Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m black (ctibh)

Produkt Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m black (ctibh) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m black (ctibh) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M Black (CTIBH)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M Black (CTIBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel od výrobce Vention obstarává přenášení datových informací mezi náležitými zařízeními. Je zařízen o male konektory USB-A, USB Micro-B. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Největší rychlost přenosu dat je udána rozhraním USB 2.0. Tento typ je zařaditelný mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které má na starosti přenos dat mezi nejběžnějšími zařízeními. Klíčové vlastnosti datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M Black Rychlost přenosu dat určena datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention disponuje konektory male USB-A, USB Micro-B Je označován jako propojovací kabel Datový kabel je dlouhý 2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M Black (CTIBH) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m black (ctibh)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M White (CTIWH)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M White (CTIWH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel renomované značky Vention opatří přesun informací mezi vámi vybranými zařízeními. Je opatřen male konektory USB-A, USB Micro-B. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Nejvyšší rychlost, které dosáhne při přenášení dat, je dána rozhraním USB 2.0. Spadá mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které má na starosti přenos dat mezi nejběžnějšími zařízeními. Hlavní parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M White Rozhraní přesunu dat: USB 2.0 Datový kabel Vention byl obstarán konektory male USB-A, USB Micro-B Jedná se o propojovací kabel Délka datového kabelu dělá 2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M White (CTIWH) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 2m light blue (colsh)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2M Deep Blue (COLLH)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2M Deep Blue (COLLH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU2 metry BARVADeep blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Samotný USB konektor je testovaný na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2M Deep Blue (COLLH) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m black (ctibg)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2m Light Blue (COLSH)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2m Light Blue (COLSH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU2 metry BARVALight blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Samotný USB konektor je testovaný na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2m Light Blue (COLSH) , Vention usb-c 2.0 to mini usb 2a cable 2m black (cowbh)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M Black (CTIBG)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M Black (CTIBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel od renomované značky Vention slouží pro přenos dat mezi vyhovujícími zařízeními. Je zařízen o male konektory USB-A, USB Micro-B. Co se délky týče, měří propojovací kabel Vention celkem 1,5 m. Maximální rychlost, kterou dovolí přenášet data, je upřesněna rozhraním USB 2.0. Patří mezi vysokorychlostní rozhraní, které má na starosti přenos dat mezi nejběžnějšími zařízeními. Důležité vlastnosti datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M Black Rozhraní: USB 2.0 Datový kabel Vention je zařízen o konektory male USB-A, USB Micro-B Svými konektory je označován jako propojovací kabel Délka datového kabelu dosahuje 1,5 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M Black (CTIBG) , Vention usb-c 2.0 to micro usb 2a cable 0.5m black (covbd)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M Black (CTIBF)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M Black (CTIBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel od renomovaného výrobce Vention zaopatřuje přenos dat a potřebných informací mezi vyhovujícími zařízeními. Je zařízen male konektory USB-A, USB Micro-B. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Rychlost, s jakou zvládá přenos dat, udává rozhraní USB 2.0. Tento typ spadá mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení chytrých zařízení, kamer a počítačů. Podstatné parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M Black Rychlost přenosu dat určena datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention je vybaven konektory male USB-A, USB Micro-B Svými konektory je označován jako propojovací kabel Jeho délka je 1 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M Black (CTIBF) , Vention usb-c 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m black (covbg)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5M Black (COVBG)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5M Black (COVBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 metru BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Jak USB–C tak Micro USB konektor jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5M Black (COVBG) , Vention usb-c 2.0 to micro usb 2a cable 1m black (covbf)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 0.5M Black (COVBD)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 0.5M Black (COVBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU0,5 metru BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Jak USB–C tak Micro USB konektor jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 0.5M Black (COVBD) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 3m white (ctiwi)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1M Black (COVBF)

Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1M Black (COVBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1 metr BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Jak USB–C tak Micro USB konektor jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1M Black (COVBF) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1m white (ctiwf)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M White (CTIWG)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M White (CTIWG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel od renomovaného výrobce Vention je vhodný pro přesun informací mezi danými zařízeními. Je zařízen o male konektory USB-A, USB Micro-B. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Největší rychlost, kterou dovolí přenášet data, je udána rozhraním USB 2.0. Tento typ se řadí mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. Základní parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M White Datové rozhraní: USB 2.0 Datový kabel Vention byl obstarán konektory male USB-A, USB Micro-B Jedná se tedy o propojovací kabel Datový kabel je dlouhý 1,5 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M White (CTIWG) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m white (ctiwg)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 3M White (CTIWI)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 3M White (CTIWI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel značky Vention je určený pro přenos dat a potřebných informací mezi vhodnými zařízeními. Je zařízen o male konektory USB-A, USB Micro-B. Mluvíme-li o délce, měří propojovací kabel Vention celkem 3 m. Největší rychlost převodu dat je identifikována rozhraním USB 2.0. Patří mezi vysokorychlostní (High Speed) rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení disponující odpovědnými konektory. Hlavní parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 3M White Rychlost udána datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention je zajištěn konektory male USB-A, USB Micro-B Je označován jako propojovací kabel Délka datového kabelu dosahuje 3 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 3M White (CTIWI) , Vention usb-c 2.0 to usb-b printer 2a cable 2m black (cqubh)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M White (CTIWF)

Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M White (CTIWF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Datový kabel značky Vention zaručuje přenos dat a potřebných informací mezi příslušnými zařízeními. Je obstarán male konektory USB-A, USB Micro-B. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Největší rychlost, jakou zvládá přenos dat, upřesňuje rozhraní USB 2.0. Náleží mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení mezi chytrými zařízeními, kamerami, počítačem a dalšími zařízeními. Hlavní vlastnosti datového kabelu Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M White Rozhraní přesunu dat: USB 2.0 Datový kabel Vention byl zařízen konektory male USB-A, USB Micro-B Jedná se o propojovací kabel Délka datového kabelu dosahuje 1 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M White (CTIWF) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m deep blue (collg)

Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 0.5M Black (CQABD)

Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 0.5M Black (CQABD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1) až 2 A, rovné zakončení Pro hard diskyo velikosti až 4 GBDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory Micro USB 3.0 a USB–C. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s Micro USB konektorem. Je vhodný pro propojení například telefonu a extérního disku pro sledování filmů na mobilním telefonu. Podporuje disky o velikosti až 4 GB. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 5 Gbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST5 Gbps DÉLKA KABELU0,5 metru BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 0.5M Black (CQABD) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1m deep blue (collf)

Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 1m Black (CQABF)

Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 1m Black (CQABF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Pro hard diskyo velikosti až 4 TBDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory Micro USB 3.0 a USB–C. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s Micro USB konektorem. Je vhodný pro propojení například telefonu a extérního disku pro sledování filmů na mobilním telefonu. Podporuje disky o velikosti až 4 TB. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 5 Gbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST5 Gbps DÉLKA KABELU1 metr BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 1m Black (CQABF) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1m light blue (colsf)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Deep Blue (COLLG)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Deep Blue (COLLG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 metru BARVADeep blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Samotný USB konektor je testovaný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Deep Blue (COLLG) , Vention usb 2.0 to micro usb 2a cable 1.5m light blue (colsg)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Light Blue (COLSF)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Light Blue (COLSF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1 metr BARVALight blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Samotný USB konektor je testovaný na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Light Blue (COLSF) , Vention usb-c 2.0 to mini usb 2a cable 1.5m black (cowbg)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Light Blue (COLSG)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Light Blue (COLSG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 metru BARVALight blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Samotný USB konektor je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Light Blue (COLSG) , Vention usb-c to micro usb-b 3.0 2a cable 1m black (cqabf)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Deep Blue (COLLF)

Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Deep Blue (COLLF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory micro USB a USB–A 2.0. Samotný USB konektor je testovaný na 3 000 a microUSB dokonce až na 10 000 použití. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s micro USB konektorem. Je vhodný pro telefony, tablety i notebooky. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1 metr BARVADeep blue Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Deep Blue (COLLF) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 micro usb & usb-c cable 2m black pvc type (cqdbh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH) , Vention usb-c 2.0 to usb-b printer 2a cable 0.5m black (cqubd)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 2m Black (COWBH)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 2m Black (COWBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory Mini USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s Mini USB konektorem. Je vhodný pro telefony, MP3, externí disky nebo třeba fotoaparáty. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU2 metry BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Plášť je vyroben ze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 2m Black (COWBH) , Vention usb-c 2.0 to usb-b printer 2a cable 1m black (cqubf)

Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 2m Black (CQUBH)

Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 2m Black (CQUBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel USB–Cpro tiskárny Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače a tiskárny, scanneru, faxu a dalších zařízení s portem USB–B. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. Získáte tak efektivnější tisk. I na velkou vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–C 2.0 / USB–B MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a vysoce kvalitní tisk s kabelem VentionDatový kabel je kompatibilní se zařízeními all-in-one, tiskárnami, skenery, faxy a dalšími zařízeními. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní s vysokou odolností a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 2m Black (CQUBH) , Vention usb-c 2.0 to usb-b printer 2a cable 1m black (cqvbf)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (COCHH)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (COCHH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (COCHH) , Vention reversible usb 2.0 to micro usb cable 2m gray aluminum alloy type (cochh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 2m Black (VAS-A12-B200)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 2m Black (VAS-A12-B200)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), podpora OTG, rovné zakončení Plochý propojovacíkabel VentionKvalitní kabel Vention USB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) je ideální volbou v případě, kdy potřebujete propojit externí pevný disk s notebookem, počítačem a díky podpoře OTG také s mobilním telefonem, případně tabletem. KONEKTORYUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) DÉLKA KABELU2 metry PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps Precizní zpracováníKabely Vention se vyznačují svým kvalitním provedením, ne jinak je tomu v tomto případě. Vodiče jsou vyrobeny pocínované mědi, nechybí ani stínění pro ničím nerušený přenos signálu a jistě vás potěší i přenosová rychlost až 5 Gbps. Klíčové vlastnostipropojovacího kabelu VentionUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M)Podpora OTGPro propojení externího HDD s Ploché provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 2m Black (VAS-A12-B200) , Vention usb 2.0 male to usb male cable 2m black pvc type (cojbh)

Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 0.5M Black PVC Type (CQPBD)

Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 0.5M Black PVC Type (CQPBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabelpropojovacíDatový kabel Vention propojí hned dvě zařízení s vaším externím diskem. S propojovacím kabelem Vention získáte přenosovou rychlost až 5 Gbps díky portům USB 3.2 Gen 1. Kabel je snadno zapojitelný a vyznačuje se stabilním a plynulým přenosem dat. PORTY2× USB–A / micro USB–B BARVAčerná DÉLKA KABELU50 cm Rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje rychlým přenosem dat mezi zařízeními. Je vyroben z kvalitního pocínovaného měděného drátu se stíněním proti rušení signálu. Oceníte kvalitní povrchové PVC, které je velmi flexibilní a odolné vůči polámání. S kabelem Vention budete mít pevné spojení Datový kabel Vention se pyšní pevným spojením, které zajišťuje stabilní přenos. Nyní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 0.5M Black PVC Type (CQPBD) , Vention cotton braided micro usb to usb 2.0 cable purple 2m aluminum alloy type (coavh)

Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 1m Black PVC Type (CQPBF)

Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 1m Black PVC Type (CQPBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabelpropojovacíDatový kabel Vention propojí hned dvě zařízení s vaším externím diskem. S propojovacím kabelem Vention získáte přenosovou rychlost až 5 Gbps díky portům USB 3.2 Gen 1. Kabel je snadno zapojitelný a vyznačuje se stabilním a plynulým přenosem dat. PORTY2× USB–A / micro USB–B BARVAčerná DÉLKA KABELU1 m Rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje rychlým přenosem dat mezi zařízeními. Je vyroben z kvalitního pocínovaného měděného drátu se stíněním proti rušení signálu. Oceníte kvalitní povrchové PVC, které je velmi flexibilní a odolné vůči polámání. S kabelem Vention budete mít pevné spojení Datový kabel Vention se pyšní pevným spojením, které zajišťuje stabilní přenos. Nyní můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 1m Black PVC Type (CQPBF) , Choetech usb-c to usb 2.0 cable 2m black (ac0003)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI) , Ugreen usb 2.0 (m) to usb 2.0 (m) cable black 2m (10311)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF) , Vention usb 2.0 male to usb female extension cable 2m black pvc type (cbibh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU0,25 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během dvou hodin. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 2m black pvc type (combh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG) , Vention usb 2.0 to usb-c 3a cable 2m deep blue (coklh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU0,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD) , Vention usb 2.0 to usb-c 3a cable 2m light blue (coksh)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné a magnetické zakončení Datový kabelmagnetický 2 v 1Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU2 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQMHH)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type (CQDBH)

Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type (CQDBH)
Detail

Datový kabel - délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-C (USB 2.0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), rovné zakončení Má k dispozici male konektory USB-A, USB-C, USB Micro-B. Maximální rychlost, kterou dovolí přenášet data, definuje rozhraní USB 2.0. Řadí se mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení disponující odpovědnými konektory. Hlavní parametry datového kabelu Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type Rychlost přenosu dat dána datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention je zajištěn konektory male USB-A, USB-C, USB Micro-B Délka datového kabelu činí 2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type (CQDBH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)

Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), 1× USB-C (USB 2.0), stíněný kabel a kovové tělo, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 5 A, rovné a magnetické zakončení Rychlé nabíjení s magnetickým kabelem Rádi byste vyřešili věčný zmatek v kabeláži u vás doma? Vyzkoušejte magnetický datový kabel Vention. Vyřešíte tak napájení více zařízení s různými porty. Datový kabel Vention je vybaven konektory Micro USB–B a USB-C. Jednotlivé konektory můžete od kabelu snadno oddělit. Stačí, když je zapojíte do vašeho mobilního telefonu a poté přiložíte kabel. Ten se díky magnetu spojí s konektorem a napájení zařízení se automaticky spustí. Konektor v mobilu můžete nechat stále zapojený, šetříte tak konektor vašeho telefonu od neustálého odpojování a zapojování při častém nabíjení. KONEKTORY USB Micro–B / USB–C RYCHLOST PŘENOSU 480... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2-in-1 USB 2.0 to Micro + USB-C Male Magnetic Cable 5A 2m Gray Aluminum Alloy Type (CQNHH)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHG)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHG)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.25m Gray Aluminum Alloy Type (COCHC)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.25m Gray Aluminum Alloy Type (COCHC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU0,25 m Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 3 A. Datový kabel Vention vám umožní nejen nabíjet váš mobilní telefon, ale získáte také... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.25m Gray Aluminum Alloy Type (COCHC)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU1 m Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 3 A. Datový kabel Vention vám umožní nejen nabíjet váš mobilní telefon, ale získáte také možnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (COCHF)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHD)

Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-B (USB 2.0), stíněný kabel až 3 A, rovné zakončení Rychlé nabíjenís reverzibilním kabelemVyzkoušejte datový kabel Vention, který je vybaven reverzibilním konektorem Micro USB–B. Díky tomuto oboustrannému typu konektoru budete mít jistotu, že ho již nikdy nebudete zasouvat do zařízení opačně. Propojte smartphone s počítačem a můžete zařízení nabíjet a synchronizovat současně. KONEKTORYUSB Micro–B / USB–A RYCHLOST PŘENOSU480 Mbps DÉLKA KABELU0,5 m Rychlé nabíjení i přenos dat s datovým kabelem Vention ReversibleS datovým kabelem Vention Reversible zvládnete nabít svá zařízení rychleji, než se standardními kabely. Podporuje technologie rychlého nabíjení při maximálním proudu 3 A. Datový kabel Vention vám umožní nejen nabíjet váš mobilní telefon, ale získáte také... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (COCHD)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 1m Black (VAS-A12-B100)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 1m Black (VAS-A12-B100)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB Micro-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Plochý propojovacíkabel VentionKvalitní kabel Vention USB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) je ideální volbou v případě, kdy potřebujete propojit externí pevný disk s notebookem, počítačem a díky podpoře OTG také s mobilním telefonem, případně tabletem. KONEKTORYUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) DÉLKA KABELU1 metr PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps Poradí si i s velkými diskyBez obav můžete připojit až 2TB externí disk. Jistě oceníte integrovanou ochranu proti přepětí a nadproudu či LED indikátor stavu HUBu. Klíčové vlastnostipropojovacího kabelu VentionUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M)Podpora OTGPro propojení externího HDD s Ploché provedení kabeluPlášť z odolného a flexibilního PVCVodiče z pocínované mědiPřenosová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 1m Black (VAS-A12-B100)

Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0)

Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 2,0), female konektor 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 3 A, rovné zakončení Redukce VentionUSB-C (M) na Micro USB 2.0 (F)Redukce Vention USB-C (M) na Micro USB 2.0 (F) umožní vašemu telefonu s USB-C konektorem využívat nabíječky s Micro USB kabelem. Redukce rovněž podporuje rychlý přenos dat o rychlosti 480 Mbps. RYCHLOST480 Mbps KONEKTORYUSB-C / Micro USB 2.0 BARVAčerná Rychlé nabíjeníRedukce Vention podporuje rychlé nabíjení proudem až 3 A. Mobilní telefon Xiaomi 8 nabijete na plný výkon během 90 minut. Zajisté oceníte její kompaktní rozměry a nízkou hmotnost pro snadné přenášení. Mnoho využití s redukcí VentionS redukcí Vention shlédnete filmy na vašem mobilním telefonu, které máte uložené na flash disku a vyřešíte si tím nedostatek paměti v mobilu. Redukce vám umožní také propojení s gamepadem pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 0.5m Black (VAS-A12-B050)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 0.5m Black (VAS-A12-B050)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG, rovné zakončení Plochý propojovacíkabel VentionKvalitní kabel Vention USB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) je ideální volbou v případě, kdy potřebujete propojit externí pevný disk s notebookem, počítačem a díky podpoře OTG také s mobilním telefonem, případně tabletem. KONEKTORYUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M) DÉLKA KABELU0,5 metru PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps Precizní zpracováníKabely Vention se vyznačují svým kvalitním provedením, ne jinak je tomu v tomto případě. Vodiče jsou vyrobeny pocínované mědi, nechybí ani stínění pro ničím nerušený přenos signálu a jistě vás potěší i přenosová rychlost až 5 Gbps. Klíčové vlastnostipropojovacího kabelu VentionUSB 3.0 (M) > Micro USB-B (M)Podpora OTGPro propojení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) 0.5m Black (VAS-A12-B050)

Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 2m Black (BDGBH)

Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 2m Black (BDGBH)
Detail

Audio kabel - délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 1× USB Micro-B, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention propojí vaši zvukovou aparaturu a zajistí kvalitní zvuk. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm a USB Micro-B. Co do délky, má audio kabel Vention přesně 2 m. Typický konektor Jack o průměru 3,5 mm patří do skupiny nejvyužívanějších audio standardů a může propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Stěžejní vlastnosti audio kabelu Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 2M Black Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm a USB Micro-B Celková délka audio kabelu Vention činí 2 m Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 2M Black je řazen jako redukce Zakončení kabelu: rovné Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 2m Black (BDGBH)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1M Black (COWBF)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1M Black (COWBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory Mini USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s Mini USB konektorem. Je vhodný pro telefony, MP3, externí disky nebo třeba fotoaparáty. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1 metr BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Plášť je vyroben ze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1M Black (COWBF)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1.5M Black (COWBG)

Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1.5M Black (COWBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0) až 2 A, rovné zakončení Rychlý přenosdat i nabíjeníDatový a nabíjecí kabel Vention je vybaven konektory Mini USB a USB–C 2.0. Využijete jej pro přenos dat a nabíjení všech zařízení s Mini USB konektorem. Je vhodný pro telefony, MP3, externí disky nebo třeba fotoaparáty. Jistě oceníte kvalitní a především odolné zpracování kabelu a rychlý přenos dat až 480 Mbps. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PŘENOSOVÁ RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 metru BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skutečně kvalitní provedeníKabel Vention se vyznačuje kovovým provedením, poniklovanými konektory a zesílenými částmi těsně za konektory, které tak slibují mnohem delší životnost než klasické kabely. Plášť je vyroben... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1.5M Black (COWBG)

Baseus Fast Charging Data Cable USB to Micro 2A 1m Black (CAMYS-01)

Baseus Fast Charging Data Cable USB to Micro 2A 1m Black (CAMYS-01)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Micro-A (USB 2.0), podpora rychlonabíjení až 2 A, rovné zakončení Datový kabels rychlým nabíjením 2 ADatový a nabíjecí kabel Baseus Fast Charging je určen pro každého, kdo si oblíbil rychlé přenosy dat a rychlé nabíjení. Tento kabel je schopen přenášet data rychlostí až 480 Mbps. Je kompatibilní s nabíječkami o intenzitě 2A. RYCHLÉ NABÍJENÍ2 A PŘENOS DATaž 480 Mbps DÉLKA1 metr Baseus Fast Charging vás nenechá čekatDatový kabel značky Baseus podporuje rychlé nabíjení až 2 A. Zajišťuje stabilní napájení i přenos dat. Oceníte jeho voděodolnost a stálobarevnost. Datový kabel Baseus využijete pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, power bank a dalších zařízení. Mimořádně kvalitní provedeníDatový kabel je vyroben z kvalitních materiálů ABS a TPE, které... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Fast Charging Data Cable USB to Micro 2A 1m Black (CAMYS-01)

Vention USB-A -> USB-B Print Cable 2m Black (VAS-A16-B200)

Vention USB-A -> USB-B Print Cable 2m Black (VAS-A16-B200)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-B (USB 2.0), rovné zakončení Propojovací kabelpro tiskárnuKabel Vention USB-A -> USB-B využijete např. při propojení tiskárny, externího disku, zvukové karty či jiných periferií s počítačem. Kabel vás osloví především svým kvalitním provedením, které zajistí, že vám vydrží spoustu let. USB-B Print Cable" data-src="https://cdn.alza.cz/Foto/LegendFoto/photos/VENTf14_1.jpg" title="Vention USB-A -> USB-B Print Cable"> ROZHRANÍUSB 2.0 DÉLKA KABELU2 metry PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 480 Mbps USB-B Print Cable" data-src="https://cdn.alza.cz/Foto/LegendFoto/photos/VENTf14_2.jpg" title="Vention USB-A -> USB-B Print Cable"> Klíčové vlastnostiKabelu Vention USB-A -> USB-BKonektory USB-A -> USB-BVodiče z pocínované mědiFlexibilní plášť z PVCPřenosová rychlost až 480 MbpsČerné provedení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-A -> USB-B Print Cable 2m Black (VAS-A16-B200)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabel renomované značky Vention je vhodný pro sdílení dat mezi vámi zvolenými zařízeními. Je obdařen male konektory USB-A, USB-C. Pokud jde o délku, měří propojovací kabel Vention celkem 2 m. Nejvyšší rychlost, jaké při přenášení dat dosáhne, je udána rozhraním USB 3.2 Gen 1. Tento typ spadá mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. Podstatné vlastnosti datového kabelu Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type Rychlost určena datovým rozhraním USB 3.2 Gen 1 Datový kabel Vention je zajištěn konektory male USB-A, USB-C Jedná se o propojovací kabel Délka datového kabelu se pohybuje kolem 2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH)

Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.5m Black (CQVBD)

Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.5m Black (CQVBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C, 1× USB-B, rovné zakončení Vysokorychlostní přenos dat Propojovací datový kabel Vention je kompatibilní s externími boxy, blu-ray mechanikou, kamerami nebo webkamerami. Disponuje dvěma porty USB 3.2 Gen 1. Získáte stabilní vysokorychlostní oboustranný přenos dat. Soubory o velikosti 1 GB přenesete do pěti vteřin. Zvládne pracovat s diskem o velikosti až 4 TB. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY USB–A / USB–B KAPACITA DISKU 4 TB DÉLKA KABELU 0.5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Plug & Play Oceníte velmi snadné používání datového kabelu Vention. Podporuje funkce Hot Plug–in a také Plug & Play, což znamená, že není potřeba instalovat další ovladače ani restartovat zařízení. Stačí jej zapojit a začít používat. Kvalitní materiál zaručuje dokonalé spojení Získáte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.5m Black (CQVBD)

Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.25m Black (CQVBC)

Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.25m Black (CQVBC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Vysokorychlostní přenos dat Propojovací datový kabel Vention je kompatibilní s externími boxy, blu-ray mechanikou, kamerami nebo webkamerami. Disponuje dvěma porty USB 3.2 Gen 1. Získáte stabilní vysokorychlostní oboustranný přenos dat. Soubory o velikosti 1 GB přenesete do pěti vteřin. Zvládne pracovat s diskem o velikosti až 4 TB. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY USB–A / USB–B KAPACITA DISKU 4 TB DÉLKA KABELU 0.25 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Plug & Play Oceníte velmi snadné používání datového kabelu Vention. Podporuje funkce Hot Plug–in a také Plug & Play, což znamená, že není potřeba instalovat další ovladače ani restartovat zařízení. Stačí jej zapojit a začít používat. Kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB-B Printer 2A Cable 0.25m Black (CQVBC)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATERIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)
Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 2M Black (CTIBH), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 2m Light Blue (COLSH), Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M Black (CTIBG), Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 2m Black (COWBH), Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 0.5M Black (COVBD), Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5M Black (COVBG), Vention USB-C 2.0 to Micro USB 2A Cable 1M Black (COVBF), Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 3M White (CTIWI), Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1M White (CTIWF), Vention USB 2.0 to micro USB 2A Cable 1.5M White (CTIWG), Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 2m Black (CQUBH), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Deep Blue (COLLG), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Deep Blue (COLLF), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1m Light Blue (COLSF), Vention USB 2.0 to Micro USB 2A Cable 1.5m Light Blue (COLSG), Vention USB-C 2.0 to Mini USB 2A Cable 1.5M Black (COWBG), Vention USB-C to Micro USB-B 3.0 2A Cable 1m Black (CQABF), Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type (CQDBH), Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 0.5M Black (CQUBD), Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 1M Black (CQUBF), Vention USB-C 2.0 to USB-B Printer 2A Cable 1m Black (CQVBF), Vention Reversible USB 2.0 to Micro USB Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (COCHH), Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH), Vention Cotton Braided Micro USB to USB 2.0 Cable Purple 2m Aluminum Alloy Type (COAVH), ChoeTech USB-C to USB 2.0 Cable 2m Black (AC0003), Ugreen USB 2.0 (M) to USB 2.0 (M) Cable Black 2m (10311), Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBIBH), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 2m Black PVC Type (COMBH), Vention USB 2.0 to USB-C 3A Cable 2M Deep Blue (COKLH), Vention USB 2.0 to USB-C 3A Cable 2m Light Blue (COKSH)