Verbatim 32gb usb flash disk dual usb 2 0 micro usb adapter

Flash disk transcend jetflash 700 3.0, 32gb, usb 3.0

Flash disk transcend jetflash 700 3.0, 32gb, usb 3.0

Transcend JetFlash 700 je USB flash disk který používá novou specifikaci USB 3.0 a tím nabízí velmi rychlou přenosovou rychlost. Disk je vyroben pomocí ultrazvukové svařovací techniky a navíc nabízí kvalitní provedení a elegantní design. JetFlash 700 USB 3.0 je ideální produkt pro uživatele, kteří ocení styl a špičkové technologie.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0Rozměr, hloubka69 mmRychlost přenosu (zápis)18 MB/sRychlost přenosu (čtení)70 MB/sBarvaČernáKapacita paměti32 GBRozměr, výška8 mmRozměr, šířka19 mmHmotnost10 gVybaveníKapacita 32 GBRozhraní USB 3.0Vysoká přenosová rychlostObsah baleníUSB flash disk (fonetip.cz)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 32GB černá (VUFII32B)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 32GB černá (VUFII32B)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C a Lightning, kapacita 32 GB, rychlost zápisu až 26 MB/s, rychlost čtení až 100 MB/s, šifrování Pořiďte si jedinečný univerzální flash disk Viking USB kombinující celkem 4 nejpopulárnější a nejžádanější konektory. Viking USB nabízí 32GB úložiště s rychlostí standardního USB 3.0. Můžete se tedy těšit na čtení až 100 MB/s a zápis okolo 26 MB/s. To vše přes Micro USB, standardní USB-A, USB-C nebo Lightning konektor. Od teď budete moci přesunovat jakékoliv soubory z Android, Apple, Windows či jiných zařízení. Černý flash disk disponuje funkcí šifrování dat. Klíčové vlastnosti flash disku Viking USB 4v1 32GBKombinace nejpoužívanějších konektorů - USB-A, USB-C, Micro USB a LightningZjednodušte přesouvání dat mezi smartphonem a… (alza.cz)

Flash disk verbatim v3 drive, 64 gb, usb 3.0

Flash disk verbatim v3 drive, 64 gb, usb 3.0

Rozhraní USB 3.0 disku Store 'n' Go V3 USB pro přenosy dat rychlostí SuperSpeed je až 10x rychlejší než USB 2.0, takže můžete mnohem rychleji přenášet a ukládat velké soubory všeho druhu. USB konektor disku V3 je zasouvací, a je tedy velmi dobře chráněn před poškozením. Při používání disku se USB konektor zafixuje ve vysunuté pozici. Pokud se disk nepoužívá, konektor se automaticky zasune. Připojte USB disk jednoduše do konektoru USB 3.0 (disk je kompatibilní i s USB 2.0) a okamžitě můžete začít přenášet data přetažením.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0Rozměr, hloubka58 mmRychlost přenosu (zápis)25 MB/sRychlost přenosu (čtení)80 MB/sBarvaČernáKapacita paměti64 GBRozměr, výška11 mmRozměr, šířka20 mmVlastnosti paměťového… (fonetip.cz)

Flash disk verbatim pin stripe 64 gb, usb 2.0

Flash disk verbatim pin stripe 64 gb, usb 2.0

Protože jsou USB konektory v téměř každém zařízení, v počítačích, v autorádiích, v DVD přehrávačích, v multimediálních přehrávačích, jsou v dnešní době považovány za důležité příslušenství. Flash disk Pin Stripe od společnosti Verbatim má praktický posuvný mechanismus, který chrání USB konektor. Ochranný kryt můžete snadno ztratit. Lehký flash disk Pin Stripe je vhodný pro každého, jelikož je k dispozici v několika barvách a s různými kapacitami paměti.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka54 mmRychlost přenosu (zápis)4 MB/sRychlost přenosu (čtení)10 MB/sBarvaČernáKapacita paměti64 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost9 gVybaveníKapacita paměti 64 GBRozhraní… (fonetip.cz)

Flash disk verbatim pin stripe 32 gb, usb 2.0

Flash disk verbatim pin stripe 32 gb, usb 2.0

Protože jsou USB konektory v téměř každém zařízení, v počítačích, v autorádiích, v DVD přehrávačích, v multimediálních přehrávačích, jsou v dnešní době považovány za důležité příslušenství. Flash disk Pin Stripe od společnosti Verbatim má praktický posuvný mechanismus, který chrání USB konektor. Ochranný kryt můžete snadno ztratit. Lehký flash disk Pin Stripe je vhodný pro každého, jelikož je k dispozici v několika barvách a s různými kapacitami paměti.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka54 mmRychlost přenosu (zápis)4 MB/sRychlost přenosu (čtení)10 MB/sBarvaČernáKapacita paměti32 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost9 gVybaveníKapacita paměti 32 GBRozhraní… (fonetip.cz)

Flash disk Verbatim Pin Stripe 16 GB, USB 2.0

Flash disk Verbatim Pin Stripe 16 GB, USB 2.0

Protože jsou USB konektory v téměř každém zařízení, v počítačích, v autorádiích, v DVD přehrávačích, v multimediálních přehrávačích, jsou v dnešní době považovány za důležité příslušenství. Flash disk Pin Stripe od společnosti Verbatim má praktický posuvný mechanismus, který chrání USB konektor. Ochranný kryt můžete snadno ztratit. Kromě toho je každý flash disk Pin Stripe vybaven trial verzí softwaru pro zašifrování uložených dat od EasyLock™. Lehký flash disk Pin Stripe je vhodný pro každého, jelikož je k dispozici v několika barvách a s různými kapacitami paměti.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka54 mmRychlost přenosu (zápis)4 MB/sRychlost přenosu (čtení)10 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška9… (mrakyhracek.cz)

Flash disk Verbatim Pin Stripe 32 GB, USB 2.0

Flash disk Verbatim Pin Stripe 32 GB, USB 2.0

Protože jsou USB konektory v téměř každém zařízení, v počítačích, v autorádiích, v DVD přehrávačích, v multimediálních přehrávačích, jsou v dnešní době považovány za důležité příslušenství. Flash disk Pin Stripe od společnosti Verbatim má praktický posuvný mechanismus, který chrání USB konektor. Ochranný kryt můžete snadno ztratit. Lehký flash disk Pin Stripe je vhodný pro každého, jelikož je k dispozici v několika barvách a s různými kapacitami paměti.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka54 mmRychlost přenosu (zápis)4 MB/sRychlost přenosu (čtení)10 MB/sBarvaČernáKapacita paměti32 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost9 gVybaveníKapacita paměti 32 GBRozhraní… (mrakyhracek.cz)

Flash disk Verbatim Pin Stripe 64 GB, USB 2.0

Flash disk Verbatim Pin Stripe 64 GB, USB 2.0

Protože jsou USB konektory v téměř každém zařízení, v počítačích, v autorádiích, v DVD přehrávačích, v multimediálních přehrávačích, jsou v dnešní době považovány za důležité příslušenství. Flash disk Pin Stripe od společnosti Verbatim má praktický posuvný mechanismus, který chrání USB konektor. Ochranný kryt můžete snadno ztratit. Lehký flash disk Pin Stripe je vhodný pro každého, jelikož je k dispozici v několika barvách a s různými kapacitami paměti.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka54 mmRychlost přenosu (zápis)4 MB/sRychlost přenosu (čtení)10 MB/sBarvaČernáKapacita paměti64 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost9 gVybaveníKapacita paměti 64 GBRozhraní… (mrakyhracek.cz)

Flash disk verbatim v3 drive 49172, 16 gb, usb 3.0

Flash disk verbatim v3 drive 49172, 16 gb, usb 3.0

Rozhraní USB 3.0 disku Store 'n' Go V3 pro přenosy dat rychlostí SuperSpeed je až 10x rychlejší než USB 2.0*, takže můžete mnohem rychleji přenášet a ukládat velké soubory. USB konektor disku V3 je zasouvací a je tedy velmi dobře chráněn před poškozením. Při používání disku se USB konektor zafixuje ve vysunuté pozici. Pokud se disk nepoužívá, konektor jednoduše zasunete Připojte USB disk jednoduše do konektoru USB 3.0 (disk je komaptibilní i s USB 2.0), a okamžitě můžete začít kopírovat data.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0Rozměr, hloubka58 mmRychlost přenosu (zápis)12 MB/sRychlost přenosu (čtení)60 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška11 mmRozměr, šířka20 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB… (fonetip.cz)

32GB USB Flash 3.0, 100/35 MB/sec, PC & MAC, GDPR, VERBATIM "SECURE…

32GB USB Flash 3.0, 100/35 MB/sec, PC & MAC, GDPR, VERBATIM "SECURE DATA PRO", šedá, 98665

Jednotka Store n Go Secure Pro disponuje 256bitovým hardwarovým šifrováním Premium AES (Advanced Encryption Standard) a integrovanou ochranou pomocí hesla, takže lze ukládat a přenášet důvěrná data a zároveň se chránit před ztrátou nebo neoprávněným čtením. Bezpečnostní funce:výzva k zadání hesla, algoritmus transformace hesla a zadávání hesla odolného proti neoprávněnému čtení, které vymaže data ze zařízení po 10 neúspěšných pokusech o přístup. Zatahovací design produktové řady Store n Go chrání konektory USB bez nutnosti používat krytku. Jednotka Store n Go Secure Pro USB je optimalizována pro maximální výkon a umožňuje čtení rychlostí až 100 MB/s a zápis 35 Mb/s. 24měsíční výrobní záruka společnosti Verbatim. Kapacita: 32 GBMinimální rychlost zápisu: 100 MB/sMinimální rychlost čtení:… (patro.cz)

CORSAIR USB Flash Disk 64GB, USB 3.0, Voyager, CMFVY3A-64GB

CORSAIR USB Flash Disk 64GB, USB 3.0, Voyager, CMFVY3A-64GB

Odolný gumový flashdisk od firmy Corsair. Kryt je kombinací kovu a gumy, extrémně odolný, odolný proti vodě a otestován testem na pád a na šok .Bezpoblémově ochrání vaše cenná data. A transportuje je s rychlostí USB 3.0 a USB 2.0. Stačí zapojit a funguje s Windows, Mac OS X i Linux. Čtení max 190MB/s (při použití USB3) Zápis max 55MB/s (při použití USB3) Rozhraní: USB3 Šok do 40G Rozměr 7.3 x 2.32 x 1.49cm Podpora OS: Windows and Mac Formats, ME, Linux Plug and Play (patro.cz)

Usb flash disk transcend jetflash 700 3.0, 16gb, usb 3

Usb flash disk transcend jetflash 700 3.0, 16gb, usb 3

USB paměť Transcends JetFlash 700 USB používá rozhraní USB 3.0 a nabízí vysoké přenosové rychlosti. Pouzdro bylo zhotoveno technologií ultrazvukového svařování a vyniká odolným a hladkým designem. JetFlash 700 USB 3.0 je ideálním výrobkem pro ty, kteří kladou důraz na design a špičkovou technologii.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0Rozměr, hloubka69 mmRychlost přenosu (zápis)12 MB/sRychlost přenosu (čtení)75 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška8 mmRozměr, šířka19 mmHmotnost10 gVybaveníKapacita paměti 16 GBRozhraní USB 3.0Vysoké přenosové rychlostiObsah baleníUSB stick (fonetip.cz)

USB flash disk Transcend Jetflash 700 3.0, 16GB, USB 3

USB flash disk Transcend Jetflash 700 3.0, 16GB, USB 3

USB paměť Transcends JetFlash 700 USB používá rozhraní USB 3.0 a nabízí vysoké přenosové rychlosti. Pouzdro bylo zhotoveno technologií ultrazvukového svařování a vyniká odolným a hladkým designem. JetFlash 700 USB 3.0 je ideálním výrobkem pro ty, kteří kladou důraz na design a špičkovou technologii.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 3.0Rozměr, hloubka69 mmRychlost přenosu (zápis)12 MB/sRychlost přenosu (čtení)75 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška8 mmRozměr, šířka19 mmHmotnost10 gVybaveníKapacita paměti 16 GBRozhraní USB 3.0Vysoké přenosové rychlostiObsah baleníUSB stick (mrakyhracek.cz)

Huawei Original USB-C -> micro-USB Adapter AP52 White (4071259)

Huawei Original USB-C -> micro-USB Adapter AP52 White (4071259)

Redukce a USB-C a USB A 1.1 F, bílá barva  Miniaturní USB Type-C <-> microUSB adaptér výrobce Huawei je vhodný například v případě, že máte doma kabely s microUSB a nechce se vám kupovat nový s oboustrannou koncovkou. Neplýtvejte a využijete své staré kabely. Adaptér lze použít například s chytrými telefony HTC 10, Huawei P9, P9 Lite, LG G5, LG Nexus 5X, LG Nexus 6P apod. Díky svým malým rozměrům se snadno vejde do kapsy.Klíčové vlastnostiAdaptér propojí nové chytré telefony se staršími microUSB kabelyVyužijte své staré kabely bez nutnosti kupovat novéMiniaturní rozměry (22 × 11 × 5,5 mm) (alza.cz)

Adaptér micro USB na USB Type-C černý

Adaptér micro USB na USB Type-C černý

Adaptér micro USB na USB Type-C černý Adaptér, kterou poslouží jako redukce z micro USB na USB Type-C. Stačí, když adaptér připojíte k micro USB kabelu a koncový výstup kabelu bude USB Type-C. Konektor je velmi praktický - jeho velikost je jen 4 cm. (vsechnonamobil.cz)

Samsung ee-gn930bwegww adaptér usb-c na micro usb

Samsung ee-gn930bwegww adaptér usb-c na micro usb

Adaptér USB typ C -> Micro USBTyp konektoru: USB-C (fonetip.cz)

Apple lightning to micro usb adapter

Apple lightning to micro usb adapter

Pomocí adaptéru Lightning to Micro USB můžete iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning připojit ke kabelům a nabíječkám micro USB pro synchronizaci a nabíjení Vašeho zařízení. (fonetip.cz)

Apple Lightning to Micro USB Adapter

Apple Lightning to Micro USB Adapter

Pomocí adaptéru Lightning to Micro USB můžete iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning připojit ke kabelům a nabíječkám micro USB pro synchronizaci a nabíjení Vašeho zařízení. (mrakyhracek.cz)

Viking USB Flash Disk 16GB 4v1 stříbrný (VUF16GBS)

Viking USB Flash Disk 16GB 4v1 stříbrný (VUF16GBS)

Flash disk USB 2.0, USB-C a Lightning, kapacita 16 GB, rychlost zápisu až 20 MB/s, rychlost čtení až 30 MB/s, poutko na klíče Extra lehký Flash disk s 16GB interním úložištěm, se kterým budete moci zálohovat data ze všech čtyř nejběžnějších typů USB rozhraní. Ať už přenášíte data z počítače přes klasický USB port, stejně tak snadno připojíte zařízení s USB-C konektorem, micro USB i apple lightning koncovkou. Pro práci přes apple lightning je pouze potřeba doinstalovat zdarma šířenou aplikaci iUSB Pro na Appstore. Zařízení podporuje formátování FAT32 i exFAT a dovoluje přepisovat soubory větší než 4 GB. Je dokonale kompatibilní napříč všemi všemi platformami operačních systémů. Klíčové vlastnosti 16GB flashdisku Viking 4v1Konektivita Apple lightning, microUSB, USB, USB… (alza.cz)

Apple Lightning to Micro USB Adapter (MD820ZM/A)

Apple Lightning to Micro USB Adapter (MD820ZM/A)

Redukce propojující USB micro-B 2.0 a Lightning, bílá barva Pomocí adaptéru Lightning – Micro USB můžete iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning připojit ke kabelům a nabíječkám micro USB pro synchronizaci a nabíjení zařízení. Užitečná redukcePomocí adaptéru Lightning – Micro USB můžete iPhone, iPad nebo iPod s konektorem Lightning připojit ke kabelům a nabíječkám micro USB pro synchronizaci a nabíjení zařízení. Redukce na Micro USB Klíčové vlastnostiPřipojení ke kabelům micro USB a kompatibilním nabíječkámUltrakompaktní rozměryOdolná konstrukceChytré uplatnění pro Micro USB nabíječky a kabely Parametry a specifikace:Rozhraní:Micro USBLightningKompatibilita:Modely iPhonuiPhone XiPhone 8iPhone 8 PlusiPhone 7iPhone 7… (alza.cz)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 64GB černá (VUFII64B)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 64GB černá (VUFII64B)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C a Lightning, kapacita 64 GB, rychlost zápisu až 26 MB/s, rychlost čtení až 100 MB/s, šifrování Pořiďte si jedinečný univerzální flash disk Viking USB kombinující celkem 4 nejpopulárnější a nejžádanější konektory. Viking USB nabízí 64GB úložiště s rychlostí standardního USB 3.0. Můžete se tedy těšit na čtení až 100 MB/s a zápis okolo 26 MB/s. To vše přes Micro USB, standardní USB-A, USB-C nebo Lightning konektor. Od teď budete moci přesunovat jakékoliv soubory z Android, Apple, Windows či jiných zařízení. Černý flash disk disponuje funkcí šifrování dat. Klíčové vlastnosti flash disku Viking USB 4v1 64GBKombinace nejpoužívanějších konektorů - USB-A, USB-C, Micro USB a LightningZjednodušte přesouvání dat mezi smartphonem a… (alza.cz)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 64GB stříbrná (VUFII64S)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 64GB stříbrná (VUFII64S)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C a Lightning, kapacita 64 GB, rychlost zápisu až 26 MB/s, rychlost čtení až 100 MB/s, šifrování Pořiďte si jedinečný univerzální flash disk Viking USB kombinující celkem 4 nejpopulárnější a nejžádanější konektory. Viking USB nabízí 64GB úložiště s rychlostí standardního USB 3.0. Můžete se tedy těšit na čtení až 100 MB/s a zápis okolo 26 MB/s. To vše přes Micro USB, standardní USB-A, USB-C nebo Lightning konektor. Od teď budete moci přesunovat jakékoliv soubory z Android, Apple, Windows či jiných zařízení. Stříbrný flash disk disponuje funkcí šifrování dat. Klíčové vlastnosti flash disku Viking USB 4v1 64GBKombinace nejpoužívanějších konektorů - USB-A, USB-C, Micro USB a LightningZjednodušte přesouvání dat mezi smartphonem a… (alza.cz)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 128GB černá (VUFII128B)

Viking USB Flash disk 3.0 4v1 128GB černá (VUFII128B)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-C, Micro USB a Lightning, kapacita 128 GB, rychlost zápisu až 26 MB/s, rychlost čtení až 100 MB/s, šifrování Pořiďte si jedinečný univerzální flash disk Viking USB kombinující celkem 4 nejpopulárnější a nejžádanější konektory. Viking USB nabízí 128GB úložiště s rychlostí standardního USB 3.0. Můžete se tedy těšit na čtení až 100 MB/s a zápis okolo 26 MB/s. To vše přes Micro USB, standardní USB-A, USB-C nebo Lightning konektor. Od teď budete moci přesunovat jakékoliv soubory z Android, Apple, Windows či jiných zařízení. Černý flash disk disponuje funkcí šifrování dat. Klíčové vlastnosti flash disku Viking USB 4v1 128GBKombinace nejpoužívanějších konektorů - USB-A, USB-C, Micro USB a LightningZjednodušte přesouvání dat mezi… (alza.cz)

SanDisk Ultra Dual 32GB USB-C (SDDDC2-032G-G46)

SanDisk Ultra Dual 32GB USB-C (SDDDC2-032G-G46)

Flash disk USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) a USB-C, kapacita 32 GB, rychlost čtení až 150 MB/s, stylový, otg a vysouvací konektor Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Flash disk pro zařízení s USB Type-CNavržený speciálně pro novou generaci zařízení s rozhraním USB Type-C. Oboustranný konektor má symetrickou konstrukci, takže je vždy správnou stranou nahoru, což usnadňuje a zrychluje jeho zapojování.To je váha zhruba… (alza.cz)

Flash disk xlyne 16 gb, usb 2.0

Flash disk xlyne 16 gb, usb 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti16 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 16 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (fonetip.cz)

Flash disk xlyne 64 gb, usb 2.0

Flash disk xlyne 64 gb, usb 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti64 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 64 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (fonetip.cz)

Flash disk Xlyne 8 GB, USB 2.0

Flash disk Xlyne 8 GB, USB 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti8 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 8 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (mrakyhracek.cz)

Flash disk Xlyne 16 GB, USB 2.0

Flash disk Xlyne 16 GB, USB 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti16 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 16 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (mrakyhracek.cz)

Flash disk Xlyne 4 GB, USB 2.0

Flash disk Xlyne 4 GB, USB 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti4 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 4 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (mrakyhracek.cz)

Flash disk Xlyne 64 GB, USB 2.0

Flash disk Xlyne 64 GB, USB 2.0

Máte svá data u sebe kdykoliv a kdekoliv. Zatahovací konektor pro větší ochranu dat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka57 mmRychlost přenosu (zápis)2.5 MB/sRychlost přenosu (čtení)8 MB/sBarvaČerná · oranžováKapacita paměti64 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka21 mmVlastnosti paměťového médiaZatahovací USB konektorHmotnost8.6 gVybaveníKapacita 64 GBRozhraní USB 2.0Zatahovací USB konektor (mrakyhracek.cz)

SanDisk Ultra Dual USB Drive m3.0 32GB (SDDD3-032G-G46)

SanDisk Ultra Dual USB Drive m3.0 32GB (SDDD3-032G-G46)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a Micro USB, kapacita 32 GB, rychlost čtení až 150 MB/s, otg a vysouvací konektor Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Kompatibilní se zařízeními Android s OTGPaměť SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 je kompatibilní s chytrými telefony a tablety Android s podporou USB OTG (On-The-Go).To je váha zhruba poloviční proti strojům s tradičními konstrukčními prvky z hliníku. … (alza.cz)

SKROSS World Adapter MUV Micro USB (PA44)

SKROSS World Adapter MUV Micro USB (PA44)

Cestovní adaptér pro zařízení s neuzemněnými zástrčkami (2pólové), do více než 150 zemí, vstupy a výstupy pro EU, USA/Japonsko, Austrálii/Čínu, Velkou Británii, vstupní napětí 100V až 250V, výkon až 625W   Rádi cestujete do zahraničí? V tom případě pro vás máme připraven produkt od společnosti Skross, který bude určitě vašim dobrým společníkem. Navenek kompaktní, malé a bytelné zařízení, jehož opravdová velikost se skrývá teprve uvnitř. Vnitřek cestovního adaptéru SKROSS PA44 byl totiž promyšlen do nejmenšího detailu. Moderní design v bílém barevném provedení tak podtrhují prvotřídnost dílenského zpracování. Navíc tento adaptér splňuje mezinárodní bezpečnostní normy, čímž předčí většinu běžných cestovních adaptérů. Klíčové vlastnosti Navrženo ve Švýcarsku … (alza.cz)

Flash disk sandisk 32 gb cruzer blade, usb 2.0

Flash disk sandisk 32 gb cruzer blade, usb 2.0

S malým flash diskem SanDisk Cruzer Blade máte všechny důležité soubory vždy po ruce. Bude tak mít vždy po ruce potřebné dokumenty, software nebo fotografie, které můžete kdekoliv ukázat přátelům.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rychlost přenosu (zápis)3 MB/sRychlost přenosu (čtení)9 MB/sBarvaČernáKapacita paměti32 GBVybaveníKapacita paměti 32 GBRozhraní USB 2.0Nejmenší USB stick od společnosti SanDiskObsah baleníUSB stick (fonetip.cz)

Flash disk intenso rainbow line 16 gb, usb 2.0

Flash disk intenso rainbow line 16 gb, usb 2.0

Paměť v miniaturním formátu. Zasuňte USB jednotku do USB rozhraní vašeho počítače nebo notebooku. Výměnné médium bude hned rozpoznáno a můžete ho začít používat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka65 mmRychlost přenosu (zápis)7 MB/sRychlost přenosu (čtení)28 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka19 mmHmotnost6 gVybaveníPaměťová kapacita 16 GBRozhraní USB 2.0Maximální ryclost čtení 28 MB/sObsah baleníUSB flash disk (fonetip.cz)

Flash disk Intenso Rainbow Line 16 GB, USB 2.0

Flash disk Intenso Rainbow Line 16 GB, USB 2.0

Paměť v miniaturním formátu. Zasuňte USB jednotku do USB rozhraní vašeho počítače nebo notebooku. Výměnné médium bude hned rozpoznáno a můžete ho začít používat.Technické parametryHodnotaTyp paměťových médiíUSB flash diskRozhraní (Počítač/Multumédia)USB 2.0Rozměr, hloubka65 mmRychlost přenosu (zápis)7 MB/sRychlost přenosu (čtení)28 MB/sBarvaČernáKapacita paměti16 GBRozměr, výška9 mmRozměr, šířka19 mmHmotnost6 gVybaveníPaměťová kapacita 16 GBRozhraní USB 2.0Maximální ryclost čtení 28 MB/sObsah baleníUSB flash disk (mrakyhracek.cz)

FIXED micro USB OTG adaptér černý (FIXA-MTOA-BK)

FIXED micro USB OTG adaptér černý (FIXA-MTOA-BK)

Redukce a USB micro-A 2.0 a USB A 1.1 F, černá barva Díky redukci FIXED micro USB můžete snadno a rychle připojit svůj chytrý telefon nebo tablet s vašim domácím PC. Kvalitní a bezpečný přenos dat zaručí funkce On-The-Go (OTG). Díky kompaktní velikosti lze redukci mít stále při sobě. Klíčové vlastnosti redukce FIXEDKompaktní velikost pro snadnou skladovatelnostFunkce OTG a možnost nabíjení připojených zařízení (alza.cz)

Xiaomi mi 2 in 1 usb cable micro usb/type c 30cm

Xiaomi mi 2 in 1 usb cable micro usb/type c 30cm

Kabel přes který můžete nabíjet zařízení jak s Micro USB tak s USB-C konektorem. Podporuje rychlonabíjení. Délka: 30cm (fonetip.cz)

OEM USB 2.0 micro USB B(M) -> micro USB B(M), 0.3m bílý (11998307)

OEM USB 2.0 micro USB B(M) -> micro USB B(M), 0.3m bílý (11998307)

Napájecí kabel dlouhý 0,3 m Vysokorychlostní USB 2.0 kabel s konektory microUSB typu B na obou koncích slouží k propojení mobilních zařízení se zdrojem energie např. Power Bank. Využití najde i při zapojení zařízení do "USB Charge" konektorů. Vysokorychlostní USB 2.0 kabel s konektory microUSB typu B na obou koncích slouží k propojení mobilních zařízení se zdrojem energie např. Power Bank. Využití najde i při zapojení zařízení do "USB Charge" konektorů. (alza.cz)

USB adaptér Voltcraft, VC A-USB 2, pro multimetr VC880

USB adaptér Voltcraft, VC A-USB 2, pro multimetr VC880

Pro přenos dat z VC880 do počítače. Opticky izolovánovhodný pro Digitální multimetr VC880 ​​​​Upozornění: Software je pouze v EN jazykové mutaci. Potřebný software se dodává s multimetrm VC880. Adaptér USB rozhraní Windows® XP - SP2·Windows Vista™·Windows™ 7·.Net Framework V2.0 nebo vyšší·CD mechanika·USB rozhraní (conrad.cz)

GoGEN GOGMICUSB150MM01 USB/micro USB, 1,5m

GoGEN GOGMICUSB150MM01 USB/micro USB, 1,5m

Typ kabelu: GSM Z konektoru: MicroUSB; USB Do konektoru: MicroUSB; USB Délka kabelu (m): 1.5 Použití kabelu: mobilní telefon; tablet Navíjecí buben: Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Datový propojovací kabel GoGEN je určený k nabíjení a přenosu dat mobilních telefonů a ostatních zařízení s konektorem micro USB. Kabel může sloužit jako náhrada ztraceného či poškozeného kabelu nebo navýšit počet kabelů v domácnosti, kde jich není nikdy dostatek. Propojovací USB kabel • USB A vidlice (M) - USB micro-B vidlice (M) • USB 2.0 • Délka 1,5 m • Barva - Černá • Řada CLASSIC Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.043 Výška (cm): 1.00 Šířka (cm): 1.50 Hloubka (cm): 150.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.049 Výška (cm): 19.50 Šířka (cm): 17.00 Hloubka (cm): 1.00 EAN: 8592417055886 … (patro.cz)

I-TEC USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 3 Dual Display Docking Station +…

I-TEC USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 3 Dual Display Docking Station + Power Adapter 100W (CADUAL4KDOCKPD)

Dokovací stanice univerzální pro notebooky, 2x HDMI + 2x DisplayPort (5K/60Hz), 1x GLAN, 5x USB 3.0, 1x USB-C (Power Delivery), audio, Kensington lock Dokovací stanice I-TEC USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 3 Dual Display Docking Station  je ideálním společníkem nejen v domácnosti, ale své využití najde především v kanceláři. S jejíž pomocí zvládnete jediným kabelem připojit veškeré oblíbené periferie k notebooku nebo PC, aniž byste se zatěžovali orientací ve velkém množství kabelů. Vše tak budete mít hezky uspořádáno a pohromadě. Díky modernímu použitému hardwaru zvládá tato stanice připojení více monitorů ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv snižování efektivity při práci. Klíčové vlastnosti dokovací stanice I-TEC USB 3.0 / USB-C / Thunderbolt 3 Dual… (alza.cz)

Kabel swissten usb/micro usb 1,2m modrý

Kabel swissten usb/micro usb 1,2m modrý

Kabel SWISSTEN USB/Micro USB 1,2M modrý Datový kabel Swissten USB/micro USB s kvalitním textilním opletením a kovovými kryty konektorů. Díky délce 1,2m je vhodný do auta, na stůl v kanceláři nebo na noční stolek. Kabel je zesílený a přenese tak větší proud (až 3A) a zvládne i rychlý přenos dat 480 Mb/s. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů. Kovový kryt konektoru je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů.Technické parametry:Tloušťka kabelu- dva pocínované měděné vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 pramenů tenkých 0,01 mm, (např originální kabel Apple MD818 má 37 pramenů o tloušce 0,08 mm) + vnější plášť TPE (měkký plast)- dva pocínované měděné datové prameny, kde každý 28 AWG-12 + vnější plášť TPE (měkký plast… (fonetip.cz)

Kabel swissten usb/micro usb 1,2m zelený

Kabel swissten usb/micro usb 1,2m zelený

Kabel SWISSTEN USB/Micro USB 1,2M zelený Datový kabel Swissten USB/micro USB s kvalitním textilním opletením a kovovými kryty konektorů. Díky délce 1,2m je vhodný do auta, na stůl v kanceláři nebo na noční stolek. Kabel je zesílený a přenese tak větší proud (až 3A) a zvládne i rychlý přenos dat 480 Mb/s. Životnost kabelu v ohybu je více než 10000 ohybů. Kovový kryt konektoru je odolnější proti mechanickému poškození než běžné plastové kryty konektorů.Technické parametry:Tloušťka kabelu- dva pocínované měděné vodiče, kde každý 22 AWG 70/0,01 (to znamená, že každý vodič má 70 pramenů tenkých 0,01 mm, (např originální kabel Apple MD818 má 37 pramenů o tloušce 0,08 mm) + vnější plášť TPE (měkký plast)- dva pocínované měděné datové prameny, kde každý 28 AWG-12 + vnější plášť TPE (měkký plast… (fonetip.cz)

Kabel usb - micro usb magnetický 1m forever

Kabel usb - micro usb magnetický 1m forever

Kabel USB - Micro USB magnetický 1m FOREVER Magnetický kabel FOREVER je inovativní řešení pro chytré telefony! Stačí připojit Micro USB konektor do USB portu na telefonu a poté použít magnetický kabel pro napájení a přenos dat. Délka kabelu cca 1m. (fonetip.cz)

Hama - USB A -> micro USB B (78426)

Hama - USB A -> micro USB B (78426)

Adaptér pro připojení USB flashdisku/klávesnice atd. k zařízení s micro USB zásuvkou s podporou USB-host   Kvalitní USB 2.0 adaptér pro připojení flash disků, klávesnice nebo myši k mobilnímu zařízení. Disponuje vidlicemi USB A a micro USB B. Je vhodný pro chytré telefony a tablety s podporou USB OTG. Pozlacené kontakty a dvojité stínění zajišťují dlouhou životnost s minimálním rušením přenosu. (alza.cz)

I-TEC USB 3.0 Dual Display Adapter Advance (U3DUALADA)

I-TEC USB 3.0 Dual Display Adapter Advance (U3DUALADA)

Adaptér pro připojení dalších monitorů, 1x DVI, 1xVGA, 1x HDMI (Full HD+ 2048x1152) i-tec USB 3.0 Dual Video AdapterUSB 3.0 Dual Display Adapter Vám umožňuje připojit k počítači s volným USB 3.0 či 2.0 portem další přídavné monitory, LCD nebo projektory. Přidání dalších monitorů je díky USB připojení velmi jednoduché, nemusíte složitě instalovat interní grafickou kartu. Jakmile je dokončena instalace, monitory se ihned probudí a můžete začít využívat výhody, které Vám přinášejí. Adaptér je zpětně kompatibilní s USB 2.0 rozhraním.Adaptér I-TEC USB 3.0 Dual Display podporuje rozlišení do hodnoty 2048×1152 px. Bez problémů Vám tak pomůže zobrazit i nativní Full HD rozlišení (1920×1080 px). S dodávanou redukcí se můžete také bez problémů připojit k zařízením s VGA konektorem (Plasma TV, LCD… (alza.cz)

EVOLVEO C1, redukce USB-C 3.1 Gen 2 - USB-A 3.1, 10Gb/s (ADAPTER-USB…

EVOLVEO C1, redukce USB-C 3.1 Gen 2 - USB-A 3.1, 10Gb/s (ADAPTER-USB-C-USB-A)

Redukce propojující USB-C a USB-C a USB-A 3.1 F, černá barva, délka 0,03 m Chcete svoje zařízení připojit přes USB-C 3.1 Gen 2, ale jeho konektor je jen obyčejné USB-A? Tak to se vám bude hodit redukce EVOLVEO C1. Připojíte ji na USB-A 3.1 male konektor zařízení a máte vystaráno. Přenosová rychlost redukce dosahuje až 10 Gb/s. Zalíbí se určitě i kvalitním kovovým provedením a malými rozměry. Klíčové vlastnosti redukce EVOLVEO C1 USB-A 3.1 na USB-C 3.1 Gen 2Redukce z USB-A 3.1 na USB-C 3.1 Gen 2Vysoká přenosová rychlost (až 10 Gb/s)Kvalitní kovové provedeníMalé rozměry redukce EVOLVEO (alza.cz)

Azuri data mini kabel USB/micro USB, White

Azuri data mini kabel USB/micro USB, White

Azuri mini 20cm datový magnetický kabel USB/micro USB, který nabíjí a synchronizuje vaše zařízení. Typ konektoru: MicroUSB (mrakyhracek.cz)

AlzaPower Keychain Micro USB - USB-C (APW-CBK050B)

AlzaPower Keychain Micro USB - USB-C (APW-CBK050B)

Redukce a USB-C a USB micro-B 2.0, USB Hi-Speed 480 Mb/s, šedá barva Neobyčejný přívěsek Vymysleli jsme pro vás přívěsek AlzaPower Keychain ukrývající šikovnou redukci. Díky němu budete moci snadno nabíjet moderní zařízení s USB-C konektorem klasickým microUSB kabelem.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rychle nabíjíi přenáší data Redukci jsme vyrobili s maximálním důrazem na mimořádnou kvalitu. Samozřejmostí je podpora OTG, rychlonabíjení a přenos dat rychlostí až 480 Mb/s.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vždy po ruce Redukce AlzaPower Keychain je velmi malá, není problém ji mít stále u sebe např. na klíčích. Bude neustále s vámi a… (alza.cz)

Konvertor manhattan dual ps/2, usb

Konvertor manhattan dual ps/2, usb

Moderní notebooky jsou často vybaveny jediným PS/2 portem, což ztěžuje připojení PS/2 myši a klávesnice. Dual PS/2 na USB adaptér Manhattan umožňuje připojení obou zařízení na jeden USB port.Technické parametryHodnotaProvedení kabelu (kategorie)Klávesnice / myš připojovací kabelStíněníBez stíněníDélka kabelu0.20 mMateriál vodiče v kabelechCCSKabelové použitíKlávesnice / myšTyp konektoru (příp. výstup)USB 1.1 zástrčka ATyp konektoru (příp. vstup)PS/2 zásuvkaForma kabeluKulatýPočet konektorů A2 xPočet svorek B1 xBarvaČernáTyp konektoruRovnýProvedení kabeluPřipojovací kabelTyp připojeníPS/2 · USBVybaveníUmožňuje připojení dvou PS/2 zařízení na USB portObsah baleníDual PS/2 na USB adaptérStručný návod k obsluze (fonetip.cz)

ROLINE USB 2.0 - USB A(M) -> micro USB B(M), 1m, plochý, černý …

ROLINE USB 2.0 - USB A(M) -> micro USB B(M), 1m, plochý, černý (11028760)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, opletený kabel, délka 1 m   Plochý USB 2.0 kabel, se kterým propojíte své mobilní zařízení, tedy smartphone, tablet, fotoaparát, s notebookem či PC. Venkovní izolaci tvoří TPE, tedy termoplastický elastomer s velkou mechanickou odolností. Pod ním jsou měděná vlákna s čistým signálem a minimem zkreslení. Díky své plochosti se kabel nezamotává, můžete tedy zapomenout na nepříjemnou kratochvíli před použitím.Konektory:USB A(M) -> micro USB B(M) (alza.cz)

ROLINE USB 2.0 - USB A(M) -> micro USB B(M), 1m, plochý, bílý …

ROLINE USB 2.0 - USB A(M) -> micro USB B(M), 1m, plochý, bílý (11028761)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, opletený kabel, délka 1 m   Plochý USB 2.0 kabel, se kterým propojíte své mobilní zařízení, tedy smartphone, tablet, fotoaparát, s notebookem či PC. Venkovní izolaci tvoří TPE, tedy termoplastický elastomer s velkou mechanickou odolností. Pod ním jsou měděná vlákna s čistým signálem a minimem zkreslení. Díky své plochosti se kabel nezamotává, můžete tedy zapomenout na nepříjemnou kratochvíli před použitím.Konektory:USB A(M) -> micro USB B(M) (alza.cz)

USB konektor Veho Pebble MFi Lightning USB-A to micro-USB, délka 20 cm

USB konektor Veho Pebble MFi Lightning USB-A to micro-USB, délka 20 cm

USB konektory se tak snadno ztrácí. Pořiďte si jeden do zásoby a snadno se připojujte kdekoli, kdykoli a kamkoli. (bonami.cz)

Kabel swissten magnetický textilní usb/micro usb 1,2m černý

Kabel swissten magnetický textilní usb/micro usb 1,2m černý

Kabel SWISSTEN magnetický textilní USB/micro USB 1,2M černý Datový a nabíjecí kabel Swissten Arcade Magnetic je dlouhý 1,2 m a má konektor do L pro pohodlné nabíjení při hraní her nebo sledování videa. Kabel je zesílený a přenese tak větší proud (až 3A) a zvládne i rychlý přenos dat 480 Mb/s. Jednu část koncovky jednoduše necháte v mobilu nebo tabletu, zatímco zbytek stačí přiložit a pomocí magnetu se tak obě části spojí. Baleno v blistru Swissten. (fonetip.cz)

Usb-c to usb adapter

Usb-c to usb adapter

USB-C/USB adaptérem připojíte k MacBooku s USB-C portem svá iOS zařízení a nejrůznější standardní USB doplňky. (fonetip.cz)

USB-C to USB Adapter

USB-C to USB Adapter

USB-C/USB adaptérem připojíte k MacBooku s USB-C portem svá iOS zařízení a nejrůznější standardní USB doplňky. (mrakyhracek.cz)

ROLINE Gold USB 2.0 USB A(M) -> micro USB B(M), 0.8m - černo/zlatý …

ROLINE Gold USB 2.0 USB A(M) -> micro USB B(M), 0.8m - černo/zlatý (11028825)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, pozlacené konektory a nylonový oplet, délka 0,8 m Roline Gold je řada kvalitních kabelů s kvalitním dvojitým stíněním a nylonovým opletem pro maximální životnost. Kabel se samci USB a micro USB využijete nejen při propojení vašeho telefonu či tabletu s počítačem, ale i při prostém nabíjení. Samozřejmostí jsou zlacené konektory snižující přechodový odpor a zamezující oxidaci. Roline Gold je řada kvalitních kabelů s kvalitním dvojitým stíněním a nylonovým opletem pro maximální životnost. Kabel se samci USB a micro USB využijete nejen při propojení vašeho telefonu či tabletu s počítačem, ale i při prostém nabíjení. Samozřejmostí jsou zlacené konektory snižující přechodový odpor a zamezující oxidaci. (alza.cz)

Hama - USB A -> micro USB B OTG Flexi-Slim (135704)

Hama - USB A -> micro USB B OTG Flexi-Slim (135704)

Adaptér oboustranný konektor micro USB, délka 15 cm, s podporou USB-host   Kvalitní USB 2.0 adaptér Hama Flexi-Slim pro připojení flash disků, klávesnice nebo myši k mobilnímu zařízení. Disponuje vidlicemi USB A a oboustranným konektorem micro USB B. Díky oboustrannému konektoru, nebudete muset zjišťovat správnou orientaci pro připojení. Flexi-Slim provedení představuje kombinaci extra tenkého a ohebného, měkkého kabelu a kompaktních konektorů. Je vhodný pro chytré telefony a tablety s podporou USB OTG. Pozlacené kontakty a dvojité stínění zajišťují dlouhou životnost s minimálním rušením přenosu. Klíčové vlastnosti adaptéru HAMAPodpora USB OTG (On-The-Go)USB 2.0 (480 Mb/s)Flexi-Slim provedení: extra tenký a ohebný, měkký kabel, kompaktní konektoryPozlacené… (alza.cz)

Hama Magnetic USB 2.0 propojovací A-micro USB 1m (178373)

Hama Magnetic USB 2.0 propojovací A-micro USB 1m (178373)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, pozlacené konektory, opletený kabel, délka 1 m Datový kabel od renomované značky Hama uzpůsobený pro přesouvání dat mezi zařízeními. Datový kabel je zajištěn konektory USB-A 2,0 M a USB micro-B 2,0, kterým bylo přiděleno běžné rovné zakončení. Maximální rychlost, které je dosaženo během přenosu dat, je dána rozhraním USB 2,0 (480 Mbit/s) . Základní parametry datového kabelu Hama Magnetic USB 2.0 propojovací A-micro USB 1m Rychlost přenosu dat dána datovým rozhraním USB 2,0 (480 Mbit/s) Datový kabel Hama je zařízen o konektory USB-A 2,0 M a USB micro-B 2,0 Délka datového kabelu se pohybuje kolem 1 m Kabel má běžný oplet Rovné konektory Pozlacené konektory (alza.cz)

CONNECT IT OTG Hub & Reader, USB + micro USB (CI-646)

CONNECT IT OTG Hub & Reader, USB + micro USB (CI-646)

Čtečka karet externí, USB 2.0, SD, SDHC, micro SD, micro SDHC, SD, SDHC, micro SD a micro SDHC  Praktická micro USB čtečka karet a USB hub v jednom CONNECT IT OTG Hub & Reader je praktický doplněk pro chytré telefony a tablety, které disponují funkcí OTG. Poslouží pro přenos fotek, prohlížení videa nebo čtení textových souborů. Čtečka je vybavena dvěma sloty pro microSD, miniSD, SD a SDHC karty a tři USB 2.0 porty poslouží pro připojení flashdisku, klávesnice, myši a dalších zařízení. Výsuvný konektor micro USB podporuje OTG funkci.Klíčové vlastnostiExterní čtečka karet a USB hubVhodné pro přenášení fotek nebo videaPodpora microSD, miniSD, SD a SDHC karetTři USB 2.0 porty pro připojení periferiíVýsuvný konektor micro USB s podporou… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít