Vínová šála Pieces Creem

Vínová šála Pieces Creem

Vínová šála Pieces Creem

Ochraňte svůj krk před chladem s grácií. V téhle šále vám bude nejen teplo, ale také budete zahrnuta obdivnými pohledy. To prostě musíte mít. Typ: plisovaná šála Barva: vínová Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Něco skvělého: plisovaná úprava Rozměry: 75 x 220 cm (ZOOT.cz)

Vínová žebrovaná šála Pieces June

Vínová žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: vínová Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Vínová šála s příměsí vlny Pieces Jira

Vínová šála s příměsí vlny Pieces Jira

Omotá, obalí, obtočí, ochrání, oteplí, ohřeje, okouzlí..... oŠÁLÍ. Typ: šála s příměsí vlny a třásněmi Barva: vínová Materiál: 70 % akryl, 30 % vlna Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký, příjemný na dotek Praní: 30 °C Něco bezvadného: třásně Rozměry (one size): délka (bez třásní) - 188 cm šířka - 73 cm (ZOOT.cz)

Šedá šála Pieces Misto

Šedá šála Pieces Misto

Typ: šála s nezačištěnými lemy Barva: šedá Materiál: 65 % polyester, 35 % viskóza Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál Rozměry: 70 x 200 cm (ZOOT.cz)

Růžová šála Pieces Misto

Růžová šála Pieces Misto

Typ: šála s nezačištěnými lemy Barva: růžová Materiál: 65 % polyester, 35 % viskóza Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál Rozměry: 70 x 200 cm (ZOOT.cz)

Starorůžová šála Pieces Ofelia

Starorůžová šála Pieces Ofelia

Měkkost, hebkost, jemnost. Ne, nemluvíme o dětské pokožce, ale o neskutečně příjemné šále a čepici od dánské značky Pieces . Typ: hebká šála Barva: starorůžová Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, hřejivý, hebký, měkký Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký příjemný materiál Rozměry: 34 x 87 cm (ZOOT.cz)

Černá šála Pieces Ofelia

Černá šála Pieces Ofelia

Měkkost, hebkost, jemnost. Ne, nemluvíme o dětské pokožce, ale o neskutečně příjemné šále a čepici od dánské značky Pieces . Typ: hebká šála Barva: černá Materiál : 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, měkký, hřejivý, hebký Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký příjemný materiál Rozměry: 34 x 87 cm (ZOOT.cz)

Žlutá šála Pieces Faline

Žlutá šála Pieces Faline

Typ : čtvercová šála s třásněmi Barva : žlutá Materiál : 100 % akryl Praní : 30 °C Rozměry : 140 x 140 cm (ZOOT.cz)

Šedá šála Pieces Faline

Šedá šála Pieces Faline

Typ : čtvercová šála s třásněmi Barva : šedá s nádechem do modra Materiál : 100 % akryl Praní : 30 °C Rozměry : 140 x 140 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá šála Pieces Faline

Tmavě modrá šála Pieces Faline

Typ : čtvercová šála s třásněmi Barva : tmavě modrá Materiál : 100 % akryl Praní : 30 °C Rozměry : 140 x 140 cm (ZOOT.cz)

Černá dutá šála Pieces Drace

Černá dutá šála Pieces Drace

Barva: černá Vzor: ne Typ: dutá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Rozměry: 160 x 64 cm (ZOOT.cz)

Šedá dutá šála Pieces Drace

Šedá dutá šála Pieces Drace

Barva: šedá Vzor: ne Typ: dutá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Rozměry: 164 x 60 cm (ZOOT.cz)

Zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: zelená, černá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Růžová žíhaná šála Pieces Pyron

Růžová žíhaná šála Pieces Pyron

Barva : růžová Vzor: žíhaný Typ: klasická Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, strukturovaný Praní: 30 °C Rozměry: 225 x 55 cm (ZOOT.cz)

Růžová dutá šála Pieces Drace

Růžová dutá šála Pieces Drace

Barva: růžová Vzor: ne Typ: dutá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Rozměry: 162 x 64 cm (ZOOT.cz)

Modrá plisovaná šála Pieces Nabia

Modrá plisovaná šála Pieces Nabia

Hledáte ideálního společníka na zimní období? Tenhle kousek se hlásí o vaši pozornost! Typ: plisovaná šála s třásněmi Barva: modrá Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 100 x 190 cm třásně - 2 cm (ZOOT.cz)

Černá žíhaná šála Pieces Billi

Černá žíhaná šála Pieces Billi

Za časů nečasů a podpsího počasí je evidentně nejlepší volbou zachumlání po uši. Nemyslíte? Myslete tedy dopředu na to, co přijde a přijďte s řešením zdánlivě neřešitelného již nyní. A to tak, že teď a tady. A o tom to je. Typ: široká pletená šála Barva: černá, bílá (žíhání) Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hebký na dotyk, mírně pružný, odolný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco báječného: maxi délka i šířka, měkoučký materiál Rozměry (one size): délka - 230 cm šířka - 64 cm (ZOOT.cz)

