Vention usb-c male to 2-male rca cable 1m gray aluminum alloy type (bguhf)

Produkt Vention usb-c male to 2-male rca cable 1m gray aluminum alloy type (bguhf) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention usb-c male to 2-male rca cable 1m gray aluminum alloy type (bguhf) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši audio techniku a zaručí kvalitní ozvučení. Je vybaven konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je zárukou nadprůměrně kvalitního přenosu signálu mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Mimořádnou kvalitu dokládá také provedení konektorů se zlatým povrchem. Rozhodující funkce audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 1 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Pyšní se zlatými konektory Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF) , Vention usb-c male to 2-male rca cable 1m gray aluminum alloy type (bguhf)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF)
Detail

Audio kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention dotvoří vaši oblíbenou hudební sestavu a zabezpečí kvalitní zvuk. Je opatřen konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má audio kabel Vention celkem 1 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je garantem výjimečně kvalitního přenosu signálu mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Prémiovou kvalitu dokazuje i pozlacení konektorů. Rozhodující přednosti audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 1 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako redukce Zakončení: rovné Stylové pozlacené koncovky konektorů Šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF) , Vention usb-c male to 2-male rca cable 0.5m gray aluminum alloy type (bguhd)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši audio techniku a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Vyhledávaný konektor Cinch je garantem nadprůměrně kvalitního přenosu signálu obzvláště mezi přehrávači a reprosoustavami. Prémiovou kvalitu dosvědčuje i pozlacení konektorů. Nejdůležitější parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 2 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Efektivní pozlacení konektorů Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH) , Vention usb-c male to 2-male rca cable 1.5m gray aluminum alloy type (bguhg)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši audio sestavu a zabezpečí zvuk vysoké kvality. Je zařízen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Vyhledávaný konektor Cinch je zárukou nadprůměrně kvalitního přenosu signálu primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Prémiovou kvalitu dosvědčuje taky zlatý povrch konektorů. Základní funkce audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl opatřen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention dosahuje 3 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Může se pochlubit zlatými konektory Šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI) , Vention usb-c male to 2-male rca cable 2m gray aluminum alloy type (bguhh)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention obohatí vaši oblíbenou hudební sestavu a zajistí zvuk vysoké kvality. Je opatřen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu mimořádné kvality přenosu zvuku zejména mezi audio přehrávači a reprosoustavami, rovněž najde využití i u televizorů. Mimořádnou kvalitu značí rovněž zlatý povrch konektorů. Nejdůležitější přednosti audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Koncovky konektorů zvýrazňuje zlatá barva Šedá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG) , Vention usb-c male to 2-female rca cable 1m gray aluminum alloy type (bgvhf)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention dotvoří vaši hudební aparaturu a zabezpečí zvuk vysoké kvality. Je zařízen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 0,5 m. Vyhledávaný konektor Cinch dává jistotu neobyčejně kvalitního přenosu zvukových stop především mezi přehrávači a reprosoustavami. Nadprůměrnou kvalitu dokazuje i provedení konektorů se zlatým povrchem. Stěžejní parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention disponuje konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention se dostala na 0,5 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Stylové pozlacené koncovky konektorů Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 1m gray aluminum alloy type (bcnbf)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention zkompletuje vaši audio techniku a zaručí kvalitní zvukový přenos. Disponuje konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Oblíbený konektor Cinch dává jistotu nadprůměrně kvalitního přenosu signálu v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Nadstandardní kvalitu dosvědčuje i pozlacení konektorů. Významné parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention činí 1,5 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Koncovky konektorů zlaté barvy Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG) , Vention usb-c male to 2-female rca cable 1.5m gray aluminum alloy type (bgvhg)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří jednotlivé části aparatury a zaručí velmi kvalitní zvuk. Je vybaven konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu neobyčejně kvalitního přenosu zvukových stop primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Nevšední kvalitu dokládá rovněž pozlacení konektorů. Stěžejní parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 0,5 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Nabízí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD) , Vention usb-c male to 2-female rca cable 0.5m gray aluminum alloy type (bgvhd)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention rozšíří vaši oblíbenou hudební sestavu a zaručí výborný zvuk. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Oblíbený konektor Cinch je garantem výjimečně kvalitního přenosu signálu primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Nevšední kvalitu dokládá také pozlacení konektorů. Zajímavé parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention činí 1 m Vention 3.5mm Jack Male to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 10m gray aluminum alloy type (bcnbl)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHF)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a odpojitelné zakončení Datový kabel od renomované společnosti Vention zaopatřuje sdílení dat mezi příslušnými zařízeními. Je zařízen male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Největší rychlost, jakou zvládá přenos dat, je dána rozhraním USB 2.0. Tento typ můžeme zařadit mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. S tímto kabelem neztratíte podporu rychlonabíjení. Flexibilnější využití kabelu umožňuje funkcionalita Sync & Charge, jejíž přičiněním se vám naskytuje možnost přenášet data a také dobíjet zařízení s proudem o hodnotě 5 A. Významné parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Vention USB 2.0... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHF) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 1.5m gray aluminum alloy type (bcnbg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši hudební aparaturu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Typický konektor Jack s průměrem 3,5 mm patří do skupiny nejvyužívanějších audio standardů a umí propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Konektor Cinch dává jistotu velmi kvalitního přenosu zvuku v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Mimořádnou kvalitu značí i provedení konektorů se zlatým povrchem. Hlavní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 5 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 2m gray aluminum alloy type (bcnbh)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention propojí jednotlivé části aparatury a zajistí jedinečnou kvalitu zvuku. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 0,5 m. Běžný konektor Jack s velikostí 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu mimořádné kvality přenosu zvuku mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Nevšední kvalitu ukazuje taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Hlavní přednosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 0.5m gray aluminum alloy type (bcnbd)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří vaši hudební aparaturu a zajistí kvalitní zvuk. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Standardně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a může propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Konektor Cinch dává jistotu výjimečně kvalitního přenosu signálu hlavně mezi přehrávači a reproduktory, nicméně najde uplatnění i u televizorů. Prémiovou kvalitu dokazuje i pozlacení konektorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 2 m Vention 3.5mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 3m gray aluminum alloy type (bcnbi)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention doplní vaši audio sestavu a podpoří kvalitní zvuk. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 8 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je garantem nadprůměrně kvalitního přenosu signálu především mezi přehrávači a reprosoustavami. Prémiovou kvalitu ukazuje též pozlacení konektorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 8 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 5m gray aluminum alloy type (bcnbj)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši hudební sestavu a podpoří velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack ve velikosti 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a dovede propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Co se týče konektoru Cinch, je zárukou výjimečně kvalitního přenosu signálu zejména mezi audio přehrávači a reprosoustavami, rovněž najde využití i u televizorů. Prémiovou kvalitu značí také zlatý povrch konektorů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je osazen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention: 3 m Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI) , Vention ultra thin hdmi male to male hd cable 1m gray aluminum alloy type (alehf)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention je vhodný pro vaši audio techniku a zaručí výjimečnou kvalitu zvuku. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Nejčastěji využívaný Jack s průměrem 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je zárukou velmi kvalitního přenosu zvuku obzvláště mezi přehrávači a reprosoustavami. Nadstandardní kvalitu dokazuje také pozlacení konektorů. Nejdůležitější parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention 3.5mm Jack Male to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1m gray aluminum alloy type (bashf)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention propojí vaši audio sestavu a zaručí kvalitní zvukový přenos. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 10 m. Typický konektor Jack s průměrem 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Konektor Cinch je zárukou mimořádné kvality přenosu zvuku v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Nadprůměrnou kvalitu značí taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Klíčové parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 10 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1m black aluminum alloy type (baxbf)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1m blue aluminum alloy type (baxlf)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHF)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHF)
Detail

Datový kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), female konektor 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge, rovné a odpojitelné zakončení Je obstarán konektory male USB-A, USB-C, USB Micro-B a female USB Micro-B. Největší rychlost převádění dat je specifikována rozhraním USB 2.0. Tento typ náleží mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení chytrých zařízení, kamer a počítačů. Flexibilnější využití kabelu přislibuje funkcionalita Sync & Charge, vlivem které máte příležitost přenášet data a v tu chvíli současně nabíjet zařízení. Kabel je vhodný i pro rychlonabíjení kompatibilních zařízení. Důležité parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type si poradí i s rychlonabíjením Rozhraní: USB 2.0 Varianta přenášet data... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHF) , Vention 2-in-1 usb 2.0 to micro + usb-c male magnetic cable 1m gray aluminum alloy type (cqmhf)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHF)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a magnetické zakončení Datový kabelmagnetický 2 v 1Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHF) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 1m gray aluminum alloy type (barhf)

Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter 1M Gray Aluminum Alloy Type (BGMHF)

Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter 1M Gray Aluminum Alloy Type (BGMHF)
Detail

Audio kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 1× jack 3,5 mm, kovové tělo, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši zvukovou aparaturu a zabezpečí jedinečnou kvalitu zvuku. Je zařízen o konektory male USB-C a female Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má audio kabel Vention přesně 1 m. Standardní konektor Jack s velikostí 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a zajistí propojení většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Opletení je efektivně vyřešeno balistickým nylonem, konektory mají kvalitní tělo z kovu. Hlavní přednosti audio kabelu Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter 1M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention disponuje konektory male USB-C a female Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 1 m Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter 1M Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako redukce Zakončení kabelu: rovné Užitečné opletení balistickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 3.5MM Earphone Jack With DAC Adapter 1M Gray Aluminum Alloy Type (BGMHF) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 usb-c & micro usb male 5a cable 1m gray aluminum alloy type (cqfhf)

Vention USB-C 3.1 Gen 2 100W 10Gbps Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TAHHF)

Vention USB-C 3.1 Gen 2 100W 10Gbps Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TAHHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-C (USB 3,2 Gen 2), rovné zakončení Rychlé nabíjení o výkonu až 100 WDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení s podporou Power Delivery 100 W. S tímto výkonem zvládnete nabít i notebook ve velmi krátkém čase. Kabel je kompatibilní s Power Delivery 30 i 45 W, můžete jej tak využít pro nabíjení tabletů nebo konzole Nintendo Switch, což vám zabere kolem 2,5 hodin času. PORTY2× USB-C (USB 3.2 Gen 2) POWER DELIVERY100 W DÉLKA KABELU1 m Extra odolný kabel VentionDatový kabel Vention je vybaven vestavěným čipem, který ochrání vaše zařízení proti přebíjení. Můžete tak bezpečně nechat nabíjet zařízení přes noc. Povrch kabelu je vyroben z pevného TPE. Poniklované konektory jsou testovány na více jak 10 000 zapojení. Kabel Vention můžete ohýbat a dráty přesto zůstanou vždy nepoškozené. Tomu zabrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 3.1 Gen 2 100W 10Gbps Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TAHHF) , Vention 3.5mm jack right angle male to male flat aux cable 1m gray aluminum alloy type (banhf)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHD)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a odpojitelné zakončení Datový kabel značky Vention zaručuje přenos dat a potřebných informací mezi danými zařízeními. Má k dispozici male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B. Co do délky, má propojovací kabel Vention přesně 0,5 m. Největší rychlost, na kterou se při přenosu dat dostane, je udávána rozhraním USB 2.0. Tento typ můžeme zařadit mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení mezi chytrými zařízeními, kamerami, počítačem a dalšími zařízeními. S tímto kabelem se nemusíte bát ztráty rychlonabíjení. Časově výhodnější využití kabelu garantuje tzv. Sync & Charge funkce, zásluhou které máte šanci přenášet data a najednou nabíjet zařízení proudem s hodnotou 5 A. Základní parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHD) , Vention type-c (usb-c) 2.0 male to usb-c male cable 1m black pvc type (cosbf)

Vention MFi USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & Lightning Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (CQHHF)

Vention MFi USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & Lightning Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (CQHHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× lightning, 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo a MFI certifikace, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a odpojitelné zakončení Nabíjecíkabel 2 v 1Nabíjecí kabel Vention se pyšní certifikací MFi, což znamená, že je schválený k bezpečnému nabíjení výrobků Apple. Podporuje zařízení s rozhraním micro USB–B a Lightning. S kabelem Vention získáte rychlé nabíjení i přenos dat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYmicro USB–B / Lightning DÉLKA KABELU1 m BARVAšedá Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kabel Vention s rychlým nabíjenímS kabelem Vention získáte rychlý přenos dat až 480 Mbps díky USB 2.0. Podporuje rychlé nabíjení 2 a 2,4 A. Díky dvěma konektorům micro USB–B a Lightening rozšíříte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention MFi USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & Lightning Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (CQHHF) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1m blue aluminum alloy type (bawlf)

Vention USB-C to USB 2.0 U-Shaped 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COHHF)

Vention USB-C to USB 2.0 U-Shaped 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COHHF)
Detail

Datový kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), kovové tělo, podpora rychlonabíjení, rovné a zahnuté zakončení Má k dispozici male konektory USB-A, USB-C. Největší rychlost, kterou vyvine při přenosu dat, udává rozhraní USB 2.0. Tento typ patří mezi vysokorychlostní rozhraní, které má na starosti přenos dat mezi nejběžnějšími zařízeními. Kabel je vhodný i pro rychlonabíjení kompatibilních zařízení. Podstatné vlastnosti datového kabelu Vention USB-C to USB 2.0 U-Shaped 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Vention USB-C to USB 2.0 U-Shaped 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type podporuje moderní rychlonabíjení Rychlost udávající datové rozhraní USB 2.0 Datový kabel Vention byl obstarán konektory male USB-A, USB-C Datový kabel disponuje délkou 1 m Kovem utvořené tělo konektorů Kabel má rovné a zahnuté zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB 2.0 U-Shaped 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COHHF) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1m black aluminum alloy type (bawbf)

Vention Type-C (USB-C) 90° <-> USB 2.0 5A Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (COGHF)

Vention Type-C (USB-C) 90° <-> USB 2.0 5A Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (COGHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, zahnuté zakončení Rychlé nabíjenís 90° kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven zahnutým konektorem USB–C v úhlu 90° pro snadné používání mobilního telefonu během nabíjení. Díky tomuto pravoúhlému typu konektoru budete mít jistotu, že se dostanete i na méně přístupná místa. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. KONEKTORYUSB–C / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1 m Rychlé nabíjení i přenos dat s 90° datovým kabelem VentionS datovým kabelem Vention 90° zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 5 A. Spolupracuje také s technologií Huawei... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) 90° <-> USB 2.0 5A Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (COGHF) , Vention ultra thin hdmi male to male hd cable 3m gray aluminum alloy type (alehi)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 10m gray aluminum alloy type (bashl)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU1 metr Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 2m gray aluminum alloy type (bashh)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TADHF)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TADHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), oboustranná koncovka, kovové tělo a power Delivery 3,0, podpora rychlonabíjení, rovné zakončení Rychlé nabíjení PD 60 WDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení s podporou Power Delivery 60 W. S tímto výkonem zvládnete nabít i notebook ve velmi krátkém čase. Kabel můžete využít pro nabíjení tabletů nebo konzole Nintendo Switch, což vám zabere kolem 2,5 hodin času. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 (C) / USB (C) POWER DELIVERY60 W DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Quick Charge 4.0Datový kabel Vention podporuje také funkci Quick Charge 4.0, čímž se rozšiřuje jeho kompatibilita o další zařízení jako jsou mobilní telefony. S tímto kabelem nabijete svá zařízení do plna za podstatně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (TADHF) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 5m gray aluminum alloy type (bashj)

Vention USB 2.0 to USB-C & Micro USB Y-Splitter Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQGHF)

Vention USB 2.0 to USB-C & Micro USB Y-Splitter Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQGHF)
Detail

Datový kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo, zahnuté zakončení Je obstarán male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B. Největší rychlost, na kterou se vyšplhá při přenášení dat, je udávána rozhraním USB 2.0. Náleží mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. Klíčové parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to USB-C & Micro USB Y-Splitter Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Rychlost udána datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention je opatřen konektory male USB-A, USB-C, USB Micro-B Datový kabel nabízí délku 1 m Tělo konektorů zhotovené z kovu Kabel má zahnuté zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to USB-C & Micro USB Y-Splitter Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQGHF) , Vention ultra thin hdmi male to male hd cable 1.5m gray aluminum alloy type (alehg)

Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BANHF)

Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BANHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné a zahnuté zakončení Audio kabel od značky Vention je vhodný pro vaši audio sestavu a zajistí zvuk vysoké kvality. Je opatřen konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Klasický konektor Jack o velikosti 3,5 mm patří do skupiny nejvyužívanějších audio standardů a zajistí propojení většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Nadstandardní kvalitu dokazuje i provedení konektorů se zlatým povrchem. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl opatřen o konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 1 m Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné a zahnuté Pyšní se zlatými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BANHF)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHF)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type  (BAUHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHF)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (TAEHF)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (TAEHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), oboustranná koncovka, kovové tělo a power Delivery 3,0, podpora rychlonabíjení až 5 A, rovné zakončení Rychlé nabíjení PD 100 WDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení s podporou Power Delivery 100 W. S tímto výkonem zvládnete nabít i notebook ve velmi krátkém čase. Kabel je kompatibilní s Power Delivery 30 W, můžete jej tak využít pro nabíjení tabletů nebo konzole Nintendo Switch, což vám zabere kolem 2,5 hodin času. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 (C) / USB (C) POWER DELIVERY100 W DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Quick Charge 4.0Datový kabel Vention podporuje také funkci Quick Charge 4.0, čímž se rozšiřuje jeho kompatibilita o další zařízení jako jsou mobilní telefony. S... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (TAEHF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG)

Vention USB-C to USB 2.0 Fast Charging Cable 5A 1m Gray Aluminum Alloy Type (COFHF)

Vention USB-C to USB 2.0 Fast Charging Cable 5A 1m Gray Aluminum Alloy Type (COFHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné zakončení Rychlé nabíjení se 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení pro zařízení s portem USB–C. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 5 A. Je kompatibilní s Huawei Super Charge Protocol se 40W nabíjením. Takto zvládnete nabít svůj telefon během 30 minut na 74 %. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 (A) / USB (C) NABÍJECÍ PROUD5A / 2A DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Quick Charge Datový kabel Vention podporuje také funkci Quick Charge, čímž se rozšiřuje jeho kompatibilita o další zařízení. S tímto kabelem nabijete svá zařízení do plna... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB 2.0 Fast Charging Cable 5A 1m Gray Aluminum Alloy Type (COFHF)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHD)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHD)
Detail

Datový kabel - délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), kovové tělo, rovné zakončení Je obstarán male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B. Největší rychlost, kterou vyvine při přenosu dat, je upřesněna rozhraním USB 2.0. Tento typ se řadí mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení disponující odpovědnými konektory. Základní znaky datového kabelu Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type Datové rozhraní: USB 2.0 Datový kabel Vention byl opatřen o konektory male USB-A, USB-C, USB Micro-B Délka datového kabelu dělá 0,5 m Tělo konektorů vyrobené z kovu Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQEHD)

Vention USB-C Male to TRS Audio & Mic Jack 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGPHY)

Vention USB-C Male to TRS Audio & Mic Jack 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGPHY)
Detail

Redukce - délka 0,3 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), rovné zakončení Redukce Vention je nejjednodušším východiskem, jestliže máte potíže s nekompatibilními koncovkami kabelů. Redukce od výrobce Vention nabídne male konektor USB-C a female konektor Jack 3.5 mm Typově jde standard TRS. Kabelová část nabízené redukce dosahuje až 0,3 m. Šedá barva bude výborně ladit s elektronikou nebo dalším vybavením. Zásadní vlastnosti redukce Vention USB-C Male to TRS Audio & Mic Jack 0.3m Gray Aluminum Alloy Type Redukce Vention jednoduchým způsobem zvýší využití elektroniky Konektory: male USB-C a female Jack 3.5 mm Celková délka je 0,3 m Barva redukce: šedá Zakončení: rovné Standard: TRS (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to TRS Audio & Mic Jack 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGPHY)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a magnetické zakončení Datový kabelmagnetický 2 v 1Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU2 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHG)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a magnetické zakončení Datový kabelmagnetický 2 v 1Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHG)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHD)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a magnetické zakončení Datový kabelmagnetický 2 v 1Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU0,5 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (CQMHD)

Vention USB-C Male to Dual 3.5mm Jack Earphone Adapter 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGNHY)

Vention USB-C Male to Dual 3.5mm Jack Earphone Adapter 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGNHY)
Detail

Redukce - délka 0,3 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× jack 3,5 mm, rovné zakončení Redukce Vention bude skvělým řešením, kdykoli narazíte na obtíže s nesedícími koncovkami kabelů. Redukce od značky Vention nabízí male konektor USB-C a female konektor Jack 3.5 mm Kabelová část nabízené redukce má délku 0,3 m. Šedá barva snadno ladí s elektronikou či jinou výbavou. Významné parametry redukce Vention USB-C Male to Dual 3.5mm Jack Earphone Adapter 0.3m Gray Aluminum Alloy Type Redukce Vention snadno propojí nekompatibilní elektroniku Konektory: male USB-C a female Jack 3.5 mm Celková délka kabelu činí 0,3 m Barva redukce: šedá Zakončení: rovné (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to Dual 3.5mm Jack Earphone Adapter 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BGNHY)

Vention Lightning MFi to USB-C Braided Cable (C94) 1m Gray Aluminum Alloy Type (TACHF)

Vention Lightning MFi to USB-C Braided Cable (C94) 1m Gray Aluminum Alloy Type (TACHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C (USB-C 2,0), 1× lightning, stíněný kabel, kovové tělo a MFI certifikace, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 2,4 A, rovné zakončení Datový kabels certifikací MFiDatový kabel Vention se pyšní certifikací MFi, což znamená, že je schválen pro nabíjení iPhonů, iPadů i iPodů. S kabelem Vention získáte rychlost přenosu až 480 Mbps. Je vybaven porty USB–C 2.0 a Lightning. KONEKTORYUSB–C / Lightning DÉLKA KABELU1 metr RYCHLOST480 Mbps Rychlé nabíjeníDatovým kabelem Vention zvládnete nabít iPhone 12 na 50 % během 30 minut při zapojení do nabíječky s podporou Power Delivery 20 W. Je vybaven originálním MFi čipem C94, který zajišťuje bezpečnější nabíjení vašich zařízení. Kabel Vention zaručuje plnou kompatibilitu s aktualizovanými verzemi iOS. Vynikající stínící efektKabel je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Lightning MFi to USB-C Braided Cable (C94) 1m Gray Aluminum Alloy Type (TACHF)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHG)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a magnetické zakončení Rychlé nabíjení s magnetickým kabelem Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORY USB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU 480... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHG)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHD)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a magnetické zakončení Rychlé nabíjení s magnetickým kabelem Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORY USB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU 480... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHD)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a magnetické zakončení Rychlé nabíjení s magnetickým kabelem Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORY USB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU 480... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1 m Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 3 A. Datový kabel Vention vám umožní nejen nabíjet váš mobilní telefon, ale získáte také možnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)
Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF), Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD), Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG), Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH), Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF), Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG), Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ), Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF), Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF), Vention USB 2.0 to 2-in-1 USB-C & Micro USB Male 5A Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (CQFHF), Vention 3.5mm Jack Right Angle Male to Male Flat Aux Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BANHF), Vention Type-C (USB-C) 2.0 Male to USB-C Male Cable 1m Black PVC Type (COSBF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF), Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHI), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BASHL), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHJ), Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHG)