Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 3m black (eaebi)

Produkt Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 3m black (eaebi) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 3m black (eaebi) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 3m Black (EAEBI)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 3m Black (EAEBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 3m Black (EAEBI) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 3m black (eaebi)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1m Black (EAEBF)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1m Black (EAEBF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU1 m Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě. Díky magnetickému kroužku získáte nádherný barevný a ničím nerušený obraz. Kabely délky 0,5–3 m obsahují jeden kroužek. Kabely o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1m Black (EAEBF) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 5m black (eaebj)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 5M Black (EAEBJ)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 5M Black (EAEBJ)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 5M Black (EAEBJ) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 1.5m black (eaebg)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1.5m Black (EAEBG)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1.5m Black (EAEBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1.5m Black (EAEBG) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 8m black (eaebk)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 0.5m Black (EAEBD)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 0.5m Black (EAEBD)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU0,5 m Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě. Díky magnetickému kroužku získáte nádherný barevný a ničím nerušený obraz. Kabely délky 0,5–3 m obsahují jeden kroužek. Kabely... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 0.5m Black (EAEBD) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 2m black (eaebh)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU8 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 0.5m black (eaebd)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 2m Black (EAEBH)

Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 2m Black (EAEBH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 2K v HDVideo kabel Vention Cotton Braided DVI Dual-link vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce ve 2K HD při rozlišení až 2560 × 1600. Připojte notebook k monitoru nebo projektoru a streamujte videa a hrajte hry. Snadno nasdílíte dokumenty s kolegy v práci na velké obrazovce. PORTY2× DVI-D KVALITA OBRAZU2K HD DÉLKA KABELU2 m Kvalitní provedení zaručuje čistý signálVideo kabel Vention Cotton Braided je vybaven dvěma DVI 24+1 male to male. Je zpětně kompatibilní s DVI 24+5. Přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě. Díky magnetickému kroužku získáte nádherný barevný a ničím nerušený obraz. Kabely délky 0,5–3 m obsahují jeden kroužek. Kabely o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 2m Black (EAEBH) , Vention cotton braided dvi dual-link (dvi-d) cable 1m black (eaebf)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m (APW-CBDVI130B)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m (APW-CBDVI130B)
Detail

Video kabel konektory DVI (24+1)/M - DVI (24+1)/M, rozlišení až 2560x1600@60Hz, digitální signál, propojovací, dvojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro monitory a jiná zařízení s DVI konektory Kabel pro profesionály i na doma Navrhli jsme pro vás kvalitní oboustranný kabel AlzaPower Dual Link s konektory DVI-D, který využijete pro propojení např. monitoru s grafickou kartou ve vašem počítači. Skvěléparametry Náš kabel je určený pro přenos výhradně digitálního signálu a garantuje vysokou přenosovou rychlost. Navíc podporuje rozlišení až 2 560 × 1 600 pixelů. Garantujeme vám ničímnerušený přenos signálu Jako ostatní kabely AlzaPower jsme jej vybavili 24K pozlacenými konektory pro maximální možnou kvalitu přenosu. Samozřejmostí je kvalitní dvojité stínění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m (APW-CBDVI130B) , Alzapower dvi-d na dvi-d dual link propojovací 3m (apw-cbdvi130b)

Vention HDMI to DVI Cable 3m Black (ABFBI)

Vention HDMI to DVI Cable 3m Black (ABFBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× HDMI (HDMI 1,4), 1× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory, rovné zakončení Užijte si videove Full HDPomocí kabelu Vention HDMI to DVI snadno propojíte např. monitor a projektor s počítačem nebo notebookem. Kabel je opatřen pozlacenými konektory HDMI 1.4 a DVI (24+1). Bez problémů si poradí s přenosem videa o rozlišení Full HD (60 Hz). KONEKTORYHDMI 1.4 DVI 24+1 MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU3 metry Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 Male / DVI 24+1 MalePozlacené konektoryObousměrný přenos signálu - HDMI > DVI / DVI > HDMIMaximální rozlišení: Full HD 60 HzMateriál vodiče: měďPrůměr kabelu: 7,3 mmPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI to DVI Cable 3m Black (ABFBI) , Vention hdmi to dvi cable 3m black (abfbi)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 3m Black (AAUBI)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 3m Black (AAUBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 3m Black (AAUBI) , Alzapower dvi-d na dvi-d dual link propojovací 1m (apw-cbdvi110b)

OEM DVI-D(M) -> DVI-D(M), dual link, 20m (11925589)

OEM DVI-D(M) -> DVI-D(M), dual link, 20m (11925589)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 20 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel slouží ke kvalitnímu propojení zařízení vybavených konektory DVI. Rozhraní DVI můžete využít k propojení stolních počítačů s monitory, televizemi či projektory. Kabel se vyznačuje vysokou propustností a je vhodný pro připojení zobrazovačů s vyšším rozlišením než Full HD. Samozřejmostí je kvalitní stínění a provedení produktu.Klíčové vlastnostiKvalitní zpracování Dostatečně dlouhý pro připojení na dálkuPozlacené konektoryUrčeno pro připojení zařízení s vysokým rozlišením (alza.cz)

Podobné produkty ako OEM DVI-D(M) -> DVI-D(M), dual link, 20m (11925589) , Alzapower dvi-d na dvi-d dual link propojovací 2m (apw-cbdvi120b)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 3m Black (IKGBI)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 3m Black (IKGBI)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 3m Black (IKGBI) , Oem propojovací dvi-d pro lcd (dvi-d (m) <-> dvi-d (m)), dual link, stíněný, 7.5m (11995556)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 3m Black (EACBI)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 3m Black (EACBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× DVI-I Dual Link, 1× D-Sub DE-15 (VGA), pozlacené konektory a stíněný kabel, rovné zakončení Užijte si obraz ve Full HDŠpičkový kabel Vention DVI (24 + 5) na VGA vás ohromí svou kvalitou. Podporuje přenos obrazu v rozlišení Full HD a i samotné zpracování nemá konkurenci. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a ničím nerušený přenos signálu zaručují dva magnetické kroužky – na každém konci kabelu jeden a několika násobné stínění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYDVI (24+5) > VGA DÉLKA KABELU3 metry MAX. ROZLIŠENÍFull HD@60Hz Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezkonkurenční zpracováníPropojovací kabel značky Vention využijete pro propojení počítače s monitorem, projektorem či televizí. Speciální pozornost byla věnována kritickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention DVI (24+5) to VGA Cable 3m Black (EACBI) , Vention cotton braided 8k hdmi 2.1 cable 3m black (aaubi)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 1m (APW-CBDVI110B)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 1m (APW-CBDVI110B)
Detail

Video kabel konektory DVI (24+1)/M - DVI (24+1)/M, rozlišení až 2560x1600@60Hz, digitální signál, propojovací, dvojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro monitory a jiná zařízení s DVI konektory Kabel pro profesionály i na doma Navrhli jsme pro vás kvalitní oboustranný kabel AlzaPower Dual Link s konektory DVI-D, který využijete pro propojení např. monitoru s grafickou kartou ve vašem počítači. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skvěléparametry Náš kabel je určený pro přenos výhradně digitálního signálu a garantuje vysokou přenosovou rychlost. Navíc podporuje rozlišení až 2 560 × 1 600 pixelů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Garantujeme vám ničímnerušený přenos signálu Jako ostatní kabely AlzaPower jsme jej vybavili 24K pozlacenými konektory pro maximální možnou kvalitu přenosu. Samozřejmostí je kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 1m (APW-CBDVI110B) , Vention hdmi to dvi cable 1m black (abfbf)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 2m (APW-CBDVI120B)

AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 2m (APW-CBDVI120B)
Detail

Video kabel konektory DVI (24+1)/M - DVI (24+1)/M, rozlišení až 2560x1600@60Hz, digitální signál, propojovací, dvojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro monitory a jiná zařízení s DVI konektory Kabel pro profesionály i na doma Navrhli jsme pro vás kvalitní oboustranný kabel AlzaPower Dual Link s konektory DVI-D, který využijete pro propojení např. monitoru s grafickou kartou ve vašem počítači. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Skvěléparametry Náš kabel je určený pro přenos výhradně digitálního signálu a garantuje vysokou přenosovou rychlost. Navíc podporuje rozlišení až 2 560 × 1 600 pixelů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Garantujeme vám ničímnerušený přenos signálu Jako ostatní kabely AlzaPower jsme jej vybavili 24K pozlacenými konektory pro maximální možnou kvalitu přenosu. Samozřejmostí je kvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 2m (APW-CBDVI120B) , Vention hdmi to dvi cable 2m black (abfbh)

OEM propojovací DVI-D pro LCD (DVI-D (M) <-> DVI-D (M)), dual link, stíněný, 7.5m (11995556)

OEM propojovací DVI-D pro LCD (DVI-D (M) <-> DVI-D (M)), dual link, stíněný, 7.5m (11995556)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 7,5 m, male konektor 2× DVI-D Dual Link, oboustranná koncovka a stíněný kabel, rovné zakončení Kabel DVI-D je vhodný pro digitální připojení LCD panelů k počítači. Standard DVI-D přenáší pouze digitální signál, lze s ním tedy propojit digitální výstup na grafické kartě a digitální LCD displej. Nelze kombinovat s redukcemi DVIVGA. Kabel je plně stíněný a dokáže přenášet dva kanály současně (dual-link), zvládne obsloužit maximální rozlišení 2560 × 1600 bodů při 60 Hz, je vhodný i pro rozlišení Full HD 1080p.Klíčové vlastnostipřenáší až dva kanály současně max. rozlišení 2560 × 1600 bodů (vhodné i pro Full HD 1080p)stínění minimalizuje nežádoucí rušeníspolehlivý a cenově dostupný modelruční šroubovací válečky pro zajištěnív klasické černé barvě (alza.cz)

Podobné produkty ako OEM propojovací DVI-D pro LCD (DVI-D (M) <-> DVI-D (M)), dual link, stíněný, 7.5m (11995556) , Vention hdmi to dvi cable 5m black (abfbj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU3 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI) , Vention hdmi to dvi cable 1.5m black (abfbg)

Vention Cotton Braided 4K DP (DisplayPort) to HDMI Cable 3M Black (HFKBI)

Vention Cotton Braided 4K DP (DisplayPort) to HDMI Cable 3M Black (HFKBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× DisplayPort (Displayport 1,2), 1× HDMI (HDMI 2.0), pozlacené konektory, rovné zakončení Obraz 4K na velké obrazovcePro vaše dokonalejší obchodní prezentace je zde připraven video kabel Vention Cotton Braided 4K DP. Propojte váš počítač s velkou obrazovkou nebo projektorem a promítejte ve 4K s frekvencí 120 Hz. Videokabel funguje pouze jednosměrně, tedy je určen k propojení zdrojového zařízení (například PC, notebooku) s konektorem DisplayPort a výstupního zařízení (například monitor, televize) s konektorem HDMI. PORTYDisplayPort / HDMI KVALITA OBRAZU4K @ 120 Hz DÉLKA KABELU3 m Zvolte kvalitní obrazVideo kabel Vention Cotton Braided 4K DP je vybaven praktickým, všestranným rozhraním HDMI, které bude přenášet nejen zvuk a video ve znamenité kvalitě, ale dokáže také přenést internetová data. Často... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 4K DP (DisplayPort) to HDMI Cable 3M Black (HFKBI) , Vention cotton braided cat.8 sftp patch cable 3m black (ikgbi)

Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type (HGABI)

Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type (HGABI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× DisplayPort (DisplayPort 2,0), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type propojí elektroniku pracující s obrazem. Tento kus je vybaven konektory male DisplayPort. Pokud jde o délku, má video kabel celkem 3 m. Mnoha výrobci často podporovaný DisplayPort je úžasnou volbou pro transport videozáznamu s rozlišením 4K při frekvenci 120 Hz, postačí-li nižší frekvence, pak až 8K. Přenáší také zvuk a data a potřebuje jej velké množství grafických karet. Video kabel Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type disponuje pozlaceným povrchem konektorů, přenáší tedy data naprosto spolehlivě a jsou odolnější. Základní funkce video kabelu Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type Video kabel Vention byl opatřen konektory male... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 2.0 10K Ultra Cable 3m Black Zinc Alloy Type (HGABI) , Vention dvi (dvi-d 24+1) male to hdmi female adapter black (ecdb0)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention zkompletuje jednotlivé části aparatury a zajistí velmi kvalitní zvuk. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zvládne propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Základní funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI) , Alzapower dvi-d na hdmi single link propojovací 3m (apw-cbdvh130b)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), female konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši hudební sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má prodlužovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Nevšední kvalitu dokládá taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Důležité vlastnosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type je řazen jako prodlužovací kabel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M) , Vention cotton braided 4k dp (displayport) to hdmi cable 3m black (hfkbi)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M) , Vention displayport (dp) to dvi cable 1m black (hafbf)

PremiumCord DVI-D propojovací kabel (dual-link - 24+1), MM, 3 m

Detail

Kvalitní propojovací DVI-D kabel PremiumCord v délce 3 m pro pro digitální připojení LCD panelů k počítači. Kabel plně zapojený a dvakrát stíněný, dokáže tedy pracovat v rozlišení až 2560 × 1600 bodů při 60 Hz, je vhodný pro Full HD 1080p. (mall.cz)

Podobné produkty ako PremiumCord DVI-D propojovací kabel (dual-link - 24+1), MM, 3 m , Vention dvi (24+5) to vga cable 10m black (eacbl)

GEMBIRD Kabel HDMI - DVI 3m (M/M, DVI-D, Single Link, zlacené kontakty, stíněný)

GEMBIRD Kabel HDMI - DVI 3m (M/M, DVI-D, Single Link, zlacené kontakty, stíněný)
Detail

Kvalitni kabel HDMI-DVI, ktery slouzi pro propojeni TV s vysokym rozlisenim a PC nebo dvd rekorderu. Bila barva, zlacene kontakty, stínění. CC-HDMI-DVI-6 HDMI to DVI male-male cable with gold-plated connectors, bulk package High-Definition Multimedia Interface (HDMI) is the first industry-supported digital audio/video interface. HDMI provides an interface between any HDMI-enabled audio/video source, such as a set-top box, DVD player, and A/V receiver and an audio and/or video monitor or projector. Digital Video interface (DVI) is a high-quality digital video standard and a part of HDMI interface. This cable helps to send digital video signals between HDMI and DVI devices. Specification: * HDMI 19pin male and DVI 18+1pin male connectors * Gold-plating for reliable electrical contact (patro.cz)

Podobné produkty ako GEMBIRD Kabel HDMI - DVI 3m (M/M, DVI-D, Single Link, zlacené kontakty, stíněný) , Vention dvi (24+5) to vga cable 5m black (eacbj)

AlzaPower DVI-D na HDMI Single Link propojovací 3m (APW-CBDVH130B)

AlzaPower DVI-D na HDMI Single Link propojovací 3m (APW-CBDVH130B)
Detail

Video kabel konektory HDMI/M - DVI (18+1)/M, rozlišení až 1920x1200@60Hz, digitální signál, propojovací, dvojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro monitory a jiná zařízení s DVI a HDMI konektory Kabel pro profesionály i na doma Navrhli jsme pro vás kvalitní kabel AlzaPower s konektory HDMIa DVI-D, který využijete pro propojení mnoha zařízení ve vaší domácnosti jako např. monitoru nebo projektoru s grafickou kartou ve vašem PC. Skvěléparametry Náš kabel je určený pro přenos výhradně digitálního signálu a garantuje vysokou přenosovou rychlost. Navíc podporuje rozlišení až 1 920 × 1 080 pixelů. Garantujeme vám ničímnerušený přenos signálu Jako ostatní kabely AlzaPower jsme jej vybavili 24K pozlacenými konektory pro maximální možnou kvalitu přenosu. Samozřejmostí je kvalitní dvojité stínění.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower DVI-D na HDMI Single Link propojovací 3m (APW-CBDVH130B) , Vention dvi (24+5) to vga cable 8m black (eacbk)

Vention Cotton Braided DP 1.4 (Display Port) 3m Black (HCCBI)

Vention Cotton Braided DP 1.4 (Display Port) 3m Black (HCCBI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× DisplayPort (DisplayPort 1,4), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a kovové tělo, rovné zakončení Obraz v 8K kvalitěs kabelem VentionVideo kabel Vention vám přináší dokonalý obraz pro hraní her v 8K kvalitě. Rozhraní Display Portu 1.4 poskytuje šířku pásma 32,4 Gbps. Oceníte dynamické HDR, se kterým budou scény mnohem jemnější a skutečnější. Užijte si vaše počítačové hry jako nikdy předtím. S dokonalým obrazem budete mířit vždy přesně. Kromě špičkového obrazu kabel Vention přenáší také prémiový zvuk, se kterým zaměříte nepřítele s maximální přesností. Podporuje 32bit audio kanál, se kterým zaslechnete i ty nejméně rozeznatelné zvuky. Video kabel Vention podporuje zrcadlení obrazovek – mirror mode, rozdělení obrazovek – extend mode a také rozdělení obrazovky na více částí – multi split-screen mode. PORTY2× 1.4 Display Port DÉLKA KABELU3 m... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DP 1.4 (Display Port) 3m Black (HCCBI) , Vention dvi (24+5) to vga cable 1m black (eacbf)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI) , Vention dvi (24+5) to vga cable 2m black (eacbh)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši audio sestavu a zajistí zvuk vysoké kvality. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 3 m. Běžný konektor Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Nejdůležitější funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI) , Frontstage dvi-kabel, 3m

Vention DVI (DVI-D 24+1) Male to HDMI Female Adapter Black (ECDB0)

Vention DVI (DVI-D 24+1) Male to HDMI Female Adapter Black (ECDB0)
Detail

Redukce propojující HDMI F a DVI M, pozlacené konektory, černá barva Praktická redukce Vention DVI (24+1) Male > HDMI Female podporuje Full HD rozlišení a využijete ji např. při propojení počítače či notebooku s televizí nebo monitorem. Samozřejmostí je kvalitní zpracování redukce – pozlacené konektory či odolná konstrukce připravená na každodenní používání Klíčové vlastnosti redukce Vention DVI (24+1) Male > HDMI FemalePodporuje rozlišení až Full HDPozlacené konektoryŠroubovací pojistkyRozměry: 43,2 × 32,8 × 21,4 mmČerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention DVI (DVI-D 24+1) Male to HDMI Female Adapter Black (ECDB0) , Vention cotton braided dp 1.4 (display port) 3m black (hccbi)

Vention Cotton Braided HDMI 2.1 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (ALGLI)

Vention Cotton Braided HDMI 2.1 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (ALGLI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory, oboustranná koncovka, kovové tělo a HDMI certifikace, rovné zakončení Video kabel Vention Vysoce kvalitní video kabel Vention využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 8K rozlišení, obraz přenáší v perfektní kvalitě - bez zamrzání a trhání obrazu. Pozadu nezůstává ani kvalita zvuku díky funkci eARC. Není třeba propojovat monitor či televizor s externím zdrojem zvuku. Kabel s bavlněným opletením a pozlacenými konektory se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided HDMI 2.1 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (ALGLI) , Vention cotton braided 8k hdmi 2.1 cable 2m black (aaubh)

DVI-I Dual Link adaptér Renkforce RF-2959686, [1x DVI zástrčka 24+5pólová]

DVI-I Dual Link adaptér Renkforce RF-2959686, [1x DVI zástrčka 24+5pólová]
Detail

Při instalaci monitoru, TV nebo projektorů může docházet k problémům při zapojování, jako např. těžko dostupné konektory. S tímto úhlovým adaptérem lze složité překážky snadno obejít. Technické parametry Typ připojení DVI Počet konektorů A (vstup) 1 x Typ konektoru A (vstup) DVI zástrčka 24+5pólová Počet konektorů B (výstup) 1 x Typ konektoru B (výstup) DVI zásuvka 24+5pólová Barva Černá Typ konektoru Jednostranně zahnutý Kabelové použití TV, monitor Provedení kabelu Adaptér Tok signálu (konektor A na B) Obousměrný (bi) Verze kabelu DVI-I Dual Link Kategorie produktu TV, monitor adaptér Optické rozlišení videa 2560 x 1600 px Vybavení Ideální ve stísněných prostorách Chrání proti poškození kabelu (patro.cz)

Podobné produkty ako DVI-I Dual Link adaptér Renkforce RF-2959686, [1x DVI zástrčka 24+5pólová]

Vention HDMI to DVI Cable 5m Black (ABFBJ)

Vention HDMI to DVI Cable 5m Black (ABFBJ)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× HDMI (HDMI 1,4), 1× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory, rovné zakončení Užijte si videove Full HDPomocí kabelu Vention HDMI to DVI snadno propojíte např. monitor a projektor s počítačem nebo notebookem. Kabel je opatřen pozlacenými konektory HDMI 1.4 a DVI (24+1). Bez problémů si poradí s přenosem videa o rozlišení Full HD (60 Hz). KONEKTORYHDMI 1.4 DVI 24+1 MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU5 metrů Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 Male / DVI 24+1 MalePozlacené konektoryObousměrný přenos signálu - HDMI > DVI / DVI > HDMIMaximální rozlišení: Full HD 60 HzMateriál vodiče: měďPrůměr kabelu: 7,3 mmPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI to DVI Cable 5m Black (ABFBJ)

Vention HDMI to DVI Cable 2m Black (ABFBH)

Vention HDMI to DVI Cable 2m Black (ABFBH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× HDMI (HDMI 1,4), 1× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory, rovné zakončení Užijte si videove Full HDPomocí kabelu Vention HDMI to DVI snadno propojíte např. monitor a projektor s počítačem nebo notebookem. Kabel je opatřen pozlacenými konektory HDMI 1.4 a DVI (24+1). Bez problémů si poradí s přenosem videa o rozlišení Full HD (60 Hz). KONEKTORYHDMI 1.4 DVI 24+1 MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU2 metry Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 Male / DVI 24+1 MalePozlacené konektoryObousměrný přenos signálu - HDMI > DVI / DVI > HDMIMaximální rozlišení: Full HD 60 HzMateriál vodiče: měďPrůměr kabelu: 7,3 mmPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI to DVI Cable 2m Black (ABFBH)

Vention HDMI to DVI Cable 1.5m Black (ABFBG)

Vention HDMI to DVI Cable 1.5m Black (ABFBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× HDMI (HDMI 1,4), 1× DVI-D Dual Link, pozlacené konektory, rovné zakončení Užijte si videove Full HDPomocí kabelu Vention HDMI to DVI snadno propojíte např. monitor a projektor s počítačem nebo notebookem. Kabel je opatřen pozlacenými konektory HDMI 1.4 a DVI (24+1). Bez problémů si poradí s přenosem videa o rozlišení Full HD (60 Hz). KONEKTORYHDMI 1.4 DVI 24+1 MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU1,5 metru Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 Male / DVI 24+1 MalePozlacené konektoryObousměrný přenos signálu - HDMI > DVI / DVI > HDMIMaximální rozlišení: Full HD 60 HzMateriál vodiče: měďPrůměr kabelu: 7,3 mmPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI to DVI Cable 1.5m Black (ABFBG)

Vention HDMI to DVI Cable 1m Black (ABFBF)

Vention HDMI to DVI Cable 1m Black (ABFBF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× DVI-D Dual Link, 1× HDMI (HDMI 1.4), pozlacené konektory, rovné zakončení Užijte si videove Full HDPomocí kabelu Vention HDMI to DVI snadno propojíte např. monitor a projektor s počítačem nebo notebookem. Kabel je opatřen pozlacenými konektory HDMI 1.4 a DVI (24+1). Bez problémů si poradí s přenosem videa o rozlišení Full HD (60 Hz). KONEKTORYHDMI 1.4 DVI 24+1 MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU1 metr Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionKonektory: HDMI 1.4 Male / DVI 24+1 MalePozlacené konektoryObousměrný přenos signálu - HDMI > DVI / DVI > HDMIMaximální rozlišení: Full HD 60 HzMateriál vodiče: měďPrůměr kabelu: 7,3 mmPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI to DVI Cable 1m Black (ABFBF)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)

Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (HCELI)

Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (HCELI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× DisplayPort (DisplayPort 1,4), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a kovové tělo, rovné zakončení Video kabel Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type pomůže propojit zařízení přehrávající obraz. Tento kus je opatřen konektory male DisplayPort. Mluvíme-li o délce, má video kabel celkem 3 m. Výrobci hardwaru často preferovaný DisplayPort je perfektní volbou pro přenesení videozáznamu s rozlišením 4K s frekvencí 120 Hz, bude-li frekvence nižší, může být až 8K. Umí přenést také zvuk a jiná data a potřebuje jej velké množství grafických adaptérů. Video kabel Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type disponuje zlacenými konektory, jsou tedy spolehlivější a odolnější. Kromě toho mají tělo z kovu. Hlavní vlastnosti video kabelu Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type Video kabel Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided DP (DisplayPort) 1.4 Cable 8K 3m Blue Aluminum Alloy Type (HCELI)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1.5M Black (AAUBG)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1.5M Black (AAUBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1.5M Black (AAUBG)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 5m Black (AAUBJ)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 5m Black (AAUBJ)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU5 m Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na daném místě. Získáte nádherný barevný obraz s 12bitovým gamutem. Kabel HDMI 2.1 je zpětně kompatibilní s verzemi 2.0, 1.4, 1.3, 1.2 i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 5m Black (AAUBJ)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 2m Black (AAUBH)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 2m Black (AAUBH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 2m Black (AAUBH)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 0.5m Black (AAUBD)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 0.5m Black (AAUBD)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU0,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 0.5m Black (AAUBD)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1m Black (AAUBF)

Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1m Black (AAUBF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,1), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel s 8K v Ultra HDVideo kabel Vention Cotton Braided vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v Ultra HD kvalitě v 8K rozlišení současně s vysoce kvalitním zvukem. Podporuje širokoúhlý neuvěřitelný obraz 21:9 při 144 Hz. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× HDMI 2.1 KVALITA OBRAZU8K Ultra HD DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention Cotton Braided přináší dynamický HDR, který vyobrazí přirozený kontrast všech detailů, jako byste byli sami na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 1m Black (AAUBF)

Vention DisplayPort (DP) to DVI Cable 1m Black (HAFBF)

Vention DisplayPort (DP) to DVI Cable 1m Black (HAFBF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× DVI-I Single link, 1× DisplayPort (USB 1.1), stíněný kabel, rovné zakončení Praktický propojovacíkabel VentionUžijte si dokonale čistý obraz a pohlcující 3D efekty v rozlišení Full HD. Video kabel Vention DisplayPort > DVI vám umožní propojení vašeho notebooku s monitorem či projektorem. Kabel podporuje funkci hot swap, tudíž jej stačí zapojit bez nutnosti instalovat ovladače. KONEKTORYDisplayPort > DVI (24+1) MAX. ROZLIŠENÍFull HD (60 Hz) DÉLKA KABELU1 metr Kabel s trojitým stíněnímSamozřejmostí jsou pozlacené konektory či pokročilé stínění ve třech vrstvách, které zajistí ničím nerušený přenos signálu. Jistě oceníte i pojistku na DisplayPort konektoru proti náhodnému vytažení z portu. Potřebnou ohebnost a odolnost kabelu dodává PVC plášť. Klíčové vlastnostikabelu Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention DisplayPort (DP) to DVI Cable 1m Black (HAFBF)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1.5m Black (IKGBG)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1.5m Black (IKGBG)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1.5m Black (IKGBG)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 5m Black (IKGBJ)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 5m Black (IKGBJ)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 5m Black (IKGBJ)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 0.5m Black (IKGBD)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 0.5m Black (IKGBD)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU0,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 0.5m Black (IKGBD)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 2m Black (IKGBH)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 2m Black (IKGBH)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 2m Black (IKGBH)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1m Black (IKGBF)

Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1m Black (IKGBF)
Detail

Síťový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× RJ-45 (CAT8), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, FTP, rovné zakončení Internet s 40 GbpsSíťový kabel Vention Cotton Braided podporuje šířku pásma 2 000 MHz s vysokou rychlostí sítě až 40 Gbps. Nyní můžete hrát náročné hry, streamovat videa nebo hudbu s jistotou stabilního internetu. Užijete si stabilní přenos internetové televize s dokonale vykreslenými detaily. Nikdy se vám nestane, že promarníte nejdůležitější okamžiky ve hrách kvůli internetu. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× RJ-45 (CAT8) RYCHLOST SÍTĚ40 Gbps DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ničím nerušený přenosKvalitu přenosu signálu zajišťuje měděné jádro s hliníkovou fólií a kovovým opletením. Povrch kabelu tvoří PVC obal,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 1m Black (IKGBF)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK)

Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× DVI-I Dual Link, 1× D-Sub DE-15 (VGA), pozlacené konektory a stíněný kabel, rovné zakončení Užijte si obraz ve Full HDŠpičkový kabel Vention DVI (24 + 5) na VGA vás ohromí svou kvalitou. Podporuje přenos obrazu v rozlišení Full HD a i samotné zpracování nemá konkurenci. Samozřejmostí jsou pozlacené konektory a ničím nerušený přenos signálu zaručují dva magnetické kroužky – na každém konci kabelu jeden a několika násobné stínění. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! KONEKTORYDVI (24+5) > VGA DÉLKA KABELU8 metrů MAX. ROZLIŠENÍFull HD@60Hz Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezkonkurenční zpracováníPropojovací kabel značky Vention využijete pro propojení počítače s monitorem, projektorem či televizí. Speciální pozornost byla věnována kritickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK)
Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 3m Black (EAEBI), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 5M Black (EAEBJ), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1.5m Black (EAEBG), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 8M Black (EAEBK), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 2m Black (EAEBH), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 0.5m Black (EAEBD), Vention Cotton Braided DVI Dual-link (DVI-D) Cable 1m Black (EAEBF), AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 3m (APW-CBDVI130B), Vention HDMI to DVI Cable 3m Black (ABFBI), AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 1m (APW-CBDVI110B), AlzaPower DVI-D na DVI-D Dual Link propojovací 2m (APW-CBDVI120B), OEM propojovací DVI-D pro LCD (DVI-D (M) <-> DVI-D (M)), dual link, stíněný, 7.5m (11995556), Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 3m Black (AAUBI), Vention HDMI to DVI Cable 1m Black (ABFBF), Vention HDMI to DVI Cable 2m Black (ABFBH), Vention HDMI to DVI Cable 5m Black (ABFBJ), Vention HDMI to DVI Cable 1.5m Black (ABFBG), Vention Cotton Braided Cat.8 SFTP Patch Cable 3m Black (IKGBI), Vention DVI (DVI-D 24+1) Male to HDMI Female Adapter Black (ECDB0), AlzaPower DVI-D na HDMI Single Link propojovací 3m (APW-CBDVH130B), Vention Cotton Braided 4K DP (DisplayPort) to HDMI Cable 3M Black (HFKBI), Vention DisplayPort (DP) to DVI Cable 1m Black (HAFBF), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 10m Black (EACBL), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 5m Black (EACBJ), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 8m Black (EACBK), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 1m Black (EACBF), Vention DVI (24+5) to VGA Cable 2m Black (EACBH), FrontStage DVI-kabel, 3m, Vention Cotton Braided DP 1.4 (Display Port) 3m Black (HCCBI), Vention Cotton Braided 8K HDMI 2.1 Cable 2m Black (AAUBH)