Vention 6.3mm jack male to male audio cable 1.5m black (baabg)

Produkt Vention 6.3mm jack male to male audio cable 1.5m black (baabg) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention 6.3mm jack male to male audio cable 1.5m black (baabg) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black (BAABG)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black (BAABG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 1,5 metruKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black (BAABG) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 1.5m black (baabg)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 10m Black (BAABL)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 10m Black (BAABL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 10 metrůKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 10m Black (BAABL) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1.5m black (babbg)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black (BAABD)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black (BAABD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 0,5 metruKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black (BAABD) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 5m black (baabj)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black (BAABH)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black (BAABH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 2 metryKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black (BAABH) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 2m black (baabh)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 3m black (baabi)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black (BAABF)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black (BAABF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 1 metrKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black (BAABF) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 0.5m black (baabd)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black (BAABI)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black (BAABI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black (BAABI) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 10m black (baabl)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 2 metry Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 1m black (baabf)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: smaltovaná měďOplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1m black (babbf)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 0,5 metru Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 3m black (babbi)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 1,5 metru Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG) , Vention 6.3mm male to xlr female audio cable 1.5m black (bbebg)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 1 metr Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF) , Vention 6.3mm jack male to xlr female audio cable 2m black (bbebh)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 5m black (bacbj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 2 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 3m black (bacbi)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 0,5 metruKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 1m black (bacbf)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 3× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 1,5 metruKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 0.5m black (bacbd)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 2m black (bacbh)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), female konektor 1× XLR3, rovné zakončení Díky profesionálnímu audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR Female budete moci propojit např. mikrofon s reprosoustavou nebo mixážím pultem. Tento kabel je tak určený všem, kdo se zabývá hudbou a potřebuje kvalitní výbavení. Zaujme také svým kvalitním provedením - konektory jsou poniklované, samozřejmostí je vícevrstvé stínění či jádro kabelu z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR FemaleDélka kabelu: 15 metrůKonektory: 6,3mm Male / XLR FemalePoniklované konektoryTloušťka kabelu: 6 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN) , Vention fabric braided 3.5mm jack male to male audio cable 1.5m black metal type (bagbg)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši audio sestavu a zajistí výborný zvuk. Je opatřen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Běžně využívaný Jack o průměru 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Zajímavé parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 2 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAXBH) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 1.5m black metal type (bcfbg)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši hudební sestavu a zaručí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 5 m. Běžný konektor Jack ve velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a zajistí propojení drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ) , Vention 6 3mm jack male to male audio cable 10m black baabl

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention dotvoří vaši oblíbenou hudební sestavu a zabezpečí kvalitní zvukový přenos. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Typický konektor Jack o průměru 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a propojí majoritní množství většiny sluchátek, přehrávačů či mikrofonů. Nadprůměrnou kvalitu dokládá též provedení konektorů se zlatým povrchem. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 0,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Jeho koncovky podtrhuje zlatá barva Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBD) , Vention 3.5mm jack male to 3x rca male av cable 1.5m black (bcbbg)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši zvukovou aparaturu a postará se o zvuk nadprůměrné kvality. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Klasický konektor Jack o velikosti 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a propojí většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Významné parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 1,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBG) , Vention 6.3mm male to xlr female audio cable 5m black (bbebj)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří vaši audio sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Nejčastěji využívaný Jack o průměru 3,5 mm náleží do skupiny nejrozšířenějších standardů u audio kabelů a propojí převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Rozhodující funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl opatřen o konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 3 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAXBI) , Vention 6.3mm male to xlr female audio cable 1m black (bbebf)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní jednotlivé části aparatury a zaslouží se o kvalitní ozvučení. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Klasický konektor Jack o průměru 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zajistí propojení většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 1 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAXBF) , Vention 6.3mm male to xlr female audio cable 15m black (bbebn)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří vaši hudební sestavu a podpoří výjimečnou kvalitu zvuku. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 1,5 m. Nejčastěji využívaný Jack o průměru 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Rozhodující přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention činí 1,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG) , Vention cotton braided 3.5mm jack male to male audio cable 1.5m black metal type (p350ac150-b-m)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 1.5m black (bclbg)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 2 metryPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200) , Vention 3.5mm jack male to male flat aux cable 1.5m gray (baphg)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 1 metrPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100) , Vention 2x rca male to male audio cable 1.5m black metal type (vab-r06-b150)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 3 metryPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1.5m black aluminum alloy type (bawbg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří jednotlivé části aparatury a zajistí velmi kvalitní zvuk. Je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 2 m. Standardně využívaný Jack o průměru 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a propojí majoritní množství většiny sluchátek, přehrávačů či mikrofonů. Důležité přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je osazen konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 2 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Black Aluminum Alloy Type (BAWBH) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1.5m blue aluminum alloy type (baxlg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention propojí vaši audio techniku a podpoří kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Běžně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a může propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Opletení je efektivně vyřešeno balistickým nylonem. Prémiovou kvalitu ukazuje též zlatý povrch konektorů. Základní přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention činí 0,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Užitečné opletení balistickým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši zvukovou aparaturu a zajistí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Podstatné funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention zkompletuje jednotlivé části aparatury a zajistí velmi kvalitní zvuk. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zvládne propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Základní funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Black Aluminum Alloy Type (BAWBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní vaši hudební sestavu a zaručí zvuk vysoké kvality. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1 m. Běžně využívaný Jack s velikostí 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a může propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Klíčové funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 1 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Black Aluminum Alloy Type (BAWBF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši audio sestavu a zaslouží se o kvalitní zvukový přenos. Je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 3 m. Typický konektor Jack ve velikosti 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zajistí propojení znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 3 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 3m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLI)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši hudební aparaturu a zaručí velmi kvalitní zvuk. Je opatřen o konektory male Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Běžně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 2 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 2m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLH)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention propojí vaši hudební sestavu a zabezpečí kvalitní ozvučení. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Klasický konektor Jack s velikostí 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a propojí převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Nadprůměrnou kvalitu dokládá rovněž zlatý povrch konektorů. Zajímavé funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention činí 0,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Elegantní pozlacení koncovek konektorů Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLD)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention obohatí vaši hudební sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je obdařen o konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Běžný konektor Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a propojí drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Stěžejní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 1 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLF)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši hudební sestavu a zajistí kvalitní zvuk. Je vybaven konektory male Jack 3,5 mm. Co do délky, má propojovací kabel Vention přesně 5 m. Standardní konektor Jack o velikosti 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a může propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention disponuje konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention dosahuje 5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel značky Vention doplní vaši hudební aparaturu a zabezpečí zvuk nadprůměrné kvality. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Běžně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a dovede propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Zásadní parametry audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 2m Black (BABBH)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 2m Black (BABBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 2 metryKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 2m Black (BABBH)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 0.5m Black (BABBD)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 0.5m Black (BABBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 0,5 metruKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 0.5m Black (BABBD)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 6,35 mm, 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 1,5 metruKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 3m Black (BABBI)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 3m Black (BABBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 1× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 3m Black (BABBI)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 1 metrKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BASHI)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1,5 m KONEKTORYpozlacené Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BASHG)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU50 cm KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BASHD)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH)

Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveň s audio kabelem VentionAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 6.5mm Male to Male Audio Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BASHH)
Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black (BAABG), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black (BAABH), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black (BAABI), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black (BAABD), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 10m Black (BAABL), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black (BAABF), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 3m Black (BABBI), Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 1.5m Black (BBEBG), Vention 6.3mm Jack Male to XLR Female Audio Cable 2m Black (BBEBH), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 5m Black (BACBJ), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 3m Black (BACBI), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 1m Black (BACBF), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 0.5m Black (BACBD), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 2m Black (BACBH), Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG), vention 6 3mm jack male to male audio cable 10m black baabl, Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 1.5m Black (BCBBG), Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 5m Black (BBEBJ), Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 1m Black (BBEBF), Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN), Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1.5m Black (BCLBG), Vention 3.5mm Jack Male to Male Flat Aux Cable 1.5m Gray (BAPHG), Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG)