, plast hrot: Speed Tip gumové patky: Power Grip Pad váha: 167 g/ks balení obsahuje: pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Passion 105 cm

Nordic Walking hole LEKI Passion 100 cm

Nordic Walking hole LEKI Passion  100 cm
Detail

Karbonové hole o pevné délce pro všechny ženy nadšené do severské chůze. Korkový úchop s odnímatelným poutkem skvěle padne do ruky.. Je Nordic Walking vaší vášní? Potom jsou tu hole LEKI Passion právě pro vás! Jsou vyvinuty speciálně pro ženy a vyrobeny z 60 % karbonu, takže jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Měkký úchop z přírodního korku vám skvěle padne do ruky. Jeho součástí je systém Trigger 1, díky kterému lze poutko jednoduše vycvaknout a vy si ho při odkládání holí nemusíte opakovaně utahovat. Hole jsou zakončeny ohebným hrotem pro dokonalou oporu na jakémkoliv terénu. V balení najdete také speciální patky na Nordic Walking, které na hrot jednoduše nasadíte.Technický popis: jednodílné hole pro severskou chůzi vyvinuté speciálně pro dámy systém odnímatelných poutek Trigger 1 V2 pohodlné úchopy z přírodního korku speciální hrot poskytuje pevnou oporu na každém povrchu délka holí: pevná, 100-120 cm materiál: Karbonový kompozit (600) průměr hole: 16 mm madla holí: korek, plast hrot: Speed Tip gumové patky: Power Grip Pad váha: 167 g/ks balení obsahuje: pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Passion 100 cm

Nordic Walking hole LEKI Response 110 cm

Nordic Walking hole LEKI Response  110 cm
Detail

Jednodílné hliníkové hole s pohodlnou korkovou rukojetí a klasickým odnímatelným poutkem pro spolehlivou oporu při severské chůzi!. Nordic Walking hole LEKI Response jsou špičkové jednodílné hole z lehkého a pružného hliníku. Komfortní rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a přírodního korku, a díky tomu padne velmi dobře do dlaně. Poutko lze díky osvědčené technologii Trigger 1 od madla jednoduše odejmout a poté zase připnout. Výhodou tohoto systému je, že poutko při odkládání holí nemusíte neustále nastavovat. I když je délka holí neměnná, při koupi máte na výběr z různých délek od 105 do 130 cm, takže určitě najdete takovou velikost, která vám bude vyhovovat. LEKI Response jsou zakončeny ohebným hrotem a gumovou patkou pro lepší odraz na zpevněných površích. Díky své lehkosti, odolnosti a ergonomickým rukojetím jsou tyto hole oblíbeným vybavením pro letní i zimní sezónu!Technický popis: jednodílné hliníkové hole pohodlné korkové rukojeti s technologií Trigger 1 FRT nastavitelné poutko Trigger 1 V2 Strap délka holí: pevná (105, 110, 115, 120, 125, 130 cm) materiál: hliník HTS 6.0 průměr hole: 16 mm madla holí: přírodní korek s plastem velikost poutek v balení: S/M/L pro hole do 115 cm; M/L/XL pro hole od 120 cm hrot: karbid železa, Flex Tip (Short) patky: Power Grip Pad hmotnost: 380 g (pár) balení obsahuje: 1 pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Response 110 cm

Nordic Walking hole LEKI Response 115 cm

Nordic Walking hole LEKI Response  115 cm
Detail

Jednodílné hliníkové hole s pohodlnou korkovou rukojetí a klasickým odnímatelným poutkem pro spolehlivou oporu při severské chůzi!. Nordic Walking hole LEKI Response jsou špičkové jednodílné hole z lehkého a pružného hliníku. Komfortní rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a přírodního korku, a díky tomu padne velmi dobře do dlaně. Poutko lze díky osvědčené technologii Trigger 1 od madla jednoduše odejmout a poté zase připnout. Výhodou tohoto systému je, že poutko při odkládání holí nemusíte neustále nastavovat. I když je délka holí neměnná, při koupi máte na výběr z různých délek od 105 do 130 cm, takže určitě najdete takovou velikost, která vám bude vyhovovat. LEKI Response jsou zakončeny ohebným hrotem a gumovou patkou pro lepší odraz na zpevněných površích. Díky své lehkosti, odolnosti a ergonomickým rukojetím jsou tyto hole oblíbeným vybavením pro letní i zimní sezónu!Technický popis: jednodílné hliníkové hole pohodlné korkové rukojeti s technologií Trigger 1 FRT nastavitelné poutko Trigger 1 V2 Strap délka holí: pevná (105, 110, 115, 120, 125, 130 cm) materiál: hliník HTS 6.0 průměr hole: 16 mm madla holí: přírodní korek s plastem velikost poutek v balení: S/M/L pro hole do 115 cm; M/L/XL pro hole od 120 cm hrot: karbid železa, Flex Tip (Short) patky: Power Grip Pad hmotnost: 380 g (pár) balení obsahuje: 1 pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Response 115 cm

Nordic Walking hole LEKI Response 120 cm

Nordic Walking hole LEKI Response  120 cm
Detail

Jednodílné hliníkové hole s pohodlnou korkovou rukojetí a klasickým odnímatelným poutkem pro spolehlivou oporu při severské chůzi!. Nordic Walking hole LEKI Response jsou špičkové jednodílné hole z lehkého a pružného hliníku. Komfortní rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a přírodního korku, a díky tomu padne velmi dobře do dlaně. Poutko lze díky osvědčené technologii Trigger 1 od madla jednoduše odejmout a poté zase připnout. Výhodou tohoto systému je, že poutko při odkládání holí nemusíte neustále nastavovat. I když je délka holí neměnná, při koupi máte na výběr z různých délek od 105 do 130 cm, takže určitě najdete takovou velikost, která vám bude vyhovovat. LEKI Response jsou zakončeny ohebným hrotem a gumovou patkou pro lepší odraz na zpevněných površích. Díky své lehkosti, odolnosti a ergonomickým rukojetím jsou tyto hole oblíbeným vybavením pro letní i zimní sezónu!Technický popis: jednodílné hliníkové hole pohodlné korkové rukojeti s technologií Trigger 1 FRT nastavitelné poutko Trigger 1 V2 Strap délka holí: pevná (105, 110, 115, 120, 125, 130 cm) materiál: hliník HTS 6.0 průměr hole: 16 mm madla holí: přírodní korek s plastem velikost poutek v balení: S/M/L pro hole do 115 cm; M/L/XL pro hole od 120 cm hrot: karbid železa, Flex Tip (Short) patky: Power Grip Pad hmotnost: 380 g (pár) balení obsahuje: 1 pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Response 120 cm

Nordic Walking hole LEKI Response 125 cm

Nordic Walking hole LEKI Response  125 cm
Detail

Jednodílné hliníkové hole s pohodlnou korkovou rukojetí a klasickým odnímatelným poutkem pro spolehlivou oporu při severské chůzi!. Nordic Walking hole LEKI Response jsou špičkové jednodílné hole z lehkého a pružného hliníku. Komfortní rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a přírodního korku, a díky tomu padne velmi dobře do dlaně. Poutko lze díky osvědčené technologii Trigger 1 od madla jednoduše odejmout a poté zase připnout. Výhodou tohoto systému je, že poutko při odkládání holí nemusíte neustále nastavovat. I když je délka holí neměnná, při koupi máte na výběr z různých délek od 105 do 130 cm, takže určitě najdete takovou velikost, která vám bude vyhovovat. LEKI Response jsou zakončeny ohebným hrotem a gumovou patkou pro lepší odraz na zpevněných površích. Díky své lehkosti, odolnosti a ergonomickým rukojetím jsou tyto hole oblíbeným vybavením pro letní i zimní sezónu!Technický popis: jednodílné hliníkové hole pohodlné korkové rukojeti s technologií Trigger 1 FRT nastavitelné poutko Trigger 1 V2 Strap délka holí: pevná (105, 110, 115, 120, 125, 130 cm) materiál: hliník HTS 6.0 průměr hole: 16 mm madla holí: přírodní korek s plastem velikost poutek v balení: S/M/L pro hole do 115 cm; M/L/XL pro hole od 120 cm hrot: karbid železa, Flex Tip (Short) patky: Power Grip Pad hmotnost: 380 g (pár) balení obsahuje: 1 pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Response 125 cm

Nordic Walking hole LEKI Response 130 cm

Nordic Walking hole LEKI Response  130 cm
Detail

Jednodílné hliníkové hole s pohodlnou korkovou rukojetí a klasickým odnímatelným poutkem pro spolehlivou oporu při severské chůzi!. Nordic Walking hole LEKI Response jsou špičkové jednodílné hole z lehkého a pružného hliníku. Komfortní rukojeť je vyrobena ze směsi gumy a přírodního korku, a díky tomu padne velmi dobře do dlaně. Poutko lze díky osvědčené technologii Trigger 1 od madla jednoduše odejmout a poté zase připnout. Výhodou tohoto systému je, že poutko při odkládání holí nemusíte neustále nastavovat. I když je délka holí neměnná, při koupi máte na výběr z různých délek od 105 do 130 cm, takže určitě najdete takovou velikost, která vám bude vyhovovat. LEKI Response jsou zakončeny ohebným hrotem a gumovou patkou pro lepší odraz na zpevněných površích. Díky své lehkosti, odolnosti a ergonomickým rukojetím jsou tyto hole oblíbeným vybavením pro letní i zimní sezónu!Technický popis: jednodílné hliníkové hole pohodlné korkové rukojeti s technologií Trigger 1 FRT nastavitelné poutko Trigger 1 V2 Strap délka holí: pevná (105, 110, 115, 120, 125, 130 cm) materiál: hliník HTS 6.0 průměr hole: 16 mm madla holí: přírodní korek s plastem velikost poutek v balení: S/M/L pro hole do 115 cm; M/L/XL pro hole od 120 cm hrot: karbid železa, Flex Tip (Short) patky: Power Grip Pad hmotnost: 380 g (pár) balení obsahuje: 1 pár holí včetně páru poutek (insportline.cz)

Podobné produkty ako Nordic Walking hole LEKI Response 130 cm

Magnet 3Pagen 1 pár hůlek "Nordic Walking"

Magnet 3Pagen 1 pár hůlek "Nordic Walking"
Detail

Příjemně lehké, stabilní a bez vibrací - s těmito profesionálními hůlkami pro severskou chůzi procvičíte svou vytrvalost, sílu a koordinaci pohybu. Vysoce kvalitní design s ergonomicky tvarovanými rukojeťmi a nastavitelnými smyčkami s otvory pro palce. (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen 1 pár hůlek "Nordic Walking"

Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - černá

Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - černá
Detail

TREKOVE HOLE NORDIC WALKING 100-130cm jednodílné Trekové hole jednodílné, ALU mat. 7075, příslušentsví-botička, talířek, korkové rukojeti.Pevná velikost! Hole nejsou nastavitelné. Hole tak mají daleko delší životnost, protože u nich nedochání k častým problémům např. s posuvným kloubem nebo upevňovacím lock-systémem. Hole na nordickou chůzi jsou navrženy přesně tak, aby maximalizovaly energii vydanou při chůzi - zapojují při chůzi i horní polovinu těla tak, že nutí paže k pomocnému pohybu dopředu a dozadu odrážením hrotu od země. Hole držíme v úhlu 45 stupňů s hroty zabodnutými za tělem, ne rovně, před tělem, rukojeti jsou pod lehkým úhlem bez drážek na prsty, popruhy jsou spíše rukavičky, které pomáhají při prodlouženém houpavém pohybu paží. Hole mají připojitelné gumové hroty pro chůzi na tvrdých površích jako např. chodníky. Jaký je rozdíl mezi trekingovými holemi a holemi na nordickou chůzi? Tyto dva druhy holí vypadají podobně, avšak jsou velmi rozdílné ve svém designu, což vysvětluje jejich odlišné vlastnosti a funkce. Největší rozdíly jsou mezi popruhy, rukojeťmi a spodními hroty. Hole jsou ergonomicky navržené tak, aby odpovídaly svému použití. Správnou délku holí pro nordic walking vypočítáte podle vzorce:výška postavy (v cm) x 0,68 například:180 cm x 0,68 = 122 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - černá

Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - modrá

Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - modrá
Detail

TREKOVE HOLE NORDIC WALKING 100-130cm jednodílné Trekové hole jednodílné, ALU mat. 7075, příslušentsví-botička, talířek, korkové rukojeti.Pevná velikost! Hole nejsou nastavitelné. Hole tak mají daleko delší životnost, protože u nich nedochání k častým problémům např. s posuvným kloubem nebo upevňovacím lock-systémem. Hole na nordickou chůzi jsou navrženy přesně tak, aby maximalizovaly energii vydanou při chůzi - zapojují při chůzi i horní polovinu těla tak, že nutí paže k pomocnému pohybu dopředu a dozadu odrážením hrotu od země. Hole držíme v úhlu 45 stupňů s hroty zabodnutými za tělem, ne rovně, před tělem, rukojeti jsou pod lehkým úhlem bez drážek na prsty, popruhy jsou spíše rukavičky, které pomáhají při prodlouženém houpavém pohybu paží. Hole mají připojitelné gumové hroty pro chůzi na tvrdých površích jako např. chodníky. Jaký je rozdíl mezi trekingovými holemi a holemi na nordickou chůzi? Tyto dva druhy holí vypadají podobně, avšak jsou velmi rozdílné ve svém designu, což vysvětluje jejich odlišné vlastnosti a funkce. Největší rozdíly jsou mezi popruhy, rukojeťmi a spodními hroty. Hole jsou ergonomicky navržené tak, aby odpovídaly svému použití. Správnou délku holí pro nordic walking vypočítáte podle vzorce:výška postavy (v cm) x 0,68 například:180 cm x 0,68 = 122 cm (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné - modrá

NILS NW607 červené nordic walking hole (5907695581614)

NILS NW607 červené nordic walking hole (5907695581614)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 135 cm, hmotnost páru 499 g (alza.cz)

Podobné produkty ako NILS NW607 červené nordic walking hole (5907695581614)

Sulov Nordic Walking 2-dilné oranžová (4891223086522)

Sulov Nordic Walking 2-dilné oranžová (4891223086522)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 150 cm, hmotnost páru 560 g Trekingové hole Sulov Nordic Walking promění pěší turistiku z náročného výšlapu v nezapomenutelný zážitek. Ve strmém terénu i na rovných zpevněných cestách poskytují perfektní oporu vašeho těla. Odlehčí každý krok, šetří klouby a dodávají radost z pohybu.Trekingové hole Sulov Nordic Walking promění pěší turistiku z náročného výšlapu v nezapomenutelný zážitek. Ve strmém terénu i na rovných zpevněných cestách poskytují perfektní oporu vašeho těla. Odlehčí každý krok, šetří klouby a dodávají radost z pohybu. Dvousekční trekingové hole Sulov Nordic Walking v sobě snoubí nejvyšší kvalitu a maximální komfort pro své uživatele. Díky nim překonáte s úsměvem všechny překážky na vašich cestách.Přednosti holí Sulov Nordic WalkingDélka hole: 90 - 150 cmPrůměr hole: 16 - 18 mmMateriál: hliník 6061Hmotnost: 280 gBarva: oranžováKorkové, anatomicky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sulov Nordic Walking 2-dilné oranžová (4891223086522)

Nordic walking (978-80-247-3242-8)

Nordic walking (978-80-247-3242-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Martin Škopek, 96 stran V této knize najdete ucelené a praktické informace o severské chůzi. Je určena všem věkovým skupinám, které hledají vhodnou pohybovou aktivitu. Využít ji mohou i sportovní a turistické kluby, wellness centra, studenti, pedagogové, pracovníci zdravotnických zařízení, jako jsou lázně, centra zdraví či senior kluby, tedy všichni, kteří ocení odborný přístup k tomuto tématu. Pomůže vám s výběrem vhodného vybavení, poradí, jak správně a bezpečně provozovat nordic walking v různých typech prostředí a seznámí vás s tréninkovými metodami v závislosti na tepové frekvenci. Pro konkrétní cílové skupiny sportovců autor připravil osmitýdenní kondiční programy. Tato publikace je vhodnou inspirací pro aktivní lidi, kteří hledají nové možnosti v kondiční přípravě na čerstvém vzduchu s trochou zábavy, využít ji mohou i pacienti v rekonvalescenci, kteří se snaží o rehabilitaci a posílení oslabeného organismu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nordic walking (978-80-247-3242-8)

SULOV NORDIC WALKING, 2-dilné zelená (4891223086515)

SULOV NORDIC WALKING, 2-dilné zelená (4891223086515)
Detail

Hole na nordic walking, hliníkové, teleskopické, maximální délka 150 cm, hmotnost páru 560 g Trekingové hole Sulov Nordic Walking promění pěší turistiku z náročného výšlapu v nezapomenutelný zážitek. Ve strmém terénu i na rovných zpevněných cestách poskytují perfektní oporu vašeho těla. Odlehčí každý krok, šetří klouby a dodávají radost z pohybu.Trekingové hole Sulov Nordic Walking promění pěší turistiku z náročného výšlapu v nezapomenutelný zážitek. Ve strmém terénu i na rovných zpevněných cestách poskytují perfektní oporu vašeho těla. Odlehčí každý krok, šetří klouby a dodávají radost z pohybu. Dvousekční trekingové hole Sulov Nordic Walking v sobě snoubí nejvyšší kvalitu a maximální komfort pro své uživatele. Díky nim překonáte s úsměvem všechny překážky na vašich cestách.Přednosti holí Sulov Nordic WalkingDélka hole: 90 - 150 cmPrůměr hole: 16 - 18 mmMateriál: hliník 6061Hmotnost: 280 gBarva: zelenáKorkové, anatomicky tvarované... (alza.cz)

Podobné produkty ako SULOV NORDIC WALKING, 2-dilné zelená (4891223086515)

Blizzard Carbon Lite Nordic walking (199962#120)

Blizzard Carbon Lite Nordic walking (199962#120)
Detail

Hole na nordic walking, carbonové, maximální délka 12 cm, hmotnost páru 370 g Pevné sportovní hole pro nordic walking. Příjemný korkový grip. Ergonomické poutko s možností odepnutí od hole pomocí click systému. Hole jsou prodávány v páru a cena je uvedena za celý pár. Parametry holí Blizzard Carbon Lite Nordic walking na nordic walkingMateriál: 50% carbonHrot: karbid + gumová botičkaPrůměr: 16 / 14 cmVáha: 370 gDélka: 110 - 125 cmÚroveň: sportovníTeleskopické: ne (alza.cz)

Podobné produkty ako Blizzard Carbon Lite Nordic walking (199962#120)

Merco, Nordic Walking hole 1 pár (14124)

Merco, Nordic Walking hole 1 pár (14124)
Detail

Trekingové hole trekingové, hliníkové, teleskopické, maximální délka 140 cm, hmotnost páru 550 g Během sportovní chůze se vám budou hodit trekingové hole Merco. Unisex trekové hole se vám budou hodit během turistických výstupů i sestupů, při nichž vám pomáhají udržovat stabilitu a tlumí otřesy. Hole se chlubí teleskopickým provedením, proto je mohou využívat osoby s různou výškou. Pro zhotovení těla byl použit hliník. Hliníkové trekingové hůlky jsou vhodné pro těžší osoby do méně náročného terénu. Korková rukojeť dokáže eliminovat vibrace, dobře pohlcuje vlhkost a udržuje stálou teplotu. V balení najdete 1 pár trekingových holí Merco. Nastavitelná délka tohoto modelu se pohybuje od 83 do 140 cm. Na trekových holích vás upoutá černá barva. Hlavní přednosti trekingových holí Merco, Nordic Walking hole 1 pár Unisex trekingové hůlky Merco oceníte při všech výšlapech do přírody S jejich pomocí docílíte lepší stability a budete méně namáhat klouby Teleskopické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Merco, Nordic Walking hole 1 pár (14124)
Vipole Nordic Walking Rubber Shoe (8033378248998), Nordic Walking hole ARTIS (524), NILS NW603 nordic walking hole (5907695502831), NILS NW602 nordic walking hole (5907695581645), NILS NW106 nordic walking hole (5907695581638), NILS NW802 nordic walking hole (5907695582468), SULOV NORDIC WALKING, 2-dilné zelená (4891223086515), NILS NW607 červené nordic walking hole (5907695581614), Blizzard Carbon Lite Nordic walking (199962#120), Abbey Camp, Nordic Walking 21SR hole červená (61809), Abbey Camp, Nordic Walking 21SR hole modrá (61810), Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné červená,105 cm (3042-105CE), Moderní nordic walking: jdeme za zdravím (978-80-7529-550-7), Trekingové hole NORDIC WALKING pevné jednodílné černá,130 cm (3042-130CR), VIPOLE Walker (8033378249230), KLARFIT Vigo FX Elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 115 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Vigo FX Elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 110 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Vigo FX Elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 120 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Vigo FX Elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 105 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking palice, 50 % karbón, 125 cm, korkové rukoväte, KLARFIT Muxia FX Essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 115 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Muxia FX Essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 125 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking hole, 50% karbon, 115 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking hole, 50% karbon, 120 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking hole, 50% karbon, 110 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Muxia FX Essential, nordic walking hole, 10% karbon, 100 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking hole, 50% karbon, skládací, 100–130 cm, KLARFIT Sines FX Professional, nordic walking hole, 50% karbon, 105 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Muxia FX Essential, nordic walking hole, 10 % karbon, 110 cm, korkové rukojeti, KLARFIT Vigo FX Elite, nordic walking hole, 80 % karbon, 125 cm, korkové rukojeti