Venkovské sídlo časy se mění (978-80-249-4204-9)

Produkt Venkovské sídlo časy se mění (978-80-249-4204-9) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Venkovské sídlo časy se mění (978-80-249-4204-9) upraviť a produkt hľadať znova.

Venkovské sídlo Časy se mění (978-80-249-4204-9)

Venkovské sídlo Časy se mění (978-80-249-4204-9)
Detail

Kniha - autor Anne Jacobsová, 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zdá se, že na venkovském sídle nastávají klidné časy. Franziska našla starý domov a ve Waltrovi svou velkou lásku. Vnučka Jenny udělá všechno, aby si na rodinné usedlosti vybudovala svou budoucnost, a je šťastná s Ullim, jemuž se slibně rozbíhá podnikání v půjčovně lodí. Všechno ale není tak růžové, jak na první pohled vypadá: nově otevřená restaurace neprosperuje a při stavebních pracích ve sklepě dojde k nálezu, který oživí dávno zapomenutou historii. Franziska se obává, že by mohl souviset s její zesnulou sestrou a klade si otázku: Vymaní se někdy ze zajetí minulosti? (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Časy se mění (978-80-249-4204-9) , Venkovské sídlo časy se mění (978-80-249-4204-9)

Venkovské sídlo Časy se mění - Anne Jacobsová

Venkovské sídlo Časy se mění - Anne Jacobsová
Detail

Zdá se, že na venkovském sídle nastávají klidné časy. Franziska našla starý domov a ve Waltrovi svou velkou lásku. Vnučka Jenny udělá všechno, aby si na rodinné usedlosti vybudovala svou budoucnost, a je šťastná s Ullim, jemuž se slibně rozbíhá podnikání v půjčovně lodí. Všechno ale není tak růžové, jak na první pohled vypadá: nově otevřená restaurace neprosperuje a při stavebních pracích ve sklepě dojde k nálezu, který oživí dávno zapomenutou historii. Franziska se obává, že by mohl souviset s její zesnulou sestrou a klade si otázku: Vymaní se někdy ze zajetí minulosti? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Časy se mění - Anne Jacobsová , Venkovské sídlo bouřlivé časy (978-80-249-3956-8)

Venkovské sídlo Časy se mění - Jacobsová Anne

Venkovské sídlo Časy se mění - Jacobsová Anne
Detail

Zdá se, že na venkovském sídle nastávají klidné časy. Franziska našla starý domov a ve Waltrovi svou velkou lásku. Vnučka Jenny udělá všechno, aby si na rodinné usedlosti vybudovala svou budoucnost, a je šťastná s Ullim, jemuž se slibně rozbíhá podnikání v půjčovně lodí. Všechno ale není tak růžové, jak na první pohled vypadá: nově otevřená restaurace neprosperuje a při stavebních pracích ve sklepě dojde k nálezu, který oživí dávno zapomenutou historii. Franziska se obává, že by mohl souviset s její zesnulou sestrou a klade si otázku: Vymaní se někdy ze zajetí minulosti? (patro.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Časy se mění - Jacobsová Anne , Venkovské sídlo 1: zlaté časy ()

Venkovské sídlo Bouřlivé časy (978-80-249-3956-8)

Venkovské sídlo Bouřlivé časy (978-80-249-3956-8)
Detail

Kniha - autor Anne Jacobsová, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Staré venkovské sídlo, svatba a množství vzpomínek, v nichž ožívají minulé časy Na sídle Dranitz zvoní svatební zvony. Franziska a Walter jsou po dlouhých letech konečně svoji. Všechno mohlo být krásné nebýt rodiny, která se odmítá usmířit. Vytoužená svatební cesta jim poskytne možnost znovu se sblížit a oživit staré vzpomínky. Zvláště pro Waltra je důležité vypovědět Franzisce, co se opravdu odehrálo v oněch hrůzných letech války, proč se navzdory tomu, že se tolik milovali, nemohli vzít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Bouřlivé časy (978-80-249-3956-8) , Karlík se mění v t-rexe (978-80-242-6742-5)

Little Tikes Venkovské sídlo - Evergreen

Detail

Dětský domeček s vybavení, které má každý správný domek mít. Mezi zařízení patří sporák, dřez s baterií a nezbytnou součástí je i domácí telefon. (mall.cz)

Podobné produkty ako Little Tikes Venkovské sídlo - Evergreen , Když se blýská na časy (978-80-264-2304-1)

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy ()

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy ()
Detail

Audiokniha MP3 - Začátek nové rodinné ságy od autorky bestselleru Panský dům. - autor Anne Jacobsová, čte Kamila Špráchalová Začátek nové rodinné ságy od autorky bestselleru Panský důmKdyž sedmdesátiletá Franziska krátce po pádu Berlínské zdi navštíví bývalé rodinné panství Dranitz ve východním Německu, kde vyrůstala, je rozhodnutá zůstat tady už natrvalo. V pohnutých časech 2. světové války musela její rodina venkovské sídlo na příkaz sovětské okupační správy opustit. Touha po domově však Franzisku nikdy neopustila. Společně s vnučkou Jenny se snaží vrátit starobylému venkovskému sídlu dřívější lesk. Přitom se jí vynořují vzpomínky na bezstarostné dětství, na ztrátu rodičů a sourozenců, i na první velkou lásku, Waltra Iversena, kterého jí vzala válka. Když se náhle dozví, že je Walter naživu, začne rozplétat příběh, který by mnozí raději nechali spát... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo 1: Zlaté časy () , Dobří sousedé: co se stalo shelly schroederové? (978-80-249-4514-9)

Venkovské sídlo Zlaté časy - Anne Jacobsová

Venkovské sídlo Zlaté časy - Anne Jacobsová
Detail

Když sedmdesátiletá Franziska krátce po pádu Berlínské zdi navštíví bývalé rodinné panství Dranitz ve východním Německu, kde vyrůstala, je rozhodnutá zůstat tady už natrvalo. V pohnutých časech 2. světové války musela její rodina venkovské sídlo na příkaz sovětské okupační správy opustit. Touha po domově však Franzisku nikdy neopustila. Společně s vnučkou Jenny se snaží vrátit starobylému venkovskému sídlu dřívější lesk. Přitom se jí vynořují vzpomínky na bezstarostné dětství, na ztrátu rodičů a sourozenců, i na první velkou lásku, Waltra Iversena, kterého jí vzala válka. Když se náhle dozví, že je Walter naživu, začne rozplétat příběh, který by mnozí raději nechali spát... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Zlaté časy - Anne Jacobsová , Osudný okamžik (978-80-249-4358-9)

Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Anne Jacobsová

Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Anne Jacobsová
Detail

Staré venkovské sídlo, svatba a množství vzpomínek, v nichž ožívají minulé časyNa sídle Dranitz zvoní svatební zvony. Franziska a Walter jsou po dlouhých letech konečně svoji. Všechno mohlo být krásné nebýt rodiny, která se odmítá usmířit. Vytoužená svatební cesta jim poskytne možnost znovu se sblížit a oživit staré vzpomínky. Zvláště pro Waltra je důležité vypovědět Franzisce, co se opravdu odehrálo v oněch hrůzných letech války, proč se navzdory tomu, že se tolik milovali, nemohli vzít... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Anne Jacobsová , Poslední let (978-80-249-4428-9)

Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Jacobsová Anne

Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Jacobsová Anne
Detail

Staré venkovské sídlo, svatba a množství vzpomínek, v nichž ožívají minulé časy Na sídle Dranitz zvoní svatební zvony. Franziska a Walter jsou po dlouhých letech konečně svoji. Všechno mohlo být krásné nebýt rodiny, která se odmítá usmířit. Vytoužená svatební cesta jim poskytne možnost znovu se sblížit a oživit staré vzpomínky. Zvláště pro Waltra je důležité vypovědět Franzisce, co se opravdu odehrálo v oněch hrůzných letech války, proč se navzdory tomu, že se tolik milovali, nemohli vzít... (patro.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo Bouřlivé časy - Jacobsová Anne , Dcery sparty (978-80-249-4626-9)

Vážka (978-80-249-4246-9)

Vážka (978-80-249-4246-9)
Detail

Kniha - autor Leila Meachamová, 496 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Během druhé světové války je pětice mladých Američanů povolána OSS, aby infiltrovala nacisty obsazenou Paříž. Patří mezi ně atlet z Texasu s německými kořeny, půvabná šermířka nebo osiřelá módní návrhářka... Každý pochází ze zcela odlišného prostředí, společně ale tvoří skupinu, která si přezdívá Vážka. Teď se pod falešnými identitami vydávají splnit jednotlivé mise. Nějakou dobu se jim v nebezpečné hře na kočku a myš daří držet v pozadí, dokud vinou jediného přešlapu není jeden ze členů dopaden... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vážka (978-80-249-4246-9) , 9. listopad (978-80-249-4989-5)

Tajemství sídla Bellefontaine (978-80-7633-576-9)

Tajemství sídla Bellefontaine (978-80-7633-576-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Marie Laval, 304 stran, česky Amy si z touhy po novém životě koupí na francouzském venkově malý penzion opředený nepěknou pověstí. Po čase se začnou dít podivné věci. Nejprve je to mrtvý králík přitlučený na dveře, poté mrtvola ptáka na autě a další náznaky, že tu Amy evidentně někdo nechce. Když se jednoho dne probudí v lese celá zmatená a v roztrhané noční košili, pohár trpělivosti přeteče. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství sídla Bellefontaine (978-80-7633-576-9) , Hledejte ji (978-80-249-4697-9)

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Když sedmdesátiletá Franziska krátce po pádu Berlínské zdi navštíví bývalé rodinné panství Dranitz ve východním Německu, kde vyrůstala, je rozhodnutá zůstat tady už natrvalo. V pohnutých časech 2. světové války musela její rodina venkovské sídlo na příkaz sovětské okupační správy opustit. Touha po domově však Franzisku nikdy neopustila. Společně s vnučkou Jenny se snaží vrátit starobylému venkovskému sídlu dřívější lesk. Přitom se jí vynořují vzpomínky na bezstarostné dětství, na ztrátu rodičů a sourozenců, i na první velkou lásku, Waltra Iversena, kterého jí vzala válka. Když se náhle dozví, že je Walter naživu, začne rozplétat příběh, který by mnozí raději nechali spát…Čte: Kamila ŠpráchalováHudba: Petr HanzlíkRežie: Jan DrbohlavDélka nahrávky: 13 h 26 min2 mp3 CD (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha , Neodolatelný ničema (978-80-249-4332-9)

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha

Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Když sedmdesátiletá Franziska krátce po pádu Berlínské zdi navštíví bývalé rodinné panství Dranitz ve východním Německu, kde vyrůstala, je rozhodnutá zůstat tady už natrvalo. V pohnutých časech 2. světové války musela její rodina venkovské sídlo na příkaz sovětské okupační správy opustit. Touha po domově však Franzisku nikdy neopustila. Společně s vnučkou Jenny se snaží vrátit starobylému venkovskému sídlu dřívější lesk. Přitom se jí vynořují vzpomínky na bezstarostné dětství, na ztrátu rodičů a sourozenců, i na první velkou lásku, Waltra Iversena, kterého jí vzala válka. Když se náhle dozví, že je Walter naživu, začne rozplétat příběh, který by mnozí raději nechali spát… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Venkovské sídlo 1: Zlaté časy - Anne Jacobsová - audiokniha , Staré sídlo (978-80-271-3087-0)

Neodolatelný ničema (978-80-249-4332-9)

Neodolatelný ničema (978-80-249-4332-9)
Detail

Kniha - autor Valerie Bowmanová, 312 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Lady Daphne Swiftová vždy obdivovala své dva bratry, kteří hrdě sloužili koruně. Ona sama je možná žena, ale je odhodlaná dokázat, že dovede být stejně užitečná jako muži v její rodině. Dokonce zajde tak daleko, že se tajně vdá za špióna. Kapitán Rafe Cavendish byl navíc jejímu srdci už dlouho blízký. Jenže po jejich první společné misi, když si Daphne uvědomí, že Rafe vnímá jejich manželství jako ryze profesní záležitost, rozhodne se pro okamžité anulování sňatku. Dá si za cíl co nejrychleji se vdát za jiného, aby na Rafa zapomněla, a mohla se tak věnovat své další misi – najít člověka, který zabil jejího bratra... Kapitán Rafe Cavedish byl už na mnoha misích, jedna ho ale nikdy nepřestane pronásledovat. Ta, při které zemřel Donald Swift, Daphnein starší bratr. On sám život Daphne ohrozil už jednou, podruhé se to nestane. Teď musí najít muže, který zabil jejího bratra a přesvědčit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Neodolatelný ničema (978-80-249-4332-9) , Sídlo červa (978-80-257-2196-4)

Dcery Sparty (978-80-249-4626-9)

Dcery Sparty (978-80-249-4626-9)
Detail

Kniha - autor Claire Heywood, 336 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jejich příběh zná celý svět. Dcery spartského krále Tyndarea vstoupily do dějin a příběhů. Starší Klytaimnéstra coby zrádná manželka mykénského krále Agamemnóna. Mladší Helena jako ta, pro kterou povstalo celé Řecko a shořela Trója. Ovšem o jejich osudech vyprávěli muži. Je načase dopřát hlas i jim a odhalit, kdo byl skutečným hrdinou a kdo zrádcem… Barvité vyobrazení starého Řecka a historie, kterou nepíší pouze vítězové. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dcery Sparty (978-80-249-4626-9) , Sídlo hrůzy (978-80-277-0453-8)

Hledejte ji (978-80-249-4697-9)

Hledejte ji (978-80-249-4697-9)
Detail

Kniha - autor Rick Mofina, 344 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Když čtrnáctiletá Riley Jarrettová zmizí z rodinného karavanu, sen o novém začátku se rozplyne a život se změní v noční můru. Obrovské rušné parkoviště kamionů v nevadské poušti je místo, kde není těžké zmizet nebo někoho unést. Detektivové sledují všechny stopy, jenže podezření padá hlavně na dívčinu rodinu, která má za sebou tragickou minulost. Její členové nejsou ani zdaleka dokonalí. Všichni – od Rileyiny matky přes nevlastního otce až po jejího nevlastního bratra – něco skrývají. A jejich tajemství se mohou ukázat jako smrtelně nebezpečná. Čas neúprosně běží a naděje, že se Riley najde živá a zdravá, je stále menší. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hledejte ji (978-80-249-4697-9) , Speculum exilii bohemici (978-80-747-4204-0)

Osudný okamžik (978-80-249-4358-9)

Osudný okamžik (978-80-249-4358-9)
Detail

Kniha - autor Rebecca Thornton, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Osudný okamžik (978-80-249-4358-9) , Deník malého poseroutky staré dobré časy (978-80-7661-324-9)

Poslední let (978-80-249-4428-9)

Poslední let (978-80-249-4428-9)
Detail

Kniha - autor Julie Clark, česky, pevná s přebalem lesklá Claire má dokonalý život. Je vdaná za potomka z prominentní rodiny, bydlí v nádherném domě, její dny ladně a bezchybně plynou a její budoucnost je příznivá. Jenže ve skutečnosti nic není takové, jak to vypadá. Její zdánlivě dokonalý manžel je výbušný jako jeho slibná politická kariéra a nechává Claire sledovat, aby měl jistotu, že žije, jak podle něj má. Netuší však, že Claire už měsíce plánuje své zmizení. Díky náhodnému setkání na letišti pozná Evu, jejíž život se zdá stejně bezútěšný. Domluví se, že si na poslední chvíli vymění letenky – a tak Claire míří místo Evy do Oaklandu, Eva letí do Portorika jako Claire. Věří, že díky tomu budou moci začít znovu, daleko od svých minulých životů. Když se letadlo s Evou zřítí, Claire si uvědomí, že už není cesty zpět. Převezme Evinu identitu a spolu s ní i její úzkostlivě skrývané tajemství... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední let (978-80-249-4428-9) , V otcových stopách (978-80-249-4527-9)

9. listopad (978-80-249-4989-5)

9. listopad (978-80-249-4989-5)
Detail

Kniha - autor Colleen Hooverová, 336 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Od autorky bestsellerů Pravda, nebo lež, Bez naděje, Odvrácená tvář lásky a dalších. Den před odjezdem z L. A. se Fallon seznamuje se začínajícím spisovatelem Benem. Jejich neovladatelná přitažlivost vede k tomu, že Fallonin poslední den ve městě stráví společně. Pro Bena je Fallonin život přesně tou inspirací, kterou pro své psaní hledal. Rozhodnou se proto zůstat v kontaktu. Vedou sice oddělené životy a prožívají vlastní vztahy, každý rok v ten samý den se však setkávají. Po nějakou dobu to funguje, až si jednoho dne Fallon není jistá, jestlí jí Ben říká pravdu, nebo si jen realitu vymýšlí, aby dosáhl své dokonalé zápletky. Zažijí jedinečnou love story, nebo oba skončí se zlomeným srdcem? (alza.cz)

Podobné produkty ako 9. listopad (978-80-249-4989-5) , Pérka, drátky, kolečka (978-80-249-4402-9)

Velkolepá sídla středních Čech (978-80-7485-050-9)

Velkolepá sídla středních Čech (978-80-7485-050-9)
Detail

Kniha - autor Vratislav Košťál; Renata Košťálová, 268 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Unikátní obsáhlá fotografická publikace představující sto dvacet středočeských hradů, zámků a tvrzí láká svojí výpravností. Obsahuje více než tisíc jedinečných fotografií, přináší poučení i tipy na výlety. Poslouží jako praktický slovník dějin architektury, který mapuje vývoj reprezentativního sídla elity národa od doby románské až po současnost. Spojuje historicky provázané regiony Středočeského kraje a hlavního města Prahy. A šíří hodnoty tradiční architektury středních Čech tak, jak je prosazuje nadace prince Charlese INTBAU, která úsilí autorů dlouhodobě podporuje. To vše v pěti jazycích, česky, anglicky, německy, francouzsky i rusky! Ideální dárek z cest! (alza.cz)

Podobné produkty ako Velkolepá sídla středních Čech (978-80-7485-050-9) , Zvěrolékařka velké sny (978-80-249-4767-9)

Nejsem jako džbán (978-80-249-4824-9)

Nejsem jako džbán   (978-80-249-4824-9)
Detail

Kniha - autor Viola Ardone, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá „Já nevím, jestli jsem pro manželství. Proto pořád běhám po ulicích – mužský dech je totiž jako když foukne kovářský měch, natáhne po tobě ruce a může se dotknout tvého těla.“ Píše se rok 1960, Olivě Denarové je patnáct let, žije v malé sicilské vesnici a už od malička ví (protože jí to její matka jako posedlá stále opakuje), že „žena je džbán – kdo ho rozbije, ten si ho nechá“. Ráda studuje a učí se těžká slova, běhá, až sotva popadá dech, potajmu si překresluje do sešitu tváře filmových hvězd (i když jít se podívat na film nemůže, protože „člověk má potom jenom brouky v hlavě“), chodí s otcem sbírat šneky, střílí prakem kameny po těch, kdo se posmívají jejímu kamarádovi Sarovi. Nelíbí se jí představa, že bude mít měsíčky, protože od té doby nebude tohle všechno moci dělat a bude se muset bránit mužům, aby došla bez úhony k svatbě. Když systém, v němž žije a který mlčky přihlíží útlaku žen,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nejsem jako džbán (978-80-249-4824-9) , Poslední zelené údolí (978-80-249-4741-9)

Bridgertonovi Před svatbou (978-80-249-4952-9)

Bridgertonovi Před svatbou (978-80-249-4952-9)
Detail

Kniha - autor Julia Quinn, 328 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Gregory Bridgerton na rozdíl od většiny mužů věří v lásku. A také věří, že až potká tu pravou, pozná ji na první pohled a pak už bude vše jen krásné a dokonalé. Jenže ho nikdy nenapadlo, že jeho vyvolená o něj třeba nebude stát. Okouzlující slečna Hermione Watsonová totiž miluje jiného. Naštěstí je tu lady Lucinda Abernathyová, její nejlepší přítelkyně, která udělá vše, aby se Gregory a Hermione dali dohromady – nehodlá brát ohled ani na to, že ji Gregory čím dál víc přitahuje. Ale lásce se poručit nedá a první pohled je někdy klamný. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bridgertonovi Před svatbou (978-80-249-4952-9) , Ostrov tisíce hvězd (978-80-249-4671-9)

Zvěrolékařka Velké sny (978-80-249-4767-9)

Zvěrolékařka Velké sny (978-80-249-4767-9)
Detail

Kniha - autor Sarah Larková, 480 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Aby v roce 1912 mohla pracovat jako zvěrolékařka, vdala se Nellie za svého přítele z dětství Philippa De Groota, který převzal veterinární praxi po svém otci. Sice ho nemilovala, ale už od dětství je oba spojovalo pevné přátelství. Před sňatkem mu slíbila, že mu dá svobodu, kdyby se mu naskytla příležitost věnovat se svému vysněnému povolání hudebníka. Ta se opravdu objevila po skončení první světové války a Phillip tehdy bez váhání zmizel z jejího života. Nellie se spolu se svou kolegyní Mariou pokusila vybudovat veterinární praxi v Berlíně. Jenže minulost a láska Nellie záhy dostihly... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvěrolékařka Velké sny (978-80-249-4767-9) , Nejsem jako džbán (978-80-249-4824-9)

V ovocném sadu (978-80-249-4882-9)

V ovocném sadu (978-80-249-4882-9)
Detail

Kniha - autor Nicola Scott, 416 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Londýn, 2004. Frankie to neměla nikdy jednoduché. Vyrůstala bez matky, vychovala ji babička, která ji milovala… a která ji také nakonec těžce zradila. Roky se zdálo, že roztržka mezi nimi je nenapravitelná. Po letech se ale jejich cesty náhle znovu protnou a Frankie je šokovaná, když si uvědomí, že její babička pomalu ztrácí kontrolu nad pamětí. V její minulosti je však skryta temnota, která nezůstane pohřbena – tajemství sahající do válečných dob, která mohou mít zničující dopad na Frankiin vlastní život. Somerset, 1940. Život sedmnáctileté Violet drasticky změnil nálet na Londýn. Dívka uteče, aby se přidala k ženské pozemní armádě. Nechce nic jiného, než nechat svůj smutek za sebou. Ale nejen piloti nad zemí, i dívky ve Winterbourne Orchards čelí mocnému nepříteli, který může zasáhnout kdykoliv a kdekoliv. Jedné hrozné noci bude jejich odvaha podrobena zkoušce – a pravda o tom, co se... (alza.cz)

Podobné produkty ako V ovocném sadu (978-80-249-4882-9) , V ovocném sadu (978-80-249-4882-9)

Poslední zelené údolí (978-80-249-4741-9)

Poslední zelené údolí (978-80-249-4741-9)
Detail

Kniha - autor Mark T. Sullivan, 464 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Historický román o odvaze, přežití a triumfu inspirovaný neuvěřitelným příběhem jedné rodiny. Koncem března 1944, když se Stalinovy jednotky tlačí na Ukrajinu, musí mladý Emil a Adeline Martelovi učinit strašlivé rozhodnutí: čekat na vpád sovětského medvěda a riskovat, že budou posláni na Sibiř? Nebo neochotně následovat vlky – vražedné nacistické důstojníky, kteří se zavázali chránit „čistokrevné“ Němce? Martelovi jsou jednou z mnoha rodin německého původu, jejichž předkové farmařili na Ukrajině více než sto let. Ale poté, co už před válkou žili za Stalinova děsivého režimu, se Emil a Adeline rozhodnou, že musí utéct ze své země s vlky, kterými pohrdají, aby unikli Sovětům a vydali se hledat svobodu. Příběh Martelových, chycených mezi dvěma válčícími silami a překonávajících hrůzné zkoušky, aby naplnili svou naději na emigraci na Západ, je brutálním, složitým a nakonec triumfálním... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední zelené údolí (978-80-249-4741-9) , Bridgertonovi před svatbou (978-80-249-4952-9)

Ostrov tisíce hvězd (978-80-249-4671-9)

Ostrov tisíce hvězd (978-80-249-4671-9)
Detail

Kniha - autor Anne Jacobsová, 496 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Píše se rok 1913 a mladá Paula von Dahlen žije v Berlíně. Nenadále získá z matčiny pozůstalosti zažloutlou fotografii z Německé východní Afriky. Zachycuje snímek jejího otce, kterého nikdy nepoznala? Paula se odvážně vypraví do přístavního města Tanga a vydává se po stopách dávného obrázku. Cesta ji zavede až ke Kilimandžáru a později na ostrov Zanzibar. V pátrání jí pomáhá novinář a vzájemné sympatie přerůstají v milostný cit. Jenže v Evropě vypuká válka a Tom se zapojí do ozbrojených bojů. Paule tedy nezbývá než si poradit na vlastní pěst… (alza.cz)

Podobné produkty ako Ostrov tisíce hvězd (978-80-249-4671-9) , Incawasi - sídlo bohů (978-80-877-4942-5)

Pérka, drátky, kolečka (978-80-249-4402-9)

Pérka, drátky, kolečka (978-80-249-4402-9)
Detail

Kniha - autor Martina Málková, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Pérka, drátky, kolečka (978-80-249-4402-9) , Ti, kterým se narodíš (978-80-249-4235-3)

V otcových stopách (978-80-249-4527-9)

V otcových stopách (978-80-249-4527-9)
Detail

Kniha - autor Danielle Steelová, 352 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Jakobovi a Emmanuelle se podaří uniknout osudu mnoha nevinných obětí nacistického režimu a jsou po obsazení Německa americkými vojsky osvobození z koncentračních táborů. Odcestují do Ameriky a začínají spolu žít nový život na Lower East Side, kde berou i ty nejpodřadnější práce, aby se uživili. O desítky let později se Jakob díky talentu a štěstí prosadí na trhu s diamanty. Syn Max si tak užívá všeho, co jeho rodiče jako mladí nikdy nepoznali. Max si po svatbě uvědomuje, že jeho žena není tou pravou. Zároveň touží být jako otec a vydělat si dostatek peněz pro pohodlný život. Když se jeho manželství zhroutí, naštvaný a zklamaný Max se vydává v otcových stopách a poznává, na čem v životě skutečně záleží a kolik úsilí stojí, to získat. (alza.cz)

Podobné produkty ako V otcových stopách (978-80-249-4527-9) , Kočovná nevěstka a jeptiška (978-80-249-4316-9)

Krycí jméno Helena (978-80-249-4684-9)

Krycí jméno Helena (978-80-249-4684-9)
Detail

Kniha - autor Ariel Lawhon, 496 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tento strhující román se točí kolem čtyř krycích jmen, které používala svlavná špionka a protinacistická odbojářka Nancy Wakeová během války…¨ Píše se rok 1936 a Australanka Nancy žije v Paříži. Zde se setkává s bohatým francouzským průmyslníkem Henrim Fioccou. Henri ji okouzlí a jako jeho manželka se Nancy po pádu Francie do nacistických rukou stává LUCIENNE CARLIEROVOU. Pod touto identitou pašuje Nancy lidi a dokumenty přes hranice ke spojencům. Její úspěchy a především schopnost vyhýbat se gestapu jí vynesou další přezdívku: BÍLÁ MYŠ. Nakonec je však i Nancy donucena opustit Francii a milovaného Henriho. Rozhodně se však nevzdává. Na vlastní žádost se účastní školení Special Operations Executives v Británii a stává se pro své spolubojovníky HÉLÉNE. Nakonec je Nancy vyslána zpět do Francie jako smrtící MADAM ANDRÉ, jedna z nejmocnějších vůdkyň francouzského odporu, vyzbrojená vtipem, svou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krycí jméno Helena (978-80-249-4684-9) , Chlapec, který rozdával sny (978-80-249-4121-9)

Na hraně noci (978-80-249-4262-9)

Na hraně noci (978-80-249-4262-9)
Detail

Kniha - autor Olivia Hawker, 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Historický román Na hraně noci je překrásným a citlivým příběhem inspirovaným skutečnými událostmi. Vypráví o síle naděje, vykoupení a hledání světla v jednom z nejtemnějších období dějin, v době druhé světové války. Píše se rok 1942. Poté, co nacisté obsadili školu vedenou františkánským řádem, mnich Anton Starzmann přišel o všechno. Odpoví na inzerát chudé vdovy z malé podhorské vesnice, která hledá muže, jenž by jí pomohl s výchovou tří dětí. I Anton něco hledá - příležitost odčinit selhání při neúspěšném pokusu ochránit své studenty před běsněním nacistů. Zatímco se snaží vpravit do nečekané role manžela a otce, Anton se zároveň zapojí do tajného odbojového hnutí. Když je nakonec odhalen, odhodlá se ke konečnému aktu odporu vůči nenáviděnému režimu. Riskuje přitom ztrátu manželky a dětí, které začal milovat víc, než si dokázal představit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Na hraně noci (978-80-249-4262-9) , Ulíbám tě k smrti (978-80-249-4345-9)

Utajené hrady a zámky III.: aneb Prahou potřetí po stopách panských sídel (978-80-7475-249-0)

Utajené hrady a zámky III.: aneb Prahou potřetí po stopách panských sídel (978-80-7475-249-0)
Detail

Kniha - autor Otomar Dvořák; Josef Pepson Snětivý, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Otomar Dvořák a Josef Pepson Snětivý se již potřetí vypravili do rozmanitých koutů Prahy, na břehy Vltavy i dalších toků a vodních ploch, do zakletých areálů a k výstavným palácům; opět Vám slovem a obrazem představí utajené klenoty v netušených souvislostech a na nečekaných místech. K jejich objevování zvou těmito slovy: "Nejprve objevíme v Praze Ameriku. Je rokokově sladká! Poté na levém vltavském břehu zrekonstruujeme linii jezuitských lusthausů a vyhledáme to, co nám z ní zbylo. Pro osvěžení se ponoříme do země zvířat, vody a letohrádků, to jest do Stromovky a jejího okolí. Odtud se vydáme ke hvězdě, která spadla mezi Liboc a Ruzyni, tedy k unikátní stavbě jménem Hvězda a do jejího malebného okolí. Voda nás bude provázet i nadále: v předchozích společných knihách jsme se často ocitali třeba na březích Botiče nebo Brusnice, nyní propátráme okolí Rokytky; odměnou nám... (alza.cz)

Podobné produkty ako Utajené hrady a zámky III.: aneb Prahou potřetí po stopách panských sídel (978-80-7475-249-0)

Psí cesta: Filmové zpracování (978-80-249-3920-9)

Psí cesta: Filmové zpracování (978-80-249-3920-9)
Detail

Kniha - autor W. Bruce Cameron, 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná. (alza.cz)

Podobné produkty ako Psí cesta: Filmové zpracování (978-80-249-3920-9)

Mala a její kočka (978-80-249-4936-9)

Mala a její kočka (978-80-249-4936-9)
Detail

Kniha - autor Mala Kacenbergová, 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Příběh dvanáctileté židovské dívky Maly, která se narodila v polské vesničce Tarnogród. Se svou rodinou a sourozenci prožívá idylické dětství do doby, než nacisté obsadí Polsko. Kdysi poměrně zámožná rodina se potýká s hladem a odvážná Mala se občas vykrade ven, aby v okolí vyžebrala něco k jídlu. Při tom ji věrně doprovází její kočka jménem Malach, což hebrejsky znamená anděl. Jednoho dne je rodina zařazena do transportu a jediná Mala se svou kočkou unikne. Začíná závod o přežití. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mala a její kočka (978-80-249-4936-9)

Ulíbám tě k smrti (978-80-249-4345-9)

Ulíbám tě k smrti (978-80-249-4345-9)
Detail

Kniha - autor Ellen Bergová, 376 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zrovna když hotelová manažerka Annabella získala skvělé místo v Singapuru, měla by najednou zachránit hotel svých rodičů v Alpách. S pevným odhodláním že skomírající podnik prodá, odjíždí do zasněženého rodného městečka, když náhle v příkopu u silnice objeví mrtvolu. Jde snad o jednoho z investorů, kteří se snaží zadumaný kout v horách zvelebit pro turistický ruch? Jakou roli tu hraje Andi, šarmantní syn sousedů, mezi nimiž a Annabellinými rodiči vládne dávný svár? Poté co se vynoří další mrtvola, začne pro Annabellu závod o lásku a štěstí její rodiny. Vražedně humorný román o záludnostech rodinného života a pravé lásce na nepravém místě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ulíbám tě k smrti (978-80-249-4345-9)

Rodinný hotel Nový začátek (978-80-249-4598-9)

Rodinný hotel Nový začátek (978-80-249-4598-9)
Detail

Kniha - autor Michaela Grünigová, 424 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Heiligendamm, rok 1912. Rodina berlínského hoteliéra Kuhlmanna má veliké plány: vytvořit konkurenci slavnému Grand Hotelu. Bohužel High Society i nadále raději navštěvuje podnik již známého, etablovaného podniku. V těchto těžkých časech projevuje zvláště hoteliérova dcera Elisabeth obchodní nadání, na rozdíl od syna Paula, jehož hlavní vášní je hudba. Když se situace nebezpečně vyhrotí, cítí Elisabetin otec nutnost požádat o pomoc zbohatlíka Julia Falkenhayna. Jeho velice nekonvenční názory ovšem zpočátku velice popuzují ctižádostivou Elisabeth… Úvod rodinné ságy o hoteliérské rodině v Heiligendammu (alza.cz)

Podobné produkty ako Rodinný hotel Nový začátek (978-80-249-4598-9)

Rivalové: od roku 1962 (978-80-249-4853-9)

Rivalové: od roku 1962 (978-80-249-4853-9)
Detail

Kniha - autor Vi Keelandová, 280 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hádky nebyly ještě nikdy tak sexy! Weston Lockwood je zosobněním všeho, co Sofie Sterlingová na mužích nemůže vystát – je vysoký, chytrý, namyšlený a až příliš krásný. Navíc by ho měla nesnášet. Jejich rodiny se totiž nenávidí už celou věčnost kvůli desítky let staré události. Co by se tak mohlo stát, když se jednoho dne musí potkat a začít spolu řešit jisté dědictví? Jsou přece jako oheň a led. Vždyť všechna jejich setkání probíhají stejně – neustále se popichují a hádají. Proč tedy ale vždycky nakonec skončí v posteli? (alza.cz)

Podobné produkty ako Rivalové: od roku 1962 (978-80-249-4853-9)

Kočovná nevěstka a jeptiška (978-80-249-4316-9)

Kočovná nevěstka a jeptiška (978-80-249-4316-9)
Detail

Kniha - autor Iny Lorentzová, 472 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Aby unikla novému knížeti biskupovi, chtivému vlády, přijme bývalá kočující nevěstka Marie pozvání durynského hraběte Ernsta z Herrenrody. Když tam dorazí, je hrad zákeřně přepaden. Všichni obyvatelé až na Marii, její dceru Trudi a u jeptišku Ignatii zemřou. Teprve po katastrofě pochopí Marie celou míru katastrofy: ocitla se uprostřed neúprosného boje dvou durynských šlechtických rodů a musí bojovat o svůj život i život své dcery Trudi. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kočovná nevěstka a jeptiška (978-80-249-4316-9)

Kdo o tom ví? (978-80-249-4291-9)

Kdo o tom ví? (978-80-249-4291-9)
Detail

Kniha - autor Lesley Kara, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Astrid Phelpsové je dvaatřicet a po letech, kdy se ne zcela úspěšně živila jako scénografka, se snaží začít znovu – a především vypořádat se závislostí na alkoholu, která ji už o dost připravila. I když by si to všechno představovala úplně jinak, nastěhuje se po návratu z londýnské léčebny ke své střízlivé, bohabojné matce v poklidném přímořském městečku Flinstead. Když se seznámí se sympatickým mladíkem Joshem, zdá se, že i ona možná dostane novou šanci. Všechno ale není tak růžové, jak by mohlo vypadat, protože někdo ví o jejím dřívějším životě víc, než by si přála, a chce, aby zaplatila za své hříchy. Kdo by ale mohl znát její nejtemnější tajemství? (alza.cz)

Podobné produkty ako Kdo o tom ví? (978-80-249-4291-9)

Chlapec, který rozdával sny (978-80-249-4121-9)

Chlapec, který rozdával sny (978-80-249-4121-9)
Detail

Kniha - autor Luca Di Fulvio, 512 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá - autor Luca Di Fulvio, 512 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá New York, 1909. Zaoceánským parníkem přijíždí z Itálie mladá matka s malým synkem, aby si v Americe splnili svůj sen o lepším životě. Jejich naděje však záhy utrpí velkou trhlinu, neboť ve zbídačelém ghettu v newyorské čtvrti, kde se ocitnou spolu s dalšími přistěhovalci z celého světa, určují pravidla brutální gangsteři a jejich poskokové. Pokud tu chce člověk přežít, nesmí měnit zavedená pravidla. Ledaže by měl charisma a neuvěřitelný dar fantazie. Román, jenž nás zavádí do prostředí rodícího se filmového průmyslu, rádia, Brodwaye, reklamy, mrakodrapů a luxusních automobilů, vypráví o velké lásce a houževnatosti snu, který zvítězí nad tvrdou realitou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Chlapec, který rozdával sny (978-80-249-4121-9)

Delphine a její nový začátek (978-80-249-4840-9)

Delphine a její nový začátek (978-80-249-4840-9)
Detail

Kniha - autor Beth Morreyová, 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Delphine se nedokáže zbavit minulosti. Je posedlá ochranou své dcery Em a lpí na tajemství, které by mohlo všechno zničit. Raději proplouvá životem v bezpečných odstínech šedi. Avšak den, kdy se Delphine konečně postaví pravdě čelem, všechno změní. Začne si vybavovat, jaké to je, chtít víc: znovuobjeví svůj talent, otevře se přátelství a vzkřísí nejen kořeny, ale i vzpomínky své matky. Její život se znovu začne plnit barvami. Dokáže být ale upřímná i k Em? Příběh s velkým srdcem a nadějí. Příběh o tom, jaké to je, dostat druhou šanci. (alza.cz)

Podobné produkty ako Delphine a její nový začátek (978-80-249-4840-9)

Švédské stoly aneb Jací jsme (978-80-249-4217-9)

Švédské stoly aneb Jací jsme (978-80-249-4217-9)
Detail

Kniha - autor Michal Viewegh, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Sbírka fejetonů, které psal Michal Viewegh pro Mladou frontu DNES mezi lety 1994-1995 a 1999-2000. Oblíbený autor se trefně vyjadřuje k tématům, která tehdy hýbala českou společností. Bez servítek se pouští například do politiky, zejména Václava Klause, Evropské unie, hnutí skinhead nebo moderního života a věcí s ním spojených. Stmelujícím prvkem, díky němuž je řada fejetonů i po dekádách stále aktuální, je česká povaha, do které se opírá se sarkasmem sobě vlastním. (alza.cz)

Podobné produkty ako Švédské stoly aneb Jací jsme (978-80-249-4217-9)

Trhám broukovi nožičky (978-80-7438-249-9)

Trhám broukovi nožičky (978-80-7438-249-9)
Detail

Kniha - autor Karel Hynek, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá - autor Karel Hynek, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Karel Hynek je jeden z nejoriginálnějších a nejsvobodnějších hlasů konce čtyřicátých a počátku padesátých let 20. století, daleko přesahující všechny žánrové i skupinové škatulky a škatule, do kterých byl kdy natlačen. Autor surový až k temnotě a běsům. Možná byl pro tuto svou drsnost, erotickou bezhlavost, humor a ironickou de- a re-konstrukci klasických textů, jako je Babička Boženy Němcové nebo Malý lord od Frances Hodgson Burnettové, i trochu obcházený a přidávaný jen tak mimochodem k avantgardním jménům. Básník extrémně svérázný a jedinečný. (alza.cz)

Podobné produkty ako Trhám broukovi nožičky (978-80-7438-249-9)

Největší z mých nálezů a ztrát (978-80-249-2196-9)

Největší z mých nálezů a ztrát (978-80-249-2196-9)
Detail

Kniha - Knížka sestavená z vlastního vyprávění i ze vzpomínek jeho rodiny a přátel přibližuje pozoruhodnou životní pouť Michala Davida, úspěšného skladatele, zpěváka a hudebního podnikatele. Jeho příběh – jako kdyby byl předznamenán původem v cirkusové rodině – připomíná jízdu na horské dráze. Po neradostném dětství přišel úspěch s kapelou Kroky, po sametové revoluci se mu dostalo odmítavých reakcí, znovu se dostal na vrchol, ale pak přišla ztráta největší – úmrtí milované dcery Mišky. Nakonec mu osud dopřál úspěchu, stal se jedním z největších hitmakerů, jeho muzikály se hrají i ve světě a opět jezdí na velká koncertní turné. Michal David – duší cirkusák, jak sám říká – se představuje tak, jako ho mnozí dosud neznali. (alza.cz)

Podobné produkty ako Největší z mých nálezů a ztrát (978-80-249-2196-9)

Pornovláska: Skutečný příběh z hlubin pornobranže (978-80-249-4530-9)

Pornovláska: Skutečný příběh z hlubin pornobranže (978-80-249-4530-9)
Detail

Kniha - autor R. R., 296 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Renata vždy snila o kariéře, kdy by mohla cestovat po světě a dělat, co se jí líbí. A jeden výlet do Prahy slibuje přesně to. Svobodu, peníze, slávu. Renata se brzy stává hvězdou pornografických focení i videí a svět jí leží u nohou. Nebo ne? Autobiografický román z branže, ve které je Česká republika světová. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pornovláska: Skutečný příběh z hlubin pornobranže (978-80-249-4530-9)

Cizí královna: Pokračování bestselleru Hlava světla (978-80-249-4064-9)

Cizí královna: Pokračování bestselleru Hlava světla (978-80-249-4064-9)
Detail

Kniha - autor Rebecca Gablé, 576 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá - autor Rebecca Gablé, 576 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá http://pemic-books.cz/ASPX/Annotation.aspx?kod=0327099 (alza.cz)

Podobné produkty ako Cizí královna: Pokračování bestselleru Hlava světla (978-80-249-4064-9)

Průměrně zamilovaný muž a jiné povídky (978-80-249-4879-9)

Průměrně zamilovaný muž a jiné povídky (978-80-249-4879-9)
Detail

Kniha - autor Michal Viewegh, 168 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Cyklozájezd, oslava šedesátých narozenin, udílení státních vyznamenání, slavnostní vyhlášení cen Magnesia Litera a v hlavní roli (povětšinou) spisovatelovo slavné alter-ego Oskar. Nové povídky Michala Viewegha. (alza.cz)

Podobné produkty ako Průměrně zamilovaný muž a jiné povídky (978-80-249-4879-9)

Hedy Lamarr: Filmová bohyně a vynálezkyně (978-80-249-4709-9)

Hedy Lamarr: Filmová bohyně a vynálezkyně (978-80-249-4709-9)
Detail

Kniha - autor Michaela Lindingerová, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Hedy Lamarr se proslavila prvním zobrazením ženského orgasmu v dějinách filmu, ve snímku Gustava Machatého Extase. Její cílevědomost a doslova nadpozemská krása nakonec našly své uplatnění v Hollywoodu, kde se Hedy stala obdivovanou bohyní filmového plátna. Do širokého povědomí se ale zapsala také jako vynálezkyně. Její práce na frekvenčním přelaďování, které se stalo „pradědečkem“ technologie Bluetooth, byla významnou součástí protinacistického odboje. Sexuální symbol, kleptomanka závislá na plastických operacích, zahořklá žena, která se nikdy nesmířila s úpadkem své slávy? O Hedy Lamarr koluje spousta legend. Michaela Lindingerová na základě nových zdrojů vyvrací zažitá klišé a vykresluje zcela nový obraz bývalé „nejkrásnější ženy světa“. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hedy Lamarr: Filmová bohyně a vynálezkyně (978-80-249-4709-9)

Psí domov: Nyní ve filmovém zpracování (978-80-249-3847-9)

Psí domov: Nyní ve filmovém zpracování (978-80-249-3847-9)
Detail

Kniha - autor W. Bruce Cameron, 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Psí domov: Nyní ve filmovém zpracování (978-80-249-3847-9)

Zvěrolékařem v Yorkshiru: Ve stopách Jamese Herriota (978-80-249-4910-9)

Zvěrolékařem v Yorkshiru: Ve stopách Jamese Herriota (978-80-249-4910-9)
Detail

Kniha - autor Peter Wright, 320 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Peter Wright, jeden z hlavních protagonistů britského televizního seriálu Veterinář z Yorkshiru, vypráví příběhy z vlastní veterinární praxe a s laskavým nadhledem i suchým humorem líčí život vesnického zvěrolékaře. Sympatická kniha navazuje na tradici Jamese Herriota – a to doslova, protože autor s tímto „nejslavnějším veterinářem všech dob“ pracoval v jeho ordinaci v Thirsku, malebném městečku v srdci severního Yorkshiru. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zvěrolékařem v Yorkshiru: Ve stopách Jamese Herriota (978-80-249-4910-9)

Dobří sousedé: Co se stalo Shelly Schroederové? (978-80-249-4514-9)

Dobří sousedé: Co se stalo Shelly Schroederové? (978-80-249-4514-9)
Detail

Kniha - autor Sarah Langan, 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vítejte v Maple Street. Na tomto dokonalém předměstí obyvatele pojí nejen jejich děti a práce, ale i falešný pocit bezpečí. Když se sem přistěhují Wildeovi, okamžitě probudí ve svých sousedech obavy. Arlo a Gertie a jejich zvláštní děti se do perfektního obrazu této čtvrti nehodí. V sousedství vládne čím dál větší napětí a v nedalekém parku vznikne závrt, do něhož nechtěně spadne dcera místní královny. Zatímco po ní všichni pátrají, Wildeovi se dočkají hned několika obvinění. Najednou naproti sobě stojí dvě matky a čelí soudu veřejnosti. Strhující a nemilosrdný portrét předměstí odkrývající nebezpečí sociální hierarchie a odvrácenou stranu mateřství a přátelství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dobří sousedé: Co se stalo Shelly Schroederové? (978-80-249-4514-9)
Venkovské sídlo Časy se mění (978-80-249-4204-9), Venkovské sídlo Bouřlivé časy (978-80-249-3956-8), Venkovské sídlo 1: Zlaté časy (), Karlík se mění v T-Rexe (978-80-242-6742-5), Když se blýská na časy (978-80-264-2304-1), Dobří sousedé: Co se stalo Shelly Schroederové? (978-80-249-4514-9), Osudný okamžik (978-80-249-4358-9), Poslední let (978-80-249-4428-9), Dcery Sparty (978-80-249-4626-9), 9. listopad (978-80-249-4989-5), Hledejte ji (978-80-249-4697-9), Neodolatelný ničema (978-80-249-4332-9), Staré sídlo (978-80-271-3087-0), Sídlo červa (978-80-257-2196-4), Sídlo hrůzy (978-80-277-0453-8), Speculum exilii Bohemici (978-80-747-4204-0), Deník malého poseroutky Staré dobré časy (978-80-7661-324-9), V otcových stopách (978-80-249-4527-9), Pérka, drátky, kolečka (978-80-249-4402-9), Zvěrolékařka Velké sny (978-80-249-4767-9), Poslední zelené údolí (978-80-249-4741-9), Ostrov tisíce hvězd (978-80-249-4671-9), Nejsem jako džbán (978-80-249-4824-9), V ovocném sadu (978-80-249-4882-9), Bridgertonovi Před svatbou (978-80-249-4952-9), Incawasi - sídlo bohů (978-80-877-4942-5), Ti, kterým se narodíš (978-80-249-4235-3), Kočovná nevěstka a jeptiška (978-80-249-4316-9), Chlapec, který rozdával sny (978-80-249-4121-9), Ulíbám tě k smrti (978-80-249-4345-9)