Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích… (drmax.cz)

Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích… (drmax.cz)

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 5

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 5

(benu.cz)

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 10

Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

1. Co je Vicks SymptoMed Forte citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky: paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum). fenylefrin (nosní dekongescens) redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete používat přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón Nepoužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na další složky přípravku (viz bod 6.). máte závažné onemocnění srdce. máte zvýšený krevní tlak (hypertenzi). máte závažné onemocnění jater. máte onemocnění ledvin nebo potíže s ledvinami. máte… (drmax.cz)

Uživatele, kteří hledají "Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků" se dívají také na:

Gta 5 levně
Crash time 5 ps3
Pečící plech 44 5x37 5
Plech na pečení 44 5x37 5
Heroes of might and magic 3 complete

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

POZORNĚ ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI! SOUHRN ÚDAJŮ O PŘÍPRAVKU 1. NÁZEV PŘÍPRAVKU Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg Paracetamolum 500 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12.2 mg Prášek pro perorální roztok 2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ 1 sáček obsahuje: 500 mg paracetamolum; 12, 2 mg phenylephrini hydrochloridum (odpovídá 10 mg phenylephrinum). Pomocné látky se známým účinkem: sacharóza 1900 mg, aspartam (E951) 17,5 mg, sorbitol (E420) 1 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. 3. LÉKOVÁ FORMA Prášek pro perorální roztok v sáčku Jednodávkový sáček obsahující sypký bílý prášek. 4. KLINICKÉ ÚDAJE 4.1 Terapeutické indikace Krátkodobá symptomatická léčba nachlazení a chřipky (bolesti a/nebo horečka) spojené s kongescí nosní sliznice. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg… (drmax.cz)

VICKS SYMPTOMED CLASSIC CITRÓN 500MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 14

VICKS SYMPTOMED FORTE CITRÓN 1000MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 10

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let. Složení: Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum… (drmax.cz)

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Junior Citron se užívá ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Junior Citron jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Dávkování: Děti ve věku 6-12 let užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 3 dny. Přípravek se nepodává dětem mladším než 6 let. Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 300 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg a… (drmax.cz)

Coldrex CITRON Horký nápoj 14 sáčků

Coldrex CITRON Horký nápoj 14 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky… (drmax.cz)

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky… (drmax.cz)

Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Léčivý přípravek Paralen Grip horký nápoj ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení jako jsou: horečka bolesti hlavy bolesti v krku bolesti svalů a kloubů Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let. Přípravek se smí užívat pouze u příznaků chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem nebo zánětem vedlejších nosních dutin. Pokud nemáte tyto doprovodné příznaky, užívejte jiný léčivý přípravek, který obsahuje pouze paracetamol. Použití přípravku během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají jeden sáček maximálně 4x denně rozpuštěný ve sklenici horké vody (nemá být vařící, nápoj lze přisladit medem nebo cukrem). Lék užívejte během jídla. Odstup mezi… (drmax.cz)

Olimp Carbo Nox citron sáček 1000 g

Olimp Carbo Nox citron sáček 1000 g

Charakteristika: Carbonox™ je založen na kombinaci sacharidových zdrojů vybíraných podle přesně definovaných profilů rychlosti trávení a uvolňování monosacharidů do krevního řečiště. Podíl uhlohydrátů různých glykemických indexů zajišťuje stabilní nasycení krve energetickými přísadami po dobu 2 hodin od doby užití - vysoké (glukóza) střední (maltodextrin) a nízké (izomaltulosa). Univerzálnost složení dělá z Carbonox ™ produkt, který může být úspěšně přijat jak po, tak i během tréninku, což představuje nepřetržitý zdroj energie prodlouhodobý sportovní výkon. Balení: 1000 g Složení (ve 100 g ) : Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 95 g z toho cukry: 25 g, Tuky: 0,1 g, Vláknina: 0 g, Sodík: 0 g, L-arginin: 1 g. 95% sacharidů (maltodextrin, glukóza, izomaltulosa), 1% L-arginin-hydrochlorid, regulátor… (drmax.cz)

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Jak se přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem užívá: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 4 sáčky. Maximální délka… (drmax.cz)

Multi vůně - Citrón, 5 kusů

Multi vůně - Citrón, 5 kusů

Vůně s všestranným použitím. Malé citrónky vydávají příjemnou vůni. Můžete je použít do vysavače, odpadkového koše nebo šatní skříně. V balení: 5 kusů citrónek 1 držák (velkykosik.cz)

Teekanne Zelený čaj citrón nálevové sáčky 20x1,75 g

Teekanne Zelený čaj citrón nálevové sáčky 20x1,75 g

Zelený čaj je znám v Číně již několik tisíc let pro svou lahodnou chuť a pozitivní vliv na lidský organizmus. V dnešní době je to oblíbený nápoj po celém světě díky své příjemné chuti. Green Tea Lemon je kombinací lahodné chuti zeleného čaje s příchutí čerstvých citrónů, která dotváří chuť tohoto nápoje. Zelený čaj aromatizovaný, s příchutí citronu Složení: Zelený čaj 92% Aroma citronu 8% Obsah: 20 nálevových sáčků á 1,75 g ( Hmotnost netto 35g) Skladování: Uchovejte v suchu. Prodávající: Teekanne, s.r.o., K Hájům 1233/2,CZ-155 00 Praha 5 (drmax.cz)

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let. Dávkování: 1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Složení: Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli… (drmax.cz)

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Čaje Harney & Sons se vyznačují tou nejlepší možnou kvalitou čajových směsí a poskytují povzbuzení a energii podpořenou pouze přírodními surovinami. Tato směs zelených čajů s jemnou chutí citronu je obohacena náznakem pomeranče. Tato směs často bývá prvním čaje, který vás vtáhne do delikátního světa zelených čajů. Obsahuje kofein. Doba louhování: 2 - 3 minuty Teplota zalití: 80°C Forma: 20 ks hedvábných sáčků v plechové krabičce Připravujte podle následující tabulky. Typ čaje Bílé čaje Japonské zelené čaje Čínské zelené čaje Oolong Darjeeling Černé čaje Bylinné čaje Teplota vody 75°C 71°C 75°C 96°C 91°C 100°C 100°C Doba louhování 2 - 3 minuty 1 - 2 minuty 2 - 3 minuty 4 - 5 minut 4 - 5 minut 4 - 5 minut 5 minut     (chefshop.cz)

Regenerační nápoj Penco Restart Drink sáček 50 g citrón

Regenerační nápoj Penco Restart Drink sáček 50 g citrón

(SportObchod.cz)

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Čaje Harney & Sons se vyznačují tou nejlepší možnou kvalitou čajových směsí a poskytují povzbuzení a energii podpořenou pouze přírodními surovinami. Tato směs zelených čajů s jemnou chutí citronu je obohacena náznakem pomeranče. Tato směs často bývá prvním čaje, který vás vtáhne do delikátního světa zelených čajů. Obsahuje kofein. Doba louhování: 2 - 3 minuty Teplota zalití: 80°C Forma: 20 ks hedvábných sáčků v plechové krabičce Připravujte podle následující tabulky. Typ čaje Bílé čaje Japonské zelené čaje Čínské zelené čaje Oolong Darjeeling Černé čaje Bylinné čaje Teplota vody 75°C 71°C 75°C 96°C 91°C 100°C 100°C Doba louhování 2 - 3 minuty 1 - 2 minuty 2 - 3 minuty 4 - 5 minut 4 - 5 minut 4 - 5 minut 5 minut     (chefshop.cz_japan)

Apotheke Zelený čaj s citronem nálevové sáčky 20x 2 g

Apotheke Zelený čaj s citronem nálevové sáčky 20x 2 g

Zelený čaj si zachovává množství vitamínů, antioxidantů a minerálů, které dodávají tělu sílu a energii, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pití zeleného čaje zlepšuje prokrvení a svým obsahem fluoridů chrání naše zuby a kosti. Pití čaje přispívá k mentální a fyzické čilosti. (drmax.cz)

Apotheke Citron+zázvor s lípou čaj nálevové sáčky 20x 2 g

Apotheke Citron+zázvor s lípou čaj nálevové sáčky 20x 2 g

Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích. (drmax.cz)

Vicks BabyBalsam 50g

Vicks BabyBalsam 50g

 Vlastnosti & příznivé účinky Společně s láskyplným dotekem rodiče zvláčňuje pokožku dítěte. Pocit pohodlí a relaxace i během nachlazení. Zvláčňuje a zklidňuje pokožku. Speciálně vyvinutý pro děti od 6 měsíců. 92 % maminek uvádí, že BabyBalsam od Vicks přináší pocit zklidnění1 1P&G interní studie 2016 - 200 maminek v Německu  Popis BabyBalsam od Vicks zvláčňuje pokožku dítěte a přináší mu pocit zklidnění, pohodlí a relaxace Obsahuje extrakt z aloe vera. Aromatické složení s vůní rozmarýnu, levandule a přírodních složek. Speciálně vyvinutý pro děti od 6 měsíců  Návod k použití Společně s láskyplným dotekem rodiče zvláčňuje pokožku dítěte BabyBalsam od Vicks je vyvinutý speciálně pro děti. Večer před spaním balsám jemně vmasírujte na hrudník a bříško. Když při tom se… (benu.cz)

Apotheke Pu-erh a citron čaj nálevové sáčky 20x 1,8 g

Apotheke Pu-erh a citron čaj nálevové sáčky 20x 1,8 g

Černý čaj s příchutí citronu. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Apotheke BIO Zázvor s citronem a mátou nálevové sáčky 20x1,5 g

Apotheke BIO Zázvor s citronem a mátou nálevové sáčky 20x1,5 g

Zázvor má stimulační a tonizující účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Zázvor přispívá k normálnímu trávení, působí antiemeticky a protizánětlivě. (drmax.cz)

Vicks BabyBalsam 50 g

Vicks BabyBalsam 50 g

Vicks BabyBalsam je kosmetický přípravek na bázi vazelíny. Díky obsahu extraktu z Aloe vera a vůni rozmarýnu a levandule má zklidňující a zvláčňující účinky. Přípravek je vhodný pro děti od 6 měsíců věku. Použití: Večer před spaním jemně vmasírujte na hrudník a bříško dítěte. Složení: Petrolatum, Turpentine, Parfum, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Thymol, Limonene, Linalool, Geraniol. Upozornění: Používejte dle návodu. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na obličej. Nepoužívejte u dětí alergických na složky tohoto přípravku. (drmax.cz)

NOVIMATIK HDC EXTRAZIM prostředek na ruční mytí nádobí citron 5 l

NOVIMATIK HDC EXTRAZIM prostředek na ruční mytí nádobí citron 5 l

Novimatik HDC je koncentrovaný prostředek k mytí nádobí. Má vynikající odmašťovací schopnosti, dobrou pěnivost a příjemnou parfemaci. (ageo.cz)

Swirl voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun, 35 l 20 ks

Swirl voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun, 35 l 20 ks

Popis Voňavé sáčky na odpad Swirl uvolňují při manipulaci příjemnou vůni citronu a melounu a dodávají vám příjemný pocit čistoty a svěžesti. Sáčky jsou velmi odolné proti protržení a jsou přirozeně nepropustné. Praktická ucha pro zavázání a přenášení ocení každý.  Objem: 35 l V balení: 20 ks Rozměry: 53x53 cm Materiál: vysokohustotní polypropylen Mikronů: 11 (ageo.cz)

SWIRL Voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun 35 l, 20 ks …

SWIRL Voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun 35 l, 20 ks (4006508207343)

Pytle na odpad s uchy, voňavé, nepropustné, objem 35 litrů, výška 53 cm, 11 mic Také nesnášíte ten pach, který ucítíte pokaždé, když otevřete odpadkový koš? A štve vás, když se cestou k popelnici sáček protrhne a odpadky se začnou sypat ven? Pak by se vám mohly hodit voňavé sáčky na odpad Swirl s vůní citronu a melounu. Při manipulaci s nimi se uvolňuje příjemná vůně ovoce, která vám při úklidu dodá pocit čistoty a svěžesti. Sáčky na odpad Swirl mají ucha pro snadnou manipulaci, jsou přirozeně nepropustné a velmi odolné proti protržení. S voňavými sáčky na odpad Swirl bude úklid hned snadnější. Klíčové vlastnosti voňavých sáčků na odpad Swirl s vůní citronu a melounuVoňavé sáčky na odpad Swirl mají svěží vůni citronu a melounuPři úklidu budete mít pocit čistoty a… (alza.cz)

MedExpecto Vicks sirup med+zázvor 180ml/2400mg

MedExpecto Vicks sirup med+zázvor 180ml/2400mg

Usnadnění vykašlávání při kašli v důsledku nachlazení a chřipkových onemocnění, používá se k uvolnění hlenu a akutního zánětu průdušek. Mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. (pilulka.cz)

Sada 5 sáčků na prach

Sada 5 sáčků na prach

Technické parametryHodnotaVhodné pro značku (čisticí nástroje)ShopVac (fonetip.cz)

Samolepky čtverec - 5 kusů you complete me

Samolepky čtverec - 5 kusů you complete me

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek! Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Cink Citron prostředek na mytí nádobí 5 l

Cink Citron prostředek na mytí nádobí 5 l

Popis Mytí nádobí ještě nebylo snadnější! Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí Cink (vlastní výrobek Ageo.cz) s unikátní Nano Formulí a s příjemnou vůní citronu skvěle odstraňuje mastnotu, připáleniny a veškeré další nečistoty. Cink je produkt nejvyšší kvality sestavený dle formulí nové generace. Stačí jen kapka prostředku k vytvoření bohaté aktivní pěny a k perfektně umytému a zářivému nádobí. Vetší výhodné balení šetří vaše peníze! VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.… (ageo.cz)

Marťánci PROimun Akut drink 5 sáčků

Marťánci PROimun Akut drink 5 sáčků

Marťánci Proimun akut drink je doplněk stravy ve formě sáčků určených pro přípravu teplého nápoje. Složení: Výtažek z černého bezu, který má příznivé účinky na naše zdraví. Přispívá k normální funkci dýchacího a imunitního systému. Výtažek z meduňky lékařské, která příznivě působí na dýchací cesty a celkovou relaxaci organismu. Vitamin C a zinek, které napomáhají normální funkci imunitního systému a působí jako antioxidanty. Betaglukany z přírodních zdrojů. Prebiotika Inulin a GOS (galaktooligosacharidy), které pomáhají podpořit přirozenou střevní mikroflóru. Dávkování: Užívejte 1 sáček denně kdykoliv během dne. Obsah sáčku smíchejte s 200 ml teplé (ne horké) vody a vypijte. Složení: Betaglukany 300 mg, Černý bez plod (Sambucus nigra extrakt z plodů min. 7:11000 mg) 7000 mg, Meduňka… (drmax.cz)

Samolepky obdelník - 5 kusů you complete me

Samolepky obdelník - 5 kusů you complete me

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek! Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů you complete me

Samolepky srdce - 5 kusů you complete me

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek!Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Samolepky kruh - 5 kusů you complete me

