Veltie Water Lily 8 rolí, 3 vrstvý

Transparentní deštník s modrými detaily Water Lily, ⌀ 110 cm

Transparentní deštník s modrými detaily Water Lily, ⌀ 110 cm

Parťák do nepohody, co vám zvedne náladu? Nejedná se o inzerát ze sekce „hledám přátelství“. Tuhle úlohu ve vašem životě spolehlivě zastoupí i maličkost, jako deštník. Rozveselte deštivé dny sobě i okolí. S tímto doplňkem budete hvězdou pošmourných ulic. (bonami.cz)

Příruční stolek Caresso Wooden Water Lily Square, 45 x 45 cm

Příruční stolek Caresso Wooden Water Lily Square, 45 x 45 cm

Příruční stolek z kolekce Caresso se pyšní zajímavě pojatou deskou ve tvaru čtverce, kterou na sobě nesou nohy z bukového dřeva, které jsou na koncích zdobené kovovými detaily. Jde o elegantní a přitom nápaditý kousek, který nabídne jak odkládací plochu na drobnější předměty, tak zajímavou estetickou vzpruhu pro interiér. (bonami.cz)

Raven Cycle 3. Blue Lily, Lily Blue (1407136631)

Raven Cycle 3. Blue Lily, Lily Blue (1407136631)

Kniha - autor Maggie Stiefvater, 400 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná Third book in the paranormal series from the author of the "Shiver" trilogy; addictive magic, romance and adventure for teen (and older) girls. (alza.cz)

Lilo a Stitch 1. sezóna - Disk 8 (DVD)

Lilo a Stitch 1. sezóna - Disk 8 (DVD)

Klasický televizní seriál z dílny Walta Disneyho, které potěší všechny děti. VÍRNÍK Experiment 383 Schopnosti experimentu 383 (Vírník), který umí hypnotizovat svoje okolí, se aktivují. Jakmile někoho zhypnotizuje výr ve velkých kulatých očích experimentu 383, splní první rozkaz, který uslyší. Dr. Hamsterviel tak z 383 udělá hlavní hvězdu televizního pořadu, což má zlému experimentu usnadnit realizaci plánu... Vírník totiž chce ovládnout svět! HLEDÁČEK Experiment 458 Lilo pojmenuje experiment 458 Hledáček, protože díky svému skv&… (dvd-premiery.cz)

Prezidenti: Jejich role a odpovědnost (978-80-7584-060-8)

Prezidenti: Jejich role a odpovědnost (978-80-7584-060-8)

Kniha - autor Milan Syruček, 240 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá O našich jedenácti prezidentech byla napsána řada životopisů. Ale prozatím se žádný z autorů nezamýšlel nad základní otázkou: jak odpovědně si počínali při výkonu svých funkcí právě v okamžicích, kdy rozhodnutí o dalším osudu republiky bylo výlučně nebo téměř výlučně v jejich rukou. U každého z nich nastaly takové chvíle a nebyly to jen roky 1938, 1948 či 1968. Autor nabízí i možné různé varianty pro jejich rozhodování. Především se zamýšlí, jaké měli v porovnání s představou ideálního prezidenta předpoklady k výkonu svých funkcí: zda byli trestně stíháni a souzeni, nemocní, jaký měli vzdělání, jaký byl jejich vztah k ženám, k Hradu, jak byli voleni, přijímáni veřejností a uctíváni, jak zasahovali do politického… (alza.cz)

Držák na 3 role toaletního papíru Metaltex Onda

Držák na 3 role toaletního papíru Metaltex Onda

Jsou to právě maličkosti, které tvoří příjemné prostředí našich domácností. Poličky, kuchyňské nástroje, držáky i košíky či odkapávače. Využijte každé zákoutí svého domova na maximum. Značka Metaltex přináší praktická řešení pro menší kuchyně i koupelny. Dejte svým věcem řád. Uvidíte, že i úklid bude jednodušší. (bonami.cz)

Lily a kouzlo zrádců (978-80-00-03843-8)

Lily a kouzlo zrádců (978-80-00-03843-8)

Kniha – autor Holly Webbová, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Lily a Georgie se sice podařilo zachránit otce z vězení, ale jsou ve větším nebezpečí než kdy dřív! Zlovolná matka naplnila Georgie ošklivými kouzly a chce jí využít k provedení plánu, který zosnovala proti královské rodině. Lily musí spojit síly s přáteli i otcem, aby zlo porazila. Ale podaří se jí to vůbec, když stojí proti tak mocným kouzelníkům? Závěrečný díl čarodějné série. (alza.cz)

Sada 3 sklenic Mezzo Lily, 345 ml

Sada 3 sklenic Mezzo Lily, 345 ml

Dodejte své kuchyni a jídelně punc luxusu. S tímto kouskem z kvalitního skla to půjde snadno. (bonami.cz)

Balíček Lili a Vili 3 ve třetí třídě I. - X. díl.: Balíček obsahuje…

Balíček Lili a Vili 3 ve třetí třídě I. - X. díl.: Balíček obsahuje mezipředmětové pracovní sešity I (978-80-7397-158-8)

Kniha – česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Týmové role v práci (978-80-7357-892-3)

Týmové role v práci (978-80-7357-892-3)

Kniha – autor R. Meredith Belbin, 172 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace Týmové role v práci pomůže najít odpovědi na otázky spojené s chováním lidí v týmech. Nabízí také praktické návody, co udělat pro jejich efektivní spolupráci. Autor své postřehy odvozuje nejen z pohnutého minulého století, ale i ze starších historických dat, která upozorňují na propast mezi současným „globálně-technologicko-konzumně-zprůměrovaným pokrokem“ a rozvojem společenských vztahů mezi lidmi, kteří spolu více či méně úspěšně komunikují a spolupracují. Odbornou revizi překladu knihy udělal Jan Stejskal z Belbinova institutu v České republice. (alza.cz)

Optimismus a jeho role v kontextu zdraví (978-80-210-8951-8)

Optimismus a jeho role v kontextu zdraví (978-80-210-8951-8)

Kniha - autor Jaroslava Dosedlová, 168 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Monografie představuje současné psychologické konstrukty optimismu/pesimismu a jejich roli v kontextu zdraví a chování, které se zdravím souvisí. Klíčovou otázkou, kterou si její autorka klade, je, zda optimismus v kontextu zdraví přináší benefity, nebo je spojen spíše s riziky. Monografie integruje jedenáct empirických studií, z nichž většina byla realizována v průběhu čtyř na sebe navazujících výzkumných projektů podporovaných Grantovou agenturou ČR. Kromě konstruktů optimismu/pesimismu prověřuje i další demografické a osobnostní charakteristiky jako psychologické proměnné ovlivňující chování související se zdravím, jež je v dnešní době považováno za nejsilnější faktor podílející se na zdravotním stavu… (alza.cz)

Sada 3 sklenic Mezzo Lily Puro, 345 ml

Sada 3 sklenic Mezzo Lily Puro, 345 ml

Dodejte své kuchyni a jídelně punc luxusu. S tímto kouskem z kvalitního skla to půjde snadno. (bonami.cz)

Lilo a Stitch 1. sezóna - Disk 3 (DVD)

Lilo a Stitch 1. sezóna - Disk 3 (DVD)

Klasický televizní seriál z dílny Walta Disneyho, které potěší všechny děti. Asteroid Lilo a Stitch zjistí, že se blíží asteroid, a varují před ním ostrovany. Uvěří jim jediný surfař, a tak se rozhodnou, že na to půjdou jinak a zkouší asteroid zničit… jenže si uvědomí, že na něm žije jeden mimozemšťan. Fantasmo Experiment č. 375 Objeví se experiment 375 (Fantasmo), který dokáže vytvořit obrovský zmatek tím, že vstoupí do nějaké předmětu a opanuje ho. Takto ovládne Scrump panenku Lilo, a způsobí tak velkou neplechu. Zanedlouho se zjistí, kdo za tím stojí, a experiment 375 uteče. Lilo a Stitch ho přilákají nazpátek, když… (dvd-premiery.cz)

Lili módní návrhářka Můj velký sen (978-80-253-2668-8)

Lili módní návrhářka Můj velký sen (978-80-253-2668-8)

Kniha – 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Lily už odmalička zbožňuje módu. Strašně ráda kreslí, tvoří a vymýšlí si nejrůznější módní kreace. Jejím velkým snem je stát se módní návrhářkou. Jenže už nemá mámu, která by ji podpořila, a táta je proti. Jak ho jen přesvědčit? Lili má naštěstí velkou fantazii, plno dobrých nápadů a také nejlepšího kamaráda ze sousedství, který je vždy připraven pomoci. Když se totiž snům jde malinko naproti, je veliká šance, že se splní! (alza.cz)

Role veřejného a soukromého sektoru v inovačním prostředí (978-80…

Role veřejného a soukromého sektoru v inovačním prostředí (978-80-7598-131-8)

