Vínová nerezová termoska Klean Kanteen Insulated Wide 473 ml

Nerezový termohrnek ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Tumbler…

Nerezový termohrnek ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Tumbler 473 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: stříbrná, černá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý, a až 20 hodin chladný Rozměry: lahev - 16 x 9 cm průměr - 8,5 mm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Food Canister 473 ml

Klean Kanteen Insulated Food Canister 473 ml

Klean Kanteen Insulated Food Canister 473 ml - sustainable termoska do terénu na kulajdu nebo svíčkovou - jak je libo. (Freshlabels.cz)

Vínová nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml

Vínová nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahev na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, černá, vínová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 20 hodin udrží nápoj teplý a 50 hodin chladný Rozměry: lahev - 28 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 592 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0

Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0

Termoska praktická, tepelně izolovaná, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, úzké provedení, s praktickým širokým hrdlem, z nějž jedním otočením uděláte hrnek Termoska Klean Kanteen Insulated Wide w/Café Cap 2.0 o objemu 355 ml a 473 ml v nerezovém provedení. Toto speciální provedení má širší 54mm hrdlo a navíc jednoduchým otočením získáte z termosky praktický hrnek, například na kávu nebo čaj. Termoska je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, dle potřeby. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8 a může se pochlubit také vakuovou izolací a dvojitou stěnou. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má… (Alza.cz)

Hnědá nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Growler 946 ml

Hnědá nerezová termo lahev Klean Kanteen Insulated Growler 946 ml

Funkční lahev na vodu a perlivé nápoje, která udrží obsach dostatečně chladný po dobu delší než den. Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Typ: funkční lahev na vodu s obloučkovým těsnícím tlakovým uzávěrem Barva: stříbrná, kaštanově hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 30 hodin udrží nápoj ledově vychlazený a 80 hodin chladný - tlakový uzávěr umožňuje plnit lahev perlivými… (ZOOT.cz)

Zelený nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler

Zelený nerezový termohrnek Klean Kanteen Insulated Tumbler

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: zelená, stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý a až 20 hodin studený Rozměry: hrnek - 16 x 9 cm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Reflect 592…

Nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Insulated Reflect 592 ml

Posuňte své hranice. Posuňte se za hranice možností i zemí. Až budete stát a pohlížet na majestátní ledové fjordy, dejte si s chutí doušek lahodné vody z vaší originální a kvalitní nerezové lahve. Typ: lahev na vodu s dekorativním bambusovým uzávěrem Barva: stříbrná, světle hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, bambus, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - dvouplášťová konstrukce s vakuovou izolací udrží nápoj perfektně vychlazený až 40 hodin a 24 hodin studený - nedoporučuje se pro horké nápoje, nerezové víčko by obsah mohl nebezpečně zahřát… (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Classic 946 ml

Klean Kanteen Insulated Classic 946 ml

Klean Kanteen Insulated Classic 946 ml - sustainable termoska do terénu na čaj nebo svařák - jak je libo. (Freshlabels.cz)

Klean Kanteen Insulated Reflect 592 ml

Klean Kanteen Insulated Reflect 592 ml

Klean Kanteen Insulated Reflect 592 ml - sustainable láhev do terénu. Čistá práce. (Freshlabels.cz)

Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml Lemon Curry

Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml Lemon Curry

Klean Kanteen Insulated Classic 592 ml - sustainable termoska do terénu na čaj nebo svařák - jak je libo. (Freshlabels.cz)

Mentolová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated…

Mentolová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahví na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, zelená, mentolová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 12 hodin udrží nápoj teplý a 40 hodin chladný Rozměry: lahev - 21,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 355 ml (ZOOT.cz)

Růžová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Růžová nerezová termo lahev Klean Kanteen Kid Classic Insulated 355 ml

Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Funkční lahví na vodu, která udrží teplo i chlad, podle toho, co v ní je. Typ: funkční lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem Barva: stříbrná, černá, růžová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsný uzávěr - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 12 hodin udrží nápoj teplý a 40 hodin chladný Rozměry: lahev - 21,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 355 ml (ZOOT.cz)

Černý termohrnek Klean Kanteen 473 ml

Černý termohrnek Klean Kanteen 473 ml

Nalijte si horké kávy a vychutnejte si ji jak v MHD, tak třeba na vrcholcích hor. Funkční termohrnek pro každou příležitost. Typ: funkční termohrnek Barva: černá, stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečné, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce - průměrně 4 hodiny udrží nápoj teplý a až 20 hodin chladný Rozměry: lahev - 16 x 9 cm průměr - 8,5 mm objem - 473 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Insulated Growler w/Swing Lok® Cap - brushed stainless…

Klean Kanteen Insulated Growler w/Swing Lok® Cap - brushed stainless 1900 ml (763332032308)

Termoska tepelně izolovaná lahev, objem: 1900ml, na pivo s tlakovým uzávěrem, udrží v nápoji bublinky, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá a šetrná k životnímu prostředí Termoska Klean Kanteen Insulated Growler w/Swing Lok Cap o objemu 1 900 ml v nerezovém provedení brushed stainless. Je velmi zdravá, perfektně zachovává chuť a čistotu, to vše bez toxinů, olova, BPA či ftalátů. Díky speciální tepelné úpravě vydrží tekutina dlouho teplá nebo studená, navíc má praktickou zátku s tlakovým uzávěrem. Materiál láhve je kvalitní nerezová ocel 18/8. Má zaoblený tvar, je antibakteriální a vnitřní část má nerezovou úpravu. Tuto praktickou a lehkou láhev o hmotnosti 802 g můžete použít kdekoli, například při cestování či sportování, ale díky… (Alza.cz)

Hnědá nerezová lahev Klean Kanteen Growler 1900 ml

Hnědá nerezová lahev Klean Kanteen Growler 1900 ml

Funkční lahev na vodu a perlivé nápoje, která udrží obsach dostatečně chladný po dobu delší než den. Na vrcholky Alp, do norských fjordů nebo třeba do Krkonoš. Vydejte se za dobrodružstvím vybaveni tím nejlepším. Typ: funkční lahev na vodu s obloučkovým těsnícím tlakovým uzávěrem Barva: stříbrná, kaštanově hnědá Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vysoce funkční odolná dvouplášťová konstrukce a vakuová izolace - průměrně 120 hodin udrží nápoj ledově vychlazený a 40 hodin chladný - tlakový uzávěr umožňuje plnit lahev… (ZOOT.cz)

Růžová nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Růžová nerezová lahev Klean Kanteen Classic 800 ml

Až budete stát a pohlížet na majestátní ledové fjordy, dejte si s chutí doušek lahodné vody z vaší originální a kvalitní nerezové lahve. Posuňte své hranice. Posuňte se za hranice zemí i možností. Typ: lahev na vodu s vodotěsným šroubovacím uzávěrem s náustkem Barva: černá, růžová Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný, matný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - vodotěsnost - snadno omyvatelná Rozměry: lahev - 27,5 x 7 cm průměr hrdla - 44 mm objem - 800 ml (ZOOT.cz)

Dětská nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen 355 ml

Dětská nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Fialová dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Fialová dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí a pití z ní je určeno pro všechny malé dobrodruhy. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: fialová, zelená, černá Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 %… (ZOOT.cz)

Kojenecká nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen KidBaby 267…

Kojenecká nerezová lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen KidBaby 267 ml

Když jedete na výlet a nemáte chuť se s miminkem obnažovat. Když se vám nepodaří kojit dostatečně dlouho. Když potřebujete lahvičku pro dítě, tak jedině Klean Kanteen . Dopřejte svým dětem to nejlepší. Typ: kojenecká láhev z potravinářské oceli se silikonovou antikolikovou savičkou se středně rychlým průtokem pro děti od 6 měsíců Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, lékařský silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - jednoduše omyvatelná, nemá žádná nedostupná místa - celou lahev lze vyvařit (sterilizovat) - obsahuje odměrné rysky na vnější… (ZOOT.cz)

Červená dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Červená dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech, nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: červená, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355…

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sport 355 ml

Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí a pití z ní je určeno pro všechny malé dobrodruhy. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: modrá, zelená, černá Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 %… (ZOOT.cz)

Tmavě modrá dětská nerezová lahev Klean Kanteen Kid Classic Sippy…

Tmavě modrá dětská nerezová lahev  Klean Kanteen Kid Classic Sippy 355 ml

Zdravá alternativa k hliníkovým lahvím, která je šetrná k životnímu prostředí. Pořiďte své ratolesti tuto úžasnou a praktickou lahev, která je přizpůsobená menším dětským rukám a pohodlně se vejde do většiny držáků na pití v autech nebo dětských kočárcích. Typ: dětská lahev z potravinářské oceli Barva: modrá, zelená Materiál: potravinářská ocel 18/8, plast Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, netoxický Specifikace láhve: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - nezachytává pachy či příchutě - z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištěn - přizpůsobena malým dětským rukám - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem nezachytává… (ZOOT.cz)

Nerezová kojenecká lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Baby Bottle…

Nerezová kojenecká lahev ve stříbrné barvě Klean Kanteen Baby Bottle 148 ml

Když jedete na výlet a nemáte chuť se s miminkem obnažovat. Když se vám nepodaří kojit dostatečně dlouho. Když potřebujete lahvičku pro dítě, tak jedině Klean Kanteen . Dopřejte svým dětem to nejlepší. Typ: kojenecká lahev z potravinářské oceli se silikonovou savičkou s pomalým průtokem pro děti 0-6 měsíců Barva: stříbrná, zelená Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - zdravotně bezpečná, bez jakýchkoliv toxinů - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - jednoduše omyvatelná, nemá žádná nedostupná místa - celou lahev lze vyvařit (sterilizovat) - obsahuje odměrné rysky na vnější straně - savička má proměnlivou… (ZOOT.cz)

Nerezová termo dóza na jídlo ve stříbrné barvě Klean Kanteen Canister…

Nerezová termo dóza na jídlo ve stříbrné barvě Klean Kanteen Canister 237 ml

Až si večer po dvacetikilometrovém pochodu ohřejete v ešusu fazole, přesytíte se a ještě vám zbyde, zvolte tu nejjednodušší variantu, která vám ušetří čas a udrží teplo. Nerezová termo dóza, poskytne vašemu pokrmu veškerý komfort a pohodlí rendlíku. A vy budete mít ráno ještě příjemně teplou snídani. Typ: nerezová termo dóza na jídlo Barva: stříbrná Materiál: potravinářská nerezová ocel 18/8, plast, silikon Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, zdravotně nezávadný Specifikace: - neovlivňuje chuť tekutiny - neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické nebo nebezpečné látky - uvnitř 100 % nerezová ocel - duální izolace s dvojitými stěnami - průměrně 5 hodin udrží nápoj teplý, a 10 hodin chladný Rozměry: dóza - 9,5 x 9,5 cm průměr ústí - 8 mm objem - 237 ml (ZOOT.cz)

Klean Kanteen Reflect 800 ml

Klean Kanteen Reflect 800 ml

Klean Kanteen Reflect 800 ml - sustainable láhev do terénu. Čistá práce. (Freshlabels.cz)

Klean Kanteen Steel Cup 10oz - 4 Pack

Klean Kanteen Steel Cup 10oz - 4 Pack

Klean Kanteen Steel Cup 10oz - 4 Pack - set celonerezových sustainable hrnků do terénu nebo do práce. (Freshlabels.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - brushed stainless 355…

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - brushed stainless 355 ml (763332044035)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je kompletně vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce.… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - winter plum 355 ml …

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - winter plum 355 ml (763332044080)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je kompletně vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce.… (Alza.cz)

Klean Kanteen Baby Bottle w/Medium Flow Nipple - brushed stainless…

Klean Kanteen Baby Bottle w/Medium Flow Nipple - brushed stainless 266 ml (763332035767)

Láhev na pití bezpečná, zdravá, nerezová, kojenecká, objem: 266ml, podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte, zakřivený, zúžený tvar, navržen speciálně pro malé ručičky, široké hrdlo, snadné čištění i plnění Ať už kojíte, dáváte vašemu malému příkrm nebo kombinujete obojí, kojenecká láhev Klean Kanteen představuje bezpečnou a eko-přátelskou alternativu k těm plastovým. Miminkům umožňuje volné sání v přirozeném tempu a napomáhá tak ke správnému vývoji dítěte. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Savička z lékařského silikonu má v průměru přes 5 cm a má proměnlivou tloušťku. Jak dítě saje, dlouhá savička se přizpůsobuje způsobu, jakým miminko modeluje prsa během kojení. To napomáhá správnému rozvoji… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - wild orchid 355 ml …

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - wild orchid 355 ml (763332044073)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce. Tato… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - coastal waters 355 ml…

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - coastal waters 355 ml (763332044042)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce. Tato… (Alza.cz)

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - mineral red 355 ml …

Klean Kanteen Kid Classic w/Kid Sport Cap 3.0 - mineral red 355 ml (763332044066)

Láhev na pití praktická, dětská, objem: 355ml, z potravinářské nerezové oceli 18/8, do města i do přírody, zdravá, šetrná k životnímu prostředí, nové až 4x odolnější provedení povrchové úpravy Krásná dětská láhev na pití Klean Kanteen Kid Classic si vás získá nejen svým nadčasovým designem, ale i svými praktickými vlastnostmi. Láhev je vyrobená z potravinářské nerezové oceli 18/8 bez jakýchkoliv toxinů. Výsledkem toho je zdravotně nezávadná a extrémně odolná láhev, kterou vaše dítě může mít u sebe celý den. Jistě uvítáte, že její 100% nerezový vnitřek nechytá pachy, vůně ani chutě, takže si čerstvý nápoj vaše ratolest pokaždé vychutná. Díky svému širokému hrdlu lze láhev také snadno vymýt nebo ji vložit přímo do myčky, jen lakované a bambusové zátky je lepší mýt v ruce. Tato… (Alza.cz)

Klean Kanteen 4pc Bottle Brush Set Steel/ Natural

Klean Kanteen 4pc Bottle Brush Set Steel/ Natural

Klean Kanteen 4pc Bottle Brush Set - sustainable sada na čištění vašeho reusable arzenálu. (Freshlabels.cz)

TORO Nerezová termoska s držadlem 450 ml

TORO Nerezová termoska s držadlem 450 ml

TORO Nerezová termoska s držadlem 450 ml, kategorie: NÁPOJE | TERMOSKY A TERMOHRNKY | NEREZOVÉ TERMOSKY (Kitos.cz)

TORO Nerezová termoska s držadlem 700 ml

TORO Nerezová termoska s držadlem 700 ml

TORO Nerezová termoska s držadlem 700 ml, kategorie: NÁPOJE | TERMOSKY A TERMOHRNKY | NEREZOVÉ TERMOSKY (Kitos.cz)

STANLEY Pinta S Otvírákem 473 ml Green

STANLEY Pinta S Otvírákem 473 ml Green

Stanley Pinta S Otvírákem 473 ml - ultimátní termo hrnek z nerezové oceli, který se stane nepostradatelným společníkem každé akce. Stylová termoska z edice Classic series nabídne vakuovou izolaci, která udrží lahodný mok perlivý a chladný po dobu až 4,5 hodiny, perfektně těsnící víko a integrovaný otvírák na pivko. Myčka friendly. Materiál: nerezová ocel, plast. Objem: 473 ml. (Freshlabels.cz)

Barva:
zelená

Nuvita Nerezová termoska 500ml

Nuvita Nerezová termoska 500ml

Na dětské pyré, polévky a pevnou stravu. Dvojitá stěna s vakuem pro maximální izolaci a udržení požadované teploty. Udrží stravu chladnou a čerstvou až šest hodin . Udrží stravu teplou až pět hodin. Široké hrdlo umožňuje snadné plnění a krmení bez zbytečného nepořádku. Ochrana proti vytékání. (Prodeti.cz)

Určení:
Dětské
Věk od:
0 let
Věk do:
3 let
Počet kusů v balení:
1

Termoska nerezová

Termoska nerezová

Nerozbitná nerezová termoska s praktickým hrnečkem na nápoje. Technická data: - objem: 0,5 l, 0,7 l, 1 l - materiál: nerezová ocel - s izolovaným pohárkem - dvojitá stěna - nerozbitná - automatický bezpečnostní uzávěr - po celé hodiny udržuje nápoje horké či studené (Nejlevnejsisport.cz)

QUECHUA NEREZOVÁ TERMOSKA 0,7 L

Pevná a praktická termoska 0,7 l. (Decathlon.cz)

QUECHUA NEREZOVÁ TERMOSKA 0,7 L

Pevná a praktická termoska 0,7 l. (Decathlon.cz)

Banquet Nerezová termoska Akcent 0,9 l

Banquet Nerezová termoska Akcent 0,9 l

Myslí i na největší spáče, kteří se o víkendu nemohou vyhrabat z postele, a čaj jim udrží horký i několik hodin. Termo konvice Akcent je ideální pro použití doma. Tvoří ji dva pláště nerezové oceli a plastové víko s nálevkou a rukojetí. Vhodně vybrané materiály se vyznačují pevností, dlouhou životností a snadnou údržbou. Objem 0,9 l je dostačující na víkendovou rodinnou snídani. Nerezová termoska Akcent: dvouplášťové nerezové provedení víko, nálevka a rukojeť z plastu s termoskou se snadno manipuluje ideální pro domácí použití objem 0,9 l. (Vkotliku.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
nerezový
objem:
900 ml
značka:
BANQUET
Barva:
stříbrná
Distribuce:
CZ
Do myčky:
NE
Země původu:
Česká Republika

Orion Nerezová Termoska-plechovka RETRO 0,5l

Orion Nerezová Termoska-plechovka RETRO 0,5l

Termoska ve tvaru plechovky je velice zajímavá a nápaditá svým tvarem a pěkným retro dekorem. Udrží 12 hodin teplou a 8 hodin studenou vodu. Termoska má ve víčku praktické výklopné pítko. Víčko je na závit se silikonovým těsněním. (4home.cz)

Banquet Nerezová termoska Akcent 1,4 l

Banquet Nerezová termoska Akcent 1,4 l

Bude dalším členem rodiny. Je možné, že se s ní budete setkávat denně, a pokaždé ji uvidíte rádi. Termokonvice Akcent od Banquet kombinuje odolnost a výdrž nerezové oceli doplněnou o plast se snadnou údržbou. Velký objem 1,4 l společně s designem z ní dělá vhodnou adeptku na dlouhé snídaně, kdy udrží čaj teplý i pro velké spáče, a i pro letní osvěžení. Ovocné šťávy a limonády zvládá držet v chladu i pár hodin. Termokonvice má tvar džbánku, pohodlně se drží za plastové ucho a snadné nalévání umožní bezpečnostní uzávěr, který umožní rozlévání pouhým stisknutím. Termokonvice Akcent: z nerezové oceli s plastovým uchem a uzávěrem velký objem 1,4 l uchová vaše nápoje teplé či studené. (Vkotliku.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
nerezový
objem:
1,4 l
značka:
BANQUET
Distribuce:
CZ
Do myčky:
NE

Banquet Nerezová termoska Akcent 1 l

Banquet Nerezová termoska Akcent 1 l

Bude vás bez reptání zahřívat dlouhé hodiny. Termoska Akcent s objemem 1 l je ideální společnicí do práce, školy i na horské túry. Dvouplášťové provedení v podobě dvojitého nerezu se postará o její nerozbitnost a velmi pozvolný teplotní pokles. Dle zkušenosti udrží nápoj teplý přibližně od 5 do 8 hodin. Závisí na teplotě nápoje při plnění, množství a teplotě okolí. Klip umožní termosku otevřít pomocí jednoho stisku a následně ji i jednoduše uzavřít. Víčko plní i funkci pohárku na pití. Termoska Akcent 1 l: Dvouplášťové nerezové provedení je zárukou nerozbitnosti a dlouhodobého držení tepla. Objem 1 l postačí i na rodinný výlet nebo 1 člověku do práce. Víčko lze použít jako pohárek k pití. Skvělý poměr kvality/ceny. (Vkotliku.cz)

hmotnost:
0 kg
materiál:
nerezový
objem:
1 l
značka:
BANQUET
Distribuce:
CZ

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART RUTA LT4021 0,5l oranžová

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART RUTA LT4021 0,5l oranžová

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART RUTA LT4021 0,5l oranžová (TIPA.EU)

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4016 0,45L BÍLÁ

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4016 0,45L BÍLÁ

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4016 0,45L BÍLÁ (TIPA.EU)

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4015 0,45 NEREZ

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4015 0,45 NEREZ

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART ESPRIT LT4015 0,45 NEREZ (TIPA.EU)

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4038 0,45 ČERNÁ ESPRIT

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4038  0,45 ČERNÁ ESPRIT

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4038 0,45 ČERNÁ ESPRIT (TIPA.EU)

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4009 BRANCHE 0,42L zlatá

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4009 BRANCHE 0,42L zlatá

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4009 BRANCHE 0,42L zlatá (TIPA.EU)

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4008 BRANCHE 0,42L stříbrná

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4008 BRANCHE 0,42L stříbrná

NEREZOVÁ TERMOSKA LAMART LT4008 BRANCHE 0,42L stříbrná (TIPA.EU)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít