Veltie Classic White 8 rolí 2 vrstvý vrstvý

DEWBERRY FILTRAČNÍ KONVICE +CLASSIC WHITE

DEWBERRY FILTRAČNÍ KONVICE +CLASSIC WHITE

Filtrační konvice 3.7l celkový objem, 2l objem filtrované vody, indikátor výměny patron digitální, 1x filtrační patrona Dewberry Filtrační konvice Dewberry Classic je nejen zdraví prospěšná, ale navíc vás ohromí svým jednoduchým oválným designem v bílé barvě. Šroubovací patrona s dlouhou životností snadno odstraní z vody všechny nečistoty, chlor, pesticidy i kovy. Díky svým jedinečným vlastnostem odstraňuje z vody nepříjemné pachy či závadnou chuť, čímž výrazně zlepšuje požitek z pití. Díky stříbrné impregnaci zabraňuje množení bakterií a činí váš život zdravější. S konvicí Dewberry Classic ochutnáte vodu, jakou jste dříve nezakusili.  Klíčové vlastnosti filtrační konvice Dewberry Classic WhiteObjem 3,7 lFiltruje nečistoty a nebezpečné látkyImpregnace ze stříbra… (alza.cz)

Prezidenti: Jejich role a odpovědnost (978-80-7584-060-8)

Prezidenti: Jejich role a odpovědnost (978-80-7584-060-8)

Kniha - autor Milan Syruček, 240 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá O našich jedenácti prezidentech byla napsána řada životopisů. Ale prozatím se žádný z autorů nezamýšlel nad základní otázkou: jak odpovědně si počínali při výkonu svých funkcí právě v okamžicích, kdy rozhodnutí o dalším osudu republiky bylo výlučně nebo téměř výlučně v jejich rukou. U každého z nich nastaly takové chvíle a nebyly to jen roky 1938, 1948 či 1968. Autor nabízí i možné různé varianty pro jejich rozhodování. Především se zamýšlí, jaké měli v porovnání s představou ideálního prezidenta předpoklady k výkonu svých funkcí: zda byli trestně stíháni a souzeni, nemocní, jaký měli vzdělání, jaký byl jejich vztah k ženám, k Hradu, jak byli voleni, přijímáni veřejností a uctíváni, jak zasahovali do politického… (alza.cz)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 2 Role (8002904003790)

WINNI´S Naturel Papírové Utěrky 2 Role (8002904003790)

Eko kuchyňské utěrky vyrobené pouze z přírodních surovín, extra pevné a savé, parfemace jablek, 1 role obsahuje 78 útržků Toužíte po hygienicky čisté kuchyni? Kuchyňské utěrky Winni´s Naturel papírové utěrky vám umožní nejen komfortní, ale zejména efektivní úklid kuchyně. Tyto dvouvrstvé papírové utěrky se vyznačují extra pevností a savostí, díky čemuž pohodlně setřete veškeré tekuté nečistoty a současně hygienicky uklidíte jakýkoliv povrch vaší kuchyně. Utěrky s jemnou vůní zelených jablek z ekologického zemědělství jsou navíc vyrobeny z přírodních surovin, a tudíž 100% rozložitelné, a pyšní se certifikátem FSC. Barva slonové kosti zajišťuje, že se tyto papírové utěrky hodí do každé kuchyně. Balení obsahuje 2 role, což umožní lepší rozmístění utěrek v místnosti. … (alza.cz)

DEWBERRY CLASSIC WHITE bez CLM (743)

DEWBERRY CLASSIC WHITE bez CLM (743)

Filtrační konvice s designem od italského návrháře Jozepha Forakise, elegantní válcovitý tvar, šroubovací patrona Dewberry s delší životností zachycuje chlor, nečistoty organického původu, nečistoty na bázi chloru, pesticidy, snižuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a odstraňuje zdraví škodlivé kovy jako olovo, měď nebo hliník, zajišťuje lepší chuť a odstraňuje pachy, impregnace stříbrem zabraňuje množení bakterií, nálevka s odklápěcím víkem, všechny součásti kromě víka lze mýt v myčce, objem filtrované vody 2l, celková kapacita konvice 3.7l Tato kvalitní konvice s filtrem Dewberry CZ vodě dovede dodat znamenitou chuť a odstraní minerály, jako jsou hořčík a vápník, které způsobují tvrdost vody. Kapacita konvice je 3,7 l a zvládne najednou přefiltrovat až 2 l. Zbytek… (alza.cz)

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game (252277)

Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game (252277)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: RPG  Pokračování úspěšné RPG hry, která dala tomuto žánru nový rozměr. Nyní vás čeká cesta za nalezením zařízení Garden of Eden Creation Kit, které může zachránit vaši primitivní vesnici, která je plná nebezpečné radiace, megalomanských mutantů a neúprosných lží, lstí a zrady. Až se začínáte divit, jestli z tohohle zbrusu nového světa může někdo vůbec něco získat. Zkuste přežít ve světě zničeném nukleární katastrofou, jehož budoucnost se vytrácí s každou další vteřinou.VypnutoVynechat z LightBoxuPokračování úspěšné RPG hry, která dala tomuto žánru nový rozměr. Nyní vás čeká cesta za nalezením zařízení Garden of Eden Creation Kit, které může zachránit vaši primitivní vesnici, která je plná nebezpečné radiace,… (alza.cz)

Optimismus a jeho role v kontextu zdraví (978-80-210-8951-8)

Optimismus a jeho role v kontextu zdraví (978-80-210-8951-8)

Kniha - autor Jaroslava Dosedlová, 168 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Monografie představuje současné psychologické konstrukty optimismu/pesimismu a jejich roli v kontextu zdraví a chování, které se zdravím souvisí. Klíčovou otázkou, kterou si její autorka klade, je, zda optimismus v kontextu zdraví přináší benefity, nebo je spojen spíše s riziky. Monografie integruje jedenáct empirických studií, z nichž většina byla realizována v průběhu čtyř na sebe navazujících výzkumných projektů podporovaných Grantovou agenturou ČR. Kromě konstruktů optimismu/pesimismu prověřuje i další demografické a osobnostní charakteristiky jako psychologické proměnné ovlivňující chování související se zdravím, jež je v dnešní době považováno za nejsilnější faktor podílející se na zdravotním stavu… (alza.cz)

Zásobník na 2 role toaletního papíru matný nerez NEXIO - Blomus

Zásobník na 2 role toaletního papíru matný nerez NEXIO - Blomus

KuchynĚ BLomus - styl, design a elegance Zásobník na toaletní papír NEXIO z matné nerezové oceli je elegantním doplňkem do vaší koupelny. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Nejinak je tomu i u ucelené řady NEXIO určené pro koupelnu. Designéři celou tuto sérii pojali v elegantním, klasickém stylu. Většinu doplňků naleznete ve dvojím provedení matná – leštěná nerezová ocel. Více o značce Blomus zde. Materiál: matná nerezová ocel Původ: Německo (decoronline.cz)

Zásobník na 2 role toaletního papíru leštěný nerez NEXIO - Blomus

Zásobník na 2 role toaletního papíru leštěný nerez NEXIO - Blomus

KuchynĚ BLomus - styl, design a elegance Zásobník na toaletní papír NEXIO z leštěné nerezové oceli je elegantním doplňkem do vaší koupelny. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Nejinak je tomu i u ucelené řady NEXIO určené pro koupelnu. Designéři celou tuto sérii pojali v elegantním, klasickém stylu. Většinu doplňků naleznete ve dvojím provedení matná – leštěná nerezová ocel. Více o značce Blomus zde. Materiál: leštěná nerezová ocel Původ: Německo (decoronline.cz)

Role veřejného a soukromého sektoru v inovačním prostředí (978-80…

Role veřejného a soukromého sektoru v inovačním prostředí (978-80-7598-131-8)

Kniha - autor Viktor Prokop; Jan Stejskal, 374 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Předložená monografie se zabývá problematikou tvorby a šíření inovací v území, a to v kontextu jejich ovlivnění ze strany jednotlivých ekonomických subjektů při současném zohlednění sektoru jejich působení. Jedná se o velmi aktuální téma moderní ekonomie, která považuje kvalitu inovačního prostředí za klíčový faktor rozvoje regionů i národních států. Je velmi cenné, že se autoři rozhodli rozpracovat existující teoretické koncepty do podoby umožňující lepší pochopení současného stavu a potenciálu budoucího vývoje. (alza.cz)

AC/DC CLASSIC 2 (AC/DC CLASSIC 2)

AC/DC CLASSIC 2 (AC/DC CLASSIC 2)

Bluetooth reproduktor přenosný, max 50W, přehrávání z USB, Bluetooth, micro USB, výdrž až 4 hodiny, Oficiální licencovaný produkt AC/DC Stylový bezdrátový reproduktor AC/DC Classic 2AC/DC Classic 2 je stylovým bezdrátovým reproduktorem, který je absolutní povinností pro všechny fanoušky této australské rockové skupiny. Honosí se velkým zlatým logem kapely, ale potěší i svým výkonem 50 W. Reproduktor je plně bezdrátový, propojení se zdrojem hudby obstará kvalitní připojení pomocí technologie Bluetooth. Samozřejmostí je ale i AUX vstup, díky kterému k reproduktoru můžete připojit prakticky jakékoliv další audio zařízení. … (alza.cz)

V hlavní roli zelenina: Pěstování, zdraví, krása, ruční práce,…

V hlavní roli zelenina: Pěstování, zdraví, krása, ruční práce, kuchyně (978-80-7406-298-8)

Kniha – 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato úžasná kniha vám představí všechny způsoby využití více než 50 druhů zeleniny – od artyčoku až po vodnici. Nezáleží na tom, zda nakupujete zeleninu v supermarketu nebo na trzích od místních prodejců, jistě si pokaždé vybíráte z pestré palety různých druhů. Pokud ale nevíte jistě, jak nejlépe zpracovat kapustu či artyčoky, chcete si založit bio zeleninovou zahrádku, přejete si upevnit zdraví všech členů rodiny a omezit používání produktů s vysokým obsahem chemických látek nebo jednoduše toužíte zužitkovat zeleninu do posledního zbytku, pak potřebujete naši novou jedinečnou publikaci V HLAVNÍ ROLI ZELENINA. Zjistíte, jak zeleninu v kuchyni zpracovat tak, aby chutnala celé rodině. (alza.cz)

Lurch Spirali Classic (Green/White) 00010203 (00010203)

Lurch Spirali Classic (Green/White) 00010203 (00010203)

Spiralizér 3 nástavce pro nudličky o tloušťce 3/5mm, 3mm silné plátky  Spiralizér Lurch Spirali Classic (Green/White) 00010203 ocení nejen vegetariáni a vegani, ale také i milovníci čerstvé a syrové stravy. Díky svým vlastnostem se stane jedinečným pomocníkem při přípravě raw stravy, neboli syrové stravy, která získává stále více příznivců. Při raw stravě se konzumují pouze tepelně nezpracované potraviny nebo potraviny, u kterých byla použita maximální teplota 42 °C. Syrová strava je plná antioxidantů, vitamínů, minerálů, enzymů a vlákniny, které by se jinak varem zničily. Pomocí tohoto špičkového horizontálního spiralizéru můžete obohatit svou stravu a připravit si dlouhé, tenké… (alza.cz)

Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti (978-80…

Sladění pracovních a rodinných rolí osob pečujících o děti (978-80-87576-92-2)

Kniha – autor Gabriela Halířová, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Monografie je věnována aktuální problematice skloubení profesního a rodinného života zaměstnaných těhotných žen a rodičů malých dětí, kteří jsou na trhu práce jednou z ohrožených skupin. Autorka dosud nezpracované téma komplexně mapuje a následně analyzuje a srovnává jednotlivé právní nástroje harmonizace práce a rodiny se zdůrazněním ochrany znevýhodněných subjektů – rodičů s dětmi a těhotných zaměstnankyň. Kniha představuje jednotlivá prorodinná opatření, jež jsou rozdělena na tři základní linie: pracovněprávní, sociálně zabezpečovací a zajištění služeb péče o děti. Jedná se o vytvoření vhodných pracovních podmínek pro zaměstnance s malými dětmi, adekvátní finanční zabezpečení rodičů sociální dávkou… (alza.cz)

Fitbit Versa Classic Accessory Band, White, Large (FB166ABWTL)

Fitbit Versa Classic Accessory Band, White, Large (FB166ABWTL)

Řemínek - z materiálu: elastomer, kompatibilní s řadami: Fitbit Versa Řemínek Fitbit doplní design vašich chytrých hodinek. Materiálem použitým na výrobu je elastomer, k příjemnému nošení proto přispívá značná pružnost. Bílá barva vám umožní řemínek Fitbit Versa Classic Accessory Band, White, Large zharmonizovat s oblečením nebo jednoduše dle aktuálního vkusu. Řemínek od výrobce Fitbit je určený pro ciferníky modelové řady Fitbit Versa bude skvělým doplňkem na vaše zápěstí. Zásadní parametry řemínku Fitbit Versa Classic Accessory Band, White, Large Rozvine originální design chytrých hodinek Materiál použitý na výrobu: elastomer Bílá barva Je zařazen do modelové řady Fitbit Versa (alza.cz)

JURA ENA 8 Nordic White (15239)

JURA ENA 8 Nordic White (15239)

Automatický kávovar s kovovým mlýnkem Aroma grinder, barevný TFT displej, 10 nápojů stiskem tlačítka, filtrace vody Claris SMART, pulsní extrakční proces (P.E.P.®), tlak 15bar, zásobník na kávu 125gr, zásobník na vodu 1.1L Automatický kávovar JURA ENA 8 Nordic WhiteV mnoha kulturách věří, že bez dobré kávy nemůže být dobrý den. A tak si nachystejte šálek kávy jako od baristy ihned pro probuzení v automatickém kávovaru JURA ENA 8 Nordic White. Jde zkrátka o skvěle navržený automatický espressovač, který jednoduše přichystá z vaší výběrové kávy co nejlepší nápoj výrazné, tmavě hnědé barvy a hořkého aroma. A také proto, že jde o automatický kávovar, je příprava až směšně jednoduchá. … (alza.cz)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8/7 (054CS24403)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8/7 (054CS24403)

Kryt na mobil inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8/7? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Sage je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je zelené barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen… (alza.cz)

Tefal RK102811 Classic 2 (RK102811)

Tefal RK102811 Classic 2 (RK102811)

Rýžovar 500W, parní koš, lžíce na rýži, odměrná nádoba Rýžovar Tefal RK102811Praktický rýžovar Tefal udrží rýži teplou i po skončení vařeníPokud milujete zdravý životní styl, tak tento rýžovar je určen přímo pro vás. Přístroj dokáže automaticky uvařit až 6 porcí rýže. Nemusíte jen vařit rýži, ale také cereálie a díky parnímu koši uvaříte zdravě libovolné pokrmy v páře. Určitě oceníte možnost vařit dvě jídla v jeden čas. Po dovaření se zařízení automaticky přepne do režimu Keep Warm, ve kterém umí uchovat pokrm stále teplý. Praktické jsou také rukojeti po obou stranách hrnce, světelné kontrolky provozu a stabilní nožičky. Součástí balení je speciální špachtle na rýži, parní koš a odměrná nádobka. Vzhledem k tomu, že odnímatelné části lze snadno umýt v myčce nádobí, tak čištění hrnce bude… (alza.cz)

Sada 2 krabiček na potraviny Snips Classic, 2 l

Sada 2 krabiček na potraviny Snips Classic, 2 l

Udělejte si v lednici pořádek. Pořiďte si k tomu sadu krabiček, které jsou přesně dělané na kvaše oblíbené pokrmy. Jídlo v nich vydrží déle čerstvé a zabráníte tomu, aby se jeho vůně nevábně linula celou ledničkou. Dóza je navíc vhodná nejen na organizaci lednice, ale i na daleké cesty i krátké výlety. (bonami.cz)

Sada 2 krabiček na potraviny Snips Classic, 2 l

Sada 2 krabiček na potraviny Snips Classic, 2 l

Udělejte si v lednici pořádek. Pořiďte si k tomu sadu krabiček, které jsou přesně dělané na kvaše oblíbené pokrmy. Jídlo v nich vydrží déle čerstvé a zabráníte tomu, aby se jeho vůně nevábně linula celou ledničkou. Dóza je navíc vhodná nejen na organizaci lednice, ale i na daleké cesty i krátké výlety. (bonami.cz)

Mad Catz R.A.T. 8+ white (MR05DCINWH000-0)

Mad Catz R.A.T. 8+ white (MR05DCINWH000-0)

Herní myš drátová, optická, 16000 DPI, 11 ks programovatelných tlačítek, vhodná pro praváky, USB, bílá Potřebovali byste excelentní myš pro hráče? Herní myš Mad Catz R.A.T. 8+ white s tlačítky je to pravé ořechové na cestě k dokonalému ovládnutí herního života, takže vám už žádný sok nebude dělat problémy. Herní myška Mad Catz R.A.T. 8+ white je Vhodná pro praváky a její ergonomická konstrukce výborně padne do hbité ruky každého pořádného hráče. Nejzásadnější funkce myši pro hráče Mad Catz R.A.T. 8+ white Díky bezchybnému designu a robustnímu zpracování vám myš vydrží několik let Hmotnost herní myši 145 g 11 ks tlačítek je přeprogramovatelných, díky čemuž je lze přidružit k čemu zrovna potřebujete (alza.cz)

Lenovo TAB 4 8 16GB Polar White (ZA2B0035CZ)

Lenovo TAB 4 8 16GB Polar White (ZA2B0035CZ)

Tablet - Qualcomm Snapdragon 425 Quad Core 1.4GHz, dotykový 8" 1280x800 IPS, RAM 2GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi 802.11bgn, Bluetooth 4.0, micro USB, webkamera 2 Mpx + 5 Mpx, baterie 4850mAh, Google Android 8.0 Oreo Tablet pro celou rodinuLenovo TAB 4 8 je další přírůstek do této řady populárních tabletů. Tento model se vyznačuje především tím, že je ideální pro celou rodinu. Bez problémů jej můžete využívat jak pro práci, tak i např. zabavení dětí. Navíc každý uživatel rodiny může mít svůj účet s heslem a rozdílným nastavením. Také zaujme stylovým provedením, a především svým výkonem, skvělým 8" IPS displejem, špičkovým Dolby Atmos zvukem a velmi dlouhou výdrží baterie. Klíčové vlastnosti Lenovo TAB 4 8 16 GB Polar White8" IPS displej s HD rozlišenímZvuk s technologií Dolby… (alza.cz)

Spigen Classic C1 Bondi Blue iPhone 8/7 (054CS24401)

Spigen Classic C1 Bondi Blue iPhone 8/7 (054CS24401)

Kryt na mobil inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8/7? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Bondi Blue je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je modré barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen… (alza.cz)

Výtvarné umění a jeho subverzní role v období normalizace:…

Výtvarné umění a jeho subverzní role v období normalizace: Demytologizační a detektivní příběh (978-80-270-5668-2)

Kniha - autor Mirek Vodrážka, 192 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Studie se vyrovnává s absentující historiografií nezávislé výtvarné scény v období normalizace (1968–1989) a zkoumá výtvarné umění a jeho subverzní roli ve vztahu „politika a umění“. Je kritická vůči současným snahám v rámci dějin umění, teorie kultury a historie popírat nebo zkreslovat normalizační minulost. Autor v ní klade celou řadu otázek. Například jak komunistický režim institucionálně definoval „zakázané“ výtvarné umění? Podle jakých kritérií represivní složky určovaly „co“ a „koho“ zakazovat, střežit a hlídat? Jak se samotné umělecké instituce, například výtvarné školy podílely na potlačování umělecké novosti a individualismu? Jakým způsobem obchodoval komunistický režim se „zakázaným uměním“?… (alza.cz)

Philips LED Classic Filament 8-75W, E27, čirá, 4000K (929001384101)

Philips LED Classic Filament 8-75W, E27, čirá, 4000K (929001384101)

LED žárovka 8W (náhrada za 75W), 15000hod., 4000K, 1055lm, A++ Klasický tvar, který jste si oblíbili, ale úsporná LED technologie? To je žárovka Philips LED Classic Filament, která do vašeho domova přináší neutrální bílé světlo navozující příjemnou atmosféru. Klasická čirá baňka je doplněna o imitaci wolframových vláken klasické žárovky. 8W žárovka do patice E27 vám poskytne plnou náhradu za 75W klasiku, energetická úspora, které s Philips LED Classic Filament dosáhnete, je tedy značná, jedná se až o 80% rozdíl. Philips LED Classic Filament slibuje životnost dlouhých 15 000 hodin. Klíčové vlastnosti žárovky Philips LED Classic Filament, E27, 8WLED žárovka v designu klasických žárovek8 W nahrazuje 75W žárovkuPřináší značnou energetickou úsporu až 80 %4 000 K je zárukou… (alza.cz)

Spigen Classic C1 Snow iPhone 8 Plus/7 Plus (055CS24411)

Spigen Classic C1 Snow iPhone 8 Plus/7 Plus (055CS24411)

Ochranný kryt inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8 Plus/7 Plus? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Snow je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je bílé barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu… (alza.cz)

Sada 2 židlí Accent White

Sada 2 židlí Accent White

Buďte světoví a přizvěte do svého domova newyorské trendy, které nikdy neomrzí! Značka Safavieh je dokonalý ve své jednoduchosti a působivá ve své nadčasovosti, díky které si tento nábytek ponechává svoji trvalou hodnotu. Zároveň se v něm míchá klasika s moderními prvky i orientálními prvky, a tak se jedná o kousky, kterým to sluší za jakékoli situace a v jakémkoli prostředí. (bonami.cz)

Sada 8 nástěnných samolepek Dekornik White Happy Rabbits

Sada 8 nástěnných samolepek Dekornik White Happy Rabbits

Snadná manipulace, vysoká odolnost a hlavně nádherný vzhled. Tak tímhle se pyšní nástěnné samolepky a dekorace Dekornik, které ozdobí jemné pokojíčky princezen i drsné chlapecké doupě. (bonami.cz)

Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White (ZA2E0082CZ)

Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White (ZA2E0082CZ)

Tablet - Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 Octa Core 2.0GHz, dotykový 8" 1920x1200 IPS, RAM 3GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB-C, microSD až 128GB, webkamera 5 Mpx + 8 Mpx, baterie 4850mAh, Google Android 8.0 Oreo Tenký a odolný tablet pro celou rodinuLenovo TAB 4 8 Plus 16GB White je prémiový tablet, jehož funkce využije celá rodina. Na první pohled zaujme překrásným designem, skvělým výkonem a zvýšenou odolností díky modernímu krytu z dvojitého skla bránícímu poškrábání a poškození při nárazech. Navíc každý uživatel rodiny může mít svůj účet s heslem a rozdílným nastavením. I proto je skvělou volbou pro celou rodinu – můžete s ním pracovat, ale i např. zabavit děti. Klíčové vlastnosti Lenovo TAB 4 8 Plus 16GB White8" IPS displej s Full HD rozlišenímZvuk s… (alza.cz)

Acer Iconia One 8 16GB White (NT.LEREE.001)

Acer Iconia One 8 16GB White (NT.LEREE.001)

Tablet - MediaTek MT8167B Quad Core, dotykový IPS 8" 1280x800, RAM 1GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, micro USB, microSD (až 128GB), OTG, webkamera 2 Mpx + 5 Mpx, baterie 4600mAH, Google Android 7 (B1-870-K3F9) Dokonale kompaktní tablet najde své využití pro libovolné účely a díky skromným rozměrům se vejde prakticky do kteréhokoliv zavazadla. Vnitřní výbavu Aceru Iconia One 8 tvoří čtyřjádrový procesor spolu s 1GB operační pamětí. Oba komponenty zaručují plynulý chod veškerých aplikací, včetně operačního systému Android 7.0. Data si bere na starosti 16GB flash paměť, v případě potřeby rozšířitelná o 128GB microSD kartu. Klíčové vlastnosti tabletu Acer Iconia One 8 16 GB WhiteKompaktní provedení ideální na cestyČtyřjádrový procesor, 1GB RAM & 16GB… (alza.cz)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8 Plus/7 Plus (055CS24409)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8 Plus/7 Plus (055CS24409)

Kryt na mobil inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8 Plus/7 Plus? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Sage je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je zelené barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu… (alza.cz)

Classic magnetická 45x60cm bílá (DI-WH-2)

Classic magnetická 45x60cm bílá (DI-WH-2)

Tabule - hliníkový rám, lakovaná, popisovatelná za sucha stíratelnými popisovači, s odkládací lištou a sadou pro připevnění na zeď Bílá tabule Classic nabízí v pěkném hliníkovém rámu plochu 45 × 60 cm pro popsání nebo pokreslení za sucha stíratelnými popisovači, pro které je připravena odkládací lišta. Několikaleté poznatky pro zlepšování vedly k pokročilé sendvičové konstrukci. Zadní strana je z pevného pozinkovaného plechu. Přední strana plechová strana má kvalitní lakování vypalované při 250 °C. Speciální polyuretanové lepidlo zaručuje adhezi i po mnoha letech. Tabule se připevňuje na zeď a nechybí ani robustní rohové spojky s designovými krytkami. Aby k vám tabule dorazila ve 100% stavu i po dopravě na velkou vzdálenost, je řádné zabalena do několika vrstev. … (alza.cz)

Roli Touch Block (ROL-001143)

Roli Touch Block (ROL-001143)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Touch Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Seaboard Blocku nebo Lightpad Blocku. S jeho pomocí a ve spojení s aplikací ve vašem iPhonu či iPadu můžete snadno dolaďovat expresivní chování. Můžete přidávat nebo ubírat odezvu na dotykových gestech Strike, Glide, Slide, Press a Lift. Snadno maximalizujete hloubku dostupnou tlakem či minimalizujete efekt ohýbání tónu. Klíčové vlastnosti ovladače Roli Touch BlockRozšíření k Seaboard Block společnosti RoliUrčeno pro dolaďování expresivního chování kontroléruPřesnější ovládání jakéhokoli zvukuPřipojení mechanicky nebo pomocí Bluetooth 4.0 (alza.cz)

Roli Seaboard Block (ROL-001142)

Roli Seaboard Block (ROL-001142)

MIDI kontroler přenosný, funguje samostatně nebo jej lze propojit s ostatními ROLI bloky,kompatibilitas iOS/Mac OS/Windows/Android pouze Google Pixel Roli Seaboard Block je šikovný a přenosný kontrolér v podobě kláves, se kterým si užijete opravdu solidní kousek zábavy. Toto zařízení je v podstatě klavír se 24 klávesami a unikátní pěnovou klaviaturou, jež dokáže zaznamenat jakýkoliv dotyk. Seabord Block je tak propracovaný, že dokáže vytvářet nejen klasický organický tón citlivý na dotyk, sílu stlačení klávesy, ale i na vibrato. Pomocí prstů tak lze tóny různě ohýbat a modulovat přímo na klaviatuře. Seaboard je vybaven technologií Bluetooth, díky které ho můžete propojit s ostatními zařízeními ze série "Block" a znásobit tak jeho možnosti. Po propojení s doprovodnou aplikací pro… (alza.cz)

V hlavní roli já (DVD)

V hlavní roli já (DVD)

Černá komedie tragických rozměrů aneb Zubatá se nepřezouvá. Neúspěšný herec Mark (Mark Doherty) nosí permanentně uštvaný výraz, jemuž dominují psí oči. Není divu. Na konkurzech bývá většinou do počtu a navíc během nich zažívá mrazivá ponížení uštědřovaná nespokojenými režiséry (pikantní cameo rolička režiséra Neila Jordana). Opřít se navíc nemůže ani o přítelkyni (Amy Huberman), toužící po přívlastku „bývalá“, bratra (David O´Doherty), paraplegika upoutaného na vozík, ani o nejlepšího kámoše (Dylan Moran), který je sice budoucí slavný režisér a scenárista, ale zatím utápí svůj údajný talent v alkoholu a hazardních hrách. Jako pověstný Damoklův meč nad ním navíc visí hrozba vystěhování z pronajatého bytu, protože panu domácímu (Keith Allen) dochází trpělivost kvůli nesplácenému nájmu.… (dvd-premiery.cz)

Roli Live Block (ROL-001213)

Roli Live Block (ROL-001213)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Live Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Lightpad Blocku. S jeho pomocí můžete ještě snadněji hrát v reálném čase. Stačí si do iPhonu nebo iPadu stáhnout aplikaci Roli Noise, propojit Live Block pomocí konektorů a bezdrátově spojit přes Bluetooth. Díky ovládacím prvkům lze například hrát akordy, přepínat tóniny a oktávy či zapínat držení not. Díky tomuto Blocku budete mít celou řadu funkcí hezky po ruce a nebudete tak muset hledat v softwarových nabídkách.  Klíčové vlastnosti Roli Live BlockRozšíření k Lightpad Blocku společnosti RoliBezdrátové připojení k Lightpad Blocku a Loop Blocku přes BluetoothFyzické připojení pomocí magnetických konektorůSnadné přepínání oktáv,… (alza.cz)

Roli Loop Block (ROL-001218)

Roli Loop Block (ROL-001218)

MIDI kontroler pro ROLI Seaboard Block nebo Lightpad Block M Roli Loop Block patří mezi jedno z dalších užitečných rozšíření k Lightpad Blocku. S jeho pomocí můžete ještě snadněji nahrávat v reálném čase. Stačí si do iPhonu nebo iPadu stáhnout aplikaci Roli Noise, propojit Live Block pomocí konektorů a bezdrátově spojit přes Bluetooth. Díky ovládacím prvkům lze například snadno nastavit tempo, nahrát smyčky a následně je zkvantizovat. Díky tomuto Blocku budete mít celou řadu studiových funkcí hezky po ruce, což usnadní nahrávání vícestopých skladeb. Klíčové vlastnosti Roli Loop BlockRozšíření k Lightpad Blocku společnosti RoliBezdrátové připojení k Lightpad Blocku a Loop Blocku přes BluetoothFyzické připojení pomocí magnetických konektorů15 režimům kvantizace… (alza.cz)

Lenovo TAB 4 8 Plus LTE 16GB White (ZA2F0003CZ)

Lenovo TAB 4 8 Plus LTE 16GB White (ZA2F0003CZ)

Tablet - Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 Octa Core 2.0GHz, dotykový 8" 1920x1200 IPS, RAM 3GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, 4G/ LTE, USB-C, microSD až 128GB, čtečka otisků prstů, webkamera 5 Mpx + 8 Mpx, baterie 4850mAh, Google Android 8.0 Oreo Tenký a odolný tablet pro celou rodinuLenovo TAB 4 8 Plus LTE 16GB White je prémiový tablet, jehož funkce využije celá rodina. Na první pohled zaujme překrásným designem, skvělým výkonem a zvýšenou odolností díky modernímu krytu z dvojitého skla bránícímu poškrábání a poškození při nárazech. Navíc každý uživatel rodiny může mít svůj účet s heslem a rozdílným nastavením. I proto je skvělou volbou pro celou rodinu – můžete s ním pracovat, ale i např. zabavit děti. Klíčové vlastnosti Lenovo TAB 4 8 Plus LTE 16GB White8" IPS… (alza.cz)

Xiaomi Mi Scooter 2 white (472926)

Xiaomi Mi Scooter 2 white (472926)

Elektrická koloběžka - maximální rychlost 25 km/h, s dojezdem až 30 km, výkon motoru 250 W, kapacita baterie 7,8 Ah Jednoduchá, kompaktní a rychlá elektrická koloběžkaModerní elektrická koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2 poslouží jako stylové vozítko pro děti i dospělé, které zajistí nejen rychlé přesuny po městě, ale užijete si s ní i spoustu zábavy. Díky pevné odolné konstrukci z leteckého hliníku zajistí pohodlnou jízdu i po nerovném povrchu a neuškodí jí ani slabý déšť. Stupátko koloběžky je opatřeno hliníkovou vrstvou s texturou, která zabraňuje klouzání nohou. Klíčové vlastnosti koloběžky Xiaomi Mi Scooter 2 whiteOdolná konstrukce z leteckého hliníkuKompaktní rozměry a nízká hmotnost 12,5 kgSkládací design pro snadné přenášeníVýkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou… (alza.cz)

HyperX 8GB DDR4 3200MHz CL18 Fury White Series (HX432C18FW2/8)

HyperX 8GB DDR4 3200MHz CL18 Fury White Series (HX432C18FW2/8)

Operační paměť PC4-25600, XMP, napětí 1.20V Označení HyperX je výsadou těch nejrychlejších produktů firmy Kingston. Ne jinak je tomu i v případě špičkového paměťového modulu Kingston HyperX Fury White s chladičem ve stylovém bílém provedení, které vaší počítačové sestavě dodá exkluzivní vzhled ladící s barvou ostatních komponent. Stejně tak jako všechny ostatní produkty firmy Kingston byly i paměti HyperX z edice Fury pečlivě testovány. Operační paměť disponuje kapacitou 8 GB.Klíčové vlastnosti HyperX Fury White8GB operační paměťVysoký výkon generace DDR4Pracovní frekvence až 3200 MHzPovedený moderní design v bílém provedeníPasivní chladič pro stabilitu při zátěži a dlouhou životnost pamětiPodpora Intel XMPTaktování operační paměti snadno a rychleModerní bílý vzhled paměti Kingston… (alza.cz)

Screenshield APPLE iPhone 8 na displej white (APP-TG3DWIPH8-D)

Screenshield APPLE iPhone 8 na displej white (APP-TG3DWIPH8-D)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, Lifetime Warranty Ochranné zodolněné sklo Screenshield Tempered Glass na Apple iPhone 8 (full COVER white) je vyrobeno speciální metodou tvrzení. Jeho aplikace je velice snadná a díky oleofobické vrstvě i velice příjemná na dotyk. I případné čištění ochranného skla Screenshield Tempered Glass je snadné a otisky prstů jsou úplně eliminovány. Ochranné sklo dokonce garantuje doživotní záruku. Součástí balení Screenshield Tempered Glass je ochranné sklo, stěrka, hadřík, čistící set a návod k aplikaci. Klíčové vlastnosti ochranného skla Screenshield Tempered Glass na Apple iPhone 8 (full COVER white)Snadná a rychlá aplikace bez bublinekDoživotní zárukaTvrzené sklo Screenshield Tempered… (alza.cz)

Bleach 14: White Tower Rocks (978-80-7449-248-8)

Bleach 14: White Tower Rocks (978-80-7449-248-8)

Kniha – autor Tite Kubo, 200 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V nouzi poznáš přítele – Joruiči se po dlouhé době vrací na scénu a vypadá to, že naši hrdinové konečně dospějí do cíle a Rukia bude osvobozena. V cestě už jim stojí jen její bratr a kapitán šesté jednotky Bjakuja Kučiki. Ičigo už se ovšem dávno přesvědčil, že s Bjakujou nejsou žádné žerty. Dokáže jej tentokrát porazit? (alza.cz)

SOMAT Classic Gel 2 l (80 dávek) (9000100663809)

SOMAT Classic Gel 2 l (80 dávek)  (9000100663809)

Gel do myčky zaručí perfektní čistotu, chrání sklo před korozí a barvy před blednutím Somat gel Classic se snadno a rychle rozpouští, tudíž se perfektně hodí i pro krátké mycí cykly, které šetří váš čas i energii. Tento přípravek vám zaručí perfektní čistotu, navíc chrání sklo před korozí a barvy vašeho nádobí před blednutím. Somat gel Classic je ideální společník pro dokonalou čistotu a lesk.  Klíčové vlastnosti gelu do myčky Somat ClassicSomat Classic je vhodný i pro krátké mycí cyklyŠetří čas i energiiSpolehlivá ochrana před korozí a blednutím barevSomat Classic pro dokonalou čistotu a lesk Dávkování:Lehce znečištěné nádobí 23 mlStředně znečištěné nádobí 25 mlVelmi znečištěné nádobí 30 mlSložení:Parfémy, Enzymy, Konzervační činidla 2-bromo-2-nitropropane-1… (alza.cz)

Sada 2 bílých smaltovaných podnosů Antic Line Classic

Sada 2 bílých smaltovaných podnosů Antic Line Classic

Hodí se na chalupu i do rustikálně zařízeného domova. Smaltované kuchyňské doplňky Antic Line jsou vytvořené tak, že se velmi snadno kombinují nejen samy mezi sebou, ale i s jakýmkoli stávajícím interiérem ♥ (bonami.cz)

Sada 2 úložných dóz Snips Classic, 1,5 l

Sada 2 úložných dóz Snips Classic, 1,5 l

Šikovná krabička italské značky Snips vám zajistí, že vaše svačina bude i po náročně cestě chutnat náramně! Díky obrázkům na víčku navíc hned rozeznáte jednu od druhé. Misky jsou vhodné jak do myčky, tak i mikrovlnné trouby. - Materiál: plast - Rozměry: 27 x 20 x 4,8 cm (jedna krabička) - Objem: 1,5 l (jedna krabička) - Sada: 2 ks - Poznámka: vhodné do myčky, mikrovlnky i mrazáku (bonami.cz)

forme casa Držák kuchyňských rolí (1455784)

forme casa Držák kuchyňských rolí  (1455784)

Držák robustní rukojeť, protiskluzová základna, snadné vkládaní rolí, 12.5x28cm, BPA free, vhodné do myčky Pořiďte si za skvělou cenu moderní držák kuchyňských rolí od italského výrobce značky Guzzini s robustní rukojetí a protiskluzovou základnou a mějte své jednorázové utěrky vždy po ruce! Tento moderní držák kuchyňských utěrek Forme Casa v zelené barvě je vyrobený z kvalitního plastového materiálu bez BPA a lze ho mýt v myčce.   Klíčové vlastnosti držáku Forme CasaPlastový držák kuchyňských rolí Guzzini v zelené barvěMá robustní rukojeť a protiskluzovou základnuSnadné vkládání a výměna rolíVyrobený z kvalitního materiálu bez BPALze mýt v myčceRozměry:12,5 × 28 cm (alza.cz)

Chobotnice 8 - 2. část (DVD)

Chobotnice 8 - 2. část (DVD)

Legendární TV seriál. 50. léta 20. století. Mladý baron Francesco Altamura se vrací se svojí manželkou a synem z Ameriky do rodné Itálie. Přichází s rozsáhlým zemědělsko-průmyslovým projektem, jenž by měl Sicílii změnit v malou Kalifornii. Při přípravách brzy naráží na byrokratickou hradbu tvořenou ve skutečnosti zájmy mafie, která se chce do projektu za každou cenu vloudit. To však baron vytuší a jakoukoli nekalou spolupráci odmítá. Situace se vyhrotí únosem baronova syna Paula, který je uvězněn na statku daleko od civilizace. Rodina je paralyzována strachem. Baronka Altamurová se obrací na americký konzulát v Palermu a do oblasti je vyslán poručík karabiniérů Carlo Arcuti, aby chlapce tajně vypátral. Mezitím se Paul setkává a spřátelí s chlapcem jménem Tano Cariddi. (dvd-premiery.cz)

Catler Vakuovací role 28x300 (VR 28300)

Catler Vakuovací role 28x300 (VR 28300)

Příslušenství k svářečce folíí Catler VS 8010, uchovávají potraviny 5x déle, možnost mytí v myčce nádobí, BPA free Uchovávejte potraviny až 5× díky vakuovací roli CATLER ke svářečce folií Catler VS 8010. Balení obsahuje celkem 3 metry role o šíři 28 cm. Potraviny obalené vakuovací rolí lze ohřívat v mikrovlnné troubě, ukládat do mrazáku i umývat v myčce na nádobí. Udrží vlhkost a disponuje speciálními kanálky pro lepší odsátí vzduchu. Antibakteriální vakuovací role CATLER je též BPA free (neobsahuje bisfenol). Klíčové vlastnosti příslušenství vakuovací role CATLERPříslušenství k vakuové svářečce fólií Catler VS 8010Vydrží ohřátí v mikrovlnné troubě i uložení do mrazákuUchovává potraviny až 5× déle čerstvějšíZvládne i mytí v myčce na nádobíUdržuje… (alza.cz)

Roli Lightpad Block M (ROL-001591)

Roli Lightpad Block M (ROL-001591)

MIDI kontroler přenosný a dotykový, funguje samostatně nebo jej lze propojit s ostatními ROLI bloky, kompatibilitas iOS/Mac OS/Windows/Android pouze Google Pixel Roli Lightpad Block je další generace hracích kontrolérů jako je Seaboard Block. Disponuje měkčím, hlubším a nově tvarovaným povrchem, jež umožňuje ještě přesnější hraní s citlivější odezvou, než je jeho kolega Seaboard. Hraní na tomto Blocku je však totožné a zvuk je tvořen přejížděním po povrchu, mačkáním, zvedáním prstů a dalšími intuitivními gesty. Mřížkovaný povrch s 225 mikroklávesami a svíticími čtverci pak napovídá při hraní rytmů a melodií se širokou paletou zvuků. Samozřejmostí je pak možnost propojení s ostatními Blocky společnosti Roli. Klíčové vlastnosti kontroleru Roli Lightpad … (alza.cz)

Classic Flipchart YSA PLUS 70x100cm (DI-BSTYSAL-2)

Classic Flipchart YSA PLUS 70x100cm (DI-BSTYSAL-2)

Flipchart - magnetický, lakovaný, s výsuvnými rameny, popisovatelný, výškově nastavitelný, hliníkový rám, odkládací lišta Praktickým doplňkem do kanceláře nebo zasedací místnosti je magnetická tabule FlipChart s lakovaným povrchem. Díky její velikosti všichni dobře uvidí na prezentované projekty. Využít můžete jak magnetů k přichycení papírů, výsuvných ramen, tak i možnosti tabuli přímo popisovat za sucha stíratelnými fixy. Tabuli si můžete nastavit na ideální výšku a velkou výhodou je také univerzální rychloupínací lišta pro zavěšení všech druhů flipchart bloků s i bez děr. Plocha tabule je lemována hliníkovým rámem, velmi praktická je odkládací lišta a potřebnou stabilitu zajistí tříbodová opěrná konstrukce. Klíčové vlastnosti magnetické tabule Classic FlipChart YSA… (alza.cz)

ProfiCook VK 1015 fólie (PCVK1015 ROLE)

ProfiCook VK 1015 fólie (PCVK1015 ROLE)

Příslušenství pro VK 1015, rozměry 28cmx6m Hledáte náhradní fólie ProfiCook do vakuové svářečky VK 1015 či VK 1080? Pak jste na správném místě. Fólie ProfiCook spolu s vakuovou svářečkou udrží potraviny velmi dlouho čerstvé, plné vitamínů a živin. Velmi je oceníte při marinování potravin, kdy zachovávají veškeré aroma koření a bylinek. Balení ProfiCook obsahuje dvě role o rozměrech 28 cm × 6 m. Klíčové vlastnosti fólií ProfiCookNáhradní fólie pro vakuovou svářečku VK 1015 a VK 1080Vakuově uložené potraviny vydrží čerstvé až 5× déleUmožňují vařit pokrmy při nižších teplotách a bez ztráty živinVelmi vhodné pro marinování potravinBalení obsahuje 2 roleRozměry fólie 28 cm × 6 m (alza.cz)

HyperX 8GB DDR4 2400MHz CL15 Fury White Series (HX424C15FW2/8)

HyperX 8GB DDR4 2400MHz CL15 Fury White Series (HX424C15FW2/8)

Operační paměť PC4-19200, napětí 1.20V Špičkové operační paměti Kingston z řady HyperX Fury DDR4 dokáží vždy nabídnout vysoký výkon a elegantní vzhled. Tyto moduly jsou vhodnou volbou jak pro herní sestavy, tak i pro kancelářské počítače. Označení HyperX je výsadou těch nejrychlejších produktů firmy Kingston. Nejinak je tomu i v případě špičkového paměťového modulu Kingston HyperX Fury. Tato operační paměť DDR4 s frekvencí 2400 MHz nabídne více než dostatečný výkon, a to jak pro hraní moderních her, tak i pro práci v grafických či jiných paměťově náročných programech. Elegantní vzhled dokonale vynikne v každé počítačové sestavě s průhlednou bočnicí. Stejně jako všechny ostatní produkty firmy Kingston byly i paměti HyperX edice Fury pečlivě… (alza.cz)

Sada 2 zelených židlí White Label Faye

Sada 2 zelených židlí White Label Faye

Zařiďte si svou jídelnu se značkou White Label. Tyhle židle jsou skvělou volbou, pokud toužíte po společných obědech u jednoho stolu ♥ Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. (bonami.cz)

Sada 2 zelených židlí White Label Leon

Sada 2 zelených židlí White Label Leon

Dopřejte své jídelně vzpruhu v podobě nových židlí. Ty od White Label si zamilujete na první pohled. Dáváte přednost minimalistickému scandi, nebo byste snad raději něco odvážnějšího? Žádný problém ♥ (bonami.cz)

Sada 2 ručníků Hurrem White, 50x90 cm

Sada 2 ručníků  Hurrem White, 50x90 cm

Koupelna jako místo, ve kterém budete chtít trávit čas stejně rádi jako třeba v ložnici? Ano, jde to. Tyto bavlněné ručníky jsou totiž záměrně navrženy tak, aby i zdánlivě obyčejná a ryze praktická věc jako ručník se mohla stát ozdobou koupelny, za kterou se nebudete stydět, ba naopak ji dávat tak, aby na ni bylo vidět. (bonami.cz)

Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej white (APP-TG3DWIPH8P-D)

Screenshield APPLE iPhone 8 Plus na displej white (APP-TG3DWIPH8P-D)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, Lifetime Warranty Ochranné zodolněné sklo Screenshield Tempered Glass na Apple iPhone 8 Plus (full COVER white) je vyrobeno speciální metodou tvrzení. Jeho aplikace je velice snadná a díky oleofobické vrstvě i velice příjemná na dotyk. I případné čištění ochranného skla Screenshield Tempered Glass je snadné a otisky prstů jsou úplně eliminovány. Ochranné sklo dokonce garantuje doživotní záruku. Součástí balení Screenshield Tempered Glass je ochranné sklo, stěrka, hadřík, čistící set a návod k aplikaci. Klíčové vlastnosti ochranného skla Screenshield Tempered Glass na Apple iPhone 8 Plus (full COVER white)Snadná a rychlá aplikace, nezanechává bublinkyDoživotní zárukaTvrzené sklo… (alza.cz)

Sada 2 košíků na pečivo Rustic White

Sada 2 košíků na pečivo Rustic White

Kam s těmi čerstvými bagetami, které každé ráno vykoupíte z toho oblíbeného pekařství na rohu? Košíky od Premier Living ví nejlíp, jak s pečivem "naložit". A kdo by řekl, že nakonec taková bageta v koši může vypadat esteticky a lahodit zrakovému vnímání! (bonami.cz)

Sada 2 bílých židlí White Label Leon

Sada 2 bílých židlí White Label Leon

Dopřejte své jídelně vzpruhu v podobě nových židlí. Ty od White Label si zamilujete na první pohled. Dáváte přednost minimalistickému scandi, nebo byste snad raději něco odvážnějšího? Žádný problém ♥ (bonami.cz)

Sada 2 bílých bavlněných ručníků Cift White

Sada 2 bílých bavlněných ručníků Cift White

Když je venku mrazivo, není nic příjemnějšího, než si doma připravit horkou lázeň. Tlumené světlo, relaxační hudba, vonné svíčky… A potom se zachumlat do měkoučkých ručníků. Vybrat si můžete z různých barevných kombinací ručníkových sad, a tak může mít každý z rodiny tu svou. (bonami.cz)

Sada 2 bílých závěsných smaltovaných květináčů Antic Line Classic

Sada 2 bílých závěsných smaltovaných květináčů Antic Line Classic

Hodí se na chalupu i do rustikálně zařízeného domova. Smaltované kuchyňské doplňky Antic Line jsou vytvořené tak, že se velmi snadno kombinují nejen samy mezi sebou, ale i s jakýmkoli stávajícím interiérem ♥ (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít