Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1 100 ml

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Vichy Pureté Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkybrání přílišnému vysušování pletimá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťSložení:bez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale, 100 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Vichy Pureté Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkybrání přílišnému vysušování pletimá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťSložení:bez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale micelární čisticí voda 3 v 1

Vichy Pureté Thermale, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Vichy Pureté Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkybrání přílišnému vysušování pletimá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťSložení:bez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

VICHY PURETÉ THERMALE Micelární voda 400 ml

VICHY Pureté Thermale Micelární voda 200ml

Vichy Pureté Thermale odličovací emulze 3 v 1

Vichy Pureté Thermale odličovací emulze 3 v 1

Vichy Pureté Thermale, 300 ml, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Vichy Pureté Thermale perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkypleť je na dotek jemná a vláčnáSložení:bez alkoholuJak používat:Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Neoplachujte. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale odličovací emulze 3 v 1

Vichy Pureté Thermale odličovací emulze 3 v 1

Vichy Pureté Thermale, 200 ml, Odličovače pleti pro ženy, Odličovací přípravek Vichy Pureté Thermale perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkypleť je na dotek jemná a vláčnáSložení:bez alkoholuJak používat:Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Neoplachujte. (notino.cz)

VICHY PURETÉ THERMALE Čistící pěna 150 ml

Vichy Purete Thermale 3v1, odličovací micelární voda na citlivou pleť…

Vichy Purete Thermale 3v1, odličovací micelární voda na citlivou pleť a oči  200 ml

Popis Vichy Purete Thermale 3v1 odličovací micerální voda čistí do hloubky jako mléko, zklidňuje podrážděnou pokožku a snižuje pocity pálení, nevysušuje. Odličuje bez potřeby nadměrného tření. Díky vysoce zklidňujícímu extraktu z růže a termální vodě Vichy je pleť zklidněná a přitom vyčištěná do hloubky. Micelární technologie umožňuje odlíčení pokožky bez nadměrného tření, které by mohlo vyvolávat další podráždění. Určeno pro citlivou pleť. Obsah: 200 ml Vlastnosti Vhodné pro citlivou pleť i očí S Termální vodou z… (ageo.cz)

Eucerin DermatoClean micelární čisticí voda 3 v 1

Eucerin DermatoClean micelární čisticí voda 3 v 1

Eucerin DermatoClean, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Eucerin DermatoClean vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:odstraňuje i odolný make-upmá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůSložení:bez parfemacebez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Lirene Redness micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Redness micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Redness, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Lirene Redness vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upudodává pleti hydratacimá osvěžující a zklidňující účinkyJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Lirene Hypoallergenic micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Hypoallergenic micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Hypoallergenic, 75 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Lirene Hypoallergenic vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkydodává pleti hydrataciJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Lirene Hypoallergenic micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Hypoallergenic micelární čisticí voda 3 v 1

Lirene Hypoallergenic, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Lirene Hypoallergenic vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkydodává pleti hydrataciJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Eucerin DermatoClean micelární čisticí voda 3 v 1

Eucerin DermatoClean micelární čisticí voda 3 v 1

Eucerin DermatoClean, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Eucerin DermatoClean vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:odstraňuje i odolný make-upmá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůSložení:bez parfemacebez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale osvěžující čisticí gel

Vichy Pureté Thermale osvěžující čisticí gel

Vichy Pureté Thermale, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Vichy Pureté Thermale je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejreguluje tvorbu kožního mazupříjemně osvěžujeJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale čisticí krémový peeling

Vichy Pureté Thermale čisticí krémový peeling

Vichy Pureté Thermale, 75 ml, Mechanické peelingy pro ženy, Pleťový peeling Vichy Pureté Thermale čistí pleť do hloubky, zbavuje ji veškerých nečistot a vyhlazuje ji.Vlastnosti:důkladně myje a čistí celý obličejodstraňuje odumřelé kožní buňkyvyhlazuje a zjemňuje pleťlze použít i pro citlivou pleťSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na vlhký obličej, jemně masírujte a poté pečlivě opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti očí. (notino.cz)

Vichy Purete Thermale, čistící pěna pro rozjasnění pleti 150 ml

Vichy Purete Thermale, čistící pěna pro rozjasnění pleti  150 ml

Popis Čisticí pěnová voda Pureté Thermale zbaví vaši pleť nečistot. Pokožka obličeje získává svěží a zářivou barvu. Unikátní přírodní výtažek Captelae, který působí jako „magnet“ na nečistoty a účinně je odstraňuje. Již po prvním použití získá vaše pleť svěží a zářivou barvu. Na dotek bude krásně vláčná a pružná. Termální voda z Vichy obsahuje 17 minerálních a 13 stopových prvků, má zklidňující a posilující účinky, výrazně snižuje projevy podráždění pleti, chrání ji před volnými radikály a posiluje obranyschopnost pokožky. Vhodná pro všechny typy pleti i ty nejcitlivější. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce). Obsah: 150 ml … (ageo.cz)

Vichy Pureté Thermale vyživující čisticí balzám

Vichy Pureté Thermale vyživující čisticí balzám

Vichy Pureté Thermale, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:vyživuje pleť (notino.cz)

L’Oréal Paris Skin Perfection micelární čisticí voda 3 v 1

L’Oréal Paris Skin Perfection micelární čisticí voda 3 v 1

L’Oréal Paris Skin Perfection, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda L’Oréal Paris Skin Perfection vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:lze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůmá osvěžující a zklidňující účinkyčistí póry do hloubkylze použít i pro citlivou pleťSložení:přípravek je hypoalergenníbez alkoholuJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Bielenda Expert Pure Skin Soothing micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda Expert Pure Skin Soothing micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda Expert Pure Skin Soothing, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Odličovací přípravek Bielenda Expert Pure Skin Soothing perfektně odstraňuje z tváře make-up i veškeré nečistoty a zanechá pleť hebkou a čistou.Vlastnosti:účinně zbavuje pleť make-upuzanechává pleť zcela čistoumá osvěžující a zklidňující účinkydodává pleti hydratacizabraňuje vysušování pletipleť je na dotek jemná a vláčnáJak používat:Naneste na kosmetický vatový tampon a jemnými tahy odstraňte z pleti make-up a nečistoty. Neoplachujte. (notino.cz)

Erborian 7 Herbs Cleansing Water micelární čisticí voda 3 v 1

Erborian 7 Herbs Cleansing Water micelární čisticí voda 3 v 1

Erborian 7 Herbs Cleansing Water, 190 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Erborian 7 Herbs Cleansing Water je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:odstraňuje i odolný make-upmá osvěžující a zklidňující účinkyredukuje nedokonalosti pletiSložení:s jemnou vůníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. (notino.cz)

Bielenda Expert Pure Skin Moisturizing micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda Expert Pure Skin Moisturizing micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda Expert Pure Skin Moisturizing, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Bielenda Expert Pure Skin Moisturizing vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkybrání přílišnému vysušování pletimá osvěžující a zklidňující účinkylze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůhydratuje a zjemňuje pleťJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale čisticí pěna pro rozjasnění pleti

Vichy Pureté Thermale čisticí pěna pro rozjasnění pleti

Vichy Pureté Thermale, 150 ml, Čištění pleti pro ženy, Čisticí pěna Vichy Pureté Thermale dokonale zbaví vaši tvář nečistot. Krémová, pěnivá textura přispívá k příjemnému zážitku z každodenní péče o pleť.Vlastnosti:jemně myje a čistí celý obličejzanechává pleť vláčnou a pružnourozjasňuje a osvěžujezajišťuje úlevu a zjemnění pletiSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Ráno a nebo večer naneste malé množství pěny na pleť celého obličeje a jemně masírujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

Bielenda BioTech 7D Essence of Youth 30+ micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda BioTech 7D Essence of Youth 30+ micelární čisticí voda 3 v 1

Bielenda BioTech 7D Essence of Youth 30+, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:zklidňuje podráždění (notino.cz)

VICHY PURETÉ THERMALE Odličovací mléko 200 ml

VICHY PURETÉ THERMALE Odličovač 3V1 200 ml

VICHY PURETÉ THERMALE Odličovač 3V1 300 ml

VICHY Pureté Thermale Perfecting Toner 200 ml (3337871330569)

VICHY Pureté Thermale Perfecting Toner 200 ml (3337871330569)

Pleťové tonikum pro perfektní dokonalé dočištění pleti Pleťové tonikum Purete Thermale rychle a šetrně dočišťuje pleť, odstraňuje z ní všechny nečistoty, zbytky make-upu, přebytečný kožní maz i odumřelé pleťové buňky, aby byla pleť příjemně svěží a dokonale čistá. Pomocí termální vody a dalších účinných látek přípravek pleť zklidňuje, dodává jí jemnost a spolehlivě ji chrání před vnějšími škodlivými vlivy. VypnutoVynechat z LightBoxu Pleťové tonikum Purete Thermale rychle a šetrně dočišťuje pleť, odstraňuje z ní všechny nečistoty, zbytky make-upu, přebytečný kožní maz i odumřelé pleťové buňky, aby byla pleť příjemně svěží a dokonale čistá. Pomocí termální vody a dalších účinných látek přípravek pleť… (alza.cz)

Vichy Purete Thermale, odličovací emulze 3v1 200 ml

Vichy Purete Thermale, odličovací emulze 3v1  200 ml

Popis Odličovač Vichy Pureté Thermale 3 v 1 v sobě spojuje odličovací mléko, tonikum a odličovač očí. Nemastná hedvábná emulze vyhovuje i té nejcitlivější pleti, zanechává ji čistou a svěží, hladkou a jemnou. Jeho složení je obohaceno o přírodní termální vodu Vichy a o extrakt ze stromu Karité se silným čisticím účinkem, který pleť dokonale detoxikuje a čistí. Přípravek neobsahuje parabeny. Jemně pleť hýčká, chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy a posiluje její obranyschopnost.  Obsah: 200 ml Vlastnosti Nezanechává… (ageo.cz)

VICHY Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel 400 ml (3337871330149)

VICHY Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel 400 ml (3337871330149)

Čisticí gel s osvěžujícím a detoxikačním účinkem Jemný čisticí gel s přídavkem extraktu z Moringy oceníte kdykoli potřebuje odstranit make-up nebo vyčistit pleť od jeho zbytků a nečistot, prachu či nadměrného kožního mazu. Hypoalergenní složení je mimořádně vhodné i pro citlivou a podrážděnou pleť. Obsažená termální voda z Vichy plná blahodárných minerálů ji účinně detoxikuje. Svěží gel s ovocno-květinovou parfemací nezanechává na pokožce mastný film, jen čistou rozjasněnou pleť.Klíčové vlastnosti čisticího gelu VICHY Pureté Thermale Fresh Cleansing Gel Osvěžující čistící gel na pleťExtrakt z Moringy účinně čistí pleťOdstraňuje make-up, nečistoty, prach i nadbytek kožního mazuHypoalergenní složení pro citlivou pleťOvocno-květinová parfemaceRozjasňuje pleťS termální vodou z VichyAplikace… (alza.cz)

Vichy Purete Thermale osvěžující tonikum R15 200 ml

VICHY Pureté Thermale 3in1 Micellar Water 200 ml (3337871319427)

VICHY Pureté Thermale 3in1 Micellar Water 200 ml (3337871319427)

Micelární voda odstraní make-up, vyčistí pleť a současně ji tonizuje, expres čištění, nevysušuje, pro citlivou pleť   Jemná micelární voda Purete Thermale od světové značky VICHY rychle a účinně vyčistí a odstraní z obličeje a očí veškeré nečistoty, mastnotu a zbytky make-upu. Díky unikátní formuli založené na technologii micel pokožku nevysušuje, zachovává ji dokonale vyčištěnou a svěží, aniž by došlo k jejímu podráždění. Její velkou předností je, že pleť hloubkově vyčistí a odlíčí v jediném kroku bez nadměrného tření pokožky. Současně pokožku tonizuje a zklidňuje. Přípravek je hypoalergenní, neobsahuje alkohol a parabeny, byl… (alza.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 500 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťmá osvěžující a zklidňující účinkylze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůbrání přílišnému vysušování pletiJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Sensilis Ritual Care čisticí micelární voda 3 v 1

Sensilis Ritual Care čisticí micelární voda 3 v 1

Sensilis Ritual Care, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Sensilis Ritual Care vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkybrání přílišnému vysušování pletimá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťSložení:bez parfemaceJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 100 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťmá osvěžující a zklidňující účinkylze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůbrání přílišnému vysušování pletiJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 250 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťmá osvěžující a zklidňující účinkylze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůbrání přílišnému vysušování pletiJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale zdokonalující tonikum

Vichy Pureté Thermale zdokonalující tonikum

Vichy Pureté Thermale, 200 ml, Pleťová tonika pro ženy, Tonizační přípravek Vichy Pureté Thermale pomůže dočistit, zharmonizovat a osvěžit vaši pleť.Vlastnosti:zbavuje pleť nečistot i mastnotyhydratuje a vyživuje pleťzanechává pleť jemnou, svěží a zářivouJak používat:Naneste na kosmetický tampon a krouživými pohyby pleť ošetřete. (notino.cz)

Delia Cosmetics Dermo System micelární čisticí voda na oční okolí a…

Delia Cosmetics Dermo System micelární čisticí voda na oční okolí a rty 3 v 1

Delia Cosmetics Dermo System, 50 ml, Odličovače pleti pro ženy, Přípravek k odlíčení Delia Cosmetics Dermo System vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblasti očního okolí.Vlastnosti:důkladně odličuje všechny typy očního make-upuzanechává pleť svěžíJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až suchou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 500 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůudržuje pleť v rovnovázeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až suchou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 100 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůudržuje pleť v rovnovázeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro normální až suchou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 250 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůudržuje pleť v rovnovázeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a smíšenou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 250 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:minimalizuje nadměrnou tvorbu kožního mazubrání přílišnému vysušování pletičistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůlze použít i pro citlivou pleťSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a smíšenou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 500 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:minimalizuje nadměrnou tvorbu kožního mazubrání přílišnému vysušování pletičistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůlze použít i pro citlivou pleťSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro mastnou a smíšenou pleť

Uriage Eau Micellaire Thermale, 100 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:minimalizuje nadměrnou tvorbu kožního mazubrání přílišnému vysušování pletičistí a dezinfikuje pleťlze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůlze použít i pro citlivou pleťSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Neoplachujte. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

VICHY Pureté Thermale Cleansing Foam Radiance Revealer 150 ml …

VICHY Pureté Thermale Cleansing Foam Radiance Revealer 150 ml (3337871320980)

Čisticí pleťová pěna pro rozjasnění pleti Čisticí pěna Purete Thermale je určena pro dokonalé vyčištění pleti od nečistot, přebytečného kožního mazu i odumřelých pleťových buněk. Její složení je hypoalergenní - minimalizuje riziko vzniku alergických reakcí pleti. Přípravek pleť osvěžuje, sjednocuje a krásně rozjasňuje. Zanechává ji čistou, pružnou a zářivou, dokonale připravenou na noční odpočinek nebo další denní líčení. VypnutoVynechat z LightBoxu Čisticí pěna Purete Thermale je určena pro dokonalé vyčištění pleti od nečistot, přebytečného kožního mazu i odumřelých pleťových buněk. Její složení je hypoalergenní - minimalizuje riziko vzniku alergických reakcí pleti. Přípravek pleť osvěžuje, sjednocuje a krásně rozjasňuje. Zanechává ji čistou,… (alza.cz)

VICHY Pureté Thermale 3in1 One Step Cleanser 200 ml (3337871319144)

VICHY Pureté Thermale 3in1 One Step Cleanser 200 ml (3337871319144)

Odličovač 3 v 1 v sobě spojuje odličovací mléko, tonikum a odličovač očí, expresní čištění, pro citlivou pleť Odličovač Purete Thermale 3 v 1 v sobě spojuje odličovací mléko, tonikum a jemný odličovač očí. Přípravek efektivně odstraňuje z pleti veškeré druhy nečistot, zbytky líčení, přebytečný kožní maz a odumřelé pleťové buňky nebo prach, které ucpávají póry. VypnutoVynechat z LightBoxu Odličovač Purete Thermale 3 v 1 v sobě spojuje odličovací mléko, tonikum a jemný odličovač očí. Přípravek efektivně odstraňuje z pleti veškeré druhy nečistot, zbytky líčení, přebytečný kožní maz a odumřelé pleťové buňky nebo prach, které ucpávají póry. Jeho složení je obohaceno o přírodní termální vodu Vichy a o extrakt ze… (alza.cz)

VICHY Pureté Thermale Odličovač 3v1 100ml

Vichy Pureté Thermale dvousložkový odličovač pro citlivé oči

Vichy Pureté Thermale dvousložkový odličovač pro citlivé oči

Vichy Pureté Thermale, 150 ml, Odličovače očí pro ženy, Přípravek k odlíčení Vichy Pureté Thermale vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblasti očního okolí.Vlastnosti:dokonale rozpouští i voděodolný make-uppředchází podráždění pletioftalmologicky testovánoJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. (notino.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou pleť se sklonem k podráždění bez parfemace

Uriage Eau Micellaire Thermale, 500 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:má osvěžující a zklidňující účinkyúčinně zbavuje pleť make-upudodává pleti hydrataciJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Čisticí micelární voda 3 v 1 Source Of Hydration (Pure Arctic Miracle…

Čisticí micelární voda 3 v 1 Source Of Hydration (Pure Arctic Miracle 3 In 1 Micellar Cleansing Water) 50 ml

Popis Jemná micelární voda šetrně čistí pleť a odstraňuje make-up z očí a rtů. Zanechá pleť dokonale čistou a svěží. Micelární voda dodá pleti maximální hydrataci a podporuje přirozenou zářivost pleti. (ageo.cz)

Čisticí micelární voda 3 v 1 Source Of Hydration (Pure Arctic Miracle…

Čisticí micelární voda 3 v 1 Source Of Hydration (Pure Arctic Miracle 3 In 1 Micellar Cleansing Water) 250 ml

Popis Jemná micelární voda šetrně čistí pleť a odstraňuje make-up z očí a rtů. Zanechá pleť dokonale čistou a svěží. Micelární voda dodá pleti maximální hydrataci a podporuje přirozenou zářivost pleti. (ageo.cz)

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou…

Uriage Eau Micellaire Thermale micelární čisticí voda pro citlivou pleť se sklonem k podráždění bez parfemace

Uriage Eau Micellaire Thermale, 250 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Uriage Eau Micellaire Thermale vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:má osvěžující a zklidňující účinkyúčinně zbavuje pleť make-upudodává pleti hydrataciJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

L’Occitane Karité čisticí voda 3 v 1

L’Occitane Karité čisticí voda 3 v 1

L’Occitane Karité, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Vlastnosti:hydratuje a zjemňuje pleťúčinně zbavuje pleť make-upudermatologicky testovánoJak používat:Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

Vichy Pureté Thermale odličovač make-upu pro citlivé oči

Vichy Pureté Thermale odličovač make-upu pro citlivé oči

Vichy Pureté Thermale, 150 ml, Odličovače očí pro ženy, Přípravek k odlíčení Vichy Pureté Thermale vám zajistí perfektní a šetrné odstranění make-upu, a to i v oblasti očního okolí.Vlastnosti:má zklidňující účinkyhydratuje a zjemňuje pleťpředchází podráždění pletidermatologicky testovánoSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Naneste na kosmetický vatový tampon, přiložte na zavřené oči a nechte chvilku působit. Jemně a bez tření odstraňte make-up a další nečistoty. Neoplachujte. (notino.cz)

Nivea Micelární čisticí pleťové ubrousky 3 v 1 2x 25 ks

Nivea Micelární čisticí pleťové ubrousky 3 v 1 2x 25 ks

Popis Ubrousky s výtažky pr všechny typy pleti šetrně zbaví pleť make-upu, řasenky i ostatních nečistot a zároveň pleť hydratuje a osvěžuje.PopisVlastnosti: šetrně čistí, odstraňuje make-up a řasenku, hydratuje, zklidňuje, snadno se používá, dermatologicky testováno. Jak používatUbrouskem jemně očistěte obličej, okolí očí, krk a dekolt.Vlastnosti Dermatologicky a oftalmologicky testovánoSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPoužití: Vyjměte jeden ubrousek ze sáčku a jemně očistěte tvář, oční okolí a krk. Po použití sáček pečlivě uzavřete, zabráníte tak vysychání ubrousků.Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na… (ageo.cz)

Vichy Normaderm micelární čisticí voda pro mastnou a problematickou…

Vichy Normaderm micelární čisticí voda pro mastnou a problematickou pleť

Vichy Normaderm, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek Vichy Normaderm Normaderm šetrně čistí problematickou pleť a poskytuje jí tu správnou péči.Vlastnosti:zbavuje pleť make-upuzklidňuje podráždění a začervenánístahuje póry a zjemňuje pleťSložení:bez parfemaceJak používat:Pomocí kosmetického tamponu aplikujte na pleť celého obličeje. Neoplachujte. (notino.cz)

Darphin Cleansers & Toners odličovací micelární voda 3 v 1

Darphin Cleansers & Toners odličovací micelární voda 3 v 1

Darphin Cleansers & Toners, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Darphin Cleansers & Toners vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:čistí póry do hloubkymá osvěžující a zklidňující účinkylze použít i pro citlivou pleťošetřuje a regenerujelze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Čistící micelární voda 2 v 1 Sébo Végétal

Čistící micelární voda 2 v 1 Sébo Végétal

Čistící micelární voda 2 v 1pro smíšenou až mastnou pleťPopis produktuPrvním krokem k získání dokonalé pleti je její důkladné čištění. Čistící micelární voda 2 v 1 odstraní make-up, přebytečný maz a nečistoty a zároveň tonizuje pokožku. Pleť dokonale odličuje. Vaše pleť znovu získá svěží a zdravý vzhled.Kosmetika Sebo Végetal byla vyvinuta pro speciální potřeby mastné pleti se sklonem k nedokonalostem. Řada obsahuje účinnou látku ze šišáku bajkalského, který pleť prokrvuje a zároveň čistí.Účinky•… (yves-rocher.cz)

Čistící micelární voda 2 v 1 Sébo Végétal

Čistící micelární voda 2 v 1 Sébo Végétal

Prvním krokem k získání dokonalé pleti je její důkladné čištění. Čistící micelární voda 2 v 1 odstraní make-up, přebytečný maz a nečistoty a zároveň tonizuje pokožku. Pleť dokonale odličuje. Vaše pleť znovu získá svěží a zdravý vzhled. Kosmetika Sebo Végetal byla vyvinuta pro speciální potřeby mastné pleti se sklonem k nedokonalostem. Řada obsahuje účinnou látku ze šišáku bajkalského, který pleť prokrvuje a zároveň čistí. (yves-rocher.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít