Versaco gtx carbon silver 13" (20033)

Produkt Versaco gtx carbon silver 13" (20033) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Versaco gtx carbon silver 13" (20033) upraviť a produkt hľadať znova.

VERSACO GTX Carbon silver 13" (20033)

VERSACO GTX Carbon silver 13" (20033)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud přemýšlíte, jak nejlépe chránit plechová kola auta před nežádoucími okolnostmi, nesmíte určitě zapomenout na poklice na kola VERSACO GTX Carbon silver 13". Paprskový design a stříbrná barevnost těchto poklic promění i obyčejně vypadající auto ve sportovně laděný vůz. Přitom však ochráníte kola auta nejen před plíživou korozí, ale také před případným mechanickým poškozením. Nosným materiálem těchto poklic je totiž ABS plast, což jim zaručuje dostatečnou pružnost a tuhost, díky kterým dobře odolávají nárazu. Poklice na kola VERSACO můžete upevnit snad na většinu kol s rozměrem 13" a u jejich nasazování se ani trochu nezapotíte. Zvládnete ho jednoduše během chvilky a bez nářadí. Závěrem jistě potěší, že v balení dostanete hned 4 ks těchto praktických a poctivě vyvedených poklic. Podstatné přednosti poklic na kola VERSACO GTX Carbon silver 13" Přispívají s ochraně disků před nepříznivými... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO GTX Carbon silver 13" (20033) , Versaco gtx carbon silver 13" (20033)

VERSACO GTX Carbon silver 14" (20034)

VERSACO GTX Carbon silver 14" (20034)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud si chcete pojistit, že plechová kola vašeho auta přežijí dlouho a bez nežádoucí újmy, určitě neuniknou vaší pozornosti poklice na kola VERSACO GTX Carbon silver 14". Paprskovitý design a stříbrná barva poklic rázem dodají každému vozu nový styl a eleganci. K tomu také předejdou poškrábání kol při parkování u obrubníku a plíživé korozi. Materiál, který byl na výrobu poklic použit, je totiž ABS plast, díky kterému jsou poklice natolik odolné a pevné, že je nějaký náraz jen tak nerozhází. Poklice na kola VERSACO je možné upevnit na většinu plechových disků s průměrem 14" a i bez nářadí nasadíte je jednoduše během pár minut. A nezapomeňme dodat, že v balení obdržíte rovnou 4 ks těchto stylových poklic na auto. Podstatné přednosti poklic na kola VERSACO GTX Carbon silver 14" Pomáhají ochránit kola před mechanickým poškozením i proti korozi a vlivům klimatu Ideální pro všechna kola s rozměrem 14" (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO GTX Carbon silver 14" (20034) , Versaco gtx 13" carbon black/silver (6v2536)

VERSACO GTX Carbon silver 16" (20036)

VERSACO GTX Carbon silver 16" (20036)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Přejete-li si u kol svého vozu zachovat dokonalý vzhled bez poskvrnky, pořiďte si poklice na kola VERSACO GTX Carbon silver 16". Paprskovitý design i stříbrná barva těchto krytů jsou moderní a dodají každému autu nádech akce a dynamiky. Současně ale ochrání kola vašeho automobilu při parkování u chodníku, a tak zabrání škrábancům a jiným mechanickým poškozením. Poklice sází na trvanlivý materiál ABS plast, což jim zaručuje dostatečnou pružnost a tuhost, díky kterým dobře odolávají nárazu. Poklice na kola VERSACO lze nainstalovat na většinu vozidel s disky o rozměru 16" a jejich nasazení zvládnete během chvíle zcela bez nářadí. Příjemným zjištěním je také skutečnost, že balení obsahuje rovnou 4 ks těchto precizně zpracovaných poklic na auto. Klíčové parametry poklic na kola VERSACO GTX Carbon silver 16" Pomáhají chránit disky před nečistotami a korozí Ideální pro všechna kola o rozměru 16"... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO GTX Carbon silver 16" (20036) , Versaco gtx carbon silver 16" (20036)

VERSACO GTX 13" CARBON black/silver (6V2536)

VERSACO GTX 13" CARBON black/silver (6V2536)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže si přejete, aby kola vašeho auta vypadala stále jako nová, pořiďte si poklice na kola VERSACO GTX 13" CARBON black/silver. Paprskový tvar a černo-stříbrná barva poklic zaujmou každého, kdo se nebojí vylepšit design svého auta. K tomu ale poskytují kolům ochranu před povětrnostními vlivy, korozí i mechanickým poškozením. Klíčový materiál, na který tyto poklice sází, je ABS plast, který s sebou přináší důležitou odolnost, ale také pružnost, takže poklice nepraskne při prvním nárazu. Poklice na kola VERSACO se hodí skoro na všechny ocelové disky o velikosti 13", přitom montáž zabere okamžik a nebudete při ní potřebovat žádné nářadí. Potěšující je také to, že v balení naleznete hned 4 ks těchto kvalitně zpracovaných krytů na kola. Významné parametry poklic na kola VERSACO GTX 13" CARBON black/silver Pomáhají ochránit kola před špínou, korozí a mechanickým poškozením Lze je namontovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO GTX 13" CARBON black/silver (6V2536) , Versaco gtx carbon silver 14" (20034)

VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver (6V2550)

VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver         (6V2550)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže si přejete, aby kola vašeho auta vypadala stále jako nová, mohly by vaše nároky splnit poklice na kola VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver . Paprskový design a černo-stříbrná barevnost krytů jsou moderní a rázem vylepší celkové vzezření každého auta. Současně ale kola výborně ochrání před poškozením při parkování u chodníku a také před špínou a špatným počasím. Hlavním materiálem poklic je totiž ABS plast, který zaručuje potřebnou odolnost a pružnost zároveň. Poklice na kola VERSACO pasují na téměř jakákoliv kola s průměrem 15" a samotná montáž je velmi jednoduchá i bez použití nářadí. Skvělé je také to, že v jednom balení objevíte rovnou 4 ks těchto bytelných poklic. Klíčové parametry poklic na kola VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver Pomáhají ochránit kola před mechanickým poškozením i proti korozi a vlivům klimatu Vhodné pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver (6V2550) , Versaco poklice gtx 15" carbon black/silver (6v2550)

VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver (6V2567)

VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver         (6V2567)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže chcete mít jistotu, že kola vašeho automobilu vydrží dlouho jako nová, určitě by vás měly zaujmout poklice na kola VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver . Paprsčitý design i černo-stříbrná barevnost těchto poklic povýší styl každého auta na novou úroveň. Současně také poskytují kolům ochranu před povětrnostními vlivy, korozí i mechanickým poškozením. Hlavní předností poklic je použitý materiál, kterým je v tomto případě ABS plast, jenž se vyznačuje velkou odolností i pružností. Poklice na kola VERSACO je možné upevnit téměř na všechny ocelové disky s průměrem 16" a instalaci dokážete během chvíle a naprosto bez nářadí. Dobrou zprávou je jistě také skutečnost, že v jednom balení najdete hned 4 ks těchto poctivě zpracovaných poklic na auto. Důležité vlastnosti poklic na kola VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver Pomáhají ochránit kola před... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver (6V2567) , Versaco poklice gtx 14" carbon black/silver (6v2543)

VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver (6V2543)

VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver         (6V2543)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Nechcete-li nechat plechová kola na svém autě zbytečně trpět, určitě neuniknou vaší pozornosti poklice na kola VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver . Paprskový vzhled i černo-stříbrná barevnost krytů jsou totiž jednoduchou cestou, jak efektně vylepšit design každého auta. Přitom velkou měrou předcházejí poškrábání kol při parkování u obrubníku. Hlavním plusem poklic je materiál ABS plast, pro který je charakteristická nejen vysoká odolnost a tvrdost, ale i pružnost. Poklice na kola VERSACO se dají upevnit na většinu ocelových disků o průměru 14" a jejich nasazení zvládnete během chvíle zcela bez nářadí. Potěšujícím bonusem je i to, že v balení naleznete hned 4 ks těchto praktických a bytelných poklic. Základní vlastnosti poklic na kola VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver Ochrání disky proti poškrábání při parkování u obrubníku i korozi Lze je... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver (6V2543) , Versaco poklice gtx 16" carbon black/silver (6v2567)

VERSACO Trend silver/black 13" (20009)

VERSACO Trend silver/black 13" (20009)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Elegantní poklice VERSACO Trend mají stříbrno-černý lak. Poklice jsou určeny na disky kol s průměrem 13 palců. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABS, díky tomu chrání disky kol před poškozením. Během několika minut sami zvládnete poklice připevnit na disky. VERSACO Trend jsou vhodné pro většinu vozidel. Balení obsahuje 4 kusy. Klíčové vlastnosti poklic VERSACO Trend Poklice VERSACO Trend jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABSUrčeny na disky velikosti 13 palcůJsou vhodné pro většinu vozůSnadné připevnění na váš vůzBalení obsahuje 4 kusy (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Trend silver/black 13" (20009) , Versaco vector 13" silver/black (6v5353)

VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13" (6VRAPIDESB13)

VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13" (6VRAPIDESB13)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li ušetřit kola vašeho dvoustopého miláčka nežádoucích okolností, nastal čas rozšířit výbavu o poklice na kola VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13". Paprskovitý tvar a černo-stříbrná barevnost poklic povýší styl každého auta na novou úroveň. Také ale předejdou poškrábání kol při parkování u obrubníku a plíživé korozi. Důležitou roli hraje také materiál poklic ABS plast, se kterým máte záruku velmi dobré odolnosti a pružnosti zároveň. Poklice na kola VERSACO lze připevnit na většinu ocelových disků s rozměrem 13" a nasadíte je během chvilky zcela bez nářadí. Skvělou zprávou také je, že v balení naleznete hned 4 ks těchto precizně vyrobených poklic na kola. Zásadní vlastnosti poklic na kola VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13" Pomáhají ochránit kola před případnými škrábanci a plíživou korozí Určeno pro auta s disky o průměru 13" Nadčasový design a precizní provedení Nosný materiál je ABS plast (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13" (6VRAPIDESB13) , Versaco rapide silver black 13" (6vrapidesb13)

VERSACO VECTOR 13" silver/black (6V5353)

VERSACO VECTOR 13" silver/black (6V5353)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže přemýšlíte, jak to nejlépe udělat, aby kola vašeho auta vypadala stále fit, nezapomeňte na poklice na kola VERSACO VECTOR 13" silver/black. Paprskový design i černo-stříbrná barva těchto krytů jdou totiž rozhodně s dobou. K tomu také ochrání kola jak před poškozením při parkování u obrubníku, tak i před nevítanou korozí. Hlavní předností poklic je použitý materiál, kterým je v tomto případě ABS plast, díky kterému jsou poklice natolik odolné a pevné, že je nějaký náraz jen tak nerozhází. Poklice na kola VERSACO lze namontovat na většinu plechových kol s průměrem 13", samotná instalace je přitom velice snadná a zvládnete ji i bez nářadí. Na závěr vás jistě potěší, že v balení objevíte rovnou 4 ks těchto šikovných poklic na auto. Podstatné vlastnosti poklic na kola VERSACO VECTOR 13" silver/black Pomáhají chránit disky před před vodou, špínou i škrábanci Vhodné pro všechna auta s... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO VECTOR 13" silver/black (6V5353) , Versaco trend silver/black 13" (20009)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13" (6VTRENDDC13)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13" (6VTRENDDC13)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li ušetřit kola vašeho dvoustopého miláčka nežádoucích okolností, je ideální pořídit si poklice na kola VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13". Paprsčitý tvar a také černo-stříbrná barva krytů dodají autu styl a jiskru. Přitom ale kola výborně ochrání před poškozením při parkování u chodníku a také před špínou a špatným počasím. Klíčový materiál, na který tyto poklice sází, je ABS plast, který jim dodává potřebnou pevnost a odolnost. Poklice na kola VERSACO můžete upevnit snad na většinu disků o průměru 13", montáž samotná je velmi jednoduchá, nezabere mnoho času a obejdete se bez nářadí. Potěšující je také to, že v balení obdržíte rovnou 4 ks těchto kvalitních poklic na auto. Zásadní vlastnosti poklic na kola VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13" Přispívají s ochraně disků před nepříznivými vlivy počasí i před korozí a škrábanci Vhodné pro všechny disky s velikostí 13" Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13" (6VTRENDDC13) , Versaco trend dc silver/black 13" (6vtrenddc13)

Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks (20017)

Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks (20017)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže plánujete na zimu ochránit plechová kola svého automobilu, budou rozhodně ideální volbou poklice na kola Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks. Paprskovitý vzhled a stříbrná barevnost krytů se budou perfektně vyjímat na každém autě. Zároveň s tím zabrání poškrábání kol při najetí na obrubník a ochrání kola před korozí. Poklice jsou vyrobeny z trvanlivého materiálu, kterým je ABS plast, který vyniká odolností a kvalitní povrchovou úpravou. Poklice na kola VERSACO připevníte na většinu kol s velikostí 13", přitom nasazení hravě zvládnete sami během okamžiku a bez nářadí. Potěšujícím bonusem je i to, že v jednom balení najdete hned 4 ks těchto praktických a poctivě vyvedených poklic na auto. Klíčové přednosti poklic na kola Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks Pomáhají ochránit kola před před vodou, špínou i škrábanci Lze je namontovat na standardní disky s velikostí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks (20017) , Versaco poklice stratos silver/red 13" sada 4ks (20017)

VERSACO Spark silver 15" (20003)

VERSACO Spark silver 15" (20003)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Elegantní poklice VERSACO Spark mají stříbrný lak. Poklice jsou určeny na disky kol s průměrem 15 palců. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABS, díky tomu chrání disky kol před poškozením. Během několika minut sami zvládnete poklice připevnit na disky. VERSACO Spark jsou vhodné pro většinu vozidel. Balení obsahuje 4 kusy. Klíčové vlastnosti poklic VERSACO Spark Poklice VERSACO Spark jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABSUrčeny na disky velikosti 15 palcůJsou vhodné pro většinu vozůSnadné připevnění na váš vůzBalení obsahuje 4 kusy (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Spark silver 15" (20003) , Versaco spark silver 16" (20004)

VERSACO Spark silver 16" (20004)

VERSACO Spark silver 16" (20004)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li dodat šmrnc i ochranu plechovým kolům na svém autě, je dobré pořídit si poklice na kola VERSACO Spark silver 16". Paprskovitý tvar a stříbrná barva krytů povýší styl každého auta na novou úroveň. Současně ale nedojde k poničení kol při nechtěném najetí na obrubník či jinou boční překážku. Nosným materiálem těchto poklic je totiž ABS plast, díky kterému jsou poklice natolik odolné a pevné, že je nějaký náraz jen tak nerozhází. Poklice na kola VERSACO pasují snad na každé kolo o rozměru 16" a i bez nářadí nasadíte je jednoduše během pár minut. Nesmíme opomenout ani na to, že součástí balení je rovnou 4 ks těchto praktických a bytelných krytů. Důležité přednosti poklic na kola VERSACO Spark silver 16" Přispívají s ochraně disků proti povětrnostním a mechanickým vlivům Lze je použít na většinu plechových disků s průměrem 16" Moderní design a kvalitní zpracování Základ tvoří materiál ABS... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Spark silver 16" (20004) , Versaco spark silver 14" (20002)

VERSACO Spark silver 14" (20002)

VERSACO Spark silver 14" (20002)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud si chcete pojistit, že plechová kola vašeho auta přežijí dlouho a bez nežádoucí újmy, budou rozhodně ideální volbou poklice na kola VERSACO Spark silver 14". Paprskovitý design i stříbrná barevnost poklic snadno přemění každé auto ve sportovně laděnou šelmu. Zároveň velkou měrou přispějí k ochraně kol před poškrábáním, vlivem nečistot i před korozí. Klíčovým materiálem poklic je totiž ABS plast, díky kterému jsou poklice natolik odolné a pevné, že je nějaký náraz jen tak nerozhází. Poklice na kola VERSACO se dají upevnit na většinu ocelových kol o rozměru 14", přitom i montáž je naprosto snadná, zvládnete ji hravě sami a nepotřebujete žádné nářadí. Na závěr je nutno zmínit, že v jednom balení získáte hned 4 ks těchto elegantních krytů kol. Významné vlastnosti poklic na kola VERSACO Spark silver 14" Přispívají k ochraně kol při najetí na obrubník i před korozí Použitelné pro všechny... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Spark silver 14" (20002) , Versaco spark silver 15" (20003)

VERSACO CRAFT 15" silver/black (6V4752)

VERSACO CRAFT 15" silver/black (6V4752)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže přemýšlíte, jak to nejlépe udělat, aby kola vašeho auta vypadala stále fit, je na čase si pořídit poklice na kola VERSACO CRAFT 15" silver/black. Paprskový tvar a také černo-stříbrná barva poklic se budou perfektně vyjímat na každém autě. Přitom ale s poklicemi můžete bezpečně parkovat podél chodníku, aniž byste si kola auta poškodili nechtěným škrábancem. Poklice sází na trvanlivý materiál ABS plast, který slibuje vysokou odolnost i pružnost. Poklice na kola VERSACO lze dát skoro na všechny ocelové disky s velikostí 15", montáž samotná je velmi jednoduchá, nezabere mnoho času a obejdete se bez nářadí. Skvělou zprávou také je, že v balení dostanete hned 4 ks těchto pečlivě zpracovaných krytů. Klíčové parametry poklic na kola VERSACO CRAFT 15" silver/black Pomáhají chránit disky před špínou, korozí a mechanickým poškozením Lze je namontovat na standardní disky s průměrem 15"... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO CRAFT 15" silver/black (6V4752) , Versaco vector 16" silver/black (6v5384)

VERSACO Stratos RC silver 15" (20015)

VERSACO Stratos RC silver 15" (20015)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li dopřát náležitou péči plechovým kolům vašeho auta nejen v zimě, mohly by vaše nároky splnit poklice na kola VERSACO Stratos RC silver 15". Paprskový tvar a stříbrná barva krytů okamžitě zaujmou každého nadšeného motoristu. Hlavně ale kola výborně ochrání před poškozením při parkování u chodníku a také před špínou a špatným počasím. Základním materiálem poklic je ABS plast, se kterým máte záruku velmi dobré odolnosti a pružnosti zároveň. Poklice na kola VERSACO je možné připevnit na téměř jakákoliv kola s rozměrem 15", jejich nasazení přitom zvládnete během chvilky a bez nářadí. Příznivá zpráva je také, že v balení dostanete hned 4 ks těchto kvalitně zpracovaných krytů kol. Zajímavé vlastnosti poklic na kola VERSACO Stratos RC silver 15" Pomáhají ochránit kola před špínou, korozí a mechanickým poškozením Vhodné pro všechna vozidel se standardními disky s průměrem 15" Elegantní design... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Stratos RC silver 15" (20015) , Versaco trend rc silver 16" (20008)

VERSACO VECTOR 14" silver/black (6V5360)

VERSACO VECTOR 14" silver/black (6V5360)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže plánujete na zimu ochránit plechová kola svého automobilu, nastal čas rozšířit výbavu o poklice na kola VERSACO VECTOR 14" silver/black. Paprsčitý design i černo-stříbrná barevnost těchto poklic jdou totiž rozhodně s dobou. Také ale velkou měrou přispějí k ochraně kol před poškrábáním, vlivem nečistot i před korozí. Nespornou předností těchto poklic je materiál ABS plast, který je velmi pevný, ale přitom dostatečně pružný. Poklice na kola VERSACO můžete upevnit na většinu standardních kol s průměrem 14" a jejich nasazení zvládnete během chvíle zcela bez nářadí. Výborné také je, že za jednu cenu získáte rovnou 4 ks těchto pečlivě zpracovaných poklic. Zajímavé vlastnosti poklic na kola VERSACO VECTOR 14" silver/black Pomáhají chránit disky před nečistotami a korozí Ideální pro všechny plechové disky o rozměru 14" Sportovně dynamický design a bytelné zpracování Základ tvoří ABS... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO VECTOR 14" silver/black (6V5360) , Versaco vector 15" silver/black (6v5377)

VERSACO VECTOR 15" silver/black (6V5377)

VERSACO VECTOR 15" silver/black (6V5377)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud chcete udržet kola svého auta co nejdéle v dokonalé kondici, nastal čas rozšířit výbavu o poklice na kola VERSACO VECTOR 15" silver/black. Paprsčitý vzhled i černo-stříbrná barva poklic dodají autu styl a jiskru. Zároveň však poskytují kolům ochranný štít před škrábanci, špínou i plíživou korozí. Klíčový je u poklic materiál ABS plast, jenž se vyznačuje velkou odolností i pružností. Poklice na kola VERSACO je možné instalovat téměř na všechna kola s rozměrem 15" a jejich instalaci zvládnete sami během chvíle zcela bez nářadí. Na závěr vás jistě potěší, že balení obsahuje hned 4 ks těchto kvalitně zpracovaných poklic na auto. Zásadní vlastnosti poklic na kola VERSACO VECTOR 15" silver/black Chrání kola před poškrábáním, nečistotami i korozí Vhodné pro všechna vozidel se standardními disky o průměru 15" Zajímavý vzhled a trvanlivé provedení Konstrukce z materiálu ABS plast Rychlá... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO VECTOR 15" silver/black (6V5377) , Versaco craft 16" silver/black (6v4769)

VERSACO CRAFT 16" silver/black (6V4769)

VERSACO CRAFT 16" silver/black (6V4769)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li ušetřit kola svého auta zbytečné újmy, je ideální pořídit si poklice na kola VERSACO CRAFT 16" silver/black. Paprsčitý design a také černo-stříbrná barevnost těchto krytů perfektně vylepší celkový design vozu. Zároveň však velkou měrou předcházejí poškrábání kol při parkování u obrubníku. Základem poklic je použitý materiál ABS plast, který s sebou přináší důležitou odolnost, ale také pružnost, takže poklice nepraskne při prvním nárazu. Poklice na kola VERSACO se dají instalovat na většinu standardních kol o velikosti 16" a u samotné montáže se obejdete bez nářadí, protože poklice jednoduchým způsobem nacvaknete. Potěšujícím bonusem je i to, že za jednu cenu získáte rovnou 4 ks těchto poctivě zpracovaných poklic. Podstatné přednosti poklic na kola VERSACO CRAFT 16" silver/black Pomáhají ochránit kola před poškrábáním, nečistotami i korozí Určeno pro standardní disky o velikosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO CRAFT 16" silver/black (6V4769) , Versaco stratos dc silver/black 14" (6vstratosdc14)

VERSACO Trend RC silver 16" (20008)

VERSACO Trend RC silver 16" (20008)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Elegantní poklice VERSACO Trend RC mají stříbrný lak s chromovým kroužkem. Poklice jsou určeny na disky kol s průměrem 16 palců. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABS, díky tomu chrání disky kol před poškozením. Během několika minut sami zvládnete poklice připevnit na disky. VERSACO Trend RC jsou vhodné pro většinu vozidel. Balení obsahuje 4 kusy. Klíčové vlastnosti poklic VERSACO Trend RCPoklice VERSACO Trend RC jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABSUrčeny na disky velikosti 16 palcůJsou vhodné pro většinu vozůSnadné připevnění na váš vůzBalení obsahuje 4 kusy (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Trend RC silver 16" (20008) , Versaco dakar nb silver/black 16" (6vdakarnbsb16)

VERSACO VECTOR 16" silver/black (6V5384)

VERSACO VECTOR 16" silver/black (6V5384)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li dodat šmrnc i ochranu plechovým kolům na svém autě, budou rozhodně ideální volbou poklice na kola VERSACO VECTOR 16" silver/black. Paprskovitý vzhled a také černo-stříbrná barevnost těchto krytů okamžitě zaujmou každého nadšeného motoristu. Přitom poskytují kolům dokonalou ochranu před nepříznivými vlivy počasí, před korozí a samozřejmě před škrábanci. Hlavní předností poklic je materiál ABS plast, který vyniká vysokou pevností, odolností a zároveň pružností. Poklice na kola VERSACO můžete upevnit skoro na všechna kola o průměru 16", montáž samotná je velmi jednoduchá, nezabere mnoho času a obejdete se bez nářadí. Potěšujícím bonusem je i to, že v balení dostanete rovnou 4 ks těchto povedených krytů. Stěžejní parametry poklic na kola VERSACO VECTOR 16" silver/black Pomáhají ochránit kola proti povětrnostním a mechanickým vlivům Určeno pro všechny disky o rozměru 16" Zajímavý... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO VECTOR 16" silver/black (6V5384) , Versaco stratos dc silver/black 16" (6vstratosdc16)

VERSACO Royal RC black 13" (20025)

VERSACO Royal RC black 13" (20025)
Detail

Poklice na kola 13", paprskové, černá barva, ABS plast, sada 4ks Elegantní poklice VERSACO Royal RC mají černý lak s chromovým kroužkem. Poklice jsou určeny na disky kol s průměrem 13 palců. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu, díky tomu chrání disky kol před poškozením. Během několika minut sami zvládnete poklice připevnit na disky. VESACO Royal RC jsou vhodné pro většinu vozidel. Balení obsahuje 4 kusy. Klíčové vlastnosti poklic VERSACO Royal RCPoklice VERSACO Royal RC jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABSUrčeny na disky velikosti 13 palcůJsou vhodné pro většinu vozůSnadné připevnění na váš vůzBalení obsahuje 4 kusy (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Royal RC black 13" (20025) , Versaco trend dc silver/black 15" (6vtrenddc15)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 16" (6VTRENDDC16)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 16" (6VTRENDDC16)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks TREND DC SILVER/BLACK 16" se vyznačují výtečnou tuhostí a lakováním. Pevné uchycení ke kolu s pružinou. Sada obsahuje 4 ks těchto krytů.Nelibujete si v ne zrovna vkusném vzhledu ocelových disků u vašeho čtyřkolového miláčka, a sháníte elegantní kryty? Společnost VERSACO si z tohoto důvodu pro vás připravila tuto sadu 4 elegantních krytů kol z prvotřídního materiálu s vysokou tuhostí a výtečnou kvalitou lakování. Poklice pasují na 16" ocelové disky kol. Montáž se provádí jednoduchým nacvaknutím na disky kol. Pevná ocelová pružina v zadní části poklice se postará o pevné spojení s kolem. Poklice splňují národní TÜV ATEST 8SD.Klíčové vlastnostiElegantní vzhled krytůPevné uchycení ke koluSada 4 kusů (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 16" (6VTRENDDC16) , Versaco stratos rc black/silver 14" (6vstratosrc14)

VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14" (6VSTRATOSDC14)

VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14" (6VSTRATOSDC14)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Nechcete-li, aby plechová kola vašeho vozu v zimě zbytečně trpěla, je velmi praktické pořídit si poklice na kola VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14". Paprskovitý vzhled i černo-stříbrná barva těchto poklic promění i obyčejně vypadající auto ve sportovně laděný vůz. K tomu ale poskytují kolům ochranu před povětrnostními vlivy, korozí i mechanickým poškozením. Významnou roli hraje i materiál ABS plast, jenž se vyznačuje velkou odolností i pružností. Poklice na kola VERSACO je možné upevnit na většinu plechových disků s průměrem 14" a u jejich nasazování se ani trochu nezapotíte. Zvládnete ho jednoduše během chvilky a bez nářadí. Závěrem nesmíme zapomenout zmínit, že v balení se nachází rovnou 4 ks těchto pečlivě zpracovaných poklic. Zajímavé přednosti poklic na kola VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14" Pomáhají ochránit kola před případnými škrábanci a plíživou korozí Určeno pro standardní... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14" (6VSTRATOSDC14) , Versaco trend dc silver/black 16" (6vtrenddc16)

VERSACO DAKAR NB silver/black 16" (6VDAKARNBSB16)