Červená vzorovaná šála Pieces Milla

Červená vzorovaná šála Pieces Milla

Typ: vzorovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: červená, světle modrá, šedá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 190 x 80 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá šála Pieces Eira

Tmavě šedá šála Pieces Eira

Funkční doplněk. Vítr se do toho umí pořádně opřít. Na druhou stranu, když je opravdu vlezlý a studený, tak nemusíte používat tvářenku, protože vám vaše tvářičky hezky zabarví do rumělkově červené. Pokud ovšem raději volíte zachumlat se do šály a být v teploučku, tak tu pro vás máme tento kousek od Pieces . Už si na vás žádné chladné počasí nepřijde. Materiál: 70 % akryl, 30 % vlna Rozměry: 210 x 72 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Černá vzorovaná šála Pieces Luisa

Černá vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: černá, šedá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Zelená plisovaná šála Pieces Gyselle

Zelená plisovaná šála Pieces Gyselle

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: plisovaná šála s jemným ombré efektem Barva: zelená Materiál: 85 % akryl, 15 % nylon Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 188 x 69 cm (ZOOT.cz)

Krémová dutá šála Pieces Jolien

Krémová dutá šála Pieces Jolien

Víte co je na šálách skvělého? Naprosto vše. Zahřejí vás, doladí váš zimní outfit a pokud zvolíte tuto dutou šálu, tak se ani nemusíte obtěžovat s dlouhavým obmotáváním okolo krku. Typ: pletená dutá šála Barva: krémová Vzor: žíhaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 90 x 55 cm (ZOOT.cz)

Modrá žebrovaná šála Pieces June

Modrá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: modrá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Červená plisovaná šála Pieces Nabia

Červená plisovaná šála Pieces Nabia

Hledáte ideálního společníka na zimní období? Tenhle kousek se hlásí o vaši pozornost! Typ: plisovaná šála s třásněmi Barva: červená Materiál: 92 % polyester, 8 % viskóza Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 100 x 190 cm třásně - 2 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-zelená šála Pieces Lazzie

Krémovo-zelená šála Pieces Lazzie

Sfoufkněte zimu stylově. Protože s touto šálou od značky Pieces vás už neofoukne. Barva: zelená, růžová Vzor: pravidelný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: jemný, teplý, pevný Rozměry: 70 x 208 cm Praní: 30 °C Něco extra: šála má hladký i hrubý vzor (ZOOT.cz)

Krémová dlouhá šála Pieces Kial

Krémová dlouhá šála Pieces Kial

Všechno je jednou poprvé. Nikdy se už nebudete cítit nesvá. Ať budete v přecpaném metru, na úřadě nebo vás zastihne tornádo. Ten pocit, když jste poprvé spatřila tuhle dokonalou obří šálu, když jste si na ni poprvé sáhla a pak se do ní celá schovala... Tak ten už nic nepřekoná! Materiál: 100 % akryl Rozměry: 204 x 72 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Tmavě zelená šála Pieces Billi

Tmavě zelená šála Pieces Billi

Za časů nečasů a podpsího počasí je evidentně nejlepší volbou zachumlání po uši. Nemyslíte? Myslete tedy dopředu na to, co přijde a přijďte s řešením zdánlivě neřešitelného již nyní. A to tak, že teď a tady. A o tom to je. Typ: široká pletená šála Barva: tmavě zelená Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hebký na dotyk, mírně pružný, odolný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco báječného: maxi délka i šířka, měkoučký materiál Rozměry (one size): délka - 230 cm šířka - 64 cm (ZOOT.cz)

Hnědá žebrovaná šála Pieces June

Hnědá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: hnědá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Béžová plisovaná šála Pieces Gyselle

Béžová plisovaná šála Pieces Gyselle

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: plisovaná šála s jemným ombré efektem Barva: béžová s nádechem do meruňkova Materiál: 85 % akryl, 15 % nylon Vlastnosti materiálu: měkký, příjemný, lehce průsvitný Praní: 30 °C Rozměry: šála - 188 x 69 cm (ZOOT.cz)

Pieces - Šála

Pieces - Šála

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Fialová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Fialová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Barva : fialová, zelená, modrá Vzor : květy Typ : dutá Materiál : 100 % polyester Praní : 30 °C Rozměry : 101 x 74 cm (ZOOT.cz)

Světle růžová dutá šála Pieces Drace

Světle růžová dutá šála Pieces Drace

Barva: světle růžová Vzor: ne Typ: dutá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Rozměry: 160 x 60 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-růžová pruhovaná šála Pieces Dia

Krémovo-růžová pruhovaná šála Pieces Dia

Pořádně se zachumlejte! S touhle stylovou šálou lehce proplujete krásným zimním obdobím ve zdraví. Typ: obdélníková šála s krátkými třásněmi Barva: růžová, krémová Vzor: pruhovaný Materiál : 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký hřejivý materiál Rozměry: délka - 206 cm šířka - 94 cm (ZOOT.cz)

Vínovo-šedá vzorovaná šála Pieces Sandie

Vínovo-šedá vzorovaná šála Pieces Sandie

Pořádně se zachumlejte! S touhle stylovou šálou lehce proplujete krásným zimním obdobím ve zdraví. Typ: obdélníková vzorovaná šála s třásněmi Barva: šedá, vínová, tmavě modrá, žlutá Vzor: pravidelný s geometrickými motivy Materiál : 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 30 °C Něco skvělého: hebký hřejivý materiál Rozměry: velikost šály bez třásní - 200 x 69 cm délka třásní - 7 cm (ZOOT.cz)

Tmavě zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Tmavě zelená vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: tmavě zelená, černá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Světle růžová vzorovaná šála Pieces Luisa

Světle růžová vzorovaná šála Pieces Luisa

Střežte své zlato v hrdle. A to stylově! Typ: vzorovaná šála Barva: světle růžová, černá Vzor: velké žíhance Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: hebký, příjemný, lehce průsvitný Praní: v ruce Rozměry: šála - 180 x 107 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-šedá lehká šála Pieces Mandana

Růžovo-šedá lehká šála Pieces Mandana

S tím pravým elegantním šálem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehká pruhovaná šála s třásněmi Barva: šedá, růžová Vzor: pruhovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 192 x 102 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá žebrovaná šála Pieces June

Tmavě šedá žebrovaná šála Pieces June

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou pletenou šálu co nejdříve. Typ: žebrovaná pletená šála Barva: tmavě šedá Vzor: žebrovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 228 x 57 cm (ZOOT.cz)

Červeno-černá pruhovaná šála Pieces Muse

Červeno-černá pruhovaná šála Pieces Muse

Typ: pruhovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: červená, černá, šedá, růžová Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 200 x 67 cm (ZOOT.cz)

Zeleno-šedá pruhovaná šála Pieces Muse

Zeleno-šedá pruhovaná šála Pieces Muse

Typ: pruhovaná dlouhá šála s drobnými třásněmi Barva: tmavě modrá, šedá, zelená Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: skvělý kousek do chladného počasí Rozměry: 200 x 67 cm (ZOOT.cz)

Oranžovo-krémová kostkovaná šála Pieces Pylle

Oranžovo-krémová kostkovaná šála Pieces Pylle

Klasické zimní všední ráno - probudíte se ve vyhřáté posteli, ale za půl hodiny už stojíte v mrazivém počasí na zastávce a klepete se jak ratlík. Do peřiny se bohužel už zachumlat nemůžete, ale do teplé a příjemné šály ano. Dopřejte si ten luxus s šálou Pieces. Materiál: 100 % akryl Rozměry: 196 x 66 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Šedo-krémová lehká šála Pieces Mandana

Šedo-krémová lehká šála Pieces Mandana

S tím pravým elegantním šálem vás nezaskočí ani chlad, ani náhodná společenská událost. Typ: lehká pruhovaná šála s třásněmi Barva: šedá, krémová Vzor: pruhovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, pružný Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný materiál Rozměry: 192 x 102 cm (ZOOT.cz)

Pieces - Šála Fian

Pieces - Šála Fian

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Pieces - Šála Tukka

Pieces - Šála Tukka

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké látky. (Answear.cz)

Pieces - Šála Pyron

Pieces - Šála Pyron

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Pieces - Šála Julla

Pieces - Šála Julla

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké pleteniny. (Answear.cz)

Pieces - Šála Jira

Pieces - Šála Jira

Šála z kolekce Pieces. Model vyroben z tenké látky. (Answear.cz)

Modro-růžová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Modro-růžová květovaná dutá šála Pieces Tushe

Barva : světle růžová, modrá, zelená Vzor : květy Typ : dutá Materiál : 100 % polyester Praní : 30 °C Rozměry : 101 x 74 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-černá dlouhá pruhovaná šála Pieces Jessica

Krémovo-černá dlouhá pruhovaná šála Pieces Jessica

Na Vánoce, dlouhé noce. V horách samé chumelice. EJ! Tato šála nedá mrazivému počasí šanci. Typ: vzorovaná šála Barva: černá, krémová Vzor: pruhovaný Materiál: 70 % akryl, 30 % polyester Vlastnosti materiálu: hřejivý, měkký, hebký na dotek Praní: 30 °C Něco výborného: hřejivý materiál Rozměry: délka - 226 cm šířka - 67 cm (ZOOT.cz)

Černá šála s třásněmi Pieces Kial

Černá šála s třásněmi Pieces Kial

Že mráz už klepe na dveře? Možná, že ještě ne, ale až bude klepat, bude pozdě. To už se budete vy klepat zimou. Tak se nenechte zaskočit a pořiďte si raději tuto teplou šálu co nejdříve. Typ: šála s třásněmi Barva: černá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, měkký Praní: 30 °C Něco bezvadného: příjemný teplý materiál, velikost Rozměry: 204 x 68 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít