Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 5m black (bclbj)

Produkt Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 5m black (bclbj) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 5m black (bclbj) upraviť a produkt hľadať znova.

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 5m Black (BCLBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 5m Black (BCLBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 5m Black (BCLBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 5m black (bclbj)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 2m Black (BCLBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 2m Black (BCLBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU2 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 2m Black (BCLBH) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 0.5m black (bclbd)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1m Black (BCLBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1m Black (BCLBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU1 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1m Black (BCLBF) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 8m black (bclbk)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 3M Black (BCLBI)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 3M Black (BCLBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU3 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 3M Black (BCLBI) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 3m black (bclbi)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU8 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 1.5m black (bclbg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 10m Black (BCLBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 10m Black (BCLBL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU10 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 10m Black (BCLBL) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 10m black (bclbl)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1.5m Black (BCLBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1.5m Black (BCLBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1.5m Black (BCLBG) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch adapter cable 2m black (bclbh)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 0.5M Black (BCLBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 0.5M Black (BCLBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro živou hudbuRádi posloucháte čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu živé hudby. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 2× RCA SÍLA VODIČE26 AWG DÉLKA KABELU0,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 0.5M Black (BCLBD) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 5m gray aluminum alloy type (bcnbj)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention doplní vaši hudební aparaturu a postará se o velmi kvalitní zvuk. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Typický konektor Jack s průměrem 3,5 mm patří do skupiny nejvyužívanějších audio standardů a umí propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Konektor Cinch dává jistotu velmi kvalitního přenosu zvuku v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Mimořádnou kvalitu značí i provedení konektorů se zlatým povrchem. Hlavní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 5 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 5m black metal type (bcfbj)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention propojí jednotlivé části aparatury a zajistí jedinečnou kvalitu zvuku. Má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 0,5 m. Běžný konektor Jack s velikostí 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit znatelnou většinu klasických sluchátek, přehráváčů i audioproduktů. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu mimořádné kvality přenosu zvuku mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Nevšední kvalitu ukazuje taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Hlavní přednosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 10m gray aluminum alloy type (bcnbl)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří vaši hudební aparaturu a zajistí kvalitní zvuk. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Standardně využívaný Jack o velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a může propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Konektor Cinch dává jistotu výjimečně kvalitního přenosu signálu hlavně mezi přehrávači a reproduktory, nicméně najde uplatnění i u televizorů. Prémiovou kvalitu dokazuje i pozlacení konektorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je vybaven konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 2 m Vention 3.5mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 1.5m gray aluminum alloy type (bcnbg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention doplní vaši audio sestavu a podpoří kvalitní zvuk. Je obstarán konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 8 m. Standardně využívaný Jack s průměrem 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je garantem nadprůměrně kvalitního přenosu signálu především mezi přehrávači a reprosoustavami. Prémiovou kvalitu ukazuje též pozlacení konektorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 8 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 8m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBK) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 2m gray aluminum alloy type (bcnbh)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention je vhodný pro vaši hudební sestavu a podpoří velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Standardně využívaný Jack ve velikosti 3,5 mm patří mezi nejběžnější audio standardy a dovede propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Co se týče konektoru Cinch, je zárukou výjimečně kvalitního přenosu signálu zejména mezi audio přehrávači a reprosoustavami, rovněž najde využití i u televizorů. Prémiovou kvalitu značí také zlatý povrch konektorů. Základní vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je osazen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention: 3 m Vention... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 0.5m gray aluminum alloy type (bcnbd)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention rozšíří vaši oblíbenou hudební sestavu a zaručí výborný zvuk. Je zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co do délky, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a zvládne propojit drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Oblíbený konektor Cinch je garantem výjimečně kvalitního přenosu signálu primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Nevšední kvalitu dokládá také pozlacení konektorů. Zajímavé parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention činí 1 m Vention 3.5mm Jack Male to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 3m gray aluminum alloy type (bcnbi)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention je vhodný pro vaši audio techniku a zaručí výjimečnou kvalitu zvuku. Je obdařen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Nejčastěji využívaný Jack s průměrem 3,5 mm je nejvyužívanějším audio standardem a dovede propojit většinu běžných přehrávačů, mikrofonů nebo sluchátek. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je zárukou velmi kvalitního přenosu zvuku obzvláště mezi přehrávači a reprosoustavami. Nadstandardní kvalitu dokazuje také pozlacení konektorů. Nejdůležitější parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention 3.5mm Jack Male to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG) , Vention 3.5mm jack male to 2-male rca cinch cable 1m gray aluminum alloy type (bcnbf)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention propojí vaši audio sestavu a zaručí kvalitní zvukový přenos. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 10 m. Typický konektor Jack s průměrem 3,5 mm je vůbec nejrozšířenějším audio standardem a zvládne propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Konektor Cinch je zárukou mimořádné kvality přenosu zvuku v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Nadprůměrnou kvalitu značí taky provedení konektorů se zlatým povrchem. Klíčové parametry audio kabelu Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male Jack 3,5 mm a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 10 m Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL) , Vention 3.5mm jack male to 3x rca male av cable 1.5m black (bcbbg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm (TRS), 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 5 metrůPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 10m black metal type (bcfbl)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Black (BATBJ)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Black (BATBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 3× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem, zesilovačem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní plášť a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky na 6,5mm jack. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Black (BATBJ) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 2m black metal type (bcfbh)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši audio techniku a postará se o velmi kvalitní zvuk. Je zařízen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 2 m. Vyhledávaný konektor Cinch je garantem nadprůměrně kvalitního přenosu signálu obzvláště mezi přehrávači a reprosoustavami. Prémiovou kvalitu dosvědčuje i pozlacení konektorů. Nejdůležitější parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl zařízen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 2 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Efektivní pozlacení konektorů Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHH) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 1m black metal type (bcfbf)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši audio sestavu a zabezpečí zvuk vysoké kvality. Je zařízen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 3 m. Vyhledávaný konektor Cinch je zárukou nadprůměrně kvalitního přenosu signálu primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Prémiovou kvalitu dosvědčuje taky zlatý povrch konektorů. Základní funkce audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl opatřen o konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention dosahuje 3 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Může se pochlubit zlatými konektory Šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHI) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 0.5m black metal type (bcfbd)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention obohatí vaši oblíbenou hudební sestavu a zajistí zvuk vysoké kvality. Je opatřen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu mimořádné kvality přenosu zvuku zejména mezi audio přehrávači a reprosoustavami, rovněž najde využití i u televizorů. Mimořádnou kvalitu značí rovněž zlatý povrch konektorů. Nejdůležitější přednosti audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention: 1,5 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Koncovky konektorů zvýrazňuje zlatá barva Šedá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHG) , Vention 3.5mm jack male to 2x rca male audio cable 1.5m black metal type (bcfbg)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention dotvoří vaši hudební aparaturu a zabezpečí zvuk vysoké kvality. Je zařízen konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Pokud jde o délku, má propojovací kabel Vention přesně 0,5 m. Vyhledávaný konektor Cinch dává jistotu neobyčejně kvalitního přenosu zvukových stop především mezi přehrávači a reprosoustavami. Nadprůměrnou kvalitu dokazuje i provedení konektorů se zlatým povrchem. Stěžejní parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention disponuje konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention se dostala na 0,5 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Stylové pozlacené koncovky konektorů Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHD) , Vention 6.3mm jack male to male audio cable 5m black (baabj)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF)

Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× USB-C, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši audio techniku a zaručí kvalitní ozvučení. Je vybaven konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 1 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je zárukou nadprůměrně kvalitního přenosu signálu mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Mimořádnou kvalitu dokládá také provedení konektorů se zlatým povrchem. Rozhodující funkce audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention má k dispozici konektory male USB-C a Cinch (RCA) analogový zvuk Délka audio kabelu Vention je 1 m Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Pyšní se zlatými konektory Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Male RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGUHF) , Vention 3.5mm male to 2x 6.3mm male audio cable 5m black (bacbj)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ)

Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete vzájemně propojit elektrickou kytaru, mixážní pult, zesilovač, reproduktory nebo mikrofon. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 6,3mm Male/6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1.5m black (babbg)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ)

Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 6,35 mm, 1× jack 3,5 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací audio kabel Vention 6,3mm Jack Male 3,5 mm Male je perfektní volbou v případě, že potřebujete propojit smartphone, notebook či tablet s mikrofonem, zesilovačem, kytarou nebo mixážním pultem. Precizní zvuk zajišťují pozlacené kombinace či jádro kabelu z pocínované mědi. Plášť tohoto propojovacího kabelu je zhotoven z PVC materiálu, který zajišťuje potřebnou flexibilitu a odolnost. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Jack Male 3.5mm MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 3,5mm Male / 6,3mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 4 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 5m Black (BABBJ) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 1m black (babbf)

Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 2m Black (BCBBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 2m Black (BCBBH)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 3× cinch (RCA) video + stereo zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel s měděným jádremAudio kabel Vention převede audio signál mezi MI Boxem, set top boxem a televizorem, audio bednami a dalšími zařízeními. Zapojte 3,5mm jack do MI Boxu nebo jiného zařízení, tři RCA kabely do televize podle barevného provedení a vychutnejte si nádherné detaily zvuku. PORTY3,5mm jack / 3× RCA MATERIÁLměděné jádro DÉLKA KABELU2 m Měděné jádroAudio kabel Vention má jádro vyrobeno z čisté mědi pro dokonalý přenos signálu. Oceníte také jeho pozlacené konektory, které podporují optimální přenos a zvyšuji antikorozní ochranu. Hudba z mobiluAudio kabel Vention dokáže propojit váš mobilní telefon, který disponuje 3,5mm rozhraním, s audio bedýnkami a můžete tak poslouchat hudbu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 2m Black (BCBBH) , Vention 6.3mm jack male to 3.5mm male audio cable 3m black (babbi)

Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 1.5m Black (BCBBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 1.5m Black (BCBBG)
Detail

Video kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 3× cinch (RCA) video + stereo zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel s měděným jádremAudio kabel Vention převede audio signál mezi MI Boxem, set top boxem a televizorem, audio bednami a dalšími zařízeními. Zapojte 3,5mm jack do MI Boxu nebo jiného zařízení, tři RCA kabely do televize podle barevného provedení a vychutnejte si nádherné detaily zvuku. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PORTY3,5mm jack / 3× RCA MATERIÁLměděné jádro DÉLKA KABELU1,5 m Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Měděné jádroAudio kabel Vention má jádro vyrobeno z čisté mědi pro dokonalý přenos signálu. Oceníte také jeho pozlacené konektory, které podporují optimální přenos a zvyšuji antikorozní ochranu. Hudba z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 1.5m Black (BCBBG) , Vention 3.5mm male to male audio cable 5m black aluminum alloy type (baxbj)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)

Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male Male nabízí mnoho možností využití a oceníte jej jak doma, v autě, tak i kanceláři - snadno s ním propojíte např. počítač či mobilní telefon s reproduktory nebo sluchátky. Kabel zaujme i svým vzhledem, na jeho oplet byla použita bavlna a kabel tak nejen že zajistí kvalitní zvuk, ale i skvěle vypadá. Konektory jsou samozřejmě pozlacené a jádro kabelu je z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti propojovacího kabelu Vention Cotton Braided 3,5mm Jack Male MaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 3,5mm MalePozlacené konektoryTloušťka kabelu: 3,5 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďOplet: bavlna (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black Metal Type (P350AC500-B-M) , Vention 3.5mm jack male to male flat aux cable 1.5m gray (baphg)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 8 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 8 metrůPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 8m Black Metal Type (BCFBK) , Eagle cable deluxe ii 3.5mm jack male to 2x rca male kabel 0,8m (100871108)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 3 metryPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 3m Black Metal Type (BCFBI) , Vention 1x rca male to 1x rca male cable 2m black (vab-r09-b200)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 0,5 metruPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 1,5 metruPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 1 metrPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 10 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel pro hudbu jako živouRádi posloucháte křišťálově čistou hudbu? Propojte váš mobilní telefon s reproduktory a užijte si pohlcující zážitek z poslechu muziky nebo filmu. K tomu vám dopomůže audio kabel Vention, který disponuje 3,5mm jackem a dvěma RCA konektory. Připojte svůj mobil k výkonnému zesilovači a vychutnejte si filmový zvukový zážitek u vás doma. PORTY3,5mm jack / 2× RCA KONEKTORYpozlacené DÉLKA KABELU10 m Stereofonní zvukAudio kabel Vention poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Neuslyšíte žádný hluk ani elektrický zvuk, jen kvalitu čistého tónu. Připojte váš počítač k reproduktoru a užijte si stereofonní zvuk během hraní her. Kvalitní materiál zaručuje dokonalý zvuk Audio kabel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory a kovové tělo, rovné zakončení Propojte jednoduše např. notebook, počítač nebo mobilní telefon (3,5mm jack) s reproduktory (2× RCA) a užijte si čistý a kvalitní zvuk. Kabel Vention zaujme svým precizním provedením v podobě celokovových koncovek, pozlacených konektorů či jádra kabelu z pocínované mědi. Můžete se tak spolehnout na vysoce kvalitní přenos zvuku. Plášť kabelu je vyroben z flexibilního PVC, které zajišťuje perfektní poddajnost kabelu. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3,5mm Jack Male > 2× RCA Male Délka kabelu: 2 metryPozlacené konektory Plášť kabelu z flexibilního PVCStylové provedeníMateriál vodiče: pocínovaná měď (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, 2× jack 6,35 mm, pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašeho mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky audio kabelu Vention si vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní oplet a pozlacené konektory. PORTY1× jack 3,5 mm / 2× jack 6,5 mm DÉLKA KABELU5 m KONEKTORYpozlacené Posuňte poslech hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven male konektory 3,5mm jackem a dvěma 6,5mm jacky. Standardně používaný 3,5mm jack dokáže propojit většinu klasických sluchátek, přehrávačů a dalších audio zařízení. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější aparaturou jako elektronické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 5M Gray Aluminum Alloy Type (BARHJ)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF)
Detail

Audio kabel - délka 1 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention dotvoří vaši oblíbenou hudební sestavu a zabezpečí kvalitní zvuk. Je opatřen konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má audio kabel Vention celkem 1 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, je garantem výjimečně kvalitního přenosu signálu mezi přehrávači a reproduktory, ale uplatňuje se i u televizorů. Prémiovou kvalitu dokazuje i pozlacení konektorů. Rozhodující přednosti audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention je 1 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1M Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako redukce Zakončení: rovné Stylové pozlacené koncovky konektorů Šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHF)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1,5 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel značky Vention zkompletuje vaši audio techniku a zaručí kvalitní zvukový přenos. Disponuje konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention přesně 1,5 m. Oblíbený konektor Cinch dává jistotu nadprůměrně kvalitního přenosu signálu v prvé řadě mezi přehrávači a reproduktory. Nadstandardní kvalitu dosvědčuje i pozlacení konektorů. Významné parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je zařízen o konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention činí 1,5 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Koncovky konektorů zlaté barvy Šedá barva kabelu (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 1.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHG)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD)

Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,5 m, male konektor 1× USB-C, female konektor 2× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention rozšíří jednotlivé části aparatury a zaručí velmi kvalitní zvuk. Je vybaven konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention celkem 0,5 m. Pokud mluvíme o konektoru Cinch, dává jistotu neobyčejně kvalitního přenosu zvukových stop primárně mezi přehrávači a reproduktory, ale je praktický i pro televizory. Nevšední kvalitu dokládá rovněž pozlacení konektorů. Stěžejní parametry audio kabelu Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male USB-C a female Cinch (RCA) analogový zvuk Celková délka audio kabelu Vention se dostala na 0,5 m Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Nabízí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB-C Male to 2-Female RCA Cable 0.5m Gray Aluminum Alloy Type (BGVHD)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Black (BATBH)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Black (BATBH)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 3× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem, zesilovačem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní plášť a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU2 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky na 6,5mm jack. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 2M Black (BATBH)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1m Black (BATBF)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1m Black (BATBF)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 3× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem, zesilovačem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní plášť a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU1 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky na 6,5mm jack. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 1m Black (BATBF)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3m Black (BATBI)

Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3m Black (BATBI)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 3 m, male konektor 3× jack 6,35 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Profesionální zvuks kabelem VentionAudio kabel Vention vám umožní jednoduché propojení vašich hudebních nástrojů i mikrofonu s reprosoustavou, mixážním pultem, zesilovačem či nahrávací soustavou. Díky audio kabelu Vention budou vaše nahrávky na profesionální úrovni ve špičkové kvalitě. Oceníte kvalitní plášť a pozlacené konektory. PORTY2× jack 6,5 mm / jack 6,5 mm DÉLKA KABELU3 m KONEKTORYpozlacené Posuňte nahrávání hudby na vyšší úroveňAudio kabel Vention obohatí vaši hudební aparaturu a přinese zvuk nadprůměrné kvality. Je vybaven dvěma 6,5mm jacky na 6,5mm jack. Rozhraní 6,5 mm je známé také jako 6,35mm rozhraní a je nejuniverzálnějším rozhraním pro hudební nástroje. Větší a robustnější 6,5mm jack je vyžadován kvalitnější... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention TRS 6.5mm Male to 2*6.5mm Male Audio Cable 3m Black (BATBI)

Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 5m Black (BACBJ)

Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 5m Black (BACBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 6,35 mm (TS), 1× jack 3,5 mm (TRS), pozlacené konektory, rovné zakončení Audio kabel Vention 3,5mm Male to 2× 6,3mm Male vám umožní jednoduché propojení např. mobilního telefonu se zesilovačem, soundboxem nebo reprosoustavou. Díky tomuto propojovacímu kabelu si tak vychutnáte svou oblíbenou hudbu ve špičkové kvalitě. Konektory 6,3mm jack jsou opatřeny barevnými značkami, které rozlišují pravý a levý kanál. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm MaleDélka kabelu: 5 metrůPozlacené konektory 3,5mm Male a 6,5mm MaleJádro kabelu z pocínované mědiPlášť z flexibilního PVCPrůměr kabelu: 4 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 5m Black (BACBJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)

Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od výrobce Vention dotvoří vaši hudební sestavu a zaručí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Mluvíme-li o délce, má propojovací kabel Vention přesně 5 m. Běžný konektor Jack ve velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a zajistí propojení drtivou většinu sluchátek, přehrávačů i menších reproduktorů. Významné funkce audio kabelu Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention byl obstarán konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention se dostala na 5 m Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení kabelu: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030)

Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 0,3 m, male konektor 1× jack 3,5 mm, female konektor 1× cinch (RCA) analogový zvuk, pozlacené konektory, rovné zakončení Propojovací kabel Vention vám umožní snadné připojení zesilovače, případně reprosoustavy s RCA konektory k vašemu notebooku, počítači nebo telefonu s 3,5mm jack konektorem (je potřeba propojit v kombinaci s kabelem 2×RCA Male to Male). Budete si tak moci vychutnat čistý a jasný zvuk na plnohodnotných reproduktorech. Klíčové vlastnosti audio kabelu Vention 3.5mm Male > 2× RCA FemaleDélka kabelu: 30 cmPozlacené konektory v kovovém tělePlášť kabelu z flexibilního PVCZachovává originální kvalitu zvuku (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Female Audio Cable 0.3m Black Metal Type (VAB-R02-B030)

Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 1m Black (VAB-R09-B100)

Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 1m Black (VAB-R09-B100)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× cinch (RCA), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention je vybaven na obou koncích koncovkami RCA a nejčastěji jej využijete např. pro propojení Blu-ray a DVD přehrávače nebo set top boxu např. s televizí. K vysoké kvalitě zvuku s čistými tóny přispívají pozlacené konektory, jádro kabelu z čisté mědi a poctivé stínění. Tělo konektorů je vyrobeno z hliníkové slitiny a plášť z PVC, které zaručuje maximální odolnost a odolnost kabelu. Klíčové vlastnosti Audio kabel Vention 1× RCA Male to 1× RCA Male CableDélka kabelu: 1 metrKompatibilní s koaxiálním a SPDIF rozhranímPozlacené konektoryTyp konektorů: 2× RCA MaleMateriál vodiče: měďVnější průměr: 3,5 mmMateriál konektoru: PVC + hliníková slitina (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 1m Black (VAB-R09-B100)

Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 2m Black (VAB-R09-B200)

Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 2m Black (VAB-R09-B200)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 2 m, male konektor 2× cinch (RCA), pozlacené konektory a oboustranná koncovka, rovné zakončení Propojovací kabel Vention je vybaven na obou koncích koncovkami RCA a nejčastěji jej využijete např. pro propojení Blu-ray a DVD přehrávače nebo set top boxu např. s televizí. K vysoké kvalitě zvuku s čistými tóny přispívají pozlacené konektory, jádro kabelu z čisté mědi a poctivé stínění. Tělo konektorů je vyrobeno z hliníkové slitiny a plášť z PVC, které zaručuje maximální odolnost a odolnost kabelu. Klíčové vlastnosti Audio kabel Vention 1× RCA Male to 1× RCA Male CableDélka kabelu: 2 metryKompatibilní s koaxiálním a SPDIF rozhranímPozlacené konektoryTyp konektorů: 2× RCA MaleMateriál vodiče: měďVnější průměr: 3,5 mmMateriál konektoru: PVC + hliníková slitina (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 2m Black (VAB-R09-B200)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 5m Black (BBEBJ)

Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 5m Black (BBEBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× jack 6,35 mm (TRS), female konektor 1× XLR3, rovné zakončení Díky profesionálnímu audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR Female budete moci propojit např. mikrofon s reprosoustavou nebo mixážím pultem. Tento kabel je tak určený všem, kdo se zabývá hudbou a potřebuje kvalitní výbavení. Zaujme také svým kvalitním provedením - konektory jsou poniklované, samozřejmostí je vícevrstvé stínění či jádro kabelu z pocínované mědi. Klíčové vlastnosti Audio kabelu Vention 6,3mm Male > XLR FemaleDélka kabelu: 5 metrůKonektory: 6,3mm Male / XLR FemalePoniklované konektoryTloušťka kabelu: 6 mmMateriál vodiče: pocínovaná měďPlášť: PVC (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention 6.3mm Male to XLR Female Audio Cable 5m Black (BBEBJ)

Vention USB 2.0 Male to USB-B Male Printer Cable 5m Black PVC Type (COQBJ)

Vention USB 2.0 Male to USB-B Male Printer Cable 5m Black PVC Type (COQBJ)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 1× USB-A (USB 2,0), 1× USB-B (USB 2.0), rovné zakončení Datový kabel pro tiskárny Datový kabel Vention vám umožní propojení vašeho počítače a tiskárny, scanneru, faxu a dalších zařízení s portem USB–B. Vyznačuje se snadným připojením a rychlým přenosem dat bez jakéhokoliv zpoždění. Získáte tak efektivnější tisk. I na velkou vzdálenost bude přenos stabilní a plynulý. PORTYUSB 2.0 / USB–B MATEIÁL PVC DÉLKA KABELU5 m Efektivní a vysoce kvalitní tiskOceníte kvalitní materiály, ze kterých je kabel vyroben jako je pocínovaný měděný vodič. Disponuje dvojitým stíněním proti rušení signálu. Datový kabel je kompatibilní se zařízeními all-in-one, tiskárnami, skenery, faxy a dalšími zařízeními. Kabel je vyroben z prvotřídního materiálu PVC, který je flexibilní s vysokou odolností a dlouhou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention USB 2.0 Male to USB-B Male Printer Cable 5m Black PVC Type (COQBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)

Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)
Detail

Audio kabel - propojovací, délka 5 m, male konektor 2× jack 3,5 mm, oboustranná koncovka, rovné zakončení Audio kabel od značky Vention zkompletuje vaši zvukovou aparaturu a zajistí výjimečnou kvalitu zvuku. Disponuje konektory male Jack 3,5 mm. Co se délky týče, má propojovací kabel Vention celkem 5 m. Nejčastěji využívaný Jack o velikosti 3,5 mm patří mezi nejčastěji využívané standardy u audio kabelů a dovede propojit převážnou část klasických přehrávačů, mikrofonů či menších reproduktorů. Podstatné funkce audio kabelu Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type Audio kabel Vention je opatřen konektory male Jack 3,5 mm Délka audio kabelu Vention: 5 m Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type je řazen jako propojovací kabel Zakončení: rovné Černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Cotton Braided 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAWBJ)
Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 5m Black (BCLBJ), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 0.5M Black (BCLBD), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 8m Black (BCLBK), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 3M Black (BCLBI), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 1.5m Black (BCLBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 10m Black (BCLBL), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Adapter Cable 2m Black (BCLBH), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 5m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBJ), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 5m Black Metal Type (BCFBJ), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 10M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBL), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 2m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBH), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 0.5M Gray Aluminum Alloy Type (BCNBD), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 3m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBI), Vention 3.5mm Jack Male to 2-Male RCA Cinch Cable 1m Gray Aluminum Alloy Type (BCNBF), Vention 3.5mm Jack Male to 3x RCA Male AV Cable 1.5m Black (BCBBG), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 10m Black Metal Type (BCFBL), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 2m Black Metal Type (BCFBH), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1m Black Metal Type (BCFBF), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 0.5m Black Metal Type (BCFBD), Vention 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male Audio Cable 1.5m Black Metal Type (BCFBG), Vention 6.3mm Jack Male to Male Audio Cable 5m Black (BAABJ), Vention 3.5mm Male to 2x 6.3mm Male Audio Cable 5m Black (BACBJ), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1.5m Black (BABBG), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 1m Black (BABBF), Vention 6.3mm Jack Male to 3.5mm Male Audio Cable 3m Black (BABBI), Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable 5m Black Aluminum Alloy Type (BAXBJ), Vention 3.5mm Jack Male to Male Flat Aux Cable 1.5m Gray (BAPHG), Eagle Cable Deluxe II 3.5mm Jack Male to 2x RCA Male kabel 0,8m (100871108), Vention 1x RCA Male to 1x RCA Male Cable 2m Black (VAB-R09-B200)