Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích… (drmax.cz)

Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků

Vicks SymptoMed Complete citron 5 sáčků

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Vicks SymptoMed Complete citrón Paracetamolum 500 mg, guaifenesinum 200 mg, phenylephrini hydrochloridum10 mg. Prášek pro přípravu perorálního roztoku. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Vicks musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích… (drmax.cz)

Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

Vicks SymptoMed Forte citron 10 sáčků

1. Co je Vicks SymptoMed Forte citrón a k čemu se používá Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Obsahuje dvě léčivé látky: paracetamol s účinkem proti bolesti (analgetikum) a horečce (antipyretikum). fenylefrin (nosní dekongescens) redukující otok nosní sliznice a uvolňující ucpaný nos. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete používat přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón Nepoužívejte přípravek Vicks SymptoMed Forte citrón, pokud: máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na další složky přípravku (viz bod 6.). máte závažné onemocnění srdce. máte zvýšený krevní tlak (hypertenzi). máte závažné onemocnění jater. máte onemocnění ledvin nebo potíže s ledvinami. máte… (drmax.cz)

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 10

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 5

VICKS SYMPTOMED COMPLETE CITRÓN 500MG/10MG/200MG POR PLV SOL SCC 5

(benu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Vicks SymptoMed Complete citron 10 sáčků" se dívají také na:

Markeeta lte 10 xl
Vetoryl 10 mg cena
Minix neo z83-4 windows 10
Heroes of might and magic 3 complete

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

POZORNĚ ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI! SOUHRN ÚDAJŮ O PŘÍPRAVKU 1. NÁZEV PŘÍPRAVKU Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg Paracetamolum 500 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12.2 mg Prášek pro perorální roztok 2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ 1 sáček obsahuje: 500 mg paracetamolum; 12, 2 mg phenylephrini hydrochloridum (odpovídá 10 mg phenylephrinum). Pomocné látky se známým účinkem: sacharóza 1900 mg, aspartam (E951) 17,5 mg, sorbitol (E420) 1 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. 3. LÉKOVÁ FORMA Prášek pro perorální roztok v sáčku Jednodávkový sáček obsahující sypký bílý prášek. 4. KLINICKÉ ÚDAJE 4.1 Terapeutické indikace Krátkodobá symptomatická léčba nachlazení a chřipky (bolesti a/nebo horečka) spojené s kongescí nosní sliznice. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg… (drmax.cz)

VICKS SYMPTOMED FORTE CITRÓN 1000MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 10

VICKS SYMPTOMED CLASSIC CITRÓN 500MG/12,2MG POR PLV SOL SCC 14

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Coldrex MAXGRIP CITRON 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky a maximální jednotlivá dávka je 1 sáček. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající do 15 let. Složení: Léčivými látkami v jednom sáčku jsou paracetamolum 1000 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum… (drmax.cz)

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior CITRON 10 sáčků

Coldrex Junior Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Junior Citron se užívá ke zmírnění nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Junior Citron jsou určeny pro děti od 6 do 12 let. Dávkování: Děti ve věku 6-12 let užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 3 dny. Přípravek se nepodává dětem mladším než 6 let. Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 300 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg a… (drmax.cz)

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let. Dávkování: 1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Složení: Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli… (drmax.cz)

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex CITRON Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky… (drmax.cz)

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex CITRON S MEDEM Horký nápoj 10 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron s medem je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron s medem jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Jak se přípravek Coldrex Horký nápoj Citron s medem užívá: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka je 4 sáčky. Maximální délka… (drmax.cz)

Coldrex CITRON Horký nápoj 14 sáčků

Coldrex CITRON Horký nápoj 14 sáčků

Coldrex Horký nápoj Citron je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a vitamín C. Přípravek Coldrex Horký nápoj Citron se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Horký nápoj Citron jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček až 4x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Maximální délka léčby bez konzultace s lékařem je 7 dní. Vzhledem k obsahu léčivé látky… (drmax.cz)

Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj citron 12 sáčků

Léčivý přípravek Paralen Grip horký nápoj ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení jako jsou: horečka bolesti hlavy bolesti v krku bolesti svalů a kloubů Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 15 let. Přípravek se smí užívat pouze u příznaků chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem nebo zánětem vedlejších nosních dutin. Pokud nemáte tyto doprovodné příznaky, užívejte jiný léčivý přípravek, který obsahuje pouze paracetamol. Použití přípravku během těhotenství a kojení se nedoporučuje. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají jeden sáček maximálně 4x denně rozpuštěný ve sklenici horké vody (nemá být vařící, nápoj lze přisladit medem nebo cukrem). Lék užívejte během jídla. Odstup mezi… (drmax.cz)

Olimp Carbo Nox citron sáček 1000 g

Olimp Carbo Nox citron sáček 1000 g

Charakteristika: Carbonox™ je založen na kombinaci sacharidových zdrojů vybíraných podle přesně definovaných profilů rychlosti trávení a uvolňování monosacharidů do krevního řečiště. Podíl uhlohydrátů různých glykemických indexů zajišťuje stabilní nasycení krve energetickými přísadami po dobu 2 hodin od doby užití - vysoké (glukóza) střední (maltodextrin) a nízké (izomaltulosa). Univerzálnost složení dělá z Carbonox ™ produkt, který může být úspěšně přijat jak po, tak i během tréninku, což představuje nepřetržitý zdroj energie prodlouhodobý sportovní výkon. Balení: 1000 g Složení (ve 100 g ) : Bílkoviny: 0 g, Sacharidy: 95 g z toho cukry: 25 g, Tuky: 0,1 g, Vláknina: 0 g, Sodík: 0 g, L-arginin: 1 g. 95% sacharidů (maltodextrin, glukóza, izomaltulosa), 1% L-arginin-hydrochlorid, regulátor… (drmax.cz)

Teekanne Zelený čaj citrón nálevové sáčky 20x1,75 g

Teekanne Zelený čaj citrón nálevové sáčky 20x1,75 g

Zelený čaj je znám v Číně již několik tisíc let pro svou lahodnou chuť a pozitivní vliv na lidský organizmus. V dnešní době je to oblíbený nápoj po celém světě díky své příjemné chuti. Green Tea Lemon je kombinací lahodné chuti zeleného čaje s příchutí čerstvých citrónů, která dotváří chuť tohoto nápoje. Zelený čaj aromatizovaný, s příchutí citronu Složení: Zelený čaj 92% Aroma citronu 8% Obsah: 20 nálevových sáčků á 1,75 g ( Hmotnost netto 35g) Skladování: Uchovejte v suchu. Prodávající: Teekanne, s.r.o., K Hájům 1233/2,CZ-155 00 Praha 5 (drmax.cz)

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Čaje Harney & Sons se vyznačují tou nejlepší možnou kvalitou čajových směsí a poskytují povzbuzení a energii podpořenou pouze přírodními surovinami. Tato směs zelených čajů s jemnou chutí citronu je obohacena náznakem pomeranče. Tato směs často bývá prvním čaje, který vás vtáhne do delikátního světa zelených čajů. Obsahuje kofein. Doba louhování: 2 - 3 minuty Teplota zalití: 80°C Forma: 20 ks hedvábných sáčků v plechové krabičce Připravujte podle následující tabulky. Typ čaje Bílé čaje Japonské zelené čaje Čínské zelené čaje Oolong Darjeeling Černé čaje Bylinné čaje Teplota vody 75°C 71°C 75°C 96°C 91°C 100°C 100°C Doba louhování 2 - 3 minuty 1 - 2 minuty 2 - 3 minuty 4 - 5 minut 4 - 5 minut 4 - 5 minut 5 minut     (chefshop.cz)

Regenerační nápoj Penco Restart Drink sáček 50 g citrón

Regenerační nápoj Penco Restart Drink sáček 50 g citrón

(SportObchod.cz)

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Harney & Sons Zelený čaj Citron Green Classic 20 sáčků

Čaje Harney & Sons se vyznačují tou nejlepší možnou kvalitou čajových směsí a poskytují povzbuzení a energii podpořenou pouze přírodními surovinami. Tato směs zelených čajů s jemnou chutí citronu je obohacena náznakem pomeranče. Tato směs často bývá prvním čaje, který vás vtáhne do delikátního světa zelených čajů. Obsahuje kofein. Doba louhování: 2 - 3 minuty Teplota zalití: 80°C Forma: 20 ks hedvábných sáčků v plechové krabičce Připravujte podle následující tabulky. Typ čaje Bílé čaje Japonské zelené čaje Čínské zelené čaje Oolong Darjeeling Černé čaje Bylinné čaje Teplota vody 75°C 71°C 75°C 96°C 91°C 100°C 100°C Doba louhování 2 - 3 minuty 1 - 2 minuty 2 - 3 minuty 4 - 5 minut 4 - 5 minut 4 - 5 minut 5 minut     (chefshop.cz_japan)

Apotheke Zelený čaj s citronem nálevové sáčky 20x 2 g

Apotheke Zelený čaj s citronem nálevové sáčky 20x 2 g

Zelený čaj si zachovává množství vitamínů, antioxidantů a minerálů, které dodávají tělu sílu a energii, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pití zeleného čaje zlepšuje prokrvení a svým obsahem fluoridů chrání naše zuby a kosti. Pití čaje přispívá k mentální a fyzické čilosti. (drmax.cz)

Apotheke Citron+zázvor s lípou čaj nálevové sáčky 20x 2 g

Apotheke Citron+zázvor s lípou čaj nálevové sáčky 20x 2 g

Ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v nálevových sáčcích. (drmax.cz)

Vicks BabyBalsam 50g

Vicks BabyBalsam 50g

 Vlastnosti & příznivé účinky Společně s láskyplným dotekem rodiče zvláčňuje pokožku dítěte. Pocit pohodlí a relaxace i během nachlazení. Zvláčňuje a zklidňuje pokožku. Speciálně vyvinutý pro děti od 6 měsíců. 92 % maminek uvádí, že BabyBalsam od Vicks přináší pocit zklidnění1 1P&G interní studie 2016 - 200 maminek v Německu  Popis BabyBalsam od Vicks zvláčňuje pokožku dítěte a přináší mu pocit zklidnění, pohodlí a relaxace Obsahuje extrakt z aloe vera. Aromatické složení s vůní rozmarýnu, levandule a přírodních složek. Speciálně vyvinutý pro děti od 6 měsíců  Návod k použití Společně s láskyplným dotekem rodiče zvláčňuje pokožku dítěte BabyBalsam od Vicks je vyvinutý speciálně pro děti. Večer před spaním balsám jemně vmasírujte na hrudník a bříško. Když při tom se… (benu.cz)

Apotheke Pu-erh a citron čaj nálevové sáčky 20x 1,8 g

Apotheke Pu-erh a citron čaj nálevové sáčky 20x 1,8 g

Černý čaj s příchutí citronu. Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Apotheke BIO Zázvor s citronem a mátou nálevové sáčky 20x1,5 g

Apotheke BIO Zázvor s citronem a mátou nálevové sáčky 20x1,5 g

Zázvor má stimulační a tonizující účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Zázvor přispívá k normálnímu trávení, působí antiemeticky a protizánětlivě. (drmax.cz)

Smecta 10 sáčků

Smecta 10 sáčků

Smecta je přírodní čištěný jíl, který na sebe váže toxické látky vznikající při infekčním průjmu. Zároveň chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám. Používá se: k léčbě akutního průjmu u dětí a kojenců a dospělých. k léčbě chronického (dlouhodobého) průjmu u dospělých k potlačení bolestivých příznaků spojených s funkčním onemocněním střeva Bez porady s lékařem může být Smecta podávána dětem od 3 let. Přípravek mohou užívat ženy během těhotenství i kojení. Dávkování: Při akutním průjmu podávejte dětem od 1 roku 2 sáčky denně. Na začátku léčby můžete dávku zdvojnásobit (tj. 4 sáčky první den léčby). Obsah sáčku se rozpustí v 50 ml vody nebo se zamíchá do dětské polotekuté stravy. U průjmu dětí do 3 let vždy vyhledejte lékaře. Dospělí užívají 3 sáčky denně. Na začátku léčby můžete… (drmax.cz)

Sorbecta 10 sáčků

Enterol 10 sáčků

Enterol 10 sáčků

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol prášek pro perorální suspenzi mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Děti do 4 let jen na doporučení lékaře. Jak se přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi užívá: Dospělí, dospívající a děti od 4 let užívají 1-2 sáčky 1-2x denně (ráno a večer). Děti ve věku 3-4 roky užívají 1-2 sáčky denně pouze po poradě s lékařem. Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje živé bakterie, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým… (drmax.cz)

Vicks BabyBalsam 50 g

Vicks BabyBalsam 50 g

Vicks BabyBalsam je kosmetický přípravek na bázi vazelíny. Díky obsahu extraktu z Aloe vera a vůni rozmarýnu a levandule má zklidňující a zvláčňující účinky. Přípravek je vhodný pro děti od 6 měsíců věku. Použití: Večer před spaním jemně vmasírujte na hrudník a bříško dítěte. Složení: Petrolatum, Turpentine, Parfum, Paraffinum Liquidum, Cocos Nucifera Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Thymol, Limonene, Linalool, Geraniol. Upozornění: Používejte dle návodu. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na obličej. Nepoužívejte u dětí alergických na složky tohoto přípravku. (drmax.cz)

Dr.Max Diosmektit 10 sáčků

Dr.Max Diosmektit 10 sáčků

Popis a návod k použití Diosmektit je zdravotnický prostředek na jednorázové použití ve formě prášku pro okamžitou přípravu orální suspenze určený k léčbě akutního a chronického průjmu a bolestivých příznaků souvisejících s poruchami trávicího traktu. Mechanismus účinku Diosmectite je přírodní jíl se strukturou jemných krystalických lamel s vysokou absorpční schopností, které pohlcují tekutiny ze střeva, zvyšují konzistenci stolice a zpomalují vyprazdňování. Absorpční schopnost účinné látky také umožňuje reakci přípravku Diosmektit s glykoproteiny na sliznici pokrývající stěnu dvanáctníku, která změní jejich fyzikální vlastnosti tak, aby se vytvořil ochranný gel proti hypersekreci kyseliny a proti látkám narušujícím žaludeční stěnu. Složení Jeden sáček Diosmektit obsahuje: diosmectite 3 g… (drmax.cz)

Ascoffin 10 sáčků/4g

Ascoffin 10 sáčků/4g

(benu.cz)

Enhydrol banán 10 sáčků

Enhydrol banán 10 sáčků

(benu.cz)

Super Orange1000 10 sáčků

Super Orange1000 10 sáčků

Popis Přípravek Super Orange1000 s příchutí čerstvě vymačkané šťávy z pomeranče obsahuje v každém sáčku 1000 mg vitamínu C. (ageo.cz)

Magnet 3Pagen 10 potravinových poklopů "Citrony"

Magnet 3Pagen 10 potravinových poklopů "Citrony"

Uchovejte Vaše potraviny a zbytky jídel raději pod poklopem. Tam zůstanou déle čerstvé a uchovají si své aroma. Ušetříte tak spoustu peněz za potravinové fólie, protože barevné poklopy jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. (magnet-3pagen.cz)

Diarino ORS 10 sáčků

Ascoffin Energy 10 sáčků/8g

Tasectan 250 mg 10 sáčků

Tasectan 250 mg 10 sáčků

Tasectan obsahuje komplex želatiny a taninu, který chrání zanícenou střevní sliznici při akutním průjmu. Tvoří na střevní slinici ochranný film, což způsobuje snižení četnosti stolice a zkracuje dobu trvání průjmových epizod. Je účinný během 12 hodin. Je účinný během 12 hodin u dětí i dospělých. Snižuje četnost a dobu trvání průjmových epizod. Normalizuje fyziologické funkce střevní stěny. Dávkování: Děti do 3 let dávkují každých 6 hodin 1 sáček do vymizení příznaků. Děti od 3 do 14 let dávkují každých 6 hodin 1 – 2 sáčky do vymizení příznaků. Obsah sáčku se rozpustí ve sklenici vody, ovocného džusu a vypije se. Složení: Obsahuje tanát želatiny (komplex taninu a želatiny). (drmax.cz)

Valosun rehydratační roztok 10 sáčků

Valosun rehydratační roztok 10 sáčků

Prášek pro přípravu rehydratačního roztoku určeného k dietnímu postupu při průjmových onemocněních a zvracení. Vhodné pro dospělé a děti již od ukončeného 1. týdne života. Rehydratační roztok Valosun obsahuje složení cukrů a iontů, které je doporučováno ESPGHAN (Evropskou společností pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu). Používá se pro doplnění vody, energie a minerálních látek u stavů hrozících dehydratací (odvodněním) organismu, jako jsou těžká průjmová onemocnění a časté zvracení. Stupně dehydratace dítěte dle lékařské klasifikace Lehký Ztráta hmotnosti méně než 5 % proti původnímu stavu. Dítě je při vědomí, ale neklidné, častěji vyžaduje pití. Sliznice jsou vlhké, močení a stav kůže v normálu. Velká fontanela (měkké místo vpředu na hlavě) není propadlá. Střední Ztráta… (drmax.cz)

Mucobene 600 mg 10 sáčků

Mucobene 600 mg 10 sáčků

Mucobene 600 mg snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Mucobene 600 mg se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, které jsou doprovázeny tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Je vhodný k léčbě akutního zánětu průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Mucobene 600 mg mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Jak se přípravek Mucobene 600 mg užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček obvykle 5-7 dní. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v jednom sáčku se 3 g granulí pro perorální roztok. Dalšími pomocnými látkami jsou sacharosa, pomerančové aroma v prášku, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kyselina vinná, chlorid sodný. LÉČIVÝ… (drmax.cz)

Valosun Rehydratační roztok 10 sáčků

Valosun Rehydratační roztok 10 sáčků

Rehydratační roztok Valosun s obsahem cukrů a iontů je doporučováno ESPGHAN (Evropskou společností pro dětskou gastroenterologii, hepatologii a výživu) k doplnění vody, energie a minerálních látek u stavů hrozících dehydratací (odvodněním) organismu, jako jsou těžká průjmová onemocnění a časté zvracení. Popis Stupně dehydratace dítěte dle lékařské klasifikace: - Lehký - ztráta hmotnosti méně než 5 % proti původnímu stavu. Dítě je při vědomí, ale neklidné, častěji vyžaduje pití. Sliznice jsou vlhké, močení a stav kůže v normálu. Velká fontanela (měkké místo vpředu na hlavě) není propadlá. - Střední - ztráta hmotnosti 5 až 10 %. Pozorujeme velký neklid až ochablost dítěte. Sliznice jsou suché, močení méně časté. Kůže jeví známky sníženého obsahu vody (vezmeme-li kůži na břiše mezi prsty a… (prodejparfemu.cz)

Ascoffin 10 sáčků/4 g

Ascoffin 10 sáčků/4 g

(benu.cz)

Sada 10 sáčků k vakuování

Sada 10 sáčků k vakuování

Sada 10 sáčků k vakuování vyrobených z PE. Dvojité neprodyšné zavírání, ventilek a etiketa. Dají se opakovaně použít. Měří 34x26 cm. (euronova-shop.cz)

Samahan bylinný nápoj 10 sáčků

Samahan bylinný nápoj 10 sáčků

(benu.cz)

Diarino ORS 10 sáčků - II.jakost

Prolacton URO Forte 10 sáčků

Prolacton URO Forte 10 sáčků

Už zase močové cesty? Sáčky Prolacton uro forte slouží k přípravě teplého nebo studeného brusinkové nápoje. Obsahují D-manózu, extrakty z brusinek, kopřivy dvoudomé a medvědice lékařské, která přispívá ke správné funkci močového měchýře a ledvin. Navíc jsou obohaceny o probiotickou bakterii (Bacillus coagulans) a vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Dávkování: Obsah sáčku nasypte do sklenice, přidejte 150 až 200 ml studené nebo teplé vody (do 70°C), zamíchejte a vypijte. Podávejte 1-2 sáčky 1x denně. Během léčby antibiotiky je vhodné přípravek užívat 2–3 hodiny před nebo po podání antibiotik a pokračovat v jeho užívání alespoň 7 dní po ukončení léčby. Užívejte po dobu max. 2 týdnů. Složení: D-manóza, plnidlo kyselina citronová, extrakt z kopřivy dvoudomé,… (drmax.cz)

FINO Sáčky na led Auto Close 10 sáčků box 25 μm 240 ks

FINO Sáčky na led Auto Close 10 sáčků box 25 μm 240 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití • Pomalu naplňte. • Rychle otočte, aby se saček automaticky uzavřel. • Ohněte část s otvorem a uložte do mrazicího boxu.SkladováníTrvanlivost je neomezená.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Sáčky Varianta - Na led 240 kostky (ageo.cz)

DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

Dexoket 25 mg granule pro perorální roztok dexketoprofenum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 3–4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v… (drmax.cz)

Dr.Max Psyllium Drink RAPID 10 sáčků

Dr.Max Psyllium Drink RAPID 10 sáčků

Psyllium (neboli Ispaghula) je osemení jitrocele indického (Plantago ovata). Obsahuje rozpustnou vlákninu, která na sebe ve střevě váže vodu a bobtná, zvětšuje objem stolice a pomáhá tak snadnému vyprazdňování. Přirozenou cestou odvádí z těla škodlivé látky a přispívá k normální funkci střevního traktu. Pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Přípravek Dr.Max Psyllium Drink RAPID obsahuje psyllium ve formě šumivého granulovaného prášku s pomerančovou příchutí. Dávkování: Dospělí a děti nad 12 let užívají2x denně celý sáček po jídle (ideálně ráno a večer). Dětem od 6 do 12 let snižte dávku na 1 čajovou lžičku granulí 1-2x denně (dle věku a tělesné hmotnosti). Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici s minimálně 150 ml vody a vypijte. Neužívejte těsně před spaním. Neužívejte bez… (drmax.cz)

Isotonický nápoj Isostar Fast Hydration 10 tbl citrón

Isotonický nápoj Isostar Fast Hydration 10 tbl citrón

(SportObchod.cz)

Swirl voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun, 35 l 20 ks

Swirl voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun, 35 l 20 ks

Popis Voňavé sáčky na odpad Swirl uvolňují při manipulaci příjemnou vůni citronu a melounu a dodávají vám příjemný pocit čistoty a svěžesti. Sáčky jsou velmi odolné proti protržení a jsou přirozeně nepropustné. Praktická ucha pro zavázání a přenášení ocení každý.  Objem: 35 l V balení: 20 ks Rozměry: 53x53 cm Materiál: vysokohustotní polypropylen Mikronů: 11 (ageo.cz)

Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

Coldrex MAXGRIP LESNÍ OVOCE 10 sáčků

Coldrex Maxgrip Lesní ovoce je přípravek proti nachlazení a chřipce. Obsahuje paracetamol proti bolesti a horečce, dále fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání a vitamín C. Přípravek Coldrex Maxgrip Lesní ovoce se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění doprovázených ucpaným nosem a vedlejšími nosními dutinami. Coldrex Maxgrip Lesní ovoce odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Sáčky Coldrex Maxgrip Lesní ovoce jsou určeny pro dospělé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg. Dávkování: Dospělí od 18 let (s hmotností od 65 kg) užívají 1 sáček dle potřeby každých 4-6 hodin. Maximální… (drmax.cz)

ACC LONG Instant 600 mg 10 sáčků

ACC LONG Instant 600 mg 10 sáčků

ACC Long Instant 600 mg je přípravek, který zkapalňuje vazký hlen v dýchacích cestách. ACC Long Instant se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest doprovázených intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Přípravek uvolňuje hlen a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC Long Instant 600 mg je určen pouze pro dospělé. Dávkování: Dospělí užívají 1x denně 1 sáček. Perorální prášek se vkládá přímo na jazyk, podporuje tvorbu slin, a proto se snadno polyká. Prášek se před polknutím nesmí žvýkat. Lze ho užívat bez vody. Přípravek ACC Long Instant není vhodný k použití u dospívajících a dětí, pro které jsou určeny jiné lékové formy. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 14 dní. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jednom sáčku. Pomocnými látkami… (drmax.cz)

SWIRL Voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun 35 l, 20 ks …

SWIRL Voňavé sáčky na odpad s uchy s vůní Citron/Meloun 35 l, 20 ks (4006508207343)

Pytle na odpad s uchy, voňavé, nepropustné, objem 35 litrů, výška 53 cm, 11 mic Také nesnášíte ten pach, který ucítíte pokaždé, když otevřete odpadkový koš? A štve vás, když se cestou k popelnici sáček protrhne a odpadky se začnou sypat ven? Pak by se vám mohly hodit voňavé sáčky na odpad Swirl s vůní citronu a melounu. Při manipulaci s nimi se uvolňuje příjemná vůně ovoce, která vám při úklidu dodá pocit čistoty a svěžesti. Sáčky na odpad Swirl mají ucha pro snadnou manipulaci, jsou přirozeně nepropustné a velmi odolné proti protržení. S voňavými sáčky na odpad Swirl bude úklid hned snadnější. Klíčové vlastnosti voňavých sáčků na odpad Swirl s vůní citronu a melounuVoňavé sáčky na odpad Swirl mají svěží vůni citronu a melounuPři úklidu budete mít pocit čistoty a… (alza.cz)

Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

TANTOGRIP pomeranč 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let. Dávkování: 1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Složení: Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli… (drmax.cz)

Ascoffin Plus 10 sáčků/4g nová příchuť

Ascoffin Plus 10 sáčků/4g nová příchuť

ASCOFFIN PLUS - Doplněk stravy se sladidlem, příchuť grapefruit. (pilulka.cz)

Actilac Baby Banán 20+10 sáčků zdarma

Actilac Baby Banán 20+10 sáčků zdarma

Doplněk stravy pro děti od 1 roku, který obsahuje vyváženou kombinaci šesti kmenů živých mikroorganismů – laktobacilů a bifidobakterií. (pilulka.cz)

Kakao s cordycepsem a zázvorem 10 sáčků

Kakao s cordycepsem a zázvorem 10 sáčků

Kakao s cordycepsem a zázvorem je unikátní kombinací bylin a koření, kterou lze popíjet místo čaje či kávy.PopisPřípravek obsahuje medicinální houbu cordyceps, který se v tradiční čínské medicíně používá pro zlepšování fyzické i psychické odolnosti organismu a také jako afrodiziakum. Obsahuje také betaglukany, které harmonizují imunitní systém. Cordyceps je také využíván pro své schopnosti zvyšovat odolnost vůči stresu. Má také příznivé účinky na normální hladinu cholesterolu v krvi.DávkováníUžívejte 1 sáček denně, postupně můžete dávku zvýšit na 2 sáčky nebo upravit podle své potřeby. Sáček smíchejte se 100 ml horké vody. Můžete přidat kokosové nebo mandlové mléko pro zjemnění.Balení10 sáčků (60 g)UpozorněníDoplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém… (ageo.cz)

Tekutý cukr Wellion (10 sáčků po 13ml)

Tekutý cukr Wellion (10 sáčků po 13ml)

Tekutý cukr se dostává obzvlášť rychle do krve a přináší okamžitou úlevu. Praktické sáčky lze otevřít a za pomoci 2 prstů vytlačit ven. (pilulka.cz)

MedExpecto Vicks sirup med+zázvor 180ml/2400mg

MedExpecto Vicks sirup med+zázvor 180ml/2400mg

Usnadnění vykašlávání při kašli v důsledku nachlazení a chřipkových onemocnění, používá se k uvolnění hlenu a akutního zánětu průdušek. Mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít