Vínová nerezová termoska Klean Kanteen Insulated Wide 473 ml

Nerezová termoska ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Wide 355…

Nerezová termoska ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Wide 355 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Výlety teď budou o něco chutnější a stravitelnější. Nepropustná termoska vám udrží teplotu horké kávy i osvěžující chlad citronády. Typ: funkční termoska Barva: stříbrná, černá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce s vakuovou izolací - průměrně 8 hodin udrží nápoj teplý, a až 24 hodin chladný - po otočení uzavřeného uzávěru se termoska promění v termohrnek, ze kterého můžete rovnou pít - uzávěr… (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap - brushed stainless 473…

Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap - brushed stainless 473 ml (763332043748)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 473ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap o objemu 473 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - shale black 473 ml …

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - shale black 473 ml (763332043762)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 473ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 473 ml v černém provedení shale black. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo na čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - lemon curry 473 ml …

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - lemon curry 473 ml (763332043809)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 473ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 473 ml ve žlutém provedení lemon curry. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo na čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - mineral red 473 ml …

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - mineral red 473 ml (763332043816)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 473ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 473 ml v červeném provedení mineral red. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo na čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - brushed stainless 473…

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - brushed stainless 473 ml (763332043755)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 473ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 473 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo na čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální… (Alza.cz)

Modrý nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler 473 ml

Modrý nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler 473 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: stříbrná, černá, tmavě modrá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý, a až 20 hodin chladný Rozměry: hrnek - 16 x 9 cm průměr - 8,5 mm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Nerezový termohrnek ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Tumbler…

Nerezový termohrnek ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Tumbler 473 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: stříbrná, černá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý, a až 20 hodin chladný Rozměry: lahev - 16 x 9 cm průměr - 8,5 mm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Vínová nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml

Vínová nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahev na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, černá, vínová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 20 hodin udrží nápoj teplý a 50 hodin chladný Rozměry: lahev - 28 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 592 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Tumbler - brushed stainless 473 ml …

Klean Kanteen Insulated Tumbler - brushed stainless 473 ml (763332032742)

Termohrnek elegantní, praktický, objem: 473ml, na kávu, další nápoje nebo zmrzlinu, udrží nápoj horký či studený podle potřeby, nerezový vnitřek, nechytá pachy ani chutě Termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler o objemu 473 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Široké hrdlo o průměru 78 mm slouží snadné manipulaci, nalévání a vylévání. Praktický hrnek lze využít například na kávu, čaj nebo i na zmrzlinu. Termošálek je velmi zdravý, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál hrnku je kvalitní nerezová ocel 18/8, má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou úpravu. Tento praktický a… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Tumbler - pacific sky 473 ml (763332043076)

Klean Kanteen Insulated Tumbler - pacific sky 473 ml (763332043076)

Termohrnek elegantní, praktický, objem: 473ml, na kávu, další nápoje nebo zmrzlinu, udrží nápoj horký či studený podle potřeby, nerezový vnitřek, nechytá pachy ani chutě, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler o objemu 473 ml v modrém provedení pacific sky. Široké hrdlo o průměru 78 mm slouží snadné manipulaci, nalévání a vylévání. Praktický hrnek lze využít například na kávu, čaj nebo i na zmrzlinu. Termošálek je velmi zdravý, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál hrnku je kvalitní nerezová ocel 18/8, má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Tumbler - sea crest 473 ml (763332043083)

Klean Kanteen Insulated Tumbler - sea crest 473 ml (763332043083)

Termohrnek elegantní, praktický, objem: 473ml, na kávu, další nápoje nebo zmrzlinu, udrží nápoj horký či studený podle potřeby, nerezový vnitřek, nechytá pachy ani chutě, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler o objemu 473 ml v zeleném provedení sea crest. Široké hrdlo o průměru 78 mm slouží snadné manipulaci, nalévání a vylévání. Praktický hrnek lze využít například na kávu, čaj nebo i na zmrzlinu. Termošálek je velmi zdravý, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál hrnku je kvalitní nerezová ocel 18/8, má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0

Termoska praktická, tepelně izolovaná, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 355 ml a 473 ml v nerezovém provedení. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap - brushed stainless 355…

Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap - brushed stainless 355 ml (763332043663)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Wide Loop Cap o objemu 355 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - mineral red 355 ml …

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - mineral red 355 ml (763332043724)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 355 ml v červeném provedení mineral red. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - brushed stainless 355…

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 - brushed stainless 355 ml (763332043670)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 355 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a… (Alza.cz)

Hnědá nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Growler 946 ml

Hnědá nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Growler 946 ml

Funkční lahev na vodu a perlivé nápoje, která udrží obsach dostatečně chladný po dobu delší než den. Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Typ: funkční lahev na vodu s obloučkovým těsnícím tlakovým uzávěrem Barva: stříbrná, kaštanově hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 30 hodin udrží nápoj ledově vychlazený a 80 hodin chladný - tlakový uzávěr umožňuje plnit lahev perlivými… (ZOOT.cz)

Zelený nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler

Zelený nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: zelená, stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý a až 20 hodin studený Rozměry: hrnek - 16 x 9 cm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Reflect 592…

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Reflect 592 ml

Posuňte své hranice. Posuňte se za hranice možností i zemí. Až budete stát a pohlížet na majestátní ledové fjordy, dejte si s chutí doušek lahodné vody z vaší originální a kvalitní nerezové lahve. Typ: lahev na vodu s dekorativním bambusovým uzávěrem Barva: stříbrná, světle hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, bambus, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - dvouplášťová konstrukce s vakuovou izolací udrží nápoj perfektně vychlazený až 40 hodin a 24 hodin studený - nedoporučuje se pro horké nápoje, nerezové víčko by obsah mohl nebezpečně zahřát… (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Tumbler

Klean Kanteen Insulated Tumbler

Termohrnek elegantní, praktický, na kávu, další nápoje nebo zmrzlinu, udrží nápoj horký či studený podle potřeby, nerezový vnitřek, nechytá pachy ani chutě, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler v nerezovém provedení. Široké hrdlo o průměru 78 mm slouží snadné manipulaci, nalévání a vylévání. Praktický hrnek lze využít například na kávu, čaj nebo i na zmrzlinu. Šálek je velmi zdravý, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál hrnku je kvalitní nerezová ocel 18/8, má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou úpravu. Tento praktický a lehký… (Alza.cz)

Mentolová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated…

Mentolová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahví na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, zelená, mentolová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 12 hodin udrží nápoj teplý a 40 hodin chladný Rozměry: lahev - 21,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 355 ml (ZOOT.cz)

Růžová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Růžová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahví na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, černá, růžová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 12 hodin udrží nápoj teplý a 40 hodin chladný Rozměry: lahev - 21,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 355 ml (ZOOT.cz)

Černý termohrnek Klean Kanteen 473 ml

Černý termohrnek Klean Kanteen 473 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: černá, stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý a až 20 hodin chladný Rozměry: lahev - 16 x 9 cm průměr - 8,5 mm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Food Canister - brushed stainless 237 ml …

Klean Kanteen Insulated Food Canister - brushed stainless 237 ml (763332030991)

Nádoba praktická, tepelně izolovaná, na přepravu pokrmu, objem: 237ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí Klean Kanteen Insulated Food Canister je zdravou nádobou, která udrží vaše jídlo chutné a čerstvé. Díky svému provedení představuje zdravou alternativu k polykarbonátovým, hliníkovým i papírovým boxům. Konstrukce nádoby s dvojitou stěnou a vakuovou tepelnou izolací zajistí udržení obsahu v teplém stavu více než 5 hodin, ve studeném stavu dokonce až 10 hodin. Nádoba je vyrobena z velmi kvalitní potravinářské nerezové oceli, a je tak zdravotně nezávadnou a bez jakýchkoli toxinů. Současně nevstřebává aroma, vůni a chuť pokrmů, tudíž pokrm nezíská nežádoucí vůni či chuť, a to ani po opakovaném používání. Klean Kanteen… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap

Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap

Termoska praktická, tepelně izolovaná, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Termoska Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap o objemu 592 ml a 946 ml v nerezovém provedení. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina teplá až 30 hodin a studená průměrně 100 hodin. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou úpravu. Tuto praktickou a lehkou láhev můžete použít kdekoli, například při cestování či sportování. Klíčové… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Reflect w/Bamboo Cap - mirrored stainless 592…

Klean Kanteen Insulated Reflect w/Bamboo Cap - mirrored stainless 592 ml (763332041676)

Termoska nerezová, objem: 592ml, nadčasový design, zdravá, nerezový vnitřek, nechytá pachy ani chutě Termoska Klean Kanteen Insulated Reflect w/Bamboo Cap o objemu 592 ml v nerezovém provedení mirrored stainless. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, navíc má praktickou zátku z bambusu. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má nerezovou úpravu. Tuto praktickou a lehkou láhev o hmotnosti 368,5 g můžete použít kdekoli, například při cestování či sportování. Klíčové vlastnosti termosky Klean Kanteen Insulated Reflect w/Bamboo Cap - mirrored stainlessTepelně izolovaná… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap - coastal waters 592 ml …

Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap - coastal waters 592 ml (763332043465)

Termoska praktická, tepelně izolovaná, objem: 592ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí Termoska Klean Kanteen Insulated Classic w/Loop Cap o objemu 592 ml v modrém provedení coastal waters. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina teplá až 30 hodin a studená průměrně 100 hodin. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má elektroleštěnou úpravu. Tuto praktickou a lehkou láhev o hmotnosti 345,7 g můžete použít kdekoli, například při cestování či sportování. Klíčové vlastnosti termosky… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Kid Classic 12oz w/Kid Loop Cap

Klean Kanteen Insulated Kid Classic 12oz w/Kid Loop Cap

Dětská termoska praktická, tepelně izolovaná, dětská, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Nemáte rádi termosky, ve kterých tekutina zakrátko vychladne? Navíc když se jedná o pití pro vaše děti? Pak se vám bude hodit dětská termoska Klean Kanteen Insulated Kid Classic. Termoska Klean Kanteen udrží teplý obsah až 30 hodin, studený dokonce až 100 hodin. Termoska je přizpůsobena dětským rukám a dětem se z ní dobře pije, hodí se také do většiny držáků v autech nebo kočárcích. Dá se snadno naplnit i vyčistit. Disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací. Ať už dětem připravíte teplé či studené pití, termoska Klean Kanteen ho vždy uchová přesně takové, jaké si… (Alza.cz)

Klean Kanteen Insulated Kid Classic 12oz w/Kid Loop Cap - coastal…

Klean Kanteen Insulated Kid Classic 12oz w/Kid Loop Cap - coastal waters 355 ml (763332044110)

Dětská termoska praktická, tepelně izolovaná, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Nemáte rádi termosky, ve kterých tekutina zakrátko vychladne? Navíc když se jedná o pití pro vaše děti? Pak se vám bude hodit dětská termoska Klean Kanteen Insulated Kid Classic Coastal Waters. Termoska Klean Kanteen udrží teplý obsah až 30 hodin, studený dokonce až 100 hodin. Termoska je přizpůsobena dětským rukám a dětem se z ní dobře pije, hodí se také do většiny držáků v autech nebo kočárcích. Dá se snadno naplnit i vyčistit. Disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací. Ať už dětem připravíte teplé či studené pití, termoska Klean Kanteen ho vždy uchová… (Alza.cz)

Modrá nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Modrá nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Řekněte NE plastovým lahvím! Teď už šetrnost k přírodě nemusí být kompromisem vůči komfortu. S touto kvalitní a designovou lahví si budete pískat! Typ: lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem s náustkem Barva: modrá, černá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný, matný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - snadno omyvatelná Rozměry: lahev - 27,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 800 ml (ZOOT.cz)

Růžová nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Růžová nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Až budete stát a pohlížet na majestátní ledové fjordy, dejte si s chutí doušek lahodné vody z vaší originální a kvalitní nerezové lahve. Posuňte své hranice. Posuňte se za hranice zemí i možností. Typ: lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem s náustkem Barva: černá, růžová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný, matný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - snadno omyvatelná Rozměry: lahev - 27,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 800 ml (ZOOT.cz)

Hnědá nerezová lahev Klean Kanteen Growler 1900 ml

Hnědá nerezová lahev Klean Kanteen Growler 1900 ml

Funkční lahev na vodu a perlivé nápoje, která udrží obsach dostatečně chladný po dobu delší než den. Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Typ: funkční lahev na vodu s obloučkovým těsnícím tlakovým uzávěrem Barva: stříbrná, kaštanově hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 120 hodin udrží nápoj ledově vychlazený a 40 hodin chladný - tlakový uzávěr umožňuje plnit lahev… (ZOOT.cz)

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Reflect 532 ml

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Reflect 532 ml

Posuňte své hranice. Posuňte se za hranice možností i zemí. Až budete stát a pohlížet na majestátní ledové fjordy, dejte si s chutí doušek lahodné vody z vaší originální a kvalitní nerezové lahve. Typ: lahev na vodu s dekorativním bambusovým uzávěrem Barva: stříbrná, světle hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, bambus, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - dvouplášťová konstrukce s vakuovou izolací udrží nápoj perfektně vychlazený několik hodin - nedoporučuje se pro hodké nápoje, nerezové víčko by obsah mohl zahřát Rozměry: lahev - 20 x 7 cm průměr… (ZOOT.cz)

Dětská nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen 355 ml

Dětská nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Červená dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Červená dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech, nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: červená, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Fialová dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Fialová dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí a pití z ní je určeno pro všechny malé dobrodruhy. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: fialová, zelená, černá Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 %… (ZOOT.cz)

Kojenecká nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen KidBaby 267…

Kojenecká nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen KidBaby 267 ml

Když jedete na výlet a nemáte chuť se s miminkem obnažovat. Když se vám nepodaří kojit dostatečně dlouho. Když potřebujete lahvičku pro dítě, tak jedině Klean Kanteen . Dopřejte svým dětem to nejlepší. Typ: kojenecká láhev z potravinářské oceli se silikonovou antikolikovou savičkou se středně rychlým průtokem pro děti od 6 měsíců Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, lékařský silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - jednoduše omyvatelná, nemá žádná nedostupná místa - celou lahev lze vyvařit (sterilizovat) - obsahuje odměrné rysky na vnější… (ZOOT.cz)

Nerezová kojenecká lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Baby Bottle…

Nerezová kojenecká lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Baby Bottle 148 ml

Když jedete na výlet a nemáte chuť se s miminkem obnažovat. Když se vám nepodaří kojit dostatečně dlouho. Když potřebujete lahvičku pro dítě, tak jedině Klean Kanteen . Dopřejte svým dětem to nejlepší. Typ: kojenecká lahev z potravinářské oceli se silikonovou savičkou s pomalým průtokem pro děti 0-6 měsíců Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - jednoduše omyvatelná, nemá žádná nedostupná místa - celou lahev lze vyvařit (sterilizovat) - obsahuje odměrné rysky na vnější straně - savička má proměnlivou… (ZOOT.cz)

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy…

Tmavě modrá dětská nerezová lahev  Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: modrá, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355…

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí a pití z ní je určeno pro všechny malé dobrodruhy. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: modrá, zelená, černá Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 %… (ZOOT.cz)

Nerezová termo dóza na jídlo ve stříbrné barvě Klean Kanteen Canister…

Nerezová termo dóza na jídlo ve stříbrné barvě Klean Kanteen Canister 237 ml

Až si večer po dvacetikilometrovém pochodu ohřejete v ešusu fazole, přesytíte se a ještě vám zbyde, zvolte tu nejjednodušší variantu, která vám ušetří čas a udrží teplo. Nerezová termo dóza, poskytne vašemu pokrmu veškerý komfort a pohodlí rendlíku. A vy budete mít ráno ještě příjemně teplou snídani. Typ: nerezová termo dóza na jídlo Barva: stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - duální izolace s dvojitými stěnami - průměrně 5 hodin udrží nápoj teplý, a 10 hodin chladný Rozměry: dóza - 9,5 x 9,5 cm průměr ústí - 8 mm objem - 237 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sippy Cap 355 ml

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sippy Cap 355 ml

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Láhev od kalifornské značky Klean Kanteen patří mezi průkopníky mezi nerezovými láhvemi na pití. Na trhu je k dostání již od roku 2004 a stále se těší velké oblibě. Její hlavní výhodou je absence olova, BPA, ftalátů a dalších toxinů. Dětská Classic Sippy Cap je praktická a odolná láhev, která je přizpůsobená malým dětským rukám a většině držáků v kočárcích a autech. Je vyrobena z kvalitní potravinářské nerezové oceli, takže ani po delším používání nezachytí pachy či příchutě nápoje. Hrdlo má dostatečně velký průměr (44 mm), láhev se dá lehce vymýt nebo naplnit ledem. Lze ji dát do… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 355 ml

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 355 ml

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je kompletně vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce.… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sippy Cap - wild orchid 355 ml …

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sippy Cap - wild orchid 355 ml (763332044004)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Láhev od kalifornské značky Klean Kanteen patří mezi průkopníky mezi nerezovými láhvemi na pití. Na trhu je k dostání již od roku 2004 a stále se těší velké oblibě. Její hlavní výhodou je absence olova, BPA, ftalátů a dalších toxinů. Dětská Classic Sippy Cap je praktická a odolná láhev, která je přizpůsobená malým dětským rukám a většině držáků v kočárcích a autech. Je vyrobena z kvalitní potravinářské nerezové oceli, takže ani po delším používání nezachytí pachy či příchutě nápoje. Hrdlo má dostatečně velký průměr (44 mm), láhev se dá lehce vymýt nebo naplnit ledem. Lze dát do myčky,… (Alza.cz)

Klean Kanteen Classic w/Sport Cap 3.0

Klean Kanteen Classic w/Sport Cap 3.0

Láhev na pití z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Láhev od kalifornské značky Klean Kanteen patří mezi průkopníky mezi nerezovými láhvemi na pití. Na trhu je k dostání již od roku 2004 a stále se těší velké oblibě. Její hlavní výhodou je absence olova, BPA, ftalátů a dalších škodlivých toxinů. Classic Sport Cap 3.0 je praktická a odolná láhev. Je vyrobena z kvalitní potravinářské nerezové oceli, takže ani po delším používání nezachytí pachy či příchutě nápoje. Hrdlo má dostatečně velký průměr (44 mm), láhev se dá lehce vymýt nebo naplnit kostkami ledu. Lze dát do myčky, ale pro údržbu bambusové zátky výrobce doporučuje ruční mytí. Klíčové vlastnosti láhve na… (Alza.cz)

Klean Kanteen Baby Bottle w/Slow Flow Nipple - brushed stainless 148…

Klean Kanteen Baby Bottle w/Slow Flow Nipple - brushed stainless 148 ml (763332035750)

Láhev na pití bezpečná, zdravá, nerezová, kojenecká, objem: 148ml, podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte, zakřivený, zúžený tvar, navržen speciálně pro malé ručičky, široké hrdlo, snadné čištění i plnění Ať už kojíte, dáváte vašemu malému příkrm nebo kombinujete obojí, kojenecká láhev Klean Kanteen představuje bezpečnou a eko-přátelskou alternativu k těm plastovým. Miminkům umožňuje volné sání v přirozeném tempu a napomáhá tak ke správnému vývoji dítěte. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Savička z lékařského silikonu má v průměru přes 5 cm a má proměnlivou tloušťku. Jak dítě saje, dlouhá savička se přizpůsobuje způsobu, jakým miminko modeluje prsa během kojení. To napomáhá správnému rozvoji… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - winter plum 355 ml …

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - winter plum 355 ml (763332044080)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je kompletně vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce.… (Alza.cz)

Klean Kanteen Baby Bottle w/Medium Flow Nipple - brushed stainless…

Klean Kanteen Baby Bottle w/Medium Flow Nipple - brushed stainless 266 ml (763332035767)

Láhev na pití bezpečná, zdravá, nerezová, kojenecká, objem: 266ml, podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte, zakřivený, zúžený tvar, navržen speciálně pro malé ručičky, široké hrdlo, snadné čištění i plnění Ať už kojíte, dáváte vašemu malému příkrm nebo kombinujete obojí, kojenecká láhev Klean Kanteen představuje bezpečnou a eko-přátelskou alternativu k těm plastovým. Miminkům umožňuje volné sání v přirozeném tempu a napomáhá tak ke správnému vývoji dítěte. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Savička z lékařského silikonu má v průměru přes 5 cm a má proměnlivou tloušťku. Jak dítě saje, dlouhá savička se přizpůsobuje způsobu, jakým miminko modeluje prsa během kojení. To napomáhá správnému rozvoji… (Alza.cz)

Láhev Tumbler – lesklá vínová – M (473 ml)

Láhev Tumbler – lesklá vínová – M (473 ml)

Láhev ideální na To Go nápoje, jestli vás také omrzeli plastové kelímky, z kterých pálí ruce, a často vybryndáte půlku kafe, než dojdete vůbec k místu, kde si ho můžete v klidu vypít. Všechny lahve Corkcicle jsou vyrobeny z izolované oceli, která udrží nápoje teplé po dobu 3 hodiny a studené celých 9 hodin. Navíc jsou z materiálu, který zabrání vyklouznutí láhve z ruky a zároveň vám nikdy nemůže stát, že byste se o ni opařili nebo vám zmrzla ruka. Takže pokud jste fanoušci všeho hezkého, designového, ale i praktického, pak vás Corkcicle zaručeně nezklame. _x000D_ _x000D_ Tumbler není určen jako termoska, ale jako cestovní hrnek. Víčko má v sobě drobnou dírku na větrání a proto není 100% vodotěsné. (Vemzu.cz)

Nerezová termoska Wood 500 ml, béžová

Nerezová termoska Wood 500 ml, béžová

Nerezová termoska s originálním dekorem přírodního dřeva uchová váš nápoj horký nebo studený po dlouhou dobu. (4home.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít