Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující krém pro normální až smíšenou pleť 75 ml

Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující krém pro normální až…

Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující krém pro normální až smíšenou pleť

Vichy Idéalia, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Vichy Idéalia Idéalia poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:sjednocuje tón pletistahuje rozšířené pórydodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující krém pro normální až…

Vichy Lumineuse rozjasňující tónovací krém pro normální až smíšenou…

Vichy Lumineuse rozjasňující tónovací krém pro normální až smíšenou pleť

Vichy Lumineuse, 30 ml, Tónovací krémy pro ženy, Tónovací krém Vichy Lumineuse pleť hydratuje, sjednocuje a zanechává ji přirozeně krásnou.Vlastnosti:kryje drobné nedokonalosti pletisjednocuje barevný tónzklidňuje a osvěžujeJak používat:Naneste na čistou pleť a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující péče pro suchou pleť

Vichy Idéalia vyhlazující a rozjasňující péče pro suchou pleť

Vichy Idéalia, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Vichy Idéalia Idéalia poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:dodává pleti svěžest a jasSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Vichy Liftactiv Supreme denní liftingový krém pro normální až…

Vichy Liftactiv Supreme denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť

Vichy Liftactiv Supreme, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Vichy Liftactiv Supreme vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouregeneruje a vitalizujeintenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Vichy Liftactiv Supreme denní liftingový krém pro normální až…

Vichy Liftactiv Supreme denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť

Vichy Liftactiv Supreme, 75 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Vichy Liftactiv Supreme vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouregeneruje a vitalizujeintenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Sanoflore Rosa Angelica rozjasňující hydratační krém pro normální až…

Sanoflore Rosa Angelica rozjasňující hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Sanoflore Rosa Angelica, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sanoflore Rosa Angelica poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujedodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

VICHY LIFTACTIV SUPREME Pro normální až smíšenou pleť 50 ml

Garnier Botanical hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Garnier Botanical hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Garnier Botanical, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Garnier Botanical poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujedodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

RoC Hydra+ hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

RoC Hydra+ hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

RoC Hydra+, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krém RoC Hydra+ jí veškerou potřebnou vlhkost dodá zpět.Vlastnosti:poskytuje pleti dlouhodobou a intenzivní hydratacinavrací pleti pocit komfortuzanechává pleť na dotek sametově jemnouJak používat:Naneste krém na očištěnou pleť a jemnými, krouživými pohyby jej vetřete. Používejte denně. (notino.cz)

Biotherm Aquasource hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Biotherm Aquasource hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Biotherm Aquasource, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Biotherm Aquasource Aquasource poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujehloubkově vyživujedodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Darphin Hydraskin hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť

Darphin Hydraskin hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť

Darphin Hydraskin, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

A-Derma Rheacalm zklidňující krém pro normální až smíšenou pleť

A-Derma Rheacalm zklidňující krém pro normální až smíšenou pleť

A-Derma Rheacalm, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém A-Derma Rheacalm poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Nuxe Multikorekční denní krém pro normální až smíšenou pleť Creme…

Nuxe Multikorekční denní krém pro normální až smíšenou pleť Creme Prodigieuse Boost  40 ml

Multikorekční hedvábný krém vyhlazuje, zjemňuje a hydratuje normální až smíšenou pleť. PopisÚčiné látky: výtažek z jasmínu, výtažek z měsíčku, kyselina hyaluronová, ribóza. Vlastnosti: pečuje o pleť, hydratuje, chrání pleť před vnějšími nepříznivými vlivy, lehká textura neucpává póry, se svěží vůní. Jak používatAplikujte ráno na vyčištěnou pleť. (ageo.cz)

A-Derma Hydralba hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

A-Derma Hydralba hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

A-Derma Hydralba, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém A-Derma Hydralba poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Vichy Aqualia Thermal Light lehký hydratační krém pro normální až…

Vichy Aqualia Thermal Light lehký hydratační krém pro normální až smíšenou citlivou pleť

Vichy Aqualia Thermal Light, 30 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:intenzivně hydratujeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Vichy Neovadiol Compensating Complex remodelační gel krém s okamžitým…

Vichy Neovadiol Compensating Complex remodelační gel krém s okamžitým účinkem pro normální až smíšenou pleť

Vichy Neovadiol Compensating Complex, 75 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Vichy Neovadiol Compensating Complex dokáže perfektně posílit a rozzářit zralou pleť a zajistit jí kvalitní péči.Vlastnosti:navrací pleti hebkost a jemnostzpevňuje kontury obličejerozjasňuje povadlou pleťJak používat:Aplikujte na vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte. (notino.cz)

Biotherm Aquasource lehký hydratační krém pro normální až smíšenou…

Biotherm Aquasource lehký hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Biotherm Aquasource, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Biotherm Aquasource Aquasource poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:regeneruje a vitalizujerychle se vstřebáváhloubkově vyživujedodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Long 4 Lashes Lift4Skin vyhlazující sérum pro normální až smíšenou…

Long 4 Lashes Lift4Skin vyhlazující sérum pro normální až smíšenou pleť

Long 4 Lashes Lift4Skin, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Přípravek Long 4 Lashes Lift4Skin posiluje a vypíná povislou kůži a zajistí vám dokonale hladkou tvář.Vlastnosti:obnovuje a vyhlazuje strukturu pletimá liftingový efektvyhlazuje vrásky a linkydokonale regeneruje pleťJak používat:Naneste přiměřené množství přípravku na čistou pleť a jemně vmasírujte. Používejte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Clarins Hydra-Essentiel hydratační gel krém pro normální až smíšenou…

Clarins Hydra-Essentiel hydratační gel krém pro normální až smíšenou pleť

Clarins Hydra-Essentiel, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel jí veškerou potřebnou vlhkost dodá zpět.Vlastnosti:dodává pleti svěžest a jasnavrací pleti pocit komfortumá zklidňující účinekJak používat:Naneste krém na očištěnou pleť a jemnými, krouživými pohyby jej vetřete. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Nuxe Nuxuriance Ultra omlazující fluidní krém pro normální až…

Nuxe Nuxuriance Ultra omlazující fluidní krém pro normální až smíšenou pleť

Nuxe Nuxuriance Ultra, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:stahuje rozšířené póryregeneruje a vitalizujedodává pleti svěžest a jasnavrací pleti mladistvý vzhledredukuje vrásky a předchází jejich vznikuJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Vichy Neovadiol Compensating Complex remodelační gel krém s okamžitým…

Vichy Neovadiol Compensating Complex remodelační gel krém s okamžitým účinkem pro normální až smíšenou pleť

Vichy Neovadiol Compensating Complex, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Vichy Neovadiol Compensating Complex dokáže perfektně posílit a rozzářit zralou pleť a zajistit jí kvalitní péči.Vlastnosti:navrací pleti hebkost a jemnostzpevňuje kontury obličejerozjasňuje povadlou pleťJak používat:Aplikujte na vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte. (notino.cz)

Estée Lauder Hydrationist hydratační krém pro normální až smíšenou…

Estée Lauder Hydrationist hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Estée Lauder Hydrationist, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:dodává pleti svěžest a jas (notino.cz)

Nivea Essentials zvláčňující denní krém pro normální až smíšenou pleť

Nivea Essentials zvláčňující denní krém pro normální až smíšenou pleť

Nivea Essentials, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Nivea Essentials poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeregeneruje a vitalizujeomlazuje pleť a dodává jí energiirychle se vstřebáváJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Dermika HydraLOGIQ hydratační matující krém pro normální až smíšenou…

Dermika HydraLOGIQ hydratační matující krém pro normální až smíšenou pleť

Dermika HydraLOGIQ, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Dermika HydraLOGIQ poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujehloubkově vyživujeregeneruje a vitalizujeomlazuje pleť a dodává jí energiiJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Eucerin Hyaluron-Filler denní protivráskový krém pro normální až…

Eucerin Hyaluron-Filler denní protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť

Eucerin Hyaluron-Filler, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluron-Filler poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:redukuje vrásky a předchází jejich vznikunavrací pleti mladistvý vzhledchrání před slunečními paprskyJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Biotherm Skin Best antioxidační pleťový krém pro normální až smíšenou…

Biotherm Skin Best antioxidační pleťový krém pro normální až smíšenou pleť

Biotherm Skin Best, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Biotherm Skin Best Skin Best poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:navrací pleti mladistvý vzhledregeneruje a vitalizujenavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Vichy Aqualia Thermal Light lehký hydratační krém pro normální až…

Vichy Aqualia Thermal Light lehký hydratační krém pro normální až smíšenou citlivou pleť

Vichy Aqualia Thermal Light, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:intenzivně hydratujeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Eucerin Volume-Filler denní liftingový krém pro normální až smíšenou…

Eucerin Volume-Filler denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť

Eucerin Volume-Filler, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Eucerin Volume-Filler vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:redukuje vrásky a předchází jejich vznikunavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouintenzivně hydratujenavrací pleti mladistvý vzhledchrání před slunečními paprskyJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Estée Lauder DayWear denní hydratační krém pro normální až smíšenou…

Estée Lauder DayWear denní hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Estée Lauder DayWear, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Estée Lauder DayWear DayWear poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeredukuje vrásky a předchází jejich vznikuregeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Clarins Multi-Active antioxidační denní krém pro normální až smíšenou…

Clarins Multi-Active antioxidační denní krém pro normální až smíšenou pleť

Clarins Multi-Active, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Clarins Multi-Active poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:sjednocuje tón pletiregeneruje a vitalizujedodává pleti svěžest a jasnavrací pleti mladistvý vzhledomlazuje pleť a dodává jí energiiredukuje vrásky a předchází jejich vznikuJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

La Roche-Posay Hydraphase intenzivní hydratační krém pro normální až…

La Roche-Posay Hydraphase intenzivní hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

La Roche-Posay Hydraphase, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krém La Roche-Posay Hydraphase jí veškerou potřebnou vlhkost dodá zpět.Vlastnosti:poskytuje pleti dlouhodobou a intenzivní hydratacinavrací pleti pocit komfortuJak používat:Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Nuxe Crème Prodigieuse Boost multikorekční denní krém pro normální až…

Nuxe Crème Prodigieuse Boost multikorekční denní krém pro normální až smíšenou pleť

Nuxe Crème Prodigieuse Boost, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Nuxe Creme Prodigieuse Boost poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:dodává pleti svěžest a jaschrání pleť před škodlivými vnějšími vlivyJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Estée Lauder Resilience Lift denní liftingový krém pro normální až…

Estée Lauder Resilience Lift denní liftingový krém pro normální až smíšenou pleť

Estée Lauder Resilience Lift, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Estée Lauder Resilience Lift Resilience Lift vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:hydratuje a vyživuje pleťpomáhá odstraňovat vráskychrání před slunečními paprskyJak používat:Nanášejte na pleť v tenké vrstvě. Nechte vstřebat. (notino.cz)

Garnier Bio Lemongrass vyvažující hydratační krém pro normální až…

Garnier Bio Lemongrass vyvažující hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Garnier Bio Lemongrass, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krém Garnier Bio jí veškerou potřebnou vlhkost dodá zpět.Vlastnosti:poskytuje pleti dlouhodobou a intenzivní hydratacidodává pleti svěžest a jasnavrací pleti pocit komfortudermatologicky testovánoSložení:veganský produktJak používat:Naneste krém na očištěnou pleť a jemnými, krouživými pohyby jej vetřete. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Lirene Bio Hydration lehký hydratační krém pro normální až smíšenou…

Lirene Bio Hydration lehký hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Lirene Bio Hydration, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Lirene Bio Hydration poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Nivea Aqua Effect regenerační noční krém pro normální až smíšenou pleť

Nivea Aqua Effect regenerační noční krém pro normální až smíšenou pleť

Nivea Aqua Effect, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Nivea Aqua Effect ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:regeneruje a vitalizujeintenzivně hydratujezanechává pleť na dotek sametově jemnouJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Eucerin Aquaporin Active intenzivní hydratační krém pro normální až…

Eucerin Aquaporin Active intenzivní hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

Eucerin Aquaporin Active, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Eucerin Aquaporin Active poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Elemis Advanced Skincare lehký denní krém pro normální až smíšenou…

Elemis Advanced Skincare lehký denní krém pro normální až smíšenou pleť

Elemis Advanced Skincare, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Elemis Advanced Skincare poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeregeneruje a vitalizujenavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

SVR Solaires minerální tónovací krém pro normální až smíšenou pleť…

SVR Solaires minerální tónovací krém pro normální až smíšenou pleť SPF 50+

SVR Solaires, 50 g, S minerálními UV filtry pro ženy, Přípravek SVR Solaires poskytne vaší tváři spolehlivou ochranu před slunečním zářením.Vlastnosti:poskytuje kůži ochranu před UV zářenímmaskuje nedokonalosti pletiodolává otěrům a dotykůmSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na čistou pleť před pobytem na slunci. (notino.cz)

Nivea Visage Pure & Natural zvláčňující denní krém pro normální až…

Nivea Visage Pure & Natural zvláčňující denní krém pro normální až smíšenou pleť

Nivea Visage Pure & Natural, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Nivea Visage Pure & Natural poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujedodává pleti svěžest a jashloubkově vyživujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Burt’s Bees Skin Nourishment rozjasňující čisticí pěna pro normální…

Burt’s Bees Skin Nourishment rozjasňující čisticí pěna pro normální až smíšenou pleť

Burt’s Bees Skin Nourishment, 141 ml, Čištění pleti pro ženy, Čisticí pěna Burt’s Bees Skin Nourishment dokonale zbaví vaši tvář nečistot. Krémová, pěnivá textura přispívá k příjemnému zážitku z každodenní péče o pleť.Vlastnosti:jemně myje a čistí celý obličejnezatěžuje pleť a neucpává póryodstraňuje make-upSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Ráno a nebo večer naneste malé množství pěny na pleť celého obličeje a jemně masírujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

L’Oréal Paris Hydra Specialist denní hydratační krém pro normální až…

L’Oréal Paris Hydra Specialist denní hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

L’Oréal Paris Hydra Specialist, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém L’Oréal Paris Hydra Specialist poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujehloubkově vyživujedodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Aēsop Skin Mandarin lehký hydratační denní krém pro normální až…

Aēsop Skin Mandarin lehký hydratační denní krém pro normální až smíšenou pleť

Aēsop Skin Mandarin, 60 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Aēsop Skin Mandarin poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:sjednocuje tón pletiregeneruje a vitalizujerychle se vstřebáváJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

MATIS Paris Réponse Jeunesse denní protivráskový krém pro normální až…

MATIS Paris Réponse Jeunesse denní protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť

MATIS Paris Réponse Jeunesse, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek MATIS Paris Réponse Jeunesse vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:vyhlazuje mimické vrásky v okolí úst a očíhydratuje a vyživuje pleťposiluje pleťJak používat:Nanášejte na pleť v tenké vrstvě. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

A-Derma Hydralba hydratační krém pro normální až smíšenou pleť SPF 20

A-Derma Hydralba hydratační krém pro normální až smíšenou pleť SPF 20

A-Derma Hydralba, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém A-Derma Hydralba poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

L’Oréal Paris Triple Activ Fresh gelový krém pro normální až smíšenou…

L’Oréal Paris Triple Activ Fresh gelový krém pro normální až smíšenou pleť

L’Oréal Paris Triple Activ Fresh, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém L’Oréal Paris Triple Active Fresh poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Regenerační a protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť SPF 25…

Regenerační a protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť SPF 25 Blue Therapy (Multi Defender) 50 ml

Popis Získejte mladší a krásnější pleť díky dennímu krému Blue Therapy. Negativní vlivy vnějšího prostředí a sluneční záření způsobují stárnutí pleti a vznik vrásek. Tento denní krém s obsahem řas viditelně redukuje vzniklé vrásky, dodává pleti hydrataci a výživu. Eliminuje tmavé kruhy a pigmentové skvrny. Vaše pleť bude omlazená a rozjasněná.PopisAktivní látky: čistý termální plankton - regenerující a zklidňující efekt, sladkovodní řasa se zpevňujícími účinky, mořská řasa - obnovující pleť. Vlastnosti: hydratuje, redukuje jemné linky a vrásky, chrání před UVA a UVB zářením, regeneruje pleť, zpevňuje, chrání pleť před škodlivými vlivy, rozjasňuje, dodává… (ageo.cz)

Marbert Anti-Redness Care NoMoreRed lehký zklidňující krém pro…

Marbert Anti-Redness Care NoMoreRed lehký zklidňující krém pro normální až smíšenou pleť

Marbert Anti-Redness Care NoMoreRed, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Marbert Anti-Redness Care NoMoreRed poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujesjednocuje tón pletipůsobí proti nedokonalostemdodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Korres Black Pine zpevňující a liftingový denní krém pro normální až…

Korres Black Pine zpevňující a liftingový denní krém pro normální až smíšenou pleť

Korres Black Pine, 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Korres Face Black Pine poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutouredukuje vrásky a předchází jejich vznikuintenzivně hydratujenavrací pleti mladistvý vzhledJak používat:Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Estée Lauder Advanced Time Zone denní protivráskový krém pro normální…

Estée Lauder Advanced Time Zone denní protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť

Estée Lauder Advanced Time Zone, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Estée Lauder Advanced Time Zone vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:pomáhá odstraňovat vráskyhydratuje a vyživuje pleťposiluje pleťchrání před slunečními paprskyJak používat:Nanášejte na pleť v tenké vrstvě. (notino.cz)

Burt’s Bees Skin Nourishment intenzivně vyživující noční krém pro…

Burt’s Bees Skin Nourishment intenzivně vyživující noční krém pro normální až smíšenou pleť

Burt’s Bees Skin Nourishment, 51 g, Pleťové krémy pro ženy, O pleť je potřeba pečovat také večer. Noční péče Burt’s Bees Skin Nourishment ošetřuje pleť během spánku a dodává jí vše potřebné.Vlastnosti:omlazuje pleť a dodává jí energiiposkytuje výživu a hloubkovou hydratacihloubkově vyživujeSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste krouživými pohyby na očištěnou pleť a jemně vmasírujte. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každý večer. (notino.cz)

Dior Capture Totale denní protivráskový krém pro normální až smíšenou…

Dior Capture Totale denní protivráskový krém pro normální až smíšenou pleť náhradní náplň

Dior Capture Totale, 60 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Dior Capture Totale poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:redukuje vrásky a předchází jejich vznikunavrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutoupůsobí proti nedokonalostemJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Filorga Hydra Filler MAT zmatňující a hydratační gelový krém pro…

Filorga Hydra Filler MAT zmatňující a hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť

Filorga Hydra Filler MAT, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Filorga Hydra Filler MAT poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujestahuje rozšířené pórydodává pleti svěžest a jasJak používat:Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Eucerin Sensi-Rides denní krém proti vráskám pro normální až smíšenou…

Eucerin Sensi-Rides denní krém proti vráskám pro normální až smíšenou pleť

Eucerin Sensi-Rides, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Eucerin Sensi-Rides poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:redukuje vrásky a předchází jejich vznikunavrací pleti mladistvý vzhledregeneruje a vitalizujeSložení:bez parfemaceJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Biotherm Blue Therapy protivráskový a regenerační krém pro normální…

Biotherm Blue Therapy protivráskový a regenerační krém pro normální až smíšenou pleť SPF 25

Biotherm Blue Therapy, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Biotherm Blue Therapy Blue Therapy vám pomůže na cestě ke krásné pleti bez vrásek.Vlastnosti:pomáhá odstraňovat vráskyhydratuje a vyživuje pleťjemně vypíná svrchní vrstvu pletiposiluje pleťchrání před slunečními paprskyJak používat:Nanášejte na pleť v tenké vrstvě. Používejte každé ráno a/nebo večer. Nechte vstřebat. (notino.cz)

MIXA 24 HR Moisturising lehký vyvažující a hydratační krém pro…

MIXA 24 HR Moisturising lehký vyvažující a hydratační krém pro normální až smíšenou pleť

MIXA 24 HR Moisturising, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleť je denně vystavena velkému množství faktorů, které ji mohou vysušovat. Hydratační krém MIXA 24 HR Moisturising jí veškerou potřebnou vlhkost dodá zpět.Vlastnosti:poskytuje pleti dlouhodobou a intenzivní hydratacinavrací pleti pocit komfortuhloubkově vyživujezanechává pleť na dotek sametově jemnouJak používat:Naneste krém na očištěnou pleť a jemnými, krouživými pohyby jej vetřete. (notino.cz)

Eucerin Volume-Filler denní liftingový vypínací krém pro normální až…

Avène Zmatňující pleťový fluid pro normální až smíšenou pleť 50 ml

Avène Zmatňující pleťový fluid pro normální až smíšenou pleť  50 ml

Popis Zmatňující emulze zklidňuje podráždění pleti a redukuje nedokonalosti. Díky lehké, svěží a nemastné textuře okamžitě navrací pleti pocit komfortu. Nezanechává mastný film a je dokonalým přípravkem před nanesením make-upu.PopisÚčinné látky: kyselina glutamová - reguluje produkci mazu, absorpční mikrokapsle – zmatňují, termální voda Avène  - zklidňuje, působí proti podráždění. Vlastnosti: lehce se vstřebává, zmatňuje pleť, sjednocuje, hydratuje, dodává pružnost, nezanechává na pleti mastný film, vhodný pro normální až smíšenou pleť, i pleť citlivou. Jak používatAplikujte množství o velikosti zrnka hrášku na pečlivě vyčištěnou pleť obličeje. Používejte ráno a/nebo večer. (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít