Vention micro usb (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccubb)

Produkt Vention micro usb (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccubb) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention micro usb (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccubb) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention Micro USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCUBB)

Vention Micro USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCUBB)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× USB Micro-B (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention s OTG Redukce Vention snadno propojí váš mobilní telefon nebo tablet s flash diskem, myší či klávesnicí díky funkci OTG. Oceníte možnost propojení také s herním ovladačem, tak si můžete užít při hrách dokonalejší ovládání. Šetříte tím dotykovou obrazovku před opotřebením. Po připojení flash disku můžete snadno shlédnout filmy na vašem tabletu. PORTY Micro USB–B / USB–A DÉLKA KABELU 15 cm RYCHLOST 480 Mbps Proměňte tablet v počítač Redukci využijete také k připojení myši nebo klávesnice k tabletu, který tímto proměníte v plnohodnotný počítač. Oceníte jednoduché používání redukce díky podpoře funkcí Plug & Play. Stačí zapojit a začít používat. Není potřeba žádných... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Micro USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCUBB) , Vention micro usb (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccubb)

Vention Mini USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCTBB)

Vention Mini USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCTBB)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× USB Mini-B (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention s OTGRedukce Vention snadno propojí vaši MP3, MP4 nebo tablet s flash diskem či čtečkou karet díky funkci OTG. Oceníte možnost propojení také s herním ovladačem, tak si můžete užít při hrách dokonalejší ovládání. Šetříte tím dotykovou obrazovku před opotřebením. Po připojení flash disku můžete snadno shlédnout filmy na vašem tabletu. PORTYMini USB–B / USB–A DÉLKA KABELU15 cm RYCHLOST480 Mbps Poslouchejte oblíbenou hudbu v autěRedukce Vention je kompatibilní také s audiosystémem v automobilech. Můžete tak poslouchat při jízdě oblíbenou hudbu z flashdisku. Oceníte také možnost rozšíření paměti vaší MP4. Stačí zapojit a užívat si vašich skladeb. Snadno zvládnete přetáhnout vaše fotografie z kamery do počítače. Oceníte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCTBB) , Vention usb-c (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccsbb)

Vention USB-C (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCSBB)

Vention USB-C (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCSBB)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention s OTGRedukce Vention snadno propojí váš mobilní telefon s flash diskem, myší, klávesnicí nebo třeba čtečkou díky funkci OTG. Oceníte možnost propojení také s herním ovladačem, tak si můžete užít při hrách dokonalejší ovládání. Šetříte tím dotykovou obrazovku před opotřebením. Po připojení flash disku můžete snadno shlédnout filmy na vašem mobilním telefonu. PORTYUSB–C / USB–A DÉLKA KABELU15 cm RYCHLOST480 Mbps Proměňte tablet v počítačRedukci využijete také k připojení myši nebo klávesnice k tabletu, který tímto proměníte v plnohodnotný počítač. Oceníte snadné používání redukce. Stačí zapojit a začít používat. Není potřeba žádných dodatečných ovladačů. Redukce je velmi lehká a kompaktní, snadno ji můžete přenášet v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCSBB) , Vention mini usb (m) to usb (f) otg cable 0.15m black pvc type (cctbb)

Vention USB-C 3.2 Gen 1 (M) to USB-A (F) OTG Cable 0.15M Black PVC Type (CCVBB)

Vention USB-C 3.2 Gen 1 (M) to USB-A (F) OTG Cable 0.15M Black PVC Type (CCVBB)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG a sync & Charge, rovné zakončení Redukce Vention s OTGRedukce Vention snadno propojí váš mobilní telefon s flash diskem, myší, klávesnicí nebo třeba čtečkou díky funkci OTG. Oceníte možnost propojení také s herním ovladačem, tak si můžete užít při hrách dokonalejší ovládání. Šetříte tím dotykovou obrazovku před opotřebením. Po připojení flash disku můžete snadno zhlédnout filmy na vašem mobilním telefonu. S podporou Sync & Charge zvládá redukce Vention současně přenášet data a nabíjet. PORTYUSB–C / USB–A DÉLKA KABELU15 cm PODPORA OTG / Sync & Charge Proměňte tablet v počítačRedukci Vention využijete také k připojení myši nebo klávesnice k tabletu, který tímto proměníte v plnohodnotný počítač. Oceníte snadné používání... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C 3.2 Gen 1 (M) to USB-A (F) OTG Cable 0.15M Black PVC Type (CCVBB) , Vention usb-c 3.2 gen 1 (m) to usb-a (f) otg cable 0.15m black pvc type (ccvbb)

Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDUB0)

Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDUB0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention je dostupným a jednoduchým řešením, v případě, že narazíte na trable s nekompatibilitou konektorů. Redukce od značky Vention nabídne male konektor USB-C a female konektor USB-A Jedná se o standard USB 3.2 Gen 1. Černá barva skvěle ladí s vaším zařízením či jinou výbavou. Pokud plánujete propojení s chytrými zařízeními, určitě vám udělá radost podpora OTG. Rozhodující parametry redukce Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type Redukce Vention zvýší využitelnost elektroniky Konektory: male USB-C a female USB-A Barva redukce je černá Koncové řešení: rovné Standard: USB 3.2 Gen 1 (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDUB0) , Vention usb-c (m) to usb 3.0 (f) otg adapter black pvc type (cdub0)

Vention USB-C (M) to USB 2.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDTB0)

Vention USB-C (M) to USB 2.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDTB0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention je jednoduchým východiskem, máte-li problémy s nekompatibilitou konektorů. Redukce od značky Vention vám nabídne male konektor USB-C a female konektor USB-A Jedná se o standard USB 2.0. Černá barva skvěle ladí s vaším zařízením či jinou výbavou. Pokud redukci chcete využít pro zapojení k chytrému zařízení, určitě vám udělá radost podpora OTG. Klíčové parametry redukce Vention USB-C (M) to USB 2.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type Redukce Vention zvýší využitelnost elektroniky Konektory: male USB-C a female USB-A Barva redukce je černá Koncové řešení: rovné Standard: USB 2.0 (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to USB 2.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDTB0) , Vention usb-c (m) to usb 2.0 (f) otg adapter black pvc type (cdtb0)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COMBC)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COMBC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU0,25 m Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte počítač s kamerou a snímejte fotografie nebo záznam v reálném čase. Vyhnete se zdlouhavému přenosu a uspoříte tak čas. Datový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COMBC) , Vention usb 3.0 (m) to micro usb-b (m) cable 0.5m black pvc type (copbd)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 2m Black PVC Type (COMBH)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 2m Black PVC Type (COMBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 2m Black PVC Type (COMBH) , Vention usb 3.0 (m) to micro usb-b (m) cable 2m black pvc type (copbh)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.5M Black PVC Type (COMBD)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.5M Black PVC Type (COMBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU0,5 m Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte počítač s kamerou a snímejte fotografie nebo záznam v reálném čase. Vyhnete se zdlouhavému přenosu a uspoříte tak čas. Datový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.5M Black PVC Type (COMBD) , Vention usb 3.0 (m) to micro usb-b (m) cable 1.5m black pvc type (copbg)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1M Black PVC Type (COMBF)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1M Black PVC Type (COMBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1 m Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte počítač s kamerou a snímejte fotografie nebo záznam v reálném čase. Vyhnete se zdlouhavému přenosu a uspoříte tak čas. Datový kabel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1M Black PVC Type (COMBF) , Vention usb-c (m) to micro usb 2.0 (f) adapter black pvc type (cdxb0)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1.5M Black PVC Type (COMBG)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1.5M Black PVC Type (COMBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU1,5 m Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte počítač s kamerou a snímejte fotografie nebo záznam v reálném čase. Vyhnete se zdlouhavému přenosu a uspoříte tak čas. Datový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1.5M Black PVC Type (COMBG) , Vention usb-c to usb-a (f) 2.0 female otg cable 0.15m gray aluminum alloy type (ccwhb)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 3M Black PVC Type (COMBI)

Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 3M Black PVC Type (COMBI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB Mini-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel s rychlostí 480 MbpsDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení a stabilní přenos. Díky rozhraní USB 2.0 získáte rychlost přenosu 480 Mbps, což vám umožní převádět soubory o velikosti 1 GB okamžitě. Datový kabel Vention je kompatibilní s MP3, MP4 i MP5. Můžete tak snadno přenášet vaše hudební skladby. PORTYmini USB / USB 2.0 RYCHLOST480 Mbps DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Záznam z jízdyDatový kabel Vention využijete například při jízdě autem k záznamu z jízdy. Zaručí vám vždy synchronní a stabilní přenos, tak můžete zaznamenávat svou jízdu bez obav z nekvalitního záznamu. Foťák z počítačePropojte počítač s kamerou a snímejte fotografie nebo záznam v reálném čase. Vyhnete se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 3M Black PVC Type (COMBI) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 0.5m black pvc type (combd)

Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black (30453)

Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black (30453)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB Micro-B (USB 3.2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG Adaptér Ugreens funkcí OTGS rozbočovačem Ugreen přidáte do svého zařízení nejen rozšiřující porty USB, ale také adaptér OTG. Snadno tak připojíte ke svému mobilu třeba flash disk. Adaptér obsahuje USB–C, Micro USB a USB 3.2 Gen1, čímž získáte přenosovou rychlost až 5 Gbps. RYCHLOST5 Gbps ROZHRANÍUSB-C, USB Micro-B, USB-A ROZMĚRY40 × 33 × 10 mm Univerzální použitíDíky třem konektorům je adaptér Ugreen velmi variabilní v používání. Port USB 3.2 Gen 1 využijete na příklad pro telefon, myš, klávesnici, pevný disk nebo třeba větrák. Micro USB a USB typu C oceníte při používání telefonu, tabletu nebo notebooku. Podporuje Plug & PlayZprovoznění je velmi snadné za pomocí funkce Plug & Play. Stačí zapojit a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black (30453) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 1m black pvc type (combf)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 3M Black PVC Type (COPBI) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 2m black pvc type (combh)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1m Black PVC Type (COPBF) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 0.25m black pvc type (combc)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU0,25 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během dvou hodin. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COPBC) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 3m black pvc type (combi)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít během... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH) , Vention mini usb (m) to usb 2.0 (m) cable 1.5m black pvc type (combg)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG) , Vention usb 3.0 to micro usb cable with usb power supply 0.5m black pvc type (cqpbd)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD)

Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), 1× USB 3,0 Micro-B (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Kabel Ventionpro 2,5" disky Datový kabel Vention podporuje přenos mezi mobilním telefonem a pevným diskem. Přináší vysokou rychlost přenosu a je kompatibilní s 2,5" disky do velikosti 4 TB. Získáte rychlost až 5 Gbps, což v praxi znamená přenos 1GB souboru během 3 vteřin. Vyznačuje se snadným připojením a stabilním přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB–A / Micro USB–B KAPACITA DISKU4 TB DÉLKA KABELU0,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje vysokorychlostním nabíjením telefonu. Mobil zvládne nabít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD) , Vention usb 3.0 to micro usb cable with usb power supply 1m black pvc type (cqpbf)

Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0)

Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 2,0), female konektor 1× USB Micro-B (USB 2.0) až 3 A, rovné zakončení Redukce VentionUSB-C (M) na Micro USB 2.0 (F)Redukce Vention USB-C (M) na Micro USB 2.0 (F) umožní vašemu telefonu s USB-C konektorem využívat nabíječky s Micro USB kabelem. Redukce rovněž podporuje rychlý přenos dat o rychlosti 480 Mbps. RYCHLOST480 Mbps KONEKTORYUSB-C / Micro USB 2.0 BARVAčerná Rychlé nabíjeníRedukce Vention podporuje rychlé nabíjení proudem až 3 A. Mobilní telefon Xiaomi 8 nabijete na plný výkon během 90 minut. Zajisté oceníte její kompaktní rozměry a nízkou hmotnost pro snadné přenášení. Mnoho využití s redukcí VentionS redukcí Vention shlédnete filmy na vašem mobilním telefonu, které máte uložené na flash disku a vyřešíte si tím nedostatek paměti v mobilu. Redukce vám umožní také propojení s gamepadem pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0) , Ugreen micro usb (m) + usb-c (m) to usb 3.0 (f) otg adapter black (30453)

Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m (10383)

Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m (10383)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,1 m, male konektor 1× USB Mini-B (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG Adaptér Ugreens podporou OTGAdaptér Ugreen s podporou OTG využijete pro MP3, MP4, tablet, auto, flash disk, čtečku karet nebo třeba herní ovladač. Získáte přenos dat o rychlosti 480 Mbps. Nyní můžete zálohovat svá data bez použití počítače. VSTUPNÍ KONEKTORUSB 2.0 DÉLKA KABELU10 centimetrů RYCHLOST480 Mbps Podporuje Plug&Play Adaptér Ugreen zprovozníte jednoduše díky funkci Plug&Play. Stačí zasunout a můžete jej začít používat. S pomocí tohoto kabelu můžete dobít druhý telefon. V případě dobíjení nelze použít funkci OTG současně. Najdete mnoho využitíAdaptér Ugreen vám umožní shlédnout filmy, které máte uloženy na flash disku. Vyřešíte tak nedostatek paměti v jiných zařízeních. Můžete také připojit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ugreen Mini USB (M) to USB 2.0 (F) OTG Cable Gray 0.1m (10383) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 micro usb & usb-c cable 2m black pvc type (cqdbh)

Vention USB-C to USB-A (F) 2.0 Female OTG Cable 0.15m Gray Aluminum Alloy Type (CCWHB)

Vention USB-C to USB-A (F) 2.0 Female OTG Cable 0.15m Gray Aluminum Alloy Type (CCWHB)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 1× USB-A (USB 2.0), podpora OTG, rovné zakončení Redukce Vention může být nejjednodušším východiskem, máte-li trable s nesedícími koncovkami kabelů. Redukce od společnosti Vention vám nabídne male konektor USB-C a female konektor USB-A Typově jde standard USB 2.0. Kabelová část redukce je dlouhá 0,15 m. Šedá barva bude skvěle ladit s elektronikou či jinou výbavou. V případě, že chcete využít redukci k zapojení do chytrého zařízení, určitě vás mile překvapí podpora OTG. Podstatné přednosti redukce Vention USB-C to USB-A (F) 2.0 Female OTG Cable 0.15m Gray Aluminum Alloy Type Redukce Vention snadno a rychle rozšíří využitelnost elektroniky Konektory: male USB-C a female USB-A Kabelová část je dlouhá 0,15 m Barva redukce je šedá Zakončení: rovné Standard: USB 2.0 (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C to USB-A (F) 2.0 Female OTG Cable 0.15m Gray Aluminum Alloy Type (CCWHB) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 micro usb & usb-c cable 1m black pvc type (cqdbf)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (COZBD)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (COZBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabel od výrobce Vention je vhodný pro převod dat mezi patřičnými zařízeními. Je opatřen o male konektory USB-A, USB-C. Co do délky, měří propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Rychlost přesunu dat udává rozhraní USB 3.2 Gen 1. Náleží mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které umožňuje propojení mezi chytrými zařízeními, kamerami, počítačem a dalšími zařízeními. Důležité vlastnosti datového kabelu Vention USB 3.0 to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type Rychlost udávající datové rozhraní USB 3.2 Gen 1 Datový kabel Vention byl obstarán konektory male USB-A, USB-C Je označován jako propojovací kabel Délka datového kabelu dosahuje 0,5 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (COZBD) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 micro usb & usb-c cable 1.5m black pvc type (cqdbg)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1M Black PVC Type (COZBF)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1M Black PVC Type (COZBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabel od renomovaného výrobce Vention obstarává přesun informací mezi vámi vybranými zařízeními. Je vybaven male konektory USB-A, USB-C. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Největší rychlost přenosu dat je udávána rozhraním USB 3.2 Gen 1. Tento typ patří mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. Parametry datového kabelu Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1M Black PVC Type Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 Datový kabel Vention byl obstarán konektory male USB-A, USB-C Svými konektory je označován jako propojovací kabel Datový kabel dosahuje délky 1 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1M Black PVC Type (COZBF) , Vention usb 2.0 to 2-in-1 micro usb & usb-c cable 0.5m black pvc type (cqdbd)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1.5M Black PVC Type (COZBG)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1.5M Black PVC Type (COZBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabel od renomovaného výrobce Vention zpracovává přesun informací mezi danými zařízeními. Je obdařen male konektory USB-A, USB-C. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 1,5 m. Rychlost, s jakou zvládá přenos dat, upřesňuje rozhraní USB 3.2 Gen 1. Patří mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které má na starosti přenos dat mezi nejběžnějšími zařízeními. Významné parametry datového kabelu Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1.5M Black PVC Type Rozhraní převodu dat: USB 3.2 Gen 1 Datový kabel Vention má k dispozici konektory male USB-A, USB-C Je potřeba myslet na to, že se jedná o propojovací kabel Jeho délka je 1,5 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1.5M Black PVC Type (COZBG) , Vention usb 3.0 to usb-c cable 2m black pvc type (cozbh)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH)

Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Datový kabel renomované značky Vention je vhodný pro sdílení dat mezi vámi zvolenými zařízeními. Je obdařen male konektory USB-A, USB-C. Pokud jde o délku, měří propojovací kabel Vention celkem 2 m. Nejvyšší rychlost, jaké při přenášení dat dosáhne, je udána rozhraním USB 3.2 Gen 1. Tento typ spadá mezi vysokorychlostní, tzv. SuperSpeed, rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. Podstatné vlastnosti datového kabelu Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type Rychlost určena datovým rozhraním USB 3.2 Gen 1 Datový kabel Vention je zajištěn konektory male USB-A, USB-C Jedná se o propojovací kabel Délka datového kabelu se pohybuje kolem 2 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH) , Vention usb 3.0 to usb-c cable 1m black pvc type (cozbf)

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 1m Black PVC Type (CQLBF)

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 1m Black PVC Type (CQLBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel renomované značky Vention uzpůsobený pro přenášení datových informací mezi jednotlivými zařízeními. Je obstarán male konektory USB-A, USB-C. Co do délky, měří propojovací kabel Vention přesně 1 m. Největší rychlost přenášení dat určuje rozhraní USB 2.0. Tento typ je možné zařadit mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny zařízení s vhodnými konektory. Podstatné vlastnosti datového kabelu Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 1m Black PVC Type Rozhraní přesunu dat: USB 2.0 Datový kabel Vention je osazen konektory male USB-A, USB-C Svými konektory je označován jako propojovací kabel Datový kabel měří 1 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 1m Black PVC Type (CQLBF) , Vention usb 3.0 to usb-c cable 0.5m black pvc type (cozbd)

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQLBD)

Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQLBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel od renomované značky Vention se postará o převod informací mezi vyhovujícími zařízeními. Je opatřen male konektory USB-A, USB-C. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Největší rychlost převádění dat je udávána rozhraním USB 2.0. Patří mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. Základní parametry datového kabelu Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type Rychlost přenosu dat určena datovým rozhraním USB 2.0 Datový kabel Vention má k dispozici konektory male USB-A, USB-C Je potřeba myslet na to, že se jedná o propojovací kabel Délka datového kabelu šplhá na 0,5 m Kabel má rovné zakončení (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQLBD) , Vention usb 2.0 to 3-in-1 micro usb & usb-c & mini usb cable 0.5m black pvc type (cqibd)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 2m Black PVC Type (COTBH)

Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 2m Black PVC Type (COTBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), oboustranná koncovka a power Delivery 3,0, podpora rychlonabíjení až 5 A, rovné zakončení Rychlé nabíjení PD 100 WDatový kabel Vention vám umožní rychlé nabíjení s podporou Power Delivery 100 W. S tímto výkonem zvládnete nabít i notebook ve velmi krátkém čase. Kabel je kompatibilní s Power Delivery 18 W, můžete jej tak využít pro nabíjení tabletů nebo konzole Nintendo Switch, což vám zabere kolem 2,5 hodin času. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 (C) / USB (C) POWER DELIVERY100 W DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Podpora Quick Charge 4.0Datový kabel Vention podporuje také funkci Quick Charge 4.0, čímž se rozšiřuje jeho kompatibilita o další zařízení jako jsou mobilní telefony. S tímto kabelem nabijete svá zařízení do plna za podstatně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) 2.0 (M) to USB-C (M) 100W / 5A Cable 2m Black PVC Type (COTBH) , Vention usb 2.0 to 3-in-1 micro usb & usb-c & mini usb cable 1m black pvc type (cqibf)

Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDQH0)

Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDQH0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-C (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), podpora OTG, rovné zakončení Redukce USB A / C Redukci Vention využijete při propojování počítače s harddiskem, myší, klávesnicí mobilním telefonem nebo třeba dokovací stanici. Obsahuje konektory USB 3.2 Gen 1. Oceníte ergonomický design adaptéru pro dobré uchopení a také ouško pro provlečení provázku. PORTY USB–A / USB–C RYCHLOST 5 Gbps MATERIÁL slitina hliníku Získáte rychlý přenos dat S redukcí Vention získáte rychlý přenos dat až 5 Gbps. Soubor o velikosti jednoho GB zvládne během tří vteřin. Stabilní přenos zajišťuje vestavěný čip. Redukci oceníte také při hrách pro připojení gamepadu nebo sledujte filmy z flash disku. Kvalitní materiál pro bezpečí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDQH0) , Vention usb-c & usb-a to usb-c cable 0.5m black pvc type (cqlbd)

Vention USB 3.0 (M) to USB-C (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDPH0)

Vention USB 3.0 (M) to USB-C (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDPH0)
Detail

Redukce - male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), kovové tělo, podpora OTG, rovné zakončení Redukce USB A / CRedukci Vention využijete při propojování počítače se sluchátky, hard diskem, mobilním telefonem, tabletem, dokovací stanici, nabíječkou a dalšími zařízeními třeba v automobilu. Obsahuje konektory USB 3.2 Gen 1. Oceníte ergonomický design adaptéru pro dobré uchopení. PORTYUSB–A / USB–C RYCHLOST400 MBps MATERIÁLslitina hliníku Získáte rychlý přenos datS redukcí Vention získáte rychlý přenos dat až 400 MBps. Soubor o velikosti jednoho GB zvládne během tří vteřin. Stabilní přenos zajišťuje vestavěný čip VL160. Redukci oceníte také při hrách pro připojení digitální náhlavní soupravy. Kvalitní materiál pro bezpečí dat Redukce Vention je vyrobena ze slitiny hliníku, což vám zaručuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 (M) to USB-C (F) OTG Adapter Gray Aluminum Alloy Type (CDPH0)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (CONBI)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (CONBI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU3 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (CONBI)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1.5M Black PVC Type (COJBG)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1.5M Black PVC Type (COJBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1,5 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1.5M Black PVC Type (COJBG)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (COJBD)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (COJBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU0,5 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (COJBD)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (CONBD)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (CONBD)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATERIÁL PVC DÉLKA KABELU0,5 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 0.5m Black PVC Type (CONBD)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (COJBF)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (COJBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (COJBF)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (CONBF)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (CONBF)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1m Black PVC Type (CONBF)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (COJBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.25m Black PVC Type (COJBC)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.25m Black PVC Type (COJBC)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 0,25 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATERIÁL PVC DÉLKA KABELU0,25 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 0.25m Black PVC Type (COJBC)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1.5m Black PVC Type (CONBG)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1.5m Black PVC Type (CONBG)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1,5 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 1.5m Black PVC Type (CONBG)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)

Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× USB-A (USB 3,2 Gen 1), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí5 Gbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB–A MATERIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 5 Gbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben, jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Male Cable 2m Black PVC Type (CONBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (COJBI)

Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (COJBI)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× USB-A (USB 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Kabel s rychlostí480 Mbps Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače nebo notebooku s chladící podložkou, TV boxem, pevným diskem, tabletem, webkamerou s portem USB-A. Zvládne také zapojit vaši MP3 v autě. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. I na větší vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–A MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU3 m Efektivní a rychlý přenos datDatový kabel Vention se vyznačuje obousměrným vysokorychlostním přenosem s přenosovou rychlostí 480 Mbps. Oceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Male Cable 3m Black PVC Type (COJBI)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBIBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBIBH)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard diskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 2.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 / USB MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku navždy. Snadno připojíte další zařízení s nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z prvotřídního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBIBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1m Black PVC Type (CBIBF)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1m Black PVC Type (CBIBF)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard disk, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 2.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. PORTYUSB 2.0 / USB MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1 m Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku na vždy. Snadno připojíte další zařízení s již nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní s vysokou odolností a dlouhou životností. Nikdy se vám nepoláme. Rychlost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1m Black PVC Type (CBIBF)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5M Black PVC Type (CBHBG)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5M Black PVC Type (CBHBG)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, harddiskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 3.2 Gen 1. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 3.2 Gen 1 / USB RYCHLOST5 Gbps DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku na vždy. Snadno připojíte další zařízení s již nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5M Black PVC Type (CBHBG)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBHBH)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBHBH)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard diskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 3.2 Gen 1. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY USB 3.2 Gen 1 / USB RYCHLOST 5 Gbps DÉLKA KABELU 2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Žádné ohýbání pod stůl Propojte váš počítač nebo obrazovku navždy. Snadno připojíte další zařízení s nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 2m Black PVC Type (CBHBH)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5m Black PVC Type (CBIBG)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5m Black PVC Type (CBIBG)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard diskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 2.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 / USB MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku navždy. Snadno připojíte další zařízení s nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 1.5m Black PVC Type (CBIBG)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBIBD)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBIBD)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, harddiskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 2.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. PORTYUSB 2.0 / USB MATERIÁL PVC DÉLKA KABELU0,5 m Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku na vždy. Snadno připojíte další zařízení s již nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní s vysokou odolností a dlouhou životností. Nikdy se vám nepoláme. Rychlost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBIBD)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 3m Black PVC Type (CBIBI)

Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 3m Black PVC Type (CBIBI)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), female konektor 1× USB-A (USB 2.0), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard disk, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 2.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTYUSB 2.0 / USB MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Žádné ohýbání pod stůlPropojte váš počítač nebo obrazovku na vždy. Snadno připojíte další zařízení s již nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB Female Extension Cable 3m Black PVC Type (CBIBI)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBHBD)

Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBHBD)
Detail

Datový kabel - prodlužovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-A (USB 3,2 Gen 1), female konektor 1× USB-A (USB 3.2 Gen 1), rovné zakončení Rychlý přenos dat i v autě Datový kabel Vention vám umožní rychlý přenos dat a snadné připojení. Propojte váš počítač, notebook, televizor, projektor s flash diskem, myší, klávesnicí, hard diskem, telefonem nebo třeba gamepadem. Toto připojení můžete využít také v autě s portem USB 3.0. Díky propojovacím kabelu Vention můžete hrát hry na mobilu i během nabíjení. PORTY USB 3.0 / USB RYCHLOST 5 Gbps DÉLKA KABELU 0,5 m Žádné ohýbání pod stůl Propojte váš počítač nebo obrazovku navždy. Snadno připojíte další zařízení s nachystaným propojovacím datovým kabelem Vention. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní, voděodolný a nikdy vám nezreziví. Rychlost přenosu 5 Gbps S kabelem Vention získáte přenosovou rychlost až 5 Gbps se stabilním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 3.0 Male to USB Female Extension Cable 0.5m Black PVC Type (CBHBD)
Vention Micro USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCUBB), Vention USB-C (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCSBB), Vention Mini USB (M) to USB (F) OTG Cable 0.15m Black PVC Type (CCTBB), Vention USB-C 3.2 Gen 1 (M) to USB-A (F) OTG Cable 0.15M Black PVC Type (CCVBB), Vention USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDUB0), Vention USB-C (M) to USB 2.0 (F) OTG Adapter Black PVC Type (CDTB0), Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 0.5m Black PVC Type (COPBD), Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 2m Black PVC Type (COPBH), Vention USB 3.0 (M) to Micro USB-B (M) Cable 1.5m Black PVC Type (COPBG), Vention USB-C (M) to Micro USB 2.0 (F) Adapter Black PVC Type (CDXB0), Vention USB-C to USB-A (F) 2.0 Female OTG Cable 0.15m Gray Aluminum Alloy Type (CCWHB), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.5M Black PVC Type (COMBD), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1M Black PVC Type (COMBF), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 2m Black PVC Type (COMBH), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 0.25M Black PVC Type (COMBC), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 3M Black PVC Type (COMBI), Vention Mini USB (M) to USB 2.0 (M) Cable 1.5M Black PVC Type (COMBG), Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 0.5M Black PVC Type (CQPBD), Vention USB 3.0 to Micro USB Cable with USB Power Supply 1m Black PVC Type (CQPBF), Ugreen micro USB (M) + USB-C (M) to USB 3.0 (F) OTG Adapter Black (30453), Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 2m Black PVC Type (CQDBH), Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1m Black PVC Type (CQDBF), Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 1.5M Black PVC Type (CQDBG), Vention USB 2.0 to 2-in-1 Micro USB & USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQDBD), Vention USB 3.0 to USB-C Cable 2M Black PVC Type (COZBH), Vention USB 3.0 to USB-C Cable 1M Black PVC Type (COZBF), Vention USB 3.0 to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (COZBD), Vention USB 2.0 to 3-in-1 Micro USB & USB-C & Mini USB Cable 0.5m Black PVC Type (CQIBD), Vention USB 2.0 to 3-in-1 Micro USB & USB-C & Mini USB Cable 1M Black PVC Type (CQIBF), Vention USB-C & USB-A to USB-C Cable 0.5M Black PVC Type (CQLBD)