Samolepky kruh - 5 kusů you complete me

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek!Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Marťánci ProImun Akut Drink 5 sáčků

Marťánci ProImun Akut Drink 5 sáčků

Produkt Marťánci ProImun Akut Drink je určen pro akutní podporu imunity u dětí.PopisProdukt Marťánci ProImun Akut Drink: výtažek z černého bezu - černý bez podporuje zdraví dýchacího ústrojí a funkci imunitního systému, výtažek z meduňky lékařské - meduňka lékařská zklidňuje dýchací cesty a podporuje jejich zdraví, vitamín C a zinek - přispívají ke správné funkci imunitního systému a slouží jako antioxidanty, prebiotika - inulin a GOS (galaktooligosacharidy) pomáhají podpořit přirozenou střevní mikroflóru, betaglukany z přírodních zdrojů - vysoce kvalitní přírodní betaglukany, které se přirozeně vyskytují v kvasinkách (Saccharomyces cerevisiae). Přídatné látkysladidla (erythritol, xylitol, steviol-glykosidy), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma malinaDávkováníUžívejte 1 sáček… (ageo.cz)

Vicks BabyBalsam 50g x 12 ks

Přírodní éterický olej Citrón Bio Demeter 5 ml

Přírodní éterický olej Citrón Bio Demeter 5 ml

Popis Přírodní éterické olej citrón s čistou svěží sladce kyselou vůní v bio kvalitě. Citrón je ve Středozemí považován za oblíbený desinfekční prostředek. (ageo.cz)

Samolepky hranatý čtverec - 5 kusů you complete me

Samolepky hranatý čtverec - 5 kusů you complete me

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek! Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Vicks Sinex Aloe a Eukalyptus nosní sprej 15 ml

Vicks Sinex Aloe a Eukalyptus nosní sprej 15 ml

Léčivý přípravek Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus působí v místě vstřiku - v nose a nosních dutinách. Při nachlazení nebo rýmě uvolňuje ucpaný nos. Působí již za několik minut a jeho účinek trvá až 12 hodin. Dávkování: Dospělí a děti od 10 let věku aplikují 1-2 vstřiky do každé nosní dírky, max. 2-3x denně. Děti od 6 do 10 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky, max. 2-3x denně. Nepoužívejte déle než 5-7 po sobě jdoucích dnů, delší používání může způsobit ucpání nosu. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je oxymetazolin-hydrochlorid (0,5 mg v 1 ml). Jeden vstřik (ekvivalentní 0,05 ml) obsahuje přibližně 25 mikrogramů oxymetazolin-hydrochloridu. Pomocnými látkami jsou sorbitol, dihydrát natrium-citrátu,… (drmax.cz)

GS Extra C 500 šumivý citron tbl.20+5

GS Extra C 500 šumivý citron tbl.20+5

(benu.cz)

Multifunkční pouzdro na iPhone 5 you complete me

Multifunkční pouzdro na iPhone 5 you complete me

. Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 5 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady. (belabel.cz)

GS Extra C 500 citron 20+5 šumivých tablet

GS Extra C 500 citron 20+5 šumivých tablet

GS Extra C 500 šumivý Proč GS Extra C 500 šumivý? • Obsahuje 500 mg vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému, stejně jako k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy; • pozitivně ovlivňuje normální funkci energetického metabolismu a rovněž přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání; • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže a zubů. Výživová složka V 1 tabletě % RVH Vitamin C 500 mg 625 RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých. Složení: Kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (hydrogenuhlicitan sodný), vitamin C, protispékavá látka (inulin, kukuricný škrob), sladidlo (sodná sůl sacharinu, cyklamát sodný), aroma (citrón), barvivo (riboflavin-5‘-fosfát). Doporučené dávkování: 1–2… (drmax.cz)

3D samolepky kruh - 5 kusů you complete me

3D samolepky kruh - 5 kusů you complete me

. 3D samolepky s plastickým efektem, též často nazývané jako logoprint. Nejen, že skvěle vypadají, ale díky zalití grafického návrhu polyuretanovou pryskyřicí, mají také dlouhou životnost a působí 3D efektem. Tato pryskyřice je krystalicky čirá, pružná, otěruvzdorná, odolná proti UV záření a různým chemikáliím, barevně stálá. Nemusíte se tak bát, že by vaše 3D samolepky vybledly. (belabel.cz)

Marťánci PROimun 30 cucacích tablet + Akut 5 sáčků

Marťánci PROimun 30 cucacích tablet + Akut 5 sáčků

Cucací tablety Marťánci PROimun s příchutí lesního ovoce doporučujeme užívat dlouhodobě při zvýšených nárocích na imunitní systém např. před začátkem školní docházky, v chřipkovém období. výtažek z černého bezu přispívá k normální funkci dýchacího a imunitního systému výtažek ze šípků působí antioxidačně a přispívá k přirozené obranyschopnosti a zdraví dýchacích cest vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému betaglukany z přírodních zdrojů Marťánci PROimun Akut (sáčky pro přípravu nápoje s malinovou příchutí) obsahují složky přírodního původu a vitamin C se zinkem, které podporují aktivní imunitní systém dítěte důležitý během prvních kritických dní onemocnění. výtažek z černého bezu přispívá k normální funkci dýchacího a imunitního systému výtažek z meduňky lékařské příznivě… (drmax.cz)

Vicks MedDex Sirup na suchý kašel s medem 120 ml

Vicks MedDex Sirup na suchý kašel s medem 120 ml

MedDex Vicks sirup na suchý kašel s medem se používá na suchý, dráždivý a neproduktivní kašel, který často doprovází nachlazení a chřipku. Přípravek MedDex Vicks sirup na suchý kašel s medem mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají3x denně 15 ml sirupu, maximálně 45 ml denně. Bez porady s lékařem neužívejte sirup déle než 3-5 dnů. Tento přípravek není vhodný pro děti do 14 let. Složení: Léčivou látkou je dextromethorphani hydrobromidum 20 mg v 15 ml sirupu. Dalšími složkami jsou sacharóza, dihydrát sodné soli sacharinu, propylenglykol, ethanol 96%, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citronová, sodná sůl karmelosy, polyethylenoxid, tekuté medové aroma L-166952 (obsahuje propylenglykol, med, medovou příchuť, karamel, EDTA a… (drmax.cz)

MEDEXPECTO VICKS SIRUP MED A ZÁZVOR 13,33MG/ML SIR 180ML

Vicks MedExpecto Sirup Med a Zázvor 180 ml

Vicks MedExpecto Sirup Med a Zázvor 180 ml

MedExpecto Vicks sirup Med a zázvor uvolňuje hlen a usnadňuje jeho vykašlávání z dýchacích cest. Přípravek se používá na vlhký kašel v důsledku nachlazení a chřipkových onemocnění nebo při akutním zánětu průdušek. MedExpecto Vicks sirup Med a zázvor mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 15 ml sirupu každé 4 hodiny, maximálně 6x denně. Neužívejte sirup před spaním. Pokud se příznaky onemocnění nezlepší do 3-5 dnů, poraďte se o dalším užívání s lékařem. Přípravek se smí užívat maximálně 2 týdny. Složení: Léčivou látkou je guaifenesinum 13,33 mg v 1 ml (200 mg guaifenesinu v 15 ml). Pomocnými látkami jsou sacharosa, propylenglykol (E1520), ethanol 96% (V/V), natrium-citrát (E331), sodná sůl karmelosy, bezvodá kyselina citronová (E330… (drmax.cz)

Sáčky do vysavače Classic 5 pcs

Sáčky do vysavače Classic 5 pcs

Wonderbag Classic WB4061 je třívrstvý univerzální textilní sáček s vysokou účinností mikrofiltrace. Balení obsahuje 5 ks a je vhodný pro vysavače Rowenta Silence Force, Silence Force Compact, Spaceo, Silence Force Extreme, Silence Force Extreme Compact RO5635 a RO5629, Rowenta X-treme Power Compact. Dále pak s pomocí adaptéru i pro všechny vysavače. (okay.cz)

Madel Piatti Concentrato na nádobí, sklo i podlahu 5 l, Citron

Madel Piatti Concentrato na nádobí, sklo i podlahu 5 l, Citron

Popis POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ UŽITÍ.  Přípravek je nejen na mytí nádobí, ale i na sklo a pohlahu. Je vhodný i pro citlivou a náhlou pokožku. Tekutý pH neutrální bezfosfátový přípravek s citronovou vůní zaručí perfekní lesk a čistotu.   (ageo.cz)

Primavera Bio Demeter Lemon Oil ( citron ) - Přírodní éterický olej …

Primavera Bio Demeter Lemon Oil ( citron ) - Přírodní éterický olej  5 ml

Bio Demeter Lemon Oil ( citron ) - Přírodní éterický olej - přírodní éterické olej citrón s čistou svěží sladce kyselou vůní v bio kvalitě - citrón je ve středozemí považován za oblíbený desinfekční prostředek - 100% přírodní - povzbuzující a desinfekční prostředek při infekčních onemocněních - aktivuje smysly a přináší pocit svěžesti a pohody - čistí organismus, ochlazuje a osvěžuje - pozitivní vliv na psychiku, aktivuje smysly a posiluje tělo - míchání: tymián, eukalyptus, meduňka, šalvěj, citrusové oleje - citrusy pěstovány v kvalitě Demeter již od roku 1972 - získaný šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin Použití: Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. (prodejparfemu.cz)

Fino sáčky na pečení 5 ks

Fino sáčky na pečení  5 ks

Popis Speciální sáčky na pečení o rozměru 35 x 43 cm. Sáčky na pečení pomáhají hospodyňkám nejen při pečení, ale také při udržování čistoty trouby nebo při přípravě chutných a šťavnatých pokrmů. Uchovávají šťávu, vůni, vitamíny a nutriční hodnoty pokrmu. Chrání troubu před znečištěním. Jsou vynikající pro přípravu zdravých, nízkokalorických pokrmů bez přidání tuku. Vlastnosti S klipsem Do 3 kg Skladování a použití … (ageo.cz)

Sada 5 sáčků na svatební výslužku Neviti Time for Tea

Sada 5 sáčků na svatební výslužku Neviti Time for Tea

Uspořádejte zahradní oslavu s tím správným vybavením! Značka Neviti je tu od toho, aby vám pomohla. Kolekce Time for Tea je roztomile hravá a dobře vám poslouží nejen při odpoledním čaji. Co říkáte třeba na večerní letní piknik? (bonami.cz)

ECOVER přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 5 l

ECOVER přípravek na mytí nádobí s aloe a citronem 5 l

Ekologický jar, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce. Výhodné velké balení ušetří i vaše peníze. (countrylife.cz)

Meiho Chladící gelový sáček 5 ks

Meiho Chladící gelový sáček 5 ks

Chladící gelový sáček od firmy Meiho, který namrazíte v mrazáku a potom ho vložíte do termoizolačního boxu. (parys.cz)

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) (PC) DIGITAL (415248)

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) (PC) DIGITAL (415248)

Hra pro PC 83% Life is Strange je ručně kreslené umělecké dílo, ve kterém si můžete hrát s časem. Co byste změnili? Vedla by změna k lepšímu nebo k horšímu? Sledujte pouť Joela a Ellie rozpadajícím se světem. Krásná ručně kreslená grafika Ovládněte čas Life is Strange vám umožní manipulovat s časem a ovlivňovat minulost, přítomnost i budoucnost. … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít