Vention flat hdmi cable 8m black (aakbk)

Produkt Vention flat hdmi cable 8m black (aakbk) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention flat hdmi cable 8m black (aakbk) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention Flat HDMI Cable 8m Black (AAKBK)

Vention Flat HDMI Cable 8m Black (AAKBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU8 m TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk vždy přesně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 8m Black (AAKBK) , Vention flat hdmi cable 8m black (aakbk)

Vention HDMI Cable 8m Black for Engineering (AAMBK)

Vention HDMI Cable 8m Black for Engineering (AAMBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU8 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 8m Black for Engineering (AAMBK) , Vention hdmi cable 8m black for engineering (aambk)

Vention Flat HDMI Cable 10m Black (AAKBL)

Vention Flat HDMI Cable 10m Black (AAKBL)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU10 m TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 10m Black (AAKBL) , Vention flat hdmi cable 10m black (aakbl)

Vention Flat HDMI Cable 1.5m Black (AAKBG)

Vention Flat HDMI Cable 1.5m Black (AAKBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU1,5 m TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 1.5m Black (AAKBG) , Vention flat hdmi cable 0.5m black (aakbd)

Vention Flat HDMI Cable 5m Black (AAKBJ)

Vention Flat HDMI Cable 5m Black (AAKBJ)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU5 m TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk vždy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 5m Black (AAKBJ) , Vention flat hdmi cable 3m black (aakbi)

Vention Flat HDMI Cable 3m Black (AAKBI)

Vention Flat HDMI Cable 3m Black (AAKBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU3 m TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk vždy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 3m Black (AAKBI) , Vention flat hdmi cable 1.5m black (aakbg)

Vention Flat HDMI Cable 0.5m Black (AAKBD)

Vention Flat HDMI Cable 0.5m Black (AAKBD)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabelVideo kabel Vention Flat HDMI se vyznačuje svým plochým provedením. Tak se vám nikdy nezauzluje. Je velmi vhodný pro vedení pod kobercem, mezi místnostmi, kde zavíráte dveře, snadno vyřeší ohýbání v rozích bez jakéhokoliv poškození nebo polámání. KONEKTORY2× HDMI DÉLKA KABELU50 cm TĚLOploché S kabelem Vention získáte video 21:9Vention přináší vylepšený kabel HDMI 2.0. Vention Flat HDMI podporuje přenosovou rychlost 18 Gbps, rozlišení obrazovky 21:9, 32 audio kanálů a dynamický HDR obrazový výstup. Získáte 3D stereo projekci v rozlišení HD 4K 3840 × 2160 s čistými detaily a ostrým obrazem. Kabel Vention synchronizuje audio a video přenosS kabelem Vention Flat HDMI bude váš obraz a zvuk... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI Cable 0.5m Black (AAKBD) , Vention flat hdmi cable 5m black (aakbj)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 8m Black (ICABK)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 8m Black (ICABK)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU8 metrů PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 8m Black (ICABK) , Vention flat cat.7 patch cable 8m black (icabk)

Vention Flat CAT6 UTP Patch Cord Cable 8m Black (IBABK)

Vention Flat CAT6 UTP Patch Cord Cable 8m Black (IBABK)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT6), oboustranná koncovka, UTP, rovné zakončení Plochýgigabitový kabelPropojte svá síťová zařízení kvalitním ethernetovým kabelem. Jedním takovým je Vention Flat CAT6 UTP Patch v plochém provedení, který splní veškerá vaše požadavky na stabilní a rychlé připojení. KATEGORIECAT6 DÉLKA KABELU8 metrů PŘENOS DATaž 1 000 Mbps Dokonale flexibilní a odolnýTato kroucená dvojlinka bez stínění má plášť z flexibilního PVC, díky čemuž je kabel maximálně ohebný, odolný a slibuje dlouhou životnost Klíčové vlastnostisíťového kabelu Vention CAT6Typ konektorů: RJ45Přenosová rychlost: 1 000 MbpsFrekvence: až 250 MHzMateriál vodiče: měď Materiál pláště: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat CAT6 UTP Patch Cord Cable 8m Black (IBABK) , Vention hdmi 1.4 high quality cable 8m black (aacbk)

Vention Flat Cat.7 Extension Patch Cable 8m Black (ICBBK)

Vention Flat Cat.7 Extension Patch Cable 8m Black (ICBBK)
Detail

Síťový kabel - prodlužovací, délka 8 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT7), female konektor 1× RJ-45 (CAT7), stíněný kabel a plochý, S/STP, rovné zakončení Krátký kabel?Žádný problémDíky prodlužovacímu kabelu Vention snadno vyřešíte problém s nedostatečnou délkou vašeho současného ethernetového kabelu. I nadále si tak budete moci užívat plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 Extension Patch Cable s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU8 metrů PŘENOS DATaž 10 Gbps Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť prodlužovacího kabelu Vention Flat Cat.7 je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Extension Patch Cable 8m Black (ICBBK) , Vention flat cat6 utp patch cord cable 8m black (ibabk)

Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBJBK)

Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBJBK)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT6), 1× RJ-45 (CAT6), pozlacené konektory, UTP, rovné zakončení Síťový kabel od značky Vention byl vyrben pro připojení jednoho síťového zařízení k druhému nebo pro sdílení dat s externím zařízením. Je zaobstarán konektory male RJ-45. Představuje kabel, kroucenou dvoulinku definovanou jako UTP. Délka kabelu činí celých 8 m, má rovné zakončení. Významné funkce síťového kabelu Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black Síťový kabel Vention má k dispozici konektory male RJ-45 Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black je řazen jako propojovací kabel Standard síťového kabelu Vention: CAT6 Zakončení: rovné Délka dosahuje 8 m Barva: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBJBK) , Vention flat cat.6 utp patch cable 8m black (ibjbk)

Vention HDMI 1.4 High Quality Cable 8m Black (AACBK)

Vention HDMI 1.4 High Quality Cable 8m Black  (AACBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 1.4 High Quality využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. VERZE HDMI1.4 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU8 metrů Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 (M)Pozlacené konektoryMaximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI 1.4 High Quality Cable 8m Black (AACBK) , Vention flat cat.7 extension patch cable 8m black (icbbk)

Vention Flat HDMI 2.0 Cable 2m Black (VAA-B02-L200)

Vention Flat HDMI 2.0 Cable 2m Black (VAA-B02-L200)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), oboustranná koncovka, rovné zakončení Plochý HDMIkabel VentionPropojovací kabel Vention s koncovkami HDMI (M) využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU2 metry Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 2.0 (M)Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelRozměry kabelu: 74,3 × 13,5 mmMateriál kabelu: ABS + PVCPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI 2.0 Cable 2m Black (VAA-B02-L200) , Vention flat hdmi 2.0 cable 2m black (vaa-b02-l200)

Vention Flat HDMI 1.4 Cable 5m Black (VAA-B02-L500)

Vention Flat HDMI 1.4 Cable 5m Black (VAA-B02-L500)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), oboustranná koncovka, rovné zakončení Plochý HDMIkabel VentionPropojovací kabel Vention s koncovkami HDMI (M) využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. VERZE HDMI1.4 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU5 metrů Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 (M)Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelRozměry kabelu: 74,3 × 13,5 mmMateriál kabelu: ABS + PVCPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI 1.4 Cable 5m Black (VAA-B02-L500) , Vention flat hdmi 2.0 cable 1.5m black (vaa-b02-l150)

Vention Flat HDMI 2.0 Cable 1.5m Black (VAA-B02-L150)

Vention Flat HDMI 2.0 Cable 1.5m Black (VAA-B02-L150)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), oboustranná koncovka a plochý, rovné zakončení Plochý HDMIkabel VentionPropojovací kabel Vention s koncovkami HDMI (M) využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU1,5 metru Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 2.0 (M)Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelRozměry kabelu: 74,3 × 13,5 mmMateriál kabelu: ABS + PVCPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI 2.0 Cable 1.5m Black (VAA-B02-L150) , Vention nylon braided hdmi 1.4 cable 8m black metal type (vaa-b05-b800)

Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 8M Black Metal Type (VAA-B05-B800)

Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 8M Black Metal Type (VAA-B05-B800)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, rovné zakončení Designovýpropojovací kabelHledáte kvalitní HDMI kabel s přidanou hodnotou? Propojovací kabel HDMI značky Vention zcela určitě bude splňovat vaše představy. Zvládá 4K@30Hz rozlišení, datový tok 18 Gbps, HDR video a je kompatibilní s ARC a HEC – ethernetový kanál. VERZE HDMI1.4 MAX. ROZLIŠENÍ4K@30Hz DÉLKA KABELU8 metrů Oku lahodící zpracováníKabel Vention Nylon Braided zaujme i po stránce vizuální – pozlacené konektory s tělem ze zinkové slitiny a vše korunuje designový nylonový oplet. Široké možnosti využitíS kabelem Vention můžete propojit např. počítač, notebook, Blu-ray přehrávač nebo herní konzoli s televizí či monitorem. Kabel při propojení s notebookem podporuje dva režimy použití –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 8M Black Metal Type (VAA-B05-B800) , Vention cat.6 utp patch cable 8m black (ibkbk)

Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8m Black (IBEBK)

Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8m Black (IBEBK)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT6), pozlacené konektory, UTP, rovné zakončení Síťový kabel s rychlostí 1 Gbps Síťový kabel Vention podporuje šířku pásma až 250 MHz a nabízí maximální rychlost sítě 1 Gbps. S tímto kabelem hravě budete streamovat videa, hudbu, hrát hry i surfovat po internetu. Zajisté oceníte jeho snadnou instalaci díky funkci Plug & Play. Není třeba instalovat dodatečné ovladače. Kabel Vention stačí zapojit a začít používat. KONEKTORY 2× RJ-45 (CAT6) DÉLKA KABELU 8 metrů RYCHLOST SÍTĚ 1 Gbps Široká kompatibilita Síťovým kabelem Vention můžete propojit počítač, televizní obrazovku nebo notebook s routerem, switchem, ADSL či modemem. Je kompatibilní s Windows 7, 8, 10, Mac OS i Linuxem. Díky pozlaceným konektorům dosahuje dlouhé životnosti. Konektory se neopotřebují ani při neustálém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8m Black (IBEBK) , Vention flat hdmi to vga converter 0.15m black (74345)

Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBKBK)

Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBKBK)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT6), 1× RJ-45 (CAT6), UTP, rovné zakončení Síťový kabel od značky Vention byl vyrben pro připojení jednoho síťového zařízení k druhému nebo pro sdílení dat s externími zařízeními. Je zajištěn konektory male RJ-45. Jedná se o typ se skroucenými pármi, tedy o kroucenou dvoulinku definovanou jako UTP. Svou délkou dosahuje 8 m, má rovné zakončení. Významné přednosti síťového kabelu Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black Síťový kabel Vention byl obstarán konektory male RJ-45 Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black je označován jako propojovací kabel Standard síťového kabelu Vention: CAT6 Zakončení kabelu: rovné Délka dosahuje 8 m (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBKBK) , Vention cat.6 sstp extension patch cable 8m black (iblbk)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× DVI-I Dual Link, 1× D-Sub DE-15 (VGA), pozlacené konektory a stíněný kabel, rovné zakončení Užijte si obraz ve Full HDŠpičkový kabel Vention DVI (24 + 5) na VGA vás ohromí svou kvalitou. Podporuje přenos obrazu v rozlišení Full HD a i samotné zpracování nemá konkurenci. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a ničím nerušený přenos signálu zaručují dva magnetické kroužky – na každém konci kabelu jeden a několika násobné stínění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYDVI (24+5) > VGA DÉLKA KABELU8 metrů MAX. ROZLIŠENÍFull HD@60Hz Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezkonkurenční zpracováníPropojovací kabel značky Vention využijete pro propojení počítače s monitorem, projektorem či televizí. Speciální pozornost byla věnována kritickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK) , Vention cat.8 sftp extension patch cable 8m black (ikhbk)

Vention Cat.8 SFTP Extension Patch Cable 8m Black (IKHBK)

Vention Cat.8 SFTP Extension Patch Cable 8m Black (IKHBK)
Detail

Síťový kabel - prodlužovací, délka 8 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT8), female konektor 1× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory a stíněný kabel, S/STP, rovné zakončení Síťový kabels rychlostí 40 GbpsSíťový kabel Vention podporuje šířku pásma až 2 000 MHz a nabízí maximální rychlost sítě 40 Gbps. S tímto kabelem hravě budete streamovat videa, hudbu, hrát hry i surfovat po internetu. Zajisté oceníte jeho snadnou instalaci díky funkci Plug & Play. Není třeba instalovat dodatečné ovladače. Kabel Vention stačí zapojit a začít používat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× RJ-45 (CAT8) male / female DÉLKA KABELU8 metrů RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Široká kompatibilitaSíťovým kabelem Vention můžete propojit počítač, notebook, TV box nebo HUB s routerem, switchem, ADSL, modemem i optickým modemem. Díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.8 SFTP Extension Patch Cable 8m Black (IKHBK) , Vention dvi (24+5) to vga cable 8m black (eacbk)

Vention Cat.6 SSTP Extension Patch Cable 8m Black (IBLBK)

Vention Cat.6 SSTP Extension Patch Cable 8m Black (IBLBK)
Detail

Síťový kabel - prodlužovací, délka 8 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT6), female konektor 1× RJ-45 (CAT6), rovné zakončení Krátký kabel?Žádný problémDíky prodlužovacímu kabelu Vention snadno vyřešíte problém s nedostatečnou délkou vašeho současného ethernetového kabelu. I nadále si tak budete moci užívat plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Síťový kabel Vention Cat.6 Extension SSTP Patch Cable vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 1 000 Mbps při frekvenci až 250 MHz. KATEGORIECat.6 DÉLKA KABELU8 metrů PŘENOS DATaž 1 000 Mbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť prodlužovacího kabelu Vention Cat.6 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.6 SSTP Extension Patch Cable 8m Black (IBLBK) , Vention hdmi cable 15m black for engineering (aambn)

Vention Cat.5E FTP Patch Cable 8M Black (VAP-B05-B800)

Vention Cat.5E FTP Patch Cable 8M Black (VAP-B05-B800)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT5E), stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Síťový kabelVention Cat.5E FTPSíťový kabel Vention podporuje šířku pásma až 155 MHz. S tímto kabelem hravě budete streamovat videa, hudbu, hrát hry i surfovat po internetu. Zajisté oceníte jeho snadnou instalaci díky funkci Plug & Play. Není třeba instalovat dodatečné ovladače. Kabel Vention stačí zapojit a začít používat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× RJ-45 DÉLKA KABELU8 metrů BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Široká kompatibilitaSíťovým kabelem Vention můžete propojit počítač nebo notebook s routerem, switchem, ADSL či modemem. Vention Cat.5E FTP podporuje funkci Plug & Play, což znamená, že během vteřiny začne plnit svou funkci, aniž byste museli cokoliv nastavovat či instalovat.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.5E FTP Patch Cable 8M Black (VAP-B05-B800) , Vention hdmi to dvi cable 1m black (abfbf)

Vention Cat.6 SFTP Patch Cable 8M Black (VAP-A06-B800)

Vention Cat.6 SFTP Patch Cable 8M Black (VAP-A06-B800)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT6), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, S/STP, rovné zakončení Síťový kabels pozlacenými konektorySíťový kabel Vention podporuje šířku pásma až 250 MHz. S tímto kabelem hravě budete streamovat videa, hudbu, hrát hry i surfovat po internetu. Zajisté oceníte jeho snadnou instalaci díky funkci Plug & Play. Není třeba instalovat dodatečné ovladače. Kabel Vention stačí zapojit a začít používat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× RJ-45 (CAT6) DÉLKA KABELU8 metrů BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Široká kompatibilitaSíťovým kabelem Vention můžete propojit počítač nebo notebook s routerem, switchem, Adsl či modemem. Díky pozlaceným konektorům dosahuje dlouhé životnosti. Nechybí ani stíněníData jsou přenášena bez... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cat.6 SFTP Patch Cable 8M Black (VAP-A06-B800) , Vention hdmi cable 25m black for engineering (aambs)

Vention Flat HDMI to VGA Converter 0.15M Black (74345)

Vention Flat HDMI to VGA Converter 0.15M Black (74345)
Detail

Redukce - délka 0,15 m, male konektor 1× HDMI (HDMI 1,4), female konektor 1× D-Sub DE-15 (VGA), pozlacené konektory, rovné zakončení Adapter HDMI na VGAPotřebujete propojit počítač s televizorem nebo projektorem? K tomu vám dopomůže redukce Vention Flat. Obsahuje převodní porty HDMI na VGA. Propojte počítač nebo notebook s televizní obrazovkou a užívejte si velkého obrazu a dokonalých detailů. PORTYVGA / HDMI AWG30 AWG DÉLKA KABELU15 cm Dokonalý obraz pro konzoliUžijete si precizní propojení vaší konzole s velkou obrazovkou při hraní her. Připravte se na grafickou kartu řady 10, žádná velikost obrazovky vás nebude omezovat. Pozlacené konektory zabezpečují stabilní signál přenosu a současně se postarají o pevné spojení. Rodinné promítání Prohlédněte si vaše fotografie nebo videa s celou rodinou na velké obrazovce nebo projekčním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat HDMI to VGA Converter 0.15M Black (74345) , Vention hdmi cable 2m black for engineering (aambh)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU8 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK) , Vention hdmi cable 10m black for engineering (aambl)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU8 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK) , Vention hdmi cable 30m black for engineering (aambt)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 8 metrůPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK) , Vention hdmi cable 3m black for engineering (aambi)

Vention HDMI Cable 12m Black for Engineering (AAMBM)

Vention HDMI Cable 12m Black for Engineering (AAMBM)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 12 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU12 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 12m Black for Engineering (AAMBM) , Vention hdmi cable 1m black for engineering (aambf)

Vention HDMI Cable 1.5M Black for Engineering (AAMBG)

Vention HDMI Cable 1.5M Black for Engineering  (AAMBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 1.5M Black for Engineering (AAMBG) , Vention hdmi cable 0.5m black for engineering (aambd)

Vention HDMI Cable 5m Black for Engineering (AAMBJ)

Vention HDMI Cable 5m Black for Engineering (AAMBJ)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 5m Black for Engineering (AAMBJ) , Vention hdmi cable 12m black for engineering (aambm)

Vention HDMI Cable 40M Black for Engineering (AAMBV)

Vention HDMI Cable 40M Black for Engineering (AAMBV)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 40 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU40 metrů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 40M Black for Engineering (AAMBV)

Vention HDMI Cable 35M Black for Engineering (AAMBU)

Vention HDMI Cable 35M Black for Engineering (AAMBU)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 35 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU35 metrů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 35M Black for Engineering (AAMBU)

Vention HDMI Cable 1m Black for Engineering (AAMBF)

Vention HDMI Cable 1m Black for Engineering (AAMBF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 1m Black for Engineering (AAMBF)

Vention HDMI Cable 0.5M Black for Engineering (AAMBD)

Vention HDMI Cable 0.5M Black for Engineering  (AAMBD)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního konektoru přímo na kabelu. Kabel Vention pro velké vzdálenostiKabel Vention HDMI je skvělá volba pro velké... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 0.5M Black for Engineering (AAMBD)

Vention HDMI Cable 3M Black for Engineering (AAMBI)

Vention HDMI Cable 3M Black for Engineering  (AAMBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 3M Black for Engineering (AAMBI)

Vention HDMI Cable 10M Black for Engineering (AAMBL)

Vention HDMI Cable 10M Black for Engineering  (AAMBL)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU10 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 10M Black for Engineering (AAMBL)

Vention HDMI Cable 2M Black for Engineering (AAMBH)

Vention HDMI Cable 2M Black for Engineering  (AAMBH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 2M Black for Engineering (AAMBH)

Vention HDMI Cable 15m Black for Engineering (AAMBN)

Vention HDMI Cable 15m Black for Engineering (AAMBN)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení VšestrannýHDMI kabelVideo kabel Vention HDMI přenáší ostrý obraz a čistý zvuk. Je vhodný zejména pro hotelové konferenční haly, pro prezentaci obrazovek v obchodech i venkovních prostorech, pro videokonference, ale také pro domácí nebo kancelářskou projekci. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORY2× HDMI 1.4 DÉLKA KABELU15 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! S kabelem Vention získáte 3D videoS kabelem Vention získáte 3D projekci v rozlišení HD 4K s čistými detaily a ostrým obrazem. Propojíte s ním počítač, notebook, tv box, či herní konzole PS3 a PS4 s televizní obrazovkou, monitorem nebo projektorem. Praktické je označení vstupního a výstupního... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 15m Black for Engineering (AAMBN)

Vention HDMI Cable 30M Black for Engineering (AAMBT)

Vention HDMI Cable 30M Black for Engineering (AAMBT)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 30 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU30 metrů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 30M Black for Engineering (AAMBT)

Vention HDMI Cable 25M Black for Engineering (AAMBS)

Vention HDMI Cable 25M Black for Engineering (AAMBS)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 25 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU25 metrů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI Cable 25M Black for Engineering (AAMBS)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 5m Black (IKCBJ)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 5m Black (IKCBJ)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, STP, rovné zakončení Poznejte rychlost40 GbpsDejte sbohem pomalému připojení a užijte si konečně plynulé online hraní, bleskurychlé stahování či filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.8 Patch vás osloví nejen svým prvotřídním provedením s důrazem na každý detail, ale i rychlostí přenosu dat až 40 Gbps při frekvenci až 2 000 MHz. KATEGORIECat.8 DÉLKA KABELU5 metrů PŘENOS DATaž 40 Gbps Důraz na kvalitní materiályPlášť plochého kabelu Vention Flat Cat.8 Patch je vyroben z flexibilního a velmi odolného TPE materiálu. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a piny. Pracujte bez rušeníTato kroucená dvojlinka je stíněná, k čemuž je využita aluminiovou fólii... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.8 Patch Cable 5m Black (IKCBJ)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 0.5m Black (IKCBD)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 0.5m Black (IKCBD)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× RJ-45, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, STP, rovné zakončení Poznejte rychlost40 GbpsDejte sbohem pomalému připojení a užijte si konečně plynulé online hraní, bleskurychlé stahování či filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.8 Patch vás osloví nejen svým prvotřídním provedením s důrazem na každý detail, ale i rychlostí přenosu dat až 40 Gbps při frekvenci až 2 000 MHz. KATEGORIECat.8 DÉLKA KABELU0,5 metru PŘENOS DATaž 40 Gbps Důraz na kvalitní materiályPlášť plochého kabelu Vention Flat Cat.8 Patch je vyroben z flexibilního a velmi odolného TPE materiálu. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a piny. Pracujte bez rušeníTato kroucená dvojlinka je stíněná, k čemuž je využita aluminiovou fólii kolem každého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.8 Patch Cable 0.5m Black (IKCBD)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1m Black (ICABF)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1m Black (ICABF)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, STP, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU1 metr PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1m Black (ICABF)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1.5m Black (ICABG)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1.5m Black (ICABG)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU1,5 metru PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 1.5m Black (ICABG)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 3m Black (IKCBI)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 3m Black (IKCBI)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, STP, rovné zakončení Poznejte rychlost40 GbpsDejte sbohem pomalému připojení a užijte si konečně plynulé online hraní, bleskurychlé stahování či filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.8 Patch vás osloví nejen svým prvotřídním provedením s důrazem na každý detail, ale i rychlostí přenosu dat až 40 Gbps při frekvenci až 2 000 MHz. KATEGORIECat.8 DÉLKA KABELU3 metry PŘENOS DATaž 40 Gbps Důraz na kvalitní materiályPlášť plochého kabelu Vention Flat Cat.8 Patch je vyroben z flexibilního a velmi odolného TPE materiálu. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a piny. Pracujte bez rušeníTato kroucená dvojlinka je stíněná, k čemuž je využita aluminiová fólie kolem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.8 Patch Cable 3m Black (IKCBI)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 0.5m Black (ICABD)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 0.5m Black (ICABD)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU0,5 metru PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 0.5m Black (ICABD)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 3m Black (ICABI)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 3m Black (ICABI)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, STP, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU2 metry PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 3m Black (ICABI)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 10m Black (ICABL)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 10m Black (ICABL)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU10 metrů PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 10m Black (ICABL)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 5m Black (ICABJ)

Vention Flat Cat.7 Patch Cable 5m Black (ICABJ)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT7), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, stíněný kabel a plochý, rovné zakončení Dosáhnětevyššího výkonuUžijte si plynulé online hraní a filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.7 s tloušťkou pouhých 2,5 mm vás osloví svým prvotřídním provedením, rychlostí přenosu dat až 10 Gbps při frekvenci až 600 MHz. KATEGORIECat.7 DÉLKA KABELU5 metrů PŘENOS DATaž 10 Gbps Vydrží dlouhoJistě oceníte, že plášť kabelu Vention Flat Cat.7 je vyrobený z vysoce odolného PVC materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a maximální flexibilitu. Stabilní přenos signáluTento kabel je kromě jiného vybaven dvojitým stíněním v podobě aluminiové fólie kolem každého páru. Můžete si tak být jisti, že rušení signálu nepřipadá v úvahu. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.7 Patch Cable 5m Black (ICABJ)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 1.5m Black (IKCBG)

Vention Flat Cat.8 Patch Cable 1.5m Black (IKCBG)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× RJ-45 (CAT8), 1× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, STP, rovné zakončení Poznejte rychlost40 GbpsDejte sbohem pomalému připojení a užijte si konečně plynulé online hraní, bleskurychlé stahování či filmy ve vysokém rozlišení bez jakéhokoliv zpoždění. Plochý síťový kabel Vention Flat Cat.8 Patch vás osloví nejen svým prvotřídním provedením s důrazem na každý detail, ale i rychlostí přenosu dat až 40 Gbps při frekvenci až 2 000 MHz. KATEGORIECat.8 DÉLKA KABELU1,5 metru PŘENOS DATaž 40 Gbps Důraz na kvalitní materiályPlášť plochého kabelu Vention Flat Cat.8 Patch je vyroben z flexibilního a velmi odolného TPE materiálu. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a piny. Pracujte bez rušeníTato kroucená dvojlinka je stíněná, k čemuž je využita... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Flat Cat.8 Patch Cable 1.5m Black (IKCBG)
Vention Flat HDMI Cable 8m Black (AAKBK), Vention HDMI Cable 8m Black for Engineering (AAMBK), Vention Flat HDMI Cable 10m Black (AAKBL), Vention Flat HDMI Cable 0.5m Black (AAKBD), Vention Flat HDMI Cable 3m Black (AAKBI), Vention Flat HDMI Cable 1.5m Black (AAKBG), Vention Flat HDMI Cable 5m Black (AAKBJ), Vention Flat Cat.7 Patch Cable 8m Black (ICABK), Vention HDMI 1.4 High Quality Cable 8m Black (AACBK), Vention Flat CAT6 UTP Patch Cord Cable 8m Black (IBABK), Vention Flat Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBJBK), Vention Flat Cat.7 Extension Patch Cable 8m Black (ICBBK), Vention Flat HDMI 2.0 Cable 2m Black (VAA-B02-L200), Vention Flat HDMI 2.0 Cable 1.5m Black (VAA-B02-L150), Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 8M Black Metal Type (VAA-B05-B800), Vention Cat.6 UTP Patch Cable 8M Black (IBKBK), Vention Flat HDMI to VGA Converter 0.15M Black (74345), Vention Cat.6 SSTP Extension Patch Cable 8m Black (IBLBK), Vention Cat.8 SFTP Extension Patch Cable 8m Black (IKHBK), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK), Vention HDMI Cable 15m Black for Engineering (AAMBN), Vention HDMI to DVI Cable 1m Black (ABFBF), Vention HDMI Cable 25M Black for Engineering (AAMBS), Vention HDMI Cable 2M Black for Engineering (AAMBH), Vention HDMI Cable 10M Black for Engineering (AAMBL), Vention HDMI Cable 30M Black for Engineering (AAMBT), Vention HDMI Cable 3M Black for Engineering (AAMBI), Vention HDMI Cable 1m Black for Engineering (AAMBF), Vention HDMI Cable 0.5M Black for Engineering (AAMBD), Vention HDMI Cable 12m Black for Engineering (AAMBM)