Victoria a4 černá (iivftfk)

Produkt Victoria a4 černá (iivftfk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Victoria a4 černá (iivftfk) upraviť a produkt hľadať znova.

VICTORIA A4 černá (IIVFTFK)

VICTORIA A4 černá (IIVFTFK)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - černá, výbava - kovový klip, 34 cm x 23 cm Podložka VICTORIA vám dokonale usnadní zapisování poznámek tehdy, nemáte-li k dispozici stůl či jiný pevný podklad. Pomocí podložky tak můžete snadno psát na přednáškách, školeních, poradách či dokonce ve stoje. Podložka o formátu A4 je opatřená odolným PVC pokrytím a vybavená klipem, který udrží vložené listy papíru pevně na svém místě. Za horní okraj můžete navíc ve chvíli, kdy nepotřebujete nic zapisovat, zachytit pomocí poutka propisku. Podložka VICTORIA vám tak maximálně usnadní psaní bez jiného pevného podkladu. Klíčové vlastnosti podložky na psaní VICTORIA A4 černéPraktická podložka pro psaní poznámekIdeální pro použití bez přítomnosti stolu či jiného podkladuS odolným PVC pokrytím Klip pro pevné udržení papírů na svém místěPodložka VICTORIA s kapacitou 80 listůBarevné provedení: černé Rozměry:34 × 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 černá (IIVFTFK) , Victoria a4 černá (iivftfk)

VICTORIA A4 černá s pravítkem (IIVFT)

VICTORIA A4 černá s pravítkem (IIVFT)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - černá, výbava - kovový klip, 32 cm x 21 cm Podložka VICTORIA s hladkým povrchem z PVC poskytuje dokonalou oporu při psaní, pokud právě nemáte k dispozici stůl. Kovový klip na vrchní straně udrží pohromadě až 80 samostatných listů a pomůže vám je jednoduše obracet, aniž byste je museli neustále přerovnávat. Zároveň přijde vhod i při psaní venku ve stoje, kde vytvoří pevný podklad a zabrání tomu, aby vám listy při fouknutí odlétli. Pokud zrovna psací potřeby nevyužíváte, jednoduše si propisku zaháknete za hranu a máte jistotu, že se vám neztratí ani ji nebudete muset dlouze hledat. K dispozici budete mít také jednoduchá pravítka, která jsou vytištěna po obou delších stranách. Podložku VICTORIA ve formátu A4 oceníte při psaní poznámek na školeních, přednáškách i v terénu. Klíčové vlastnosti podložky na psaní VICTORIA A4 černé s pravítkemPraktická podložka VICTORIA pro psaní... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 černá s pravítkem (IIVFT) , Victoria a4 černá s pravítkem (iivft)

VICTORIA A4 modrá (IIVFTK)

VICTORIA A4 modrá (IIVFTK)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - modrá, výbava - kovový klip, 34 cm x 23 cm Podložka VICTORIA vám dokonale usnadní zapisování poznámek tehdy, nemáte-li k dispozici stůl či jiný pevný podklad. Pomocí podložky tak můžete snadno psát na přednáškách, školeních, poradách či dokonce ve stoje. Podložka o formátu A4 je opatřená odolným PVC pokrytím a vybavená klipem, který udrží vložené listy papíru pevně na svém místě. Za horní okraj můžete navíc ve chvíli, kdy nepotřebujete nic zapisovat, zachytit pomocí poutka propisku. Podložka VICTORIA vám tak maximálně usnadní psaní bez jiného pevného podkladu. Klíčové vlastnosti podložky na psaní VICTORIA A4 modréPraktická podložka pro psaní poznámekIdeální pro použití bez přítomnosti stolu či jiného podkladuS odolným PVC pokrytím Klip pro pevné udržení papírů na svém místěPodložka VICTORIA s kapacitou 80 listůBarevné provedení: modré Rozměry:34 × 23 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 modrá (IIVFTK) , Victoria a4 bílá (iivftfh)

VICTORIA A4 bílá (IIVFTFH)

VICTORIA A4 bílá (IIVFTFH)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - bílá, výbava - kovový klip, 34 cm x 23 cm Podložka VICTORIA s hladkým povrchem z PVC poskytuje dokonalou oporu při psaní, pokud právě nemáte k dispozici stůl. Kovový klip na vrchní straně udrží pohromadě až 80 samostatných listů a pomůže vám je jednoduše obracet, aniž byste je museli neustále přerovnávat. Zároveň přijde vhod i při psaní venku ve stoje, kde vytvoří pevný podklad a zabrání tomu, aby vám listy při fouknutí odlétli. Pokud zrovna psací potřeby nevyužíváte, jednoduše si propisku zaháknete za hranu a máte jistotu, že se vám neztratí ani ji nebudete muset dlouze hledat. Podložku VICTORIA ve formátu A4 oceníte při psaní poznámek na školeních, přednáškách i v terénu. Klíčové vlastnosti podložky na psaní VICTORIA A4 bíléPraktická podložka VICTORIA pro psaní poznámekVe formátu A4Vhodná na školeních, přednáškách i v terénuIdeální pro použití bez přítomnosti stolu či... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 bílá (IIVFTFH) , Victoria a4 modrá (iivftk)

VICTORIA A4 zavírací červená (IIVFF04)

VICTORIA A4 zavírací červená (IIVFF04)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - červená, výbava - kovový klip, 34 cm x 23 cm Podložka VICTORIA s hladkým povrchem z PVC poskytuje dokonalou oporu při psaní, pokud právě nemáte k dispozici stůl. Kovový klip na vrchní straně udrží pohromadě až 80 samostatných listů a pomůže vám je jednoduše obracet, aniž byste je museli neustále přerovnávat. Zároveň přijde vhod i při psaní venku ve stoje, kde vytvoří pevný podklad a zabrání tomu, aby vám listy při fouknutí odlétli. Díky zavíracímu mechanismu se vám listy nepokrčí a budou chráněny proti nečistotám i nepřízni počasí. Pokud zrovna psací potřeby nevyužíváte, jednoduše si propisku zaháknete za hranu a máte jistotu, že se vám neztratí ani ji nebudete muset dlouze hledat. Podložku VICTORIA ve formátu A4 oceníte při psaní poznámek na školeních, přednáškách i v terénu. Klíčové vlastnosti zavírací podložky na psaní VICTORIA A4 červenéPraktická podložka VICTORIA pro psaní... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 zavírací červená (IIVFF04) , Victoria a4 zavírací červená (iivff04)

VICTORIA A4 zavírací bílá (IIVFF01)

VICTORIA A4 zavírací bílá (IIVFF01)
Detail

Podložka na psaní formát A4, materiál PVC, barva - bílá, výbava - kovový klip, 34 cm x 23 cm Podložka VICTORIA s hladkým povrchem z PVC poskytuje dokonalou oporu při psaní, pokud právě nemáte k dispozici stůl. Kovový klip na vrchní straně udrží pohromadě až 80 samostatných listů a pomůže vám je jednoduše obracet, aniž byste je museli neustále přerovnávat. Zároveň přijde vhod i při psaní venku ve stoje, kde vytvoří pevný podklad a zabrání tomu, aby vám listy při fouknutí odlétli. Díky zavíracímu mechanismu se vám listy nepokrčí a budou chráněny proti nečistotám i nepřízni počasí. Pokud zrovna psací potřeby nevyužíváte, jednoduše si propisku zaháknete za hranu a máte jistotu, že se vám neztratí ani ji nebudete muset dlouze hledat. Podložku VICTORIA ve formátu A4 oceníte při psaní poznámek na školeních, přednáškách i v terénu. Klíčové vlastnosti zavírací podložky na psaní VICTORIA A4 bíléPraktická podložka VICTORIA pro psaní... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 zavírací bílá (IIVFF01) , Victoria a4 zavírací bílá (iivff01)

VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY12)

VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY12)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, černá barva Pro přehledné uspořádání různých dokumentů se bude hodit praktický pořadač v černé barvě. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy je lepší mít své papíry uspořádané. Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA se bude hodit pro dokumenty ve formátu A4. Vnější povrch je z PVC v černé barvě, vnitřní je pak z kartonu. Na boku pořadače je vyměnitelný štítek, který si můžete popsat a mít tak přehled, co je v šanonu uloženo. Hřbetní otvor pak poslouží pro snadné vytažení z police. Klíčové vlastnosti pořadače VICTORIA A4 35 mm v černé barvě Pro přehledné uložení dokumentů ve formátu A4Vnější povrch v PVCVnitřní povrch z kartonu Průměr kroužku 25 mm Vyměnitelný hřbetní štítek pro popisky Hřbetní otvor pro snadnou manipulaci Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA A4 je v černé barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY12) , Victoria čistý a4 - 70 listů (isvfs70s)

VICTORIA A4 - lesklá, balení 100ks (6005601)

VICTORIA A4 - lesklá, balení 100ks (6005601)
Detail

Laminovací fólie - A4, 100 kusů v balení, na dokumenty a fotografie, tloušťka fólie 75 mikronů, lesklá, laminace za studena a za tepla, zvýrazňující vzhled dokumentu Transparentní laminovací fólie značky Victoria formátu A4 o tloušťce 2 × 75 mikronů je určena k ochraně průkazek, dokladů, dokumentů, certifikátů, tiskovin a dalších cenných písemností. Můžete si však zalaminovat i obrázek, fotografii nebo jinou milou upomínku na papíře, která by jinak snadno podlehla poškození. Průhledné tenké obalové listy z kompozitního materiálu tak můžete využít nejen v kanceláři, ale své uplatnění najdou i v každé domácnosti. Fólie Victoria oživí vzhled, ochrání proti vnějším vlivům a nečistotám a prodlouží životnost. Laminovací fólie o síle 75 mikrometrů jsou určeny pro běžné použití. V jednom balení najdete 100 listů. Kvalita za přiměřenou cenu! Klíčové vlastnosti laminovací fólie Victoria A4, 2 × 75 mikronů, 100 ksSkvěle ochrání vaše... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 - lesklá, balení 100ks (6005601) , Victoria a4 35 mm, černý (idvgy06)

VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY11)

VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY11)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, modrá barva Pro přehledné uspořádání různých dokumentů se bude hodit praktický pořadač v modré barvě. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy je lepší mít své papíry uspořádané. Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA se bude hodit pro dokumenty ve formátu A4. Vnější povrch je z PVC v modré barvě, vnitřní je pak z kartonu. Na boku pořadače je vyměnitelný štítek, který si můžete popsat a mít tak přehled, co je v šanonu uloženo. Hřbetní otvor pak poslouží pro snadné vytažení z police. Klíčové vlastnosti pořadače VICTORIA A4 35 mm v modré barvě Pro přehledné uložení dokumentů ve formátu A4Vnější povrch v PVCVnitřní povrch z kartonu Průměr kroužku 25 mm Vyměnitelný hřbetní štítek pro popisky Hřbetní otvor pro snadnou manipulaci Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA A4 je v modré barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY11) , Victoria a4 35 mm, modrý (idvgy11)

VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY08)

VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY08)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, žlutá barva Pro přehledné uspořádání různých dokumentů se bude hodit praktický pořadač ve žluté barvě. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy je lepší mít své papíry uspořádané. Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA se bude hodit pro dokumenty ve formátu A4. Vnější povrch je z PVC ve žluté barvě, vnitřní je pak z kartonu. Na boku pořadače je vyměnitelný štítek, který si můžete popsat a mít tak přehled, co je v šanonu uloženo. Hřbetní otvor pak poslouží pro snadné vytažení z police. Klíčové vlastnosti pořadače VICTORIA A4 35 mm ve žluté barvě Pro přehledné uložení dokumentů ve formátu A4Vnější povrch v PVCVnitřní povrch z kartonu Průměr kroužku 25 mm Vyměnitelný hřbetní štítek pro popisky Hřbetní otvor pro snadnou manipulaci Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA A4 je ve žluté barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY08) , Victoria a4 - lesklá, balení 100ks (6005601)

VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY06)

VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY06)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, černá barva Rádi byste si své dokumenty řádně uspořádali? Díky tomuto šanonu pro vás bude zorganizování dokumentů hračka. Není důležité, zda v práci nebo doma, vždycky je potřeba mít přehled o svých dokumentech. Tento dvoukroužkový pořadač se hodí na formát papíru A4. Díky omyvatelnému povrchu nemusíte mít strach, že se šanon snadno zašpiní. Pro snadnou identifikaci toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní rámeček na štítek, na který poznamenáte, jaké dokumenty do šanonu umisťujete. Pro pohodlnou manipulaci, disponuje VICTORIA A4 35 mm, černý úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton potažený PP fólií. Významné funkce šanonu VICTORIA A4 35 mm, černý Jednoduše se udržuje díky omyvatelnému povrchu Šanon VICTORIA A4 35 mm, černý má dvoukroužkový mechanismus Tento pořadač pojme papíry ve formátu A4 K umístění štítku slouží... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY06) , Victoria a4 35 mm, modrý (idvgy05)

VICTORIA A4 55 mm, černý (50BLACK)

VICTORIA A4 55 mm, černý (50BLACK)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 55 mm, karton potažený PP fólií, popisovatelný štítek, hřbetní rámeček na štítek, černá barva Černý pákový pořadač Victoria ve formátu A4 je určen pro každodenní použití k archivaci vašich dokumentů. Oceníte jej jak doma, tak i v kanceláři. Šanon je vyroben z černého kartonu a opatřen hřbetním otvorem pro lepší manipulaci. Na boku naleznete vyměnitelný popisovací štítek ve fóliové přihrádce. Nemá ochranné kovové okraje. Udělejte si na stole pořádek a pořiďte si nový šanon Victoria na vaše dokumenty. Klíčové vlastnosti pákového pořadače Victoria A4Pákový pořadač klasického styluVyroben z černého kartonuUrčen pro dokumenty ve formátu A4Opatřen hřbetním otvoremNemá ochranné kovové okraje (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 55 mm, černý (50BLACK) , Victoria a4 35 mm, žlutý (idvgy02)

VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY03)

VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY03)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, červená barva Pevný kroužkový pořadač VICTORIA poslouží k uložení dokumentů o formátu A4. Pořadač má 2kroužkový mechanismus a průměr každého kroužku je 25 mm. Velký šanon se hřbetem o velikosti 35 mm potěší vyměnitelným hřbetním štítkem. Vnější PVC povrch a vnitřní kartonový zabezpečí dokumenty a červená barva umožní použití pořadačů na jakémkoli pracovišti. Hlavní vlastnosti červeného kroužkového pořadače VICTORIAKroužkový pořadač VICTORIA pro dokumenty A4Šanon má 2kroužkový mechanismusKroužek je o průměru 25 mmVelikost hřbetu 35 mmHřbetní lístek lze vyměnitČervená barva pro využití kdekoli Barva:červenáFormát:A4Mechanismus:2kroužkový (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY03) , Victoria a4 35 mm, zelený (idvgy04)

VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY09)

VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY09)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, červená barva Pro přehledné uspořádání různých dokumentů se bude hodit praktický pořadač v červené barvě. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy je lepší mít své papíry uspořádané. Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA se bude hodit pro dokumenty ve formátu A4. Vnější povrch je z PVC v červené barvě, vnitřní je pak z kartonu. Na boku pořadače je vyměnitelný štítek, který si můžete popsat a mít tak přehled, co je v šanonu uloženo. Hřbetní otvor pak poslouží pro snadné vytažení z police. Klíčové vlastnosti pořadače VICTORIA A4 35 mm v červené barvě Pro přehledné uložení dokumentů ve formátu A4Vnější povrch v PVCVnitřní povrch z kartonu Průměr kroužku 25 mm Vyměnitelný hřbetní štítek pro popisky Hřbetní otvor pro snadnou manipulaci Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA A4 je v červené barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, červený (IDVGY09) , Victoria a4 35 mm, černý (idvgy12)

VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY05)

VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY05)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, modrá barva Pevný kroužkový pořadač VICTORIA poslouží k uložení dokumentů o formátu A4. Pořadač má 2kroužkový mechanismus a průměr každého kroužku je 25 mm. Velký šanon se hřbetem o velikosti 35 mm potěší vyměnitelným hřbetním štítkem. Vnější PVC povrch a vnitřní kartonový zabezpečí dokumenty a modrá barva umožní použití pořadačů na jakémkoli pracovišti. Hlavní vlastnosti modrého kroužkového pořadače VICTORIAKroužkový pořadač VICTORIA pro dokumenty A4Šanon má 2kroužkový mechanismusKroužek je o průměru 25 mmVelikost hřbetu 35 mmHřbetní lístek lze vyměnitModrá barva pro využití kdekoli Barva:modráFormát:A4Mechanismus:2kroužkový (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY05) , Victoria a4 35 mm, žlutý (idvgy08)

VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY02)

VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY02)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, žlutá barva Chtěli byste si konečně udělat pořádek ve svých dokumentech? Díky tomuto šanonu pro vás bude zorganizování dokumentů hračka. Je jedno, zda v kanceláři nebo doma, vždy je lepší mít přehled o svých papírech. Tento dvoukroužkový šanon je přizpůsoben na formát papíru A4. Omyvatelný povrch zaručí, že bude šanon vždy čistý. Pro snadnou identifikaci toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní rámeček na štítek, na který si lze napsat, jaké papíry v něm jsou. Aby se s ním dalo snadno manipulovat, disponuje VICTORIA A4 35 mm, žlutý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Hlavní přednosti šanonu VICTORIA A4 35 mm, žlutý Snadnou údržbu garantuje omyvatelný povrch Šanon VICTORIA A4 35 mm, žlutý má dvoukroužkový mechanismus Tento pořadač pojme papíry ve formátu A4 Štítek je možné umístit na hřbetní rámeček... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY02) , Victoria a4 35 mm, bílý (idvgy07)

VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY04)

VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY04)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, zelená barva Chcete si ve svých dokumentech udělat opravdový řád? S tímto šanonem nebude jejich uspořádání žádný problém. Je jedno, zda v kanceláři nebo doma, vždycky je potřeba mít přehled o svých dokumentech. Tento dvoukroužkový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. Díky omyvatelného povrchu udržíte šanon vždy čistý. Aby bylo snadné zjistit, co je v šanonu uloženo, má hřbetní rámeček na štítek, na který vytvoříte popis, jaké dokumenty do šanonu dáváte. Aby nebyl problém s manipulací, disponuje VICTORIA A4 35 mm, zelený úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton potažený PP fólií. Klíčové funkce šanonu VICTORIA A4 35 mm, zelený Nenáročná a rychlá údržba zásluhou omyvatelného povrchu Šanon VICTORIA A4 35 mm, zelený má dvoukroužkový mechanismus Tento šanon obsáhne papíry formátu A4 K umístění štítku slouží hřbetní rámeček... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY04) , Victoria a4 35 mm, zelený (idvgy10)

VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY07)

VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY07)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, bílá barva Pro přehledné uspořádání různých dokumentů se bude hodit praktický pořadač v bílé barvě. Ať už doma nebo v kanceláři, vždy je lepší mít své papíry uspořádané. Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA se bude hodit pro dokumenty ve formátu A4. Vnější povrch je z PVC v bílé barvě, vnitřní je pak z kartonu. Na boku pořadače je vyměnitelný štítek, který si můžete popsat a mít tak přehled, co je v šanonu uloženo. Hřbetní otvor pak poslouží pro snadné vytažení z police. Klíčové vlastnosti pořadače VICTORIA A4 35 mm v bílé barvě Pro přehledné uložení dokumentů ve formátu A4Vnější povrch v PVCVnitřní povrch z kartonu Průměr kroužku 25 mm Vyměnitelný hřbetní štítek pro popisky Hřbetní otvor pro snadnou manipulaci Čtyřkroužkový pořadač VICTORIA A4 je v bílé barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY07) , Victoria a4 35 mm, bílý (idvgy01)

VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY10)

VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY10)
Detail

Šanon - čtyřkroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, hřbetní rámeček na štítek, s úchytem, zelená barva Nechcete mít v dokumentech nepořádek? S tímto šanonem nebude jejich uspořádání žádný problém. Není důležité, jestli doma nebo v kanceláři, vždycky je potřeba mít o dokumentech přehled. Tento čtyřkroužkový šanon se hodí na velikost papíru A4. Omyvatelný povrch zajistí to, že šanon vždy jednoduše očistíte. Pro snadné určení toho, co se v šanonu nachází, má hřbetní rámeček na štítek, na který bez problému poznamenáte, co obsahuje za dokumenty. Aby se dal snadno přenést, disponuje VICTORIA A4 35 mm, zelený úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Základní parametry šanonu VICTORIA A4 35 mm, zelený Není náročný na údržbu díky omyvatelnému povrchu Šanon VICTORIA A4 35 mm, zelený má čtyřkroužkový mechanismus Tento šanon dokáže pojmout papíry formátu A4 Štítek je možné umístit na hřbetní rámeček na... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY10) , Victoria a3 černá (iivfta3fk)

VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY01)

VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY01)
Detail

Šanon - dvoukroužkový mechanismus, šířka hřbetu 35 mm, karton potažený PP fólií, hřbetní rámeček na štítek, bílá barva Pevný kroužkový pořadač VICTORIA poslouží k uložení dokumentů o formátu A4. Pořadač má 2kroužkový mechanismus a průměr každého kroužku je 25 mm. Velký šanon se hřbetem o velikosti 35 mm potěší vyměnitelným hřbetním štítkem. Vnější PVC povrch a vnitřní kartonový zabezpečí dokumenty a bílá barva umožní použití pořadačů na jakémkoli pracovišti. Hlavní vlastnosti bílého kroužkového pořadače VICTORIAKroužkový pořadač VICTORIA pro dokumenty A4Šanon má 2kroužkový mechanismusKroužek je o průměru 25 mmVelikost hřbetu 35 mmHřbetní lístek lze vyměnitBílá barva pro využití kdekoli Barva:bíláFormát:A4Mechanismus:2kroužkový (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY01) , Victoria basic a4 75 mm zelený (75green)

VICTORIA A4 modré (060/330 GL CW3)

VICTORIA A4 modré (060/330 GL CW3)
Detail

Desky na dokumenty - A4, kartonové, spisové, závěsné, modrá barva, 25 kusů v balení S deskami VICTORIA A4 budou nyní vaše dokumenty uložené na správném místě a v bezpečí před případným poničením. Tyto modré desky jsou vhodné pro zakládání různých listin a důležitých papírů, které potřebujete mít vždy po ruce nebo archivované. S deskami VICTORIA vám tak zmizí stohy papírů ze stolu a šuplíků. Jsou navíc z kvalitního recyklovaného kartonu, na jejichž linkovaný povrch si můžete uložené dokumenty nadepsat. Rozměry desek jsou 320 × 240 mm a v jednom balení je 25 ks. Klíčové vlastnosti desek na dokumenty VICTORIA A4, modréDesky VICTORIA jsou vhodné pro zakládání dokumentůJsou z kvalitního recyklovaného kartonuDesky si na jejich povrchu můžete popsatRozměry desek jsou 320 × 240 mmBarevné provedení desek je modréV balení je celkem 25 ks desek (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 modré (060/330 GL CW3) , Victoria basic a4 75 mm bordó (idi75bo)

VICTORIA A4 žluté (060/330 GL CW5)

VICTORIA A4 žluté (060/330 GL CW5)
Detail

Desky na dokumenty - A4, kartonové, spisové, závěsné, žlutá barva, 25 kusů v balení S deskami VICTORIA A4 budou nyní vaše dokumenty uložené na správném místě a v bezpečí před případným poničením. Tyto desky jsou vhodné pro zakládání různých listin a důležitých papírů, které potřebujete mít vždy po ruce nebo archivované. S deskami VICTORIA vám tak zmizí stohy papírů ze stolu a šuplíků. Jsou navíc z kvalitního recyklovaného kartonu, na jejichž linkovaný povrch si můžete uložené dokumenty nadepsat. Rozměry desek jsou 320 × 240 mm a v jednom balení je 25 ks. Klíčové vlastnosti desek na dokumenty VICTORIA A4, žlutéDesky VICTORIA jsou vhodné pro zakládání dokumentůJsou z kvalitního recyklovaného kartonuDesky si na jejich povrchu můžete popsatRozměry desek jsou 320 × 240 mmV balení je celkem 25 ksBarevné provedení: žluté Rozměry:32 × 24 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 žluté (060/330 GL CW5) , Victoria basic a4 75 mm šedý (idi75sz)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené (IRVG03)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené (IRVG03)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s ochranným obalem, až na 140 listů, na gumičku, zelená barva Chcete uspořádat důležité dokumenty? Desky na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené vám pomohou s organizací základních smluv, materiálů nebo dokumentů. Určitě vás potěší přítomnost kvalitní gumičky, kterou můžete papíry uvnitř desek zajistit. Ochranný obal dopřeje vaším papírům perfektní ochranu a snižuje tak případnou možnost poničení. Tento produkt je přizpůsoben pro papír o velikosti A4. Do desek bez problému uložíte 140 listů. Barva desek VICTORIA je zelená. Významné parametry desek na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené Kvalitní desky zabrání poškození důležitých dokumentů a přispějí k jejich snadnější organizaci Kvalitní gumička zajistí, aby desky zůstaly zavřené Poškození zabrání odolný obal Můžete použít formát papíru: A4 Celková kapacita VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené je 140 listů Materiálem desek VICTORIA je... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, zelené (IRVG03) , Victoria basic a4 75 mm černý (75black)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré (IRVG02)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré (IRVG02)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s ochranným obalem, až na 140 listů, na gumičku, modrá barva Chcete uklidit své dokumenty? Desky na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré vám pomůžou při třídění základních smluv, materiálů nebo dokumentů. Využití naleznete i pro praktickou gumičku, kterou zajistíte vypadnutí papíru z desek. Ochranný obal zajistí ochranu vašim papírům a znemožňuje díky tomu poničení. Produkt je vhodný pro dokumenty o velikosti A4. Do desek je možné uložit 140 listů. Barva desek VICTORIA je modrá. Důležité funkce desek na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré Kvalitní desky zabrání poničení důležitých dokumentů a přispějí k jejich snadnější organizaci V deskách dokumenty udrží odolná gumička Tvrdý obal je ochranou před poškozením Lze použít formát papíru: A4 Kapacita VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré: 140 listů Materiálem desek VICTORIA je polypropylen Barva: modrá (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, modré (IRVG02) , Victoria basic a4 50 mm šedý (idi50sz)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené (IRVG01)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené (IRVG01)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s ochranným obalem, až na 140 listů, na gumičku, červená barva Hledáte pomoc při třídění dokumentů? Desky na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené vám budou po ruce při třídění důležitých smluv, dokumentů nebo fotografií. Hodit se vám bude praktická gumička, díky které je možné dokumenty uvnitř desek zajistit před otevřením. Ochranný obal dopřeje papírům potřebnou ochranu a znemožňuje tak poškození. Tyto desky je možné použít na dokumenty o velikosti A4. Desky umí pojmout 140 listů. Barva desek na dokumenty VICTORIA je červená. Základní parametry desek na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené Kvalitní desky ochrání důležité dokumenty před poškozením a pomůžou s jejich organizací V deskách dokumenty udrží odolná gumička Tvrdý obal ochrání před poškozením Ideální formát papíru: A4 Celková kapacita VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené: 140 listů Materiálem desek na dokumenty VICTORIA je... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, červené (IRVG01) , Victoria basic a4 50 mm fialový (idi50l)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, černé (IRVG04)

VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, černé (IRVG04)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s ochranným obalem, až na 140 listů, na gumičku, černá barva Potřebujete uklidit své dokumenty? Desky na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, černé vám pomohou při třídění potřebných dokumentů, formulářů nebo prezentačních materiálů. Zajisté si oblíbíte praktickou gumičku, díky které je možné dokumenty uvnitř desek zajistit před otevřením. Ochranný obal slouží pro zajištění ochrany vašich dokumentů a zamezuje díky tomu poškození. Tyto desky jsou přizpůsobeny pro papír o velikosti A4. Do desek bez problému uložíte 140 listů. Barva desek na dokumenty VICTORIA je černá. Nejdůležitější přednosti desek na dokumenty VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, černé Desky na dokumenty zamezí poškození důležitých papírů a přispějí k jejich snadnější organizaci Dokumenty vydrží v deskách díky odolné gumičce Tvrdý obal je ochranou před poškozením Můžete použít formát papíru: A4 Celková kapacita VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi,... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s gumičkou a chlopněmi, černé (IRVG04) , Victoria basic a4 50 mm černý (50black)

VICTORIA A4 šedý - balení 10 ks (1702YVIC-13)

VICTORIA A4 šedý - balení 10 ks (1702YVIC-13)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s rychlovazačem, závěsné, až na 200 listů, bez uzavírání, šedá barva, 10 kusů v balení Chcete uklidit své dokumenty? Desky na dokumenty VICTORIA A4 šedý - balení 10 ks vám pomohou při třídění důležitých smluv, materiálů nebo dokumentů. Vnitřní strana hřbetu desek je vybavena praktickým rychlovazačem, který je uzpůsobený pro děrovaný papír obaly s perforovaným okrajem, jako mohou být například eurosložky. Závěsné desky využijete v případě, že ukládáte papíry do kartotéky či archivu. Tyto desky jsou přizpůsobeny pro papír o velikosti A4. Desky pojmou 200 listů. Barva desek VICTORIA je šedá. Významné přednosti desek na dokumenty VICTORIA A4 šedý - balení 10 ks Kvalitní desky zamezí nechtěnému poškození vašich důležitých papírů a zároveň vnesou řád do jejich organizace Rychlovazač uvnitř desek pomůže s uchycením děrovaného papíru Závěsné desky s postranními háčky lze umístit do kartotéky Vhodný formát papíru: A4 Celková kapacita... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 šedý - balení 10 ks (1702YVIC-13) , Victoria basic a4 50 mm bordó (idi50bo)

VICTORIA A4/80 mikronů, lesklé - balení 100 ks (IDGV80)

VICTORIA A4/80 mikronů, lesklé - balení 100 ks (IDGV80)
Detail

Eurofolie - A4, otevírání horní, kapacita 100 ks, hladký povrch, tloušťka materiálu 80 mikronů S eurofolií VICTORIA budou všechny vaše dokumenty v naprostém bezpečí. Všechny své smlouvy, osobní dokumenty, důležité papíry nebo i obrázky od dětí nyní můžete archivovat v lesklé eurofolii s formátem A4. Děrovaná průhledná folie o 80 mikronech má otvor shora a snadno i rychle ji umístíte do kroužkového či pákového šanonu, kde budete mít vše přehledně srovnané a archivované. V balení je najdete celkem 100 eurofolií VICTORIA. Klíčové vlastnosti eurofolie VICTORIA A4/80 mikronů, lesklé - balení 100 ksEurofolie VICTORIA spolehlivě uchová vaše dokumenty v bezpečíV lesklé variantě a formátu A4Děrovaná průhledná folie s 80 mikrony a otvorem v horní částiSnadné a rychlé umístění do kroužkových i pákových šanonůV balení je celkem 100 eurofolií Victoria (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4/80 mikronů, lesklé - balení 100 ks (IDGV80) , Victoria basic a4 50 mm růžový (idi50r)

VICTORIA A4 6 mm bílý - balení 100 ks (6005801)

VICTORIA A4 6 mm bílý - balení 100 ks (6005801)
Detail

Vazací hřbet kroužkový, formát A4, materiál plast, kapacita 10 listů, barva vazby bílá Vazací hřbet VICTORIA vám umožní vytvořit z jednotlivých listů papíru úhlednou a profesionálně vypadající prezentaci či dokument ve formátu A4. Hřbet, který je vyrobený z kvalitního plastu, obsahuje 21 kroužků a disponuje průměrem 6 mm. Pojme 10-20 listů papíru. Součástí balení je přitom 100 ks hřbetů VICTORIA, které najdou své uplatnění nejen v kancelářském prostředí. Klíčové vlastnosti vazacího hřbetu VICTORIA A4 6 mm bíléhoVazací hřbet o formátu A4Umožní vytvořit z jednotlivých listů papíru úhlednou a profesionálně vypadající prezentaci či dokumentObsahuje 21 kroužků a disponuje průměrem 6 mmVazací hřbet VICTORIA pojme 10-20 listů papíruVyrobený z kvalitního plastuSoučástí balení je 100 ks hřbetůBarevné provedení: bílé Průměr:6 mm Délka:30 cm Formát:A4 (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 6 mm bílý - balení 100 ks (6005801) , Victoria basic a4 50 mm bílý (50white)

VICTORIA A4 10 mm bílý - balení 100 ks (6006501)

VICTORIA A4 10 mm bílý - balení 100 ks (6006501)
Detail

Vazací hřbet kroužkový, formát A4, materiál plast, počet listů - 41 listů, barva bílá Vazací hřbet VICTORIA vám umožní vytvořit z jednotlivých listů papíru úhlednou a profesionálně vypadající prezentaci či dokument ve formátu A4. Hřbet, který je vyrobený z kvalitního plastu, obsahuje 21 kroužků a disponuje průměrem 10 mm. Pojme 41-55 listů papíru. Součástí balení je přitom 100 ks hřbetů VICTORIA, které najdou své uplatnění nejen v kancelářském prostředí. Klíčové vlastnosti vazacího hřbetu VICTORIA A4 10 mm bíléhoVazací hřbet o formátu A4Umožní vytvořit z jednotlivých listů papíru úhlednou a profesionálně vypadající prezentaci či dokumentObsahuje 21 kroužků a disponuje průměrem 10 mmVazací hřbet VICTORIA pojme 41-55 listů papíruVyrobený z kvalitního plastuSoučástí balení je 100 ks hřbetůBarevné provedení: bílé Průměr:10 mm Délka:30 cm Formát:A4 (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 10 mm bílý - balení 100 ks (6006501) , Victoria basic a4 50 mm zelený (50green)

VICTORIA A4 červené - balení 25 ks (060/330 GL CW4)

VICTORIA A4 červené - balení 25 ks (060/330 GL CW4)
Detail

Desky na dokumenty - A4, kartonové, spisové, závěsné, červená barva, 25 kusů v balení S deskami VICTORIA A4 budou nyní vaše dokumenty uložené na správném místě a v bezpečí před případným poničením. Tyto desky jsou vhodné pro zakládání různých listin a důležitých papírů, které potřebujete mít vždy po ruce nebo archivované. S deskami VICTORIA vám tak zmizí stohy papírů ze stolu a šuplíků. Jsou navíc z kvalitního recyklovaného kartonu, na jejichž linkovaný povrch si můžete uložené dokumenty nadepsat. Rozměry desek jsou 320 × 240 mm a v jednom balení je 25 ks. Klíčové vlastnosti desek na dokumenty VICTORIA A4, červenéDesky VICTORIA jsou vhodné pro zakládání dokumentůJsou z kvalitního recyklovaného kartonuDesky si na jejich povrchu můžete popsatRozměry desek jsou 320 × 240 mmV balení je celkem 25 ksBarevné provedení: červené Rozměry:32 × 24 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 červené - balení 25 ks (060/330 GL CW4)

VICTORIA A4/50 mikronů, matné - balení 100 ks (1795YVIC-00)

VICTORIA A4/50 mikronů, matné - balení 100 ks (1795YVIC-00)
Detail

Eurofolie - A4, otevírání horní, kapacita 100 ks, matný povrch, tloušťka materiálu 50 mikronů Ochranu a organizaci dokumentů formátu až A4 zařídí transparentní eurofolie VICTORIA A4. Dokumenty se vkládají shora. Okamžitou orientaci mezi vloženými papíru usnadní trasparentní materiál s matným pomerančovým povrchem (texturou). V balení je 100 kusů eurofólií, které můžete vložit do libovolného pořadače s kroužky nebo pákou. Klíčové vlastnosti transparentních eurofolií VICTORIA A4 micronPro dokumenty formátu A4Otvor shoraPrůhledný materiál s matným povrchemDo pořadačů s kroužky i pákouBalení 100 kusů eurofólií (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4/50 mikronů, matné - balení 100 ks (1795YVIC-00)

VICTORIA A4 s europerforací, zelený - balení 20 ks (0413-0007-04)

VICTORIA A4 s europerforací, zelený - balení 20 ks (0413-0007-04)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s rychlovazačem, závěsné, až na 200 listů, bez uzavírání, zelená barva, 20 kusů v balení Desky s rychlovazačem VICTORIA A4 jsou skvělým způsobem, jak si uložit a uchovat důležité dokumenty. Desky o velikosti A4 jsou určené pro založení až 200 listů. Díky popisovatelnému bočnímu pásku si každé desky můžete nadepsat a budete mít tak dokonalý přehled o tom, jaké dokumenty jsou v nich uložené. Jsou opatřeny europerforací s průhlednou přední stranou a dírami na boku, které umožní vložení desek do šanonu. Balení obsahuje celkem 20 ks desek VICTORIA A4, které zjednoduší uchování důležitých dokumentů a listin. Klíčové vlastnosti desek VICTORIA A4 s europerforací, zelenýchDesky s rychlovazačem a europerforacíUrčené pro uložení až 200 listůPopisovatelný boční pásekS průhlednou přední stranouDíry na bocích umožní vložení do šanonuV balení celkem 20 ksBarevné provedení: zelené (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s europerforací, zelený - balení 20 ks (0413-0007-04)

VICTORIA A4 s europerforací, modrý - balení 20 ks (0413-0007-03)

VICTORIA A4 s europerforací, modrý - balení 20 ks (0413-0007-03)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s rychlovazačem, závěsné, až na 200 listů, bez uzavírání, modrá barva, 20 kusů v balení Desky s rychlovazačem VICTORIA A4 jsou skvělým způsobem, jak si uložit a uchovat důležité dokumenty. Desky o velikosti A4 jsou určené pro založení až 200 listů. Díky popisovatelnému bočnímu pásku si každé desky můžete nadepsat a budete mít tak dokonalý přehled o tom, jaké dokumenty jsou v nich uložené. Jsou opatřeny europerforací s průhlednou přední stranou a dírami na boku, které umožní vložení desek do šanonu. Balení obsahuje celkem 20 ks desek VICTORIA A4, které zjednoduší uchování důležitých dokumentů a listin. Klíčové vlastnosti desek VICTORIA A4 s europerforací, modrýchDesky s rychlovazačem a europerforacíUrčené pro uložení až 200 listůPopisovatelný boční pásekS průhlednou přední stranouDíry na bocích umožní vložení do šanonuV balení celkem 20 ksBarevné provedení: modré (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s europerforací, modrý - balení 20 ks (0413-0007-03)

VICTORIA A4 s europerforací, černý - balení 20 ks (0413-0007-01)

VICTORIA A4 s europerforací, černý - balení 20 ks (0413-0007-01)
Detail

Desky na dokumenty - A4, plastové, s rychlovazačem, závěsné, až na 200 listů, bez uzavírání, černá barva, 20 kusů v balení Desky s rychlovazačem VICTORIA A4 jsou skvělým způsobem, jak si uložit a uchovat důležité dokumenty. Desky o velikosti A4 jsou určené pro založení až 200 listů. Díky popisovatelnému bočnímu pásku si každé desky můžete nadepsat a budete mít tak dokonalý přehled o tom, jaké dokumenty jsou v nich uložené. Jsou opatřeny europerforací s průhlednou přední stranou a dírami na boku, které umožní vložení desek do šanonu. Balení obsahuje celkem 20 ks desek VICTORIA A4, které zjednoduší uchování důležitých dokumentů a listin. Klíčové vlastnosti desek VICTORIA A4 s europerforací, černýchDesky s rychlovazačem a europerforacíUrčené pro uložení až 200 listůPopisovatelný boční pásekS průhlednou přední stranouDíry na bocích umožní vložení do šanonuV balení celkem 20 ksBarevné provedení: černé (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA A4 s europerforací, černý - balení 20 ks (0413-0007-01)

VICTORIA čistý A4 - 70 listů (ISVFS70S)

VICTORIA čistý A4 - 70 listů (ISVFS70S)
Detail

Poznámkový blok - formát A4, 70 listů, určen k kreslení a malování, zelená barva Klasický čistý poznámkový blok VICTORIA A4 se stane nepostradatelným pomocníkem při zapisování informací. Poznámkový blok má 70 listů, vydrží vám tedy velmi dlouho a drátěnou kroužkovou boční vazbu. Je bílý s modrým obalem a hodí se nejen do kanceláře, ale i do školy. Klíčové vlastnosti čistého poznámkového bloku VICTORIA A4Drátěná kroužková vazba je velmi praktickáVelikost A4Čistý poznámkový blok VICTORIA má 70 listůVhodný pro použití v kanceláři i ve škole (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA čistý A4 - 70 listů (ISVFS70S)

VICTORIA Basic A4 50 mm šedý (IDI50SZ)

VICTORIA Basic A4 50 mm šedý (IDI50SZ)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, šedá barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chtěli byste si udělat pořádek ve svých dokumentech? Pak uvítáte pomoc tohoto šanonu. Nezáleží na tom, jestli v kanceláři nebo doma, vždycky je potřeba mít přehled o svých dokumentech. Tento pákový pořadač je vhodný pro formát papíru A4. Díky popisovatelnému štítku budete mít vždy jasno, pro jaké dokumenty je šanon vyhrazen. Omyvatelný povrch zajistí to, že šanon vždy jednoduše očistíte. Ochranné kování hran se postará o delší životnost šanonu. Pro větší přehlednost o papírech ukrývajících se uvnitř má hřbetní popisovatelný štítek, na který můžete poznamenat, jaké dokumenty jsou v něm umístěny. Aby se dal lépe přemístit disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm šedý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Zásadní... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm šedý (IDI50SZ)

VICTORIA Basic A4 50 mm fialový (IDI50L)

VICTORIA Basic A4 50 mm fialový (IDI50L)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, fialová barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chtěli byste si udělat pořádek ve svých dokumentech? S pomocí tohoto šanonu to zvládnete levou zadní. Nezáleží, zda v práci nebo doma, nejsnazší je mít v dokumentech pořádek. Tento pákový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. Díky popisovatelnému štítku budete vždy vědět, pro jaké dokumenty je šanon určen. Díky omyvatelnému povrchu bude váš pořadač vypadat pokaždé skvěle. Pro zaručení delší životnosti mají hrany ochranné kování. Pro snadnou identifikaci toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který jednoduše poznamenáte, co obsahuje za dokumenty. Pro pohodlnou manipulaci, disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm fialový úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Zajímavé parametry šanonu... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm fialový (IDI50L)

VICTORIA Basic A4 75 mm zelený (75GREEN)

VICTORIA Basic A4 75 mm zelený (75GREEN)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, zelená barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Chcete mít ve svých dokumentech pořádek? Pak oceníte pomoc tohoto šanonu. Nezáleží, zda v práci nebo doma, vždy je potřeba mít papíry roztříděné a pohromadě. Tento pákový šanon je uzpůsoben na velikost papíru A4. Popisovací štítek se vám bude hodit k tomu, abyste určili jaké dokumenty v šanonu jsou. To, že se šanon hned nezašpiní, zajistí omyvatelný povrch. Šanon před poškozením chrání ochranné kování na hranách. Pro snadnou identifikaci toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který vytvoříte popis, co šanon obsahuje. Pro jednodušší přenos disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm zelený úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Klíčové parametry šanonu VICTORIA Basic A4 75 mm zelený Jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm zelený (75GREEN)

VICTORIA Basic A4 50 mm černý (50BLACK)

VICTORIA Basic A4 50 mm černý (50BLACK)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, černá barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chtěli byste si konečně udělat pořádek ve svých dokumentech? S pomocí tohoto šanonu pro vás bude reorganizace dokumentů hračka. Není podstatné, zda v práci nebo doma, vždy je důležité mít v důležitých dokumentech pořádek. Tento pákový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. Pomocí popisovacího štítku jednoduše určíte, co máte v šanonu uložené. S omyvatelným povrchem se nemusíte bát, že se šanon snadno zašpiní. Aby se šanon jen tak nepoškodil, brání jeho hrany ochranné kování. Aby bylo snadné zjistit, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který bez problému poznamenáte, co šanon obsahuje. Aby bylo možné ho snadno přenést, disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm černý úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm černý (50BLACK)

VICTORIA Basic A4 50 mm bordó (IDI50BO)

VICTORIA Basic A4 50 mm bordó (IDI50BO)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, bordó barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chtěli byste si udělat pořádek ve svých dokumentech? S pomocí tohoto šanonu to pro vás nebude problém. Nezáleží na tom, jestli v kanceláři nebo doma, vždycky je důležité mít v důležitých dokumentech pořádek. Tento pákový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. S pomocí popisovatelného štítku budete mít přehled o tom, pro jaké dokumenty je šanon určen. Předností je bezpochyby omyvatelný povrch. O delší životnost šanonu se postará ochranné kování na hranách. Abyste bez problémů určili, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který si uděláte poznámku, co přesně v sobě ukrývá. Pro snadný přenos disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm bordó úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Zásadní vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm bordó (IDI50BO)

VICTORIA Basic A4 50 mm růžový (IDI50R)

VICTORIA Basic A4 50 mm růžový (IDI50R)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, růžová barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Máte v plánu si uspořádat svoje dokumenty? S tímto šanonem nebude jejich uspořádání žádný problém. Nezáleží na tom, jestli doma nebo v práci, vždycky je potřeba mít přehled o svých dokumentech. Tento pákový pořadač se hodí na velikost papíru A4. S popisovatelným štítkem budete snadno vědět, jaké dokumenty se v šanonu nacházejí. Omyvatelný povrch je zárukou toho, že šanon snadno očistíte. O dlouhou životnost šanonu se postará ochranné kování na hranách. Pro snazší rozpoznání toho, co se v šanonu ukrývá má hřbetní popisovatelný štítek, na který si snadno poznamenáte, co přesně je v něm uložené. Pro lepší manipulaci disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm růžový úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Podstatné... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm růžový (IDI50R)

VICTORIA Basic A4 75 mm růžový (IDI75R)

VICTORIA Basic A4 75 mm růžový (IDI75R)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, růžová barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Chcete mít ve svých dokumentech pořádek? Potom pro vás bude tento šanon jasnou volbou. Ať už doma nebo v kanceláři, vždycky je důležité mít v důležitých dokumentech pořádek. Tento pákový šanon je uzpůsoben na velikost papíru A4. Díky popisovatelnému štítku bude jednoduché určit, co máte uloženo uvnitř. To, že se šanon hned nezašpiní, zajistí omyvatelný povrch. Skvělou vychytávkou je ochranné kování na hranách šanonu, které brání jeho poškození. Pro snadné označení toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který můžete napsat, jaký typ dokumentů je tam umístěný. Aby se dal lépe přemístit disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm růžový úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Zásadní funkce... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm růžový (IDI75R)

VICTORIA Basic A4 50 mm zelený (50GREEN)

VICTORIA Basic A4 50 mm zelený (50GREEN)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, zelená barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Rádi byste si udělali ve svých dokumentech pořádek? S pomocí tohoto šanonu pro vás bude reorganizace dokumentů hračka. Není důležité, zda v práci nebo doma, nejsnazší je mít v dokumentech pořádek. Tento pákový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. S popisovatelným štítkem budete snadno vědět, jaké dokumenty se do šanonu hodí. Omyvatelný povrch zajistí to, že šanon vždy jednoduše očistíte. Poškození šanonu brání ochranné kování na jeho hranách. Pro snadné určení toho, co se v šanonu nachází, má hřbetní popisovatelný štítek, na který si lze napsat, jaké dokumenty jsou v něm uloženy. Aby se dal lépe přemístit disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm zelený úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton potažený PP fólií. Důležité... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm zelený (50GREEN)

VICTORIA Basic A4 75 mm černý (75BLACK)

VICTORIA Basic A4 75 mm černý (75BLACK)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, černá barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Rádi byste si udělali ve svých dokumentech pořádek? Pak bezpochyby oceníte výhody tohoto šanonu. Není podstatné, jestli v kanceláři nebo doma, vždy je důležité mít v důležitých dokumentech pořádek. Tento pákový pořadač je uzpůsoben na formát papíru A4. Pomocí popisovacího štítku jednoduše určíte, pro jaké dokumenty je šanon vyhrazen. S omyvatelným povrchem máte jistotu, že bude šanon vždy čistý. Skvělou vychytávkou je ochranné kování na hranách šanonu, které brání jeho poškození. Pro větší přehlednost o papírech ukrývajících se uvnitř má hřbetní popisovatelný štítek, na který si lze napsat, jaké dokumenty do šanonu umisťujete. Pro pohodlnou manipulaci, disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm černý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm černý (75BLACK)

VICTORIA Basic A4 75 mm šedý (IDI75SZ)

VICTORIA Basic A4 75 mm šedý (IDI75SZ)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, šedá barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Potřebujete si udělat pořádek ve svých dokumentech? Díky tomuto šanonu to zvládnete levou zadní. Není důležité, jestli doma nebo v kanceláři, vždy je důležité mít všechny dokumenty pohromadě. Tento pákový šanon je uzpůsoben na formát papíru A4. Popisovací štítek využijete hlavně k určení toho, co je v šanonu uložené. Omyvatelný povrch zaručí, že bude šanon vždy čistý. K zajištění delší životnosti jsou hrany opatřeny ochranným kováním. Aby se obsah šanonu dal snadněji určit, má hřbetní popisovatelný štítek, na který jednoduše napíšete, co šanon obsahuje. Aby se s ním dalo snadno manipulovat, disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm šedý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Základní parametry šanonu VICTORIA Basic... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm šedý (IDI75SZ)

VICTORIA Basic A4 50 mm bílý (50WHITE)

VICTORIA Basic A4 50 mm bílý (50WHITE)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, bílá barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chcete mít ve svých dokumentech pořádek? Pak oceníte pomoc tohoto šanonu. Nezáleží, zda v práci nebo doma, vždy je potřeba mít papíry roztříděné a pohromadě. Tento pákový šanon je uzpůsoben na velikost papíru A4. S popisovacím štítkem jednoduše určíte, jaké dokumenty šanon obsahuje. Díky omyvatelnému povrchu nemusíte mít strach, že se šanon snadno zašpiní. Před poškozením bude šanon bránit ochranné kování na hranách. Pro jednoduché označení toho, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který poznamenáte, jaké dokumenty do šanonu umisťujete. Pro komfortnější manipulaci disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm bílý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií. Základní parametry šanonu VICTORIA Basic A4... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm bílý (50WHITE)

VICTORIA Basic A4 75 mm bílý (75WHITE)

VICTORIA Basic A4 75 mm bílý (75WHITE)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, bílá barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Rádi byste si své dokumenty řádně uspořádali? Pak uvítáte pomoc tohoto šanonu. Ať už v práci nebo doma, vždy je potřeba mít papíry roztříděné a pohromadě. Tento pákový šanon je vhodný pro velikost papíru A4. Díky popisovatelnému štítku budete mít vždy jasno, jaké dokumenty jsou uvnitř šanonu umístěny. Díky omyvatelnému povrchu bude váš pořadač vypadat pokaždé skvěle. Šanon před poškozením chrání ochranné kování na hranách. Aby bylo dobře poznat, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který umístíte popis, jaké dokumenty jsou v něm uloženy. Pro komfortnější manipulaci disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm bílý úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton potažený PP fólií. Stěžejní parametry šanonu VICTORIA Basic... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm bílý (75WHITE)

VICTORIA Basic A4 75 mm bordó (IDI75BO)

VICTORIA Basic A4 75 mm bordó (IDI75BO)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 75 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, bordó barva, 285 mm × 318 mm × 75 mm (v × š × h) Chcete si udělat pořádek ve svých dokumentech? S tímto šanonem nebude jejich uspořádání žádný problém. Je jedno, zda v kanceláři nebo doma, vždycky je důležité mít v důležitých dokumentech pořádek. Tento pákový pořadač se hodí na formát papíru A4. S popisovatelným štítkem budete mít vždy jasno, jaké dokumenty jsou uvnitř šanonu umístěny. Omyvatelný povrch vám zaručí, že šanon snadno očistíte. K zajištění delší životnosti jsou hrany opatřeny ochranným kováním. Aby bylo snadné zjistit, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který snadno napíšete, jaké papíry v něm jsou. Aby se s ním dalo snadno manipulovat, disponuje VICTORIA Basic A4 75 mm bordó úchytem. Materiálem tohoto pořadače je karton potažený PP fólií.... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 75 mm bordó (IDI75BO)

VICTORIA Basic A4 50 mm modrý (50BLUE)

VICTORIA Basic A4 50 mm modrý (50BLUE)
Detail

Šanon - pákový mechanismus, šířka hřbetu 50 mm, karton potažený PP fólií, omyvatelný povrch, ochranné kování a popisovatelný štítek, RADO zámek, hřbetní popisovatelný štítek, s úchytem, modrá barva, 285 mm × 318 mm × 50 mm (v × š × h) Chcete mít své dokumenty pohromadě a seřazené? S pomocí tohoto šanonu pro vás bude reorganizace dokumentů hračka. Není důležité, zda v práci nebo doma, vždycky je potřeba mít o dokumentech přehled. Tento pákový šanon je vhodný pro velikost papíru A4. S popisovacím štítkem jednoduše určíte, jaké dokumenty jsou v šanonu umístěny. Omyvatelný povrch zajistí to, že šanon vždy jednoduše očistíte. O delší životnost šanonu se postará ochranné kování na hranách. Abyste bez problémů určili, co je v šanonu uloženo, má hřbetní popisovatelný štítek, na který si uděláte poznámku, jaké dokumenty jsou v šanonu umístěné. Pro lepší manipulaci disponuje VICTORIA Basic A4 50 mm modrý úchytem. Materiálem tohoto šanonu je karton potažený PP fólií.... (alza.cz)

Podobné produkty ako VICTORIA Basic A4 50 mm modrý (50BLUE)
VICTORIA A4 černá (IIVFTFK), VICTORIA A4 černá s pravítkem (IIVFT), VICTORIA A4 bílá (IIVFTFH), VICTORIA A4 modrá (IIVFTK), VICTORIA A4 zavírací červená (IIVFF04), VICTORIA A4 zavírací bílá (IIVFF01), VICTORIA čistý A4 - 70 listů (ISVFS70S), VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY06), VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY11), VICTORIA A4 - lesklá, balení 100ks (6005601), VICTORIA A4 35 mm, modrý (IDVGY05), VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY02), VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY04), VICTORIA A4 35 mm, černý (IDVGY12), VICTORIA A4 35 mm, žlutý (IDVGY08), VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY07), VICTORIA A4 35 mm, zelený (IDVGY10), VICTORIA A4 35 mm, bílý (IDVGY01), VICTORIA A3 černá (IIVFTA3FK), VICTORIA Basic A4 75 mm zelený (75GREEN), VICTORIA Basic A4 75 mm bordó (IDI75BO), VICTORIA Basic A4 75 mm šedý (IDI75SZ), VICTORIA Basic A4 75 mm černý (75BLACK), VICTORIA Basic A4 50 mm šedý (IDI50SZ), VICTORIA Basic A4 50 mm fialový (IDI50L), VICTORIA Basic A4 50 mm černý (50BLACK), VICTORIA Basic A4 50 mm bordó (IDI50BO), VICTORIA Basic A4 50 mm růžový (IDI50R), VICTORIA Basic A4 50 mm bílý (50WHITE), VICTORIA Basic A4 50 mm zelený (50GREEN)