VERSACO DAKAR NB silver/black 16" (6VDAKARNBSB16)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, červeno-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud zodpovědně pečujete o stav a kondici svého auta, mohou být tím správným řešením poklice na kola VERSACO DAKAR NB silver/black 16". Paprsčitý vzhled a červeno-stříbrná barva těchto poklic snadno přemění každé auto ve sportovně laděnou šelmu. Zároveň kola výborně ochrání hlavně v zimě před vodou a agresivní solí, brání jejich mechanickému poškození i nežádoucí korozi. Hlavní předností poklic je použitý materiál, kterým je v tomto případě ABS plast, jenž je velmi odolný a současně dostatečně pružný. Poklice na kola VERSACO můžete upevnit na většinu aut s disky s rozměrem 16" a u jejich nasazování se ani trochu nezapotíte. Zvládnete ho jednoduše během chvilky a bez nářadí. Dobrou zprávou je jistě také skutečnost, že součástí balení je rovnou 4 ks těchto poctivě zpracovaných krytů na kola. Důležité přednosti poklic na kola VERSACO DAKAR NB silver/black 16" Pomáhají chránit disky před... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO DAKAR NB silver/black 16" (6VDAKARNBSB16) , Versaco vector rc 14" black/silver (6v5407)

VERSACO Stratos RC black/silver 14" (6VSTRATOSRC14)

VERSACO Stratos RC black/silver 14" (6VSTRATOSRC14)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud chcete, aby kola vašeho vozu vydržela co nejdéle bez výrazné újmy, mohou být ideálním řešením poklice na kola VERSACO Stratos RC black/silver 14". Paprskovitý design a černo-stříbrná barevnost těchto poklic povýší styl každého auta na novou úroveň. Zároveň však nedojde k poničení kol při nechtěném najetí na obrubník či jinou boční překážku. Základem poklic je použitý materiál ABS plast, díky kterému jsou poklice natolik odolné a pevné, že je nějaký náraz jen tak nerozhází. Poklice na kola VERSACO se dají namontovat na téměř jakákoliv kola s velikostí 14", nasazení hravě zvládnete sami během okamžiku a obejdete se i bez nářadí. Na závěr je nutno zmínit, že v balení naleznete hned 4 ks těchto praktických a elegantních krytů. Nejdůležitější parametry poklic na kola VERSACO Stratos RC black/silver 14" Přispívají k ochraně kol před nečistotami a korozí Hodí se na kola s velikostí 14"... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Stratos RC black/silver 14" (6VSTRATOSRC14) , Versaco dakar nb silver/black 15" (6vdakarnbsb15)

VERSACO VECTOR RC 14" black/silver (6V5407)

VERSACO VECTOR RC 14" black/silver (6V5407)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li svému autu i jeho kolům poskytnout maximální péči, je na čase si pořídit poklice na kola VERSACO VECTOR RC 14" black/silver. Paprskový design i černo-stříbrná barevnost těchto krytů totiž přidají sportovní nádech a eleganci snad každému vozidlu. K tomu navíc velkou měrou předcházejí poškrábání kol při parkování u obrubníku. Klíčovým materiálem poklic je totiž ABS plast, který vyniká vysokou tuhostí a kvalitní povrchovou úpravou. Poklice na kola VERSACO se dají připevnit snad na každé kolo s rozměrem 14" a samotná montáž je velmi jednoduchá i bez použití nářadí. Příjemný je jistě i fakt, že v balení vás překvapí rovnou 4 ks těchto precizně vyrobených krytů na kola. Nejdůležitější parametry poklic na kola VERSACO VECTOR RC 14" black/silver Pomáhají s ochranou disků proti povětrnostním a mechanickým vlivům Vhodné pro všechny disky s průměrem 14" Nadčasový vzhled a poctivé... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO VECTOR RC 14" black/silver (6V5407) , Versaco stratos rc black/silver 16" (20016)

VERSACO DAKAR NB silver/black 15" (6VDAKARNBSB15)

VERSACO DAKAR NB silver/black 15" (6VDAKARNBSB15)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Chcete-li dopřát plechovým kolům svého vozu tu nejlepší péči, budou se vám stoprocentně hodit poklice na kola VERSACO DAKAR NB silver/black 15". Paprskovitý design i černo-stříbrná barva krytů totiž přidají sportovní nádech a eleganci snad každému vozidlu. Navrch ale zaručují kolům ochranu před mechanickým poškozením během parkování, chrání je i proti korozi a jiným vlivům klimatu. Klíčovým materiálem poklic je totiž ABS plast, jenž se vyznačuje vysokou tvrdostí, odolností a pružností. Poklice na kola VERSACO lze připevnit téměř na všechny ocelové disky s průměrem 15" a i bez nářadí nasadíte je jednoduše během pár minut. Výbornou zprávou je také to, že v balení se nachází rovnou 4 ks těchto bytelných poklic. Základní parametry poklic na kola VERSACO DAKAR NB silver/black 15" Pomáhají s ochranou disků při najetí na obrubník i před korozí Ideální pro všechny plechové disky s průměrem 15"... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO DAKAR NB silver/black 15" (6VDAKARNBSB15) , Versaco royal rc black 13" (20025)

VERSACO Stratos RC black/silver 16" (20016)

VERSACO Stratos RC black/silver 16" (20016)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Elegantní poklice VERSACO Stratos RC mají černo-stříbrný lak s chromovým kroužkem. Poklice jsou určeny na disky kol s průměrem 16 palců. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABS, díky tomu chrání disky kol před poškozením. Během několika minut sami zvládnete poklice připevnit na disky. VERSACO Stratos RC jsou vhodné pro většinu vozidel. Balení obsahuje 4 kusy. Klíčové vlastnosti poklic VERSACO Stratos RCPoklice VERSACO Stratos RC jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pružného materiálu ABSUrčeny na disky velikosti 16 palcůJsou vhodné pro většinu vozůSnadné připevnění na váš vůzBalení obsahuje 4 kusy (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO Stratos RC black/silver 16" (20016) , Versaco poklice stratos silver/red 14" sada 4ks (20018)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15" (6VTRENDDC15)

VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15" (6VTRENDDC15)
Detail

Poklice na kola 15", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Jestliže si přejete chránit plechová kola na svém autě nejen před špatným počasím, mohly by vaše nároky splnit poklice na kola VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15". Paprskový design i černo-stříbrná barevnost poklic perfektně vylepší celkový design vozu. K tomu ale kola výborně ochrání před poškozením při parkování u chodníku a také před špínou a špatným počasím. Poklice jsou vyrobeny z trvanlivého materiálu, kterým je ABS plast, jenž je velmi odolný a současně dostatečně pružný. Poklice na kola VERSACO lze dát na většinu vozidel s disky o rozměru 15" a jejich nasazení je tak snadné, že ho i bez nářadí zvládnete během okamžiku. Potěšující je také fakt, že v balení obdržíte hned 4 ks těchto poctivě zpracovaných krytů. Podstatné vlastnosti poklic na kola VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15" Pomáhají chránit disky při najetí na obrubník i před korozí Určeno pro auta s disky s rozměrem 15"... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15" (6VTRENDDC15)

VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16" (6VSTRATOSDC16)

VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16" (6VSTRATOSDC16)
Detail

Poklice na kola 16", paprskové, černo-stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud neradi necháváte kola svého auta napospas nežádoucím živlům, je velmi praktické pořídit si poklice na kola VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16". Paprsčitý design i černo-stříbrná barva těchto krytů vyladí design každého auta. Hlavně však nebudete mít zničená kola od těsného parkování u obrubníku a ochráníte je též proti korozi. Velkým plusem těchto poklic je materiál ABS plast, díky kterému toho poklice vydrží opravdu hodně. Poklice na kola VERSACO se dají připevnit téměř na všechna kola o rozměru 16", instalaci zvládnete raz dva během chvíle a nepotřebujete ani žádné nářadí. Na závěr je nutno zmínit, že v balení vás překvapí hned 4 ks těchto šikovných a kvalitních krytů. Podstatné vlastnosti poklic na kola VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16" Pomáhají chránit disky před poškrábáním, nečistotami i korozí Vhodná pro disky o průměru 16" Promyšlený design a odolné provedení Nosný... (alza.cz)

Podobné produkty ako VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16" (6VSTRATOSDC16)

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 43,5

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 43,5
Detail

Specifikace: svršek: kůže mezipodešev: MEMlex EVA podešev: Vibram® s IBS podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort hmotnost/pár (g): 900 / vel. 42 Hlavní přednosti: ergonomický střih prodloužené šněrování vodě i oděruvzdorný svršek nepromokavé - GTX membrána vysoce přilnavá podešev Vibram® Idrogrip pro pohyb v kamenitém terénu (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 43,5

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 45

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 45
Detail

Specifikace: svršek: kůže mezipodešev: MEMlex EVA podešev: Vibram® s IBS podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort hmotnost/pár (g): 900 / vel. 42 Hlavní přednosti: ergonomický střih prodloužené šněrování vodě i oděruvzdorný svršek nepromokavé - GTX membrána vysoce přilnavá podešev Vibram® Idrogrip pro pohyb v kamenitém terénu (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 45

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 44,5

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 44,5
Detail

Specifikace: svršek: kůže mezipodešev: MEMlex EVA podešev: Vibram® s IBS podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort hmotnost/pár (g): 900 / vel. 42 Hlavní přednosti: ergonomický střih prodloužené šněrování vodě i oděruvzdorný svršek nepromokavé - GTX membrána vysoce přilnavá podešev Vibram® Idrogrip pro pohyb v kamenitém terénu (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 44,5

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 46

La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 46
Detail

Specifikace: svršek: kůže mezipodešev: MEMlex EVA podešev: Vibram® s IBS podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort hmotnost/pár (g): 900 / vel. 42 Hlavní přednosti: ergonomický střih prodloužené šněrování vodě i oděruvzdorný svršek nepromokavé - GTX membrána vysoce přilnavá podešev Vibram® Idrogrip pro pohyb v kamenitém terénu (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva Hyper GTX carbon/neon Velikost: 46

Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks (20018)

Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks (20018)
Detail

Poklice na kola 14", paprskové, stříbrná barva, ABS plast, sada 4ks Pokud chcete chránit kola svého auta před nežádoucími okolnostmi, určitě by vás měly zaujmout poklice na kola Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks. Paprskový design a stříbrná barva krytů jsou moderní a rázem vylepší celkové vzezření každého auta. Hlavně ale s poklicemi můžete bezpečně parkovat podél chodníku, aniž byste si kola auta poškodili nechtěným škrábancem. Významnou roli hraje i materiál ABS plast, který vyniká vysokou tuhostí a kvalitní povrchovou úpravou. Poklice na kola VERSACO můžete nainstalovat na většinu aut s disky s velikostí 14" a nasadíte je během chvilky zcela bez nářadí. Na závěr vás jistě potěší, že v balení objevíte rovnou 4 ks těchto šikovných poklic na kola. Základní parametry poklic na kola Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks Pomáhají ochránit kola proti povětrnostním a mechanickým vlivům Vhodné pro všechny disky s velikostí 14" Zajímavý vzhled... (alza.cz)

Podobné produkty ako Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks (20018)

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green
Detail

Goretexové boty, které odolají každému počasí i terénu! Navíc skvěle tlumí nárazy a perfektně sedí na noze.. La Sportiva Akyra GTX jsou boty ideální na běh i lehkou turistiku. Díky voděodolné goretexové membráně s nimi můžete směle vyrazit do každého počasí i terénu. Podrážky FriXion XT jsou skvěle přilnavé a zároveň se jen tak neopotřebí. Systém Trail Rocker pak zaručuje přirozenější a pohodlnější nášlap. Bota má také zabudovanou technologii Impact Brake System, která až o 20 % tlumí nárazy. Tento model je skvělou volbou například pro zimní běhání a super náročné traily. Klíčové vlastnosti: vhodné pro běh i lehkou turistiku voděodolný svrchní materiál široký střih pryžová ochrana špičky proti okopání vnější podešev Trail Rocker pro přirozený pohyb při běhu i chůzi stélky Orthlite MR Technický popis: Hmotnost 700 g (pár) Svršek Air Mesh + TPU MicroLite Skeleton Podšívka Gore-Tex Extended Comfort Mezipodešev Vstřikovaná EVA pěna Podešev FriXion XT Tlumící systém Impact Brake System Drop 9 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green
Detail

Goretexové boty, které odolají každému počasí i terénu! Navíc skvěle tlumí nárazy a perfektně sedí na noze.. La Sportiva Akyra GTX jsou boty ideální na běh i lehkou turistiku. Díky voděodolné goretexové membráně s nimi můžete směle vyrazit do každého počasí i terénu. Podrážky FriXion XT jsou skvěle přilnavé a zároveň se jen tak neopotřebí. Systém Trail Rocker pak zaručuje přirozenější a pohodlnější nášlap. Bota má také zabudovanou technologii Impact Brake System, která až o 20 % tlumí nárazy. Tento model je skvělou volbou například pro zimní běhání a super náročné traily. Klíčové vlastnosti: vhodné pro běh i lehkou turistiku voděodolný svrchní materiál široký střih pryžová ochrana špičky proti okopání vnější podešev Trail Rocker pro přirozený pohyb při běhu i chůzi stélky Orthlite MR Technický popis: Hmotnost 700 g (pár) Svršek Air Mesh + TPU MicroLite Skeleton Podšívka Gore-Tex Extended Comfort Mezipodešev Vstřikovaná EVA pěna Podešev FriXion XT Tlumící systém Impact Brake System Drop 9 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green
Detail

Goretexové boty, které odolají každému počasí i terénu! Navíc skvěle tlumí nárazy a perfektně sedí na noze.. La Sportiva Akyra GTX jsou boty ideální na běh i lehkou turistiku. Díky voděodolné goretexové membráně s nimi můžete směle vyrazit do každého počasí i terénu. Podrážky FriXion XT jsou skvěle přilnavé a zároveň se jen tak neopotřebí. Systém Trail Rocker pak zaručuje přirozenější a pohodlnější nášlap. Bota má také zabudovanou technologii Impact Brake System, která až o 20 % tlumí nárazy. Tento model je skvělou volbou například pro zimní běhání a super náročné traily. Klíčové vlastnosti: vhodné pro běh i lehkou turistiku voděodolný svrchní materiál široký střih pryžová ochrana špičky proti okopání vnější podešev Trail Rocker pro přirozený pohyb při běhu i chůzi stélky Orthlite MR Technický popis: Hmotnost 700 g (pár) Svršek Air Mesh + TPU MicroLite Skeleton Podšívka Gore-Tex Extended Comfort Mezipodešev Vstřikovaná EVA pěna Podešev FriXion XT Tlumící systém Impact Brake System Drop 9 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green
Detail

Goretexové boty, které odolají každému počasí i terénu! Navíc skvěle tlumí nárazy a perfektně sedí na noze.. La Sportiva Akyra GTX jsou boty ideální na běh i lehkou turistiku. Díky voděodolné goretexové membráně s nimi můžete směle vyrazit do každého počasí i terénu. Podrážky FriXion XT jsou skvěle přilnavé a zároveň se jen tak neopotřebí. Systém Trail Rocker pak zaručuje přirozenější a pohodlnější nášlap. Bota má také zabudovanou technologii Impact Brake System, která až o 20 % tlumí nárazy. Tento model je skvělou volbou například pro zimní běhání a super náročné traily. Klíčové vlastnosti: vhodné pro běh i lehkou turistiku voděodolný svrchní materiál široký střih pryžová ochrana špičky proti okopání vnější podešev Trail Rocker pro přirozený pohyb při běhu i chůzi stélky Orthlite MR Technický popis: Hmotnost 700 g (pár) Svršek Air Mesh + TPU MicroLite Skeleton Podšívka Gore-Tex Extended Comfort Mezipodešev Vstřikovaná EVA pěna Podešev FriXion XT Tlumící systém Impact Brake System Drop 9 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Pánské turistické boty La Sportiva Akyra GTX Carbon/Apple Green

Sada poklic Avalon Carbon Silver - 14"

Sada poklic Avalon Carbon Silver - 14"
Detail

Sada obsahuje 4 poklice na kola. Hodí se na většinu ocelových disků o velikosti 14". Poklice dodáváme v praktické papírové krabici, do které je můžete, po dobu, kdy je nepoužíváte, bezpečně uložit. Povrch poklic je ošetřen odolným a neloupavým lakem, který zajišťuje stylový vzhled a snadné čištění. Otvory v poklicích jsou uzpůsobeny tak, aby během jízdy docházelo k efektivnímu chlazení disků kol. Na každé poklici dále naleznete výsek, díky kterému je ventilek snadno přístupný. Výrobek je shodný s typem schváleným Ministerstvem dopravy ČR č. 1047 č.j.: 204333/93-222 Ke každé sadě poklic je přiložený český návod na montáž.Montáž poklic na kola je jednoduchá a není k ní třeba žádné nářadí. Západky na poklicích se "zaklapnou" do disků kol. Tlustý ocelový drát na vnější straně poklic tlačí západky proti diskům a zajišťuje poklice proti vypadnutí (viz. obrázek 2 ve fotogalerii). Může se stát, že je poklice na disku příliš volná nebo těsná. V takovém případě je třeba zmenšit nebo zvětšit průměr přítlačné pružiny v místě ohybu pro ventilek. Pružinu je zde třeba roztáhnout nebo stlačit (viz. obrázek 3 ve fotogalerii). (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Sada poklic Avalon Carbon Silver - 14"

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist
Detail

Lehké, přilnavé a agresivní - zkrátka super výkonnostní boty s Gore-Tex membránou a vyztužením pro ty nenáročnější tratě.. La Sportiva Bushido II Woman GTX jsou ultra lehké dámské výkonnostní boty pro agresivnější druh tréninku, které vám zaručí perfektní stabilitu chodidla a jistý došlap! Díky goretexové membráně jsou výborně prodyšné a hlavně voděodolné, takže s nimi nebudete mít problém ani v náročném terénu. Bota je zpevněná TPU vyztužením, které prostupuje její konstrukcí a stabilizuje chodidlo. S touto technologií je zároveň zachována nízká hmotnost boty. Dvojitá podrážka FriXion Red je extra tvrdá a její vzor pak zaručuje maximální záběr. V kamenitém terénu vás zase ochrání praktické vyztužení paty a špičky. La Sportiva Bushido II GTX jsou zkrátka tím nejlepším řešením pro ty nejnáročnější běžce! Klíčové vlastnosti: odlehčené výkonnostní boty s přilnavou podrážkou vhodné pro agresivní trénink Gore-Tex - voděodolný a zároveň prodyšný svrchní materiál tlumení Impact Brake System pro co nejlepší pohlcení dopadu odolná podrážka pro co nejlepší přilnavost na každém druhu terénu vyztužení boty pro stabilizaci chodidla čistá konstrukce s minimálním počtem švů odolné vyztužení kolem paty a špičky Technický popis: Hmotnost 460 g (pár) Svršek prodyšná síťovina, vyztužení z TPU Podšívka Gore-Tex Invisible Fit Mezipodešev stlačená EVA pěna + Stability Control System Podešev FriXion Red Tlumící systém Impact Brake System Stélka Ortholite Ergonomic 4 mm Drop 6 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist
Detail

Lehké, přilnavé a agresivní - zkrátka super výkonnostní boty s Gore-Tex membránou a vyztužením pro ty nenáročnější tratě.. La Sportiva Bushido II Woman GTX jsou ultra lehké dámské výkonnostní boty pro agresivnější druh tréninku, které vám zaručí perfektní stabilitu chodidla a jistý došlap! Díky goretexové membráně jsou výborně prodyšné a hlavně voděodolné, takže s nimi nebudete mít problém ani v náročném terénu. Bota je zpevněná TPU vyztužením, které prostupuje její konstrukcí a stabilizuje chodidlo. S touto technologií je zároveň zachována nízká hmotnost boty. Dvojitá podrážka FriXion Red je extra tvrdá a její vzor pak zaručuje maximální záběr. V kamenitém terénu vás zase ochrání praktické vyztužení paty a špičky. La Sportiva Bushido II GTX jsou zkrátka tím nejlepším řešením pro ty nejnáročnější běžce! Klíčové vlastnosti: odlehčené výkonnostní boty s přilnavou podrážkou vhodné pro agresivní trénink Gore-Tex - voděodolný a zároveň prodyšný svrchní materiál tlumení Impact Brake System pro co nejlepší pohlcení dopadu odolná podrážka pro co nejlepší přilnavost na každém druhu terénu vyztužení boty pro stabilizaci chodidla čistá konstrukce s minimálním počtem švů odolné vyztužení kolem paty a špičky Technický popis: Hmotnost 460 g (pár) Svršek prodyšná síťovina, vyztužení z TPU Podšívka Gore-Tex Invisible Fit Mezipodešev stlačená EVA pěna + Stability Control System Podešev FriXion Red Tlumící systém Impact Brake System Stélka Ortholite Ergonomic 4 mm Drop 6 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist
Detail

Lehké, přilnavé a agresivní - zkrátka super výkonnostní boty s Gore-Tex membránou a vyztužením pro ty nenáročnější tratě.. La Sportiva Bushido II Woman GTX jsou ultra lehké dámské výkonnostní boty pro agresivnější druh tréninku, které vám zaručí perfektní stabilitu chodidla a jistý došlap! Díky goretexové membráně jsou výborně prodyšné a hlavně voděodolné, takže s nimi nebudete mít problém ani v náročném terénu. Bota je zpevněná TPU vyztužením, které prostupuje její konstrukcí a stabilizuje chodidlo. S touto technologií je zároveň zachována nízká hmotnost boty. Dvojitá podrážka FriXion Red je extra tvrdá a její vzor pak zaručuje maximální záběr. V kamenitém terénu vás zase ochrání praktické vyztužení paty a špičky. La Sportiva Bushido II GTX jsou zkrátka tím nejlepším řešením pro ty nejnáročnější běžce! Klíčové vlastnosti: odlehčené výkonnostní boty s přilnavou podrážkou vhodné pro agresivní trénink Gore-Tex - voděodolný a zároveň prodyšný svrchní materiál tlumení Impact Brake System pro co nejlepší pohlcení dopadu odolná podrážka pro co nejlepší přilnavost na každém druhu terénu vyztužení boty pro stabilizaci chodidla čistá konstrukce s minimálním počtem švů odolné vyztužení kolem paty a špičky Technický popis: Hmotnost 460 g (pár) Svršek prodyšná síťovina, vyztužení z TPU Podšívka Gore-Tex Invisible Fit Mezipodešev stlačená EVA pěna + Stability Control System Podešev FriXion Red Tlumící systém Impact Brake System Stélka Ortholite Ergonomic 4 mm Drop 6 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist
Detail

Lehké, přilnavé a agresivní - zkrátka super výkonnostní boty s Gore-Tex membránou a vyztužením pro ty nenáročnější tratě.. La Sportiva Bushido II Woman GTX jsou ultra lehké dámské výkonnostní boty pro agresivnější druh tréninku, které vám zaručí perfektní stabilitu chodidla a jistý došlap! Díky goretexové membráně jsou výborně prodyšné a hlavně voděodolné, takže s nimi nebudete mít problém ani v náročném terénu. Bota je zpevněná TPU vyztužením, které prostupuje její konstrukcí a stabilizuje chodidlo. S touto technologií je zároveň zachována nízká hmotnost boty. Dvojitá podrážka FriXion Red je extra tvrdá a její vzor pak zaručuje maximální záběr. V kamenitém terénu vás zase ochrání praktické vyztužení paty a špičky. La Sportiva Bushido II GTX jsou zkrátka tím nejlepším řešením pro ty nejnáročnější běžce! Klíčové vlastnosti: odlehčené výkonnostní boty s přilnavou podrážkou vhodné pro agresivní trénink Gore-Tex - voděodolný a zároveň prodyšný svrchní materiál tlumení Impact Brake System pro co nejlepší pohlcení dopadu odolná podrážka pro co nejlepší přilnavost na každém druhu terénu vyztužení boty pro stabilizaci chodidla čistá konstrukce s minimálním počtem švů odolné vyztužení kolem paty a špičky Technický popis: Hmotnost 460 g (pár) Svršek prodyšná síťovina, vyztužení z TPU Podšívka Gore-Tex Invisible Fit Mezipodešev stlačená EVA pěna + Stability Control System Podešev FriXion Red Tlumící systém Impact Brake System Stélka Ortholite Ergonomic 4 mm Drop 6 mm (insportline.cz)

Podobné produkty ako Dámské běžecké boty La Sportiva Bushido II Woman GTX Carbon/Mist

La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 45 pánské boty

La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 45 pánské boty
Detail

Specifikace: svršek: kombinace mezipodešev: vstřikovaná Eva pěna podešev: Mega-Grip Vibram® podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort membrána: GORE-TEX® hmotnost/pár (g): 970 / vel. 42 Hlavní přednosti: kožená kotníková obuv do náročného horského terénu voděodolná výborná stabilita a opora nohy Impact Brake System® „lezecká“ špička tuhá v torzi vysoká odolnost proti oděru patentovaný šněrovací systém (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 45 pánské boty

La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 38 dámské boty

La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 38 dámské boty
Detail

nízká hmotnost - 860 g (pár ve velikosti 38 EU) prodyšný svršek - oděruvzdorný textil pryžová obsázka po celém obvodu nepromokavé - membrána GORE-TEX přilnavá podrážka s hrubým vzorkem (MegaGrip) odpružená mezipodešev (vstřikovaná EVA pěna) vhodné pro klasickou turistiku i pro použití v náročnějším terénu (via ferrata) (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 38 dámské boty

La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 40,5 dámské boty

La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 40,5 dámské boty
Detail

nízká hmotnost - 860 g (pár ve velikosti 38 EU) prodyšný svršek - oděruvzdorný textil pryžová obsázka po celém obvodu nepromokavé - membrána GORE-TEX přilnavá podrážka s hrubým vzorkem (MegaGrip) odpružená mezipodešev (vstřikovaná EVA pěna) vhodné pro klasickou turistiku i pro použití v náročnějším terénu (via ferrata) (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva TxS Woman GTX carbon/topaz Velikost: 40,5 dámské boty

La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 43 pánské boty

La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 43 pánské boty
Detail

Specifikace: svršek: kombinace mezipodešev: vstřikovaná Eva pěna podešev: Mega-Grip Vibram® podšívka: GORE-TEX® Extended Comfort membrána: GORE-TEX® hmotnost/pár (g): 970 / vel. 42 Hlavní přednosti: kožená kotníková obuv do náročného horského terénu voděodolná výborná stabilita a opora nohy Impact Brake System® „lezecká“ špička tuhá v torzi vysoká odolnost proti oděru patentovaný šněrovací systém (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako La Sportiva TX4 Mid GTX Carbon/Flame Velikost: 43 pánské boty
VERSACO GTX Carbon silver 13" (20033), VERSACO GTX 13" CARBON black/silver (6V2536), VERSACO GTX Carbon silver 16" (20036), VERSACO GTX Carbon silver 14" (20034), VERSACO Poklice GTX 15" CARBON black/silver (6V2550), VERSACO Poklice GTX 14" CARBON black/silver (6V2543), VERSACO Poklice GTX 16" CARBON black/silver (6V2567), VERSACO VECTOR 13" silver/black (6V5353), VERSACO RAPIDE SILVER BLACK 13" (6VRAPIDESB13), VERSACO Trend silver/black 13" (20009), VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 13" (6VTRENDDC13), Versaco poklice Stratos silver/red 13" sada 4ks (20017), VERSACO Spark silver 16" (20004), VERSACO Spark silver 14" (20002), VERSACO Spark silver 15" (20003), VERSACO VECTOR 16" silver/black (6V5384), VERSACO Trend RC silver 16" (20008), VERSACO VECTOR 15" silver/black (6V5377), VERSACO CRAFT 16" silver/black (6V4769), VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 14" (6VSTRATOSDC14), VERSACO DAKAR NB silver/black 16" (6VDAKARNBSB16), VERSACO STRATOS DC SILVER/BLACK 16" (6VSTRATOSDC16), VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 15" (6VTRENDDC15), VERSACO Stratos RC black/silver 14" (6VSTRATOSRC14), VERSACO TREND DC SILVER/BLACK 16" (6VTRENDDC16), VERSACO VECTOR RC 14" black/silver (6V5407), VERSACO DAKAR NB silver/black 15" (6VDAKARNBSB15), VERSACO Stratos RC black/silver 16" (20016), VERSACO Royal RC black 13" (20025), Versaco poklice Stratos silver/red 14" sada 4ks (20018)