Vedomá cesta za zdravím: objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4)

Produkt Vedomá cesta za zdravím: objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Vedomá cesta za zdravím: objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4) upraviť a produkt hľadať znova.

Vedomá cesta za zdravím: Objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4)

Vedomá cesta za zdravím: Objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4)
Detail

Kniha - autor Monika Hodásová, 224 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Monika Hodásová už roky pomáha ľuďom svojím jedinečným holistickým prístupom, ktorý v sebe zahŕňa liečenie na úrovni tela, emócií a duše. A jej klienti ju milujú. Iste je to zapríčinené aj tým, že ona sama si prešla neľahkou niekoľkoročnou cestou najprv k ochoreniu a potom aj k vyliečeniu, takže ich dokáže veľmi dobre pochopiť. Vo svojej knihe Vedomá cesta za zdravím opisuje nielen to, ako ochorela, ale aj vlastnú vedomú holistickú cestu za zdravím. Dopredu ju poháňala potreba vyliečiť sa, no aj túžba po poznaní. Počas rokov absolvovala mnohé odborné štúdiá v oblasti zdravej výživy, liečivých pohybových aktivít a práce s telom, ale aj starostlivosti o emočné a duševné zdravie. Všetky techniky najprv vyskúšala na sebe a postupne si vytvorila celostný prístup, o ktorý sa dnes s láskou delí s klientami nielen vo svojej individuálnej praxi, ale aj na rôznych prednáškach, seminároch či... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vedomá cesta za zdravím: Objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4) , Vedomá cesta za zdravím: objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4)

Vedomá cesta za zdravím - Monika Hodásová

Vedomá cesta za zdravím - Monika Hodásová
Detail

Monika Hodásová už roky pomáha ľuďom svojím jedinečným holistickým prístupom, ktorý v sebe zahŕňa liečenie na úrovni tela, emócií a duše. A jej klienti ju milujú. Iste je to zapríčinené aj tým, že ona sama si prešla neľahkou niekoľkoročnou cestou najprv k ochoreniu a potom aj k vyliečeniu, takže ich dokáže veľmi dobre pochopiť.Vo svojej knihe Vedomá cesta za zdravím opisuje nielen to, ako ochorela, ale aj vlastnú vedomú holistickú cestu za zdravím. Dopredu ju poháňala potreba vyliečiť sa, no aj túžba po poznaní. Počas rokov absolvovala mnohé odborné štúdiá v oblasti zdravej výživy, liečivých pohybových aktivít a práce s telom, ale aj starostlivosti o emočné a duševné zdravie. Všetky techniky najprv vyskúšala na sebe a postupne si vytvorila celostný prístup, o ktorý sa dnes s láskou delí s klientami nielen vo svojej individuálnej praxi, ale aj na rôznych prednáškach, seminároch či festivaloch.V knihe, ktorú práve držíte v rukách, vám poodkrýva rúško svojho života, no aj poznanie, ktoré rokmi nadobudla. Vďaka jej jednoduchým, no efektívnym radám, ktoré zbytočne neprevetrajú vašu peňaženku, aj vy budete môcť upraviť svoj životný štýl tak, aby vám prinášal oveľa viac harmónie, pokoja a... zdravia. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vedomá cesta za zdravím - Monika Hodásová , Dynamická chůze: cesta zpátky za zdravím (80-7336-373-9)

Vedomá cesta za zdravím - Hodásová Monika

Vedomá cesta za zdravím - Hodásová Monika
Detail

Monika Hodásová už roky pomáha ľuďom svojím jedinečným holistickým prístupom, ktorý v sebe zahŕňa liečenie na úrovni tela, emócií a duše. A jej klienti ju milujú. Iste je to zapríčinené aj tým, že ona sama si prešla neľahkou niekoľkoročnou cestou najprv k ochoreniu a potom aj k vyliečeniu, takže ich dokáže veľmi dobre pochopiť. Vo svojej knihe Vedomá cesta za zdravím opisuje nielen to, ako ochorela, ale aj vlastnú vedomú holistickú cestu za zdravím. Dopredu ju poháňala potreba vyliečiť sa, no aj túžba po poznaní. Počas rokov absolvovala mnohé odborné štúdiá v oblasti zdravej výživy, liečivých pohybových aktivít a práce s telom, ale aj starostlivosti o emočné a duševné zdravie. Všetky techniky najprv vyskúšala na sebe a postupne si vytvorila celostný prístup, o ktorý sa dnes s láskou delí s klientami nielen vo svojej individuálnej praxi, ale aj na rôznych prednáškach, seminároch či festivaloch. V knihe, ktorú práve držíte v rukách, vám poodkrýva rúško svojho života, no aj poznanie, ktoré rokmi nadobudla. Vďaka jej jednoduchým, no efektívnym radám, ktoré zbytočne neprevetrajú vašu peňaženku, aj vy budete môcť upraviť svoj životný štýl tak, aby vám prinášal oveľa viac harmónie, pokoja a... zdravia. (patro.cz)

Podobné produkty ako Vedomá cesta za zdravím - Hodásová Monika , Ještě jedna jízda na kolotoči: cesta za nemocí a zdravím naší doby (978-80-7530-021-8)

Sila prírodnej fermentácie: Objavte jedinečné kúzlo kvasených potravín (978-80-8090-201-8)

Sila prírodnej fermentácie: Objavte jedinečné kúzlo kvasených potravín (978-80-8090-201-8)
Detail

Kniha - autor Sandor Ellix Katz, 256 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Medzinárodný bestseller Sila prírodnej fermentácie, podrobne skúmajúci kulinárske kúzlo kvasených potravín, vás zavedie do ich rozmanitého sveta a ponúkne vám jednoduché recepty na výživné, liečivé a lahodné jedlá. Kniha je oslavou prírodného bohatstva, ktorého chuť a prospešné látky si ľudstvo vychutnáva už celé tisícročia a ktoré sa môže stať aj súčasťou vášho jedálneho lístka. Autor opisuje domácu prípravu kyslomliečnych produktov, predstavuje základné postupy výroby syrov, venuje sa kláskovému pečivu, strukovinám a poukazuje na bohatú variabilitu prípravy kyslej kapusty a inej nakladanej zeleniny. Často sa počas svojho rozprávania pristaví pri tradíciách rôznych svetových kultúr. V knihe nechýbajú ani skutočne jednoduché techniky na domácu výrobu piva, vína a octu spolu s receptami na cider, medovinu ci šumivé víno. Vďaka autorovmu jedinečnému štýlu, v ktorom sa recepty... (alza.cz)

Podobné produkty ako Sila prírodnej fermentácie: Objavte jedinečné kúzlo kvasených potravín (978-80-8090-201-8) , Když duše promlouvá: cesta do vašeho nitra za zázračnou silou duše (978-80-7593-404-8)

Popel a duše (978-80-766-1515-1)

Popel a duše (978-80-766-1515-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Popel a duše, autor Ava Reedová, 320 stran, česky Praze se říká zlaté město, ale Mila v ní vidí nekonečné množství šedi. Má totiž zvláštní schopnost: dokáže předvídat smrt. Lidé, kteří mají zemřít, ztrácejí v jejích očích veškerou barvu. V zoufalé snaze zbavit se tohoto prokletí se zaplete do boje mezi světlem a temnotou. Brzy zjistí, že nebe a peklo jsou úplně jiné, než si představovala. Kterou stranu si vybere? Již 12 let ohrožuje svět nerovnováha. Ve skutečnosti ji drží pohromadě rovnováha dobra a zla, světla a stínu, lidí a věčných. Úkolem Věčných je zachovat tuto rovnováhu. Ašer je doma v říši temnoty. Drží se stranou všech intrik, dokud jeho starý nepřítel Tariel náhle neprojeví zájem o lidskou dívku: Milu. Asher zjistí, že Mila má zvláštní schopnosti. Schopnosti, které by člověk vůbec neměl mít. A brzy stojí před těžkým rozhodnutím: Bude chránit dívku, kterou miluje, i když to může uvrhnout celý svět do chaosu? (alza.cz)

Podobné produkty ako Popel a duše (978-80-766-1515-1) , Lidská duše odhalena: cesta do tajů za závojem (978-80-8182-067-0)

Duch a duše (978-80-725-4816-3)

Duch a duše (978-80-725-4816-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Viktor L. Schermer, 280 stran Victor L. Schermer působí jako psychoanalytický psychoterapeut s velkým zájmem o alternativní terapie a různé duchovní tradice. V praxi poznal, že psychoanalytická léčba často nepřináší tak dobré výsledky jako duchovně orientované terapie (především AA – Anonymní alkoholici, ale i jiné terapie). Spiritualitu považuje za základní lidskou potřebu a předestírá nové paradigma, které usiluje o skloubení hlubinné psychologie a spirituality. Na Schermerově knize je sympatická především skromnost, osobní životní zkušenost, svěže podané rozbory psychoanalytických teorií a jejich hodnocení z duchovního hlediska, snaha o co nejširší duchovní záběr bez upřednostnění či vyzdvihování nějaké jednotlivé tradice a velmi přehledně a srozumitelně podané nové perspektivy ve vědě, psychologii a medicíně, které umožňují psycho-spirituální propojení. Autor nemá vizionářské ani charismatické ambice a usiluje o syntézu všech... (alza.cz)

Podobné produkty ako Duch a duše (978-80-725-4816-3) , Učeň ledu šest dnů s wimem hofem: cesta za sílou, zdravím a štěstím s držitelem 26 světových rekordů (978-80-89801-08-4)

Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5)

Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5)
Detail

Kniha - autor Elizabth Clare Prophet, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jasnovidec Edgar Cayce si uvědomil léčivou sílu fialového světla. Dannion Brinkley uviděl a poznal fialový plamen při zkušenosti blízké smrti. Léčitelé a alchymisté používali tuto vysokofrekvenční duchovní energii k vytváření energetické rovnováhy a duchovní transformace. Nyní se vám dostává do rukou tato knížka, pomocí které můžete začít používat uvedené praktické techniky i vy k nastolení rovnováhy, harmonie a pozitivní změny ve svém těle, mysli a duši a v celém svém životě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fialový plamen: Uzdravení těla, mysli a duše (978-80-7336-743-5) , Jednou za život (978-80-7625-168-7)

Molekuly emocí: Věda o medicíně těla a duše (978-80-7554-049-2)

Molekuly emocí: Věda o medicíně těla a duše (978-80-7554-049-2)
Detail

Kniha - autor Candace B. Pert, 368 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Proč se cítíme tak, jak se cítíme? Jak naše myšlenky a emoce ovlivňují naše zdraví? Jsou naše tělo a mysl od sebe navzájem odlišné, nebo fungují společně jako součást propojeného systému? Propojení těla a mysli Ve své průkopnické knize Molekuly emocí Candace Pert poskytuje překvapivé a přesvědčivé odpovědi na tyto a další náročné otázky, o kterých vědci a filozofové uvažovali už po staletí. Její průkopnický výzkum o tom, jak chemikálie uvnitř našich těl tvoří dynamickou informační síť, propojující mysl a tělo, není pouze provokativní, nýbrž revoluční. Na základě stanovení biomolekulárního základu našich emocí a vysvětlení těchto nových vědeckých poznatků jasným a přístupným způsobem nám autorka umožňuje pochopit sama sebe, své pocity a spojení mezi naší myslí a naším tělem – těla-mysli – způsobem, který jsme si možná nikdy předtím nemohli představit. Molekuly emocí je dominantní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Molekuly emocí: Věda o medicíně těla a duše (978-80-7554-049-2) , Triatlon: objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon. (978-80-8090-302-2)

Systém Jóga v denním životě: Harmonie těla, mysli a duše (978-80-204-5968-8)

Systém Jóga v denním životě: Harmonie těla, mysli a duše (978-80-204-5968-8)
Detail

Kniha - autor Paramhans svámí Mahéšvaránanda, 448 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Systém Jóga v denním životě: Harmonie těla, mysli a duše (978-80-204-5968-8) , Sila prírodnej fermentácie: objavte jedinečné kúzlo kvasených potravín (978-80-8090-201-8)

Co o nás prozrazují zuby: Zuby jako zrcadlo našeho života a duše (978-80-89227-26-6)

Co o nás prozrazují zuby: Zuby jako zrcadlo našeho života a duše (978-80-89227-26-6)
Detail

Kniha - autor Michele Caffin, 122 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zuby jsou zrcadlem našeho tělesného i duševního zdraví. Ukládají se v nich vzpomínky na prožité události a traumata. Autorka - zubní lékařka tvrdí, že zubní kaz odráží vztahy mezi stavem našeho chrupu a naším citovým životem. Vysvětluje, co znamenají kazy a různé vady na jednotlivých zubech. (alza.cz)

Podobné produkty ako Co o nás prozrazují zuby: Zuby jako zrcadlo našeho života a duše (978-80-89227-26-6) , Moderní nordic walking: jdeme za zdravím (978-80-7529-550-7)

Sila psa (978-80-8090-334-3)

Sila psa (978-80-8090-334-3)
Detail

Kniha - autor Thomas Savage, 304 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Phil a George sú bratia a vlastnia najväčší ranč v montanskom údolí. Krutý Phil z hĺbky duše pohŕda akoukoľvek slabosťou. George má, naopak, jemnú a láskyplnú dušu. Od detstva spia bratia v jednej posteli a delia sa o spoločnú izbu. Keď sa George ožení s mladou vdovou, Phil rozpúta boj, aby bratovu novomanželku zničil. Nepočíta však s jej ochrancom. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sila psa (978-80-8090-334-3) , Atlas príšer a duchov (978-80-8090-069-4)

Na cestách duše (978-80-262-1114-3)

Na cestách duše (978-80-262-1114-3)
Detail

Kniha - autor Paul Keenan, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autor úspěšné knihy Dobré zprávy pro špatné dny dále rozvádí své úvahy o produchovnělém životě a o tom, že objev vlastní duše znamená pro život člověka zásadní obrat. Ten v této knize sleduje v jednotlivých „stupních duše“, aby opět na základě svých bohatých zkušeností ze života a kněžského působení v New Yorku a v rozhlasové stanici, na základě mnoha setkání a seznámení se s osudy řady lidí ukázal, že život nikdy neztrácí svůj smysl a vždy nabízí víc, než by člověk čekal. Otec Paul Keenan byl newyorský kněz a ředitel radiového vysílání pro newyorskou arcidiecézi. Deset let vedl pořad „As You Think“, kde vedl neformální rozhovory o spiritualitě a inspiraci s řadou osobností. (alza.cz)

Podobné produkty ako Na cestách duše (978-80-262-1114-3) , Psychológia masových vrahov: príbehy temnej duše a nezdravej spoločnosti (978-80-8090-279-7)

Smrt a pohřby slavných: aneb Poslední cesty osobností našich dějin (978-80-7475-168-4)

Smrt a pohřby slavných: aneb Poslední cesty osobností našich dějin (978-80-7475-168-4)
Detail

Kniha - autor Marie Michlová, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Mnohé současné biografie historických osobností z pera jinak vynikajících dějepisců jako by postrádaly zakončení – smrt či pohřeb jsou v nich pojednány jen velmi stručně až povrchně, jako by snad k životu té které postavy (či k životu obecně) ani nepatřily. Ano, separace smrti od (každodenního) života je ostatně pro dnešní dobu typická – avšak v rámci celých lidských dějin unikátní. Ještě v devatenáctém století totiž každý poctivý životopisec podrobně popisoval smrt svého protagonisty a jeho pohřeb, aby tak mj. zhodnotil, jestli mu byla dopřána klidná či dramatická smrt a zda mu poté společnost vzdala dostatečný hold. Domníváme se, že nezájem o tato témata dnes vede k zapomínání na hroby pozoruhodných osobností; historické náhrobky jsou neudržované, hřbitovní správy nemají dostatek financí či vůle uchovávat památku na zemřelé, významné hrobky se bortí, s ostatky se nakládá bez piety.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Smrt a pohřby slavných: aneb Poslední cesty osobností našich dějin (978-80-7475-168-4) , Cesta kolem kuby za 14 dní (978-80-751-2324-4)

Triatlon: Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon. (978-80-8090-302-2)

Triatlon: Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon. (978-80-8090-302-2)
Detail

Kniha - autor Matt Fitzgerald; David Warden, 304 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá PRELOMOVÝ PROGRAM PRE TRIATLONISTOV – začiatočníkov, stredne pokročilých a pokročilých – zameraný na vyváženie intenzity tréningu a dosiahnutie špičkového výkonu. Najnovšie výskumy dokazujú, že triatlonisti a iní vytrvalostní športovci podávajú najlepší výkon, keď 80 percent tréningu absolvujú pri nízkej intenzite a zvyšných 20 percent pri strednej až vysokej intenzite. Prevažná väčšina rekreačných triatlonistov však uviazne v takzvanej „rutine strednej intenzity“, pričom takmer polovicu svojho času strávia príliš intenzívnym tréningom – dokonca náročnejším ako profesionáli. Tvrdší tréning však nie je zákonite lepší; v skutočnosti vedie k chronickej únave, ktorá bráni rekreačným športovcom dosiahnuť najlepšie výsledky. V komplexnom tréningovom programe 80/20 experti Matt Fitzgerald a David Warden predkladajú overené vedecké dôkazy, ponúkajú konkrétne tipy a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Triatlon: Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon. (978-80-8090-302-2) , Za láskou do paríža (978-80-8090-190-5)

Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-865-6980-2)

Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-865-6980-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Miloš Hoznauer, 196 stran Hoznauer bývá označován za živoucí legendu pražských češtinářů ve třídách či posluchárnách strávil více než čtyřicet let. Tato kniha je nejen sledem nejrůznějších školních historek, včetně autorových vlastních trapasů a pedagogických poklesků, ale i humorně podaným obrazem našeho těžce zkoušeného školství v posledním půlstoletí. Každý čtenář poznal školu na vlastní kůži, může tedy Hoznauerovy postřehy srovnávat s osobní zkušeností. Možná však leckoho překvapí, co všechno se ve škole dá prožít a že kantorské povolání může být i velmi tvořivé a dobrodružné... Vyšlo ve spolupráci s nakladatelstvím Jaroslava Jiskrová - Máj. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-865-6980-2) , Cesta za tebou za 80 dní (978-80-7625-136-6)

Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-7363-788-0)

Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-7363-788-0)
Detail

Kniha - autor Miloš Hoznauer, 196 stran, česky Miloš Hoznauer bývá označován za živoucí legendu pražských češtinářů - kantorské povolání si zvolil na maturitním večírku jaksi z recese, ale stalo se mu celoživotním údělem. Dodnes k němu ale má zvláštní vztah. Na jedné straně souhlasí se sloganem "jsem kantor, kdo je míň", ale na druhé straně by ani dnes jinak nevolil. A jak učil? Svou učitelskou práci vždy pojímal jako jedno velké divadelní představení: vstoupil do třídy, opona se rozhrnula a představení mohlo začít. A čím více se ho účastnilo i publikum, tím lépe... Z jeho pedagogického působení vychází i tato kniha. Není jen pouhým sledem nejrůznějších školních historek, včetně autorových vlastních trapasů a pedagogických poklesků, ale i humorně podaným obrazem našeho těžce zkoušeného školství v posledním půlstoletí. A protože jako češtinář a literární historik prožil Hoznauer život spojený s literaturou, najdeme zde i mnohé její proměny v tomto období. Každý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-7363-788-0) , Cesta za tebou za 80 dní (978-80-762-5136-6)

Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)

Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Satya Singh, 192 stran, česky V knize postupujeme obratel po obratli vzhůru po páteři a ke každému obratli získáváme cvičení, afirmaci, psychospirituální souvislosti a krátký příběh. Může se podle ní cvičit jako podle programu na 1 040 dní (26 obratlů x 40 dní) nebo se dá číst jako studijní literatura k psychosomatice jednotlivých částí páteře. Zajímavý je i osobní příběh autora, sledujeme příběh individuálního duchovního vývoje. Texty doplňují četné obrázky, fotografie a případně i videonahrávky v němčině na webové stránce www.kundalini-yoga-seelenreise.info. Autor se zaměřuje na vyladění vývojového procesu, ke kterému dochází během jednotlivých cviků a meditací, s úkoly duše, kterými podle jógové filozofie v daném životě prochází. Každý z 26 obratlů je jednou zastávkou na cestě duše. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1) , Léčba duše a elementálové (978-80-7530-115-4)

Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše (978-80-907509-2-0)

Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše (978-80-907509-2-0)
Detail

Kniha - autor S.N. Lazarev, 172 stran, česky - autor S.N. Lazarev, 172 stran, česky Duše je primární. A proto dokud je pro nás duše důležitější než tělo a duch, do té doby jsme zdraví. Jakmile však postavíme na první místo své tělo nebo svou budoucnost, blahobyt či duchovní struktury, začneme mít problémy. Pokud máme problémy s duší, potom se jemné úrovně duše postupně zbavují energie a energie budoucnosti začíná odcházet … (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše (978-80-907509-2-0) , Zasvěcená: paměti čarodějky. cesta za poznáním ženské síly a sebedůvěry. (978-80-7565-865-4)

Zlomené duše (978-80-759-7235-4)

Zlomené duše (978-80-759-7235-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Simone St. Jamesová, 368 stran Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství okolo dávné vraždy své sestry. Poté co je na stejném místě ve staré studni nalezena mrtvola, začíná Fiona s pomocí přítele-policisty rozkrývat temný příběh z minulosti… a zároveň současnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlomené duše (978-80-759-7235-4) , Kundaliní jóga jako cesta duše: obratel za obratlem k pochopení psychosomatiky páteře (978-80-271-1790-1)

Spřízněné duše (978-80-763-3360-4)

Spřízněné duše (978-80-763-3360-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Janice Ryan, 224 stran, česky Pravdivé příběhy o silném poutu mezi zvířaty a lidmi. Fascinující, dojemné i humorné; takové jsou příběhy zvířat a lidí, kteří si mezi sebou vytvořili mimořádně silné pouto. O tom by mohl vyprávět surfař Todd, kterého před bílým žralokem zachránili stateční delfíni, zraněná etiopská dívka, kterou před útočníky ubránili tři lvi a opatrovali ji, dokud si pro ni nepřišla její rodina, a mnoho dalších. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spřízněné duše (978-80-763-3360-4) , Strkhal a necho: cesta za strkhalem (978-80-7530-270-0)

Zlomené duše (978-80-7597-235-4)

Zlomené duše (978-80-7597-235-4)
Detail

Kniha - autor Simone St. Jamesová, 368 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Píše se rok 1950 a v tajuplné internátní škole plné odložených děvčat se zrodí přátelství čtyř dívek. Dokud jedna z nich záhadně nezmizí. O více než šedesát let později se snaží novinářka Fiona napsat reportáž o rekonstrukci školy a odhalit tajemství okolo dávné vraždy své sestry. Poté co je na stejném místě ve staré studni nalezena mrtvola, začíná Fiona s pomocí přítele-policisty rozkrývat temný příběh z minulosti… a zároveň současnosti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlomené duše (978-80-7597-235-4) , Cesta a. š. za lidskou důstojností (978-80-748-2059-5)

Dětské duše (978-80-242-7429-4)

Dětské duše (978-80-242-7429-4)
Detail

Kniha - autor Angela Marsonsová, 344 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Dětské duše (978-80-242-7429-4) , Mladé a staré duše: člověk a jeho dlouhá cesta inkarnace (978-80-7651-083-8)

Okřídlená duše (978-80-249-3699-4)

Okřídlená duše (978-80-249-3699-4)
Detail

Kniha - autor Amanda Stevensová, 368 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Okřídlená duše (978-80-249-3699-4) , Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-865-6980-2)

Končiť, pozor!: alebo Cesta do hlbín vojakovej duše... (978-80-206-1439-1)

Končiť, pozor!: alebo Cesta do hlbín vojakovej duše... (978-80-206-1439-1)
Detail

Kniha - autor Rastislav Hajko, 256 stran, slovensky, pevná s přebalem lesklá V roku 2005 bola na Slovensku základná vojenská služba zrušená. Dovtedy museli tisíce mladých mužov povinne nastúpiť do služby vlasti. Kniha je autobiografickým spomínaním jedného mladého muža na vojenčinu v rokoch 1993 - 1994. Spomienky na jeden rok života, v jedných kasárňach, v jednom meste. A aj keď bol osud základnej vojenskej služby v dobe, v ktorej sa príbeh odohráva spečatený a dĺžka vojenčiny sa postupne skracovala, služba vlasti mala ešte stále svoje „čaro“. So všetkým, čo k nej patrilo - zelené uniformy, neschopní dôstojníci, absurdné príkazy, „prúsery“, pomaly sa vlečúci čas, ale aj vojenský humor, vychádzky, „opušťáky“, či priateľstvá na celý život. Zaujíma vás: Prečo bolo na vojenčine dôležité číslo? Čo sa robilo na prvej vychádzke? Ako prebiehala povyšovačka starými vojakmi? Prečo bola vojna krásna, ale krátka? Prečo láska kvitla aj v kasárňach? Kto hral na vojne... (alza.cz)

Podobné produkty ako Končiť, pozor!: alebo Cesta do hlbín vojakovej duše... (978-80-206-1439-1) , Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1)

Na křídlech duše (978-80-206-1441-4)

Na křídlech duše (978-80-206-1441-4)
Detail

Kniha - autor Noro Ölvecký, 272 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Strhující skutečný příběh psychicky týrané a ponižované ženy, která svého manžela milovala i navzdory tomu, jak moc jí ubližoval. Neustále mu odpouštěla, ale zároveň se ho bála – až do doby, kdy přišla na to, že ho změnit nedokáže, ale sebe ano… Michaela se jako sedmnáctiletá tínedžerka v lázních bláznivě zamiluje do Tibora, který ji očaruje nejen svým vzhledem, ale i galantním vystupováním. Je to láska na první pohled a zdá se, že v cestě jejich štěstí nic nestojí. Poznala však Tibora dokonale? Krátce po svatbě jí totiž ukáže pravou tvář – z prince se stává tyran a z pohádky horor! Podaří se Michaele sebrat odvahu a ochránit sebe i své děti před psychopatem? Do jejího života však vstoupí nová láska – nečekaná, spalující, zakázaná. Láska k mladému františkánu Petrovi. Má jejich vztah šanci? Dokáže se Michaela konečně odpoutat od Tibora a postavit se na vlastní nohy? (alza.cz)

Podobné produkty ako Na křídlech duše (978-80-206-1441-4) , Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-7363-788-0)

Korisť (978-80-8090-100-4)

Korisť (978-80-8090-100-4)
Detail

Kniha - autor Arne Dahl, 392 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá II. DIEL NAPÍNAVEJ ŠVÉDSKEJ DETEKTÍVNEJ SÉRIE SO SAMOM BERGEROM A S MOLLY BLOMOVOU Keď teraz už bývalý vyšetrovateľ Sam Berger otvorí oči, vôbec netuší, kde je. Všetko okolo neho splýva do beztvarej bieloby- sveta pokrytého nekonečným snehom. Po svojom boku má Molly Blomovú, skúsenú tajnú vyšetrovateľku. Sam si spočiatku na nič nespomína, no veľmi rýchlo zisťuje, že z lovca sa ako šibnutím čarovného prútika stala korisť. Uteká pred zákonom a s vrahom, ktorý mu ukradol identitu a chladnokrvne zabíja mladé mamičky, rozohráva hru na život a na smrť. Celá situácia sa ešte viac zamotá, keď jeho bývalá detektívna partnerka Deer Rosenkvistová dostane záhadný list, ktorý bol napísaný v stave úplného zúfalstva a paranoje. V liste sú spomenuté detaily dávno zabudnutej vraždy, ktoré mohol poznať len vrah alebo niekto, kto na prípade pracoval. Sam sa rozhodne zistiť, kto je ten záhadný pisateľ a čo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Korisť (978-80-8090-100-4) , Výpravy za zdravím: léčivá místa známá i neznámá (978-80-88382-28-7)

Krátká zpráva o stavu duše (978-80-765-0794-4)

Krátká zpráva o stavu duše (978-80-765-0794-4)
Detail

Elektronická kniha - autor David Gustav Benedikt, 240 stran, česky Otec nikde, matka k ničemu. Věci, které si nepřeješ, ale jsou ti souzeny, a tak nezbývá, než se s nimi konečně vypořádat, a osobnostně růst. Poznat a pochopit, najít vnitřní sílu a žít bez nenávisti. Silný a klidný. Brát život, tak, jak přichází. S humorem a nadhledem. Protože jinak to nejde. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krátká zpráva o stavu duše (978-80-765-0794-4) , Československé správní právo (978-80-7598-168-4)

Krátká zpráva o stavu duše (978-80-7650-794-4)

Krátká zpráva o stavu duše (978-80-7650-794-4)
Detail

Kniha - autor David Gustav Benedikt, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Otec nikde, matka k ničemu. Věci, které si nepřeješ, ale jsou ti souzeny, a tak nezbývá, než se s nimi konečně vypořádat, a osobnostně růst. Poznat a pochopit, najít vnitřní sílu a žít bez nenávisti. Silný a klidný. Brát život, tak, jak přichází. S humorem a nadhledem. Protože jinak to nejde. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krátká zpráva o stavu duše (978-80-7650-794-4) , Cesta za štěstím (978-80-7661-477-2)

Československé správní právo (978-80-7598-168-4)

Československé správní právo (978-80-7598-168-4)
Detail

Kniha - autor Jiří Hoetzel, 492 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V ediční řadě Klasických právnických děl poprvé dostal prostor obor správního práva, a to v reprintované učebnici profesora pražské právnické fakulty Jiřího Hoetzela Československé správní právo. Část všeobecná z roku 1934. Profesor Jiří Hoetzel patřil ve své době k nejvýznamnějším představitelům československého veřejného práva. Kromě výuky mnoha generací studentů na pražské právnické fakultě se mj. podílel na vzniku obou prvorepublikových ústav a byl jedním z hlavních redaktorů monumentálního Slovníku veřejného práva československého (1929–1948). Jak píše profesor Petr Průcha ve svém předmluvě k reprintovanému dílu, „lze konstatovat, že Jiří Hoetzel se rozhodující měrou zasloužil o vytvoření celkové koncepce československého správního práva. Jeho rozsáhlá literární produkce ostatně pokrývá prakticky všechny významné pojmy a instituty tohoto oboru práva. Zdůraznit je třeba i to, že v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Československé správní právo (978-80-7598-168-4) , Cesta za horizont (978-80-905289-2-5)

Cesta prosvětlení: Jak objevit svou sílu a najít poslání své duše (978-80-7336-720-6)

Cesta prosvětlení: Jak objevit svou sílu a najít poslání své duše (978-80-7336-720-6)
Detail

Kniha - autor Diana Cooper, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Objevte svůj skutečný potenciál a životní poslání. V této knize vám duchovní terapeutka Diana Cooper ukáže, jak se probudit do poslání své duše. Krok za krokem vás provede všemi potřebnými procesy k tomu, abyste mohli změnit způsob svého myšlení a svého života, a tím pro sebe i pro druhé mohli vytvořit lepší realitu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Cesta prosvětlení: Jak objevit svou sílu a najít poslání své duše (978-80-7336-720-6) , Cesta za štěstím (978-80-253-5935-8)

Když duše promlouvá: Cesta do vašeho nitra za zázračnou silou duše (978-80-7593-404-8)

Když duše promlouvá: Cesta do vašeho nitra za zázračnou silou duše (978-80-7593-404-8)
Detail

Kniha - autor Marija Schwarzová, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jak projít těžkou životní krizí? Co je smysl života? Co dělat, když jsme znovu a znovu konfrontováni s pochybnostmi o sobě samých, nezdravými vztahy a chronickou únavou? Kdo si klade tyto otázky, hledá často odpovědi ve vnějším světě. Vnitřní harmonie však začíná v našem nitru. Tato kniha ukazuje, proč je v dnešní době tak důležité, abychom zklidnili příliš aktivní, navenek zaměřenou energii Jang, a dali v sobě prostor Jin, mírné, soucítící a přijímající energii. Jednoduchá cvičení pro rozvinutí empatie, jasné emoce, zaměřená pozornost a láska k sobě samým umožní, aby se probudily naše duševní síly. Naučíme se opět snášet ticho, uvolňovat tělesné a duševní blokády a harmonizací čaker podporovat/rozvíjet vnímavost a vnitřní vyrovnanost. (alza.cz)

Podobné produkty ako Když duše promlouvá: Cesta do vašeho nitra za zázračnou silou duše (978-80-7593-404-8)

Bachovy květové esence: Brána do duše (978-80-7500-457-4)

Bachovy květové esence: Brána do duše (978-80-7500-457-4)
Detail

Kniha - autor Marie Kotábová, 505 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Bachovy květové esence představují zcela dokonalý systém, díky kterému máte možnost s maximální přesností nahlédnout do psychiky, aniž byste se museli trápit vymýšlením terapeutických otázek a náročným studiem psychologie. Pokud správně určíte, jaké emoce člověka trápí, dostanete navíc dokonalý a podrobný obraz jeho momentálního psychického stavu. Stejně tak vám poskytnou poznání skutečných příčin jeho fyzických potíží. Díky tomu pak lze zahájit úspěšnou léčbu. Tímto nahlédnutím do psychiky člověka získáte dokonalou diagnózu jeho stávajícího stavu, a současně spolehlivý návod na terapii. Bachovy květové esence vedou člověka k jeho skutečnému já. Dokáže díky nim být sám sebou, citlivě naslouchat svojí duši a díky tomu si uvědomit své životní poslání. To ho naplňuje moudrostí, klidem a fyzickým zdravím. V první části knihy naleznete seznam (vč. barevného vyobrazení) všech třiceti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bachovy květové esence: Brána do duše (978-80-7500-457-4)

Hľadá sa Mia (978-80-8090-126-4)

Hľadá sa Mia (978-80-8090-126-4)
Detail

Kniha - autor Sam Tschida, 320 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Mia je mileniálka, ale po úraze hlavy má pocit, akoby sa narodila len včera. Keď sa preberie z kómy s krátkodobou amnéziou, nespomína si ani na svoje meno. Má však cool účes, na sebe šaty Prada a v kabelke červený rúž značky Chanel. Zdá sa, že je bohatá, ale jediný spôsob, ako si to môže overiť, je vyskladať si cez Instagram svoj doterajší život. Kto bola Mia predtým, ako sa prebudila v nemocnici? A ako do jej príbehu zapadá majiteľ čokoládového impéria, francúzsky miliardár JP? Nie je už príliš neskoro, aby Mia prepísala svoj príbeh? Postupne aj vďaka sociálnym sieťam Mia zisťuje, že jej zranenie hlavy nebola až taká náhoda a jej život nebol taký šťastný a dokonalý, ako by sa na prvý pohľad zdalo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hľadá sa Mia (978-80-8090-126-4)

Rozprávky z lesa (978-80-8090-142-4)

Rozprávky z lesa (978-80-8090-142-4)
Detail

Kniha - autor Lenka Jakešová, 104 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá V dutine starého duba žije šťastná ďatlia rodinka - rodičia so štyrmi čerstvo vyliahnutými vtáčatkami. Tatko s mamkou cez deň liečia stromy v lese a zháňajú potravu. Každý večer prinášajú svojim deťom nielen pochúťky do zobáčikov, ale aj rozprávku, ktorú im za odmenu povedia vyliečené stromy. Chcete sa dozvedieť, prečo smrekovcu pred zimou opadáva ihličie, ako je možné, že jedličke rastú šišky dohora alebo aký tvar listov má lipa? Tak sa pohodlne uvelebte vo svojom hniezdočku a započúvajte sa do rozprávania tatka ďatľa. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozprávky z lesa (978-80-8090-142-4)

Chrobák slečny Bensonovej (978-80-8090-184-4)

Chrobák slečny Bensonovej (978-80-8090-184-4)
Detail

Kniha - autor Rachel Joyce, 392 stran, slovensky, pevná s přebalem lesklá Londýn, 1950 Mesto sa spamätáva z druhej svetovej vojny, keď sa jedného dňa hlavná hrdinka príbehu, Margery Bensonová, rozhodne pre obrovskú životnú zmenu. Opustí prácu učiteľky a vyberie sa na tajuplnú a dobrodružnú expedíciu do Novej Kaledónie, aby si splnila svoj veľký sen z detstva. Z celého srdca túži objaviť zlatého chrobáka, o ktorom nie je isté, či vôbec existuje. Keď uverejní v novinách inzerát na asistenta, ktorý by sa spolu s ňou zúčastnil tejto netradičnej výpravy, spozná sa so ženou, ktorá ju priam šokuje. Zábavná Enid v priliehavom ružovom kostýme a sandáloch so strapcami už na prvý pohľad vyzerá, že kamkoľvek príde, pritiahne nejaký problém. Nakoniec sa však spoločne ocitnú na vzrušujúcom výlete za oceánom, ktorý prekoná všetky očakávania a prinesie im do života niečo, v čo ani jedna z nich na začiatku nedúfala - ohromujúcu silu skutočného priateľstva. (alza.cz)

Podobné produkty ako Chrobák slečny Bensonovej (978-80-8090-184-4)

Tajný život mäsožravých rastlín (978-80-8090-043-4)

Tajný život mäsožravých rastlín (978-80-8090-043-4)
Detail

Kniha - autor Elena Finová, 48 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Mäsožravé rastliny sú, celkom bez pochýb, tou skupinou rastlín, ktorá deti fascinuje. A niet sa čo čudovať. Táto kniha im jednoduchým a zábavným spôsobom predstaví všetky aspekty života mäsožravých rastlín a to vrátane návodu na ich pestovanie. Prvý, kto sa mäsožravými rastlinami podrobne zaoberal a rozpoznal ich osobitosť, bol Charles Darwin. Preto je práve on – v obleku superhrdinu- sprievodcom tejto knihy. On a jeho popletený asistent vám o tejto najkurióznejšej skupine rastlín predloží mix vedeckých a historických údajov a nekonečné množstvo zaujímavostí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajný život mäsožravých rastlín (978-80-8090-043-4)

Atlas príšer a duchov (978-80-8090-069-4)

Atlas príšer a duchov (978-80-8090-069-4)
Detail

Kniha - autor Federica Magrin; Laura Brenlla, 96 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Každý, kto sa chce pustiť do tejto knižky, musí zozbierať všetku odvahu a nájsť v sebe aj štipku bláznovstva, aby mohol bojovať so zlomyseľnými duchmi, s nepokojnými prízrakmi a najstrašidelnejšími príšerami. Na konci tohto úžasného dobrodružstva však budeš môcť hrdo vyhlásiť, že sme spolu porazili všetky obludy na svete a že je z teba profesionálny lovec príšer!“ To sú slová Van Helsinga, najodvážnejšieho lovca príšer, duchov a upírov. (alza.cz)

Podobné produkty ako Atlas príšer a duchov (978-80-8090-069-4)

Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše (978-80-7304-228-8)

Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše (978-80-7304-228-8)
Detail

Kniha - autor Jindra Tichá, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jindra Tichá přijela na Nový Zéland poprvé v září 1970 a objevila tu neznámý svět, který ji okouzlil. Ještě víc než podmanivě krásná novozélandská krajina, kterou ve své knize rovněž přibližuje, jí učarovali její obyvatelé. Kiwi, jak Novozélanďané sami sebe nazývají, jsou houževnatí, vynalézaví a hlavně nejlaskavější lidé na světě, kteří tento ostrov, jenž byl až do roku 1848 divočinou, přetvořili v bohatou zemi s jednou z nejvyšších životních úrovní na světě. Proces, který založil novozélandskou prosperitu, začal v Otagu, provincii na Jižním ostrově, kde Tichá dnes žije (většina čtenářů bude jeho scenérii znát z filmové trilogie Pán prstenů, která se zde natáčela). V sérii poutavě vyprávěných příběhů skutečných osob nás autorka seznámí s unikátní mentalitou lidí, kterým se podařilo z tohoto krásného koutu vytvořit místo, kde se v dnešním násilnickém, chaotickém a přelidněném světě žije... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak se investuje do nemovitostí na Novém Zélandu: aneb Cesta do podnikatelovy duše (978-80-7304-228-8)

Den otce: Cesta do srdce a duše mého výjimečného syna (978-80-7363-602-9)

Den otce: Cesta do srdce a duše mého výjimečného syna (978-80-7363-602-9)
Detail

Kniha - česky Dvojčata Buzze Bissingera se narodila jen tři minuty po sobě – ale dělí je obrovská propast. Starší Gerry vystudoval Pensylvánskou univerzitu a připravuje se na dráhu učitele. Jeho bratr Zach chodil jen do speciálních škol. Nikdy nebude řídit auto, nikdy se neožení a nikdy nebude schopen bydlet sám. Zach je savant, trpí závažnými intelektuálními nedostatky, ale na druhou stranu je nadán zcela mimořádnou pamětí, výjimečnou orientací a bezprostřední upřímností, kvůli které je společensky neobratný, ale občas i překvapivě moudrý. Buzz si uvědomuje, že i když byl vždycky starostlivý otec, ve skutečnosti o Zachově vnitřním životě neví skoro nic. A tak se s ním jednou v létě vypraví na cestu, aby navštívili místa, kde během čtyřiadvacetiletého Zachova života pobývali. Zach si libuje ve vzpomínkách a Buzz doufá, že cesta do jejich společné minulosti je sblíží a dá mu proniknout do mysli a srdce jeho syna. Cestou z Filadelfie do Los Angeles oba poznávají... (alza.cz)

Podobné produkty ako Den otce: Cesta do srdce a duše mého výjimečného syna (978-80-7363-602-9)

Menopauza: Tělo a duše v harmonii (978-80-242-6611-4)

Menopauza: Tělo a duše v harmonii (978-80-242-6611-4)
Detail

Kniha - autor Ivana Ašenbrenerová, 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha pro všechny ženy, které se nacházejí v období menopauzy, ale i pro ty, které se tam blíží. Lehkou a laskavou formou nabízí jiný pohled na to, jak si poradit s hormonální bouří, která přechod provází. Kniha je napsaná českou autorkou pro české čtenářky a na její přípravě se podíleli nejen odborníci, ale i obyčejné ženy. V publikaci najdete praktické tipy, jak zvládat nejčastější příznaky menopauzy, jako jsou návaly, pocení či nespavost, a to zejména pomocí bylinek, homeopatie či jiných alternativních metod. Autorka vám také poradí, jak zvládat psychické problémy, jak si udržet hmotnost a zároveň nedržet diety, přidá i praktické tipy, jak v menopauze cvičit a zůstat ve formě. Menopauza: Duše a tělo v harmonii je laskavá „bible“ pro všechny ženy, které vědí, že život po padesátce nekončí, ale že může teprve začít. (alza.cz)

Podobné produkty ako Menopauza: Tělo a duše v harmonii (978-80-242-6611-4)

Huby: 127 druhov do vrecka (978-80-8090-410-4)

Huby: 127 druhov do vrecka (978-80-8090-410-4)
Detail

Kniha - autor Markus Flück, 128 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Krásne a moderne spracovaný atlas húb pozostáva zo 100 základných druhov, ktoré sa dajú nájsť v našich lesoch, na lúkach alebo v parkoch. Kniha je ideálnou pomôckou pre každého hubára a milovníka prechádzok v prírode. Je plná nádherných fotografií a pútavých informácií. (alza.cz)

Podobné produkty ako Huby: 127 druhov do vrecka (978-80-8090-410-4)

Dynamická chůze: Cesta zpátky za zdravím (80-7336-373-9)

Dynamická chůze: Cesta zpátky za zdravím (80-7336-373-9)
Detail

Kniha - autor Jan Veselý, 168 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Odvěká touha lidí po zdraví svedla lidstvo na scestí. Čím vyspělejší společnost, tím více nemocných. Tato kniha je předkládána jako varování k tomu, že pokud lidstvo, a to zejména jeho současná sivilizovaná část, nepřehodnotí dosavadní způsob trávení svého života, nemusí být konce mnoha lidí, tak příjemné, jak by z nich většina chtěla, či jak by si jistě každý člověk přál. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dynamická chůze: Cesta zpátky za zdravím (80-7336-373-9)

Nájdi ma! Lesné dobrodružstvá: s vlkom Bernardom (978-80-8090-072-4)

Nájdi ma! Lesné dobrodružstvá: s vlkom Bernardom (978-80-8090-072-4)
Detail

Kniha - autor Agnese Baruzzi, 48 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Už ste niekedy stretli vlka s okuliarmi? Vlk Bernard ich však naozaj potrebuje. Jeho kamarát, veveričiak Michal by mu rád pomohol a tak si preňho prichystal rôzne pozorovacie hry a zábavné kvízy. Spolu s vlkom Bernardom tak budeme pozorovať lesné zvieratká - krtkov, veveričky, zajace, diviaky, rôzne druhy vtákov, ježkov, líšky a navyše si takto trénovať svoj zrak! Deti si s touto interaktívnou knihou užijú plno zábavy a navyše si pri tom zdokonalia svoju myseľ a videnie. Vyberte sa spolu s vlkom Bernardom na cestu plnú dobrodružstiev! (alza.cz)

Podobné produkty ako Nájdi ma! Lesné dobrodružstvá: s vlkom Bernardom (978-80-8090-072-4)

Povídky ke kávě VII.: aneb Jak přežít úrazy těla i duše (978-80-7656-031-4)

Povídky ke kávě VII.: aneb Jak přežít úrazy těla i duše (978-80-7656-031-4)
Detail

Kniha - autor Hana Hrabáková, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hana Hrabáková v předchozích letech úspěšně publikovala již šest dílů cyklu „Povídky ke kávě“ a letos přichází s další částí této povídkové série. Autorka oslovuje čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul aktuální povídkové knihy „Jak přežít úrazy těla i duše“ napovídá, že děj jednotlivých příběhů se bude točit okolo zádrhelů a škobrtanců s vážnými i méně vážnými důsledky na stav naší fyzické i psychické stránky… A nutno dodat, že vzpomínky na lidské „úrazy“ opět hýří humorem, nadsázkou a ironií, přestože by se mohlo zdát, že toto téma má k humoru daleko. Hana Hrabáková dobře ví, o čem píše - vždyť jen literárně vypointovala to, co čtenářky a čtenáři také zažívali a na co s jistou dávkou shovívavé nostalgie vzpomínají i dnes. (alza.cz)

Podobné produkty ako Povídky ke kávě VII.: aneb Jak přežít úrazy těla i duše (978-80-7656-031-4)

Byť silná je viac ako krásna: Objavte svoju prirodzenú krásu, starajte sa o seba a využite svoju sil (978-80-8199-000-7)

Byť silná je viac ako krásna: Objavte svoju prirodzenú krásu, starajte sa o seba a využite svoju sil (978-80-8199-000-7)
Detail

Kniha - autor Lindsey Vonn, 266 stran, slovensky Svetová šampiónka Lindsey Vonn chce, aby ženy neboli posadnuté chudnutím, ale sústredili sa na to, aby zosilneli a milovali svoje telá také, aké sú a za to, čo všetko dokážu. Lindsey je dievča z malého mesta v Minnesote. Poznáme ju ako olympijskú víťazku, úspech jej však nespadol do náručia bez tvrdej driny. V knihe Byť silná je viac ako krásna Lindsey po prvýkrát opisuje svoju tréningovú rutinu a celkovú životnú filozofiu, ktorá jej pomohla stať sa najlepšou lyžiarkou na svete. Byť silná je viac ako krásna je určená všetkým ženám bez ohľadu na vek alebo konfekčnú veľkosť. Lindsey radí, ako sa stravovať, ako cvičiť, a prezrádza svoje triky a tipy, ako nabrať sebavedomie a cítiť sa dobre vo vlastnom tele. Predstavuje svoju cestu a povzbudzuje čitateľov, aby si z knihy zobrali to, čo im môže pomôcť. Zámerom tejto knihy je podeliť sa s vami o svoju cestu, inšpirovať vás, ukázať vám tipy a nástroje, ktoré vám... (alza.cz)

Podobné produkty ako Byť silná je viac ako krásna: Objavte svoju prirodzenú krásu, starajte sa o seba a využite svoju sil (978-80-8199-000-7)

Moc verzus sila (978-80-974011-8-4)

Moc verzus sila (978-80-974011-8-4)
Detail

Kniha - autor David R. Hawkins, 256 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Skryté faktory ovplyvňujúce ľudské správanie Doktor Hawkins sa viac ako dvadsať rokov zaoberal metódou založenou na princípoch kineziológie a analyzoval celé spektrum úrovní ľudského vedomia. Vytvoril tzv. Mapu vedomia, na základe ktorej môže každý z nás lepšie pochopiť stav vedomia, v ktorom sa nachádza. Už samotné toto poznanie dokáže človeka významne posunúť na ceste osobného rastu. Kniha však poskytuje oveľa viac. Ukazuje, ako úroveň vedomia, na ktorej sa nachádzame, ovplyvňuje naše myslenie a správanie, čo priťahuje určité energetické vzorce – atraktorové polia, a tie následne vytvárajú našu realitu a určujú náš osud. Negatívne atraktorové polia, charakteristické použitím sily, majú negatívne dôsledky: rôzne druhy problémov, násilie, choroby. Pozitívne atraktorové polia, ktoré sú zdrojom skutočnej moci, naopak vedú k fyzickému aj duševnému zdraviu, spokojnému životu a na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Moc verzus sila (978-80-974011-8-4)

Vnútorný hlas: Zmeňte svojho vnútorného kritika na spojenca (978-80-8090-296-4)

Vnútorný hlas: Zmeňte svojho vnútorného kritika na spojenca (978-80-8090-296-4)
Detail

Kniha - autor Ethan Kross, 264 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Všetci to poznáme. Keď vedieme vnútorný dialóg, podvedome dúfame, že sa napojíme na svojho vnútorného kouča, ktorý nás podporí a pomôže nám. Často je však realita úplne iná. Niekedy nám do toho začne rozprávať náš vnútorný kritik, ktorý sa správa ako náš najväčší nepriateľ, znižuje nám sebavedomie a vraví nám, že to, po čom najviac túžime, aj tak nezískame, lebo nie sme dosť dobrí. Ethan Kross, oceňovaný psychológ, vo svojej prelomovej knihe Vnútorný hlas skúma tiché rozhovory odohrávajúce sa v našich mysliach. Vysvetľuje, ako tieto rozhovory formujú náš život, prácu a vzťahy, a radí, ako si hravo poradiť so stavmi úzkosti, zlepšiť si svoje fyzické a duševné zdravie a prehĺbiť vzťahy s druhými. Zároveň upozorňuje, že ak podľahneme negatívnemu a dezorientujúcemu vnútornému hlasu, môže to poškodiť naše zdravie, zhoršiť nám náladu, narušiť vzťahy a spôsobiť, že pod tlakom zlyháme. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vnútorný hlas: Zmeňte svojho vnútorného kritika na spojenca (978-80-8090-296-4)

Dobré duše (978-80-267-0897-1)

Dobré duše (978-80-267-0897-1)
Detail

Kniha - autor Irena Obermannová, 248 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Do bývalého sklářského městečka Vlčí Úpice přijíždí mladá geniální šachistka Alice, aby tu sehrála simultánní partii se členy místního šachistického kroužku. Krátce po příjezdu však doslova zakopne o mrtvolu místní starostky. Během hry Alice smete figurky z šachovnice a připraví se tím o velkou příležitost. Ale ona už hraje jinou partii... Navzdory policii i všem obyvatelům městečka se snaží vypátrat, co se stalo. Vrah je na tahu. Dá mat, nebo ho Alice zastaví? (alza.cz)

Podobné produkty ako Dobré duše (978-80-267-0897-1)

Bez duše (978-80-267-1081-3)

Bez duše (978-80-267-1081-3)
Detail

Kniha - autor Martin Stručovský, 280 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Přes den pracuje Matěj Mlynář jako knihkupec. V noci je tu ale pro ty, kteří se ocitli v nesnázích a nemají se na koho jiného obrátit. Během podzimního večera vyhledá Matěje i Marta Kučerová. Mladá žena, která potřebuje ochránit před bývalým přítelem. Ten se nechce smířit s rozchodem a pronásleduje ji na každém kroku. To, co Matěj považoval za další rutinní kšeft, se brzy změní v drsnou hru bez pravidel. Jde mu náhle o holý život i o vlastní duši. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bez duše (978-80-267-1081-3)

Vyznanie duše (978-80-560-0229-2)

Vyznanie duše (978-80-560-0229-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Ľubica Štefaniková, 111 stran Okrem básní v knihe nájdete aj fotografie z rôznych kútov sveta. Cestovateľ a horolezec Lukáš Uhr ako druhý Čech zdolal vrchol K2. V zbierke sú aj ilustrácie, maľby a koláže prešovského maliara Jozefa Žigraja. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vyznanie duše (978-80-560-0229-2)
Vedomá cesta za zdravím: Objavte láskavú silu liečenia tela, emócií a duše (978-80-8090-168-4), Dynamická chůze: Cesta zpátky za zdravím (80-7336-373-9), Ještě jedna jízda na kolotoči: Cesta za nemocí a zdravím naší doby (978-80-7530-021-8), Když duše promlouvá: Cesta do vašeho nitra za zázračnou silou duše (978-80-7593-404-8), Lidská duše odhalena: Cesta do tajů za závojem (978-80-8182-067-0), Učeň ledu Šest dnů s Wimem Hofem: Cesta za sílou, zdravím a štěstím s držitelem 26 světových rekordů (978-80-89801-08-4), Jednou za život (978-80-7625-168-7), Triatlon: Objavte prelomový tréningový program 80/20 a maximalizujte svoj športový výkon. (978-80-8090-302-2), Sila prírodnej fermentácie: Objavte jedinečné kúzlo kvasených potravín (978-80-8090-201-8), Moderní nordic walking: jdeme za zdravím (978-80-7529-550-7), Atlas príšer a duchov (978-80-8090-069-4), Psychológia masových vrahov: Príbehy temnej duše a nezdravej spoločnosti (978-80-8090-279-7), Cesta kolem Kuby za 14 dní (978-80-751-2324-4), Za láskou do Paríža (978-80-8090-190-5), Cesta za tebou za 80 dní (978-80-7625-136-6), Cesta za tebou za 80 dní (978-80-762-5136-6), Léčba duše a elementálové (978-80-7530-115-4), Zasvěcená: Paměti čarodějky. Cesta za poznáním ženské síly a sebedůvěry. (978-80-7565-865-4), Kundaliní jóga jako cesta duše: Obratel za obratlem k pochopení psychosomatiky páteře (978-80-271-1790-1), Strkhal a Necho: Cesta za Strkhalem (978-80-7530-270-0), Cesta A. Š. za lidskou důstojností (978-80-748-2059-5), Mladé a staré duše: Člověk a jeho dlouhá cesta inkarnace (978-80-7651-083-8), Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-865-6980-2), Kundaliní jóga jako cesta duše (978-80-271-1790-1), Cesta do hlubin kantorovy duše (978-80-7363-788-0), Výpravy za zdravím: Léčivá místa známá i neznámá (978-80-88382-28-7), Československé správní právo (978-80-7598-168-4), Cesta za štěstím (978-80-7661-477-2), Cesta za horizont (978-80-905289-2-5), Cesta za štěstím (978-80-253-5935-8)