Vesmírní baroni: elon musk, jeff bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4)

Produkt Vesmírní baroni: elon musk, jeff bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vesmírní baroni: elon musk, jeff bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4) upraviť a produkt hľadať znova.

Vesmírní baroni: Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4)

Vesmírní baroni: Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4)
Detail

Kniha - autor Christian Davenport, 432 stran, česky, pevná s přebalem matná Dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věkuHistorická snaha o opětovné oživení zkoumání a kolonizace vesmíru lidským pokolením, vedená dvěma rivaly a jejich rozsáhlým bohatstvím, egem a vizemi vesmíru jakožto další podnikatelské hranice.Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni - zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem - využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem - Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal - a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni: Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4) , Vesmírní baroni: elon musk, jeff bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4)

Vesmírní baroni (978-80-725-2842-4)

Vesmírní baroni (978-80-725-2842-4)
Detail

Elektronická kniha - Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru. Fakty podložená kniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věku, za nímž stojí jedni z nejbohatších mužů světa snažící se narušit vládní monopol v oblasti vesmíru. - autor Christian Davenport, 430 stran, česky Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíruKniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni – zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem – využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni (978-80-725-2842-4) , Vesmírní baroni (978-80-725-2842-4)

Vesmírní baroni

Vesmírní baroni
Detail

Audiokniha MP3 - Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru - autor Christian Davenport, čte Aleš Procházka Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíruAudiokniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni - zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem - využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem - Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal - a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se rozhodli změnit to největší: vesmír.Tato fakty podložená audiokniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni

Často kladené otázky o vesmíru (978-80-7252-925-4)

Často kladené otázky o vesmíru (978-80-7252-925-4)
Detail

Kniha - autor Daniel Whiteson; Jorge Cham, 280 stran, česky, pevná s přebalem matná Od autorů bestselleru O čem víme prd „Kdyby se k vesmíru dodávala nápověda, vypadala by jako tahle kniha.“ Máte spoustu otázek: o prostoru, o času, o gravitaci, o pravděpodobnosti toho, že v červí dítě potkáte své starší já. A všechny odpovědi najdete v téhle knize. Jako lidstvo se na lecčem neshodneme, ale jedna věc nás přece jenom spojuje: potřeba vědět. Všichni neustále nad něčím dumáme a kdesi v hloubi duše si pokládáme stejné zásadní otázky. Proč se nemůžu vrátit v čase? Odkud se vzal vesmír? Co najdu v černé díře? Můžu přeuspořádat částice ve své kočce tak, aby z ní vznikl pes? Kdysi vědec, dnes komiksový ilustrátor Jorge Cham a profesor fyziky Daniel Whiteson ve svých knihách a v oblíbeném podcastu Daniel and Jorge Explain the Universe ukazují, že dokážou vysvětlovat vědecké záležitosti způsobem, jakému porozumí každý. S darem pro humor i srozumitelnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Často kladené otázky o vesmíru (978-80-7252-925-4) , Globální samoobsluha - jeff bezos a věk amazonu

Nespútaný Amazon: Jeff Bezos a zrod globálneho impéria (978-80-8164-279-1)

Nespútaný Amazon: Jeff Bezos a zrod globálneho impéria (978-80-8164-279-1)
Detail

Kniha - autor Brad Stone, 448 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Úspešný autor Brad Stone vás prevedie zákutiami spoločnosti, ktorú vybudoval Jeff Bezos, a zároveň vám predstaví najvýznamnejší podnikateľský príbeh našej doby. Brad Stone v knihe Nespútaný Amazon predkladá dôkladne overený a živo vyrozprávaný príbeh o tom, ako sa z úspešného maloobchodu stal jeden z najmocnejších a najobávanejších subjektov globálnej ekonomiky. Venuje sa zároveň evolúcii samotného Bezosa – spočiatku trochu čudácky technologický nadšenec plne oddaný budovaniu firmy sa mení na vyšportovaného disciplinovaného miliardára s globálnymi ambíciami, ktorý Amazonu vládne tvrdou rukou aj napriek tomu, že jeho súkromný život sa prepiera v každom bulvárnom plátku. Autorovi sa podarilo vyčerpávajúco a strhujúco zachytiť neprikrášlený portrét človeka a spoločnosti, bez ktorých by sme si moderný život už nevedeli predstaviť. (alza.cz)

Podobné produkty ako Nespútaný Amazon: Jeff Bezos a zrod globálneho impéria (978-80-8164-279-1) , Elon musk: tesla, spacex a hledání fantastické budoucnosti (978-80-87270-73-8)

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu
Detail

Audiokniha MP3 - Pronikněte do světa Jeffa Bezose, inovátora formátu Steva Jobse. - Brad Stone, čte Martin Stránský Pronikněte do světa Jeffa Bezose, inovátora formátu Steva Jobse. Mimořádná a ceněná kniha.Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží, svůdné pohodlí, a to za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do nichž nikdo nikdy nepronikl. Podařilo se to až nyní.Globální samoobsluha je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních a ve velkém vsadil na internet a navždy změnil to, jak nakupujeme a čteme. Je to dlouho očekávaný a otevřený popis jedné z nejvýznamnějších firem naší doby a zároveň hluboce osobní pohled na ikonického... (alza.cz)

Podobné produkty ako Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu , Často kladené otázky o vesmíru (978-80-7252-925-4)

Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (978-80-87270-73-8)

Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (978-80-87270-73-8)
Detail

Kniha - autor Ashlee Vance, 400 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Světová knižní událost. Nejdůležitější inovátor a podnikatel současnosti.Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který mění science fiction v realitu: jeho atraktivní elektrické vozy Tesla ukazují budoucnost automobilů, SpaceX létá pro NASA na oběžnou dráhu a chystá se na Mars. Třetí Muskova společnost SolarCity přivedla miliony Američanů ke sluneční energii.Tento životopis je strhující kronikou Muskových úspěchů i selhání. Investigativní reportér Ashlee Vance získal jako jediný novinář exkluzivní přístup k Muskovi a kromě něj vyzpovídal na tři sta jeho kolegů, členů rodiny, přátel i kritiků. Zajímáte-li se o osobnosti, které ovlivní naši budoucnost, začněte u této knihy.Napsali o knize Elon Musk„Senzační kniha o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (978-80-87270-73-8) , Bazar zlých snů (978-80-7306-842-4)

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone
Detail

„Jeff Bezos je jedním z největších vizionářů a soustředěných, houževnatých inovátorů naší doby, a podobně jako Steve Jobs mění celá průmyslová odvětví. Brad Stone v této dobře zdroji podložené a čtivé knize výmluvně zachytil jeho zápal a genialitu.“ * Walter Isaacson, autor knihy Steve Jobs Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží, svůdné pohodlí, a to za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do nichž nikdo nikdy nepronikl. Podařilo se to až nyní. Obchod se vším je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních a ve velkém vsadil na internet a navždy změnil to, jak nakupujeme a čteme. Je to dlouho očekávaný a otevřený popis jedné z nejvýznamnějších firem naší doby a zároveň hluboce osobní pohled na ikonického podnikatele, který ji založil. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone , Anča a pepík 3 (978-80-7252-686-4)

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Vstupte do světa vizionáře internetového prodejeNejlepší ekonomický titul roku 2013 dle britského deníku Financial TimesVyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil. Obchod Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetového nadšení. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží i svůdné pohodlí za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do kterých až do této chvíle nikdo nepronikl. Audiokniha je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních ve velkém vsadil na internet a zvítězil. délka nahrávky: 15 hodin 7 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha , Anča a pepík 4 (978-80-7252-687-1)

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Vstupte do světa vizionáře internetového prodeje. Nejlepší ekonomický titul roku 2013 dle britského deníku Financial Times. Vyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil. Obchod Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetového nadšení. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží i svůdné pohodlí za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do kterých až do této chvíle nikdo nepronikl. Audiokniha je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních ve velkém vsadil na internet a zvítězil. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu - Brad Stone - audiokniha , Babička (978-80-7252-462-4)

Elon Musk

Elon Musk
Detail

Audiokniha MP3 - Životopis nejdůležitějšího inovátora a podnikatele současnosti. - Ashlee Vance, čte Filip Švarc Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi. Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu MuskoviVe své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi.Kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk , Černí baroni aneb válčili jsme za čepičky (978-80-742-5056-9)

Elon Musk - Ashlee Vance

Elon Musk - Ashlee Vance
Detail

Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který mění science fiction v realitu: jeho atraktivní elektrické vozy Tesla ukazují budoucnost automobilů, SpaceX létá pro NASA na oběžnou dráhu a chystá se na Mars. Třetí Muskova společnost SolarCity přivedla miliony Američanů ke sluneční energii. Tento životopis je strhující kronikou Muskových úspěchů i selhání. Inves-tigativní reportér Ashlee Vance získal jako jediný novinář exkluzivní přístup k Muskovi a kromě něj vyzpovídal na tři sta jeho kolegů, členů rodiny, přátel i kritiků. Zajímáte-li se o osobnosti, které ovlivní naši budoucnost, začněte u této knihy. Najdete v ní: kapitolu o Elonovu tvrdém dětství v Jižní Africe, v němž nechyběla šika-na od spolužáků, a jeho útěku do Kanady a USA. jak mladý Musk pohádkově zbohatl díky internetovému inzertnímu startupu Zip2 a především díky paypalu, který spoluzaložil a poté prodal tržišti ebay. bouřlivé příběhy společností Tesla Motors a SpaceX, které několikrát málem zbankrotovaly, aby nakonec obě triumfálně uspěly. více o složitém osobním životě „průmyslové celebrity“, poznamenaném dvěma rozvody a smrtí malého syna. příklady kontroverzního Muskova přístupu k jeho zaměstnancům, které dokáže nadchnout pro svoji vizi, ale také vyhodit za sebemenší prohřešek. popis dalších Muskových projektů, jako je kolonizace Marsu nebo potrubní rychlodráha Hyperloop, jezdící rychlostí 1 300 km/h. že zakladatel Googlu Larry page možná přenechá svůj astronomický majetek Muskovi, aby mohl uskutečnit své nejsmělejší plány... /ul (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk - Ashlee Vance , Černí baroni: aneb válčili jsme za čepičky (978-80-7557-023-9)

Elon Musk - Vance Ashlee

Elon Musk - Vance Ashlee
Detail

Elon Musk bývá označován za nejveětšího inovátora soucčasnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionárřem, který meění science fiction v realitu: jeho atraktivní elektrické vozy Tesla ukazují budoucnost automobilů, SpaceX létá pro NASA na oběžnou dráhu a chystá se na Mars. Třetí Muskova společnost SolarCity přivedla miliony Američanů ke sluneční energii. Tento životopis je strhující kronikou Muskových úspěchuů i selhání. Investigativní reportér Ashlee Vance získal jako jediný novinář exkluzivní přístup k Muskovi a kromě něj vyzpovídal na tři sta jeho kolegů, členů rodiny, přátel i kritiků. Zajímáte-li se o osobnosti, které ovlivní naši budoucnost, začněte u této knihy. Najdete v ní: kapitolu o Elonovu tvrdém dětství v Jižní Africe, v němž nechyběla šikana od spolužáků, a jeho útěku do Kanady a USA. jak mladý Musk pohádkově zbohatl díky internetovému inzertnímu startupu Zip2 a především díky paypalu, který spoluzaložil a poté prodal tržišti ebay. bouřlivé příběhy společností Tesla Motors a SpaceX, které několikrát málem zbankrotovaly, aby nakonec obě triumfálně uspěly. více o složitém osobním životě „průmyslové celebrity“, poznamenaném dvěma rozvody a smrtí malého syna. příklady kontroverzního Muskova přístupu k jeho zaměstnancům, které dokáže nadchnout pro svoji vizi, ale také vyhodit za sebemenší prohřešek. popis dalších Muskových projektů, jako je kolonizace Marsu nebo potrubní rychlodráha Hyperloop, jezdící rychlostí 1 300 km/h. že zakladatel Googlu Larry page možná přenechá svůj astronomický majetek Muskovi, aby mohl uskutečnit své nejsmělejší plány... (patro.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk - Vance Ashlee , Jan werich za oponou (978-80-7252-774-8)

Bazar zlých snů (978-80-7306-842-4)

Bazar zlých snů (978-80-7306-842-4)
Detail

Elektronická kniha - Nová sbírka přízračných povídek slavného mistra napětí - autor Stephen King, 508 stran Nová povídková kniha slavného mistra napětí obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny a posmrtného života – při čtení máme možnost si klást řadu závažných otázek, například co bychom udělali jinak, kdybychom viděli do budoucnosti nebo kdybychom mohli napravit minulost. Nová sbírka přízračných povídek slavného mistra napětíKaždý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny a posmrtného života – při čtení máme možnost si klást řadu závažných otázek, například co bychom udělali jinak, kdybychom viděli do budoucnosti nebo kdybychom mohli napravit minulost.„Ty povídky jsem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bazar zlých snů (978-80-7306-842-4) , Tažení za přeludem: napoleon, alexandr i. a válka s ruskem 1807 (978-80-7497-161-7)

Elon Musk (MP3-CD) - audiokniha

Elon Musk (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Elon Musk napsal autor: Ashlee Vance, čte: Filip Švarc. Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi. Kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly dva hlavní motivy: elektromobily a létání do vesmíru. Samozřejmě věnuje také méně pozitivním okamžikům z Muskova osobního i pracovního života. Několik rozvodů, odvrácení krachu firmy jen několik hodin před oficiálním vyhlášením a poněkud kontroverzní vztah k zaměstnancům. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk (MP3-CD) - audiokniha , The founders: elon musk, peter thiel and the company that made the modern internet (1786498294)

Elon Musk - Ashlee Vance - audiokniha

Elon Musk - Ashlee Vance - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi. Kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly dva hlavní motivy: elektromobily a létání do vesmíru. Samozřejmě věnuje také méně pozitivním okamžikům z Muskova osobního i pracovního života. Několik rozvodů, odvrácení krachu firmy jen několik hodin před oficiálním vyhlášením a poněkud kontroverzní vztah k zaměstnancům… „Text je čtivý jako kvalitní román, je napsaný odlehčeně a s osobním zaujetím autora. Jako ještě milejší překvapení vnímám český překlad Evy Nevrlé. Elon Musk je po dlouhé době překladová kniha, již lze číst bez bolesti ze znásilňované češtiny.“ – Otakar Schön, Hospodářské noviny „Není to suchý životopis. Nejsou to dokonce ani ‚jen’ dramatické příběhy. Je tam i spousta technických věcí, které baví (a kdo neholduje technice, tomu zavazet nebudou). Kdybych to měl srovnat třeba s Jobsovým životopisem, tak tohle je jasně lepší. Už proto, že člověk vlastně pořád neví, jak to celé dopadne.“ – Pavel Nygrýn, 100+1 Zahraniční zajímavost „Při ohromném citu pro detail… toto dílo pravděpodobně poslouží jako definitivní účet vystavený muži, kterého zatím vnímáme spíše jako karikaturu. V závěru knihy každý čtenář ucítí potřebu srovnávat jej se Stevem Jobsem. Dejme Muskovi šanci. Nikdo jiný jako on tu není.“ - The New York Times „Tento Vanceův portrét podnikatele v jeho nejlepších letech je povinnou četbou… věrohodný obraz nejodhodlanějšího podnikatele od dob Steva Jobse.“ – The Financial Times „Opravdu dobré životopisy vynikají dvěma způsoby. Jednak poskytují spoustu šťavnatých příběhů, které zatím nikdo neslyšel. A zadruhé, ukazují klikatou cestu i všechny slepé uličky života slavných – a to způsobem, který nám poskytne jeho celistvý obraz. Je zřejmé, že Muskův životopis dobře slouží v obou ohledech. Ashlee Vance poskytuje hojnost vhledů do fungování tohoto technologického titána.“ – Forbes Copyrights: Audiokniha (P) &© OneHotBook, 2016. Všechna práva vyhrazena. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk - Ashlee Vance - audiokniha , Vesmírní psanci (978-80-754-8031-6)

Vesmírní baroni - Christian Davenport

Vesmírní baroni - Christian Davenport
Detail

Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni - zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem - využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem - Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal - a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se rozhodli změnit to největší: vesmír. Tato fakty podložená kniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věku, za nímž stojí jedni z nejbohatších mužů světa snažící se narušit vládní monopol v oblasti vesmíru. Vesmírní baroni jsou rovněž příběhem o ambiciózních a navzájem soupeřících start-upech svádějících boj se zavedenými kontraktory, jakož i o osobních sporech mezi vůdci tohoto nového vesmírného hnutí, zejména mezi Muskem a Bezosem, kteří míří k Měsíci, Marsu a ještě dál. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni - Christian Davenport , Vesmírní pytláci (978-80-765-0797-5)

Vesmírní baroni - Davenport Christian

Vesmírní baroni - Davenport Christian
Detail

Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni - zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem - využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem - Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal - a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se rozhodli změnit to největší: vesmír. Tato fakty podložená kniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věku, za nímž stojí jedni z nejbohatších mužů světa snažící se narušit vládní monopol v oblasti vesmíru. Vesmírní baroni jsou rovněž příběhem o ambiciózních a navzájem soupeřících start-upech svádějících boj se zavedenými kontraktory, jakož i o osobních sporech mezi vůdci tohoto nového vesmírného hnutí, zejména mezi Muskem a Bezosem, kteří míří k Měsíci, Marsu a ještě dál. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni - Davenport Christian , Vesmírní pytláci (978-80-7650-797-5)

Elon Musk - CDmp3 - Ashlee Vance - audiokniha

Elon Musk - CDmp3 - Ashlee Vance - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Když v Silicon Valley hledali po Stevu Jobsovi nový idol, našli jej ve svérázném Elonu Muskovi. Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi. Kniha sestavuje mozaiku střípků o Muskově dětství v jihoafrické Pretorii, o prvních vydělaných milionech, o partě podivínů z PayPalu, aby nakonec převládly dva hlavní motivy: elektromobily a létání do vesmíru. Samozřejmě věnuje také méně pozitivním okamžikům z Muskova osobního i pracovního života. Několik rozvodů, odvrácení krachu firmy jen několik hodin před oficiálním vyhlášením a poněkud kontroverzní vztah k zaměstnancům…Délka nahrávky: 12 hodin 49 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk - CDmp3 - Ashlee Vance - audiokniha , Prolomený kód života (978-80-7252-909-4)

Elon Musk - Ashlee Vance - e-kniha

Elon Musk - Ashlee Vance - e-kniha
Detail

eBook:,„Senzační kniha o zřejmě nejdůležitějším podnikateli světa. Vance vykresluje nezapomenutelný obraz Muskovy mimořádné osobnosti, jeho nezničitelného elánu a schopnosti překonávat překážky.“ — The Washington Post Elon Musk bývá označován za největšího inovátora současnosti, podnikatelského génia velikosti Steva Jobse. Také za workoholika, nesnesitelného egocentrika a podivína. Především je ale Musk technologickým vizionářem, který mění science fiction v realitu: jeho atraktivní elektrické vozy Tesla ukazují budoucnost automobilů, SpaceX létá pro NASA na oběžnou dráhu a chystá se na Mars a třetí Muskova společnost SolarCity přivedla miliony Američanů ke sluneční energii. Životopis, který držíte v rukou, je strhující kronikou Muskových úspěchů i selhání. Investigativní reportér Ashlee Vance získal jako jediný novinář exkluzivní přístup k Muskovi a kromě něj vyzpovídal na tři sta jeho kolegů, členů rodiny, přátel i kritiků. Zajímáte-li se o osobnosti, které ovlivní naši budoucnost, začněte u této knihy. # Co v knize najdete - Vylíčení Elonova tvrdého dětství v Jižní Africe, v němž nechyběla šikana od spolužáků, a jeho útěku do Kanady a USA. - Jak mladý Musk pohádkově zbohatl díky internetovému inzertnímu startupu Zip2 a především díky PayPalu, který spoluzaložil a poté prodal tržišti eBay. - Bouřlivé příběhy společností Tesla Motors a SpaceX, které několikrát málem zbankrotovaly, aby nakonec obě triumfálně uspěly. - O složitém osobním životě „průmyslové celebrity“, poznamenaném dvěma rozvody a smrtí malého syna - Příklady kontroverzního Muskova přístupu k jeho zaměstnancům, které dokáže nadchnout pro svoji vizi, ale také vyhodit za sebemenší prohřešek. - Popis dalších Muskových projektů, jako je kolonizace Marsu nebo rychlovlak Hyperloop, jezdící rychlostí 1 300 km/h. - Že zakladatel Googlu Larry page hodlá přenechat svůj astronomický majetek Muskovi, aby mohl uskutečnit své nejsmělejší plány... # O autorovi Ashlee Vance je jedním z nejuznávanějších amerických publicistů zaměřených na špičkové technologie. Několik let pracoval pro deník New York Times jako reportér v Silicon Valley, pak přešel do časopisu Bloomberg Businessweek, pro který napsal již desítky hlavních článků s tematikou od počítačové špionáže přes výzkum DNA po cesty do vesmíru. # Více o knize Stránka knihy: http://www.melvil.cz/kniha-elon-musk Diskutujte o knize s hashtagem #knihamusk „Kniha je unikátním vhledem do života a uvažování jednoho z nejvýraznějších a zároveň nejdiskutovanějších mužů dneška.“ — Luboš Křeč, Hospodářské noviny (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Elon Musk - Ashlee Vance - e-kniha , Mysl. tělo. zázrak. (978-80-7252-938-4)

Západní tažení (978-80-206-1313-4)

Západní tažení (978-80-206-1313-4)
Detail

Kniha - autor Star Busmann, 144 stran, česky, pevná s přebalem lesklá "Temnou noc prořízl barevný kužel světla. Vojáci znepokojeně hledí vzhůru. Je vyslána hlídka, ale s nepořízenou se vrací zpět. Byl to německý špion, kdo dával noční znamení? To zůstane navždy hádankou, jednou z mnoha hádanek z let 1939-1940, let plných napětí a hrozícího válečného nebezpečí. Zatímco život ve zmobilizované Belgii a Nizozemí jde dál, Německá říše se připravuje na velký úder na Západě…" Příběh odvahy a statečnosti, zrady a podvodu, silné vůle a schopnosti se prosadit, lstivosti a touze po svobodě. To vše je ilustrováno stovkami fotografií - některé pocházejí z archivů, které jsou jen omezeně přístupné. (alza.cz)

Podobné produkty ako Západní tažení (978-80-206-1313-4) , Dům, který opouštíš (978-80-7252-628-4)

Vesmírní baroni - Christian Davenport - e-kniha

Vesmírní baroni - Christian Davenport - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha Vesmírní baroni je příběhem o skupině podnikatelů-miliardářů, kteří investují svá jmění do epického znovuvzkříšení amerického vesmírného programu. Téměř půl století poté, co Neil Armstrong stanul na Měsíci, tito vesmírní baroni – zejména Elon Musk a Jeff Bezos spolu s Richardem Bransonem a Paulem Allenem – využívají inovace Silicon Valley, aby dramaticky snížili náklady na cestování do vesmíru a vyslali lidi dokonce ještě dál, než kam se to podařilo NASA. Tito podnikatelé jsou majitelé těch největších světových firem – Amazon, Microsoft, Tesla nebo PayPal – a postupně mění jedno odvětví za druhým. Nyní se rozhodli změnit to největší: vesmír. Tato fakty podložená kniha je založena na letech novinářské práce a na exkluzivních rozhovorech se všemi čtyřmi miliardáři. Nabízí dramatický příběh o rizicích, dobrodružstvích a o zrození nového vesmírného věku, za nímž stojí jedni z nejbohatších mužů světa snažící se narušit vládní monopol v oblasti vesmíru. Vesmírní baroni jsou rovněž příběhem o ambiciózních a navzájem soupeřících start-upech svádějících boj se zavedenými kontraktory, jakož i o osobních sporech mezi vůdci tohoto nového vesmírného hnutí, zejména mezi Muskem a Bezosem, kteří míří k Měsíci, Marsu a ještě dál. CHRISTIAN DAVENPORT pracuje pro deník The Washington Post, kde se zabývá problematikou vesmírného a obranného průmyslu. Za svou práci věnovanou veteránům s traumatickým poraněním mozku získal cenu Peabody a třikrát byl součástí novinářských týmů, které se staly finalisty Pulitzerovy ceny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vesmírní baroni - Christian Davenport - e-kniha , Poslední děti na zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4)

Babička (978-80-7252-462-4)

Babička (978-80-7252-462-4)
Detail

Kniha - česky Konečně čteme Babičku bez slovníku S působivými kolážemi Miroslava Huptycha Babička Boženy Němcové je stále na seznamu povinné školní četby, i když je zřejmé, že málokteré dítě tuto knihu přečte. A chceme-li podporovat čtení původní české literatury, je třeba přizpůsobit archaický jazyk čtenářským schopnostem dnešních dětí, aby jim byl obsah sdělení srozumitelný. Aby děti mohly ČÍST a ne stále listovat ve Slovníku spisovného jazyka českého a hledat významy zastaralých a dnes se již nevyskytujících slov. Toto vydání oživuje archaismy, zastaralé výrazy a nesrozumitelná slovní spojení přímo v textu. Je-li některé slovo nenahraditelné, děti najdou jeho význam na konci knihy v seznamu takových slov. Úprava je vedená citlivě, nic neubírá ani nepřidává, jejím majákem je: významová srozumitelnost. Tímto vydáním, obohaceném výtvarně kolážemi Miroslava Huptycha, chceme podpořit snahy, které by vedly k zvýšení čtenářské gramotnosti českých dětí. Knihu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Babička (978-80-7252-462-4) , Medvěd nedvěd a medvídek miška letí do vesmíru (978-80-275-1092-4)

Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff

Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff
Detail

V této sbírce spisů najdete jedinečné a originální myšlenky a nápady Jeffa Bezose, které během let poskytoval různým akcionářům a novinářům. Máte tak možnost nahlédnout do minulosti a vývoje jeho kariéry. V knize najdete Bezosův pohled na obchodní a veřejnou politiku, inovace, změnu klimatu a další aktuální témata naší doby. Kniha je napsaná přímočarým stylem a nabízí mistrovskou lekci z podnikání. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff , Bílí baroni (978-80-759-7311-5)

Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff

Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff
Detail

V této sbírce spisů najdete jedinečné a originální myšlenky a nápady Jeffa Bezose, které během let poskytoval různým akcionářům a novinářům. Máte tak možnost nahlédnout do minulosti a vývoje jeho kariéry. V knize najdete Bezosův pohled na obchodní a veřejnou politiku, inovace, změnu klimatu a další aktuální témata naší doby. Kniha je napsaná přímočarým stylem a nabízí mistrovskou lekci z podnikání. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vymýšlej a bádej - Bezos Jeff , Život na naší planetě (978-80-7252-884-4)

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4)

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4)
Detail

Kniha - autor Max Brallier, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá První zimu po apokalypse si Jack a jeho kamarádi náležitě užívají. Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen tak nezapomenou. Pak se však na scéně objeví nová záporačka. Je jiná než ostatní nestvůry a velmi nebezpečná: je to totiž člověk. Ukradne Jackovi Louisvilleský řezák, ceněnou zbraň proti nestvůrám, a chce ho využít k uskutečnění svých temných plánů. Dokážou ji zastavit? (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4) , Černí baroni

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4)

Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Max Brallier, 272 stran, česky První zimu po apokalypse si Jack a jeho kamarádi náležitě užívají. Sáňkové katapulty jedou na plné obrátky, jedna koulovačku střídá druhou a na monstrózní vánoční oslavu jen tak nezapomenou. Pak se však na scéně objeví nová záporačka. Je jiná než ostatní nestvůry a velmi nebezpečná: je to totiž člověk. Ukradne Jackovi Louisvilleský řezák, ceněnou zbraň proti nestvůrám, a chce ho využít k uskutečnění svých temných plánů. Zastaví kamarádi její řádění, které ohrožuje celý svět – a nejen ten? (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4) , Sociální psychologie (978-80-7553-842-0)

Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru (978-80-275-1092-4)

Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru (978-80-275-1092-4)
Detail

Kniha - autor Zbyněk Černík, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Znáte lepšího dobyvatele vesmíru než takového, který většinu dlouhé cesty prospí? Prvním člověkem, který vyletěl na oběžnou dráhu kolem Země, byl Jurij Gagarin. Neil Armstrong zase jako první vstoupil na povrch Měsíce. V dobývání vesmíru však sehrály významnou roli i jiné živočišné druhy, třeba opice nebo psi a taky — medvědi! Z posledně jmenovaných se o to zasloužili velký medvěd Nedvěd a malý medvídek Miška, dva podnikaví nerozluční kamarádi, známí z televizních večerníčků Mlsné medvědí příběhy. Ti na palubě kosmické lodi, kde jim dělal společnost robot Brumla, vyrazili k… Ne, to nebudeme prozrazovat. Pokud vás zajímá, kam se ti dva chlupáči vypravili, přečtěte si tuhle zábavnou knížku pro čtenáře od pěti let. (alza.cz)

Podobné produkty ako Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru (978-80-275-1092-4) , Hitlerova závěť (978-80-7222-842-3)

Prolomený kód života (978-80-7252-909-4)

Prolomený kód života (978-80-7252-909-4)
Detail

Elektronická kniha - Když se Jennifer Doudnaová v šesté třídě jednou vrátila ze školy, našla na posteli ohmatanou paperbackovou knížku s názvem Dvoušroubovice, kterou jí tam táta nechal. Odložila ji stranou v domnění, že je to nějaká detektivka. Když se k ní pak jedno deštivé sobotní odpoledne konečně dostala, zjistila, že se vlastně nemýlila. A přestože jí středoškolský poradce tvrdil, že se dívky na kariéru ve vědě nehodí, rozhodla se, že se stane vědkyní. - autor Walter Isaacson, 552 stran, česky „Letošní cena je za přepsání kódu života.“ - Nobelova cena za chemii za rok 2020Když se Jennifer Doudnaová v šesté třídě jednou vrátila ze školy, našla na posteli ohmatanou paperbackovou knížku s názvem Dvoušroubovice, kterou jí tam táta nechal. Odložila ji stranou v domnění, že je to nějaká detektivka. Když se k ní pak jedno deštivé sobotní odpoledne konečně dostala, zjistila, že se vlastně nemýlila. Hltala stránku za stránkou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Prolomený kód života (978-80-7252-909-4) , Převleky a masky pro každou příležitost (978-80-7367-842-5)

Mysl. Tělo. Zázrak. (978-80-7252-938-4)

Mysl. Tělo. Zázrak. (978-80-7252-938-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Jaclyn Dunneová, 216 stran, česky Tato kniha nabízí snadno použitelný návod k vytvoření zdravých návyků při každodenních činnostech, aby vaše mysl i tělo fungovaly co nejlépe. Jestli si potřebujete ujasnit, jak posunout svoje fyzické i psychické zdraví na vyšší úroveň, nebo hledáte sílu v těžké životní situaci, tato kniha vám pomůže: zavést nové zdravé návyky a činnosti do vašeho každodenního života; dostat vaše tělo a mysl do optimálního stavu tím, že provedete malé změny, které přinesou VELKÉ výsledky; používat jednoduché, ale účinné nástroje, které vám přinesou zásadní změny; uvědomit si, že už máte vše, co potřebujete, abyste se stali svojí lepší verzí Je načase, abyste přestali hledat nějaká další rychlá řešení nebo módní výstřelky, které slibují modré z nebe, ale ve skutečnosti vám nic nedávají. Teď už máte všechno, co potřebujete: uvnitř vaší mysli, uvnitř vašeho těla - a uvnitř této knihy. Jaclyn Dunneová je poradkyně v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mysl. Tělo. Zázrak. (978-80-7252-938-4) , Bílí baroni ii. (978-80-759-7452-5)

Dům, který opouštíš (978-80-7252-628-4)

Dům, který opouštíš (978-80-7252-628-4)
Detail

Kniha - autor Martin Vopěnka, 64 stran, brožovaná bez přebalu lesklá Knížku básní Martina Vopěnky tvoří dvaatřicet básní, jež jsem vybral z původních šestačtyřiceti. Nikde jinde ve svém díle než v této útlé básnické sbírce a v prozaických Nebarevných vzpomínkách není autor sám tak cele a obnaženě přítomen - ve své citlivosti, zranitelnosti, lyričnosti, ale i ve vůli k reflexi a k vyslovení doby, v níž žije. To nejosobnější, rodinné, vtahy k prarodičům, rodičům, ženě a dítěti, stojí u něj hned vedle obecného, společenského, jež se snaží nejen zachytit a vyjádřit, ale i promyslet. Byl to právě skrytý a v čase se odehrávající "příběh" těchto dvou pólů autorova vnitřního světa, co mi bylo vodítkem při řazení básní. Jan Šulc (alza.cz)

Podobné produkty ako Dům, který opouštíš (978-80-7252-628-4)

Mých tisíc životů (978-80-7252-727-4)

Mých tisíc životů (978-80-7252-727-4)
Detail

Audiokniha na CD - autor Jean-Paul Belmondo, čte Jiří Krampol Audioverze vzpomínek J. P. Belmonda vychází ve světové premiéře! Herec a dabér Jiří Krampol převzal dabing Jeana-Paula Belmonda po emigraci Jana Třísky na konci 70. let. Svůj hlas pak s legendou francouzské nové vlny spojil na déle než čtvrtstoletí a pro českého televizního diváka se stal jeho neodmyslitelnou součástí. Belmonda daboval ve 28 filmech včetně filmů jako Zvíře, Muž z Ria nebo Bezva finta. Nyní má tak český posluchač jedinečnou příležitost slyšet vzpomínky J. P. Belmonda „jeho vlastním hlasem“. V této osobité vzpomínkové knize Belmondo vypráví o svém šťastném dětství, o úporném boji, který vedl za svůj sen stát se hercem. O své životní vášni – boxu, rychlý autech, ztřeštěnostech a kaskadérských kouscích. O svých životních partnerkách a láskách, o milované rodině, o spolupráci s velikány filmu. Život se mu zdál snadný a zářivý i přes všechna dramata a kruté ztráty. Nejdůležitější pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mých tisíc životů (978-80-7252-727-4)

Život na naší planetě (978-80-7252-884-4)

Život na naší planetě (978-80-7252-884-4)
Detail

Elektronická kniha - Přírodopisný bestseller vědce Davida Attenborougha, podle kterého Netflix natočil stejnojmenný dokument. Alarmujícím svědectví o stavu planety od uznávaného přírodovědce a tváře populárních dokumentů BBC. - autor David Attenborough Sir, 280 stran, česky Přírodopisný bestseller vědce Davida Attenborougha, podle kterého Netflix natočil stejnojmenný dokument Alarmujícím svědectví o stavu planety od uznávaného přírodovědce a tváře populárních dokumentů BBC, které všichni známe z televizních obrazovek.David Attenborough je nejznámějším britským tvůrcem přírodovědných filmů. Ve své dosud nejosobnější a nejotevřenější zpovědi se ohlíží za svým životem a historií vývoje života na Zemi. S pomocí ohromujících statistik truchlí nad ztrátou divočiny a přichází s vlastní vizí budoucnosti.Kniha Život na naší planetě ale není jen zprávou o vymírání živočišných a rostlinných druhů, snaží se najít i způsoby, jak lidstvo může tento nepříznivý vývoj... (alza.cz)

Podobné produkty ako Život na naší planetě (978-80-7252-884-4)

Anča a Pepík 4 (978-80-7252-687-1)

Anča a Pepík 4 (978-80-7252-687-1)
Detail

Kniha - autor Lucie Lomová, 104 stran, česky, pevná bez přebalu matná Již čtvrté pokračování sebraných příběhů královny českého komiksu Lucie Lomové. Vydejme se znovu do báječného myšího světa, plného příběhů se šťastným koncem! Ovšem než všecko dobře dopadne, užijeme si s Ančou a Pepíkem spoustu dobrodružství i legrace. Tyhle důvtipné myší děti z Ušína se už skamarádily s několika generacemi čtenářů, prošly se po divadelních prknech a prohnaly se obrazovkami v animovaném seriálu České televize. Čtvrtý svazek Sebraných myšek zahrnuje příběhy z let 1996 - 1998. Zavede nás samozřejmě zase do domovského Ušína, třeba do jeho tajemného podzemí, vynese nás do oblak v balónu, přenese do alchymistovy dílny v pohádkové minulosti, ale také až do předpeklí, kam se odvážné myšky vydají zachraňovat zesnulého rytíře Medarda. Tam i všude jinde budou Anča s Pepíkem pátrat, zkoumat, objevovat, řešit, zachraňovat, vynalézat a odhalovat a vy můžete být u toho! (alza.cz)

Podobné produkty ako Anča a Pepík 4 (978-80-7252-687-1)

Anča a Pepík 3 (978-80-7252-686-4)

Anča a Pepík 3 (978-80-7252-686-4)
Detail

Kniha - autor Lucie Lomová, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V Ušíně snad nemine jediný den, aniž by se něco zajímavého stalo. Tu na koncert zavítá slavný zpěvák Richardo, jindy se v nedalekém lese usadí ledové víly. Anča se změní v obra a co teprve jestli se vyplní jasnovidcova věštba! Ještě že mají Anča s Pepíkem pro strach uděláno a nebojí se ani děsivého žroutovce, ani pravěkých Myšanů. Kdo jednou ve zdraví přečkal výlet s ambiciózním bratrancem Robertem, vydrží už vše. Souborné vydání oblíbeného komiksového seriálu z časopisu Čtyřlístek pokračuje třetím svazkem zahrnujícím čtrnáct příběhů z let 1994-1996. Pamětníkům z řad rodičů připomene milovanou četbu jejich dětství, nově příchozí pak uhrane a okouzlí stejně jako před dvaceti lety. Myšky totiž nestárnou, myšky mají stále plno sil, jak ostatně dosvědčuje i nový animovaný seriál České televize. (alza.cz)

Podobné produkty ako Anča a Pepík 3 (978-80-7252-686-4)

Duchové vesmíru (978-80-906638-5-5)

Duchové vesmíru (978-80-906638-5-5)
Detail

Kniha - autor Petr Kulhánek, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá „Duchové vesmíru“ volně navazují na předchozí tituly „Jak vznikal svět“, „Z kuchyně do vesmíru“ a „Blýskání“. V knížce naleznete ve třinácti příbězích poutavá svědectví o neutrinech, nejpodivnějších částicích, které kdy lidé objevili. Neutrina tvoří svůj vlastní svět procházející vším, co známe. Kniha je určena každému, kdo se zajímá o přírodu a vesmír. (alza.cz)

Podobné produkty ako Duchové vesmíru (978-80-906638-5-5)

Kurze Geschichte der Bohmischen Lander (978-80-7252-561-4)

Kurze Geschichte der Bohmischen Lander (978-80-7252-561-4)
Detail

Kniha - německy Aktualizovaný dotisk knižní publikace Petra Čorneje a Jiřího Pokorného „STRUČNÉ DĚJINY ČESKÝCH ZEMÍ“ - nyní až do roku 2014 - ve verzích české, anglické, německé, španělské, italské, francouzské, ruské, korejské. Tato publikace byla v roce 2004 oficiálně schválena Ministerstvem zahraničních věcí ČR. Ve svých aktuálních variantách je hojně využívaná českými zastupitelskými úřady i při mnoha jiných příležitostech. Osvědčila se především svým rozsahem, kdy sděluje o českých dějinách právě tolik, kolik mohou v zahraničí vstřebat a využít. Slouží také na zahraničních univerzitách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kurze Geschichte der Bohmischen Lander (978-80-7252-561-4)

Mimozemšťané: Odhalení největšiho světového tajemství (978-80-7252-800-4)

Mimozemšťané: Odhalení největšiho světového tajemství (978-80-7252-800-4)
Detail

Kniha - Je to největší tajemství 20. století, o kterém se média bojí mluvit a vědci seriózně přemýšlet. Překvapující zjištění o největším zakrývání pravdy v novodobé historii lidstva. - Autor Steven M. Greer, MD, 432 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Nejsme sami. Nikdy jsme nebyli sami. UnacknowledgedKniha Mimozemšťané tak přináší překvapující zjištění o největším zakrývání pravdy v novodobé historii lidstva.Nové zázračné technologie jsou už k dispozici a mohou zabránit globální ekologické katastrofě. Už žádná těžba fosilních paliv, už žádný benzín, uhlí, jaderné elektrárny nebo spalovací motory. Blížíme se konci jedné velké éry.Ale podaří se na této cestě k lepšímu uspořádání světa pozvednout hlas pravdy a překonat odpor mocných vlivových skupin? Dr. Steven M. Greer je na poli ET/UFO jednou z vůdčích autorit. Úřadujícím americkým prezidentům, členům Kongresu, ředitelům CIA a DIA i mnoha dalším světovým vůdcům a vojenským velitelům poskytl k tomuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mimozemšťané: Odhalení největšiho světového tajemství (978-80-7252-800-4)

Globální struktura vesmíru (978-80-906-1733-9)

Globální struktura vesmíru (978-80-906-1733-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Jan Mazanec, 167 stran Kniha vznikla jako kompilace souboru přednášek pořádaných pro studenty Fakulty výtvarných umění VUT v Brně a přednášek pořádaných pro širokou veřejnost hvězdárnou Vyškov. Koncept knihy v sobě odráží spojení nejen vědeckého a uměleckého chápání objektivní reality světa, ale i hledání analogií vývojem poznání a pozicí lidského kulturního myšlení v nekonečném prostoru vesmíru. Autorem je Ing. Jan Mazanec. Absolvent oboru technická kybernetika na Vysokém učení technickém v Brně, který se astronomii věnuje od svých třinácti let. V současnosti je členem České astronomické společnosti (ČAS), sekce proměnných hvězd. Zabývá se studiem těsných vícenásobných hvězdných sytémů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Globální struktura vesmíru (978-80-906-1733-9)

Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)

Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Václav Jakeš, 152 stran, česky Levá hemisféra lidského mozku pomalu ale jistě degradovala lidstvo na studené psí čumáky, ovšem nadané produktivním a efektivním viděním světa. Naopak aktivita jeho pravé části se schopností vidět věci vztahově, emocionálně a intuitivně stagnovala.Bohorovnost lidstva však náhle vzala za své, když se z oběžné dráhy kolem Saturnu vydalo k Zemi těleso neznámého, bezpochyby však umělého původu. Všechny vysoce sofistikované pokusy o navázání kontaktu ztroskotaly. Diskomunikace par excellence. Po určité době se mlčící objekt nečekaně a samovolně rozpadl do bezpočtu drobných předmětů kulovitého tvaru, které se snášely k povrchu a ulpívaly zpočátku na všem živém, později však už jen na lidech, aniž by jim ovšem jakkoliv viditelně škodily. Ale ani u toho nezůstalo – defragmentace pokračovala až do stádia prostým okem neviditelných a všudypřítomných nanobotů.To vše samozřejmě nezůstalo bez vlivu jak individuálního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)

SOS ve vesmíru (978-80-271-2062-8)

SOS ve vesmíru (978-80-271-2062-8)
Detail

Kniha - autor Hermann Woydt, 144 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Cesta do vesmíru byla a je trnitá a přes všechnu zdánlivou rutinu je stále ještě na hranici našich technických možností. Kniha přináší mnoho napínavých příběhů a podrobných popisů událostí, které dopadaly dobře (např. Apollo 13) i těch s tragickým koncem (např. Columbie). A také technické informace, výkresy a fotografie. (alza.cz)

Podobné produkty ako SOS ve vesmíru (978-80-271-2062-8)

Jsem zaměstnancem vesmíru (978-80-87413-57-9)

Jsem zaměstnancem vesmíru (978-80-87413-57-9)
Detail

Kniha - autor Zdenka Blechová, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Známá autorka esoterické literatury Zdenka Blechová napsala knihu Jsem zaměstnancem Vesmíru. Tato kniha pojednává o tom, že všichni jsme odměňováni za svoji nejen materiální práci, ale hlavně za svoji duchovní práci. Dle svého přístupu k sobě a k druhým se nám peněz buď dostává nebo nedostává. Chcete vědět, jaké chyby děláte a co je třeba změnit, aby se vám dařilo po všech stránkách? Přečtěte si tuto knihu a všemu porozumíte. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jsem zaměstnancem vesmíru (978-80-87413-57-9)

Kameny z vesmíru (978-80-00-06740-7)

Kameny z vesmíru (978-80-00-06740-7)
Detail

Kniha - autor Pavel Gabzdyl; Jakub Cenkl, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jestlipak rozeznáte obyčejný kámen od kamene vesmírného původu…tedy od meteoritu? Že ne? Nevadí. Nevadí, protože ve svých rukách držíte knížku, která vám o meteoritech prozradí snad úplně všechno. Jak vznikají, co se děje, když letí vesmírem a jak závratnou rychlostí dokážou letět, než přistanou na Zemi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kameny z vesmíru (978-80-00-06740-7)

Mise ve vesmíru (978-80-242-8433-0)

Mise ve vesmíru (978-80-242-8433-0)
Detail

Kniha - autor Michael Mammay, 328 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá DRUHÝ DÍL OCEŇOVANÉ MILITARY MYSTERY SCI-FI TRILOGIE. Plukovník Carl Butler se po misi na Cappě setkává se smíšeným přijetím. Pr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mise ve vesmíru (978-80-242-8433-0)

Pohledy do vesmíru (978-80-7442-125-9)

Pohledy do vesmíru (978-80-7442-125-9)
Detail

Kniha - autor Antonín Rükl, 176 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Výpravná publikace našeho předního astronoma nabízí čtenáři ve 12 obrazech úvodní kapitoly jakýsi virtuální let vesmírem od vzdálených galaxií k Zemi, aby se posléze v dalších kapitolách postupně a podrobněji seznámil s kosmickými objekty a jejich soustavami v opačném pořadí od nejbližších k nejvzdálenějším (Země, Měsíc, Slunce, planety, hvězdy a galaxie). Kniha je doplněna mapami hvězdné oblohy a zvířetníkem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohledy do vesmíru (978-80-7442-125-9)

Astronómia: Tajomstvá vesmíru (978-80-89590-84-1)

Astronómia: Tajomstvá vesmíru (978-80-89590-84-1)
Detail

Kniha - 48 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Astronómia: Tajomstvá vesmíru (978-80-89590-84-1)

Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)

Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)
Detail

Kniha - autor Václav Jakeš, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Levá hemisféra lidského mozku pomalu, ale jistě degradovala lidstvo na studené psí čumáky, ovšem nadané produktivním a efektivním viděním světa. Naopak aktivita jeho pravé části se schopností vidět věci vztahově, emocionálně a intuitivně stagnovala. Bohorovnost lidstva však náhle vzala za své, když se z oběžné dráhy kolem Saturnu vydalo k Zemi těleso neznámého, bezpochyby však umělého původu. Všechny vysoce sofistikované pokusy o navázání kontaktu ztroskotaly. Diskomunikace par excellence. Po určité době se mlčící objekt nečekaně a samovolně rozpadl do bezpočtu drobných předmětů kulovitého tvaru, které se snášely k povrchu a ulpívaly zpočátku na všem živém, později však už jen na lidech, aniž by jim ovšem jakkoliv viditelně škodily. Ale ani u toho nezůstalo – defragmentace pokračovala až do stádia prostým okem neviditelných a všudypřítomných nanobotů. To vše samozřejmě nezůstalo bez vlivu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nebezpečí z vesmíru (978-80-278-0034-6)

333 největších záhad vesmíru (978-80-7525-205-0)

333 největších záhad vesmíru (978-80-7525-205-0)
Detail

Kniha - autor Michal Švanda; František Martinek; Tomáš Přibyl, 312 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Země * Slunce * Měsíc * Planety * Hlubiny vesmíru * Měsíce * Černé díry * Exoplanety * Supernovy * Mlhoviny * Hvězdokupy * Sluneční soustava * Komety a meteority * Galaxie * Astrofyzika Jak vypadají kosmické objekty? Je naše Slunce jedinečné? Jakou podobu mají galaxie jinde ve vesmíru? Najdeme jiné obývané planety? Který kráter na Měsíci je největší? Jaké rozmezí teplot panuje na Marsu? Co by následovalo, kdyby se Slunce proměnilo v černou díru? Může se hvězdokupa stát galaxií? Co by se stalo, kdyby se Země převrátila? Může černá díra zemřít? To je jen hrstka z celkem 333 palčivých záhad a otázek, na které v této publikaci hledají odpovědi přední čeští odborníci Michal Švanda, František Martinek a Tomáš Přibyl. Pravidelně přispívají do měsíčníku Tajemství vesmíru, který vychází od roku 2012 a populární formou seznamuje své čtenáře se vším, co souvisí s... (alza.cz)

Podobné produkty ako 333 největších záhad vesmíru (978-80-7525-205-0)

Hlídka na konci vesmíru (978-80-277-0192-6)

Hlídka na konci vesmíru (978-80-277-0192-6)
Detail

Elektronická kniha - Provinilce ve svých řadách posílá Legie střežit Rozhraní – okraj vesmíru – před nepřítelem, který už dvakrát téměř vyhladil lidstvo. Teď ovšem Rozhraní začalo kolabovat a požírá všechno, co mu stojí v cestě. - ze série Rozhraní, autor J. S. Dewes, 520 stran, česky Provinilce ve svých řadách posílá Legie střežit Rozhraní – okraj vesmíru – před nepřítelem, který už dvakrát téměř vyhladil lidstvo. Vojáci z Hlídky mají na kontě nejrůznější přečiny, od úplně banálních až po únos či vzpouru. Teď ovšem Rozhraní začalo kolabovat a požírá všechno, co mu stojí v cestě. Zarazit to mohou právě jen hlídkaři. Adequin Rakeová velí hvězdnému korábu jménem Argus. Nedostává se jí výbavy, vysílačky tu fungují mizerně, nemá k dispozici nic kromě vojáků, které nikde jinde nechtěli. A jejím esem v rukávu má být Cavalon Mercer – génius a kretén, následník trůnu vyhnaný do exilu za to, že vyhodil do povětří genetickou továrnu svého děda. Prý k tomu měl „své... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlídka na konci vesmíru (978-80-277-0192-6)

Sabotáž na okraji vesmíru (978-80-89718-81-8)

Sabotáž na okraji vesmíru (978-80-89718-81-8)
Detail

Kniha - autor Richard Brenkuš, 336 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Po konci sveta prežíva hŕstka ľudstva v drsnom prostredí jedinečného mesta. Jedného dňa k nim zo zamorenej zeme zostúpi desivý mutant a tvrdí, že skonštruoval stroj umožňujúci cestovať medzi hviezdami. Znetvorený vedec sľubuje, že jeho vynález dokáže preniesť užívateľov až za hranice kozmu, aby tam našli to najdôležitejšie - zdroj reality. Zdá sa, že netvor priniesol nádej, ibaže s každým ďalším prívržencom rastie aj jeho vplyv v meste... Kto je Gamini? Koho chce nájsť na okraji vesmíru? (alza.cz)

Podobné produkty ako Sabotáž na okraji vesmíru (978-80-89718-81-8)
Vesmírní baroni: Elon Musk, Jeff Bezos a tažení za osídlením vesmíru (978-80-7252-842-4), Vesmírní baroni (978-80-725-2842-4), Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu, Elon Musk: Tesla, SpaceX a hledání fantastické budoucnosti (978-80-87270-73-8), Často kladené otázky o vesmíru (978-80-7252-925-4), Bazar zlých snů (978-80-7306-842-4), Anča a Pepík 3 (978-80-7252-686-4), Anča a Pepík 4 (978-80-7252-687-1), Babička (978-80-7252-462-4), Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky (978-80-742-5056-9), Černí baroni: aneb Válčili jsme za Čepičky (978-80-7557-023-9), Jan Werich za oponou (978-80-7252-774-8), Tažení za přeludem: Napoleon, Alexandr I. a válka s Ruskem 1807 (978-80-7497-161-7), The Founders: Elon Musk, Peter Thiel and the Company that Made the Modern Internet (1786498294), Vesmírní psanci (978-80-754-8031-6), Vesmírní pytláci (978-80-765-0797-5), Vesmírní pytláci (978-80-7650-797-5), Prolomený kód života (978-80-7252-909-4), Mysl. Tělo. Zázrak. (978-80-7252-938-4), Dům, který opouštíš (978-80-7252-628-4), Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru (978-80-253-4451-4), Medvěd Nedvěd a medvídek Miška letí do vesmíru (978-80-275-1092-4), Bílí baroni (978-80-759-7311-5), Život na naší planetě (978-80-7252-884-4), Černí baroni, Sociální psychologie (978-80-7553-842-0), Hitlerova závěť (978-80-7222-842-3), Převleky a masky pro každou příležitost (978-80-7367-842-5), Bílí baroni II. (978-80-759-7452-5)