Vention 3.5mm to 3.5mm jack 90° audio cable 1.5m black metal type (bakbg-t)

Produkt Vention 3.5mm to 3.5mm jack 90° audio cable 1.5m black metal type (bakbg-t) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention 3.5mm to 3.5mm jack 90° audio cable 1.5m black metal type (bakbg-t) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAKBG-T)

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAKBG-T)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné a zahnuté zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši zvukovou aparaturu a zajistí výjimečnou kvalitu zvuku. Je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Standardní konektor Jack s velikostí 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zajistí propojení většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Vysokou kvalitu dokazuje též zlatý povrch konektorů. Významné vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 1,5 m Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné a zahnuté Pyšní se zlatými konektory Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAKBG-T) , Vention 3.5mm to 3.5mm jack 90° audio cable 1.5m black metal type (bakbg-t)

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1m Black Metal Type (BAKBF-T)

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1m Black Metal Type (BAKBF-T)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné a zahnuté zakončení Propojovací kabel Vention 3,5mm 3,5mm jack s jedním praktickým 90° konektorem se postará o perfektní zvuk, k čemuž jej předurčuje především jeho zpracování v podobě pozlacených konektorů či jádra kabelu ze smaltované mědi. Výrobce si dal záležet i na kritické části za konektorem a vyztužil ji. Tělo konektorů je zhotoveno z hliníkové slitiny a plášť kabelu z TPE materiálu pro maximální flexibilitu a odolnost. Kabel Vention využijete např. pro propojení telefonu či notebooku s reproduktorem, sluchátek se smartphonem apod. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm 3.5mm Jack 90° Délka kabelu: 1 metrZesílená část těsně za konektoremMateriál vodiče: smaltovaná měď (29AWG)Plášť kabelu z TPE materiáluPraktický 90° konektor (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1m Black Metal Type (BAKBF-T) , Vention fabric braided 3.5mm jack male to male audio cable 1.5m black metal type (bagbg)

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAKBD-T)

Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAKBD-T)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, zahnuté zakončení Propojovací kabel Vention 3,5mm 3,5mm jack s jedním praktickým 90° konektorem se postará o perfektní zvuk, k čemuž jej předurčuje především jeho zpracování v podobě pozlacených konektorů či jádra kabelu ze smaltované mědi. Výrobce si dal záležet i na kritické části za konektorem a vyztužil ji. Tělo konektorů je zhotoveno z hliníkové slitiny a plášť kabelu z TPE materiálu pro maximální flexibilitu a odolnost. Kabel Vention využijete např. pro propojení telefonu či notebooku s reproduktorem, sluchátek se smartphonem apod. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm 3.5mm Jack 90° Délka kabelu: 0,5 metruZesílená část těsně za konektoremMateriál vodiče: smaltovaná měď (29AWG)Plášť kabelu z TPE materiáluPraktický 90° konektor (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAKBD-T) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 1.5m black metal type (bcfbg)

Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 15M Black Metal Type (VAA-B05-B1500)

Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 15M Black Metal Type (VAA-B05-B1500)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory, oboustranná koncovka a stíněný kabel, rovné zakončení Designovýpropojovací kabelHledáte kvalitní HDMI kabel s přidanou hodnotou? Propojovací kabel HDMI značky Vention zcela určitě bude splňovat vaše představy. Zvládá 4K@30Hz rozlišení, datový tok 18 Gbps, HDR video a je kompatibilní s ARC a HEC – ethernetový kanál. VERZE HDMI1.4 MAX. ROZLIŠENÍ4K@30Hz DÉLKA KABELU15 metrů Oku lahodící zpracováníKabel Vention Nylon Braided zaujme i po stránce vizuální – pozlacené konektory s tělem ze zinkové slitiny a vše korunuje designový nylonový oplet. Široké možnosti využitíS kabelem Vention můžete propojit např. počítač, notebook, Blu-ray přehrávač nebo herní konzoli s televizí či monitorem. Kabel při propojení s notebookem podporuje dva režimy použití –... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Nylon Braided HDMI 1.4 Cable 15M Black Metal Type (VAA-B05-B1500) , Vention cotton braided 3.5mm jack male to male audio cable 1.5m black metal type (p350ac150-b-m)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 2 metry Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH) , Vention cotton braided 3.5mm audio extension cable 1.5m black metal type (bhbbg)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: smaltovaná měďOplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI) , Vention type-c (usb-c) to 3.5mm male spring audio cable 1.5m black metal type (bgabg)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 0,5 metru Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BAGBD) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1.5m black (babbg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 8 metrůPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 5m black metal type (bcfbj)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 3 metryPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 10m black metal type (bcfbl)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 0,5 metruPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 2m black metal type (bcfbh)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG) , Vention fabric braided 3.5mm jack male to male audio cable 1m black metal type (bagbf)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 1,5 metru Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 1m black metal type (bcfbf)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 1 metrPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF) , Vention fabric braided 3.5mm jack male to male audio cable 2m black metal type (bagbh)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro hudbu jako živouRádi posloucháte křišťálově čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu muziky nebo filmu. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. PORTY3,5mm jack / 2× RCA KONEKTORYpozlacené DÉLKA KABELU10 m Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si stereofonní zvuk během hraní her. Kvalitní materiál zaručuje dokonalý zvuk Audio kabel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL) , Vention fabric braided 3.5mm jack male to male audio cable 3m black metal type (bagbi)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 2 metryPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 0.5m black metal type (bcfbd)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF)

Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita textilie a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Fabric Braided 3,5mm Jack Male Male Délka kabelu: 1 metr Konektory: 3,5mm Male Pozlacené konektory Tloušťka kabelu: 3,5 mm Materiál vodiče: smaltovaná měď Oplet: textilie (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF) , Vention 3.5mm female to 2x rca male audio cable 1.5m black metal type (vab-r01-b150)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 5 metrůPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2.5mm female audio adapter black metal type (bfbb0)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M) , Vention micro usb (m) to trrs jack 3.5mm (m) audio cable 1.5m black (bdgbg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 2 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (P350AC200-B-M) , Vention cotton braided 3.5mm jack male to male audio cable 3m black metal type (p350ac300-b-m)

Vention 3.5mm Jack Female to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R01-B200)

Vention 3.5mm Jack Female to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R01-B200)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací kabel Vention vám umožní snadné připojení zesilovače, případně reprosoustavy s RCA konektory k vašemu notebooku, počítači nebo telefonu s 3,5mm jack konektorem (je potřeba propojit v kombinaci s kabelem 3,5mm jack (M) 3,5mm jack (M)). Budete si tak moci vychutnat čistý a jasný zvuk na plnohodnotných reproduktorech. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Female > 2× RCA MaleDélka kabelu: 2 metryPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Female to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R01-B200) , Vention cotton braided 3.5mm jack male to male audio cable 0.5m black metal type (p350ac050-b-m)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 0,5 metruKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca female audio cable 0.3m black metal type (vab-r02-b030)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací kabel Vention vám umožní snadné připojení zesilovače, případně reprosoustavy s RCA konektory k vašemu notebooku, počítači nebo telefonu s 3,5mm jack konektorem (je potřeba propojit v kombinaci s kabelem 2×RCA Male to Male). Budete si tak moci vychutnat čistý a jasný zvuk na plnohodnotných reproduktorech. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male > 2× RCA FemaleDélka kabelu: 30 cmPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030) , Vention 3.5mm male to male audio cable 1.5m blue aluminum alloy type (baxlg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 3× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 1,5 metruKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M) , Vention cotton braided 3.5mm male to male audio cable 1.5m black aluminum alloy type (bawbg)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 3 metryKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M) , Vention cotton braided 3.5mm audio extension cable 2m black metal type (bhbbh)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), female konektor 1× XLR3, rovné zakončení Díky profesionálnímu audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR Female budete moci propojit např. mikrofon s reprosoustavou nebo mixážím pultem. Tento kabel je tak určený všem, kdo se zabývá hudbou a potřebuje kvalitní výbavení. Zaujme také svým kvalitním provedením - konektory jsou poniklované, samozřejmostí je vícevrstvé stínění či jádro kabelu z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR FemaleDélka kabelu: 15 metrůKonektory: 6,3mm Male / XLR FemalePoniklované konektoryTloušťka kabelu: 6 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 15m Black (BBEBN) , Vention cotton braided 3.5mm audio extension cable 0.5m black metal type (bhbbd)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (VAB-B06-B100-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (VAB-B06-B100-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), female konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Prodlužovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z čisté mědi. Klíčové vlastnosti prodlužovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm JackDélka kabelu: 1 metrKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (VAB-B06-B100-M) , Vention cotton braided 3.5mm audio extension cable 5m black metal type (bhbbj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (VAB-B06-B050-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (VAB-B06-B050-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), female konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention propojí vaši audio techniku a postará se o jedinečnou kvalitu zvuku. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má prodlužovací kabel Vention celkem 0,5 m. Typický konektor Jack o průměru 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a propojí převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Nevšední kvalitu dosvědčuje též pozlacení konektorů. Hlavní přednosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 0,5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type je řazen jako prodlužovací kabel Zakončení kabelu: rovné Pyšní se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (VAB-B06-B050-M) , Vention 3.5mm male to 2x 3.5mm female stereo splitter cable 0.3m black metal type (bbwby)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (VAB-B06-B200-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (VAB-B06-B200-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši hudební sestavu a zaručí kvalitní zvuk. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má prodlužovací kabel Vention přesně 2 m. Standardní konektor Jack o průměru 3,5 mm se řadí do skupiny nejpoužívanějších audio standardů a zajistí propojení převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Nadprůměrnou kvalitu dosvědčuje taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Podstatné parametry audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 2m Black Metal Type Audio kabel Vention je zajištěn konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention: 2 m Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 2m Black Metal Type je řazen jako prodlužovací kabel Zakončení: rovné Může... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (VAB-B06-B200-M) , Alzapower 90core audio 3.5mm jack (m) to 3.5mm jack 90° (m) 1.5m bílý (apw-cba3jm915w)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), female konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši hudební sestavu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má prodlužovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Nevšední kvalitu dokládá taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Důležité vlastnosti audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm Celková délka audio kabelu Vention dosahuje 3 m Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type je řazen jako prodlužovací kabel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (VAB-B06-B300-M) , Alzapower 90core audio 3.5mm jack (m) to 3.5mm jack 90° (m) 1.5m černý (apw-cba3jm915b)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (VAB-B06-B500-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (VAB-B06-B500-M)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention rozšíří vaši hudební sestavu a zabezpečí zvuk vysoké kvality. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm. Pokud jde o délku, má prodlužovací kabel Vention celkem 5 m. Typický konektor Jack s velikostí 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a může propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Nadprůměrnou kvalitu ukazuje taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Stěžejní parametry audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 5m Black Metal Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm a female Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 5m Black Metal Type je řazen jako prodlužovací kabel Zakončení: rovné Pozlacené koncovky konektorů Černá a Modrá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (VAB-B06-B500-M) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1m black (babbf)

Vention XLR Audio Extension Cable 15m Black (BBFBN)

Vention XLR Audio Extension Cable 15m Black (BBFBN)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 15 m, male konektor 1× XLR3, female konektor 1× XLR3, mikrofonní, rovné zakončení Profesionální prodlužovací kabel Vention XLR využijete např. pro propojení mikrofonu se zvukovou kartou či reproduktorů s mixážním pultem. Kabel vás zaujme také svým kvalitním provedením - konektory jsou poniklované, samozřejmostí je vícevrstvé stínění či jádro kabelu z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti prodlužovacího kabelu Vention XLR Délka kabelu: 16 metrůKonektory: XLR Male / XLR FemalePoniklované konektoryTloušťka kabelu: 6 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention XLR Audio Extension Cable 15m Black (BBFBN)

Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1m Black Metal Type (BGABF)

Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1m Black Metal Type (BGABF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), pozlacené konektory, rovné zakončení Chtěli byste propojit svůj mobilní telefon s audio výbavou vašeho automobilu nebo s mikrofonem? V tom případě budete potřebovat kabel značky Vention s USB- a 3,5mm jack konektorem, který umožní přehrávání hudby ze smartphonu ve voze nebo nahrávání zvuku ve vysoké kvalitě pomocí externího mikrofonu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention Type-C to 3.5mm Male Délka kabelu: 1 metrPozlacené konektoryJádro kabelu z nylonového vlákna a smaltované mědiPlášť z PU materiálu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1m Black Metal Type (BGABF)

Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BGABG)

Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BGABG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 1× USB-C (USB 3.2 Gen 1), pozlacené konektory, rovné zakončení Chtěli byste propojit svůj mobilní telefon s audio výbavou vašeho automobilu nebo s mikrofonem? V tom případě budete potřebovat kabel značky Vention s USB- a 3,5mm jack konektorem, který umožní přehrávání hudby ze smartphonu ve voze nebo nahrávání zvuku ve vysoké kvalitě pomocí externího mikrofonu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention Type-C to 3.5mm Male Délka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektoryJádro kabelu z nylonového vlákna a smaltované mědiPlášť z PU materiálu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BGABG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (BHBBF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (BHBBF)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU1 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1m Black Metal Type (BHBBF)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU3 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 3m Black Metal Type (BHBBI)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (BHBBD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (BHBBD)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU50 cm KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (BHBBD)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1.5m Black Metal Type (BHBBG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1.5m Black Metal Type (BHBBG)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU1,5 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1.5m Black Metal Type (BHBBG)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (BHBBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (BHBBJ)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU5 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (BHBBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (BHBBH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (BHBBH)
Detail

Audio kabel - prodlužovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro poslech i mluvené slovoAudio kabel Vention vám umožní propojení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku se sluchátky. Kabel je vhodný pro iPady, iPody, mobilní telefony, MP3, počítače, tablety a další zařízení. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTYjack 3,5 mm 1× (M) / 1× (F) DÉLKA KABELU2 m KOMPATIBILITAApple / Android Vyřizujte telefonní hovoryAudio kabel Vention podporuje také mikrofon. Využijete jej nejen k poslechu hudby, ale třeba k vyřizování telefonních hovorů. Měděné jádro kabelu Vention vám nabídne věrný zvuk. Audio kabel je velmi lehký, což oceníte při jeho přenášení. Snadno jej schováte třeba do kapsy. Oceníte kompatibilitu s Apple i Androidem. Pozlacené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (BHBBH)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R06-B150)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 2 metryPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (VAB-R06-B200)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 1 metrPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R06-B100)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300)

Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Tento kabel značky Vention oceníte v případě, že potřebujete např. propojit televizi se zesilovačem nebo domácím kinem. Audio kabel Vention 2× RCA Male to Male zachovává originální kvalitu zvuku a vy si tak budete moci vychutnat jasný a čistý zvuk. Samozřejmostí je barevné rozlišení pravého a levého kanálu Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 2x RCA Male to Male Délka kabelu: 3 metryPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 2x RCA Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (VAB-R06-B300)

Vention HDMI 1.4 Exclusive Cable 15m Black Type (AAGBN)

Vention HDMI 1.4 Exclusive Cable 15m Black Type (AAGBN)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 1,4), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Video kabel pro obraz i zvukVideo kabel Vention vám umožní sledovat filmy na velké obrazovce s 3D vizuálními efekty. Dokáže přenášet obraz v HD kvalitě současně s vysoce kvalitním zvukem. Video kabel můžete použít také samostatně pro přenášení zvuku nebo obrazu. Je kompatibilní s televizory, LCD monitory, projektory, notebooky, konzolemi nebo TV boxy. PORTY2× HDMI 1.4 KVALITA OBRAZUHD DÉLKA KABELU15 m Materiál zaručuje kvalitní signálVideo kabel Vention nabízí 19+1 zabezpečujících prvků pro zajištění kvalitního a stabilní přenosu signálu bez výpadků i na dlouhou vzdálenost. Toto zaručuje například hliníková fólie PET, kovový pletený ochranný obal, ochrana proti elektromagnetickému rušení a mnohé další... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention HDMI 1.4 Exclusive Cable 15m Black Type (AAGBN)

Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R01-B100)

Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R01-B100)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, female konektor 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací kabel Vention vám umožní snadné připojení zesilovače, případně reprosoustavy s RCA konektory k vašemu notebooku, počítači nebo telefonu s 3,5mm jack konektorem (je potřeba propojit v kombinaci s kabelem 3,5mm jack (M) 3,5mm jack (M)). Budete si tak moci vychutnat čistý a jasný zvuk na plnohodnotných reproduktorech. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Female > 2× RCA MaleDélka kabelu: 1 metrPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (VAB-R01-B100)

Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R01-B150)

Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R01-B150)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, female konektor 1× jack 3,5 mm, rovné zakončení Propojovací kabel Vention vám umožní snadné připojení zesilovače, případně reprosoustavy s RCA konektory k vašemu notebooku, počítači nebo telefonu s 3,5mm jack konektorem (je potřeba propojit v kombinaci s kabelem 3,5mm jack (M) 3,5mm jack (M)). Budete si tak moci vychutnat čistý a jasný zvuk na plnohodnotných reproduktorech. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Female > 2× RCA MaleDélka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R01-B150)

Vention 3.5mm Jack Male to 2.5mm Female Audio Adapter Black Metal Type (BFBB0)

Vention 3.5mm Jack Male to 2.5mm Female Audio Adapter Black Metal Type (BFBB0)
Detail

Redukce s pozlaceným konektorem, převod z 3,5 mm Jack M na 2,5 mm Jack F, černá barva, celokovové provedení Praktická redukce Vention umožňuje připojení sluchátek s 2,5mm jackem k zařízením s 3,5mm jackem. Konektory jsou pozlacené a samotná redukce je vyrobena z hliníkové slitiny. Díky preciznímu provedení zachovává redukce Vention čistotu zvuku a vy si jej tak můžete vychutnat v maximální kvalitě. Klíčové vlastnosti redukce VentionRedukce z 2,5mm na 3,5mm jackPozlacené konektoryCelokovové provedeníČerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2.5mm Female Audio Adapter Black Metal Type (BFBB0)

Vention 3.5mm (F) to 3.5mm Jack (F) Audio Extension Cable 0.3M Red Metal Type (BFABY)

Vention 3.5mm (F) to 3.5mm Jack (F) Audio Extension Cable 0.3M Red Metal Type (BFABY)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,3 m, female konektor 2× jack 3,5 mm, pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Prodlužovací kabel Vention 3,5mm (F) na 3,5mm Jack (F) Audio nabízí mnoho možností využití – doma, v autě, v nahrávacím studiu či kanceláři. Konektory jsou pozlacené a vyrobeny z hliníkové slitiny. Dlouhou životnost kabelu poté zajišťuje plášť z TPE Klíčové vlastnosti prodlužovacího kabelu Vention 3,5mm (F) to 3,5mm Jack (F)Délka kabelu: 30 cmKonektory: 2× 3,5mm FemalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: TPE (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm (F) to 3.5mm Jack (F) Audio Extension Cable 0.3M Red Metal Type (BFABY)

Vention Optical HDMI 2.0 Cable 15M Black Zinc Alloy Type (ALABN)

Vention Optical HDMI 2.0 Cable 15M Black Zinc Alloy Type (ALABN)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 2× HDMI (HDMI 2,0), pozlacené konektory, rovné zakončení Obraz ve 4K kvalitěs kabelem Vention Optical HDMIVideo kabel Vention Optical HDMI vám přináší dokonalý obraz pro hraní her v 4K kvalitě. Rozhraní HDMI Portu 2.0 poskytuje šířku pásma 18 Gbps. Oceníte dynamické HDR, se kterým budou scény mnohem jemnější a skutečnější. Užijte si vaše počítačové hry jako nikdy předtím. S dokonalým obrazem budete mířit vždy přesně. Kromě špičkového obrazu kabel Vention Optical HDMI přenáší také prémiový zvuk, se kterým zaměříte nepřítele s maximální přesností. Podporuje 32bit audio kanál, se kterým zaslechnete i ty nejméně rozeznatelné zvuky. PORTY2× 2.0 HDMI DÉLKA KABELU15 m KVALITA OBRAZU4K UHD Posuňte hraní her na vyšší úroveň s video kabelem Vention Optical HDMIVideo kabel Vention Optical... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Optical HDMI 2.0 Cable 15M Black Zinc Alloy Type (ALABN)

Vention VGA Exclusive Cable 15m Black (DAEBN)

Vention VGA Exclusive Cable 15m Black (DAEBN)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 15 m, male konektor 2× D-Sub DE-15 (VGA), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení NekompromisníVGA kabelPropojte počítač, notebook nebo jiné zařízení s televizí, velkým monitorem, případně projektorem a vychutnejte obraz ve Full HD rozlišení. Kabel Vention VGA Exclusive je kromě jiného vybaven dvěma feritovými jádry, která jsou zárukou bezproblémového přenosu signálu. KONEKTORYVGA (3 + 6) MAX. ROZLIŠENÍFull HD DÉLKA KABELU15 metrů Špičkové provedeníSamozřejmostí jsou pozlacené konektory či vodiče z čisté mědi. Samozřejmostí je podpora dvou režimů zobrazení, a to zrcadlení a rozšíření. Nechybí ani vícevrstvé stínění. Klíčové vlastnostikabelu Vention VGA ExclusiveKonektory: VGA MaleMaximální rozlišení: Full HD (60 Hz)Pozlacené konektoryMateriál vodičů: měďPlášť: PVCVícenásobné stíněníPrůměr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention VGA Exclusive Cable 15m Black (DAEBN)
Vention 3.5mm to 3.5mm Jack 90° Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAKBG-T), Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BAGBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG), Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (P350AC150-B-M), Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 1.5m Black Metal Type (BHBBG), Vention Type-C (USB-C) to 3.5mm Male Spring Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BGABG), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH), Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BAGBF), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF), Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BAGBH), Vention Fabric Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BAGBI), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD), Vention 3.5mm Female to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (VAB-R01-B150), Vention 3.5mm Jack Male to 2.5mm Female Audio Adapter Black Metal Type (BFBB0), Vention Micro USB (M) to TRRS Jack 3.5mm (M) Audio Cable 1.5M Black (BDGBG), Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 3m Black Metal Type (P350AC300-B-M), Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (P350AC050-B-M), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Blue Aluminum Alloy Type (BAXLG), Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 1.5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBG), Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 2m Black Metal Type (BHBBH), Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 0.5m Black Metal Type (BHBBD), Vention Cotton Braided 3.5mm Audio Extension Cable 5m Black Metal Type (BHBBJ), Vention 3.5mm Male to 2x 3.5mm Female Stereo Splitter Cable 0.3M Black Metal Type (BBWBY), AlzaPower 90Core Audio 3.5mm Jack (M) to 3.5mm Jack 90° (M) 1.5m bílý (APW-CBA3JM915W), AlzaPower 90Core Audio 3.5mm Jack (M) to 3.5mm Jack 90° (M) 1.5m černý (APW-CBA3JM915B), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF)