Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá

Produkt Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá upraviť a produkt hľadať znova.

Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 120 cm (V׊), barva: modrá a žlutá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet si doma soukromí. Značná odolnost vůči venkovním vlivům umožňuje nainstalovat venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž bychom se měli obávat možné újmy. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a modrá a žlutá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 120 cm na šířku. Důležité přednosti rolet Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 120 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 60 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 60 × 250 cm žlutomodrá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 60 cm (V׊), barva: modrá a žlutá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. Značná odolnost proti nepříznivým venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž by došlo k jejich možné újmě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a modrá a žlutá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 60 cm na šířku. Nejdůležitější parametry rolet Venkovní roleta 60 × 250 cm žlutomodrá Roleta SHUMEE zvýší... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 60 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 100 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 100 × 250 cm žlutomodrá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 100 cm (V׊), barva: modrá a žlutá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet v bytě soukromí. Značná odolnost proti nepříznivým venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž by došlo k jejich újmě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a modrá a žlutá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Roleta SHUMEE vás skvěle ochrání během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 100 cm na šířku. Důležité parametry rolet Venkovní roleta 100 × 250 cm žlutomodrá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jde o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 100 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 80 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 80 × 250 cm žlutomodrá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 80 cm (V׊), barva: modrá a žlutá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. Odolnost proti nepříznivým podmínkám umožňuje instalaci venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli obávat možné újmy. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a modrá a žlutá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám zpříjemní pobyt na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 80 cm na šířku. Klíčové parametry rolet Venkovní roleta 80 × 250 cm žlutomodrá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 80 × 250 cm žlutomodrá

Venkovní roleta 120 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 120 × 250 cm oranžovohnědá
Detail

Roleta venkovní, verikální, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 120 cm (V׊), barva: hnědá a oranžová Verikální a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. Vysoká odolnost vůči venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli strachovat o možné škodě. U nabízeného typu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a hnědá a oranžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám zpříjemní pobyt na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 120 cm na šířku. Nejdůležitější vlastnosti rolet Venkovní roleta 120 × 250 cm oranžovohnědá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 120 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 120 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 120 × 250 cm modrobílá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 120 cm (V׊), barva: bílá a modrá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. Značná odolnost vůči venkovním vlivům umožňuje nainstalovat venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli obávat možné újmy. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá a modrá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou vynikající ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 120 cm na šířku. Podstatné vlastnosti rolet Venkovní roleta 120 × 250 cm modrobílá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 120 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 80 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 80 × 250 cm oranžovohnědá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 80 cm (V׊), barva: hnědá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet si doma soukromí. Vysoká odolnost vůči venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž by došlo k jejich možné škodě. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a hnědá a oranžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Roleta SHUMEE vám zpříjemní strávený čas na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 80 cm na šířku. Zajímavé parametry rolet Venkovní roleta 80 × 250 cm oranžovohnědá Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 80 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 140 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 140 × 250 cm oranžovohnědá
Detail

Roleta venkovní, verikální, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 140 cm (V׊), barva: hnědá a oranžová Verikální a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet své soukromí. Odolnost vůči nežádoucím vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž by došlo k jejich újmě. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a hnědá a oranžová barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Roleta SHUMEE vám zpříjemní pobyt na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 140 cm na šířku. Zásadní přednosti rolet Venkovní roleta 140 × 250 cm oranžovohnědá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o verikální a stínící látkové a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 140 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 80 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 80 × 250 cm bílooranžová
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 80 cm (V׊), barva: bílá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují jednoduchý způsob, jak přizpůsobit kvantum slunečního svitu a udržet v bytě soukromí. Odolnost vůči nežádoucím vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž bychom se měli obávat jejich možného poničení. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá a oranžová barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Roleta SHUMEE vás skvěle ochrání během slunečných dnů, za větru i deště. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 80 cm na šířku. Základní funkce rolet Venkovní roleta 80 × 250 cm bílooranžová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a odstíní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 80 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 100 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 100 × 250 cm modrobílá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 100 cm (V׊), barva: bílá a modrá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční svit a udržet si doma soukromí. Značná odolnost proti nepříznivým venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se museli obávat poničení. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá a modrá barva. Mají snadné a spolehlivé manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám zpříjemní pobyt na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 100 cm na šířku. Nejdůležitější parametry rolet Venkovní roleta 100 × 250 cm modrobílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 100 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 80 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 80 × 250 cm modrobílá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 80 cm (V׊), barva: bílá a modrá Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet si doma soukromí. Odolnost proti nepříznivým podmínkám umožňuje instalaci venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž bychom se měli obávat možné újmy. U nabízeného produktu vás na první pohled upoutá vzhled a bílá a modrá barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Roleta SHUMEE vás skvěle ochrání během slunečných dnů, za větru i deště. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 80 cm na šířku. Podstatné funkce rolet Venkovní roleta 80 × 250 cm modrobílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jedná se o verikální,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 80 × 250 cm modrobílá

Venkovní roleta 100 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 100 × 250 cm bílooranžová
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 100 cm (V׊), barva: bílá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet si doma soukromí. Odolnost proti nepříznivým podmínkám umožňuje instalaci venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž by došlo k jejich poškození U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a bílá a oranžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Roleta SHUMEE vám budou vynikající ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 100 cm na šířku. Důležité funkce rolet Venkovní roleta 100 × 250 cm bílooranžová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 100 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 80 × 250 cm krémová

Venkovní roleta 80 × 250 cm krémová
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 80 cm (V׊), barva: krémová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak upravovat kvantum slunečních paprsků a udržet své soukromí. Vysoká odolnost proti nežádoucím vlivům zprostředkovává instalaci venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž by došlo k jejich možné újmě. U nabízeného typu vás na první pohled jistě upoutá design a krémová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Roleta SHUMEE vám zpříjemní strávený čas na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 250 cm na výšku a 80 cm na šířku. Nejdůležitější přednosti rolet Venkovní roleta 80 × 250 cm krémová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 80 × 250 cm krémová

Venkovní roleta 60 × 250 cm krémová

Venkovní roleta 60 × 250 cm krémová
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 60 cm (V׊), barva: krémová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční paprsky a ochránit vaše soukromí. Odolnost proti nežádoucím vlivům umožňuje nainstalovat venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž by došlo k jejich možné újmě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a krémová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a bezpečné. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 60 cm na šířku. Podstatné funkce rolet Venkovní roleta 60 × 250 cm krémová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 60 × 250 cm krémová

Venkovní roleta 100 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 100 × 250 cm oranžovohnědá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 100 cm (V׊), barva: hnědá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují lehký způsob, jak regulovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. Značná odolnost proti nepříznivým venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli strachovat o možné škodě. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a hnědá a oranžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou vynikající ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 250 cm na výšku a 100 cm na šířku. Klíčové funkce rolet Venkovní roleta 100 × 250 cm oranžovohnědá Roleta SHUMEE ochrání vaše... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 100 × 250 cm oranžovohnědá

Venkovní roleta 60 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 60 × 250 cm bílooranžová
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 60 cm (V׊), barva: bílá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství slunečního svitu a udržet si doma soukromí. Odolnost vůči nežádoucím vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli obávat možné újmy. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá a oranžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 60 cm na šířku. Nejdůležitější vlastnosti rolet Venkovní roleta 60 × 250 cm bílooranžová Roleta... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 60 × 250 cm bílooranžová

Venkovní roleta 60 × 250 cm oranžovo-hnědá

Venkovní roleta 60 × 250 cm oranžovo-hnědá
Detail

Roleta venkovní, verikální, zatemňovací, stínící, materiál: látkové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 250 × 60 cm (V׊), barva: hnědá a oranžová Verikální, zatemňovací a stínící látkové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. Odolnost vůči nežádoucím vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž bychom se měli strachovat o možné škodě. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě zaujme nadčasový design a hnědá a oranžová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi jednoduché a spolehlivé. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat prostým potažením ruky. Roleta SHUMEE vám zpříjemní strávený čas na terase, balkonu či pod pergolou během slunečných dnů, za větru i deště. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 250 cm na výšku a 60 cm na šířku. Klíčové znaky rolet Venkovní roleta 60 × 250 cm oranžovo-hnědá Roleta SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 60 × 250 cm oranžovo-hnědá , Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá (145943)

Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá (145943)

Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá (145943)
Detail

Roleta venkovní, stínící, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 2500 × 600 mm (V׊), montáž: na okno, barva: bílá, modrá a oranžová Stínící látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak odstínit sluneční paprsky a udržet své soukromí. Vysoká odolnost vůči venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na venkovní stranu okna, aniž bychom se měli obávat možného poškození. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a bílá, modrá a oranžová barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Stahovací mechanismus vám poté dovolí rolovat prostým potažením ruky. Co se montáže týče, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Rolety na terasu SHUMEE vás ochrání před slunečním svitem i nepříznivým počasím. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 2500 mm na výšku a 600 mm na šířku. Rozhodující přednosti rolet Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nepříjemný sluneční svit Jde o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá (145943)

Venkovní roleta 200 × 270 cm krémová

Venkovní roleta 200 × 270 cm krémová
Detail

Roleta venkovní, zatemňovací, stínící, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 270 × 200 cm (V׊), barva: krémová Zatemňovací a stínící látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a udržet své soukromí. Odolnost proti nepříznivým podmínkám umožňuje instalaci venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž by došlo k jejich možné škodě. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a krémová barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Důležitým kritériem při výběru jsou rozměry, které činí 270 cm na výšku a 200 cm na šířku. Hlavní přednosti rolet Venkovní roleta 200 × 270 cm krémová Roleta SHUMEE ochrání vaše soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 200 × 270 cm krémová

Venkovní roleta 200 × 270 cm antracitová

Venkovní roleta 200 × 270 cm antracitová
Detail

Roleta venkovní, zatemňovací, stínící, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 270 × 200 cm (V׊), barva: antracitová Zatemňovací a stínící látkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak přizpůsobit množství procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. Značná odolnost vůči nežádoucím vlivům umožňuje instalaci venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž bychom se museli obávat poničení. U nabízeného typu vás na první pohled zajisté zaujme design a antracitová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které činí 270 cm na výšku a 200 cm na šířku. Základní funkce rolet Venkovní roleta 200 × 270 cm antracitová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 200 × 270 cm antracitová

Venkovní roleta 150 × 270 cm antracitová

Venkovní roleta 150 × 270 cm antracitová
Detail

Roleta venkovní, zatemňovací, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 270 × 150 cm (V׊), barva: antracitová Zatemňovací látkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak nastavovat množství slunečního svitu a ochránit vaše soukromí. Značná odolnost proti nepříznivým venkovním vlivům je podmínkou instalace venkovní rolety na vnější stranu okna, aniž by došlo k jejich možné škodě. U nabízeného typu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a antracitová barva. Jsou vybaveny manuálním ovládáním, které je velmi snadné na ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Roleta SHUMEE vám budou skvělou ochranou před slunečním svitem i nepříznivým počasím na terase, balkóně či pod pergolou. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 270 cm na výšku a 150 cm na šířku. Významné vlastnosti rolet Venkovní roleta 150 × 270 cm antracitová Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní roleta 150 × 270 cm antracitová

Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá

Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá
Detail

Roleta vnitřní, horizontální, materiál: plastové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 240 × 120 mm (V׊), montáž: na stěnu, barva: bílá Horizontální plastové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet si doma soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a bílá barva. Disponují snadným a spolehlivým manuálním ovládáním. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci na stěnu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do koupelny. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 240 mm na výšku a 120 mm na šířku. Zásadní parametry rolet Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o horizontální plastové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sprchová roleta 120 × 240 cm bílá

Sprchová roleta 120 × 240 cm s čtvercovým vzorem

Sprchová roleta 120 × 240 cm s čtvercovým vzorem
Detail

Roleta vnitřní, horizontální, materiál: plastové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 240 × 120 mm (V׊), montáž: na stěnu, barva: bílá Horizontální plastové a hliníkové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak regulovat kvantum procházejícího svitu a ochránit vaše soukromí. U nabízeného produktu vás na první pohled jistě upoutá design a bílá barva. Mají jednoduché a spolehlivé manuální ovládání. Rolovat pouhým potažením rukou vám poté umožní vystavěný stahovacímu mechanismu. Co se týče montáže, jsou stanoveny k instalaci na stěnu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do koupelny. Při rozhodování nezapomeňte na rozměry, které jsou 240 mm na výšku a 120 mm na šířku. Zásadní přednosti rolet Sprchová roleta 120 × 240 cm s čtvercovým vzorem Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o horizontální plastové a hliníkové rolety Rolety doplňuje bílá barva Manuální ovládání Stahovací mechanismus... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sprchová roleta 120 × 240 cm s čtvercovým vzorem

Sprchová roleta 120 × 240 cm s kruhovým vzorem

Sprchová roleta 120 × 240 cm s kruhovým vzorem
Detail

Roleta vnitřní, horizontální, materiál: plastové a hliníkové, manuální ovládání, rozměr: 240 × 120 mm (V׊), montáž: na stěnu, barva: bílá Horizontální plastové a hliníkové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat množství procházejícího svitu a udržet v domě soukromí. U nabízeného produktu vás určitě zaujme jeho design a bílá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Stahovací mechanismus vám poté umožní rolovat pouhým potažením ruky. Co se týče montáže, jsou uzpůsobeny k instalaci na stěnu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do koupelny. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 240 mm na výšku a 120 mm na šířku. Důležité parametry rolet Sprchová roleta 120 × 240 cm s kruhovým vzorem Roleta SHUMEE zvýší soukromí a odstíní nežádoucí sluneční svit Jedná se o horizontální plastové a hliníkové rolety Rolety podtrhuje bílá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sprchová roleta 120 × 240 cm s kruhovým vzorem , Gardinia roleta bambusová brutus přírodní, 120 x 160 cm

Sprchová roleta 120 × 240 cm se vzorem mořské hvězdice (142861)

Sprchová roleta 120 × 240 cm se vzorem mořské hvězdice (142861)
Detail

Roleta vnitřní, horizontální, materiál: plastové, manuální ovládání, rozměr: 2400 × 1200 mm (V׊), montáž: na stěnu, barva: šedá Horizontální plastové rolety SHUMEE představují snadný způsob, jak korigovat kvantum slunečních paprsků a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a šedá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se montáže týče, jsou určeny pro instalaci na stěnu. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE namontovat do koupelny. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 2400 mm na výšku a 1200 mm na šířku. Stěžejní parametry rolet Sprchová roleta 120 × 240 cm se vzorem mořské hvězdice Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jedná se o horizontální plastové rolety Rolety podtrhuje šedá barva Ovládají se manuálně Stahovací mechanismus dovedete ovládat pouhým tahem ruky Vhodné k montáži na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sprchová roleta 120 × 240 cm se vzorem mořské hvězdice (142861) , Laťkový plot lískové dřevo 120 × 250 cm

Laťkový plot lískové dřevo 120 × 250 cm

Laťkový plot lískové dřevo 120 × 250 cm
Detail

Plot Materiál: lískové dřevo s hnědou impregnací (odolné vůči hnilobě), Velikost (rozvinutá): 120 × 250 cm (V × D), Prostor mezi laťkami: 7–9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Laťkový plot lískové dřevo 120 × 250 cm , 4home záclona pivoňky, 250 x 120 cm

ELITE SCREENS, roleta 120"(4:3) (M120XWV2)

ELITE SCREENS, roleta 120"(4:3) (M120XWV2)
Detail

Projekční plátno roletové, rozměr 243,8 cm × 182,9 cm, úhlopříčka 120", poměr stran 4:3, bílé plátno, černé okraje, bílé tělo, k umístění na strop a na zeď, ruční svinování Velmi kvalitní roleta od firmy Elite Screens najde uplatnění v mnoha oborech výpočetní techniky. Pokud často tvoříte a přednášíte své prezentace, na této reprezentativní roletě bude celkový dojem na klienty ještě o třídu lepší. Uplatnění si najde i v hráčské komunitě, kam přináší úplně nový zážitek z hraní. Pokud rádi sledujete filmy ve velkoplošném zobrazení z pohodlí vašeho domova, toto plátno dá projektoru dostatek prostoru k projekci. Design tubusu umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo strop, samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí rolety, umístěné ve spodní části zařízení.Jestliže jste opravdu náročným multimediálním uživatelem a nechcete se spokojit s běžnými LCD a CRT monitory, výběrem vhodného projektoru a rolety se přiblížíte k dokonalosti. Výrobky Elite... (alza.cz)

Podobné produkty ako ELITE SCREENS, roleta 120"(4:3) (M120XWV2) , 4home záclona hortenzie, 250 x 120 cm

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2)

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2)
Detail

Projekční plátno roletové, rozměr 265,7 cm × 149,4 cm, úhlopříčka 120", poměr stran 16:9, bílé plátno, černé okraje, bílé tělo, k umístění na strop a na zeď, ruční svinování Velmi kvalitní roleta od firmy Elite Screens najde uplatnění v mnoha oborech výpočetní techniky. Pokud často tvoříte a přednášíte své prezentace, na této reprezentativní roletě bude celkový dojem na klienty ještě o třídu lepší. Uplatnění si najde i v hráčské komunitě, kam přináší úplně nový zážitek z hraní. Pokud rádi sledujete filmy ve velkoplošném zobrazení z pohodlí vašeho domova, toto plátno dá projektoru dostatek prostoru k projekci. Design tubusu umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo strop, samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí rolety, umístěné ve spodní části zařízení.Jestliže jste opravdu náročným multimediálním uživatelem a nechcete se spokojit s běžnými LCD a CRT monitory, výběrem vhodného projektoru a rolety se přiblížíte k dokonalosti. Výrobky Elite Screens se... (alza.cz)

Podobné produkty ako ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2) , 4home záclona růže, 250 x 120 cm

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120UWH2)

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120UWH2)
Detail

Projekční plátno roletové, rozměr 265,7 cm × 149,4 cm, úhlopříčka 120", poměr stran 16:9, bílé plátno, černé okraje, černé tělo, k umístění na strop a na zeď, ruční svinování Velmi kvalitní roleta od firmy Elite Screens najde uplatnění v mnoha oborech výpočetní techniky. Pokud často tvoříte a přednášíte své prezentace, na této reprezentativní roletě bude celkový dojem na klienty ještě o třídu lepší. Uplatnění si najde i v hráčské komunitě, kam přináší úplně nový zážitek z hraní. Pokud rádi sledujete filmy ve velkoplošném zobrazení z pohodlí vašeho domova, toto plátno dá projektoru dostatek prostoru k projekci. Design tubusu umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo strop, samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí rolety, umístěné ve spodní části zařízení.Jestliže jste opravdu náročným multimediálním uživatelem a nechcete se spokojit s běžnými LCD a CRT monitory, výběrem vhodného projektoru a rolety se přiblížíte k dokonalosti. Výrobky Elite... (alza.cz)

Podobné produkty ako ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120UWH2) , 4home záclona juliana, 250 x 120 cm

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2-E24)

ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2-E24)
Detail

Projekční plátno roletové, rozměr 264,2 cm × 148,6 cm, úhlopříčka 120", poměr stran 16:9, bílé plátno, černé okraje, bílé tělo, k umístění na strop a na zeď, ruční svinování Velmi kvalitní roleta od firmy Elite Screens najde uplatnění v mnoha oborech výpočetní techniky. Pokud často tvoříte a přednášíte své prezentace, na této reprezentativní roletě bude celkový dojem na klienty ještě o třídu lepší. Uplatnění si najde i v hráčské komunitě, kam přináší úplně nový zážitek z hraní. Pokud rádi sledujete filmy ve velkoplošném zobrazení z pohodlí vašeho domova, toto plátno dá projektoru dostatek prostoru k projekci. Design tubusu umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo strop, samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí rolety, umístěné ve spodní části zařízení.Výrobky Elite Screens se vyznačují použitím materiálů s vysokou výdrží a lehkou údržbou. Další neméně důležitou vlastností je velikost pozorovacího úhlu, ta zde činí 160°, to ocení např.... (alza.cz)

Podobné produkty ako ELITE SCREENS, roleta 120"(16:9) (M120XWH2-E24) , 4home záclona butterfly, 250 x 120 cm

Elite Screens roleta, 149 × 266 cm, 120 ", 16:9 (M120XWH2)

Detail

120" nástěnné mechanické roletové plátno značky Elite-Screen. Snadné ovládání, matný bílý povrch MaxWhite – snadno se čistí, skvělé pozorovací úhly 160 °. Projekční plocha: 149,4 × 265,7 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Elite Screens roleta, 149 × 266 cm, 120 ", 16:9 (M120XWH2)

Elite Screens roleta, 149 × 266 cm, 120 ", 16:9 (M120UWH2)

Detail

120" nástěnné rolovací plátno značky Elite-Screen. Snadné ovládání, matný bílý povrch MaxWhite, skvělé pozorovací úhly 160 °. Projekční plocha: 149,4 × 265,7 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Elite Screens roleta, 149 × 266 cm, 120 ", 16:9 (M120UWH2)

Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)

Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)
Detail

Roleta vnitřní, den a noc, materiál: látkové, manuální ovládání, rozměr: 1200 × 700 mm (V׊), montáž: na okno, barva: šedá Látkové rolety den a noc SHUMEE odstíní otravné sluneční paprsky přes den a udrží soukromí v domě. U nabízeného produktu vás na první pohled ihned zaujme nadčasový design a šedá barva. Mají snadné a bezpečné manuální ovládání. Disponuje také stahovacím mechanismem, který vám umožní rolovat pouhým potaženám ruky. Co se týče montáže, můžete je instalovat přímo na okno. Vzhledem k specifickým vlastnostem můžete vnitřní rolety SHUMEE zabudovat do kuchyně. Podstatným kritériem jsou rozměry, které činí 1200 mm na výšku a 700 mm na šířku. Nejdůležitější parametry rolet Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o látkové okenní rolety den a noc Rolety tvoří šedá barva Manuální ovládání Stahovací rolety můžete rolovat pouhým potáhnutím rukou Rozměry: 1200 × 700 mm Určeny k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Roleta den a noc (zebra) 70 × 120 cm bílá (240194)

Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome

Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome
Detail

Tento moderní venkovní koberec se stane ozdobou vaší zahrady. Položte si ho ke svému posezení na dvorku a uvidíte, jak bude hned působit útulněji. Jelikož je vyroben z voděodolného polypropylenu, můžete ho použít i ke zkrášlení prostoru u bazénu. Oboustranný venkovní koberec byl utkán plochou technikou a pyšní se moderním grafickým designem v šedo-bílém provedení. Vlastnosti produktu: - Oboustranné použití- Propouští vodu- Snadné čištění Barva:bílá / černá (vzor grafika)Materiál:polypropylenRozměry (ŠxD):120x186 cmvýška vlasu: 0,3 cmHmotnost:1 kg (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome

Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome

Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome
Detail

Tento moderní venkovní koberec se stane ozdobou vaší zahrady. Položte si ho ke svému posezení na dvorku a uvidíte, jak bude hned působit útulněji. Jelikož je vyroben z voděodolného polypropylenu, můžete ho použít i ke zkrášlení prostoru u bazénu. Oboustranný venkovní koberec byl utkán plochou technikou a pyšní se moderním grafickým designem v šedo-bílém provedení. Vlastnosti produktu: - Oboustranné použití- Propouští vodu- Snadné čištění Barva:bílá / černá (vzor grafika)Materiál:polypropylenRozměry (ŠxD):120x186 cmvýška vlasu: 0,3 cmHmotnost:1 kg (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 186 cm Dekorhome

Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 120×220 cm 3057520 (3057520)

Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 120×220 cm 3057520 (3057520)
Detail

Roleta vnitřní, zatemňovací, materiál: bambusové, manuální ovládání, rozměr: 2200 × 1200 mm (V׊), montáž: na okno, barva: hnědá Zatemňovací bambusové rolety SHUMEE představují efektní způsob, jak korigovat sluneční paprsky a udržet v domě soukromí. U nabízeného typu vás určitě zaujme jeho design a hnědá barva. Disponují jednoduchým a bezpečným manuálním ovládáním. Rolovat prostým potažením rukou vám poté dovolí stahovací mechanismus. Co se týče montáže, rolety je možné nainstalovat přímo na okno. Podstatným kritériem jsou rozměry, které jsou 2200 mm na výšku a 1200 mm na šířku. Zajímavé vlastnosti rolet Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 120×220 cm 3057520 Roleta SHUMEE zvýší soukromí a zabrání průchodu slunečních paprsků Jde o zatemňovací bambusové rolety Rolety tvoří hnědá barva Manuální ovládání Stahovací rolety lze ovládat pouhým tahem ruky Rozměry: 2200 × 1200 mm Určeny k instalaci přímo na okno (alza.cz)

Podobné produkty ako Zatemňovací rolety z bambusu 2 ks 120×220 cm 3057520 (3057520)

Nafukovací lehátko MAXI jednorožec, 250 x 250 x 120 cm

Nafukovací lehátko MAXI jednorožec, 250 x 250 x 120 cm
Detail

Samozřejmě existují nafukovací matrace a plavecké kruhy téměř tak dlouho, jako plavky a bikiny. Ale tato obří nafukovací matrace s jednorožcem je jiná. Nejen, že je mnohem větší než běžná lehátka ke koupání. Je v designu jednorožce a zajišťuje spoustu překvapených pohledů, ať už na pláži, u moře, nebo ve venkovním bazénu a na koupališti. Dokonce i na příští zahradní párty jako ostrov k ležení má zaručeně mimořádný vzhled. Díky extra silnému a robustnímu prémiovému vinylu nejvyšší kvality je velmi robustní, odolný proti dírám, protržení a řezům a zajišťuje tak dlouhodobou zábavu při koupání pro 1 nebo 2 osoby. Technické údaje: rozměry: 250 x 250 x 120 cm motiv: jednorožec materiál: 100% vinyl vhodné pro děti i dospělé využití: k bazénu, na pláž, koupaliště nebo k moři Obsah balení: 1 x nafukovací jednorožec (dilego.cz)

Podobné produkty ako Nafukovací lehátko MAXI jednorožec, 250 x 250 x 120 cm

COLOUR CLASH Koberec venkovní pruhy 180 x 120 cm - šedá

COLOUR CLASH Koberec venkovní pruhy 180 x 120 cm - šedá
Detail

odolný vůči UV záření omyvatelný, nelze prát v pračce vhodný do interiéru i exteriéru Balkón jako Váš druhý obývací pokoj, terasa bude Vaším nejoblíbenějším místem. Přesně tak totiž sestavíte Vaše místečko pod širým nebem s polštáři a svíčkami, pohovkou a křesly. Nyní i s trendy venkovním kobercem COLOUR CLASH. Osobitý vzhled a struktura vázaného koberce. Extra příjemný povrch pro ty, kdo doma rádi chodí bosky. K dostání v různých designech a velikostech. (butlers.cz)

Podobné produkty ako COLOUR CLASH Koberec venkovní pruhy 180 x 120 cm - šedá

COLOUR CLASH Koberec venkovní etno 180 x 120 cm - šedá

COLOUR CLASH Koberec venkovní etno 180 x 120 cm - šedá
Detail

odolný vůči UV záření omyvatelný, nelze prát v pračce vhodný do interiéru i exteriéru Balkón jako Váš druhý obývací pokoj, terasa bude Vaším nejoblíbenějším místem. Přesně tak totiž sestavíte Vaše místečko pod širým nebem s polštáři a svíčkami, pohovkou a křesly. Nyní i s trendy venkovním kobercem COLOUR CLASH. Osobitý vzhled a struktura vázaného koberce. Extra příjemný povrch pro ty, kdo doma rádi chodí bosky. K dostání v různých designech a velikostech. (butlers.cz)

Podobné produkty ako COLOUR CLASH Koberec venkovní etno 180 x 120 cm - šedá

COLOUR CLASH Venkovní koberec mozaika 180 x 120 cm - šedohnědá

COLOUR CLASH Venkovní koberec mozaika 180 x 120 cm - šedohnědá
Detail

odolný vůči UV záření omyvatelný, nelze prát v pračce vhodný do interiéru i exteriéru Když je Váš balkon jako druhý obývací pokoj nebo terasa Vaším nejoblíbenějším prostorem, kde trávíte volný čas, tak si také své místečko na čerstvém vzduchu hezky vybavte. Nesmí chybět polštáře a svíčky, pohovky a křesla a nyní i COLOUR CLASH venkovní koberec. Svým vzhledem originální, strukturou ala lýkový koberec a velice příjemný pro bosá chodidla. K dostání v různých designech a velikostech. (butlers.cz)

Podobné produkty ako COLOUR CLASH Venkovní koberec mozaika 180 x 120 cm - šedohnědá

Venkovní koberec 120 x 180 cm růžový DEWAS, 204577 (beliani_204577)

Venkovní koberec 120 x 180 cm růžový DEWAS, 204577 (beliani_204577)
Detail

Koberec Jestli toužíte po novém koberci, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, vyzkoušejte koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm růžový DEWAS, 204577 (beliani_204577)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý THANE, 199356 (beliani_199356)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý THANE, 199356 (beliani_199356)
Detail

Koberec Jestli vybíráte nový koberec, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, zvolte koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý THANE, 199356 (beliani_199356)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý SIKAR, 252873 (beliani_252873)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý SIKAR, 252873 (beliani_252873)
Detail

Koberec Jestli toužíte po novém koberci, který nádherně zútulní vaši místnost, dejte šanci koberci BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý SIKAR, 252873 (beliani_252873)

Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý BIHAR, 202266 (beliani_202266)

Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý BIHAR, 202266 (beliani_202266)
Detail

Koberec Pokud sháníte nový koberec, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, zvolte koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý BIHAR, 202266 (beliani_202266)

Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový BALLARI, 197926 (beliani_197926)

Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový BALLARI, 197926 (beliani_197926)
Detail

Koberec Jestli vybíráte nový koberec, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, doporučíme vám koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový BALLARI, 197926 (beliani_197926)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý BALLARI, 197927 (beliani_197927)

Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý BALLARI, 197927 (beliani_197927)
Detail

Koberec Pokud přemýšlíte nad nákupem koberce, který nádherně zútulní vaši místnost, doporučíme vám koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm šedý BALLARI, 197927 (beliani_197927)

Venkovní koberec 120 x 180 cm černobéžový BALLARI, 197924 (beliani_197924)

Venkovní koberec 120 x 180 cm černobéžový BALLARI, 197924 (beliani_197924)
Detail

Koberec Pokud sháníte nový koberec, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, dejte šanci koberci BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm černobéžový BALLARI, 197924 (beliani_197924)

Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový ETAWAH, 203876 (beliani_203876)

Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový ETAWAH, 203876 (beliani_203876)
Detail

Koberec Pokud přemýšlíte nad nákupem koberce, který vytvoří v místnosti teplo domova, vyzkoušejte koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm béžový ETAWAH, 203876 (beliani_203876)

Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý HAPUR, 196278 (beliani_196278)

Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý HAPUR, 196278 (beliani_196278)
Detail

Koberec Pokud sháníte nový koberec, který nádherně zútulní vaši místnost, vyzkoušejte koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm modrý HAPUR, 196278 (beliani_196278)

Venkovní koberec 120 x 180 cm černý NAGPUR, 202275 (beliani_202275)

Venkovní koberec 120 x 180 cm černý NAGPUR, 202275 (beliani_202275)
Detail

Koberec Pokud sháníte nový koberec, který přinese do vaší místnosti pohodlí a příjemnou atmosféru, doporučíme vám koberec BELIANI. (alza.cz)

Podobné produkty ako Venkovní koberec 120 x 180 cm černý NAGPUR, 202275 (beliani_202275)
Venkovní roleta 60 × 250 cm modrobílá (145943), Gardinia Roleta bambusová Brutus přírodní, 120 x 160 cm, Laťkový plot lískové dřevo 120 × 250 cm, 4Home Záclona Pivoňky, 250 x 120 cm, 4Home Záclona Hortenzie, 250 x 120 cm, 4Home Záclona Růže, 250 x 120 cm, 4Home Záclona Juliana, 250 x 120 cm, 4Home Záclona Butterfly, 250 x 120 cm