Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (bashg)

Produkt Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (bashg) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (bashg) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (bashg)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI) , Vention cotton braided trs 3.5mm male to 6.5mm male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (bauhg)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 1.5m gray aluminum alloy type (barhg)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 10m gray aluminum alloy type (bashl)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BASHL)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BASHL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU10 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BASHL) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 2m gray aluminum alloy type (bashh)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 5m gray aluminum alloy type (bashj)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHJ)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHJ) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 3m gray aluminum alloy type (bashi)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří vaši hudební sestavu a podpoří výjimečnou kvalitu zvuku. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 1,5 m. Nejčastěji využívaný Jack o průměru 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Rozhodující přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention činí 1,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG) , Vention cotton braided 6.5mm male to male audio cable 1m gray aluminum alloy type (bashf)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří jednotlivé části aparatury a zajistí velmi kvalitní zvuk. Je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Standardně využívaný Jack o průměru 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a propojí majoritní množství většiny sluchátek, přehrávačů či mikrofonů. Důležité přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je osazen konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 2 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH) , Vention cotton braided trs 3.5mm male to 6.5mm male audio cable 10m gray aluminum alloy type (bauhl)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří vaši hudební aparaturu a zaručí kvalitní zvuk. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Standardní konektor Jack s průměrem 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Zásadní parametry audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention: 5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLJ) , Vention cotton braided trs 3.5mm male to 6.5mm male audio cable 2m gray aluminum alloy type (bauhh)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention propojí vaši audio techniku a podpoří kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Běžně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a může propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Opletení je efektivně vyřešeno balistickým nylonem. Prémiovou kvalitu ukazuje též zlatý povrch konektorů. Základní přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 0,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Užitečné opletení balistickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD) , Vention cotton braided trs 3.5mm male to 6.5mm male audio cable 0.5m gray aluminum alloy type (bauhd)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši zvukovou aparaturu a zajistí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Podstatné funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 0.5m gray aluminum alloy type (barhd)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention doplní jednotlivé části aparatury a podpoří velmi kvalitní zvuk. Je vybaven konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Klasický konektor Jack s velikostí 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a zvládne propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 2 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLH) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 3m gray aluminum alloy type (barhi)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention zkompletuje jednotlivé části aparatury a zajistí velmi kvalitní zvuk. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zvládne propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Základní funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 5m gray aluminum alloy type (barhj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši hudební sestavu a zabezpečí výjimečnou kvalitu zvuku. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a propojí znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Na oko působivé opletení je provedeno balistickým nylonem. Vysokou kvalitu ukazuje i pozlacení konektorů. Klíčové parametry audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 0,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Působivé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLD) , Vention cotton braided trs 3.5mm male to 6.5mm male audio cable 5m gray aluminum alloy type (bauhj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši oblíbenou hudební sestavu a zaručí kvalitní zvukový přenos. Je opatřen o konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Klasický konektor Jack o velikosti 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a může propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Zajímavé funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 1,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLG) , Vention cotton braided 3.5mm male to 2*6.5mm male audio cable 1m gray aluminum alloy type (barhf)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní vaši hudební sestavu a zaručí zvuk vysoké kvality. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Běžně využívaný Jack s velikostí 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a může propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Klíčové funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 1 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1.5m blue aluminum alloy type (bawlg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši audio sestavu a zajistí zvuk vysoké kvality. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 3 m. Běžný konektor Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Nejdůležitější funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1.5m black aluminum alloy type (bawbg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši hudební aparaturu a zaslouží se o kvalitní ozvučení. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Typický konektor Jack s velikostí 3,5 mm náleží do skupiny nejrozšířenějších standardů u audio kabelů a umí propojit majoritní množství většiny sluchátek, přehrávačů či mikrofonů. Zajímavé přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 1 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLF) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 0.5m black aluminum alloy type (bawbd)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1m blue aluminum alloy type (bawlf)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHD)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type  (BAUHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHD) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 3m blue aluminum alloy type (bawli)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1m black aluminum alloy type (bawbf)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHF)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type  (BAUHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHF) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 0.5m blue aluminum alloy type (bawld)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHI) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 5m blue aluminum alloy type (bawlj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type (BARHH) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 2m black aluminum alloy type (bawbh)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1.5m blue aluminum alloy type (baxlg)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHJ)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHJ) , Vention usb-c male to 2-male rca cable 1.5m gray aluminum alloy type (bguhg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF) , Vention ultra thin hdmi male to male hd cable 1.5m gray aluminum alloy type (alehg)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHH)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHH) , Vention cotton braided trrs 3.5mm male to 3.5mm female audio extension 1.5m blue aluminum alloy type (bhclg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1m black aluminum alloy type (baxbf)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHL)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type  (BAUHL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU10 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHL)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHG)

Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu, počítače, notebooku nebo DVD přehrávače se zesilovačem, soundboxem, hudebním nástrojem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm a 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši audio sestavu a zaslouží se o kvalitní zvukový přenos. Je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 3 m. Typický konektor Jack ve velikosti 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zajistí propojení znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 3 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši audio sestavu a zajistí výborný zvuk. Je opatřen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Běžně využívaný Jack o průměru 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Zajímavé parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 2 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši hudební aparaturu a zaručí velmi kvalitní zvuk. Je opatřen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Běžně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 2 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši hudební sestavu a zabezpečí kvalitní ozvučení. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Klasický konektor Jack s velikostí 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a propojí převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Nadprůměrnou kvalitu dokládá rovněž zlatý povrch konektorů. Zajímavé funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention činí 0,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Elegantní pozlacení koncovek konektorů Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši hudební sestavu a zaručí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 5 m. Běžný konektor Jack ve velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a zajistí propojení drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention obohatí vaši hudební sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Běžný konektor Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a propojí drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Stěžejní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 1 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention dotvoří vaši oblíbenou hudební sestavu a zabezpečí kvalitní zvukový přenos. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Typický konektor Jack o průměru 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a propojí majoritní množství většiny sluchátek, přehrávačů či mikrofonů. Nadprůměrnou kvalitu dokládá též provedení konektorů se zlatým povrchem. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 0,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Jeho koncovky podtrhuje zlatá barva Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši zvukovou aparaturu a postará se o zvuk nadprůměrné kvality. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Klasický konektor Jack o velikosti 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a propojí většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Významné parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 1,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši hudební sestavu a zajistí kvalitní zvuk. Je vybaven konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention přesně 5 m. Standardní konektor Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a může propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention disponuje konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní vaši hudební aparaturu a zabezpečí zvuk nadprůměrné kvality. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Běžně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a dovede propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří vaši audio sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Nejčastěji využívaný Jack o průměru 3,5 mm náleží do skupiny nejrozšířenějších standardů u audio kabelů a propojí převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Rozhodující funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl opatřen o konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 3 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní jednotlivé části aparatury a zaslouží se o kvalitní ozvučení. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Klasický konektor Jack o průměru 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zajistí propojení většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 1 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Female to 2-Female RCA Audio Cable 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BCOHY)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Female to 2-Female RCA Audio Cable 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BCOHY)
Detail

Redukce - délka 0,3 m, female konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA), pozlacené konektory, rovné zakončení Redukce 3,5 mm jackna 2 RCAS audio kabelem Vention získáte neuvěřitelný zvuk s potlačením okolního hluku a nežádoucího šelestu. Redukce je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Umožní vám propojit mobilní telefon, notebook i stolní počítač s výkonným zesilovačem nebo reproduktorem. KONEKTORY3,5mm jack / 2 RCA DÉLKA KABELU30 cm MATERIÁLslitina hliníku S redukcí Vention získáte zvuk jako v kiněPropojením vašeho mobilního telefonu, počítače nebo notebooku s výkonným zesilovačem získáte zvuk, jako byste seděli v kině. Redukce je vybavena 3,5mm jackem na jedné straně a 2 RCA konektory na druhé straně. Kvalitní materiály pro dlouhou životnostRedukce Vention je vyrobena ze slitiny hliníku, což vám zaručuje velmi dobrý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Female to 2-Female RCA Audio Cable 0.3m Gray Aluminum Alloy Type (BCOHY)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHG)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU1,5 metru Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHG)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHI)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHI)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU3 metry Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHI)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHH)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU2 metry Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHH)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHD)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHD)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU0,5 metru Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHD)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF)

Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Prvotřídní HDMIkabel VentionVysoce kvalitní kabel Vention HDMI 2.0 využijete např. pro propojení počítače či herní konzole s monitorem nebo televizí. Konektory jsou pozlacené a kabel bez problémů zvládne 4K rozlišení. PVC plášť se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou a je zárukou dlouhé životnosti. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! VERZE HDMI2.0 MAX. ROZLIŠENÍ4K Ultra HD DÉLKA KABELU1 metr Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klíčové vlastnostiHDMI kabelu VentionPozlacené konektory: HDMI 2.0Maximální rozlišení: 4K Ultra HDMateriál vodiče: poměděná ocelPlášť: PVCUltra tenké provedení 4,2 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHF)
Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG), Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHG), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BARHG), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BASHL), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHJ), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI), Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BASHF), Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHL), Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHH), Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BAUHD), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHD), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type (BARHI), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ), Vention Cotton Braided TRS 3.5mm Male to 6.5mm Male Audio Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BAUHJ), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type (BARHF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLG), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLI), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLD), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAWLJ), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG), Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG), Vention Ultra Thin HDMI Male to Male HD Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (ALEHG), Vention Cotton Braided TRRS 3.5mm Male to 3.5mm Female Audio Extension 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BHCLG), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)