Kniha - autor Viktor Prokop; Jan Stejskal, 374 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Předložená monografie se zabývá problematikou tvorby a šíření inovací v území, a to v kontextu jejich ovlivnění ze strany jednotlivých ekonomických subjektů při současném zohlednění sektoru jejich působení. Jedná se o velmi aktuální téma moderní ekonomie, která považuje kvalitu inovačního prostředí za klíčový faktor rozvoje regionů i národních států. Je velmi cenné, že se autoři rozhodli rozpracovat existující teoretické koncepty do podoby umožňující lepší pochopení současného stavu a potenciálu budoucího vývoje. (alza.cz)

Lili a Vili 3 ve světě prvouky: učebnice prvouky (978-80-7397-153-3)

Lili a Vili 3 ve světě prvouky: učebnice prvouky (978-80-7397-153-3)

Kniha – autor Pavla Žižková, 118 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Reprodukce obrazu Claude Monet - Water Lilies 3, 70 x 70 cm

Reprodukce obrazu Claude Monet - Water Lilies 3, 70 x 70 cm

Claude Monet se ke konci svého života usadil v Giverne, kde si vytvořil jezírko plné leknínů. Stejné místo, ale v různých obdobích, v různém světle, s různou atmosférou, to vše ho vedlo k sérii obrazů s ústředním motivem leknínů. K sérii slavných obrazů, které teď mohou jako reprodukce viset i u vás doma. Základ obrazu je tvořen bavlněným plátnem s kvalitním potiskem, a tak barvy vypadají jako živé. Plátno je natažené na rám, tudíž ho lze ihned pověsit na háček. A tím, že je potisk proveden i z boku plátna, vypadá obraz profesionálně a dobře ze všech úhlů. (bonami.cz)

Canon Roll Paper Standard CAD 80g, 24" (610mm), 50m, 3 role (1569B007)

Canon Roll Paper Standard CAD 80g, 24" (610mm), 50m, 3 role (1569B007)

Role papíru 610mm×50m, 80g/m2 Role běžného, nepotahovaného papíru značky Canon. Skvěle se hodí pro technický tisk nejrůznějších projektů. Role jsou dodávány v šířce 24". V balení najdete celkem 3 role, každou s 50metrovým návinem. Role běžného, nepotahovaného papíru značky Canon. Skvěle se hodí pro technický tisk nejrůznějších projektů. Role jsou dodávány v šířce 24". V balení najdete celkem 3 role, každou s 50metrovým návinem. (alza.cz)

Tapeta Global Art Production Gold Geometry, 52 x 300 cm (3 role)

Tapeta Global Art Production Gold Geometry, 52 x 300 cm (3 role)

Pod zkratkou GAP se skrývá značka Global Art Production a už podle názvu je jasné, že v jejich produkci naleznete něco neobyčejného. Jejím cílem je přeměnit obyčejné interiéry v nádherné místo, a to za pomoci krásných světel a dekorací pro vaše stěny. Důkazem je i tato tapeta s nádherným geometrickým vzorem, která je vyrobena z netkané tkaniny. Ta vzniká stlačením vysoce kvalitní celulózy, polyesteru a syntetických vláken a vyniká hlavně odolností a velmi snadnou aplikací na zeď. (bonami.cz)

V hlavní roli zelenina: Pěstování, zdraví, krása, ruční práce,…

V hlavní roli zelenina: Pěstování, zdraví, krása, ruční práce, kuchyně (978-80-7406-298-8)

Kniha – 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato úžasná kniha vám představí všechny způsoby využití více než 50 druhů zeleniny – od artyčoku až po vodnici. Nezáleží na tom, zda nakupujete zeleninu v supermarketu nebo na trzích od místních prodejců, jistě si pokaždé vybíráte z pestré palety různých druhů. Pokud ale nevíte jistě, jak nejlépe zpracovat kapustu či artyčoky, chcete si založit bio zeleninovou zahrádku, přejete si upevnit zdraví všech členů rodiny a omezit používání produktů s vysokým obsahem chemických látek nebo jednoduše toužíte zužitkovat zeleninu do posledního zbytku, pak potřebujete naši novou jedinečnou publikaci V HLAVNÍ ROLI ZELENINA. Zjistíte, jak zeleninu v kuchyni zpracovat tak, aby chutnala celé rodině. (alza.cz)

GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 30 3 x 150 ml

GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 30 3 x 150 ml

Opalovací sprej GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 30 150 ml 2+1 zdarma (alza.cz)

GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 20 3 x 150 ml

GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 20 3 x 150 ml

Opalovací sprej GARNIER UV Water Transparent Protecting Spray SPF 20 150 ml 2+1 zdarma (alza.cz)

Lili a Vili 3 ve světě čítanka (978-80-7397-155-7)

Lili a Vili 3 ve světě čítanka (978-80-7397-155-7)

Kniha – autor Petra Bendová; Yveta Pecháčková, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Lili a Vili 3 ve světě matematiky: Učebnice matematiky pro 3.ročník…

Lili a Vili 3 ve světě matematiky: Učebnice matematiky pro 3.ročník ZŠ (978-80-7397-152-6)

Kniha – autor Miroslava Brožová, 114 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Lili a Vili 3 ve světě českého jazyka: Učebnice českého jazyka pro 3…

Lili a Vili 3 ve světě českého jazyka: Učebnice českého jazyka pro 3.ročník ZŠ (978-80-7397-154-0)

Kniha – autor Dita Nastoupilová, 106 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Lili a Vili 1 ve světě slabik: Učebnice pro 1. ročník ZŠ (978-80-7397…

Lili a Vili 1 ve světě slabik: Učebnice pro 1. ročník ZŠ (978-80-7397-161-8)

Kniha – česky, brožovaná bez přebalu lesklá Lili a Vili ve světě slabik navazuje na práci s Živou abecedou a pokračuje s nácvikem čtení dalších písmen abecedy ve všech jejich podobách. Každému písmenu jsou věnovány 4 strany, kde si žáci zafixují jeho zvukovou i grafickou podobu. (alza.cz)

Lili a Vili 3 ve světě čtení a psaní II.díl: čítanka (978-80-7397-157…

Lili a Vili 3 ve světě čtení a psaní II.díl: čítanka (978-80-7397-157-1)

Kniha – česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Dark Water (075157130X)

Dark Water (075157130X)

Kniha - 400 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

Vyprávěj - 3. série (8 DVD)

Vyprávěj - 3. série (8 DVD)

Třetí řada úspěšného televízního seriálu. Ve třetí řadě retro seriálu Vyprávěj prožijeme s rodinou Dvořákových období tuhé normalizace druhé poloviny sedmdesátých let a především uvolněnou "popovou éru" let osmdesátých, plnou céček, ramenních vycpávek, melírů a plísňových kalhot. A s kým nezatočí doba, s tím nakonec zatočí jeho vlastní osud. (dvd-premiery.cz)

Lila (1844088820)

Lila (1844088820)

Kniha - autor Marilynne Robinson, 262 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná Lila, homeless and alone after years of roaming the countryside, steps inside a small-town Iowa church-the only available shelter from the rain-and ignites a romance and a debate that will reshape her life. She becomes the wife of a minister and widower, John Ames, and begins a new existence while trying to make sense of the days of suffering that preceded her newfound security.Neglected as a toddler, Lila was rescued by Doll, a canny young drifter, and brought up by her in a hardscrabble childhood of itinerant work. Together they crafted a life on the run, living hand-to-mouth with nothing but their sisterly bond and a lucky knife to protect them. But despite bouts of petty violence and moments of… (alza.cz)

Roli Touch Block (ROL-001143)

Roli Touch Block (ROL-001143)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Touch Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Seaboard Blocku nebo Lightpad Blocku. S jeho pomocí a ve spojení s aplikací ve vašem iPhonu či iPadu můžete snadno dolaďovat expresivní chování. Můžete přidávat nebo ubírat odezvu na dotykových gestech Strike, Glide, Slide, Press a Lift. Snadno maximalizujete hloubku dostupnou tlakem či minimalizujete efekt ohýbání tónu. Klíčové vlastnosti ovladače Roli Touch BlockRozšíření k Seaboard Block společnosti RoliUrčeno pro dolaďování expresivního chování kontroléruPřesnější ovládání jakéhokoli zvukuPřipojení mechanicky nebo pomocí Bluetooth 4.0 (alza.cz)

Roli Seaboard Block (ROL-001142)

Roli Seaboard Block (ROL-001142)

MIDI kontroler přenosný, funguje samostatně nebo jej lze propojit s ostatními ROLI bloky,kompatibilitas iOS/Mac OS/Windows/Android pouze Google Pixel Roli Seaboard Block je šikovný a přenosný kontrolér v podobě kláves, se kterým si užijete opravdu solidní kousek zábavy. Toto zařízení je v podstatě klavír se 24 klávesami a unikátní pěnovou klaviaturou, jež dokáže zaznamenat jakýkoliv dotyk. Seabord Block je tak propracovaný, že dokáže vytvářet nejen klasický organický tón citlivý na dotyk, sílu stlačení klávesy, ale i na vibrato. Pomocí prstů tak lze tóny různě ohýbat a modulovat přímo na klaviatuře. Seaboard je vybaven technologií Bluetooth, díky které ho můžete propojit s ostatními zařízeními ze série "Block" a znásobit tak jeho možnosti. Po propojení s doprovodnou aplikací pro… (alza.cz)

V hlavní roli já (DVD)

V hlavní roli já (DVD)

Černá komedie tragických rozměrů aneb Zubatá se nepřezouvá. Neúspěšný herec Mark (Mark Doherty) nosí permanentně uštvaný výraz, jemuž dominují psí oči. Není divu. Na konkurzech bývá většinou do počtu a navíc během nich zažívá mrazivá ponížení uštědřovaná nespokojenými režiséry (pikantní cameo rolička režiséra Neila Jordana). Opřít se navíc nemůže ani o přítelkyni (Amy Huberman), toužící po přívlastku „bývalá“, bratra (David O´Doherty), paraplegika upoutaného na vozík, ani o nejlepšího kámoše (Dylan Moran), který je sice budoucí slavný režisér a scenárista, ale zatím utápí svůj údajný talent v alkoholu a hazardních hrách. Jako pověstný Damoklův meč nad ním navíc visí hrozba vystěhování z pronajatého bytu, protože panu domácímu (Keith Allen) dochází trpělivost kvůli nesplácenému nájmu.… (dvd-premiery.cz)

Teta (už ne) v komoře: Moje paní na cestě za láskou... Vypráví…

Teta (už ne) v komoře: Moje paní na cestě za láskou... Vypráví buldočice Lili (978-80-905945-9-3)

Kniha – autor Zuzana Peterová, 220 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Po velmi úspěšné humoristické knížce Teta v komoře, kterou vypráví anglická buldočice Lily, vzniklo z pera spisovatelky Zuzany Peterové další pokračování. Opět "autor" - buldok Lily s nadhledem a humorem vypráví o dalších osudech rodiny, ve které se svou paní žije. Její postřehy, názory a kritický pohled na všechny členy rodiny - její paní nevyjímaje - vykouzlí na tváři čtenářů úsměv a pohlazení po duši, které obzvlášť v dnešní tolik složité době potřebujeme. (alza.cz)

Roli Live Block (ROL-001213)

Roli Live Block (ROL-001213)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Live Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Lightpad Blocku. S jeho pomocí můžete ještě snadněji hrát v reálném čase. Stačí si do iPhonu nebo iPadu stáhnout aplikaci Roli Noise, propojit Live Block pomocí konektorů a bezdrátově spojit přes Bluetooth. Díky ovládacím prvkům lze například hrát akordy, přepínat tóniny a oktávy či zapínat držení not. Díky tomuto Blocku budete mít celou řadu funkcí hezky po ruce a nebudete tak muset hledat v softwarových nabídkách.  Klíčové vlastnosti Roli Live BlockRozšíření k Lightpad Blocku společnosti RoliBezdrátové připojení k Lightpad Blocku a Loop Blocku přes BluetoothFyzické připojení pomocí magnetických konektorůSnadné přepínání oktáv,… (alza.cz)

Roli Loop Block (ROL-001218)

Roli Loop Block (ROL-001218)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Loop Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Lightpad Blocku. S jeho pomocí můžete ještě snadněji nahrávat v reálném čase. Stačí si do iPhonu nebo iPadu stáhnout aplikaci Roli Noise, propojit Live Block pomocí konektorů a bezdrátově spojit přes Bluetooth. Díky ovládacím prvkům lze například snadno nastavit tempo, nahrát smyčky a následně je zkvantizovat. Díky tomuto Blocku budete mít celou řadu studiových funkcí hezky po ruce, což usnadní nahrávání vícestopých skladeb. Klíčové vlastnosti Roli Loop BlockRozšíření k Lightpad Blocku společnosti RoliBezdrátové připojení k Lightpad Blocku a Loop Blocku přes BluetoothFyzické připojení pomocí magnetických konektorů15 režimům kvantizace… (alza.cz)

Fentimans Tonic Water, 200ml

Fentimans Tonic Water, 200ml

Tonik poprvé na světě připravovaný přirozenou botanickou cestou se vyrábí ze směsi bylinné tresti s extraktem z citronové trávy, což vytváří osvěžující a jedinečný tonik. Výrobce: Fentimans. (winehouse.cz)

Fiji Artesian Water, 24x0,5l

Fiji Artesian Water, 24x0,5l

Fiji voda je vyjímečná svým původem z ostrovů Fidži. Výrobce: Fiji. (winehouse.cz)

Lila tečkovaná sukně

Lila tečkovaná sukně

- sukně v A-střihu - vzorovaný materiál podobný saténu - v pase elastická guma - bez kapes - materiál: 100% polyester   Velikost S M L Celková délka (cm) 42 43  44 Šířka v pase (cm) x 2 28 30 32  (butikovo.cz)

Lila tečkovaná sukně

Lila tečkovaná sukně

- sukně v A-střihu - vzorovaný materiál podobný saténu - v pase elastická guma - bez kapes - materiál: 100% polyester   Velikost S M L Celková délka (cm) 42 43  44 Šířka v pase (cm) x 2 28 30 32  (butikovo.cz)

Lili a Vili 3 ve světě čtení a psaní I.díl: pracovní čítanka ČJ I.díl…

Lili a Vili 3 ve světě čtení a psaní I.díl: pracovní čítanka ČJ I.díl (978-80-7397-156-4)

Kniha – autor Petra Bendová; Yveta Pecháčková, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Brambory (978-80-904675-8-3)

Brambory (978-80-904675-8-3)

Kniha – autor redakce časopisu Apetit, 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná Pátá z řady kuchařek z Edice Apetit Brambory, vám nabídne přes 100 receptů z brambor, které jsme pro vás uvařili a vyzkoušeli v redakční kuchyni časopisu Apetit. Mají milion podob a chutí. Jsou základní potravinou. A připravíte z nich vše od polévky po dezert! Ochutnejte nejlepší bramborové pokrmy z jednoho hrnce, křupavé placky, lahodné kaše, úžasné knedlíky nebo třeba vláčné pečivo. S našimi recepty se vaše vaření stane potěšením. Vařte, pečte, zapékejte a smažte s námi BRAMBORY! 160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 9 kapitol: Z jednoho hrnce, Pečené & zapečené brambory, Bramboráky, placky & omelety, Bramborové těsto, Bramborové saláty, Bramborové kaše… (alza.cz)

Včelka Mája - DVD 8 (3 díly)

Včelka Mája - DVD 8 (3 díly)

Slavný animovaný seriál, který si získal srdce dětí i dospělých. Pojďte s námi do pohádkového světa včelky Máji a jejího nemotorného kamaráda Vilíka. Oblíbíte si i jejich blízké přátele: lučního koníka Hopa, myšáka Alexandra, tetu Kasandru a mnoho dalších. Mája je kamarádská, ráda se pouští do řešení různých úkolů a nebojí se žádné výzvy. Největší dobrodružství se přeci odehrávají ve vysoké trávě! (dvd-premiery.cz)

Sochy (978-80-904613-3-8)

Sochy (978-80-904613-3-8)

Kniha - autor Václav Fiala, 408 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá „Sochařem se nikdo nevyučí – sochařem se prostě někdo stane”, začíná Jiří T. Kotalík úvodní text do monografie sochaře Václava Fialy. Na čtyřista stran fotografií soch umístěných ve veřejném prostoru, v nezvyklých interiérech nebo v autorově ateliéru, v bývalé tankové garáži v rodných Klatovech. Fiala se k sochařské práci dostal ve svých sedmatřiceti letech a jaksi skokem. O tom, že socha dokáže změnit život je několik textů, které knihu provázejí. Bilanční publikaci doprovodili svými texty Jaromír Zemina, Marcel Fišer, Rostislav Švácha a Josef Vomáčka. „Uznání a respekt si musíte tvrdě odpracovat,” končí Kotalík svůj text. „Václav Fiala celým svým životem a dílem dokazuje, že jeho dávný sen o budoucí profesi se… (alza.cz)

East Imperial Tonic Water, 150ml

East Imperial Tonic Water, 150ml

East Imperial Tonic je tonik z Nového Zélandu, který používá tradiční recepturu z roku 1903. Tento tonik má tučnou, asertivní a hořkou chuť, vyjímá se v koktejlech s ginem. Tonic vytvořený barmany pro barmany a jejich dokonalé koktejly z prémiových destilátů.  Obsahuje pouze stopové množství kyseliny citronové a méně než polovinu cukru ve srovnání s East Imperial Burma Tonic. Sám o sobě není tak líbivý, právě kvůli chybějícímu cukru, ale ve spojení s ginem tvoří fantastický gin´n Tonic, který není ovlivněn cukrem z toniku. Výrobce: East Imperial. (winehouse.cz)

Fentimans Light Tonic Water, 200ml

Fentimans Light Tonic Water, 200ml

Tonik poprvé na světě připravovaný přirozenou botanickou cestou se vyrábí podle receptu založeného na toniku Fentimans a zachovává osvěžující a výrazné citrusové aroma, přičemž však má o 30 % méně kalorií. Výrobce: Fentimans. (winehouse.cz)

Fentimans Botanical Tonic Water, 500ml

Fentimans Botanical Tonic Water, 500ml

Jde o komplexní směs obsahující delikátní kombinaci bylinných a rostlinných příchutí. Zemitý přídech yzopu a myrty je vyvážen přirozenou sladkostí a ostrostí chininu. Výrobce: Fentimans. (winehouse.cz)

Lila tečkovaná sukně

Lila tečkovaná sukně

- sukně v A-střihu - vzorovaný materiál podobný saténu - v pase elastická guma - bez kapes - materiál: 100% polyester   Velikost S M L Celková délka (cm) 42 43  44 Šířka v pase (cm) x 2 28 30 32  (butikovo.cz)

Mísa na ovoce WATER - Philippi

Mísa na ovoce WATER - Philippi

Miska s jemným zavlněním! Miska WATER je modelována rájovým designérem - sluneční svit, mírný větřík a jemné jiskry oceánu ve všech představitelných aspektech - to je přesně to, co WATER odráží. WATER leží jako disk, plochý a jiskřivý s přitažlivými odlesky, které lákají především barevné ovoce jako jsou pomeranče, citrony a limetky. Kulinářská záležitost na pohled. Materiál: nerezová ocel Povrchová úprava: leštěná Design: Paul Chen Tloušťka: 1,2 mm! Průměr: Ø 36 cm (decoronline.cz)

Lili a Vili 2 ve světě čtení a psaní 1. díl: Pracovní čítanka pro 2.…

Lili a Vili 2 ve světě čtení a psaní 1. díl: Pracovní čítanka pro 2. ročník ZŠ první díl (978-80-7397-129-8)

Kniha – autor Dita Nastoupilová, 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Saláty (978-80-904675-3-8)

Saláty (978-80-904675-3-8)

Kniha – 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná Čtvrtá z řady kuchařek z Edice Apetit Saláty vám nabídne 150 receptů. Vyzkoušejte skvělé kombinace s ovocem, sýrem, masem, luštěninami nebo těstovinami. Kuchařka Saláty vám servíruje saláty lehké letní, zimní teplé, i vydatné a přitom zdravé. Staňte se mistrem salátové kuchyně! 160 stran pečlivě vybraných a redaktorkami Apetitu vyzkoušených receptů je rozděleno do 9 kapitol: Slavné, Zeleninové, Bramborové, Z těstovin a rýže, S luštěninami a obilninami, S masem a rybami, Se sýrem a vejci, S ovocem, Zálivky a krutony. (alza.cz)

Keramický talíř Water, ⌀ 25 cm

Keramický talíř Water, ⌀ 25 cm

Je to talíř, nebo ozdoba? V době food blogů a sociálních sítí se obyčejné talíře dostávají na druhou kolej. Každý by měl mít doma alespoň jeden, nebo dva ozdobné talíře, na kterých bude jídlo vypadat jako umělecké dílo! A na instagramu vám jej budou všichni závidět. (bonami.cz)

East Imperial Soda Water, 150ml

East Imperial Soda Water, 150ml

East Imperial Soda Water je nealkoholický nápoj, který pochází z nového Zélandu. Tato voda pochází z udržovaného, spravovaného, přírodního Artesian pramene. Tato voda je jako žádná jiná a je dokonalým doplňkem prémiových lihovin. Výrobce: East Imperial. (winehouse.cz)

forme casa Držák kuchyňských rolí (1455784)

forme casa Držák kuchyňských rolí  (1455784)

Držák robustní rukojeť, protiskluzová základna, snadné vkládaní rolí, 12.5x28cm, BPA free, vhodné do myčky Pořiďte si za skvělou cenu moderní držák kuchyňských rolí od italského výrobce značky Guzzini s robustní rukojetí a protiskluzovou základnou a mějte své jednorázové utěrky vždy po ruce! Tento moderní držák kuchyňských utěrek Forme Casa v zelené barvě je vyrobený z kvalitního plastového materiálu bez BPA a lze ho mýt v myčce.   Klíčové vlastnosti držáku Forme CasaPlastový držák kuchyňských rolí Guzzini v zelené barvěMá robustní rukojeť a protiskluzovou základnuSnadné vkládání a výměna rolíVyrobený z kvalitního materiálu bez BPALze mýt v myčceRozměry:12,5 × 28 cm (alza.cz)

Catler Vakuovací role 28x300 (VR 28300)

Catler Vakuovací role 28x300 (VR 28300)

Příslušenství k svářečce folíí Catler VS 8010, uchovávají potraviny 5x déle, možnost mytí v myčce nádobí, BPA free Uchovávejte potraviny až 5× díky vakuovací roli CATLER ke svářečce folií Catler VS 8010. Balení obsahuje celkem 3 metry role o šíři 28 cm. Potraviny obalené vakuovací rolí lze ohřívat v mikrovlnné troubě, ukládat do mrazáku i umývat v myčce na nádobí. Udrží vlhkost a disponuje speciálními kanálky pro lepší odsátí vzduchu. Antibakteriální vakuovací role CATLER je též BPA free (neobsahuje bisfenol). Klíčové vlastnosti příslušenství vakuovací role CATLERPříslušenství k vakuové svářečce fólií Catler VS 8010Vydrží ohřátí v mikrovlnné troubě i uložení do mrazákuUchovává potraviny až 5× déle čerstvějšíZvládne i mytí v myčce na nádobíUdržuje… (alza.cz)

Roli Lightpad Block M (ROL-001591)

Roli Lightpad Block M (ROL-001591)

MIDI kontroler přenosný a dotykový, funguje samostatně nebo jej lze propojit s ostatními ROLI bloky, kompatibilitas iOS/Mac OS/Windows/Android pouze Google Pixel Roli Lightpad Block je další generace hracích kontrolérů jako je Seaboard Block. Disponuje měkčím, hlubším a nově tvarovaným povrchem, jež umožňuje ještě přesnější hraní s citlivější odezvou, než je jeho kolega Seaboard. Hraní na tomto Blocku je však totožné a zvuk je tvořen přejížděním po povrchu, mačkáním, zvedáním prstů a dalšími intuitivními gesty. Mřížkovaný povrch s 225 mikroklávesami a svíticími čtverci pak napovídá při hraní rytmů a melodií se širokou paletou zvuků. Samozřejmostí je pak možnost propojení s ostatními Blocky společnosti Roli. Klíčové vlastnosti kontroleru Roli Lightpad … (alza.cz)

ProfiCook VK 1015 fólie (PCVK1015 ROLE)

ProfiCook VK 1015 fólie (PCVK1015 ROLE)

Příslušenství pro VK 1015, rozměry 28cmx6m Hledáte náhradní fólie ProfiCook do vakuové svářečky VK 1015 či VK 1080? Pak jste na správném místě. Fólie ProfiCook spolu s vakuovou svářečkou udrží potraviny velmi dlouho čerstvé, plné vitamínů a živin. Velmi je oceníte při marinování potravin, kdy zachovávají veškeré aroma koření a bylinek. Balení ProfiCook obsahuje dvě role o rozměrech 28 cm × 6 m. Klíčové vlastnosti fólií ProfiCookNáhradní fólie pro vakuovou svářečku VK 1015 a VK 1080Vakuově uložené potraviny vydrží čerstvé až 5× déleUmožňují vařit pokrmy při nižších teplotách a bez ztráty živinVelmi vhodné pro marinování potravinBalení obsahuje 2 roleRozměry fólie 28 cm × 6 m (alza.cz)

SENCOR SVX LILY (41000463)

SENCOR SVX LILY (41000463)

Vůně do vysavače tyčinky, vůně lilie, pro sáčkové i bezsáčkové vysavače, 5ks v balení  Liliová vůně do vysavače Sencor při vysávání příjemně provoní váš byt nebo dům. V balení najdete 5 vonných tyčinek. Vysávat a zároveň příjemně provonět byt? Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je! Vůně do vysavače Sencor v průběhu vysávání kouzelně uvolňují jemnou vůni a přispívají tak k útulnosti vašeho bytu nebo domu. Jejich použití je jednoduché, vhoďte 1 tyčinku přímo do sáčku nebo do nádoby na prach a můžete se pustit do vysávání.Klíčové vlastnosti5 tyčinek s vůní liliePro sáčkové i bezsáčkové vysavačeProvoní prostor při vysáváníÚčinné zejména při vysávání zvířecí srstiJednoduchá aplikace (alza.cz)

Thomas Henry Tonic Water, 0,2l

Thomas Henry Tonic Water, 0,2l

Thomas Henry Tonic vás pokaždé dokonale osvěží. Typická hořkost kterou najdeme v Thomas Henry Toniku je nejdůležitější prvek pro tu extra svěží chuť. Tonic je intensivni a vyspělí v chuti díky extraktu z kůry chinovníku. Jeho mimořádně vysoký obsah chininu a jemné květinové aroma citrusů jsou klíčové pro osvěžující chuť toniku. Tonic je jedinečný, čistý a požitkářský. Výrobce: Thomas Henry. (winehouse.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít